Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Проекти рішень ХХVІI сесії VІІ скликання (Загальні та інші питання)

                                                                   

  

Україна

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХVІІ СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ  

 Р  І Ш Е Н Н Я

 

       Від  28 липня      2017 року                                     проект     №  – VIІ  

Про затвердження порядку денного  ХХVІІ  сесії

міської ради VІI скликання

 

Керуючись п.1ст. 26, п. 8 ст. 42, п.2  ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

Затвердити для розгляду на  ХХVІІ сесії міської ради

VIІ скликання наступний   порядок денний:  

1.Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Вовчанська 2017 року».

2.Земельні питання.

2.1. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації  гр. Долгарьову Анатолію Івановичу  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Пролетарська, 173 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

2.2. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Драчуку Сергію Олександровичу  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Черкаська, 84 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

2.3. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Дудці Сергію Петровичу  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Пролетарська, 89 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0620га.

2.4. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Каракуленку Володимиру Івановичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Верхня, 98 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,06га.

2.5. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Лисенку Віктору Олександровичу  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою с. Плетенівка, вул. Агрегатна, 12 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,1931га.

2.6. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Никоненку Віталію Олександровичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Чкалова, 68 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

2.7. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Сухореброму Олексію Івановичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Гатищанська, 22 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0865га.

2.8. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Чалому Юрію Івановичу  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Конституції, 38 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

2.9. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Черняк Ользі Олександрівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, пров. П. Осипенко, 11 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0727га.

2.10. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Яшкіну Максиму Миколайовичу  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Черкаська, 61 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

2.11. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Бондаренко Олені Олександрівні, Бондаренко Ларисі Михайлівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою                     м. Вовчанськ, вул. Хлібороба, 27  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0859га.

2.12. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Грабар Валентині  Іванівні, Грабару Олександру Анатолійовичу   щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Обозна, 34а  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,06га.

2.13. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Українець Тетяні Григорівні, Дудці Інні Анатоліївні, Масловій Ользі Олексіївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Конституції, 7  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,069га. 

2.14. Про надання  дозволу гр. Долгарьову Анатолію Івановичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Пролетарська, 173 для ведення особистого селянського господарства з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – рілля), площею 0,0922га.

2.15. Про надання  дозволу гр. Коцару Сергію Володимировичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Гоголя, 44а для будівництва і обслуговування індивідуального гаражу з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,01га.

2.16. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Андрусенко Анжелі Юріївні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:   м. Вовчанськ, вул. Орлова, 37, площею 0,0634га.

2.17. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Таратушці Сергію Петровичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Затишна, 46, площею 0,0778га.

2.18. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Харламовій Наталиї Михайлівні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:  с. Плетенівка, вул. Агрегатна, 3, площею 0,1759га.

2.19. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для передачі в оренду гр. Кущову Сергію Арсентійовичу для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови ( для комерційного використання) за рахунок земель житлової та громадської забудови по вул. Слобожанській, 55-а   м. Вовчанськ, Харківської області (вид угідь - забудовані землі), площею 0,2521га.

2.20. 2.20. Про внесення змін до рішення Вовчанської міської ради                     ХХХV  сесії VІ скликання від 18.12.2012 року № 10.9-VІ  «Про  надання згоди на передачу земельної ділянки у власність  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  гр. Радченко Т.В. в м. Вовчанськ, вул. Чубаря, 56 та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки», площею 0,06га.

2.21. Про внесення змін до рішення Вовчанської міської ради                     ХХХV  сесії VІ скликання від 18.12.2012 року № 10.1-VІ  «Про  надання згоди на передачу земельної ділянки у власність  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  гр. Радченко С.С. в м. Вовчанськ, вул. Чубаря, 58 та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки», площею 0,06га.

2.22. Про внесення змін до рішення Вовчанської міської ради ХХІV  сесії VІІ скликання від 21.04.2017 року № 4.11-VІІ  «Про  надання дозволу гр. Василевич Яні Миколаївні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Короленка, 23 для ведення особистого селянського господарства з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – рілля)», площею 0,1904га.

2.23. Про внесення змін до рішення Вовчанської міської ради LХХV  позачергової сесії VІ скликання від 07.10.2015 року № 9.33-VІ  «Про  надання дозволу гр. Свергун Л.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою  м. Вовчанськ, вул. Постишева, 40 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови», площею 0,10га.

