Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Проекти рішень XLVI сесії VII скликання (Загальні та інші питання)

Україна

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХLVІСЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ 

  Р  І Ш Е Н Н Я

 

Від 14 грудня   2018  року                                             проект №–VIІ

 

Про затвердження порядку денного  ХLVІсесії

міської ради VІI скликання

 

Керуючись п.1ст. 26, п. 8 ст. 42, п.2  ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

Затвердити для розгляду на ХLVІсесії міської ради

VIІ скликання наступний   порядок денний:

 

1.Про затвердження Програми культурно-мистецьких заходів у місті Вовчанську на 2019 рік.

2.Про затвердження Програми проведення громадських робіт на території  Вовчанської міської радина 2019 рік.

3.Про  затвердження Природоохоронної програми на 2019 рік.

4.Про затвердження Програми використання коштів   резервного фонду міського бюджету на 2019 рік.

5.Про  затвердження Програми соціального захисту та соціального забезпечення населення міста  Вовчанська на 2019 рік.

 1. Про внесення доповнень до Програми розвитку фізичної культури і спорту у місті Вовчанськ, Харківської області на 2016-2020 роки на 2019 рік.

7.Про внесення змін до рішення ХХІІІ сесії Вовчанської міської ради VIІ скликання «Про затвердження норм витрат на проведення спортивних заходів» № 6-VIІ від 31.03.2017 року.

8.Про внесення змін до Програми поводження з безпритульними та домашніми тваринами в місті Вовчанську на 2016-2022 роки на 2019 рік.

9.Про внесення  доповнень до Програми Безпечне місто на 2016-2022 роки на 2019 рік.

10.Про затвердження Положення про звільнення від плати за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах Вовчанської міської ради на 2019 рік.

11.Про затвердження структури та чисельності апарату Вовчанської міської ради VII скликання та її виконавчого комітету з 01 січня 2019 року.

12.Про затвердження штатного розписуВовчанськоїміської ради VII скликання з 01 січня 2019 року.

13.Про затвердження штатного розпису Вовчанського відділу благоустрою міста з 01 січня 2019 року.

14.Про внесення змін до Програми економічного ісоціального розвитку міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району Харківської області на 2016-2022 роки на 2019 рік.

 1. Про місцевий бюджетміста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району Харківської області на 2019 рік.
 2. Про передачу трансфертів районному бюджету на 2019 рік:

16.1.Про затвердження договору на передачу трансфертів районному бюджету на 2019 рік.

16.2.Про  затвердження угоди на передачу трансфертів між Вовчанською міською радою та Вовчанською районною радою на 2019 рік.

 1. Земельні питання.

17.1.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Колісник  Вікторії  Миколаївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Верхня, 129 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

17.2.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Мітрошиній  Валентині Олександрівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Верхня, 123 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

17.3.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Мітрошину Сергію Георгійовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Верхня, 125 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

17.4.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Плужнікову Петру Миколайовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Конституції, 7а для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

17.5.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Фірсовій Оксані Михайлівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Орлова, 59 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

17.6.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Шевельовій Зої Вячеславівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Зернова, 44 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0618га.

17.7.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації           Шамраєву Івану Віталійовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Кисляківська, 44 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки в оренду за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

17.8.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації Бондаренко Тетяні Миколаївні, Хомякову Сергію Миколайовичу, Хомякову Віктору Миколайовичу  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Сковороди, 12  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

17.9.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації Желновач Нінелі Володимирівні, Шелестовій Галині Миколаївні, Вольф Яні Володимирівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Духовна,  30  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1710.Про надання  дозволу Бондаренко Тетяні Миколаївні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Сковороди, 12 для ведення особистого селянського господарства  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – рілля), площею 0,0648га.

17.11.Про надання  дозволу Колісник Вікторії Миколаївні  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Верхня, 129 для ведення особистого селянського господарства  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – рілля), площею 0,0279га.

17.12.Про надання  дозволу Мітрошиній Валентині Олександрівні  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Верхня, 123 для ведення особистого селянського господарства  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – рілля), площею 0,0392га.

17.13.Про надання  дозволу Мітрошину Сергію Георгійовичу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Верхня, 125 для ведення особистого селянського господарства  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – рілля), площею 0,0827га.

17.14.Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустроющодо встановлення меж земельної ділянки  Корецькій Інні Ігорівні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 10, площею 0,10га.

18.Про затвердження розпорядження Вовчанського міського голови,  виданого у міжсесійний період.

19.Про план роботи Вовчанської міської ради VIІ скликання на 2019 рік.

20.Про затвердження плану діяльності Вовчанської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік.

 1. Різне.

 

 

Міський голова                                 В.ШЕВЧЕНКО

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХLVI СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від 14 грудня 2018 року                                                                проект № 1-VII

 

 

Про затвердження Програми культурно-мистецьких заходів у місті Вовчанську на 2019 рік

 

Керуючись Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік», п. 6 ст. 91 Бюджетного кодексу України № 2456-VI від 08.07.2010 р., наказом Міністерства економіки України «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо порядку розроблення регіональних цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання» № 367 від 04.12.2006 р., п. 22 ст. 26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» № 280/97-вр від 21.05.1997 р., міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити Програму культурно-мистецьких заходів у місті Вовчанську на 2019 рік (Додаток 1).
 2. Доручити виконавчому комітету Вовчанської міської ради забезпечити виконання цієї Програми.
 3. Зобов’язати начальника відділу бухгалтерського обліку і господарської діяльності Л. Катасонову при формуванні міського бюджету на 2019 рік передбачити кошти на реалізацію цієї Програми.
 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії В. Козлова) та постійну депутатську комісію з питань економічного і соціального розвитку міста, соціального захисту, медичного обслуговування населення, з гуманітарних питань, питань молодіжної політики та спорту, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями (голова комісії А. Зарубіна).

 

        

 

     

Міський голова                                                                    В. ШЕВЧЕНКО

Додаток 1

 до рішення ХLVІ сесії

Вовчанської міської ради VІІ скликання

                                                        від 14 грудня 2018 року № __-VІІ  

 

 

П Р О Г Р А М А

культурно-мистецьких заходів у місті Вовчанську на 2019 рік

 

І. Паспорт Програми

 

1.

Ініціатор розроблення програми

Виконавчий комітет Вовчанської міської ради

2.

Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення програми

Рішення ХLVІ сесії Вовчанської міської ради VІІ скликання від 14 грудня 2018 року № ___-VІІ

3.

Розробник програми

Відділ бухгалтерського обліку і господарської діяльності Вовчанської міської ради

4.

Співрозробники програми

-

5.

Відповідальний виконавець програми

Виконавчий комітет Вовчанської міської ради

6.

Учасники програми

Населення міста Вовчанська, органи виконавчої влади, підприємства, організації, установи

7.

Термін реалізації програми

2019 рік

7.1.

Етапи виконання програми (для довгострокових програм)

-

8.

Перелік місцевих бюджетів, які беруть учать у виконанні програми (для комплексних програм)

Міський бюджет

9.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, всього, в тому числі:

130000,00 грн.

9.1.

Коштів місцевого бюджету

130000,00 грн.

9.2.

Коштів інших джерел

-

 

ІІ. Загальні положення

 

          Станом на 01 листопада 2018 року у місті Вовчанську мешкає понад 18 тисяч жителів, що потребують забезпечення своїх духовних і культурних потреб, реалізації творчих задатків і здібностей.

Програма спрямована на створення сприятливих умов для розвитку культурного середовища, організації змістовного дозвілля населення та забезпечення високого рівня проведення культурно-мистецьких заходів шляхом фінансування проведення таких заходів за рахунок коштів міського бюджету.

Наявність даної Програми у 2019 році надасть можливість стимулювати діяльність колективів установ, організацій, приватних підприємців, жителів міста, депутатів міської ради, членів виконавчого комітету.

         Основними шляхами розв’язання проблеми забезпечення духовних і культурних потреб населення міста є відзначення знаменних історичних і пам’ятних дат, відзначення професійних свят, вшанування трудових колективів та окремих особистостей, аматорська і професійна творчість, організація дозвілля населення, розвиток творчих здібностей членів міської громади, сприяння їх духовному збагаченню, забезпечення збереження і розвитку у місті національно-культурної спадщини.

          Підставою для розробки Програми є:

 - Бюджетний кодекс України;

 - Закон України «Про культуру»;

 - Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні».

 

ІІІ. Завдання Програми

 

    Метою даної Програми є:

- співпраця з професійними творчими спілками, громадськими об’єднаннями, національно-культурними товариствами, творчими колективами, закладами культури і мистецтва;

- забезпечення гарантій свободи творчості, доступу до культурних надбань, створення можливостей для активної участі жителів міста у самодіяльній творчості;

- збереження та розвиток у місті національної культурної спадщини, духовного надбання як основи національної культури;

- забезпечення виконання загальнодержавних, обласних, районних та міських цільових програм у даній сфері;

- забезпечення в повному обсязі виконання заходів з підготовки та відзначення визначних історичних та ювілейних дат, професійних свят;

- сприяння розвитку творчих особистостей та їх підтримка.

 

 1. IV. Виконання Програми

 

 Основними заходами, передбаченими цією Програмою, спрямованими на досягнення зазначеної мети Програми є:

- культурно-просвітницька робота, аматорська та професійна творчість;

- організація дозвілля населення;

- культурологічні заходи, відзначення знаменних та пам’ятних дат;

- матеріальне та моральне заохочення працівників трудових колективів міста з нагоди професійних, державних, релігійних свят та ювілеїв;

- підтримка творчих особистостей, учасників  вікторин, конкурсів, турнірів, тощо;

- виготовлення необхідних атрибутів для відзначення і нагородження: посвідчень, нагрудних знаків громадянам, яким присвоєно Почесне звання «Почесний громадянин міста Вовчанська»;

- відзначення колективів, працівників, депутатів міської ради, членів виконкому з нагоди ювілею, днів народження грамотами, подяками, цінними подарунками.

 

 1. V. Фінансове забезпечення Програми

 

         Фінансування заходів, передбачених цією Програмою на 2019 рік, буде здійснюватись за рахунок коштів загального фонду міського бюджету в межах затверджених лімітних призначень, та інших, передбачених чинним законодавством, джерел.

         Фінансування програмних заходів буде здійснюватись відповідно до наступного Плану-календаря проведення культурно-мистецьких заходів на 2019 рік:

 

Календарна дата

Найменування

заходів

Виконавець

заходів

Місце проведення

Сума коштів

(грн.)

