Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

ПРОТОКОЛ № 59 від 29 листопада 2019 року

Україна

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

LІХ СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

 

ПРОТОКОЛ № 59

 

Від 29 листопада  2019 року                                                     Місце проведення:

                                                                                                        м. Вовчанськ

                                                                                                        зала засідань

                                                                                                        Вовчанської районної ради

                                                                                                        початок о 10-00 годині

Всього депутатів: 26

Присутні на засіданні:  20 (список додається до протоколу)

Відсутні з поважних причин: 6 (список додається до протоколу)

В роботі взяли участь:

- Аргунова О. - провідний спеціаліст Вовчанської міської ради;

- Бондаренко Л. - заступник міського голови;

- Глущенко Я. – провідний спеціаліст Вовчанської міської ради;

- Дудка Л. – секретар міської ради;

- Катасонова Л.- начальник відділу бухгалтерського обліку та господарської діяльності;

- Мурашко А. - керуюча справами (секретар) виконкому;

- Хайло Н. - провідний спеціаліст Вовчанської міської ради;

- Шевченко В. – міський голова;

Запрошені:

- Бондаренко О. –    директор   комунальної установи «Редакція Вовчанського районного радіомовлення»;  

- Грабар Г. -    завідувачка ДНЗ ясла-садок № 7; 

- Пісоцька І. –  завідувачка  ДНЗ дитячий садок № 2;

- Плужник О. - завідувачка ДНЗ ясла-садок № 2; 

- Солдаткіна Н. –  заступник  завідувачки  ДНЗ ясла-садок № 1;

  

 Сесію відкрив та вів Вовчанський міський голова Шевченко Володимир   

СЛУХАЛИ:1.

Шевченка В. Про затвердження секретаріату LІХ  сесії Вовчанської міської ради VIІ скликання.

ВИСТУПИЛИ: Шевченко В., який запропонував  обрати до секретаріату

- депутата виборчого округу № 13 Кириченка Сергія;                                          

- депутата виборчого округу №  6   Самойленка Віктора.   

 

       Голосували: За – 20  Проти – 0 Утримались – 0

       Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються

 

ВИРІШИЛИ: Секретаріат  LІХ сесії VIІ скликання  затвердити у     складі:

- депутата виборчого округу №   13 Кириченка Сергія;                                        

 - депутата виборчого округу №   6   Самойленка Віктора.     

 

СЛУХАЛИ:  

 Шевченка В., який нагадав склад лічильної комісії:

  1. Акімов О.
  2. Василевич П.
  3. Добровінський А.

4.Козлова В.

5.Шаповалов Л.

 

та звернув увагу лічильної комісії  на те, що  лічильній комісії  необхідно, після голосування  по кожному питанню порядку денного сесії, письмово  оформити  результати поіменного голосування  та підписати їх.  

 СЛУХАЛИ:2.

Шевченка В. Про внесення змін та доповнень до порядку денного LІХ сесії міської ради VIІ скликання.

ВИСТУПИЛИ: Міський голова Шевченко В., який повідомив, що відповідно до розпорядження міського голови  №   128  від  23.10.2019 року    до порядку денного LІХ  сесії  включено  21 питання,  але, в ході підготовки  до сесії виникла необхідність  включити до порядку денного, а саме:

 до питання № 20 «Земельні питання» - питання з  20.1  по  20.37,

-        питання №  10.1  « Про затвердження структури та чисельності апарату Вовчанської міської ради VII скликання та її виконавчого комітету з 01 лютого  2020 року»;

-        питання № 11.1 «Про затвердження   штатного розпису  Вовчанської  міської ради VII скликання з 01 лютого  2020 року»;

-        питання № 22  «Про  затвердження звіту про виконання місцевого  бюджету   міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району Харківської області  на 2019 рік за 9 місяців 2019 року»  та                               

 - питання № 23 « Про внесення змін  до  бюджету міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району Харківської області  на 2019 рік», як  соціально-важливі та невідкладні.

  1. Виключивши при цьому з порядку денного:

-   за зверненням заявника,  питання № 20.7 «Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації  Ткаченко Ірині Олександрівні  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Герлегівська, 5 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га»;

та за пропозицією депутата  Самойленка В. питання № 12 «Про затвердження штатного розпису Вовчанського відділу благоустрою міста з 01 січня 2020 року» в зв’язку з необхідністю   його доопрацювання.

Голосували: За – 20  Проти – 0   Утримались – 0 

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

ВИРІШИЛИ: Внести запропоновані зміни та доповнення до порядку денного LІХ сесії міської ради VIІ скликання, а саме:

до питання № 20 «Земельні питання» - питання з  20.1  по  20.37 ,

-        питання №  10.1  «Про затвердження структури та чисельності апарату Вовчанської міської ради VII скликання та її виконавчого комітету з 01 лютого  2020 року»;

-        питання № 11.1 «Про затвердження   штатного розпису  Вовчанської  міської ради VII скликання з 01 лютого  2020 року»;

-        питання № 22  «Про  затвердження звіту про виконання місцевого  бюджету   міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району Харківської області  на 2019 рік за 9 місяців 2019 року»  та    - питання № 23 «Про внесення змін  до  бюджету міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району Харківської області  на 2019 рік», як  соціально-важливі та невідкладні.

  1. Виключивши при цьому з порядку денного:

-    за зверненням заявника,  питання № 20.7 «Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації  Ткаченко Ірині Олександрівні  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Герлегівська, 5 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га»,

та за пропозицією депутата  Самойленка В. питання № 12 «Про затвердження штатного розпису Вовчанського відділу благоустрою міста з 01 січня 2020 року» в зв’язку з необхідністю   його доопрацювання.

СЛУХАЛИ:3.

Шевченка В. Про затвердження порядку денного LІХ сесії міської ради VIІ скликання.

