Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Проекти рішень ХХХІV(позачергової) сесії VII cкликання (Загальні та інші питання)

Україна

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХІV (позачергова)СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ 

  Р  І Ш Е Н Н Я

 

Від 16 лютого 2018 рок                            упроект№–VIІ

 

Про затвердження порядку денного  ХХХІV (позачергової)сесії

міської ради VІI скликання

 

Керуючись п.1ст. 26, п. 8 ст. 42, п.2  ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

Затвердити для розгляду на  ХХХІV(позачерговій)сесії міської ради

VIІ скликання наступний   порядок денний:

 

 

1.Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік.

2.Різне.

2.1.Про внесення змін до Природоохоронної програми на 2018 рік.

2.2.Про внесення змін до Програми соціального захисту та соціального забезпечення населення міста Вовчанська на 2018 рік.

2.3.Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку міста Вовчанська на 2016-2022 роки на 2018 рік.

2.4.Про затвердження договору на передачу іншої субвенції з місцевого бюджету районному бюджету на 2018 рік.

2.5.   Про надання дозволу Вовчанській районній раді  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Привокзальна, 30В для будівництва і обслуговування будівель органів Державної влади та місцевого самоврядування з подальшою передачею земельної ділянки у постійне користування за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь- забудовані землі ), площею 0,075га.

2.6.Про надання дозволу Вовчанській районній раді  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Привокзальна, 30А для будівництва і обслуговування будівель органів Державної влади та місцевого самоврядування з подальшою передачею земельної ділянки у постійне користування за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь- забудовані землі ), площею 0,075га.

2.7.Про надання дозволу Вовчанській районній раді  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, б. 1, корп. № 4, № 5 для будівництва і обслуговування будівель органів Державної влади та місцевого самоврядування з подальшою передачею земельної ділянки у постійне користування за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь- забудовані землі ), площею 0,3га.

2.8.Про надання дозволу Вовчанській районній раді  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Соборна, 73 для будівництва і обслуговування будівель органів Державної влади та місцевого самоврядування з подальшою передачею земельної ділянки у постійне користування за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь- забудовані землі ), площею 0,3га.

2.9.Про надання дозволу Вовчанській районній раді  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Соборна, 75 для будівництва і обслуговування будівель органів Державної влади та місцевого самоврядування з подальшою передачею земельної ділянки у постійне користування за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь- забудовані землі ), площею 0,15га.

2.10. Про надання дозволу Вовчанській районній раді  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Соборна, 100 для будівництва і обслуговування будівель органів Державної влади та місцевого самоврядування з подальшою передачею земельної ділянки у постійне користування за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь- забудовані землі ), площею 0,3га.

 

 

Вовчанський міський голова                                 В.С.Шевченко

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА

ХХХIV (позачергова)  СЕСІЯ  VІI СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

16 лютого 2018  року                                                    проект №    1-VII

 

Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій питання «Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік», відповідно до статті 77 Бюджетного кодексу України, керуючись статтею 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Визначити на 2018 рік:
 • доходи міського бюджету у сумі 29800,7 тис. грн., в тому числі доходи загального фонду міського бюджету 28678,3 тис. грн., доходи спеціального фонду міського бюджету 1122,4 тис. грн. згідно з додатком № 1 до цього рішення;
 • видатки  міського бюджету у сумі 30929,5 тис. грн., в тому числі видатки загального фонду міського бюджету 28465,0 тис. грн., видатки спеціального фонду міського бюджету 2464,5 тис. грн.
 • Профіцит загального фонду міського бюджету у сумі – 213,3 тис. грн. згідно з додатком 7 до цього рішення.;
 • дефіцит спеціального фонду міського бюджету –1342,2 тис. грн. згідно з додатком 7 до цього рішення.
 1. Затвердити бюджетні призначення коштів міського бюджету на 2018 рік за типовою відомчою, тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів, у тому числі по загальному фонду 30929,5 тис. грн. та спеціальному фонду 2464,5 тис. грн. згідно з додатком № 2 до цього рішення.
 2. Визначити оборотний залишок бюджетних коштів міського бюджету у сумі 20,0 тис. грн.
 3. Затвердити на 2018 рік міжбюджетні трансферти в сумі 482,5 тис. грн.. згідно з додатком № 3 до цього рішення.
 4. Затвердити на 2018 рік перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку згідно з додатком № 4 до цього рішення.
 5. Затвердити на 2018 рік резервний фонд міського бюджету у сумі 50,0 тис. грн.
 6. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду міського бюджету на 2018 рік за їх економічною структурою:

оплата праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

поточні трансферти населенню;

поточні трансферти місцевим бюджетам.

