Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Проекти рішень XLVII (позачергова) сесії VII скликання (Загальні та інші питання)

Україна

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХLVІІ(позачергова) СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р  І Ш Е Н Н Я

 

Від 18 січня  2019 року   проект  №–VIІ

 

Про затвердження порядку денного  ХLVІІ(позачергової) сесії

міської ради VІI скликання

 

Керуючись п.1ст. 26, п. 8 ст. 42, п.2  ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

Затвердити для розгляду на ХLVІІ(позачергової) сесії міської ради

VIІ скликання наступний   порядок денний:

 

 

1.Про затвердження договору про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між Вовчанською районною  радою    та Вовчанською міською радою.

2.Про затвердження договору про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між Білоколодязькою селищною радою Вовчанського району та Вовчанською міською радою.

3.Про затвердження договору про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між Бугаївською сільською  радою Вовчанського району   та Вовчанською міською радою.

4.Про затвердження договору про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між Волохівською сільською  радою Вовчанського району   та Вовчанською міською радою.

5.Про затвердження договору про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між Землянською сільською  радою Вовчанського району   та Вовчанською міською радою.

6.Про затвердження договору про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між Іванівською  сільською  радою Вовчанського району   та Вовчанською міською радою.

7.Про затвердження договору про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між Нестернянською сільською  радою Вовчанського району   та Вовчанською міською радою.

8.Про затвердження договору про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між Новоолександрівською сільською  радою Вовчанського району   та Вовчанською міською радою.

9.Про затвердження договору про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між Охрімівською сільською  радою Вовчанського району   та Вовчанською міською радою.

10.Про затвердження договору про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між Петропавлівською сільською  радою Вовчанського району   та Вовчанською міською радою.

11.Про затвердження договору про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між Пільнянською сільською  радою Вовчанського району   та Вовчанською міською радою.

12.Про затвердження договору про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між Різниківською сільською  радою Вовчанського району   та Вовчанською міською радою.

13.Про затвердження договору про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між Симинівською сільською  радою Вовчанського району   та Вовчанською міською радою.

14.Про внесення змін до рішення ХLVІ сесії міської радиVIІ скликання № 15-VIІ від 03.12.2018 року  «Про місцевий бюджет   міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району Харківської області  на 2019 рік».

15.Про проведення нормативної грошової оцінки земель Вовчанської міської ради.

16.Про внесення змін до рішення ХХХVIII сесії Вовчанської міської ради VII скликання «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Вовчанської міської ради на 2019 рік» № 5.1-VII від 22.06.2018 року.

17.Про затвердження розпорядження Вовчанського міського голови,  виданого у міжсесійний період.

 1. Земельні питання.

18.1.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Майбороді Вікторії Олегівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, пров. Харківський, 24 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

18.2.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації Чмалю Дмитру Олексійовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 24  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

18.3.Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки  Пискуну Андрію Анатолійовичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Успенська,10, площею 0,0629га.

18.4.Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки Сірому Володимиру Олександровичу, Юрченко Віті Віталіївні  для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:м. Вовчанськ, вул. Гурканівська, 27, площею 0,10га.

18.5.Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки  Меленцю Сергію Володимировичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, пров. Садовий, 12а, площею 0,0529га.

18.6.Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Калашніку Олександру Миколайовичу для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, пров. Селянський, 8, площею 0,070га.

18.7.Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Шелест Олені Юріївні для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Верхня, 63, площею 0,10га.

18.8.Про  затвердження  проекту землеустрою щодовідведення земельної ділянки РоганінійВесті Юріївні для   ведення особистого селянського господарства за адресою: м. Вовчанськ, вул. Гоголя, 1-к, площею 0,300га.

18.9.Про  затвердження  проекту землеустрою щодовідведення земельної ділянки Черкас Наталі Володимирівні для   ведення особистого селянського господарства за адресою: м. Вовчанськ, вул. Гоголя, 1-ж, площею 0,300га.

18.10.Про  затвердження  проекту землеустрою щодовідведення земельної ділянки Чернусі Олені Іванівні для   ведення особистого селянського господарства за адресою: м. Вовчанськ, вул. Мільйонна, площею 0,010га.

