Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Проекти рішень LI сесії VIІ скликання (Загальні та інші питання)

  

Україна

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

LІ СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ  

                                                        Р  І Ш Е Н Н Я

 

       Від  31 травня      2019 року                               проект № – VIІ  

 

Про затвердження порядку денного    LІ сесії

міської ради VІI скликання

 

Керуючись п.1ст. 26, п. 8 ст. 42, п.2  ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

Затвердити для розгляду на   LІ сесії міської ради

VIІ скликання наступний   порядок денний:

 

 

 1.Земельні питання.

1.1. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Гуріній Вікторії Анатоліївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, пров. Садовий, 13а для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0607га.

1.2. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Довбешко Любові Володимирівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, пров. Харківський, 30 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0904га.

1.3. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Івановій Надії Михайлівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Соборна, 130 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.4. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Коноваловій Наталі Іванівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. М. Старочудного, 19а для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь  - забудовані землі), площею 0,05га.  

1.5. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Петровій Наталії Григорівні  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Соборна, 107  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.6. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації  Рулі Інні Анатоліївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Короленка, 33 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.  

1.7. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Токар Каріні Миколаївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Металіста, 4  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.8. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Усенко Катерині Миколаївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Соборна, 32  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.9. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Черненку Віталію Валерійовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Зелена, 7 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,06га.

1.10. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації    Божку Віктору Івановичу, Бреус Оксані Олександрівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ,  вул. Шевченка, 6 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0809га.  

1.11. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Четверіковій Асі Юріївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Конституції 32 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га. 

1.12. Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою                 Остапенку Віктору Леонідовичу щодо відведення   земельної ділянки, розташованої за адресою с. Плетенівка, вул. Агрегатна, 11 для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у  власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,25га.

1.13. Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою                 Теліжному Сергію Миколайовичу щодо відведення   земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Ватутіна, 1 для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у  власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,10га.

1.14. Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою                Теліжному Сергію Миколайовичу щодо відведення   земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Ватутіна, 1  для  ведення садівництва  з подальшою передачею земельної ділянки у  власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – багаторічні насадження), площею 0,0175га.

1.15. Про надання  дозволу Рулі Інні Анатоліївні  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Короленка, 33 для ведення особистого селянського господарства  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – рілля), площею 0,0860га.

1.16. Про надання дозволу Кучеренку Владиславу Валерійовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Пролетарське поле,  для будівництва і обслуговування індивідуального гаражу  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,0030га.

1.17. Про надання дозволу Петренко Ірині Олександрівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Гоголя 53л,  для будівництва і обслуговування індивідуального гаражу  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,0030га.

1.18. Про надання дозволу Шавирі Володимиру Олександровичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Гоголя,  53к,  для будівництва і обслуговування індивідуального гаражу  з подальшою передачею земельної ділянки в оренду за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,0030га.

1.19. Про надання  дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. 1 Травня для  будівництва та обслуговування об'єктів рекреаційного призначення  за рахунок земель рекреаційного призначення (вид угідь – рекреаційне призначення), площею 0,40га.

1.20. Про надання  дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Колокольцова для  будівництва та обслуговування об'єктів рекреаційного призначення  за рахунок земель рекреаційного призначення (вид угідь – рекреаційне призначення), площею 4,8га.

1.21. Про надання  дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Соборна для  будівництва та обслуговування об'єктів рекреаційного призначення  за рахунок земель рекреаційного призначення (вид угідь – рекреаційне призначення), площею 2,5га.

1.22. Про надання  дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Чкалова  для  будівництва та обслуговування об'єктів рекреаційного призначення  за рахунок земель рекреаційного призначення (вид угідь – рекреаційне призначення), площею 0,85га.

1.23. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  Арутюнян Венері Арташівні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Гоголя, 115, площею 0,0703га.

1.24. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки  Іванку Валентину Олександровичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Орлова, 56, площею 0,10га.

1.25. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  Каракуленко Аллі Леонтівні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Зелена, 6, площею 0,0590га.

