Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Проекти рішень ІХ сесії VII скликання (загальні питання)

 

Україна

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ІХ СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ  

Р  І Ш Е Н Н Я 

       Від 3 червня  2016 р.                                                        проект   

Про затвердження порядку денного  ІХ сесії міської ради VІI скликання

 

Керуючись п.1ст. 26, п. 8 ст. 42, п.2  ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

Затвердити для розгляду на  ІХ  сесії міської ради

VIІ скликання наступний   порядок денний:                            

1.Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік.  

 1. Про надання згоди на прийняття до комунальної власність територіальної громади міста Вовчанська спортивного інвентарю, що знаходяться у спільній комунальній власності територіальних громад, сіл, селищ, міста Вовчанського району 
 2. Земельні питання.

3.1. Про надання  дозволу на виготовлення технічної документації

 гр. Андреєву Івану Тимофійовичу  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Зарічна, 66 для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,0650га.

3.2. Про надання  дозволу на виготовлення технічної документації

 гр. Беліковій Зої Федорівні  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Озерна, 22 для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0, 10га.

3.3. Про надання  дозволу на виготовлення технічної документації

 гр. Блохіну Олегу Євгеновичу  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Господарська, 9 для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,10га.

3.4. Про надання  дозволу на виготовлення технічної документації

 гр. Дудці Андрію Петровичу  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Черкаська, 22 для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0, 10га.

3.5. Про надання  дозволу на виготовлення технічної документації

 гр. Пановій Юлії Євгеніївні  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Гоголя, 26 для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,0744га.

3.6. Про надання  дозволу на виготовлення технічної документації

 гр. Солдаткіну Євгенію Валерійовичу  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Господарська, 49 для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,10га.

3.7. Про надання  дозволу на виготовлення технічної документації

 гр. Хорольському Олексію Опанасовичу  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Княгині Ольги, 3-а для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,071га.

3.8. Про надання  дозволу на виготовлення технічної документації

 гр. Осиці Миколі Сергійовичу  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Господарська, 79  для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,10га.

3.9. Про надання  дозволу на виготовлення технічної документації

 гр. Дегтярьовій Раїсі Петрівні  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, пров. І Піддубного, 18 для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,10га.

3.10. Про надання  дозволу на виготовлення технічної документації

 гр. Меркуловій Наталі Миколаївні  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Амосова, 3 для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,0534га.

3.11. Про надання  дозволу на виготовлення технічної документації

 гр. Комеристій Галині Юр”ївні  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Орлова, 4 для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,0482га.

3.12. Про надання  дозволу гр.   Черкас Наталі Володимирівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Гоголя, 1 для ведення особистого селянського господарства з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – рілля), площею 0,0859га.

3.13. Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо

встановлення меж земельної ділянки гр. Гречко Ользі Василівні, Конєвій Надії Єгорівні для   ведення особистого селянського господарства за адресою: м. Вовчанськ, вул. Короленка, 31, площею 0,2077га.

3.14. Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо

встановлення меж земельної ділянки гр. Орлову Олександру Сергійовичу для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Зелена (колишня 40 років Жовтня), 14, площею 0,0596га.

3.15. Про  затвердження проекту землеустрою гр. Погосян Донарі Олексіївні  щодо відведення  земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Рубіжанське шосе, 10з для  будівництва    індивідуального гаражу, площею 0,0089га.

3.16. Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо

встановлення меж земельної ділянки гр. Гончарову Сергію Миколайовичу для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Сковороди, 10, площею 0,0586га.

3.17. Про внесення змін до рішення V сесії VІІ скликання від 29.01.2016 року № 12.2-VІІ «Про надання  дозволу на виготовлення технічної документації  гр. Воронковій Ю.Й. щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Володарського, 12 для  будівництва і обслуговування індивідуального гаражу, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі)», площею ), 0,01га.

3.18. Про внесення змін до рішення ХХІ сесії VІ скликання від 27.01.2012 року № 9.2-VІ «Про надання  згоди на передачу земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства гр. Воронковій Ю.Й. за адресою м. Вовчанськ вул. Володарського, 14 та надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки», площею 0,10га.

3.19. Про внесення змін до рішення ХХVІІ сесії V скликання від 29.02.2008 року № 5.17-V «Про надання згоди на передачу земельної ділянки у приватну власність та надання дозволу на виготовлення технічної документації», площею 0,0534га.

3.20. Про внесення змін до рішення ХХХІ сесії VІ скликання від 21.09.2012 року № 9.31-VІ «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель запасу комунальної власності (земель сільськогосподарського призначення) в оренду для обслуговування нежитлових будівель і здійснення комерційної діяльності за адресою м. Вовчанськ. вул. Куйбишева, 129», площею 1,0864га.

3.21.Про продаж земельної ділянки загальною площею  0,0400га Маміній Галині Миколаївні за адресою  м. Вовчанськ, вул. Чкалова, 63-Б.

4.Різне

4.1. Про затвердження  рішень виконавчого комітету Вовчанської міської ради VІІ скликання, виданих у міжсесійний період з 29 квітня   2016 року по 3 червня  2016 року.

4.2. Про затвердження розпоряджень Вовчанського міського голови,  виданих у міжсесійний період з  29 квітня 2016 року по 3 червня 2016 року.

4.3. Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Вовчанська об’єкта незавершеного будівництва, а саме: акушерсько-гінекологічного корпуса,  розташованого за адресою: м. Вовчанськ,  вул. 1 Травня,1.

4.4.   Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Вовчанська    нежитлової   будівлі   розташованої за адресою: м. Вовчанськ,  вул. Пушкіна, буд. 1,   із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

4.5. Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Вовчанська     спортивного майданчика, розташованого за адресою: м. Вовчанськ,    вул. Соборна, (Леніна), буд. 93б із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.  

4.6. Про внесення змін до штатного розпису Вовчанської міської ради VIІ скликання на 2016 рік.

4.7. Про створення відділу державного архітектурно-будівельного контролю Вовчанської міської ради.

4.8. Про  списання основних засобів комунального підприємства «Вовчанські очисні споруди».

4.9. Про затвердження Порядку проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів на території Вовчанської міської ради Харківської області та складу конкурсної комісії з питань організації та проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з  вивезення рідких побутових відходів.

 

Вовчанський міський голова                                       В.С.Шевченко

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ІХ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ 

   РІШЕННЯ

від 3 червня  2016 року                                                     проект 

Про внесення змін до штатного розпису Вовчанської міської ради VII скликання на 2016 рік.