 

 

 

 

Міський голова                                 В.ШЕВЧЕНКО

 

 

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 XLVIІ (позачергова) сесія   VІI   скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

   

    від 18 січня    2019 року                                                          проект №  1-VIІ

                                        

Про затвердження договору  про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між Вовчанською районною  радою    та Вовчанською міською радою    

 

         На виконання    спільного проекту  «Працюємо разом заради кращого завтра» (благоустрій території поліклініки КНП «Вовчанська центральна районна лікарня») на підставі ст. 91, 106 Бюджетного  кодексу України, керуючись п.43 ст. 26., ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

                                            В И Р І Ш И Л А :

        

 1. Затвердити укладений договір про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між Вовчанською районною радою  та Вовчанською міською радою     в сумі  299672,00 гривень.
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії – В.Козлова).   

 

 

 

 

 

                 Міський голова                                               В.ШЕВЧЕНКО

 

 

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 XLVIІ (позачергова) сесія   VІI   скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

   

    від 18 січня    2019 року                                                          проект №  2-VIІ

                                        

Про затвердження договору  про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між Білоколодязькою селищною радою Вовчанського району   та Вовчанською міською радою   

 

          Розглянувши договір про співробітництво територіальних громад у формі реалізації  спільного проекту  «Працюємо разом заради кращого завтра» (благоустрій території поліклініки КНП «Вовчанська центральна районна лікарня»), відповідно до рішення XLІІ (позачергової) сесії Вовчанської міської ради VІI скликання від 19.09.2018 року № 3-VІI на підставі ст. 91, 106 Бюджетного  кодексу України, керуючись п.43 ст. 26., ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

 

                                            В И Р І Ш И Л А :

        

 1. Затвердити укладений договір про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між Білоколодязькою селищною радою Вовчанського району та Вовчанською міською радою    в сумі  10,00 тис.грн.
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії – В.Козлова).   

 

 

 

 

 

                 Міський голова                                               В.ШЕВЧЕНКО

 

 

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 XLVIІ (позачергова) сесія   VІI   скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

   

    від 18 січня    2019 року                                                          проект №  3-VIІ

                                        

Про затвердження договору  про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між Бугаївською сільською  радою Вовчанського району   та Вовчанською міською радою     

 

          Розглянувши договір про співробітництво територіальних громад у формі реалізації  спільного проекту  «Працюємо разом заради кращого завтра» (благоустрій території поліклініки КНП «Вовчанська центральна районна лікарня»), відповідно до рішення XLІІ (позачергової) сесії Вовчанської міської ради VІI скликання від 19.09.2018 року № 3-VІI на підставі ст. 91, 106 Бюджетного  кодексу України, керуючись п.43 ст. 26., ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

                                            В И Р І Ш И Л А :

        

 1. Затвердити укладений договір про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між Бугаївською сільською радою Вовчанського району   та Вовчанською міською радою     в сумі  10,00тис.грн.
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії – В.Козлова).   

 

 

 

 

 

                 Міський голова                                               В.ШЕВЧЕНКО

 

 

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 XLVIІ (позачергова) сесія   VІI   скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

   

    від 18 січня    2019 року                                                          проект №  4-VIІ

                                        

Про затвердження договору  про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між  Волохівською сільською  радою Вовчанського району   та Вовчанською міською радою   

 

          Розглянувши договір про співробітництво територіальних громад у формі реалізації  спільного проекту  «Працюємо разом заради кращого завтра» (благоустрій території поліклініки КНП «Вовчанська центральна районна лікарня»), відповідно до рішення XLІІ (позачергової) сесії Вовчанської міської ради VІI скликання від 19.09.2018 року № 3-VІI на підставі ст. 91, 106 Бюджетного  кодексу України, керуючись п.43 ст. 26., ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

 

                                            В И Р І Ш И Л А :

        

 1. Затвердити укладений договір про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між Волохівською сільською радою Вовчанського району   та Вовчанською міською радою     в сумі  10,00 тис.грн.
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії – В.Козлова).   

 

 

 

 

 

                 Міський голова                                               В.ШЕВЧЕНКО

 

 

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 XLVIІ (позачергова) сесія   VІI   скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

   

    від 18 січня    2019 року                                                          проект №  5-VIІ

                                        

Про затвердження договору  про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між Землянською сільською  радою Вовчанського району   та Вовчанською міською радою     

 

          Розглянувши договір про співробітництво територіальних громад у формі реалізації  спільного проекту  «Працюємо разом заради кращого завтра» (благоустрій території поліклініки КНП «Вовчанська центральна районна лікарня»), відповідно до рішення XLІІ (позачергової) сесії Вовчанської міської ради VІI скликання від 19.09.2018 року № 3-VІI на підставі ст. 91, 106 Бюджетного  кодексу України, керуючись п.43 ст. 26., ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

 

                                            В И Р І Ш И Л А :

        

 1. Затвердити укладений договір про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між Землянською сільською радою Вовчанського району   та Вовчанською міською радою      в сумі  10,00 тис.грн.
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії – В.Козлова).   

