Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

ПРОТОКОЛ № 64 від 12 червня 2020 року

Україна

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

LХІV (позачергова) СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

 

ПРОТОКОЛ № 64

 

Від  12 червня    2020 року                                                        Місце проведення:

                                                                                                        м. Вовчанськ

                                                                                                        зала засідань

                                                                                                        Вовчанської районної ради

                                                                                                        початок о 10-00 годині

Всього депутатів: 26

Присутні на засіданні:  19 (список додається до протоколу)

Відсутні з поважних причин: 7 (список додається до протоколу)

В роботі взяли участь:

- Аргунова О. - провідний спеціаліст Вовчанської міської ради;

- Бородавка П. - начальник відділу державного архітектурно-будівельного контролю;

- Глущенко Я. – провідний спеціаліст Вовчанської міської ради;

- Дудка Л. – секретар міської ради;

 - Мурашко А. - керуюча справами (секретар) виконкому;  

- Федутенко А. – заступник міського голови;

- Шевченко В. – міський голова;

Запрошені:

- Гребньов О. – головний редактор районної газети «Хлібороб»;

- Бондаренко О. –  директор   комунальної установи «Редакція Вовчанського районного радіомовлення»;

- Шабельник В. – директор комунального підприємства «Вовчанськ».

 

  Сесію відкрив та вів Вовчанський міський голова Шевченко Володимир   

СЛУХАЛИ:1.

Шевченка В. Про затвердження секретаріату LХІV (позачергової)  сесії Вовчанської міської ради VIІ скликання.

ВИСТУПИЛИ: Шевченко В., який запропонував  обрати до секретаріату

- депутата виборчого округу № 5 Зарубіну Аллу Іванівну;           

- депутата виборчого округу № 18 Куценка Сергія Володимировича.             

 

       Голосували: За – 20  Проти – 0 Утримались – 0

       Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються

 

ВИРІШИЛИ: Секретаріат  LХІV (позачергової)  сесії VIІ скликання  затвердити у     складі:

- депутата виборчого округу №  5 Зарубіної Алли Іванівни;            

 - депутата виборчого округу №  18 Куценка Сергія Володимировича.               

 

СЛУХАЛИ:2.  

 Шевченка В., який нагадав склад лічильної комісії:

  1. Акімов О.
  2. Василевич П.
  3. Добровінський А.

4.Козлова В.

5.Шаповалов Л.

 

та звернув увагу лічильної комісії  на те, що  лічильній комісії  необхідно, після голосування  по кожному питанню порядку денного сесії, письмово  оформити  результати поіменного голосування  та підписати їх. Також, міський голова запропонував, у зв’язку з відсутністю  члена комісії, дообрати на час проведення сесії до складу лічильної комісії депутата Соболя В.

 

Голосували: За – 20  Проти – 0   Утримались – 0

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ: Дообрати на час проведення сесії до складу лічильної комісії депутата Соболя В.   

 

СЛУХАЛИ:3.

Шевченка В. Про внесення змін та доповнень до порядку денного LХІV (позачергової)  сесії міської ради VIІ скликання.

 

ВИСТУПИЛИ: Міський голова Шевченко В., який повідомив, що відповідно до розпорядження   міського голови № 96    від   25.05. 2020  року  до порядку денного LХІV (позачергової)  сесії міської ради VIІ скликання      сесії  включено   7 питань при цьому до питання № 1 «Земельні питання» питання з 1.1 по 1.41, до питання № 6 «Про затвердження розпоряджень Вовчанського міського голови, виданих у міжсесійний період» питання з 6.1 по 6.2, а до питання  № 7 «Різне» питання з 7.1 по 7.2. Але, в ході підготовки до сесії, виникла необхідність включити до порядку денного, а саме: 

-до питання № 1  «Земельні питання» питання    з  1.42  по 1.44,                                                                                                                                                   - до розділу «Різне», за пропозицією  ряду депутатів,     питання за № 7.3., як соціально- важливі та невідкладні.

 

Голосували: За – 20  Проти – 0   Утримались – 0

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ: Внести запропоновані зміни та доповнення до порядку денного LХІІ сесії міської ради VIІ скликання, а саме:

      - до питання № 1 «Земельні питання»- питання з 1.1 по 1.44

      - до питання № 7 Розділу «Різне»  - питання  з 7.1 по 7.3, як   соціально- важливі та   невідкладні.

 

СЛУХАЛИ:4.

Шевченка В. Про затвердження порядку денного LХІV (позачергової)  сесії міської ради VIІ скликання.

 

ВИСТУПИЛИ: Міський голова Шевченко В., який повідомив, що порядок  денний LХІV (позачергової)  сесії міської ради   обговорено   на  засіданнях постійних депутатських комісій, але в зв’язку з тим, що на  засіданнях деяких  постійних    комісій із-за відсутності    депутатів  не було  кворуму, але проєкт  порядку  денного сесії та проєкти рішень з питань, які до нього включено, було оприлюднено на офіційному сайті міської ради та роздано депутатам  і вони мали змогу з ними ознайомитися самостійно, міський голова попрохав  депутатів, які входять до складу цих   комісій   уточнити  чи є у них зауваження, пропозиції та заперечення  стосовно  проекту порядку денного  сесії  та проектів рішень  з питань, які до нього включено, також, міський голова повідомив, що у депутатів, які були присутні на засіданнях комісій, не заперечували проти включення до порядку денного жодного з  профільних  питань.

 

ВИСТУПИЛИ: Василевич П., який проінформував депутатів що він звертався до міської ради з заявою  щодо включення  до порядку денного сесії питання «Про надання дозволу Василевичу П., на виготовлення  проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, площею 0,01га розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Торгова  для будівництва і обслуговування індивідуального гаражу  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі)», та отримав відповідь, що зазначена в заяві земельна ділянка вже зареєстрована в Державному земельному кадастрі на іншу особу для колективного гаражного будівництва. Але його, як заявника не задовільнила ця відповідь і він повторно 10.06.2020 року звернувся до міської ради з аналогічною заявою (додається до протоколу). Так, як відповідь на лист ще не отримав  він все ж таки наполягає на включенні цього питання   до порядку денного сесії.        

