Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Проекти рішень ХХХІІІ сесії VII cкликання (Загальні та інші питання)

 

Україна

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХІІІСЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ 

                                                        Р  І Ш Е Н Н Я

 

Від 26 січня 2018 рокупроект№–VIІ

 

Про затвердження порядку денного  ХХХІІІсесії

міської ради VІI скликання

 

Керуючись п.1ст. 26, п. 8 ст. 42, п.2  ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

Затвердити для розгляду на  ХХХІІІсесії міської ради

VIІ скликання наступний   порядок денний:

 

 1. Земельні питання.

1.1.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Барилко Наталі Іванівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Бекетова, 4 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,057га.

1.2.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Бойко Аллі Петрівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Селянська, 144 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.3.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Бондаренко Валентині Борисівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Благовіщенська, 40 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0979га.

1.4.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Вдовіченку Олександру Івановичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Свободи, 13 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,06га.

1.5.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Микитенко  Марії Юхимівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Кисляківська, 110-а для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.6.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Панасюк Тетяні Федорівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Герлегівська, 33 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0622га.

1.7.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Саратовій Ользі Вікторівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Надії Волкової, 62 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.8.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Сикачевій Марії Прокофіївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Харківська, 120 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.9.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Тарану Вячеславу Дмитровичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Надії Волкової, 66 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.10.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації  гр. Сапову Віктору Васильовичу, Фадєєвій Віті Борисівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Орлова, 11 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.11.Про надання  дозволу гр. Саратовій Ользі Вікторівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Надії Волкової, 62 для ведення особистого селянського господарства  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – рілля), площею 0,0453га.

1.12.Про надання  дозволу гр. ЧернусіОлені Іванівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Мільйонна,1а для ведення особистого селянського господарства  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – рілля), площею 0,0100га.

1.13.Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Харламовій Наталії Михайлівні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: с. Плетенівка, вул. Агрегатна, 3, площею 0,1759га.

1.14.Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Головятинському Андрію Борисовичу  для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:  м. Вовчанськ, пров. Черняховського, 3, площею 0,10га.

1.15.Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Гончарову Максиму Сергійовичу  для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Т. Бульби, 52-А, площею 0,10га.

1.16.Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою   щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Григоряну Андрію Сержовичу  для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Привокзальна, 8-б, площею 0,10га.

1.17.Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Донецькій Ірині Борисівні  для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Т. Бульби, 6а, площею 0,10га.

1.18.Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустроющодо встановлення меж земельної ділянки гр. Охріменко Наталії Іванівні  для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Миру, 38, площею 0,0557га.

1.19.Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Тіщенку Олександру Івановичу для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Б. Хмельницького,       54-А, Харківської області, площею 0,10га.

1.20.Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки ТОВ «Текстиль-пром-інвест»   для  розміщення та експлуатації основних підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, розташованої за адресою:  Харківська область,  м. Вовчанськ, вул. Гоголя, 99а, з подальшою передачею земельної ділянки в оренду із земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення (вид угідь – інші землі), площею 0,2663га.

1.21.Про зменшення розміру земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Селянська, 91, яка знаходиться в користуванні гр. Голодової Катерини Сергіївни,  площею 0,0120га.

1.22.Про укладення додаткової угоди до договору оренди земліміж Вовчанською міською  радою та ТОВ «Кобра».

2.Про затвердження переліку комунального майна Вовчанської територіальної громади станом на 01.01.2018 року.

3.Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік.

4.Про затвердження розпоряджень Вовчанського міського голови,  виданих у міжсесійний період.

4.1.Про затвердження розпоряджень  Вовчанського міського голови про преміювання міського голови та  заступників   міського голови,  виданих  у міжсесійний період.

4.2.Про затвердження розпоряджень Вовчанського міського голови про надання щорічних відпусток,   виданих у міжсесійний період.

 1. Різне.

5.1.  Про затвердження  рішення виконавчого комітету Вовчанської міської ради VІІ скликання, виданого у міжсесійний період.  

5.2.Про внесення змін до Положення про відділ державного архітектурно-будівельного контролю Вовчанської  міської ради.

5.3.Про внесення змін  до Порядку розміщення зовнішньої реклами на території міста Вовчанська.

5.4.Про передачу матеріальних цінностей КЗОЗ «Вовчанська ЦРЛ».

5.5.Про присвоєння міському голові чергового рангупосадової особи органів місцевого самоврядування.

5.6.Про присвоєння керуючій справами (секретарю) виконкому чергового рангу посадової особи органів місцевого самоврядування.

5.7.Про присвоєння заступнику міського голови чергового рангу посадової особи органів місцевого самоврядування.

5.8.Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку міста Вовчанська на 2016-2022 роки на 2018 рік.

5.9.Про внесення змін до  Програми соціального захисту та соціального забезпечення населення міста Вовчанська на 2018 рік.

5.10.Про внесення змін до Природоохоронної програми на 2018 рік.

5.11.Про скасування рішення Вовчанської міської ради.

5.12.Про передачу майна на баланс комунальному підприємству «Вовчанськ».

 

Вовчанський міський голова                                 В.С.Шевченко

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ХХХIІІ СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

    Від  26 січня 2017 року                                            проект   №   2-VІІ

 

 

Про затвердження переліку комунального майна Вовчанської територіальної громади станом на 01.01.2018 року

 

 

                Розглянувши  питання затвердження переліку комунального майна Вовчанської територіальної громади станом на 01.01.2018 року на засіданнях постійних депутатських комісій, на підставі Постанови КМУ від 03.06.2005р. № 413 „Про затвердження Програми „Власність народу”, доручення Голови Фонду державного майна України від  22.06.2005р. № К/117, враховуючи  роз’яснення Міністерства Юстиції України (лист від 07.09.2007р. № 19-14-620) щодо положень ст. 10 Закону України „Про приватизацію державного житлового фонду”, ст. 319 Цивільного Кодексу України „Здійснення права власності”,  керуючись ст. 26 ч.1 п.30 Закону України “Про місцеве самоврядування  в Україні”, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Затвердити перелік комунального майна Вовчанської територіальної громади станом на 01.01.2018 року(Додається).

 

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, ЖКГ, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку (голова комісії   І.В.Кулаков).

 

 

 

 Вовчанський  міський голова                                            В.С.Шевченко

 

 

                                                                                                                                                                   Додаток №1

                                                                                                                                                                   до рішення XXХІІІ сесії VII скликання  №  - VII                                                                                                                                                                                    

                                                                                                                                                                   від 26 січня  2018 року.         

 

Перелік об’єктів комунального майна  Вовчанської територіальної громади станом на 01.01.2018 року

 

 

№ з/п

Код ЗКПО юридичних осіб

Назва підприємства, основних засобів

Юридична адреса будівлі, телефон

Балансова вартість тис.грн.

Форма господарювання (бюджетна, госпрозрахункова)

ПІБ

керівника

1.

 

Ясла- садок №1

м.Вовчанськ,

Пролетарське поле, 11,  4-23-45

1564,7

бюджетна

Плужникова Лариса Миколаївна 

 

10310001

Будівля дитячого садка та споруди (будівля цегляна, покрівля з/б сумісна, огорожа) площа 453,8кв.м

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

1087,5

бюджетна

 

 

10310002

Гараж

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

68,9

бюджетна

 

 

10310003

Кухня

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

9,8

бюджетна

 

 

10310004

Погріб (цегляний)

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

31,5

бюджетна

 

 

10310005

Сарай

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

19,3

бюджетна

 

 

10310006

Сарай 2

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

30,8

бюджетна

 

 

10314005

Тіньовий навіс

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

8,0

бюджетна

 

 

10315007

Тіньовий навіс

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

6,5

бюджетна

 

 

00138045

Теплолічільник Терм-02 (облік електроенергії)

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

5,0

бюджетна

 

 

00138046

Водонагрівач

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

1,1

бюджетна

 

 

 

00138049

Холодильник  Nord 218-020

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

2,1

бюджетна

 

 

00138057

Холодильник Nord DX 239

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

2,5

бюджетна

 

 

10415085

Пилосос Sumsung

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

2,4

бюджетна

 

 

00138055

Плита електрична

ПЕД-6

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

7,7

бюджетна

 

 

00138054

Комп'ютер R-Line з процесором Sntel в комплекті

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

5,1

бюджетна

 

 

00163036

Стінка "Леона"

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

1,4

бюджетна

 

 

00163035

Стінка мебльова "Астерикс"

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

1,3

бюджетна

 

 

00163037

Стінка "Атос"

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

2,0

бюджетна

 

 

 

Туя до 4,0 м  (2шт.)

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

0,02

бюджетна

 

 

 

Ялинка до 1,5 м (5 шт.)

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

0,3

бюджетна

 

 

 

Ялинка до 7м (2 шт.)

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

0,05

бюджетна

 

 

 

Методична література

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

0,5

бюджетна

 

 

10438077

Морозильна камера Indezit 167

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

4,6

бюджетна

 

 

10438078

Водонагрівач Atlantik

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

1,5

бюджетна

 

 

10438019

М'ясорубка Everest

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

6,1

бюджетна

 

 

10438025

Холодильник INDEZIT NBS 20

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

5,6

бюджетна

 

 

 

Автомобіль ГАЗ 2705-206

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

120,1

бюджетна

 

 

10612028

Комлект меблів "Ігрова"

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

18,5

бюджетна

 

 

10612029

Комлект меблів вихователя

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

6,9

бюджетна

 

 

10612030

Комлект меблів "Кухня"

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

5,0

бюджетна

 

 

10612031

Комлект меблів "Прихожа"

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

1,1

бюджетна

 

 

10612032

Комлект меблів "Ванна"

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

1,4

бюджетна

 

 

00138052

Пральна машинка LG

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

1,5

бюджетна

 

 

10415056

Пральна машина Ariston AQD 1080U

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

16,8

бюджетна

 

 

10438101

Ноутбук HP

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

3,0

бюджетна

 

 

10438103

Проектор Sony

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

5,0

бюджетна

 

 

10438044

Комп'ютер "Logic Power"

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

1,8

бюджетна

 

 

10438024

Ноутбук Lenovo G-580

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

2,5

бюджетна

 

 

101417021

Телевізор LG 108/43

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

12,5

бюджетна

 

 

00163021

Горка - літак

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

3,1

бюджетна

 

 

10612062

Стiнка "Фараон"

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

3,2

бюджетна

 

 

10613001

Набір кухонної меблі

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

1,5

бюджетна

 

 

10613002

Набір кухонної меблі

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

1,3

бюджетна

 

 

10613003

Набір кухонної меблі

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

1,5

бюджетна

 

 

10614004

Набір меблі для метод.посібників

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

2,8

бюджетна

 

 

10415086

Праска Tefal

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

2,8

бюджетна

 

 

10415041

Плита електрична

ПЕ-6Ш-ЧН

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

18,6

бюджетна

 

10415044

Парасолька острівна 1600х900х450

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

9,4

бюджетна

 

10415051

Холодильник Veko CO234020

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

8,8

бюджетна

 

10615008

Спортивний комплекс

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

4,0

бюджетна

 

 

Ясла- садок №2

м.Вовчанськ, вул. Чкалова, 15,

тел. 4-61-31

79,95

бюджетна

Плужник Олена Анатоліївна

10386012

Будівля ясла-садка та споруди

м.Вовчанськ, вул.Чкалова, 15,

тел. 4-61-31

31,0

бюджетна

 

10316011

Дитячий будиночок

м.Вовчанськ, вул.Чкалова, 15,

тел. 4-61-31

6,8

бюджетна

 

00138011

Плита електрична промислова ПЕД-6

м.Вовчанськ, вул.Чкалова, 15,

тел. 4-61-31

8,7

бюджетна

 

10415087

Пилосос Sumsung

м.Вовчанськ, вул.Чкалова, 15,

тел. 4-61-31

2,4

бюджетна

 

00138006

Телевізор LG Electronik

м.Вовчанськ, вул.Чкалова, 15,

тел. 4-61-31

1,3

бюджетна

 

00163018

Набір меблів

м.Вовчанськ, вул.Чкалова, 15,

тел. 4-61-31

1,5

бюджетна

 

 

Туя (3шт.)

м.Вовчанськ, вул.Чкалова, 15,

тел. 4-61-31

0,05

бюджетна

 

 

Методична література

м.Вовчанськ, вул.Чкалова, 15,

тел. 4-61-31

0,1

бюджетна

 

00138009

Холодильник NORD 245

м.Вовчанськ, вул.Чкалова, 15,

тел. 4-61-31

1,4

бюджетна

 

10438094

Холодильник LG409 PQA

м.Вовчанськ, вул.Чкалова, 15,

тел. 4-61-31

4,6

бюджетна

 

10438098

Насосна станція

м.Вовчанськ, вул.Чкалова, 15,

тел. 4-61-31

1,3

бюджетна

 

10438003

Пральна машина Samsung

м.Вовчанськ, вул.Чкалова, 15,

тел. 4-61-31

4,2

бюджетна

 

10438009

Зонт витяжний

м.Вовчанськ, вул.Чкалова, 15,

тел. 4-61-31

7,0

бюджетна

 

10438026

Холодильник INDEZIT

м.Вовчанськ, вул.Чкалова, 15,

тел. 4-61-31

5,6

бюджетна

 

10415084

Телевізор Bravis

м.Вовчанськ, вул.Чкалова, 15,

тел. 4-61-31

4,0

бюджетна

 
 

Дитячий садок №2

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13,

тел. 4-26-28

1853,05

бюджетна

 Пісоцька Інна Геннадіївна

10300001

Будівля дитячого садка

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13,

тел. 4-26-28

1693,5

бюджетна

 

10314007

Погріб

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13,

тел. 4-26-28

11,5

бюджетна

 

10314006

Сарай

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13,

тел. 4-26-28

4,5

бюджетна

 

00138031

Морозильна камера NORD

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13,

тел. 4-26-28

1,5

бюджетна

 

00138032

Плита електрична промислова ПЕД-6

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13,

тел. 4-26-28

8,7

бюджетна

 

 

Ялинка (1шт.)

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13,

тел. 4-26-28

0,03

бюджетна

 

 

Методична література

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13,

тел. 4-26-28

0,02

бюджетна

 

10300003

Бесідка

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13,

тел. 4-26-28

1,5

бюджетна

 

10313013

Бесідка

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13,

тел. 4-26-28

2,8

бюджетна

 

 

Паркан

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13,

тел. 4-26-28

12,3

бюджетна

 

103140047

Дерев'яна хатинка

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13,

тел. 4-26-28

2,8

бюджетна

 

101417132

Проектор Acer

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13,

тел. 4-26-28

8,1

бюджетна

 

00138034

Холодильник Indesit SB 185

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13,

тел. 4-26-28

2,9

бюджетна

 

10412001

Карусель

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13,

тел. 4-26-28

2,4

бюджетна

 

10412002

Ігровий комплекс "2 вежі"

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13,

тел. 4-26-28

12,5

бюджетна

 

10412004

Карусель

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13,

тел. 4-26-28

4,0

бюджетна

 

10412005

Грибок

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13,

тел. 4-26-28

1,1

бюджетна

 

10412007

Гірка

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13,

тел. 4-26-28

1,2

бюджетна

 

10438079

Ноутбук НР Presario

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13,

тел. 4-26-28

4,9

бюджетна

 

10438080

МФУ Samsung SCX-3200

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13,

тел. 4-26-28

2,5

бюджетна

 

10438097

Холодильник «Атлант»

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13,

тел. 4-26-28

3,5

бюджетна

 

10438018

М'ясорубка Everest

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13,

тел. 4-26-28

6,1

бюджетна

 

10438028

Холодильник INDEZIT NBS 20

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13,

тел. 4-26-28

5,6

бюджетна

 

10612034-10612041

Шафа для роздягання      (8 шт.)

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13,

тел. 4-26-28

8,1

бюджетна

 

10612042-10612049

Ліжко 3-х ярусне дитяче (8 шт.)

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13,

тел. 4-26-28

17,3

бюджетна

 

10612050

Стелаж  техно 2

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13,

тел. 4-26-28

1,1

бюджетна

 

10612051

Стелаж  техно 1

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13,

тел. 4-26-28

1,1

бюджетна

 

10612052-10612054

Стіл з бортом і полицею економ (3 шт.)