1

22.01.2019

День Соборності України

 

Міська рада

м. Вовчанськ

500,00

 

2

27.01.2019

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

Міська рада

м. Вовчанськ

600,00

3

10.02.2019

День визволення Вовчанщини від  фашистських загарбників

Міська рада

м. Вовчанськ

1600,00

4

15.02.2019

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Міська рада

м. Вовчанськ

600,00

5

20.02.2019

День вшанування Героїв Небесної Сотні

 

Міська рада

м. Вовчанськ

600,00

6

08.03.2019

Міжнародний жіночий день

 

Міська рада

м. Вовчанськ

10000,00

7

17.03.2019

День працівника житлово-комунального господарства

Міська рада

м. Вовчанськ

5200,00

8

26.04.2019

День Чорнобильської трагедії

 

Міська рада

м. Вовчанськ

1600,00

9

08.05.2019 – 09.05.2019

День Перемоги

Міська рада

м. Вовчанськ

21300,00

10

12.05.2019

День матері

Міська рада

м. Вовчанськ

1000,00

11

01.06.2019

Міжнародний день захисту дітей

Міська рада

м. Вовчанськ

5000,00

12

16.06.2019

День медичного працівника

Міська рада

м. Вовчанськ

6000,00

13

22.06.2019

День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

Міська рада

м. Вовчанськ

800,00

14

30.06.2019

День молоді

Міська рада

м. Вовчанськ

700,00

15

28.06.2019

День Конституції України

Міська рада

м. Вовчанськ

1000,00

16

04.08.2019

День національної поліції

Міська рада

м. Вовчанськ

400,00

17

18.08.2019

День міста Вовчанська

Міська рада

м. Вовчанськ

32000,00

18

23.08.2019

День Державного Прапора

Міська рада

м. Вовчанськ

1000,00

19

24.08.2019

День Незалежності України

Міська рада

м. Вовчанськ

2000,00

20

01.09.2019

Всеукраїнський день знань

 

Міська рада

м. Вовчанськ

400,00

21

22.09.2019

День партизанської слави

Міська рада

м. Вовчанськ

500,00

22

27.09.2019

День вихователів та дошкільних працівників

Міська рада

м. Вовчанськ

2000,00

23

30.09.2019

Всеукраїнський день бібліотек

Міська рада

м. Вовчанськ

300,00

24

06.10.2019

День працівників освіти

Міська рада

м. Вовчанськ

1300,00

25

14.10.2019

День захисника України

Міська рада

м. Вовчанськ

2000,00

26

28.10.2019

День визволення України від  фашистських загарбників

Міська рада

м. Вовчанськ

1000,00

27

03.11.2019

День працівника соціальної сфери

Міська рада

м. Вовчанськ

1000,00

28

06.12.2019

День Збройних Сил України

Міська рада

м. Вовчанськ

1000,00

29

07.12.2019

День місцевого самоврядування України

Міська рада

м. Вовчанськ

2000,00

30

14.12.2019

День ліквідатора аварії на ЧАЕС

Міська рада

м. Вовчанськ

900,00

31

19.12.2019 – 31.12.2019

Новорічні свята

Міська рада

м. Вовчанськ

24000,00

32

Протягом року

Ювілеї, дні народження почесних громадян міста та депутатів міської ради

Міська рада

м. Вовчанськ

1700,00

 

Разом

Х

Х

Х

130000,00

 

VІ. Очікувані результати

 

         Очікувані результати виконання цієї Програми у 2019 році:

- пожвавлення роботи закладів культури і мистецтва, творчих колективів міста щодо збереження і відновлення культурних традицій;

- активізація процесу культурного виховання підростаючого покоління;

- створення можливостей для активної участі жителів міста у самодіяльній творчості;

- підвищення рівня проведення заходів, спрямованих на відзначення державних, календарних свят, урочистостей з нагоди визначних подій;

- розвиток творчого потенціалу мешканців міста. 

 

VІІ. Контроль за виконанням Програми

 

Контроль за виконанням Програми здійснюють Вовчанський міський голова, постійні комісії Вовчанської міської ради.

 

 

Секретар міської ради                                                            Л. ДУДКА

 

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХLVI СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від 14 грудня 2018 року                                                                проект № 2-VII

 

Про затвердження Програми проведення громадських робіт на території Вовчанської міської ради на 2019 рік

 

З метою реалізації державної політики у сфері зайнятості населення, гарантії держави щодо захисту прав громадян на працю та реалізації їхніх прав на соціальний захист від безробіття, з метою запобігання зростанню безробіття на території Вовчанської міської ради, керуючись ст. 31 Закону України «Про зайнятість населення» № 5067-VI від 05.07.2012 р., постановою КМУ «Про затвердження Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру» № 175 від 20.03.2013 р., наказом Міністерства економіки України «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо порядку розроблення регіональних цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання» № 367 від 04.12.2006 р., ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» № 280/97-вр від 21.05.1997 р., міська рада

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити Програму проведення громадських робіт на території Вовчанської міської ради на 2019 рік (Додаток 1).
 2. Доручити виконавчому комітету Вовчанської міської ради забезпечити виконання цієї Програми.
 3. Зобов’язати начальника відділу бухгалтерського обліку і господарської діяльності Л. Катасонову при формуванні міського бюджету на 2019 рік передбачити кошти на реалізацію цієї Програми.
 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії В. Козлова) та постійну депутатську комісію з питань економічного і соціального розвитку міста, соціального захисту, медичного обслуговування населення, з гуманітарних питань, питань молодіжної політики та спорту, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями (голова комісії А. Зарубіна)

 

 

 

Міський голова                                                        В. ШЕВЧЕНКО

 

Додаток 1
до рішення ХLVІ сесії
Вовчанської міської ради VII скликання
від 14 грудня 2018 р. № __-VII

 

П Р О Г‎‎ Р А М А

проведення громадських робіт на території Вовчанської міської ради
на 2019 рік

 

І. Паспорт Програми

1.

Ініціатор розроблення програми

Виконавчий комітет Вовчанської міської ради

2.

Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення програми

Рішення ХLVІ сесії Вовчанської міської ради VІІ скликання від 14 грудня 2018 року № __-VІІ

3.

Розробник програми

Відділ бухгалтерського обліку і господарської діяльності Вовчанської міської ради

4.

Співрозробники програми

-

5.

Відповідальний виконавець програми

Виконавчий комітет Вовчанської міської ради

6.

Учасники програми

Населення міста Вовчанська, органи виконавчої влади, підприємства, організації, установи

7.

Термін реалізації програми

2019 рік

7.1.

Етапи виконання програми (для довгострокових програм)

-

8.

Перелік місцевих бюджетів, які беруть учать у виконанні програми (для комплексних програм)

Міський бюджет

9

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, всього, в тому числі:

50000,00 грн.

9.1.

Коштів місцевого бюджету

50000,00 грн.

9.2.

Коштів інших джерел

-

 

ІІ. Загальні положення 

 

В умовах ускладнення ситуації на ринку праці, скорочення потреби в робочих кадрах найбільшої значимості набувають питання організації громадських робіт та забезпечення їх фінансування на солідарній основі: з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, підприємствами та місцевими бюджетами.

Програма проведення громадських робіт на 2019 рік на території Вовчанської міської ради Вовчанського району розроблена відповідно до п. 22) ст. 26, пп. 7) п. б) ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 24 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст. 31 Закону України «Про зайнятість населення», Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 року № 175, зі змінами, внесеними постановою КМУ від 29.07.2015 року № 541, з метою запобігання зростанню безробіття на території Вовчанської міської ради.

ІІІ. Мета і завдання Програми

       Програма спрямована на організацію та проведення громадських робіт на підприємствах, в організаціях та установах шляхом укладання відповідних договорів з Вовчанським районним центром зайнятості.

До виконання громадських робіт залучаються такі категорії осіб:

 • зареєстровані безробітні;
 • особи, які перебувають на обліку в територіальних органах Державної служби зайнятості, як такі, що шукають роботу;
 • працівники, які втратили частину заробітної плати внаслідок вимушеного скорочення до 50 відсотків передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв’язку із зупиненням (скороченням) виробництва продукції.

 

        Завдання Програми – організація виконання суспільно корисних оплачуваних робіт з благоустрою та впорядкування території населених пунктів Вовчанської міської ради, насамперед – меморіалів, пам’ятників, братських могил та інших місць поховання загиблих захисників Вітчизни, інформування населення стосовно порядку отримання житлових субсидій, надання послуг з соціально-психологічного відновлення учасників АТО та їх сімей, та інших.

ІV. Виконання Програми

Громадські роботи будуть проводитись на спеціально створених для цього тимчасових робочих місцях згідно з затвердженим переліком видів громадських робіт (Додаток 1) на підприємствах, в організаціях та установах, розташованих на території Вовчанської міської ради (Додаток 2).

Вовчанський районний центр зайнятості забезпечує проведення громадських робіт на підприємствах та в обсягах, визначених відповідно до рішення Вовчанської  міської ради Вовчанського району, шляхом укладення відповідних договорів, забезпечує постійне інформування населення про можливість участі в громадських роботах та підбір осіб з числа незайнятого населення для виконання таких робіт.

 1. V. Фінансове забезпечення Програми

Фінансування організації громадських робіт, до яких залучаються зареєстровані безробітні та/або працівники, які втратили частину заробітної плати, здійснюється за рахунок коштів місцевих бюджетів та/або Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття (Додаток 3).

За рахунок коштів Фонду здійснюється насамперед фінансування організації громадських робіт, кошти для фінансування яких виділено з місцевих бюджетів.

Сума видатків на проведення громадських робіт у 2019 році складає 50000,00 грн.

VІ. Очікувані результати

         Очікувані результати виконання цієї Програми у 2019 році:

- запобігання зростанню безробіття на території Вовчанської міської ради;

- матеріальна підтримка безробітних та інших категорій осіб, задіяних у виконання громадських робіт;

- подолання негативних економічних, соціальних і психологічних наслідків безробіття шляхом приєднання до громадської праці та робіт тимчасового характеру працездатного населення;

- впорядкування території населених пунктів Вовчанської міської ради, підвищення рівня благоустрою;

- підвищення рівня поінформованості населення стосовно порядку отримання житлових субсидій.

VІІ. Контроль за виконанням Програми

Контроль за виконанням Програми здійснюють Вовчанський районний центр зайнятості, Вовчанський міський голова, постійні комісії Вовчанської міської ради.

Районний центр зайнятості контролює своєчасність укладання договорів на проведення громадських робіт та фінансування їх організації, до яких залучаються зареєстровані безробітні та/або працівники, які втратили частину заробітної плати, має право проводити перевірку цільового використання коштів, що спрямовуються на фінансування організації таких громадських робіт, при цьому роботодавець зобов’язаний надавати під час такої перевірки необхідні документи і пояснення, а у разі виявлення факту нецільового використання коштів — повернути суму, використану не за призначенням, з урахуванням індексації на рівень інфляції.

Управління соціального захисту населення Вовчанської РДА здійснює моніторинг стану реалізації Програми й освоєння виділених на ці цілі коштів протягом 2019 року.

 

Секретар міської ради                                                            Л. ДУДКА

 

Додаток 1
до Програми проведення громадських робіт
на території Вовчанської міської ради на 2019 рік,
затвердженої рішенням ХLVІ сесії VII скликання
Вовчанської міської ради
від 14 грудня 2018 р. № __-VII

 

 

 

ПЕРЕЛІК
видів громадських робіт на 2019 рік

 

 1. Благоустрій та озеленення території міста, об'єктів соціальної сфери, кладовищ, зон відпочинку і туризму, культових споруд, придорожніх смуг.
 2. Роботи, пов’язані з будівництвом або ремонтом об’єктів соціальної сфери (закладів культури, спорту, охорони здоров’я).
 3. Роботи, пов’язані з ремонтом систем теплопостачання, водопостачання, вуличної дорожньої мережі міста.
 4. Роботи, пов’язані з укріпленням мостових споруд.
 5. Догляд та надання допомоги особам похилого віку та інвалідам, дітям-сиротам, а також догляд за хворими в закладах охорони здоров’я та соціальної допомоги, допоміжні роботи у будинках для людей похилого віку.
 6. Роботи по заготівлі продуктів харчування на зимовий період для навчальних закладів, закладів охорони здоров’я, установ для громадян похилого віку чи інвалідів.
 7. Впорядкування території міста з метою ліквідації наслідків складних погодних умов, визнаних такими в установленому порядку.
 8. Впорядкування місць меморіального поховання, пам’ятників та історичних місць.
 9. Роботи з відновлення та по догляду заповідників, пам'яток архітектури, історії та культури.
 10. Роботи, пов’язані з відновленням та благоустроєм природних джерел та водоймищ, русел річок.
 11. Супровід осіб з інвалідністю по зору.
 12. Інформування населення щодо надання житлових субсидій з кур’єрською доставкою відповідних документів.
 13. Робота з документацією в архівах.
 14. Надання послуг з соціально-психологічного відновлення учасників АТО та їх сімей.