 Шевченко В. прокоментував відповідь, яку міська рада надала депутату та нагадав Василевичу П., що відповідно до діючого законодавства України по запобіганню та врегулюванню конфлікту інтересів депутату заборонено брати участь у голосуванні при розгляді питання, яке стосується його або членів його родини, а тим більше наполягати на включенні до порядку денного питання та ще й без розгляду постійними комісіями.

            

Голосували: За – 11  Проти – 1 (міський голова Шевченко В.)   Утримались – 8  (депутати: Козлова В.,Шелест В., Кириченко С., Кучеренко О., Дудка Л., Соболь В., Зарубіна А., Григорян З.)

Рішення не прийнято, результати поіменного голосування додаються.

 

 Порядок денний:  

1.Земельні питання. Доповідач  начальник відділу державного архітектурно-будівельного контролю Бородавка П.

1.1. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Бернацькій Тетяні Іванівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Зарічна, 53а  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,06га.

1.2. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Вєлєнтєєнку Віктору Васильовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Чкалова, 22а  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,06га.  

1.3. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації   Гейнак Валентині Андріївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Зернова, 45  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0803га.  

1.4. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Зінченко Лідії Федорівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Гоголя, 126  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,09га.  

1.5. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Злобіній Людмилі Володимирівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Слобожанська, 15б  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.  

1.6. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Іщенку Ігору Івановичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Слобожанська, 19в для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.  

1.7. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Капаленко Тетяні Володимирівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Вільхова, 41  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.  

1.8. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Кохану Віктору Володимировичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Завгородня, 51 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки в оренду за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0610га.  

1.9. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Кузьменко Ганні Анатоліївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. М.Коцюбинського, 17  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.  

1.10. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Лебедєвій Ірині Федорівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Широка, 39  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.  

1.11. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Мірошніченко Альоні Миколаївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Орлова, 57  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,06га.

1.12. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Половінкіну Віктору Андрійовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Озерна, 15 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0829га.  

1.13. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Саратову Дмитру Володимировичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Молодіжна, 36 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,054га.

1.14. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Черв’яку Івану Івановичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Обозна, 68 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.  

1.15. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Черв’як Лідії Пилипівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Обозна, 58 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,06га.  

1.16. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Юдіну Олександру Генріховичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Черкаська, 96 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0643га.

1.17. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації    Гапон Валентині Вікторівні, Костоглодову Олександру Олександровичу щодо встановлення  меж земельної ділянки, розташованої за адресою                 м. Вовчанськ, вул. Харківська, 50 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.18. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації    Коновченку Олексію Володимировичу, Коновченко Марії Федорівні  щодо встановлення  меж земельної ділянки, розташованої за адресою   м. Вовчанськ, пров.  М. Старочудного, 1  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.19. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації    Темнікову Віталію Геннадійовичу, Темнікову Геннадію Олексійовичу, Темнікову Даніїлу Олександровичу щодо встановлення  меж земельної ділянки, розташованої за адресою  м. Вовчанськ, вул.  Селянська, 173  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.20. Про надання  дозволу на виготовлення проєкту землеустрою                 Попову Олександру Леонідовичу щодо відведення   земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Прилужна, 15 для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у  власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,10га.

1.21. Про надання  дозволу Лебедєвій Ірині Федорівні на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Широка, 39 для ведення особистого селянського господарства  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – рілля), площею 0,0935га.

1.22. Про надання дозволу Тараненку Івану Миколайовичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, пров. Гоголя  для будівництва і обслуговування індивідуального гаражу  з подальшою передачею земельної ділянки в оренду за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,0050га.

1.23. Про надання дозволу Терещенку Юрію Степановичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 15г  для будівництва і обслуговування індивідуального гаражу  з подальшою передачею земельної ділянки в оренду за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,01га.

1.24. Про надання дозволу Шавирі Руслану Олександровичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Гоголя,  53-з  для будівництва і обслуговування індивідуального гаражу  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,0040га.

1.25. Про надання  дозволу на виготовлення проєкту землеустрою                Чигринову Михайлу Сергійовичу щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Колокольцова, 1г  для  будівництва і обслуговування будівель торгівлі  з подальшою передачею земельної ділянки в оренду за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,0180га.

1.26. Про надання  дозволу на виготовлення проєкту землеустрою                Старостенку Сергію Анатолійовичу щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Гоголя, 99в  для  будівництва і обслуговування інших будівель громадської забудови  з подальшою передачею земельної ділянки в оренду за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,0828га.

1.27. Про надання  дозволу на виготовлення проєкту землеустрою                ТОВ «Оператор газотранспортної системи України» щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення для  розміщення та експлуатації об’єктів трубопровідного транспорту під існуючим об’єктом трубопровідного транспорту, а саме: Блискавкоприймач (біля ГРС Вовчанськ), який є складовою державного майна (Система блискавкозахисту і заземлення ГРС м. Вовчанськ), розташованої на території Вовчанської міської ради Вовчанського району Харківської області, з подальшою передачею земельної ділянки в постійне користування за рахунок земель транспорту (вид угідь – землі, які використовуються для транспорт, площею 0,0004га.

1.28. Про надання  дозволу на виготовлення проєкту землеустрою                ТОВ «Оператор газотранспортної системи України» щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення для  розміщення та експлуатації об’єктів трубопровідного транспорту під існуючим об’єктом трубопровідного транспорту, а саме: Свіча кр.№2, який є складовою державного майна (Газопровід-відвід до ГРС м. Вовчанськ ДУ 300 км             0,0- км 4,820 від газопроводу відводу до ГРС м. Вовчанськ (кордон з Росією) МГ «Шебелинка-Бєлгород 1 нитка»), розташованої на території Вовчанської міської ради Вовчанського району Харківської області,                     з подальшою передачею земельної ділянки в постійне користування за рахунок земель транспорту (вид угідь – землі, які використовуються для транспорту), площею 0,00053.

1.29. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки  Кошиль Наталі Миколаївні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Зарічна, 53, площею 0,0612га.

1.30. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  Красовському Олексію Васильовичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Шкільна, 4, площею 0,0913га.

