Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Проекти рішень ХХХV сесії VII cкликання (Загальні та інші питання)

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХVСЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р  І Ш Е Н Н Я

 

Від 02 березня  2018 року                                       проект № 2.1-VIІ

 

Про затвердження розпорядження  Вовчанського міського головипро преміювання міського голови та  заступників  міського голови,  виданих  у міжсесійний період.

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій інформацію керуючої справами (секретаря) виконкому Мурашко А.С. стосовно затвердженнярозпорядженьВовчанського міського голови, виданих у міжсесійний період враховуючи положення Закону України «Про доступ до публічної інформації», керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.п. 3,21 ст.3.3 Регламенту міської ради VІІ скликання (зі змінами та доповненнями), міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

 1. Затвердити розпорядження Вовчанського міського голови№ 4-ос від 24.01.2018 рокупропреміювання міського голови та заступників Вовчанського міського голови,виданих у міжсесійний період з 26 січня 2018 року по 02 березня 2018 року(додається).
 2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.).

 

 

Вовчанський міський голова                           В.С.Шевченко

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХVСЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р  І Ш Е Н Н Я

 

Від 02 березня  2018 року                          проект № 2.2-VIІ

 

Про затвердження розпоряджень Вовчанського міського голови про надання щорічних відпусток,   виданих у міжсесійний період 

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій інформацію керуючої справами (секретаря) виконкому Мурашко А.С. стосовно затвердженнярозпорядженьВовчанського міського голови, виданих у міжсесійний період враховуючи положення Закону України «Про доступ до публічної інформації», керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.п. 3,21 ст.3.3 Регламенту міської ради VІІ скликання (зі змінами та доповненнями), міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.Затвердити  розпорядження Вовчанського міського голови про надання щорічних відпусток,  виданих  у міжсесійний період  (перелік розпоряджень міського голови додається).

 1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.).

 

 

Вовчанський міський голова                           В.С.Шевченко

 

                                                            УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХV  СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р  І Ш Е Н Н Я

 

      Від  02 березня  2018 року                                   проект № 3-VIІ

 

Про затвердження  рішення виконавчого комітету

Вовчанської міської ради VІІ скликання,виданих у міжсесійний період

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій інформацію керуючої справами (секретаря) виконкому Мурашко А.С.стосовно затвердження рішення виконавчого комітету Вовчанської міської ради VІІ скликання, враховуючи положення Закону України «Про доступ до публічної інформації», керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.п.3,21 ст.3.3 Регламенту міської ради VІІ скликання, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.Затвердити рішення виконавчого комітету Вовчанської міської ради VІІ скликання, видане у міжсесійний період (додається).

 

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.). 

 

 

Вовчанський міський голова              В.С.Шевченко

 

 

УКРАЇНА
ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
XXXV СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ

Від 02 березня 2018 року                                            проект № 4-VII

Про внесення змін до рішення XXVI сесії Вовчанської міської ради VII скликання № 3-VII від 30.06.2017 р. «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік»

 

 Відповідно до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році» № 2245 від 07.12.2017 р., п. 24 ст. 26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Внести зміни до рішення XXVI сесії Вовчанської міської ради VII скликання № 3-VII від 30.06.2017 р. «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік», а саме:

 

У Додатку 1:

1.1. Замінити в підпункті 5.1.2 пункту 5.1 «Пільги щодо сплати земельного податку для фізичних осіб» розділу V «Пільги зі сплати земельного податку» слова «поширюється на одну земельну ділянку за кожним видом використання у межах граничних норм» словами «поширюється на земельні ділянки за кожним видом використання у межах граних норм».

 

1.2. Доповнити пункт 5.2 «Пільги щодо сплати земельного податку для юридичних осіб» розділу V «Пільги зі сплати земельного податку» підпунктом 5.2.2 «Розмір плати за землю зменшується» наступного змісту:

«5.2.2.1. плата за землю за земельні ділянки, надані для залізниць у межах смуг відведення, надані гірничодобувним підприємствам для видобування корисних копалин та розробки родовищ корисних копалин, справляється у розмірі 25 відсотків податку, обчисленого відповідно до цього Положення.»

 

      1.3. Доповнити підпункт 6.1.2 пункту 6.1 «Порядок обчислення плати за землю» розділу VI «Порядок обчислення» абзацом наступного змісту:

«У разі, якщо контролюючий орган не надіслав (не вручив) податкове (податкові) повідомлення-рішення у строки, встановлені Податковим кодексом України та цим Положенням, фізичні особи звільняються від відповідальності, передбаченої за несвоєчасну сплату податкового зобов’язання.»

 

1.4. Доповнити пункт 6.1 «Порядок обчислення плати за землю» розділу VI «Порядок обчислення» підпунктом 6.1.5 наступного змісту:

«6.1.5. Податкове зобов’язання з цього податку може бути нараховане за податкові (звітні) періоди (роки) в межах строків, визначених пунктом 102.1 статті 102 Податкового кодексу України.»

 

У Додатку 2:

     1.5. Доповнити пункт 6.2 розділу VI «Порядок обчислення» абзацом наступного змісту:

«У разі, якщо контролюючий орган не надіслав (не вручив) податкове/податкові повідомлення-рішення у строки, встановлені Податковим кодексом України та цим Положенням, фізичні особи звільняються від відповідальності, передбаченої за несвоєчасну сплату податкового зобов’язання.»

    

     1.6. Доповнити розділ VI «Порядок обчислення» пунктом 6.5 наступного змісту:

«6.5. Податкове зобов’язання з цього податку може бути нараховане за податкові (звітні) періоди (роки) в межах строків, визначених пунктом 102.1 статті 102 Податкового кодексу України.»

 

 1. Оприлюднити це рішення в засобах масової інформації (або іншим можливим способом).

 

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії Добровінський А.В.) та постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.).

