Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Проекти рішень ХХХІІсесії VII cкликання (Загальні та інші питання)

 

Україна

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХІІСЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

    Р  І Ш Е Н Н Я

 

Від 08 грудня   2017 рокупроект№ –VIІ

 

Про затвердження порядку денного  ХХХІІсесії

міської ради VІI скликання

 

Керуючись п.1ст. 26, п. 8 ст. 42, п.2  ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

Затвердити для розгляду на  ХХХІІсесії міської ради

VIІ скликання наступний   порядок денний:

 

 

1.Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.

2.Про затвердження Програми культурно-мистецьких заходів у місті Вовчанську на 2018 рік.

3.Про затвердження Програми проведення громадських робіт на території  Вовчанської міської радина 2018 рік.

4.Про  затвердження Природоохоронної програми на 2018 рік.

5.Про затвердження Програми використання коштів                                   резервного фонду міського бюджету на 2018 рік.

6.Про  затвердження Програми соціального захисту та соціального забезпечення населення міста  Вовчанська на 2018 рік.

 1. Про внесення доповнень до Програми розвитку фізичної культури і спорту у місті Вовчанськ, Харківської області на 2016-2020 роки на 2018 рік.

8.Про внесення змін до Програми поводження з безпритульними та домашніми тваринами в місті Вовчанську на 2016-2022 роки на 2018 рік.

9.Про затвердження    Програми безоплатного перевезення  учнів шкіл міста Вовчанська   на 2018   рік.

10.Про внесення  доповнень до Програми Безпечне місто на 2016-2022 роки на 2018 рік.

11.Про затвердження структури та чисельності апарату Вовчанської міської ради VII скликання та її виконавчого комітету з 01 січня 2018 року.

12.Про затвердження штатного розписуВовчанськоїміської ради VII скликання з 01 січня 2018 року.

13.Про затвердження штатного розпису Вовчанського відділу благоустрою міста з 01 січня 2018 року.

14.Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку міста Вовчанська на 2016-2022 роки на 2018 рік.

 1. Про міський бюджет на 2018 рік.
 2. Про передачу трансфертів районному бюджету на 2018 рік.
 3. Земельні питання.

17.1.Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою                гр. Любішину Вадиму Арнольдовичу щодо відведення   земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Польова   для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у  власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі) площею 0,10га.

17.2. Про надання  дозволу гр. Руруі Артему Гівієвичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Мільйонна,1а для ведення особистого селянського господарства  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – рілля), площею 0,0115га.

17.3. Про надання  дозволу гр. Хайлу Валерію Володимировичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Господарська  для ведення особистого селянського господарства  з подальшою передачею земельної ділянки в оренду за рахунок земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – рілля) площею 2,00га.

17.4. Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою гр. Митнік Олені Анатоліївні, Митніку Миколі Миколайовичу щодо відведення   земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Колокольцова, 5 для  будівництва і обслуговування будівель торгівлі  з подальшою передачею земельної ділянки в спільну сумісну оренду за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,07га.

17.5. Про надання  дозволу гр. Герус Лесі Олексіївні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. М. Старочудного  для ведення особистого селянського господарства  з подальшою передачею земельної ділянки в оренду за рахунок земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – рілля), площею 0,900га.

17.6.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Александровій Зої Василівні, щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Зелена, 19 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0608га.

17.7.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Кордес Валентині Гордіївні, щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Пролетарська, 109 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

17.8.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Раковському Юрію Павловичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Євгенії Мірошніченко, 13 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

17.9.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Романцовій Вірі Михайлівні, щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, пров. Слобожанський, 3 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею0,0581га.

17.10.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Пропастіній Людмилі Анатоліївні, щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. М. Старочудного, 18 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

17.11.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Старцеву Сергію Васильовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, пров. Садовий, 3 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,06га.

17.12.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Канаєвій Валентині Іванівні, Набоці Сергію Івановичу, щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою   м. Вовчанськ, вул. Гурканівська, 20 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0643га.

17.13.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Митнік Олені Анатоліївні, Бескоровайній Ларисі Олександрівні, щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою                        м. Вовчанськ, вул. Гоголя, 32 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

17.14.   Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Голос Вікторії Павлівні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:    м. Вовчанськ, вул. Пролетарська, 82, площею 0,0608га.

17.15.Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Каракуленку Володимиру Івановичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Верхня, 98, площею 0,060га.

17.16. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Конопельцеву Миколі Олексійовичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Пролетарська, 10, площею 0,0894га.

17.17.Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Нагірному Олегу Юрійовичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Мільйонна, 16, площею 0,10га.

17.18.Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Троцуну Олександру Олександровичу  для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:  м. Вовчанськ, вул. М. Старочудного, 123, площею 0,10га.

17.19.Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою    щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Шевчуку Вадиму Анатолійовичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Пролетарська, 8, площею 0,10га.

17.20.Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Галайку Олександру Івановичу,  Войтенко Євгенії Василівні, Войтенку Віталію Дмитровичу  для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:   м. Вовчанськ,  вул. О. Досвітнього, 29, площею 0,10га

17.21.Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою    щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Грабару Олександру Анатолійовичу, Грабар Валентині Іванівні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Обозна, 34а, площею 0,0682га.

17.22.Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Гусєвій Олені Миколаївні, Конопельцеву Миколі Миколайовичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Широка, 36, площею 0,10га.

17.23.Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Шуніній Оксані Анатоліївні, Шуніній Аліні Анатоліївні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:   м. Вовчанськ, пров. Завгородній, 3, площею 0,10га.

17.24.Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Нежуті Євгену Івановичу  для   ведення особистого селянського господарства за адресою: м. Вовчанськ, вул. Орлова, 61, площею 2,0га.

17.25.Про внесення змін до рішення Вовчанської міської ради                     ХХХІ  сесії VІІ скликання від 17.11.2017 року № 4.2-VІІ  «Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації  гр. Головятинському Андрію Борисовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, пров. Черняховського, 3 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі)», площею 0,10га.

17.26.Про внесення змін до рішення Вовчанської міської ради                     ХХХХVІ  сесії V скликання від 24.07.2009 року № 5.16-V  «Про надання  згоди на передачу земельної ділянки у власність та надання дозволу на виготовлення технічної документації», площею 0,0629га.

17.27.Про скасування рішення Вовчанської міської ради ХХ  сесії VІІ скликання  від 27.01.2017 року № 13.13-VІІ  «Про надання дозволу  на виготовлення проекту землеустрою гр. Гришакіну Андрію Володимировичу щодо відведення земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Польова для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка) з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови ( вид угідь – забудовані землі)», площею 0,10га.

17.28.Про  припинення права постійного користування земельною ділянкою, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Торгова, 1-б, площею 0,0014га.

17.29.Про  надання дозволу гр. Шуніній Галині Іванівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка розташована за адресою м. Вовчанськ, вул. Торгова, 1-б для будівництва та обслуговування будівель торгівлі з подальшою передачею земельної ділянки в оренду за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь- забудовані землі), площею 0,0014га.

17.30.Про укладення додаткової угоди до договору оренди землі, площею 0,3945га.

17.31.Про продаж земельної ділянки Буракову Валерію Павловичу загальною площею  0,0265 га, розташованої за адресою   м. Вовчанськ, вул. О. Досвітнього, 25-А.

17.32.Про продаж земельної ділянки Буракову Валерію Павловичу загальною площею  0,0500 га, розташованої за адресою  м. Вовчанськ, вул. Ветеринарна, 2-Б.

17.33.Про повторний розгляд питання: "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування комунальному підприємству "Вовчанськ" для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування за рахунок земель житлової та громадської забудовипо вул. Короленка, 13, м. Вовачнськ, Харківської області (вид угідь - забудовані землі)".

18.Про затвердження розпорядження Вовчанського міського голови,  виданого у міжсесійний період.

19.Про план роботи Вовчанської міської ради VIІ скликання на 2018 рік.

20.Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд під час проведення ярмарок, державних та місцевих святкових, урочистих масових заходів та  тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності на території міста  Вовчанська.

21.Про затвердження плану діяльності Вовчанської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік.

 1. Різне.

22.1.Про прийняття до комунальної власності Вовчанської територіальної громади ділянки каналізаційної мережі по вул. Соборна, 68.

 

 

 

Вовчанський міський голова                                 В.С.Шевченко

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХІІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від 08 грудня 2017 року                                                                  проект № 2-VII

 

 

Про затвердження Програми культурно-мистецьких заходів у місті Вовчанську на 2018 рік

 

Керуючись проектом Закону України «Про Державний бюджет на 2018 рік», п. 6 ст. 91 Бюджетного кодексу України № 2456-VI від 08.07.2010 р., наказом Міністерства економіки України «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо порядку розроблення регіональних цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання» № 367 від 04.12.2006 р., п. 22 ст. 26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» № 280/97-вр від 21.05.1997 р., міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити Програму культурно-мистецьких заходів у місті Вовчанську на 2018 рік (Додаток 1).

 

 1. Виконавчому комітету Вовчанської міської ради забезпечити виконання цієї Програми.

 

 1. Начальнику відділу бухгалтерського обліку та господарської діяльності Катасоновій Л.М. при формуванні міського бюджету на 2018 рік передбачити кошти на реалізацію цієї Програми.

 

 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.), з питань економічного і соціального розвитку міста, соціального захисту, медичного обслуговування населення, з гуманітарних питань, питань молодіжної політики та спорту, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями (голова комісії Зарубіна А.І.).

 

        

 

     

Вовчанський міський голова                                                 В.С.Шевченко

Додаток 1

 до   рішення ХХХІІ сесії VІІ скликання

Вовчанської міської ради

                                                        від 08 грудня 2017 року                    

 

 

П Р О Г Р А М А

культурно-мистецьких заходів у місті Вовчанську на 2018 рік

 

І. Паспорт Програми

 

1.

Ініціатор розроблення програми

Виконавчий комітет Вовчанської міської ради

2.

Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення програми

Проект рішення ХХХІІ сесії VІІ скликання Вовчанської міської ради

від 08 грудня 2017 року № 2-VІІ

3.

Розробник програми

Відділ бухгалтерського обліку і господарської діяльності Вовчанської міської ради

4.

Співрозробники програми

-

5.

Відповідальний виконавець програми

Виконавчий комітет Вовчанської міської ради

6.

Учасники програми

Населення міста Вовчанська, органи виконавчої влади, підприємства, організації, установи

7.

Термін реалізації програми

2018 рік

7.1.

Етапи виконання програми (для довгострокових програм)

-

8.

Перелік місцевих бюджетів, які беруть учать у виконанні програми (для комплексних програм)

Міський бюджет

9.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, всього, в тому числі:

130000,00 грн.

9.1.

Коштів місцевого бюджету

130000,00 грн.

9.2.

Коштів інших джерел

-

 

ІІ. Загальні положення

 

          Станом на 01 січня 2017 року у місті Вовчанську мешкає понад 18 тисяч жителів, що потребують забезпечення своїх духовних і культурних потреб, реалізації творчих задатків і здібностей.

Програма спрямована на створення сприятливих умов для розвитку культурного середовища, організації змістовного дозвілля населення та забезпечення високого рівня проведення культурно-мистецьких заходів шляхом фінансування проведення таких заходів за рахунок коштів міського бюджету.

Наявність даної Програми у 2018 році надасть можливість стимулювати діяльність колективів установ, організацій, приватних підприємців, жителів міста, депутатів міської ради, членів виконавчого комітету.

         Основними шляхами розв’язання проблеми забезпечення духовних і культурних потреб населення міста є відзначення знаменних історичних і пам’ятних дат, відзначення професійних свят, вшанування трудових колективів та окремих особистостей, аматорська і професійна творчість, організація дозвілля населення, розвиток творчих здібностей членів міської громади, сприяння їх духовному збагаченню, забезпечення збереження і розвитку у місті національно-культурної спадщини.

          Підставою для розробки Програми є:

 - Бюджетний кодекс України;

 - Закон України «Про культуру»;

 - Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні».

 

ІІІ. Завдання Програми

 

          Метою даної Програми є:

- співпраця з професійними творчими спілками, громадськими об’єднаннями, національно-культурними товариствами, творчими колективами, закладами культури і мистецтва;

- забезпечення гарантій свободи творчості, доступу до культурних надбань, створення можливостей для активної участі жителів міста у самодіяльній творчості;

- збереження та розвиток у місті національної культурної спадщини, духовного надбання як основи національної культури;

- забезпечення виконання загальнодержавних, обласних, районних та міських цільових програм у даній сфері;

- забезпечення в повному обсязі виконання заходів з підготовки та відзначення визначних історичних та ювілейних дат, професійних свят;

- сприяння розвитку творчих особистостей та їх підтримка.

 

 1. IV. Виконання Програми

 

          Основними заходами, передбаченими цією Програмою, спрямованими на досягнення зазначеної мети Програми є:

- культурно-просвітницька робота, аматорська та професійна творчість;

- організація дозвілля населення;

- культурологічні заходи, відзначення знаменних та пам’ятних дат;

- матеріальне та моральне заохочення працівників трудових колективів міста з нагоди професійних, державних, релігійних свят та ювілеїв;

- підтримка творчих особистостей, учасників  вікторин, конкурсів, турнірів, тощо;

- виготовлення необхідних атрибутів для відзначення і нагородження: посвідчень, нагрудних знаків громадянам, яким присвоєно Почесне звання «Почесний громадянин міста Вовчанська»;

- відзначення колективів, працівників, депутатів міської ради, членів виконкому з нагоди ювілею, днів народження грамотами, подяками, цінними подарунками.

 

 1. V. Фінансове забезпечення Програми

 

         Фінансування заходів, передбачених цією Програмою на 2018 рік, буде здійснюватись за рахунок коштів загального фонду міського бюджету в межах затверджених лімітних призначень, та інших, передбачених чинним законодавством, джерел.

         Фінансування програмних заходів буде здійснюватись відповідно до наступного Плану-календаря проведення культурно-мистецьких заходів на 2018 рік:

 

Календарна дата

Найменування

заходів

Виконавець

заходів

Місце проведення

Сума коштів

(грн.)

