Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Проекти рішень XXVIII сесії VII скликання (Загальні та інші питання)

Україна

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХVІІІ СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ  

Р  І Ш Е Н Н Я

 

       Від  08 вересня      2017 року                                  проект № – VIІ  

 

Про затвердження порядку денного  ХХVІІІ  сесії

міської ради VІI скликання

 

Керуючись п.1ст. 26, п. 8 ст. 42, п.2  ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

Затвердити для розгляду на  ХХVІІІ сесії міської ради

VIІ скликання наступний   порядок денний:

 

1.Про передачу блоку безперебійного живлення КЗОЗ «Вовчанська ЦРЛ».

2.Про затвердження розпорядження  Вовчанського міського голови,     виданого  у міжсесійний період.

3.Про внесення змін до  рішення ІІ (позачергової) сесії І пленарне засідання Вовчанської міської ради  VІІ  скликання від 10.12.2015 року № 6.7-VІІ «Про закріплення депутатів Вовчанської міської ради VІІ скликання за  виборчими  округами».

4.Про внесення змін до    рішення ІІ (позачергової) сесії І пленерне засідання Вовчанської міської ради VІІ скликання  від 10.12.2015 року № 5-VІІ «Про затвердження    складу постійних депутатських комісій Вовчанської  міської  ради  VІІ скликання».

5.Земельні питання.

5.1. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Бондаренку Василю Денисовичу  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Селянська, 2 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0890га.

5.2. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації  гр. Давлетшиній Тетяні Василівні  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Миру, 6 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки в оренду за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0670га.

5.3. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Заркані Ларисі Борисівні  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Амосова, 21  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,06га.

5.4. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Івановій Галині Петрівні  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Мільйонна, 18 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

5.5. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Клименку Володимиру Миколайовичу  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ,  вул. Київська, 10 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,06га.

5.6. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Краснолуцькому Сергію Костянтиновичу  щодо встановлення              меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ,                    вул. Гагаріна, 28 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

5.7. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Лебеденко Лідії Федорівні  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Соборна, 13  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0193га.

5.8. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Питимку Віталію Леонідовичу  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Ігнатьєва, 2б для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

5.9. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Прасолу Сергію Павловичу  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Гурканівська, 9 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0911га.

5.10. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Романцовій Надії Іллівні  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Будівників, 2  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0684га.

5.11. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Хижняку Олексію Миколайовичу  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Н.Волкової, 96 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

5.12. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Чиркіній Ларисі Миколаївні  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Запорозської Січі, 12 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки в оренду за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0544га.

5.13. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Шевцовій Ніні Петрівні  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Ігнатьєва, 33  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

5.14. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Шеремету Сергію Івановичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Молодіжна, 28 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0840га.

5.15. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Шевцовій Людмилі Василівні, Черваньовій Надії Василівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою   м. Вовчанськ, вул. Миру, 58  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0620га.

5.16. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Гайворонській Наталії Василівні, Стрижакову Сергію Васильовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою  м. Вовчанськ, вул. Черкаська, 39  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,06га.

5.17. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Безбородовій Світлані Петрівні, Бершаковій Любові Вікторівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою  м. Вовчанськ, пров. Садовий,  10  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,06га.

5.18. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Старостенко Лідії Дем’янівні, Старостенко Світлані Іванівні,Тельній Олені Іванівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Гурканівська, 78 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0557га.

5.19. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Заіці Віктору Івановичу, гр. Циганок Ользі Іванівні, гр. Луценко  Зої Володимирівні, щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Зернова, 3  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,065га.

5.20. Про надання  дозволу гр. Гончаровій Людмилі Іванівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, пров. Чкалова, 5 для ведення індивідуального садівництва  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – багаторічні насадження), площею 0,10га.

5.21. Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою                гр. Чубакову Володимиру Володимировичу щодо відведення   земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Польова для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,10га.