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13,

тел. 4-26-28

3,2

бюджетна

 

10612055

Мебелі для кухні

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13,

тел. 4-26-28

1,2

бюджетна

 

10612056

Ігровий будиночок

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13,

тел. 4-26-28

1,8

бюджетна

 

10612057

Стінка дитяча "Гусінь"

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13,

тел. 4-26-28

2,5

бюджетна

 

10612058

Меблі "Кухня дитяча"

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13,

тел. 4-26-28

1,1

бюджетна

 

10612059

Меблі "Лікарня дитяча"

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13,

тел. 4-26-28

1,5

бюджетна

 

 

10612060

Стіл письмовий

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13,

тел. 4-26-28

1,0

бюджетна

 

 

10612061

Шафа для книг

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13,

тел. 4-26-28

1,3

бюджетна

 

 

10415057

Холодильник Veko CO 234020

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13,

тел. 4-26-28

8,8

бюджетна

 

 

10415064

Пральна машинка Ariston WMG

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13,

тел. 4-26-28

13,1

бюджетна

 

 

10415088

Праска Tefal

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13,

тел. 4-26-28

2,8

бюджетна

 

 

10438060

Автоматизоване робоче місце

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13,

тел. 4-26-28

3,4

бюджетна

 

4.

 

Ясла- садок №7

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28,

тел. 4-35-55

4578,1

бюджетна

Грабар Ганна Вікторівна

 

10310014

Будівля дитячого садка та споруди

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28,

тел. 4-35-55

2969,5

бюджетна

 

 

10310015

Гараж

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28,

тел. 4-35-55

8,1

бюджетна

 

 

10310016

Комплекс обладнання

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28,

тел. 4-35-55

13,2

бюджетна

 

 

00138017

Комп'ютер R-Line

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28,

тел. 4-35-55

5,4

бюджетна

 

 

00138011

Електроплита ПЕ-4-Ш

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28,

тел. 4-35-55

4,0

бюджетна

 

 

00138015

Холодильник Indezit

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28,

тел. 4-35-55

2,1

бюджетна

 

 

00138008

Холодильник Мінськ

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28,

тел. 4-35-55

2,5

бюджетна

 

 

00138090

Піаніно "Бенгай"

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28,

тел. 4-35-55

1,8

бюджетна

 

 

00138102

Пральна машина 

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28,

тел. 4-35-55

1,6

бюджетна

 

 

00138128

Холодильник Н-329

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28,

тел. 4-35-55

1,6

бюджетна

 

 

00138029

Теплолічильник

ТЕРМ-2

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28,

тел. 4-35-55

5,0

бюджетна

 

 

 

Туя до 1м  (8шт.)

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28,

тел. 4-35-55

0,1

бюджетна

 

 

 

Туя до 6м  (3шт.)

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28,

тел. 4-35-55

0,03

бюджетна

 

 

 

Ялинка до 1м   (8шт.)

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28,

тел. 4-35-55

0,4

бюджетна

 

 

 

Ялинка до 3м  (2шт.)

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28,

тел. 4-35-55

0,08

бюджетна

 

 

 

Ялинка до 4м  (1шт.)

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28,

тел. 4-35-55

0,05

бюджетна

 

 

 

Ялинка до 7м  (1шт.)

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28,

тел. 4-35-55

0,03

бюджетна

 

 

 

Методична література

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28,

тел. 4-35-55

0,5

бюджетна

 

 

 

Методична література

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28,

тел. 4-35-55

1,6

бюджетна

 

 

 

Котельня на тверде паливо

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28,

тел. 4-35-55

1368,4

бюджетна

 

 

00138010

Морозильна камера Stinol-131a

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28,

тел. 4-35-55

1,9

бюджетна

 

 

10438075

Плита 6-ти комф з духовкою

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28,

тел. 4-35-55

7,8

бюджетна

 

 

10438076

Електром'ясорубка  TM-32

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28,

тел. 4-35-55

6,3

бюджетна

 

 

10438020

Комп'ютерне робоче місце

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28,

тел. 4-35-55

5,6

бюджетна

 

 

10438030

Холодильник INDEZIT

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28,

тел. 4-35-55

5,6

бюджетна

 

 

 

Паркан шиферний

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28,

тел. 4-35-55

4,5

бюджетна

 

 

001380012

Мінісистема "Samsung"

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28,

тел. 4-35-55

1,5

бюджетна

 

 

001380013

Центрофуга МО-25А

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28,

тел. 4-35-55

10,0

бюджетна

 

 

001380014

Пральна машина

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28,

тел. 4-35-55

13,2

бюджетна

 

 

001380016

Холодильник Stinol

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28,

тел. 4-35-55

2,2

бюджетна

 

 

01380008

Музичний центр Sony

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28,

тел. 4-35-55

2,0

бюджетна

 

 

10438081

Музичний центр

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28,

тел. 4-35-55

1,3

бюджетна

 

 

10438082

Ноутбук

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28,

тел. 4-35-55

3,2

бюджетна

 

 

10438083

Проектор View Sonic

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28,

тел. 4-35-55

3,0

бюджетна

 

 

00163025

Ялинка штучна

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28,

тел. 4-35-55

2,0

бюджетна

 

 

10612027

Стінка меблева "Мони"

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28,

тел. 4-35-55

2,3

бюджетна

 

 

10613030

Шафа психолога

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28,

тел. 4-35-55

1,8

бюджетна

 

 

10613028

Дошка інтерактивна

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28,

тел. 4-35-55

1,7

бюджетна

 

 

10613029

Шафа для іграшек

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28,

тел. 4-35-55

1,4

бюджетна

 

 

10663005

Горка шафа для іграшек

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28,

тел. 4-35-55

2,7

бюджетна

 

 

10615009

Стінка меблева «Дебют»

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28,

тел. 4-35-55

5,4

бюджетна

 

 

10616010

Килим

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28,

тел. 4-35-55

3,5

бюджетна

 

 

10415091

Праска Tefal

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28,

тел. 4-35-55

2,8

бюджетна

 

 

10415092

Водонагрівач 80л

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28,

тел. 4-35-55

2,7

бюджетна

 

 

10416097

Машина швацька електрична

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28,

тел. 4-35-55

3,3

бюджетна

 

 

10416098

Пилосос

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28,

тел. 4-35-55

3,3

бюджетна

 

 

10415082

Морозильна камера Indezit

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28,

тел. 4-35-55

8,7

бюджетна

 

 

 

10438033

Сковорода електрична СЕ-30

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28,

тел. 4-35-55

15,3

бюджетна

 

 

10415083

Холодильник Веко

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28,

тел. 4-35-55

8,8

бюджетна

 

 

10415093

Машина пральна с промеж.віджимом

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28,

тел. 4-35-55

58,3

бюджетна

 

5.

 

Міська рада

м.Вовчанськ, вул. Соборна, 92, тел.4-21-70

8074,6

бюджетна

Шевченко Володимир Сергійович

 

10310000

Будівля міської ради вул. Соборна, 92

м.Вовчанськ, вул. Соборна, 92,

тел.4-21-70

11,6

бюджетна

 

 

10310001

Нежитлове приміщення, вул.Соборна, 86/А-1 (БТІ)

м.Вовчанськ, вул. Соборна, 86а/1

19,9

бюджетна

 

 

10310017

Нежитлова будівля вул.Пушкіна, 1

м.Вовчанськ, вул.Пушкіна, 1

3878,0

бюджетна

 

 

10310018

Погріб,

вул.Пушкіна, 1

м.Вовчанськ, вул.Пушкіна, 1

477,7

бюджетна

 

 

101417138

Комп'ютер R-Line в комплекті: системний блок, монітор, ДБЖ, клавіатура, миша

м.Вовчанськ, вул. Соборна, 92,

тел.4-21-70

8,3

бюджетна

 

 

10438048

Копіювальний апарат Canon 2016

м.Вовчанськ, вул. Соборна, 92,

тел.4-21-70

6,0

бюджетна

 

 

10438054

Кондиціонер Samsung

м.Вовчанськ, вул. Соборна, 92,

тел.4-21-70

3,0

бюджетна

 

 

10438050

Комп'ютер в комплекті

м.Вовчанськ, вул. Соборна, 92,

тел.4-21-70

3,6

бюджетна

 

 

10438051

Комп'ютер в комплекті

м.Вовчанськ, вул. Соборна, 92,

тел.4-21-70

2,6

бюджетна

 

 

10415037

Система ОТС

м.Вовчанськ, вул. Соборна, 92,

тел.4-21-70

1,6

бюджетна

 

 

1112

Методична література

м.Вовчанськ, вул. Соборна, 92,

тел.4-21-70

0,6

бюджетна

 

 

10438065-10438070

Комп'ютер в комплекті (6 шт.)

м.Вовчанськ, вул. Соборна, 92,

тел.4-21-70

21,0

бюджетна

 

 

10438071-10438072

Монітор Samsung

(2 шт.)

м.Вовчанськ, вул. Соборна, 92,

тел.4-21-70

2,0

бюджетна

 

 

10438074-10438073

Принтер Samsung

(2 шт.)

м.Вовчанськ, вул. Соборна, 92,

тел.4-21-70

2,0

бюджетна

 

 

104406046

Принтер Epson Lx 1170

м.Вовчанськ, вул. Соборна, 92,

тел.4-21-70

1,2

бюджетна

 

 

10438060-10438061

Автоматизоване робоче місце (2 шт.)

м.Вовчанськ, вул. Соборна, 92,

тел.4-21-70

6,7

бюджетна

 

 

10438059

Системний блок

м.Вовчанськ, вул. Соборна, 92,

тел.4-21-70

1,8

бюджетна

 

 

10438058

Автоматизоване робоче місце з принтером

LBP-6020

м.Вовчанськ, вул. Соборна, 92,

тел.4-21-70

4,1

бюджетна

 

 

10438055

Кондиціонер

м.Вовчанськ, вул. Соборна, 92,

тел.4-21-70

3,0

бюджетна

 

 

10663019

Прапор односторонній 1300х900

м.Вовчанськ, вул. Соборна, 92,

тел.4-21-70

2,2

бюджетна

 

 

10438036

Багатофункціональний пристрій Xerox 2051B

м.Вовчанськ, вул. Соборна, 92,

тел.4-21-70

11,6

бюджетна

 

 

10416023

Багатофункціональний пристрій LJ M125a

м.Вовчанськ, вул. Соборна, 92,

тел.4-21-70

3,7

бюджетна

 

 

10415089

Фотоапарат Canon PowerShot

м.Вовчанськ, вул. Соборна, 92,

тел.4-21-70

12,0

бюджетна

 

 

10416099-10416100

Комп’ютер в комплекті  (2 шт.)

м.Вовчанськ, вул. Соборна, 92,

тел.4-21-70

18,9

бюджетна

 

 

10615006-10615007

Комплект офісних меблів (2 шт.)

м.Вовчанськ, вул. Соборна, 92,

тел.4-21-70

13,0

бюджетна

 

 

 

Робочий проект на реконструкцію ясел-садка №1. Коригування

м.Вовчанськ, вул. Соборна, 92,

тел.4-21-70

15,0

бюджетна

 

 

 

Проект фасада я/садок №7

м.Вовчанськ, вул. Соборна, 92,

тел.4-21-70

126,4

бюджетна

 

 

 

Проект сміттєзвалищ (Симинівська с/рада)

м.Вовчанськ, вул. Соборна, 92,

тел.4-21-70

1617,3

бюджетна

 

 

 

Проект кап.ремонта я/садка №2

м.Вовчанськ, вул. Соборна, 92,

тел.4-21-70

24,7

бюджетна

 

 

 

Проект кап.ремонта дит.садка №2

м.Вовчанськ, вул. Соборна, 92,

тел.4-21-70

24,7

бюджетна

 

 

 

Документація «Будівництво мереж водопостачання мікрорайону Кисляківка в м.Вовчанськ Харківської області»

м.Вовчанськ, вул. Соборна, 92,

тел.4-21-70

1750,4

бюджетна

 

6.

 

Вовчанський відділ благоустрою міста

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24, тел.4-26-18

2664,75

бюджетна

Назаренко Валентина Миколаївна

 

10600001

Объект уличного освещения ТП-5

м. Вовчанськ, вул. Гагаріна

12,0

бюджетна

 

 

10600002

Объект уличного освещения ТП-6

м. Вовчанськ, пров. Кузнечний

11,7

бюджетна

 

 

10600003

Объект уличного освещения ТП-49

м. Вовчанськ, парк 40-річчя Перемоги

9,5

бюджетна

 

 

10600004

Объект уличного освещения ТП-3

м. Вовчанськ, вул.Соборна

6,7

бюджетна

 

 

10600005

Объект уличного освещения ТП-29

м. Вовчанськ, вул. Чкалова

108,8

бюджетна

 

 

10600006

Объект уличного освещения ТП-20

м. Вовчанськ, вул. Фонтанна

81,1

бюджетна

 

 

10600007

Объект уличного освещения ТП-2

м. Вовчанськ, вул. О.Досвітнього

32,0

бюджетна

 

 

10600008

Объект уличного освещения ТП-1

м. Вовчанськ, вул. Короленко

33,3

бюджетна

 

 

10600009

Объект уличного освещения ТП-9

м. Вовчанськ, вул. Н.Волкової

39,0

бюджетна

 

 

10600010

Объект уличного освещения ТП-566

м. Вовчанськ, пров. Колгоспний

89,0

бюджетна

 

 

10600011

Объект уличного освещения ТП-41

м. Вовчанськ, вул. Пролетарське поле

17,0

бюджетна

 

 

10600012

Объект уличного освещения ТП-Б.Хм.

м. Вовчанськ, вул. Б. Хмельницького

8,4

бюджетна

 

 

10600013

Объект уличного освещения ТП-7

м. Вовчанськ, вул. Хлібороба

52,8

бюджетна

 

 

10600014

Объект уличного освещения ТП-336

м. Вовчанськ, вул. Зарічна

105,0

бюджетна

 

 

10600015

Объект уличного освещения ТП-47

м. Вовчанськ, вул. Хлібороба

31,2

бюджетна

 

 

10600018

Объект уличного освещения ТП-23

м. Вовчанськ, вул. Блюхера

110,4

бюджетна

 

 

10600019

Объект уличного освещения ТП-417

м. Вовчанськ, вул. Рубіжанське шосе

179,9

бюджетна

 

 

10600020

Объект уличного освещения ТП-506

м. Вовчанськ, кв. Сонячний

63,9

бюджетна

 

 

10600021

Объект уличного освещения ТП-37

м. Вовчанськ, вул. Гурканівська

125,5

бюджетна

 

 

10600025

Объект уличного освещения ТП-8

м. Вовчанськ, вул. Привокзальна

31,7

бюджетна

 

 

10600026

Объект уличного освещения ТП-15

м. Вовчанськ, вул. Новоселівська

29,8

бюджетна

 

 

10600027

Объект уличного освещения ТП-556

м. Вовчанськ, пров.Харківський

40,7

бюджетна

 

 

10600022

Объект уличного освещения ТП-46

м. Вовчанськ, П.Осипенко

41,0

бюджетна

 

 

10600023

Объект уличного освещения ТП-126

м. Вовчанськ, вул. М.Старочудного

30,3

бюджетна

 

 

10300066

Объект уличного освещения ТП-33

м. Вовчанськ

119,2

бюджетна

 

 

10300067

Объект уличного освещения ТП-501

м. Вовчанськ

122,2

бюджетна

 

 

10300068

Объект уличного освещения ТП-34

м. Вовчанськ

195,5

бюджетна

 

 

10300069

Объект уличного освещения ТП-32

м. Вовчанськ

259,5

бюджетна

 

 

10300071

Объект уличного освещения ТП-390

м. Вовчанськ

80,0

бюджетна

 

 

10300073

Объект уличного освещения ТП-24

м. Вовчанськ

137,4

бюджетна

 

 

10300074

Объект уличного освещения ТП-233

 

м. Вовчанськ

53,7

бюджетна

 

 

10300075

Объект уличного освещения ТП-470

м. Вовчанськ

24,6

бюджетна

 

 

10300076

Объект уличного освещения ТП-616

м. Вовчанськ

74,1

бюджетна

 

 

10300072

Объект уличного освещения ТП-35

м. Вовчанськ

187,9

бюджетна

 

 

10300077

Объект уличного освещения ТП-301

м. Вовчанськ

 

 

14,5

бюджетна

 

 

10300078

Объект уличного освещения ТП-4

м. Вовчанськ

48,1

бюджетна

 

 

10320171

Объект уличного освещения ТП-158

м. Вовчанськ

48,3

бюджетна

 

 

 

Патрон керамічний Е-40 (5 шт.)