1.26. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою   щодо встановлення меж земельної ділянки  Куліковій Надії Сергіївні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Завгородня, 25, площею 0,10га.

1.27. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  Купіній Вірі Василівні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Миру, 3, площею 0,0573га.

1.28. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою   щодо встановлення меж земельної ділянки  Пащенко Ірині Анатоліївні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Мірошніченко Євгенії, 64, площею 0,10га.

1.29. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки  Саратовій Ользі Вікторівні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Надії Волкової, 62, площею 0,10га.

1.30. Про  затвердження  технічної документації гр. Івановій Оксані Станіславівні, Макеєву Роману Сергійовичу щодо встановлення меж  земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Соборна, 126 для  будівництва і обслуговування будівель торгівлі  з подальшою передачею земельної ділянки в спільну часткову оренду за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,0401га.

1.31. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою   

щодо встановлення меж земельної ділянки  Пономарьовій Оксані Олександрівні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Лесі Українки, 27, площею 0,0537га.

1.32. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Шкруднєву Леоніду Стефановичу  для   будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, пров. Хлібороба, 11, площею 0,10га.

1.33. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Тимченко Зої Миколаївні  для   ведення особистого селянського господарства за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Чкалова, площею 0,6090га.

1.34. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Пащенко Ірині Анатоліївні  для   ведення особистого селянського господарства за адресою: м. Вовчанськ, вул. Мірошніченко Євгенії, 64, площею 0,1404га.

1.35. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Горошанському Миколі Олександровичу  для   ведення особистого селянського господарства за адресою: м. Вовчанськ, вул. Господарська, 91, площею 0,3000га.

1.36. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Заварзіну Сергію Олександровичу  для   будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, пров. Лісовий, площею 0,10га.

1.37. Про внесення змін до рішення Вовчанської міської ради                       LХХV позачергової  сесії  VІ скликання від 07 жовтня 2015 року № 9.35-VІ «Про надання дозволу гр. Щукіну Д.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Чубаря, 51 для будівництва  і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з подальшою передачею земельної ділянки в оренду за рахунок земель житлової та громадської забудови», площею 0,10га.

1.38.  Про  скасування рішення Вовчанської міської ради.

1.39. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок комунальної власності.

1.40. Про надання згоди  Качайло Оксані Віталіївні на викуп земельної ділянки за адресою м. Вовчанськ, вул. Рубіжанське шосе, 1-г, площею 0,10га.                    

1.41. Про продаж земельної ділянки ТОВ «Вовчанський комбінат хлібопродуктів» загальною площею  5,4133 га, розташованої за адресою         

м. Вовчанськ, вул. Ігнатєва, 42.

2.Про встановлення місцевих податків і зборів на території Вовчанської міської ради на 2020 рік.

3.Про надання пільг зі сплати земельного податку на території Вовчанської міської ради на 2020 рік.

4.Про внесення змін до бюджету міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району, Харківської області на 2019 рік.

5.Про затвердження розпоряджень Вовчанського міського голови, виданих у міжсесійний період.

6.Про передачу легкового вантажопасажирського автомобіля ИЖ 27179 з КП «Вовчанськ» до Вовчанського відділу благоустрою міста.

7.Різне.

7.1.Про внесення змін до рішення I сесії VII  скликання від 26.11.2015 р. № 14-VII «Про утворення виконавчого комітету Вовчанської міської ради   VII скликання, визнання його чисельності і затвердження персонального складу» (зі змінами).