5.22. Про надання дозволу Вовчанській районній раді  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Привокзальна, 30Б для будівництва і обслуговування будівель органів Державної влади та місцевого самоврядування з подальшою передачею земельної ділянки у постійне користування за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь - забудовані землі ), площею 0,5га.

5.23. Про надання дозволу Вовчанській районній раді  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, б. 1, корп. № 2 для будівництва і обслуговування будівель органів Державної влади та місцевого самоврядування з подальшою передачею земельної ділянки у постійне користування за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь - забудовані землі ), площею 0,7га.

5.24. Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою                гр. Калашніку Олександру Миколайовичу щодо відведення   земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, пров. Селянський №8  для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,07га.

5.25. Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою                гр. Івашкіній Ганні Федорівні щодо відведення   земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Ярослава Мудрого, 1б  для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,06га.

5.26. Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою                гр. Бабію Миколі Борисовичу щодо відведення   земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Черкаська, 55  для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,06га. 

5.27. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Лисенку Віктору Олександровичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: с. Плетенівка, вул. Агрегатна, 12, площею 0,1931га.

5.28. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Рєчкіній Ларисі Федорівні, Рєчкіній Марині Олександрівні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, пров. І. Піддубного, 15, площею 0,0575га.

5.29. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою    щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Шаповаловій Тетяні Олександрівні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:   м. Вовчанськ, вул. Хлібороба, 18, площею 0,0820га.

5.30. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Бородавці Юлії Костянтинівні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:   м. Вовчанськ, вул. Соборна, 120, площею 0,0586га.

5.31. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мельничук Алісі Володимирівні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Зернова, 56 Харківської області, площею 0,0584га.

5.32. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Євланову Віталію Анатолійовичу для   ведення особистого селянського господарства за адресою: м. Вовчанськ, вул. Вільхова, прилягає до будинку № 20, площею 0,1450га.

5.33. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки в постійне користування комунальному підприємству «Вовчанськ» для  будівництва і обслуговування  будівель торгівлі за рахунок земель житлової та громадської  забудови по вул. Соборна,  м. Вовчанськ, Харківської області  (вид угідь - забудовані землі), площею 0,010га.

5.34. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. Шевченко Ірині Володимирівні для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій із подальшою  передачею земельної ділянки в оренду, яка розташована за адресою: вул. Рубіжанське шосе, 7-Г, м. Вовчанськ, Харківської області (вид угідь - забудовані землі), площею 0,030га.

5.35. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки в постійне користування комунальному підприємству «Вовчанськ» для  будівництва і обслуговування  будівель торгівлі за рахунок земель житлової та громадської  забудови по вул. Євгенії Мірошниченко,  м. Вовчанськ, Харківської області  (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0098га.

5.36.Про внесення змін до рішення Вовчанської міської ради  LV позачергової сесії  VI скликання   від 24.04.2014 року № 9.31-VI  «Про надання  згоди гр. Хазаяну П.А. на передачу в користування на правах оренди земельної ділянки за адресою м. Вовчанськ, вул. Рубіжанське шосе, 6-а та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки», площею 0,08га.

5.37.Про внесення змін до рішення Вовчанської міської ради   LХІІ позачергової сесії  VI скликання   від 24.10.2014 року № 12.2-VI «Про надання  дозволу гр. Гончарову В.Ф.  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, пров. Чкалова, 5 для ведення особистого селянського господарства з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення», площею 0,12га.

5.38.Про відмову у наданні  дозволу гр. Рябоштан Любові Григорівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Рубіжанське шосе  для будівництва і обслуговування індивідуального гаражу з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,010га.

5.39. Про відмову у наданні  дозволу гр. Рябоштану Юрію Анатолійовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Рубіжанське шосе  для будівництва і обслуговування індивідуального гаражу з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,010га.

5.40. Про відмову у наданні  дозволу гр. Ляху Андрію Олександровичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Рубіжанське шосе  для будівництва і обслуговування індивідуального гаражу з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,010га.

