Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Проекти рішень VIIІ сесій VII скликання (загальні питання)

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  VІІІ СЕСІЯ  VIІ СКЛИКАННЯ  

Р І Ш Е Н Н Я

Від 29 квітня 2016 р.                                                               Проект

  Про граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп'ютерів, придбання і утримання мобільних телефонів органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок бюджету міста Вовчанськ

       Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України №102 від 04.02.2016 року «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 04.04.2001 р. № 332» з метою забезпечення ефективного та економного використання бюджетних коштів міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп'ютерів, придбання і утримання мобільних телефонів органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок бюджету міста Вовчанська (додаток №1 додається).
 2. Установити, що бюджетні установи, які утримуються за рахунок коштів бюджету міста Вовчанська, здійснюють витрати на придбання легкових автомобілів, придбання і утримання мобільних телефонів за наявності бюджетних асигнувань на зазначені цілі у їх кошторисах та відсутності простроченої кредиторської заборгованості на останню звітну дату як за загальним, так і за спеціальним фондами бюджету.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.).

  Вовчанський міський голова                                            В.С.Шевченко

Додаток №1

до рішенням VIII сесії VII скликання

 Вовчанської міської ради від 29.04.2016 року

 Граничні суми витратна придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування,  комп'ютерів, придбання  і утримання мобільних телефонів органами місцевого самоврядування,  а також установами та  організаціями, які утримуються за рахунок  бюджету міста Вовчанськ

Легкові автомобілі для: Сума, гривень за
 одиницю
     Міського голови,  заступників  міського голови 500000 
  керівників   органу місцевого самоврядування, бюджетних   установ і організацій 300000
Мобільний телефон:  
     придбання  1200
Персональний комп’ютер (системний блок, монітор клавіатура, маніпулятор “миша”), ноутбук 13000
Комплект меблів для:  
службового   кабінету    міського голови 15000
службового  кабінету  заступника міського голови, секретаря ради, керуючого справами виконавчого комітету  Вовчанської міської ради керівника    органу  місцевого  самоврядування, керівників     відділів міської ради , керівників бюджетної установи та організації 9000
Меблі для обладнання робочих місць працівників:  
стіл письмовий 3000
крісло офісне 3000
стілець 400
шафа для одягу 2500
шафа для паперів 2500
сейф 4000
шафи залізні для картотеки 5000
стіл для комп'ютера 3000
Теле- і радіоапаратура,відеотехніка     для службових кабінетів 5000

     Примітка. Затверджені  граничні  суми  витрат призначені  для
               придбання   комплектних    легкових    автомобілів,
               меблів,  обладнання,  устаткування,  а   не окремих
               деталей (предметів)".

 

 Секретар міської ради                                       Дудка Л.І.

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА

VІІІ   СЕСІЯ  VІI СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

29 квітня 2016 року                                                     проект

Про  виконання міського бюджету за 2015 рік.

         Відповідно до ст. 80 Бюджетного кодексу України та на підставі ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити звіт про виконання міського бюджету за 2015 рік по загальному фонду по доходах в сумі 18795,8 тис. грн. в тому числі інша субвенція з районного бюджету на утримання дитячих дошкільних закладів в сумі 6855,6 тис. грн.; по видатках у сумі 17984,1 тис. грн.
 2. Затвердити звіт про виконання міського бюджету за 2015 рік по спеціальному фонду по доходах в сумі 551,3 тис. грн. в тому числі інша субвенція з обласного бюджету на поточний ремонт водогону в сумі 124,1 тис. грн..; по видаткам в сумі 6309,1 тис. грн.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.).

  Вовчанський міський голова                            В.С.Шевченко

 

 

 

Україна

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

VІІІ СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ  

Р  І Ш Е Н Н Я

       Від 29 квітня  2016 р.                                                             проект

Про затвердження порядку денного  VІІІ сесії

міської ради VІI скликання

 

Керуючись п.1ст. 26, п. 8 ст. 42, п.2  ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 В И Р І Ш И Л А :

Затвердити для розгляду на  VІІІ  сесії міської ради  VIІ скликання наступний   порядок денний:                             

1.Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік.

 1. Про внесення змін до рішення ІV позачергової сесії VIІ скликання № 5-VIІ від 24.12.2015 р. «Про затвердження штатного розпису відділу благоустрою Вовчанської міської ради на 2016 рік».
 2. Про внесення змін до рішення ІV позачергової сесії VIІ скликання № 6-VIІ від 24.12.2015 р. «Про затвердження штатних розписів дошкільних закладів міста на 2016 рік».
 3. Про внесення змін до рішення ІV позачергової сесії VIІ скликання № 4-VIІ від 24.12.2015 р. «Про затвердження штатного розпису Вовчанської міської ради VII скликання на 2016 рік».
 4. Про затвердження Положення про порядок справляння туристичного збору.
 5. Про затвердження Положення про порядок справляння збору за місця паркування транспортних засобів.
 6. Про виконання міського бюджету за 2015 рік.
 7. Про виконання Програми економічного та соціального розвитку міста Вовчанська на 2013-2015 роки.
 8. Земельні питання.

9.1. Про надання  дозволу на виготовлення технічної документації

 гр. Васецькій Любов Григорівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Верхня, 100 для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки в оренду  за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,0673га.

