Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Проекти рішень ХLІІІ сесії VII cкликання (Загальні та інші питання)

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХLIII   СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

    Від 28 вересня 2018  року                                      проект    № 1-VIІ

 

Про звіт директора комунального підприємства «Вовчанськ» про  роботу підприємства  у І півріччі 2018  рокута  хід підготовки до роботи в осінньо–зимовий період.

 

Заслухавши на засіданнях постійних депутатських комісій  звіт   директора комунального підприємства  «Вовчанськ»  Дедещенка Ю. про  роботу підприємства  у І півріччі 2018  рокута  хід підготовки до роботи в осінньо–зимовий періодна виконання п.21 Плану роботи Вовчанської міської радиVІІ скликання на 2018 рік, керуючись ст.ст.17, 26, 59Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 1.Звіт директора  комунального підприємства  «Вовчанськ» про  роботу підприємства  у І півріччі 2018  рокута  хід підготовки до роботи в осінньо–зимовий період  взяти до відома (додається).

 1. Визнати роботу КП «Вовчанськ» та його керівника заІ півріччя 2018  року - задовільною.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань комунальної власності, житлового-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв’язку (голова комісії Кулаков І.).

 

 

 

Міський голова                                               В. ШЕВЧЕНКО

 

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХLIII   СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

    Від 28  вересня    2018 року                        проект          №   2-VIІ

 

 

Про звіт директора комунального підприємства «Вовчанські очисні споруди»про  роботу підприємства у І півріччі 2018  року та  хід підготовки до роботи в осінньо–зимовий період.

 

   Заслухавши на засіданнях постійних депутатських комісій  звіт   директора комунального підприємства  «Вовчанські очисні споруди»  Кириченка С. про  роботу підприємства у І півріччі 2018  року та  хід підготовки до роботи в осінньо–зимовий період,на виконання п.21 Плану роботи Вовчанської міської ради VІІ скликання на 2018 рік, керуючись ст.ст.17, 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Звіт директора комунального підприємства  «Вовчанські очисні споруди»    про  роботу підприємства  у І півріччі 2018  року та  хід підготовки до роботи в осінньо–зимовий період взяти до відома ( додається)
 2. Визнати роботу комунального підприємства «Вовчанські очисні споруди» та його керівника за І півріччя 2018 року  - задовільною.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань комунальної власності, житлового-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв’язку (голова комісії Кулаков І.).

 


 

 

Міський голова                                                                        В. ШЕВЧЕНКО

 

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХLIII   СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

    Від 28 вересня 2018 р.                                            проект№ 3-VIІ

 

 

Про звіт начальника Вовчанського відділу благоустрою містапро  роботу відділу  у І півріччі 2018  року та  хід підготовки до роботи в осінньо–зимовий період.

 

   Заслухавши на засіданнях постійних депутатських комісій  звіт   начальника Вовчанського відділу благоустрою міста Назаренко В.про  роботу відділу  у І півріччі 2018  року та  хід підготовки до роботи в осінньо–зимовий період на виконання п. 21  Плану роботи Вовчанської міської ради VІІ скликання на 2018 рік,відповідно до п.11 ст. 26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

 1. Звіт начальника Вовчанського відділу благоустрою містапро роботу відділу  у І півріччі 2018  року та  хід підготовки до роботи в осінньо–зимовий період взяти до відома (додається). 
 2. Визнати роботу Вовчанського відділу благоустрою міста  та його керівника за І півріччя  2018  року - задовільною.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань комунальної власності,житлового-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв’язку (голова комісії Кулаков І.). 

 

 

Міський голова                                                           В. ШЕВЧЕНКО

 

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

 ХLIII   СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

    Від 28 вересня  2018 р.                                                проект    №  5-VIІ

 

Про внесення змін до  рішення ІІ (позачергової) сесії І пленарне засідання VІІ  скликання від 10.12.2015 року № 6.7-VІІ «Про закріплення депутатів Вовчанської міської ради УІІ скликання за  виборчими  округами» 

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій постанову Вовчанської міської виборчої комісії від 10.08. 2018 року  № 46,     відповідно до пп.2,3 ст.. 4,  Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» ст..47, п. 1, п.2 ст.  49, ст.59 Закону  України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада   

В И Р І Ш И Л А  :

 

1.Внестизміни до рішення   ІІ (позачергової) сесії І пленарне засідання VІІ  скликання від 10.12.2015 року № 6-VІІ «Про закріплення депутатів Вовчанської міської ради УІІ скликання за  виборчими  округами»,   а саме:

1.1.Закріпити  депутата Струкову Марину Анатоліївну, яка була обрана депутатом міської ради в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Партії «Відродження» за виборчим округом № 9, в зв’язку з достроковим припиненням повноважень Черкас Наталі Володимирівни  як депутата Вовчанської міської ради VІІ скликання.