  

Міський голова                                                             В.ШЕВЧЕНКО

УКРАЇНА
ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
 LI СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ

31 травня 2019 року                                                                проект № ____-VII

Про встановлення місцевих податків і зборів на території Вовчанської міської ради на 2020 рік

Керуючись ст. 7, ст. 10, пп. 12.3.1, 12.3.2, 12.3.4, 12.3.7 п. 12.3, пп. 12.4.1, 12.4.3 п. 12.4, п. 12.5 ст. 12 розділу І, ст. 266, 267, 268, 268-1, 269 – 289 розділу ХІІ, ст. 291 – 297 розділу ХІV Податкового кодексу України, постановою КМУ «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» № 483 від 24.05.2017 р., наказом Державного комітету України із земельних ресурсів «Про затвердження Класифікації видів цільового призначення земель» № 548 від 23.07.2010 р., Державним класифікатором будівель та споруд ДК 018:2000, затвердженим наказом Державного комітету України по стандартизації, метрології та сертифікації № 507 від 17.08.2000 р., п. 24, п. 28, п. 35 ст. 26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» № 290/97 від 21.05.1997 р., міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Встановити на території Вовчанської міської ради на 2020 рік такі місцеві податки і збори:

1.1. Плату за землю.

1.2. Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

1.3. Єдиний податок.

1.4. Транспортний податок.

1.5. Збір за місця для паркування транспортних засобів.

1.6. Туристичний збір.

 

 1. Затвердити:

2.1. Порядок оподаткування платою за землю (Додаток 1, 1.1, 1.2).

2.2. Порядок оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (Додаток 2, 2.1, 2.2).

2.3. Порядок оподаткування єдиним податком за фіксованими ставками (Додаток 3, 3.1).

2.4. Порядок оподаткування транспортним податком (Додаток 4, 4.1).

2.5. Порядок оподаткування збором за місця для паркування транспортних засобів (Додаток 5, 5.1, 5.2).

2.6. Порядок оподаткування туристичним збором (Додаток 6, 6.1).

 

 1. Оприлюднити це рішення в засобах масової інформації або в інший можливий спосіб.

 

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії В. Козлова) та постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії А. Добровінський).

 

 

 

Міський голова                                                                          В. ШЕВЧЕНКО

 

УКРАЇНА
ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
 LI СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ

31 травня 2019 року                                                                     проект № ____-VII

Про надання пільг зі сплати земельного податку на території Вовчанської міської ради на 2020 рік

Керуючись п. 30.2, п. 30.9 ст. 30, п. 284.1 ст. 284 Податкового кодексу України, п. 28 ст. 26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» № 290/97 від 21.05.1997 р., міська рада

ВИРІШИЛА:

 

 1. Надати пільгу зі сплати земельного податку на території Вовчанської міської ради на 2020 рік у розмірі 99 % податкового зобов’язання підприємствам комунальної форми власності, які здійснюють діяльність в галузі теплопостачання, водопостачання, водовідведення та поводження з відходами.
 2. Оприлюднити це рішення в засобах масової інформації або в інший можливий спосіб.
 3. Це рішення набирає чинності з 1 січня 2020 року.

4 Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії В. Козлова) та постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії А. Добровінський).

 

 

 

Міський голова                                                                 В. ШЕВЧЕНКО

 

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

LI СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від 31 травня  2019 року                                                   проект   №    4- VII

Про внесення змін  до бюджету
міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району Харківської області на 2019 рік

Керуючись Бюджетним кодексом УкраїниЗаконом України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Вовчанська міська рада

ВИРІШИЛА: 
       

 1. Визначити на 2019 рік:

доходи місцевого бюджету у сумі 39668036,00 гривень, у тому числі доходи загального фонду місцевого бюджету – 34242959,00 гривень та доходи спеціального фонду місцевого бюджету – 4535590,00 гривень згідно з додатком 1 до цього рішення;

видатки місцевого бюджету у сумі 40082049,00 гривень, у тому числі видатки загального фонду місцевого бюджету – 34294484,00 гривень та видатки спеціального фонду місцевого бюджету – 5787565,00 гривень;

  профіцит за загальним фондом місцевого бюджету у сумі 51525,00 гривень згідно з додатком 2 до цього рішення;

  дефіцит за спеціальним фондом місцевого бюджету у сумі 1040175,00 гривень згідно з додатком 2 до цього рішення;

оборотний залишок бюджетних коштів місцевого бюджету у розмірі
20 000,00 гривень, що становить 0,06 відсотків видатків загального фонду місцевого бюджету, визначених цим пунктом;

резервний фонд місцевого бюджету у розмірі 50 000,00 гривень, що становить 0,16 відсотків видатків загального фонду місцевого бюджету, визначених цим пунктом.