1.31. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки  Матвієнку Григорію Івановичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Зелена, 31, площею 0,0583га.

1.32. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  Товстогану Валерію Олексійовичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Героїв Чорнобиля, 2б, площею 0,0938га.

1.33. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  Шевченку Миколі Борисовичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Ігнатьєва, 52, площею 0,10га.

1.34. Про  затвердження  проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Чередніченку Руслану Володимировичу  для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:

м. Вовчанськ, вул. Обозна, 21а, площею 0,10га.

1.35. Про  затвердження  проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність зі зміною категорії земель сільськогосподарського призначення на землі житлової та громадської забудови  гр. Супрунову Андрію Володимировичу  для  будівництва і обслуговування жилого  будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка),  яка розташована за адресою: вул. Гурканівська,  м. Вовчанськ, Вовчанський р-н, Харківська обл., площею 0,10га. 

1.36. Про  затвердження  проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Пискуну Дмитру Юрійовичу для   індивідуального садівництва  за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Польова, площею 0,12га.

1.37. Про  затвердження  проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки ОК ГБК «АВІАТОР-1» для  колективного гаражного будівництва, в м. Вовчанськ, вул. Авіаційна, 1 на території Вовчанської міської ради Вовчанського району Харківської області, площею 0,3500га.

1.38. Про внесення змін до рішення Вовчанської міської ради    LХІІІ (позачергової ) сесії VІІ скликання від 30.04.2020 року № 3.13-VІІ «Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою Зозулі  Ігору Володимировичу щодо відведення   земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Успенська, 12 для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у  власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі)», площею 0,0756га.

1.39. Про внесення змін до рішення Вовчанської міської ради  LХІІІ (позачергової ) сесії VІІ скликання від 30.04.2020 року № 3.8-VІІ «Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації  Робочому Віталію Олексійовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Бекетова, 19  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі)», площею 0,0584га.

1.40. Про внесення змін до рішення Вовчанської міської ради  LХІІІ (позачергової ) сесії VІІ скликання від 30.04.2020 року № 3.28-VІІ «Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою  ТОВ «Оператор газотранспортної системи України» щодо відведення земельної ділянки, розташованої в м. Вовчанськ  на території Вовчанської міської ради, для  розміщення та експлуатації об’єктів трубопровідного транспорту  з подальшою передачею земельної ділянки в постійне користування за рахунок земель транспорту (вид угідь – землі, які використовуються для транспорту)», площею 0,0004га.

1.41.Про надання згоди  Сокирко Світлані Олександрівні  на викуп земельної ділянки за адресою м. Вовчанськ, вул. Колокольцова, 11ж, площею 0,0090га.  

1.42. Про надання  дозволу на виготовлення технічної документації               ТОВ ТП «Будкомплект»  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Гоголя, 108к  для  будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування  з подальшою передачею земельної ділянки в постійне користування за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі, площею 0,0655га. 

1.43. Про надання  дозволу на виготовлення технічної документації               ТОВ ТП «Будкомплект»  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Гоголя, 108м  для  будівництва і обслуговування будівель торгівлі  з подальшою передачею земельної ділянки в постійне користування  за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,2389га.    

1.44. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Мікрюковій Марії Вікторівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Соборна, 23  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.   

2.Про встановлення місцевих податків і зборів на території Вовчанської міської ради на 2021 рік.  Доповідач: завідувач сектору економіки Аргунова О.

  1. Про надання пільг зі сплати земельного податку на території Вовчанської міської ради на 2021 рік. Доповідач: завідувач сектору економіки Аргунова О.
  2. Про надання пільги зі сплати земельного податку на території Вовчанської міської ради закладам охорони здоров’я комунальної власності з 1 квітня 2020 року. Доповідач: завідувач сектору економіки Аргунова О.

5.Про внесення змін  до місцевого бюджету міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району Харківської області на 2020 рік.  Доповідач: завідувач сектору економіки Аргунова О.

6.Про затвердження розпоряджень  Вовчанського міського голови,     виданих  у міжсесійний період:

6.1.Про  затвердження розпоряджень Вовчанського міського голови, «Про внесення змін  до місцевого бюджету міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району Харківської області на 2020 рік»,  виданих у міжсесійний період. Доповідач: завідувач сектору економіки Аргунова О.

6.2.Про затвердження розпорядження  Вовчанського міського голови  «Про   надання частини щорічної відпустки», виданого  у міжсесійний період.  Доповідач: керуюча справами (секретар) виконкому Мурашко А.

7.1.Про внесення змін зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Вовчанської міської ради на 2020 рік. Доповідач: завідувач сектору економіки Аргунова О.  

7.2.Про внесення змін до  переліку комунального майна Вовчанської територіальної громади станом на 01.01.2020 року.  Доповідач: головний спеціаліст міської ради Хайло Н.

7.3. Про внесення змін до   Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад, затвердженого рішенням LXX позачергової сесії Вовчанської міської ради  VI скликання № 3-VI від 27.05.2015 року. Доповідач: головний спеціаліст міської ради Хайло Н.  

 

Голосували: За – 19  Проти – 1 (депутат Василевич П.)   Утримались – 0  

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ: Затвердити    порядок денний LХІV (позачергової) сесії міської ради VIІ скликання зі змінами та доповненнями.

 

ВИСТУПИЛИ: Міський голова Шевченко В., який    нагадав, що вимогами  законодавства  України по запобіганню та врегулюванню конфлікту інтересів   депутату заборонено приймати участь у голосування при розгляді питання, яке стосується його або членів його родини.

 

 СЛУХАЛИ:5.

 Бородавку П. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Бернацькій Тетяні Іванівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Зарічна, 53а  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,06га.

 

Голосували: За – 20  Проти – 0 Утримались – 0

Рішення  прийнято, результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ: Надати дозвіл  на виготовлення технічної документації           Бернацькій Тетяні Іванівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Зарічна, 53а  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,06га.    

 

СЛУХАЛИ:6.

 Бородавку П. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Вєлєнтєєнку Віктору Васильовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Чкалова, 22а  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,06га.  

 

Голосували: За – 20  Проти – 0 Утримались – 0

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ: Надати дозвіл  на виготовлення технічної документації           Вєлєнтєєнку Віктору Васильовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Чкалова, 22а  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,06га.     