 

 1. Екологічний захист навколишнього середовища (ліквідація стихійних сміттєзвалищ, санітарна очистка берегів водоймищ, формування зелених зон у складі лісопаркових частин населеного пункту, місць відпочинку, заповідних об’єктів, створення вітрозахисних і берегоукріплювальних лісових смуг, насадження дерев тощо)

 

 

Секретар міської ради                                                            Л. ДУДКА

 

 

Додаток 2
до Програми проведення громадських робіт
на території Вовчанської міської ради на 2019 рік,
затвердженої рішенням ХLVІ сесії VII скликання
Вовчанської міської ради
від 14 грудня 2018 р. № __-VII

 

 

ПЕРЕЛІК
підприємств, на яких будуть створені додаткові робочі місця для проведення громадських робіт у 2019 році

 

№ з/п

Найменування підприємства

1

Вовчанський відділ благоустрою міста

2

Управління соціального захисту населення Вовчанської РДА

 

 

 

Секретар міської ради                                                            Л. ДУДКА

 

Додаток 3
до Програми проведення громадських робіт
на території Вовчанської міської ради на 2019 рік,
затвердженої рішенням ХLVІ сесії VII скликання
Вовчанської міської ради
від 14 грудня 2018 р. № __-VII

 

 

 

РОЗПОДІЛ
коштів, передбачених на впровадження Програми проведення громадських робіт на території Вовчанської міської ради на 2019 рік

 

 

Населення, осіб

Сума коштів, передбачених в міському бюджеті, грн.

18237

50000,00

 

 

 

Секретар міської ради                                                            Л. ДУДКА

 

 

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХLVI СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від 14 грудня 2018 року                                                                проект № 3-VII

 

 

Про затвердження Природоохоронної програми на 2019 рік

 

Керуючись Законом України «Про охорону навколишнього природного середовища» № 1264-ХІІ від 25.06.1991 р., постановою КМУ «Про затвердження переліку видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів» № 1147 від 17.09.1996 р., наказом Міністерства екології та природних ресурсів України «Про затвердження Порядку планування та фінансування природоохоронних заходів» № 194 від 12.06.2015 р., наказом Міністерства екології та природних ресурсів України  «Про затвердження Методики оцінки ефективності реалізації регіональних природоохоронних та державних (загальнодержавних) цільових екологічних програм» № 491 від 15.10.2012 р., п. 13 ст. 91 Бюджетного кодексу України № 2456-VI від 08.07.2010 р., наказом Міністерства економіки України «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо порядку розроблення регіональних цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання» № 367 від 04.12.2006 р., ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» № 280/97-вр від 21.05.1997 р., міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити Природоохоронну програму на 2019 рік (Додаток 1).
 2. Доручити виконавчому комітету Вовчанської міської ради забезпечити виконання цієї Програми.
 3. Зобов’язати начальника відділу бухгалтерського обліку і господарської діяльності Л. Катасонову при формуванні міського бюджету на 2019 рік передбачити кошти на реалізацію цієї Програми.
 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії В. Козлова) та постійну депутатську комісію з земельних питань, охорони навколишнього середовища, природних ресурсів та екології (голова комісії З. Григорян)

 

         

Міський голова                                                                          В. ШЕВЧЕНКО

 

 

Додаток 1
до рішення ХLVІ сесії
Вовчанської міської ради VII скликання
від 14 грудня 2018 р. № __-VII

 

Природоохоронна програма на 2019 рік

 

І. Паспорт Програми

1.

Ініціатор розроблення програми

Виконавчий комітет Вовчанської міської ради

2.

Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення програми

Рішення ХLVІ сесії Вовчанської міської ради VІІ скликання від 14 грудня 2018 року № ___-VІІ

3.

Розробник програми

Відділ бухгалтерського обліку і господарської діяльності Вовчанської міської ради

4.

Співрозробники програми

-

5.

Відповідальний виконавець програми

Виконавчий комітет Вовчанської міської ради

6.

Учасники програми

Населення міста Вовчанська, органи виконавчої влади, підприємства, організації, установи

7.

Термін реалізації програми

2019 рік

7.1.

Етапи виконання програми (для довгострокових програм)

-

8.

Перелік місцевих бюджетів, які беруть учать у виконанні програми (для комплексних програм)

Міський бюджет

9.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, всього, в тому числі:

124600,00 грн.

9.1.

Коштів місцевого бюджету

31000,00 грн.

9.2.

Коштів інших джерел

93600,00 грн.

 

ІІ. Загальні положення

Природоохоронна програма на 2019 рік (далі – Програма) включає заходи, впровадження яких спрямовується на вирішення першопричин найбільш пріоритетних проблем у сфері охорони навколишнього природного середовища, що може призвести до ліквідації негативних наслідків або запобігання негативним наслідкам для навколишнього природного середовища. Реалізація заходів, що встановлюються Програмою, спрямовується на поетапне досягнення поставлених цілей.

 

ІІІ. Завдання Програми

Завдання Програми сформульовані у вигляді плану природоохоронних заходів з розбивкою за кодами Програмної класифікації видатків та кредитування бюджету (КПКВК).

План природоохоронних заходів за КПКВК 8311 «Охорона та раціональне використання природних ресурсів» – Додаток 1 до Програми.

План природоохоронних заходів за КПКВК 8330 «Інша діяльність у сфері екології та охорони природних ресурсів» – Додаток 2 до Програми.

План природоохоронних заходів за КПКВК 8340 «Природоохоронні заходи за рахунок цільових фондів» – Додаток 3 до Програми.

Екологічна ефективність цієї Програми виражається в обмеженні або усуненні негативного впливу господарської діяльності на людину та навколишнє природне середовище, а також у поліпшенні умов життя населення, в збереженні та відновленні природних ресурсів і елементів, необхідних для забезпечення життєдіяльності людини.

 

ІV. Виконання Програми

Виконання Програми включає впровадження природоохоронних заходів за такими напрямками, як:

 • охорона і раціональне використання водних ресурсів;
 • раціональне використання і зберігання відходів виробництва і побутових відходів;

План природоохоронних заходів за КПКВК 8311 «Охорона та раціональне використання природних ресурсів», з зазначенням екологічних показників ефективності впровадження заходів та відповідальних виконавців – Додаток 1 до Програми.

План природоохоронних заходів за КПКВК 8330 «Інша діяльність у сфері екології та охорони природних ресурсів», з зазначенням екологічних показників ефективності впровадження заходів та відповідальних виконавців – Додаток 2 до Програми.

План природоохоронних заходів за КПКВК 8340 «Природоохоронні заходи за рахунок цільових фондів», з зазначенням екологічних показників ефективності впровадження заходів та відповідальних виконавців – Додаток 3 до Програми.

 

 1. Фінансове забезпечення Програми

Фінансування природоохоронних заходів здійснюється в межах асигнувань, передбачених у бюджеті Вовчанської міської ради на зазначені цілі за рахунок загального фонду міського бюджету.

Сума видатків за КПКВК 8311 «Охорона та раціональне використання природних ресурсів» на 2019 рік – 6000,00 грн.

Сума видатків за КПКВК 8330 «Інша діяльність у сфері екології та охорони природних ресурсів» на 2019 рік – 25000,00 грн.

Сума видатків за КПКВК 8340 «Природоохоронні заходи за рахунок цільових фондів» на 2019 рік – 93600,00 грн.

Загальна сума видатків за Природоохоронною програмою на 2019 рік – 124600,00 грн.

VІ. Очікувані результати

         Очікувані результати виконання цієї Програми у 2019 році:

- обмеження (усунення) негативного впливу господарської діяльності на людину та навколишнє природне середовище, поліпшення екологічних умов життя населення;

- збереження та відновлення природних ресурсів і елементів, необхідних для забезпечення життєдіяльності людини.

 

VІІ. Контроль за виконанням Програми

Контроль за виконанням Програми здійснюють Вовчанський міський голова, постійні комісії Вовчанської міської ради.

 

 

 

Секретар міської ради                                                          Л. ДУДКА

 

Додаток 1
до Природоохоронної програми на 2019 рік,
затвердженої рішенням ХLVІ сесії
Вовчанської міської ради VII скликання
від 14 грудня 2018 р. № __-VII

 

 

План природоохоронних заходів
за КПКВК 8311 «Охорона та раціональне використання природних ресурсів» на 2019 рік

 

№ з/п

КЕКВ

Назва природоохоронного заходу

Витрати на впровадження заходу, тис. грн.

Обсяг коштів, який передбачається залучити у 2019 році, тис. грн.

Виконавець заходу

Очікувані якісні та/або кількісні характеристики природоохоронного ефекту (екологічні результати)

Всього

Міський бюджет

Інші джерела фінансування

1

Охорона і раціональне використання водних ресурсів

1.1

2282

Заходи щодо відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану річок, а також заходи для боротьби зі шкідливою дією вод (біологічна меліорація водних об’єктів, винесення водоохоронних зон в натуру, упорядження джерел, очищення русел від дерев, що потрапили до них внаслідок проходження весняних повеней, будівництво протиповеневих водосховищ і дамб тощо), п. 12 постанови КМУ № 1147 від 17.09.1996 р.

6,0

6,0

6,0

-

КП Старосалтівська аварійно-рятувальна служба

Обстеження водолазами дна річки Вовча

 

 

                           Секретар міської ради                                                                          Л. ДУДКА

 

 

Додаток 2
до Природоохоронної програми на 2019 рік,
затвердженої рішенням ХLVІ сесії
Вовчанської міської ради VII скликання
від 14 грудня 2018 р. № __-VII

 

 

План природоохоронних заходів
за КПКВК 8330 «Інша діяльність у сфері екології та охорони природних ресурсів» на 2019 рік

 

№ з/п

КЕКВ

Назва природоохоронного заходу

Витрати на впровадження заходу, тис. грн.

Обсяг коштів, який передбачається залучити у 2019 році, тис. грн.

Виконавець заходу

Очікувані якісні та/або кількісні характеристики природоохоронного ефекту (екологічні результати)

Всього

Міський бюджет

Інші джерела фінансування

1

Раціональне використання і зберігання відходів виробництва і побутових відходів

1.1

2282

Забезпечення екологічно безпечного збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації, видалення, знешкодження і захоронення відходів та небезпечних хімічних речовин, у тому числі непридатних або заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин, п. 74-1 постанови КМУ № 1147 від 17.09.96 р.

25,0

25,0

25,0

-

Вовчанська міська рада, КП «Вовчанськ»

Недопущення забруднення річок

 

 

 

                           Секретар міської ради                                                                         Л. ДУДКА

 

 

Додаток 3
до Природоохоронної програми на 2019 рік,
затвердженої рішенням ХLVІ сесії
Вовчанської міської ради VII скликання
від 14 грудня 2018 р. № __-VII

 

 

План природоохоронних заходів
за КПКВК 8340 «Природоохоронні заходи за рахунок цільових фондів» на 2019 рік

 

№ з/п

КЕКВ

Назва природоохоронного заходу

Витрати на впровадження заходу, тис. грн.

Обсяг коштів, який передбачається залучити у 2019 році, тис. грн.

Виконавець заходу

Очікувані якісні та/або кількісні характеристики природоохоронного ефекту (екологічні результати)

Всього

Міський бюджет

Інші джерела фінансування

1

Раціональне використання і зберігання відходів виробництва і побутових відходів

1.1

2282

Забезпечення екологічно безпечного збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації, видалення, знешкодження і захоронення відходів та небезпечних хімічних речовин, у тому числі непридатних або заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин, п. 74-1 постанови КМУ № 1147 від 17.09.96 р.