 

 

 

Вовчанський міський голова                                                      В.С.Шевченко

 

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХV СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від 02 березня 2018 року                                                                проект № 5-VII

 

 

Про затвердження Положення про звільнення від плати за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах Вовчанської міської ради Вовчанського району Харківської області  
на 2018 рік

 

Керуючись Законом України «Про Державний бюджет на 2018 рік», п. 5 ст. 35 Закону України «Про дошкільну освіту» № 2628-ІІІ від 11.07.2001 р., п. 2 наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах» № 667 від 21.11.2002 р., п. 20 Прикінцевих і перехідних положень Бюджетного кодексу України № 2456-VI від 08.07.2010 р., ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» № 280/97-вр від 21.05.1997 р., міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити Положення про звільнення від плати за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах Вовчанської міської ради Вовчанського району Харківської області на 2018 рік (Додаток 1).

 

 1. Виконавчому комітету Вовчанської міської ради забезпечити виконання цього Положення.

 

 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.) та постійну депутатську комісію з питань економічного і соціального розвитку міста, соціального захисту, медичного обслуговування населення, з гуманітарних питань, питань молодіжної політики та спорту, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями (голова комісії Зарубіна А.І.)

 

             

Вовчанський міський голова                                                 В.С.Шевченко

 

Додаток 1
до рішення ХХХVІ сесії VII скликання
Вовчанської міської ради
від 02 березня 2018 р. № __-VII

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

про звільнення від плати за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах Вовчанської міської ради Вовчанського району Харківської області на 2018 рік

 

 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 

1.1. Це Положення визначає умови та порядок звільнення батьків від плати за харчування дітей (далі – батьківська плата) в дошкільних навчальних закладах Вовчанської міської ради.

 

1.2. Від плати за харчування дітей звільняються батьки або особи, що їх замінюють, за рішенням виконавчого комітету Вовчанської міської ради.

 

1.3. Від плати за харчування на 100 % звільняються:

- діти-сироти

- діти-напівсироти

- діти-інваліди

- діти, позбавлені батьківського піклування

- діти з сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»

- діти, які знаходяться під опікою

- діти, які проживають в дитячих будинках сімейного типу

- діти учасників антитерористичної операції на сході України

- діти, батьки яких мають статус внутрішньо переміщених осіб

- діти з сімей, у яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку встановлюється законом про Державний бюджет України для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у державних і комунальних закладах дошкільної освіти.

 

1.4. Від плати за харчування на 50 % звільняються:

- діти з багатодітних сімей (у сім’ях яких троє і більше дітей).

 

1.5. При зменшенні на 50 % плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах нарівні з рідними дітьми враховуються падчерки та пасинки, які проживають у цій сім’ї, якщо вони не були враховані в сім’ї іншого з батьків, а також діти, на яких оформлена опіка у зв’язку зі смертю батьків, позбавленням їх батьківських прав, засудженням до позбавлення волі, включаючи час перебування під слідством, або направленням на примусове лікування тощо.

 

1.6. Виконавчий комітет Вовчанської міської ради може встановлювати додаткові пільги щодо батьківської плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах за рахунок коштів міського бюджету.

 

1.7. З осіб, які не подали необхідних документів щодо звільнення від батьківської плати або зменшення її розміру, плата справляється у розмірі, встановленому рішенням виконавчого комітету Вовчанської міської ради на відповідний рік.

 

1.8. Середньомісячний сукупний дохід обчислюється за Методикою обчислення сукупного доходу сім’ї для всіх видів соціальної допомоги, затвердженою спільним наказом Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, Міністерства фінансів України, Державного комітету статистики України, Державного комітету молодіжної політики, спорту і туризму України від 15.11.2001 р. № 486/202/524/455/3370, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 07.02.2002 р. за № 112/6400.

У 2018 році рівень забезпечення прожиткового мінімуму, який використовується з метою порівняння середньомісячного сукупного доходу на кожного члена сім’ї, становить 582,00 грн.

 

1.9. Відшкодування витрат на харчування дітей, батьки яких звільняються від батьківської плати, здійснюється за рахунок коштів міського бюджету в межах затверджених лімітних призначень.

 

 1. ПОРЯДОК ЗВІЛЬНЕННЯ ВІД ПЛАТИ ЗА ХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ

 

2.1. Звільнення від батьківської плати здійснюється щорічно, починаючи з місяця подання батьками відповідних документів, діє протягом календарного року, крім випадків звільнення від батьківської плати сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».

 

2.2. Батьки, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», звільняються від плати за харчування дітей на період дії довідки, наданої Управлінням соціального захисту населення Вовчанської РДА, що підтверджує призначення відповідної допомоги.

 

2.3. Звільнення від плати за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах Вовчанської міської ради встановлюється рішенням виконавчого комітету Вовчанської міської ради на підставі письмової заяви будь-якого з батьків або осіб, що їх замінюють, на ім’я міського голови, до заяви додаються документи відповідно до переліку, затвердженого цим Положенням.

 

 1. ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ЗВІЛЬНЕННЯ ВІД ПЛАТИ ЗА ХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ

 

3.1. Для звільнення від плати за харчування дітей, які є сиротами, позбавлені батьківського піклування, перебувають під опікою та в дитячих будинках сімейного типу, до заяви додаються:

- копія паспорта опікуна (заявника)

- копія номеру картки платника податків заявника

- копія рішення про опіку.

 

3.2. Для звільнення від плати за харчування дітей-інвалідів до заяви додаються:

- копія паспорта одного з батьків (заявника)

- копія номеру картки платника податків заявника

- копія посвідчення про встановлення інвалідності (або відповідної медичної довідки).

 

3.3. Для звільнення від плати за харчування дітей, які є напівсиротами, до заяви додаються:

- копія паспорта одного з батьків (заявника)

- копія номеру картки платника податків заявника

- копія свідоцтва про смерть одного з батьків.

 

3.4. Для звільнення від плати за харчування дітей з сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», до заяви додаються:

- копія паспорта одного з батьків (заявника)

- копія номеру картки платника податків заявника

- довідка про склад сім’ї

- довідка про призначення допомоги відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».