2.24. Про надання згоди  гр. Буракову Валерію Павловичу  на викуп земельної ділянки за адресою м. Вовчанськ, вул. Ветеринарна, 2-б  та надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки, площею 0,050га.

2.25. Про надання згоди  гр. Буракову Валерію Павловичу  на викуп земельної ділянки за адресою м. Вовчанськ, вул. О. Досвітнього, 25-а  та надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки, площею 0,0265га.

2.26. Про надання згоди на  укладення угоди про передачу права власності на земельну ділянку, Манцурову Григорію Григоровичу за адресою: м. Вовчанськ, вул. Богдана Хмельницького, 54, площею 0,4734га.

2.27. Про розірвання договору про встановлення особистого земельного сервітуту № 8 від 25.12.2012 року, надану гр. Федорову Володимиру Миколайовичу для розміщення тимчасової споруди-гаражу за адресою: Харківська область, м. Вовчанськ, вул. Короленка, площею 0,0055га.

3.Про внесення змін до мережі дошкільних навчальних закладів міста з 1 липня 2017 року.

4.Про внесення змін до Статуту Вовчанського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 2 Вовчанської міської ради, Вовчанського району Харківської області.

5.Про прийняття до комунальної власності Вовчанської територіальної громади водогону центрального водопостачання по вул. Пролетарське поле, біля будинків № 4,5,8,9,10,11,13,14,15.

6.Про затвердження розпорядження  Вовчанського міського голови,  виданого  у міжсесійний період.

 1. Різне.

7.1.Про дострокове припинення повноважень депутата Вовчанської міської ради VІІ скликання Алексєєва Сергія Петровича.

7.2.Про дострокове припинення повноважень депутата Вовчанської міської ради VІІ скликання Прудіуса Володимира Вікторовича.

7.3.Про внесення змін до складу виконавчого комітету Вовчанської міської ради VIІ скликання.

7.4.Про затвердження   в новій редакції Положення про порядок надання ритуальних послуг на території міста Вовчанська. 

7.5. Про передачу  до спільної комунальної  власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району котельні на аварійному паливі по вул. Рубіжанське шосе, 20А в м. Вовчанськ, Харківської області.  

7.6. Звіт директора комунального підприємства «Вовчанськ» про хід виконання зауважень та пропозицій депутатів Вовчанської міської ради VIІ скликання.   

Вовчанський міський голова                                           В.С.Шевченко

УКРАЇНА

                             

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 ХХVІІ    СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

 

 

   від  28 липня  2017 року                                          проект №  1-VIІ 

 

 

Про присвоєння звання  «Почесний громадянин міста Вовчанська

 2017 року»

         Розглянувши матеріали, які надійшли до міської ради від трудових колективів,  пропозиції щодо кандидатур на присвоєння звання  «Почесний громадянин міста Вовчанська 2017 року», приймаючи до уваги прийняті рішення  Громадської комісії щодо  присвоєння звання «Почесний громадянин міста Вовчанська», протокол № 2 від 24.07.2017 року, Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Вовчанської міської ради, протокол № 2 від 24.07.2017 року, на  підставі Положення  «Про звання  «Почесний громадянин міста Вовчанська», керуючись ст.ст. 26, 59  Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Присвоїти звання «Почесний громадянин міста Вовчанська 2017 року»            
 1. Відзнаки «Почесний громадянин міста Вовчанська 2017  року» вручити під    час   святкування   «Дня   незалежності України»  та  «Дня  міста  Вовчанська».
 1. Виплатити   Почесним громадянам  матеріальне заохочення в сумі    гривень кожному.  
 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування  (голова комісії  Добровінський А.В.).

 

Вовчанський міський голова                                              В.С.Шевченко

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХVІІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

 

від 28 липня 2017 року                                                                 проект № 3-VII

 


Про внесення змін до мережі дошкільних навчальних закладів міста
з 1 липня 2017 року

 

Розглянувши звернення завідувача ДНЗ (ясел-садка) № 7 від 30.06.2017 р. № 50 щодо внесення змін до режиму роботи груп, керуючись наказом Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Типових штатних нормативів дошкільних навчальних закладів» від 04.11.2010 р. № 1055, ст. 14, 30 Закону України «Про дошкільну освіту» від 11.07.2001 р. № 2628-ІІІ, ст. 26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 р. № 280/97-вр, міська рада

ВИРІШИЛА:

 

 1. Внести зміни до мережі дошкільних навчальних закладів міста з 1 липня 2017 року у складі: 3 ясла-садки, 1 дитячий садок, 24 групи (Додаток 1).
 1. Внести зміни до штату дошкільного навчального закладу № 7 (ясел-садка), зменшивши чисельність помічників вихователів на 0,1 ставки.
 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.) та на постійну депутатську комісію з питань економічного і соціального розвитку міста, соціального захисту, медичного обслуговування населення, з гуманітарних питань, питань молодіжної політики та спорту, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями (голова комісії Зарубіна А.І.)