9.2. Про надання  дозволу на виготовлення технічної документації

 гр. Іваненку Ігору Миколайовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Широка, 27 (колишня Блюхера) для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,10га.

9.3. Про надання  дозволу на виготовлення технічної документації

 гр. Івановій Раїсі Костянтинівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Кисляківська, 27 (колишня Ганни) для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,10га.

9.4. Про надання  дозволу на виготовлення технічної документації

 гр. Конюхову Юрію Федоровичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Молодіжна, 48 для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,0548га.

9.5. Про надання  дозволу на виготовлення технічної документації

 гр. Матущенко Анастасії Артемівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Пролетарська, 5 для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,10га.

9.6. Про надання  дозволу на виготовлення технічної документації

 гр. Мітіній Аллі Леонідівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Черкаська, 48 (колишня Карла Лібкнехта) для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,0703га.

9.7. Про надання  дозволу на виготовлення технічної документації

 гр. Блохіній Світлані Іванівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, пров. Чкалова,  23 для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність  за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), 0,10га.

9.8. Про надання  дозволу на виготовлення технічної документації

 гр. Євсєєвій Яні Володимирівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Надії Волкової, 143 для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність  за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,10га.

9.9. Про надання  дозволу на виготовлення технічної документації

 гр. Петросян Лусік Овсепівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Амосова (колишня Войкова),  4 для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність  за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,0643га.

9.10. Про надання  дозволу на виготовлення технічної документації

 гр. Вернидуб Зої Василівні, Кучеренко Олені Юріївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Хлібороба, 6 для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), 0,10га.

9.11. Про надання  дозволу на виготовлення технічної документації

 гр. Гаспаріан Валентині Іванівні, Бондар Олені Володимирівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Орлова, 89 для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,10га.

9.12. Про надання  дозволу гр.   Блохіну Євгенію Петровичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, пров. Чкалова, 38 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,10га.

9.13. Про надання  дозволу гр.   Ганган Любові Вільївні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Орлова, 85 для ведення особистого селянського господарства з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – рілля), площею 0,045га.

9.14. Про надання  дозволу гр.   Коновалову Миколі Вікторовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, в районі Герлегівського містка для ведення городництва з подальшою передачею земельної ділянки в оренду за рахунок земель сільськогосподарського призначення  (вид угідь – рілля), площею 0,15га.

9.15. Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою

 гр. Федорову Володимиру Миколайовичу щодо відведення  земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Гоголя, 29н для  будівництва    індивідуального гаражу,    з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,0055га.

9.16. Про надання  дозволу гр.   Чернякову Сергію Олександровичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Харківська, 73б для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,10га.

9.17. Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо

встановлення меж земельної ділянки гр. Камеристому Миколі Івановичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Зернова (колишня Сапельника), 49, площею 0,0645га.

9.18. Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо

встановлення меж земельної ділянки гр. Шабельнику Юрію Васильовичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Івана Франка, 29а, площею 0,0595га.

9.19. Про внесення змін до рішення ХХХV  сесії VI скликання від 18.12.2012 року № 10.2-VI «Про надання  згоди на передачу земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, гр. Болюх Л.В. в м. Вовчанськ, вул. Чапаєва, 32 та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки».

9.20. Про внесення змін до рішення  ХХХІХ позачергової  сесії VІ скликання від 09.04.2013 року № 14.24-VІ «Про внесення змін до рішення №14.32-VI від 23.11.2011 р. XVII сесії Вовчанської міської ради VI скликання».

9.21. Про внесення змін до рішення  VІІ сесії VIІ скликання від 25.03.2016 року № 4.22-VIІ «Про затвердження    проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки гр. Савенкову Олегу Станіславовичу для   сінокосіння і випасання худоби за адресою: м. Вовчанськ, вул. М.Старочудного (колишня Свердлова), 114».

9.22. Про скасування рішення  ХІ сесії ХХІV скликання  Вовчанської міської ради   Харківської області від 10.10.2003 року № 229     про надання гр. Чикарди Світлані Іванівні в оренду земельну ділянку площею 0,15га, розташовану в районі Герлегівського містка для індивідуального городництва.   

10.Різне

10.1.Про введення додаткової штатної одиниці учителя-логопеда до дитячих дошкільних закладів міста.

10.2.Про затвердження граничної суми на придбання товарно-матеріальних цінностей Вовчанською міською радою.

10.3. Про затвердження  рішень виконавчого комітету Вовчанської міської ради VІІ скликання, виданих у міжсесійний період з  25 березня 2016 року по 29 квітня 2016 року.

10.4. Про затвердження розпоряджень Вовчанського міського голови,  виданих у міжсесійний період з   25 березня 2016 року по 29 квітня 2016 року. 

 

Вовчанський міський голова                                       В.С.Шевченко

 

 

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  VІІІ СЕСІЯ  VIІ СКЛИКАННЯ  

Р І Ш Е Н Н Я

 Від 29 квітня 2016 р.                                                               Проект

Про затвердження Положення про порядок справляння збору за місця паркування транспортних засобів.

