Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Проекти рішень ХХІХ сесії VII скликання (Загальні та інші питання)

                                                                  

  

Україна

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХІХ СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ  

    Р  І Ш Е Н Н Я

 

       Від  29 вересня      2017 року                                  проект № – VIІ  

 

Про затвердження порядку денного  ХХVІХ  сесії

міської ради VІI скликання

 

Керуючись п.1ст. 26, п. 8 ст. 42, п.2  ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

Затвердити для розгляду на  ХХVІХ сесії міської ради

VIІ скликання наступний   порядок денний:  

 

1.Земельні питання.

1.1. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації  гр. Гусєвій Олені Миколаївні, Конопельцеву Миколі Миколайовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Широка, 36  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.2. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації  гр. Яковенко Людмилі Василівні, Яришу Олегу Володимировичу, Лось Вікторії Геннадіївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою  м. Вовчанськ, вул. Короленка, 65  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.3. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Висоцькому Дмитру Леонідовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Широка, 3 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.4. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Зюзенку Василю Івановичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Харківська, 60 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.5. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Конопельцеву Миколі Олексійовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Пролетарська, 10 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0703га.

1.6. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Костюк Зінаїді Трохимівні  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Герлегівська, 14а для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0403га.  

1.7. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Петрову Юрію Миколайовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Гатищанська, 15 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.8. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Радченко Наталі Вікторівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Ветеринарна, 54 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.9. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Терець Марині Олександрівні  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Польова, 10 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.10. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Усачову Ігору Леонідовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Чехова, 11 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,06га.

1.11. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Жук Наталі Миколаївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Київська, 60  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0569га.

1.12. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Коноваловій Світлані Анатоліївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Ігнатьєва, 36 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.13. Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою                гр. Прудіус Ганні Михайлівні щодо відведення   земельної ділянки зі зміною категорії земель, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Богдана Хмельницького, 54    для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,10га.

1.14. Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою                гр. Радченку Андрію Геннадійовичу щодо відведення   земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Конституції,   для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,10га.

1.15. Про надання дозволу гр. Рубану Володимиру Сергійовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Короленка для будівництва і обслуговування індивідуального гаражу з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,01га.

1.16. Про надання  дозволу гр. Висоцькому Дмитру Леонідовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Широка, 3 для ведення особистого селянського господарства  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – рілля), площею 0,1161га.

1.17. Про надання  дозволу гр. Прудіус Ганні Михайлівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Б. Хмельницького, 54  для ведення особистого селянського господарства  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – рілля), площею 0,3734га.

1.18. Про надання  дозволу гр. Радченку Андрію Геннадійовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Конституції,  для ведення особистого селянського господарства  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – рілля), площею 0,70га.

1.19. Про надання  дозволу гр. Резнікову Олександру Олександровичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Соборна, 30 для ведення особистого селянського господарства  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – рілля), площею 0,2653га.

1.20. Про надання дозволу Вовчанській районній раді  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Шевченка, 24 для будівництва та обслуговування закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги з подальшою передачею земельної ділянки у постійне користування за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь - забудовані землі ), площею 1,2га.

1.21. Про надання дозволу Вовчанській районній раді  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Шевченка, 28 для будівництва та обслуговування закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги з подальшою передачею земельної ділянки у постійне користування за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь- забудовані землі ), площею 1,7га.

1.22. Про надання дозволу Вовчанській районній раді  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 1-А для будівництва та обслуговування закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги з подальшою передачею земельної ділянки у постійне користування за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь - забудовані землі ), площею 1,6га.

1.23. Про надання дозволу гр. Байдик Світлані Степанівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Героїв Чорнобиля для будівництва і обслуговування індивідуального гаражу з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,01га.

1.24. Про надання  дозволу гр. Лукащик Віті Анатоліївні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. О. Досвітнього, 50 для ведення індивідуального садівництва  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – багаторічні насадження), площею 0,12га.

1.25. Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою                гр. Федоровському Костянтину Олександровичу, гр. Федоровській Ганні Володимирівні щодо відведення   земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. М. Коцюбинського, 10,   для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,10га.

1.26.  Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою    щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Агаронян Гаяне Олексіївні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:   м. Вовчанськ, вул. Ігнатьєва, 35, площею 0,10га.

