Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

проект рішень Vсесія VІІ скликання

                                                                                                    

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 V    СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

    Від 29 січня 2015 р.                                                       проект

 

Про надання згоди на прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Вовчанська будівлі колишньої дитячої консультації, яка розташована за адресою: м. Вовчанськ, вул. Короленко, 21 із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району Харківської області

 

            Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій  пропозиції Вовчанської районної ради (лист № 01-07/4 від 05.01.2016 р.), керуючись п.30 ч.1 ст.26, ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А  :

 

 1. Надати згоду на прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Вовчанська будівлі колишньої дитячої консультації, яка розташована за адресою: м. Вовчанськ, вул. Короленко, 21 із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району Харківської області.
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, ЖКГ, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку (голова комісії  Кулаков І.В.).

 

 

              

    Вовчанський міський голова                                              В.С.Шевченко


 

 

 

 

                                                                                                    

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 V    СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

    Від 29 січня 2015 р.                                                       проект

 

 

Про надання згоди комунальному  підприємству «Вовчанська водопровідна дільниця»  на списання  з балансу оргтехніки : комп’ютера, системного блока та ксерокса

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій  пропозиції комунального  підприємства «Вовчанська водопровідна дільниця»    (лист № 879 від 28.12.2015 р.), на підставі Порядку списання майна комунальної власності Вовчанської міської ради, затвердженого рішенням XVIІ сесії Вовчанської районної ради VI скликання від 23.11.2011 р. № 5-VI, керуючись ст.ст. 43, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

 1. Надати згоду комунальному підприємству «Вовчанська водопровідна     дільниця»  на списання  з балансу оргтехніки : комп’ютера, системного блока та ксерокса.

 

 

 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні депутатські комісії з питань бюджету (Козлова В.В.) та з питань комунальної власності та комунального господарства (Кулаков І.В.).

 

 

Вовчанський міський голова                                                            В.С.Шевченко

 

                                                                                                    

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 V    СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

    Від 29 січня 2015 р.                                                       проект

 

Про план роботи Вовчанської міської ради VIІ скликання на 2016 рік

 

            Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій проект плану роботи Вовчанської міської ради VIІ скликання на 2016 рік, відповідно до п.п. 7 п.1 ст. 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А  :

 

 1. Затвердити план роботи Вовчанської міської ради VIІ скликання на 2016 рік. (Додається).
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії Коростиченко І.А.).

 

 

              

    Вовчанський міський голова                                              В.С.Шевченко


 

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

V чергова СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

Від 29 січня 2016 р.                                                                           Проект

 

«Про внесення змін до додатку № 4 до рішення ХХVІ сесії VІ скликання Вовчанської міської ради №4-VІ від 18 травня 2012 року»

 

В зв”язку зі звільненням, 26.11.2015 року, з посади заступника голови Вовчанської міської П”явки Ірини Володимирівни, яка одночасно являлась головою робочого органу по регулюванню діяльності з розміщення зовнішньої реклами, враховуючи необхідність застосування спеціальних знань в сфері бухгалтерії при визначенні розміру плати за розміщення об”єктів зовнішньої реклами, на підставі Регламенту Вовчанської міської ради та керуючись ст. 59, ст. 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Вовчанська міська рада - 

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Додаток № 4 до рішення ХХVІ сесії VІ скликання Вовчанської міської ради № 4-VІ від 18 травня 2012 року «Про порядок розміщення зовнішньої реклами на території міста Вовчанська» викласти в наступній редакції:
 • Шабельник Володимир Миколайович, заступник міського голови – голова робочого органу;
 • Аргунова Олена Миколаївна, спеціаліста міської ради – секретар робочого органу.

Решту додатку залишити без змін.

 1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв”язку (голова комісії Кулаков Ігор Валерійович).

 

 

 

Вовчанський міський голова                                                      В.С.Шевченко

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

V СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

    Від   29 січня 2016 р.                                                                     проект

 

Про передачу комунального майна  комунального підприємства «Вовчанська водопровідна дільниця до міського комунального підприємства «Вовчанські очисні споруди».

 

   З метою приведення у відповідність до законодавства України по поводженням з твердими побутовими відходами, наведенням відповідного порядку по сплаті мешканцями міста за вивіз та переробку керуючись п.30 ст. 26, п.п.1п.9 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А  :

 

1.Передати майно міського комунального підприємства «Вовчанська водопровідна дільниця» (одну одиницю транспортних засобів (бульдозер

Т-150),  полігон твердих побутових відходів (район вулиць Леніна та Папаніна), залізобетонна огорожа полігону ТПВ)   до міського комунального підприємства «Вовчанські очисні споруди» до 1 березня 2016 року.

 1. Виконавчому комітетові міської ради утворити комісію по прийому передачі (одної одиниці транспортного засобу (бульдозер Т-150), полігон твердих побутових відходів (район вулиць Леніна та Папаніна), залізобетонної огорожі полігону ТПВ) з працівників К.П. «Вовчанська водопровідна дільниця», К.П. «Вовчанські очисні споруди», апарату виконавчого комітету міської ради.
 2. Контроль за виконання рішення покласти на комісію з питань комунальної власності, ЖКГ, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку (голова комісії  Кулаков І.В.).

 

 

Вовчанський міський голова                                                   В.С.Шевченко

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

V   СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

Від 29 січня 2016 р.                                                                           Проект

 

 

Про затвердження Положення про механізм справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

 

Відповідно до статті 69 Бюджетного кодексу України,  статей 7, 8, 10, 12 розділу І, глави 2 розділу ІІ та статті 266 розділу ХІІ Податкового Кодексу України, п. 72 Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» від 24.12.2015 р. № 909 – VIII, керуючись пунктом 24 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Скасувати рішення LXVI (позачергової) сесії VI скликання № 12-VI від 23.01.2015 року «Про затвердження Положення про механізм справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» та рішення LXVIІІ сесії VI скликання № 8-VI від 12.03.2015 року у зв’язку з внесенням змін до Податкового кодексу України.
 2. Затвердити Положення про механізм справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки в новій редакції, згідно з додатком № 1
  до цього рішення.
 3. Виконавчому комітету Вовчанської міської ради оприлюднити дане рішення у визначений законом спосіб.
 4. Застосовувати внесені зміни з дня оприлюднення даного рішення відповідно до п. 4 Прикінцевих положень Закону № 909-VIII, який передбачає, що до прийнятих рішень органів місцевого самоврядування про встановлення місцевих податків і зборів на 2016 рік не застосовуються вимоги, встановлені підпунктом 12.3.4 пункту 12.3 статті 12 Податкового кодексу України та Законом України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності".
 5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії Коростиченко І.А.) та постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.).

 

Вовчанський міський голова                                          В.С.Шевченко

 

 

Додаток № 1

до рішення  V сесії Вовчанської

міської ради VІІ   скликання

№     від 29 січня 2016 року

 

                                                                                  

Положення

про механізм справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

 

Положення про механізм справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, в м. Вовчанську та с. Плетенівка (далі – Положення) розроблено у відповідності зі статтею 266 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року № 2755-VI (зі змінами та доповненнями) і визначає механізм справляння, порядок обчислення та сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

 

 1. Визначення терміну житлові/нежитлові будівлі.

 

1.1. Будівлі, віднесені до житлового фонду, поділяються на такі типи:

 

а) житловий будинок – будівля капітального типу, споруджена з дотриманням вимог, встановлених законом, іншими нормативно-правовими актами, і призначена для постійного у ній проживання. Житлові будинки поділяються на житлові будинки садибного типу та житлові будинки квартирного типу різної поверховості. Житловий будинок садибного типу – житловий будинок, розташований на окремій земельній ділянці, який складається із житлових та допоміжних (нежитлових) приміщень;

 

б) прибудова до житлового будинку – частина будинку, розташована поза контуром його капітальних зовнішніх стін, і яка має з основною частиною будинку одну (або більше) спільну капітальну стіну;

 

в) квартира – ізольоване помешкання в житловому будинку, призначене та придатне для постійного у ньому проживання;

 

г) котедж – одноповерховий або півтораповерховий будинок невеликої житлової площі для постійного чи тимчасового проживання з присадибною ділянкою;

 

ґ) кімнати у багатосімейних (комунальних) квартирах – ізольовані помешкання в квартирі, в якій мешкають двоє чи більше квартиронаймачів;

 

1.1.1. Садовий будинок – споруда для літнього (сезонного) використання, яка в питаннях нормування площі забудови, зовнішніх конструкцій та інженерного обладнання не відповідає нормативам, установленим для житлових будинків.

 

1.1.2. Дачний будинок – житловий будинок для використання протягом року з метою позаміського відпочинку.