 

 

              

Вовчанський міський голова                                                         В.С.Шевченко

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ХХVIІ СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

РІШЕННЯ

 

від 28 липня 2017 року                                                    проект № 4- VIІ               

 

Про внесення змін до Статуту Вовчанського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 2 Вовчанської міської ради Вовчанського району, Харківської області

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій лист завідувача Вовчанського ДНЗ (ясла-садок) № 2 від 20.06.2017 року №26, з метою приведення діяльності дошкільного навчального закладу до норм нормативно-правових актів регулюючих організацію виховного процесу в дошкільних навчальних закладах, які зазнали змін, керуючись ст. 19 Закону України «Про дошкільну освіту»,   ст. 26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада  

 

ВИРІШИЛА:

 1. Внести зміни до Статуту Вовчанського дошкільного навчального

закладу (ясла-садок) № 2 Вовчанської міської ради Вовчанського району Харківської області, в якому нижчезазначені пункти викласти в наступній редакції:

1.Пункт 1.1  викласти в наступній редакції «Вовчанський дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) № 2 Вовчанської міської ради Вовчанського району Харківської області (далі - дошкільний навчальний заклад) переданий до Вовчанської міської ради на підставі рішення виконкому ради депутатів Вовчанської міської ради Вовчанського району Харківської області від 19.07.1988 року №228/1 з колгоспу імені Куйбишева, де він був заснований в 1967 року».

 1. Пункт 1.2 викласти в наступній редакції «Юридична адреса дошкільного закладу: 62502 Харківська область,місто Вовчанськ, вулиця Чкалова, 15 , телефон 4-49-29. Повна назва: Вовчанський дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) № 2 Вовчанської міської ради Вовчанського району Харківської області Скорочена назва - Вовчанський ДНЗ (я/с) № 2».
 2. Пункт 1.4 викласти в наступній редакції «Дошкільний заклад у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України "Про освіту", "Про дошкільну освіту", "Положенням про дошкільний навчальний заклад", затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003р.№305 зі змінами внесеними згідно з постановами Кабінету Міністрів України від 05.10.2009 р. №1124, від 16.11.2011р. №1204, іншими нормативно-правовими актами та власним Статутом».
 3. Пункт 1.7 викласти в наступній редакції «Діяльність дошкільного закладу направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти: збереження та зміцнення фізичного і психічного здоров'я дітей; формування особистості дитини, розвиток її творчих здібностей та нахилів, набуття нею соціального досвіду; забезпечення обов’язкової дошкільної освіти дітей старшого дошкільного віку, соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту; виховання у дітей любові до України, шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв, державної та рідної мови, національних цінностей українського народу, а також цінностей інших націй і народів, свідомого ставлення до себе, оточення та довкілля».
 4. Додати пункт 1.11 в редакції « В дошкільному навчальному закладі не допускається створення і діяльність релігійних організацій, політичних партій».
 5. Додати пункт 1.12 в редакції «Реорганізація або ліквідація дошкільного навчального закладу допускається лише за згодою загальних зборів міста або на підставі результатів місцевого референдуму ».
 6. Додати пункт 1.13 в редакції «В дошкільному навчальному закладі створюються безпечні умови розвитку, виховання, навчання дітей, режим роботи, умови для фізичного розвитку та зміцнення здоров’я дітей на виконання Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів, затвердженого Наказом МОЗ України від 24.03.2016 року № 234».
 7. Додати пункт 1.14 в редакції «Дошкільний заклад має право здійснювати обробку персональних даних, що містяться в зареєстрованих базах даних, з метою забезпечення реалізації трудових відносин, відносин у сфері управління людськими ресурсами, зокрема, кадровим потенціалом, адміністративно - правових відносин, відносин у сфері бухгалтерського обліку, у сфері економічних, фінансових послуг та страхування, відносин у сфері охорони здоров’я, освіти та інших відповідно до чинного законодавства України».
 8. В розділі II, пункт 2.2 викласти в наступній редакції «У дошкільному закладі функціонують групи загального розвитку, які комплектуються за віковими ознаками».
 9. Пункт 2.3 викласти в наступній редакції «Дошкільний заклад має дві різновікові групи з денним режимом перебування дітей.