Керуючись ст. 7, 8, 10, 12 та ст. 268-1 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року № 2755-VI (зі змінами та доповненнями), ст. 26, 59, 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 р. № 280/97, Рішенням Конституційного суду України № 7-рп/2009 від 16.04.2009 р., ст. 30 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» від 21.03.1991 р. № 875-ХІІ, постановою КМУ «Про затвердження Правил паркування транспортних засобів» від 03.12.2009 р. № 1342, міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Скасувати рішення ІX (позачергової) сесії VI скликання № 13-VI від 20.05.2011 р. «Про затвердження Положення про порядок справляння збору за місця для паркування транспортних засобів» як таке, що не відповідає вимогам Податкового кодексу України, скасувати рішення XXVI сесії VI скликання № 5-VI від 18.05.2012 р. та рішення ХІ сесії VI скликання № 23-VI від 29.07.2011 р. як такі, що вносять зміни до рішення ІX (позачергової) сесії VI скликання № 13-VI від 20.05.2011 р. «Про затвердження Положення про порядок справляння збору за місця для паркування транспортних засобів».
 1. Затвердити Положення про порядок справляння збору за місця для паркування транспортних засобів (Додаток № 1).
 1. Затвердити перелік земельних ділянок, спеціально відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів (Додаток № 2).

 

 1. Виконавчому комітету Вовчанської міської ради оприлюднити дане рішення у визначений законом спосіб.

 

 1. Застосовувати внесені зміни з дня оприлюднення рішення, на підставі п. 4 Прикінцевих положень Закону № 909-VIII, який передбачає, що до прийнятих рішень органів місцевого самоврядування про встановлення місцевих податків і зборів на 2016 рік не застосовуються вимоги, встановлені підпунктом 12.3.4 пункту 12.3 статті 12 Податкового кодексу України та Законом України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності".

 

 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії Коростиченко І.А.) та постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.).

  

Вовчанський міський голова                                            В.С.Шевченко

Додаток № 1

                                                     до рішення VІІІ сесії Вовчанської міської ради
                                                     VІІ скликання №  8-VII від 29.04.2016 р.

 

ПОЛОЖЕННЯ

про порядок справляння збору за місця для паркування транспортних засобів.

 1. Загальні положення.

1.1. Положення про порядок справляння збору за місця паркування транспортних засобів (далі – Положення) визначає механізм справляння, розміри, порядок обчислення та сплати збору за місця паркування транспортних засобів (далі – збір).

1.2. В даному Положенні терміни вживаються в наступному значенні:

- паркування – розміщення транспортного засобу на майданчику для паркування;

- місце для паркування – місце стоянки одного транспортного засобу на майданчику для паркування, позначене дорожньою розміткою відповідно до Правил дорожнього руху;

- майданчики для паркування – площа території (землі), що належить на правах власності територіальній громаді або державі, на якій відповідно до рішення міської ради здійснюється платне паркування транспортних засобів;

- спеціально відведені автостоянки – площа території (землі), що належить на правах власності територіальній громаді або державі, яка визначається міською радою для цілей паркування транспортних засобів із встановленням правил щодо відповідальності за збереження транспортних засобів.

До спеціально відведених автостоянок належать комунальні гаражі, стоянки, паркінги (будівлі, споруди, їх частини), які побудовані за рахунок коштів місцевого бюджету з метою організації та здійснення паркування транспортних засобів. Не належать до спеціально відведених автостоянок гаражі та стоянки, користувачі яких є платниками земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності, а також за земельні ділянки, що належать до прибудинкових територій.

 1. Платники збору.

2.1. Платниками збору є юридичні особи, їх філії (відділення, представництва), фізичні особи - підприємці, які згідно з рішенням міської ради організовують та провадять діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування та спеціально відведених автостоянках.

2.2. Платник збору, який має підрозділ без статусу юридичної особи, що провадить діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на земельній ділянці на території Вовчанської міської ради не за місцем реєстрації такого платника збору, зобов’язаний зареєструвати такий підрозділ як платника збору у контролюючому органі за місцезнаходженням земельної ділянки.

 1. Об'єкт та база оподаткування збором.

3.1. Об’єктом оподаткування є земельна ділянка, яка згідно з рішенням міської ради спеціально відведена для забезпечення паркування транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування, тротуарах або інших місцях, а також комунальні гаражі, стоянки, паркінги (будівлі, споруди, їх частини), які побудовані за рахунок коштів місцевого бюджету, за винятком площі земельної ділянки, яка відведена для безоплатного паркування транспортних засобів, передбачених статтею 30 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні».

3.2. Базою оподаткування є площа земельної ділянки, відведена для паркування, а також площа комунальних гаражів, стоянок, паркінгів (будівель, споруд, їх частин), які побудовані за рахунок коштів місцевого бюджету.

 1. Ставки збору.

4.1. Ставки збору встановлюються за кожний день провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів у гривнях за 1 кв. метр площі земельної ділянки, відведеної для організації та провадження такої діяльності, у відсотках від мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року:

- для автомобілів таксі – 0,05 %

- для інших автомобілів – 0,03 %

 1. Податковий період.

5.1. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу.

 1. Порядок обчислення збору.