ВИСТУПИЛИ: Міський голова Шевченко В., який повідомив, що порядок  денний LІХ сесії міської ради   обговорено   на  засіданнях постійних депутатських комісій, але, в зв’язку з тим,   що на засіданнях   постійних    комісій :

-  з   питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування;

-  з питань  комунальної  власності, житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв’язку  Вовчанської міської ради VII скликання;

із-за відсутності    депутатів  не було  кворуму, але проект  порядку  денного сесії та проекти рішень з питань, які до нього включено, було оприлюднено на офіційному сайті міської ради та роздано депутатам і вони мали змогу з ними ознайомитися самостійно, міський голова попрохав  депутатів, які входять до складу цих   комісій   уточнити  чи є у них зауваження, пропозиції та заперечення  стосовно  проекту порядку денного  сесії  та проектів рішень  з питань, які до нього включено, також, міський голова повідомив, що у депутатів, які були присутні на засіданнях комісій, не заперечували проти включення до порядку денного жодного з  профільних  питань.

Порядок денний:  

1.Звіт  Вовчанського міського голови про роботу міської   ради, її виконавчого комітету та здійснення державної регуляторної політики з жовтня 2018 року по жовтень 2019 року. Доповідач  міський голова  Шевченко В. 

2.Про затвердження Програми проведення  культурно-мистецьких заходів у місті Вовчанську та селі Плетенівка на 2020 рік. Доповідач  провідний спеціаліст Вовчанської міської ради Аргунова О.

3.Про затвердження Програми проведення громадських робіт на території  міста Вовчанська та села Плетенівка   на 2020 рік. Доповідач  провідний спеціаліст Вовчанської міської ради Аргунова О.

4.Про  затвердження Природоохоронної програми на 2020 рік. Доповідач  провідний спеціаліст Вовчанської міської ради Аргунова О.

5.Про затвердження Програми використання коштів    резервного фонду міського бюджету на 2020 рік. Доповідач  провідний спеціаліст Вовчанської міської ради Аргунова О.

6.Про  затвердження Програми соціального захисту та соціального забезпечення населення міста Вовчанська та села Плетенівка   на 2020 рік. Доповідач  провідний спеціаліст Вовчанської міської ради Аргунова О.

7.Про внесення   доповнень до  Програми розвитку фізичної культури і спорту у місті Вовчанську та селі Плетенівка, Харківської області на 2016-2020 роки на 2020 рік. Доповідач  провідний спеціаліст Вовчанської міської ради Аргунова О.

8.Про внесення змін до Програми поводження з безпритульними та домашніми тваринами в місті Вовчанську на 2016-2022 роки на 2020 рік. Доповідач  провідний спеціаліст Вовчанської міської ради Аргунова О.

9.Про затвердження Положення про звільнення від плати за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах Вовчанської міської ради на 2020 рік. Доповідач  провідний спеціаліст Вовчанської міської ради Аргунова О.

10.Про затвердження структури та чисельності апарату Вовчанської міської ради VII скликання та її виконавчого комітету з 01 січня 2020 року. Доповідач  провідний спеціаліст Вовчанської міської ради Аргунова О.

10.1. Про затвердження структури та чисельності апарату Вовчанської міської ради VII скликання та її виконавчого комітету з 1 лютого 2020 року. Доповідач  провідний спеціаліст Вовчанської міської ради Аргунова О.

11.Про затвердження штатного розпису Вовчанської міської ради VII скликання з 01 січня 2020 року. Доповідач  провідний спеціаліст Вовчанської міської ради Аргунова О.

11.1.Про затвердження штатного розпису Вовчанської міської ради VII скликання з 01 лютого 2020 року. Доповідач  провідний спеціаліст Вовчанської міської ради Аргунова О.

12.Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району Харківської області на 2016-2022 роки на 2020 рік. Доповідач начальник відділу бухгалтерського обліку та господарської діяльності Катасонова  Л.

13.Про місцевий бюджет   міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району Харківської області  на 2020 рік. Доповідач начальник відділу бухгалтерського обліку та господарської діяльності Катасонова  Л.

14.Про затвердження договорів на передачу трансфертів районному бюджету на 2020 рік. Доповідач начальник відділу бухгалтерського обліку та господарської діяльності Катасонова  Л.

15.Про план роботи Вовчанської міської ради VIІ скликання на 2020 рік. Доповідач секретар міської ради Дудка Л.

16.Про затвердження плану діяльності Вовчанської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік. Доповідач  провідний спеціаліст Вовчанської міської ради Хайло Н.

17.Про затвердження заступника Вовчанського міського голови з питань діяльності виконавчих органів   міської ради VІІ скликання. Доповідач керуюча справами  (секретар) виконкому Мурашко А.

18.Про оплату праці заступника Вовчанського міського голови з питань діяльності виконавчих органів   міської ради VІІ скликання.  Доповідач керуюча справами  (секретар) виконкому Мурашко А.

19.Земельні питання.  

Доповідач заступник міського голови  Бондаренко Л. 

19.1.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації   Андренко Людмилі Миколаївні  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Хлібороба, 56 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.  

19.2.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Васильченко Раїсі Євгенівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Мільйонна, б.11 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

19.3.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації   Вілкову Сергію Васильовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Черкаська б. 20  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

19.4.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації  Дудці Вікторії Михайлівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, пров. Ломоносова, б.11 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.  

19.5.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації   Кравченко Наталі Олександрівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, пров. Лісовий, б.22 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,06га.

 19.6.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації  Пахомовій Галині Михайлівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Чехова, б.4 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0690га.

19.7.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації  Товкаю Федору Васильовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Слобожанська, 33  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.  

19.8.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації  Удоду Миколі Павловичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Харківська, 77 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.  

19.9.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації   Федосієнку Олексію Захаровичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Гатищанська б. 26 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,099га.

19.10.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації  Хайло Зої Сергіївні  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, пров. Менделєєва, 22 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,06га.

19.11.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації  Целуйко Валентині Сергіївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Сєрова, б.37 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

19.12.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації    Авагян Галині Єгорівні, Авагян Анжеліці Мішаївні, Сергієнко Оксані Рафіковні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ,  вул. Мільйонна, б.9 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну сумісну власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0625га.

19.13.Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою  Шевченку Віталію Васильовичу щодо відведення   земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, пров. Хлібороба, 36 для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у  власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,10га.

19.14.Про надання дозволу Петренко Ірині Олександрівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Гоголя 53л,  для будівництва і обслуговування індивідуального гаражу  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,0050га.

19.15.Про надання дозволу Шавирі Володимиру Олександровичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Гоголя,  53к,  для будівництва і обслуговування індивідуального гаражу  з подальшою передачею земельної ділянки в оренду за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,01га.