Відповідно до ст. 4, 16, 20, 26, 59, 64, 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 р. № 280/97-вр, Рішення Конституційного суду України № 7-рп/2009 від 16.04.2009 р., Європейської Хартії місцевого самоврядування, ст. 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» від 07.06.2001 № 2493-III, постанови КМУ від 09.03.2006 р. № 268  «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», постанови КМУ від 20.05.2009 р. № 482 «Деякі питання оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів, що фінансуються з бюджету», постанови КМУ від 09.12.2015 року № 1013 «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів», Наказу Міністерства праці України № 77 від 02.10.1996 р. «Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів»
міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. У зв’язку з визначенням посадового окладу завідуючого господарством у відповідності до додатку 55 постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 р. № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», як окладу за посадою, віднесеною до службовців апарату органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, внести зміни до рішення ІV позачергової сесії VIІ скликання № 4-VIІ від 24.12.2015 р. «Про затвердження штатного розпису Вовчанської міської ради VII скликання на 2016 рік» з 1 грудня 2015 року, до рішення VII сесії VII скликання № 7.9-VII від 25.03.2016 р. «Про внесення змін до рішення ІV позачергової сесії VIІ скликання № 4-VIІ від 24.12.2015 р. «Про затвердження штатного розпису Вовчанської міської ради VII скликання на 2016 рік»» з 1 квітня 2016 року, до рішення VIII сесії VII скликання № 6-VII від 29.04.2016 р. «Про внесення змін до рішення ІV позачергової сесії VIІ скликання № 4-VIІ від 24.12.2015 р. «Про затвердження штатного розпису Вовчанської міської ради VII скликання на 2016 рік»» з 1 травня 2016 року, згідно додатків:

- Додаток № 1 – штатний розпис апарату міської ради та її виконавчого органу з 01.12.2015 року;

- Додаток № 2 – штатний розпис апарату міської ради та її виконавчого органу з 01.04.2016 року;

- Додаток № 3 – штатний розпис апарату міської ради та її виконавчого органу з 01.05.2016 року.

 1. Відділу бухгалтерського обліку і господарської діяльності провести перерахунок заробітної плати завідуючого господарством за період з 1 грудня 2015 року.
 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.).

              

Вовчанський міський голова                                            В.С.Шевченко

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ІХ   СЕСІЯ  VIІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 від 3 червня 2016 р.                                                                         проект                                                                                                                                 

Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Вовчанська об’єкта незавершеного будівництва, а саме: акушерсько-гінекологічного корпусу, розташованого за адресою: м. Вовчанськ,  вул. 1 Травня,1

Враховуючи багато чисельні звернення мешканців міста стосовно знаходження на території міста об’єкта незавершеного будівництва акушерсько-гінекологічного корпуса, яке не охороняється і несе загрозу для життя громадян міста, відповідно до ч. 2, ст. 4 Закону України «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності», «Положення про порядок передачі об'єктів права державної власності», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 21.09.1998 року № 1482  та керуючись п.51, ч.1 ст. 26 та ч. 2, ст.. 60  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   міська рада

В И Р І Ш И Л А:

 1. Надати згоду на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Вовчанська об'єкта незавершеного будівництва, а саме: акушерсько-гінекологічного корпуса розташованого за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня,1.
 2. Доручити виконавчому комітету Вовчанської міської ради направити клопотання про передачу об'єкта незавершеного будівництва акушерсько-гінекологічного корпуса розташованого за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня до регіонального відділення фонду Держмайна в Харківській області.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв'язку (голова комісії Кулаков І.В.).

  Вовчанський міський голова                                            В.С. Шевченко

                                                            

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ІХ   СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

    Від  3 червня  2016 року                                                          проект 

 

Про прийняття до комунальної власністі територіальної громади міста Вовчанська    нежитлової   будівлі   розташованої за адресою: м. Вовчанськ,  вул. Пушкіна, буд. 1,   із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району

         Згідно з рішенням VIІ сесії Вовчанської районної ради № 191-VIІ від 26 травня 2016 року «Про   передачу із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району нежитлової будівлі, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, буд. 1 у комунальну власність територіальної громади міста Вовчанська»,  керуючись ч.1 п. 30 ст. 26; ст. 59, ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вовчанська міська рада

В И Р І Ш И Л А  :

 1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади міста Вовчанська нежитлову   будівлю,  розташовану за адресою: м. Вовчанськ,  вул. Пушкіна, буд. 1, (корпус № 1, літ. «А-1»)  із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, житлового-комунального  господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв’язку (голова комісії  Кулаков І.В.).             

         Вовчанський міський голова                                         В.С.Шевченко

                                   

  УКРАЇНА

  ІХ  СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р  І Ш Е Н Н Я

 Від  3 червня  2016 р                                            проект

 

Про затвердження  рішень виконавчого комітету

Вовчанської міської ради VІІ скликання, виданих у міжсесійний період з    29 квітня 2016 року  по 3 червня 2016 року

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій питання стосовно затвердження  рішень виконавчого комітету Вовчанської міської ради VІІ скликання, враховуючи положення Закону України «Про доступ до публічної інформації», керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.п.3,21 ст.3.3 Регламенту міської ради VІІ скликання, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

 

 1. Затвердити  рішення виконавчого комітету Вовчанської міської ради VІІ скликання, виданих у міжсесійний період з   29 квітня 2016 року по 3 червня 2016 року  (перелік рішень виконкому додається).
 1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування         (голова комісії Коростиченко І.А.)

Вовчанський міський голова                                         В.С.Шевченко

 

                                                                  

УКРАЇНА

ІХ СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р  І Ш Е Н Н Я

        Від 3 червня  2016 р.                                                   проект 

 

Про затвердження розпоряджень Вовчанського міського голови, виданих у міжсесійний період з  29 квітня 2016 року по 3 червня 2016 року

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій питання стосовно затвердження розпоряджень міського голови Вовчанської міської ради VІІ скликання, враховуючи положення Закону України «Про доступ до публічної інформації», керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.п. 3, 21 ст.3.3 Регламенту міської ради VІІ скликання, міська рада

 В И Р І Ш И Л А :

 1. Затвердити розпорядження Вовчанського міського голови, видані у міжсесійний період з 29 квітня2016 року по 3 червня 2016 року (перелік розпоряджень міського голови додається).
 2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії       Коростиченко І.А.)

 

Вовчанський міський голова                                                     В.С.Шевченко

                                                                             

 УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ІХ  СЕСІЯ  VІІ СКЛИКАННЯ

Р  І Ш Е Н Н Я

Від 3 червня 2016 року                                                             проект

Про  списання основних засобів комунального підприємства «Вовчанські очисні споруди» 

        Розглянувши  звернення   комунального підприємства «Вовчанські очисні споруди» від 20.05.2016 року № 76/1 «Про надання дозволу   комунальному підприємству Вовчанські очисні споруди на  списання та ліквідацію основних засобів», керуючись п.30 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішенням ХVІІ сесії Вовчанської міської ради VІ скликання №5-VІ від 23.11.2011 року «Про затвердження Порядку списання майна комунальної власності Вовчанської міської ради» та рішенням  LV позачергової сесії Вовчанської міської ради VІ  скликання № 6-VІ від 24.04.2014 року Про внесення змін до ХVІІ сесії міської ради VІ скликання № 5-VІ від 23.11.2011 року «Про затвердження Порядку списання майна комунальної власності Вовчанської міської ради», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

 1. Надати згоду на списання основних засобів комунального підприємства «Вовчанські очисні споруди», а саме:

 - кварцова трубка (комплектуюча деталь установки знезараження води «Водограй»)   одна шт.,

-  вакуумна машина   КО-503Б на базі шасі ГАЗ-53  одна шт., 

- бензопила МС-180 одна шт.