 

СЛУХАЛИ:7.  

Бородавку П. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації   Гейнак Валентині Андріївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Зернова, 45  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0803га.        

 

Голосували: За – 20  Проти – 0 Утримались – 0    

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ: Надати дозвіл  на виготовлення технічної документації   Гейнак Валентині Андріївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Зернова, 45  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0803га.     

 

СЛУХАЛИ:8.

Бородавку П. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Зінченко Лідії Федорівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Гоголя, 126  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,09га.         

 

Голосували: За – 20 Проти – 0 Утримались – 0 

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ: Надати дозвіл  на виготовлення технічної документації           Зінченко Лідії Федорівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Гоголя, 126  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,09га.                       

 

СЛУХАЛИ:9.

 Бородавку П. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Злобіній Людмилі Володимирівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Слобожанська, 15б  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.          

 

 Голосували: За – 20  Проти – 0 Утримались – 0 

Рішення прийнято,результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ: Надати дозвіл  на виготовлення технічної документації           Злобіній Людмилі Володимирівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Слобожанська, 15б  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.    

 

СЛУХАЛИ:10.

 Бородавку П. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Іщенку Ігору Івановичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Слобожанська, 19в для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.         

 

Голосували: За – 20  Проти – 0 Утримались – 0

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ: Надати дозвіл  на виготовлення технічної документації           Іщенку Ігору Івановичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Слобожанська, 19в для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.    

 

СЛУХАЛИ:11.

 Бородавку П. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Капаленко Тетяні Володимирівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Вільхова, 41  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.       

Голосували: За – 20  Проти – 0 Утримались – 0

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ: Надати дозвіл  на виготовлення технічної документації           Капаленко Тетяні Володимирівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Вільхова, 41  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.    

 

 СЛУХАЛИ:12.

  Бородавку П. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Кохану Віктору Володимировичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Завгородня, 51 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки в оренду за рахунок земель житлової громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0610га.  

 

Голосували: За – 20  Проти – 0 Утримались – 0

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ: Надати дозвіл  на виготовлення технічної документації           Кохану Віктору Володимировичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Завгородня, 51 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки в оренду за рахунок земель житлової громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0610га.         

 

СЛУХАЛИ:13.

Бородавку П. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Кузьменко Ганні Анатоліївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. М.Коцюбинського, 17  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.           

 

Голосували: За – 20  Проти – 0 Утримались – 0

Рішення   прийнято, результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ:  Надати дозвіл  на виготовлення технічної документації           Кузьменко Ганні Анатоліївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. М.Коцюбинського, 17  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.  

 

СЛУХАЛИ:14.

Бородавку П.  Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Лебедєвій Ірині Федорівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Широка, 39  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.               

Голосували: За – 20  Проти – 0 Утримались – 0 

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ: Надати дозвіл  на виготовлення технічної документації           Лебедєвій Ірині Федорівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Широка, 39  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.    

 

СЛУХАЛИ:15.

  Бородавку П. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Мірошніченко Альоні Миколаївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Орлова, 57  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,06га.

Голосували: За – 20  Проти – 0     Утримались –  0

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ: Надати дозвіл  на виготовлення технічної документації           Мірошніченко Альоні Миколаївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Орлова, 57  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,06га.

 

СЛУХАЛИ:16.

  Бородавку П. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Половінкіну Віктору Андрійовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Озерна, 15 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0829га.    

Голосували: За – 20  Проти – 0      Утримались – 0

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ: Надати дозвіл  на виготовлення технічної документації           Половінкіну Віктору Андрійовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Озерна, 15 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0829га.  

 

СЛУХАЛИ:17.

  Бородавку П. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Саратову Дмитру Володимировичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Молодіжна, 36 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,054га.

Голосували: За – 20  Проти – 0    Утримались – 0     

Рішення  прийнято, результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ: Надати дозвіл  на виготовлення технічної документації           Саратову Дмитру Володимировичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Молодіжна, 36 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,054га.

  

 СЛУХАЛИ:18.

  Бородавку П. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Черв’яку Івану Івановичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Обозна, 68 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.  

Голосували: За – 20  Проти –0   Утримались – 0

Рішення  прийнято, результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ: Надати дозвіл  на виготовлення технічної документації           Черв’яку Івану Івановичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Обозна, 68 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.    

 

СЛУХАЛИ:19.

   Бородавку П. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Черв’як Лідії Пилипівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Обозна, 58 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,06га.  

  

Голосували: За – 20  Проти – 0 Утримались – 0

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ: Надати дозвіл  на виготовлення технічної документації           Черв’як Лідії Пилипівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Обозна, 58 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,06га.     

 

СЛУХАЛИ:20.  

Бородавку П. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Юдіну Олександру Генріховичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Черкаська, 96 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0643га.   

 

Голосували: За – 20  Проти – 0 Утримались – 0    

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ: Надати дозвіл  на виготовлення технічної документації           Юдіну Олександру Генріховичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Черкаська, 96 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0643га.

 

СЛУХАЛИ:21.

 Бородавку П. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації    Гапон Валентині Вікторівні, Костоглодову Олександру Олександровичу щодо встановлення  меж земельної ділянки, розташованої за адресою                 м. Вовчанськ, вул. Харківська, 50 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

         

Голосували: За – 20  Проти – 0 Утримались – 0 

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ:  Надати дозвіл  на виготовлення технічної документації    Гапон Валентині Вікторівні, Костоглодову Олександру Олександровичу щодо встановлення  меж земельної ділянки, розташованої за адресою                 м. Вовчанськ, вул. Харківська, 50 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

 

СЛУХАЛИ:22.

 Бородавку П.  Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації    Коновченку Олексію Володимировичу, Коновченко Марії Федорівні  щодо встановлення  меж земельної ділянки, розташованої за адресою   м. Вовчанськ, пров.  М. Старочудного, 1  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

 

 Голосували: За – 20  Проти – 0 Утримались – 0 

Рішення прийнято,результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ: Надати дозвіл  на виготовлення технічної документації    Коновченку Олексію Володимировичу, Коновченко Марії Федорівні  щодо встановлення  меж земельної ділянки, розташованої за адресою   м. Вовчанськ, пров.  М. Старочудного, 1  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.  