19.16.Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою   Меленець Оксані Сергіївні щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Колокольцова, 1-В  для  будівництва і обслуговування будівель торгівлі  з подальшою передачею земельної ділянки в оренду за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,0050га.

19.17.Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою    щодо встановлення меж земельної ділянки  Крутьку Володимиру Анатолійовичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Зелена, 56, площею 0,06га.

19.18.Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки  Рєзніченку Ігору Олеговичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ,   Сонячний квартал, 18, площею 0,0543га.

19.19.Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки  Сахно Марії Миколаївні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Кисляківська, 4, площею 0,10га.

19.20.Про  затвердження  технічної документації Гур’єву Ігору Вікторовичу, Маскаєву Андрею Володимировичу щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості), розташованої за адресою  м. Вовчанськ, вул. Ігнатьєва, 1а для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку) за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,1675га.

19.21.Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Штонді Валентині Борисівні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Зарічна, 16, площею 0,10га.

19.22.Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Штонді Валентині Борисівні для   ведення особистого селянського господарства за адресою: м. Вовчанськ, вул. Зарічна, 16, площею 0,10га.

19.23.Про внесення змін до рішення Вовчанської міської ради LVІІ сесії      VІІ скликання від 27.09.2019 року № 4.28-VІІ «Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Теліжному Сергію Миколайовичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Ватутіна, 1», площею 0,10га.

19.24.Про зменшення розміру земельної ділянки, розташованої за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Зернова, 71, яка знаходиться в користуванні  Шепелевої Валентини Григорівни, площею 0,0291га.

19.25.Про надання згоди  Бабенку Дмитру Вячеславовичу на викуп земельної ділянки за адресою м. Вовчанськ, вул. Надії Волкової, 64-б, площею 0,0167га.                 

19.26.Про продаж земельної ділянки Кущову Сергію Арсентійовичу загальною площею  0,0662 га, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Колокольцова, 1а, площею 0,0662га.

19.27.Про  продовження терміну дії договору оренди  землі  від 08 вересня 2009 року № 144 за адресою: м. Вовчанськ, вул. Слобожанська, 22-б з гр. Красовським Віталієм Володимировичем, площею 0,0250га.

19.28.Про  продовження терміну дії договору оренди  землі  від 01 грудня 2012 року № 182 за адресою: м. Вовчанськ, вул. Гоголя, 108  з ТОВ «Кобра», площею 0,2220 га.

19.29.Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  Куропаті Дмитру Павловичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Зарічна, 45, площею 0,0803га.

19.30.Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  Шевченку Василю Гнатовичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Тіниста, 5, площею 0,0697га.

19.31.Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою  Пискуну Дмитру Юрійовичу щодо відведення   земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Польова   для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у  власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,10га.

19.32. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації    Айдіній Любові Миколаївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Чехова, б.9 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0743га.

19.33.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації  Дорошенко Ірині Миколаївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Хлібороба, 44 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

19.34.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації  Карапутіну Миколі Івановичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, пров. Героїв Чорнобиля б. 8 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

19.35.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації  Яковлевій Тетяні Володимирівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Озерна, 26 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га. 

19.36.Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо    встановлення меж земельної ділянки Желновач Нінелі Володимирівні, Шелестовій Галині Миколаївні, Вольф Яні Володимирівні, розташованої  за адресою: м. Вовчанськ,  вул. Духовна, 30, площею 0,10га. 

20.Про затвердження розпорядження Вовчанського міського голови,  виданого у міжсесійний період. Доповідач керуюча справами  (секретар) виконкому Мурашко А.

21.Про затвердження звіту про  виконання   місцевого  бюджету  міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району Харківської області на 2019 рік    за 9 місяців 2019 року. Доповідач начальник відділу бухгалтерського обліку та господарської діяльності Катасонова  Л.

22.Про внесення змін  до місцевого бюджету міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району Харківської області на 2019 рік. Доповідач начальник відділу бухгалтерського обліку та господарської діяльності Катасонова  Л.

Голосували: За – 20  Проти – 0   Утримались – 0  

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

ВИРІШИЛИ: Затвердити    порядок денний LІХ сесії міської ради VIІ скликання із запропонованими   змінами та доповненнями.

 Перед початком розгляду питань порядку денного сесії міський голова проінформував  депутатів  про основні питання над якими працювала міська рада  в міжсесійний  період:

 22 жовтня – по вулицях Героїв Чорнобиля та Рубіжанське  шосе  було  встановлено додаткові   сітки – контейнери   для збору  ПЕТ;

23 жовтня – Розпочато  роботу  по  прибиранню пеньків з території майбутнього парку по вулиці Чкалова;

24 жовтня – за кошти міського бюджету та з використанням автовишки, наданої ПРАТ «Вовчанський ОЕЗ», було виконано роботи   по обслуговуванню системи вуличного освітлення  по вулицях Соборна, Пролетарське Поле, Рубіжанське  шосе та Селянська;

25 жовтня - в рамках реалізації міні-проекту «Благоустрій парку ім. Горького, як історичного центру міста Вовчанська»  працівниками КП «Вовчанськ»  було демонтовано дитячий ігровий майданчик, розташований у цьому парку та  за численними  зверненнями жителів міста та за їх  активної участі встановлено  частину майданчика по вулиці Степовій та по провулку 8 Березня;

26 жовтня -   працівниками  КП «Вовчанськ»  було виконано  роботи по видаленню аварійних дерев та демонтажу старих  доріжок з асфальтовим покриттям  у  міському парку імені Горького та завершено роботу по покосу  бур’янів по вулиці Рубіжанське шосе;

29 жовтня – отримано чергову партію світлодіодних світильників , придбаних за кошти міського бюджету;

30 жовтня – працівниками КП «Вовчанськ» було  виконано  ремонт шахтного колодязя  по  вулиці Пролетарська, напроти будинку № 128;

31 жовтня - за кошти міського бюджету було виконано роботи   по обслуговуванню  системи вуличного  освітлення   по  вулицях Чкалова, Перемоги, Чапліївська, Селянська,Гоголя, Руб.шосе та провулку Харківський; 01 листопада -  працівниками КП «Вовчанськ»  було виконано   роботу по  ремонту самопливного колектора  та почищено  і впорядковано  шахтний колодязь по вулиці Авіаційна;