 

3.5. Для звільнення від плати за харчування дітей учасників антитерористичної операції на сході України до заяви додаються:

- копія паспорта одного з батьків (заявника)

- копія номеру картки платника податків заявника

- копія посвідчення учасника АТО.

 

3.6. Для звільнення від плати за харчування дітей, батьки яких мають статус внутрішньо переміщених осіб, до заяви додаються:

- копія паспорта одного з батьків (заявника)

- копія номеру картки платника податків заявника

- копія довідки про встановлення заявнику статусу внутрішньо переміщеної особи.

 

3.7. Для звільнення від плати за харчування дітей за доходами (сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму) до заяви додаються:

- копія паспорта одного з батьків (заявника)

- копія номеру картки платника податків заявника

- довідка про склад сім’ї

- довідки про доходи кожного з членів сім’ї

  (за останні три місяці, що передують зверненню)

- довідка про наявність (відсутність) земельної ділянки

 

3.8. Для звільнення від плати за харчування дітей з багатодітних сімей до заяви додаються:

- копія паспорта матері (заявника)

- копія номеру картки платника податків заявника

- довідка про склад сім’ї

- ксерокопія посвідчення багатодітної матері

  (у разі відсутності посвідчення – копії свідоцтв про народження усіх дітей).

 

 1. ПРОЦЕДУРА ПІДГОТОВКИ ПРОЕКТУ РІШЕННЯ ПРО ЗВІЛЬНЕННЯ ВІД ПЛАТИ ЗА ХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ

 

4.1. Після розгляду міським головою, та з резолюцією міського голови, документи, зазначені в розділі 3 цього Положення, передаються до відділу бухгалтерського обліку і господарської діяльності Вовчанської міської ради для перевірки відповідності наданих документів затвердженому переліку та підготовки проекту рішення виконавчого комітету про звільнення від батьківської плати.

 

4.2. У разі подання документів, які не відповідають затвердженому переліку, або неподання деяких документів, зазначених в розділі 3 цього Положення, спеціалісти відділу бухгалтерського обліку і господарської діяльності повідомляють про це заявника.

Надання додаткових документів здійснюється протягом одного місяця з дати звернення, якщо додаткові документи не будуть надані протягом цього терміну, питання звільнення від батьківської плати знімається з контролю до подання нової заяви з додаванням усіх необхідних документів, перелік яких затверджений цим Положенням.

 

4.3. Проект рішення про звільнення від батьківської плати разом з необхідними документами передається на розгляд виконавчого комітету Вовчанської міської ради.

 

 1. ОБЛІК ДІТЕЙ, ЯКІ ЗВІЛЬНЯЮТЬСЯ ВІД ПЛАТИ ЗА ХАРЧУВАННЯ

 

5.1. Облік дітей, які звільняються від плати за харчування згідно з цим Положенням, веде відділ бухгалтерського обліку і господарської діяльності Вовчанської міської ради.

 

 

Секретар міської ради                                                                   Л.І.Дудка

 

 

 

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

XXXV СЕСІЯ   VII  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

    Від  02 березня 2018  року                                          проект  №   6-VII

 

 

Про виконання Програми культурно-мистецьких заходів у місті  Вовчанську за 2017 рік

 

 

         Заслухавши та обговоривши на засіданнях постійних депутатських комісій звіт начальника відділу бухгалтерського обліку Катасонової Л.М.  про виконання Програми культурно-мистецьких заходів у м. Вовчанську за 2017 рік та керуючись ст. 26 п.23  Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Вовчанська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 

 1. Звіт про виконання культурно-мистецьких заходів у місті Вовчанську за 2017 рік   взяти до відома   (звіт додається).
 2. Програму вважати виконаною в цілому та зняти її з контролю.

 

 

 

 

 

              Вовчанський міський голова                           В.С.Шевченко 

 

 

Додаток

До рішення ХХXV сесії VIIскликання

Вовчанської міської ради від 02.03.2018 року

 

ЗВІТ

Про виконанняКультурно-мистецьких заходів  в 2017 році»

 

         В 2017 році  було проведено святкові заходи в кількості32на суму154281 грн.  за рахунок загального фонду міського бюджету. (заходи: День соборності України, День виводу військ з Афганістану, День визволення України, День працівника житлово-комунального господарства, День 8 березня, День Чорнобильської трагедії, День Перемоги, День прикордонника, День матері, День захисту дітей, День скорботи, День визволення Вовчанська, День міста, День підприємця, День знань, День працівника соціальної сфери, День працівника освіти, День ліквідатора Чорнобильської катастрофи, Новорічні  та різдвяні свята)

        

Начальник відділу бухгалтерського обліку          Л.М.Катасонова

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХXV СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ

 

від 02 березня 2018  року                                            проект №   7-VII

 

 

Про виконання Програми проведення громадських робіт на території Вовчанської міської ради за 2017 рік

 

Заслухавши та обговоривши на засіданнях постійних депутатських комісій звіт начальника  відділу бухгалтерського обліку Катасонової Л.М. про виконання Програми проведення громадських робіт на території Вовчанської міської ради за 2017 рік та керуючись ст. 26, п. 23 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» № 280/97-вр від 21.05.1997 р., міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Звіт про виконання Програми проведення громадських робіт на території Вовчанської міської ради за 2017 рік взяти до відома (Звіт додається).

 

2.Програму вважати виконаною в цілому та зняти її з контролю.

 

 

 

 

      Вовчанський міський голова                             В.С.Шевченко

 

Додаток

До рішення ХХXV сесії VIIскликання

Вовчанської міської ради від 02.03.2018  року

 

ЗВІТ

Про виконання Програми проведення громадських робіт на території Вовчанської міської ради за 2017 рік

 

         В 2017 році  на виконання Програми проведення громадських робіт на території Вовчанської міської ради за 2017 рікбули проведені наступні заходи:

      За рахунок загального фонду міського бюджету:

 1. Кількість працівників прийнятих для виконання Програми проведення громадських робіт на території Вовчанської міської ради в 2017 році – 16 чоловік, які виконували роботи по благоустрою міста та інформували населення щодо надання житлових субсидій з кур’єрською доставкою відповідних документів.
 2. План на 2017 рік – 50000,00 грн., фактично  освоєно коштів на суму  49981,41 грн.