6.1. Сума збору, що підлягає сплаті за податковий (звітний) квартал і відображається в податковій декларації, розраховується за формулою:

P = S*C*D,

де P – сума збору,

    S – площа об’єкту оподаткування;

    C – ставка збору, у гривнях за 1 кв. метр площі земельної ділянки, відведеної для організації та провадження такої діяльності, визначена у відсотках від мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року;

    D – сумарна кількість днів за податковий період, впродовж яких проводиться діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів.

6.2. Сума збору розраховується за кожним об’єктом оподаткування окремо.

 1. Порядок та строки сплати збору.

7.1. Збір сплачується за місцем розташування об'єкта оподаткування і зараховується до міського бюджету згідно з положеннями Бюджетного кодексу України.

7.2. Сума збору за місця для паркування транспортних засобів, обчислена відповідно до податкової декларації за звітний (податковий) квартал, сплачується щоквартально, у визначений для квартального звітного (податкового) періоду строк – протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого для подання податкової декларації.

7.3. Податкова декларація подається за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному кварталу, протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу.

 1. Організація і здійснення паркування транспортних засобів.

8.1. Майданчики для паркування транспортних засобів та спеціально відведені автостоянки призначені для тимчасового перебування транспортних засобів зі стягненням плати за час паркування, без відповідальності за збереження транспортного засобу або з такою відповідальністю.

8.2. Організація майданчиків та спеціально відведених автостоянок для паркування транспортних засобів на території Вовчанської міської ради здійснюється міською радою за власною ініціативою чи за поданням суб’єктів господарювання, за попереднім погодженням з уповноваженими органами.

8.3. Вовчанська міська рада:

             8.3.1. Затверджує перелік земельних ділянок, відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів, в якому зазначається місцезнаходження кожної земельної ділянки, загальна площа, кількість місць для паркування.

             8.3.2. Веде реєстр майданчиків для паркування транспортних засобів та спеціально відведених автостоянок, за необхідності вносить до нього зміни і доповнення.

             8.3.3. Визначає суб’єктів господарювання, які організовують та провадять діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування та на спеціально відведених автостоянках, та з якими укладаються договори на експлуатацію зазначених місць для паркування.

             8.3.4. У разі змін і доповнень до реєстру майданчиків для паркування та спеціально відведених автостоянок протягом 5 днів надає інформацію до органу державної податкової служби.

8.4. Суб’єкт господарювання, після підписання договору на експлуатацію майданчика для паркування або спеціально відведеної автостоянки, зобов’язаний:

       8.4.1. Обладнати місця паркування:

                 - дорожніми знаками і дорожньою розміткою відповідно до
                          Правил дорожнього руху;

                 - спеціальними технічними пристроями (огорожею, в’їзними і
                          виїзними бар’єрами, шлагбаумами, приміщеннями для
                          охоронців і т.п.) за необхідності;

                 - інформаційним стендом (табличкою), розташованим на
                          видному місці, який містить інформацію про суб’єкт
                          господарювання (назва або ПІП фізичної особи – підприємця,
                          адреса, телефон керівника, особа, яка приймає претензії),
                          схему паркувальної зони, перелік осіб, які мають право на
                          безоплатне паркування легкових автомобілів відповідно до
                          статті 30 ЗУ «Про основи соціальної захищеності інвалідів в
                          Україні», режим роботи.

        8.4.2. Підготувати працівників, які обслуговують майданчик для паркування або спеціально відведену автостоянку, забезпечити їх нагрудними знаками і посвідченнями встановленого зразка на підставі Наказу Міністерства ЖКГ № 429 від 01.12.2010 р. та контролювати виконання цими працівниками своїх обов’язків.

        8.4.3. Забезпечити працівників, які обслуговують майданчик для паркування або спеціально відведену автостоянку, реєстраторами розрахункових операцій або квитанціями встановленого зразка, оформленими відповідно до чинного законодавства.

        8.4.4. Проводити роз’яснювальну роботу і вживати заходи щодо  недопущення проведення стихійної торгівлі в межах території, призначеної для паркування.

        8.4.5. Контролювати повноту і своєчасність оплати водіями послуг паркування.

        8.4.6. Своєчасно надавати до контролюючих органів розрахунок збору за місця паркування транспортних засобів і в повному обсязі перераховувати його до бюджету.

        8.4.7. Здійснювати діяльність з паркування транспортних засобів відповідно до вимог чинного законодавства України, а саме, Закону України «Про дорожній рух», постанов КМУ «Про Правила дорожнього руху», «Про затвердження Правил паркування транспортних засобів», «Про затвердження Правил зберігання транспортних засобів на автостоянках» тощо.

8.5. У разі організації майданчиків для платного паркування поруч з ринками, торговими центрами тощо, суб’єкти господарювання можуть організовувати та провадити діяльність із паркування транспортних засобів за рішенням міської ради.

8.6. Виконавчий комітет міської ради забезпечує розробку паспортів спеціально відведених місць для паркування, в яких зазнається їх місцезнаходження, загальна площа, технічне облаштування, кількість місць для паркування транспортних засобів, спосіб поставлення транспортного засобу на стоянку, режим роботи, інша інформація за необхідності. У випадках, передбачених чинним законодавством, такі паспорта погоджуються уповноваженими органами.