 

1.2. Об’єкти нежитлової нерухомості – будівлі, приміщення, що не віднесені відповідно до законодавства до житлового фонду. У нежитловій нерухомості виділяють:

 

а) будівлі готельні – готелі, мотелі, кемпінги, пансіонати, ресторани та бари, туристичні бази, гірські притулки, табори для відпочинку, будинки відпочинку;

 

б) будівлі офісні – будівлі фінансового обслуговування, адміністративно-побутові будівлі, будівлі для конторських та адміністративних цілей;

 

в) будівлі торговельні – торгові центри, універмаги, магазини, криті ринки, павільйони та зали для ярмарків, станції технічного обслуговування автомобілів, їдальні, кафе, закусочні, бази та склади підприємств торгівлі й громадського харчування, будівлі підприємств побутового обслуговування;

 

г) гаражі (наземні й підземні) та криті автомобільні стоянки;

 

ґ) будівлі промислові та склади;

 

д) будівлі для публічних виступів (казино, ігорні будинки);

 

е) господарські (присадибні) будівлі – допоміжні (нежитлові) приміщення, до яких належать сараї, хліви, гаражі, літні кухні, майстерні, вбиральні, погреби, навіси, котельні, бойлерні, трансформаторні підстанції тощо;

 

є) інші будівлі.

 

 1. Платники податку.

 

2.1. Платниками податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, розміщеної в м. Вовчанську та с. Плетенівка.

 

2.2. Визначення платників податку в разі перебування об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості у спільній частковій або спільній сумісній власності кількох осіб:

 

а) якщо об'єкт житлової та/або нежитлової нерухомості перебуває у спільній частковій власності кількох осіб, платником податку є кожна з цих осіб за належну їй частку;

 

б) якщо об'єкт житлової та/або нежитлової нерухомості перебуває у спільній сумісній власності кількох осіб, але не поділений в натурі, платником податку є одна з таких осіб-власників, визначена за їх згодою, якщо інше не встановлено судом;

 

в) якщо об'єкт житлової та/або нежитлової нерухомості перебуває у спільній сумісній власності кількох осіб і поділений між ними в натурі, платником податку є кожна з цих осіб за належну їй частку.

 

 1. Об'єкт оподаткування.

 

3.1. Об'єктом оподаткування є об'єкт житлової та/або нежитлової нерухомості, в тому числі його частка.

 

3.2. Не є об'єктом оподаткування:

 

а) об'єкти житлової та/або нежитлової нерухомості, які перебувають у власності органів державної влади, місцевого самоврядування, а також організацій, створених ними в установленому порядку, що повністю утримуються за рахунок відповідного державного бюджету чи місцевого бюджету і є неприбутковими (їх спільній власності);

 

б) об'єкти житлової та/або нежитлової нерухомості, які розташовані в зонах відчуження та безумовного (обов'язкового) відселення, визначені законом, в тому числі їх частки;

 

в) будівлі дитячих будинків сімейного типу;

 

г) гуртожитки;

 

ґ) об’єкти житлової нерухомості, в тому числі їх частки, що належать дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа, визнаним такими відповідно до закону, дітям-інвалідам, які виховуються одинокими матерями (батьками), але не більше одного такого об’єкта на дитину;

 

д) житлова нерухомість непридатна для проживання, в тому числі у зв’язку з аварійним станом, визнана такою згідно рішенням міської ради;

 

е) об’єкти нежитлової нерухомості, які використовуються суб’єктами господарювання малого та середнього бізнесу, що проводять свою діяльність в малих архітектурних формах та на ринках;

 

є) будівлі промисловості, зокрема виробничі корпуси, цехи, складські приміщення промислових підприємств;

 

ж) будівлі, споруди сільськогосподарських товаровиробників, призначені для використання безпосередньо у сільськогосподарській діяльності;

 

з) об’єкти житлової та нежитлової нерухомості, які перебувають у власності громадських організацій інвалідів та їх підприємств.

 

 1. База оподаткування.

 

4.1. Базою оподаткування є загальна площа об'єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його часток.

 

4.2. База оподаткування об'єктів житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, які перебувають у власності фізичних осіб, обчислюється контролюючим органом на підставі даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що безоплатно надаються органами державної реєстрації прав на нерухоме майно та/або на підставі оригіналів відповідних документів платників податків, зокрема документів на право власності.

 

4.3. База оподаткування об'єктів житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності юридичних осіб, обчислюється такими особами самостійно виходячи з загальної площі кожного окремого об’єкта оподаткування на підставі документів, що підтверджують право власності на такий об'єкт.

 

 1. Пільги із сплати податку.

 

5.1. База оподаткування об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичної особи – платника податку, зменшується:

 

а) для квартири/квартир незалежно від їх кількості – на 60 кв. метрів;

 

б) для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості – на 120 кв. метрів;

 

в) для різних видів об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток) –  на 180 кв. метрів.

 

Таке зменшення надається один раз за кожний базовий податковий (звітний) період (рік).

 

5.2. Звільнити від сплати податку на нерухоме майно:

 

а) об’єкти житлової та/або нежитлової нерухомості громадських об’єднань, благодійних організацій, релігійних організацій, розташованих на території  міста Вовчанська, статути (положення) яких зареєстровані у встановленому законом порядку, та використовуються для забезпечення діяльності, передбаченої такими статутами (положеннями);

 

б) об’єкти нежитлової нерухомості спортивно-оздоровчих комплексів підприємств, які не використовуються ними з метою одержання доходів;

 

в) об'єкти нежитлової нерухомості комунальної власності Вовчанської міської ради;

 

г) об'єкти нежитлової нерухомості організацій, які внесені до Реєстру неприбуткових організацій (установ).

 

5.3. Пільги з податку, що сплачується на відповідній території з об’єктів житлової нерухомості, для фізичних осіб не надаються на:

 

5.3.1. Об’єкт/об’єкти оподаткування, якщо площа такого/таких об’єкта/об’єктів перевищує п’ятикратний розмір неоподатковуваної площі, затвердженої рішенням міської ради.

 

5.3.2. Об’єкти оподаткування, що використовуються їх власниками з метою одержання доходів (здаються в оренду, лізинг, позичку, використовуються у підприємницькій діяльності).

 

5.4. Пільги з податку, що сплачується на відповідній території з об’єктів нежитлової нерухомості, встановлюються в залежності від майна, яке є об’єктом оподаткування.

 

5.5.Вовчанська міська рада до 1 лютого поточного року подає до відповідного контролюючого органу за місцезнаходженням об’єкта житлової нерухомості відомості стосовно пільг, наданих нею.

 

 1. Ставка податку.

 

6.1. Ставки податку для об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб, встановлюються  залежно від місця розташування (зональності) та типів таких об’єктів нерухомості у розмірі, що не перевищує три відсотки розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 квадратний метр бази оподаткування.

 

6.2. Ставки податку для фізичних осіб:

 

6.2.1. Ставка податку для об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних осіб становить:

 

а) 1% для квартири/квартир, загальна площа яких не перевищує 140 кв. метрів, або житлового будинку/будинків, загальна площа яких не перевищує 260 кв. метрів;

 

б) 2% для квартири/квартир, житлова площа яких перевищує 140 кв. метрів, або житлового будинку/будинків, житлова площа яких перевищує 260 кв. метрів;

 

в) 1% для різних видів об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності одного платника податку, сумарна житлова площа яких не перевищує 400 кв. метрів;

 

г) 2% для різних видів об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності одного платника податку, сумарна житлова площа яких перевищує 400 кв. метрів.

 

6.2.2. Ставка податку для об’єктів нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних осіб становить 0,1%.

 

6.2.3 Ставка податку для об’єктів нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних осіб – суб’єктів господарювання і використовуються для ведення малого та середнього бізнесу – 1% .

 

6.3.Ставки податку для юридичних осіб:

 

6.3.1. Ставка податку для об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності юридичних осіб становить 2%.

 

6.3.2. Ставка податку для об’єктів нежитлової нерухомості, що перебувають у власності юридичних осіб становить 1%.

 

 1. Податковий період.

 

Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному року.

 

 1. Порядок обчислення суми податку.

 

8.1 Обчислення суми податку з об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб, здійснюється контролюючим органом за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) власника житлової нерухомості у такому порядку:

 

а) за наявності у власності платника податку одного об’єкта житлової нерухомості, в тому числі його частки, податок обчислюється виходячи із бази оподаткування, зменшеної відповідно до розділу 5 (пункту “а”- “б”) даного Положення, та відповідної ставки податку;

 

б) за наявності у власності платника податку більше одного об’єкта житлової нерухомості одного типу, в тому числі їх часток, податок обчислюється виходячи із сумарної загальної площі таких об’єктів, зменшеної відповідно до розділу 5 (пункту “а”- “б”), та відповідної ставки податку;

 

в) за наявності у власності платника податку об’єктів житлової нерухомості різних видів, у тому числі їх часток, податок обчислюється виходячи із сумарної житлової площі таких об’єктів, зменшеної відповідно до розділу 5 (пункту “в”) даного Положення та відповідної ставки податку;

 

г) за наявності у власності платника податку об’єкта (об’єктів) житлової нерухомості, у тому числі його частки, що перебуває у власності фізичної чи юридичної особи - платника податку, загальна площа якого перевищує 300 квадратних метрів (для квартири) та/або 500 квадратних метрів (для будинку), сума податку, розрахована відповідно до підпунктів "а"-"в" цього підпункту, збільшується на 25000 гривень на рік за кожен такий об’єкт житлової нерухомості (його частку).

