Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Проект "Про затвердження порядку денного VІІ сесії міської ради VІI скликання"

 

Україна

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

VІІ СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ  

 Р  І Ш Е Н Н Я

       Від 25 березня  2016 р.                                                                 проект

 

Про затвердження порядку денного  VІІ сесії міської ради VІI скликання

 Керуючись п.1ст. 26, п. 8 ст. 42, п.2  ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 В И Р І Ш И Л А :

 Затвердити для розгляду на  VІІ  сесії міської ради VIІ скликання наступний   порядок денний:  

                             

1.Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік.

2.Земельні питання.

2.1. Про надання дозволу гр. Андрієвському Петру Максимовичу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки площею 0,10га, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Харківська, 168 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі).

2.2. Про надання дозволу гр. Білецькій Ользі Олександрівні на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки площею 0,10га, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. М. Старочудного, 104, (колишня вул. Свердлова) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі).

2.3. Про надання дозволу гр. Єфімову Василю Сергійовичу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки площею 0,10га, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Папаніна, 20 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі).

2.4. Про надання дозволу гр. Камеристій Ніні Олексіївні, Шабельник Марині Максимівні на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки площею 0,10га, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Чкалова, 67 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі).

2.5. Про надання дозволу гр. Кісельовій Олександрі Стефанівні  на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки площею 0,10га, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Шевченко, 37 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі).

2.6. Про надання дозволу гр. Костенку Михайлу Семеновичу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки площею 0,10га, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Селянська, 117 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі).

2.7. Про надання дозволу гр. Майбороді Євгенії Павлівні на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки площею 0,10га, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Завгородня, 2, (колишня вул. Луначарського) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі).

2.8. Про надання дозволу гр. Мартовицькому Володимиру Ігнатовичу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки площею 0,10га, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Орлова, 10 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі).

2.9. Про надання дозволу гр. Морозовій Наталі Анатоліївні на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки площею 0,10га, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Тіниста, 9 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі).

2.10. Про надання дозволу гр. Павлову Миколі Олексійовичу, Галушці Ганні Василівні на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки площею 0,10га, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Гоголя, 91 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі).

2.11. Про надання дозволу гр. Симоненко Світлані Сергіївні на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки площею 0,10га, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Зернова, 60 (колишня вул. Сапельника),  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі).

2.12. Про надання дозволу гр. Симоненко Світлані Сергіївні на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки площею 0,10га, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Горького, 23  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з подальшою передачею земельної ділянки   в оренду за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі).

2.13. Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо

встановлення меж земельної ділянки гр. Гребенюк Олександру Івановичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Княгині Ольги (колишня Рози Люксембург), 23, площею 0,0554га.

2.14. Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо

встановлення меж земельної ділянки гр. Комосовій Ларисі Миколаївні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Черкаська (колишня Карла Лібкнехта), 8а, площею 0, 0450га.

2.15. Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо

встановлення меж земельної ділянки гр. Павленко Яні Анатоліївні для   будівництва індивідуального гаражу за рахунок земель житлової та громадської забудови за адресою: м. Вовчанськ, вул. Колокольцова (колишня Дзержинського), 11г, площею 0,0031га.

2.16. Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо

встановлення меж земельної ділянки гр. Полетюк Сергію Петровичу, Сліченко Лідії Михайлівні  для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. 40 років Жовтня, 40, площею 0,0608га.

2.17. Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо

встановлення меж земельної ділянки гр. Тільній Надії Олександрівні для   ведення особистого селянського господарства за адресою: м. Вовчанськ, вул. Гурканівська (колишня Чубаря), 37, площею 0, 1468га.

2.18. Про  затвердження    проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки гр. Савенкову Олегу Станіславовичу для   ведення особистого селянського господарства за адресою: м. Вовчанськ, вул. М.Старочудного (колишня Свердлова), 114, площею 0, 3134га.

2.19. Про  затвердження    проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки гр. Савенкову Олегу Станіславовичу для   сінокосіння і випасання худоби за адресою: м. Вовчанськ, вул. М.Старочудного (колишня Свердлова), 114, площею 0,9797га.

2.20. Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою

 гр. Кішінцю Юрію Миколайовичу щодо відведення  земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Гоголя, 53д для  будівництва і обслуговування індивідуального гаражу,    з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,01га.      

2.21. Про надання  дозволу гр. Краснокутському Анатолію Володимировичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Орлова, 54а для ведення особистого селянського господарства з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – рілля), площею 0,10га.

2.22. Про надання  дозволу гр. Краснокутському Анатолію Володимировичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Орлова, 54а для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0, 10га.

2.23. Про надання  дозволу гр. Морозовій Наталі Анатоліївні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Тіниста, 9 для ведення особистого селянського господарства з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – рілля), площею 0, 1051га.

2.24. Про надання  дозволу  приватному підприємству «Торгівельна компанія «Хорол-Інвест ЛТД» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Соборна (колишня Леніна), 68 для обслуговування прибудови до приміщення аптеки з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови  (вид угідь – забудовані землі), площею 0,0050га.

2.25. Про внесення змін до рішення LХХІV позачергової сесії VI скликання від 03.09.2015 року № 14.10- VI «Про надання  дозволу на виготовлення технічної документації  гр. Айдіній Т.Ю. щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Піонерська, 1 для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови».

3.Про затвердження Положення про помічника – консультанта депутата Вовчанської міської ради  VII  скликання.

4.Про внесення змін до рішення I сесії VII  скликання від 26 .11.2015 р. № 14-VII « Про утворення виконавчого комітету Вовчанської міської ради   VII скликання, визнання його чисельності і затвердження персонального складу».

  1. Різне.

5.1. Про затвердження Положення про  конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності.

5.2.Про надання згоди на прийняття до комунальної власності міської ради житлового будинку по вул. Соборній (колишня Леніна), 80 в м. Вовчанську.

5.3. Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду та відчуження комунального майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Вовчанська.

5.4 Про проведення звітів депутатів Вовчанської  міської ради VІІ скликання перед виборцями.   

5.5. Про внесення змін до рішення LXVIІІ сесії VI скликання № 7-VI від 12.03.2015 р. «Про затвердження Положення про сплату земельного податку в місті Вовчанську та селі Плетенівка Вовчанського району Харківської області».

 

Вовчанський міський голова                                                                  В.С.Шевченко