 1. Директору КП «Вовчанські очисні споруди» вжити заходи  по списанню цих основних засобів згідно діючого законодавства.
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, житлового-комунального  господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв’язку (голова комісії  Кулаков І.В.).

  Вовчанський міський   голова                                       В.С. Шевченко

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ІХ   СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

    Від  3 червня  2016 року                                                          проект                                   

Про затвердження Порядку проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів на території Вовчанської міської ради Харківської області та складу конкурсної комісії з питань організації та проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з  вивезення рідких побутових відходів

Відповідно до пп.6 п.а ч.1 ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.7, 27 Закону України «Про житлово-комунальні послуги»,  Порядку проведення конкурсу з надання послуг з вивезення побутових відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 р. №1173, постанови Кабінету Міністрів України від 10.12.2008р. № 1070 “Про затвердження правил надання послуг з вивезення побутових відходів” та з метою забезпечення належного санітарного стану та удосконалення системи поводження з відходами на території Вовчанської міської ради, Вовчанська міська рада  

В И Р І Ш И Л А:

 1. Затвердити Положення про порядок проведення конкурсу на надання послуг з вивезення рідких побутових відходів згідно з додатком 1.
 2. Затвердити склад конкурсної комісії по організації та проведенню конкурсу згідно з додатком 2.
 3. Провести конкурс по відбору підприємств для надання послуг з вивезення рідких побутових відходів, підготувати конкурсну документацію та оприлюднити конкурсні умови на офіційному сайті Вовчанської міської ради.
 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, житлового-комунального  господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв’язку (голова комісії  Кулаков І.В.).  

Вовчанський міський голова                                           В.С.Шевченко                                                                           

 

Додаток № 1

До рішення сесії

Вовчанської міської ради

 №     від 3 червня  2016р.

 

Порядок проведення конкурсу на надання послуг з вивезення рідких побутових відходів

 1. Цей Порядок визначає процедуру підготовки та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів на території Вовчанської міської ради (далі — конкурс).
 2. Поняття, що використовуються у цьому Порядку, вживаються у значенні, наведеному у Законах України «Про житлово-комунальні послуги», «Про відходи», Порядку проведення конкурсу з надання житлово-комунальних послуг, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005р. №631, Правилах надання послуг з вивезення побутових відходів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2008р. №1070.

Основні терміни, що використовуються в цих Правилах:

конкурсна документація — комплект документів, які надсилаються організатором конкурсу його учасникам для підготовки конкурсної пропозиції;

конкурсна пропозиція — комплект документів, які готуються учасниками конкурсу згідно з установленими вимогами та подаються організаторам конкурсу;

організатор конкурсу – власник/балансоутримувач об’єктів благоустрою, житлових будинків або уповноважена ними особа;

учасник конкурсу — суб’єкти господарювання, які офіційно подали заявку про бажання взяти участь у конкурсі для надання послуг з вивезення побутових відходів;

відходи – будь-які речовини, матеріали і предмети, що утворюються у процесі людської діяльності і не мають подальшого використання за місцем утворення чи виявлення та яких їх власник повинен позбутися шляхом утилізації чи видалення;

рідкі відходи — побутові відходи, що утворюються у будинку за відсутності централізованого водопостачання та каналізації і зберігаються у вигрібних ямах;

виробник відходів – фізична або юридична особа, діяльність якої призводить до утворення відходів;

поводження з відходами – дії, спрямовані на запобігання утворенню відходів, їх збирання, перевезення, зберігання, оброблення, видалення, знешкодження і захоронення, включаючи контроль за цими операціями та нагляд за місцями видалення;

об’єкти поводження з відходами – місця чи об’єкти, що використовуються для збирання, зберігання, оброблення, утилізації, видалення, знешкодження та захоронення відходів;

спеціально відведені місця чи об’єкти – місця чи об’єкти (місця розміщення відходів, сховища, полігони, комплекси, споруди, ділянки надр тощо), на використання яких отримано дозвіл спеціально уповноважених органів на видалення відходів чи здійснення інших операцій з відходами;

операції поводження з відходами – збирання, перевезення, зберігання, оброблення (перероблення), утилізація, видалення, знешкодження і захоронення відходів;

централізоване водовідведення – послуга, спрямована на задоволення потреб споживача у відведенні стічних вод, яка надається виконавцем з використанням внутрішньо будинкових централізованих систем водовідведення.

 1. Учасниками конкурсу можуть бути суб’єкти господарювання, установчими документами яких передбачено провадження діяльності у сфері поводження з рідкими побутовими відходами і які можуть забезпечити виконання обов’язків, визначених у частині другій статті 21 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

Кількість учасників конкурсу не обмежується.

 1. Підготовка та проведення конкурсу, конкурсної документації забезпечується виконавчим комітетом Вовчанської міської ради у порядку, встановленому законом.
 2. Конкурсна документація повинна містити таку інформацію:

1) найменування, місцезнаходження організатора конкурсу;

2) підстава для проведення конкурсу(дата та номер рішення міської ради);

3) місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів;

4) кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

— наявність матеріально-технічної бази;

— вартість надання послуг;

— досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів;

— наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації;

— наявність ліцензії на провадження господарської діяльності із збирання і заготівлі окремих видів відходів як вторинної сировини (у разі проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення вторинної сировини, що утворилася в результаті роздільного збирання побутових відходів);

5) обсяг послуг з вивезення рідких побутових відходів та вимоги щодо якості надання послуг згідно з критерієм, що визначається відповідно до Правил надання послуг з вивезення побутових відходів;

6) перелік документів, оригінали або копії яких подаються учасниками конкурсу для підтвердження відповідності учасників встановленим кваліфікаційним вимогам;

7) характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення рідких побутових відходів: розміри та межі певних територій міста Вовчанська та перелік розміщених у зазначених межах об’єктів утворення побутових відходів, середня відстань до об’єктів поводження з відходами та їх місцезнаходження.

Межі певних територій міста Вовчанська, де планується надавати послуги з вивезення рідких побутових відходів, визначає організатор конкурсу — у межах не менше одного району.