1.27. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою   

щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Бондаренко Олені Олександрівні, гр. Бондаренко Ларисі Михайлівні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Хлібороба, 27, площею 0,0680га.

1.28. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Грабару Олександру Анатолійовичу, гр. Грабар  Валентині Іванівні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Обозна, 34а, площею 0,0682га.

1.29. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою    щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Долинському Валентину Івановичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Князя Ігоря, 14, площею 0,10га.

1.30. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Сукачовій Антоніні Євгенівні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Княгині Ольги, 17, площею 0,0523га.

1.31. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Чалому Юрію Івановичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:   м. Вовчанськ, вул. Конституції, 38, площею 0,10га.

1.32. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Зіборову Сергію Семеновичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Короленка, 25, площею 0,10га.

1.33.Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Парасочці Івану Васильовичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Княгині Ольги, 15, площею 0,0696га.

1.34.Про внесення змін до рішення Вовчанської міської ради                     ХХVІІ  сесії VІІ скликання від 28.07.2017 року № 4.20-VІІ  «Про внесення змін до рішення Вовчанської міської ради ХХХV сесії  VІ скликання від 18.012.2012 року №10.9-VI « Про надання згоди на передачу земельної ділянки у власність  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Радченко Т.В. в м. Вовчанськ, вул. Чубаря, 56 та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки», площею 0,10га.

1.35. Про внесення змін до рішення Вовчанської міської ради                     ХХVІІ  сесії VІІ скликання від 28.07.2017 року № 4.21-VІІ  «Про внесення змін до рішення Вовчанської міської ради ХХХV сесії  VІ скликання від 18.012.2012 року №10.1-VI « Про надання згоди на передачу земельної ділянки у власність  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Радченко С.С. в м. Вовчанськ, вул. Чубаря, 58 та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки», площею 0,10га.

1.36. Про внесення змін до рішення Вовчанської міської ради                     ХХVІ  сесії VІІ скликання від 30.06.2017 року № 4.13-VІІ  «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації гр. Хайло Світлані Петрівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Озерна, 23 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка) з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови( вид угідь – забудовані землі)», площею 0,10га.

1.37. Про надання згоди  гр.  Макарову Сергію Ігоревичу  на викуп земельної ділянки за адресою м. Вовчанськ, вул. Ігнатьєва, 25а  та надання дозволу на проведення  експертної грошової оцінки,площею 0,0150га.

1.38. Про продаж земельної ділянки Ковальову Геннадію Вікторовичу загальною площею  0,4357 га, розташованої за адресою            

м. Вовчанськ, Рубіжанське, 9.

1.39. Про скасування рішення Вовчанської міської ради VІ  сесії VІІ скликання І пленарного засідання від 26.02.2016 року № 7.15-VІІ  «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Манцурову Григорію Григоровичу для ведення особистого селянського господарства за адресою м. Вовчанськ, вул. Б. Хмельницького,  54».

1.40. Про скасування рішення Вовчанської міської ради ХХVІІ  сесії VІІ скликання від 28.08.2017 року № 4.26-VІІ  «Про надання згоди на укладання угоди про передачу права власності на земельну ділянку».

1.41. Про повторний розгляд питання «Про надання згоди гр. Кущову Сергію Арсентійовичу на викуп земельної ділянки за адресою: м. Вовчанськ, вул. Слобожанська, земельна ділянка 55а та надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки» та обґрунтованого зауваження Вовчанського міського голови.

1.42. Про повторний розгляд питання  «Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки в постійне користування комунальному підприємству «Вовчанськ» для  будівництва і обслуговування  будівель торгівлі за рахунок земель житлової та громадської  забудови по вул. Соборна,  м. Вовчанськ, Харківської області  (вид угідь - забудовані землі)» та обґрунтованого зауваження Вовчанського міського голови.

1.43. Про повторний розгляд питання  «Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки в постійне користування комунальному підприємству «Вовчанськ» для  будівництва і обслуговування  будівель торгівлі за рахунок земель житлової та громадської  забудови по вул. Євгенії Мірошніченко,  м. Вовчанськ, Харківської області  (вид угідь - забудовані землі)» та обґрунтованого зауваження Вовчанського міського голови.

2.Про затвердження розпорядження  Вовчанського міського голови,     виданого  у міжсесійний період.

