Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Проекти рішень ХLVІІІ сесії VIІ скликання (Загальні та інші питання)

 

Україна

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХLVІІІ СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р  І Ш Е Н Н Я

 

       Від   22 лютого    2019  року                                                                                                           проект  № –VIІ  

 

Про затвердження порядку денного    ХLVІІІ сесії

міської ради VІI скликання

 

Керуючись п.1ст. 26, п. 8 ст. 42, п.2  ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

Затвердити для розгляду на    ХLVІІІ сесії міської ради

VIІ скликання наступний   порядок денний: 

  

1.Земельні питання.

1.1.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Гаспаряну Валеріку Бежановичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Мільйонна, 4  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0598га.

1.2.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Голоску Олегу Володимировичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Чапліївська, 25 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.3.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Каракуленко Аллі Леонтівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Зелена, 6 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0590га.

1.4. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації Нарікаєвій Маргариті Юріївні, Жихарєвій Ользі Олексіївні  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, пров. Ломоносова, 6 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га. 

1.5. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації Щербак Світлані Іванівні, Хайло Раїсі Василівні  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Хлібороба, 11 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0634га.

1.6. Про надання  дозволу на виготовлення технічної документації гр. Неценко Тетяні Володимирівні, Шевченко Валентині Василівні, Григоряну Андрію Сержовичу щодо встановлення меж  земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Колокольцова, 5 для  будівництва і обслуговування будівель торгівлі  з подальшою передачею земельної ділянки в спільну часткову оренду за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,07га.

1.7. Про надання дозволу Баранчикову Олександру Михайловичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Пролетарське поле,  для будівництва і обслуговування індивідуального гаражу  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,005га.

1.8. Про надання дозволу Грабару  Ігору  Анатолійовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Рубіжанське шосе зі зміною категорії земель сільськогосподарського призначення на землі житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування індивідуального гаражу  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,01га.

1.9. Про надання дозволу Черепову Сергію Олександровичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Рубіжанське шосе  зі зміною категорії земель сільськогосподарського призначення на землі житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування індивідуального гаражу  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,01га.

1.10. Про надання дозволу Ярковому Віталію Володимировичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Рубіжанське шосе  зі зміною категорії земель сільськогосподарського призначення на землі житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування індивідуального гаражу  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,01га.

1.11. Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою                 Супрунову Андрію Володимировичу щодо відведення   земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Гурканівська зі зміною категорії земель із сільськогосподарського призначення на землі житлової та громадської забудови для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у  власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,10га.

1.12. Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою  Кротову Сергію Юрійовичу щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Колокольцова, 8Б   для  будівництва і обслуговування будівель торгівлі  з подальшою передачею земельної ділянки в оренду за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,0124га.

1.13. Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою                Радченко Валентині Костянтинівні щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Соборна, 68   для  будівництва і обслуговування будівель торгівлі  з подальшою передачею земельної ділянки в оренду за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,0045га.

1.14. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки  Погореловій Валентині Павлівні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Хлібороба, 7, площею 0,0487га.

1.15. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки  Чигрин Лідії Андріївні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Господарська, 66, площею 0,10га.

1.16. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки Іском Валентині Олександрівні, Поляковій Валентині Олексіївні, Поляковій Тетяні Олексіївні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Шевченка, 17, площею 0,0952га.

1.17. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки Кузьменко Оксані Станіславівні, Череповській Ірині Володимирівні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Соборна, 14, площею 0,10га.

1.18. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  Плужнікову Петру Миколайовичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Конституції, 7а, площею 0,10га.

1.19. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  Чмалю Дмитру Олексійовичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 24, площею 0,10га.

1.20. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки Вавілову Сергію Володимировичу, Забайрачному Руслану Миколайовичу  для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Зернова, 4, площею 0,0692га.

1.21. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Зозулі  Марині  Іванівні  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Євгенії Мірошніченко, 28, площею 0,10га.

1.22. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Воронковій Юлії Йосипівні для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Духовна, 14, площею 0,10га.

1.23. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки Воронковій Юлії Йосипівні для  будівництва і обслуговування  індивідуального гаражу за рахунок земель житлової та громадської  забудови по вул. Духовна, 12, в  м. Вовчанськ, Харківської області  (вид угідь - забудовані землі), площею 0,01га.

1.24. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Горошанському Миколі Олександровичу для   ведення особистого селянського господарства за адресою: м. Вовчанськ, вул. Господарська, 91, площею 0,30га.