5.41. Про відмову у наданні  дозволу гр. Яловенку Івану Васильовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Колокольцова, 42-а  для будівництва і обслуговування індивідуального гаражу з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,010га.

5.42. Про відмову у наданні  дозволу гр. Куриленко Світлані Анатоліївні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої в м. Вовчанськ по вул. Шевченка, біля будівлі № 45  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,10га.

5.43. Про надання згоди гр. Кущову Сергію Арсентійовичу на викуп земельної ділянки за адресою: м. Вовчанськ, вул. Слобожанська, 55а та надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки, площею 0,2521га.  

6.Про хід виконання  Програми економічного та соціального розвитку міста Вовчанська на 2016-2022 роки за І півріччя 2017 року.

7.Звіт про виконання бюджету Вовчанської міської ради за І півріччя 2017року.

8.Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.

 1. Різне.

9.1.Про внесення доповнень до Плану діяльності Вовчанської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік

9.2.Про Наглядову раду при комунальному підприємстві «Вовчанськ»  Вовчанської міської ради.

9.3. Про внесення змін до мережі дошкільних навчальних закладів міста на 2017 – 2018 навчальний рік.

  

Вовчанський міський голова                                           В.С.Шевченко

 

                                                                     

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХXVIІІ СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

    Від 08 вересня 2017 року                                  проект   №  1- VIІ

  

Про передачу блоку безперебійного живлення КЗОЗ «Вовчанська ЦРЛ»

 

             Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій доповідну записку провідного спеціаліста Вовчанської міської ради Мешкової О.А., керуючись п.30 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А  :

 

 1. Передати КЗОЗ «Вовчанська ЦРЛ» на баланс блок безперебійного живлення KSTAR UDC910S вартістю 17200,00 грн.

              2 Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, ЖКГ, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку  (голова комісії  І.В.Кулаков).

 

 

          Вовчанський міський голова                           В.С.Шевченко

                                                             

УКРАЇНА

ХХVІІІ СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р  І Ш Е Н Н Я

 

 Від 08 серпня  2017 року                                          проект № 2-VIІ

 

   Про затвердження розпорядження  Вовчанського міського голови,  виданого  у міжсесійний період.

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій інформацію керуючої справами (секретаря) виконкому Мурашко А.С. стосовно затвердження розпорядження міського голови Вовчанської міської ради VІІ скликання, враховуючи положення Закону України «Про доступ до публічної інформації», керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.п. 3, 21 ст.3.3 Регламенту міської ради VІІ скликання (зі змінами та доповненнями), міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

 1. Затвердити розпорядження Вовчанського міського голови про преміювання міського голови та заступників Вовчанського міського голови,   виданого  у міжсесійний період з 28 липня  2017 року   по 08 вересня  2017 року (додається).
 2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії        Добровінський А.В.).

Вовчанський міський голова                                                     В.С.Шевченко

            

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ХХVІІІ   СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

    Від 08 вересня  2017 року                                       проект   №  3- VIІ

 

Про внесення змін до  рішення ІІ (позачергової) сесії І пленарне засідання Вовчанської міської ради  VІІ  скликання від 10.12.2015 року № 6.7-VІІ «Про закріплення депутатів Вовчанської міської ради VІІ скликання за  виборчими  округами» 

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій постанови Вовчанської міської виборчої комісії від 29.07.2017 року № 37, 38     відповідно до пп.2, 3 ст. 4, п.1 ст. 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»   ст.  26, 49, 59 Закону  України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада    

В И Р І Ш И Л А  :

 

1.Внести зміни до рішення   ІІ (позачергової) сесії І пленарне засідання Вовчанської міської ради  VІІ  скликання від 10.12.2015 року № 6-VІІ «Про закріплення депутатів Вовчанської міської ради VІІ скликання за  виборчими  округами»,   а саме:       

1.1.Закріпити  депутата Грабара Анатолія Вікторовича  за виборчим округом № 16, в зв’язку з достроковим припиненням повноважень Алексеєва Сергія Петровича  як депутата Вовчанської міської ради VІІ скликання.