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування  (голова комісії  голова комісії Добровінський А.)

 

 

 

Міський голова                                                                        В. ШЕВЧЕНКО

 

 

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХLIII   СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

    Від 28  вересня 2018 р.           проект№ 6-VIІ

 

Про внесення змін до  рішення ІІ (позачергової) сесії І пленерне засідання VІІ скликання  від 10.12.2015 року № 5- VІІ «Про затвердження    складу постійних депутатських комісій Вовчанської  міської  ради  VІІ скликання»

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій постанову Вовчанської міської виборчої комісії від 10.08..2018 року  № 46 та письмову згоду депутата міської ради Струкової М.А., відповідно до пп.2,3 ст.. 4, п.1 ст. 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» ст..47, п. 1, п.2 ст.  49, 59 Закону  України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада 

В И Р І Ш И Л А  :

1.Внестизміни до рішення ІІ (позачергової) сесії І пленерне засідання VІІ скликання  від 10.12.2015 року № 5- VІІ «Про затвердження    складу постійних депутатських комісій Вовчанської  міської  ради  VІІ скликання»   а саме:

1.1.Виключитизі складу постійної депутатської комісії з питань економічного і соціального розвитку міста, соціального захисту, медичного обслуговування населення, з гуманітарних питань, питань молодіжної політики та спорту, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціямидепутата Черкас Наталю Володимирівну в зв’язку з достроковим припиненням її повноважень як депутата Вовчанської міської ради VІІ скликання.

1.2. Ввести до складу постійної депутатської комісії з питань економічного і соціального розвитку міста, соціального захисту, медичного обслуговування населення, з гуманітарних питань, питань молодіжної політики та спорту, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями депутата Струкову Марину Анатоліївну, яка була обрана депутатом міської ради в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Партії «Відродження».

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії Добровінський А.В.).

 

Міський голова                                                                        В. ШЕВЧЕНКО

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХLІІІ   СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ 

Р  І Ш Е Н Н Я

 

від  28 вересня   2018 року                                                    проект          № 7- VIІ                                 

 

 

Про  затвердження         протоколу № 40 постійної депутатської комісії з питань економічного і соціального розвитку міста, соціального захисту, медичного обслуговування населення, з гуманітарних питань, питань молодіжної політики та спорту, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями Вовчанської міської ради VIІ  скликання 

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій  протокол № 40 засідання  постійної депутатської комісії з питань економічного і соціального розвитку міста, соціального захисту, медичного обслуговування населення, з гуманітарних питань, питань молодіжної політики та спорту, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями Вовчанської міської ради VIІ  скликання,  відповідно доп.п.2 п.1 ст. 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», Вовчанська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

               

1.Затвердити протокол № 40 постійної депутатської комісії з питань економічного і соціального розвитку міста, соціального захисту, медичного обслуговування населення, з гуманітарних питань, питань молодіжної політики та спорту, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями Вовчанської міської ради VIІ  скликання      ( Додаток №1 ).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської  етики, місцевого самоврядування(голова комісії  Добровінський А..).              

 

 

 

Міський голова                                                                        В. ШЕВЧЕНКО

 

 

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА

ХLІII  СЕСІЯ  VІI СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

28     вересня   2018   року                                                                    №       -VII

 

Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій питання «Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік», відповідно до статті 77 Бюджетного кодексу України, керуючись статтею 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Визначити на 2018 рік:
 • доходи міського бюджету у сумі 51304,2 тис. грн., в тому числі доходи загального фонду міського бюджету 36686,7 тис. грн., доходи спеціального фонду міського бюджету 14617,5 тис. грн. згідно з додатком № 1 до цього рішення;
 • видатки  міського бюджету у сумі 53255,9 тис. грн., в тому числі видатки загального фонду міського бюджету 28509,4 тис. грн., видатки спеціального фонду міського бюджету 24746,5 тис. грн.
 • Профіцит загального фонду міського бюджету у сумі – 8177,5 тис. грн. згідно з додатком 7 до цього рішення.;
 • дефіцит спеціального фонду міського бюджету –9306,4 тис. грн. згідно з додатком 7 до цього рішення.
 1. Затвердити бюджетні призначення коштів міського бюджету на 2018 рік за типовою відомчою, тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів, у тому числі по загальному фонду 28509,4 тис. грн. та спеціальному фонду 24746,5 тис. грн. згідно з додатком № 2 до цього рішення.
 2. Визначити оборотний залишок бюджетних коштів міського бюджету у сумі 20,0 тис. грн.
 3. Затвердити на 2018 рік міжбюджетні трансферти в сумі 602,7 тис. грн.. згідно з додатком № 3 до цього рішення.
 4. Затвердити на 2018 рік перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку згідно з додатком № 4 до цього рішення.
 5. Затвердити на 2018 рік резервний фонд міського бюджету у сумі 5,9 тис. грн.
 6. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду міського бюджету на 2018 рік за їх економічною структурою:

оплата праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

поточні трансферти населенню;

поточні трансферти місцевим бюджетам.