1

22.01.2018

День Соборності України

 

Міська рада

м. Вовчанськ

500,00

 

2

27.01.2018

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

Міська рада

м. Вовчанськ

600,00

3

10.02.2018

День визволення міста Вовчанська та Вовчанського району від  фашиських загарбників

Міська рада

м. Вовчанськ

600,00

4

15.02.2018

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Міська рада

м. Вовчанськ

600,00

5

20.02.2018

День вшанування Героїв Небесної Сотні

 

Міська рада

м. Вовчанськ

600,00

6

08.03.2018

Міжнародний жіночий день

 

Міська рада

м. Вовчанськ

10000,00

7

18.03.2018

День працівника житлово-комунального господарства

Міська рада

м. Вовчанськ

5200,00

8

26.04.2018

День Чорнобильської трагедії

 

Міська рада

м. Вовчанськ

600,00

9

08-09.05.2018

День пам’яті та примирення

Міська рада

м. Вовчанськ

22300,00

10

15.05.2018

День сім’ї

Міська рада

м. Вовчанськ

4000,00

11

01.06.2018

Міжнародний день захисту дітей

Міська рада

м. Вовчанськ

5000,00

12

17.06.2018

День медичного працівника

Міська рада

м. Вовчанськ

6000,00

13

22.06.2018

День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

Міська рада

м. Вовчанськ

800,00

14

25.06.2018

День молоді

Міська рада

м. Вовчанськ

700,00

15

28.06.2018

День Конституції України

Міська рада

м. Вовчанськ

1000,00

16

04.08.2018

День національної поліції

Міська рада

м. Вовчанськ

400,00

17

19.08.2018

День міста Вовчанська

Міська рада

м. Вовчанськ

30000,00

18

23.08.2018

День Державного Прапора

Міська рада

м. Вовчанськ

1000,00

19

24.08.2018

День Незалежності України

Міська рада

м. Вовчанськ

2000,00

20

01.09.2018

Всеукраїнський день знань

 

Міська рада

м. Вовчанськ

400,00

21

22.09.2018

День партизанської слави

Міська рада

м. Вовчанськ

500,00

22

27.09.2018

День вихователів та дошкільних працівників

Міська рада

м. Вовчанськ

2000,00

23

30.09.2018

Всеукраїнський день бібліотек

Міська рада

м. Вовчанськ

300,00

24

07.10.2018

День працівників освіти

Міська рада

м. Вовчанськ

300,00

25

14.10.2018

День захисника України

Міська рада

м. Вовчанськ

2000,00

26

28.10.2018

День визволення України від  фашиських загарбників

Міська рада

м. Вовчанськ

1000,00

27

04.11.2018

День працівника соціальної сфери

Міська рада

м. Вовчанськ

1000,00

28

06.12.2018

День Збройних Сил України

Міська рада

м. Вовчанськ

1000,00

29

07.12.2018

День місцевого самоврядування України

Міська рада

м. Вовчанськ

2000,00

30

14.12.2018

День ліквідатора аварії на ЧАЕС

Міська рада

м. Вовчанськ

900,00

31

19.12.2018 – 31.12.2018

Новорічні свята

Міська рада

м. Вовчанськ

25000,00

32

Протягом року

Ювілейні дні народження почесних громадян міста та депутатів міської ради

Міська рада

м. Вовчанськ

1700,00

 

Разом

Х

Х

Х

130000,00

 

VІ. Очікувані результати

 

         Очікувані результати виконання цієї Програми у 2018 році:

- пожвавлення роботи закладів культури і мистецтва, творчих колективів міста щодо збереження і відновлення культурних традицій;

- активізація процесу культурного виховання підростаючого покоління;

- створення можливостей для активної участі жителів міста у самодіяльній творчості;

- підвищення рівня проведення заходів, спрямованих на відзначення державних, календарних свят, урочистостей з нагоди визначних подій;

- розвиток творчого потенціалу мешканців міста. 

 

VІІ. Контроль за виконанням Програми

 

Контроль за виконанням Програми здійснюють Вовчанський міський голова, постійні комісії Вовчанської міської ради.

 

 

Секретар міської ради                                                                                Л.І.Дудка

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХІІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від 08 грудня 2017 року                                                                  проект № 3-VII

 

Про затвердження Програми проведення громадських робіт на території Вовчанської міської ради на 2018 рік

 

З метою реалізації державної політики у сфері зайнятості населення, гарантії держави щодо захисту прав громадян на працю та реалізації їхніх прав на соціальний захист від безробіття, з метою запобігання зростанню безробіття на території Вовчанської міської ради, керуючись ст. 31 Закону України «Про зайнятість населення» № 5067-VI від 05.07.2012 р., постановою КМУ «Про затвердження Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру» № 175 від 20.03.2013 р., наказом Міністерства економіки України «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо порядку розроблення регіональних цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання» № 367 від 04.12.2006 р., ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» № 280/97-вр від 21.05.1997 р., міська рада

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити Програму проведення громадських робіт на території Вовчанської міської ради на 2018 рік (Додаток 1).

 

 1. Виконавчому комітету Вовчанської міської ради забезпечити виконання цієї Програми.

 

 1. Начальнику відділу бухгалтерського обліку та господарської діяльності Катасоновій Л.М. при формуванні міського бюджету на 2018 рік передбачити кошти на реалізацію цієї Програми.

 

 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.) та постійну депутатську комісію з питань економічного і соціального розвитку міста, соціального захисту, медичного обслуговування населення, з гуманітарних питань, питань молодіжної політики та спорту, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями (голова комісії Зарубіна А.І.)

 

 

 

 

Вовчанський міський голова                                                 В.С.Шевченко

Додаток 1
до   рішення ХХХІІ сесії VII скликання
Вовчанської міської ради
від 08 грудня 2017 року

 

П Р О Г‎‎ Р А М А

проведення громадських робіт на території Вовчанської міської ради
на 2018 рік

 

І. Паспорт Програми

1.

Ініціатор розроблення програми

Виконавчий комітет Вовчанської міської ради

2.

Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення програми

Проект рішення ХХХІІ сесії VІІ скликання Вовчанської міської ради від 08 грудня 2017 року № 3-VІІ

3.

Розробник програми

Відділ бухгалтерського обліку і господарської діяльності Вовчанської міської ради

4.

Співрозробники програми

-

5.

Відповідальний виконавець програми

Виконавчий комітет Вовчанської міської ради

6.

Учасники програми

Населення міста Вовчанська, органи виконавчої влади, підприємства, організації, установи

7.

Термін реалізації програми

2018 рік

7.1.

Етапи виконання програми (для довгострокових програм)

-

8.

Перелік місцевих бюджетів, які беруть учать у виконанні програми (для комплексних програм)

Міський бюджет

9.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, всього, в тому числі:

50000,00 грн.

9.1.

Коштів місцевого бюджету

50000,00 грн.

9.2.

Коштів інших джерел

-

 

ІІ. Загальні положення 

 

В умовах ускладнення ситуації на ринку праці, скорочення потреби в робочих кадрах найбільшої значимості набувають питання організації громадських робіт та забезпечення їх фінансування на солідарній основі: з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, підприємствами та місцевими бюджетами.

Програма проведення громадських робіт на 2018 рік на території Вовчанської міської ради Вовчанського району розроблена відповідно до п. 22) ст. 26, пп. 7) п. б) ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 24 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст. 31 Закону України «Про зайнятість населення», Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 року № 175, зі змінами, внесеними постановою КМУ від 29.07.2015 року № 541, з метою запобігання зростанню безробіття на території Вовчанської міської ради.

ІІІ. Мета і завдання Програми

       Програма спрямована на організацію та проведення громадських робіт на підприємствах, в організаціях та установах шляхом укладання відповідних договорів з Вовчанським районним центром зайнятості.

До виконання громадських робіт залучаються такі категорії осіб:

 • зареєстровані безробітні;
 • особи, які перебувають на обліку в територіальних органах Державної служби зайнятості, як такі, що шукають роботу;
 • працівники, які втратили частину заробітної плати внаслідок вимушеного скорочення до 50 відсотків передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв’язку із зупиненням (скороченням) виробництва продукції.

 

        Завдання Програми – організація виконання суспільно корисних оплачуваних робіт з благоустрою та впорядкування території населених пунктів Вовчанської міської ради, насамперед – меморіалів, пам’ятників, братських могил та інших місць поховання загиблих захисників Вітчизни, інформування населення стосовно порядку отримання житлових субсидій, надання соціально-психологічного відновлення учасників АТО та їх сімей.

ІV. Виконання Програми

Громадські роботи будуть проводитись на спеціально створених для цього тимчасових робочих місцях згідно з затвердженим переліком видів громадських робіт (Додаток 1) на підприємствах, в організаціях та установах, розташованих на території Вовчанської міської ради (Додаток 2).

Вовчанський районний центр зайнятості забезпечує проведення громадських робіт на підприємствах та в обсягах, визначених відповідно до рішення Вовчанської  міської ради Вовчанського району, шляхом укладення відповідних договорів, забезпечує постійне інформування населення про можливість участі в громадських роботах та підбір осіб з числа незайнятого населення для виконання таких робіт.

 1. V. Фінансове забезпечення Програми

Фінансування організації громадських робіт, до яких залучаються зареєстровані безробітні та/або працівники, які втратили частину заробітної плати, здійснюється за рахунок коштів місцевих бюджетів та/або Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття (Додаток 3).

За рахунок коштів Фонду здійснюється насамперед фінансування організації громадських робіт, кошти для фінансування яких виділено з місцевих бюджетів.

Сума видатків на проведення громадських робіт у 2018 році складає 50000,00 грн.

VІ. Очікувані результати

         Очікувані результати виконання цієї Програми у 2018 році:

- запобігання зростанню безробіття на території Вовчанської міської ради;
- матеріальна підтримка безробітних та інших категорій осіб, задіяних у виконання громадських робіт;
- подолання негативних економічних, соціальних і психологічних наслідків безробіття шляхом приєднання до громадської праці та робіт тимчасового характеру працездатного населення;
- впорядкування території населених пунктів Вовчанської міської ради, підвищення рівня благоустрою;
- підвищення рівня поінформованості населення стосовно порядку отримання житлових субсидій.

VІІ. Контроль за виконанням Програми

Контроль за виконанням Програми здійснюють Вовчанський районний центр зайнятості, Вовчанський міський голова, постійні комісії Вовчанської міської ради.

Районний центр зайнятості контролює своєчасність укладання договорів на проведення громадських робіт та фінансування їх організації, до яких залучаються зареєстровані безробітні та/або працівники, які втратили частину заробітної плати, має право проводити перевірку цільового використання коштів, що спрямовуються на фінансування організації таких громадських робіт, при цьому роботодавець зобов’язаний надавати під час такої перевірки необхідні документи і пояснення, а у разі виявлення факту нецільового використання коштів — повернути суму, використану не за призначенням, з урахуванням індексації на рівень інфляції.

Управління соціального захисту населення Вовчанської РДА здійснює моніторинг стану реалізації Програми й освоєння виділених на ці цілі коштів протягом 2018 року.

Секретар міської ради                                                             Л.І.Дудка

Додаток 1
до Програми проведення громадських робіт
на території Вовчанської міської ради,
затвердженої рішенням ХХХІІ сесії VII скликання
Вовчанської міської ради
від 08 грудня 2017 року

ПЕРЕЛІК
видів громадських робіт на 2018 рік

 

 1. Благоустрій та озеленення території міста, об'єктів соціальної сфери, кладовищ, зон відпочинку і туризму, культових споруд, придорожніх смуг.
 2. Роботи, пов’язані з будівництвом або ремонтом об’єктів соціальної сфери (закладів культури, спорту, охорони здоров’я).
 3. Роботи, пов’язані з ремонтом систем теплопостачання, водопостачання, вуличної дорожньої мережі міста.
 4. Роботи, пов’язані з укріпленням мостових споруд.
 5. Догляд та надання допомоги особам похилого віку та інвалідам, дітям-сиротам, а також догляд за хворими в закладах охорони здоров’я та соціальної допомоги, допоміжні роботи у будинках для людей похилого віку.
 6. Роботи по заготівлі продуктів харчування на зимовий період для навчальних закладів, закладів охорони здоров’я, установ для громадян похилого віку чи інвалідів.
 7. Впорядкування території міста з метою ліквідації наслідків складних погодних умов, визнаних такими в установленому порядку.
 8. Впорядкування місць меморіального поховання, пам’ятників та історичних місць.
 9. Роботи з відновлення та по догляду заповідників, пам'яток архітектури, історії та культури.
 10. Роботи, пов’язані з відновленням та благоустроєм природних джерел та водоймищ, русел річок.
 11. Супровід інвалідів по зору.
 12. Інформування населення щодо надання житлових субсидій з кур’єрською доставкою відповідних документів.
 13. Робота з документацією в архівах.
 14. Надання соціально-психологічного відновлення учасників АТО та їх сімей.

Секретар міської ради                                                      Л.І.Дудка

Додаток 2
до Програми проведення громадських робіт
на території Вовчанської міської ради,
затвердженої рішенням ХХХІІ сесії VII скликання
Вовчанської міської ради
від 08 грудня 2017 року

 

 

ПЕРЕЛІК
підприємств, на яких будуть створені додаткові робочі місця для проведення громадських робіт у 2018 році

 

№ з/п

Найменування підприємства

1

Вовчанський відділ благоустрою міста

2

Управління соціального захисту населення Вовчанської РДА

 

 

 

Секретар міської ради                                                      Л.І.Дудка

Додаток 3
до Програми проведення громадських робіт
на території Вовчанської міської ради,
затвердженої рішенням ХХХІІ сесії VII скликання
Вовчанської міської ради
від 08 грудня 2017 року

 

 

 

РОЗПОДІЛ
коштів, передбачених на впровадження Програми проведення громадських робіт на території Вовчанської міської ради на 2018 рік

 

 

Населення, осіб

Сума коштів, передбачених в міському бюджеті, грн.

18741

50000,00

 

 

 

Секретар міської ради                                                     Л.І.Дудка

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХІІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від 08 грудня 2017 року                                                                  проект № 4-VII

 

 

 

Про затвердження Природоохоронної програми на 2018 рік

 

Керуючись Законом України «Про охорону навколишнього природного середовища» № 1264-ХІІ від 25.06.1991 р., постановою КМУ «Про затвердження переліку видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів» № 1147 від 17.09.1996 р., наказом Міністерства екології та природних ресурсів України «Про затвердження Порядку планування та фінансування природоохоронних заходів» № 194 від 12.06.2015 р., наказом Міністерства екології та природних ресурсів України  «Про затвердження Методики оцінки ефективності реалізації регіональних природоохоронних та державних (загальнодержавних) цільових екологічних програм» № 491 від 15.10.2012 р., п. 13 ст. 91 Бюджетного кодексу України № 2456-VI від 08.07.2010 р., наказом Міністерства економіки України «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо порядку розроблення регіональних цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання» № 367 від 04.12.2006 р., ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» № 280/97-вр від 21.05.1997 р., міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити Природоохоронну програму на 2018 рік (Додаток 1).
 2. Виконавчому комітету Вовчанської міської ради забезпечити виконання цієї Програми.
 3. Начальнику відділу бухгалтерського обліку та господарської діяльності Катасоновій Л.М. при формуванні міського бюджету на 2018 рік передбачити кошти на реалізацію цієї Програми.
 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.), комісію з земельних питань, охорони навколишнього середовища, природних ресурсів та екології ( голова комісії Григорян З.С.).