8.7. Власники майданчиків для паркування та спеціально відведених автостоянок забезпечують виділення та облаштування, в межах таких майданчиків та автостоянок, місць для безоплатного паркування легкових автомобілів, якими керують інваліди з ураженням опоно-рухового апарату, члени їхніх сімей, яким відповідно до порядку забезпечення інвалідів автомобілями передане право керування автомобілем, та законні представники недієздатних інвалідів або дітей-інвалідів, які перевозять інвалідів з ураженням опоно-рухового апарату, а також, для безоплатного паркування транспортних засобів, що належать підприємствам, установам, організаціям громадських організацій інвалідів та сфери соціального захисту населення і перевозять інвалідів (дітей-інвалідів) з ураженням опорно-рухового апарату. Кількість місць для безоплатного паркування становить не менше 10 відсотків загальної кількості місць для паркування транспортних засобів, але не менше, як для одного транспортного засобу, з позначенням цих місць дорожніми знаками та відповідною розміткою.        

 1. Відповідальність платників збору.

9.1. Платники збору несуть відповідальність за правильність визначення суми збору, що підлягає сплаті до бюджету, повноту і своєчасність перерахування збору, та за своєчасність подання податкових декларацій в порядку, визначеному Податковим кодексом України.

9.2. Платники збору несуть відповідальність за дотримання вимог чинного законодавства щодо організації та ведення діяльності з паркування транспортних засобів.

 1. Контроль.

10.1. Контроль за повнотою, правильністю та своєчасністю сплати збору за місця паркування транспортних засобів здійснюється органом державної податкової служби за місцезнаходженням об’єкту оподаткування.

Секретар міської ради                                                          Л.І.Дудка

Додаток № 2

  до рішення VІІІ сесії Вовчанської міської ради
 VІІ скликання № ___-VII від ________ 2016 р.

 

 

 

ПЕРЕЛІК

земельних ділянок, спеціально відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів.

 

№ з/п

Адреса розміщення земельної ділянки

Назва суб’єкту господарювання, в експлуатації якого знаходиться земельна ділянка

Загальна площа земельної ділянки, кв. метрів

Кількість місць для паркування (автомобілів)

1

Вул. Авіаційна (колишня Фрунзе), біля продовольчого магазину

ФОП

Шеремет Тетяна Олександрівна

40

4

2

Вул. Торгова (колишня Кірова), біля медичного центру

ФОП

Черваньов Сергій Володимирович

50

5

3

Вул. Колокольцова (колишня Дзержинського), біля кафе «Альонушка»

ФОП

Черваньов Сергій Володимирович

60

6

4

Вул. Колокольцова (колишня Дзержинського), біля аптеки «Здоров’я»

ФОП

Демченко Світлана Миколаївна

40

4

5

Вул. Соборна (колишня Леніна), біля кафе «Талісман»

ФОП

Брауде Володимир Ілліч

40

4

РАЗОМ

230

23

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  VІІІ СЕСІЯ  VIІ СКЛИКАННЯ  

Р І Ш Е Н Н Я

Від 29 квітня 2016 р.                                                               Проект

Про затвердження Положення про порядок справляння туристичного збору.

 Керуючись ст. 7, 8, 10, 12 та ст. 268 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року № 2755-VI (зі змінами та доповненнями), ст. 26, 59, 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 р. № 280/97, Рішенням Конституційного суду України № 7-рп/2009 від 16.04.2009 р., міська рада

ВИРІШИЛА:

 

 1. Скасувати рішення ІX (позачергової) сесії VI скликання № 12-VI від 20.05.2011 р. «Про туристичний збір» як таке, що не відповідає вимогам Податкового кодексу України, скасувати рішення XXI сесії VI скликання № 10-VI від 27.01.2012 р. як таке, що вносить зміни до рішення ІX (позачергової) сесії VI скликання № 12-VI від 20.05.2011 р. «Про туристичний збір».
 1. Затвердити Положення про порядок справляння туристичного збору (Додаток № 1).
 1. Виконавчому комітету Вовчанської міської ради оприлюднити дане рішення у визначений законом спосіб.
 1. Застосовувати внесені зміни з дня оприлюднення рішення, на підставі п. 4 Прикінцевих положень Закону № 909-VIII, який передбачає, що до прийнятих рішень органів місцевого самоврядування про встановлення місцевих податків і зборів на 2016 рік не застосовуються вимоги, встановлені підпунктом 12.3.4 пункту 12.3 статті 12 Податкового кодексу України та Законом України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності".
 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії Коростиченко І.А.) та постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.).

 Вовчанський міський голова                                            В.С.Шевченко

Додаток № 1

 до рішення VІІІ сесії Вовчанської міської ради
 VІІ скликання № 7-VII від 29.04.2016 р.

 

            ПОЛОЖЕННЯ

про порядок справляння туристичного збору.

 1. Загальні положення.

1.1. Положення про порядок справляння туристичного збору (далі – Положення) визначає механізм справляння, розміри, порядок обчислення та сплати туристичного збору (далі – збір).

1.2. В даному Положенні терміни вживаються в наступному значенні:

- платники податків/зборів суб'єкти податкових правовідносин –  фізичні особи (резиденти і нерезиденти України), які провадять діяльність, що є об'єктом оподаткування згідно з Податковим Кодексом, і на яких покладено обов'язок із сплати податків і зборів;

- податкові агенти – суб’єкти податкових правовідносин, на яких  покладається обов'язок з обчислення, утримання та перерахування податків до відповідного бюджету від імені та за рахунок коштів платника податків.