8) характеристика об’єктів утворення рідких побутових відходів за джерелами їх утворення:

8.1. Багатоквартирні житлові будинки:

— кількість будинків, у яких відсутнє централізоване водопостачання та каналізація, а рідкі відходи зберігаються у вигрібних ямах;

— відомості про балансоутримувачів будинків;

8.2. Одноквартирні житлові будинки:

— загальна кількість будинків, кількість мешканців таких будинків;

— кількість будинків, у яких відсутнє централізоване водопостачання та каналізація, а рідкі відходи зберігаються у вигрібних ямах;

8.3. Підприємства, установи та організації:

— загальна кількість та перелік підприємств, установ та організацій, їх характеристика (бюджетні або інші споживачі, наявність каналізації);

9) характеристика, включаючи потужність, та місцезнаходження об’єктів поводження з рідкими побутовими відходами;

10) вимоги до конкурсних пропозицій;

11) критерії оцінки конкурсних пропозицій;

12) проведення організатором конкурсу зборів його учасників з метою надання роз’яснень щодо змісту конкурсної документації та внесення змін до неї;

13) способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій;

14) місце, дата та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями.

 1. Організатор конкурсу утворює комісію, до складу якої входять на паритетних засадах представники організатора конкурсу, підприємств житлово-комунального господарства, а також (за їх згодою) депутати міської ради, власників (їх об’єднань) або наймачів, користувачів, у тому числі орендарів житлових приміщень та земельних ділянок.

Головою конкурсної комісії призначається представник організатора конкурсу.

До складу конкурсної комісії не можуть входити представники учасника конкурсу та особи, що є його близькими родичами (чоловік, дружина, діти, батьки, брати, сестри, онуки, дід та баба).

 1. Передбачені конкурсною документацією умови проведення конкурсу є обов’язковими для конкурсної комісії та його учасників.
 2. Організатор конкурсу публікує в офіційних друкованих засобах масової інформації не пізніше ніж за 30 календарних днів до початку конкурсу оголошення про проведення конкурсу, яке повинне містити інформацію, передбачену підпунктами 1-4, 7-9, 13 пункту 5 цього Порядку, а також про способи і місце отримання конкурсної документації.
 3. Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій не може бути менший ніж 30 календарних днів з дати опублікування оголошення про проведення конкурсу.
 4. Організатор конкурсу протягом трьох робочих днів після надходження від учасника заявки про участь у конкурсі надає йому конкурсну документацію особисто або надсилає поштою.
 5. Учасник конкурсу має право не пізніше ніж за сім календарних днів до закінчення строку подання конкурсних пропозицій письмово звернутися за роз’ясненням щодо змісту конкурсної документації до організатора конкурсу.

Організатор конкурсу протягом трьох робочих днів з моменту отримання звернення про роз’яснення до закінчення строку подання конкурсних пропозицій надає письмове роз’яснення.

 1. У разі надходження двох і більше звернень про надання роз’яснення щодо змісту конкурсної документації організатор конкурсу проводить збори його учасників з метою надання відповідних роз’яснень. Про місце, час та дату проведення зборів організатор конкурсу повідомляє учасників протягом трьох робочих днів.

Організатором конкурсу ведеться протокол зазначених зборів, який надсилається або надається усім учасникам зборів в день їх проведення.

 1. Організатор конкурсу має право не пізніше ніж за сім календарних днів до закінчення строку подання конкурсних пропозицій внести зміни до конкурсної документації, про що протягом трьох робочих днів у письмовому вигляді повідомляє усіх учасників конкурсу, яким надіслано конкурсну документацію.
 2. У разі несвоєчасного внесення змін до конкурсної документації або надання роз’яснень щодо її змісту організатор конкурсу продовжує строк подання конкурсних пропозицій не менш як на сім календарних днів, про що повідомляються учасники.
 3. Для участі у конкурсі його учасники подають оригінали та (або) засвідчені в установленому законодавством порядку копії таких документів:

— балансового звіту суб’єкта господарювання за останній звітній період;

— довідки податкової інспекції та Пенсійного фонду України про відсутність (наявність) заборгованості за податковими зобов’язаннями та платежами до Пенсійного фонду України;

— документа, що містить інформацію про технічний потенціал суб’єкта господарювання (кількість спеціально обладнаних транспортних засобів, які перебувають на балансі суб’єкта господарювання, наявність власної ремонтної бази тощо);

— документа, що містить відомості про обсяги надання послуг із збирання та перевезення рідких побутових відходів за останній рік;

— технічних паспортів на спеціально обладнані транспортні засоби та довідки про проходження ними технічного огляду;

— довідки-характеристики спеціально обладнаних транспортних засобів: тип, вантажопідйомність, наявність пристроїв автоматизованого геоінформаційного контролю та супроводу перевезення рідких побутових відходів, реєстраційний номер, найменування організації, якій належать спеціально обладнані транспортні засоби, номер телефону керівника такої організації;

— довідки про забезпечення створення умов для щоденного миття спеціально обладнаних транспортних засобів, їх паркування та технічного обслуговування;

— довідки про проходження водіями медичного огляду;

— документа, що містить відомості про досвід роботи з надання послуг з вивезення рідких побутових відходів;

— інших документів, які подаються за бажанням учасника конкурсу і містять відомості про його здатність надавати послуги з вивезення рідких побутових відходів належного рівня якості.

 1. Конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою конкурсній комісії у конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція.
 2. Конверти з конкурсними пропозиціями, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу.
 3. Організатор конкурсу має право прийняти до закінчення строку подання конкурсних пропозицій рішення щодо його продовження. Про своє рішення, а також зміну місця, дня та часу розкриття конвертів організатор конкурсу повинен повідомити всіх учасників конкурсу, які подали документи на участь у конкурсі.
 4. Учасник конкурсу має право відкликати власну конкурсну пропозицію або внести до неї зміни до закінчення строку подання пропозицій.
 5. Конкурсні пропозиції реєструються конкурсною комісією у реєстрі обліку.

Конкурсна комісія підтверджує надходження конкурсної пропозиції шляхом повідомлення учасника конкурсу про дату і час отримання конкурсної пропозиції та порядковий номер реєстрації пропозиції.

 1. Розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями проводиться у день закінчення строку їх подання у місці та час, передбачені конкурсною документацією, в присутності всіх учасників конкурсу або уповноважених ними осіб, що з’явилися на конкурс.

Розкриття конверта з конкурсною пропозицією може проводитися за відсутності учасника конкурсу або уповноваженої ним особи у разі його згоди.