02 листопада - в рамках міської Програми  розвитку фізкультури і спорту в місті у Вовчанському фізкультурно-оздоровчому комплексі,  за активної участі у підготовці та проведенні   депутата міської ради Соболя В.,   відбувся турнір з міні-футболу серед ветеранів, в якому взяли участь 3 команди. В результаті запеклої боротьби команда міста Вовчанська зайняла І місце, команда КП «Харківводоканал» - ІІ місце, а команда смт. В.Бурлук- ІІІ місце;

04 листопада - працівниками КП «Вовчанськ»  було  здійснено ремонт  водонапірної свердловини     на насосній станції та ліквідовано несправності  на  очисних спорудах, а також,  завершено  роботу  по ремонту  покрівлі  над приміщенням центру сучасного   розвитку;

05 листопада –  в  рамках  проекту «Капітальний ремонт внутрішнього опорядження у Молодіжному Центрі по вул. Гоголя, 53 в м. Вовчанськ, Харківська обл.»  в центрі сучасного  розвитку   завершено оздоблювальні роботи ще в двох навчальних класах (виконана штукатурка і фарбування стін).

  06 листопада – силами працівників КП «Вовчанськ» було ліквідовано  черговий порив  магістралі по вулиці Гатищанська  та О.Досвітнього;

08 листопада -  працівниками КП «Вовчанськ»  виконано роботи по ремонту містка на перехресті вулиць Молодіжна та Широка.

11 листопада – міським головою   було підготовлено   звернення  щодо фінансового забезпечення потреб мешканців громади та направлено  до Голови Верховної Ради України та Прем'єр-Міністра України

12 листопада - відбулися зміни в керівництві комунального підприємства «Вовчанськ» та Вовчанського відділу благоустрою міста , а саме: директором КП призначено Шабельника В.М., начальником відділу благоустрою міста - Дедещенка Ю.О., а Назаренко В.М.- головним енергетиком комунального підприємства;                                                                                                                            13 листопада - за кошти міського бюджету було виконано роботу по  обслуговуванню системи вуличного освітлення  з використанням світлодіодних світильників  по вулицях  Пролетарське Поле, Пролетарська, Селянська,Чкалова, Завгородня  та відремонтовано  вуличну  водонапірну колонку  по вулиці  Харківська, біля будинку № 133; 

14 листопада -   було виконано роботу по встановленню та заміні дорожніх знаків  на найбільш небезпечних ділянках   міських доріг;

15 листопада - розпочато роботу щодо поновлення даних громадян, які перебувають на квартирному обліку у виконкомі Вовчанської міської ради;

18 листопада – працівниками КП «Вовчанськ» виконано роботи по ремонту  вуличної  водонапірної колонки по вулиці Новоселівська;  

21 листопада - завершено реалізацію міні-проєкту – переможця обласного конкурсу «Разом у майбутнє» по благоустрою території парку імені Горького, а саме: придбано та встановлено 23 паркових  лавок, 23 урни для сміття  та висаджено 26 дерев, з них - 22 клени та 4 липи.

До залу засідань прибув депутат Агєєнко В.

 СЛУХАЛИ:4.

 Шевченко В.  Звіт  Вовчанського міського голови про роботу міської   ради, її виконавчого комітету та здійснення державної регуляторної політики з жовтня 2018 року по жовтень 2019 року.

Голосували: За – 19  Проти – 0 Утримались – 2 (міський голова Шевченко В., депутат Кулаков І.)

Рішення  прийнято, результати поіменного голосування додаються.

ВИРІШИЛИ: Звіт  Вовчанського міського голови про роботу міської   ради, її виконавчого комітету та здійснення державної регуляторної політики з жовтня 2018 року по жовтень 2019 року взяти до відома.

СЛУХАЛИ:5.

Аргунову О. Про затвердження Програми проведення  культурно-мистецьких заходів у місті Вовчанську та селі Плетенівка на 2020 рік.

Голосували: За – 21  Проти – 0 Утримались – 0

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

ВИРІШИЛИ: Затвердити Програму проведення  культурно-мистецьких заходів у місті Вовчанську та селі Плетенівка на 2020 рік.

СЛУХАЛИ:6.  

Аргунову О. Про затвердження Програми проведення громадських робіт на території  міста Вовчанська та села Плетенівка   на 2020 рік.

Голосували: За – 21  Проти – 0 Утримались – 0    

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються. 

ВИРІШИЛИ: Затвердити Програму проведення громадських робіт на території  міста Вовчанська та села Плетенівка   на 2020 рік.

СЛУХАЛИ:7.

Аргунову О. Про  затвердження Природоохоронної програми на 2020 рік.

Голосували: За – 21 Проти – 0 Утримались – 0 

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

ВИРІШИЛИ:  Затвердити Природоохоронну програму на 2020 рік.            

СЛУХАЛИ:8.

 Аргунову О. Про затвердження Програми використання коштів    резервного фонду міського бюджету на 2020 рік.

 Голосували: За – 21  Проти – 0 Утримались – 0 

Рішення прийнято,результати поіменного голосування додаються.

ВИРІШИЛИ: Затвердити Програму використання коштів    резервного фонду міського бюджету на 2020 рік.

СЛУХАЛИ:9.

Аргунову О. Про  затвердження Програми соціального захисту та соціального забезпечення населення міста Вовчанська та села Плетенівка   на 2020 рік.

Голосували: За – 21  Проти – 0 Утримались – 0

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

ВИРІШИЛИ: Затвердити Програму соціального захисту та соціального забезпечення населення міста Вовчанська та села Плетенівка   на 2020 рік.  

СЛУХАЛИ:10.

Аргунову О. Про внесення   доповнень до  Програми розвитку фізичної культури і спорту у місті Вовчанську та селі Плетенівка, Харківської області на 2016-2020 роки на 2020 рік. 

Голосували: За – 20  Проти – 0 Утримались – 1 (депутат Самойленко В.)

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

ВИРІШИЛИ:  Внести   доповнення до  Програми розвитку фізичної культури і спорту у місті Вовчанську та селі Плетенівка, Харківської області на 2016-2020 роки на 2020 рік.

 СЛУХАЛИ:11.