 1. Платники збору.

2.1. Платниками збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію Вовчанської міської ради та отримують (споживають) послуги з тимчасового проживання (ночівлі) із зобов’язанням залишити місце перебування в зазначений строк.

2.2. Платниками збору не можуть бути особи, які:

а) постійно проживають, у тому числі на умовах договорів найму, на території Вовчанської міської ради;

б) особи, які прибули у відрядження;

в) інваліди, діти-інваліди та особи, що супроводжують інвалідів I групи або дітей-інвалідів (не більше одного супроводжуючого);

г) ветерани війни;

ґ) учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС;

д) особи, які прибули за путівками (курсівками) на лікування, оздоровлення, реабілітацію до лікувально-профілактичних, фізкультурно-оздоровчих та санаторно-курортних закладів, що мають ліцензію на медичну практику та акредитацію центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони здоров’я;

е) діти віком до 18 років;

є) дитячі лікувально-профілактичні, фізкультурно-оздоровчі та санаторно-курортні заклади.

 1. База оподаткування збором.

3.1. Базою справляння є вартість усього періоду проживання (ночівлі) в місцях, визначених підпунктом 6.1 цього Положення, за вирахуванням податку на додану вартість.

3.2. До вартості проживання не включаються витрати на харчування чи побутові послуги (прання, чистка, лагодження та прасування одягу, взуття чи білизни), телефонні рахунки, оформлення закордонних паспортів, дозволів на в’їзд (ввіз), обов’язкове страхування, витрати на усний та письмовий переклади, інші документально оформлені витрати, пов’язані з правилами в’їзду.

 1. Ставки збору.

4.1. Ставка встановлюється у розмірі 1 відсотка до бази справляння збору, визначеної пунктом 3.1 цього Положення.

 1. Податковий період.

5.1. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу.

 1. Податкові агенти та особливості справляння збору.

6.1. Справляння збору може здійснюватися:

а) адміністраціями готелів, кемпінгів, мотелів, гуртожитків для приїжджих та іншими закладами готельного типу, санаторно-курортними закладами;

б) квартирно-посередницькими організаціями, які направляють неорганізованих осіб на поселення у будинки (квартири), що належать фізичним особам на праві власності або на праві користування за договором найму;

в) юридичними особами або фізичними особами - підприємцями, які уповноважуються міською радою справляти збір на умовах договору, укладеного з відповідною радою.

6.2. Податкові агенти справляють збір під час надання послуг, пов’язаних з тимчасовим проживанням (ночівлею), і зазначають суму сплаченого збору окремим рядком у рахунку (квитанції) на проживання.

6.3. Податковий агент, який має підрозділ без статусу юридичної особи, що надає послуги з тимчасового проживання (ночівлі) не за місцем реєстрації такого податкового агента, зобов’язаний зареєструвати такий підрозділ як податкового агента туристичного збору у контролюючому органі за місцезнаходженням підрозділу.

 1. Порядок та строки сплати збору.

7.1. Збір сплачується за місцезнаходженням податкового агенту і зараховується до міського бюджету згідно з положеннями Бюджетного кодексу України.

7.2. Сума туристичного збору, обчислена відповідно до податкової декларації за звітний (податковий) квартал, сплачується щоквартально, у визначений для квартального звітного (податкового) періоду строк – протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого для подання податкової декларації.

7.3. Податкова декларація подається за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному кварталу, протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу.

 1. Відповідальність.

8.1. Відповідальність за правильність визначення суми збору, що підлягає сплаті до бюджету, повноту і своєчасність перерахування збору, та за своєчасність подання податкових декларацій в порядку, визначеному Податковим кодексом України, несуть податкові агенти.

 1. Контроль.

9.1. Контроль за повнотою, правильністю та своєчасністю сплати туристичного збору здійснюється органом державної податкової служби за місцезнаходженням податкового агента чи його підрозділу.

Секретар міської ради                                                          Л.І.Дудка

 

 

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

VIІІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

  РІШЕННЯ

від 29 квітня 2016                                                               проект

Про внесення змін до рішення ІV позачергової сесії VIІ скликання
№ 5-VIІ від 24.12.2015 р. «Про затвердження штатного розпису відділу благоустрою Вовчанської міської ради на 2016 рік»

Відповідно до ст. 4, 20, 26, 59, 64, 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 р. № 280/97-вр, Рішення Конституційного суду України № 7-рп/2009 від 16.04.2009 р., постанови КМУ від 30.08.2002 р. № 1298  «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», постанови КМУ від 09.12.2015 року № 1013 «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів», ст. 8 Закону України від 25.12.2015 № 928-VIII «Про державний бюджет України на 2016 рік» міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. У зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати внести зміни до рішення ІV позачергової сесії VI скликання № 5-VIІ від 24.12.2015 р. «Про затвердження штатного розпису відділу благоустрою Вовчанської міської ради на 2016 рік» (Додаток № 1) з 1 травня 2016 року.
 2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.).        