1.25. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною категорії та цільового призначення із земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення на землі сільськогосподарського призначення гр. Ковальову Геннадію Вікторовичу  для  ведення особистого селянського господарства по  вул. Рубіжанське шосе, 9 в м. Вовчанськ, Харківської області (вид угідь - під господарськими будівлями і дворами), площею  2,00га.

1.26. Про  скасування рішення Вовчанської міської ради.

1.27. Про продаж земельної ділянки Кущову Сергію Арсентійовичу загальною площею  0,2521 га, розташованої за адресою    м. Вовчанськ, вул. Слобожанська, 55-А.

1.28. Про надання згоди  Сокирко Світлані Олександрівні  на викуп земельної ділянки за адресою м. Вовчанськ, вул. Колокольцова, 11ж, площею 0,0090га.

1.29. Про надання згоди  ТОВ  «Вовчанський комбінат хлібопродуктів»  на викуп земельної ділянки за адресою м. Вовчанськ, вул. Ігнатьєва, 42, площею 5,4133га.               

1.30. Про внесення змін   до рішення VІІІ сесії Вовчанської міської ради                    VІІ скликання № 8-VII від 29.04.2016 року «Про затвердження Положення про порядок справляння збору за місця паркування транспортних засобів».

1.31. Про внесення змін до рішення Вовчанської міської ради ХLІІІ сесії VІІ скликання від 28.09.2018 року № 6.5-VІІ «Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації гр. Злобіній Наталі Павлівні  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою   м. Вовчанськ, вул. Зелена, 2а для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі)».

 1. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2018 рік.

3.Про затвердження переліку комунального майна Вовчанської територіальної громади станом на 01.01.2019 року.

4.Про  внесення доповнення  до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік. 

5.Про затвердження розпорядження Вовчанського міського голови,  виданого у міжсесійний період.

 1. Про результати виконання пропозицій тимчасової контрольної комісії міської ради по вивченню стану справ в комунальному підприємстві «Вовчанськ».

7.Різне.

7.1.Про внесення змін до рішення І сесії Вовчанської міської ради VIІ скликання від 26.11.2015 року № 14-VIІ «Про утворення виконавчого комітету Вовчанської міської ради VIІ скликання, визначення його чисельності, затвердження персонального складу».

7.2.Про внесення змін до «Програми проведення громадських робіт на території Вовчанської міської ради на 2019 рік».

 

Міський голова                                                                         В.ШЕВЧЕНКО

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XLVІІІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

 

Від  22 лютого  2019 року                                 проект №   2 -VII

 

Про затвердження звіту про  виконання   міського бюджету  за  2018 рік                 

                                

          Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій доповідну записку начальника відділу бухгалтерського обліку і господарської діяльності Катасонової Л.М., відповідно до ст. 80 Бюджетного кодексу України та на підставі п.23 ст.26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити звіт про виконання міського бюджету за 2018 рік  по загальному фонду по доходах в сумі 37238,5  тис. грн. (102,1 % ) в тому числі інша субвенція з районного бюджету на утримання дитячих дошкільних закладів міста та інша субвенція з обласного бюджету на виконання робіт по міні-проектам в сумі  16680,0 тис. грн.; по видатках у сумі 30126,6 тис. грн. (98,9%) (додатки 1,3 додаються)
 2. Затвердити звіт про виконання міського бюджету за 2018 рік по спеціальному фонду по доходах в сумі 8994,7 тис. грн. в тому числі інша субвенція з обласного бюджету та обласного фонду охорони навколишнього середовища в сумі 4446,2 тис. грн.. по видаткам в сумі  16110,6 тис. грн. (додаток 2,3 додається)
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету (голова комісії В.Козлова).

 

                 

 

  Міський голова                                В.ШЕВЧЕНКО

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 XLVІІІ СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

    Від  22 лютого 2019 року                                            проект   №   3-VІІ

 

 

Про затвердження переліку комунального майна Вовчанської територіальної громади станом на 01.01.2019 року

 

 

          Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій питання затвердження переліку комунального майна Вовчанської територіальної громади станом на 01.01.2019 року, з метою забезпечення підвищення ефективності використання комунального майна,  керуючись ст. 26 ч.1 п.30, ст. 59, ст. 60 Закону України “Про місцеве самоврядування  в Україні”, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Затвердити перелік комунального майна Вовчанської територіальної громади станом на 01.01.2019 року (Додається).

 

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, ЖКГ, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку (голова комісії   І.Кулаков).