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24,

тел.4-26-18

0,2

бюджетна

 

 

 

СИП 2х16  (243 м)

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24,

тел.4-26-18

2,5

бюджетна

 

 

 

АВВГ 2х2,5 (5 м)

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24,

тел.4-26-18

0,02

бюджетна

 

 

 

Колодка для з’єднання проводів (10 шт.)

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24,

тел.4-26-18

0,02

бюджетна

 

 

 

Клей універсальний        (1 шт.)

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24,

тел.4-26-18

0,03

бюджетна

 

 

 

Шпилька д.8 (1м) (4 м)

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24,

тел.4-26-18

0,07

бюджетна

 

 

 

Зажим для кабеля

СИП (врізний) (2 шт.)

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24,

тел.4-26-18

0,06

бюджетна

 

 

 

SCHNEIDER BA63 1P 1-63A C авт.викл.

 (3 шт.)

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24,

тел.4-26-18

0,3

бюджетна

 

 

 

Ел.лічильник СЕ 102-U S6 148 AV (1 шт.)

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24,

тел.4-26-18

0,9

бюджетна

 

 

 

Печатка (1 шт.)

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24,

тел.4-26-18

0,09

бюджетна

 

 

 

Штамп (1 шт.)

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24,

тел.4-26-18

 

0,06

бюджетна

 

 

 

Калькулятор (2 шт.)

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24,

тел.4-26-18

0,4

бюджетна

 

 

 

Канцтовари

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24,

тел.4-26-18

1,2

бюджетна

 

 

 

Флеш-карта (1 шт.)

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24,

тел.4-26-18

0,3

бюджетна

 

 

 

Принтер Самсунг

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24,

тел.4-26-18

1,0

бюджетна

 

 

 

Монітор 20’’ + обладнання (сист.блок Pentium Dual-Core Socket 775, привод DVD-RW, модуль памяті, клавіатура + мишка, колонки, фільтр мережевий)

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24,

тел.4-26-18

1,9

бюджетна

 

7.

 

Комунальне підприємство «Вовчанськ»

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

тел.4- 34-40

42876


,9

госпрозрахункова

Дедещенко Юрій Олександрович

 

1030001

Адміністративна будівля

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

 

6,4

Госпрозрахукова

 

 

1030002

будівля насосної станції

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1

11,9

Госпрозрахукова

 

 

1030003

будівля хлораторної

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

11,1

Госпрозрахукова

 

 

1030004

будівля артсвердловини

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

10,9

Госпрозрахукова

 

 

1030005

будівля артсвердловини’

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

10,9

Госпрозрахукова

 

 

1030006

будівля артсвердловини

м. Вовчанськ

10,9

Госпрозрахукова

 

 

1030007

будівля артсвердловини

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

3,9

Госпрозрахукова

 

 

1030008

будівля артсвердловини

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

3,9

Госпрозрахукова

 

 

1030009

будівля артсвердловини

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

3,9

Госпрозрахукова

 

 

1030010

Резервуар рівня 400 м2

м. Вовчанськ, кв. Сонячний

10,7

Госпрозрахукова

 

 

1030011

Резервуар рівня 200 м2

м. Вовчанськ, кв. Сонячний

7,6

Госпрозрахукова

 

 

1030012

Лінія електропередач залізобетонна

м. Вовчанськ

2,1

Госпрозрахукова

 

 

1030013

Огорожа насосної станції (1 шт.)

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

2,4

Госпрозрахукова

 

 

1030014

Огорожа артсвердловини (2 шт.)

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

4,1

Госпрозрахукова

 

 

1030015

Огорожа адміністративної будівлі 69 м2

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

 

1,4

Госпрозрахукова

 

 

1030016

Дюкер

м. Вовчанськ, вул. Авіаційна

0,6

Госпрозрахукова

 

 

1030017

Артезіанська свердловина № 4

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

7,0

Госпрозрахукова

 

 

1030018

Артезіанська свердловина № 5

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

7,0

Госпрозрахукова

 

 

1030019

Будівлі слюсарних майстерень

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

4,3

Госпрозрахукова

 

 

1030020

Склад

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

1,3

Госпрозрахукова

 

 

1030021

Будівля туалету

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

0,5

Госпрозрахукова

 

 

1030022

Будівля гаражу

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

54,7

Госпрозрахукова

 

 

1030023

Артезіанська свердловина №6

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

35,4

Госпрозрахукова

 

 

1030024

Артезіанська свердловина № 1

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

26,8

Госпрозрахукова

 

 

1030025

Водорозподільча мережа

м. Вовчанськ

97,5

Госпрозрахукова

 

 

1030026

Водорозподільча мережа

м.  Вовчанськ

334,3

Госпрозрахукова

 

 

1030027

Водопровідна лінія с.Плетенівка

с. Плетенівка

4,3

Госпрозрахукова

 

 

1030028

Башта Рожновського

с. Плетенівка

0,4

Госпрозрахукова

 

 

1030029

Дільниця мережі очисних

м. Вовчанськ

16,5

Госпрозрахукова

 

 

1030030

Вуличні колонки

м. Вовчанськ

18,8

Госпрозрахукова

 

 

1030031

Дюкер через р.Вовча

м. Вовчанськ

368,2

Госпрозрахукова

 

 

10320162

Нежитлова будівля вул.Гоголя, 53

м.Вовчанськ, вул.Гоголя, 53

3833,2

Госпрозрахукова

 

 

10320163

Фізкультурно-оздоровчий комплекс

м.Вовчанськ, вул. Соборна, 33б

13001,7

Госпрозрахукова

 

 

103201687

Корпус №3 (нежитлова будівля)

(вул.Пушкіна, 1)

м.Вовчанськ, вул.Пушкіна, 1

1831,4

Госпрозрахукова

 

 

103201688

Корпус №6 (нежитлова будівля)

(вул.Пушкіна, 1)

м.Вовчанськ, вул.Пушкіна, 1

789,9

Госпрозрахукова

 

 

103201689

Корпус №7 (нежитлова будівля)

 (вул.Пушкіна, 1)

м.Вовчанськ, вул.Пушкіна, 1

754,1

Госпрозрахукова

 

 

103201690

Погріб (біля корпусу №7 нежитлової будівлі) (вул.Пушкіна, 1)

м.Вовчанськ, вул.Пушкіна, 1

65,9

Госпрозрахукова

 

 

103201691

Гараж (до корпусу №6 нежитлової будівлі) (вул.Пушкіна, 1)

м.Вовчанськ, вул.Пушкіна, 1

2,5

Госпрозрахукова

 

 

103201692

Туалет (до корпусу №6 нежитлової будівлі) (вул.Пушкіна, 1)

м.Вовчанськ, вул.Пушкіна, 1

1,5

Госпрозрахукова

 

 

103201693

Спортивний майданчик (до корпусу №6 нежитлової будівлі) (вул.Пушкіна, 1)

м.Вовчанськ, вул.Пушкіна, 1

1,5

Госпрозрахукова

 

 

103201694

Огорожа з євросекцій (до корпусу №6 нежитлової будівлі) (вул.Пушкіна, 1)

м.Вовчанськ, вул.Пушкіна, 1

17,7

Госпрозрахукова

 

 

103201695

Гараж (до корпусу №6 нежитлової будівлі) (вул.Пушкіна, 1)

м.Вовчанськ, вул.Пушкіна, 1

6,2

Госпрозрахукова

 

 

103201696

Теплиця (до корпусу №6 нежитлової будівлі) (вул.Пушкіна, 1)

м.Вовчанськ, вул.Пушкіна, 1

25,5

Госпрозрахукова

 

 

103201697

Пам’ятник  (до корпусу №6 нежитлової будівлі) (вул.Пушкіна, 1)

м.Вовчанськ, вул.Пушкіна, 1

0,3

Госпрозрахукова

 

 

103201698

Металева огорожа внутрішня (до корпусу №6 нежитлової будівлі) (вул.Пушкіна, 1)

 

м.Вовчанськ, вул.Пушкіна, 1

1,0

Госпрозрахукова

 

 

103201699

Сарай (до корпусу №6 нежитлової будівлі) (вул.Пушкіна, 1)

м.Вовчанськ, вул.Пушкіна, 1

0,3

Госпрозрахукова

 

1032016100

Погріб (біля корпусу №3 нежитлової будівлі) (вул.Пушкіна, 1)

м.Вовчанськ, вул.Пушкіна, 1

477,7

Госпрозрахукова

 

1050004

Автомобіль САЗ-3507

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

9,6

Госпрозрахукова

 

1050005

Автомобіль ГАЗ-31029

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

4,1

Госпрозрахукова

 

1050006

Автомобіль грузопасажирський ГАЗ-4301

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

28,5

Госпрозрахукова

 

1060001

Електро зварювальна станція

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

1,0

Госпрозрахукова

 

1060002

Трансформатор силовий

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

4,1

Госпрозрахукова

 

1060003

Станок свердлильний 2118А

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

1,2

Госпрозрахукова

 

1060004

Станок заточувальний

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

1,2

Госпрозрахукова

 

1060005

Станок 16-Б-16 КММ

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

2,9

Госпрозрахукова

 

1060006

Насос центробіжний

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

3,9

Госпрозрахукова

 

1060007

Зварювальний апарат САК

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

2,1

Госпрозрахукова

 

1060009

Насос ЄЦВ-10-63-110

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

5,2

Госпрозрахукова

 

1060010

Насос К 100-65-200

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

5,9

Госпрозрахукова

 

1060011

Мотопомпа МП-600

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

2,1

Госпрозрахукова

 

1060013

Насос ЄЦВ 8-25-100

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

7,2

Госпрозрахукова

 

1060012

Насос ЄЦВ 6-6,3-125

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

2,9

Госпрозрахукова

 

1060014

Лічільник WPK-VA-50

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

2,0

Госпрозрахукова

 

1060015

Лічільник WPK-VA-80

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

2,2

Госпрозрахукова

 

1060016

Лічільник WPK-VA-100

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

5,8

Госпрозрахукова

 

1060017

Лічільник WPK-VA-150

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

4,0

Госпрозрахукова

 

1040017

Насос ЄЦВ-10-6.3-125

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

5,2

Госпрозрахукова

 

1060019

Насос ЭЦВ-8-40-60

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

9,4

Госпрозрахукова

 

1040015

Насос ЄЦВ-10-63-65

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

11,1

Госпрозрахукова

 

1040020

Насос ЄЦВ-10-63-65

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

7,1

Госпрозрахукова

 

1040018

Насос ЄЦВ-10-63-110

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

12,6

Госпрозрахукова

 

1040016

Насос ЄЦВ-8-25-90

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

6,5

Госпрозрахукова

 

10620162

Насос моноблочний EL.SPER.CS 65-200C (15/00 KW)

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

48,3

 

Госпрозрахукова

 

10620163

Насос свердловинний SGT 650-07 з двигуном 15 кВт

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

78,4

Госпрозрахукова

 

10620177-10620178

Молотки відбійні DEWalt, SDS-MAX, 1550 Вт, 19 Дж, анти вібрація, 10,9 кг,

валіза-2 (2 шт.)

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

38,7

Госпрозрахукова

 

10620173-10620176

Тенісний стіл тренувальний GSI-Sport, G-Profi, art:GSI-PRO

(4 шт.)

м.Вовчанськ, вул. Соборна, 33б

36,0

Госпрозрахукова

 

10620179

Проектор Epson EB-X04

м.Вовчанськ, вул. Соборна, 33б

17,3

Госпрозрахукова

 

106201716

Вишка-тура пересувна 1,2х2,0 (8+1)

м.Вовчанськ, вул. Соборна, 33б

13,5

Госпрозрахукова

 

106201713

Вишка судді для волейболу

м.Вовчанськ, вул. Соборна, 33б

6,0

Госпрозрахукова

 

10620131

Насос відцентрового  типа “К-100-65-200а”.

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

12,2

Госпрозрахукова

 

10620132

Агрегат електронасосний  відцентровий  типа ЭЦВ  -“ЭЦВ 10-120-60”

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

12,9

Госпрозрахукова

 

1040007

Персональний комп’ютер №367456

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

4,9

Госпрозрахукова

 

1040003

Монітор BILINI

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

1,3

Госпрозрахукова

 

1040010

Ноутбук НР 620

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

4,0

Госпрозрахукова

 

1040018

Установка для перевірки побутових лічильників води

 

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

29,8

Госпрозрахукова

 

1060008

Меблевий набір «Озон»

 

 

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

2,1

Госпрозрахукова

 

 

 

 

10420152

Комп’ютер R-LINE з процесором Intel Pentium G3260 зав.№119279

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

9,4

Госпрозрахукова

 

10420174

Комп’ютер R-LINE з процесором Intel Celeron 61840

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

8,3

 

Госпрозрахукова

 

10420161

Котел на твердому паливі TERMIT-TT

м.Вовчанськ

16,5

Госпрозрахукова

 

104201746

Котел на твердому паливі TERMIT-TT

м.Вовчанськ

14,2

Госпрозрахукова

 

104201717

Подрібнювач гілок АМ-120 ТР-К

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

57,5

Госпрозрахукова

 

104201668

Бензокоса «Husgvarna» 153R 965 1477-04

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

12,0

Госпрозрахукова

 

104201669

Бензокоса «Husgvarna» 153R 965 1477-04

 

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

12,0

Госпрозрахукова

 

104201670

Бензокоса «Husgvarna» 153R 965 1477-04

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

12,0

Госпрозрахукова

 

106201639

Бензокоса «Husgvarna» 153R 965

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

12,0

Госпрозрахукова

 

10620161

Насос SPERONI ECM 100-DS

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

8,4

Госпрозрахукова

 

1040005

Монітор Samsung

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

1,2

Госпрозрахукова

 

1040007

Монітор Samsung

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

1,2

Госпрозрахукова

 

1040014

Системний блок

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

2,9

Госпрозрахукова

 

1042013

БФП А4/б Samsungscx-3405 сканер-принтер-ксерокс

 

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

1,2

Госпрозрахукова

 

1040008

Персональний комп’ютер №367457

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

4,9

Госпрозрахукова

 

10420162

Комп’ютер R-LINE з процесором Intel Pentium G3260

 

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

8,8

Госпрозрахукова

 

10420151

Комп’ютер R-LINE з процесором Intel Pentium G3260

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

9,4

Госпрозрахукова

 

 

1040009

Принтер Samsung ME 1661

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

1,0

Госпрозрахукова

 

 

1040013

Принтер Samsung 1661

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

1,0

Госпрозрахукова

 

 

1040011

Ноутбук НР 620

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

4,0

Госпрозрахукова

 

 

1040006

Системний блок  Athenon

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

3,2

Госпрозрахукова

 

 

1060021

Меблевий набір

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

1,4

Госпрозрахукова

 

 

10320164

Адміністративно - побутовий корпус

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

5,8

Госпрозрахукова

 

 

10320165

Автошляхи              (500705 кв.м)

м. Вовчанськ

4699,6

Госпрозрахукова

 

 

10320166

Міст  (669 кв.м.)

м. Вовчанськ,  вул. Гагаріна

449,9

Госпрозрахукова

 

 

10320167

Міст  (840 кв.м.)

м. Вовчанськ, вул. Соборна

564,9

Госпрозрахукова

 

 

10320168

Міст  (497 кв.м.)

м. Вовчанськ, вул. Металіста

3620,3

Госпрозрахукова

 

 

10320169

Дорожная стелла «Вовчанськ»

 

м. Вовчанськ, вул. Рубіжанське шосе (перед ж/д переїздом)

10,0

Госпрозрахукова

 

 

103201610

Дорожная стелла «Вовчанськ»

м. Вовчанськ, вул.Слобожанська (перед таможней)

10,0

Госпрозрахукова

 

 

10520171

Причіп 283430

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

23,8

Госпрозрахукова

 

 

103201611

Евроограждение  (цвинтар )

м. Вовчанськ, вул. Короленко

32,2

Госпрозрахукова

 

 

103201612

Дошка пошани

м. Вовчанськ, вул. Соборна

8,4

Госпрозрахукова

 

 

103201613

Пам’ятник Колокольцову з табличкою під скульптурою

м. Вовчанськ вул. Соборна

72,2

Госпрозрахукова

 

 

103201616

Меморіал загиблим воїнам

м. Вовчанськ, вул. Чкалова

47,0

Госпрозрахукова

 

 

103201617

Фонтан art 752 і басейн з 6 елементів  (Детская площадка)

м. Вовчанськ, парк 40-річчя Перемоги

54,9

Госпрозрахукова

 

 

103201618

Вагон-будиночок

 

м. Вовчанськ, вул. 1-Травня

23,3

Госпрозрахукова

 

 

103201619

Стовпчики-огорожі для парковки

м. Вовчанськ

33,8

Госпрозрахукова

 

 

103201622

Альтанка дерев’яна

м. Вовчанськ

8,5

Госпрозрахукова

 

 

103201624

Павільйон автобусної зупинки

м. Вовчанськ

14,9

Госпрозрахукова

 

 

103201625

Павільйон автобусної зупинки

м. Вовчанськ

14,9

Госпрозрахукова

 

 

103201626

Павільйон автобусної зупинки

м. Вовчанськ

14,9

Госпрозрахукова

 

 

103201627

Павільйон автобусної зупинки

м. Вовчанськ

14,9

Госпрозрахукова

 

 

103201628

Павільйон автобусної зупинки

м. Вовчанськ

17,2

Госпрозрахукова

 

 

103201629

Павільйон автобусної зупинки

м. Вовчанськ

17,2

Госпрозрахукова

 

 

103201630

Павільйон дерев’яний

м. Вовчанськ

23,0

Госпрозрахукова

 

 

103201621

Герб пластиковий

(1 шт.)