 

 

 

 

 

                 Міський голова                                               В.ШЕВЧЕНКО

 

 

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 XLVIІ (позачергова) сесія   VІI   скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

   

    від 18 січня    2019 року                                                          проект №  6-VIІ

                                        

Про затвердження договору  про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між  Іванівською  сільською  радою Вовчанського району   та Вовчанською міською радою     

 

          Розглянувши договір про співробітництво територіальних громад у формі реалізації  спільного проекту  «Працюємо разом заради кращого завтра» (благоустрій території поліклініки КНП «Вовчанська центральна районна лікарня»), відповідно до рішення XLІІ (позачергової) сесії Вовчанської міської ради VІI скликання від 19.09.2018 року № 3-VІI на підставі ст. 91, 106 Бюджетного  кодексу України, керуючись п.43 ст. 26., ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

 

                                            В И Р І Ш И Л А :

        

 1. Затвердити укладений договір про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між Іванівською сільською  радою Вовчанського району   та Вовчанською міською радою   в сумі  10,00 тис.грн.
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії – В.Козлова).   

 

 

 

 

 

                 Міський голова                                               В.ШЕВЧЕНКО

 

 

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 XLVIІ (позачергова) сесія   VІI   скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

   

    від 18 січня    2019 року                                                          проект №  7-VIІ

                                        

Про затвердження договору  про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між Нестернянською сільською  радою Вовчанського району   та Вовчанською міською радою       

 

          Розглянувши договір про співробітництво територіальних громад у формі реалізації  спільного проекту  «Працюємо разом заради кращого завтра» (благоустрій території поліклініки КНП «Вовчанська центральна районна лікарня»), відповідно до рішення XLІІ (позачергової) сесії Вовчанської міської ради VІI скликання від 19.09.2018 року № 3-VІI на підставі ст. 91, 106 Бюджетного  кодексу України, керуючись п.43 ст. 26., ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

 

                                            В И Р І Ш И Л А :

        

 1. Затвердити укладений договір про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між Нестернянською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською міською радою     в сумі  10,00 тис.грн.
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії – В.Козлова).   

 

 

 

 

 

                 Міський голова                                               В.ШЕВЧЕНКО

 

 

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 XLVIІ (позачергова) сесія   VІI   скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

   

    від 18 січня    2019 року                                                          проект №  8-VIІ

                                        

Про затвердження договору  про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між Новоолександрівською сільською  радою Вовчанського району   та Вовчанською міською радою        

 

          Розглянувши договір про співробітництво територіальних громад у формі реалізації  спільного проекту  «Працюємо разом заради кращого завтра» (благоустрій території поліклініки КНП «Вовчанська центральна районна лікарня»), відповідно до рішення XLІІ (позачергової) сесії Вовчанської міської ради VІI скликання від 19.09.2018 року № 3-VІI на підставі ст. 91, 106 Бюджетного  кодексу України, керуючись п.43 ст. 26., ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

 

                                            В И Р І Ш И Л А :

        

 1. Затвердити укладений договір про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між Новоолександрівською сільською радою Вовчанського району   та Вовчанською міською радою     в сумі  10,00 тис.грн.
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії – В.Козлова).   

 

 

 

 

 

                 Міський голова                                               В.ШЕВЧЕНКО

 

 

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 XLVIІ (позачергова) сесія   VІI   скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

   

    від 18 січня    2019 року                                                          проект №  9-VIІ

                                        

Про затвердження договору  про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між  Охрімівською сільською  радою Вовчанського району   та Вовчанською міською радою        

 

          Розглянувши договір про співробітництво територіальних громад у формі реалізації  спільного проекту  «Працюємо разом заради кращого завтра» (благоустрій території поліклініки КНП «Вовчанська центральна районна лікарня»), відповідно до рішення XLІІ (позачергової) сесії Вовчанської міської ради VІI скликання від 19.09.2018 року № 3-VІI на підставі ст. 91, 106 Бюджетного  кодексу України, керуючись п.43 ст. 26., ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

 

                                            В И Р І Ш И Л А :

        

 1. Затвердити укладений договір про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між Охрімівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською міською радою       в сумі  10,00 тис.грн.
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії – В.Козлова).   