 

   

 

          

Вовчанський міський голова                                                 В.С.Шевченко

 

 

Додаток 1
до  рішення ХХХІІ сесії VII скликання
Вовчанської міської ради
від 08 грудня 2017 року

 

Природоохоронна програма на 2018 рік

 

І. Паспорт Програми

 

1.

Ініціатор розроблення програми

Виконавчий комітет Вовчанської міської ради

2.

Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення програми

Проект рішення ХХХІІ сесії VІІ скликання Вовчанської міської ради від 08 грудня 2017 року № 4-VІІ

3.

Розробник програми

Відділ бухгалтерського обліку і господарської діяльності Вовчанської міської ради

4.

Співрозробники програми

-

5.

Відповідальний виконавець програми

Виконавчий комітет Вовчанської міської ради

6.

Учасники програми

Населення міста Вовчанська, органи виконавчої влади, підприємства, організації, установи

7.

Термін реалізації програми

2018 рік

7.1.

Етапи виконання програми (для довгострокових програм)

-

8.

Перелік місцевих бюджетів, які беруть учать у виконанні програми (для комплексних програм)

Міський бюджет

9.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, всього, в тому числі:

31000,00 грн.

9.1.

Коштів місцевого бюджету

31000,00 грн.

9.2.

Коштів інших джерел

-

 

ІІ. Загальні положення

Природоохоронна програма на 2018 рік (далі – Програма) включає заходи, впровадження яких спрямовується на вирішення першопричин найбільш пріоритетних проблем у сфері охорони навколишнього природного середовища, що може призвести до ліквідації негативних наслідків або запобігання негативним наслідкам для навколишнього природного середовища. Реалізація заходів, що встановлюються Програмою, спрямовується на поетапне досягнення поставлених цілей.

 

ІІІ. Завдання Програми

Завдання Програми сформульовані у вигляді плану природоохоронних заходів з розбивкою за кодами Програмної класифікації видатків та кредитування бюджету (КПКВК).

План природоохоронних заходів за КПКВК 8311 – Додаток 1 до Програми.

План природоохоронних заходів за КПКВК 8330 – Додаток 2 до Програми.

Екологічна ефективність цієї Програми виражається в обмеженні або усуненні негативного впливу господарської діяльності на людину та навколишнє природне середовище, а також у поліпшенні умов життя населення, в збереженні та відновленні природних ресурсів і елементів, необхідних для забезпечення життєдіяльності людини.

 

ІV. Виконання Програми

Виконання Програми включає впровадження природоохоронних заходів за такими напрямками, як:

 • охорона і раціональне використання водних ресурсів;
 • раціональне використання і зберігання відходів виробництва і побутових відходів;

План природоохоронних заходів за КПКВК 8311, з зазначенням екологічних показників ефективності впровадження заходів та відповідальних виконавців – Додаток 1 до Програми.

План природоохоронних заходів за КПКВК 8330, з зазначенням екологічних показників ефективності впровадження заходів та відповідальних виконавців – Додаток 2 до Програми.

 

 1. Фінансове забезпечення Програми

Фінансування природоохоронних заходів здійснюється в межах асигнувань, передбачених у бюджеті Вовчанської міської ради на зазначені цілі за рахунок загального фонду міського бюджету.

Сума видатків за КПКВК 8311 на 2018 рік – 6000,00 грн.

Сума видатків за КПКВК 8330 на 2018 рік – 25000,00 грн.

Загальна сума видатків за Природоохоронною програмою на 2018 рік – 31000,00 грн.

 

VІ. Очікувані результати

         Очікувані результати виконання цієї Програми у 2018 році:

- обмеження (усунення) негативного впливу господарської діяльності на людину та навколишнє природне середовище, поліпшення екологічних умов життя населення;

- збереження та відновлення природних ресурсів і елементів, необхідних для забезпечення життєдіяльності людини.

 

VІІ. Контроль за виконанням Програми

Контроль за виконанням Програми здійснюють Вовчанський міський голова, постійні комісії Вовчанської міської ради.

 

 

Секретар міської ради                                                                      Л.І.Дудка

Додаток 1
до Природоохоронної програми на 2018 рік,
затвердженої рішенням ХХХІІ сесії VII скликання
Вовчанської міської ради
від 08 грудня 2017 року

 

 

План природоохоронних заходів
за КПКВК 8311 «Охорона і раціональне використання природних ресурсів» на 2018 рік

 

№ з/п

КЕКВ

Назва природоохоронного заходу

Витрати на впровадження заходу, тис. грн.

Обсяг коштів, який передбачається залучити у 2018 році, тис. грн.

Виконавець заходу

Очікувані якісні та/або кількісні характеристики природоохоронного ефекту (екологічні результати)

Всього

Міський бюджет

Інші джерела фінансування

1

Охорона і раціональне використання водних ресурсів

1.1

2282

Заходи щодо відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану річок, а також заходи для боротьби зі шкідливою дією вод (біологічна меліорація водних об’єктів, винесення водоохоронних зон в натуру, упорядження джерел, очищення русел від дерев, що потрапили до них внаслідок проходження весняних повеней, будівництво протиповеневих водосховищ і дамб тощо), п. 12 постанови КМУ № 1147 від 17.09.1996 р.

6,0

6,0

6,0

-

КП Старосалтівська аварійно-рятувальна служба

Обстеження водолазами дна річки Вовча

 

 

                        Секретар міської ради                                                                          Л.І.Дудка

Додаток 2
до Природоохоронної програми на 2018 рік,
затвердженої рішенням ХХХІІ сесії VII скликання
Вовчанської міської ради
від 08 грудня 2017 року

 

 

План природоохоронних заходів
за КПКВК 8330 «Інша діяльність у сфері екології та охорони природних ресурсів» на 2018 рік

 

№ з/п

КЕКВ

Назва природоохоронного заходу

Витрати на впровадження заходу, тис. грн.

Обсяг коштів, який передбачається залучити у 2017 році, тис. грн.

Виконавець заходу

Очікувані якісні та/або кількісні характеристики природоохоронного ефекту (екологічні результати)

Всього

Міський бюджет

Інші джерела фінансування

1

Раціональне використання і зберігання відходів виробництва і побутових відходів

1.1

2282

Забезпечення екологічно безпечного збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації, видалення, знешкодження і захоронення відходів та небезпечних хімічних речовин, у тому числі непридатних або заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин, п. 74-1 постанови КМУ № 1147 від 17.09.96 р.

25,0

25,0

25,0

-

Вовчанська міська рада, КП «Вовчанськ»

Недопущення забруднення річок

 

 

 

                   Секретар міської ради                                                                       Л.І.Дудка

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХІІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від 08 грудня 2017 року                                                                проект № 5-VII

 

 

Про затвердження Програми використання коштів резервного фонду міського бюджету на 2018 рік

 

Керуючись проектом Закону України «Про Державний бюджет на 2018 рік», п. 2 ст. 24, п. 16 ст. 91 Бюджетного кодексу України № 2456-VI від 08.07.2010 р., постановою КМУ «Про затвердження Порядку використання коштів резервного фонду бюджету» № 415 від 29.03.2002 р., наказом Міністерства економіки України «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо порядку розроблення регіональних цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання» № 367 від 04.12.2006 р., ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» № 280/97-вр від 21.05.1997 р., міська рада

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити Програму використання коштів резервного фонду міського бюджету на 2018 рік (Додаток 1).

 

 1. Виконавчому комітету Вовчанської міської ради забезпечити виконання цієї Програми.

 

 1. Начальнику відділу бухгалтерського обліку та господарської діяльності Катасоновій Л.М. при формуванні міського бюджету на 2018 рік передбачити кошти на реалізацію цієї Програми.

 

 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.).

 

              

 

 

Вовчанський міський голова                                                 В.С.Шевченко

Додаток 1
до   рішення ХХХІІ сесії VII скликання
Вовчанської міської ради
від 08 грудня 2017 року

 

П Р О Г‎‎ Р А М А

використання резервного фонду міського бюджету
на 2018 рік

 

І. Паспорт Програми

1.

Ініціатор розроблення програми

Виконавчий комітет Вовчанської міської ради

2.

Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення програми

Проект рішення ХХХІІ сесії VІІ скликання Вовчанської міської ради від 08 грудня 2017 року № 5-VІІ

3.

Розробник програми

Відділ бухгалтерського обліку і господарської діяльності Вовчанської міської ради

4.

Співрозробники програми

-

5.

Відповідальний виконавець програми

Виконавчий комітет Вовчанської міської ради

6.

Учасники програми

Населення міста Вовчанська, органи виконавчої влади, підприємства, організації, установи

7.

Термін реалізації програми

2018 рік

7.1.

Етапи виконання програми (для довгострокових програм)

-

8.

Перелік місцевих бюджетів, які беруть учать у виконанні програми (для комплексних програм)

Міський бюджет

9.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, всього, в тому числі:

50000,00 грн.

9.1.

Коштів місцевого бюджету

50000,00 грн.

9.2.

Коштів інших джерел

-

 

ІІ. Загальні положення 

        Ця Програма визначає напрями використання коштів резервного фонду міського бюджету і встановлює процедури, пов'язані з виділенням коштів резервного фонду міського бюджету.

        Резервний фонд міського бюджету формується для здійснення непередбачених видатків, що не мають постійного характеру, і не може перевищувати 1 відсотка обсягу видатків загального фонду міського бюджету на відповідний рік. Отже, основною проблемою, на вирішення якої спрямована ця Програма, є фінансування непередбачених видатків, що не мають постійного характеру.

ІІІ. Завдання Програми

        Основним завданням Програми є подолання наслідків надзвичайних ситуацій природного, техногенного і соціального характеру.

ІV. Виконання Програми

        Виконання Програми полягає в використанні коштів резервного фонду міського бюджету на здійснення заходів з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій природного, техногенного і соціального характеру (80 % річного обсягу) та інших непередбачених заходів, які не мають постійного характеру (20 % річного обсягу).

        Кошти резервного фонду міського бюджету використовуються на придбання матеріалів та надання матеріальної допомоги постраждалим внаслідок надзвичайних ситуацій природного, техногенного і соціального характеру.

        Виконання робіт, пов’язаних з подоланням наслідків надзвичайних ситуацій природного, техногенного і соціального характеру, здійснюється на підставі договорів, укладених між Вовчанською міською радою та виконавцями таких робіт.

 1. V. Фінансове забезпечення Програми

        Фінансування цієї Програми здійснюється за рахунок коштів загального фонду міського бюджету в межах затверджених асигнувань. Сума видатків на 2018 рік складає 50000,00 грн.

VІ. Очікувані результати

         Очікувані результати виконання цієї Програми у 2018 році:

- подолання наслідків надзвичайних ситуацій природного, техногенного і соціального характеру, у разі виникнення таких ситуацій.

VІІ. Контроль за виконанням Програми

Контроль за виконанням Програми здійснюють Вовчанський міський голова, постійні комісії Вовчанської міської ради.

 

Секретар міської ради                                                                               Л.І.Дудка

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХІІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від 08 грудня 2017 року                                                                  проект № 6-VII

 

 

Про затвердження Програми соціального захисту та соціального забезпечення населення міста Вовчанська на 2018 рік

 

Керуючись проектом Закону України «Про Державний бюджет на 2018 рік», п. 3 ст. 91 Бюджетного кодексу України № 2456-VI від 08.07.2010 р., наказом Міністерства економіки України «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо порядку розроблення регіональних цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання» № 367 від 04.12.2006 р., ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» № 280/97-вр від 21.05.1997 р., міська рада

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити Програму соціального захисту та соціального забезпечення населення міста Вовчанська на 2018 рік (Додаток 1).

 

 1. Затвердити Положення про надання адресної матеріальної допомоги малозахищеним верствам населення міста Вовчанська у 2018 році (Додаток 2).

 

 1. Виконавчому комітету Вовчанської міської ради забезпечити виконання цієї Програми.

 

 1. Начальнику відділу бухгалтерського обліку та господарської діяльності Катасоновій Л.М. при формуванні міського бюджету на 2018 рік передбачити кошти на реалізацію цієї Програми.

 

 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.), з питань економічного і соціального розвитку міста, соціального захисту, медичного обслуговування населення, з гуманітарних питань, питань молодіжної політики та спорту, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями (голова комісії Зарубіна А.І.).

 

 

 

              

Вовчанський міський голова                                                 В.С.Шевченко

 

 

Додаток 1
до  рішення ХХХІІ сесії VII скликання
Вовчанської міської ради
від 08 грудня 2017 року

 

 

П Р О Г Р А М А

соціального захисту та соціального забезпечення
населення міста Вовчанська на 2018 рік

 

І. Паспорт Програми

 

1.

Ініціатор розроблення програми

Виконавчий комітет Вовчанської міської ради

2.

Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення програми

Проект рішення ХХХІІ сесії VІІ скликання Вовчанської міської ради

від 08 грудня 2017 року № 6-VІІ

3.

Розробник програми

Відділ бухгалтерського обліку і господарської діяльності Вовчанської міської ради

4.

Співрозробники програми

-

5.

Відповідальний виконавець програми

Виконавчий комітет Вовчанської міської ради

6.

Учасники програми

Населення міста Вовчанська, органи виконавчої влади, підприємства, організації, установи

7.

Термін реалізації програми

2018 рік

7.1.

Етапи виконання програми (для довгострокових програм)

-

8.

Перелік місцевих бюджетів, які беруть учать у виконанні програми (для комплексних програм)

Міський бюджет

9.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, всього, в тому числі:

750000,00 грн.

9.1.

Коштів місцевого бюджету

750000,00 грн.

9.2.

Коштів інших джерел

-

 

ІІ. Загальні положення

Програма розроблена відповідно до Законів України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні», «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», Бюджетного кодексу України та Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». Основною проблемою, на вирішення якої спрямовані заходи цієї Програми, є підвищення соціальної захищеності та соціального забезпечення найбільш вразливих верств населення міста Вовчанська.

 

ІІІ. Завдання Програми

Програма розроблена з метою здійснення соціального захисту та соціального забезпечення малозахищених верств населення міста у 2018 році, надання адресної підтримки за такими напрямками, як лікування, вирішення соціально-побутових питань, поховання, підтримка учасників АТО, ветеранів війни, організація пільгового проїзду в міському автомобільному транспорті.

 

 1. IV. Виконання Програми

Ця Програма передбачає здійснення виплат:

- матеріальної допомоги малозабезпеченим мешканцям міста на лікування та вирішення соціально-побутових питань – 208000,00 грн.