м. Вовчанськ

1,9

Госпрозрахукова

 

 

103201614

Підставки під прапори (1 шт.)

 

м. Вовчанськ

1,0

Госпрозрахукова

 

 

103201615

Підставки під прапори (1 шт.)

м. Вовчанськ

1,0

Госпрозрахукова

 

 

1032016101

Пам’ятник меморіал 30-річчя ЧАЕС

м.Вовчанськ, парк 40-річчя Перемоги

51,0

Госпрозрахукова

 

 

10320174

Будиночок «Святого Миколая»

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

100,2

Госпрозрахукова

 

 

10320171

Спортивний майданчик

м.Вовчанськ, перехрестя вул.Н.Волкової та вул.Обозна

10,6

Госпрозрахукова

 

 

10320172

Спортивний майданчик

м.Вовчанськ, вул.Господарська

0,4

Госпрозрахукова

 

 

10320161

Спортивний майданчик

м.Вовчанськ

64,9

Госпрозрахукова

 

 

10320173

Водогін центрального водопостачання

м.Вовчанськ

111,2

Госпрозрахукова

 

 

103201631

Приймальна камера

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,6

Госпрозрахукова

 

 

103201632

Зливна  станція

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

71,0

Госпрозрахукова

 

 

103201633

пісколовки

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

7,2

Госпрозрахукова

 

 

103201634

Водозамірювальний лоток

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

1,7

Госпрозрахукова

 

 

103201635

Блок ємкості

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

276,7

Госпрозрахукова

 

 

103201636

Хлораторна

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

23,9

Госпрозрахукова

 

 

103201637

Виробничий корпус

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

141,8

Госпрозрахукова

 

 

103201638

Піскові майданчики

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

18,9

Госпрозрахукова

 

 

103201639

Блок доочистки стічних вод

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

404,8

Госпрозрахукова

 

 

103201640

Технологічні трубопроводи по майданчику

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

117,0

Госпрозрахукова

 

 

103201641

мулові майданчики

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

308,2

Госпрозрахукова

 

 

103201642

Блок резервуарів

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

71,8

Госпрозрахукова

 

 

103201643

Насосна станція №1

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

169,3

Госпрозрахукова

 

 

103201644

Напорні трубопроводи КНС1 до ОС

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

147,9

Госпрозрахукова

 

 

103201645

Напорні трубопроводи КНС1 до ОС

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

147,9

Госпрозрахукова

 

 

103201646

самопливний колектор №1

м. Вовчанськ

101,8

Госпрозрахукова

 

 

103201647

самопливний колектор №2

м. Вовчанськ

140,3

Госпрозрахукова

 

 

1042016108

самопливний колектор №1

м. Вовчанськ

0,3

Госпрозрахукова

 

 

1042016109

самопливний колектор №2

м. Вовчанськ

0,3

Госпрозрахукова

 

 

1042016108

самопливний колектор

 

м. Вовчанськ

279,7

Госпрозрахукова

 

 

103201648

котельня

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

52,2

Госпрозрахукова

 

 

103201649

викидний трубопровід

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

130,5

Госпрозрахукова

 

 

103201650

електропостачан. 10 кВт майдан. ОС

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

90,8

Госпрозрахукова

 

 

103201651

електропостачан. 10 кВт майдан. КНС №1

м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, 2

5,6

Госпрозрахукова

 

 

103201652

повітряне електрозабезпечення ОС

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

45,4

Госпрозрахукова

 

 

103201653

розподільча камера по майдан. ОС

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

13,7

Госпрозрахукова

 

 

103201654

розподільча мережа 0,4 кВт по блоку доочистки

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

6,3

Госпрозрахукова

 

 

103201655

гараж на 5 авто

м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, 2

37,8

Госпрозрахукова

 

 

103201656

під’їзна автодорога до майданч. ОС

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

51,9

Госпрозрахукова

 

 

103201657

лінія зв’язку

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

1,6

Госпрозрахукова

 

 

103201658

лінія зв’язку ГТС

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

31,7

Госпрозрахукова

 

 

103201659

Комплектуюча слаботічна мережа

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

10,9

Госпрозрахукова

 

 

103201660

аварійний резервуар

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

134,7

Госпрозрахукова

 

 

103201661

аварійний резервуар

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

134,7

Госпрозрахукова

 

 

103201662

водопровідна мережа

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

105,1

Госпрозрахукова

 

 

103201664

водопровідна мережа до майд. ОС

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

25,5

Госпрозрахукова

 

 

103201663

водопровідна мережа до майд. КНС

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

2,1

Госпрозрахукова

 

 

103201665

теплова мережа до майд. ОС

 

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

21,4

Госпрозрахукова

 

 

103201666

каналізац. Мережа до майд.ОС

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

9,2

Госпрозрахукова

 

103201667

вертикальний план та благоустр. майд. ОС

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

86,0

Госпрозрахукова

 

103201668

вертикальний план та благоустр. майд. КНС

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

52,1

Госпрозрахукова

 

103201669

зовнішнє освітлення майд. ОС

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

6,4

Госпрозрахукова

 

103201670

зовнішнє освітлення майд. КНС

м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, 2

1,6

Госпрозрахукова

 

103201673-1013201686

Огорожі під контейнера (14 шт.)

м. Вовчанськ

15,2

Госпрозрахукова

 

103201671

Ремонт покрівлі

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

329,4

Госпрозрахукова

 

103201672

Ремонт трубопроводу

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

39,8

Госпрозрахукова

 

10820161

Фруктові дерева

(8663 шт.)

м. Вовчанськ

51,4

Госпрозрахукова

 

10820162

Береза (1617 шт.)

м. Вовчанськ

6,3

Госпрозрахукова

 

10820163

Клен  (44674 шт.)

м. Вовчанськ

103,3

Госпрозрахукова

 

10820164

Шовковиця (105 шт.)

м. Вовчанськ

0,5

Госпрозрахукова

 

10820165

Горіх (26 шт.)

м. Вовчанськ

0,6

Госпрозрахукова

 

10820166

Акація (521 шт.)

м. Вовчанськ

3,5

Госпрозрахукова

 

10820167

Дуб (33 шт.)

м. Вовчанськ

1,4

Госпрозрахукова

 

10820168

Вільха (300 шт.)

м. Вовчанськ

0,6

Госпрозрахукова

 

10820169

Туя (87 шт.)

м. Вовчанськ

4,3

Госпрозрахукова

 

108201610

Обліпіха (149 шт.)

м. Вовчанськ

0,02

Госпрозрахукова

 

108201611

Ялина(85 шт.)

м. Вовчанськ

2,2

Госпрозрахукова

 

108201612

Липа (886 шт.)

м. Вовчанськ

3,8

Госпрозрахукова

 

108201613

Горобина (459 шт.)

м. Вовчанськ

0,09

Госпрозрахукова

 

108201614

Тополя (2261 шт.)

м. Вовчанськ

34,2

Госпрозрахукова

 

108201615

Каштан (717 шт.)

м. Вовчанськ

30,6

Госпрозрахукова

 

108201616

Верба (1042 шт.)

м. Вовчанськ

11,7

Госпрозрахукова

 

108201617

Осина (48 шт.)

м. Вовчанськ

0,09

Госпрозрахукова

 

108201618

Сосна (1703 шт.)

м. Вовчанськ

155,3

Госпрозрахукова

 

108201619

Іва (50 шт.)

м. Вовчанськ

1,4

Госпрозрахукова

 

108201620

Береза (187 шт.)

м. Вовчанськ

1,6

Госпрозрахукова

 

108201621

Іва масудана (60 шт.)

м. Вовчанськ

0,8

Госпрозрахукова

 

108201622

Липа (9 шт.)

м. Вовчанськ

0,07

Госпрозрахукова

 

108201623

Ялівець козацький 31-40 см до 1 року (35 шт.)

м. Вовчанськ

0,7

Госпрозрахукова

 

108201624

Ялівець козацький 41-50 см  до 1 року (28 шт.)

м. Вовчанськ

1,4

Госпрозрахукова

 

108201625

Ялівець козацький

100-120 см до 1  року

(30 шт.)

м. Вовчанськ

2,0

Госпрозрахукова

 

108201626

Ялина європейська 100-120 см до 1 року

 (1 шт.)

м. Вовчанськ

0,2

Госпрозрахукова

 

108201627

Туя західна 100-120 см до 1 року (33 шт.)

м. Вовчанськ

2,6

Госпрозрахукова

 

108201628

Туя західна 91-100 см до 1 року (37 шт.)

м. Вовчанськ

2,3

Госпрозрахукова

 

108201629

Туя західна 100-120 см до 1 року (10 шт.)

м. Вовчанськ

1,0

Госпрозрахукова

 

108201630

Самшит вічнозелений 21-30 см до 1 року

(300 шт.)

 

м. Вовчанськ

8,3

Госпрозрахукова

 

108201631

Верба Матсудана 101-150 см до 1 року

(32 щт.)

м. Вовчанськ

0,7

Госпрозрахукова

 

108201632

Верба Матсудана 151-200 см до 1 року

(21 шт.)

м. Вовчанськ

0,5

Госпрозрахукова

 

108201633

Береза повисла 151-200 см до 1 року (58 шт.)

м. Вовчанськ

0,7

Госпрозрахукова

 

108201634

Абрикос звичайний 101-150 см до 1 року

(348 шт.)

м. Вовчанськ

0,9

Госпрозрахукова

 

108201635

Магонія падуболисна 31-40 см до 1 року

(11 шт.)

м. Вовчанськ

0,2

Госпрозрахукова

 

108201636

Магонія падуболисна 41-50 см до 1 року

(13 шт.)

м. Вовчанськ

0,3

Госпрозрахукова

 

108201637

Магонія падуболисна 51-60 см до 1 року

(10 шт.)

м. Вовчанськ

0,3

Госпрозрахукова

 

108201638

Спірея розова 41-50 см до 1 року (28 шт.)

м. Вовчанськ

0,3

Госпрозрахукова

 

108201639

Спірея розова 71-100 см до 1 року (10 шт.)

м. Вовчанськ

0,2

Госпрозрахукова

 

108201640

Спірея Ван Гутта 10-30 см до 1  року (10 шт.)

м. Вовчанськ

0,08

Госпрозрахукова

 

108201641

Спірея Ван Гутта 31-40  см до 1  року (15 шт.)

м. Вовчанськ

0,2

Госпрозрахукова

 

108201642

Форзиція 51-60 см до 1 року (32 шт.)

м. Вовчанськ

0,4

Госпрозрахукова

 

108201643

Форзиція 61-81 см до 1 року (39 шт.)

м. Вовчанськ

0,6

Госпрозрахукова

 

108201644

Барбарис до 1 року

(198 шт.)

м. Вовчанськ

1,5

Госпрозрахукова

 

108201652

Туя західна 101-120 см до 1 року (11 шт.)

 

м. Вовчанськ

1,0

Госпрозрахукова

 

108201653

Ель колючая до 1 року (1 шт.)

м. Вовчанськ

5,0

Госпрозрахукова

 

108201654

Липа до 1 року (15 шт.)

м. Вовчанськ

5,3

Госпрозрахукова

 

108201644

Катальпа бигноневидная «Nana» до 1 року (1 шт.)

м. Вовчанськ

4,0

Госпрозрахукова

 

108201645

Туя західна «Smaragd» до 1 року (10 шт.)

м. Вовчанськ

4,5

Госпрозрахукова

 

108201646

Туя західна «Globosa Aurea» до 1 року (5 шт.)

м. Вовчанськ

1,3

Госпрозрахукова

 

108201647

Дерен Білий «Gouchaultii» до 1 року (9 шт.)

 

м. Вовчанськ

3,2

Госпрозрахукова

 

108201648

Вейгела Цветущая «Briston Ruby» до 1 року (9 шт.)

м. Вовчанськ

1,4

Госпрозрахукова

 

108201649

Пузиреплодник Калинолистний «Diabolo» (3 шт.)

м. Вовчанськ

0,8

Госпрозрахукова

 

108201650

Форзиція середня  «Maluch» до 1 року

(5 шт.)

м. Вовчанськ

0,8

Госпрозрахукова

 

108201651

Спірея Японська «Golden Princess» до 1 року (25 шт.)

м. Вовчанськ

3,8

Госпрозрахукова

 

10820171

Липа садженці до 1 року (30 шт.)

м. Вовчанськ

10,5

Госпрозрахукова

 

104201652

Гойдалки подвійні

м. Вовчанськ

5,7

Госпрозрахукова

 

104201653

Гойдалки подвійні

м. Вовчанськ

5,7

Госпрозрахукова

 

104201654

Гойдалки подвійні

м. Вовчанськ

5,7

Госпрозрахукова

 

104201655

Горка «Дельфін»

м. Вовчанськ

16,3

Госпрозрахукова

 

104201656

Горка «Дельфін»

м. Вовчанськ

16,3

Госпрозрахукова

 

104201657

Гойдалки-балансир

м. Вовчанськ

2,5

Госпрозрахукова

 

104201658

Гойдалки-балансир

м. Вовчанськ

2,5

Госпрозрахукова

 

104201659

Гойдалки одинарні

м. Вовчанськ

4,0

Госпрозрахукова

 

104201660

Гойдалка дерев’яна

м. Вовчанськ

5,4

Госпрозрахукова

 

104201663

Система відеонагляду

м. Вовчанськ

91,8

Госпрозрахукова

 

104201667

Ігровий майданчик «Класік» 15

м. Вовчанськ

22,0

Госпрозрахукова

 

10920163-109201640

Скамейки дерев’яні з металевими стійками (38 шт.)

м. Вовчанськ

45,9

Госпрозрахукова

 

109201640

Технічна документація нежитлових будівель (вул.Пушкіна, 1)

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

6,3

Госпрозрахукова

 

10420161

Токарно-точильный верстат

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

1,5

Госпрозрахукова

 

104216181

Компьютер у зборі

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

7,5

Госпрозрахукова

 

10420163

Піскорозкидальне обладнання

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

20,7

Госпрозрахукова

 

10420164

Котел «Антон»

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

2,6

Госпрозрахукова

 

10420165

Холодильник НОРД

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

1,2

Госпрозрахукова

 

10420166

Карусель

м. Вовчанськ, парк 40-річчя Перемоги

4,0

Госпрозрахукова

 

10420167

Рукоход

м. Вовчанськ, парк 40-річчя Перемоги

1,8

Госпрозрахукова

 

10420169

Блок с процессором

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

3,0

Госпрозрахукова

 

104201610

Монітор

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

1,0

Госпрозрахукова

 

10420168

Мотопила

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

5,0

Госпрозрахукова

 

104201611

Принтер

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

1,4

Госпрозрахукова

 

104201612

Ігровий комплект з 8 од.

м. Вовчанськ, парк 40-річчя Перемоги

9,3

Госпрозрахукова

 

104201613

Ігровий комплект з 3од.

м. Вовчанськ, парк 40-річчя Перемоги

7,1

Госпрозрахукова

 

104201614

Качелі

м. Вовчанськ, парк 40-річчя Перемоги

2,6

Госпрозрахукова

 

104201615

Пісочниця

м. Вовчанськ, парк 40-річчя Перемоги

1,1

Госпрозрахукова

 

10420177

Мотокоса FS 94 С-Е, ніж

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

6,7

Госпрозрахукова

 

104201645

Мотокоса FS 250

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

7,5

Госпрозрахукова

 

104201646

Мотокоса FS 250

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

7,5

Госпрозрахукова

 

104201651

Мотокоса Stihl FS 250

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

12,0

Госпрозрахукова

 

10420178-10420179

Мотокоса FS 450-К, полотно 225-24 долото (2 шт.)