 

СЛУХАЛИ:23.

     Бородавку П. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації    Темнікову Віталію Геннадійовичу, Темнікову Геннадію Олексійовичу, Темнікову Даніїлу Олександровичу щодо встановлення  меж земельної ділянки, розташованої за адресою  м. Вовчанськ, вул.  Селянська, 173  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

 

Голосували: За – 20  Проти – 0 Утримались – 0

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ:  Надати дозвіл  на виготовлення технічної документації    Темнікову Віталію Геннадійовичу, Темнікову Геннадію Олексійовичу, Темнікову Даніїлу Олександровичу щодо встановлення  меж земельної ділянки, розташованої за адресою  м. Вовчанськ, вул.  Селянська, 173  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

 

СЛУХАЛИ:24.

 Бородавку П. Про надання  дозволу на виготовлення проєкту землеустрою                 Попову Олександру Леонідовичу щодо відведення   земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Прилужна, 15 для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у  власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,10га.

Голосували: За – 20  Проти – 0 Утримались – 0

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ: Надати  дозвіл на виготовлення проєкту землеустрою                 Попову Олександру Леонідовичу щодо відведення   земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Прилужна, 15 для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у  власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,10га.  

 

 СЛУХАЛИ:25.

  Бородавку П. Про надання  дозволу Лебедєвій Ірині Федорівні на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Широка, 39 для ведення особистого селянського господарства  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – рілля), площею 0,0935га.   

Голосували: За – 20  Проти – 0 Утримались – 0

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ: Надати  дозвіл Лебедєвій Ірині Федорівні на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Широка, 39 для ведення особистого селянського господарства  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – рілля), площею 0,0935га.

 

СЛУХАЛИ:26.

 Бородавку П.  Про надання дозволу Тараненку Івану Миколайовичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, пров. Гоголя  для будівництва і обслуговування індивідуального гаражу  з подальшою передачею земельної ділянки в оренду за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,0050га.    

 

Голосували: За – 20  Проти – 0 Утримались – 0

Рішення   прийнято, результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ: Надати дозвіл Тараненку Івану Миколайовичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, пров. Гоголя  для будівництва і обслуговування індивідуального гаражу  з подальшою передачею земельної ділянки в оренду за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,0050га.

 

СЛУХАЛИ:27.

 Бородавку П. Про надання дозволу Терещенку Юрію Степановичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 15г  для будівництва і обслуговування індивідуального гаражу  з подальшою передачею земельної ділянки в оренду за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,01га.

 

Голосували: За – 9  Проти – 0 Утримались – 11 (міський голова Шевченко В., депутати: Козлова В., Шелест В., Кириченко С., Кучеренко О., Дудка Л., Соболь В., Куценко С., Григорян З., Грабар А., Донецький С.)

Рішення   не прийнято, результати поіменного голосування додаються.

 

 

 

СЛУХАЛИ:28.

 Бородавку П. Про надання дозволу Шавирі Руслану Олександровичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Гоголя,  53-з  для будівництва і обслуговування індивідуального гаражу  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,0040га.

 

Голосували: За – 14  Проти – 1 (депутат Шаповалов Л.) Утримались – 5 (депутати: Крушедольський К., Агєєнко В., Куценко С., Рожнов О.,  Василевич П.)

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ:  Надати дозвіл Шавирі Руслану Олександровичу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Гоголя,  53-з  для будівництва і обслуговування індивідуального гаражу  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,0040га.

 

СЛУХАЛИ:29.  

Бородавку П. Про надання  дозволу на виготовлення проєкту землеустрою                Чигринову Михайлу Сергійовичу щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Колокольцова, 1г  для  будівництва і обслуговування будівель торгівлі  з подальшою передачею земельної ділянки в оренду за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,0180га.     

 

Голосували: За – 15  Проти – 0 Утримались – 5 (депутати: Шепеленко Н, Шаповалов Л., Агєєнко В., Самойленко В., Василевич П.)    

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ: Надати  дозвіл на виготовлення проєкту землеустрою                Чигринову Михайлу Сергійовичу щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Колокольцова, 1г  для  будівництва і обслуговування будівель торгівлі  з подальшою передачею земельної ділянки в оренду за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,0180га.

 

СЛУХАЛИ:30.

Бородавку П. Про надання  дозволу на виготовлення проєкту землеустрою                Старостенку Сергію Анатолійовичу щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Гоголя, 99в  для  будівництва і обслуговування інших будівель громадської забудови  з подальшою передачею земельної ділянки в оренду за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,0828га.     

 

Голосували: За – 20 Проти – 0 Утримались – 0 

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ:  Надати  дозвіл на виготовлення проєкту землеустрою                Старостенку Сергію Анатолійовичу щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Гоголя, 99в  для  будівництва і обслуговування інших будівель громадської забудови  з подальшою передачею земельної ділянки в оренду за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,0828га.                  

 

СЛУХАЛИ:31.

 Бородавку П. Про надання  дозволу на виготовлення проєкту землеустрою                ТОВ «Оператор газотранспортної системи України» щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення для  розміщення та експлуатації об’єктів трубопровідного транспорту під існуючим об’єктом трубопровідного транспорту, а саме: Блискавкоприймач (біля ГРС Вовчанськ), який є складовою державного майна (Система блискавкозахисту і заземлення ГРС м. Вовчанськ), розташованої на території Вовчанської міської ради Вовчанського району Харківської області, з подальшою передачею земельної ділянки в постійне користування за рахунок земель транспорту (вид угідь – землі, які використовуються для транспорт, площею 0,0004га.       

 

 Голосували: За – 20  Проти – 0 Утримались – 0 

Рішення прийнято,результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ: Надати  дозвіл  на виготовлення проєкту землеустрою   ТОВ «Оператор газотранспортної системи України» щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення для  розміщення та експлуатації об’єктів трубопровідного транспорту під існуючим об’єктом трубопровідного транспорту, а саме: Блискавкоприймач (біля ГРС Вовчанськ), який є складовою державного майна (Система блискавкозахисту і заземлення ГРС м. Вовчанськ), розташованої на території Вовчанської міської ради Вовчанського району Харківської області, з подальшою передачею земельної ділянки в постійне користування за рахунок земель транспорту (вид угідь – землі, які використовуються для транспорт, площею 0,0004га.