 Аргунову О. Про внесення змін до Програми поводження з безпритульними та домашніми тваринами в місті Вовчанську на 2016-2022 роки на 2020 рік.

Голосували: За – 21  Проти – 0 Утримались – 0

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

ВИРІШИЛИ: Внести зміни до Програми поводження з безпритульними та домашніми тваринами в місті Вовчанську на 2016-2022 роки на 2020 рік.   

СЛУХАЛИ:12.

 Аргунову О. Про затвердження Положення про звільнення від плати за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах Вовчанської міської ради на 2020 рік.

Голосували: За – 21  Проти – 0 Утримались – 0

Рішення   прийнято, результати поіменного голосування додаються.

ВИРІШИЛИ: Затвердити Положення про звільнення від плати за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах Вовчанської міської ради на 2020 рік.   

СЛУХАЛИ:13.

 Аргунову О. Про затвердження структури та чисельності апарату Вовчанської міської ради VII скликання та її виконавчого комітету з 01 січня 2020 року.

Голосували: За – 20  Проти – 0 Утримались – 1 (депутат Кулаков І.) 

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

ВИРІШИЛИ: Затвердити структуру та чисельність апарату Вовчанської міської ради VII скликання та її виконавчого комітету з 01 січня 2020 року.

СЛУХАЛИ:14.

Аргунову О. Про затвердження структури та чисельності апарату Вовчанської міської ради VII скликання та її виконавчого комітету з 1 лютого 2020 року.

Голосували: За – 19  Проти – 0     Утримались –  2 (депутати: Самойленко В.,  Кулаков І.)

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

ВИРІШИЛИ: Затвердити структуру та чисельність апарату Вовчанської міської ради VII скликання та її виконавчого комітету з 1 лютого 2020 року.  

СЛУХАЛИ:15.

Аргунову О. Про затвердження штатного розпису Вовчанської міської ради VII скликання з 01 січня 2020 року.

Голосували: За – 19  Проти – 0      Утримались – 2 (депутати: Самойленко В., Кулаков І.) 

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

ВИРІШИЛИ: Затвердити штатний розпис Вовчанської міської ради VII скликання з 01 січня 2020 року.   

СЛУХАЛИ:16.

Аргунову О. Про затвердження штатного розпису Вовчанської міської ради VII скликання з 01 лютого 2020 року.

Голосували: За – 20  Проти – 0    Утримались – 1 (депутат Кулаков І.)     

Рішення  прийнято, результати поіменного голосування додаються.

ВИРІШИЛИ: Затвердити штатний розпис Вовчанської міської ради VII скликання з 01 лютого 2020 року.   

 СЛУХАЛИ:17.

Катасонову Л. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району Харківської області на 2016-2022 роки на 2020 рік.  

Голосували: За – 19  Проти – 0 Утримались – 2 (депутати: Самойленко В.,  Кулаков І.)

Рішення  прийнято, результати поіменного голосування додаються.

ВИРІШИЛИ:  Внести зміни до Програми економічного і соціального розвитку міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району Харківської області на 2016-2022 роки на 2020 рік.

СЛУХАЛИ:18.

Катасонову Л. Про місцевий бюджет   міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району Харківської області  на 2020 рік.

Голосували: За – 19  Проти –0   Утримались – 2  (депутати: Самойленко В.,  Кулаков І.)

Рішення  прийнято, результати поіменного голосування додаються.

ВИРІШИЛИ: Затвердити місцевий бюджет   міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району Харківської області  на 2020 рік.

  СЛУХАЛИ:19.

 Катасонову Л. Про затвердження договорів на передачу трансфертів районному бюджету на 2020 рік.  

Голосували: За – 21  Проти – 0 Утримались – 0

Рішення  прийнято, результати поіменного голосування додаються.

ВИРІШИЛИ: Затвердити договір на передачу трансфертів районному бюджету на 2020 рік.  

СЛУХАЛИ:20.

Дудку Л.  Про план роботи Вовчанської міської ради VIІ скликання на 2020 рік.

Голосували: За – 21  Проти – 0 Утримались – 0

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

ВИРІШИЛИ:  Затвердити  план роботи Вовчанської міської ради VIІ скликання на 2020 рік.

СЛУХАЛИ:21.  

Хайло Н. Про затвердження плану діяльності Вовчанської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік.   

Голосували: За – 21  Проти – 0 Утримались – 0    

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

ВИРІШИЛИ: Затвердити план діяльності Вовчанської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік.

СЛУХАЛИ:22.

Мурашко А. Про затвердження заступника Вовчанського міського голови з питань діяльності виконавчих органів   міської ради VІІ скликання

Голосували: За – 21 Проти – 0 Утримались – 0 

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

ВИРІШИЛИ:    Затвердити заступником Вовчанського міського голови з питань діяльності  виконавчих органів міської ради  Федутенко Анастасію Володимирівну.           

СЛУХАЛИ:23.

Мурашко А. Про оплату праці заступника Вовчанського міського голови з питань діяльності виконавчих органів   міської ради VІІ скликання. 

 Голосували: За – 21  Проти – 0 Утримались – 0 

Рішення прийнято,результати поіменного голосування додаються.

ВИРІШИЛИ:  Встановити заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів   міської ради VІІ скликання    Федутенко Анастасії Володимирівні   посадовий оклад  7000,00грн., надбавку за  13 ранг 6 категорії, надбавку за високі досягнення  у праці або за виконання  особливо важливої роботи  50%  посадового окладу з урахуванням  надбавки за ранг та вислугу років, здійснювати преміювання у відповідності до Положення про преміювання працівників Вовчанської міської ради, зареєстрованого в УСЗН Вовчанської РДА за № 25-1115 від 02.05.2018 року, та здійснювати  надання матеріальної допомоги на оздоровлення та матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових  питань у розмірі середньої місячної оплати.

СЛУХАЛИ:24.

Бондаренко Л. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Андренко Людмилі Миколаївні  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Хлібороба, 56 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га. 

Голосували: За – 21  Проти – 0 Утримались – 0

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

ВИРІШИЛИ: Надати дозвіл  на виготовлення технічної документації           Андренко Людмилі Миколаївні  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Хлібороба, 56 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.     

СЛУХАЛИ:25.