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

31,7

Госпрозрахукова

 

104201710

Мотокоса FS 250, GSB 230-2

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

10,8

Госпрозрахукова

 

104201711

Віброплита поступальна MS100-2 (не самохідна) 20кн 46х61 см 93 кг Lonci

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

15,7

Госпрозрахукова

 

104201712

Віброплита поступальна MSR90-2 13кн 50х53 см 83 кг (з ковриком)

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

18,3

Госпрозрахукова

 

104201713

Швонарізчик MF 14-4 D350 mm глиб. 90 мм Honda GX 160(з диском по асфальту)

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

20,0

Госпрозрахукова

 

104201718

Вал кардан. Т5.11.1000.1700 AVK12 8 шл./фрікційна муфта 6 шл. Хрестовина 35х98

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

6,0

Госпрозрахукова

 

104201616

Мотокоса FS 250 «Stihl»

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

6,0

Госпрозрахукова

 

104201617

Громадський туалет  (за ДК)

м. Вовчанськ, парк 40-річчя Перемоги

2,5

Госпрозрахукова

 

104201618

Автобусна зупинка

м. Вовчанськ, вул. Миру

1,5

Госпрозрахукова

 

104201619

Автобусна зупинка 

м. Вовчанськ, вул. Рубіжанське шосе

2,0

Госпрозрахукова

 

104201620

Автобусна зупинка   Техн.мех.

м. Вовчанськ, вул. Соборна

2,5

Госпрозрахукова

 

104201621

Автобусна зупинка 

м. Вовчанськ, вул. Пролетарське поле

2,0

Госпрозрахукова

 

104201622

Автобусна зупинка   Лицей № 2

м. Вовчанськ, вул. Гагаріна

2,0

Госпрозрахукова

 

104201623

Автобусна зупинка

м. Вовчанськ, вул. М.Старочудного

2,0

Госпрозрахукова

 

104201624

Балансир   «Пинки»

м. Вовчанськ, вул.Рубіжанське шосе

1,5

Госпрозрахукова

 

104201625

Балансир   «Пинки»

м. Вовчанськ, вул. Євгенії Мірошніченко (школа ім. Шевченка)

1,5

Госпрозрахукова

 

104201626

Карусель     «Цветик-семицветик»

м. Вовчанськ, вул. Євгенії Мірошніченко,

4,0

Госпрозрахукова

 

104201627

Карусель     «Цветик-семицветик»

м. Вовчанськ,  кв. Сонячний

4,0

Госпрозрахукова

 

104201628

Ігровий комплекс     «Алёша»

м. Вовчанськ, вул. Євгенії Мірошніченко

4,6

Госпрозрахукова

 

104201629

Ігровий комплекс     «Алёша»

м. Вовчанськ, вул. Рубіжанське шосе

4,6

Госпрозрахукова

 

104201630

Пісочниця «Подарок»

м. Вовчанськ, вул. Євгенії Мірошніченко

1,0

Госпрозрахукова

 

104201631

Пісочниця «Подарок»

м. Вовчанськ, вул. Рубіжанське шосе

1,0

Госпрозрахукова

 

104201632

Качелі «Регионы»

м. Вовчанськ, вул. Євгенії Мірошніченко

2,3

Госпрозрахукова

 

104201633

Качелі «Регионы»

м. Вовчанськ, вул. Рубіжанське шосе

2,3

Госпрозрахукова

 

104201634

Ігровий комплекс «Мауглі»

м. Вовчанськ, парк 40-річчя Перемоги

11,6

Госпрозрахукова

 

104201635

Ігровий комплекс «Мауглі»

м. Вовчанськ, парк 40-річчя Перемоги

11,6

Госпрозрахукова

 

104201636

Намет

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

2,1

Госпрозрахукова

 

104201637

Дит.ігровий майданчик №1

м. Вовчанськ, вул.М.Старочудного

28,0

Госпрозрахукова

 

104201638

Дит.ігровий майданчик №4

м. Вовчанськ, вул. Чкалова

11,0

Госпрозрахукова

 

104201639

Дит.ігровий майданчик №5

м. Вовчанськ, вул.О.Досвітнього

14,2

Госпрозрахукова

 

104201640

Дит.ігровий майданчик №6

м. Вовчанськ, вул.Черкаська

15,9

Госпрозрахукова

 

104201641

Дит.ігровий майданчик №2

м. Вовчанськ

23,2

Госпрозрахукова

 

104201642

Дит.ігровий майданчик №3

м. Вовчанськ

12,3

Госпрозрахукова

 

104201643

Дит.ігровий майданчик №4

м. Вовчанськ

14,5

Госпрозрахукова

 

104201644

Ємність для води

м. Вовчанськ

2,9

Госпрозрахукова

 

104201647

Пам’ятний знак ветеранам ВАУЛ ДОСААФ

м. Вовчанськ

246,4

Госпрозрахукова

 

104201648

Годинник фасадний в діаметрі 1,2 м

м. Вовчанськ, вул.Соборна

33,3

Госпрозрахукова

 

104201649

Комплекс садово-паркових скульптур

м. Вовчанськ

31,0

Госпрозрахукова

 

10520161

АвтомобильЗІЛ ММЗ №352-77 ХА

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

5,1

Госпрозрахукова

 

10520162

Трактор Т-150    №21-35 ХБ

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

12,1

Госпрозрахукова

 

10520163

Полив.авто.ЗИЛ-130  №319-60 ХА

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

42,0

Госпрозрахукова

 

10520164

Автогрейдер                №ДЗ-143

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

15,1

Госпрозрахукова

 

10520165

Полуприцеп трактор

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

6,1

Госпрозрахукова

 

10520166

Трактор Т-156              № 57-62 ХИ

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

10,0

Госпрозрахукова

 

10520167

Трактор ЮМЗ-6           № 20-85ХИ

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

13,5

Госпрозрахукова

 

10520168

Трактор СШ 25            № 08-82ХИ

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

7,6

Госпрозрахукова

 

10520169

Трактор Т-25А             № 20-87 ХИ

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

7,9

Госпрозрахукова

 

105201610

Автомобиль ГАЗ-52  №АХ 23-63 АІ

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

8,4

Госпрозрахукова

 

105201611

Автом.ВАЗ-21214     №АХ 43-21 ВЕ

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

38,9

Госпрозрахукова

 

105201612

Автомоб ГАЗ 53 №АХ2367АІ

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

5,4

Госпрозрахукова

 

105201613

Автомобіль ГАЗ -32213 №320-86 ХА

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

56,6

Госпрозрахукова

 

105201614

Щітка дорожня  ТФ450/454.02.00.000

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

22,2

Госпрозрахукова

 

105201615

Косарка роторна Z-069-1,35м з захистом В433205100

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

19,2

Госпрозрахукова

 

105201616

Причіп тракторний двовісний самоскидний ПТС-4

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

92,7

Госпрозрахукова

 

105201617

Трактор Беларус -82.1 з відвалом 164-91 АХ

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

425,0

Госпрозрахукова

 

103201623

Сцена «Апогей» 6х8 м

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

110,0

Госпрозрахукова

 

103201620

Бетономішалка

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

2,0

Госпрозрахукова

 

104201650

Перфоратор SDS plus BB330CE

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

4,8

Госпрозрахукова

 

10420175

Бензогенератор FIRMAN FPG 7800E2

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

15,5

Госпрозрахукова

 

104201661

Бензогенератор Konner&Sohen KS 10000E

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

21,7

Госпрозрахукова

 

104201662

Випрямляч електрозварювальний ВДІ-200Е ММА «ПАТГОН» серія ЕСО

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

3,0

Госпрозрахукова

 

104201733

Бензопила MS260, 40 см

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

8,3

Госпрозрахукова

 

104201734

Бензопила MS361, шина 45 см

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

13,2

Госпрозрахукова

 

104201735

Бензопила MS250, 35 см

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

6,3

Госпрозрахукова

 

104201736

Бензопила MS440 4,0 кВТ 3/8”5,9 кг 45 см

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

16,7

Госпрозрахукова

 

10620164

Бензокоса «Husqvarna» 153R 965 1477-04

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

12,0

Госпрозрахукова

 

104201664

Освітлення Flash в сборі

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

34,2

Госпрозрахукова

 

104201665

RGB кулі + пульт управління

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

19,1

Госпрозрахукова

 

104201666

Метеорітний дощ

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

5,5

Госпрозрахукова

 

10620165

Каркасна ялинка

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

111,2

Госпрозрахукова

 

10620171

Килим борцівський «Олімпійський»

м. Вовчанськ, вул.Соборна, 33б

84,0

Госпрозрахукова

 

104201720

Табло електронне ETS-24mF

м. Вовчанськ, вул.Соборна, 33б

9,9

Госпрозрахукова

 

104201719

Підлого миюча машина Lavamatic 460 E

м. Вовчанськ, вул.Соборна, 33б

47,3

Госпрозрахукова

 

106201620

Тумба

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

0,5

Госпрозрахукова

 

106201621

Стіл  СП-18

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

0,5

Госпрозрахукова

 

106201622

Стіл  СП-18

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

0,5

Госпрозрахукова

 

106201623

Стіл СП-20.1

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

0,6

Госпрозрахукова

 

106201624-106201628

Стільці (5 шт.)

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

0,5

Госпрозрахукова

 

106201633-106201634

Стіл письмовий (2 шт.)

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

0,9

Госпрозрахукова

 

106201632

Стіл комп’ютерний

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

0,4

Госпрозрахукова

 

106201638

Бензопила «Штиль»

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

2,7

Госпрозрахукова

 

104201639

Касовий апарат ЕККА МР-500

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,7

Госпрозрахукова

 

1042016176

Котел твердопаливний піролізний КОП-ВД-55

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

32,2

Госпрозрахукова

 

1042016182

Котел твердопаливний піролізний

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

23,6

Госпрозрахукова

 

1042016177-1042016178

Котли піролізні КОП-ВД-55 (2 шт.)

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

60,2

Госпрозрахукова

 

1042016179-1042016180

Бачки для насосу на котли КОП-ВД-55

(2 шт.)

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

4,1

Госпрозрахукова

 

1042016167-1042016168

Чохол кварцовий установки Водограй

(2 шт.)

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

12,0

Госпрозрахукова

 

1042016169-1042016175

Радіотермінал (7 шт.)

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

25,2

Госпрозрахукова

 

1042016185

 

Автоматична конденсаторна установка

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

33,6

Госпрозрахукова

 

109201658-109201680

Контейнера металеві (23 шт.)

м. Вовчанськ

28,8

Госпрозрахукова

 

109201681-1092016120

Контейнера металеві (40 шт.)

м. Вовчанськ

41,7

Госпрозрахукова

 

1092016121-1092016128

Контейнера металеві (8 шт.)

м. Вовчанськ

7,3

Госпрозрахукова

 

1092016129-1092016158

Контейнера металеві (30 шт.)

м. Вовчанськ

24,3

Госпрозрахукова

 

1092016160-1092016188

Контейнера металеві (29 шт.)

м. Вовчанськ

72,5

Госпрозрахукова

 

1092016189-1092016198

Контейнера металеві (10 шт.)

м. Вовчанськ

21,4

Госпрозрахукова

 

1092016199-1092016203

Контейнера металеві (5 шт.)

м. Вовчанськ

11,0

Госпрозрахукова

 

1092016204-1092016239

Контейнера металеві (36 шт.)

м. Вовчанськ

35,4

Госпрозрахукова

 

1042016186

Спортивне приладдя Квотерпайп (ФОК)

м. Вовчанськ, вул.Соборна, 33б

27,6

Госпрозрахукова

 

1042016187

Ринг на помості (ФОК)

м. Вовчанськ, вул.Соборна, 33б

83,0

Госпрозрахукова

 

1042016189

Стойка для мішків боксерських (ФОК)

м. Вовчанськ, вул.Соборна, 33б

21,0

Госпрозрахукова

 

1042016190

Спортивний майданчик Воркаут (ФОК)

м. Вовчанськ, вул.Соборна, 33б

10,0

Госпрозрахукова

 

1042016191

Спортивний виріб Мінірампа маленька (ФОК)

м. Вовчанськ, вул.Соборна, 33б

51,6

Госпрозрахукова

 

1042016192

Спортивний виріб Фанбокс 3 (ФОК)

м. Вовчанськ, вул.Соборна, 33б

42,8

Госпрозрахукова

 

1042016193

Дитячий майданчик

м. Вовчанськ, Парк 40-річчя Перемоги

51,0

Госпрозрахукова

 

104201720-104201721

Дитячі ігрові майданчики (2 шт.)

м. Вовчанськ

56,2

Госпрозрахукова

 

104201722

Дитячий ігровий майданчик «Коник»

 

м. Вовчанськ

18,2

Госпрозрахукова

 

104201723

Дитячий ігровий майданчик «Червоний мак»

м. Вовчанськ

13,3

Госпрозрахукова

 

104201724

Дитяча карусель «Завірюха»

м. Вовчанськ

7,8

Госпрозрахукова

 

104201725

Дитячий ігровий майданчик «Класік 9»

м. Вовчанськ

16,9

Госпрозрахукова

 

104201726

Дитяча карусель «Весілля»

м. Вовчанськ

8,0

Госпрозрахукова

 

104201727

Дитячий ігровий майданчик «джунглі 3»

м. Вовчанськ

14,0

Госпрозрахукова

 

104201728

Дитяча карусель «Небо»

м. Вовчанськ

7,5

Госпрозрахукова

 

104201729

Дитячий ігровий майданчик «Морський-3»

м. Вовчанськ

15,3

Госпрозрахукова

 

104201730

Дитяча карусель «Карусль-3»

м. Вовчанськ

7,5

Госпрозрахукова

 

104201731

Дитячий ігровий комплекс «Фортеця Нормандії»

м. Вовчанськ

199,2

Госпрозрахукова

 

104201732

Карусель з кермом

м. Вовчанськ

7,7

Госпрозрахукова

 

104201737

Дитячий ігровий майданчик «Джунглі 2» (+ дитячі гойдалки подвійні)

м. Вовчанськ

18,0

Госпрозрахукова

 

104201738

Гімнастичний комплекс

м. Вовчанськ

12,3

Госпрозрахукова

 

104201739

Пісочниця велика

м. Вовчанськ

7,9

Госпрозрахукова

 

104201740

Гойдалка «Гніздо лелеки»

м. Вовчанськ

27,4

Госпрозрахукова

 

104201741

Ігровий комплекс «Кроха»

м. Вовчанськ

24,6

Госпрозрахукова

 

104201742

Карусель

м. Вовчанськ

7,3

Госпрозрахукова

 

104201743

Жим від грудей

м. Вовчанськ

11,8

Госпрозрахукова

 

104201744

Жим ногами горизонтальний

м. Вовчанськ

6,7

Госпрозрахукова

 

104201745

Орбітрек

м. Вовчанськ

6,9

Госпрозрахукова

 

104201749

Карусель-2

м. Вовчанськ

6,4

 

 

10420171-10420172

Снігозбиральна машина Expert Garden (2 шт.)