 1. Під час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями конкурсна комісія перевіряє наявність та правильність оформлення документів, подання яких передбачено конкурсною документацією, а також оголошує інформацію про найменування та місцезнаходження кожного учасника конкурсу, критерії оцінки конкурсних пропозицій.
 2. Під час розгляду конкурсних пропозицій конкурсна комісія має право звернутися до учасників конкурсу за роз’ясненням щодо їх змісту, провести консультації з окремими учасниками.
 3. За результатами розгляду конкурсних пропозицій конкурсна комісія відхиляє пропозиції з таких причин:

— учасник конкурсу не відповідає кваліфікаційним вимогам, передбаченим конкурсною документацією;

— конкурсна пропозиція не відповідає конкурсній документації;

— встановлення факту подання недостовірної інформації, яка впливає на прийняття рішення;

— учасник конкурсу перебуває у стані ліквідації, його визнано банкрутом або порушено провадження у справі про його банкрутство.

 1. Конкурс визнається таким, що не відбувся, у разі:

— неподання конкурсних пропозицій;

— відхилення всіх конкурсних пропозицій з підстав, передбачених пунктом 24 цього Порядку.

 1. У разі прийняття конкурсною комісією рішення про визнання конкурсу таким, що не відбувся, його організатор письмово повідомляє протягом трьох робочих днів з дня його прийняття всіх учасників конкурсу та організовує протягом десяти календарних днів підготовку нового конкурсу.
 2. Конкурсні пропозиції, які не були відхилені з підстав, передбачених пунктом 24 цього Порядку, оцінюються конкурсною комісією за критеріями, встановленими у конкурсній документації.

Критерії відповідності конкурсних пропозицій кваліфікаційним вимогам наведено у додатку 1 до Порядку проведення конкурсу проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів.

 1. Переможцем конкурсу визначається його учасник, що відповідає кваліфікаційним вимогам, може забезпечити надання послуг відповідної кількості та якості, конкурсна пропозиція якого визнана найкращою за результатами оцінки.

Перевага надається тому учасникові конкурсу, що подав конкурсній комісії проект або затверджену інвестиційну програму (програму капітальних витрат) розвитку підприємства.

 1. Рішення про результати проведення конкурсу приймається конкурсною комісією на засіданні у присутності не менш як половини її складу відкритим голосуванням простою більшістю голосів. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос голови конкурсної комісії.

Рішення конкурсної комісії оформляється протоколом, який підписується усіма членами комісії, що брали участь у голосуванні.

 1. Організатор конкурсу рішенням міської ради затверджує результати конкурсу щодо визначення переможця на певній території міста, межі якої були визначені умовами конкурсу, та зазначає строк, протягом якого виконавець має право надавати такі послуги, але не менш як п’ять років.

У разі коли в конкурсі взяв участь тільки один учасник і його пропозицію не було відхилено, строк, на який він визначається виконавцем послуг з вивезення побутових відходів, повинен становити 12 місяців, після чого організовується і проводиться новий конкурс.

 1. З переможцем конкурсу протягом десяти календарних днів після прийняття рішення міської ради укладається договір на надання послуг з вивезення побутових відходів на певній території міста відповідно до типового договору, наведеного у додатку 2 до Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів.
 2. Протягом десяти днів після припинення договору на надання послуг з вивезення побутових відходів на певній території міста проводиться новий конкурс на надання послуг з вивезення побутових відходів на території, визначеній таким договором.
 3. Спори, що виникають у зв’язку з проведенням конкурсу, розглядаються в установленому законодавством порядку.

 

Секретар міської ради                                                              Л.І.Дудка

 

 

 Додаток 1

 до Порядку проведення конкурсу

на надання послуг з вивезення рідких

побутових відходів  

 

Критерії відповідності конкурсних пропозицій кваліфікаційним вимогам

№ з/п

Кваліфікаційні вимоги

Критерії відповідності

1.

Наявність в учасника достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів для збирання та перевезення рідких побутових відходів, що утворюються у житловій забудові та на підприємствах, в установах та організаціях розміщених у межах певної території

перевага надається учасникові, який має спеціально обладнані транспортні засоби різних типів для збирання та перевезення рідких побутових відходів, для підтвердження факту наявності достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів учасник подає відповідні розрахунки з урахуванням інформації про обсяги надання послуг з вивезення побутових відходів, наведеної у конкурсній документації. Під час проведення розрахунків спеціально обладнані транспортні засоби, рівень зношеності яких перевищує 75 відсотків, не враховуються, перевага надається учасникові, який має спеціально обладнані транспортні засоби, строк експлуатації та рівень зношеності яких менший.

2.

Можливість здійснювати щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів власними силами, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту спеціально обладнаних транспортних засобів

наявність власного або орендованого контрольно- технічного пункту

3.

Підтримання належного санітарного стану спеціально обладнаних транспортних засобів для збирання та перевезення побутових відходів

наявність власного або орендованого обладнання для миття контейнерів та спеціально обладнаних транспортних засобів

4.

Можливість проводити в установленому законодавством порядку щоденний медичний огляд водіїв у належним чином обладнаному медичному пункті

використання власного медичного пункту або отримання таких послуг на договірній основі

5.

Можливість забезпечити зберігання та охорону спеціально обладнаних транспортних засобів для перевезення рідких побутових відходів на підставі та у порядку, встановленому законодавством

зберігання спеціально обладнаних транспортних засобів забезпечують штатні працівники або інше підприємство за договором на власній або орендованій території виконавця послуг

6.

Вартість надання послуг з вивезення рідких побутових відходів

вартість надання послуг з вивезення рідких побутових відходів, перевага надається учасникові, що пропонує найменшу вартість надання послуг

7.

Досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів відповідно до вимог стандартів, нормативів, норм та правил

перевага надається учасникові, що має досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів відповідно до вимог стандартів, нормативів, норм та правил понад три роки

8.

Наявність у працівників відповідної кваліфікації (з урахуванням пропозицій щодо залучення співвиконавців)

перевага надається учасникові, який не має порушень правил безпеки дорожнього руху водіями спеціально обладнаних транспортних засобів під час надання послуг з вивезення рідких побутових відходів

 

Додаток 2

до Порядку проведення конкурсуна надання послуг з

вивезення рідких побутових відходів

 

ТИПОВИЙ ДОГОВІР

на надання послуг з вивезення рідких побутових відходів

на території Вовчанської міської ради

       (найменування певної території міста)

м.Вовчанськ                                                                     «_____»________________20___р.

 

Вовчанська міська рада міська рада в особі уповноваженого представника — ___________________________________________________________________ в особі __________________________________________________________________________,

(посада, прізвище, ім’я та по батькові)

що діє на підставі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (далі — Замовник), з однієї сторони, і __________________________________________________________________________

(найменування суб’єкта господарювання, якого визначено виконавцем послуг)

в  особі ___________________________________________________________________,

(посада, прізвище, ім’я та по батькові)

що діє на підставі __________________________________________________________

                                                              (назва документа, дата і номер)

__________________________________________________________________________,

 (далі — Виконавець), з другої сторони, відповідно до протоколу засідання конкурсної комісії від ___________________ № _______ та рішення Вовчанської міської ради від ___________________ № _______ уклали цей договір про нижченаведене.