Бондаренко Л. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Васильченко Раїсі Євгенівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Мільйонна, б.11 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.  

Голосували: За – 21  Проти – 0 Утримались – 0

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

ВИРІШИЛИ: Надати дозвіл  на виготовлення технічної документації           Васильченко Раїсі Євгенівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Мільйонна, б.11 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

 СЛУХАЛИ:26.

Бондаренко Л. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації   Вілкову Сергію Васильовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Черкаська б. 20  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.  

Голосували: За – 21  Проти – 0 Утримались – 0

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

ВИРІШИЛИ: Надати дозвіл  на виготовлення технічної документації   Вілкову Сергію Васильовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Черкаська б. 20  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.  

СЛУХАЛИ:27.

 Бондаренко Л. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації  Дудці Вікторії Михайлівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, пров. Ломоносова, б.11 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.    

Голосували: За – 21  Проти – 0 Утримались – 0

Рішення   прийнято, результати поіменного голосування додаються.

ВИРІШИЛИ: Надати дозвіл  на виготовлення технічної документації  Дудці Вікторії Михайлівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, пров. Ломоносова, б.11 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.      

СЛУХАЛИ:28.

Бондаренко Л. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Кравченко Наталі Олександрівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, пров. Лісовий, б.22 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,06га.  

Голосували: За – 21  Проти – 0 Утримались – 0 

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

ВИРІШИЛИ: Надати дозвіл  на виготовлення технічної документації           Кравченко Наталі Олександрівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, пров. Лісовий, б.22 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,06га.

СЛУХАЛИ:29.

Бондаренко Л. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Пахомовій Галині Михайлівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Чехова, б.4 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0690га.   

Голосували: За – 21  Проти – 0     Утримались –  0

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

ВИРІШИЛИ: Надати дозвіл  на виготовлення технічної документації           Пахомовій Галині Михайлівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Чехова, б.4 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0690га.    

СЛУХАЛИ:30.

Бондаренко Л. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації  Товкаю Федору Васильовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Слобожанська, 33  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.    

Голосували: За – 21  Проти – 0      Утримались – 0 

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

ВИРІШИЛИ: Надати дозвіл  на виготовлення технічної документації  Товкаю Федору Васильовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Слобожанська, 33  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.  

СЛУХАЛИ:31.

Бондаренко Л. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації  Удоду Миколі Павловичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Харківська, 77 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.    

Голосували: За – 21  Проти – 0    Утримались – 0 

Рішення  прийнято, результати поіменного голосування додаються.

ВИРІШИЛИ:  Надати дозвіл  на виготовлення технічної документації  Удоду Миколі Павловичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Харківська, 77 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.    

 СЛУХАЛИ:32.

Бондаренко Л. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Федосієнку Олексію Захаровичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Гатищанська б. 26 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,099га.  

 Голосували: За – 21  Проти – 0 Утримались – 0

Рішення  прийнято, результати поіменного голосування додаються.

ВИРІШИЛИ: Надати дозвіл  на виготовлення технічної документації           Федосієнку Олексію Захаровичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Гатищанська б. 26 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,099га.

СЛУХАЛИ:33.

Бондаренко Л. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Хайло Зої Сергіївні  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, пров. Менделєєва, 22 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,06га.

Голосували: За – 21  Проти –0   Утримались – 0

Рішення  прийнято, результати поіменного голосування додаються. 

ВИРІШИЛИ: Надати дозвіл  на виготовлення технічної документації           Хайло Зої Сергіївні  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, пров. Менделєєва, 22 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,06га.

СЛУХАЛИ:34.

 Бондаренко Л. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Целуйко Валентині Сергіївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Сєрова, б.37 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.  

Голосували: За – 21  Проти – 0 Утримались – 0

Рішення  прийнято, результати поіменного голосування додаються.

ВИРІШИЛИ: Надати дозвіл  на виготовлення технічної документації           Целуйко Валентині Сергіївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Сєрова, б.37 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

СЛУХАЛИ:35.

Бондаренко Л.  Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації    Авагян Галині Єгорівні, Авагян Анжеліці Мішаївні, Сергієнко Оксані Рафіковні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ,  вул. Мільйонна, б.9 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну сумісну власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0625га.

Голосували: За – 21  Проти – 0 Утримались – 0

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

ВИРІШИЛИ:  Надати дозвіл  на виготовлення технічної документації    Авагян Галині Єгорівні, Авагян Анжеліці Мішаївні, Сергієнко Оксані Рафіковні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ,  вул. Мільйонна, б.9 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну сумісну власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0625га.

СЛУХАЛИ:36.  

Бондаренко Л. Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою                 Шевченку Віталію Васильовичу щодо відведення   земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, пров. Хлібороба, 36 для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у  власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,10га.  

Голосували: За – 21  Проти – 0 Утримались – 0    

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

ВИРІШИЛИ: Надати  дозвіл на виготовлення проекту землеустрою                 Шевченку Віталію Васильовичу щодо відведення   земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, пров. Хлібороба, 36 для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у  власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,10га.

СЛУХАЛИ:37.

Бондаренко Л. Про надання дозволу Петренко Ірині Олександрівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Гоголя 53л,  для будівництва і обслуговування індивідуального гаражу  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,0050га.

Голосували: За – 15 Проти – 0 Утримались – 6 (депутати: Крушедольський К., Агєєнко В., Куценко С., Самойленко В., Василевич П., Кулаков І.) 

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

ВИРІШИЛИ: Надати дозвіл Петренко Ірині Олександрівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Гоголя 53л,  для будівництва і обслуговування індивідуального гаражу  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,0050га.              

СЛУХАЛИ:38.

Бондаренко Л. Про надання дозволу Шавирі Володимиру Олександровичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Гоголя,  53к,  для будівництва і обслуговування індивідуального гаражу  з подальшою передачею земельної ділянки в оренду за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,01га.  

 Голосували: За – 17  Проти – 0 Утримались – 4 (депутати: Крушедольський К., Агєєнко В., Куценко С.,   Кулаков І.)    

Рішення прийнято,результати поіменного голосування додаються.

ВИРІШИЛИ: Надати дозвіл Шавирі Володимиру Олександровичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Гоголя,  53к,  для будівництва і обслуговування індивідуального гаражу  з подальшою передачею земельної ділянки в оренду за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,01га. 