3.Про  затвердження     Протоколу № 26 постійної депутатської комісії з питань  економічного і соціального розвитку міста, соціального захисту, медичного обслуговування населення, з гуманітарних питань, питань молодіжної політики та спорту, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями  Вовчанської міської ради VIІ  скликання.

4.Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.

5.Про передачу основних засобів:

5.1. Про передачу майна з балансу комунального підприємства «Вовчанськ»

на баланс  Вовчанської міської ради.

5.2. Про передачу майна на баланс комунальній установі «Вовчанська ДЮСШ».

5.3. Про передачу майна на баланс комунальному підприємству «Вовчанськ».

 1. Різне:

6.1. Про звіт директора комунального підприємства  «Вовчанськ» про  роботу підприємства   за І півріччя  2017  року та хід підготовки до роботи в осінньо-зимовий період.  

6.2. Про затвердження акту прийому-передачі дебіторської та кредиторської заборгованості від КП «Вовчанські очисні споруди» до КП «Вовчанськ» станом на 01.09.2017 року.

6.3.Про внесення   доповнень до Плану діяльності Вовчанської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік.

 

 

Вовчанський міський голова                                           В.С.Шевченко

УКРАЇНА

ХХІХ СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р  І Ш Е Н Н Я

 

        Від 29 вересня  2017 року                                             проект № 2-VIІ

 

   Про затвердження розпорядження  Вовчанського міського голови,  виданого  у міжсесійний період.

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій інформацію керуючої справами (секретаря) виконкому Мурашко А.С. стосовно затвердження розпорядження міського голови Вовчанської міської ради VІІ скликання, враховуючи положення Закону України «Про доступ до публічної інформації», керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.п. 3, 21 ст.3.3 Регламенту міської ради VІІ скликання (зі змінами та доповненнями), міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

 1. Затвердити розпорядження Вовчанського міського голови про преміювання міського голови та заступників Вовчанського міського голови,   виданого  у міжсесійний період з   08 вересня  2017 року по 29 вересня 2017 року (додається).
 2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії        Добровінський А.В.).

 

 

Вовчанський міський голова                                                     В.С.Шевченко

                                                     

                                                 УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

   ХХІХ  СЕСІЯ  VІІ   СКЛИКАННЯ

Р  І Ш Е Н Н Я

 

від  29 вересня    2017 року                                              проект №  3- VIІ                                 

 

 

Про  затвердження    Протоколу № 26 постійної депутатської комісії з питань  економічного і соціального розвитку міста, соціального захисту, медичного обслуговування населення, з гуманітарних питань, питань молодіжної політики та спорту, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями  Вовчанської міської ради VIІ  скликання  

 

         Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій  Протокол № 26 засідання  постійної депутатської комісії з питань  економічного і соціального розвитку міста, соціального захисту, медичного обслуговування населення, з гуманітарних питань, питань молодіжної політики та спорту, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями  Вовчанської міської ради VIІ  скликання,  відповідно до ч.1 ст. 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», Вовчанська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

          

 1. Затвердити  Протокол № 26 постійної депутатської комісії з питань   економічного і соціального розвитку міста, соціального захисту, медичного обслуговування населення, з гуманітарних питань, питань молодіжної політики та спорту, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями  Вовчанської міської ради VIІ  скликання      ( Додаток №1 ).
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування  (голова комісії Добровінський А.В.).              

 

 

 

  Вовчанський міський голова                                        В.С. Шевченко

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА

ХХІX  СЕСІЯ  VІI СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

29 вересня  2017  року                                                              проект      №   4 -VII

 

Про внесення змін до  міського бюджету на 2017 рік

 