 1. Затвердити в складі видатків міського бюджету кошти на реалізацію місцевих програм у сумі 26334,5 тис. грн. згідно з додатком № 5 до цього рішення.
 2. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право міській раді, в особі його керівника, отримувати в управлінні Державної казначейської служби у Вовчанському районі у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України:

- позики на покриття тимчасових касових розривів міського бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

 1. Одержувачам коштів міського бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості із зазначених видатків. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань, згідно з додатком № 6 до цього рішення.
 2. Установити, що у загальному фонді міського бюджету на 2018 рік до доходів належать надходження, визначені статтею 69 Бюджетного кодексу України.
 3. Установити, що джерелами формування спеціального фонду міського бюджету на 2018 рік у частині доходів є надходження, визначені статтею 691 Бюджетного кодексу України.
 4. Установити, що джерелами формування спеціального фонду міського бюджету на 2018 рік у частині фінансування є надходження, визначені статтею 71 Бюджетного кодексу України.
 5. Розпорядники коштів місцевих бюджетів та одержувачі коштів міського бюджету беруть бюджетні зобов’язання та здійснюють видатки за загальним фондом бюджету тільки в межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисами, враховуючи необхідність виконання бюджетних зобов’язань минулих років, узятих в органах Державної казначейської служби України.

            Зобов'язання, взяті розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів без відповідних бюджетних асигнувань або з перевищенням повноважень, встановлених рішенням сесії міської ради про міський бюджет, не вважаються бюджетними зобов'язаннями і не підлягають оплаті за рахунок бюджетних коштів. Взяття таких зобов'язань є порушенням бюджетного законодавства.

За наявності простроченої заборгованості із заробітної плати, а також за спожиті комунальні послуги та енергоносії розпорядники та одержувачі бюджетних коштів в межах бюджетних асигнувань за загальним фондом не беруть бюджетні зобов'язання та не здійснюють платежі за іншими заходами, пов’язаними з функціонуванням бюджетних установ (крім захищених видатків бюджету), до погашення такої заборгованості.

 1. Установити, що керівники бюджетних установ, які фінансуються з міського бюджету, утримують чисельність працівників та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ у кошторисах, одержувачі бюджетних коштів – в межах планів використання бюджетних коштів та фактично одержаних обсягів валових доходів.
 2. Встановити, що внесення змін до міського бюджету на 2018 рік здійснюється за рішенням сесії міської ради у випадках передбачених Бюджетним кодексом України. Надати право міському голові у період між сесіями Вовчанської міської ради, за умови погодження з постійною комісією міської ради з питань бюджету, проводити розпорядженням розподіл та перерозподіл коштів міського бюджету, додаткових дотацій, субвенцій із державного бюджету та інших трансфертів, з наступним внесенням змін до рішення про міський бюджет.
 3. Установити, що комунальні підприємства міста  сплачують до загального фонду міського бюджету частину чистого прибутку (доходу), нормативи відрахувань встановлені рішенням Вовчанської міської ради від 25.09.2008 року № 4.1-V «Про встановлення нормативу відрахувань частини чистого прибутку (доходу) господарськими організаціями комунальної власності та організаціями з часткою комунальної власності».

Частина чистого прибутку (доходу) сплачується наростаючим підсумком щоквартальної фінансово-господарської діяльності у 2018 році.

Комунальні  підприємства міста подають Розрахунок частини чистого прибутку (доходу) разом з фінансовою звітністю, складеною відповідно до Положень (стандартів) бухгалтерського обліку, до органів державної податкової служби у строки, передбачені для подання декларації з податку на прибуток.

 1. Надати право голові Вовчанської міської ради укладати договори про міжбюджетні трансферти між міським бюджетом та іншими бюджетами.
 2. Додатки № 1,2,3,4,5,6,7 до цього рішення є його невід'ємною частиною.
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (Козлова В.В.).