Предмет договору

 1. Виконавець зобов’язується згідно з графіком надавати послуги з вивезення рідких побутових відходів ____________на території Вовчанської міської ради____________,

                                                                                  (найменування певної території міста)

а замовник зобов’язується виконати обов’язки, передбачені цим договором (далі — послуги).

 1. Характеристика території _________________________________________________.

                                                                                        (розміри та межі певної території міста)

 1. Перелік розміщених у межах території об’єктів утворення побутових відходів

 

Назва об’єкта утворення рідких побутових відходів

Показник

1. Житлові будинки

1.1. Багатоквартирні житлові будинки:

загальна кількість будинків

 

кількість та місцезнаходження будинків, де створені об’єднання співвласників багатоквартирних будинків; житлово-будівельні кооперативи; гуртожитки

 

кількість мешканців таких будинків

 

місцезнаходження будинків

 

кількість будинків, у яких відсутнє централізоване водопостачання та (або) водовідведення, а рідкі відходи зберігаються у вигрібних ямах

 

1.2. Одноквартирні житлові будинки:

загальна кількість будинків

 

кількість мешканців таких будинків

 

кількість будинків, у яких відсутнє централізоване водопостачання та (або) водовідведення, а рідкі відходи зберігаються у вигрібних ямах

 

2. Підприємства, установи та організації:

загальна кількість та перелік підприємств, установ та організацій, їх місцезнаходження

 

їх характеристика (бюджетні або інші споживачі, наявність каналізації,)

 

Права та обов’язки замовника і виконавця.

 1. Замовник має право:

1) вимагати від виконавця забезпечення безперервного надання послуг з вивезення рідких побутових відходів відповідно до графіка вивезення рідких побутових відходів, а також вимог законодавства про відходи, санітарних норм і правил, Правил надання послуг з вивезення побутових відходів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2008 р. №1070, умов цього договору, актів замовника та рішень конкурсної комісії;

2) одержувати достовірну та своєчасну інформацію про послуги з вивезення рідких побутових відходів, які надаються виконавцем на території, визначеній цим договором;

3) вимагати від виконавця подання до двадцятого числа місяця, що настає за звітним кварталом, звіту про стан надання послуг з вивезення рідких побутових відходів;

4) у разі безпідставного припинення виконавцем надання послуг з вивезення рідких побутових відходів призначати в установленому порядку іншого виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів на території, визначеній цим договором.

 1. Замовник зобов’язується:

1) погодити графік вивезення побутових відходів, розроблений виконавцем відповідно до встановлених вимог;

2) прийняти в установленому порядку рішення щодо встановлення чи коригування тарифів на послуги з вивезення рідких побутових відходів у розмірі не нижче економічно обґрунтованих витрат відповідно до розрахунків, поданих виконавцем;

3) затвердити норми надання послуг з вивезення побутових відходів, визначені в установленому порядку;

4) забезпечувати Виконавця інформацією стосовно дії актів законодавства про відходи та організації надання послуг з вивезення рідких побутових відходів, повідомляти його про зміни у законодавстві про відходи;

5) розглядати звернення Виконавця з приводу надання послуг з вивезення рідких побутових відходів та виконання умов цього договору;

6) здійснювати відповідно до законодавства контроль за належною організацією обслуговування споживачів виконавцем;

7) брати участь у врегулюванні спірних питань, пов’язаних із зверненнями юридичних чи фізичних осіб щодо дій (бездіяльності) виконавця.

 1. Виконавець має право:

1) подавати Замовнику розрахунки економічно обґрунтованих витрат на надання послуг з вивезення рідких побутових відходів;

2) розробити норми надання послуг та подати їх на затвердження замовнику;

3) повідомляти замовника про неналежний стан проїжджої частини вулиць, шляхів, автомобільних доріг, рух якими пов’язаний з виконанням договору;

4) надавати Замовнику пропозиції щодо зміни схем руху та режиму роботи спеціально обладнаних транспортних засобів на наявних маршрутах.

 1. Виконавець зобов’язується:

1) укласти договори на надання послуг з вивезення рідких побутових відходів із споживачами на території, визначеній цим договором, відповідно до Типового договору про надання послуг з вивезення побутових відходів;

2) надавати послуги з вивезення рідких побутових відходів відповідно до вимог законодавства про відходи, санітарних норм і правил, Правил надання послуг з вивезення побутових відходів, умов цього договору, актів замовника, рішень конкурсної комісії та погодженого замовником графіка надання послуг;

3) розробити графік вивезення рідких побутових відходів та погодити його із замовником;

4) надавати послуги з вивезення:

рідких відходів згідно з графіком;

5) перевозити побутові відходи на

__________________________________________________________________________

(назва об’єкта поводження з побутовими відходами, його місцезнаходження,

__________________________________________________________________________

( найменування суб’єкта господарювання, що здійснює експлуатацію такого об’єкта)

6) утримувати та випускати на маршрут спеціально обладнані транспортні засоби у належному технічному і санітарному стані;

7) забезпечувати допуск до надання послуг працівників, що пройшли медичний огляд в установленому порядку, та дотримання ними вимог законодавства про дорожній рух;

8) здійснювати надання послуг з вивезення рідких побутових відходів за зверненням Замовника у разі проведення публічних заходів;

9) допускати представників виконавця до відповідних об’єктів під час здійснення ними контролю за належною організацією обслуговування споживачів виконавцем, надавати необхідні для цього документи та інформацію;

10) подавати Замовнику до 20 числа місяця, що настає за звітним кварталом, звіт про стан надання послуг з вивезення рідких побутових відходів;

11) у строк, що не перевищує 15 днів з моменту встановлення Замовником чи уповноваженим органом державного нагляду (контролю) порушення виконавцем умов цього договору, усунути виявлені порушення та письмово повідомити про це Замовника.

Відповідальність сторін за невиконання умов договору.

 1. За невиконання або неналежне виконання умов цього договору сторони несуть відповідальність згідно із законодавством.

Розв’язання спорів.

 1. Спори за договором між сторонами розв’язуються шляхом проведення переговорів або у судовому порядку.

Форс-мажорні обставини.

 1. Сторони звільняються від відповідальності за цим договором у разі настання обставин непереборної сили (дії надзвичайних ситуацій техногенного, природного або екологічного характеру), що унеможливлює його виконання.

Строк дії цього договору.

 1. Договір діє з _______________до _____________ і набирає чинності з дня його укладення.

Умови зміни, розірвання, припинення дії цього договору.

 1. Зміна умов договору проводиться у письмовій формі за взаємною згодою сторін. У разі коли не досягнуто такої згоди, спір розв’язується у судовому порядку.
 2. Договір може бути достроково розірваним за згодою сторін, а також внаслідок односторонньої відмови від договору замовника, яка допускається у разі систематичного порушення виконавцем його умов (не менш як три порушення, встановлені за результатами контролю, проведеного замовником чи уповноваженими органами державного нагляду (контролю).