1.2.Закріпити  депутата Куценка Сергія Володимировича  за виборчим округом № 17, в зв’язку з достроковим припиненням повноважень Прудіуса Володимира Вікторовича,  як депутата Вовчанської міської ради VІІ скликання.

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування  (голова комісії Добровінський А.В.).    

    Вовчанський міський голова                                              В.С.Шевченко

                                                                                                    

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ХХVІІІ   СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

    Від 08 вересня      2017 року                                      проект №    4- VIІ

 

Про внесення змін до    рішення ІІ (позачергової) сесії І пленерне засідання Вовчанської міської ради VІІ скликання  від 10.12.2015 року № 5-VІІ «Про затвердження    складу постійних депутатських комісій Вовчанської  міської  ради  VІІ скликання»

  

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій постанови Вовчанської міської виборчої комісії від 29.07.2017 року № 37, 38    відповідно до пп.2,3 ст.. 4, п.1 ст. 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» ст..47, п. 1, п.2 ст.  49, 59 Закону  України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада    

В И Р І Ш И Л А  :

 

1.Внести зміни до рішення  ІІ (позачергової) сесії І пленерне засідання Вовчанської міської ради  VІІ скликання  від 10.12.2015 року № 5-VІІ «Про затвердження    складу постійних депутатських комісій Вовчанської  міської  ради  VІІ скликання»   а саме:

1.1.Виключити зі складу постійної депутатської комісії з питань   економічного і соціального розвитку міста, соціального захисту, медичного обслуговування населення, з гуманітарних питань, питань молодіжної політики та спорту, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями депутата Алексеєва Сергія Петровича в зв’язку з достроковим припиненням його повноважень як депутата Вовчанської міської ради VІІ скликання.

1.2. Включити до складу постійної депутатської комісії з питань   економічного і соціального розвитку міста, соціального захисту, медичного обслуговування населення, з гуманітарних питань, питань молодіжної політики та спорту, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями депутата Грабара Анатолія Вікторовича, як визнаного обраним   депутатом  Вовчанської міської ради VІІ скликання.

1.3. Виключити зі складу постійної депутатської комісії з питань  комунальної власності, житлового-комунального  господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв’язку   депутата Прудіуса Володимира Вікторовича в зв’язку з достроковим припиненням його повноважень як депутата Вовчанської міської ради VІІ скликання.

1.4. Включити до складу постійної депутатської комісії з питань  комунальної власності, житлового-комунального  господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв’язку   депутата    Куценка Сергія Володимировича, як визнаного обраним   депутатом  Вовчанської міської ради VІІ скликання.

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування  (голова комісії Добровінський А.В.). 

       

    Вовчанський міський голова                                              В.С.Шевченко

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ХХVIІІ   СЕСІЯ  VI СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

    від  08 вересня 2017 року                                              проект № 6-VІІ

                                                                                                                                       

Про хід виконання   Програми економічного та соціального розвитку міста Вовчанська на 2016-2022 роки за І півріччя 2017 року

   Заслухавши на засіданнях  постійних депутатських комісій  інформацію Вовчанського міського голови про хід виконання Програми   економічного та соціального розвитку міста Вовчанська на 2016 - 2022 роки за І півріччя 2017 року,  відповідно     п. 22 ч.1 ст. 26, пп 9 п. 4 та п. 7 ст. 42, ст. 59  Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1.Інформацію про хід виконання  Програми економічного та соціального розвитку міста Вовчанська на 2016-2022 роки за І півріччя 2017 року взяти до відома (додається).

 2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань  економічного і соціального розвитку міста, соціального захисту, медичного обслуговування населення, з гуманітарних питань, питань молодіжної політики та спорту, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями (голова комісії Зарубіна А.І.).