 

 

 

 Вовчанський  міський голова                                                     В.С.Шевченко

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХIV (позачергова) СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від 16 лютого  2018  року                                             проект  №2.1-VII

 

 

Про внесення змін до Природоохоронної програми на 2018 рік

 

Керуючись Законом України «Про охорону навколишнього природного середовища» № 1264-ХІІ від 25.06.1991 р., постановою КМУ «Про затвердження переліку видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів» № 1147 від 17.09.1996 р., наказом Міністерства екології та природних ресурсів України «Про затвердження Порядку планування та фінансування природоохоронних заходів» № 194 від 12.06.2015 р., наказом Міністерства екології та природних ресурсів України  «Про затвердження Методики оцінки ефективності реалізації регіональних природоохоронних та державних (загальнодержавних) цільових екологічних програм» № 491 від 15.10.2012 р., п. 13 ст. 91 Бюджетного кодексу України № 2456-VI від 08.07.2010 р., наказом Міністерства економіки України «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо порядку розроблення регіональних цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання» № 367 від 04.12.2006 р., ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» № 280/97-вр від 21.05.1997 р., міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Внести зміни до Природоохоронної програми на 2018 рік (Додаток 3).

 

 1. Виконавчому комітету Вовчанської міської ради забезпечити виконання цієї Програми.

 

 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.).

 

 

Вовчанський міський голова                                                 В.С.Шевченко

 

 

Додаток 3
до Природоохоронної програми на 2018 рік,
затвердженої рішенням ХХХІV позачергової  сесії VII скликання
Вовчанської міської ради
від 16 лютого 2018 р. № __-VII

 

 

План природоохоронних заходів
за КПКВК 8340 «Природоохоронні заходи за рахунок цільових фондів» на 2018 рік.

№ з/п

КЕКВ

Назва природоохоронного заходу

Витрати на впровадження заходу, тис. грн.

Обсяг коштів, який передбачається залучити у 2018 році, тис. грн.

Виконавець заходу

Очікувані якісні та/або кількісні характеристики природоохоронного ефекту (екологічні результати)

Всього

Міський бюджет

Інші джерела фінансування

1

Раціональне використання і зберігання відходів виробництва і побутових відходів

1.1

2282

Забезпечення екологічно безпечного збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації, видалення, знешкодження і захоронення відходів та небезпечних хімічних речовин, у тому числі непридатних або заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин, п. 74-1 постанови КМУ № 1147 від 17.09.96 р.

83,9

83,9

83,9

-

Вовчанська міська рада, КП «Вовчанськ»

Недопущення утворення стихійних звалищ твердих побутових відходів

1.2

2282

Заходи з озеленення міст і сіл, п. 47 постанови КМУ № 1147 від 17.09.96 р.

47,8

47,8

47,8

-

Вовчанська міська рада,

Охорона та раціональне використання зелених насаджень

 

                           Вовчанський міський голова                                                                          В.С.Шевченко

 

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХІV позачергова СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від 16 лютого 2018  року                                                  проект  № 2.2-VII

 

 

Про внесення змін до Програми соціального захисту та соціального забезпечення населення міста Вовчанська на 2018 рік

 

Керуючись Законом  України «Про Державний бюджет на 2018 рік», п. 3 ст. 91 Бюджетного кодексу України № 2456-VI від 08.07.2010 р., наказом Міністерства економіки України «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо порядку розроблення регіональних цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання» № 367 від 04.12.2006 р., ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» № 280/97-вр від 21.05.1997 р., міська рада

ВИРІШИЛА:

 

 1. Внести зміни до Програми соціального захисту та соціального забезпечення населення міста Вовчанська на 2018 рік (Додаток №1).

 

 1. Виконавчому комітету Вовчанської міської ради забезпечити виконання цієї Програми.

 

 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.).

 


   

Вовчанський міський голова                                                 В.С.Шевченко

 

Додаток 1
до проекту рішення ХХХIV позачергова сесії VII скликання
Вовчанської міської ради
від 16  лютого  2018 р. №   -VII

 

 

П Р О Г Р А М А

соціального захисту та соціального забезпечення
населення міста Вовчанська на 2018 рік

 

І. Паспорт Програми

 

1.

Ініціатор розроблення програми

Виконавчий комітет Вовчанської міської ради

2.

Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення програми

Проект рішення ХХХІІ сесії VІІ скликання Вовчанської міської ради

від 08 грудня 2017 року № 6-VІІ

3.

Розробник програми

Відділ бухгалтерського обліку і господарської діяльності Вовчанської міської ради

4.

Співрозробники програми

-

5.

Відповідальний виконавець програми

Виконавчий комітет Вовчанської міської ради

6.

Учасники програми

Населення міста Вовчанська, органи виконавчої влади, підприємства, організації, установи

7.

Термін реалізації програми

2018 рік

7.1.

Етапи виконання програми (для довгострокових програм)

-

8.

Перелік місцевих бюджетів, які беруть учать у виконанні програми (для комплексних програм)

Міський бюджет

9.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, всього, в тому числі:

753669,00 грн.