 

 

 Начальник відділу бухгалтерського обліку           Л.М.Катасонова

 

 

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

XXXV  СЕСІЯ  VII  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

    Від  02 березня 2017  р.                                            проект №   8 -VII

 

Про  виконання  Природоохоронної програми за 2017 рік

 

         Заслухавши та обговоривши на засіданнях постійних депутатських комісій звіт начальника відділу бухгалтерського обліку Катасонової Л.М. про виконання Природоохоронної програми за 2017 рік та керуючись Законом України «Про охорону навколишнього природного середовища», Постановою КМУ № 1147 від 17.09.1996 року зі змінами, та ст. 26 п. 23 Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 

 1.  Звіт Вовчанської міської ради про виконання Природоохоронної  програми щодо покращення екологічного стану в місті Вовчанськ в 2017 році взяти до відома (Звіт додається).

 

 1. Програму вважати виконаною в цілому та зняти її з контролю.

 

 

 

 

 

    Вовчанський міський голова                                              В.С.Шевченко                     

                                                                                                                                                     

 

Додаток

До рішення ХХXV сесії VIIскликання

Вовчанської міської ради від 02.03.2018 року

 

ЗВІТ

Про виконання Природоохоронної програми, щодо покращення екологічного стану в місті Вовчанськ за 2017 рік

 

         В 2017 році  на виконання Природоохоронної програми, щодо покращення екологічного стану в місті Вовчанськ  були проведені наступні заходи:

      За рахунок спеціального фонду міського бюджету:

 1. Придбано паливно-мастильні матеріали на суму 56334 грн. для забезпечення безпечного збирання, перевезення та зберігання ТПВ під час проведення природоохоронних заходів «За чисте довкілля»

 

За рахунок загального фонду міського бюджету:

 

 1. Придбано саджанці дерев лип та розсади квітівта насіння газонної трави  для висадки на клумбах  в м. Вовчанськ на  суму 23880 грн.

 

    Начальник відділу бухгалтерського обліку           Л.М.Катасонова

 

 

 

 

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

XXXV  СЕСІЯ   VII  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

    Від  02 березня 2018  року.                                     Проект №    9-VII

 

 

Про  виконання Програми використання коштів резервного фонду міського бюджету за 2017 рік

                                

         Заслухавши та обговоривши на засіданнях постійних депутатських комісій звіт начальника відділу бухгалтерського обліку Катасонової Л.М.  про виконання Програми використання коштів резервного фонду міського бюджету за 2017 рік та керуючись ст.. 26 п.23 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Звіт про виконання Програми використання котів резервного фонду міського бюджету за 2017 рік  взяти до відома (звіт додається).

 

 1. Програму вважати виконаною в цілому та зняти її з контролю.

 


 

         Вовчанський міський голова                                          В.С.Шевченко                            

 

 

Додаток

До рішення ХХXV сесії VIIскликання

Вовчанської міської ради від  02 .03.2018 року

 

ЗВІТ

Про виконання Програми використання коштів резервного фонду міського бюджету  за  2017 рік

 

         В 2017 році  резервний фонд не використовувався

 

 

 

 

 

 

Начальник відділу бухгалтерського обліку          Л.М.Катасонова

 

 

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

XXXV  СЕСІЯ   VII  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

    Від  02  березня 2018  року                                  проект № 10-VII

 

 

Про  виконання Програми соціального захисту та соціального забезпечення населення міста Вовчанська за 2017 рік

                                

         Заслухавши та обговоривши на засіданнях постійних депутатських комісій звіт начальника відділу бухгалтерського обліку Катасонової Л.М. про виконання Програми соціального захисту та соціального забезпечення населення міста Вовчанська за 2017 рік та керуючись ст.. 26 п.23 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Звіт про виконання Програми соціального захисту та соціального забезпечення населення міста Вовчанська за 2017 рік взяти до відома (звіт додається).

 

 1. Програму вважати виконаною в цілому та зняти її з контролю.

 

 

 

 

 

 

        Вовчанський міський голова                                          В.С.Шевченко                            

 

 

Додаток

До рішення ХХXV сесії VIIскликання

Вовчанської міської ради від 02.03.2018 року

 

ЗВІТ

Про виконання Програми соціальний захист та соціальне забезпечення населення міста Вовчанськ в 2017 році

 

         В 2017 році  на виконання Програми соціального  забезпечення населення міста Вовчанськ в 2017 році  було надано матеріальної допомоги на суму 246798 грн.:

  З них:

 1. На поховання на суму 45000,00 грн.  ( 30 чоловік)
 2. На лікування та для вирішення соціально-побутових питань в сумі 201798,00 грн.

Фінансова допомога голові ради ветеранів 5450,00 грн.

Фінансова допомога голові молодіжної ради 3300,00 грн.

Підписка періодичних видань учасникам війни та ветеранам війни – 2158,00 грн.

          Матеріальна допомога  учасникам АТО – 24000,00 грн. (24 чоловіка)

          Матеріальна допомога громадянам –166890,00 грн.  (102 чоловіка)

 

 

 

 

Начальник відділу бухгалтерського обліку          Л.М.Катасонова

 

 

 

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

XXXV СЕСІЯ   VII  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

    Від  02 березня 2018  року                                           проект  №  11 -VII

 

 

Про виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту у місті Вовчанськ,  Харківської області на 2016-2020 роки за 2017 рік

 

 

         Заслухавши та обговоривши на засіданнях постійних депутатських комісій звіт начальника відділу бухгалтерського обліку Катасонової Л.М. про виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту у місті Вовчанськ, Харківської області на 2016-2020 роки за 2017 рік та керуючись ст. 26 п.23  Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Вовчанська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 

 1. Звіт про виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту у місті Вовчанськ, Харківської області на 2016-2020 роки взяти до відома (звіт додається).
 2. Програму вважати виконаною в цілому та зняти її з контролю.