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

29,0

Госпрозрахукова

 

106201717

Газове обладнання на автомобіль

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

11,4

Госпрозрахукова

 

10420173

Ноутбук DELL Inspiron 3558

м. Вовчанськ, вул.Соборна, 33б

12,2

Госпрозрахукова

 

104201714

Системний блок №610617, монітор Pfilips AU5A1019001994

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

3,6

Госпрозрахукова

 

104201715

Системний блок №492298, монітор Pfilips AU5A1019001722

м. Вовчанськ, вул.Соборна, 33б

4,1

Госпрозрахукова

 

104201716

Системний блок №511361, монітор Pfilips AU5A1019001821

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

3,8

Госпрозрахукова

 

106201636

Сварочний інвектор НМА-250 С

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

1,8

Госпрозрахукова

 

106201637

Аналізатор ЛБВК-М

м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, 2

3,1

Госпрозрахукова

 

105201619

Автомобіль ГАЗ-32213-414 Е-2  3018870 (газель)

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

59,5

Госпрозрахукова

 

1050001

Екскаватор ЮМЗ-6

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

6,7

Госпрозрахукова

 

1050002

Причеп ПТС=РМ

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

1,9

Госпрозрахукова

 

1050003

Асенізаційна машина ГАЗ-53

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

4,6

Госпрозрахукова

 

105201621

Екскаватор ЕО-2628 (завод №00331)

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

7,0

Госпрозрахукова

 

 

105201627

Вакуумна машина КО-503 В (бочка)

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

584,4

Госпрозрахукова

 

105201628

Трактор Т-150-05

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

62,9

Госпрозрахукова

 

105501620

Автомобіль ИЖ 2717-230-90 ВП дв 786678

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

8,7

Госпрозрахукова

 

105201622

Авто ГАЗ-53А-М

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

14,5

Госпрозрахукова

 

105201623

ГАЗ САЗ-53Б

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

1,5

Госпрозрахукова

 

105201624

ГАЗ-53

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

5,7

Госпрозрахукова

 

105201625

ГАЗ-3309

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

99,8

Госпрозрахукова

 

105201626

Сміттєвоз ВЛІВ типу «МЕДІУМ» МZ533702

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

412,3

Госпрозрахукова

 

105201629

Бульдозер ДЗ-171.1

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

320,0

Госпрозрахукова

 

105201618

Автомобіль САЗ 3507

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

1,1

Госпрозрахукова

 

10520172

Автомобіль «Волга» ГАЗ 3110-406

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

34,7

Госпрозрахукова

 

104201671

Барабан сітка

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,4

Госпрозрахукова

 

104201672

Барабан сітка

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,4

Госпрозрахукова

 

104201673

Верст.сверл.станок 2 Н-125 Н

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,008

Госпрозрахукова

 

104201674

Ваги лабораторні

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,1

Госпрозрахукова

 

10420176

Повітродувний пристрій BG86

м.Вовчанськ

7,3

Госпрозрахукова

 

104201675

Дистилятор водний

ДЄ 4

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,5

Госпрозрахукова

 

104201677-104201681

Задвижка ЗКЛ 216Ф300 (5 шт.)

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,03

Госпрозрахукова

 

104201682-104201690

Задвижка чугун  ф 250-500 (9 шт.)

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,2

Госпрозрахукова

 

104201691-104201694

Клапан К344067ф600

(4 шт.)

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,03

Госпрозрахукова

 

104201695

Компресор СО

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,06

Госпрозрахукова

 

104201696

Консольний монорельс

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

2,1

Госпрозрахукова

 

104201699

КСС 600

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,04

Госпрозрахукова

 

1042016100-1042016101

КТП (2 шт.)

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

2,1

Госпрозрахукова

 

1042016104

Напорний трубопровід (труба Ф300)

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,4

Госпрозрахукова

 

1042016105

Насос СМ 100-65-250/4

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

4,7

Госпрозрахукова

 

1042016106-1042016107

Решітка РМУ-2 (2 шт.)

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,09

Госпрозрахукова

 

28175-28176

Самопливний колектор (труба Ф300;Ф600)№1,№2

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,6

Госпрозрахукова

 

1042016110

Таль ручна передвижка, двухскоросна в/п 1 тс h=6

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

4,6

Госпрозрахукова

 

1042016111

Термостат сухо повітряний ТГУ 02

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

2,3

Госпрозрахукова

 

1042016112

Токарновинторізний станок 1К-62 09.99-2678,79

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,3

Госпрозрахукова

 

1042016113

Токорно-шліфувальтний  станок 3К634

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,1

Госпрозрахукова

 

1042016114

Трансформатор ТМ-400-6671

м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, 2

0,8

Госпрозрахукова

 

1042016115

Трансформатор ТМ-630/10

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,6

Госпрозрахукова

 

1042016116-1042016117

турбокомпресорТВ-80/1,4 (2 шт.)

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

17,4

Госпрозрахукова

 

1042016118

Устройство правного пуску

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

8,8

Госпрозрахукова

 

1042016119

Фрезерувальний станок 6Е75ПФ-1

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

1,6

Госпрозрахукова

 

1042016120

Фугов.станок СФ-62125

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,06

Госпрозрахукова

 

1042016121, 1042016194-1042016196

 

 

Шибер (4 шт.)

 

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,2

Госпрозрахукова

 

1042016122

Шафа витяжка

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

1,5

Госпрозрахукова

 

 

1042016123

Щит сигналів 429/ЕЛ5

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,008

Госпрозрахукова

 

 

1042016124

Щит сигналів ЩОН-9915-00004

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,007

Госпрозрахукова

 

 

1042016125-1042016128

Щит управління ЩШ-ЗД (4 шт.)

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,03

Госпрозрахукова

 

 

1042016129-1042016130

Щит управління ЩШ=ЗД (2 шт.)

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,01

Госпрозрахукова

 

 

1042016131

Щит ЯІЯ-ВОРН

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,08

Госпрозрахукова

 

 

1042016132-1042016135

Щитовий затвор Ф 400 (4 шт.)

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,1

Госпрозрахукова

 

 

1042016136-1042016137

Щити КІП (2 шт.)

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,01

Госпрозрахукова

 

 

1042016138

Ячейка КСО-272

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,2

Госпрозрахукова

 

 

1042016157

Лічильник електроенергії ZMD410 CT44/007(57-415V)

   Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

8,7

Госпрозрахукова

 

 

1042016158

Лічильник електроенергії ZMD410 CT44/007(57-415V)

   Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

12,3

Госпрозрахукова

 

 

1042016159

Ультразвуковий расходомір-лічильник УВР011А21

м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, 2

14,3

Госпрозрахукова

 

 

106201714

Електродвигун 4 АМ 180

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

13,0

Госпрозрахукова

 

 

106201515

Насос «Педроло»

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

17,9

Госпрозрахукова

 

 

1042016160

Електродвигун 4 АМ 112М2 7,5 кВт х 3000 об

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

1,0

Госпрозрахукова

 

 

10620166

Тепловентилятор ЕТВ 15 кВт

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,4

Госпрозрахукова

 

 

10620167

Тепловентилятор ЕТВ 15 кВт

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,4

Госпрозрахукова

 

 

10620169

Системний блок Celeron 800

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

1,5

Госпрозрахукова

 

 

10620169

Системний блок Celeron 800

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

1,5

Госпрозрахукова

 

 

10620168

Комп’ютер Celeron

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,8

Госпрозрахукова

 

 

106201611-106201616

Затвір Ф-600 (6 шт.)

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,01

Госпрозрахукова

 

 

106201617

Рама фільтрів

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,004

Госпрозрахукова

 

 

106201618

Факс ПАНАСОНІК

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

0,7

Госпрозрахукова

 

 

106201631

Факс ПАНАСОНІК

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

0,6

Госпрозрахукова

 

 

106201635

Факс ПАНАСОНІК

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

1,0

Госпрозрахукова

 

 

106201630

Принтер Самсунг

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

0,9

Госпрозрахукова

 

 

106201619

Принтер Кенен

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

0,7

Госпрозрахукова

 

 

106201629

БФП ксерокс

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

1,0

Госпрозрахукова

 

 

1072016183

Ультрафіолетова установка Водограй

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

70,0

Госпрозрахукова

 

 

1042016184

Шафа керування установкою Водограй

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

23,0

Госпрозрахукова

 

 

1042016162

Персональний комп’ютер настільний в зборі

 

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

4,5

Госпрозрахукова

 

 

1042016163

Персональний комп’ютер настільний в зборі

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

4,5

Госпрозрахукова

 

 

1042016164

Персональний комп’ютер настільний в зборі

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

4,5

Госпрозрахукова

 

 

1042016165

Персональний комп’ютер настільний в зборі

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

4,5

Госпрозрахукова

 

 

1042016161

Устаткування плавного пуску «ATS48C21Q ALTISTART 48210А400В»

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

53,9

Госпрозрахукова

 

 

1042016197

Комп’ютер

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13

7,5

Госпрозрахукова

 

 

1042016166

Компресор роторний 32 ВФЬ-50-22,8-1,5-30

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

65,3

Госпрозрахукова

 

 

 

104201747-104201748

Компресор повітряний (повітродувка) 32ВФ-М-50-13,2-1-18,5 (2 шт.)

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

284,0

Госпрозрахукова

 

 

1042016140-1042016142

Кран-балка 1 ТЛ 10,2

(3 шт.)

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

1042016143

Кран-балка 2 ПЛО 10,2

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

1042016144

Кран-балка 3,2 Т 10,2

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

1042016145

Кран-балка Т 8,7

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

1042016146

Кран-балка ручна

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

1042016147

Кран передвижник ручний

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

1042016148-1042016149

Насос Д 200/21 (2 шт.)

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

10420161510-1042016151

Насос ПБ 250/56 (2 шт.)

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

1042016152-1042016153

Насос с двигат. истаниной 800 (2 шт.)

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

   

Стійка для боксерських мішків

м. Вовчанськ, вул. Короленко ,13

21,0

Госпрозрахукова

 

 

1042016154

Насос СД 160/45

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

1042016155-1042016156

Таль електрична 2 ТН 12 (2 шт.)

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

 

8.

 

Житловий фонд

Адреса коммунального майна

459,78

Комунальна

 

 

 

Кв.№1

м. Вовчанськ, вул. Вільхова, 44

13,9

комунальна

 

 

 

Кв.№ 1,5

м. Вовчанськ, вул. Гоголя, 61

0,0

комунальна

 

 

 

Кв.№3

м. Вовчанськ, вул. Колокольцова, 50

0,0

комунальна

 

 

 

Кв.№57

м. Вовчанськ, вул. Колокольцова, 9

0,0

комунальна

 

 

 

Кв.№1,2

м. Вовчанськ, вул. Колокольцова, 19

0,0

комунальна

 

 

 

Вєтхий (кв. №1-12)

м. Вовчанськ, вул. Колокольцова, 12

0,0

комунальна

 

 

 

Кв.№ 1

м. Вовчанськ,

вул. Героїв Чорнобиля, 36

0,0

комунальна

 

 

 

Кв.№9

м.Вовчанськ,

 вул. Героїв Чорнобиля, 18

29,0

комунальна

 

 

 

Кв.№ 1,2,3,5,6

м. Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 а

13,3

комунальна

 

 

 

Кв.№ 3

м. Вовчанськ, вул. Соборна, 108

0,0

комунальна

 

 

 

Кв.№ 15

м. Вовчанськ, вул. Соборна, 54

39,08

комунальна

 

 

 

Кв.№2

м. Вовчанськ, вул. Мира,2

2,1

комунальна

 

 

 

Кв.№2,5

м. Вовчанськ, вул. Привокзальна, 10

0,0

комунальна

 

 

 

Кв.№10

м. Вовчанськ,

вул.Пролетарське поле, 6

25,5

комунальна

 

 

 

Кв.№5

м. Вовчанськ,

вул. Пролетарське поле, 13

99,5

комунальна

 

 

 

Кв.№3

м. Вовчанськ, вул. Зернова, 20

0,0

комунальна

 

 

 

Кв.№2

м. Вовчанськ, вул. Авіаційна, 26

0,0

комунальна

 

 

 

Кв.№84

м. Вовчанськ, вул. Гоголя, 33

5,2

комунальна

 

 

 

Кв.№ 1,2,3,4

м. Вовчанськ, вул. Гоголя, 16

0,0

комунальна

 

 

 

Кв.№34

м. Вовчанськ, вул. Гоголя, 66

2,5

комунальна

 

 

 

Кв.№30

м. Вовчанськ, вул. Короленка,  54

11,5

комунальна

 

 

 

Кв.№5

м. Вовчанськ, вул. О.Досвітнього,  7

3,9

комунальна

 

 

 

Кв №1

м. Вовчанськ, вул. Соборна, 81

0,0

комунальна

 

 

 

Кв.№3

м. Вовчанськ,  вул.Новоселывська,15

0,0

комунальна

 

 

 

Кв.№2

м. Вовчанськ,

вул.Героїв Чорнобиля, 8

 

0,0

комунальна

 

 

 

Кв.№14

м. Вовчанськ,

вул.Пролетарське поле, 11

121,2

комунальна

 

 

 

Кв.№4

м. Вовчанськ, вул. Колокольцова,25

0,0

комунальна

 

 

 

Кв.№4

м.Вовчанськ, вул. Шевченка, 5

0,0

комунальна

 

 

 

Кв. №3

м.Вовчанськ, вул. Соборна, 108

72,9

комунальна

 

 

 

Кв. № 4,  8, 14, 16, 17, 21, 25-27

м.Вовчанськ, вул. Соборна, 80

14,2

комунальна

 

 

 

Заступник міського голови                                                           В.М.Шабельник

 

 

 

 

 

 

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХІІI  СЕСІЯ  VІI СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 26  січня 2018  року                                                                        проект №    3-VII

 

Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій питання «Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік», відповідно до статті 77 Бюджетного кодексу України, керуючись статтею 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Визначити на 2018 рік:
 • доходи міського бюджету у сумі 29800,7 тис. грн., в тому числі доходи загального фонду міського бюджету 28678,3 тис. грн., доходи спеціального фонду міського бюджету 1122,4 тис. грн. згідно з додатком № 1 до цього рішення;
 • видатки  міського бюджету у сумі 30929,5 тис. грн., в тому числі видатки загального фонду міського бюджету 28465,0 тис. грн., видатки спеціального фонду міського бюджету 2464,5 тис. грн.
 • Профіцит загального фонду міського бюджету у сумі – 213,3 тис. грн. згідно з додатком 7 до цього рішення.;
 • дефіцит спеціального фонду міського бюджету –1342,2 тис. грн. згідно з додатком 7 до цього рішення.
 1. Затвердити бюджетні призначення коштів міського бюджету на 2018 рік за типовою відомчою, тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів, у тому числі по загальному фонду 30929,5 тис. грн. та спеціальному фонду 2464,5 тис. грн. згідно з додатком № 2 до цього рішення.
 2. Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів міського бюджету у сумі 20,0 тис. грн.
 3. Затвердити на 2018 рік міжбюджетні трансферти в сумі 102,5 тис. грн.. згідно з додатком № 3 до цього рішення.
 4. Затвердити на 2018 рік перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку згідно з додатком № 4 до цього рішення.
 5. Затвердити на 2018 рік резервний фонд міського бюджету у сумі 50,0 тис. грн.
 6. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду міського бюджету на 2018 рік за їх економічною структурою:

оплата праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

поточні трансферти населенню;

поточні трансферти місцевим бюджетам.

 1. Затвердити в складі видатків міського бюджету кошти на реалізацію місцевих програм у сумі 29750,7 тис. грн. згідно з додатком № 5 до цього рішення.
 2. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право міській раді, в особі його керівника, отримувати в управлінні Державної казначейської служби у Вовчанському районі у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України:

- позики на покриття тимчасових касових розривів міського бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

 1. Одержувачам коштів міського бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості із зазначених видатків. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань, згідно з додатком № 6 до цього рішення.
 2. Установити, що у загальному фонді міського бюджету на 2018 рік до доходів належать надходження, визначені статтею 69 Бюджетного кодексу України.
 3. Установити, що джерелами формування спеціального фонду міського бюджету на 2018 рік у частині доходів є надходження, визначені статтею 691 Бюджетного кодексу України.
 4. Установити, що джерелами формування спеціального фонду міського бюджету на 2018 рік у частині фінансування є надходження, визначені статтею 71 Бюджетного кодексу України.
 5. Розпорядники коштів місцевих бюджетів та одержувачі коштів міського бюджету беруть бюджетні зобов’язання та здійснюють видатки за загальним фондом бюджету тільки в межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисами, враховуючи необхідність виконання бюджетних зобов’язань минулих років, узятих в органах Державної казначейської служби України.

            Зобов'язання, взяті розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів без відповідних бюджетних асигнувань або з перевищенням повноважень, встановлених рішенням сесії міської ради про міський бюджет, не вважаються бюджетними зобов'язаннями і не підлягають оплаті за рахунок бюджетних коштів. Взяття таких зобов'язань є порушенням бюджетного законодавства.

За наявності простроченої заборгованості із заробітної плати, а також за спожиті комунальні послуги та енергоносії розпорядники та одержувачі бюджетних коштів в межах бюджетних асигнувань за загальним фондом не беруть бюджетні зобов'язання та не здійснюють платежі за іншими заходами, пов’язаними з функціонуванням бюджетних установ (крім захищених видатків бюджету), до погашення такої заборгованості.