9.1.

Коштів місцевого бюджету

753669,00 грн.

9.2.

Коштів інших джерел

-

 

ІІ. Загальні положення

Програма розроблена відповідно до Законів України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні», «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», Бюджетного кодексу України та Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». Основною проблемою, на вирішення якої спрямовані заходи цієї Програми, є підвищення соціальної захищеності та соціального забезпечення найбільш вразливих верств населення міста Вовчанська.

 

ІІІ. Завдання Програми

Програма розроблена з метою здійснення соціального захисту та соціального забезпечення малозахищених верств населення міста у 2018 році, надання адресної підтримки за такими напрямками, як лікування, вирішення соціально-побутових питань, поховання, підтримка учасників АТО, ветеранів війни, організація пільгового проїзду в міському автомобільному транспорті.

 

 1. IV. Виконання Програми

Ця Програма передбачає здійснення виплат:

- матеріальної допомоги малозабезпеченим мешканцям міста на лікування та вирішення соціально-побутових питань – 208000,00 грн.

- матеріальної допомоги на поховання – 33000,00 грн.

- матеріальної допомоги ветеранам війни та учасникам бойових дій на передплату періодичних видань – 2200,00 грн.

- фінансової підтримки міській раді ветеранів – 1800,00 грн.

- матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції на сході України на вирішення соціально-побутових питань – 55000,00 грн.

- відшкодування витрат на пільгове перевезення окремих категорій громадян у міському автомобільному транспорті загального користування – 453669,00 грн.

 

 1. V. Фінансове забезпечення Програми

Фінансування заходів, передбачених цією Програмою на 2018 рік, буде здійснюватись за рахунок коштів загального фонду міського бюджету в межах затверджених лімітних призначень.

Загальна сума коштів на виконання Програми у 2018 році складає 753669,00 грн.

 

VІ. Очікувані результати

Очікувані результати виконання цієї Програми у 2018 році:

- надання фінансової допомоги особам, які опинилися в складних життєвих обставинах у зв'язку з важкою хворобою, пожежею і таке інше, з метою їх матеріальної підтримки;

- забезпечення підтримки осіб, які приймали участь в антитерористичній операції;

- забезпечення підтримки міської ради ветеранів;

- забезпечення безоплатного проїзду в міському автомобільному транспорті тим категоріям пасажирів, які мають право на пільговий проїзд згідно чинного законодавства.

 

VІІ. Контроль за виконанням Програми

Контроль за виконанням Програми здійснюють Вовчанський міський голова, постійні комісії Вовчанської міської ради.

 

 

Секретар міської ради                                                                                Л.І.Дудка

 

 

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

XХХIV (позачергова) СЕСІЯ   VII  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

    Від  16 лютого 2018 року                           проект   №  2.3 -VII

 

Про внесення змін та доповнень до програми економічного і соціального розвитку міста Вовчанська на 2016-2022 роки

 

         Керуючись  Законом України «Про державний бюджет України на  2018 рік», ст. 91 п. 6 Бюджетного кодексу України, ст.. 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вовчанська міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Внести доповнення  до Програми економічного і соціального розвитку міста Вовчанська на 2016-2022 роки, а саме на 2018 рік:

1.1. До розділу будівництво

кошти в сумі 156,1 тис. грн.. на виготовлення проекту на будівництво водогону в м. Вовчанськ в районі Кисляківка;

         кошти в сумі 50,0 тис. грн. на коригування проекту та отримання висновку з оцінки впливу на довкілля (ОВД) по Будівництву  КНС1, КНС2  самопливної та напірної каналізації м. Вовчанськ Харківської області, 2-й пусковий комплекс КНС2 (Рубіжанське шосе) мережі самопливної та напірної каналізації . (Замовник робіт КП «Вовчанські очисні споруди»

         кошти в сумі 150,0 тис. грн. на виготовлення розділу проектної документації з оцінки впливу на довкілля та отримання висновку (ОВД) по «Будівництву комплексу по поводженню з відходами на території Симонівської (колишньої Першої Червоноармійської) сільської ради Вовчанського району (поза межами населеного пункту) (Замовник робіт КП «Вовчанськ)

1.2 До розділу житлово-комунальне господарство

-   підрозділ КП «Вовчанськ»

         - 335,8 тис. грн.. фінансова допомога на виплату заробітної плати, нарахувань та податків.