 

 1. Затвердити бюджетні призначення головному розпоряднику коштів місцевого бюджету на 2019 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами згідно з додатком 3 до цього рішення.

 

 1. Затвердити на 2019 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 4 до цього рішення.

 

 1. Затвердити на 2019 рік розподіл коштів бюджету розвитку на здійснення заходів на будівництво, реконструкцію і реставрацію об’єктів виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури за об’єктами згідно з додатком 5 до цього рішення.

 

 1. Затвердити розподіл витрат місцевого бюджету на реалізацію місцевих/регіональних програм у сумі 4336500,00 гривень згідно з додатком 6 до цього рішення.

 

 1. Установити, що у загальному фонді місцевого бюджету на 2019 рік:

1) до доходів загального фонду місцевого бюджету належать доходи, визначені статтею 69 Бюджетного кодексу України, та трансферти, визначені статтями 93, 96 Бюджетного кодексу України (крім субвенцій, визначених статтею 691 та частиною першою статті 71 Бюджетного кодексу України), а також такі надходження відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік»:

 • податок на прибуток підприємств комунальної власності – 216 000,00 гривень;
 • акцизний податок з вироблених в Україні підакцизних товарів (пальне) – 443 540,00 гривень;
 • акцизний податок з ввезених на митну територію України підакцизних товарів (пальне) – 1 803 500,00 гривень;
 • акцизний податок від реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – 2 306 900,00 гривень;
 • податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об’єктів житлової нерухомості – 37840,00 гривень;
 • податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об’єктів житлової нерухомості – 40 230,00 гривень;
 • податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об’єктів нежитлової нерухомості – 723 040,00 гривень;
 • податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об’єктів нежитлової нерухомості – 34 530,00 гривень;
 • земельний податок з юридичних осіб – 3462970,00 гривень;
 • орендна плата з юридичних осіб – 3926310,00 гривень;
 • земельний податок з фізичних осіб – 196 800,00 гривень;
 • орендна плата з фізичних осіб – 587 860,00 гривень;
 • транспортний податок з юридичних осіб – 12 500,00 гривень;
 • збір за місця для паркування транспортних засобів, сплачений фізичними особами – 83 770,00 гривень;
 • єдиний податок з юридичних осіб – 909 500,00 гривень;
 • єдиний податок з фізичних осіб – 4 675 800,00 гривень;
 • єдиний податок з сільськогосподарських товаровиробників, у яких частка сільськогосподарського виробництва за попередній податковий період дорівнює або перевищує 75 % – 970 120,00 гривень;
 • частина чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об’єднань, що вилучається до бюджету – 14 900,00 гривень;
 • адміністративні штрафи та інші санкції – 156 940,00 гривень;
 • плата за надання інших адміністративних послуг – 768 490,00 гривень;
 • надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності – 15 600,00 гривень;
 • державне мито в частині, що відповідно до закону зараховується до відповідних місцевих бюджетів – 64 440,00 гривень;
 • інші надходження (від приватизації житла) – 67 720,00 гривень;
 • інші субвенції з місцевого бюджету – 12583844,00 гривень.

 

 1. Установити, що джерелами формування спеціального фонду місцевого бюджету на 2019 рік:

1) у частині доходів є надходження, визначені статтями 691, 71 Бюджетного кодексу України, а також такі надходження відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік»:

 • плата за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю (батьківська плата за перебування дітей в дошкільних навчальних закладах) – 1 164 500,00 грн.;
 • екологічний податок – 93 600,00 грн.
 • інші субвенції з місцевого бюджету – 3231290,00  грн.

   -   кошти від відчуження майна, що належать Автономній Республіці Крим та майна, що перебуває у комунальній власності – 46200,00 грн.