93,6

93,6

93,6

-

Вовчанська міська рада, КП «Вовчанськ»

Недопущення утворення стихійних звалищ твердих побутових відходів

 

 

 

                          Секретар міської ради                                                                          Л. ДУДКА

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХLVI СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від 14 грудня 2018 року                                                                проект № 4-VII

 

 

Про затвердження Програми використання коштів резервного фонду міського бюджету на 2019 рік

 

Керуючись Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік», п. 2 ст. 24, п. 16 ст. 91 Бюджетного кодексу України № 2456-VI від 08.07.2010 р., постановою КМУ «Про затвердження Порядку використання коштів резервного фонду бюджету» № 415 від 29.03.2002 р., наказом Міністерства економіки України «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо порядку розроблення регіональних цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання» № 367 від 04.12.2006 р., ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» № 280/97-вр від 21.05.1997 р., міська рада

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити Програму використання коштів резервного фонду міського бюджету на 2019 рік (Додаток 1).
 2. Доручити виконавчому комітету Вовчанської міської ради забезпечити виконання цієї Програми.
 3. Зобов’язати начальника відділу бухгалтерського обліку і господарської діяльності Л. Катасонову при формуванні міського бюджету на 2019 рік передбачити кошти на реалізацію цієї Програми.
 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії В. Козлова).

 

              

 

 

Міський голова                                                               В. ШЕВЧЕНКО

 

Додаток 1
до рішення ХLVІ сесії
Вовчанської міської ради VII скликання
від 14 грудня 2018 р. № __-VII

 

П Р О Г‎‎ Р А М А

використання резервного фонду міського бюджету
на 2019 рік

 

І. Паспорт Програми

1.

Ініціатор розроблення програми

Виконавчий комітет Вовчанської міської ради

2.

Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення програми

Рішення ХLVІ сесії Вовчанської міської ради VІІ скликання від 14 грудня 2018 року № ___-VІІ

3.

Розробник програми

Відділ бухгалтерського обліку і господарської діяльності Вовчанської міської ради

4.

Співрозробники програми

-

5.

Відповідальний виконавець програми

Виконавчий комітет Вовчанської міської ради

6.

Учасники програми

Населення міста Вовчанська, органи виконавчої влади, підприємства, організації, установи

7.

Термін реалізації програми

2019 рік

7.1.

Етапи виконання програми (для довгострокових програм)

-

8.

Перелік місцевих бюджетів, які беруть учать у виконанні програми (для комплексних програм)

Міський бюджет

9.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, всього, в тому числі:

50000,00 грн.

9.1.

Коштів місцевого бюджету

50000,00 грн.

9.2.

Коштів інших джерел

-

 

ІІ. Загальні положення 

        Ця Програма визначає напрями використання коштів резервного фонду міського бюджету і встановлює процедури, пов'язані з виділенням коштів резервного фонду міського бюджету.

        Резервний фонд міського бюджету формується для здійснення непередбачених видатків, що не мають постійного характеру, і не може перевищувати 1 відсотка обсягу видатків загального фонду міського бюджету на відповідний рік. Отже, основною проблемою, на вирішення якої спрямована ця Програма, є фінансування непередбачених видатків, що не мають постійного характеру.

ІІІ. Завдання Програми

        Основним завданням Програми є подолання наслідків надзвичайних ситуацій природного, техногенного і соціального характеру.

ІV. Виконання Програми

        Виконання Програми полягає в використанні коштів резервного фонду міського бюджету на здійснення заходів з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій природного, техногенного і соціального характеру (80 % річного обсягу) та інших непередбачених заходів, які не мають постійного характеру (20 % річного обсягу).

        Кошти резервного фонду міського бюджету використовуються на придбання матеріалів та надання матеріальної допомоги постраждалим внаслідок надзвичайних ситуацій природного, техногенного і соціального характеру.

        Виконання робіт, пов’язаних з подоланням наслідків надзвичайних ситуацій природного, техногенного і соціального характеру, здійснюється на підставі договорів, укладених між Вовчанською міською радою та виконавцями таких робіт.

 1. V. Фінансове забезпечення Програми

        Фінансування цієї Програми здійснюється за рахунок коштів загального фонду міського бюджету в межах затверджених асигнувань. Сума видатків на 2019 рік складає 50000,00 грн.

VІ. Очікувані результати

 

         Очікувані результати виконання цієї Програми у 2019 році:

- подолання наслідків надзвичайних ситуацій природного, техногенного і соціального характеру, у разі виникнення таких ситуацій.

 

VІІ. Контроль за виконанням Програми

Контроль за виконанням Програми здійснюють Вовчанський міський голова, постійні комісії Вовчанської міської ради.

 

Секретар міської ради                                                            Л. ДУДКА

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХLVI СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від 14 грудня 2018 року                                                                проект № 5-VII

 

 

Про затвердження Програми соціального захисту та соціального забезпечення населення міста Вовчанська на 2019 рік

 

Керуючись Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік», п. 3 ст. 91 Бюджетного кодексу України № 2456-VI від 08.07.2010 р., наказом Міністерства економіки України «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо порядку розроблення регіональних цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання» № 367 від 04.12.2006 р., ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» № 280/97-вр від 21.05.1997 р., міська рада

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити Програму соціального захисту та соціального забезпечення населення міста Вовчанська на 2019 рік (Додаток 1).
 2. Затвердити Положення про надання адресної матеріальної допомоги малозахищеним верствам населення міста Вовчанська у 2019 році (Додаток 2).
 3. Доручити виконавчому комітету Вовчанської міської ради забезпечити виконання цієї Програми.
 4. Зобов’язати начальника відділу бухгалтерського обліку і господарської діяльності Л. Катасонову при формуванні міського бюджету на 2019 рік передбачити кошти на реалізацію цієї Програми.
 5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії В. Козлова) та постійну депутатську комісію з питань економічного і соціального розвитку міста, соціального захисту, медичного обслуговування населення, з гуманітарних питань, питань молодіжної політики та спорту, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями (голова комісії А. Зарубіна)

 

             

Міський голова                                                           В. ШЕВЧЕНКО

 

Додаток 1
до рішення ХLVІ сесії
Вовчанської міської ради VII скликання
від 14 грудня 2018 р. № __-VII

 

 

П Р О Г Р А М А

соціального захисту та соціального забезпечення
населення міста Вовчанська на 2019 рік

 

І. Паспорт Програми

 

1.

Ініціатор розроблення програми

Виконавчий комітет Вовчанської міської ради

2.

Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення програми

Рішення ХLVІ сесії Вовчанської міської ради VІІ скликання від 14 грудня 2018 року № ___-VІІ

3.

Розробник програми

Відділ бухгалтерського обліку і господарської діяльності Вовчанської міської ради

4.

Співрозробники програми

-

5.

Відповідальний виконавець програми

Виконавчий комітет Вовчанської міської ради

6.

Учасники програми

Населення міста Вовчанська, органи виконавчої влади, підприємства, організації, установи

7.

Термін реалізації програми

2019 рік

7.1.

Етапи виконання програми (для довгострокових програм)

-

8.

Перелік місцевих бюджетів, які беруть учать у виконанні програми (для комплексних програм)

Міський бюджет

9.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, всього, в тому числі:

787300,00 грн.

9.1.

Коштів місцевого бюджету

787300,00 грн.

9.2.

Коштів інших джерел

-

 

ІІ. Загальні положення

Програма розроблена відповідно до Законів України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні», «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», Бюджетного кодексу України та Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». Основною проблемою, на вирішення якої спрямовані заходи цієї Програми, є підвищення соціальної захищеності та соціального забезпечення найбільш вразливих верств населення міста Вовчанська.

 

ІІІ. Завдання Програми

Програма розроблена з метою здійснення соціального захисту та соціального забезпечення малозахищених верств населення міста у 2019 році, надання адресної підтримки за такими напрямками, як лікування, вирішення соціально-побутових питань, поховання, підтримка учасників АТО, ветеранів війни, організація пільгового проїзду в міському автомобільному транспорті.

 

 1. IV. Виконання Програми

Ця Програма передбачає здійснення виплат:

- матеріальної допомоги малозабезпеченим мешканцям міста на лікування та вирішення соціально-побутових питань – 226800,00 грн.

- матеріальної допомоги на поховання – 54000,00 грн.

- матеріальної допомоги ветеранам війни та учасникам бойових дій на

- фінансової підтримки міській раді ветеранів та міській молодіжній раді – 5500,00 грн.

- матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції на сході України на вирішення соціально-побутових питань – 13700,00 грн.

- відшкодування витрат на пільгове перевезення окремих категорій громадян у міському автомобільному транспорті загального користування – 487300,00 грн.

 

 1. V. Фінансове забезпечення Програми

Фінансування заходів, передбачених цією Програмою на 2019 рік, буде здійснюватися за рахунок коштів загального фонду міського бюджету в межах затверджених лімітних призначень.

Загальна сума коштів на виконання Програми у 2019 році складає 787300,00 грн.

 

VІ. Очікувані результати

Очікувані результати виконання цієї Програми у 2019 році:

- надання фінансової допомоги особам, які опинилися в складних життєвих обставинах у зв'язку з важкою хворобою, пожежею і таке інше, з метою їх матеріальної підтримки;

- забезпечення підтримки осіб, які приймали участь в антитерористичній операції;

- забезпечення підтримки міської ради ветеранів та міської молодіжної ради;

- забезпечення безоплатного проїзду в міському автомобільному транспорті тим категоріям пасажирів, які мають право на пільговий проїзд згідно чинного законодавства.

 

VІІ. Контроль за виконанням Програми

Контроль за виконанням Програми здійснюють Вовчанський міський голова, постійні комісії Вовчанської міської ради.

 

 

Секретар міської ради                                                               Л. ДУДКА

 

Додаток 2
до рішення XLVІ сесії
Вовчанської міської ради VII скликання
від 14 грудня 2018 р. № __-VII

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

про надання адресної матеріальної допомоги малозахищеним верствам населення міста  Вовчанська у 2019 році

 

 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 

1.1. Це Положення визначає умови та порядок надання адресної матеріальної допомоги (надалі – матеріальна допомога) малозахищеним верствам населення міста Вовчанська для здійснення лікування та вирішення соціально-побутових питань.

1.2. Дія цього Положення поширюється на громадян, зареєстрованих за місцем проживання у місті Вовчанську.

1.3. Матеріальна допомога надається малозахищеним верствам населення міста за рішенням виконавчого комітету Вовчанської міської ради за рахунок коштів загального фонду міського бюджету в межах видатків, передбачених на цю мету в поточному році.

 

 1. ПОРЯДОК НАДАННЯ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ

 

2.1. Матеріальна допомога надається громадянам, середньомісячний дохід на кожного члена сім’ї яких не перевищує розміру прожиткового мінімуму, встановленого на момент звернення за допомогою для відповідної категорії осіб, визначений з розрахунку доходів усіх членів сім’ї за три місяці, що передують зверненню за допомогою.

2.2. Матеріальна допомога надається на підставі письмового звернення (заяви), до якого додаються документи згідно з затвердженим цим Положенням переліком.

2.3. Матеріальна допомога надається на лікування у випадках захворювання на онкологічні, гематологічні хвороби, трансплантації органів, лікування кардіологічних захворювань хірургічними та інтервенційними методами, дітям з генетичною патологією, у випадках необхідності проведення складного та високовартісного лікування, в розмірі до 2000,00 грн.

2.4. Матеріальна допомога на лікування нескладних захворювань надається малозабезпеченим мешканцям міста у розмірі до 1000,00 грн.