Молодша різновікова група. Вік дітей з 2 до 4 років.

Старша різновікова група. Вік дітей з 4 до 6(7) років».

 1. Пункт 2.5 викласти в наступній редакції «Групи комплектуються відповідно до нормативів наповнюваності, санітарно-гігієнічних норм і

правил утримання дітей у дошкільних закладах з урахуванням побажань батьків або осіб, які їх замінюють.»

 1. Пункт 2.6 викласти в наступній редакції «Прийом дітей до дошкільного закладу здійснюється завідувачем закладу протягом календарного року. Для зарахування дитини у дошкільний заклад

необхідно пред’явити:

 • заяву батьків або осіб, що їх замінюють;
 • медичну довідку про стан здоров’я дитини, яка заповнюється лікарем центру первинної медико - санітарної допомоги на кожну дитину у присутності батьків за формою № 026/о з висновком лікаря про те, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад. Питання про відвідування дошкільного навчального закладу дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень, вирішується лікарсько - консультативною комісією при закладі охорони здоров'я;
 • медичну довідку про епідеміологічне оточення;
 • свідоцтво про народження дитини;
 • документи для встановлення батьківської плати.»

13.Додати пункт 2.11 в редакції «Дошкільний заклад може здійснювати соціально - педагогічний патронат сім'ї з метою забезпечення умов для здобуття дошкільної освіти дітьми дошкільного віку, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, та дітей, які з інших причин не відвідують дошкільних закладів, та надання консультаційної допомоги сім'ї.»

 1. Додати пункт 2.12 в редакції «Діти, які перебувають у дошкільному закладі короткотривалий час чи під соціально-педагогічним патронатом, беруться на облік у закладі.»
 2. Додати пункт 2.13 в наступній редакції « Переведення дітей з однієї вікової групи до іншої здійснюється за умови виробничої потреби за згодою батьків, формування новостворених груп здійснюється наприкінці оздоровчого періоду (серпень).»
 3. В розділі IV пункт 4.5 викласти в наступній редакції «Навчально- виховний процес у дошкільному закладі здійснюється відповідно до чинних навчальних програм, рекомендованих Міністерством освіти і науки України».
 4. Додати пункт 4.6. в наступній редакції « Дошкільний заклад може організовувати освітній процес за одним чи кількома пріоритетними напрямами (художньо-естетичний, фізкультурно - оздоровчий, музичний, гуманітарний тощо)».
 5. Додати пункт 4.7. в наступній редакції «Дошкільний заклад може надавати додаткові освітні послуги на безоплатній основі, відповідно до запитів батьків, або осіб що їх замінюють.»
 6. Пункт 8.1 викласти в наступній редакції «Управління дошкільним закладом здійснюється відділом освіти Вовчанської районної державної адміністрації щодо реалізації закладом державної політики у сфері дошкільної освіти, контролю за додержанням вимог законів та інших нормативно - правових актів у сфері дошкільної освіти. Вовчанська міська рада здійснює фінансування закладу, його матеріально - технічне забезпечення, надає необхідні будівлі з обладнанням і матеріалами, організовує будівництво і ремонт приміщень.»
 7. В розділі IX пункт 9.1 викласти в наступній редакції «Земельна ділянка для обслуговування нежитлових будівель (Державний акт на право постійного користування земельною ділянкою площею 0,2461 га - Вовчанська міська рада), нежитлова будівля (Свідоцтво про право власності на нерухоме майно від 25.10.2013 р., власник Вовчанська міська рада), споруди, комунікації, інвентар, обладнання, ігрові майданчики, сарай передано в користування дошкільному навчальному закладу».
 8. Додати пункт 9.2 в наступній редакції «Вимоги до матеріально-технічної бази дошкільного закладу визначаються відповідними будівельними та санітарно- гігієнічними нормами і правилами, а також Типовим переліком обов'язкового обладнання дошкільного навчального закладу, у тому числі корекційного, навчально-наочних посібників, іграшок, навчально-методичної, художньої та іншої літератури. »
 9. В розділі X пункт 10.5 викласти в наступній редакції «Статистична звітність про діяльність дошкільного закладу здійснюється відповідно до чинного законодавства України. »
 10. Додати розділ 12 в наступній редакції

