Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Проекти рішень ХLІХ (позачергова) сесії VIІ скликання (Земельні питання)

                                                                  

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХLVІХ ( позачергова)  СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

 

 

від ________________ 2019 року                                                         № ____-VII

 

Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Остапенко Ніні Луківні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою с. Плетенівка, вул. Агрегатна,  9 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі)  

 

            Розглянувши  заяву Остапенко Ніни Луківни, яка мешкає за адресою:    с. Плетенівка,   про надання дозволу на виготовлення технічної документації, на підставі ст.ст. 12,40,116,118,121 Земельного Кодексу України, розділу VII  Закону України «Про Державний земельний кадастр», керуючись п.34 ч.1 ст.26, ч.5 ст.46 ст.59 Закону України «Про  місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Надати дозвіл Остапенко Ніні Луківні на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки площею 0,1772 га, розташованої  за адресою с. Плетенівка, вул. Агрегатна, 9  для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі).
 2. Остапенко Ніні Луківні замовити технічну документацію та після виготовлення надати її на затвердження до міської ради.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з земельних питань, охорони навколишнього середовища, природних ресурсів та екології ( голова комісії Григорян З.).

 

              

Міський голова                                                                            В.ШЕВЧЕНКО

                                                                  

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХLVІХ (позачергова) СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

 

від ________________ 2019 року                                                         № ____-VII

 

Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації Рябоштану Володимиру Миколайовичу, Рябоштан Валентині Олександрівні   щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Соборна, 32 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі)  

 

            Розглянувши  заяву  Рябоштана Володимира Миколайовича,  який мешкає за адресою: м. Вовчанськ, , Рябоштан Валентини Олександрівни,  яка мешкає за адресою: м. Вовчанськ,   про надання дозволу на виготовлення технічної документації, на підставі ст.ст. 12,40,88, 116,118,121 Земельного Кодексу України, розділу VII  Закону України «Про Державний земельний кадастр», керуючись п.34 ч.1 ст.26, ч.5 ст.46 ст.59 Закону України «Про  місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Надати дозвіл Рябоштану Володимиру Миколайовичу, Рябоштан Валентині Олександрівні на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж  земельної ділянки площею 0,10 га, розташованої  за адресою м. Вовчанськ,  вул. Соборна, 32 для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі).
 2. Рябоштану Володимиру Миколайовичу, Рябоштан Валентині Олександрівні замовити технічну документацію та після виготовлення надати її на затвердження до міської ради.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з земельних питань, охорони навколишнього середовища, природних ресурсів та екології (голова комісії  Григорян З.).

 

     Міський голова                                                                       В.ШЕВЧЕНКО

                                                                  

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХLVІХ (позачергова) СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

 

від ________________ 2019 року                                                         № ____-VII

 

Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації Свергун Галині Матвіївні, Нежуті Любові Анатоліївні  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ,                             вул. Чапліївська, 45 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі)  

 

            Розглянувши  заяву  Свергун Галини Матвіївни,  яка мешкає за адресою: м. Вовчанськ,  Нежути Любові Анатоліївни,  яка мешкає за адресою: Вовчанський район, с. Вовчанські Хутори,   про надання дозволу на виготовлення технічної документації, на підставі ст.ст. 12,40,88, 116,118,121 Земельного Кодексу України, розділу VII  Закону України «Про Державний земельний кадастр», керуючись п.34 ч.1 ст.26, ч.5 ст.46 ст.59 Закону України «Про  місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Надати дозвіл Свергун Галині Матвіївні, Нежуті Любові Анатоліївні на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж  земельної ділянки площею 0,10 га, розташованої  за адресою м. Вовчанськ,  вул. Чапліївська, 45 для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі).
 2. Свергун Галині Матвіївні, Нежуті Любові Анатоліївні замовити технічну документацію та після виготовлення надати її на затвердження до міської ради.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з земельних питань, охорони навколишнього середовища, природних ресурсів та екології (голова комісії  Григорян З.).

 

    

Міський голова                                                                   В.ШЕВЧЕНКО

 

                                                                  

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХLVІХ ( позачергова)  СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

 

 

від ________________ 2019 року                                                         № ____-VII

 

Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою                 Заварзіну Сергію Олександровичу щодо відведення   земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, пров. Лісовий для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у  власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі)

   

         Розглянувши заяву  Заварзіна Сергія Олександровича, який мешкає  за адресою: м. Вовчанськ,   про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою,  на  підставі  на  підставі  ст.ст. 12,  40, 116,118, 121 Земельного Кодексу України,   розділу VII Закону України «Про Державний земельний кадастр», керуючись п.34 ч.1 ст. 26, ч.5 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»,  міська рада

 

 

В И Р І Ш И Л А:

 

         1.Надати дозвіл  Заварзіну Сергію Олександровичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,10 га, розташованої за адресою м. Вовчанськ, пров. Лісовий для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі)    

 1. Заварзіну Сергію Олександровичу замовити проект землеустрою та після виготовлення надати його на затвердження до  міської  ради.

          3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з земельних питань, охорони навколишнього середовища, природних ресурсів та екології (голова комісії Григорян З.).