2.5. Матеріальна допомога учасникам антитерористичної операції на сході України на вирішення соціально-побутових питань надається у розмірі 1000,00 грн.

2.6. Матеріальна допомога на лікування надається не більше одного разу на календарний рік, матеріальна допомога учасникам антитерористичної операції на сході України на вирішення соціально-побутових питань надається одноразово.

2.7. Матеріальна допомога надається у грошовому вигляді та отримується у відділі бухгалтерського обліку і господарської діяльності Вовчанської міської ради.

2.8. Матеріальна допомога не надається на лікування у приватних клініках та на санаторно-курортне лікування.

 

 1. ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ОТРИМАННЯ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ

 

3.1. Для отримання матеріальної допомоги на лікування подаються такі документи:
  - заява на ім’я міського голови

- копія паспорта заявника

- копія картки платника податків заявника

- довідка про стан здоров’я (необхідність лікування, направлення на
  лікування, результати обстеження)

- довідка про склад сім’ї

- довідки про доходи членів сім’ї за три місяці, що передують зверненню.

 

3.2. Для отримання матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань подаються такі документи:

- заява на ім’я міського голови

- копія паспорта заявника

- копія картки платника податків заявника

- довідка про склад сім’ї

- довідки про доходи членів сім’ї за три місяці, що передують зверненню.

 

3.3. Учасники АТО для отримання матеріальної допомоги подають:

  - заяву на ім’я міського голови

- копію паспорта заявника

- копію картки платника податків заявника

- копію посвідчення учасника бойових дій або копію довідки про участь в
  антитерористичній операції.

 

 

 1. ПРОЦЕДУРА ПІДГОТОВКИ ПРОЕКТУ РІШЕННЯ ПРО НАДАННЯ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ

 

4.1. Після розгляду міським головою, та з резолюцією міського голови, документи, зазначені в розділі 3 цього Положення, передаються до відділу бухгалтерського обліку і господарської діяльності для перевірки відповідності наданих документів затвердженому переліку та підготовки проекту рішення виконавчого комітету про надання матеріальної допомоги без визначення суми допомоги. Сума матеріальної допомоги визначається членами виконавчого комітету Вовчанської міської ради.

 

4.2. У разі подання документів, які не відповідають затвердженому переліку, або неподання деяких документів, зазначених в розділі 3 цього Положення, спеціалісти відділу бухгалтерського обліку і господарської діяльності повідомляють про це заявника. Надання додаткових документів здійснюється протягом одного місяця з дати звернення, якщо додаткові документи не будуть надані протягом цього терміну, питання виділення матеріальної допомоги знімається з контролю.

 

4.3. Проект рішення про надання матеріальної допомоги разом з необхідними документами передається на розгляд виконавчого комітету Вовчанської міської ради для визначення суми матеріальної допомоги по кожному заявнику.

 

 1. ОБЛІК ГРОМАДЯН, ЯКІ ОТРИМАЛИ МАТЕРІАЛЬНУ ДОПОМОГУ

 

5.1. Облік громадян, які отримали адресну матеріальну допомогу згідно з цим Положенням, веде відділ бухгалтерського обліку і господарської діяльності Вовчанської міської ради.

 

 

 

 

Секретар міської ради                                                         Л. ДУДКА

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХLVI СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від 14 грудня 2018 року                                                                проект № 6-VII

 

 

Про внесення доповнень до Програми розвитку фізичної культури і спорту у місті Вовчанську Харківської області на 2016 – 2020 роки
на 2019 рік

 

Керуючись Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік», ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» № 280/97-вр від 21.05.1997 р., міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Внести доповнення до Програми розвитку фізичної культури і спорту у місті Вовчанську Харківської області на 2016 – 2020 роки на 2019 рік (Додаток 1).
 2. Доручити виконавчому комітету Вовчанської міської ради забезпечити виконання цієї Програми.
 3. Зобов’язати начальника відділу бухгалтерського обліку і господарської діяльності Л. Катасонову при формуванні міського бюджету на 2019 рік передбачити кошти на реалізацію цієї Програми.
 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії В. Козлова) та постійну депутатську комісію з питань економічного і соціального розвитку міста, соціального захисту, медичного обслуговування населення, з гуманітарних питань, питань молодіжної політики та спорту, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями (голова комісії А. Зарубіна)

 

 

             

Міський голова                                                                 В. ШЕВЧЕНКО

 

Додаток 1
до рішення ХLVІ сесії
Вовчанської міської ради VII скликання
від 14 грудня 2018 р. № __-VII

ПЛАН – КАЛЕНДАР
проведення спортивно-масових заходів на території Вовчанської міської ради на 2019 рік

№ з/п

Дата проведення заходу

Найменування заходу

Виконавці заходу

Місце проведення заходу

Сума витрат на проведення заходу, грн.

1

Січень

Відкрита першість міста Вовчанська з легкої атлетики серед юнаків, дівчат та дорослих

Вовчанська міська рада, КП «Вовчанськ», Вовчанська ДЮСШ

м. Вовчанськ, вул. Соборна, 33б, ФОК

4000,00

2

Лютий

Відкритий кубок міста Вовчанська з настільного тенісу серед юнаків, дівчат та дорослих

Вовчанська міська рада, КП «Вовчанськ», Вовчанська ДЮСШ

м. Вовчанськ, вул. Соборна, 33б, ФОК

3000,00

3

Лютий

Першість міста з боротьби дзюдо з нагоди 75-ї річниці визволення міста Вовчанська від фашистських загарбників

Вовчанська міська рада, КП «Вовчанськ», Вовчанська ДЮСШ

м. Вовчанськ, вул. Соборна, 33б, ФОК

7000,00

4

Березень

Спортивне свято для вихованців ДНЗ міста «Тато, мама, я – спортивна сім’я»

Вовчанська міська рада, КП «Вовчанськ», керівники ДНЗ міста

м. Вовчанськ, вул. Соборна, 33б, ФОК

3000,00

5

Квітень

Турнір з боротьби дзюдо пам’яті тренера-викладача О. Бондаренка

Вовчанська міська рада, КП «Вовчанськ», Вовчанська районна організація спортивного клубу «Вовчанин»

м. Вовчанськ, вул. Соборна, 33б, ФОК

7000,00

6

Квітень

Відкрита першість міста Вовчанська з настільного тенісу серед юнаків, дівчат та дорослих

Вовчанська міська рада, КП «Вовчанськ», Вовчанська ДЮСШ

м. Вовчанськ, вул. Соборна, 33б, ФОК

3000,00

7

Травень

Міська легкоатлетична естафета Пам’яті з нагоди Дня пам’яті та примирення

Вовчанська міська рада, КП «Вовчанськ», Вовчанська ДЮСШ

м. Вовчанськ, пам’ятники та пам’ятні місця міста

3000,00

8

Травень

Турнір з футболу серед ветеранів футболу міста та району з нагоди Дня пам’яті та примирення

Вовчанська міська рада, КП «Вовчанськ», Вовчанська ДЮСШ, районна Федерація футболу

м. Вовчанськ, вул. Соборна, 93б (спортивний майданчик)

6000,00

9

Травень

Відкрита першість міста із літнього футболу

Вовчанська міська рада, КП «Вовчанськ», Вовчанська ДЮСШ, районна Федерація футболу

м. Вовчанськ, вул. Соборна, 93б (спортивний майданчик)

1000,00

9

Травень

Відкрита першість міста зі спортивної акробатики серед дітей, юнацтва та молоді

Вовчанська міська рада, КП «Вовчанськ», Вовчанська ДЮСШ

м. Вовчанськ, вул. Соборна, 33б, ФОК

4000,00

10

Червень

Спортивне свято до Міжнародного Дня захисту дітей

Вовчанська міська рада, КП «Вовчанськ», Вовчанська ДЮСШ

м. Вовчанськ, вул. Соборна, 33б, ФОК

3000,00

11

Липень

Першість міста з пляжного волейболу з нагоди свята Івана Купала

Вовчанська міська рада, КП «Вовчанськ», Вовчанська ДЮСШ

м. Вовчанськ, вул. Металіста (в районі Гурканівського мосту)

3000,00

12

Серпень

Регіональний шаховий турнір «Вовчанська тура» з нагоди Дня міста

Вовчанська міська рада, КП «Вовчанськ», Федерація шахів Вовчанського району

м. Вовчанськ, вул. Соборна, 33б, ФОК

3000,00

13

Серпень

Турнір з футболу серед ветеранів футболу міста та району з нагоди Дня міста

Вовчанська міська рада, КП «Вовчанськ», Вовчанська ДЮСШ, районна Федерація футболу

м. Вовчанськ, вул. Соборна, 93б (спортивний майданчик)

5000,00

14

Серпень

Міські змагання з фігурної їзди на велосипеді та роликових ковзанах для усіх вікових груп з нагоди Дня міста

Вовчанська міська рада, КП «Вовчанськ», Вовчанська ДЮСШ

м. Вовчанськ, вул. Соборна, 93б (спортивний майданчик)

3000,00

15

Вересень

Спортивне свято до Дня фізкультури та спорту

Вовчанська міська рада, КП «Вовчанськ», Вовчанська ДЮСШ

м. Вовчанськ, вул. Соборна, 33б, ФОК

3000,00

16

Жовтень

Турнір з боротьби дзюдо на кубок Вовчанської міської ради серед юнаків та дівчат

Вовчанська міська рада, КП «Вовчанськ», Вовчанська районна організація спортивного кубу «Вовчанин»

м. Вовчанськ, вул. Соборна, 33б, ФОК

7000,00

18

Жовтень

Кубок міста з футзалу серед юнаків, дівчат та дорослих

Вовчанська міська рада, КП «Вовчанськ», Вовчанська ДЮСШ

м. Вовчанськ, вул. Соборна, 33б, ФОК

4000,00

19

Листопад

ХХ Міжнародний турнір з боксу пам’яті Григорія Єшко

Вовчанська міська рада, КП «Вовчанськ», Вовчанська ДЮСШ

м. Вовчанськ, вул. Соборна, 33б, ФОК

18000,00

20

Листопад

Відкритий кубок міста з настільного тенісу серед юнаків, дівчат та дорослих

Вовчанська міська рада, КП «Вовчанськ», Вовчанська ДЮСШ

м. Вовчанськ, вул. Соборна, 33б, ФОК

3000,00

21

Грудень

Турнір з боротьби дзюдо на кубок міської ради та депутата Харківської обласної ради, директора ПРАТ «ВАЗ»
О. Антоненка

Вовчанська міська рада, КП «Вовчанськ», Вовчанська районна організація спортивного кубу «Вовчанин»

м. Вовчанськ, вул. Соборна, 33б, ФОК

7000,00

Всього сума витрат на реалізацію заходів

100000,00

 

 

Секретар міської ради                                                            Л. ДУДКА

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХLVI СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від 14 грудня 2018 року                                                                проект № 7-VII

 

Про внесення змін до рішення ХХІІІ сесії Вовчанської міської ради VII скликання «Про затвердження норм витрат на проведення спортивних заходів» № 6-VII від 31.03.2017 р.

 

З метою створення сприятливих умов для подальшого розвитку фізичної культури і спорту в місті Вовчанську, керуючись постановою КМУ «Про впорядкування фінансування та матеріального забезпечення у галузі спорту» № 63 від 06.02.1992 р., п. 8 ст. 91 Бюджетного кодексу України № 2456-VI від 08.07.2010 р., ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» № 280/97-вр від 21.05.1997 р., міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Внести зміни до рішення ХХІІІ сесії Вовчанської міської ради VII скликання «Про затвердження норм витрат на проведення спортивних заходів» № 6-VII від 31.03.2017 р., доповнивши його пунктом 5 наступного змісту:

«5. Відшкодовувати за рахунок коштів міського бюджету інші витрати на проведення спортивних заходів місцевого рівня, передбачені чинним законодавством України, на підставі Кошторису витрат на проведення спортивних заходів місцевого рівня, наданого організаторами таких спортивних заходів, в межах затверджених на зазначені цілі лімітних призначень.»