«XII. ПОРЯДОК ЛІКВІДАЦІЇ І ПРИПИНЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ДОШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

 • Припинення діяльності дошкільного закладу здійснюється шляхом його реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення) або ліквідації.
 • Реорганізація дошкільного закладу здійснюється за рішенням засновника відповідно до чинного законодавства України.
 • Ліквідація дошкільного закладу здійснюється за рішенням засновника, або рішенням суду в випадках, передбачених чинним законодавством України.
 • .Ліквідація дошкільного закладу проводиться призначеною засновником ліквідаційною комісією. З моменту призначення ліквідаційної комісії до неї переходять повноваження щодо управління справами дошкільного закладу. Ліквідаційна комісія оцінює майно дошкільного закладу, виявляє його дебіторів і кредиторів, розраховується з ними, вживає заходи щодо сплати боргів дошкільного закладу, третіми особами, складає ліквідаційний баланс і подає засновнику або суду.
 • При ліквідації дошкільного закладу питання про використання майна і коштів дошкільного закладу вирішується у встановленому чинним законодавством України порядком. Кошти та майно можуть бути передані іншій неприбутковій організації відповідного виду.
 • Ліквідація дошкільного закладу вважається завершеною, а заклад припиняє свою діяльність з моменту' виключення його з єдиного державного реєстру.
 • Згідно зі статтею 16 Закону України «Про дошкільну освіту», вивільнені приміщення ліквідованих державних та комунальних дошкільних навчальних закладів використовуються виключно для роботи з дітьми. Майно, яке є державною або комунальною власністю (земельні ділянки, будівлі, споруди, обладнання тощо), придбання чи відокремлення якого призначене для здобуття дітьми дошкільної освіти, використовуються виключно із зазначеною метою.

2.Виконавчому комітету Вовчанської міської ради та Завідувачу Вовчанського ДНЗ (ясла-садок) № 2 звернутись до державного реєстратора юридичних осіб та фізичних осіб, підприємців з приводу внесення зазначених змін до Статуту закладу та проведення його державної реєстрації.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію Вовчанської міської ради з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської  етики, місцевого самоврядування  (голова комісії Добровінський А.В.).

 

 

Вовчанський міський голова                                                     В.С. Шевченко

                                                           

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХVIІ     СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

    Від  28 липня   2017 року                                          проект   №  5-VIІ

 

 

 Про прийняття до комунальної власності Вовчанської територіальної громади водогону центрального водопостачання по вул. Пролетарське поле, біля будинків № 4,5,8,9,10,11,13,14,15

              Розглянувши  на засіданнях постійних депутатських комісій депутатське звернення   Акімова Олександра Михайловича від 26.05.2017 року про прийняття до комунальної власності  Вовчанської територіальної громади водогону центрального водопостачання по вул. Пролетарське поле, будинки № 4,5,8,9,10,11,13,14,15,  керуючись п. 30 ч.1 ст. 26; ст. 59, ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А  :

 1. Прийняти безоплатно до комунальної власності Вовчанської територіальної громади водогін центрального водопостачання по вул. Пролетарське поле, біля будинків № 4,5,8,9,10,11,13,14,15.
 2. Передати водогін, зазначений в п. 1 цього рішення,  комунальному підприємству «Вовчанськ» на баланс та обслуговування, залишивши його у власності Вовчанської територіальної громади.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, ЖКГ, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку  (голова комісії  І.В.Кулаков).

 

         Вовчанський міський голова                                         В.С.Шевченко

                                                                  

УКРАЇНА

ХХVІІ СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р  І Ш Е Н Н Я

 

        Від 28 липня      2017 року                                  проект № 6-VIІ

 

Про затвердження розпорядження Вовчанського міського голови про преміювання міського голови та заступників Вовчанського міського голови, виданого у міжсесійний період  

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій питання стосовно затвердження розпорядження міського голови Вовчанської міської ради VІІ скликання, враховуючи положення Закону України «Про доступ до публічної інформації», керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.п. 3, 21 ст.3.3 Регламенту міської ради VІІ скликання (зі змінами та доповненнями), міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

 1. Затвердити розпорядження Вовчанського міського голови про преміювання міського голови та заступників Вовчанського міського голови,   виданого  у міжсесійний період з 30 червня 2017 року   по 28 липня  2017 року (додається).
 2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії        Добровінський А.В.).