 

СЛУХАЛИ:32.

 Бородавку П. Про надання  дозволу на виготовлення проєкту землеустрою                ТОВ «Оператор газотранспортної системи України» щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення для  розміщення та експлуатації об’єктів трубопровідного транспорту під існуючим об’єктом трубопровідного транспорту, а саме: Свіча кр.№2, який є складовою державного майна (Газопровід-відвід до ГРС м. Вовчанськ ДУ 300 км             0,0- км 4,820 від газопроводу відводу до ГРС м. Вовчанськ (кордон з Росією) МГ «Шебелинка-Бєлгород 1 нитка»), розташованої на території Вовчанської міської ради Вовчанського району Харківської області,                     з подальшою передачею земельної ділянки в постійне користування за рахунок земель транспорту (вид угідь – землі, які використовуються для транспорту), площею 0,00053.      

 

Голосували: За – 20  Проти – 0 Утримались – 0

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ:  Надати  дозвіл на виготовлення проєкту землеустрою  ТОВ «Оператор газотранспортної системи України» щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення для  розміщення та експлуатації об’єктів трубопровідного транспорту під існуючим об’єктом трубопровідного транспорту, а саме: Свіча кр.№2, який є складовою державного майна (Газопровід-відвід до ГРС м. Вовчанськ ДУ 300 км             0,0- км 4,820 від газопроводу відводу до ГРС м. Вовчанськ (кордон з Росією) МГ «Шебелинка-Бєлгород 1 нитка»), розташованої на території Вовчанської міської ради Вовчанського району Харківської області,                     з подальшою передачею земельної ділянки в постійне користування за рахунок земель транспорту (вид угідь – землі, які використовуються для транспорту), площею 0,00053.  

 

СЛУХАЛИ:33.

 Бородавку П. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки  Кошиль Наталі Миколаївні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Зарічна, 53, площею 0,0612га.    

 

Голосували: За – 20  Проти – 0 Утримались – 0

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ: Затвердити  технічну   документацію  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки  Кошиль Наталі Миколаївні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Зарічна, 53, площею 0,0612га.

 

 СЛУХАЛИ:34.

  Бородавку П. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  Красовському Олексію Васильовичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Шкільна, 4, площею 0,0913га.

 

Голосували: За – 20  Проти – 0 Утримались – 0

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ: Затвердити  технічну   документацію  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  Красовському Олексію Васильовичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Шкільна, 4, площею 0,0913га.      

 

СЛУХАЛИ:35.

Бородавку П. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки  Матвієнку Григорію Івановичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Зелена, 31, площею 0,0583га.         

 

Голосували: За – 20  Проти – 0 Утримались – 0

Рішення   прийнято, результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ:  Затвердити  технічну   документацію  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки  Матвієнку Григорію Івановичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Зелена, 31, площею 0,0583га.

 

СЛУХАЛИ:36.

Бородавку П. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  Товстогану Валерію Олексійовичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Героїв Чорнобиля, 2б, площею 0,0938га.             

 

Голосували: За – 20  Проти – 0 Утримались – 0  

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ: Затвердити  технічну   документацію  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  Товстогану Валерію Олексійовичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Героїв Чорнобиля, 2б, площею 0,0938га.

 

СЛУХАЛИ:37.

  Бородавку П.  Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  Шевченку Миколі Борисовичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Ігнатьєва, 52, площею 0,10га.

 

Голосували: За – 20  Проти – 0     Утримались –  0

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ: Затвердити  технічну   документацію  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  Шевченку Миколі Борисовичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Ігнатьєва, 52, площею 0,10га.

 

СЛУХАЛИ:38.

  Бородавку П. Про  затвердження  проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Чередніченку Руслану Володимировичу  для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Обозна, 21а, площею 0,10га.      

 

Голосували: За – 20  Проти – 0      Утримались – 0

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ: Затвердити  проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки Чередніченку Руслану Володимировичу  для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Обозна, 21а, площею 0,10га.

 

СЛУХАЛИ:39.

  Бородавку П. Про  затвердження  проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність зі зміною категорії земель сільськогосподарського призначення на землі житлової та громадської забудови  гр. Супрунову Андрію Володимировичу  для  будівництва і обслуговування жилого  будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка),  яка розташована за адресою: вул. Гурканівська,  м. Вовчанськ, Вовчанський р-н, Харківська обл., площею 0,10га. 

Голосували: За – 20  Проти – 0    Утримались – 0     

Рішення  прийнято, результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ:  Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність зі зміною категорії земель сільськогосподарського призначення на землі житлової та громадської забудови  гр. Супрунову Андрію Володимировичу  для  будівництва і обслуговування жилого  будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка),  яка розташована за адресою: вул. Гурканівська,  м. Вовчанськ, Вовчанський р-н, Харківська обл., площею 0,10га. 

  

 СЛУХАЛИ:40.

  Бородавку П. Про  затвердження  проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Пискуну Дмитру Юрійовичу для   індивідуального садівництва  за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Польова, площею 0,12га.

 

Голосували: За – 20  Проти –0   Утримались – 0

Рішення  прийнято, результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ:  Затвердити  проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки Пискуну Дмитру Юрійовичу для   індивідуального садівництва  за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Польова, площею 0,12га.

 

 

СЛУХАЛИ:41.

   Бородавку П. Про  затвердження  проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки ОК ГБК «АВІАТОР-1» для  колективного гаражного будівництва, в м. Вовчанськ, вул. Авіаційна, 1 на території Вовчанської міської ради Вовчанського району Харківської області, площею 0,3500га.

  

Голосували: За – 11  Проти – 0 Утримались – 9 (депутати: Шепеленко Н., Шаповалов Л., Крушедольський К., Агєєнко В., Куценко С., Рожнов О., Грабар А., Самойленко В., Василевич П.)

Рішення не прийнято, результати поіменного голосування додаються.

 

 СЛУХАЛИ:42.  