 

Обчислення суми податку з об’єкта/об’єктів нежитлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб, здійснюється контролюючим органом за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) власника такої нерухомості виходячи із загальної площі кожного з об’єктів нежитлової нерухомості та відповідної ставки податку.

 

8.2. Податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку, обчисленого згідно з підпунктом 8.1 розділу 8 цього Положення, та відповідні платіжні реквізити, зокрема, органів місцевого самоврядування за місцезнаходженням кожного з об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, надсилаються (вручаються) платнику податку контролюючим органом за місцем його податкової адреси (місцем реєстрації) до 1 липня року, що настає за базовим податковим (звітним) періодом (роком).

 

Щодо новоствореного (нововведеного) об'єкта житлової та нежитлової нерухомості податок сплачується фізичною особою – платником починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об'єкт.

 

Контролюючі органи за місцем проживання (реєстрації) платників податку в десятиденний строк інформують відповідні контролюючі органи за місцезнаходженням об’єктів житлової нерухомості про надіслані (вручені) платнику податку податкові повідомлення-рішення про сплату податку у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику.

 

Нарахування податку та надсилання (вручення) податкових повідомлень-рішень про сплату податку фізичним особам – нерезидентам здійснюють контролюючі органи за місцезнаходженням об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, що перебувають у власності таких нерезидентів.

 

8.3. Платники податку мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем проживання (реєстрації) для проведення звірки даних щодо:

 

- об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності платника податку;

 

- розміру житлової та нежитлової площі об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності платника податку;

 

- права на користування пільгою із сплати податку;

 

- розміру ставки податку;

 

- нарахованої суми податку.

 

У разі виявлення розбіжностей між даними контролюючих органів та даними, підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів, зокрема документів на право власності, контролюючий орган за місцем проживання (реєстрації) платника податку проводить перерахунок суми податку і надсилає (вручає) йому нове податкове повідомлення-рішення.

 

8.4. Органи державної реєстрації прав на нерухоме майно, а також органи, що здійснюють реєстрацію місця проживання фізичних осіб, зобов'язані до 15 квітня року, в якому набрало чинності це Положення, а в наступні роки –  щоквартально, у 15-денний строк після закінчення податкового (звітного) кварталу подавати контролюючим органам відомості, необхідні для розрахунку податку, за місцем розташування такого об'єкта нерухомого майна станом на перше число відповідного кварталу в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

 

8.5. Платники податку – юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцезнаходженням об'єкта оподаткування декларацію за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 Податкового Кодексу, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

 

Щодо новоствореного (нововведеного) об'єкта житлової нерухомості декларація подається протягом місяця з дня виникнення права власності на такий об'єкт.

 

 1. Порядок обчислення сум податку в разі зміни власника об'єкта оподаткування податком.

 

9.1. У разі переходу права власності на об'єкт оподаткування від одного власника до іншого протягом календарного року податок обчислюється для попереднього власника за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив право власності на зазначений об'єкт оподаткування, а для нового власника – починаючи з місяця, в якому виникло право власності.

 

9.2. Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.

 

 1. Порядок сплати податку.

10.1. Податок сплачується за місцем розташування об'єкта оподаткування і зараховується до міського бюджету згідно з положеннями Бюджетного кодексу України.

 1. Строки сплати податку.

 

11.1. Податкове зобов'язання за звітний рік сплачується:

 

а) фізичними особами – протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення;

б) юридичними особами – авансовими внесками, які відображаються в річній податковій декларації, щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом.

 1. Контроль.

 

12.1. Контроль за повнотою правильності та своєчасності сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, здійснюється органом державної податкової служби за місцезнаходженням об'єкта житлової нерухомості.

 

 

Секретар міської ради                                                          Л.І.Дудка

 

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

V  СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

Від 29 січня 2016 р.                                                                           Проект

 

 

Про встановлення ставок акцизного податку для суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю підакцизними товарами на території м. Вовчанська та с. Плетенівка

 

Відповідно до пп. 14.1.4, 14.1.5, 14.1.212 п. 14.1 статті 14, пп. 213.1.9 п. 213.1 статті 213, пп.. 215.3.4 та 215.3.10 п. 215.3 статті 215 Податкового кодексу України, п. 52 Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» від 24.12.2015 р. № 909-VIII, статті 143 Конституції України, пункту 203 статті 69 Бюджетного кодексу України, ст. 26, ст. 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Скасувати рішення LXVI (позачергової) сесії VI скликання № 15-VI від 23.01.2015 р. «Про встановлення ставок акцизного податку для суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю підакцизними товарами на території м. Вовчанська та с. Плетенівка» як таке, що не відповідає вимогам Податкового кодексу України.
 2. Встановити ставки акцизного податку для суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю підакцизними товарами на території м. Вовчанська та с. Плетенівка, а саме:

- алкогольні напої та пиво у розмірі 5 відсотків від вартості товару (з податком на додану вартість);

- тютюн, тютюнові вироби та промислові замінники тютюну у розмірі 5 відсотків від вартості товару (з податком на додану вартість);

- нафтопродукти, скраплений газ, речовини, що використовуються як компоненти моторних палив, паливо моторне альтернативне у розмірі 0,042 євро за кожний літр реалізованого (відпущеного) товару.

 1. 3. Виконавчому комітету Вовчанської міської ради оприлюднити дане рішення у визначений законом спосіб.
 2. Застосовувати внесені зміни з дня оприлюднення даного рішення відповідно до п. 4 Прикінцевих положень Закону № 909-VIII, який передбачає, що до прийнятих рішень органів місцевого самоврядування про встановлення місцевих податків і зборів на 2016 рік не застосовуються вимоги, встановлені підпунктом 12.3.4 пункту 12.3 статті 12 Податкового кодексу України та Законом України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності".
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії Коростиченко І.А.) та постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.).

 

 

 

Вовчанський міський голова                                                   В.С.Шевченко

 

 

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 V    СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

    Від 29 січня 2015 р.                                                       проект

 

 

Про встановлення транспортного податку

 

Відповідно до пп. 267.2.1 п. 267.2. та п. 267.4 статті 267 Податкового Кодексу України, п. 73 Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» від 24.12.2015 р. № 909-VIII, статті 69 Бюджетного Кодексу України, ст. 26, ст. 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Скасувати рішення LXVI (позачергової) сесії VI скликання № 13-VI від 23.01.2015 р. «Про встановлення транспортного податку» як таке, що не відповідає вимогам Податкового кодексу України.

 

2.Встановити транспортний податок для легкових автомобілів, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 750 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, у розмірі 25000 гривень.

 

 1. 3. Виконавчому комітету Вовчанської міської ради оприлюднити дане рішення у визначений законом спосіб.

 

 1. Застосовувати внесені зміни з дня оприлюднення даного рішення відповідно до п. 4 Прикінцевих положень Закону № 909-VIII, який передбачає, що до прийнятих рішень органів місцевого самоврядування про встановлення місцевих податків і зборів на 2016 рік не застосовуються вимоги, встановлені підпунктом 12.3.4 пункту 12.3 статті 12 Податкового кодексу України та Законом України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності".

 

 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії Коростиченко І.А.) та постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.).

 

Вовчанський міський голова                                              В.С.Шевченко

 

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

V СЕСІЯ   VII  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

    Від  29 січня 2016 року                                                                        проект

 

 

Про затвердження культурно-мистецьких заходів

на 2016 рік.

 

 

         Керуючись Законом України «Про державний бюджет України на    2016 рік», п. 6 ст. 91 Бюджетного кодексу України, ст.. 26,59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вовчанська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 

1.Затвердити культурно-мистецькі заходи по Вовчанській міській раді на 2016 рік. (Додається).

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.)

 

 

         Вовчанський міський голова                                         В.С.Шевченко 

 

 

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

V  СЕСІЯ  VII  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

    Від   29 січня 2016 р.                                                                     проект

 

Про виділення коштів на оплату громадських робіт

на 2016рік.

 

       Для проведення громадських робіт в 2016р. році, керуючись п. 30 ст. 26,59    Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

 ВИРІШИЛА:

 

 1. Виділити кошти в сумі 20000,00 грн., на оплату громадських робіт в 2016 році по КФК 100203  КЕКВ 2111 – 16400,00 грн., та КЕКВ 2120 –       3600,00 грн.,  за рахунок загального фонду міського бюджету.

 

 1. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (Козлова В.В.)

 

 

Вовчанський міський голова                                             В.С.Шевченко

 

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

V  СЕСІЯ  VII  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

    Від   29 січня 2016 р.                                                                     проект

 

Про затвердження Програми «Проведення громадських робіт

на території  Вовчанської міської ради»

на 2016 рік

 

       Для проведення громадських робіт в 2016 році, керуючись п. 30 ст. 26,59    Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

 ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити Програму «Проведення громадських робіт на території Вовчанської міської ради» на 2016 рік. (Додається).

 

 1. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (Козлова В.В.)