 

 

 

 

 

 

           Вовчанський міський голова                                     В.С.Шевченко 

 

 

Додаток

До рішення ХХXV сесії VIIскликання

Вовчанської міської ради від 02.03.2018 року

 

ЗВІТ

Про виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту у місті Вовчанськ, Харківської області на 2016-2020 роки за 2017 рік

 

         В 2017 році  було проведено 9  змагань:

         Турнір з боротьби дзюдо  на кубок Вовчанського міського голови Шевченко В.С;

         Турнір з боротьби дзюдо  пам’яті тренера-викладача Бондаренка О.М.;

         Проведення футбольного матчу за участі команд ветеранів футболу Вовчанського району з нагоди 72-ї річниці перемоги у другій світовій війні;

         Проведення змагань на особисту першість м. Вовчанська з спортивної акробатики серед юнаків, дівчат;

         Проведення Кубку міста з міні-футболу;

         Проведення змагань з боксу Єшко;

         Турнір з боротьби дзюдо  на кубок  депутата Харківської обласної ради, заслуженого працівника машинобудування України, директора ПРАТ ВАЗ Антоненка О.А. за підтримки Вовчанської міської ради;

         Турнір з боротьби дзюдо  на особисту першість м. Вовчанська;

          Кількість учасників змагань та суддів  1260 чоловік.

         Сума витрат за 2017 рік на проведення змагань склала  69501,00 грн.

 

Начальник відділу бухгалтерського обліку          Л.М.Катасонова

 

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

XXXV СЕСІЯ   VII  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

    Від  02 березня 2018  року                                       проект №   12-VII

 

 

Про виконання Програми поводження з безпритульними та домашніми тваринами в місті Вовчанську на 2016-2022 роки за 2017 рік

 

 

         Заслухавши та обговоривши на засіданнях постійних депутатських комісій звіт начальника відділу бухгалтерського обліку про виконання Програми поводження з безпритульними та домашніми тваринами в місті Вовчанську на 2016-2022 роки за 2017 рік та керуючись ст. 26 п.23  Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Вовчанська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 

 1. Звіт про виконання Програми поводження з безпритульними та домашніми тваринами в місті Вовчанську на 2016-2022 роки за 2017 рік взяти до відома (звіт додається).

 

 1. Програму вважати виконаною в цілому та зняти її з контролю.

 

 

 

 

 

 

       Вовчанський міський голова                                     В.С.Шевченко 

 

 

Додаток

До рішення ХХXV сесії VIIскликання

Вовчанської міської ради від 02.03.2018 року

 

ЗВІТ

Про виконання Програми поводження з безпритульними та домашніми тваринами в місті Вовчанську на 2016-2022 роки за 2017 рік

 

 1. В 2017 році було проведено щеплення та стерилізаціюдомашніх тварин малозабезпеченим громадянам м. Вовчанська в кількості 10 особин на суму 4575,36 грн.;
 2. В 2017 році було проведено щеплення, стерилізацію, чипування безпритульним тваринам в кількості 71 особин на суму 30434,64 грн..

        

Начальник відділу бухгалтерського обліку          Л.М.Катасонова

 

 

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

XXXV  СЕСІЯ   VII  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

    Від  02 березня 2018  року.                               Проект   №    13-VII

 

 

Про  виконання Програми безоплатного перевезення учнів шкіл міста Вовчанська за 2017 рік

                                

         Заслухавши та обговоривши на засіданнях постійних депутатських комісій звіт начальника відділу бухгалтерського обліку Катасонової Л.М. про виконання Програми безоплатного перевезення учнів шкіл міста Вовчанська за 2017 рік та керуючись ст.. 26 п.23 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Звіт про виконання Програми безоплатного перевезення учнів шкіл міста Вовчанська за 2017 рік  взяти до відома (звіт додається).

 

 1. Програму вважати виконаною в цілому та зняти її з контролю.

 

 

 

 

 

 

 

      Вовчанський міський голова                                          В.С.Шевченко                            

 

 

Додаток

До рішення ХХXV сесії VIIскликання

Вовчанської міської ради від 02.03.2018 року

 

ЗВІТ

Про виконання Програми безоплатного перевезення учнів шкіл міста Вовчанська за 2017 рік

 

 1. В 2017 році на безоплатне перевезення учнів міських шкіл було виділено кошти в сумі 80000,00 грн., касові видатки склали 80000,00 грн.

        

Начальник відділу бухгалтерського обліку          Л.М.Катасонова

 

 

 

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

XXXV  СЕСІЯ   VII  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

    Від  02 березня 2018  року.                                 проект  №   14 -VII

 

 

Про  виконання Програми «Безпечне місто» на 2016-2022 роки за 2017 рік

                                 

         Заслухавши та обговоривши на засіданнях постійних депутатських комісій звіт начальника відділу бухгалтерського обліку Катасонової Л.М. про виконання Програми безпечне міста на 2016-2022 роки за 2017 рік та керуючись ст.. 26 п.23 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Звіт про виконання Програми безпечне місто на 2016-2022 роки за 2017 рік взяти до відома (звіт додається).

 

 1. Програму вважати виконаною в цілому та зняти її з контролю.

 

 

 

 

 

 

 

          Вовчанський міський голова                                          В.С.Шевченко                            

 

Додаток

До рішення ХХXV сесії VIIскликання

Вовчанської міської ради від 02.03.2018 року

 

ЗВІТ

Про виконання Програми безпечне місто на 2016-2022 роки за 2017 рік

 

В 2017 році  на виконання Програми безпечне місто на 2016-2022 роки було використано кошти в сумі 99873,00 грн., а саме:

 • Змонтовано, встановлено та підключено до мережі Інтернет системи відео нагляду (відеокамер – 29 шт.) в дитячих садках міста: ДНЗ ясла-садок №1; ДНЗ ясла-садок №2; ДНЗ дитячий садок №2 на суму 76758,00 грн.;
 • Проведено поточний ремонт діючої мережі відео нагляду з заміною кабелю та перенесенням відеокамер по м. Вовчанську та підключено до мережі Інтернет на суму 23015,00 грн.