 

 

 

   Міський голова                                                         В.ШЕВЧЕНКО

 

                                                                  

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

   ХLVІІІ СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р  І Ш Е Н Н Я

 

        Від  22 лютого    2019 року                                                                                                  проект №  4-VIІ

 

   Про  внесення доповнення  до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік  

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій інформацію провідного спеціаліста Вовчанської міської ради Хайло Н., з метою планування діяльності Вовчанської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік для забезпечення здійснення державної регуляторної політики у м. Вовчанськ, керуючись ст.ст. 7,13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності»,  п.7 ч.1 ст.26,   ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

 1. Внести   доповнення  до   Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік. (Додаток №1).
 2. Секретарю Вовчанської міської ради Дудці Л.І. забезпечити  офіційне оприлюднення доповнень до Плану  на офіційному сайті Вовчанської міської ради.
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Вовчанської міської ради з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності, депутатської етики та місцевого самоврядування.(голова комісії А.Добровінський)

 

 

 

Міський голова                                                                    В.ШЕВЧЕНКО

                                                   Додаток 

                                                      До рішення  ХLVІІІ сесії VII скликання 

  від 22.02.2019   року  

 

 

План  діяльності Вовчанської міської  ради з 

підготовки проектів регуляторних

актів на 2019 рік

(доповнення)

 

№ п/п

Назва проекту регуляторного акту

Ціль прийняття регуляторного акту

Термін розробки регуляторного акту

Найменування підрозділу відповідального за розробку проекту

4.

Положення про порядок надання  ритуальних послуг на території Вовчанської міської ради

Організація діяльності в галузі поховання

І-ІІІ квартал

Комісія з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності, депутатської етики та місцевого самоврядування

 

         

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

   ХLVІІІ СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р  І Ш Е Н Н Я

 

        Від  22 лютого    2019 року                                                                                                проект №  5-VIІ

 

   Про затвердження розпорядження  Вовчанського міського голови,    виданого  у міжсесійний період

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій інформацію керуючої справами (секретаря) виконкому Мурашко А. стосовно затвердження розпорядження Вовчанського міського голови, виданого у міжсесійний період враховуючи положення Закону України «Про доступ до публічної інформації», керуючись ст.26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.п. 3, 21 ст.3.3 Регламенту міської ради VІІ скликання (зі змінами та доповненнями), міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

 1. Затвердити розпорядження Вовчанського міського голови про преміювання міського голови,    виданого  у міжсесійний період   (додається).
 2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії В.Козлова). 

 

 

Міський голова                                                                    В.ШЕВЧЕНКО

 

 

 

 

Україна

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  ХLVІІІ СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

 

Р  І Ш Е Н Н Я

 

      Від  22 лютого      2018 року                                                                                                             проект № 6-VІІ

 

 

Про     результати виконання пропозицій тимчасової контрольної комісії міської ради по  вивченню  стану справ в комунальному підприємстві «Вовчанськ»

 

 

 Розглянувши на  засіданнях постійних депутатських комісій  інформацію про   результати виконання пропозицій тимчасової контрольної комісії міської ради по  вивченню  стану справ в комунальному підприємстві «Вовчанськ»,     керуючись ст.ст. 17, 26, 48, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

          1.Інформацію про результати виконання пропозицій тимчасової контрольної комісії міської ради по  вивченню  стану справ в комунальному підприємстві «Вовчанськ»    взяти до відома. (Додається)

2.Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію з питань комунальної власності, житлового-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв’язку (голова комісії    І.Кулаков).

 

 

 

 

            

 

Міський голова                                                     В.ШЕВЧЕНКО

 

                                                                  

                                                            УКРАЇНА

      ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ХLVІІІ  СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р  І Ш Е Н Н Я

 

      Від  22 лютого  2019 року                                                                                                                проект  № 7.1- VІІ 

 

Про внесення змін до рішення  І сесії Вовчанської міської ради VIІ скликання від 26.11.2015 року № 14 -VIІ «Про утворення виконавчого комітету Вовчанської міської ради VIІ скликання, визначення його чисельності, затвердження персонального складу»

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій звернення Вовчанського міського голови  з пропозицією включити до складу виконавчого комітету Вовчанської міської ради  заступника Вовчанського міського голови Солонецького П.,  керуючись  п.3 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту міської ради VІІ скликання, Положенням про постійні депутатські комісії Вовчанської міської ради VІІ скликання, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

 1. Включити до складу виконавчого комітету Вовчанської міської ради Солонецького Павла Миколайовича – заступника Вовчанського міського голови.
 2. Чисельний склад виконавчого комітету  Вовчанської міської ради залишити незмінним.
 3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії А. Добровінський)

 

 

Вовчанський міський голова                                                  В.С.Шевченко