 1. Затвердити в складі видатків міського бюджету кошти на реалізацію місцевих програм у сумі 26290,4 тис. грн. згідно з додатком № 5 до цього рішення.
 2. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право міській раді, в особі його керівника, отримувати в управлінні Державної казначейської служби у Вовчанському районі у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України:

- позики на покриття тимчасових касових розривів міського бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

 1. Одержувачам коштів міського бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості із зазначених видатків. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань, згідно з додатком № 6 до цього рішення.
 2. Установити, що у загальному фонді міського бюджету на 2018 рік до доходів належать надходження, визначені статтею 69 Бюджетного кодексу України.
 3. Установити, що джерелами формування спеціального фонду міського бюджету на 2018 рік у частині доходів є надходження, визначені статтею 691 Бюджетного кодексу України.
 4. Установити, що джерелами формування спеціального фонду міського бюджету на 2018 рік у частині фінансування є надходження, визначені статтею 71 Бюджетного кодексу України.
 5. Розпорядники коштів місцевих бюджетів та одержувачі коштів міського бюджету беруть бюджетні зобов’язання та здійснюють видатки за загальним фондом бюджету тільки в межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисами, враховуючи необхідність виконання бюджетних зобов’язань минулих років, узятих в органах Державної казначейської служби України.

            Зобов'язання, взяті розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів без відповідних бюджетних асигнувань або з перевищенням повноважень, встановлених рішенням сесії міської ради про міський бюджет, не вважаються бюджетними зобов'язаннями і не підлягають оплаті за рахунок бюджетних коштів. Взяття таких зобов'язань є порушенням бюджетного законодавства.

За наявності простроченої заборгованості із заробітної плати, а також за спожиті комунальні послуги та енергоносії розпорядники та одержувачі бюджетних коштів в межах бюджетних асигнувань за загальним фондом не беруть бюджетні зобов'язання та не здійснюють платежі за іншими заходами, пов’язаними з функціонуванням бюджетних установ (крім захищених видатків бюджету), до погашення такої заборгованості.

 1. Установити, що керівники бюджетних установ, які фінансуються з міського бюджету, утримують чисельність працівників та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ у кошторисах, одержувачі бюджетних коштів – в межах планів використання бюджетних коштів та фактично одержаних обсягів валових доходів.
 2. Встановити, що внесення змін до міського бюджету на 2018 рік здійснюється за рішенням сесії міської ради у випадках передбачених Бюджетним кодексом України. Надати право міському голові у період між сесіями Вовчанської міської ради, за умови погодження з постійною комісією міської ради з питань бюджету, проводити розпорядженням розподіл та перерозподіл коштів міського бюджету, додаткових дотацій, субвенцій із державного бюджету та інших трансфертів, з наступним внесенням змін до рішення про міський бюджет.
 3. Установити, що комунальні підприємства міста  сплачують до загального фонду міського бюджету частину чистого прибутку (доходу), нормативи відрахувань встановлені рішенням Вовчанської міської ради від 25.09.2008 року № 4.1-V «Про встановлення нормативу відрахувань частини чистого прибутку (доходу) господарськими організаціями комунальної власності та організаціями з часткою комунальної власності».

Частина чистого прибутку (доходу) сплачується наростаючим підсумком щоквартальної фінансово-господарської діяльності у 2018 році.

Комунальні  підприємства міста подають Розрахунок частини чистого прибутку (доходу) разом з фінансовою звітністю, складеною відповідно до Положень (стандартів) бухгалтерського обліку, до органів державної податкової служби у строки, передбачені для подання декларації з податку на прибуток.

 1. Надати право голові Вовчанської міської ради укладати договори про міжбюджетні трансферти між міським бюджетом та іншими бюджетами.
 2. Додатки № 1,2,3,4,5,6,7,8 до цього рішення є його невід'ємною частиною.
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (Козлова В.В.).