 1. Установити, що у 2019 році кошти, отримані до спеціального фонду місцевого бюджету згідно з відповідними пунктами статті 691 Бюджетного кодексу України, спрямовуються на реалізацію заходів, визначених статтею 91 Бюджетного кодексу України, з урахуванням норм пункту 20 Розділу VI Бюджетного кодексу України «Прикінцеві та перехідні положення», а саме: кошти, отримані до спеціального фонду згідно з відповідними підпунктами абзацу 1) пункту 7 цього рішення, спрямовуються на:

оплату продуктів харчування в дошкільних навчальних закладах міста (за рахунок джерел, визначених першим підпунктом абзацу 1) пункту 7 цього рішення);

озеленення території міста відповідно до міської Природоохоронної програми (за рахунок джерел, визначених другим підпунктом абзацу 1) пункту 7 цього рішення).

 

 1. Визначити на 2019 рік відповідно до статті 55Бюджетного кодексу України захищеними видатками місцевого бюджету видатки загального фонду на:
 • оплату праці працівників бюджетних установ;
 • нарахування на заробітну плату;
 • придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;
 • забезпечення продуктами харчування;
 • оплату комунальних послуг та енергоносіїв;
 • поточні трансферти населенню;
 • поточні трансферти місцевим бюджетам.

 

 1. Здійснювати за рішенням сесії Вовчанської міської ради розміщення тимчасово вільних коштів місцевого бюджету на депозитах або шляхом придбання цінних паперів, емітованих міською радою, з подальшим поверненням таких коштів до кінця поточного бюджетного періоду, а також шляхом придбання державних цінних паперів (відповідно до статті 16 Бюджетного кодексу України) в межах поточного бюджетного періоду на конкурсних засадах.

 

 1. Надати право отримувати позики на покриття тимчасових касових розривів місцевого бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, відповідно до статей 4373Бюджетного кодексу України, міській раді в особі міського голови.

 

 1. Здійснювати обслуговування бюджетних коштів у частині бюджету розвитку та власних надходжень бюджетних установ установами банків державного сектору у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, відповідно до частини другоїстатті 78 Бюджетного кодексу України, за рішенням сесії міської ради.

 

 1. Установити, що апарат Вовчанської міської ради, як головний розпорядник коштів місцевого бюджету, забезпечує виконання норм Бюджетного кодексу Українистосовно:

1) затвердження паспортів бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цим рішенням;

2) здійснення управління бюджетними коштами у межах встановлених їм бюджетних повноважень та оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі;

3) забезпечення доступності інформації про бюджет відповідно до законодавства, а саме:

здійснення публічного представлення та публікації інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені цим рішенням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня 2019 року;

оприлюднення паспортів бюджетних програм у триденний строк з дня затвердження таких документів;

4) взяття бюджетних зобов’язань та здійснення витрат бюджету;

5) забезпечення у повному обсязі проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, та укладання договорів за кожним видом енергоносіїв у межах встановлених обґрунтованих лімітів споживання тощо.

 

 1. Установити, що внесення змін до місцевого бюджету міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району Харківської області на 2019 рік здійснюється за рішенням сесії міської ради у випадках, передбачених Бюджетним кодексом України. Надати право міському голові у міжсесійний період проводити розподіл та перерозподіл коштів місцевого бюджету, субвенцій та інших трансфертів, шляхом видання розпоряджень, за умови погодження такого розподілу/перерозподілу з постійною комісією міської ради з питань бюджету, з наступним внесенням змін до рішення про місцевий бюджет.

 

 1. Рішення набуває чинності з 1 січня 2019 року.

 

 1. Додатки 1-7 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

 

 1. Рішення підлягає оприлюдненню в десятиденний строк з дня його прийняття відповідно до частини четвертоїстатті 28 Бюджетного кодексу України.