 

 

   Вовчанський міський голова                                             В.С.Шевченко

 

 

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

V  СЕСІЯ  VII  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

    Від   29 січня 2016 р.                                                                     проект

 

Про  затвердження природоохоронної програми на 2016 рік

 

         Керуючись Законом України «Про охорону навколишнього природного середовища», Постановою КМУ № 1147 від 17.09.1996 року зі змінами,  п.13 ст. 91 Бюджетного кодексу  України  та ст. 26,59 Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 

 1. Затвердити природоохоронну програму на 2016 рік Вовчанської міської ради на 2016 рік. (Додається).

 

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії  Козлова В.В.)

 

  

 Вовчанський міський голова                                              В.С.Шевченко                    

                                                                                                                                                     

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА

V   СЕСІЯ  VІI СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

29  січня 2016 року                                                                                           проект

 

 

Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік

 

Внести зміни до рішення № 3-УІІ від 24.12.2015 року «Про міський бюджет на 2016 рік», керуючись статтею 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Визначити на 2016 рік:
 • доходи міського бюджету у сумі 2 тис. грн., в тому числі доходи загального фонду міського бюджету 18773.1 тис. грн., доходи спеціального фонду міського бюджету 1395.1 тис. грн. згідно з додатком № 1 до цього рішення;
 • видатки  міського бюджету у сумі 20510,3 тис. грн., в тому числі видатки загального фонду міського бюджету 14507,7 тис. грн., видатки спеціального фонду міського бюджету 6002,6 тис. грн.;
 • профіцит міського бюджету у сумі – 4265,4 тис. грн. згідно з додатком 7 до цього рішення.;
 • дефіцит міського бюджету – 4607,5 тис. грн. згідно з додатком 7 до цього рішення.
 1. Затвердити розподіл видатків коштів міського бюджету на 2016 рік за типовою відомчою, тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів, у тому числі по загальному фонду 14507,7 тис. грн. та спеціальному фонду 6002,6 тис. грн. згідно з додатком № 2 до цього рішення.
 2. Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів міського бюджету у сумі 20,0 тис. грн.
 3. Затвердити на 2016 рік міжбюджетні трансферти в сумі 108,5 тис. грн.. згідно з додатком № 3 до цього рішення.
 4. Затвердити на 2016 рік перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку згідно з додатком № 4 до цього рішення.
 5. Затвердити на 2016 рік резервний фонд міського бюджету у сумі 3,0 тис. грн.
 6. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду міського бюджету на 2016 рік за їх економічною структурою:

оплата праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

поточні трансферти населенню;

поточні трансферти місцевим бюджетам.

 1. Затвердити в складі видатків міського бюджету кошти на реалізацію місцевих програм у сумі 454,7 тис. грн. згідно з додатком № 5 до цього рішення.
 2. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право міській раді, в особі його керівника, отримувати в управлінні Державної казначейської служби у Вовчанському районі у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України:

- позики на покриття тимчасових касових розривів міського бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

 1. Одержувачам коштів міського бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості із зазначених видатків. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань, згідно з додатком № 6 до цього рішення.
 2. Установити, що у загальному фонді міського бюджету на 2016 рік до доходів належать надходження, визначені статтею 69 Бюджетного кодексу України.
 3. Установити, що джерелами формування спеціального фонду міського бюджету на 2016 рік у частині доходів є надходження, визначені статтею 691 Бюджетного кодексу України.
 4. Установити, що джерелами формування спеціального фонду міського бюджету на 2016 рік у частині фінансування є надходження, визначені статтею 71 Бюджетного кодексу України.
 5. Розпорядники коштів місцевих бюджетів та одержувачі коштів міського бюджету беруть бюджетні зобов’язання та здійснюють видатки за загальним фондом бюджету тільки в межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисами, враховуючи необхідність виконання бюджетних зобов’язань минулих років, узятих в органах Державної казначейської служби України.

            Зобов'язання, взяті розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів без відповідних бюджетних асигнувань або з перевищенням повноважень, встановлених рішенням сесії міської ради про міський бюджет, не вважаються бюджетними зобов'язаннями і не підлягають оплаті за рахунок бюджетних коштів. Взяття таких зобов'язань є порушенням бюджетного законодавства.

За наявності простроченої заборгованості із заробітної плати, а також за спожиті комунальні послуги та енергоносії розпорядники та одержувачі бюджетних коштів в межах бюджетних асигнувань за загальним фондом не беруть бюджетні зобов'язання та не здійснюють платежі за іншими заходами, пов’язаними з функціонуванням бюджетних установ (крім захищених видатків бюджету), до погашення такої заборгованості.

 1. Установити, що керівники бюджетних установ, які фінансуються з міського бюджету, утримують чисельність працівників та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ у кошторисах, одержувачі бюджетних коштів – в межах планів використання бюджетних коштів та фактично одержаних обсягів валових доходів.
 2. Встановити, що внесення змін до міського бюджету на 2016 рік здійснюється за рішенням сесії міської ради у випадках передбачених Бюджетним кодексом України. Надати право міському голові у період між сесіями Вовчанської міської ради, за умови погодження з постійною комісією міської ради з питань бюджету, проводити розпорядженням розподіл та перерозподіл коштів міського бюджету, додаткових дотацій, субвенцій із державного бюджету та інших трансфертів, з наступним внесенням змін до рішення про міський бюджет.
 3. Установити, що комунальні підприємства міста  сплачують до загального фонду міського бюджету частину чистого прибутку (доходу), нормативи відрахувань встановлені рішенням Вовчанської міської ради від 25.09.2008 року № 4.1-V «Про встановлення нормативу відрахувань частини чистого прибутку (доходу) господарськими організаціями комунальної власності та організаціями з часткою комунальної власності».

Частина чистого прибутку (доходу) сплачується наростаючим підсумком щоквартальної фінансово-господарської діяльності у 2016 році.

Комунальні  підприємства міста подають Розрахунок частини чистого прибутку (доходу) разом з фінансовою звітністю, складеною відповідно до Положень (стандартів) бухгалтерського обліку, до органів державної податкової служби у строки, передбачені для подання декларації з податку на прибуток.

 1. Надати право голові Вовчанської міської ради укладати договори про міжбюджетні трансферти між міським бюджетом та іншими бюджетами.
 2. Додатки № 1 - 6 до цього рішення є його невід'ємною частиною.
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (Козлова В.В.).

 

 

Вовчанський міський голова                                                                  В.С.Шевченко

 

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

V СЕСІЯ   VII   СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

    Від  29 січня 2016 р.                                                                        проект

 

 

                      Про затвердження програми «Використання коштів резервного фонду бюджету» на 2016 рік.

 

 

         Керуючись Законом України «Про державний бюджет України на    2016 рік» та п.2, ст. 24 п.16 ст. 91 Бюджетного кодексу України, п.45 ст.. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вовчанська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 

 1. Затвердити програму щодо використання коштів резервного фонду бюджету по Вовчанській міській раді на 2016 рік. (Додається).

 

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.)

 

 

         Вовчанський міський голова                                         В.С.Шевченко 

 

 

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

V  СЕСІЯ   VII  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

    Від  29 січня 2016 року.                                                                проект

 

 

Про  затвердження програми «Соціальний захист та соціальне забезпечення населення м. Вовчанськ на 2016 рік.

                                

         Керуючись Законом України «Про державний бюджет України на    2016 рік» та п.3 ст. 91 Бюджетного кодексу України ст.. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вовчанська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити Програму соціального захисту та соціального забезпечення населення м. Вовчанська на 2016 рік. (Додається).

 

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.)

 

 

      Вовчанський міський голова                                          В.С.Шевченко                           

 

  

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

V СЕСІЯ   VII  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

    Від  29 січня 2016 року                                                                        проект

 

 

Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку міста Вовчанська на 2016-2022 роки 

 

 

         Розглянувши пропозиції депутатів Вовчанської міської ради щодо проблемних питань, які існують на територіях закріплених округів, керуючись Законом України «Про державний бюджет України на    2016 рік», п ст.. 26, 59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». 6 ст. 91 Бюджетного кодексу України, “Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України, постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2003 р. № 621 “Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету”, Вовчанська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 

1.Затвердити Програму соціально-економічного розвитку міста Вовчанська на 2016-2022 роки  (Додається).

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.)

 

 

         Вовчанський міський голова                                         В.С.Шевченко

 

  

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 V сесія   VІI   скликання

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

   

    від   29 січня 2016 р.                                                                          проект

                                       

Про  затвердження угоди на передачу трансфертів районному бюджету  на 2016 рік

 

         Розглянувши пропозиції районної ради про спільне фінансування об’єктів спільного користування та згідно ст. 91, 92 Бюджетного  кодексу України, п.43 ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

                                            В И Р І Ш И Л А :

 1. 1. Виділити кошти в сумі 108500,00 грн. на фінансування об’єктів спільного користування районну газету «Хлібороб» та районне радіомовлення.
 2. Затвердити укладену угоду з районною радою про надання  міжбюджетних трансферів  на утримання об’єктів спільного користування: Вовчанської районної газети «Хлібороб» в сумі 78700,00 грн. на виконання районної Програми основних напрямків діяльності Вовчанської районної газети «Хлібороб» на 2016 рік; редакції Вовчанського радіомовлення в сумі 29800,00 грн. на виконання районної Програми діяльності редакції Вовчанського районного радіомовлення на 2016 рік.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії – В.В.Козлова).    