СЛУХАЛИ:39.

Бондаренко Л. Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою                Меленець Оксані Сергіївні щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Колокольцова, 1-В  для  будівництва і обслуговування будівель торгівлі  з подальшою передачею земельної ділянки в оренду за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,0050га.

Голосували: За – 18  Проти – 0 Утримались – 3 (депутати: Агєєнко В., Добровінський А., Василевич П.)

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

ВИРІШИЛИ: Надати  дозвіл на виготовлення проекту землеустрою                Меленець Оксані Сергіївні щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Колокольцова, 1-В  для  будівництва і обслуговування будівель торгівлі  з подальшою передачею земельної ділянки в оренду за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,0050га.

СЛУХАЛИ:40.

Бондаренко Л. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою    щодо встановлення меж земельної ділянки  Крутьку Володимиру Анатолійовичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Зелена, 56, площею 0,06га.

Голосували: За – 21  Проти – 0 Утримались – 0

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

ВИРІШИЛИ:  Затвердити  технічну   документацію  із  землеустрою    щодо встановлення меж земельної ділянки  Крутьку Володимиру Анатолійовичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Зелена, 56, площею 0,06га.

 СЛУХАЛИ:41.

Бондаренко Л.  Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки  Рєзніченку Ігору Олеговичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ,   Сонячний квартал, 18, площею 0,0543га.

Голосували: За – 21  Проти – 0 Утримались – 0

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

ВИРІШИЛИ: Затвердити  технічну   документацію  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки  Рєзніченку Ігору Олеговичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ,   Сонячний квартал, 18, площею 0,0543га. 

СЛУХАЛИ:42.

 Бондаренко Л. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки  Сахно Марії Миколаївні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Кисляківська, 4, площею 0,10га.

Голосували: За – 21  Проти – 0 Утримались – 0

Рішення   прийнято, результати поіменного голосування додаються.

ВИРІШИЛИ: Затвердити  технічну   документацію із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки  Сахно Марії Миколаївні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Кисляківська, 4, площею 0,10га.

СЛУХАЛИ:43.

Бондаренко Л. Про  затвердження  технічної документації Гур’єву Ігору Вікторовичу, Маскаєву Андрею Володимировичу щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості), розташованої за адресою  м. Вовчанськ, вул. Ігнатьєва, 1а для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку) за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,1675га.

Голосували: За – 21  Проти – 0 Утримались – 0 

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

ВИРІШИЛИ: Затвердити  технічну документацію Гур’єву Ігору Вікторовичу, Маскаєву Андрею Володимировичу щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості), розташованої за адресою  м. Вовчанськ, вул. Ігнатьєва, 1а для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку) за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,1675га.

СЛУХАЛИ:44.

Бондаренко Л. Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Штонді Валентині Борисівні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Зарічна, 16, площею 0,10га. 

Голосували: За – 21  Проти – 0     Утримались –  0

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

ВИРІШИЛИ: Затвердити  проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки Штонді Валентині Борисівні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Зарічна, 16, площею 0,10га.  

СЛУХАЛИ:45.

Бондаренко Л. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Штонді Валентині Борисівні для   ведення особистого селянського господарства за адресою: м. Вовчанськ, вул. Зарічна, 16, площею 0,10га.

Голосували: За – 21  Проти – 0      Утримались – 0 

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

ВИРІШИЛИ:  Затвердити  проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки Штонді Валентині Борисівні для   ведення особистого селянського господарства за адресою: м. Вовчанськ, вул. Зарічна, 16, площею 0,10га.

СЛУХАЛИ:46.

Бондаренко Л. Про внесення змін до рішення Вовчанської міської ради LVІІ сесії  VІІ скликання від 27.09.2019 року № 4.28-VІІ «Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Теліжному Сергію Миколайовичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Ватутіна, 1», площею 0,10га.  

Голосували: За – 21  Проти – 0    Утримались – 0 

Рішення  прийнято, результати поіменного голосування додаються.

ВИРІШИЛИ: Внести зміни до рішення Вовчанської міської ради LVІІ сесії             VІІ скликання від 27.09.2019 року № 4.28-VІІ «Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Теліжному Сергію Миколайовичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Ватутіна, 1», площею 0,10га. 

 СЛУХАЛИ:47.

Бондаренко Л. Про зменшення розміру земельної ділянки, розташованої за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Зернова, 71, яка знаходиться в користуванні  Шепелевої Валентини Григорівни, площею 0,0291га. 

Голосували: За – 21  Проти – 0 Утримались – 0

Рішення  прийнято, результати поіменного голосування додаються.

ВИРІШИЛИ: Зменшити розмір земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Зернова, 71, яка знаходиться в користуванні  Шепелевої Валентини Григорівни, площею 0,0291га.

СЛУХАЛИ:48.

Бондаренко Л. Про надання згоди  Бабенку Дмитру Вячеславовичу на викуп земельної ділянки за адресою м. Вовчанськ, вул. Надії Волкової, 64-б, площею 0,0167га.   

Голосували: За – 20  Проти –0   Утримались – 1 (депутат Самойленко В.)

Рішення  прийнято, результати поіменного голосування додаються.

ВИРІШИЛИ: Надати згоду  Бабенку Дмитру Вячеславовичу на викуп земельної ділянки за адресою м. Вовчанськ, вул. Надії Волкової, 64-б, площею 0,0167га.     

СЛУХАЛИ:49.

 Бондаренко Л. Про продаж земельної ділянки Кущову Сергію Арсентійовичу загальною площею  0,0662 га, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Колокольцова, 1а, площею 0,0662га.  

Голосували: За – 18  Проти – 0 Утримались – 3 (депутати: Шаповалов Л., Самойленко В., Василевич П.)

Рішення  прийнято, результати поіменного голосування додаються.

ВИРІШИЛИ: 1.  Затвердити   розроблений  відповідно до рішення міської ради     від 12.07.2019 року № 4.29-VІІ «Про надання згоди  Кущову Сергію Арсентійовичу на викуп земельної ділянки за адресою м. Вовчанськ, вул. Колокольцова, 1а» звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки. 

СЛУХАЛИ:50.