 

Міський голова                                                                           В.ШЕВЧЕНКО

 

                                                                  

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХLVІХ (позачергова)  СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

 

 

від ________________ 2019 року                                                         № ____-VII

 


         
Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою   

щодо встановлення меж земельної ділянки  Леоні Миколі Геннадійовичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:

м. Вовчанськ, вул. Т. Бульби, 20

 

Розглянувши заяву  Леони Миколи Геннадійовича,  який мешкає за адресою: Донецька обл., смт. Свердлова, про затвердження  технічної документації із землеустрою, на підставі ст. ст. 12,40,125,126,186   Земельного кодексу України та керуючись п.34  ч.1. ст. 26, ч.5 ст.46 ст.59  Закону України  „ Про місцеве самоврядування в Україні”, Вовчанська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Леоні Миколі Геннадійовичу для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  за адресою:    м. Вовчанськ, вул. Т. Бульби, 20.
 2. Передати із земель житлової та громадської забудови у власність Леоні Миколі Геннадійовичу земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва і  обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  за адресою м. Вовчанськ, вул. Т. Бульби, 20 (кадастровий номер 6321610100:00:002:1642).
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з земельних питань, охорони навколишнього середовища, природних ресурсів та екології ( голова комісії Григорян З.).

 

 

Міський голова                                                                            В.ШЕВЧЕНКО

 

                                                                  

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХLVІХ ( позачергова)  СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

 

 

від ________________ 2019 року                                                         № ____-VII


         
Про  затвердження  проекту землеустрою щодо

відведення земельної ділянки Гончаровій Людмилі Іванівні

 для   ведення індивідуального садівництва за адресою:

 м. Вовчанськ, пров. Чкалова, 5

 

Розглянувши заяву  Гончарової Людмили Іванівни, яка  мешкає за адресою: м. Вовчанськ,  про затвердження  проекту землеустрою, на підставі ст. ст. 12,40,125,126,186   Земельного кодексу України та керуючись п.34  ч.1.  ст. 26, ч.5 ст.46  Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”, Вовчанська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

        

         1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення  земельної ділянки   Гончаровій Людмилі Іванівні  для   ведення індивідуального садівництва за адресою: м. Вовчанськ, пров. Чкалова, 5.

 1. Передати із земель сільськогосподарського призначення у власність       Гончаровій Людмилі Іванівні земельну ділянку площею 0,10 га для ведення індивідуального садівництва  за адресою м. Вовчанськ,  пров. Чкалова, 5 (кадастровий номер 6321610100:00:002:1884).
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з земельних питань, охорони навколишнього середовища, природних ресурсів та екології ( голова комісії Григорян З.).

 

               

Міський голова                                                                  В.ШЕВЧЕНКО

 

                                                                  

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХLVІХ ( позачергова)  СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

 

 

від ________________ 2019 року                                                         № ____-VII


         
Про  затвердження  проекту землеустрою щодо

відведення земельної ділянки Гончарову Володимиру Федоровичу

 для   ведення індивідуального садівництва за адресою:

 м. Вовчанськ, пров. Чкалова, 5

 

Розглянувши заяву  Гончарова Володимира Федоровича, який  мешкає за адресою: Вовчанський район,   про затвердження  проекту землеустрою, на підставі ст. ст. 12,40,125,126,186   Земельного кодексу України та керуючись п.34  ч.1.  ст. 26, ч.5 ст.46  Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”, Вовчанська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

        

         1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення  земельної ділянки   Гончарову Володимиру Федоровичу  для   ведення індивідуального садівництва за адресою: м. Вовчанськ, пров. Чкалова, 5.

 1. Передати із земель сільськогосподарського призначення у власність       Гончарову Володимиру Федоровичу земельну ділянку площею 0,12 га для          ведення індивідуального садівництва  за адресою м. Вовчанськ,    пров. Чкалова, 5 (кадастровий номер 6321610100:00:002:1887).
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з земельних питань, охорони навколишнього середовища, природних ресурсів та екології ( голова комісії Григорян З.).

 

              

Міський голова                                                                  В.ШЕВЧЕНКО

 

                                                                  

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХLVІХ ( позачергова)  СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

 

 

від ________________ 2019 року                                                         № ____-VII

 

         Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності        

        

         На підставі  ст.ст. 12, 79¹, 116, 123 Земельного Кодексу України, розділу VII  Закону України «Про Державний земельний кадастр», ,  керуючись              ст.ст. 26, 50 Закону України  «Про землеустрій»,  ст. 26 ч.1 п.34 Закону України   «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи інформацію з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно № 155020958 від 05.02.2019 року,  міська рада

В И Р І Ш И Л А:

 

 1.Надати дозвіл   на  виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, площею 7,17 га та кадастровим номером 6321610100:00:001:0385, яка знаходиться по                        вул. Новоселівська, 1 в м. Вовчанськ, Вовчанського району, із земель  промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної  та іншої промисловості    на дві земельні ділянки площами 7,16 га та 0,01 га  без зміни цільового призначення .

 1. Розроблену технічну документацію подати на розгляд та затвердження чергової сесії .
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з земельних питань, охорони навколишнього середовища, природних ресурсів та екології ( голова комісії Григорян З.).

 

              

Міський голова                                                                            В.ШЕВЧЕНКО