 

 

 

 

 

                 Міський голова                                               В.ШЕВЧЕНКО

 

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 XLVIІ (позачергова) сесія   VІI   скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

   

    від 18 січня    2019 року                                                          проект №  10-VIІ

                                        

Про затвердження договору  про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між  Петропавлівською сільською  радою Вовчанського району   та Вовчанською міською радою         

 

          Розглянувши договір про співробітництво територіальних громад у формі реалізації  спільного проекту  «Працюємо разом заради кращого завтра» (благоустрій території поліклініки КНП «Вовчанська центральна районна лікарня»), відповідно до рішення XLІІ (позачергової) сесії Вовчанської міської ради VІI скликання від 19.09.2018 року № 3-VІI на підставі ст. 91, 106 Бюджетного  кодексу України, керуючись п.43 ст. 26., ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

 

                                            В И Р І Ш И Л А :

        

 1. Затвердити укладений договір про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між Петропавлівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською міською радою        в сумі  10,00 тис.грн.
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії – В.Козлова).   

 

 

 

 

 

                 Міський голова                                               В.ШЕВЧЕНКО

 

 

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 XLVIІ (позачергова) сесія   VІI   скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

   

    від 18 січня    2019 року                                                          проект №  11-VIІ

                                        

Про затвердження договору  про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між  Пільнянською сільською  радою Вовчанського району   та Вовчанською міською радою          

 

          Розглянувши договір про співробітництво територіальних громад у формі реалізації  спільного проекту  «Працюємо разом заради кращого завтра» (благоустрій території поліклініки КНП «Вовчанська центральна районна лікарня»), відповідно до рішення XLІІ (позачергової) сесії Вовчанської міської ради VІI скликання від 19.09.2018 року № 3-VІI на підставі ст. 91, 106 Бюджетного  кодексу України, керуючись п.43 ст. 26., ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

 

                                            В И Р І Ш И Л А :

        

 1. Затвердити укладений договір про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між Пільнянською сільською радою Вовчанського району   та Вовчанською міською радою  в сумі  10,00 тис.грн.
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії – В.Козлова).   

 

 

 

 

 

                 Міський голова                                               В.ШЕВЧЕНКО

 

 

 

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 XLVIІ (позачергова) сесія   VІI   скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

   

    від 18 січня    2019 року                                                          проект №  12-VIІ

                                        

Про затвердження договору  про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між  Різниківською сільською  радою Вовчанського району   та Вовчанською міською радою            

 

          Розглянувши договір про співробітництво територіальних громад у формі реалізації  спільного проекту  «Працюємо разом заради кращого завтра» (благоустрій території поліклініки КНП «Вовчанська центральна районна лікарня»), відповідно до рішення XLІІ (позачергової) сесії Вовчанської міської ради VІI скликання від 19.09.2018 року № 3-VІI на підставі ст. 91, 106 Бюджетного  кодексу України, керуючись п.43 ст. 26., ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

 

                                            В И Р І Ш И Л А :

        

 1. Затвердити укладений договір про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між Різниківською сільською  радою Вовчанського району   та Вовчанською міською радою    в сумі  10,00 тис.грн.
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії – В.Козлова).   

 

 

 

 

 

                 Міський голова                                               В.ШЕВЧЕНКО

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 XLVIІ (позачергова) сесія   VІI   скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

   

    від 18 січня    2019 року                                                          проект №  13-VIІ

                                        

Про затвердження договору  про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між  Симинівською сільською  радою Вовчанського району   та Вовчанською міською радою            

 

          Розглянувши договір про співробітництво територіальних громад у формі реалізації  спільного проекту  «Працюємо разом заради кращого завтра» (благоустрій території поліклініки КНП «Вовчанська центральна районна лікарня»), відповідно до рішення XLІІ (позачергової) сесії Вовчанської міської ради VІI скликання від 19.09.2018 року № 3-VІI на підставі ст. 91, 106 Бюджетного  кодексу України, керуючись п.43 ст. 26., ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

 

                                            В И Р І Ш И Л А :

        

 1. Затвердити укладений договір про передачу трансфертів у вигляді іншої субвенції між Симинівською сільською радою Вовчанського району   та Вовчанською міською радою    в сумі  10,00 тис.грн.
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії – В.Козлова).   