 

         Вовчанський міський голова                                                В.С.Шевченко

 

                                                                                                      

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 V    СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

    Від 29 січня 2015 р.                                                       проект

 

Про надання згоди на прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Вовчанська будівлі колишньої дитячої консультації, яка розташована за адресою: м. Вовчанськ, вул. Короленко, 21 із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району Харківської області

 

            Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій  пропозиції Вовчанської районної ради (лист № 01-07/4 від 05.01.2016 р.), керуючись п.30 ч.1 ст.26, ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А  :

 

 1. Надати згоду на прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Вовчанська будівлі колишньої дитячої консультації, яка розташована за адресою: м. Вовчанськ, вул. Короленко, 21 із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району Харківської області.
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, ЖКГ, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку (голова комісії  Кулаков І.В.).

 

 

              

    Вовчанський міський голова                                              В.С.Шевченко


 

                                                                                                    

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 V    СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

    Від 29 січня 2015 р.                                                       проект

 

 

Про надання згоди комунальному  підприємству «Вовчанська водопровідна дільниця»  на списання  з балансу оргтехніки : комп’ютера, системного блока та ксерокса

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій  пропозиції комунального  підприємства «Вовчанська водопровідна дільниця»    (лист № 879 від 28.12.2015 р.), на підставі Порядку списання майна комунальної власності Вовчанської міської ради, затвердженого рішенням XVIІ сесії Вовчанської районної ради VI скликання від 23.11.2011 р. № 5-VI, керуючись ст.ст. 43, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

 1. Надати згоду комунальному підприємству «Вовчанська водопровідна     дільниця»  на списання  з балансу оргтехніки : комп’ютера, системного блока та ксерокса.

 

 

 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні депутатські комісії з питань бюджету (Козлова В.В.) та з питань комунальної власності та комунального господарства (Кулаков І.В.).

 

 

Вовчанський міський голова                                                            В.С.Шевченко

 

                                                                                                    

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 V    СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

    Від 29 січня 2015 р.                                                       проект

 

Про план роботи Вовчанської міської ради VIІ скликання на 2016 рік

 

            Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій проект плану роботи Вовчанської міської ради VIІ скликання на 2016 рік, відповідно до п.п. 7 п.1 ст. 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А  :

 

 1. Затвердити план роботи Вовчанської міської ради VIІ скликання на 2016 рік. (Додається).
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії Коростиченко І.А.).

 

                  Вовчанський міський голова                                              В.С.Шевченко


 

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

V чергова СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

Від 29 січня 2016 р.                                                                           Проект

 

«Про внесення змін до додатку № 4 до рішення ХХVІ сесії VІ скликання Вовчанської міської ради №4-VІ від 18 травня 2012 року»

 

В зв”язку зі звільненням, 26.11.2015 року, з посади заступника голови Вовчанської міської П”явки Ірини Володимирівни, яка одночасно являлась головою робочого органу по регулюванню діяльності з розміщення зовнішньої реклами, враховуючи необхідність застосування спеціальних знань в сфері бухгалтерії при визначенні розміру плати за розміщення об”єктів зовнішньої реклами, на підставі Регламенту Вовчанської міської ради та керуючись ст. 59, ст. 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Вовчанська міська рада - 

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Додаток № 4 до рішення ХХVІ сесії VІ скликання Вовчанської міської ради № 4-VІ від 18 травня 2012 року «Про порядок розміщення зовнішньої реклами на території міста Вовчанська» викласти в наступній редакції:
 • Шабельник Володимир Миколайович, заступник міського голови – голова робочого органу;
 • Аргунова Олена Миколаївна, спеціаліста міської ради – секретар робочого органу.

Решту додатку залишити без змін.

 1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв”язку (голова комісії Кулаков Ігор Валерійович).

  

Вовчанський міський голова                                                      В.С.Шевченко

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

V СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

    Від   29 січня 2016 р.                                                                     проект

 

Про передачу комунального майна  комунального підприємства «Вовчанська водопровідна дільниця до міського комунального підприємства «Вовчанські очисні споруди».

 

   З метою приведення у відповідність до законодавства України по поводженням з твердими побутовими відходами, наведенням відповідного порядку по сплаті мешканцями міста за вивіз та переробку керуючись п.30 ст. 26, п.п.1п.9 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А  :

 

1.Передати майно міського комунального підприємства «Вовчанська водопровідна дільниця» (одну одиницю транспортних засобів (бульдозер

Т-150),  полігон твердих побутових відходів (район вулиць Леніна та Папаніна), залізобетонна огорожа полігону ТПВ)   до міського комунального підприємства «Вовчанські очисні споруди» до 1 березня 2016 року.

 1. Виконавчому комітетові міської ради утворити комісію по прийому передачі (одної одиниці транспортного засобу (бульдозер Т-150), полігон твердих побутових відходів (район вулиць Леніна та Папаніна), залізобетонної огорожі полігону ТПВ) з працівників К.П. «Вовчанська водопровідна дільниця», К.П. «Вовчанські очисні споруди», апарату виконавчого комітету міської ради.
 2. Контроль за виконання рішення покласти на комісію з питань комунальної власності, ЖКГ, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку (голова комісії  Кулаков І.В.).

 

Вовчанський міський голова                                                   В.С.Шевченко

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

V   СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

Від 29 січня 2016 р.                                                                           Проект

 

 

Про затвердження Положення про механізм справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

 

Відповідно до статті 69 Бюджетного кодексу України,  статей 7, 8, 10, 12 розділу І, глави 2 розділу ІІ та статті 266 розділу ХІІ Податкового Кодексу України, п. 72 Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» від 24.12.2015 р. № 909 – VIII, керуючись пунктом 24 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Скасувати рішення LXVI (позачергової) сесії VI скликання № 12-VI від 23.01.2015 року «Про затвердження Положення про механізм справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» та рішення LXVIІІ сесії VI скликання № 8-VI від 12.03.2015 року у зв’язку з внесенням змін до Податкового кодексу України.
 2. Затвердити Положення про механізм справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки в новій редакції, згідно з додатком № 1
  до цього рішення.
 3. Виконавчому комітету Вовчанської міської ради оприлюднити дане рішення у визначений законом спосіб.
 4. Застосовувати внесені зміни з дня оприлюднення даного рішення відповідно до п. 4 Прикінцевих положень Закону № 909-VIII, який передбачає, що до прийнятих рішень органів місцевого самоврядування про встановлення місцевих податків і зборів на 2016 рік не застосовуються вимоги, встановлені підпунктом 12.3.4 пункту 12.3 статті 12 Податкового кодексу України та Законом України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності".
 5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії Коростиченко І.А.) та постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.).

 

Вовчанський міський голова                                          В.С.Шевченко

 

 

Додаток № 1

до рішення  V сесії Вовчанської

міської ради VІІ   скликання

№     від 29 січня 2016 року

 

                                                                                  

Положення

про механізм справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

 

Положення про механізм справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, в м. Вовчанську та с. Плетенівка (далі – Положення) розроблено у відповідності зі статтею 266 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року № 2755-VI (зі змінами та доповненнями) і визначає механізм справляння, порядок обчислення та сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

 

 1. Визначення терміну житлові/нежитлові будівлі.

 

1.1. Будівлі, віднесені до житлового фонду, поділяються на такі типи:

 

а) житловий будинок – будівля капітального типу, споруджена з дотриманням вимог, встановлених законом, іншими нормативно-правовими актами, і призначена для постійного у ній проживання. Житлові будинки поділяються на житлові будинки садибного типу та житлові будинки квартирного типу різної поверховості. Житловий будинок садибного типу – житловий будинок, розташований на окремій земельній ділянці, який складається із житлових та допоміжних (нежитлових) приміщень;

 

б) прибудова до житлового будинку – частина будинку, розташована поза контуром його капітальних зовнішніх стін, і яка має з основною частиною будинку одну (або більше) спільну капітальну стіну;

 

в) квартира – ізольоване помешкання в житловому будинку, призначене та придатне для постійного у ньому проживання;

 

г) котедж – одноповерховий або півтораповерховий будинок невеликої житлової площі для постійного чи тимчасового проживання з присадибною ділянкою;

 

ґ) кімнати у багатосімейних (комунальних) квартирах – ізольовані помешкання в квартирі, в якій мешкають двоє чи більше квартиронаймачів;

 

1.1.1. Садовий будинок – споруда для літнього (сезонного) використання, яка в питаннях нормування площі забудови, зовнішніх конструкцій та інженерного обладнання не відповідає нормативам, установленим для житлових будинків.

 

1.1.2. Дачний будинок – житловий будинок для використання протягом року з метою позаміського відпочинку.