 1. Установити, що керівники бюджетних установ, які фінансуються з міського бюджету, утримують чисельність працівників та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ у кошторисах, одержувачі бюджетних коштів – в межах планів використання бюджетних коштів та фактично одержаних обсягів валових доходів.
 2. Встановити, що внесення змін до міського бюджету на 2018 рік здійснюється за рішенням сесії міської ради у випадках передбачених Бюджетним кодексом України. Надати право міському голові у період між сесіями Вовчанської міської ради, за умови погодження з постійною комісією міської ради з питань бюджету, проводити розпорядженням розподіл та перерозподіл коштів міського бюджету, додаткових дотацій, субвенцій із державного бюджету та інших трансфертів, з наступним внесенням змін до рішення про міський бюджет.
 3. Установити, що комунальні підприємства міста  сплачують до загального фонду міського бюджету частину чистого прибутку (доходу), нормативи відрахувань встановлені рішенням Вовчанської міської ради від 25.09.2008 року № 4.1-V «Про встановлення нормативу відрахувань частини чистого прибутку (доходу) господарськими організаціями комунальної власності та організаціями з часткою комунальної власності».

Частина чистого прибутку (доходу) сплачується наростаючим підсумком щоквартальної фінансово-господарської діяльності у 2018 році.

Комунальні  підприємства міста подають Розрахунок частини чистого прибутку (доходу) разом з фінансовою звітністю, складеною відповідно до Положень (стандартів) бухгалтерського обліку, до органів державної податкової служби у строки, передбачені для подання декларації з податку на прибуток.

 1. Надати право голові Вовчанської міської ради укладати договори про міжбюджетні трансферти між міським бюджетом та іншими бюджетами.
 2. Додатки № 1,2,3,4,5,6,7 до цього рішення є його невід'ємною частиною.
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (Козлова В.В.).

 

 

 

 Вовчанський міський голова                                          В.С.Шевченко

 

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХІІІСЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р  І Ш Е Н Н Я

 

Від 26 січня 2018 рокупроект№ 4.1-VIІ

 

Про затвердження розпоряджень  Вовчанського міського головипро преміювання міського голови та  заступників  міського голови,  виданих  у міжсесійний період.

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій інформацію керуючої справами (секретаря) виконкому Мурашко А.С. стосовно затвердженнярозпоряджень міського голови Вовчанської міської ради VІІ скликання, враховуючи положення Закону України «Про доступ до публічної інформації», керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.п. 3,21 ст.3.3 Регламенту міської ради VІІ скликання (зі змінами та доповненнями), міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

 1. Затвердити розпорядження Вовчанського міського голови№ 148-ос від 22.12.2017 рокута № 150-ос від 22.12.2017 рокупропреміювання міського голови та заступників Вовчанського міського голови,виданих у міжсесійний період з 08 грудня2017 року по 26 січня 2018 року (додається).
 2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії       Добровінський А.В.),на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.). 

 

 

Вовчанський міський голова                           В.С.Шевченко

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХІІІСЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р  І Ш Е Н Н Я

 

Від 26 січня  2018 рокупроект № 4.2-VIІ

 

Про затвердження розпоряджень Вовчанського міського головипро надання щорічних відпусток,  виданих у міжсесійний період

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій інформацію керуючої справами (секретаря) виконкому Мурашко А.С.стосовно затвердженнярозпоряджень міського голови Вовчанської міської ради VІІ скликанняпро надання щорічних відпусток, враховуючи положення Закону України «Про доступ до публічної інформації», керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.п. 3,21 ст.3.3 Регламенту міської ради VІІ скликання, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.Затвердити розпорядження Вовчанського міського головипро надання щорічних відпусток,  виданих у міжсесійний період (перелік розпоряджень міського голови додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську     комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії        Добровінський А.В.), на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.). 

 

 

Вовчанський міський голова                           В.С.Шевченко

 

 

                                                            УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХІІІ  СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р  І Ш Е Н Н Я

 

      Від  26 січня 2018 року                               проект № 5.1-VIІ

 

Про затвердження  рішення виконавчого комітету

Вовчанської міської ради VІІ скликання,виданих у міжсесійний період

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій інформацію керуючої справами (секретаря) виконкому Мурашко А.С.стосовно затвердження рішення виконавчого комітету Вовчанської міської ради VІІ скликання, враховуючи положення Закону України «Про доступ до публічної інформації», керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.п.3,21 ст.3.3 Регламенту міської ради VІІ скликання, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.Затвердити рішення виконавчого комітету Вовчанської міської ради VІІ скликання, виданих у міжсесійний період (додається).

 

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську     комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії        Добровінський А.В.), на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.). 

 

 

Вовчанський міський голова              В.С.Шевченко

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХІІІ СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

    Від 26 січня  2018 року                                                проект № 5.2-VIІ

 

Про внесення змін до Положення про відділ державного архітектурно-будівельного контролю Вовчанської міської ради

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій службову записку начальника відділу державного архітектурно-будівельного контролю Вовчанської міської ради Бородавки П.А., відповідно до пп. 3 та 5 п. 11 Порядку здійснення державного архітектурно-будівельного контролю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.05.2011 № 553 (в редакції від 10.06.2017),Законом України" Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень у сфері архітектурно-будівельного контролю та удосконалення містобудівного законодавства", керуючись   ст. 25, 54 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Вовчанська міська рада  вирішила:

 

1.Внести зміни до Положення про відділ державного архітектурно-будівельного контролю Вовчанської міської ради, затвердженого рішенням ХХІІІ сесії УІІ скликання від 31.03.2017 року № 11.1-УІІ, а саме:

-  пп.3 п.6«видавати обов’язкові для виконання приписи щодо усунення порушення вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил; зупинення підготовчих та будівельних робіт, які не відповідають вимогам законодавства, зокрема будівельним нормам, містобудівним умовам та обмеженням, затвердженому проекту або будівельному паспорту забудови земельної ділянки, виконуються без повідомлення, реєстрації декларації про початок їх виконання або дозволу на виконання будівельних робіт»

викласти в наступній редакції:

 «у разі виявлення порушення вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, стандартів і правил, містобудівних умов та обмежень, затвердженого проекту або будівельного паспорта забудови земельної ділянки видавати обов’язкові для виконання приписи щодо:

- усунення порушення вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, стандартів і правил;

- зупинення підготовчих та будівельних робіт»;

- пп.5 п.6«проводити перевірку відповідності будівельних матеріалів, виробів і конструкцій, що використовуються під час будівництва об’єктів, вимогам державних стандартів, норм і правил згідно із законодавством»

викласти в наступній редакції:

“проводити перевірку відповідності будівельних матеріалів, виробів і конструкцій, що використовуються під час будівництва об’єктів, вимогам стандартів, норм і правил згідно із законодавством”

     2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності, депутатської етики та місцевого самоврядування (голова комісії Добровінський А.В.).

         

    Вовчанський міський голова                                              В.С.Шевченко

 

Додаток 1

 

ПОЛОЖЕННЯ
про відділ державного архітектурно-будівельного контролюВовчанської міської ради.

 1. Відділ державного архітектурно-будівельного контролю Вовчанської міської ради(далі - відділ)утворюється як структурний підрозділВовчанської міської ради та підпорядковується безпосередньо міському голові.Відділ з питань здійснення повноважень, передбачених Законом України "Про регулювання містобудівної діяльності", є підконтрольним Держархбудінспекції.
 2. Відділ у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, наказами Мінрегіону та Держархбудінспекції, рішеннями міської ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови, цим Положенням та іншими нормативними актами.

3.Міська рада створює умови для нормальної роботи та підвищення кваліфікації працівників відділу,  забезпечує окремим приміщенням, телефонним зв’язком, сучасними засобами оргтехніки, транспортом для виконання  службових обов’язків, канцелярськими товарами.

 1. Основним завданням відділу є здійснення відповідно до закону державного архітектурно-будівельного контролю, виконання дозвільних та реєстраційних функцій у сфері містобудівної діяльності.
 2. Відділ відповідно до покладених на нього завдань:

1) надає, отримує, реєструє, повертає документи, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт, відмовляє у видачі таких документів, анулює їх, скасовує їх реєстрацію;

2) приймає в експлуатацію закінчені будівництвом об'єкти (видає сертифікати, реєструє декларації про готовність об'єкта до експлуатації та повертає такі декларації на доопрацювання для усунення виявлених недоліків);

3) подає Держархбудінспекції інформацію, необхідну для внесення даних до єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів;

4) здійснює державний архітектурно-будівельний контроль за дотриманням вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил, положень містобудівної документації всіх рівнів, вихідних даних для проектування об'єктів містобудування, проектної документації щодо об'єктів, розташованих у межах громади Вовчанської міської ради;

5) здійснює контроль за виконанням законних вимог (приписів) посадових осіб органів держархбудконтролю;

6) розглядає відповідно до закону справи про адміністративні правопорушення, пов'язані з порушенням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил під час будівництва, порушенням законодавства під час планування та забудови територій та невиконанням законних вимог (приписів) посадових осіб органів держархбудконтролю;

7) розглядає відповідно до закону справи про правопорушення у сфері містобудівної діяльності із прийняттям відповідних рішень;

8) бере участь  у господарських, адміністративних  та цивільних судових справах однією сторін в яких є Вовчанська міська рада в якості сторони або третьої особи у справах, відповідно до своїх повноважень.

9) здійснює інші повноваження, визначені законом.

 1. Посадові особи відділу для виконання покладених на них завдань під час перевірки мають право:

1) безперешкодного доступу до місця будівництва об'єкта та до прийнятих в експлуатацію об'єктів, що підлягають обов'язковому обстеженню;

2) складати протоколи про вчинення правопорушень та акти перевірок, накладати штрафи відповідно до закону;

3) у разі виявлення порушення вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, стандартів і правил, містобудівних умов та обмежень, затвердженого проекту або будівельного паспорта забудови земельної ділянки видавати обов’язкові для виконання приписи щодо:

- усунення порушення вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, стандартів і правил;

- зупинення підготовчих та будівельних робіт;

4) проводити перевірку відповідності виконання підготовчих та будівельних робіт вимогам законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил, затвердженим проектним вимогам, рішенням, технічним умовам, своєчасності та якості проведення передбачених нормативно-технічною і проектною документацією зйомок, замірів, випробувань, а також ведення журналів робіт, наявності у випадках, передбачених законодавством, паспортів, актів та протоколів випробувань, сертифікатів та іншої документації;

5)проводити перевірку відповідності будівельних матеріалів, виробів і конструкцій, що використовуються під час будівництва об’єктів, вимогам стандартів, норм і правил згідно із законодавством;

6) залучати до проведення перевірок представників центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, експертних та громадських організацій (за погодженням з їх керівниками), фахівців галузевих науково-дослідних та науково-технічних організацій;

 

 

 

7) отримувати від органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, фізичних осіб інформацію та документи, необхідні для здійснення державного архітектурно-будівельного контролю;

8) вимагати у випадках, передбачених законодавством, вибіркового розкриття окремих конструктивних елементів будинків і споруд, проведення зйомки і замірів, додаткових лабораторних та інших випробувань будівельних матеріалів, виробів і конструкцій;

9) забороняти за вмотивованим письмовим рішенням керівника відділу експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, не прийнятих в експлуатацію;

10) здійснювати фіксування процесу проведення перевірки з використанням аудіо- та відеотехніки;

11) здійснювати контроль за дотриманням порядку обстеження та паспортизації об'єктів, а також за здійсненням заходів щодо забезпечення надійності та безпеки під час їх експлуатації.

7.Відділ під час виконання покладених на нього завдань взаємодіє в установленому порядку з іншими  органами виконавчої влади міської ради, громадськими об'єднаннями, а також підприємствами, установами та організаціями.

8.Керівник відділу призначається на посаду та звільняється з посади міським головою.

Вовчанська міська рада протягом трьох днів після призначення керівника відділу інформує  про це Держархбудінспекцію.

На посаду керівника відділу призначається особа з вищою освітою за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста за відповідним напрямом професійного спрямування (будівництво та архітектура або право), стажем роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та/або державній службі на керівних посадах не менш як три роки або на керівних посадах в іншій сфері не менш як п'ять років.

 1. Керівник відділу:

1) очолює відділ, здійснює керівництво його діяльністю, представляє його у відносинах з іншими органами, підприємствами, установами, організаціями в Україні та за її межами, несе персональну відповідальність за виконання покладених законом на відділ завдань;

2) організовує та контролює виконання у відділі Конституції та законів України, актів Президента України та Кабінету Міністрів України, наказів Мінрегіону, Держархбудінспекції, рішень органів та посадових осіб місцевого самоврядування;

3) здійснює інші повноваження, визначені законом.

 1. Призначення особи на посаду увідділі, яка передбачає роботу з єдиним реєстром документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів,

 

 

здійснюється за умови проходження кандидатом на таку посаду відповідної підготовки у Держархбудінспекції з перевіркою рівня його кваліфікації та знань шляхом проведення заліку. Про успішне складення заліку Держархбудінспекція повідомляє міську раду.

 1. Відділ видає акти у передбаченій законом формі, організовує та контролює їх виконання.

12.Чисельність працівників, структура,кошторис та штатний розпис відділу затверджуються в установленому законодавством порядку.

 1. Припинення діяльності відділу здійснюється за рішенням міської ради чи у встановленому порядку відповідно до вимог чинного законодавства України.
 2. Зміни та доповнення до цього положення вносяться в порядку, установленому для його прийняття.

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХІІІ СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р  І Ш Е Н Н Я

 

Від26 січня 2018 року                                  проект № 5.3-VIІ

 

Про внесення змін  до Порядку розміщення зовнішньої реклами на території міста Вовчанська

 

На виконання Рекомендації Адміністративної колегії Харківського обласного територіальноговідділення Антимонопольного комітету України № 70-рк/к від 29.08.2017, відповідно до Закону України «Про рекламу», «Типових правил розміщення зовнішньої реклами» затверджених Постановою КМУ №2067 від 29.12.2003 з метою впорядкування розміщення зовнішньої реклами на території району,  керуючись  ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

  

                                         ВИРІШИЛА:

 

 1. Внести зміни до «Правил розміщення зовнішньої реклами на території міста Вовчанська» затверджених рішенням сесії Вовчанської міської ради № 4-VI від 18.05.2012 року, а саме:

- виключити з п. 7 Правил абзац третій та викласти його в такій редакції:

Для одержання дозволу заявник подає робочому органу заяву за формою згідно з додатком 1, до якої додається фотокартка або комп’ютерний макет місця (розміром не менш як 6 х 9 сантиметрів), на якому планується розташування рекламного засобу, та ескіз рекламного засобу з конструктивним рішенням.

 • п. 8 викласти в наступній редакції –

         За наявності документів, передбачених п. 7 Правил, відомості про заяву у той же день вносяться робочим органом до внутрішнього реєстру заяв та дозволів на розміщення зовнішньої реклами, який ведеться у дозвільній формі.

Робочий орган протягом двох робочих днів з дня реєстрації заяви перевіряє місце розташування рекламного засобу, зазначене у заяві, на предмет надання на заявлене місце зареєстрованого в установленому порядку дозволу за формою згідно з додатком 3.

У разі прийняття рішення про відмову  у видачі дозволу робочий орган надсилає заявникові мотивувальну відповідь із зазначенням підстав, передбачених законом.

 • п. 9-13 Правил виключити, як такі, що невідповідають Типовим

правилам розміщення зовнішньої реклами, затверджених Постановою КМУ № 2067 від 29.12.2003.

 • внести зміни до п. 14 виклавши його в наступній редакції

Видача дозволу погоджується робочим органом з власником місця або уповноваженим ним органом (особою), а також з:

Мінкультури - у разі розміщення зовнішньої реклами на пам’ятках національного значення, в межах зон охорони цих пам’яток, історичних ареалів населених місць;

органом виконавчої влади міськими держадміністраціями - у разі розміщення зовнішньої реклами на пам’ятках місцевого значення, а також в межах зон охорони цих пам’яток;

утримувачем інженерних комунікацій - у разі розміщення зовнішньої реклами в межах охоронних зон цих комунікацій;

Укравтодором або власниками автомобільних доріг та Національною поліцією - у разі розміщення зовнішньої реклами у межах смуги відведення автомобільних доріг.

Перелік органів та осіб, з якими погоджується видача дозволу, є вичерпним.

Дії щодо отримання зазначених погоджень вчиняються робочим органом без залучення заявника протягом строку, встановленого для отримання дозволу.

Для здійснення погодження робочий орган не пізніше дня, що настає за днем одержання документів від заявника, надсилає їх копії у паперовому або електронному (шляхом сканування) вигляді органам, зазначеним в абзацах першому - п’ятому цього пункту, та встановлює строк розгляду зазначених документів.