 

 

 

 

 

                 Міський голова                                               В.ШЕВЧЕНКО

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХLVIІ позачергова СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від 18  січня  2019 року                                                                           № ___VII

Про внесення змін  до бюджету
міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району Харківської області на 2019 рік

Керуючись Бюджетним кодексом УкраїниЗаконом України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Вовчанська міська рада

ВИРІШИЛА: 
       

 1. Визначити на 2019 рік:

доходи місцевого бюджету у сумі 33700772,00 гривень, у тому числі доходи загального фонду місцевого бюджету – 32 442672,00 гривень та доходи спеціального фонду місцевого бюджету – 1 258 100,00 гривень згідно з додатком 1 до цього рішення;

видатки місцевого бюджету у сумі 34829432,00 гривень, у тому числі видатки загального фонду місцевого бюджету – 32494197,00 гривень та видатки спеціального фонду місцевого бюджету – 3285600,00 гривень;

  профіцит за загальним фондом місцевого бюджету у сумі 51525,00 гривень згідно з додатком 2 до цього рішення;

  дефіцит за спеціальним фондом місцевого бюджету у сумі 1040175,00 гривень згідно з додатком 2 до цього рішення;

оборотний залишок бюджетних коштів місцевого бюджету у розмірі
20 000,00 гривень, що становить 0,06 відсотків видатків загального фонду місцевого бюджету, визначених цим пунктом;

резервний фонд місцевого бюджету у розмірі 50 000,00 гривень, що становить 0,16 відсотків видатків загального фонду місцевого бюджету, визначених цим пунктом.

 

 1. Затвердити бюджетні призначення головному розпоряднику коштів місцевого бюджету на 2019 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами згідно з додатком 3до цього рішення.

 

 1. Затвердити на 2019 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 4 до цього рішення.

 

 1. Затвердити на 2019 рік розподіл коштів бюджету розвитку на здійснення заходів на будівництво, реконструкцію і реставрацію об’єктів виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури за об’єктами згідно з додатком 5 до цього рішення.

 

 1. Затвердити розподіл витрат місцевого бюджету на реалізацію місцевих/регіональних програм у сумі 1 266540,00 гривень згідно з додатком 6 до цього рішення.

 

 1. Установити, що у загальному фонді місцевого бюджету на 2019 рік:

1) до доходів загального фонду місцевого бюджету належать доходи, визначені статтею 69 Бюджетного кодексу України, та трансферти, визначені статтями 93, 96 Бюджетного кодексу України (крім субвенцій, визначених статтею 691 та частиною першою статті 71 Бюджетного кодексу України), а також такі надходження відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік»:

 • податок на прибуток підприємств комунальної власності – 216 000,00 гривень;
 • акцизний податок з вироблених в Україні підакцизних товарів (пальне) – 443 540,00 гривень;
 • акцизний податок з ввезених на митну територію України підакцизних товарів (пальне) – 1 803 500,00 гривень;
 • акцизний податок від реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – 2 306 900,00 гривень;
 • податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об’єктів житлової нерухомості – 12 840,00 гривень;
 • податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об’єктів житлової нерухомості – 40 230,00 гривень;
 • податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об’єктів нежитлової нерухомості – 723 040,00 гривень;
 • податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об’єктів нежитлової нерухомості – 34 530,00 гривень;
 • земельний податок з юридичних осіб – 3 177 970,00 гривень;
 • орендна плата з юридичних осіб – 3 905 510,00 гривень;
 • земельний податок з фізичних осіб – 196 800,00 гривень;
 • орендна плата з фізичних осіб – 587 860,00 гривень;
 • транспортний податок з юридичних осіб – 12 500,00 гривень;
 • збір за місця для паркування транспортних засобів, сплачений фізичними особами – 83 770,00 гривень;
 • єдиний податок з юридичних осіб – 839 500,00 гривень;
 • єдиний податок з фізичних осіб – 4 165 800,00 гривень;
 • єдиний податок з сільськогосподарських товаровиробників, у яких частка сільськогосподарського виробництва за попередній податковий період дорівнює або перевищує 75 % – 970 120,00 гривень;
 • частина чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об’єднань, що вилучається до бюджету – 14 900,00 гривень;
 • адміністративні штрафи та інші санкції – 156 940,00 гривень;
 • плата за надання інших адміністративних послуг – 768 490,00 гривень;
 • надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності – 15 600,00 гривень;
 • державне мито в частині, що відповідно до закону зараховується до відповідних місцевих бюджетів – 64 440,00 гривень;
 • інші надходження (від приватизації житла) – 67 720,00 гривень;
 • інші субвенції з місцевого бюджету – 11 915772,00 гривень.

 

 1. Установити, що джерелами формування спеціального фонду місцевого бюджету на 2019 рік:

1) у частині доходів є надходження, визначені статтями 691, 71 Бюджетного кодексу України, а також такі надходження відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік»:

 • плата за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю (батьківська плата за перебування дітей в дошкільних навчальних закладах) – 1 164 500,00 грн.;
 • екологічний податок – 93 600,00 грн.