 

 Вовчанський міський голова                                       В.С.Шевченко

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА

XXVIII   СЕСІЯ  VІI СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 08 вересня 2017 року                                   проект № 7-VII

 

Звіт про  виконання   бюджету Вовчанської міської ради   за І півріччя 2017 року

                                

          Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій доповідну записку начальника відділу бухгалтерського обліку і господарської діяльності Катасонової Л.М., відповідно до ст. 80 Бюджетного кодексу України та на підставі п.23 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити звіт про виконання міського бюджету за перше півріччя 2017 року по загальному фонду по доходах в сумі 14565,6 тис. грн. (98,6% ) в тому числі інша субвенція з районного бюджету на утримання дитячих дошкільних закладів міста та інша субвенція з обласного бюджету на виконання робіт по міні-проектам в сумі 4851,1 тис. грн.; по видатках у сумі 12324,3 тис. грн. (89,4%)
 2. Затвердити звіт про виконання міського бюджету за перше півріччя 2017 року по спеціальному фонду по доходах в сумі 1102,3 тис. грн.  по видаткам в сумі 1723,7 тис. грн. (58,7%)
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.).

 

  Вовчанський  міський голова                           В.С.Шевченко

 Переглянути додатки: ДОДАТОК 1, ДОДАТОК 2ДОДАТОК ВИДАТКИ

 

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА

ХХVIІІ  СЕСІЯ  VІI СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 08 вересня  2017  року                                                                    проект №    8-VII

 

Про внесення змін до  міського бюджету на 2017 рік

 

Внести зміни до рішення № 4-УІІ від 21.04.2017 року, внести зміни до рішення  сесії № 11-УІІ від 27.01.2017 року «Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік», внести зміни до рішення № 20-УІІ від 23.12.2016 року «Про міський бюджет на 2017 рік», керуючись статтею 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Визначити на 2017 рік:
 • доходи міського бюджету у сумі 43379,1 тис. грн., в тому числі доходи загального фонду міського бюджету 31880,8 тис. грн., доходи спеціального фонду міського бюджету 11498,3 тис. грн. згідно з додатком № 1 до цього рішення;
 • видатки  міського бюджету у сумі 44023,8 тис. грн., в тому числі видатки загального фонду міського бюджету 24525,4 тис. грн., видатки спеціального фонду міського бюджету 19498,5 тис. грн.
 • профіцит загального фонду міського бюджету у сумі – 6970,8 тис. грн. згідно з додатком 7 до цього рішення.;
 • дефіцит спеціального фонду міського бюджету – 8000,2 тис. грн. згідно з додатком 7 до цього рішення.
 1. Затвердити бюджетні призначення коштів міського бюджету на 2017 рік за типовою відомчою, тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів, у тому числі по загальному фонду 24525,4 тис. грн. та спеціальному фонду 19498,5 тис. грн. згідно з додатком № 2 до цього рішення.
 2. Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів міського бюджету у сумі 20,0 тис. грн.
 3. Затвердити на 2017 рік міжбюджетні трансферти в сумі 691,1 тис. грн.. згідно з додатком № 3 до цього рішення.
 4. Затвердити на 2017 рік перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку згідно з додатком № 4 до цього рішення.
 5. Затвердити на 2017 рік резервний фонд міського бюджету у сумі 20,0 тис. грн.
 6. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду міського бюджету на 2017 рік за їх економічною структурою:

оплата праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

поточні трансферти населенню;

поточні трансферти місцевим бюджетам.