Внести зміни до рішення  № 4-УІІ від 21.04.2017 року, внести зміни до рішення  сесії № 11-УІІ від 27.01.2017 року «Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік», внести зміни до рішення № 20-УІІ від 23.12.2016 року «Про міський бюджет на 2017 рік», керуючись статтею 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Визначити на 2017 рік:
 • доходи міського бюджету у сумі 43379,1 тис. грн., в тому числі доходи загального фонду міського бюджету 31880,8 тис. грн., доходи спеціального фонду міського бюджету 11498,3 тис. грн. згідно з додатком № 1 до цього рішення;
 • видатки  міського бюджету у сумі 44023,8 тис. грн., в тому числі видатки загального фонду міського бюджету 25 тис. грн., видатки спеціального фонду міського бюджету 18845,7 тис. грн.
 • профіцит загального фонду міського бюджету у сумі – 6318,0 тис. грн. згідно з додатком 7 до цього рішення.;
 • дефіцит спеціального фонду міського бюджету – 7347,4 тис. грн. згідно з додатком 7 до цього рішення.
 1. Затвердити бюджетні призначення коштів міського бюджету на 2017 рік за типовою відомчою, тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів, у тому числі по загальному фонду 25178,2 тис. грн. та спеціальному фонду 18845,7 тис. грн. згідно з додатком № 2 до цього рішення.
 2. Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів міського бюджету у сумі 20,0 тис. грн.
 3. Затвердити на 2017 рік міжбюджетні трансферти в сумі 691,1 тис. грн.. згідно з додатком № 3 до цього рішення.
 4. Затвердити на 2017 рік перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку згідно з додатком № 4 до цього рішення.
 5. Затвердити на 2017 рік резервний фонд міського бюджету у сумі 20,0 тис. грн.
 6. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду міського бюджету на 2017 рік за їх економічною структурою:

оплата праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

поточні трансферти населенню;

поточні трансферти місцевим бюджетам.

 1. Затвердити в складі видатків міського бюджету кошти на реалізацію місцевих програм у сумі 44023,8 тис. грн. згідно з додатком № 5 до цього рішення.
 2. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право міській раді, в особі його керівника, отримувати в управлінні Державної казначейської служби у Вовчанському районі у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України:

- позики на покриття тимчасових касових розривів міського бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

 1. Одержувачам коштів міського бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості із зазначених видатків. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань, згідно з додатком № 6 до цього рішення.
 2. Установити, що у загальному фонді міського бюджету на 2017 рік до доходів належать надходження, визначені статтею 69 Бюджетного кодексу України.
 3. Установити, що джерелами формування спеціального фонду міського бюджету на 2017 рік у частині доходів є надходження, визначені статтею 691 Бюджетного кодексу України.
 4. Установити, що джерелами формування спеціального фонду міського бюджету на 2017 рік у частині фінансування є надходження, визначені статтею 71 Бюджетного кодексу України.
 5. Розпорядники коштів місцевих бюджетів та одержувачі коштів міського бюджету беруть бюджетні зобов’язання та здійснюють видатки за загальним фондом бюджету тільки в межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисами, враховуючи необхідність виконання бюджетних зобов’язань минулих років, узятих в органах Державної казначейської служби України.

            Зобов'язання, взяті розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів без відповідних бюджетних асигнувань або з перевищенням повноважень, встановлених рішенням сесії міської ради про міський бюджет, не вважаються бюджетними зобов'язаннями і не підлягають оплаті за рахунок бюджетних коштів. Взяття таких зобов'язань є порушенням бюджетного законодавства.

За наявності простроченої заборгованості із заробітної плати, а також за спожиті комунальні послуги та енергоносії розпорядники та одержувачі бюджетних коштів в межах бюджетних асигнувань за загальним фондом не беруть бюджетні зобов'язання та не здійснюють платежі за іншими заходами, пов’язаними з функціонуванням бюджетних установ (крім захищених видатків бюджету), до погашення такої заборгованості.

 1. Установити, що керівники бюджетних установ, які фінансуються з міського бюджету, утримують чисельність працівників та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ у кошторисах, одержувачі бюджетних коштів – в межах планів використання бюджетних коштів та фактично одержаних обсягів валових доходів.
 2. Встановити, що внесення змін до міського бюджету на 2017 рік здійснюється за рішенням сесії міської ради у випадках передбачених Бюджетним кодексом України. Надати право міському голові у період між сесіями Вовчанської міської ради, за умови погодження з постійною комісією міської ради з питань бюджету, проводити розпорядженням розподіл та перерозподіл коштів міського бюджету, додаткових дотацій, субвенцій із державного бюджету та інших трансфертів, з наступним внесенням змін до рішення про міський бюджет.
 3. Установити, що комунальні підприємства міста  сплачують до загального фонду міського бюджету частину чистого прибутку (доходу), нормативи відрахувань встановлені рішенням Вовчанської міської ради від 25.09.2008 року № 4.1-V «Про встановлення нормативу відрахувань частини чистого прибутку (доходу) господарськими організаціями комунальної власності та організаціями з часткою комунальної власності».