Начальник відділу бухгалтерського обліку          Л.М.Катасонова

 

 

 

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

XXХV СЕСІЯ   VII  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

    Від  02 березня 2018  року                                              №  15-VII

 

Про виконання Програми  соціально-економічного розвитку міста Вовчанська на 2016-2022 роки    за 2017 рік

 

         Заслухавши та обговоривши на засіданнях постійних депутатських комісій  звіт начальника відділу бухгалтерського обліку Катасонової Л.М. про виконання  Програми  соціально-економічного розвитку міста Вовчанська на 2016-2022 роки    за 2017 рік, та керуючись ст. 26 п.23 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вовчанська міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити звіт про виконання  Програми економічного і соціального розвитку міста Вовчанська на 2016-2022 роки, а саме на 2017 рік:

1.1. Розділ будівництво

2679,9 тис. грн.. будівництво КНС1, КНС2 мережі самопливної та напірної каналізації м. Вовчанськ Харківської області, 1 пусковий комплекс КНС1 (Пролетарське поле)  мережі самопливної та напірної каналізації (отримано декларацію про завершення будівництва);

1.2.  Розділ Землеустрій

39,8 тис. грн.. на проведення експертної оцінки землі та оплату проектів з землеустрою;

1.3 Розділ житлово-комунальне господарство

 КП «Вовчанськ»  Благоустрій міст було придбано:

Причіп 283430

 

 

1

28602

Бензогенератор FIRMAN FPG 7800E2

 

 

1

18648

Повітродувний пристрій BG86

 

 

1

8799

Молотоки відбійні DEWalt, SDS-MAX, 1550 Вт, 19 Дж, антивібрація, 10,9кг, валіза - 2 шт. 

 

 

2

46444,01

Мотокоса FS94 C-E, ніж

 

 

1

7999

Мотокоса FS450-К, полотно 225-24 долото - 2 шт

 

 

2

37998

Мотокоса FS250, GSB 230-2

 

 

1

12999

Віброплита поступальна MS100-2 (не самохідна) 20kH 46x61 cm 93 кг Lonci

 

 

1

18838,5

Віброплита поступальна MSR90-2 13kH 50x53 cm 83 кг (с ковриком)

 

 

1

21953,1

Швонарізчик MF 14-4 D350mm глиб. 90мм, HONDA GX160 (с диском по асфал.)

 

 

1

23962,7

Подрібнювач гілок АМ-120 ТР-К

 

 

1

69000

Будиночок "Святого Миколая"

 

 

1

100232,97

Вал кардан. Т5.11.1000.1700 AVK12 8 шл./фрікційна муфта 6 шл хрестовина 35х98

 

 

1

7200

пилорама

 

 

1

61300

меморіальний комплекс

 

 

1

9950

Бензопили

 

 

4

53446

фанера ФСФ 1250х2500х21мм

 

 

40

52099,68

Разом:  579,5 тис. грн.

Фінансова допомога на виплату заробітної плати та податків 404,1 тис. грн..

-   підрозділ КП «Вовчанськ» Водопровідно-каналізаційне господарство було придбано:

 

розробка технол.нормативів використання

 

 

 

питної води

 

 

 

12000

підготовка документів та отримання дозволу на

 

 

спецводокористування

 

 

 

18000

ремонт насосів, ел.двигуна

 

 

 

40000

труба водопровідна ПЕ

 

 

 

272160

муфта, фланець, хомут, засувка,заглушка д/насосів

 

9851,12

з/б, люки, цемент, шайба, гайка, болт

 

 

13716,26

труба каналізаційна

 

 

 

205579,98

електроди, болти, сверла

 

 

 

494

швелер

 

 

 

3508,8

з/частини до труб

 

 

 

11788,88

з/б кільця

 

 

 

44325

вікна

 

 

 

143765,56

послуги екскаватора

 

 

 

93806,82

комп’ютер

 

 

1

9996

насоси моноблочний, свердловинні

 

 

3

190462

компресор повітряний

 

 

2

284000

Разом: 869,0 тис. грн..

Фінансова допомога на виплату з/ плати та податків: 592,3 тис. грн..

КП «Вовчанські очисні споруди»

Фінансова допомога на виплату заробітної плати та податків – 187,9 тис. грн..

1.4  Розділ утримання доріг в м. Вовчанськ:

Придбано знаки, фарбу та розчинники на суму – 69,3 тис. грн..

Проведено поточних ремонтів доріг в м. Вовчанськ на суму 1813,5 тис. грн..

 1.5 Розділ  Дошкільна освіта

12944,5 тис. грн.. на утримання дитячих дошкільних закладів міста в тому числі 9702,1 тис. грн.. інша субвенція з районного бюджету;

 910,2 тис. грн.. батьківська плата за відвідування дитячих дошкільних закладів міста;

1.6 Розділ соціальний захист населення

 632,8 тис. грн.. на виплату  матеріальної допомоги  та пільгове перевезення  окремих категорій громадян;

1.7  Розділ Культура

154,3 тис. грн.. на проведення святкових заходів;

1.8 Розділ Програма стабілізації та соціально-економічного розвитку міста

49,9 тис. грн.. на придбання комп’ютерної техніки, вікон та меблів для РВК Вовчанського району;

1.9 Розділ Фізична культура та спорт

 69,5 тис. грн. на забезпечення проведення спортивних змагань в м. Вовчанськ;

211,5 тис. грн.. фінансова допомога  КП Вовчанськ на утримання комунальних спортивних споруд;

1.10 Розділ розвиток інформаційного простору

159,5 тис. грн.. на оплату послуг  друкування матеріалів Вовчанської міської ради в газеті Хлібороб та випуск Вовчанського  вісника;

1.11 Розділ  Фінансове забезпечення утримання об’єктів спільного користування  чи ліквідації негативних наслідків та інша субвенція районному бюджету на виконання районних програм

 30,3 тис. грн.. районне радіомовлення;

 38,4 тис. грн.. пільгове перевезення пасажирів залізнич. транспортом;

8,0 тис. грн. придбання велосипедів для Вовчанського тер. Центру;

0,5 тис. грн. програма безпритульності та бездоглядності;

39,9 тис. грн. придбання книг для сектору культури та туризму;

86,4 тис. грн. оплата пільг за послуги зв’язку;

241,7 тис. грн. харчування школярів 1-4 класів;

 1. Програму вважати виконаною в цілому та зняти її з контролю.
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.)