- матеріальної допомоги на поховання – 33000,00 грн.

- матеріальної допомоги ветеранам війни та учасникам бойових дій на передплату періодичних видань – 2200,00 грн.

- фінансової підтримки міській раді ветеранів – 1800,00 грн.

- матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції на сході України на вирішення соціально-побутових питань – 55000,00 грн.

- відшкодування витрат на пільгове перевезення окремих категорій громадян у міському автомобільному транспорті загального користування – 450000,00 грн.

 

 1. V. Фінансове забезпечення Програми

Фінансування заходів, передбачених цією Програмою на 2018 рік, буде здійснюватись за рахунок коштів загального фонду міського бюджету в межах затверджених лімітних призначень.

Загальна сума коштів на виконання Програми у 2018 році складає 750000,00 грн.

 

VІ. Очікувані результати

Очікувані результати виконання цієї Програми у 2018 році:

- надання фінансової допомоги особам, які опинилися в складних життєвих обставинах у зв'язку з важкою хворобою, пожежею і таке інше, з метою їх матеріальної підтримки;

- забезпечення підтримки осіб, які приймали участь в антитерористичній операції;

- забезпечення підтримки міської ради ветеранів;

- забезпечення безоплатного проїзду в міському автомобільному транспорті тим категоріям пасажирів, які мають право на пільговий проїзд згідно чинного законодавства.

 

VІІ. Контроль за виконанням Програми

Контроль за виконанням Програми здійснюють Вовчанський міський голова, постійні комісії Вовчанської міської ради.

 

 

Секретар міської ради                                                                                Л.І.Дудка

 

Додаток 2
до  рішення ХХХІІ сесії VII скликання
Вовчанської міської ради
від 08 грудня 2017 року

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

про надання адресної матеріальної допомоги малозахищеним верствам населення м. Вовчанська у 2018 році

 

 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 

1.1. Це Положення визначає умови та порядок надання адресної матеріальної допомоги (надалі – матеріальна допомога) малозахищеним верствам населення міста Вовчанська для здійснення лікування та вирішення соціально-побутових питань.

 

1.2. Дія цього Положення поширюється на громадян, зареєстрованих за місцем проживання у місті Вовчанську.

 

1.3. Матеріальна допомога надається малозахищеним верствам населення міста за рішенням виконавчого комітету Вовчанської міської ради за рахунок коштів загального фонду міського бюджету в межах видатків, передбачених на цю мету в поточному році.

 

 1. ПОРЯДОК НАДАННЯ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ

 

2.1. Матеріальна допомога надається громадянам, середньомісячний дохід на кожного члена сім’ї яких не перевищує розміру прожиткового мінімуму, встановленого на момент звернення за допомогою для відповідної категорії осіб, визначений з розрахунку доходів усіх членів сім’ї за три місяці, що передують зверненню за допомогою.

 

2.2. Матеріальна допомога надається на підставі письмового звернення (заяви), до якого додаються документи згідно з затвердженим цим Положенням переліком.

 

2.3. Матеріальна допомога надається на лікування у випадках захворювання на онкологічні, гематологічні хвороби, трансплантації органів, лікування кардіологічних захворювань хірургічними та інтервенційними методами, дітям з генетичною патологією, у випадках необхідності проведення складного та високовартісного лікування, в розмірі до 2000,00 грн.

 

2.4. Матеріальна допомога на лікування нескладних захворювань надається малозабезпеченим мешканцям міста у розмірі до 1000,00 грн.

 

2.5. Матеріальна допомога учасникам антитерористичної операції на сході України на вирішення соціально-побутових питань надається у розмірі 1000,00 грн.

 

2.6. Матеріальна допомога на лікування надається не більше одного разу на календарний рік, матеріальна допомога учасникам антитерористичної операції на сході України на вирішення соціально-побутових питань надається одноразово.

 

2.7. Матеріальна допомога надається у грошовому вигляді та отримується у відділі бухгалтерського обліку і господарської діяльності Вовчанської міської ради.

 

2.8. Матеріальна допомога не надається на лікування у приватних клініках та на санаторно-курортне лікування.

 

 1. ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ОТРИМАННЯ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ

 

3.1. Для отримання матеріальної допомоги на лікування подаються такі документи:
  - заява на ім’я міського голови

- копія паспорта заявника

- копія картки платника податків заявника

- довідка про стан здоров’я (необхідність лікування, направлення на
  лікування, результати обстеження)

- довідка про склад сім’ї

- довідки про доходи членів сім’ї за три місяці, що передують зверненню.

 

3.2. Для отримання матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань подаються такі документи:

- заява на ім’я міського голови

- копія паспорта заявника

- копія картки платника податків заявника

- довідка про склад сім’ї

- довідки про доходи членів сім’ї за три місяці, що передують зверненню.

 

3.3. Учасники АТО для отримання матеріальної допомоги подають:

  - заяву на ім’я міського голови

- копію паспорта заявника

- копію картки платника податків заявника

- копію посвідчення учасника бойових дій або копію довідки про участь в
  антитерористичній операції.

 

 

 1. ПРОЦЕДУРА ПІДГОТОВКИ ПРОЕКТУ РІШЕННЯ ПРО НАДАННЯ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ

 

4.1. Після розгляду міським головою, та з резолюцією міського голови, документи, зазначені в розділі 3 цього Положення, передаються до відділу бухгалтерського обліку і господарської діяльності для перевірки відповідності наданих документів затвердженому переліку та підготовки проекту рішення виконавчого комітету про надання матеріальної допомоги без визначення суми допомоги. Сума матеріальної допомоги визначається членами виконавчого комітету Вовчанської міської ради.

 

4.2. У разі подання документів, які не відповідають затвердженому переліку, або неподання деяких документів, зазначених в розділі 3 цього Положення, спеціалісти відділу бухгалтерського обліку і господарської діяльності повідомляють про це заявника. Надання додаткових документів здійснюється протягом одного місяця з дати звернення, якщо додаткові документи не будуть надані протягом цього терміну, питання виділення матеріальної допомоги знімається з контролю.

 

4.3. Проект рішення про надання матеріальної допомоги разом з необхідними документами передається на розгляд виконавчого комітету Вовчанської міської ради для визначення суми матеріальної допомоги по кожному заявнику.

 

 1. ОБЛІК ГРОМАДЯН, ЯКІ ОТРИМАЛИ МАТЕРІАЛЬНУ ДОПОМОГУ

 

5.1. Облік громадян, які отримали адресну матеріальну допомогу згідно з цим Положенням, веде відділ бухгалтерського обліку і господарської діяльності Вовчанської міської ради.

 

 

 

 

Секретар міської ради                                                  Л.І.Дудка

 

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХІІ СЕСІЯ   VII  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

    Від  08 грудня  2017 року                                        проект № 7-VII

 

 

Про внесення   доповнень до  Програми розвитку фізичної культури і спорту у місті Вовчанськ, Харківської області на 2016-2020 роки на 2018 рік

 

 

         Керуючись Законом України «Про державний бюджет України на    2017 рік», cт. 26  ст. 59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вовчанська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 

1.Внести доповнення до Програми розвитку фізичної культури і спорту у місті Вовчанськ, Харківської області на 2016-2020 роки на 2018 рік   (Додаток № 1).

 1. Рекомендувати виконавчому комітету Вовчанської міської ради забезпечити виконання цієї Програми.
 2. Начальнику відділу бухгалтерського обліку та господарської діяльності Катасоновій Л.М. при формуванні міського бюджету на 2018 рік передбачити кошти на реалізацію цієї Програми.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань економічного і соціального розвитку міста, соціального захисту, медичного обслуговування населення, з гуманітарних питань та питань молодіжної політики та спорту, засобів масової інформації і зв’язків з громадськими організаціями  (голова комісії Зарубіна А.І.), та з питань бюджету  (голова комісії Козлова В.В.).

 

 

 

 

         Вовчанський міський голова                                         В.С.Шевченко 

 

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХІІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від 08 грудня 2017 року                                                                 проект № 8-VII

 

 

Про внесення змін до Програми поводження з безпритульними та домашніми тваринами в місті Вовчанську на 2016 – 2022 роки на 2018 рік

 

Керуючись проектом Закону України «Про Державний      бюджет на 2018 рік», п. 5 ст. 91 бюджетного кодексу України, ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 р. № 280/97, міська рада

 

                                                   ВИРІШИЛА:

 

 1. Внести зміни до Програми поводження з безпритульними та домашніми тваринами в місті Вовчанську на 2016 – 2022 роки, а саме:

1.1. Абзац перший розділу 5 «Ресурсне забезпечення Програми» викласти в наступній редакції: «Обсяг бюджетних призначень на реалізацію Програми складає 130 000,00 грн., у тому числі на 2016 рік – 30 000,00 грн., на 2017 рік – 50 000,00 грн., на 2018 рік – 50 000,00 грн.».

 

 1. Начальнику відділу бухгалтерського обліку та господарської діяльності Катасоновій Л.М. при формуванні міського бюджету на 2018 рік передбачити кошти на реалізацію цієї Програми.

 

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії Добровінський А.В.) та постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.).

 

 

 

           

Вовчанський міський голова                                                                В.С.Шевченко

 

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХІІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від 08 грудня 2017 року                                                                  проект № 9-VII

 

Про затвердження Програми безоплатного перевезення учнів шкіл міста Вовчанська на 2018 рік

 

З метою реалізації державної політики у сфері освіти, керуючись п. 2 ст. 56 Закону України «Про освіту» № 2145 від 05.09.2017 р., наказом Міністерства економіки України «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо порядку розроблення регіональних цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання» № 367 від 04.12.2006 р., пп. 22 п. 1 ст. 26, п. 4 ст. 32, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» № 280/97-вр від 21.05.1997 р., міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити Програму безоплатного перевезення учнів шкіл міста Вовчанська на 2018 рік (Додаток 1).

 

 1. Виконавчому комітету Вовчанської міської ради забезпечити виконання цієї Програми.

 

 1. Начальнику відділу бухгалтерського обліку та господарської діяльності Катасоновій Л.М. при формуванні міського бюджету на 2018 рік передбачити кошти на реалізацію цієї Програми.

 

 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань економічного і соціального розвитку міста, соціального захисту, медичного обслуговування населення, з гуманітарних питань, питань молодіжної політики та спорту, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями (голова комісії Зарубіна А.І.) та на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.)

 

 

 

Вовчанський міський голова                                                 В.С.Шевченко

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХІІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від 08 грудня 2017 року                                                                 проект № 10-VII

 

 

Про внесення   доповнень до Програми Безпечне місто на 2016 – 2022 роки

на 2018 рік

Керуючись проектом Закону України «Про Державний      бюджет на 2018 рік», ст. 91 Бюджетного кодексу України, ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 р. № 280/97, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Внести доповнення до Програми Безпечне місто на 2016 – 2022 роки на 2018 рік,    (Додаток № 1).

 

 1. Виконавчому комітету Вовчанської міської ради забезпечити виконання цієї Програми.

 

 1. Начальнику відділу бухгалтерського обліку та господарської діяльності Катасоновій Л.М. при формуванні міського бюджету на 2018 рік передбачити кошти на реалізацію цієї Програми.

 

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії Добровінський А.В.) та постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.).

 

 

 

           

Вовчанський міський голова                                                                В.С.Шевченко

 

 

Додаток 1
до  рішення ХХХІІ сесії
Вовчанської міської ради VІІ скликання
від 08 грудня 2017 року

 

Заходи реалізації Програми

Рік

Заходи

Виконавець

Сума фінансування, грн.

2018

Придбання системи відеонагляду

Виконавчий комітет

50000,00

 

 

 

 

Секретар Вовчанської міської ради                                                   Л.І.Дудка

 

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХІІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

 

від 08 грудня 2017 року                                                             проект № 10-VII

 

Про затвердження структури та чисельності апарату Вовчанської міської ради VII скликання та її виконавчого комітету
з 01 січня 2018 року

 

Керуючись постановою КМУ від 09.03.2006 р. № 268  «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (додатки 50, 55), ст. 26, 59 Закону України від 21.05.1997 р. № 280/97-вр «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити структуру та чисельність апарату Вовчанської міської ради VII скликання та її виконавчого комітету з 01 січня 2018 року в кількості 26 одиниць (Додаток 1).

 

 1. Витрати на утримання апарату міської ради та її виконавчого комітету здійснювати в межах відповідних видатків, передбачених в міському бюджеті на 2018 рік.

 

 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.).

 

    

         

Вовчанський міський голова                                                 В.С.Шевченко

 

Додаток 1
до рішення ХХХІІ сесії VII скликання
Вовчанської міської ради
від 08 грудня 2017 року

 

 

 

СТРУКТУРА
апарату Вовчанської міської ради VII скликання та її виконавчого комітету

 

 

№ з/п

Назва посади

Кількість штатних одиниць, чол.

1

Міський голова

1

2

Секретар міської ради

1

3

Заступник міського голови

2

4

Керуючий справами (секретар) виконкому

1

5

Начальник відділу бухгалтерського обліку і господарської діяльності

1

6

Начальник відділу державного архітектурно-будівельного контролю

1

7

Провідний спеціаліст відділу державного архітектурно-будівельного контролю

2

8

Провідний спеціаліст

14

9

Завідуючий господарством

1

10

Водій легкового автомобіля

1

11

Прибиральниця службових приміщень

1

 

ВСЬОГО:

26

 

 

 

Секретар міської ради                                                                    Л.І.Дудка

 

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХІІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ

 

 

від 08 грудня 2017 року                                                             проект № 11-VII

 

 

Про затвердження штатного розпису Вовчанської міської ради VII скликання з 01 січня 2018 року

 

Керуючись проектом Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік», постановою КМУ «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» від 09.03.2006 р. № 268, наказом Міністерства праці України «Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів» від 02.10.1996 р. № 77, ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 р. № 280/97-вр, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити штатний розпис Вовчанської міської ради VII скликання з 01 січня 2018 року (Додаток 1).

 

 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.).

 

    

         

Вовчанський міський голова                                                 В.С.Шевченко

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХІІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від 08 грудня 2017 року                                                                проект № 12-VII

 

 

Про затвердження штатного розпису Вовчанського відділу благоустрою міста з 01 січня 2018 року

 

 

Керуючись проектом Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік», постановою КМУ «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» від 30.08.2002 р. № 1298, ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 р. № 280/97-вр, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити штатний розпис Вовчанського відділу благоустрою міста з 01 січня 2018 року (Додаток 1).

 

 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.).