За результатами дозвільної (погоджувальної) процедури органи, зазначені в абзацах першому - п’ятому цього пункту, надають погодження, які у паперовому або електронному (шляхом сканування) вигляді надсилаються робочому органу.

У разі ненадання зазначеними органами протягом встановленого строку погоджень вважається, що видачу дозволу погоджено.

 • У п. 17 змінити строк видачі дозволу з 15 на 2 робочих дня.
 • У п. 18 змінити строк прийняття рішення виконавчим органом з 5

робочих днів на 1 робочий день з дати одержання зазначених пропозицій.

 • з п. 18 виключити абзац 2, абзац 4 викласти у наступній редакції

Дозвіл або відмова у його видачі видається не пізніше ніж протягом наступного робочого дня після прийняття відповідного рішення.

 • п. 25,28 Правил виключити, як такі, що не відповідають Типовим

правилам розміщення зовнішньої реклами, затверджених Постановою КМУ № 2067 від 29.12.2003.

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні депутатські комісії з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування.

  

Вовчанський міський голова          В.С. Шевченко      

 

 

                                                                                                    

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ХXХIІІ СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

      26  січня 2018   року                                  проект  №  5.4 – VIІ

 

 

 

Про передачу матеріальних цінностей КЗОЗ «Вовчанська ЦРЛ»

                     На виконання Програми   соціально–економічного розвитку міста   на 2018 рік,   керуючись ст. 26 ч.1 п.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А  :

 

 1. Передати на баланс КЗОЗ «Вовчанська ЦРЛ» матеріальні цінності на суму 30276,00 грн., а саме: бетонні вироби Кс 15.9 в кількості 5 штук на суму 10466,65 грн.; бетонні вироби ПП-15-1 в кількості 2 штуки на суму 3826,68 грн.; бетонні вироби  ПН-15 в кількості 2 штуки на суму 3826,67 грн.; труба каналізаційна d 160 3 м оранжева в кількості 25 штук на суму 12156,00 грн.

              2 Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, ЖКГ, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку  (голова комісії  І.В.Кулаков).

 

 

               

                Вовчанський міський голова                           В.С.Шевченко       

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХХХІІІ СЕСІЯ VІI СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

 

від 26 січня 2018 року                                                    проект  №   5.5-VІI

 

Про присвоєння міському голові чергового рангу

посадової особи органів місцевого самоврядування

 

 

             Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій інформацію керуючої справами (секретаря) виконкому Мурашко А.С. стосовно присвоєння міському голові чергового рангу посадової особи органів місцевого самоврядування, керуючись ст.ст. 14, 15, 21  Закону України “Про службу в органах  місцевого самоврядування”  та  ст.ст. 26,  59 Закону України «Про  місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

 1.Присвоїти Шевченку Володимиру Сергійовичу Вовчанському міському голові черговий 8 ранг ІV категорії посадової особи місцевого самоврядування з 01.01.2018 року.

 2.Керуючій справами Мурашко А.С. внести  відповідні зміни до  трудової книжки.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську     комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії        Добровінський А.В.), на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.). 

 

 

 

         Вовчанський міський голова                                  В.С. Шевченко

 

УКРАЇНА

 

ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХХХІІІ СЕСІЯ VІI СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

 

від 26 січня 2018 року                                                     проект №  5.6-VІI

 

Про присвоєння керуючій справами (секретарю) виконкому чергового рангу посадової особи органів місцевого самоврядування

 

 

              Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій інформацію керуючої справами (секретаря) виконкому Мурашко А.С. стосовно присвоєння керуючій справами (секретарю) виконкому чергового рангу посадової особи органів місцевого самоврядування, керуючись ст.ст. 14, 15, 21 Закону України “Про службу в органах  місцевого самоврядування” та ст.ст. 26, 59 Закону України «Про  місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

 1.Присвоїти Мурашко Аліні Сергіївні керуючій справами (секретарю) виконкому черговий 11 ранг VІ категорії посадової особи органів місцевого самоврядування з 01.01.2018 року.

 2.Керуючій справами Мурашко А.С. внести  відповідні зміни до  трудової книжки.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську     комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії        Добровінський А.В.), на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.). 

 

 

 

         Вовчанський міський голова                                  В.С. Шевченко

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХХХІІІ СЕСІЯ VІI СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

 

від 26 січня 2018 року                                                    проект  №   5.7-VІI

 

Про присвоєння заступнику міського голови чергового рангу посадової особи органів місцевого самоврядування

 

 

             Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій інформацію керуючої справами (секретаря) виконкому Мурашко А.С. стосовно присвоєння заступнику міського голови чергового рангу посадової особи органів місцевого самоврядування,  керуючись ст.ст. 14, 15, 21 Закону України “Про службу в органах  місцевого самоврядування” та ст.ст. 26,  59 Закону України «Про  місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

 1.Присвоїти Бондаренко Людмилі Миколаївні заступнику міського голови черговий 10 ранг V категорії посадової особи органів місцевого самоврядування з 01.01.2018 року.

 2.Керуючій справами Мурашко А.С. внести  відповідні зміни до  трудової книжки.

 1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії Добровінський А.В.), на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.). 

 

 

 

         Вовчанський міський голова                                  В.С. Шевченко

 

 

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

XХХІІI СЕСІЯ   VII  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

    Від  26 січня 201 року                                  проект  № 5.8-VII

 

Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку міста Вовчанська на 2016-2022 роки на 2018 рік

 

         Керуючись  Законом України «Про державний бюджет України на  2018 рік», ст. 91 п. 6 Бюджетного кодексу України, ст.. 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вовчанська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Внести доповнення  до Програми економічного і соціального розвитку міста Вовчанська на 2016-2022 роки, а саме на 2018 рік:

1.1. До розділу будівництво

кошти в сумі 156,1 тис. грн.. на виготовлення проекту на будівництво водогону в м. Вовчанськ в районі Кисляківка;

1.2 До розділу житлово-комунальне господарство

-   підрозділ КП «Вовчанськ»

         - 149,0 тис. грн.. фінансова допомога на виплату заробітної плати, нарахувань та податків.

-  ОСББ «Вовчанськжитлосервіс»

-   кошти в сумі 130,0  тис. грн.  фінансова допомога на придбання матеріалів для ремонту даху в багатоквартирному  будинку за адресою м. Вовчанськ вул.. Гоголя 60;

Міська рада:

-  кошти в сумі 56,8 тис. грн.. на виготовлення дизайн-проекту реконструкції парку ім.. Горького в м. Вовчанськ;

1.3 До розділу Освіта

-   кошти в сумі 20,0 тис. грн.. на проведення медичного огляду працівників ДНЗ;

1.4 До розділу соціальний захист населення

кошти в сумі 3,7 тис. грн..  пільгове перевезення  окремих категорій громадян;

1.5 До розділу Фізична культура та спорт

 -   кошти в сумі 455,5 тис. грн. на придбання тренажерів для ФОК;

1.6 До розділу розвиток інформаційного простору

-   кошти в сумі 80 тис. грн.. на оплату послуг  друкування матеріалів Вовчанської міської ради та випуск газети Вовчанський вісник;

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.)

 

               Вовчанський міський голова                    В.С.Шевченко 

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХІІІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від 26 січня 2018  року                                              проект №   5.9-VII

 

 

Про внесення змін до  Програми соціального захисту та соціального забезпечення населення міста Вовчанська на 2018 рік  

 

Керуючись Законом  України «Про Державний бюджет на 2018 рік», п. 3 ст. 91 Бюджетного кодексу України № 2456-VI від 08.07.2010 р., наказом Міністерства економіки України «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо порядку розроблення регіональних цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання» № 367 від 04.12.2006 р., ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» № 280/97-вр від 21.05.1997 р., міська рада

ВИРІШИЛА:

 

 1. Внести зміни до п.9 Додатку № 1 Програми, виклавши його в наступній редакції: «Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми всього 753669,00 гривень, в тому числі коштів місцевого бюджету753669,00 гривень». (Додаток 1).

 

 1. Виконавчому комітету Вовчанської міської ради забезпечити виконання цієї Програми.

 

 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.).

 

 

 

              

Вовчанський міський голова                                                 В.С.Шевченко

 

Додаток 1
до проекту рішення ХХХІІIсесії VII скликання
Вовчанської міської ради
від 26  січня  2018 р. №   -VII

 

 

П Р О Г Р А М А

соціального захисту та соціального забезпечення
населення міста Вовчанська на 2018 рік (зі змінами)

 

І. Паспорт Програми

 

1.

Ініціатор розроблення програми

Виконавчий комітет Вовчанської міської ради

2.

Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення програми

Проект рішення ХХХІІ сесії VІІ скликання Вовчанської міської ради

від 08 грудня 2017 року № 6-VІІ

3.

Розробник програми

Відділ бухгалтерського обліку і господарської діяльності Вовчанської міської ради

4.

Співрозробники програми

-

5.

Відповідальний виконавець програми

Виконавчий комітет Вовчанської міської ради

6.

Учасники програми

Населення міста Вовчанська, органи виконавчої влади, підприємства, організації, установи

7.

Термін реалізації програми

2018 рік

7.1.

Етапи виконання програми (для довгострокових програм)

-

8.

Перелік місцевих бюджетів, які беруть учать у виконанні програми (для комплексних програм)

Міський бюджет

9.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, всього, в тому числі:

753669,00 грн.

9.1.

Коштів місцевого бюджету

753669,00 грн.

9.2.

Коштів інших джерел

-

 

ІІ. Загальні положення

Програма розроблена відповідно до Законів України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні», «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», Бюджетного кодексу України та Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». Основною проблемою, на вирішення якої спрямовані заходи цієї Програми, є підвищення соціальної захищеності та соціального забезпечення найбільш вразливих верств населення міста Вовчанська.

 

ІІІ. Завдання Програми

Програма розроблена з метою здійснення соціального захисту та соціального забезпечення малозахищених верств населення міста у 2018 році, надання адресної підтримки за такими напрямками, як лікування, вирішення соціально-побутових питань, поховання, підтримка учасників АТО, ветеранів війни, організація пільгового проїзду в міському автомобільному транспорті.

 

 1. IV. Виконання Програми

Ця Програма передбачає здійснення виплат:

- матеріальної допомоги малозабезпеченим мешканцям міста на лікування та вирішення соціально-побутових питань – 208000,00 грн.

- матеріальної допомоги на поховання – 33000,00 грн.

- матеріальної допомоги ветеранам війни та учасникам бойових дій на передплату періодичних видань – 2200,00 грн.

- фінансової підтримки міській раді ветеранів – 1800,00 грн.

- матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції на сході України на вирішення соціально-побутових питань – 55000,00 грн.

- відшкодування витрат на пільгове перевезення окремих категорій громадян у міському автомобільному транспорті загального користування – 453669,00 грн.

 

 1. V. Фінансове забезпечення Програми

Фінансування заходів, передбачених цією Програмою на 2018 рік, буде здійснюватись за рахунок коштів загального фонду міського бюджету в межах затверджених лімітних призначень.

Загальна сума коштів на виконання Програми у 2018 році складає 753669,00 грн.

 

VІ. Очікувані результати

Очікувані результати виконання цієї Програми у 2018 році:

- надання фінансової допомоги особам, які опинилися в складних життєвих обставинах у зв'язку з важкою хворобою, пожежею і таке інше, з метою їх матеріальної підтримки;

- забезпечення підтримки осіб, які приймали участь в антитерористичній операції;

- забезпечення підтримки міської ради ветеранів;

- забезпечення безоплатного проїзду в міському автомобільному транспорті тим категоріям пасажирів, які мають право на пільговий проїзд згідно чинного законодавства.

 

VІІ. Контроль за виконанням Програми

Контроль за виконанням Програми здійснюють Вовчанський міський голова, постійні комісії Вовчанської міської ради.

 

 

Секретар міської ради                                                                                Л.І.Дудка

 

 

                       

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХШ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від 26 січня 2018  року                                             проект  №   5.10-VII

 

 

 

Про внесення змін до Природоохоронної програми на 2018 рік

 

Керуючись Законом України «Про охорону навколишнього природного середовища» № 1264-ХІІ від 25.06.1991 р., постановою КМУ «Про затвердження переліку видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів» № 1147 від 17.09.1996 р., наказом Міністерства екології та природних ресурсів України «Про затвердження Порядку планування та фінансування природоохоронних заходів» № 194 від 12.06.2015 р., наказом Міністерства екології та природних ресурсів України  «Про затвердження Методики оцінки ефективності реалізації регіональних природоохоронних та державних (загальнодержавних) цільових екологічних програм» № 491 від 15.10.2012 р., п. 13 ст. 91 Бюджетного кодексу України № 2456-VI від 08.07.2010 р., наказом Міністерства економіки України «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо порядку розроблення регіональних цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання» № 367 від 04.12.2006 р., ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» № 280/97-вр від 21.05.1997 р., міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Внести зміни до Природоохоронної програми на 2018 рік (Додаток 3).

 

 1. Виконавчому комітету Вовчанської міської ради забезпечити виконання цієї Програми.

 

 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.).

 

   

 

          

Вовчанський міський голова                                                 В.С.Шевченко

 

 

Додаток 3
до Природоохоронної програми на 2018 рік,
затвердженої рішенням ХХХІІІ сесії VII скликання
Вовчанської міської ради
від 26 січня 2018 р. № __-VII

 

 

План природоохоронних заходів
за КПКВК 8340 «Природоохоронні заходи за рахунок цільових фондів» на 2018 рік. (зі змінами)

 

№ з/п

КЕКВ

Назва природоохоронного заходу

Витрати на впровадження заходу, тис. грн.

Обсяг коштів, який передбачається залучити у 2018 році, тис. грн.

Виконавець заходу

Очікувані якісні та/або кількісні характеристики природоохоронного ефекту (екологічні результати)

Всього

Міський бюджет

Інші джерела фінансування

1

Раціональне використання і зберігання відходів виробництва і побутових відходів

1.1

2282

Забезпечення екологічно безпечного збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації, видалення, знешкодження і захоронення відходів та небезпечних хімічних речовин, у тому числі непридатних або заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин, п. 74-1 постанови КМУ № 1147 від 17.09.96 р.

83,9

83,9

83,9

-

Вовчанська міська рада, КП «Вовчанськ»

Недопущення утворення стихійних звалищ твердих побутових відходів

1.2

2282

Заходи з озеленення міст і сіл, п. 47 постанови КМУ № 1147 від 17.09.96 р.

47,8

47,8

47,8

-

Вовчанська міська рада,

Охорона та раціональне використання зелених насаджень

 

 

 

                           Вовчанський міський голова                                                                          В.С.Шевченко

 

 

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХІІІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

   РІШЕННЯ

 

 

від 26 січня 2018 року                                               проект  № 5.11-VII

 

Про скасування рішення Вовчанської міської ради

 

        Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій доповідну записку провідного спеціаліста Вовчанської міської ради Мешкової О.А.,  та керуючись ч.1 п.30 ст. 26 п.5, п.9 ст. 59, ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 В И Р І Ш И Л А:

 1. Скасувати рішення №8.2 від 29 вересня 2017 року «Про передачу

майна на баланс комунальної установи Вовчанська ДЮСШ»:

                        - стойку для боксерських мішків вартістю 21000 грн.

                       - мішок боксерський в кількості 4 шт. вартістю 17000 грн.

 1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську     комісію з питань   бюджету (голова комісії Козлова В.В.). 

 

 

 

 

       Вовчанський міський голова                                            В.С.Шевченко

 

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХІІІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

   РІШЕННЯ

 

 

від 26 січня 2018 року                                        проект   № 5.12-VII

 

Про передачу майна на баланс комунальному підприємству «Вовчанськ»

               Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій доповідну записку провідного спеціаліста Вовчанської міської ради Мешкової О.А.,  та керуючись ч.1 п.30 ст. 26 п.5, п.9 ст. 59, ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»,  міська рада

 В И Р І Ш И Л А:

 1. Передати на баланс комунальному підприємству «Вовчанськ»:

           - стойку для боксерських мішків вартістю 21000 грн.

 

 1. Керівнику підприємства поставити на баланс передане майно, згідно чинного законодавства.

 

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, ЖКГ, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку (голова комісії Кулаков І.В.).

 

 

 

       Вовчанський міський голова                                            В.С.Шевченко