Вовчанський міський голова                                            В.С.Шевченко

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

VIІІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

  РІШЕННЯ 

від 29 квітня  2016 року                                               проект № 3

Про внесення змін до рішення ІV позачергової сесії VIІ скликання
№ 6-VIІ від 24.12.2015 р. «Про затвердження штатних розписів дошкільних закладів міста на 2016 рік»

 

Відповідно до ст. 4, 20, 26, 59, 64, 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 р. № 280/97-вр, Рішення Конституційного суду України № 7-рп/2009 від 16.04.2009 р., постанови КМУ від 30.08.2002 р. № 1298  «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», постанови КМУ від 09.12.2015 року № 1013 «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів», ст. 8 Закону України від 25.12.2015 № 928-VIII «Про державний бюджет України на 2016 рік» міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. У зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати внести зміни до рішення ІV позачергової сесії VI скликання № 6-VIІ від 24.12.2015 р. «Про затвердження штатних розписів дошкільних закладів міста на 2016 рік»
  з 1 травня 2016 року, згідно додатків:

- ясла-садок № 1 – Додаток № 1

- ясла-садок № 2 – Додаток № 2

- дитячий садок № 2 – Додаток № 3

- ясла-садок № 7 – Додаток № 4

 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.).

Вовчанський міський голова                                            В.С.Шевченко

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

VIІІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

   РІШЕННЯ

від 29 квітня  2016 року                                               проект

Про внесення змін до рішення ІV позачергової сесії VIІ скликання
№ 4-VIІ від 24.12.2015 р. «Про затвердження штатного розпису Вовчанської міської ради VII скликання на 2016 рік»

Відповідно до ст. 4, 16, 20, 26, 59, 64, 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 р. № 280/97-вр, Рішення Конституційного суду України № 7-рп/2009 від 16.04.2009 р., Європейської Хартії місцевого самоврядування, ст. 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» від 07.06.2001 № 2493-III, постанови КМУ від 09.03.2006 р. № 268  «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», постанови КМУ від 20.05.2009 р. № 482 «Деякі питання оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів, що фінансуються з бюджету», постанови КМУ від 09.12.2015 року № 1013 «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів», Наказу Міністерства праці України № 77 від 02.10.1996 р. «Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів»
міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. У зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати внести зміни до рішення VII сесії VIІ скликання № 4-VIІ від 25.03.2015 р. «Про затвердження штатного розпису Вовчанської міської ради VII скликання на 2016 рік» (Додаток № 1) з 1 травня 2016 року.
 2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.).

Вовчанський міський голова                                            В.С.Шевченко

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

VIІІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

   РІШЕННЯ

від 29 квітня  2016 року                                               проект 

Про введення додаткової штатної одиниці учителя-логопеда до дитячих дошкільних закладів міста

Розглянувши клопотання завідувачів дошкільними навчальними закладами міста та відповідно до ст. 4, 20, 26, 59, 64, 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 р. № 280/97-вр, Постанови КМУ від 30.08.2002 р. № 1298  «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», постанови КМУ від 09.12.2015 року № 1013 «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів», Постанови КМУ № 1055 від 04.11.2010 року «Про затвердження Типових штатних нормативів  дошкільних навчальних закладів»,  ст. 8 Закону України від 25.12.2015 № 928-VIII «Про державний бюджет України на 2016 рік» міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Ввести додаткову штатну одиницю учителя-логопеда з 01.05.2016 року по дитячим дошкільним закладам міста, а саме::

- ясла-садок № 1 – 0,25 ставки;

- ясла-садок № 2 – 0,25 ставки;

- дитячий садок № 2 –0,25 ставки;

- ясла-садок № 7 –  0,25 ставки.

 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.). 

Вовчанський міський голова                                            В.С.Шевченко

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА

VІІІ   СЕСІЯ  VІI СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

29 квітня 2016 року                                                                                          проект

Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік

Внести зміни до рішення  № 3-УІІ від 26.03.2016 року «Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік», внести зміни до рішення № 5-УІІ від 26.02.2016 рок5у «Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік», внести зміни до рішення № 10-УІІ від 29.01.2016 року «Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік», до рішення № 3-УІІ від 24.12.2015 року «Про міський бюджет на 2016 рік», керуючись статтею 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

В И Р І Ш И Л А:

 1. Визначити на 2016 рік:
 • доходи міського бюджету у сумі 20519,2 тис. грн., в тому числі доходи загального фонду міського бюджету 18716,1 тис. грн., доходи спеціального фонду міського бюджету 1803,1 тис. грн. згідно з додатком № 1 до цього рішення;
 • видатки  міського бюджету у сумі 20861,3 тис. грн., в тому числі видатки загального фонду міського бюджету 15125,7 тис. грн., видатки спеціального фонду міського бюджету 5735,6 тис. грн.;
 • профіцит міського бюджету у сумі – 3590,4 тис. грн. згідно з додатком 7 до цього рішення.;
 • дефіцит міського бюджету – 3932,5 тис. грн. згідно з додатком 7 до цього рішення.
 1. Затвердити розподіл видатків коштів міського бюджету на 2016 рік за типовою відомчою, тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів, у тому числі по загальному фонду 15125,7 тис. грн. та спеціальному фонду 5735,6 тис. грн. згідно з додатком № 2 до цього рішення.
 2. Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів міського бюджету у сумі 20,0 тис. грн.
 3. Затвердити на 2016 рік міжбюджетні трансферти в сумі 108,5 тис. грн.. згідно з додатком № 3 до цього рішення.
 4. Затвердити на 2016 рік перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку згідно з додатком № 4 до цього рішення.
 5. Затвердити на 2016 рік резервний фонд міського бюджету у сумі 3,0 тис. грн.
 6. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду міського бюджету на 2016 рік за їх економічною структурою:

оплата праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

поточні трансферти населенню;

поточні трансферти місцевим бюджетам.