Бондаренко Л. Про  продовження терміну дії договору оренди  землі  від 08 вересня 2009 року № 144 за адресою: м. Вовчанськ, вул. Слобожанська, 22-б з гр. Красовським Віталієм Володимировичем, площею 0,0250га.  

Голосували: За – 21  Проти – 0 Утримались – 0

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

ВИРІШИЛИ: Продовжити термін дії договору оренди  землі  від 08 вересня 2009 року № 144 за адресою: м. Вовчанськ, вул. Слобожанська, 22-б з гр. Красовським Віталієм Володимировичем, площею 0,0250га.  

СЛУХАЛИ:51.  

Бондаренко Л. Про  продовження терміну дії договору оренди  землі  від 01 грудня 2012 року № 182 за адресою: м. Вовчанськ, вул. Гоголя, 108  з ТОВ «Кобра», площею 0,2220 га.

Голосували: За – 21  Проти – 0 Утримались – 0    

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

ВИРІШИЛИ: Продовжити термін дії договору оренди  землі  від 01 грудня 2012 року № 182 за адресою: м. Вовчанськ, вул. Гоголя, 108  з ТОВ «Кобра», площею 0,2220 га.

СЛУХАЛИ:52.

Бондаренко Л. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  Куропаті Дмитру Павловичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Зарічна, 45, площею 0,0803га.   

Голосували: За – 21 Проти – 0 Утримались – 0 

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

ВИРІШИЛИ:  Затвердити  технічну   документацію  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  Куропаті Дмитру Павловичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Зарічна, 45, площею 0,0803га.           

СЛУХАЛИ:53.

Бондаренко Л. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  Шевченку Василю Гнатовичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Тіниста, 5, площею 0,0697га.

 Голосували: За – 21  Проти – 0 Утримались – 0 

Рішення прийнято,результати поіменного голосування додаються.

ВИРІШИЛИ: Затвердити  технічну   документацію  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  Шевченку Василю Гнатовичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Тіниста, 5, площею 0,0697га. 

Залу засідань покинула депутат Зарубіна А.

СЛУХАЛИ:54.

Бондаренко Л.  Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою     Пискуну Дмитру Юрійовичу щодо відведення   земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Польова   для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у  власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,10га.

Голосували: За – 20  Проти – 0 Утримались – 0

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

ВИРІШИЛИ: Надати  дозвіл на виготовлення проекту землеустрою                Пискуну Дмитру Юрійовичу щодо відведення   земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Польова   для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у  власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,10га.  

СЛУХАЛИ:55.

Бондаренко Л. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Айдіній Любові Миколаївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Чехова, б.9 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0743га.

Голосували: За – 20  Проти – 0 Утримались – 0

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

ВИРІШИЛИ: Надати дозвіл  на виготовлення технічної документації           Айдіній Любові Миколаївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Чехова, б.9 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0743га.

 СЛУХАЛИ:56.

Бондаренко Л. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Дорошенко Ірині Миколаївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Хлібороба, 44 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

Голосували: За – 20  Проти – 0 Утримались – 0

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

ВИРІШИЛИ: Надати дозвіл  на виготовлення технічної документації           Дорошенко Ірині Миколаївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Хлібороба, 44 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га. 

СЛУХАЛИ:57.

 Бондаренко Л. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Карапутіну Миколі Івановичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, пров. Героїв Чорнобиля б. 8 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.  

Голосували: За – 20  Проти – 0 Утримались – 0

Рішення   прийнято, результати поіменного голосування додаються.

ВИРІШИЛИ: Надати дозвіл  на виготовлення технічної документації           Карапутіну Миколі Івановичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, пров. Героїв Чорнобиля б. 8 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

СЛУХАЛИ:58.

Бондаренко Л. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Яковлевій Тетяні Володимирівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Озерна, 26 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.    

Голосували: За – 20  Проти – 0 Утримались – 0 

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

ВИРІШИЛИ: Надати дозвіл  на виготовлення технічної документації           Яковлевій Тетяні Володимирівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Озерна, 26 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.   

СЛУХАЛИ:59.

Бондаренко Л. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо    встановлення меж земельної ділянки Желновач Нінелі Володимирівні, Шелестовій Галині Миколаївні, Вольф Яні Володимирівні, розташованої  за адресою: м. Вовчанськ,  вул. Духовна, 30, площею 0,10га.    

Голосували: За – 20  Проти – 0     Утримались –  0

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

ВИРІШИЛИ: Затвердити  технічну   документацію  із  землеустрою  щодо    встановлення меж земельної ділянки Желновач Нінелі Володимирівні, Шелестовій Галині Миколаївні, Вольф Яні Володимирівні, розташованої  за адресою: м. Вовчанськ,  вул. Духовна, 30, площею 0,10га.     

СЛУХАЛИ:60.

Мурашко А. Про затвердження розпорядження Вовчанського міського голови,  виданого у міжсесійний період.

Голосували: За – 19  Проти – 0      Утримались – 1 (міський голова Шевченко В.) 

Рішення прийнято, результати поіменного голосування додаються.

ВИРІШИЛИ: Затвердити розпорядження Вовчанського міського голови,  виданого у міжсесійний період.

До залу засідань прибула депутат Зарубіна А.

СЛУХАЛИ:61.

Катасонову Л. Про затвердження звіту про  виконання   місцевого  бюджету  міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району Харківської області на 2019 рік    за 9 місяців 2019 року.   

Голосували: За – 20  Проти – 0    Утримались – 1 (депутат Кулаков І.)

Рішення  прийнято, результати поіменного голосування додаються.

ВИРІШИЛИ: Затвердити звіт про  виконання   місцевого  бюджету  міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району Харківської області на 2019 рік    за 9 місяців 2019 року.   

 СЛУХАЛИ:62.

Катасонову Л. Про внесення змін  до місцевого бюджету міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району Харківської області на 2019 рік.  

Голосували: За – 20  Проти – 0 Утримались – 1 (депутат Кулаков І.)

Рішення  прийнято, результати поіменного голосування додаються.

ВИРІШИЛИ: Внести зміни  до місцевого бюджету міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району Харківської області на 2019 рік.

 

 

 

 

 Міський голова                                                             В.ШЕВЧЕНКО

Секретар міської ради                                                  Л.ДУДКА