 

     Вовчанський міський голова                                     В.С.Шевченко 

 

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА

XXXV   СЕСІЯ  VІI СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

02  березня 2018  року                              проект      №  16-VII

 

Про  виконання міського бюджету на 2017 рік.

                                

         Відповідно до ст. 80 Бюджетного кодексу України та на підставі ст.26 п.23 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити звіт про виконання міського бюджету на 2017 рік по загальному фонду по доходах в сумі 30727,3 тис. грн. (102,7% ) в тому числі інша субвенція з районного бюджету на утримання дитячих дошкільних закладів міста в сумі 9702,1 тис. грн. інша субвенція з обласного бюджету на виконання робіт по міні-проектам в сумі 188,8 тис. грн. (Додаток 1); по видатках у сумі 26710,6 тис. грн. (99,2%) (Додаток 2 )
 2. Затвердити звіт про виконання міського бюджету за 2017 рік по спеціальному фонду по доходах в сумі 2556,7 тис. грн. (128,1%) в тому числі інша субвенція з обласного бюджету на міні-проекти в сумі 99,6 тис. грн..(Додаток 3 додається); по видатках в сумі 6483,4 тис. грн.. (74,2%) (Додаток 3 )
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.).

 

                 

 

  Вовчанський  міський голова                           В.С.Шевченко

 

 

 

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДАХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ХХХVСЕСІЯ  VIІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від02 березня  2018рокупроект №  17-VІІ

 

Про звіт директора комунального підприємства  «Вовчанськ» про  роботу підприємства   за   2017 рік

        

Заслухавши на засіданнях постійних депутатських комісій звіт  директора комунального підприємства  «Вовчанськ» Дедещенка Ю.О.  «Пророботу підприємстваза 2017 рік», на виконання п.18 Плану роботи Вовчанської міської радиVІІ скликання на 2018 рік  відповідно  ч.1 п.11. ст. 26, ст. 59Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Звіт директора комунального підприємства «Вовчанськ» про роботу підприємства   за  2017  ріквзяти до відома (додається).

 

 

 

 

 Вовчанський міський голова                                В.С.Шевченко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДАХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ХХХVСЕСІЯ  VIІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від02 березня  2018рокупроект №  18-VІІ

 

Про звіт директора комунального підприємства «Вовчанські очисні споруди» про  роботу підприємства   за   2017 рік

        

Заслухавши на засіданнях постійних депутатських комісій звіт  директора комунального підприємства «Вовчанські очисні споруди» Кириченка С.Я. «Пророботу підприємстваза 2017 рік», на виконання п.18 Плану роботи Вовчанської міської радиVІІ скликання на 2018 рік  відповідно  ч.1 п.11. ст. 26, ст. 59Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Звіт директора комунального підприємства «Вовчанські очисні споруди» про роботу підприємства   за  2017  ріквзяти до відома (додається).

 

 

 

 Вовчанський міський голова                                В.С.Шевченко

 

 

 

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДАХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ХХХVСЕСІЯ  VIІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від02 березня  2018рокупроект №  19-VІІ

 

Про звіт начальника Вовчанського відділу благоустрою міста про роботу відділу за 2017 рік

        

Заслухавши на засіданнях постійних депутатських комісій звіт в.о. начальника Вовчанського відділу благоустрою міста Стукал Т.М. «Пророботу відділу за 2017 рік», на виконання п.18 Плану роботи Вовчанської міської радиVІІ скликання на 2018 рік  відповідно  ч.1 п.11. ст. 26, ст. 59Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Звіт начальника Вовчанського відділу благоустрою міста про роботу відділу за  2017  ріквзяти до відома (додається).

 

 

 

 

 Вовчанський міський голова                                В.С.Шевченко

 

 

 

                                              УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХХХVСЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

Р  І Ш Е Н Н Я

 

Від 02 березня  2017 рокупроект                  № 20-VІІ

 

 

Про звіт міського голови перед Вовчанською територіальною громадою

 

        Відповідно до п.7  статті  42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою інформування територіальної громади міста  про роботу Вовчанської міської ради та її виконавчих органів  за 2017 рік та виявлення  зауважень, пропозицій та  доручень  мешканців міста міська рада 

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 

1.Провести звіт міського голови перед Вовчанською територіальною громадою протягом березня 2018 року.

2.Доручити секретарю ради (Дудка Л.І.):

2.1. Скласти графік проведення звіту міського голови перед  мешканцями територіальної  громади  по мікрорайонах міста;

2.2.Вжити відповідних організаційних  заходів щодо  підготовки   та проведення звіту;

2.3. Довести до мешканців міста  інформацію про терміни та місце проведення звіту та розмістити   текст  звіту на офіційному веб-сайті Вовчанської міської ради;

2.4.Забезпечити узагальнення та направлення виконавцям зауважень, пропозицій та доручень, які надійдуть від мешканців міста під час проведення звіту.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Вовчанської міської ради з питань  законності, правопорядку, депутатської діяльності, депутатської етики та місцевого самоврядування (заступник голови комісії Крушедольський К.М.).