1.3 До розділу Освіта

-   кошти в сумі 32,0 тис. грн.. на проведення медичного огляду працівників ДНЗ;

1.4 До розділу соціальний захист населення

кошти в сумі 3,7 тис. грн..  пільгове перевезення  окремих категорій громадян;

1.5 До розділу Фізична культура та спорт

 -   кошти в сумі 255,5 тис. грн. на придбання тренажерів для ФОК;

1.6 До розділу розвиток інформаційного простору

-   кошти в сумі 18,0 тис. грн.. на оплату послуг  друкування матеріалів Вовчанської міської ради та випуск газети Вовчанський вісник;

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.).

 

            Вовчанський міський голова                                     В.С.Шевченко 

 

 

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

XХХIV (позачергова) СЕСІЯ   VII  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

    Від  16 лютого 2018 року                           проект   №  2.4 -VII

 

 

                                       

Про затвердження договору на передачу іншої субвенції з місцевого бюджету районному бюджету на 2018 рік

 

         Розглянувши пропозиції Вовчанської районної держадміністрації  про виділення іншої субвенції з місцевого бюджету на виконання районної Програми «Харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Вовчанського району на 2018-2020 роки» та на виконання районної Програми «Підтримки закладів охорони здоров’я у Вовчанському районі на 2016-2018 роки», згідно ст. 91, 106 Бюджетного  кодексу України, п.43 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

                                            В И Р І Ш И Л А :

        

1.Затвердити   договір з районною радою про надання іншої субвенції з місцевого бюджету в сумі 380000,00 грн.; на виконання районної Програми «Харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Вовчанського району на 2018-2020 роки» в сумі 300000,00 грн. та на виконання районної Програми «Підтримки закладів охорони здоров’я у Вовчанському районі на 2016-2018 роки» в сумі  80000,00 грн.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань  бюджету (голова комісії – В.В.Козлова).   

 

 

 

 

 

                 Вовчанський міський голова                         В.С.Шевченко

 

 

ДОГОВІР

 між Вовчанською міською радою та Вовчанською районною радою на 2018 рік

 

«__»__________ 2018   року                                                                             м. Вовчанськ

Відповідно до статі 93 Бюджетного кодексу України  підпункту 6 пункту 18 Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» № 1789 від 20.12.2016 року укладено договір між Вовчанською міською радою з однієї сторони, та Вовчанською районною радою з іншої сторони, що діють на підставі ст. 18 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», про наступне:

1.Предмет договору

 • Вовчанська міська рада відповідно до статті 93, 101 Бюджетного кодексу України передає на договірній основі частину власних доходів у вигляді «Іншої субвенції з місцевого бюджету» районному бюджету на суму 380000,00 грн. на виконання заходів районної Програми «Харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Вовчанського району на 2018-2020 роки»  - 300000,00 грн. та на Програму «Підтримки закладів охорони здоров’я у Вовчанському районі на 2016-2018 роки» - 80000,00 грн.
 • Надана субвенція повинна використовуватися виключно на виконання повноважень, визначених в п. 1.1 цього Договору
 1. Обов’язки сторін

2.1. Вовчанська міська  рада передає кошти на здійснення видатків до районного бюджету у вигляді іншої субвенції з місцевого бюджету.

2.2.  Міська рада перераховує субвенцію  в обсязі, передбаченому у п.1.1. цього договору.

2.3. Перерахування субвенції здійснюється згідно з помісячним розписом бюджету.

 1. Зміна умов договору

3.1.  Умови цього Договору можуть бути змінені за письмовою згодою сторін та затверджені рішенням сесії відповідних рад про внесення змін до бюджету на 2018 рік.

3.2. Спірні питання між сторонами щодо виконання умов  цього Договору, з яких не було досягнуто згоди, вирішуються, відповідно до чинного законодавства в суді.

 1. 4. Термін дії договору

4.1. Договір набирає чинності з моменту його підписання сторонами і діє до 31 грудня 2018 року.

 1. Інші умови договору

5.1. До договору обов’язково додається рішення міської ради про надання субвенції районній раді.

5.2. Цей договір складено у трьох оригінальних  примірниках,  які мають однакову юридичну силу, - по одному для кожної із сторін та  один – фінансовому управлінню районної державної адміністрації.

 1. Юридичні адреси сторін:

 

Вовчанська міська рада                                 Вовчанська районна рада

62504 м. Вовчанськ вул.. Соборна,92                 62504 м. Вовчанськ вул.. Соборна,73

 

Вовчанський міський голова                            Голова

                                                                             Вовчанської районної ради

______________В.С.Шевченко                       ______________А.В.Степанець