 1. Пункт 5 вважати пунктом 6.
 2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань економічного і соціального розвитку міста, соціального захисту, медичного обслуговування населення, з гуманітарних питань, питань молодіжної політики та спорту, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями (голова комісії А. Зарубіна) та з питань бюджету (голова комісії В. Козлова).

 

 

 

Міський голова                                                              В. ШЕВЧЕНКО

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХLVI СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від 14 грудня 2018 року                                                                          проект № 8-VII

 

 

Про внесення змін до Програми поводження з безпритульними та домашніми тваринами в місті Вовчанську на 2016 – 2022 роки на 2019 рік

 

Керуючись Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік», п. 5 ст. 91 Бюджетного кодексу України № 2456-VI від 08.07.2010 р., ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» № 280/97 від 21.05.1997 р., міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Внести зміни до Програми поводження з безпритульними та домашніми тваринами в місті Вовчанську на 2016 – 2022 роки, затвердженої рішенням ХІ сесії VII скликання № 8.1-VII від 08.07.2016 р., а саме:

1.1. Абзац перший розділу 5 «Ресурсне забезпечення Програми» викласти в наступній редакції: «Обсяг бюджетних призначень на реалізацію Програми складає 160 000,00 грн., у тому числі на 2016 рік – 30 000,00 грн., на 2017 рік – 50 000,00 грн., на 2018 рік – 50 000,00 грн, на 2019 рік – 30 000,00 грн.»

 1. Доручити виконавчому комітету Вовчанської міської ради забезпечити виконання цієї Програми.
 2. Зобов’язати начальника відділу бухгалтерського обліку і господарської діяльності Л. Катасонову при формуванні міського бюджету на 2019 рік передбачити кошти на реалізацію цієї Програми.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії А. Добровінський) та постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії В. Козлова).

 

 

 

           

Міський голова                                                                              В. ШЕВЧЕНКО

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХLVI СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від 14 грудня 2018 року                                                                           проект № 9-VII

                   

 

Про внесення змін та доповнень до Програми «Безпечне місто» на 2016 – 2022 роки на 2019 рік

Керуючись Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік», ст. 91 Бюджетного кодексу України № 2456-VI від 08.07.2010 р., ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» № 280/97 від 21.05.1997 р., міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Внести зміни та доповнення до Програми «Безпечне місто» на 2016 – 2022 роки, затвердженої рішенням ХVІ сесії VII скликання № 7.3-VII від 28.10.2016 року на 2019 рік (Додаток 1).
 1. Доручити виконавчому комітету Вовчанської міської ради забезпечити виконання цієї Програми.
 1. Зобов’язати начальника відділу бухгалтерського обліку і господарської діяльності Л. Катасонову при формуванні міського бюджету на 2019 рік передбачити кошти на реалізацію цієї Програми.
 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії А. Добровінський) та постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії В. Козлова).

 

 

 

           

Міський голова                                                                       В. ШЕВЧЕНКО

 

Додаток 1
до Програми «Безпечне місто» на 2016 – 2022 роки, на 2019 рік
затвердженої рішенням ХVІ сесії
Вовчанської міської ради VІІ скликання від 28.10.2016 р. № 7.3 –VII
зі змінами, внесеними рішенням XLVI
сесії Вовчанської міської ради VІІ скликання від 14.12.2018 р. № __-VII

 

Заходи реалізації Програми

Рік

Заходи

Виконавець

Сума фінансування, грн.

2019

Придбання системи відеонагляду

Виконавчий комітет

50000,00

 

 

 

 

Секретар міської ради                                                            Л. ДУДКА

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХLVI СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від 14 грудня 2018 року                                                                проект № 10-VII

 

 

Про затвердження Положення про звільнення від плати за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах Вовчанської міської ради
на 2019 рік

 

Керуючись Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік», п. 5 ст. 35 Закону України «Про дошкільну освіту» № 2628-ІІІ від 11.07.2001 р., п. 2 наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах» № 667 від 21.11.2002 р., п. 20 Прикінцевих і перехідних положень Бюджетного кодексу України № 2456-VI від 08.07.2010 р., ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» № 280/97-вр від 21.05.1997 р., міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити Положення про звільнення від плати за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах Вовчанської міської ради на 2019 рік (Додаток 1).
 2. Доручити виконавчому комітету Вовчанської міської ради забезпечити виконання цього Положення.
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії В. Козлова) та постійну депутатську комісію з питань економічного і соціального розвитку міста, соціального захисту, медичного обслуговування населення, з гуманітарних питань, питань молодіжної політики та спорту, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями (голова комісії А. Зарубіна)

 

 

             

Міський голова                                                                      В. ШЕВЧЕНКО

 

Додаток 1
до рішення ХLVІ сесії VII скликання
Вовчанської міської ради
від 14 грудня 2018 р. № __-VII

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

про звільнення від плати за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах Вовчанської міської ради на 2019 рік

 

 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Це Положення визначає умови та порядок звільнення батьків від плати за харчування дітей (далі – батьківська плата) в дошкільних навчальних закладах Вовчанської міської ради.

 

1.2. Від плати за харчування дітей звільняються батьки або особи, що їх замінюють, за рішенням виконавчого комітету Вовчанської міської ради.

 

1.3. Від плати за харчування на 100 % звільняються:

- діти-сироти

- діти-напівсироти

- діти з інвалідністю

- діти, позбавлені батьківського піклування

- діти з сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»

- діти, які знаходяться під опікою

- діти, які проживають в дитячих будинках сімейного типу

- діти учасників антитерористичної операції на сході України

- діти, батьки яких мають статус внутрішньо переміщених осіб

- діти з сімей, у яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку встановлюється законом про Державний бюджет України для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у державних і комунальних закладах дошкільної освіти.

 

1.4. Від плати за харчування на 50 % звільняються:

- діти з багатодітних сімей (у сім’ях яких троє і більше дітей).

 

1.5. При зменшенні на 50 % плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах нарівні з рідними дітьми враховуються падчерки та пасинки, які проживають у цій сім’ї, якщо вони не були враховані в сім’ї іншого з батьків, а також діти, на яких оформлена опіка у зв’язку зі смертю батьків, позбавленням їх батьківських прав, засудженням до позбавлення волі, включаючи час перебування під слідством, або направленням на примусове лікування тощо.

 

1.6. Виконавчий комітет Вовчанської міської ради може встановлювати додаткові пільги щодо батьківської плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах за рахунок коштів міського бюджету.

 

1.7. З осіб, які не подали необхідних документів щодо звільнення від батьківської плати або зменшення її розміру, плата справляється у розмірі, встановленому рішенням виконавчого комітету Вовчанської міської ради на відповідний рік.

 

1.8. Середньомісячний сукупний дохід обчислюється за Методикою обчислення сукупного доходу сім’ї для всіх видів соціальної допомоги, затвердженою спільним наказом Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, Міністерства фінансів України, Державного комітету статистики України, Державного комітету молодіжної політики, спорту і туризму України від 15.11.2001 р. № 486/202/524/455/3370, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 07.02.2002 р. за № 112/6400.

Від плати за харчування звільняються діти з сімей, в яких обчислений таким чином середньомісячний сукупний дохід на кожного члена сім’ї не перевищує рівень забезпечення прожиткового мінімуму у відповідному календарному році.

 

1.9. У 2019 році рівень забезпечення прожиткового мінімуму, який використовується з метою порівняння середньомісячного сукупного доходу на кожного члена сім’ї, становить 635,00 грн.

 

1.10. Відшкодування витрат на харчування дітей, батьки яких звільняються від батьківської плати, здійснюється за рахунок коштів міського бюджету в межах затверджених лімітних призначень.

 

 1. ПОРЯДОК ЗВІЛЬНЕННЯ ВІД ПЛАТИ ЗА ХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ

2.1. Звільнення від батьківської плати здійснюється щорічно, починаючи з місяця подання батьками відповідних документів, діє протягом календарного року, крім випадків звільнення від батьківської плати сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».

 

2.2. Батьки, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», звільняються від плати за харчування дітей на період дії довідки, наданої Управлінням соціального захисту населення Вовчанської РДА, що підтверджує призначення відповідної допомоги.

 

2.3. Звільнення від плати за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах Вовчанської міської ради встановлюється рішенням виконавчого комітету Вовчанської міської ради на підставі письмової заяви будь-якого з батьків або осіб, що їх замінюють, на ім’я міського голови, до заяви додаються документи відповідно до переліку, затвердженого цим Положенням.

 

 1. ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ЗВІЛЬНЕННЯ ВІД ПЛАТИ ЗА ХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ

3.1. Для звільнення від плати за харчування дітей, які є сиротами, позбавлені батьківського піклування, перебувають під опікою та в дитячих будинках сімейного типу, до заяви додаються:

- копія паспорта опікуна (заявника)

- копія номеру картки платника податків заявника

- копія рішення про опіку.

 

3.2. Для звільнення від плати за харчування дітей з інвалідністю до заяви додаються:

- копія паспорта одного з батьків (заявника)

- копія номеру картки платника податків заявника

- копія посвідчення про встановлення інвалідності (або відповідної медичної довідки).

 

3.3. Для звільнення від плати за харчування дітей, які є напівсиротами, до заяви додаються:

- копія паспорта одного з батьків (заявника)

- копія номеру картки платника податків заявника

- копія свідоцтва про смерть одного з батьків.

 

3.4. Для звільнення від плати за харчування дітей з сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», до заяви додаються:

- копія паспорта одного з батьків (заявника)

- копія номеру картки платника податків заявника

- довідка про склад сім’ї

- довідка про призначення допомоги відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».

 

3.5. Для звільнення від плати за харчування дітей учасників антитерористичної операції на сході України до заяви додаються:

- копія паспорта одного з батьків (заявника)

- копія номеру картки платника податків заявника

- копія посвідчення учасника АТО.

 

3.6. Для звільнення від плати за харчування дітей, батьки яких мають статус внутрішньо переміщених осіб, до заяви додаються:

- копія паспорта одного з батьків (заявника)

- копія номеру картки платника податків заявника

- копія довідки про встановлення заявнику статусу внутрішньо переміщеної особи.

 

3.7. Для звільнення від плати за харчування дітей за доходами (сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму) до заяви додаються:

- копія паспорта одного з батьків (заявника)

- копія номеру картки платника податків заявника

- довідка про склад сім’ї

- довідки про доходи кожного з членів сім’ї за останні три місяці, що передують зверненню

- довідка про наявність (відсутність) земельної ділянки

 

3.8. Для звільнення від плати за харчування дітей з багатодітних сімей до заяви додаються:

- копія паспорта матері (заявника)

- копія номеру картки платника податків заявника

- довідка про склад сім’ї

- ксерокопія посвідчення багатодітної матері

  (у разі відсутності посвідчення – копії свідоцтв про народження усіх дітей).

 

 1. ПРОЦЕДУРА ПІДГОТОВКИ ПРОЕКТУ РІШЕННЯ ПРО ЗВІЛЬНЕННЯ ВІД ПЛАТИ ЗА ХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ

4.1. Після розгляду міським головою, та з резолюцією міського голови, документи, зазначені в розділі 3 цього Положення, передаються до відділу бухгалтерського обліку і господарської діяльності Вовчанської міської ради для перевірки відповідності наданих документів затвердженому переліку та підготовки проекту рішення виконавчого комітету про звільнення від батьківської плати.