 

 

 

 Вовчанський міський   голова                                       В.С. Шевченко

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХV СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

    Від 02 березня  2018 року                      проект      № 21.1-VIІ

 

Про внесення змін до Положення про відділ державного архітектурно-будівельного контролю Вовчанської міської ради

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій доповідну записку начальника відділу державного архітектурно-будівельного контролю Вовчанської міської ради Бородавки П.А., відповідно до пп. 3 та 5 п. 11 Порядку здійснення державного архітектурно-будівельного контролю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.05.2011 № 553 (в редакції від 10.06.2017),Законом України" Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень у сфері архітектурно-будівельного контролю та удосконалення містобудівного законодавства", керуючись   ст. 25, 26,54,59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Вовчанська міська рада 

ВИРІШИЛА:

 

1.Внести зміни до Положення про відділ державного архітектурно-будівельного контролю Вовчанської міської ради, затвердженого рішенням ХХІІІ сесії УІІ скликання від 31.03.2017 року № 11.1-УІІ, а саме:

-  пп.3 п.6«видавати обов’язкові для виконання приписи щодо усунення порушення вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил; зупинення підготовчих та будівельних робіт, які не відповідають вимогам законодавства, зокрема будівельним нормам, містобудівним умовам та обмеженням, затвердженому проекту або будівельному паспорту забудови земельної ділянки, виконуються без повідомлення, реєстрації декларації про початок їх виконання або дозволу на виконання будівельних робіт»

викласти в наступній редакції:

 «у разі виявлення порушення вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, стандартів і правил, містобудівних умов та обмежень, затвердженого проекту або будівельного паспорта забудови земельної ділянки видавати обов’язкові для виконання приписи щодо:

- усунення порушення вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, стандартів і правил;

- зупинення підготовчих та будівельних робіт»;

- пп.5 п.6«проводити перевірку відповідності будівельних матеріалів, виробів і конструкцій, що використовуються під час будівництва об’єктів, вимогам державних стандартів, норм і правил згідно із законодавством»

викласти в наступній редакції:

“проводити перевірку відповідності будівельних матеріалів, виробів і конструкцій, що використовуються під час будівництва об’єктів, вимогам стандартів, норм і правил згідно із законодавством”

     2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності, депутатської етики та місцевого самоврядування (голова комісії Добровінський А.В.).

         

    Вовчанський міський голова                                              В.С.Шевченко

 

                                                            УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХV  СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р  І Ш Е Н Н Я

 

      Від  02 березня  2018 року                                   проект № 21.2-VIІ

 

Про внесення змін до рішення  ХХVІ сесії VІІ скликання від 30 червня 2017 року № 14.1- VІІ «Про впорядкування прийняття твердих побутових відходів на Вовчанському міському полігоні»

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій звернення від 31.012018 року № 02-25/93 Вільчанської селищної ради,від 02.02.2018 року № 60 Вовчансько-Хутірської сільської ради,від 13.02.2018 року № 62 Рубіжненської сільської ради щодо можливості розміщення твердих побутових відходів  в 2018 році на Вовчанському міському полігоні ТПВ, та враховуючи пропозицію депутата Крушедольського К.М., керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

 1. Внести зміни до рішення ХХVІ сесії VІІ скликання від 30 червня 2017 року № 14.1- VІІ «Про впорядкування прийняття твердих побутових відходів на Вовчанському міському полігоні», доповнивши пункт 1 текстом:

- крім Вільчанської селищної та Вовчансько-Хутірської, Рубіжненської сільських рад до введення в дію комплексу по управлінню комунальними відходами на території Симонівської сільської ради Вовчанського району.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську     комісію з питань комунальної власності, житлового-комунального  господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв’язку (голова комісії Кулаков І.В.).

 

 

Вовчанський міський голова              В.С.Шевченко

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХV СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

    Від  02 березня  2018 року проект № 21.3-VІІ

 

Про затвердження акту прийняття-передачі ділянки зовнішніх елементів каналізаційних мереж,  розташованих в межах вулиць Короленка, Гоголя, Колокольцова, О.Досвітнього, Соборна

 

         Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій акт прийняття-передачі ділянки зовнішніх елементів каналізаційних мереж,  розташованих в межах вулиць Короленка, Гоголя, Колокольцова, О.Досвітнього, Соборна      на виконання рішення ХХХІІІ сесії Вовчанської міської ради  VII скликання від 26.01.2018 року № 7.9- VII «Про прийняття до комунальної власності Вовчанської територіальної громади ділянки  зовнішніх елементів каналізаційних мереж  розташованих в межах вулиць Короленка, Гоголя, Колокольцова, О.Досвітнього, Соборна»від 26.01.2018 року, керуючись п.30 ст.. 26, ст.. 59, п.9 п.п.1ст.. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А  :

 

 1. Затвердити актприйняття-передачі ділянкизовнішніх елементів каналізаційних мереж, розташованих в межах вулиць Короленка, Гоголя, Колокольцова, О.Досвітнього, Соборна.(акт додається)
 2. Керівнику комунального підприємства «Вовчанськ» провести відповідну роботу по прийняттю на балансділянки зовнішніх елементів каналізаційних мереж, згідно акта прийняття-передачі.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, ЖКГ, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку (голова комісії   І.В.Кулаков).

 

 

 

Вовчанський міський голова                                                 В.С.Шевченко

 

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДАХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XVI СЕСІЯ VI СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

 

від 02березня  2017 р.                                 № 

 

 

Про внесення доповнень до Плану діяльності Вовчанської міської ради  з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік»

 

Відповідно до п.7 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 7,13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності» з метою планування діяльності Вовчанської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік для забезпечення здійснення державної регуляторної політики у м. Вовчанськ,  міська рада -

ВИРІШИЛА:

 1. Внести доповнення до Плану діяльності Вовчанської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік. (Додаток №1)
 2. Секретарю Вовчанської міської ради Дудці Л.І. забезпечити офіційне оприлюднення доповнень до Плану  на офіційному сайті Вовчанської міської ради.
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Вовчанської міської ради з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності, депутатської етики та місцевого самоврядування.(голова комісії Добровінський А.В.)

 

 

Вовчанській міський голова                                       В.С. Шевченко