 

1.2. Об’єкти нежитлової нерухомості – будівлі, приміщення, що не віднесені відповідно до законодавства до житлового фонду. У нежитловій нерухомості виділяють:

 

а) будівлі готельні – готелі, мотелі, кемпінги, пансіонати, ресторани та бари, туристичні бази, гірські притулки, табори для відпочинку, будинки відпочинку;

 

б) будівлі офісні – будівлі фінансового обслуговування, адміністративно-побутові будівлі, будівлі для конторських та адміністративних цілей;

 

в) будівлі торговельні – торгові центри, універмаги, магазини, криті ринки, павільйони та зали для ярмарків, станції технічного обслуговування автомобілів, їдальні, кафе, закусочні, бази та склади підприємств торгівлі й громадського харчування, будівлі підприємств побутового обслуговування;

 

г) гаражі (наземні й підземні) та криті автомобільні стоянки;

 

ґ) будівлі промислові та склади;

 

д) будівлі для публічних виступів (казино, ігорні будинки);

 

е) господарські (присадибні) будівлі – допоміжні (нежитлові) приміщення, до яких належать сараї, хліви, гаражі, літні кухні, майстерні, вбиральні, погреби, навіси, котельні, бойлерні, трансформаторні підстанції тощо;

 

є) інші будівлі.

 

 1. Платники податку.

 

2.1. Платниками податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, розміщеної в м. Вовчанську та с. Плетенівка.

 

2.2. Визначення платників податку в разі перебування об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості у спільній частковій або спільній сумісній власності кількох осіб:

 

а) якщо об'єкт житлової та/або нежитлової нерухомості перебуває у спільній частковій власності кількох осіб, платником податку є кожна з цих осіб за належну їй частку;

 

б) якщо об'єкт житлової та/або нежитлової нерухомості перебуває у спільній сумісній власності кількох осіб, але не поділений в натурі, платником податку є одна з таких осіб-власників, визначена за їх згодою, якщо інше не встановлено судом;

 

в) якщо об'єкт житлової та/або нежитлової нерухомості перебуває у спільній сумісній власності кількох осіб і поділений між ними в натурі, платником податку є кожна з цих осіб за належну їй частку.

 

 1. Об'єкт оподаткування.

 

3.1. Об'єктом оподаткування є об'єкт житлової та/або нежитлової нерухомості, в тому числі його частка.

 

3.2. Не є об'єктом оподаткування:

 

а) об'єкти житлової та/або нежитлової нерухомості, які перебувають у власності органів державної влади, місцевого самоврядування, а також організацій, створених ними в установленому порядку, що повністю утримуються за рахунок відповідного державного бюджету чи місцевого бюджету і є неприбутковими (їх спільній власності);

 

б) об'єкти житлової та/або нежитлової нерухомості, які розташовані в зонах відчуження та безумовного (обов'язкового) відселення, визначені законом, в тому числі їх частки;

 

в) будівлі дитячих будинків сімейного типу;

 

г) гуртожитки;

 

ґ) об’єкти житлової нерухомості, в тому числі їх частки, що належать дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа, визнаним такими відповідно до закону, дітям-інвалідам, які виховуються одинокими матерями (батьками), але не більше одного такого об’єкта на дитину;

 

д) житлова нерухомість непридатна для проживання, в тому числі у зв’язку з аварійним станом, визнана такою згідно рішенням міської ради;

 

е) об’єкти нежитлової нерухомості, які використовуються суб’єктами господарювання малого та середнього бізнесу, що проводять свою діяльність в малих архітектурних формах та на ринках;

 

є) будівлі промисловості, зокрема виробничі корпуси, цехи, складські приміщення промислових підприємств;

 

ж) будівлі, споруди сільськогосподарських товаровиробників, призначені для використання безпосередньо у сільськогосподарській діяльності;

 

з) об’єкти житлової та нежитлової нерухомості, які перебувають у власності громадських організацій інвалідів та їх підприємств.

 

 1. База оподаткування.

 

4.1. Базою оподаткування є загальна площа об'єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його часток.

 

4.2. База оподаткування об'єктів житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, які перебувають у власності фізичних осіб, обчислюється контролюючим органом на підставі даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що безоплатно надаються органами державної реєстрації прав на нерухоме майно та/або на підставі оригіналів відповідних документів платників податків, зокрема документів на право власності.

 

4.3. База оподаткування об'єктів житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності юридичних осіб, обчислюється такими особами самостійно виходячи з загальної площі кожного окремого об’єкта оподаткування на підставі документів, що підтверджують право власності на такий об'єкт.

 

 1. Пільги із сплати податку.

 

5.1. База оподаткування об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичної особи – платника податку, зменшується:

 

а) для квартири/квартир незалежно від їх кількості – на 60 кв. метрів;

 

б) для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості – на 120 кв. метрів;

 

в) для різних видів об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток) –  на 180 кв. метрів.

 

Таке зменшення надається один раз за кожний базовий податковий (звітний) період (рік).

 

5.2. Звільнити від сплати податку на нерухоме майно:

 

а) об’єкти житлової та/або нежитлової нерухомості громадських об’єднань, благодійних організацій, релігійних організацій, розташованих на території  міста Вовчанська, статути (положення) яких зареєстровані у встановленому законом порядку, та використовуються для забезпечення діяльності, передбаченої такими статутами (положеннями);

 

б) об’єкти нежитлової нерухомості спортивно-оздоровчих комплексів підприємств, які не використовуються ними з метою одержання доходів;

 

в) об'єкти нежитлової нерухомості комунальної власності Вовчанської міської ради;

 

г) об'єкти нежитлової нерухомості організацій, які внесені до Реєстру неприбуткових організацій (установ).

 

5.3. Пільги з податку, що сплачується на відповідній території з об’єктів житлової нерухомості, для фізичних осіб не надаються на:

 

5.3.1. Об’єкт/об’єкти оподаткування, якщо площа такого/таких об’єкта/об’єктів перевищує п’ятикратний розмір неоподатковуваної площі, затвердженої рішенням міської ради.

 

5.3.2. Об’єкти оподаткування, що використовуються їх власниками з метою одержання доходів (здаються в оренду, лізинг, позичку, використовуються у підприємницькій діяльності).

 

5.4. Пільги з податку, що сплачується на відповідній території з об’єктів нежитлової нерухомості, встановлюються в залежності від майна, яке є об’єктом оподаткування.

 

5.5.Вовчанська міська рада до 1 лютого поточного року подає до відповідного контролюючого органу за місцезнаходженням об’єкта житлової нерухомості відомості стосовно пільг, наданих нею.

 

 1. Ставка податку.

 

6.1. Ставки податку для об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб, встановлюються  залежно від місця розташування (зональності) та типів таких об’єктів нерухомості у розмірі, що не перевищує три відсотки розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 квадратний метр бази оподаткування.

 

6.2. Ставки податку для фізичних осіб:

 

6.2.1. Ставка податку для об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних осіб становить:

 

а) 1% для квартири/квартир, загальна площа яких не перевищує 140 кв. метрів, або житлового будинку/будинків, загальна площа яких не перевищує 260 кв. метрів;

 

б) 2% для квартири/квартир, житлова площа яких перевищує 140 кв. метрів, або житлового будинку/будинків, житлова площа яких перевищує 260 кв. метрів;

 

в) 1% для різних видів об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності одного платника податку, сумарна житлова площа яких не перевищує 400 кв. метрів;

 

г) 2% для різних видів об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності одного платника податку, сумарна житлова площа яких перевищує 400 кв. метрів.

 

6.2.2. Ставка податку для об’єктів нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних осіб становить 0,1%.

 

6.2.3 Ставка податку для об’єктів нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних осіб – суб’єктів господарювання і використовуються для ведення малого та середнього бізнесу – 1% .

 

6.3.Ставки податку для юридичних осіб:

 

6.3.1. Ставка податку для об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності юридичних осіб становить 2%.

 

6.3.2. Ставка податку для об’єктів нежитлової нерухомості, що перебувають у власності юридичних осіб становить 1%.

 

 1. Податковий період.

 

Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному року.

 

 1. Порядок обчислення суми податку.

 

8.1 Обчислення суми податку з об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб, здійснюється контролюючим органом за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) власника житлової нерухомості у такому порядку:

 

а) за наявності у власності платника податку одного об’єкта житлової нерухомості, в тому числі його частки, податок обчислюється виходячи із бази оподаткування, зменшеної відповідно до розділу 5 (пункту “а”- “б”) даного Положення, та відповідної ставки податку;

 

б) за наявності у власності платника податку більше одного об’єкта житлової нерухомості одного типу, в тому числі їх часток, податок обчислюється виходячи із сумарної загальної площі таких об’єктів, зменшеної відповідно до розділу 5 (пункту “а”- “б”), та відповідної ставки податку;

 

в) за наявності у власності платника податку об’єктів житлової нерухомості різних видів, у тому числі їх часток, податок обчислюється виходячи із сумарної житлової площі таких об’єктів, зменшеної відповідно до розділу 5 (пункту “в”) даного Положення та відповідної ставки податку;

 

г) за наявності у власності платника податку об’єкта (об’єктів) житлової нерухомості, у тому числі його частки, що перебуває у власності фізичної чи юридичної особи - платника податку, загальна площа якого перевищує 300 квадратних метрів (для квартири) та/або 500 квадратних метрів (для будинку), сума податку, розрахована відповідно до підпунктів "а"-"в" цього підпункту, збільшується на 25000 гривень на рік за кожен такий об’єкт житлової нерухомості (його частку).