 

       

     

 

Вовчанський міський голова                                            В.С.Шевченко

 

 

 

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

XХХІІ СЕСІЯ   VII  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

    Від  08 грудня  2017 року                                проект   №  14 -VII

 

Про внесення змін  та доповнень до Програми соціально-економічного   розвитку міста Вовчанська на 2016-2022 роки на 2018 рік

 

         Керуючись проектом Закону України «Про державний бюджет України на  2018 рік», ст. 91 п. 6 Бюджетного кодексу України, ст.. 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вовчанська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Внести зміни   до Програми соціально-економічного   розвитку міста Вовчанська на 2016-2022 роки на 2018 рік, а саме:

1.1. До розділу будівництво

кошти в сумі 242,79 тис. грн.. на виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію мосту через р. Вовча по вул.. Соборній;

кошти в сумі 95,0 тис. грн.. на виготовлення проекту на скорочення санітарної зони комплексу по управлінню твердими побутовими відходами

1.2.  До розділу Землеустрій

- кошти в сумі 50,0 тис. грн.. на проведення експертної оцінки землі та оплату проектів з землеустрою;

1.3 До розділу житлово-комунальне господарство

-   підрозділ КП «Вовчанськ»

-   кошти в сумі 250,0 тис. грн.. на придбання навісного обладнання для трактору МТЗ-82;

 • кошти в сумі 1250,0 тис. грн.. на поточний ремонт самопливного колектору по вул. Авіаційній від вул. 1-го Травня до вул.. Соборна (орієнтовно 400 метрів);

-   кошти в сумі 50,0 тис. грн.. на встановлення лічильників холодної води для жителів міста Вовчанськ;

-   кошти в сумі 195,0 тис. грн.. на придбання дитячих та спортивних майданчиків;

Кошти в сумі 50,0 тис. грн.. на поточний ремонт та утримання шахтних колодязів;

-   кошти в сумі 50,0 тис. грн.. на придбання дорожніх знаків;

-   кошти в сумі 50,0 тис. грн.. на придбання фарби та розчинників для нанесення дорожньої розмітки;

Відділ благоустрою міста:

-   кошти в сумі 1899,2  тис. грн.. забезпечення діяльності Вовчанського відділу благоустрою міста в тому числі 957,0 тис. грн.. вуличне освітлення;

-   кошти в сумі 50,0 тис. грн.. проведення громадських робіт;

Міська рада:

-  кошти в сумі 50,0 тис. грн.. на виготовлення плакатів та щитів, що дозволять наголосити увагу населення на проблеми міста;

-  кошти в сумі 50,0 тис. грн.. на придбання відеоапаратури для забезпечення виконання програми «Безпечне місто»

-  кошти в сумі 50,0 тис. грн.  проведення вакцинації, стерилізації, щеплення, чипування та відлов тварин у м. Вовчанську.

-   кошти в сумі 2550,0 тис. грн. на виконання робіт з благоустрою міста;

-   кошти в сумі 2000,0 тис. грн.. на проведення поточного ремонту доріг в м. Вовчанськ;

-    кошти  в сумі 6,0 тис. грн. на обстеження дна р. Вовча в районі Гурканівського мосту.

- 25,0 тис. грн.. на безпечне збирання перевезення та переробку ТПВ на несанкціонованих сміттєзвалищах.

 1.4 До розділу Освіта

-   кошти в сумі 13875,8 тис. грн.. на утримання дитячих дошкільних закладів міста в тому числі 10635,8 тис. грн.. інша субвенція з районного бюджету;

-   кошти в сумі 1038,5 тис. грн.. батьківська плата за відвідування дитячих дошкільних закладів міста;

1.5 До розділу соціальний захист населення

кошти в сумі 750,0 тис. грн.. на виплату  матеріальної допомоги (300,0 тис. грн..) та пільгове перевезення  окремих категорій громадян (450,0 тис. грн..);

1.6 До розділу Культура

- кошти в сумі 130,0 тис. грн.. на проведення святкових заходів;

1.7 До розділу Фізична культура та спорт

 -   кошти в сумі 100,0 тис. грн. на забезпечення проведення спортивних змагань в м. Вовчанськ;

1.8 До розділу розвиток інформаційного простору

-   кошти в сумі 200,0 тис. грн.. на оплату послуг  друкування матеріалів Вовчанської міської ради та випуск газети Вовчанський вісник;

 1. Внести доповнення до Програми економічного і соціального розвитку міста Вовчанськ:

1.9 До розділу фінансове забезпечення утримання об’єктів спільного користування  чи ліквідації негативних наслідків

- кошти в сумі 102,51 тис. грн.. в тому числі районне радіомовлення 60,3 тис. грн..; пільгове перевезення пасажирів залізничним транспортом – 42,21 тис. грн..

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.)

 

         Вовчанський міський голова                                     В.С.Шевченко 

 

 

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА

ХХХІІ  СЕСІЯ  VІI СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 08 грудня 2017  року                                                           проект №    15-VII

 

Про міський бюджет на 2018 рік

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій питання «Про міський бюджет на 2018 рік», відповідно до статті 77 Бюджетного кодексу України, керуючись статтею 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Визначити на 2018 рік:
 • доходи міського бюджету у сумі 29800,7 тис. грн., в тому числі доходи загального фонду міського бюджету 28678,3 тис. грн., доходи спеціального фонду міського бюджету 1122,4 тис. грн. згідно з додатком № 1 до цього рішення;
 • видатки  міського бюджету у сумі 29750,7 тис. грн., в тому числі видатки загального фонду міського бюджету 27995,5 тис. грн., видатки спеціального фонду міського бюджету 1805,1 тис. грн.
 • Профіцит загального фонду міського бюджету у сумі – 682,8 тис. грн. згідно з додатком 7 до цього рішення.;
 • дефіцит спеціального фонду міського бюджету –682,8 тис. грн. згідно з додатком 7 до цього рішення.
 1. Затвердити бюджетні призначення коштів міського бюджету на 2018 рік за типовою відомчою, тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів, у тому числі по загальному фонду 29750,7 тис. грн. та спеціальному фонду 1805,1 тис. грн. згідно з додатком № 2 до цього рішення.
 2. Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів міського бюджету у сумі 20,0 тис. грн.
 3. Затвердити на 2018 рік міжбюджетні трансферти в сумі 102,5 тис. грн.. згідно з додатком № 3 до цього рішення.
 4. Затвердити на 2018 рік перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку згідно з додатком № 4 до цього рішення.
 5. Затвердити на 2018 рік резервний фонд міського бюджету у сумі 50,0 тис. грн.
 6. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду міського бюджету на 2018 рік за їх економічною структурою:

оплата праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

поточні трансферти населенню;

поточні трансферти місцевим бюджетам.

 1. Затвердити в складі видатків міського бюджету кошти на реалізацію місцевих програм у сумі 29750,7 тис. грн. згідно з додатком № 5 до цього рішення.
 2. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право міській раді, в особі його керівника, отримувати в управлінні Державної казначейської служби у Вовчанському районі у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України:

- позики на покриття тимчасових касових розривів міського бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

 1. Одержувачам коштів міського бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості із зазначених видатків. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань, згідно з додатком № 6 до цього рішення.
 2. Установити, що у загальному фонді міського бюджету на 2018 рік до доходів належать надходження, визначені статтею 69 Бюджетного кодексу України.
 3. Установити, що джерелами формування спеціального фонду міського бюджету на 2018 рік у частині доходів є надходження, визначені статтею 691 Бюджетного кодексу України.
 4. Установити, що джерелами формування спеціального фонду міського бюджету на 2018 рік у частині фінансування є надходження, визначені статтею 71 Бюджетного кодексу України.
 5. Розпорядники коштів місцевих бюджетів та одержувачі коштів міського бюджету беруть бюджетні зобов’язання та здійснюють видатки за загальним фондом бюджету тільки в межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисами, враховуючи необхідність виконання бюджетних зобов’язань минулих років, узятих в органах Державної казначейської служби України.

            Зобов'язання, взяті розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів без відповідних бюджетних асигнувань або з перевищенням повноважень, встановлених рішенням сесії міської ради про міський бюджет, не вважаються бюджетними зобов'язаннями і не підлягають оплаті за рахунок бюджетних коштів. Взяття таких зобов'язань є порушенням бюджетного законодавства.

За наявності простроченої заборгованості із заробітної плати, а також за спожиті комунальні послуги та енергоносії розпорядники та одержувачі бюджетних коштів в межах бюджетних асигнувань за загальним фондом не беруть бюджетні зобов'язання та не здійснюють платежі за іншими заходами, пов’язаними з функціонуванням бюджетних установ (крім захищених видатків бюджету), до погашення такої заборгованості.

 1. Установити, що керівники бюджетних установ, які фінансуються з міського бюджету, утримують чисельність працівників та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ у кошторисах, одержувачі бюджетних коштів – в межах планів використання бюджетних коштів та фактично одержаних обсягів валових доходів.
 2. Встановити, що внесення змін до міського бюджету на 2018 рік здійснюється за рішенням сесії міської ради у випадках передбачених Бюджетним кодексом України. Надати право міському голові у період між сесіями Вовчанської міської ради, за умови погодження з постійною комісією міської ради з питань бюджету, проводити розпорядженням розподіл та перерозподіл коштів міського бюджету, додаткових дотацій, субвенцій із державного бюджету та інших трансфертів, з наступним внесенням змін до рішення про міський бюджет.
 3. Установити, що комунальні підприємства міста  сплачують до загального фонду міського бюджету частину чистого прибутку (доходу), нормативи відрахувань встановлені рішенням Вовчанської міської ради від 25.09.2008 року № 4.1-V «Про встановлення нормативу відрахувань частини чистого прибутку (доходу) господарськими організаціями комунальної власності та організаціями з часткою комунальної власності».

Частина чистого прибутку (доходу) сплачується наростаючим підсумком щоквартальної фінансово-господарської діяльності у 2018 році.

Комунальні  підприємства міста подають Розрахунок частини чистого прибутку (доходу) разом з фінансовою звітністю, складеною відповідно до Положень (стандартів) бухгалтерського обліку, до органів державної податкової служби у строки, передбачені для подання декларації з податку на прибуток.

 1. Надати право голові Вовчанської міської ради укладати договори про міжбюджетні трансферти між міським бюджетом та іншими бюджетами.
 2. Додатки № 1,2,3,4,5,6,7 до цього рішення є його невід'ємною частиною.
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (Козлова В.В.).

 

 

 

  Вовчанський  міський голова                                                    В.С.Шевченко

 

 

 

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 XXXII сесія   VІI   скликання

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

   

    від 08 грудня   2017 р.                                                 проект    №  16.1-VIІ

                                       

Про затвердження договору на передачу трансфертів районному бюджету на 2018 рік

 

         Розглянувши пропозиції Вовчанської районної держадміністрації  про виділення іншої субвенції на  виконання районної «Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району на 2016-2018 роки» та згідно ст. 91, 106 Бюджетного  кодексу України, п.43 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

                                            В И Р І Ш И Л А :

        

 1. Виділити кошти в сумі 42210,00 грн. на фінансування районної «Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району на 2016-2018 роки».
 2. Затвердити укладений договір з районною радою про надання іншої субвенції на виконання районної «Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району на 2016-2018 роки» в сумі 42210,00 грн.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії – В.В.Козлова).   

 

 

 

 

 

                 Вовчанський міський голова                           В.С.Шевченко

 

 

 

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 XXXII сесія   VІI   скликання

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

   

    від   08 грудня 2017 р.                                                   проект №    16.2-VII

                                       

Про  затвердження угоди на передачу трансфертів між Вовчанською міською радою та Вовчанською районною радою на 2018 рік

 

         Розглянувши пропозиції районної ради про спільне фінансування об’єктів спільного користування та згідно ст. 91, 92 Бюджетного  кодексу України, п.43 ст.18, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

                                            В И Р І Ш И Л А :

 1. 1. Виділити кошти в сумі 60300,00 грн. на фінансування об’єкту спільного користування районного радіомовлення.
 2.   Затвердити укладену угоду з районною радою про передачу трансферів між Вовчанською міською радою та Вовчанською районною радою  на 2018 рік для утримання об’єкту спільного користування: районне радіомовлення на виконання районної Програми діяльності редакції Вовчанського радіомовлення в сумі 60300,00 грн.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії – В.В.Козлова).   

 

 

 

 

 

                 Вовчанський міський голова                      В.С.Шевченко

УКРАЇНА

ХХХІІСЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р  І Ш Е Н Н Я

 

Від 08 грудня 2017 рокупроект  № 18-VIІ

 

Про затвердження розпорядження  Вовчанського міського голови,  виданого  у міжсесійний період.

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій інформацію керуючої справами (секретаря) виконкому Мурашко А.С. стосовно затвердженнярозпорядження міського голови Вовчанської міської ради VІІ скликання, враховуючи положення Закону України «Про доступ до публічної інформації», керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.п. 3,21 ст.3.3 Регламенту міської ради VІІ скликання (зі змінами та доповненнями), міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

 1. Затвердити розпорядження Вовчанського міського голови№ 141-ос від 27.11.2017 рокупропреміювання міського голови та заступників Вовчанського міського голови,виданого у міжсесійний період з 17 листопада 2017 року по 08 грудня2017 року (додається).
 2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії       Добровінський А.В.),на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.). 

 

 

Вовчанський міський голова                           В.С.Шевченко

 

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ХХХІІ СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

    Від 08 грудня 2017 рокупроект№ 18-VIІ

 

Про план роботи Вовчанської міської ради VIІ скликання на 2018 рік

 

            Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій проект плану роботи Вовчанської міської ради VIІ скликання на 2018 рік,відповідно до п.п. 7 п.1 ст. 26Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А  :

 

 1. Затвердити план роботи Вовчанської міської радиVIІ скликання на 2018 рік. (Додається).
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії Добровінський А.В.).

 

 

 

Вовчанський міський голова                                              В.С.Шевченко    

 

 

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ХХХІI СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Від   08 грудня 2017 року                              проект                   № 20-VIІ

 

 

Про затвердження Порядку  розміщення тимчасовихспоруд  під час проведення ярмарок,державних та місцевихсвяткових, урочистихмасовихзаходів та тимчасовогокористуванняокремими

елементами благоустрою

комунальноївласностіна територіїмістаВовчанська

 

З метоюпроведення ярмарок, державних та місцевихсвяткових, урочистихмасовихзаходів та тимчасового користування окремими елементами благоустрою комунальноївласностіна територіїмістаВовчанська, на виконання Наказу Міністерстварегіональногорозвитку, будівництва та житлово-комунальногогосподарстваУкраїнивід21.10.2011 року № 244 «Про затвердження порядку розміщеннятимчасовихспоруд для провадженняпідприємницькоїдіяльності», керуючись п. 8 ст. 30 Закону України «Про місцевесамоврядування в Україні», міська рада

  

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити Порядок розміщеннятимчасовихспорудпід час проведення ярмарок, державних та місцевихсвяткових, урочистихмасовихзаходівта тимчасового користування окремими елементами благоустрою комунальноївласностіна територіїмістаВовчанська (Додаток1).
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні депутатські комісії з питань законності , правопорядку, депутатської діяльності, депутатської етики та місцевого самоврядування (голова комісії Добровінський А.В.).