 

4.2. У разі подання документів, які не відповідають затвердженому переліку, або неподання деяких документів, зазначених в розділі 3 цього Положення, спеціалісти відділу бухгалтерського обліку і господарської діяльності повідомляють про це заявника.

Надання додаткових документів здійснюється протягом одного місяця з дати звернення, якщо додаткові документи не будуть надані протягом цього терміну, питання звільнення від батьківської плати знімається з контролю до подання нової заяви з додаванням усіх необхідних документів, перелік яких затверджений цим Положенням.

 

4.3. Проект рішення про звільнення від батьківської плати разом з необхідними документами передається на розгляд виконавчого комітету Вовчанської міської ради.

 

 1. ОБЛІК ДІТЕЙ, ЯКІ ЗВІЛЬНЯЮТЬСЯ ВІД ПЛАТИ ЗА ХАРЧУВАННЯ

5.1. Облік дітей, які звільняються від плати за харчування згідно з цим Положенням, веде відділ бухгалтерського обліку і господарської діяльності Вовчанської міської ради.

 

Секретар міської ради                                                            Л. ДУДКА

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХLVI СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

 

від 14 грудня 2018 року                                                             проект № 11-VII

 

Про затвердження структури та чисельності апарату Вовчанської міської ради VII скликання та її виконавчого комітету
з 1 січня 2019 року

 

Керуючись постановою КМУ від 09.03.2006 р. № 268  «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (додатки 50, 55), наказом Міністерства праці України «Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів» від 02.10.1996 р. № 77, ст. 26, 59 Закону України від 21.05.1997 р. № 280/97-вр «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити структуру та чисельність апарату Вовчанської міської ради VII скликання та її виконавчого комітету з 1 січня 2019 року в кількості 27 одиниць (Додаток 1).
 2. Витрати на утримання апарату міської ради та її виконавчого комітету здійснювати в межах відповідних видатків, передбачених в міському бюджеті на 2019 рік.
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії В. Козлова).

 

    

         

Міський голова                                                            В. ШЕВЧЕНКО

 

 

Додаток 1
до рішення ХLVІ сесії VII скликання
Вовчанської міської ради
від 14 грудня 2018 р. № __-VII

 

 

 

СТРУКТУРА
апарату Вовчанської міської ради VII скликання та її виконавчого комітету з 1 січня 2019 року

 

№ з/п

Назва посади

Кількість штатних одиниць, чол.

1

Міський голова

1

2

Секретар міської ради

1

3

Заступник міського голови

3

4

Керуючий справами (секретар) виконкому

1

5

Начальник відділу бухгалтерського обліку і господарської діяльності

1

6

Начальник відділу державного архітектурно-будівельного контролю

1

7

Провідний спеціаліст відділу державного архітектурно-будівельного контролю

2

8

Провідний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку і господарської діяльності

6

9

Провідний спеціаліст

8

10

Завідувач господарства

1

11

Водій автотранспортних засобів

1

12

Прибиральниця службових приміщень

1

 

ВСЬОГО:

27

 

 

 

Секретар міської ради                                                             Л. ДУДКА

 

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХLVІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ

 

 

від 14 грудня 2018 року                                                             проект № 12-VII

 

 

Про затвердження штатного розпису Вовчанської міської ради VII скликання з 1 січня 2019 року

 

Керуючись Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік», постановою КМУ «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» № 268 від 09.03.2006 р., наказом Міністерства праці України «Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів» № 77 від 02.10.1996 р., ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» № 280/97-вр від 21.05.1997 р., міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити штатний розпис Вовчанської міської ради VII скликання з 1 січня 2019 року (Додаток 1).
 2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії В. Козлова).

 

    

         

Міський голова                                                               В. ШЕВЧЕНКО

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХLVІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від 14 грудня 2018 року                                                                проект № 13-VII

 

 

Про затвердження штатного розпису Вовчанського відділу благоустрою міста з 1 січня 2019 року

 

 

Керуючись Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік», постановою КМУ «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» № 1298 від 30.08.2002 р., ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» № 280/97-вр від 21.05.1997 р., міська рада

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити штатний розпис Вовчанського відділу благоустрою міста з 1 січня 2019 року (Додаток 1).
 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії В. Козлова).

 

       

     

 

Міський голова                                                        В. ШЕВЧЕНКО

 

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХLVI СЕСІЯ   VII  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

    Від  14 грудня  2018 року                                              №  14-VII

 

Про внесення змін та доповнень до програми економічного і соціального розвитку міста Вовчанська на 2016-2022 роки

 

         Керуючись проектом Закону України «Про державний бюджет України на  2019 рік»,  ст. 91 п. 6 Бюджетного кодексу України, ст. 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вовчанська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Внести доповнення  до Програми економічного і соціального розвитку міста Вовчанська на 2016-2022 роки, а саме на 2019 рік:

1.1. До розділу будівництво

кошти в сумі 50,0 тис. грн. на виготовлення проектно-кошторисної документації  для  будівництва міського цвинтаря.

1.2.  До розділу Землеустрій

Кошти в сумі 50,0 тис. грн.. на здійснення заходів з землеустрою для будівництва міського цвинтаря.

кошти в сумі 250,0 тис. грн.. на проведення нормативно-грошової оцінки земель Вовчанської міської ради

1.3. До розділу житлово-комунальне господарство

   підрозділ КП «Вовчанськ»

-   кошти в сумі 245,0 тис. грн.. на придбання дитячих та спортивних майданчиків;

-  кошти в сумі 50,0 тис. грн.. на поточний ремонт та утримання шахтних колодязів;

-  кошти в сумі 50,0 тис. грн.. придбання та встановлення лічильників холодної води;

-   кошти в сумі 50,0 тис. грн.. на придбання дорожніх знаків;

-   кошти в сумі 100,0 тис. грн.. на придбання фарби та розчинників для нанесення дорожньої розмітки та технічної солі для посипання вулиць в зимовий період;

Підрозділ  КП «Вовчанські очисні споруди»:

 • Кошти в сумі 183,1 тис. грн.. фінансова допомога КП «Вовчанські очисні споруди»;

Відділ благоустрою міста:

-   кошти в сумі 727,4  тис. грн. забезпечення діяльності Вовчанського відділу благоустрою міста;

-   кошти в сумі 50,0 тис. грн. проведення громадських робіт;

Міська рада:

-    кошти в сумі 200,0 тис. грн.. поточний ремонт водопровідної мережі міста від вул.. Гоголя до ДНЗ ясла-садок №7 та по вул.. Героїв Чорнобиля від вул.. Духовна до вул.. Набережна;

-    кошти в сумі 845,4 тис. грн.. оплата за електроенергію вуличне освітлення;

-  кошти в сумі 50,0 тис. грн.. на придбання відеоапаратури для забезпечення виконання програми «Безпечне місто»

-  кошти в сумі 30,0 тис. грн.  проведення вакцинації, стерилізації, щеплення, чипування та відлов тварин у м. Вовчанську.

-   кошти в сумі 2988,4 тис. грн. на виконання робіт з благоустрою міста;

-   кошти в сумі 1647,6 тис. грн.. на проведення поточного ремонту доріг в м. Вовчанськ;

-    кошти  в сумі 6,0 тис. грн. на обстеження дна р. Вовча в районі Гурканівського мосту.

-  кошти в сумі 25,0 тис. грн.. на безпечне збирання перевезення та переробку ТПВ на несанкціонованих сміттєзвалищах.

- кошти в сумі 93,6 тис. грн.. на озеленення міста;

-  кошти в сумі 180,0 тис. грн..  спів фінансування проекту благоустрою парку біля міської поліклініки.

 1.4 До розділу Освіта

-   кошти в сумі 15900,1 тис. грн.. на утримання дитячих дошкільних закладів міста в тому числі 11496,1 тис. грн.. інша субвенція з районного бюджету;

-   кошти в сумі 1164,5 тис. грн.. батьківська плата за відвідування дитячих дошкільних закладів міста;

1.5 До розділу соціальний захист населення

кошти в сумі 787,3  тис. грн.. на виплату  матеріальної допомоги (300,0 тис. грн..) та пільгове перевезення  окремих категорій громадян (487,3 тис. грн..);

1.6 До розділу Культура

- кошти в сумі 130,0 тис. грн.. на проведення святкових заходів;

1.7 До розділу Фізична культура та спорт

 -   кошти в сумі 100,0 тис. грн. на забезпечення проведення спортивних змагань в м. Вовчанськ;

1.8 До розділу розвиток інформаційного простору

-   кошти в сумі 351,9 тис. грн.. на оплату послуг  друкування матеріалів Вовчанської міської ради та випуск газети Вовчанський вісник;

1.9 До розділу фінансове забезпечення утримання об’єктів спільного користування  чи ліквідації негативних наслідків

- кошти в сумі 90,0 тис. грн.. пільгове перевезення пасажирів залізничним транспортом.

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.)

 

                      Міський голова                                     В.ШЕВЧЕНКО

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХLVI СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від 14 грудня 2018 року                                                                проект № 15-VII

Про місцевий бюджет
міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району Харківської області на 2019 рік

Керуючись Бюджетним кодексом УкраїниЗаконом України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Вовчанська міська рада

ВИРІШИЛА: 
       

 1. Визначити на 2019 рік:

доходи місцевого бюджету у сумі 33 362 700,00 гривень, у тому числі доходи загального фонду місцевого бюджету – 32 104 600,00 гривень та доходи спеціального фонду місцевого бюджету – 1 258 100,00 гривень згідно з додатком 1 до цього рішення;

видатки місцевого бюджету у сумі 33 362 700,00 гривень, у тому числі видатки загального фонду місцевого бюджету – 31 609 600,00 гривень та видатки спеціального фонду місцевого бюджету – 1 753 100,00 гривень;

  профіцит за загальним фондом місцевого бюджету у сумі 495 000,00 гривень згідно з додатком 2 до цього рішення;

  дефіцит за спеціальним фондом місцевого бюджету у сумі 495 000,00 гривень згідно з додатком 2 до цього рішення;

оборотний залишок бюджетних коштів місцевого бюджету у розмірі
20 000,00 гривень, що становить 0,06 відсотків видатків загального фонду місцевого бюджету, визначених цим пунктом;

резервний фонд місцевого бюджету у розмірі 50 000,00 гривень, що становить 0,16 відсотків видатків загального фонду місцевого бюджету, визначених цим пунктом.

 

 1. Затвердити бюджетні призначення головну розпоряднику коштів місцевого бюджету на 2019 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами згідно з додатком 3до цього рішення.

 

 1. Затвердити на 2019 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 4 до цього рішення.

 

 1. Затвердити на 2019 рік розподіл коштів бюджету розвитку на здійснення заходів на будівництво, реконструкцію і реставрацію об’єктів виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури за об’єктами згідно з додатком 5 до цього рішення.

 

 1. Затвердити розподіл витрат місцевого бюджету на реалізацію місцевих/регіональних програм у сумі 1 321 900,00 гривень згідно з додатком 6 до цього рішення.