 

 

Вовчанський міський голова                                                     В.С.Шевченко

 

 

Україна

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  ХХVІІ  СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

 

Р  І Ш Е Н Н Я 

      Від  28 липня  2017 року                                            проект № 7.1-VІІ

 

Про дострокове припинення повноважень депутата Вовчанської міської ради VІІ скликання Алексєєва Сергія Петровича  

 

    Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій заяву депутата Вовчанської міської ради VIІ скликання  Алексєєва Сергія Петровича від 10.07.2017 року про складання повноважень депутата Вовчанської міської ради VIІ скликання, відповідно до ст. 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» п. 14 ч.1 ст. 26   Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”, Вовчанська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

 1. Достроково припинити повноваження депутата Вовчанської міської ради VIІ скликання Алексєєва Сергія Петровича у зв’язку з його особистою заявою про складання повноважень депутата міської ради.

2.Звернутися до Вовчанської міської виборчої комісії для прийняття рішення про визнання обраним депутатом наступного за черговістю кандидата у депутати у виборчому списку політичної партії «Наш край».

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності,    депутатської етики та місцевого самоврядування (голова комісії Добровінський А.В.).

  

 

Вовчанський міський голова                                             В.С.Шевченко

 

 

 

Україна

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  ХХVІІ  СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

 

Р  І Ш Е Н Н Я

 

      Від  28 липня  2017 року                                            проект № 7.2-VІІ

 

Про дострокове припинення повноважень депутата Вовчанської міської ради VІІ скликання   Прудіуса Володимира Вікторовича

 

 

    Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій заяву депутата Вовчанської міської ради VIІ скликання  Прудіуса Володимира Вікторовича від 17.07.2017 року про складання повноважень депутата Вовчанської міської ради VIІ скликання, відповідно до ст. 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», п. 14 ч.1 ст. 26   Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”, Вовчанська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

 1. Достроково припинити повноваження депутата Вовчанської міської ради VIІ скликання Прудіуса Володимира Вікторовича у зв’язку з його особистою заявою про складання повноважень депутата міської ради.

2.Звернутися до Вовчанської міської виборчої комісії для прийняття рішення про визнання обраним депутатом наступного за черговістю кандидата у депутати у виборчому списку   партії «Блок Петра Порошенка Солідарність».

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності,    депутатської етики та місцевого самоврядування (голова комісії Добровінський А.В.).

  

 

Вовчанський міський голова                                             В.С.Шевченко

 

 

Україна

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  ХХVІІ  СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

 

Р  І Ш Е Н Н Я

 

      Від  28 липня  2017 року                                            проект № 7.3-VІІ

 

 

Про внесення змін до складу виконавчого комітету Вовчанської міської ради VIІ скликання

 

 

    Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій заяву члена виконавчого комітету  Вовчанської міської ради VIІ скликання  Куценка Сергія Володимировича  від 19.07.2017 року про складання повноважень члена виконавчого комітету  Вовчанської міської ради VIІ скликання, відповідно до  ст. 26, ст. 51, ст. 59   Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”, Вовчанська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.Вивести зі складу    виконавчого комітету   Вовчанської міської ради VIІ скликання Куценка Сергія  Володимировича у зв’язку з його особистою заявою про складання повноважень члена виконавчого комітету  міської ради.

 2.Чисельний склад виконкому Вовчанської міської ради залишити незмінним.

3.Рекомендувати Вовчанському міському голові Шевченку Володимиру Сергійовичу винести на розгляд депутатів міської ради кандидатуру  члена виконкому, для її затвердження.

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності,    депутатської етики та місцевого самоврядування (голова комісії Добровінський А.В.). 