 

 1. Установити, що у 2019 році кошти, отримані до спеціального фонду місцевого бюджету згідно з відповідними пунктами статті 691 Бюджетного кодексу України, спрямовуються на реалізацію заходів, визначених статтею 91 Бюджетного кодексу України, з урахуванням норм пункту 20 Розділу VI Бюджетного кодексу України «Прикінцеві та перехідні положення», а саме: кошти, отримані до спеціального фонду згідно з відповідними підпунктами абзацу 1) пункту 7 цього рішення, спрямовуються на:

оплату продуктів харчування в дошкільних навчальних закладах міста (за рахунок джерел, визначених першим підпунктом абзацу 1) пункту 7 цього рішення);

озеленення території міста відповідно до міської Природоохоронної програми (за рахунок джерел, визначених другим підпунктом абзацу 1) пункту 7 цього рішення).

 

 1. Визначити на 2019 рік відповідно до статті 55Бюджетного кодексу України захищеними видатками місцевого бюджету видатки загального фонду на:
 • оплату праці працівників бюджетних установ;
 • нарахування на заробітну плату;
 • придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;
 • забезпечення продуктами харчування;
 • оплату комунальних послуг та енергоносіїв;
 • поточні трансферти населенню;
 • поточні трансферти місцевим бюджетам.

 

 1. Здійснювати за рішенням сесії Вовчанської міської ради розміщення тимчасово вільних коштів місцевого бюджету на депозитах або шляхом придбання цінних паперів, емітованих міською радою, з подальшим поверненням таких коштів до кінця поточного бюджетного періоду, а також шляхом придбання державних цінних паперів (відповідно до статті 16 Бюджетного кодексу України) в межах поточного бюджетного періоду на конкурсних засадах.

 

 1. Надати право отримувати позики на покриття тимчасових касових розривів місцевого бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, відповідно до статей 4373Бюджетного кодексу України, міській раді в особі міського голови.

 

 1. Здійснювати обслуговування бюджетних коштів у частині бюджету розвитку та власних надходжень бюджетних установ установами банків державного сектору у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, відповідно до частини другоїстатті 78 Бюджетного кодексу України, за рішенням сесії міської ради.

 

 1. Установити, що апарат Вовчанської міської ради, як головний розпорядник коштів місцевого бюджету, забезпечує виконання норм Бюджетного кодексу Українистосовно:

1) затвердження паспортів бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цим рішенням;

2) здійснення управління бюджетними коштами у межах встановлених їм бюджетних повноважень та оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі;

3) забезпечення доступності інформації про бюджет відповідно до законодавства, а саме:

здійснення публічного представлення та публікації інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені цим рішенням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня 2019 року;

оприлюднення паспортів бюджетних програм у триденний строк з дня затвердження таких документів;

4) взяття бюджетних зобов’язань та здійснення витрат бюджету;

5) забезпечення у повному обсязі проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, та укладання договорів за кожним видом енергоносіїв у межах встановлених обґрунтованих лімітів споживання тощо.

 

 1. Установити, що внесення змін до місцевого бюджету міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району Харківської області на 2019 рік здійснюється за рішенням сесії міської ради у випадках, передбачених Бюджетним кодексом України. Надати право міському голові у міжсесійний період проводити розподіл та перерозподіл коштів місцевого бюджету, субвенцій та інших трансфертів, шляхом видання розпоряджень, за умови погодження такого розподілу/перерозподілу з постійною комісією міської ради з питань бюджету, з наступним внесенням змін до рішення про місцевий бюджет.

 

 1. Рішення набуває чинності з 1 січня 2019 року.

 

 1. Додатки 1-6 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

 

 1. Рішення підлягає оприлюдненню в десятиденний строк з дня його прийняття відповідно до частини четвертоїстатті 28 Бюджетного кодексу України.

 

 1. Установити інші положення, які регламентують процес виконання місцевого бюджету, а саме:

1) Розпорядники коштів місцевого бюджету та одержувачі коштів місцевого бюджету беруть бюджетні зобов’язання та здійснюють видатки за загальним фондом бюджету тільки в межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисами, враховуючи необхідність виконання бюджетних зобов’язань минулих років, зареєстрованих в органах Державної казначейської служби України. Зобов’язання, взяті розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів без відповідних бюджетних асигнувань або з перевищенням повноважень, встановлених цим рішенням, не вважаються бюджетними зобов’язаннями і не підлягають оплаті за рахунок бюджетних коштів. За наявності простроченої заборгованості із заробітної плати, а також за спожиті комунальні послуги та енергоносії, розпорядники та одержувачі бюджетних коштів не беруть бюджетні зобов’язання в межах бюджетних асигнувань за загальним фондом бюджету та не здійснюють платежі за іншими заходами, пов’язаними з функціонуванням бюджетних установ (крім захищених видатків бюджету), до погашення такої заборгованості.