 1. Затвердити в складі видатків міського бюджету кошти на реалізацію місцевих програм у сумі 44023,8 тис. грн. згідно з додатком № 5 до цього рішення.
 2. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право міській раді, в особі його керівника, отримувати в управлінні Державної казначейської служби у Вовчанському районі у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України:

- позики на покриття тимчасових касових розривів міського бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

 1. Одержувачам коштів міського бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості із зазначених видатків. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань, згідно з додатком № 6 до цього рішення.
 2. Установити, що у загальному фонді міського бюджету на 2017 рік до доходів належать надходження, визначені статтею 69 Бюджетного кодексу України.
 3. Установити, що джерелами формування спеціального фонду міського бюджету на 2017 рік у частині доходів є надходження, визначені статтею 691 Бюджетного кодексу України.
 4. Установити, що джерелами формування спеціального фонду міського бюджету на 2017 рік у частині фінансування є надходження, визначені статтею 71 Бюджетного кодексу України.
 5. Розпорядники коштів місцевих бюджетів та одержувачі коштів міського бюджету беруть бюджетні зобов’язання та здійснюють видатки за загальним фондом бюджету тільки в межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисами, враховуючи необхідність виконання бюджетних зобов’язань минулих років, узятих в органах Державної казначейської служби України.

            Зобов'язання, взяті розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів без відповідних бюджетних асигнувань або з перевищенням повноважень, встановлених рішенням сесії міської ради про міський бюджет, не вважаються бюджетними зобов'язаннями і не підлягають оплаті за рахунок бюджетних коштів. Взяття таких зобов'язань є порушенням бюджетного законодавства.

За наявності простроченої заборгованості із заробітної плати, а також за спожиті комунальні послуги та енергоносії розпорядники та одержувачі бюджетних коштів в межах бюджетних асигнувань за загальним фондом не беруть бюджетні зобов'язання та не здійснюють платежі за іншими заходами, пов’язаними з функціонуванням бюджетних установ (крім захищених видатків бюджету), до погашення такої заборгованості.

 1. Установити, що керівники бюджетних установ, які фінансуються з міського бюджету, утримують чисельність працівників та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ у кошторисах, одержувачі бюджетних коштів – в межах планів використання бюджетних коштів та фактично одержаних обсягів валових доходів.
 2. Встановити, що внесення змін до міського бюджету на 2017 рік здійснюється за рішенням сесії міської ради у випадках передбачених Бюджетним кодексом України. Надати право міському голові у період між сесіями Вовчанської міської ради, за умови погодження з постійною комісією міської ради з питань бюджету, проводити розпорядженням розподіл та перерозподіл коштів міського бюджету, додаткових дотацій, субвенцій із державного бюджету та інших трансфертів, з наступним внесенням змін до рішення про міський бюджет.
 3. Установити, що комунальні підприємства міста  сплачують до загального фонду міського бюджету частину чистого прибутку (доходу), нормативи відрахувань встановлені рішенням Вовчанської міської ради від 25.09.2008 року № 4.1-V «Про встановлення нормативу відрахувань частини чистого прибутку (доходу) господарськими організаціями комунальної власності та організаціями з часткою комунальної власності».

Частина чистого прибутку (доходу) сплачується наростаючим підсумком щоквартальної фінансово-господарської діяльності у 2017 році.

Комунальні  підприємства міста подають Розрахунок частини чистого прибутку (доходу) разом з фінансовою звітністю, складеною відповідно до Положень (стандартів) бухгалтерського обліку, до органів державної податкової служби у строки, передбачені для подання декларації з податку на прибуток.

 1. Надати право голові Вовчанської міської ради укладати договори про міжбюджетні трансферти між міським бюджетом та іншими бюджетами.
 2. Додатки № 1,2,3,4,5,6,7 до цього рішення є його невід'ємною частиною.
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (Козлова В.В.).

 

 Вовчанський   міський голова                                                    В.С.Шевченко

        

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ХХVІІІ   СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

    Від 08 вересня  2017 року                                       проект   №  9.1- VIІ

 

Про внесення доповнень до Плану діяльності Вовчанської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік

 

З метою планування діяльності Вовчанської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік для забезпечення здійснення державної регуляторної політики у м. Вовчанськ,  відповідно до п.7 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 7,13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності» міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Доповнити План діяльності Вовчанської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік, доповнивши його пунктами 9,10,11,12 відповідно додатку (додаток № 1).
 2. Зміни до  плану   оприлюднити на офіційному сайті Вовчанської міської ради.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської  етики, місцевого самоврядування  (голова комісії Добровінський А.В.).    