Бородавку П. Про внесення змін до рішення Вовчанської міської ради    LХІІІ (позачергової ) сесії VІІ скликання від 30.04.2020 року № 3.13-VІІ «Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою Зозулі  Ігору Володимировичу щодо відведення   земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Успенська, 12 для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у  власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі)», площею 0,0756га. 

 

Голосували: За – 20  Проти – 0 Утримались – 0    

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ: Внести зміни до рішення Вовчанської міської ради    LХІІІ (позачергової ) сесії VІІ скликання від 30.04.2020 року № 3.13-VІІ «Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою Зозулі  Ігору Володимировичу щодо відведення   земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Успенська, 12 для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у  власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі)», площею 0,0756га.

 

СЛУХАЛИ:43.

 Бородавку П. Про внесення змін до рішення Вовчанської міської ради  LХІІІ (позачергової ) сесії VІІ скликання від 30.04.2020 року № 3.8-VІІ «Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації  Робочому Віталію Олексійовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Бекетова, 19  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі)», площею 0,0584га.

         

Голосували: За – 20  Проти – 0 Утримались – 0 

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ: Внести зміни до рішення Вовчанської міської ради  LХІІІ (позачергової ) сесії VІІ скликання від 30.04.2020 року № 3.8-VІІ «Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації  Робочому Віталію Олексійовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Бекетова, 19  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі)», площею 0,0584га.

 

СЛУХАЛИ:44.

 Бородавку П. Про внесення змін до рішення Вовчанської міської ради  LХІІІ (позачергової ) сесії VІІ скликання від 30.04.2020 року № 3.28-VІІ «Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою  ТОВ «Оператор газотранспортної системи України» щодо відведення земельної ділянки, розташованої в м. Вовчанськ  на території Вовчанської міської ради, для  розміщення та експлуатації об’єктів трубопровідного транспорту  з подальшою передачею земельної ділянки в постійне користування за рахунок земель транспорту (вид угідь – землі, які використовуються для транспорту)», площею 0,0004га.

 

 Голосували: За – 20  Проти – 0 Утримались – 0 

Рішення прийнято,результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ:  Внести зміни до рішення Вовчанської міської ради  LХІІІ (позачергової ) сесії VІІ скликання від 30.04.2020 року № 3.28-VІІ «Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою  ТОВ «Оператор газотранспортної системи України» щодо відведення земельної ділянки, розташованої в м. Вовчанськ  на території Вовчанської міської ради, для  розміщення та експлуатації об’єктів трубопровідного транспорту  з подальшою передачею земельної ділянки в постійне користування за рахунок земель транспорту (вид угідь – землі, які використовуються для транспорту)», площею 0,0004га.

 

СЛУХАЛИ:45.

     Бородавку П. Про надання згоди  Сокирко Світлані Олександрівні  на викуп земельної ділянки за адресою м. Вовчанськ, вул. Колокольцова, 11ж, площею 0,0090га.  

 

Голосували: За – 2  Проти – 0 Утримались – 18 (міський голова Шевченко В., депутати: Козлова В., Шелест В., Кириченко С., Кучеренко О., Дудка Л., Соболь В., Шепеленко Н, Шаповалов Л., Крушедольський К., Агєєнко В., Куценко С., Рожнов О., Грабар А., Самойленко В., Донецький С., Акімов О., Василевич П.)

Рішення не прийнято, результати поіменного голосування додаються.

 

 

СЛУХАЛИ:46.

 Бородавку П. Про надання  дозволу на виготовлення технічної документації               ТОВ ТП «Будкомплект»  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Гоголя, 108к  для  будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування  з подальшою передачею земельної ділянки в постійне користування за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі, площею 0,0655га. 

 

Голосували: За – 20  Проти – 0 Утримались – 0

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ: Надати  дозвіл на виготовлення технічної документації               ТОВ ТП «Будкомплект»  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Гоголя, 108к  для  будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування  з подальшою передачею земельної ділянки в постійне користування за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі, площею 0,0655га.   

 

 СЛУХАЛИ:47.

  Бородавку П. Про надання  дозволу на виготовлення технічної документації               ТОВ ТП «Будкомплект»  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Гоголя, 108м  для  будівництва і обслуговування будівель торгівлі  з подальшою передачею земельної ділянки в постійне користування  за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,2389га.      

 

Голосували: За – 20  Проти – 0 Утримались – 0

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ: Надати  дозвіл на виготовлення технічної документації               ТОВ ТП «Будкомплект»  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Гоголя, 108м  для  будівництва і обслуговування будівель торгівлі  з подальшою передачею земельної ділянки в постійне користування  за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,2389га.    

 

СЛУХАЛИ:48.

 Бородавку П.  Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Мікрюковій Марії Вікторівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Соборна, 23  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.         

Голосували: За – 20  Проти – 0 Утримались – 0

Рішення   прийнято, результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ: Надати дозвіл  на виготовлення технічної документації           Мікрюковій Марії Вікторівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Соборна, 23  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.   

 

СЛУХАЛИ:49.

 Аргунову О. Про встановлення місцевих податків і зборів на території Вовчанської міської ради на 2021 рік.     

 

Голосували: За – 20  Проти – 0 Утримались – 0 

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ:  1. Встановити на території Вовчанської міської ради на 2021 рік такі місцеві податки і збори:

1.1. Плату за землю.

1.2. Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

1.3. Єдиний податок.

1.4. Транспортний податок.

1.5. Збір за місця для паркування транспортних засобів.

1.6. Туристичний збір.

   

 

СЛУХАЛИ:50.

Аргунову О.  Про надання пільг зі сплати земельного податку на території Вовчанської міської ради на 2021 рік.            

 

Голосували: За – 20  Проти – 0      Утримались – 0

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ:   Надати пільгу зі сплати земельного податку на території Вовчанської міської ради на 2021 рік у розмірі 99 % податкового зобов’язання підприємствам комунальної форми власності, які здійснюють діяльність в галузі теплопостачання, водопостачання, водовідведення та поводження з відходами.

 

СЛУХАЛИ:51.

 Аргунову О. Про надання пільги зі сплати земельного податку на території Вовчанської міської ради закладам охорони здоров’я комунальної власності з 1 квітня 2020 року.        