 

Обчислення суми податку з об’єкта/об’єктів нежитлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб, здійснюється контролюючим органом за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) власника такої нерухомості виходячи із загальної площі кожного з об’єктів нежитлової нерухомості та відповідної ставки податку.

 

8.2. Податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку, обчисленого згідно з підпунктом 8.1 розділу 8 цього Положення, та відповідні платіжні реквізити, зокрема, органів місцевого самоврядування за місцезнаходженням кожного з об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, надсилаються (вручаються) платнику податку контролюючим органом за місцем його податкової адреси (місцем реєстрації) до 1 липня року, що настає за базовим податковим (звітним) періодом (роком).

 

Щодо новоствореного (нововведеного) об'єкта житлової та нежитлової нерухомості податок сплачується фізичною особою – платником починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об'єкт.

 

Контролюючі органи за місцем проживання (реєстрації) платників податку в десятиденний строк інформують відповідні контролюючі органи за місцезнаходженням об’єктів житлової нерухомості про надіслані (вручені) платнику податку податкові повідомлення-рішення про сплату податку у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику.

 

Нарахування податку та надсилання (вручення) податкових повідомлень-рішень про сплату податку фізичним особам – нерезидентам здійснюють контролюючі органи за місцезнаходженням об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, що перебувають у власності таких нерезидентів.

 

8.3. Платники податку мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем проживання (реєстрації) для проведення звірки даних щодо:

 

- об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності платника податку;

 

- розміру житлової та нежитлової площі об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності платника податку;

 

- права на користування пільгою із сплати податку;

 

- розміру ставки податку;

 

- нарахованої суми податку.

 

У разі виявлення розбіжностей між даними контролюючих органів та даними, підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів, зокрема документів на право власності, контролюючий орган за місцем проживання (реєстрації) платника податку проводить перерахунок суми податку і надсилає (вручає) йому нове податкове повідомлення-рішення.

 

8.4. Органи державної реєстрації прав на нерухоме майно, а також органи, що здійснюють реєстрацію місця проживання фізичних осіб, зобов'язані до 15 квітня року, в якому набрало чинності це Положення, а в наступні роки –  щоквартально, у 15-денний строк після закінчення податкового (звітного) кварталу подавати контролюючим органам відомості, необхідні для розрахунку податку, за місцем розташування такого об'єкта нерухомого майна станом на перше число відповідного кварталу в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

 

8.5. Платники податку – юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцезнаходженням об'єкта оподаткування декларацію за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 Податкового Кодексу, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

 

Щодо новоствореного (нововведеного) об'єкта житлової нерухомості декларація подається протягом місяця з дня виникнення права власності на такий об'єкт.

 

 1. Порядок обчислення сум податку в разі зміни власника об'єкта оподаткування податком.

 

9.1. У разі переходу права власності на об'єкт оподаткування від одного власника до іншого протягом календарного року податок обчислюється для попереднього власника за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив право власності на зазначений об'єкт оподаткування, а для нового власника – починаючи з місяця, в якому виникло право власності.

 

9.2. Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.

 

 1. Порядок сплати податку.

10.1. Податок сплачується за місцем розташування об'єкта оподаткування і зараховується до міського бюджету згідно з положеннями Бюджетного кодексу України.

 1. Строки сплати податку.

 

11.1. Податкове зобов'язання за звітний рік сплачується:

 

а) фізичними особами – протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення;

б) юридичними особами – авансовими внесками, які відображаються в річній податковій декларації, щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом.

 1. Контроль.

 

12.1. Контроль за повнотою правильності та своєчасності сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, здійснюється органом державної податкової служби за місцезнаходженням об'єкта житлової нерухомості.

 

 

Секретар міської ради                                                          Л.І.Дудка

 

  

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

V  СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

Від 29 січня 2016 р.                                                                           Проект

 

 

Про встановлення ставок акцизного податку для суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю підакцизними товарами на території м. Вовчанська та с. Плетенівка

 

Відповідно до пп. 14.1.4, 14.1.5, 14.1.212 п. 14.1 статті 14, пп. 213.1.9 п. 213.1 статті 213, пп.. 215.3.4 та 215.3.10 п. 215.3 статті 215 Податкового кодексу України, п. 52 Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» від 24.12.2015 р. № 909-VIII, статті 143 Конституції України, пункту 203 статті 69 Бюджетного кодексу України, ст. 26, ст. 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Скасувати рішення LXVI (позачергової) сесії VI скликання № 15-VI від 23.01.2015 р. «Про встановлення ставок акцизного податку для суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю підакцизними товарами на території м. Вовчанська та с. Плетенівка» як таке, що не відповідає вимогам Податкового кодексу України.
 2. Встановити ставки акцизного податку для суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю підакцизними товарами на території м. Вовчанська та с. Плетенівка, а саме:

- алкогольні напої та пиво у розмірі 5 відсотків від вартості товару (з податком на додану вартість);

- тютюн, тютюнові вироби та промислові замінники тютюну у розмірі 5 відсотків від вартості товару (з податком на додану вартість);

- нафтопродукти, скраплений газ, речовини, що використовуються як компоненти моторних палив, паливо моторне альтернативне у розмірі 0,042 євро за кожний літр реалізованого (відпущеного) товару.

 1. 3. Виконавчому комітету Вовчанської міської ради оприлюднити дане рішення у визначений законом спосіб.
 2. Застосовувати внесені зміни з дня оприлюднення даного рішення відповідно до п. 4 Прикінцевих положень Закону № 909-VIII, який передбачає, що до прийнятих рішень органів місцевого самоврядування про встановлення місцевих податків і зборів на 2016 рік не застосовуються вимоги, встановлені підпунктом 12.3.4 пункту 12.3 статті 12 Податкового кодексу України та Законом України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності".
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії Коростиченко І.А.) та постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.).

 

Вовчанський міський голова                                                   В.С.Шевченко

 

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 V    СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

    Від 29 січня 2015 р.                                                       проект

 

 

Про встановлення транспортного податку

 

Відповідно до пп. 267.2.1 п. 267.2. та п. 267.4 статті 267 Податкового Кодексу України, п. 73 Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» від 24.12.2015 р. № 909-VIII, статті 69 Бюджетного Кодексу України, ст. 26, ст. 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Скасувати рішення LXVI (позачергової) сесії VI скликання № 13-VI від 23.01.2015 р. «Про встановлення транспортного податку» як таке, що не відповідає вимогам Податкового кодексу України.

 

2.Встановити транспортний податок для легкових автомобілів, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 750 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, у розмірі 25000 гривень.

 

 1. 3. Виконавчому комітету Вовчанської міської ради оприлюднити дане рішення у визначений законом спосіб.

 

 1. Застосовувати внесені зміни з дня оприлюднення даного рішення відповідно до п. 4 Прикінцевих положень Закону № 909-VIII, який передбачає, що до прийнятих рішень органів місцевого самоврядування про встановлення місцевих податків і зборів на 2016 рік не застосовуються вимоги, встановлені підпунктом 12.3.4 пункту 12.3 статті 12 Податкового кодексу України та Законом України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності".

 

 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії Коростиченко І.А.) та постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.).

 

Вовчанський міський голова                                              В.С.Шевченко

 

  

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

V СЕСІЯ   VII  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

    Від  29 січня 2016 року                                                                        проект

 

 

Про затвердження культурно-мистецьких заходів

на 2016 рік.

 

 

         Керуючись Законом України «Про державний бюджет України на    2016 рік», п. 6 ст. 91 Бюджетного кодексу України, ст.. 26,59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вовчанська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1.Затвердити культурно-мистецькі заходи по Вовчанській міській раді на 2016 рік. (Додається).

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.)

 

 

         Вовчанський міський голова                                         В.С.Шевченко 

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

V  СЕСІЯ  VII  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

    Від   29 січня 2016 р.                                                                     проект

 

Про виділення коштів на оплату громадських робіт

на 2016рік.

 

       Для проведення громадських робіт в 2016р. році, керуючись п. 30 ст. 26,59    Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

 ВИРІШИЛА:

 

 1. Виділити кошти в сумі 20000,00 грн., на оплату громадських робіт в 2016 році по КФК 100203  КЕКВ 2111 – 16400,00 грн., та КЕКВ 2120 –       3600,00 грн.,  за рахунок загального фонду міського бюджету.

 

 1. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (Козлова В.В.)

 

Вовчанський міський голова                                             В.С.Шевченко

 

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

V  СЕСІЯ  VII  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

    Від   29 січня 2016 р.                                                                     проект

 

Про затвердження Програми «Проведення громадських робіт

на території  Вовчанської міської ради»

на 2016 рік

 

       Для проведення громадських робіт в 2016 році, керуючись п. 30 ст. 26,59    Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

 ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити Програму «Проведення громадських робіт на території Вовчанської міської ради» на 2016 рік. (Додається).

 

 1. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (Козлова В.В.)