 

 

 

Вовчанський міський голова           В.С. Шевченко     

 

 

 

 

 Додаток

до рішення ХХсесії ХІІ Вовчанської міської радиVІІ скликання

від  08 грудня  2017 

 

   

Порядок

 розміщення тимчасових споруд під час проведення ярмарок, державних та місцевих святкових, урочистих масових заходів та тимчасового користування окремими елементами благоустрою

комунальної власностіна території міста Вовчанська

 

 Загальні положення

 

         Порядок розміщення тимчасових споруд під час проведення ярмарок, державних та місцевих святкових, урочистих массових заходівтатимчасового  користування окремими елементами благоустроюкомунальної власностіна території  м.  Вовчанськ (далі за текстом - Порядок) розроблено з метою регулювання і координації державних та місцевих святкових, урочистих массових заходів, а також різних видів ярмарків на території міста, визначення вимог до їх організації в інтересах громади міста та суб'єктів господарювання та з метою регулювання правовідносин, пов'язаних із виникненням та реалізацією права тимчасового користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення відкритих літніх майданчиків, елементів вуличної торгівлі, малих архітектурних форм та тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення для провадження підприємницької діяльності на території міста Вовчанська (далі - тимчасові об'єкти підприємницької та іншої діяльності).

У цьому Порядку наведені нижче терміни вживаються в такому значенні:

Пересувна тимчасова споруда – споруда, яка не має закритого приміщення для тимчасового перебування людей, у якій може бути розміщене торговельне обладнання, низькотемпературний прилавок, лоток, ємність, торговельний апарат, інші пристрої для роздрібної торгівлі та іншої підприємницької діяльності.

До пересувних тимчасових споруд, розміщення яких регулюється цим Порядком, відносяться також автомагазини, автокафе, авторозвозки, автоцистерни, лавки, автопричепи, візки, спеціальне технологічне обладнання (низькотемпературні лотки прилавки), розноски, столики, виїзні або пересувні конструкції, стенди, стелажі тощо.

Прилегла територія тимчасової споруди - територія, визначена схемою благоустрою тимчасової споруди для утримання в належному санітарному стані, як правило, встановлюється на відстані 3 метрів по її периметру.

Ескізна пропозиція вигляду фасаду - виконана у кольорі, у масштабі М 1:50 у графічній формі образна характеристика споруди з візуалізацією, її розпланування, конструктивне вирішення, технічне обладнання або композиція ансамблю, його зв'язок з навколишнім середовищем тощо.

Місце проведення ярмарку, виставки визначається розпорядженням міського голови або рішенням виконавчого комітету міської ради, з урахуванням пропозицій організатора відповідного заходу та вимог чинного законодавства.

Виставка - захід, пов'язаний з демонстрацією продукції, товарів і послуг, який сприяє просуванню їх на внутрішній та зовнішній ринок з урахуванням його кон'юнктури, створенню умов для проведення ділових переговорів з метою укладання договорів про постачання або протоколів про наміри, утворення спільних підприємств, отримання інвестицій.

Ярмарок — захід,  безпосередньо пов’язаний з  роздрібною  або оптовою  торгівлею,  що проводиться регулярно в певному місці та у визначений строк.

Масовий захід – це заздалегідь сплановане і визначене за місцем, часом, кількістю учасників і причинами зібрання людей, що має характер свята, культурного або рекламного заходу або ділової зустрічі.

Гастрольні заходи — видовищні  заходи  (фестивалі,  концерти, вистави,   лекційно-концертні,   розважальні   програми,   виступи пересувних циркових колективів,  пересувні механізовані атракціони типу   «Луна-парк»   тощо)   закладів,  підприємств,  організацій культури,  творчих колективів, у тому числі тимчасових, окремих виконавців за  межами їх  стаціонарних сценічних майданчиків.

Торгове місце – торгова площа, відведена учаснику явмарки для здійснення діяльності з продажу товарів або надання послуг.

Атракціон пересувний — атракціон,  установлюваний,  як правило,  на спеціально  підготовлений  майданчик  або  фундамент, конструкція якого допускає його  демонтаж, транспортування  та монтаж на іншому місці експлуатації.

Атракціон надувний — атракціон,  складовою частиною якого є гнучка  оболонка, наповнена повітрям.

Схема розташування окремого елементу благоустрою - актуальний топографо-геодезичний знімок місцевості у масштабі М 1:500, що відображає місце розташування елементу благоустрою з прив'язкою до місцевості із зазначенням розмірів та контурів такого елементу, виконаний сертифікованим інженером-геодезистом.

Організатори Заходу:

- Вовчанська міська рада та її структурні підрозділи;

- суб'єкти господарювання всіх форм власності, основна діяльність яких пов’язана з проведенням таких Заходів,громадські об’єднання, підприємства, установи та організації.

Виконавець - комунальне підприємство, яке надає право тимчасового користування окремими елементами благоустрою комунальної власності міста Вовчанська, що знаходяться на його балансі, для розміщення тимчасових об'єктів підприємницької та іншої діяльності (КП «Вовчанськ»).

Розпорядник – суб’єкт господарювання, якому організатор доручає виконати весь комплекс заходів з його підготовки та проведення.

Замовник - суб'єкт, який має намір укласти договір тимчасового користування окремим елементом благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових об'єктів підприємницької та іншої діяльності.

Терміни, що не визначені у цьому Положенні, вживаються у значенні, встановленому чинним законодавством.

Дія цього Положення не розповсюджується на здійснення виставково-ярмаркових заходів на території ринків будь - якої форми власності, закладів освіти і культури (окрім парків відпочинку) та промислових підприємств, а також заходів які організовуються та проводяться громадськими організаціями (об’єднаннями) з благодійною метою.

 

Суб’єкт господарюванняповинен керуватися та

дотримуватися вимог:

 

-Закону України від 12.05.1991 року  №1023-ХІІ «Про захистправспоживачів»;

-Закону України  від 24 лютого 1994 року № 4004-XII «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення»;

- Закону України від 23 грудня 1997 року № 771/97-ВР  «Про безпечність та  якість  харчових  продуктів»;

- «Порядку провадження торговельної діяльності та правилами торговельного  обслуговування населення на ринку споживчих товарів», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 року №  833;

- «Правил роботи дрібнороздрібної торговельної мережі» № 369 від 08.07.96 року, затверджених Міністерством зовнішньоекономічних зв’язків і торгівлі України;

- «Порядку  організації та проведення гастрольних заходів», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 15.01.2004 року №35;

- «Концепцією розвитку виставково-ярмаркової діяльності», затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 22.08.2007 року №1065;

- іншими нормативно-правовими актами, які регулюютьторговельну діяльність.

Під час проведення ярмарок, державних та місцевих святкових, урочистих масових заходів, торгівля здійснюється через: споруду,яка не має закритого приміщення для тимчасового перебування людей, у якій може бути розміщене торговельне обладнання, низькотемпературний прилавок, лоток, ємність, торговельний автомат, інші пристрої для роздрібної торгівлі та іншої підприємницької діяльності.

    

Організація продажу товарів

 

При розміщенні тимчасових споруд під час проведення ярмарок, державних та місцевих святкових, урочистих масових заходів дозволяється реалізація продовольчих і непродовольчихтоварів тільки нескладного асортименту, яка проводиться згідно з правилами їх продажу.

Торгівля сувенірною продукцією,продовольчими та непродовольчими  товарами  в одному торговельному пункті дозволяється лише за умови, що продовольчі товари фасовані, мають герметичну (непошкоджену) упаковку і при цьому додержується принцип товарного сусідства.

Забороняється продаж під час проведення ярмарок, державних та місцевих святкових, урочистих масових заходів:

- продовольчих товарів,  якщо при їх продажу відсутні умови для дотримання санітарних  норм  і  правил,  а  також  для  додержання температурних режимів, умов зберігання та продажу цих товарів;

-  нефасованих і  не упакованих  продовольчих товарів з розносок, лотків,  столиків,  корзин та неспеціалізованого транспорту;

- алкогольних   напоїв,  тютюнових  виробів;

- вогненебезпечних товарів,   побутової   хімії,   піротехнічних іграшок,  паливно — мастильних матеріалів;

-товарів, вільна реалізація яких заборонена, а  також  тих,  що  не  мають  відповідного маркування,  належного товарного вигляду,  на яких строк  придатності не зазначено  або

зазначено зпорушенням вимог нормативних  документів,  строк придатності яких минув, а також тих,  що надійшли без документів, передбачених законодавством, зокрема, які засвідчують їх якість та безпеку;

- харчових продуктів і напоїв із застосуванням посуду одноразового використання при відсутності ємкостей для його збору і подальшої утилізації,  а також  повторне використання цього посуду. Забороняється зберігати продовольчі товари на підлозі у  відкритій тарі, тримати сторонні речі.

Суб’єкти  господарювання  несуть  відповідальність за дотриманням працівниками торговельної  мережі  нормативних документівта актів  щодо продажу  товарів  та  торговельного обслуговування споживачів. Працівники  зобов’язані мати медичну книжку. Працівники  торговельної мережі під час виконання  своїх обов’язків повинні:  бути охайно  одягнені в формений чи санітарний одяг і головні убори;  додержуватися правил особистої гігієни, тримати робоче місце, приміщення та навколишню територію в належному санітарному  стані, не палити на робочому місці, бути з споживачами ввічливими; мати при  собі  документи, які пред’являється на вимогуслужбових осіб органів державного контролю і  нагляду  таправоохоронних органів.

На робочому місці продавця під час проведення ярмарок,  державних та місцевих святкових, урочистих масових заходів встановлюється табличка  із  зазначенням його  прізвища,  імені  та  по  батькові, а також відомостей про суб’єкт господарювання, що організував торгівлю: для юридичної особи - найменування,  місцезнаходження  і номери телефону,  для фізичної особи — підприємця — прізвище, ім’я та по батькові, номер свідоцтва про державну реєстрацію і  найменування органу, що здійснив таку реєстрацію. Продавець повинен мати бейджик із зазначенням його прізвища та імені. Торговельні об’єкти повинні бути забезпечені відповідним інвентарем та обладнанням, а  у разі здійснення  продажу  продовольчих товарів,  що швидко псуються, холодильнимустаткуванням.Засоби вимірювання, що використовуютьсяпри  продажу товарів, повинні бути у справному стані, мати чітке державне повірочне тавро та в установленому порядку періодично перевірятися.

 Суб’єкти господарювання зобов’язані надавати споживачам у доступній формі необхідну,  достовірну та своєчасну інформацію про товари, усіляко сприяти споживачеві у вільному виборі товарів і додаткових послуг, на його вимогу провести перевірку якості,  безпеки, комплектності, міри, ваги  та  ціни товарів  знаданням йому контрольно-вимірювальних приладів, документів,  які підтверджують якість,  безпеку,  ціну  товарів, перевірити справність  виробу, продемонструвати за можливості його роботу та ознайомити споживача з правилами користування.

 

Проведення гастрольних заходів

 

У рекламних матеріалах щодо проведення гастрольного заходу в обов’язковому порядку зазначаються   найменування організатора заходу, його номер телефону та адреса (місцезнаходження), ім’я (назва) гастролерів, а також надаютьсявідомості про використання фонограм та інша інформація з дотриманням вимог  законодавства про рекламу та захист  прав споживачів.

Гастрольні заходи проводяться на стаціонарних  сценічних майданчиках або у спеціально відведених місцях за умови дотримання норм і правил експлуатації споруд, інженерних систем та систем оповіщення, санітарно-гігієнічного  режиму приміщень і територій, норм   готовності засобів пожежогасіння, а також охорони громадського порядкупід час проведення гастрольного заходу та дотримання  інших  вимог  щодо  безпеки учасників і глядачів гастрольного заходу.

         Організатори гастрольних заходів, гастролери, підприємства,  установи та організації, залучені до організації та проведення гастрольних заходів, а також власники (уповноважені ним органи чи особи) стаціонарних сценічних майданчиків у межах своїхповноважень забезпечуютьдотримання вимог законодавства про культуру, авторські та суміжні права, захист прав споживачів.

Тимчасового користування окремим елементом благоустрою

З метою встановлення можливості отримання права тимчасового користування окремим елементом благоустрою комунальної власності Замовник звертається до Виконавця із заявою, до якої додає схему розташування окремого елементу благоустрою комунальної власності, а також ескізні пропозиції вигляду фасаду з візуалізацією тимчасового об'єкта підприємницької та іншої діяльності в кольорі М 1:50, складену Замовником або суб'єктом підприємницької діяльності, який має відповідну ліцензію, архітектором, який має відповідний кваліфікаційний сертифікат, для розміщення якого Замовник має намір укласти договір.

Виконавець, протягом 15 робочих днів з моменту отримання зазначених документів надає аргументовану відповідь щодо можливості надання у тимчасове користування окремого елементу благоустрою для розміщення тимчасового об'єкта підприємницької та іншої діяльності.

Позитивна відповідь Виконавця щодо можливості надання у тимчасове користування окремого елементу благоустрою є підставою для укладення відповідного Договору та дійсна протягом 6 місяців з моменту її надання.

Для укладення Договору Замовник надає Виконавцю:

- копію позитивної відповіді Виконавця щодо можливості надання у тимчасове користування окремого елементу благоустрою;

- схему благоустрою, складену Замовником або суб'єктом підприємницької діяльності, який має відповідну ліцензію, архітектором, який має відповідний кваліфікаційний сертифікат, відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів України»;

- технічні умови щодо інженерного забезпечення (за наявності), отримані Замовником у балансоутримувача відповідних інженерних мереж;

- інформацію у довільній формі про реквізити Замовника (найменування, ПІБ керівника юридичної особи, або ПІБ фізичної особи — підприємця/фізичної особи, місцезнаходження юридичної особи або адреса місця проживання фізичної особи - підприємця/фізичної особи, контактна інформація);

- документ у довільній формі, в якому зазначається функціональне призначення та товарна спеціалізація тимчасового об'єкта підприємницької та іншої діяльності;

- документ, що посвідчує право власності або оренди стаціонарного закладу ресторанного господарства, біля якого буде розміщуватися ЛМ (для відкритих літніх майданчиків);

- інформацію про тип, розміри та спосіб розміщення МАФ (для малих архітектурних форм);

- інформацію про тип, розміри та спосіб розміщення елемента вуличної торгівлі (для елементів вуличної торгівлі);

- витяг/виписку про державну реєстрацію суб'єкта господарювання;

- копію статуту (за наявності).