Частина чистого прибутку (доходу) сплачується наростаючим підсумком щоквартальної фінансово-господарської діяльності у 2017 році.

Комунальні  підприємства міста подають Розрахунок частини чистого прибутку (доходу) разом з фінансовою звітністю, складеною відповідно до Положень (стандартів) бухгалтерського обліку, до органів державної податкової служби у строки, передбачені для подання декларації з податку на прибуток.

 1. Надати право голові Вовчанської міської ради укладати договори про міжбюджетні трансферти між міським бюджетом та іншими бюджетами.
 2. Додатки № 1,2,3,4,5,6,7 до цього рішення є його невід'ємною частиною.
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (Козлова В.В.).

 

 

 

  Вовчанської  міський голова                                                     В.С.Шевченко

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХІХ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

   РІШЕННЯ

 

 

від 29 вересня 2017 року                                            проект      №  5.1-VII

 

Про передачу майна з балансу комунального підприємства «Вовчанськ»

на баланс Вовчанської міської ради

       Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій доповідну записку провідного спеціаліста Вовчанської міської ради Мешкової О.А.,     листа директора комунальної установи Вовчанська ДЮСШ Федутенка В.В., та керуючись ч.1 п.30 ст. 26 п.5, п.9 ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 В И Р І Ш И Л А:

 1. Передати з балансу комунального підприємства «Вовчанськ» на баланс Вовчанської міської ради стойку для боксерських мішків вартістю 24000 грн.
 1. Керівнику підприємства поставити на баланс передане майно, згідно чинного законодавства.
 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, ЖКГ, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку (голова комісії Кулаков І.В.).

 

 

 

       Вовчанський міський голова                                            В.С.Шевченко

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХІХ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

   РІШЕННЯ

 

 

від 29 вересня 2017 року                                               проект   №  5.2-VII

 

Про передачу майна на баланс комунальній установі «Вовчанська ДЮСШ»

       Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій доповідну записку провідного спеціаліста Вовчанської міської ради Мешкової О.А.,   листа директора комунальної установи «Вовчанська ДЮСШ» Федутенка В.В., та керуючись ч.1 п.30 ст. 26 п.5, п.9 ст.ст. 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 В И Р І Ш И Л А:

 1. Передати на баланс комунальній установі «Вовчанська ДЮСШ»:

- стойка для боксерських мішків вартістю 24000 грн.;

- мішок боксерський в кількості 4 шт. вартістю 17000 грн.;

 1. Керівнику підприємства поставити на баланс передане майно, згідно чинного законодавства.
 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, ЖКГ, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку (голова комісії Кулаков І.В.).

 

 

 

       Вовчанський міський голова                                            В.С.Шевченко

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХІХ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

   РІШЕННЯ

 

 

від 29 вересня 2017 року                                             проект  №  5.3-VII

 

Про передачу майна на баланс комунальному підприємству «Вовчанськ»

        Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій доповідну записку провідного спеціаліста Вовчанської міської ради Мешкової О.А., керуючись ч.1 п.30 ст. 26 п.5, п.9 ст.ст. 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»,  міська рада

 В И Р І Ш И Л А:

 1. Передати на баланс комунальному підприємству «Вовчанськ»:

- ігровий майданчик «Морський №3» 1шт. - вартістю 15294грн.;

- «Карусель з кермом» 1 шт. - вартістю 7685,04грн.;

- «Карусель №3» 1шт. - вартістю 7500грн.;

- дитячий майданчик 2шт. - вартістю 56184грн.;

- дитячий ігровий комплекс «Фортеця Нормандії» - 199150грн.;

- автомобіль Волга «ГАЗ» 3110-406 державний номер 829-11ХК вартістю

   34738грн.  

 1. Керівнику підприємства поставити на баланс передане майно, згідно чинного законодавства.
 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, ЖКГ, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку (голова комісії Кулаков І.В.).