Одностороння відмова Замовника від договору допускається у разі вчинення виконавцем таких порушень:

недотримання графіка вивезення рідких побутових відходів (за винятком настання обставин непереборної сили), погодженого з органом місцевого самоврядування;

невиконання вимог законодавства про відходи, санітарних норм і правил, Правил надання послуг з вивезення побутових відходів, актів замовника, рішень конкурсної комісії;

залучення до роботи на маршрутах водіїв, що не пройшли відповідної підготовки;

більш як два випадки порушення водіями виконавця з власної вини вимог законодавства про дорожній рух;

незабезпечення виконавцем належного контролю за технічним станом транспортних засобів;

набрання законної сили обвинувальним вироком суду щодо працівника виконавця.

 1. Дія договору припиняється у разі, коли:

закінчився строк, на який його укладено;

виконавець протягом 30 (тридцяти) календарних днів з моменту набрання чинності цим договором не розпочав надавати послуги на всіх об’єктах утворення рідких побутових відходів, зазначених у пункті 3 цього договору.

Дія договору припиняється також в інших випадках, передбачених законом.

Прикінцеві положення

 1. Цей договір складений у двох примірниках, які мають однакову юридичну силу. Один примірник зберігається у замовника, другий — у виконавця.
 2. Усі додатки до цього договору підписуються сторонами і є його невід’ємною частиною.

 

Юридичні адреси та реквізити

 Додаток № 2

До рішення сесії

Вовчанської міської ради

№      від 3 червня  2016р.

 

Склад конкурсної комісії по організації та проведенню конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів

Голова конкурсної комісії – Шабельник Володимир Миколайович, заступник голови Вовчанської міської ради;

Заступник голови конкурсної – Бондаренко Людмила Миколаївна, заступник комісії голови  Вовчанської міської ради;

Секретар конкурсної комісії – Федутенко Анастасія Володимирівна, спеціаліст І категорії Вовчанської міської ради;

Члени конкурсної комісії:

                                             Невмержицький Сергій Анатолійович – спеціаліст І категорії Вовчанської міської ради;

                                            Ропало Валентина Миколаївна – начальник відділу житлово-комунального господарства та цивільного захисту Вовчанської районної державної адміністрації (за згодою).

Секретар міської ради                                                                    Л.І.Дудка

 

                                                  

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ІХ   СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

    Від  3 червня 2016 року                                                         проект

Про надання згоди на прийняття до комунальної власність територіальної громади міста Вовчанська    спортивного інвентарю, що знаходяться у спільній комунальній власності територіальних громад, сіл, селищ, міста Вовчанського району 

              Керуючись п.30 ч. 1 ст. 26, ст.59, ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А  :

 1. Надати згоду на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Вовчанська   спортивного інвентарю (інвентарний номер 10330034  та  10330047), який використовувався у загальноосвітніх школах    с. Пролетарське та с. Радянське та знаходиться у спільній комунальній власності територіальних громад, сіл, селищ, міста Вовчанського.
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, житлового-комунального  господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв’язку (голова комісії Кулаков І.В.).         

         Вовчанський міський голова                                         В.С.Шевченко

                                                            

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ІХ   СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

    Від  3 червня 2016 року                                                        проект 

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Вовчанська     спортивного майданчика, розташованого за адресою: м. Вовчанськ,    вул. Соборна, (Леніна), буд. 93б із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району

         Згідно з рішенням VIІ сесії Вовчанської районної ради № 192-VIІ від 26 травня 2016 року «Про   передачу із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району спортивного майданчика, розташованого за адресою: м. Вовчанськ, вул.. Соборна (Леніна) буд. 93б у комунальну власність територіальної громади міста Вовчанська»,   керуючись ч.1 п. 30; ст. 26, ст.. 59, ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А  :

 1. Прийняти до комунальної власністі територіальної громади міста Вовчанська спортивного майданчика, розташованого за адресою: м. Вовчанськ, вул. Соборна, (Леніна), буд. 93б із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.    
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, житлового-комунального  господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв’язку (голова комісії  Кулаков І.В.).              

         Вовчанський міський голова                                         В.С.Шевченко

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ІХ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

Від 3 червня 2016 року                                                             Проект

 Про створення відділу державного архітектурно-будівельного контролю Вовчанської міської ради

Відповідно до статей 25, п.5, ч.1, ст.ст. 26, 54, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України" Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень у сфері архітектурно-будівельного контролю та удосконалення містобудівного законодавства",  п.9-1, р.5 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Вовчанська міська рада 

В И Р І Ш И Л А:

1.Створити відділ державного архітектурно-будівельного контролю Вовчанської  міської ради Харківської   області.

 1. Затвердити положення про відділ державного архітектурно-будівельного контролю Вовчанської міської ради Харківської області (додаток 1).
 2. Затвердити загальну чисельність відділу державного архітектурно-будівельного контролю Вовчанської міської ради Харківської області в кількості 2 штатних одиниць (додаток 2).

4.Спеціалісту І категорії, юристу виконавчого комітету Вовчанської міської ради  підготувати звернення до Державної архітектурно-будівельної інспекції України, щодо утворення спільної комісії з передачі відповідної документації та вирішення питань, пов’язаних з утворенням і функціонуванням органу державного архітектурно-будівельного контролю та подати документи для державної реєстрації згідно чинного законодавства.

5.Завідуючій  відділом бухгалтерського обліку передбачити в бюджеті міста на  2016 рік кошти на забезпечення функціонування відділу державного архітектурно-будівельного контролю, внести зміни до штатного розпису та структури  апарату Вовчанської міської ради.

6.Контроль за виконанням рішення покласти   постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, житлового-комунального  господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв’язку (голова комісії Кулаков І.В.).

Вовчанський міський голова                                             В.С.Шевченко                                                

Додаток 1

 

ПОЛОЖЕННЯ
про відділ державного архітектурно-будівельного контролю  Вовчанської міської ради.

 1. Відділ державного архітектурно-будівельного контролю Вовчанської міської ради (далі - відділ) утворюється як структурний підрозділ Вовчанської міської ради.
 2. Відділ у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, наказами Мінрегіону та Держархбудінспекції, рішеннями міської ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови, цим Положенням та іншими нормативними актами.

3.Міська рада створює умови для нормальної роботи та підвищення кваліфікації працівників відділу,  забезпечує окремим приміщенням, телефонним зв’язком, сучасними засобами оргтехніки, транспортом для виконання  службових обов’язків, канцелярськими товарами.