 

 1. Установити, що у загальному фонді місцевого бюджету на 2019 рік:

1) до доходів загального фонду місцевого бюджету належать доходи, визначені статтею 69 Бюджетного кодексу України, та трансферти, визначені статтями 93, 96 Бюджетного кодексу України (крім субвенцій, визначених статтею 691 та частиною першою статті 71 Бюджетного кодексу України), а також такі надходження відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік»:

 • податок на прибуток підприємств комунальної власності – 216 000,00 гривень;
 • акцизний податок з вироблених в Україні підакцизних товарів (пальне) – 443 540,00 гривень;
 • акцизний податок з ввезених на митну територію України підакцизних товарів (пальне) – 1 803 500,00 гривень;
 • акцизний податок від реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – 2 306 900,00 гривень;
 • податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об’єктів житлової нерухомості – 12 840,00 гривень;
 • податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об’єктів житлової нерухомості – 40 230,00 гривень;
 • податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об’єктів нежитлової нерухомості – 723 040,00 гривень;
 • податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об’єктів нежитлової нерухомості – 34 530,00 гривень;
 • земельний податок з юридичних осіб – 3 177 970,00 гривень;
 • орендна плата з юридичних осіб – 3 905 510,00 гривень;
 • земельний податок з фізичних осіб – 196 800,00 гривень;
 • орендна плата з фізичних осіб – 587 860,00 гривень;
 • транспортний податок з юридичних осіб – 12 500,00 гривень;
 • збір за місця для паркування транспортних засобів, сплачений фізичними особами – 83 770,00 гривень;
 • єдиний податок з юридичних осіб – 839 500,00 гривень;
 • єдиний податок з фізичних осіб – 4 165 800,00 гривень;
 • єдиний податок з сільськогосподарських товаровиробників, у яких частка сільськогосподарського виробництва за попередній податковий період дорівнює або перевищує 75 % – 970 120,00 гривень;
 • частина чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об’єднань, що вилучається до бюджету – 14 900,00 гривень;
 • адміністративні штрафи та інші санкції – 156 940,00 гривень;
 • плата за надання інших адміністративних послуг – 768 490,00 гривень;
 • надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності – 15 600,00 гривень;
 • державне мито в частині, що відповідно до закону зараховується до відповідних місцевих бюджетів – 64 440,00 гривень;
 • інші надходження (від приватизації житла) – 67 720,00 гривень;
 • інші субвенції з місцевого бюджету – 11 496 100,00 гривень.

 

 1. Установити, що джерелами формування спеціального фонду місцевого бюджету на 2019 рік:

1) у частині доходів є надходження, визначені статтями 691, 71 Бюджетного кодексу України, а також такі надходження відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік»:

 • плата за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю (батьківська плата за перебування дітей в дошкільних навчальних закладах) – 1 164 500,00 грн.;
 • екологічний податок – 93 600,00 грн.

 

 1. Установити, що у 2019 році кошти, отримані до спеціального фонду місцевого бюджету згідно з відповідними пунктами статті 691 Бюджетного кодексу України, спрямовуються на реалізацію заходів, визначених статтею 91 Бюджетного кодексу України, з урахуванням норм пункту 20 Розділу VI Бюджетного кодексу України «Прикінцеві та перехідні положення», а саме: кошти, отримані до спеціального фонду згідно з відповідними підпунктами абзацу 1) пункту 7 цього рішення, спрямовуються на:

оплату продуктів харчування в дошкільних навчальних закладах міста (за рахунок джерел, визначених першим підпунктом абзацу 1) пункту 7 цього рішення);

озеленення території міста відповідно до міської Природоохоронної програми (за рахунок джерел, визначених другим підпунктом абзацу 1) пункту 7 цього рішення).

 

 1. Визначити на 2019 рік відповідно до статті 55Бюджетного кодексу України захищеними видатками місцевого бюджету видатки загального фонду на:
 • оплату праці працівників бюджетних установ;
 • нарахування на заробітну плату;
 • придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;
 • забезпечення продуктами харчування;
 • оплату комунальних послуг та енергоносіїв;
 • поточні трансферти населенню;
 • поточні трансферти місцевим бюджетам.

 

 1. Здійснювати за рішенням сесії Вовчанської міської ради розміщення тимчасово вільних коштів місцевого бюджету на депозитах або шляхом придбання цінних паперів, емітованих міською радою, з подальшим поверненням таких коштів до кінця поточного бюджетного періоду, а також шляхом придбання державних цінних паперів (відповідно до статті 16 Бюджетного кодексу України) в межах поточного бюджетного періоду на конкурсних засадах.

 

 1. Надати право отримувати позики на покриття тимчасових касових розривів місцевого бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, відповідно до статей 4373Бюджетного кодексу України, міській раді в особі міського голови.

 

 1. Обслуговування бюджетних коштів у частині бюджету розвитку та власних надходжень бюджетних установ установами банків державного сектору у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, відповідно до частини другоїстатті 78 Бюджетного кодексу України, може здійснюватися за рішенням сесії міської ради.

 

 1. Апарат Вовчанської міської ради, як головний розпорядник коштів місцевого бюджету, забезпечує виконання норм Бюджетного кодексу Українистосовно:

1) затвердження паспортів бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цим рішенням;

2) здійснення управління бюджетними коштами у межах встановлених їм бюджетних повноважень та оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі;

3) забезпечення доступності інформації про бюджет відповідно до законодавства, а саме:

здійснення публічного представлення та публікації інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені цим рішенням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня 2019 року;

оприлюднення паспортів бюджетних програм у триденний строк з дня затвердження таких документів;

4) взяття бюджетних зобов’язань та здійснення витрат бюджету;

5) забезпечення у повному обсязі проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, та укладання договорів за кожним видом енергоносіїв у межах встановлених обґрунтованих лімітів споживання тощо.

 

 1. Встановити, що внесення змін до місцевого бюджету міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району Харківської області на 2019 рік здійснюється за рішенням сесії міської ради у випадках, передбачених Бюджетним кодексом України. Надати право міському голові у міжсесійний період проводити розподіл та перерозподіл коштів місцевого бюджету, субвенцій та інших трансфертів, шляхом видання розпоряджень, за умови погодження такого розподілу/перерозподілу з постійною комісією міської ради з питань бюджету, з наступним внесенням змін до рішення про місцевий бюджет.

 

 1. Рішення набуває чинності з 1 січня 2019 року.

 

 1. Додатки 1-6 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

 

 1. Рішення підлягає оприлюдненню в десятиденний строк з дня його прийняття відповідно до частини четвертоїстатті 28 Бюджетного кодексу України.

 

 1. Встановити інші положення, які регламентують процес виконання місцевого бюджету, а саме:

1) Розпорядники коштів місцевого бюджету та одержувачі коштів місцевого бюджету беруть бюджетні зобов’язання та здійснюють видатки за загальним фондом бюджету тільки в межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисами, враховуючи необхідність виконання бюджетних зобов’язань минулих років, зареєстрованих в органах Державної казначейської служби України. Зобов’язання, взяті розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів без відповідних бюджетних асигнувань або з перевищенням повноважень, встановлених цим рішенням, не вважаються бюджетними зобов’язаннями і не підлягають оплаті за рахунок бюджетних коштів. За наявності простроченої заборгованості із заробітної плати, а також за спожиті комунальні послуги та енергоносії, розпорядники та одержувачі бюджетних коштів не беруть бюджетні зобов’язання в межах бюджетних асигнувань за загальним фондом бюджету та не здійснюють платежі за іншими заходами, пов’язаними з функціонуванням бюджетних установ (крім захищених видатків бюджету), до погашення такої заборгованості.

2) Керівники бюджетних установ, які фінансуються з місцевого бюджету міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району Харківської області, утримують чисельність працівників та здійснюють видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого в кошторисі відповідної бюджетної установи, одержувачі бюджетних коштів – в межах планів використання бюджетних коштів.

3) Комунальні підприємства міста сплачують до загального фонду місцевого бюджету частину чистого прибутку (доходу), нормативи відрахувань щодо якої встановлені відповідним рішенням Вовчанської міської ради. Частина чистого прибутку (доходу) сплачується наростаючим підсумком щоквартальної фінансово-господарської діяльності комунального підприємства протягом 2019 року.

4) Вовчанському міському голові надається право укладати договори про передачу міжбюджетних трансфертів між місцевим бюджетом міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району Харківської області та іншими бюджетами.

 

 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії В. Козлова).

 

 

 

 

Міської голова

 

 В. ШЕВЧЕНКО

 

 

 

 

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 XLVI сесія   VІI   скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

   

    від 14  грудня   2018 р.                                                               проект №  16-VIІ

                                       

Про затвердження договору на передачу трансфертів районному бюджету на 2019 рік

 

         Розглянувши пропозиції Вовчанської районної держадміністрації лист № 01-53/3568 від 06.12.2018 року  про виділення іншої субвенції на  виконання районної «Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району Харківської області на 2018-2020 роки» та згідно ст. 91, 106 Бюджетного  кодексу України, п.43 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

                                            В И Р І Ш И Л А :

        

 1. Затвердити укладений договір з районною радою про надання іншої субвенції на виконання районної «Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району Харківської області на 2018-2020 роки» в сумі 90000,00 грн.
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії – В.Козлова).   

 

 

 

 

 

                 Міський голова                                               В.ШЕВЧЕНКО

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  ХLVІСЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р  І Ш Е Н Н Я

 

Від 14 листопада 2018 року             № 18-VIІ

 

Про затвердження розпорядження  Вовчанського міського голови,  виданого  у міжсесійний період

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій інформацію керуючої справами (секретаря) виконкому Мурашко А.стосовно затвердженнярозпорядженьВовчанського міського голови, виданих у міжсесійний період враховуючи положення Закону України «Про доступ до публічної інформації», керуючись ст.26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.п. 3,21 ст.3.3 Регламенту міської ради VІІ скликання (зі змінами та доповненнями), міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

 1. Затвердити розпорядження Вовчанського міського головипропреміювання міського голови, виданого у міжсесійний період (додається).
 2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії В.Козлова).

 

 

Міський голова                                          В.ШЕВЧЕНКО

 

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ХLVІ СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

    Від 14 грудня 2018 року                    проект № 19-VIІ

 

Про план роботи Вовчанської міської ради VIІ скликання на 2019 рік

 

            Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій проект плану роботи Вовчанської міської ради VIІ скликання на 2018 рік,відповідно до п.п. 7 п.1 ст. 26Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А  :

 

 1. Затвердити план роботи Вовчанської міської радиVIІ скликання на 2019 рік. (Додається).
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії А.Добровінський).

 

 

 

Міський голова                                             В.ШЕВЧЕНКО

 

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 ХLVІ    СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

    Від 14 грудня 2018 року                                          проект  № 20-VIІ

 

 

 

Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів

регуляторних актів на 2019рік

 

Відповідно до п.7 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 7,13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності» з метою планування діяльності Вовчанської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на наступний календарний рік для забезпечення здійснення державної регуляторної політики у м. Вовчанськ,  міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити план діяльності Вовчанської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік (додається).
 2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Вовчанської міської ради з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності, депутатської етики та місцевого самоврядування.(голова комісії А.Добровінський)

 

 

Міський голова                                                   В.ШЕВЧЕНКО

                                               Додаток 

                                                      До рішення ХLVІ сесії VII скликання 

від14.12.2018 року №

 

 

План  діяльності Вовчанської міської  ради з 

підготовки проектів регуляторних

актів на 2019 рік

 

№ п/п

Назва проекту регуляторного акту

Ціль прийняття регуляторного акту

Термін розробки регуляторного акту

Найменування підрозділу відповідального за розробку проекту

1.

Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік

Поповнення дохідної частини бюджету міської ради

І-ІІквартал

Комісіяз питаньзаконності, правопорядку, депутатськоїдіяльності,депутатськоїетики та місцевогосамоврядування

Комісія з питань бюджету

 

2.

Правила прийому стічних вод  підприємств та організацій у комунальну систему каналізації м. Вовчанськ

Регулювання питання щодо прийому стічних вод

І-ІІквартал

Комунальне підприємство «Вовчанськ»