 1. Затвердити в складі видатків міського бюджету кошти на реалізацію місцевих програм у сумі 459,7 тис. грн. згідно з додатком № 5 до цього рішення.
 2. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право міській раді, в особі його керівника, отримувати в управлінні Державної казначейської служби у Вовчанському районі у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України:

- позики на покриття тимчасових касових розривів міського бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

 1. Одержувачам коштів міського бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості із зазначених видатків. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань, згідно з додатком № 6 до цього рішення.
 2. Установити, що у загальному фонді міського бюджету на 2016 рік до доходів належать надходження, визначені статтею 69 Бюджетного кодексу України.
 3. Установити, що джерелами формування спеціального фонду міського бюджету на 2016 рік у частині доходів є надходження, визначені статтею 691 Бюджетного кодексу України.
 4. Установити, що джерелами формування спеціального фонду міського бюджету на 2016 рік у частині фінансування є надходження, визначені статтею 71 Бюджетного кодексу України.
 5. Розпорядники коштів місцевих бюджетів та одержувачі коштів міського бюджету беруть бюджетні зобов’язання та здійснюють видатки за загальним фондом бюджету тільки в межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисами, враховуючи необхідність виконання бюджетних зобов’язань минулих років, узятих в органах Державної казначейської служби України.

            Зобов'язання, взяті розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів без відповідних бюджетних асигнувань або з перевищенням повноважень, встановлених рішенням сесії міської ради про міський бюджет, не вважаються бюджетними зобов'язаннями і не підлягають оплаті за рахунок бюджетних коштів. Взяття таких зобов'язань є порушенням бюджетного законодавства.

За наявності простроченої заборгованості із заробітної плати, а також за спожиті комунальні послуги та енергоносії розпорядники та одержувачі бюджетних коштів в межах бюджетних асигнувань за загальним фондом не беруть бюджетні зобов'язання та не здійснюють платежі за іншими заходами, пов’язаними з функціонуванням бюджетних установ (крім захищених видатків бюджету), до погашення такої заборгованості.

 1. Установити, що керівники бюджетних установ, які фінансуються з міського бюджету, утримують чисельність працівників та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ у кошторисах, одержувачі бюджетних коштів – в межах планів використання бюджетних коштів та фактично одержаних обсягів валових доходів.
 2. Встановити, що внесення змін до міського бюджету на 2016 рік здійснюється за рішенням сесії міської ради у випадках передбачених Бюджетним кодексом України. Надати право міському голові у період між сесіями Вовчанської міської ради, за умови погодження з постійною комісією міської ради з питань бюджету, проводити розпорядженням розподіл та перерозподіл коштів міського бюджету, додаткових дотацій, субвенцій із державного бюджету та інших трансфертів, з наступним внесенням змін до рішення про міський бюджет.
 3. Установити, що комунальні підприємства міста  сплачують до загального фонду міського бюджету частину чистого прибутку (доходу), нормативи відрахувань встановлені рішенням Вовчанської міської ради від 25.09.2008 року № 4.1-V «Про встановлення нормативу відрахувань частини чистого прибутку (доходу) господарськими організаціями комунальної власності та організаціями з часткою комунальної власності».

Частина чистого прибутку (доходу) сплачується наростаючим підсумком щоквартальної фінансово-господарської діяльності у 2016 році.

Комунальні  підприємства міста подають Розрахунок частини чистого прибутку (доходу) разом з фінансовою звітністю, складеною відповідно до Положень (стандартів) бухгалтерського обліку, до органів державної податкової служби у строки, передбачені для подання декларації з податку на прибуток.

 1. Надати право голові Вовчанської міської ради укладати договори про міжбюджетні трансферти між міським бюджетом та іншими бюджетами.
 2. Додатки № 1 - 7 до цього рішення є його невід'ємною частиною.
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (Козлова В.В.).

Вовчанський міський голова                                                                    В.С.Шевченко

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

        VІІІ   СЕСІЯ  VIІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

Від  29 квітня 2016 року                                                                    проект

Про  виконання Програми економічного та соціального розвитку міста Вовчанська  на 2013-2015 роки  

Розглянувши інформацію Вовчанського міського голови Шевченко В.С. про виконання Програми економічного та соціального розвитку міста Вовчанська  за 2015 рік, керуючись п.2 ст.49, п.2 ст.73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.13, 19, 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» міська рада    

В И Р І Ш И Л А:

1.Інформацію   про виконання Програми економічного та соціального розвитку міста Вовчанська  за 2015 рік  прийняти до відома.  

2.Контоль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики місцевого самоврядування (голова Коростиченко І.А.).

  Вовчанський міський голова                                            В.С.Шевченко