 

 

 

       Вовчанський міський голова                                            В.С.Шевченко

 

УКРАЇНА 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ХХІХ   СЕСІЯ  VIІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

                                                                              

 

       від  29 вересня  2017 року                                 проект №  6.1-VІІ

                                                                                                                                       

Про звіт директора комунального підприємства  «Вовчанськ» про  роботу підприємства   за І півріччя 2017 року та хід підготовки до роботи в осінньо-зимовий період

        

   Заслухавши на засіданнях постійних депутатських комісій  звіт   директора комунального підприємства  «Вовчанськ»   «Про роботу підприємства за І півріччя 2017 року», на виконання п.18 Плану роботи Вовчанської міської ради VІІ скликання на 2017 рік  відповідно  ч.1 п.11. ст. 26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Звіт директора комунального підприємства «Вовчанськ» про  роботу підприємства   за І півріччя 2017  року та хід підготовки до роботи в осінньо-зимовий період взяти до відома (додається).

 2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, ЖКГ, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку  (голова комісії   І.В.Кулаков).

 

 

 

 Вовчанський міський голова                                В.С.Шевченко

                                                                                                                

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ХХІХ СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

                                                                                                       

 

    Від  29 вересня  2017 року                                           проект    № 6.2-VІІ

 

Про затвердження акту прийому-передачі  дебіторської та кредиторської заборгованості від КП «Вовчанські очисні споруди» до КП «Вовчанськ» станом на 01.09.2017 року

 

         Розглянувши питання затвердження акту прийому-передачі дебіторської та кредиторської заборгованості від КП «Вовчанські очисні споруди» до КП «Вовчанськ» станом на 01.09.2017 року на засіданнях постійних депутатських комісій, на виконання рішення ХVІІ сесії Вовчанської міської ради  VII скликання   від  25 листопада  2016  року № 8-VІІ «Про передачу на баланс комунальному підприємству «Вовчанськ» майна відділу благоустрою Вовчанської міської ради»,  керуючись п.30 ст..26, ст. 59, п.9 п.п.1ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А  :

 

 1. Затвердити акт прийому-передачі дебіторської та кредиторської заборгованості від КП «Вовчанські очисні споруди» до КП «Вовчанськ» станом на 01.09.2017 року (додається).
 2. Передати на баланс комунальному підприємству «Вовчанськ» дебіторську та кредиторську заборгованості від КП «Вовчанські очисні споруди» до КП «Вовчанськ» станом на 01.09.2017 року.
 3. Керівникам комунального підприємства «Вовчанськ» та Вовчанського відділу благоустрою міста провести відповідну роботу по впорядкуванню право установчих документів на майно, згідно затвердженого акту прийому-передачі комунального майна.
 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, ЖКГ, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку (голова комісії   І.В.Кулаков).

 

 

              

   Вовчанський міський голова                                                 В.С.Шевченко

                                                                    

    УКРАЇНА  

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 ХХІХ   СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

    Від 29 вересня  2017 року                                           проект  №  6.3 - VIІ

 

 

 

Про внесення доповнень до Плану діяльності Вовчанської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік

 

З метою планування діяльності Вовчанської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік для забезпечення здійснення державної регуляторної політики у м. Вовчанськ,  відповідно до п.7 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 7,13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності» міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Доповнити План діяльності Вовчанської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік, доповнивши його пунктами 13,14 відповідно додатку (додаток № 1).
 2. Зміни до плану оприлюднити на офіційному сайті Вовчанської міської ради.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської  етики, місцевого самоврядування  (голова комісії Добровінський А.В.).    

 

 

Вовчанській міський голова                                       В.С. Шевченко

 

 

 

              Додаток    

         До рішення XХІХ сесії VII скликання 

від 29.09.2017 року

 

Доповнення до плану  діяльності   Вовчанської міської ради   з 

підготовки проектів регуляторних

актів на 2017 рік

 

№ п/п

Назва проекту регуляторного акту

Ціль прийняття регуляторного акту

Термін розробки регуляторного акту

Найменування підрозділу відповідального за розробку проекту

13.

 Про внесення змін до Положення про порядок передачі в оренду та відчуження комунального майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Вовчаеська та с. Плетенівка» затвердженого рішенням Вовчанської міської ради від 25.03.2016 № 7.3-VII

Вдосконалення відносин, пов’язаних  з передачею в оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади  

ІV квартал

 Комісія з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності,депутатської етики та місцевого самоврядування

 

 14

Про внесення змін до Правил розміщення зовнішньої реклами на території міста Вовчанська, які   затверджені рішенням сесії Вовчанської міської ради 18.05.2012 № 4- VI

Приведення у відповідність до вимог законодавства про захист економічної конкуренції

ІV квартал

 Комісія з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності,депутатської етики та місцевого самоврядування