У випадку надходження двох і більше заяв щодо укладення Договору вони розглядаються Виконавцем у порядку черговості їх реєстрації.

Договір укладається за формою, наведеною у Додатку 1 до цього Положення.

 При оформленні договору забороняється вимагати від Замовника додаткові документи, не передбачені цим Положенням.

Договір не може бути укладено у випадках подання неповного пакету документів, наведення недостовірних відомостей у поданих документах та в інших випадках, передбачених законодавством.

Строк дії Договору продовжується на підставі заяви, поданої Замовником до Виконавця не пізніше ніж за один календарний місяць до закінчення строку дії Договору.

 Виконавець протягом одного місяця розглядає відповідну заяву Замовника щодо продовження строку дії Договору.

Дія Договору припиняється з підстав, встановлених чинним законодавством України та/або Договором.

Розміщення тимчасового об'єкта підприємницької та іншої діяльності відповідно до цього Положення здійснюється на підставі укладеного з Виконавцем Договору та з урахуванням особливостей, встановлених актами чинного законодавства.

 

Плата за тимчасове користування окремими елементами

благоустрою комунальної власності міста Вовчанська для розміщення

тимчасових об'єктів підприємницької та іншої діяльності

Підставою для нарахування та внесення Замовником відповідної плати є Договір, що укладається у порядку, встановленому цим Положенням.

Розмір річної плати за тимчасове користування окремим елементом благоустрою комунальної власності встановлюється у розмірі 10 відсотків вартості такого елемента, встановленої за результатами незалежної оцінки, проведеної суб'єктом оціночної діяльності.

На основі розміру річної плати за тимчасове користування окремим елементом благоустрою встановлюється розмір такої плати за місяць розрахунку.

До суб'єктів підприємницької діяльності, які надають соціально-побутові послуги населенню, визначені підпунктом 291.7 статті 291 Податкового кодексу України, застосовується корегуючий коефіцієнт у розмірі 0,5 плати за місяць.

Плата за користування окремим елементом благоустрою сплачується Замовником у безготівковій формі авансовим платежем до 25 числа поточного місяця, що передує місяцю, за який здійснюється оплата.

Плата за Договором визначається способом коригування розміру плати за користування попереднього місяця на рівень інфляції за попередній місяць.

У разі неможливості розміщення тимчасового об'єкта підприємницької та іншої діяльності через зміну містобудівної ситуації, здійснення реконструкції, ремонту доріг, будівництва на місці розташування такого об'єкта плата за Договором не нараховується.

 

Вимоги щодо благоустрою

 

Під час проведення ярмарок, державних та місцевих святкових, урочистих масових заходів суб’єкти господарювання зобов’язані забезпечити додержання чистоти та порядку, збереження зелених насаджень (клумб, газонів, дерев, кущів), своєчасне прибирання, збір та вивезення сміття з відповідної території, не допускати його накопичення.

З метою забезпечення чистоти суб’єкти господарювання укладають договори з  комунальним підприємством, яке уповноважено виконувати відповідні роботи,про своєчасне прибирання, збір та вивіз сміття з відповідної території міста, відновлення зелених насаджень. Проведення заходів без укладення вказаного договору (договорів) не допускається.

Суб’єкти господарювання, які здійснюють торговельну діяльність та/або діяльність з надання побутових та розважальнихпослуг, зобов’язані утримувати у належному стані місця розміщення тимчасових споруд роздрібної торгівлі, сфери послуг.

Забороняється зберігати товари і тару на прилеглих до об’єктів торговельної діяльності та/або сфери послуг територіях, проїзній частині доріг, тротуарах, «зелених зонах», інших територіях загального користування.

Забороняється самовільно встановлювати тимчасові споруди, точки торгівлі з лотків, автомобілів, причепів, столиків, візків у не відведених для цього місцях.

Розміщення та режим роботи

 

У разі проведення ярмарок, державних та місцевих святкових, урочистих массових  заходів на території  м.  Вовчанськ (далі – Заходів) за ініціативоюсуб’єктів господарювання різних форм власності, надсилається звернення на ім’я міського голови, в якому зазначаються:

        - мета та вид Заходів;

- місце(в тому числі схема розташування учасників)  та час проведення Заходів;

- умови перебування учасників на Заходах.

-повне найменування, адреса місця розташування організатора проведення заходу, контактні телефони тощо.

         Підставою для відмови у проведенні Заходів може бути: відсутність необхідних документів, виявлення недостовірності відомостей в документах, невідповідність місця  для проведення Заходів, недоцільність проведення, неможливість дотримання вимог визначених цим Порядком.

       Для забезпечення проведення ярмарку Організатор ярмарку:

- на офіційному веб-порталі Вовчанської міської ради в мережі Інтернет публікує інформацію про початок проведення ярмарку, яка повинна включати місце, дату та строк проведення ярмарку, тип ярмарку, режим роботи, вимоги до учасників та іншу необхідну інформацію;

- проводить роботу щодо залучення учасників ярмарку;

- розміщує учасників ярмарку відповідно до схеми розміщення.

 Розпорядник Заходів:

 - оснащує місця проведення Заходів контейнерами для збору сміття, організовує своєчасне прибирання прилеглої території та вивезення сміття після їх завершення;

- розміщує учасників Заходів відповідно до схеми розміщення з урахуванням дотримання санітарних і ветеринарних правил та норм;

 - має право залучати кошти з учасників Заходів для покриття витрат, пов’язаних з організацією та проведенням Заходів.

       Учасник, який приймає участь у Заходах забезпечує:

       - належний санітарний та протипожежний стан території;

- наявність санітарних книжок та санітарного одягу (у разі продажу харчових продуктів);

- наявність документів, що підтверджують якість та безпеку виставленої продукції, та інші документи, передбачені чинним законодавством.

          Джерелами фінансування з організації та проведення Заходів можуть бути: кошти організатора, учасників, спонсорські кошти, передбачені на такі Заходи кошти відповідних бюджетів та інші джерела, не заборонені чинним законодавством.

Прийом та розгляд заяв на надання згоди на розміщення тимчасових пересувних споруд під часпроведення ярмарок, державних та місцевих святкових, урочистих масових заходів здійснюється не менше ніж за п’ять днів до їх проведення.

Фізична або юридична особа (комунальне підприємство, яке уповноважене на організацію проведення ярмарок, тощо)якімаютьбажання розмістити тимчасову споруду під час проведення ярмарок, державних та міських святкових, урочистих масових заходів та сезонної торгівлі на території міста Вовчанська звертається з заявою на ім’я міського голови.

В заяві зазначаються:

- реквізити даної особи,

- бажані місця розташування ТС,

- терміни встановлення ТС,

- відповідальні особи за благоустрій та санітарний стан на запропонованій території для встановлення ТС.

Остаточне розміщення тимчасових споруд відповідно до визначених місць на проведення ярмарок, державних та місцевих святкових, урочистих масових заходів, визначає-організатор або розпорядник  відповідальний за проведення заходу за три дні до початкупроведення заходів.

Біля меморіальних комплексів, культових споруд міста та на прилеглих до них територіях дозволяється проведення Заходів культурного, мистецького, духовного характеру за умови узгодження їх проведення з балансоутримувачами території.

         Заходи на відстані менше 100 метрів від будинків, в яких розміщені державні органи влади та органи місцевого самоврядування, можуть проводитися за умови погодження з цими органами.

 

 

 

 

 

Відповідальність

Самовільне розміщення пересувних тимчасових споруд для здійснення торгівлі під час ярмарок, державних та святкових, урочистих масових заходів забороняється.

Під час розміщення надувних атракціонів загальне керівництво і відповідальність за стан охорони праці, технічної безпеки, охорони життя та експлуатацію атракціонівпокладається безпосередньо на керівників цих атракціонів.  

Організатори всіх видів заходів несуть відповідальність за її організацію і проведення. Контроль за дотриманням громадського порядку здійснюють  організатори та розпорядники заходів і контролюючі органи, в межах їх компетенції відповідно до чинного законодавства.

 

Прикінцеві положення

Встановити, що 95% чистого прибутку Виконавця (КП «Вовчанськ») підлягає зарахуванню до бюджету міста Вовчанська.

Частина чистого прибутку сплачується Виконавцем (КП «Вовчанськ») самостійно до бюджету міста у термін, встановлений для сплати податку на прибуток, і зараховується на відповідні рахунки з обліку надходжень місцевого бюджету, відкриті в органах Державної казначейської служби України.

Заходи з контролю за дотриманням умов Договору здійснюються Виконавцем у спосіб та в межах повноважень.

 


                                                                                                    Додаток 1

 

ТИПОВИЙ ДОГОВІР

тимчасового користування окремим елементом благоустрою комунальної

власності для розміщення тимчасових об'єктів підприємницької

та іншої діяльності

м. Вовчанськ                                                       «        » 201___р.

КП «Вовчанськ», що в подальшому іменується «Виконавець» в особі _________________________________________________________________

__________________________________________________________________ який діє на підставі ________________________________________________________________________________________________________, з одного боку, та _________________________________________________________________________________________, що в подальшому іменується «Замовник», який діє на підставі ______________________________________________________________________________, з іншого боку, які разом іменуються «Сторони», а кожна окремо — «Сторона», уклали цей Договір про таке:

 1. Предмет Договору

1.1. За цим Договором Виконавець надає Замовнику право тимчасової експлуатації (управління) окремим елементом благоустрою комунальної власності міста Вовчанська (далі - елемент) з метою задоволення соціально-економічних потреб шляхом розміщення тимчасового об'єкта підприємницької або іншої діяльності.

 1. Характеристика елементу

2.1. Вид елементу: __________________________________________________________________

2.2. Місцезнаходження елементу:__________________________________________________________

____________________________________________________________________________________________________________________________________

2.3. Площа/розміри елементу _________________________________________кв. м.

 1. Характеристика об'єкта

3.1. Вид об'єкта __________________________________________________________________

__________________________________________________________________________________________________________________________________

(назва, функціональне призначення, вид, тип об'єкта, товарна спеціалізація)

3.2. Площа об'єкта по зовнішньому контуру ____________________________кв. м.

3.3. Наявність вітрин, холодильного та іншого технологічного обладнання та їх опис і площа (по зовнішньому контуру):

а) _____________________________________________ площею ___________ кв. м;

б) _____________________________________________ площею ___________ кв. м.

 1. Плата та порядок розрахунків за Договором

4.1. Загальний розмір плати за експлуатацію (управління) елемента становить __________________________________ грн на місяць (далі - плата).

4.2. Плата перераховується Замовником на розрахунковий рахунок Виконавця в безготівковій формі авансовим платежем до 25 числа поточного місяця, що передує місяцю, за який здійснюється оплата.

4.3. Внесення плати здійснюється протягом трьох банківських днів з дня передачі елемента благоустрою.

4.4. У випадку пролонгації терміну дії Договору розмір плати визначається шляхом коригування розміру розрахункової ставки на рівень інфляції.

4.5. У випадку дострокового розірвання договору сплачена плата не повертається.

 1. Права та обов'язки Сторін

5.1. Виконавець зобов'язаний:

5.1.1. Надати елемент Замовнику для розміщення об' єкта.

5.1.2. За наявності інформації про незадовільний стан елементу, переданого за цим Договором, проінформувати Замовника про виявлені недоліки.

5.2. Виконавець має право:

5.2.1. Проводити перевірки використання Замовником елемента відповідно до умов Договору.

5.2.2. Видавати приписи про усунення порушень умов договору.

5.2.3. Здійснювати демонтаж об'єкта у випадку, передбаченому п. 9.2 цього Договору

5.2.4. Здійснювати контроль за санітарним станом і зовнішнім виглядом елемента та об'єкта, розміщеного на ньому.

5.3. Замовник зобов'язаний:

5.3.1. Використовувати елемент відповідно до умов Договору.

5.3.2. Виконати роботи щодо поліпшення елементу.

5.3.3. Здійснювати управління та експлуатувати елемент відповідно до умов Договору.

5.3.4. Своєчасно і в повному обсязі сплачувати плату за Договором.

5.3.5. Встановити поруч з об'єктом урну(и) для сміття.

5.3.6. Встановити відкритий літний майданчик з дотриманням вимог до відкритих літніх майданчиків, викладених у додатку 2 до Договору (якщо об'єктом договору є відкритий літний майданчик).

5.3.7. Не порушувати правила роботи закладів (підприємств) ресторанного господарства.

5.3.8. Підтримувати належний експлуатаційний стан об'єкта та відповідного технологічного обладнання, що використовується разом з об'єктом.

5.3.9. Дотримуватися під час експлуатації об'єкта вимог щодо забезпечення його технологічної безпеки функціонування.

5.3.10. Утримувати та експлуатувати елемент згідно з вимогами правил і норм пожежної безпеки, забезпечити виконання норм і правил техніки безпеки, містобудівних, санітарних, будівельних норм, державних стандартів та інших вимог, підтримувати об'єкт в належному стані, вести всі витрати щодо його експлуатації.

5.3.11. Виконувати приписи Виконавця, виконавчих органів Вовчанської міської ради та контролюючих органів про необхідність усунення порушень та/або недоліків зовнішнього вигляду чи санітарно-технічного, експлуатаційного стану об'єкта або прилеглої території.

5.3.12. Не вносити доповнення або зміни до зовнішнього вигляду об'єкта без попереднього письмового погодження проектної документації з Виконавцем.

5.3.13. Встановити об'єкт без пошкодження елементів благоустрою комунальної власності та озеленення із забезпеченням безпеки населення при під'єднанні конструкції до електричної мережі.

5.3.14. У тижневий термін рекомендованим листом з повідомленням про вручення повідомити Виконавця про зміну адреси для листування, зміну банківського рахунку, зміну назви, припинення діяльності суб'єкта підприємницької діяльності.

5.3.15. Протягом 10 календарних днів після припинення дії Договору з будь-яких підстав, демонтувати об'єкт, звільнити та передати Виконавцю елемент благоустрою з приведенням його у придатний до використання стан.

5.4. Замовник має право:

5.4.1. Самостійно визначати способи використання елемента та об'єкта з урахуванням положень цього Договору.

5.4.2. При належному виконанні умов Договору — на продовження Договору на новий строк.

 1. Внесення змін до Договору

6.1. Умови Договору зберігають силу протягом всього строку дії цього Договору.