Вовчанській міський голова                                       В.С. Шевченко

 

                                              Додаток  

                                                      До рішення XVIІІ сесії VII скликання 

від 08.09.2017 року №

 

 

Доповнення до плану  діяльності   Вовчанської міської ради   з 

підготовки проектів регуляторних

актів на 2017 рік

 

№ п/п

Назва проекту регуляторного акту

Ціль прийняття регуляторного акту

Термін розробки регуляторного акту

Найменування підрозділу відповідального за розробку проекту

9.

 Про затвердження Порядку  розміщення тимчасових споруд  під час проведення ярмарок, державних та місцевих святкових, урочистих масових заходів на території міста Вовчанська

Поповнення дохідної частини бюджету міської ради

ІV квартал

Комісія з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності,депутатської етики та місцевого самоврядування

Комісії з питань бюджету

 

10.

Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно, що знаходиться в комунальній власності Вовчанської територіальної громади.

Поповнення дохідної частини бюджету міської ради

ІV квартал

Комісія з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності,депутатської етики та місцевого самоврядування

Комісії з питань бюджету

 

11.

Про впорядкування продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та пива (крім безалкогольного) на території міста 

Забезпечення правопорядку

ІV квартал

Виконавчий  комітет Вовчанської міської ради

12.

Про затвердження тарифів на ритуальні послуги, що надаються виконавцем – КП «Вовчанськ»

Поповнення доходної частини, врегулювання постуг

ІV квартал

Виконавчий  комітет Вовчанської міської ради

 

                                                                  

УКРАЇНА

ХХVІІІ СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р  І Ш Е Н Н Я

 

        Від 08 серпня  2017 року                                          проект № 9.2-VIІ

 

   Про Наглядову раду при комунальному підприємстві «Вовчанськ»  Вовчанської міської ради

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій звернення депутата Вовчанської міської ради Кулакова І.В. від 31.07.2017 року, з метою здійснення контролю щодо ефективності фінансово-господарської діяльності комунального підприємства «Вовчанськ», керуючись ст.ст. 65,78,90 Господарського кодексу України,  ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

 1. Затвердити критерії, відповідно до яких утворення Наглядової ради є обов’язковим у комунальному підприємстві «Вовчанськ» (додаток 1 додається).
 2. Затвердити порядок створення Наглядової ради та призначення її членів (додаток 2 додається).
 3. Затвердити типове положення про Наглядову раду (додаток 3 додається).
 4. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на Вовчанського міського голову Шевченка В.С.
 5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, ЖКГ, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку  (голова комісії   І.В.Кулаков), з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії        Добровінський А.В.).

 

 

Вовчанський міський голова                                                     В.С.Шевченко

 

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХXVІIІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

 

від 08 вересня 2017 року                                                               проект № 9.3-VII

 


Про внесення змін до мережі дошкільних навчальних закладів міста
на 2017 – 2018 навчальний рік

 

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій доповідну записку провідного спеціаліста Вовчанської міської ради Аргунової О.М., керуючись ст. 14, 30 Закону України «Про дошкільну освіту» від 11.07.2001 р. № 2628-ІІІ, наказом Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Типових штатних нормативів дошкільних навчальних закладів» від 04.11.2010 р. № 1055, ст. 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 р. № 280/97-вр, міська рада 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Внести зміни до мережі дошкільних навчальних закладів міста у складі 3 ясел-садків, 1 дитячого садка, 24 груп з 1 вересня 2017 року (Додаток 1).

 

 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.) та на постійну депутатську комісію з питань економічного і соціального розвитку міста, соціального захисту, медичного обслуговування населення, з гуманітарних питань, питань молодіжної політики та спорту, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями (голова комісії Зарубіна А.І.)

  

Вовчанський міський голова                                                          В.С.Шевченко