 

   Вовчанський міський голова                                             В.С.Шевченко

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

V  СЕСІЯ  VII  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

    Від   29 січня 2016 р.                                                                     проект

 

Про  затвердження природоохоронної програми на 2016 рік

 

         Керуючись Законом України «Про охорону навколишнього природного середовища», Постановою КМУ № 1147 від 17.09.1996 року зі змінами,  п.13 ст. 91 Бюджетного кодексу  України  та ст. 26,59 Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити природоохоронну програму на 2016 рік Вовчанської міської ради на 2016 рік. (Додається).

 

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії  Козлова В.В.)

 

 Вовчанський міський голова                                              В.С.Шевченко                    

              

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА

V   СЕСІЯ  VІI СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

29  січня 2016 року                                                                                           проект

 

 

Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік

 

Внести зміни до рішення № 3-УІІ від 24.12.2015 року «Про міський бюджет на 2016 рік», керуючись статтею 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Визначити на 2016 рік:
 • доходи міського бюджету у сумі 2 тис. грн., в тому числі доходи загального фонду міського бюджету 18773.1 тис. грн., доходи спеціального фонду міського бюджету 1395.1 тис. грн. згідно з додатком № 1 до цього рішення;
 • видатки  міського бюджету у сумі 20510,3 тис. грн., в тому числі видатки загального фонду міського бюджету 14507,7 тис. грн., видатки спеціального фонду міського бюджету 6002,6 тис. грн.;
 • профіцит міського бюджету у сумі – 4265,4 тис. грн. згідно з додатком 7 до цього рішення.;
 • дефіцит міського бюджету – 4607,5 тис. грн. згідно з додатком 7 до цього рішення.
 1. Затвердити розподіл видатків коштів міського бюджету на 2016 рік за типовою відомчою, тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів, у тому числі по загальному фонду 14507,7 тис. грн. та спеціальному фонду 6002,6 тис. грн. згідно з додатком № 2 до цього рішення.
 2. Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів міського бюджету у сумі 20,0 тис. грн.
 3. Затвердити на 2016 рік міжбюджетні трансферти в сумі 108,5 тис. грн.. згідно з додатком № 3 до цього рішення.
 4. Затвердити на 2016 рік перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку згідно з додатком № 4 до цього рішення.
 5. Затвердити на 2016 рік резервний фонд міського бюджету у сумі 3,0 тис. грн.
 6. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду міського бюджету на 2016 рік за їх економічною структурою:

оплата праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

поточні трансферти населенню;

поточні трансферти місцевим бюджетам.

 1. Затвердити в складі видатків міського бюджету кошти на реалізацію місцевих програм у сумі 454,7 тис. грн. згідно з додатком № 5 до цього рішення.
 2. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право міській раді, в особі його керівника, отримувати в управлінні Державної казначейської служби у Вовчанському районі у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України:

- позики на покриття тимчасових касових розривів міського бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

 1. Одержувачам коштів міського бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості із зазначених видатків. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань, згідно з додатком № 6 до цього рішення.
 2. Установити, що у загальному фонді міського бюджету на 2016 рік до доходів належать надходження, визначені статтею 69 Бюджетного кодексу України.
 3. Установити, що джерелами формування спеціального фонду міського бюджету на 2016 рік у частині доходів є надходження, визначені статтею 691 Бюджетного кодексу України.
 4. Установити, що джерелами формування спеціального фонду міського бюджету на 2016 рік у частині фінансування є надходження, визначені статтею 71 Бюджетного кодексу України.
 5. Розпорядники коштів місцевих бюджетів та одержувачі коштів міського бюджету беруть бюджетні зобов’язання та здійснюють видатки за загальним фондом бюджету тільки в межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисами, враховуючи необхідність виконання бюджетних зобов’язань минулих років, узятих в органах Державної казначейської служби України.

            Зобов'язання, взяті розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів без відповідних бюджетних асигнувань або з перевищенням повноважень, встановлених рішенням сесії міської ради про міський бюджет, не вважаються бюджетними зобов'язаннями і не підлягають оплаті за рахунок бюджетних коштів. Взяття таких зобов'язань є порушенням бюджетного законодавства.

За наявності простроченої заборгованості із заробітної плати, а також за спожиті комунальні послуги та енергоносії розпорядники та одержувачі бюджетних коштів в межах бюджетних асигнувань за загальним фондом не беруть бюджетні зобов'язання та не здійснюють платежі за іншими заходами, пов’язаними з функціонуванням бюджетних установ (крім захищених видатків бюджету), до погашення такої заборгованості.

 1. Установити, що керівники бюджетних установ, які фінансуються з міського бюджету, утримують чисельність працівників та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ у кошторисах, одержувачі бюджетних коштів – в межах планів використання бюджетних коштів та фактично одержаних обсягів валових доходів.
 2. Встановити, що внесення змін до міського бюджету на 2016 рік здійснюється за рішенням сесії міської ради у випадках передбачених Бюджетним кодексом України. Надати право міському голові у період між сесіями Вовчанської міської ради, за умови погодження з постійною комісією міської ради з питань бюджету, проводити розпорядженням розподіл та перерозподіл коштів міського бюджету, додаткових дотацій, субвенцій із державного бюджету та інших трансфертів, з наступним внесенням змін до рішення про міський бюджет.
 3. Установити, що комунальні підприємства міста  сплачують до загального фонду міського бюджету частину чистого прибутку (доходу), нормативи відрахувань встановлені рішенням Вовчанської міської ради від 25.09.2008 року № 4.1-V «Про встановлення нормативу відрахувань частини чистого прибутку (доходу) господарськими організаціями комунальної власності та організаціями з часткою комунальної власності».

Частина чистого прибутку (доходу) сплачується наростаючим підсумком щоквартальної фінансово-господарської діяльності у 2016 році.

Комунальні  підприємства міста подають Розрахунок частини чистого прибутку (доходу) разом з фінансовою звітністю, складеною відповідно до Положень (стандартів) бухгалтерського обліку, до органів державної податкової служби у строки, передбачені для подання декларації з податку на прибуток.

 1. Надати право голові Вовчанської міської ради укладати договори про міжбюджетні трансферти між міським бюджетом та іншими бюджетами.
 2. Додатки № 1 - 6 до цього рішення є його невід'ємною частиною.
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (Козлова В.В.).

 

Вовчанський міський голова                                                                  В.С.Шевченко

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

V СЕСІЯ   VII   СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

    Від  29 січня 2016 р.                                                                        проект

 

 

                      Про затвердження програми «Використання коштів резервного фонду бюджету» на 2016 рік.

 

 

         Керуючись Законом України «Про державний бюджет України на    2016 рік» та п.2, ст. 24 п.16 ст. 91 Бюджетного кодексу України, п.45 ст.. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вовчанська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 

 1. Затвердити програму щодо використання коштів резервного фонду бюджету по Вовчанській міській раді на 2016 рік. (Додається).

 

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.)

 

         Вовчанський міський голова                                         В.С.Шевченко 

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

V  СЕСІЯ   VII  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

    Від  29 січня 2016 року.                                                                проект

 

 

Про  затвердження програми «Соціальний захист та соціальне забезпечення населення м. Вовчанськ на 2016 рік.

                                

         Керуючись Законом України «Про державний бюджет України на    2016 рік» та п.3 ст. 91 Бюджетного кодексу України ст.. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вовчанська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити Програму соціального захисту та соціального забезпечення населення м. Вовчанська на 2016 рік. (Додається).

 

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.)

 

 

      Вовчанський міський голова                                          В.С.Шевченко                           

 

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

V СЕСІЯ   VII  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

    Від  29 січня 2016 року                                                                        проект

 

 

Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку міста Вовчанська на 2016-2022 роки 

 

 

         Розглянувши пропозиції депутатів Вовчанської міської ради щодо проблемних питань, які існують на територіях закріплених округів, керуючись Законом України «Про державний бюджет України на    2016 рік», п ст.. 26, 59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». 6 ст. 91 Бюджетного кодексу України, “Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України, постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2003 р. № 621 “Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету”, Вовчанська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 

1.Затвердити Програму соціально-економічного розвитку міста Вовчанська на 2016-2022 роки  (Додається).

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.)

 

 

         Вовчанський міський голова                                         В.С.Шевченко

 

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 V сесія   VІI   скликання

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

   

    від   29 січня 2016 р.                                                                          проект

                                       

Про  затвердження угоди на передачу трансфертів районному бюджету  на 2016 рік

 

         Розглянувши пропозиції районної ради про спільне фінансування об’єктів спільного користування та згідно ст. 91, 92 Бюджетного  кодексу України, п.43 ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

                                            В И Р І Ш И Л А :

 1. 1. Виділити кошти в сумі 108500,00 грн. на фінансування об’єктів спільного користування районну газету «Хлібороб» та районне радіомовлення.
 2. Затвердити укладену угоду з районною радою про надання  міжбюджетних трансферів  на утримання об’єктів спільного користування: Вовчанської районної газети «Хлібороб» в сумі 78700,00 грн. на виконання районної Програми основних напрямків діяльності Вовчанської районної газети «Хлібороб» на 2016 рік; редакції Вовчанського радіомовлення в сумі 29800,00 грн. на виконання районної Програми діяльності редакції Вовчанського районного радіомовлення на 2016 рік.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії – В.В.Козлова).    

 

         Вовчанський міський голова                                                В.С.Шевченко