2) Керівники бюджетних установ, які фінансуються з місцевого бюджету міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району Харківської області, утримують чисельність працівників та здійснюють видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого в кошторисі відповідної бюджетної установи, одержувачі бюджетних коштів – в межах планів використання бюджетних коштів.

3) Комунальні підприємства міста сплачують до загального фонду місцевого бюджету частину чистого прибутку (доходу), нормативи відрахувань щодо якої встановлені відповідним рішенням Вовчанської міської ради. Частина чистого прибутку (доходу) сплачується наростаючим підсумком щоквартальної фінансово-господарської діяльності комунального підприємства протягом 2019 року.

4) Вовчанському міському голові надається право укладати договори про передачу міжбюджетних трансфертів між місцевим бюджетом міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району Харківської області та іншими бюджетами.

 

 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії В. Козлова).

 

 

 

 

Голова Вовчанської міської ради

 

 В. ШЕВЧЕНКО

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХLVIІ (позачергова) СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від 18 січня 2019 року                                                 проект № 15-VII

 

Про проведення нормативної грошової оцінки земель Вовчанської міської ради

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій доповідну записку провідного спеціаліста Вовчанської міської ради О. Аргунової, з метою врегулювання земельних відносин та дотримання вимог чинного законодавства України, керуючись ст. 15, ст. 18 Закону України «Про оцінку земель» № 1378 від 11.12.2003 р., ст. 19, ст. 22, ст. 27 Закону України «Про землеустрій» № 858 від 22.05.2003 р., ст. 12, ст. 201 Земельного кодексу України, п. 15 ст. 91 Бюджетного кодексу України, п. 34 ст. 26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» № 280/97-вр від 21.05.1997 року, міська рада

                                                    ВИРІШИЛА:

 

 1. Провести нормативну грошову оцінку земель міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району Харківської області у строк до 1 липня 2019 року.
 2. Зобов’язати конкурсну комісію по відбору суб’єктів оціночної діяльності та виконавців робіт із землеустрою Вовчанської міської ради VII скликання (голова комісії В.Шабельник) провести конкурс з відбору виконавця нормативної грошової оцінки земель міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району Харківської області.
 3. Доручити відділу бухгалтерського обліку і господарської діяльності Вовчанської міської ради (начальник відділу Л. Катасонова) за результатами конкурсу укласти договір на проведення нормативної грошової оцінки земель міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району Харківської області.
 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з земельних питань, охорони навколишнього середовища, природних ресурсів та екології (голова комісії З. Григорян) та постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії В. Козлова).

 

 

 

Міський голова                                                             В. ШЕВЧЕНКО

 

УКРАЇНА
ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
XLVII (позачергова) СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ

від 18 січня 2019 року                                                                      проект № 16-VII

 

Про внесення змін до рішення ХХХVIII сесії Вовчанської міської ради VII скликання «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Вовчанської міської ради на 2019 рік» № 5.1-VII від 22.06.2018 року

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій доповідну записку провідного спеціаліста Вовчанської міської ради О. Аргунової, керуючись Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» № 2628 від 23.11.2018 р., п. 24 ст. 26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» № 290/97 від 21.05.1997 року, міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Внести зміни до Додатку 1.1 до Порядку оподаткування платою за землю, виклавши рядки 09.01 – 09.03 в наступній редакції:

 

Вид цільового призначення земель
(відповідно до Класифікації видів цільового призначення земель, затвердженої наказом Держкомзему від 23.07.2010 р. № 548)

Ставки податку
(відсотків нормативної грошової оцінки)1

За земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено (незалежно від місцезнаходження)

За земельні ділянки за межами населених пунктів, нормативну грошову оцінку яких не проведено

 

Код

 

Назва

для юридичних осіб

для фізичних осіб

для юридичних осіб

для фізичних осіб

1

2

3

4

5

6

09

Землі лісогосподарського призначення

х

х

х

х

09.01

Для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг

0,100

0,100

0,100

0,100

09.02

Для іншого лісогосподарського призначення

0,100

0,100

0,100

0,100

09.03

Для цілей підрозділів 09.01 - 09.02 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