 1. Основним завданням відділу є здійснення відповідно до закону державного архітектурно-будівельного контролю, виконання дозвільних та реєстраційних функцій у сфері містобудівної діяльності.
 2. Відділ відповідно до покладених на нього завдань:

1) надає, отримує, реєструє, повертає документи, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт, відмовляє у видачі таких документів, анулює їх, скасовує їх реєстрацію;

2) приймає в експлуатацію закінчені будівництвом об'єкти (видає сертифікати, реєструє декларації про готовність об'єкта до експлуатації та повертає такі декларації на доопрацювання для усунення виявлених недоліків);

3) подає Держархбудінспекції інформацію, необхідну для внесення даних до єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів;

4) здійснює державний архітектурно-будівельний контроль за дотриманням вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил, положень містобудівної документації всіх рівнів, вихідних даних для проектування об'єктів містобудування, проектної документації щодо об'єктів, розташованих у межах громади Вовчанської міської ради;

5) здійснює контроль за виконанням законних вимог (приписів) посадових осіб органів держархбудконтролю;

6) розглядає відповідно до закону справи про адміністративні правопорушення, пов'язані з порушенням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил під

час будівництва, порушенням законодавства під час планування та забудови територій та невиконанням законних вимог (приписів) посадових осіб органів держархбудконтролю;

7) розглядає відповідно до закону справи про правопорушення у сфері містобудівної діяльності із прийняттям відповідних рішень;

8) бере участь  у господарських та цивільних судових справах однією сторін в яких є Вовчанська міська рада в якості сторони або третьої особи у спорах щодо визнання права власності на самочинно збудоване нерухоме майно;

9) здійснює інші повноваження, визначені законом.

 1. Посадові особи відділу для виконання покладених на них завдань під час перевірки мають право:

1) безперешкодного доступу до місця будівництва об'єкта та до прийнятих в експлуатацію об'єктів, що підлягають обов'язковому обстеженню;

2) складати протоколи про вчинення правопорушень та акти перевірок, накладати штрафи відповідно до закону;

3) видавати обов'язкові для виконання приписи щодо:

усунення порушення вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил;

зупинення підготовчих та будівельних робіт, що не відповідають вимогам законодавства у сфері містобудівної діяльності, зокрема будівельним нормам, містобудівним умовам та обмеженням, затвердженому проекту або будівельному паспорту забудови земельної ділянки, виконуються без повідомлення, реєстрації декларації про початок їх виконання або дозволу на виконання будівельних робіт;

4) проводити перевірку відповідності виконання підготовчих та будівельних робіт вимогам законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил, затвердженим проектним вимогам, рішенням, технічним умовам, своєчасності та якості проведення передбачених нормативно-технічною і проектною документацією зйомок, замірів, випробувань, а також ведення журналів робіт, наявності у випадках, передбачених законодавством, паспортів, актів та протоколів випробувань, сертифікатів та іншої документації;

5) проводити згідно із законодавством перевірку відповідності будівельних матеріалів, виробів і конструкцій, що використовуються під час будівництва об'єктів, вимогам державних стандартів, будівельних норм і правил;

6) залучати до проведення перевірок представників центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, експертних та громадських організацій (за погодженням з їх керівниками), фахівців галузевих науково-дослідних та науково-технічних організацій;

7) отримувати від органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, фізичних осіб інформацію та документи, необхідні для здійснення державного архітектурно-будівельного контролю;

8) вимагати у випадках, передбачених законодавством, вибіркового розкриття окремих конструктивних елементів будинків і споруд, проведення зйомки і замірів, додаткових лабораторних та інших випробувань будівельних матеріалів, виробів і конструкцій;

9) забороняти за вмотивованим письмовим рішенням керівника відділу експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, не прийнятих в експлуатацію;

10) здійснювати фіксування процесу проведення перевірки з використанням аудіо- та відеотехніки;

11) здійснювати контроль за дотриманням порядку обстеження та паспортизації об'єктів, а також за здійсненням заходів щодо забезпечення надійності та безпеки під час їх експлуатації.

7.Відділ під час виконання покладених на нього завдань взаємодіє в установленому порядку з іншими  органами виконавчої влади міської ради, громадськими об'єднаннями, а також підприємствами, установами та організаціями.

8.Керівник відділу призначається на посаду та звільняється з посади міським головою.

Вовчанська міська рада протягом трьох днів після призначення керівника відділу інформує  про це Держархбудінспекцію.

На посаду керівника відділу призначається особа з вищою освітою за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста за відповідним напрямом професійного спрямування (будівництво та архітектура або право), стажем роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та/або державній службі на керівних посадах не менш як три роки або на керівних посадах в іншій сфері не менш як п'ять років.

 1. Керівник відділу:

1) очолює відділ, здійснює керівництво його діяльністю, представляє його у відносинах з іншими органами, підприємствами, установами, організаціями в Україні та за її межами, несе персональну відповідальність за виконання покладених законом на відділ завдань;

2) організовує та контролює виконання у відділі Конституції та законів України, актів Президента України та Кабінету Міністрів України, наказів Мінрегіону, Держархбудінспекції, рішень органів та посадових осіб місцевого самоврядування;

3) здійснює інші повноваження, визначені законом.

 1. Призначення особи на посаду у відділі, яка передбачає роботу з єдиним реєстром документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів,

здійснюється за умови проходження кандидатом на таку посаду відповідної підготовки у Держархбудінспекції з перевіркою рівня його кваліфікації та знань шляхом проведення заліку. Про успішне складення заліку Держархбудінспекція повідомляє міську раду.

 1. Відділ видає акти у передбаченій законом формі, організовує та контролює їх виконання.
 2. Чисельність працівників, структура, кошторис та штатний розпис відділу затверджуються в установленому законодавством порядку.
 3. Припинення діяльності відділу здійснюється за рішенням міської ради чи у встановленому порядку відповідно до вимог чинного законодавства України.
 4. Зміни та доповнення до цього положення вносяться в порядку, установленому для його прийняття.

Секретар міської ради                                                                                                 Л.І.Дудка

 

Додаток 2

Загальна чисельність

відділу державного архітектурно-будівельного контролю

Вовчанської міської ради

№ п/п

Назва посади

кількість штатних одиниць

1

Начальник відділу державного архітектурно-будівельного контролю   Вовчанської міської ради

1

2

Провідний спеціаліст  відділу державного архітектурно-будівельного контролю  Вовчанської міської ради

1

 

УСЬОГО:

2

 

Україна

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  ІХ СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р  І Ш Е Н Н Я

 від  3 червня  2016 р.                                                        проект

Про обрання секретаріату    ІХ сесії Вовчанської міської ради  VIІ скликання.

      Відповідно до ст. 2,5 Регламенту міської ради та Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”, Вовчанська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

 1. Обрати секретаріат ІХ   сесії  Вовчанської міської ради VIІ скликання у складі депутатів:

- виборчого округу №

 - виборчого округу №  

 

Вовчанський міський голова                                             В.С.Шевченко