6.2. Зміни та доповнення, що вносяться до цього Договору, розглядаються Сторонами в тижневий термін з дня отримання відповідного письмового звернення від однієї Сторони до іншої. Всі зміни та доповнення до Договору за погодженням Сторін оформлюються письмовими угодами.

6.3. Внесення змін до цього Договору в односторонньому порядку не допускається.

6.4. На вимогу однієї із Сторін зміни та доповнення до Договору можуть бути внесені за рішенням суду.

 1. Припинення дії договору

7.1. Дія Договору припиняється у разі:

7.1.1. Закінчення строку, на який його було укладено.

7.1.2. Дострокового розірвання Договору за взаємною згодою Сторін, не пізніше як у місячний строк із дня досягнення домовленості Сторін про його розірвання.

7.1.3. Вступу в законну силу відповідного рішення суду про дострокове розірвання Договору на вимогу однієї зі Сторін.

7.1.4. Ліквідації юридичної особи, припинення діяльності фізичної особи підприємця - Замовника.

7.1.5. Односторонньої відмови Виконавця від Договору.

7.2. Виконавець має право відмовитися від Договору в односторонньому порядку та вимагати повернення елементу, якщо:

7.2.1. Замовник не вносить плату, визначену згідно з розділом 4 цього Договору, протягом двох місяців підряд або має заборгованість, що еквівалентна двохмісячному розміру плати, передбаченої цим Договором.

7.2.2. Встановлений Замовником об'єкт не відповідає розділу 3 Договору.

7.2.3. Замовник не підтримує в належному експлуатаційному стані об'єкт та відповідне технологічне обладнання, що використовується разом з об'єктом.

7.2.4. Виявлено недостовірну інформацію, наведену в документах, поданих для укладення Договору.

7.2.5. Розміщений ЛМ не відповідає вимогам до відкритих літніх майданчиків, викладених у додатку 2 до Положення про тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення малих архітектурних форм, тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення для провадження підприємницької діяльності.

7.2.6. В інших випадках, передбачених законами та нормативно-правовими актами.

7.2.7. У разі виникнення потреби для реконструкції, ремонту чи будівництва на місці розташування елементу Договір підлягає розірванню в односторонньому порядку.

7.2.8. Якщо елемент вибув з комунальної власності або земельна ділянка, на якій знаходиться елемент, надана в оренду або постійне користування, цей договір підлягає розірванню Виконавцем в односторонньому порядку.

7.3. Виконавець повідомляє замовника про намір в односторонньому порядку відмовитися від договору за 14 календарних днів до прийняття такого рішення.

7.4. Письмове повідомлення Виконавця про припинення (розірвання) Договору чи відмову від Договору вважається одержаним Замовником, якщо:

- це повідомлення вручено повноважному представнику Замовника, який одночасно з одержанням повідомлення розписується на другому примірнику повідомлення, що залишається у Виконавця. При цьому повноваження представника повинні бути підтверджені довіреністю чи витягом з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

- це повідомлення надіслано на адресу Замовника Виконавцем поштою рекомендованим листом із повідомленням про вручення поштового відправлення адресату. Таке повідомлення надсилається за адресою місцезнаходження Замовника, вказаною в Договорі, або за адресою, за якою здійснено реєстрацію Замовника - юридичної чи фізичної особи - підприємця.

7.5. Договір вважається розірваним з дня одержання Замовником письмового повідомлення Виконавця про припинення Договору в односторонньому порядку.

7.6. Днем припинення Договору є:

- день закінчення терміну дії Договору, якщо Сторонами не вирішено питання щодо продовження терміну дії Договору на новий строк;

- день укладення письмової угоди про припинення дії цього Договору або інша дата, зазначена у цій угоді, у випадку припинення дії Договору за взаємною згодою Сторін;

- день одержання Замовником письмового повідомлення Виконавця про відмову від Договору у порядку, встановленому п. 7.3 Договору;

- день набрання рішенням суду законної сили — у випадку розірвання Договору за рішенням суду, визнання його недійсним, неукладеним, застосування наслідків нікчемної угоди.

 1. Строк дії Договору

8.1. Цей Договір вступає в дію з дня його підписання Сторонами та діє до «_______» ________________________201_____ р.

8.2. Право експлуатації (управління) елементу виникає у Замовника після укладення Договору.

 

 1. Порядок повернення об'єкта

9.1. Після припинення дії Договору Замовник у 10-денний термін звільняє елемент від об'єкта та приводить його у стан, не гірший порівняно з тим, що існував до укладення цього Договору.

9.2. У випадку невиконання замовником п. 9.1 Договору щодо добровільного демонтажу об'єкта та звільнення елементу такий об'єкт може бути демонтовано Виконавцем самостійно або із залученням третіх осіб. У такому разі демонтований об'єкт повертається Замовнику після компенсації витрат, пов'язаних із демонтажем, транспортуванням та зберіганням об'єкта.

 1. Відповідальність сторін

10.1. За невиконання або неналежне виконання зобов'язань згідно з цим Договором Сторони несуть відповідальність, передбачену чинним законодавством України та цим Договором.

10.2. Сторона, яка порушила зобов'язання, звільняється від відповідальності, якщо вона доведе, що це порушення сталося не з її вини.

10.3. За порушення строків внесення плати Замовник зобов'язаний сплатити пеню у розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період, за який сплачується пеня, розрахованої за кожний день прострочення платежу від суми заборгованості, що склалася з моменту виникнення заборгованості, включаючи день сплати заборгованості.

10.4. Замовник зобов'язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми.

10.5. При погашенні суми заборгованості кошти, що сплачує замовник, упершу чергу зараховуються у рахунок погашення пені, у наступну чергу — на погашення заборгованості з плати за Договором.

10.6. Виконавець у випадку погіршення властивостей елементу, пов'язаних зі зміною його стану, має право на відшкодування збитків у розмірі, визначеному Сторонами. Якщо Сторонами не досягнуто згоди про розмір відшкодування збитків, спір розв'язується у судовому порядку. Збитками вважаються витрати, які здійснив або повинен здійснити Виконавець для відновлення елементу.

10.7. У випадку невиконання Замовником обов'язку щодо звільнення елементу згідно з вимогами п. 9.1 Договору він сплачує Виконавцю неустойку в розмірі подвійної плати за кожний день фактичного управління та експлуатації з моменту припинення Договору, нарахованої згідно з умовами Договору. Нарахування неустойки проводиться за весь період безпідставної експлуатації Замовником елементу.

 1. Прикінцеві положення

11.1. Усі спори, пов'язані з виконанням Договору вирішуються Сторонами шляхом переговорів. Якщо спір неможливо вирішити шляхом переговорів, він вирішується у судовому порядку згідно з чинним законодавством України.

11.2. За всіма питаннями, не врегульованими Договором, Сторони керуються чинним законодавством України.

11.3. Додаткові угоди та додатки до Договору є його невід'ємними частинами і мають юридичну силу, якщо вони укладені у тій самій формі, що й Договір.

11.4. Замовник несе повну відповідальність за правильність вказаних у Договорі реквізитів та зобов'язується повідомляти в письмовій формі Замовника про зміну поштових, розрахунково-платіжних та інших реквізитів у тижневий строк, а у разі неповідомлення несе ризик настання пов'язаних із цим несприятливих наслідків.

11.5. Договір складений українською мовою при повному розумінні Сторонами його умов та термінології.

11.6. Договір складено у двох примірниках для кожної зі Сторін, які мають однакову юридичну силу.

 1. Юридичні адреси та банківські реквізити сторін

Виконавець

Замовник

Назва: _______________________________

Назва: _______________________________

Адреса: ______________________________

Адреса: ______________________________

Р/р ________________________________

Р/р _________________________________

МФО ________________________________

МФО ________________________________

Код ЄДРЮФОП _______________________

Код ЄДРЮФОП _______________________

№ свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ (за наявності) _________________________

№ свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ (за наявності) _________________________

 

 

Телефон: _____________________________

Телефон: _____________________________

Підпис: ______________________________

Підпис: ______________________________

М.П.

М.П.

 

 

ВИМОГИ

до відкритих літніх майданчиків

 1. Відкриті літні майданчики (далі - ЛМ) встановлюються виключно біля стаціонарних (капітальних) закладів ресторанного господарства з дотриманням вимог містобудівної документації, цього Положення, Правил благоустрою території міста Вовчанська, а також встановлених державних стандартів, норм і правил.
 2. При влаштуванні ЛМ на пішохідних доріжках, тротуарах та алеях ширина для проходу пішоходів повинна бути не менше 1,8 м (поза межами парків, скверів, площ), розміщення ЛМ не має перешкоджати вільному руху пішоходів.
 3. ЛМ розташовуються виключно в межах фасаду стаціонарного (капітального) закладу ресторанного господарства зі збереженням вільних проходів у вхідні (в'їздні) брами будинків. Збільшення лінійних розмірів майданчика поза межі закладу можливе лише за умови письмової згоди власників (орендарів) сусідніх приміщень.
 4. ЛМ встановлюються із забезпеченням безперешкодного доступу для осіб з обмеженими фізичними можливостями та маломобільних груп населення.
 5. Освітлювальні прилади (світильники, ліхтарі тощо) встановлюються лише у межах ЛМ таким чином, щоб не засліплювати пішоходів, водіїв та не освітлювати вікна мешканців прилеглих житлових будинків.
 6. Конструкція ЛМ має забезпечувати жорсткість, міцність, стійкість, безпеку при експлуатації, розміщуватися з додержанням правил техніки безпеки та відповідати протипожежним вимогам.
 7. У межах ЛМ можуть бути встановлені лише столики, крісла, лавки, світильники, декоративні елементи, парасольки, урни для сміття, квіткові та ландшафтні композиції, спеціальне обладнання для регулювання температурного режиму, холодильне обладнання.
 8. По периметру огорожі ЛМ допускається влаштування легких збірно-розбірних конструкцій висотою до метра, в яких можуть бути оформлені квіткові композиції, світильники.
 9. Об'ємно-просторове та художньо-естетичне рішення ЛМ, розміщених на окремому елементі благоустрою, проводиться з дотриманням структурної побудови, стилістичної єдності фасадів, з урахуванням зовнішнього опорядження фасаду будинку.
 10. Розміщення ЛМ не повинно заважати сприйняттю архітектурних деталей та декору фасадів будинків. Забороняється розміщувати ЛМ із закриттям автентичних елементів архітектури фасадів, зокрема мозаїки, елементів ліпнини, колон, ротонд, пілястр тощо.
 11. Сонцезахисні елементи ЛМ можуть бути у вигляді навісних маркіз, що кріпляться до фасаду або на опорах біля фасаду, або навісів у фронтальних межах фасаду за умови, якщо вони не перекривають декоративних елементів фасадів.
 12. На ЛМ забороняється встановлення сцен, естрад, танцювальних майданчиків тощо, грилів та мангалів.
 13. На ЛМ, розміщених умежах житлової забудови міста, забороняється використовувати живу музику та звуковідтворювальну апаратуру.
 14. ЛМ, що розміщуються з боку проїзної частини, мають бути захищені від випадкового (аварійного) наїзду автотранспорту.
 15. В охоронних зонах інженерних комунікацій дозволяється розміщувати сезонні майданчики виключно за погодженням з утримувачами інженерних комунікацій, які експлуатують ці комунікації.

 

 

 

Секретар міської ради                                                          Л.М.  Дудка

 

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДАХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XХХІI СЕСІЯ VIІ СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

 

від 08грудня 2017 рокупроект  №21-VIІ

 

 

Про затвердження плану діяльностіВовчанської міської ради з підготовки проектіврегуляторних актів на 2018 рік

 

Відповідно до п.7 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 7,13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності» з метою планування діяльності Вовчанської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на наступний календарний рік для забезпечення здійснення державної регуляторної політики у м. Вовчанськ,  міська рада -

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити план діяльності Вовчанської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік (Додається).
 2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Вовчанської міської ради з питаньзаконності, правопорядку, депутатської діяльності, депутатської етики та місцевого самоврядування (голова комісії Добровінський А.В.).

 

 

Вовчанській міський голова                                       В.С. Шевченко

 

 

 

                                              Додаток   

                                                      До рішення ХХХІІсесії VII скликання 

від08.12.2017 року

 

 

  План  діяльності Вовчанської міської  ради з 

підготовки проектів регуляторних

актів на 2018 рік

 

№ п/п

Назва проекту регуляторного акту

Ціль прийняття регуляторного акту

Термін розробки регуляторного акту

Найменування підрозділу відповідального за розробку проекту

1.

Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік

Поповнення дохідної частини бюджету міської ради

І-ІІквартал

Комісіяз питаньзаконності, правопорядку, депутатськоїдіяльності,депутатськоїетики та місцевогосамоврядування

Комісії з питань бюджету

 

2.

Про порядок визначення розмірів орендної плати при укладанні договорів оренди землі в м. Вовчанську та с. Плетенівка Харківської області

Поповнення дохідної частини бюджету міської ради

І-ІІквартал

Комісіяз питаньзаконності, правопорядку, депутатськоїдіяльності,депутатськоїетики та місцевогосамоврядування

Комісії з питань бюджету

 

3.

Про затвердження тарифів на ритуальні послуги, що надаються виконавцем – КП «Вовчанськ»

Поповнення доходної частини, врегулювання постуг

І-ІІквартал

Виконавчий  комітет Вовчанської міської ради

 

 

 

 

Секретар міської ради Л.І.Дудка

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХІI   СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

    Від  08 грудня 2017 року                  № -VIІ

 

 

Про прийняття до комунальної власності Вовчанської територіальної громади ділянки каналізаційної мережі  по вул. Соборна, 68 міста Вовчанська

              Розглянувши  на засіданнях постійних депутатських комісій  заяву старшої по будинку №68 по вулиці Соборна, м. ВовчанськаСєргєєвої Лариси Іванівни про прийняття до комунальної власностіВовчанської територіальної громади ділянки каналізаційної мережі  по вул. Соборна, 68, враховуючі протокол зборів співвласників будинку 68 по вул.. Соборній, список з підписами співвласників будинку при ознайомлення з пропозицією про передачу ділянки каналізаційної мережі до КП «Вовчанськ»,керуючись п. 30ч.1ст. 26; ст. 59, ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А  :

 

 1. Прийняти безоплатно до комунальної власності Вовчанської територіальної громади ділянку каналізаційної мережі по вул. Соборна, 68 міста Вовчанська. 
 2. Передати ділянку каналізаційної мережі по вул. Соборна, 68, зазначену в п. 1 цього рішення,  комунальному підприємству «Вовчанськ» на баланс та обслуговування, залишивши його у власності Вовчанської територіальної громади.
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, ЖКГ, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку (голова комісії І.В.Кулаков).

 

 

 

Вовчанський міський голова                                         В.С.Шевченко