0,100

0,100

0,100

0,100

 

 1. Внести зміни до Додатку 1.2 до Порядку оподаткування платою за землю, виклавши рядок 20 розділу «Пільги, встановлені Податковим кодексом України (ст. 281 – 282)» в наступній редакції:

Група платників, категорія/цільове призначення земельних ділянок

Розмір пільги

(відсотків суми податкового зобов’язання за рік)

ПІЛЬГИ, встановлені ПКУ (ст. 281 – 282)

Земельні ділянки, надані гірничодобувним підприємствам для видобування корисних копалин та розробки родовищ корисних копалин

75

 

 1. Внести зміни до Додатку 2.1 до Порядку оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, виклавши розділ 1271 в наступній редакції:

Класифікація будівель та споруд
(відповідно до Державного класифікатора будівель та споруд ДК 018-2000, затвердженого наказом Державного комітету України по стандартизації, метрології та сертифікації від 17.08.2000 р. № 507)

Ставки податку
(у % від розміру мінімальної заробітної плати)

за 1 кв. метр

Код

Назва

Для юридичних осіб

Для фізичних осіб

1 зона

2 зона

3 зона

1 зона

2 зона

3 зона

1

2

  3

  4

  5

  6

  7

  8

1271 

Будівлі сільськогосподарського призначення, лісівництва та рибного господарства

х

х

х

х

х

х

  

Цей клас включає:
- будівлі для використання в сільськогосподарській діяльності, наприклад, корівники, стайні, свинарники, кошари, кінні заводи, собачі розплідники, птахофабрики, зерносховища, склади та надвірні будівлі, підвали, винокурні, винні ємності, теплиці, сільськогосподарські силоси та т. ін.
Цей клас не включає:
- споруди зоологічних та ботанічних садів (2412) 

х

х

х

х

х

х

1271.1 

Будівлі для тваринництва 

Будівлі, споруди сільськогосподарських товаровиробників (юридичних і фізичних осіб), віднесені до класу «Будівлі сільськогосподарського призначення, лісівництва та рибного господарства» (код 1271) Державного класифікатора будівель та споруд ДК 018-2000, які не здаються їх власниками в оренду, лізинг, позичку, звільнені від оподаткування (пп. 266.2.2 ж) п. 266.2 ст. 266 ПКУ).

У разі здавання зазначених об’єктів нерухомого майна їх власниками в оренду, лізинг, позичку такі об’єкти оподатковуються на загальних підставах за ставкою 0,500.

1271.2 

Будівлі для птахівництва 

1271.3 

Будівлі для зберігання зерна 

1271.4 

Будівлі силосні та сінажні 

1271.5 

Будівлі для садівництва, виноградарства та виноробства 

1271.6 

Будівлі тепличного господарства 

1271.7 

Будівлі рибного господарства 

1271.8 

Будівлі підприємств лісівництва та звірівництва 

1271.9 

Будівлі сільськогосподарського призначення інші 

 

 1. Внести зміни до Додатку 6.1 до Порядку оподаткування туристичним збором, виклавши таблицю 2 Додатку в наступній редакції:

Вид ставки збору

Ставка збору
(у відсотках від розміру мінімальної заробітної плати на 01.01.2019 р. для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення)

Ставка туристичного збору для внутрішнього туризму

0

Ставка туристичного збору для в’їзного туризму

0,1

 

 1. Оприлюднити це рішення в засобах масової інформації (або іншим можливим способом).

 

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії А. Добровінський) та постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії В. Козлова).

 

 

 

Міський голова                                                                    В. ШЕВЧЕНКО

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  ХLVІІ (позачергова)СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р  І Ш Е Н Н Я

 

Від 18 січня  2019 рокупроект № 17-VIІ

 

Про затвердження розпорядження  Вовчанського міського голови,  виданого  у міжсесійний період

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій інформацію керуючої справами (секретаря) виконкому Мурашко А.стосовно затвердженнярозпорядженняВовчанського міського голови, виданого у міжсесійний період враховуючи положення Закону України «Про доступ до публічної інформації», керуючись ст.26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.п. 3,21 ст.3.3 Регламенту міської ради VІІ скликання (зі змінами та доповненнями), міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

 1. Затвердити розпорядження Вовчанського міського головипропреміювання міського голови, виданого у міжсесійний період (додається).
 2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії В.Козлова).

 

 

Міський голова                                          В.ШЕВЧЕНКО