 

 

 

Вовчанський міський голова                                             В.С.Шевченко

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХVIІ  СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

    Від  28 липня  2017 року                                               проект                 №  7.4 -VIІ

 

Про затвердження в новій редакції  Положення про порядок надання ритуальних послуг на території міста Вовчанська

  

        

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій доповідну записку провідного спеціаліста Вовчанської міської ради Федутенко А.В., з метою здійснення організації поховання померлих і надання ритуальних послуг, визначених мінімальним переліком окремих видів ритуальних послуг, відповідно до Закону України «Про поховання та похоронну справу»,  Наказу Державного  комітету  України  з питань  житлово-комунального  господарства від 19.11.2003 №193 «Про затвердження нормативно-правових актів щодо реалізації Закону України «Про поховання та похоронну справу, керуючись ст.26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

 

В И Р І Ш И Л А  :

 

 1. Визнати таким, що втратило чинність рішення ХХVIІІ сесії VI скликання від 12.07.2012 року № 9-VI «Про затвердження «Положення про порядок надання ритуальних послуг на території міста Вовчанська»
 2. Затвердити в новій редакції Положення про порядок надання ритуальних послуг на території Вовчанської міської ради  (додаток 1).
 3. Затвердити Необхідний мінімальний перелік окремих видів ритуальних послуг, які надаються на території Вовчанської міської ради (додаток 2).
 4. Визначити комунальне підприємство «Вовчанськ» спеціалізованим комунальним підприємством з надання ритуальних послуг на території Вовчанської міської ради.
 5. Рекомендувати суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність із надання ритуальних послуг на території Вовчанської міської ради укласти договори про надання ритуальних послуг з комунальним підприємством «Вовчанськ».
 6. . Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську з питань  комунальної власності та житлово-комунального господарства (голова комісії Кулаков І.В.).

   

 

 

Вовчанський міський голова                                                                  В.С.Шевченко

 

 

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ХХVІІ СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

    Від  28 липня 2017 р.                                                     проект  № 7.5-VІІ

 

Про передачу  до спільної комунальної  власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району котельні на аварійному паливі по вул. Рубіжанське шосе, 20А в м. Вовчанськ, Харківської області  

 

   Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій    рішення Вовчанської районної ради № __ від 20 липня 2017 року «Про надання згоди на прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району котельні на аварійному палива по вул. Рубіжанське шосе, 20А в м. Вовчанськ, Харківської області»   із комунальної власності Вовчанської міської ради,   керуючись п.30 ст. 26, ст. 59, п.9 п.п.1ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А  :

 

 1. Передати до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району котельню на аварійному паливі по вул. Рубіжанське шосе, 20А в м. Вовчанськ, Харківської області» (закінчений будівництвом об’єкт «Реконструкція котельні по Рубіжанському шосе, 20А в м. Вовчанськ Харківської області для можливості використання в якості аварійного палива пелет»)   із комунальної власності Вовчанської міської ради
 2. Виконавчому комітетові Вовчанської міської ради здійснити відповідні заходи, пов’язані з передачею котельні на аварійному паливі по вул. Рубіжанське шосе, 20А в м. Вовчанськ, Акт прийому-передачі подати на розгляд чергової сесії Вовчанської міської ради.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, ЖКГ, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку (голова комісії   І.В.Кулаков).

 

 

              

 Вовчанський міський голова                                                 В.С.Шевченко

 

 

Україна

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  ХХVІІ  СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

 

Р  І Ш Е Н Н Я

 

      Від  28 липня  2017 року                                            проект №7.6 -VІІ

 

Звіт директора комунального підприємства «Вовчанськ» про хід виконання зауважень та пропозицій депутатів Вовчанської міської ради VIІ скликання

 

 

    Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій звіт  директора комунального підприємства «Вовчанськ» Дедещенка Ю.О. про хід виконання зауважень та пропозицій депутатів Вовчанської міської ради VIІ, які надішли від мешканців міста Вовчанська та села Плетенівка в ході проведення звітів депутатів міської ради перед виборцями, відповідно до   ст.ст.  26, 43,49,59,73   Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”, Вовчанська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

 1. Звіт директора комунального підприємства «Вовчанськ» про хід виконання зауважень та пропозицій депутатів Вовчанської міської ради VIІ скликання взяти до відома.
 2. Директору комунального підприємства «Вовчанськ» Дедещенку Ю.О. забезпечити виконання зауважень та пропозицій депутатів в повному обсязі до 01.10.2017 року.

3.Заступнику Вовчанського міського голови Шабельнику В.М. забезпечити особистий контроль за виконанням комунальним підприємством «Вовчанськ» зауважень та пропозицій депутатів в повному обсязі до 01.10.2017 року.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну  депутатську комісію з питань комунальної власності, ЖКГ, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку  (голова комісії  І.В.Кулаков).

             

Вовчанський міський голова                                             В.С.Шевченко