 

Голосували: За – 20  Проти – 0    Утримались – 0 

Рішення  прийнято, результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ:  Надати пільгу зі сплати земельного податку на території Вовчанської міської ради у розмірі 100 % податкового зобов’язання закладам охорони здоров’я комунальної власності з 1 квітня 2020 року.   

 

СЛУХАЛИ:52.

 Аргунову О. Про внесення змін  до місцевого бюджету міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району Харківської області на 2020 рік.                 

 

Голосували: За – 20  Проти – 0 Утримались – 0

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ: Внести зміни  до місцевого бюджету міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району Харківської області на 2020 рік.   

 

СЛУХАЛИ:53.  

Аргунову О. Про  затвердження розпоряджень Вовчанського міського голови, «Про внесення змін  до місцевого бюджету міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району Харківської області на 2020 рік»,  виданих у міжсесійний період.        

Голосували: За – 20  Проти – 0 Утримались – 0    

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ: Затвердити розпорядження Вовчанського міського голови, «Про внесення змін  до місцевого бюджету міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району Харківської області на 2020 рік»,  виданих у міжсесійний період.    

 

СЛУХАЛИ:54.

 Мурашко А. Про затвердження розпорядження  Вовчанського міського голови  «Про   надання частини щорічної відпустки»,         виданого  у міжсесійний період.              

 

Голосували: За – 19 Проти – 0 Утримались – 1 (міський голова Шевченко В.)

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ: Затвердити розпорядження  Вовчанського міського голови  «Про   надання частини щорічної відпустки»,         виданого  у міжсесійний період.                  

   

СЛУХАЛИ:55.

 Аргунову О.  Про внесення змін зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Вовчанської міської ради на 2020 рік.

              

Голосували: За – 20  Проти – 0 Утримались – 0

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ: Внести зміни до Додатку 2.1 «Ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» до Порядку оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Вовчанської міської ради, затвердженого рішенням LI сесії VII скликання від 31 травня 2019 року № 5-VII, з 23 травня 2020 року (дня набрання чинності Законом України № 466 від 16.01.2020 р.).     

 

СЛУХАЛИ:56.

 Хайло Н. Про внесення змін до  переліку комунального майна Вовчанської територіальної громади станом на 01.01.2020 року. 

      

Голосували: За – 20  Проти – 0 Утримались – 0

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

 

ВИРІШИЛИ:  Внести зміни до переліку комунального майна Вовчанської територіальної громади станом на 01.01.2020 року, затвердженого   рішенням LХІІ сесії VIІ скликання від 28.02.2020 року № 8-VIІ,   а саме:

- доповнити перелік комунального майна об’єктом:  ½ частина житлового будинку № 86 по вул. Короленка у м. Вовчанськ Харківської області.

 

Залу засідань покинув депутат Акімов О.

 

СЛУХАЛИ:57.    

Хайло Н. Про внесення змін до   Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад, затвердженого рішенням LXX позачергової сесії Вовчанської міської ради  VI скликання № 3-VI від 27.05.2015 року. 

 

ВИСТУПИЛИ: міський голова Шевченко В., який повідомив депутам, що в зв’язку з тим, що  09.06.2020 року до міської ради надійшов проєкт рішення та «Порядок  проведення громадського обговорення на території Вовчанської міської ради Вовчанського району Харківської області», підготовлений групою депутатів   на голосування буде винесено два варіанти Порядку та два проєкти рішень, а  саме: підготовлений міською радою та групою депутатів.

 Депутат Василевич П., який запропонував поставити першим на голосування варіант, підготовлений  депутатською групою в своєму зверненні, а другим  -варіант запропонований міською радою.

 

                            І варіант, запропонований депутатською групою:

 

Голосували: За – 9  Проти – 0     Утримались – 10  (міський голова Шевченко В., депутати: Козлова В., Шелест В., Кириченко С., Кучеренко О., Дудка Л,, Соболь В., Зарубіна А., Григорян З., Донецький С.)

Рішення не прийнято, результати поіменного голосування додаються.

 

 ІІ варіант, запропонований міською радою:

 

Голосували: За – 13  Проти – 0     Утримались – 6 (депутати: Козлова В., Шелест В., Кириченко С., Кучеренко О., Дудка Л., Соболь В.)   

Рішення не прийнято, результати поіменного голосування додаються.

 

 

ВИСТУПИЛИ: депутат Куценко С., який звернувся до депутатів із закликом повернутися ще раз до розгляду цього питання на найближчій сесії та все ж  прийняти Порядок громадських обговорень, що дасть депутатам можливість більш активно спілкуватися з виборцями.

Міський голова Шевченко В., який нагадав депутатам, що відповідно до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» спілкування з мешканцями – це обов’язок депутата та проінформував, що на жаль не всі депутати виконують цей обов’язок, зокрема нагадав, що зустрічі з виборцями з метою інформування про свою роботу та роботу міської ради за ІІ півріччя 2019 року провели лише 10 депутатів.

 

Після розгляду питань порядку денного сесії міський голова Шевченко В., проінформував депутатів, що міською радою підготовлено та направлено Чернову С., - голові Харківської обласної ради та Шенцеву Д., - народному депутату України листи з проханням сприяти поверненню до розгляду питання стосовно приєднання Вовчанського району до Харківського, а не до Чугуївського, як пропонується в останній версії отриманого проєкту відповідної Постанови Верховної Ради України тому, що приєднання нашого району до Чугуївського віддалить послуги від вовчан та створить для них додаткові перешкоди  та труднощі, адже на сьогодні між нашими районами повністю відсутнє пряме транспортне сполучення та і людям звичніше і зручніше добиратися саме до Харківського району.

Депутат Агєєнко В., звернувся до міського голови з вимогою вплинути на ситуацію стосовно розробки території русла річки Вовча, прилеглої до вулиці М.Старочудного,  в районі джерела важкою технікою, сприяти припиненню цих робіт та підготувати листи і направити їх у відповідні органи.

 

 

 

 

 

 

Міський голова                                                         Володимир ШЕВЧЕНКО

Секретар міської ради                                             Людмила ДУДКА