 

 1. Установити інші положення, які регламентують процес виконання місцевого бюджету, а саме:

1) Розпорядники коштів місцевого бюджету та одержувачі коштів місцевого бюджету беруть бюджетні зобов’язання та здійснюють видатки за загальним фондом бюджету тільки в межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисами, враховуючи необхідність виконання бюджетних зобов’язань минулих років, зареєстрованих в органах Державної казначейської служби України. Зобов’язання, взяті розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів без відповідних бюджетних асигнувань або з перевищенням повноважень, встановлених цим рішенням, не вважаються бюджетними зобов’язаннями і не підлягають оплаті за рахунок бюджетних коштів. За наявності простроченої заборгованості із заробітної плати, а також за спожиті комунальні послуги та енергоносії, розпорядники та одержувачі бюджетних коштів не беруть бюджетні зобов’язання в межах бюджетних асигнувань за загальним фондом бюджету та не здійснюють платежі за іншими заходами, пов’язаними з функціонуванням бюджетних установ (крім захищених видатків бюджету), до погашення такої заборгованості.

2) Керівники бюджетних установ, які фінансуються з місцевого бюджету міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району Харківської області, утримують чисельність працівників та здійснюють видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого в кошторисі відповідної бюджетної установи, одержувачі бюджетних коштів – в межах планів використання бюджетних коштів.

3) Комунальні підприємства міста сплачують до загального фонду місцевого бюджету частину чистого прибутку (доходу), нормативи відрахувань щодо якої встановлені відповідним рішенням Вовчанської міської ради. Частина чистого прибутку (доходу) сплачується наростаючим підсумком щоквартальної фінансово-господарської діяльності комунального підприємства протягом 2019 року.

4) Вовчанському міському голові надається право укладати договори про передачу міжбюджетних трансфертів між місцевим бюджетом міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району Харківської області та іншими бюджетами.

 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії В. Козлова).

 

 

 

 

  Міський голова

 

 В. ШЕВЧЕНКО

 

 

                                                                 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

   LІ СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р  І Ш Е Н Н Я

 

        Від  31 травня     2019 року                                         проект   №  5-VIІ

 

   Про затвердження розпоряджень  Вовчанського міського голови,    виданих  у міжсесійний період

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій інформацію керуючої справами (секретаря) виконкому Мурашко А. стосовно затвердження розпоряджень Вовчанського міського голови, виданих у міжсесійний період враховуючи положення Закону України «Про доступ до публічної інформації», керуючись ст.26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.п. 3, 21 ст.3.3 Регламенту міської ради VІІ скликання (зі змінами та доповненнями), міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

 1. Затвердити розпорядження Вовчанського міського голови,      видані  у міжсесійний період, а саме:  № 33-ос  від  17.04.2019 року, №  59 від 10.05.2019  року (додається).
 2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії В.Козлова). 

 

 

Міський голова                                                                    В.ШЕВЧЕНКО

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

LI СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

    Від    31 травня 2019 р.                                              проект  № 6-VІІ

 

  Про передачу легкового вантажопасажирського автомобіля ИЖ 27179 з КП «Вовчанськ» до Вовчанського відділу благоустрою міста

 

   Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій лист начальника Вовчанського відділу благоустрою міста В Назаренко від 16.04.2019 року  № 19,  стосовно передачі легкового вантажопасажирського автомобіля ИЖ 27179,     керуючись п.30 ст.. 26, п.9 п.п.1ст.. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А  :

 

1.Передати легковий вантажопасажирський автомобіль ИЖ 27179,  ХТК27170050065145 синього кольору, 2004 року виготовлення з комунального підприємства «Вовчанськ» до Вовчанського відділу благоустрою міста.

 1. Виконавчому комітетові міської ради утворити комісію по прийому передачі легкового вантажопасажирського автомобілю ИЖ 27179.
 2. Контроль за виконання рішення покласти на комісію з питань комунальної власності, житлового-комунального  господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв’язку (голова комісії І.Кулаков).

 

 

 

Міський голова                                                                           В.ШЕВЧЕНКО