 

 

 

Голова Вовчанської  міської ради                                                           В.С.Шевченко

 

 

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХLІІІСЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р  І Ш Е Н Н Я

 

Від 28 вересня 2018 року                                         проект   №    9-VIІ

 

Про затвердження розпорядження  Вовчанського міського голови,  виданого  у міжсесійний період

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій інформацію керуючої справами (секретаря) виконкому Мурашко А.С. стосовно затвердженнярозпорядженьВовчанського міського голови, виданих у міжсесійний період враховуючи положення Закону України «Про доступ до публічної інформації», керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.п. 3,21 ст.3.3 Регламенту міської ради VІІ скликання (зі змінами та доповненнями), міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

 1. Затвердити розпорядження Вовчанського міського головипропреміювання міського голови та заступників Вовчанського міського голови,виданого у міжсесійний період (додається).
 2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.).

 

 

Міський голова                                          В.ШЕВЧЕНКО

 

 

 

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХLІІІ   СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р  І Ш Е Н Н Я

 

від  28 вересня   2018 року                                                    проект     № 10- VIІ                                 

 

 

 

Про затвердження звіту

про оцінку комунального  майна

 

        Розглянувши   на засіданні постійних депутатських комісій   «Звіт про оцінку нерухомого майна-нежитлового приміщення напівпідвалу,  загальною площею 31,8 кв.м, розташованого за адресою: Харківська обл., Вовчанський р-н, м. Вовчанськ, вул. Л. Бикова,  11/2»,  на виконання рішення ХХХVІІІ сесії VІІ скликання Вовчанської міської ради від 11.05.2018 року «Про продаж комунального майна» № 5.3-УІІ, відповідно до п.30 ст. 26, ст. 59, ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Затвердити «Звіт про оцінку нерухомого майна-нежитлового приміщення напівпідвалу, загальною площею 31,8 кв.м, розташованого за адресою: Харківська обл., Вовчанський р-н, м. Вовчанськ, вул. Л. Бикова,  11/2», згідно якого ринкова вартість майна(без урахування ПДВ) на дату оцінки   05 вересня 2018 року складає 46 000, 00 грн (сорок шість тисяч гривень). 
 2. Відповідальність за достовірну оцінку вартості об’єкта покласти на ТОВ «Антей Інвест Груп».
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв'язку (голова комісії Кулаков І.В.).

 

 

  Міський голова                                                                           В.ШЕВЧЕНКО

 

 

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

ХLIII СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

    Від 28 вересня2018 р.                                 проект  № 11.1-VIІ

 

Про приєднання до Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій лист виконавчого директора Асоціації міст України № 1-261 від 01.08.2018 року, беручи до уваги Конвенцію про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок, проголошену Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй 1979 року,відповідно до статті 12 Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», з метою сприяння реалізації механізмів для досягнення рівності можливостей жінок і чоловіків у житті місцевих громад міста Вовчанська, керуючись статтею 26, частиною 1 статті 59 Закону  України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А  :

 

1.Приєднатися до Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад (додається).

 1. Доручити міському голові в особі Шевченка Володимира Сергійовича підписати Європейську Хартію рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад.

3.Вовчанському міському голові Шевченку Володимиру Сергійовичу подати у встановленому порядку заяву про приєднання доЄвропейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської  етики, місцевого самоврядування  (голова комісії  голова комісії Добровінський А.)   

 

 

Міський голова                                                                        В. ШЕВЧЕНКО

 

 

УКРАЇНА
ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
XLІІІ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
28 вересня 2018 року                                                               проект № 12.2-VII


Про внесення змін до рішення ХХVI сесії Вовчанської міської ради VII скликання № 3-VII від 30.06.2017 року

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій  лист Головного управління ДФС України у Харківській області № 22015/9/20-40-12-11-12 від 11.09.2018 р., керуючись п. 7 Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств»  2497 від 10.07.2018 р., п. 24 ст. 26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» № 290/97 від 21.05.1997 р., міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Внести зміни до Положення про оподаткування платою за землю на території Вовчанської міської ради, затвердженого рішенням ХХVI сесії Вовчанської міської ради VII скликання «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік» № 3-VII від 30.06.2017 р., а саме, рядок 09.01 Додатку 1.1 викласти в наступній редакції:

 

Вид цільового призначення земель
(відповідно до Класифікації видів цільового призначення земель, затвердженої наказом Держкомзему від 23.07.2010 р. № 548)

Ставки податку
(відсотків нормативної грошової оцінки)1

За земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено (незалежно від місцезнаходження)

За земельні ділянки за межами населених пунктів, нормативну грошову оцінку яких не проведено

 

Код

 

Назва

для юридичних осіб

для фізичних осіб

для юридичних осіб

для фізичних осіб

1

2

3

4

5

6

09.01

Для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг

0,600

0,600

5,000

5,000

 

 1. Оприлюднити це рішення в засобах масової інформації (або іншим можливим способом).
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії А.Добровінський) та постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії В.Козлова).

Міський голова                                                                   В.ШЕВЧЕНКО