Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Проекти рішень ХХVI сесії VII скликання (Загальні та інші питання)

  

 

Україна

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХVІ СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ  

Р  І Ш Е Н Н Я

 

       Від  30 червня    2017 року                                     проект     №  – VIІ  

 

Про затвердження порядку денного  ХХVІ  сесії

міської ради VІI скликання

 

Керуючись п.1ст. 26, п. 8 ст. 42, п.2  ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

Затвердити для розгляду на  ХХVІ сесії міської ради

VIІ скликання наступний   порядок денний:

 

1.Про встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік.

2.Земельні питання.

2.1. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Агаронян Гаяне Олексіївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Ігнатьєва, 35 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,1га.

2.2. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Артебякіній Вікторії Олександрівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Селянська, 156 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

2.3. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Гозі Миколі Вікторовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Верхня, 81 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

2.4. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Гончаровій Людмилі Іванівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, пров. Чкалова, 5 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

2.5. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Долинському Валентину Івановичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Князя Ігоря, 14 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), 0,06га.

2.6. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Лисенко Алевтині Олександрівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Київська, 60 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,06га.

2.7. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Махотенко Надії Олександрівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Карпатська, 3 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

2.8. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Медведєвій Галині Юхимівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Селянська, 166 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0940га.

2.9. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Парасочці Івану Васильовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Княгині Ольги, 15 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0696га.

2.10. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Пісоцькій Надії Михайлівні  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Б. Хмельницького, 39 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі, площею 0,10га.

2.11. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Стукалу Олександру Сергійовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Орлова, 99 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

2.12. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Сукачовій Антоніні Євгенівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Княгині Ольги, 17 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0523га.

2.13. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Хайло Світлані Петрівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Озерна, 23 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,06га.

2.14. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Харламовій Наталиї Михайлівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою с. Плетенівка, вул. Агрегатна, 3 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею  0,1708га.

2.15. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Боярко Ніні Олександрівні, Бараннік Олені Павлівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою                     м. Вовчанськ, вул. Орлова, 21  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

2.16. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Гордієнко Людмилі Іванівні,  Нежуті Віталію Олександровичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою                     м. Вовчанськ, вул. Короленка, 106  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

2.17. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації гр. Гулян  Валентині  Єрвандівні,  Григоряну Андрію Сержовичу, Григоряну Зауру Сержовичу, Григоряну Карену Сержовичу, Григорян Тамарі Сержиківні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою   м. Вовчанськ, вул. Привокзальна, 8-а  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну сумісну власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

2.18. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Капаленко Ніні Миколаївні, Микитенко Марії Юхимівні, Глуховій Світлані Миколаївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Кисляківська, 90  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову оренду за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0990га.

2.19. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Чикарді Ніні Володимирівні, Павлюченко Людмилі Володимирівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою                     м. Вовчанськ, вул. Селянська, 141  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0859га.

2.20. Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою                гр. Куриленко Світлані Анатоліївні  щодо відведення   земельної ділянки, розташованої за адресою м.  Вовчанськ, вул. Шевченка для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,10га.

2.21. Про надання  дозволу гр. Онищенко Олені Олександрівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої на території Вовчанської міської ради для ведення особистого селянського господарства з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – рілля), площею 2,0га.

2.22. Про надання  дозволу гр. Онищенку Юрію Миколайовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої на території Вовчанської міської ради для ведення особистого селянського господарства з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – рілля), площею 2,0га.

2.23. Про надання  дозволу гр. Старостенку Станіславу Анатолійовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої на території Вовчанської міської ради для ведення особистого селянського господарства з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – рілля), площею 2,0га.

2.24. Про надання  дозволу гр. Чигринцю Миколі Васильовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Соборна для ведення особистого селянського господарства з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – рілля), площею 1,0га.

2.25. Про надання  дозволу гр. Стукалу Олександру Сергійовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Орлова, 99 для ведення індивідуального садівництва  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – багаторічні насадження), площею 0,12га.

2.26. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Зіборовій Олені Сергіївні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Орлова, 7, площею 0,10га.

2.27. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою   щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Комеристій Тетяні Олександрівні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Сковороди, 3, площею 0,10га.

2.28. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Романцовій Ганні Володимирівні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Бекетова, 18, площею 0,10га.

2.29. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Северіній Галині Семенівні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Зарічна, 22, площею 0,10га.

2.30. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою   щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Чигриновій Валентині Михайлівні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:  м. Вовчанськ, вул. 8 Березня, 12а, площею 0,0407га.

2.31. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Шевельовій Вікторії Вікторівні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Герлегівська, 72, площею 0,10га.

2.32. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки гр. Федорову Володимиру Миколайовичу для  будівництва  індивідуального гаражу за рахунок земель житлової та громадської  забудови

по вул. Гоголя, 29-Н, м. Вовчанськ, Харківської області  (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0055га.

2.33. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки гр. Демченко Ганні Володимирівні в оренду для сінокосіння і випасання худоби за рахунок земель сільськогосподарського призначення по вул. Гоголя, б/н м. Вовчанськ, Харківської області (вид угідь - сіножаті), площею 0,40га.

2.34. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для передачі в оренду гр. Кущову Сергію Арсентійовичу для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови ( для комерційного використання) за рахунок земель житлової та громадської забудови по вул. Слобожанській, 55-а   м. Вовчанськ, Харківської області (вид угідь - забудовані землі), площею 0,2521га.

2.35. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки в постійне користування комунальному підприємству «Вовчанськ» для  будівництва і обслуговування  будівель торгівлі за рахунок земель житлової та громадської  забудови по вул. Соборна,  м. Вовчанськ, Харківської області (вид угідь - забудовані землі), площею 0,010га.

2.36. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Синенко Ользі Вікторівні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Гоголя, площею 0,040га.

2.37. Про внесення змін до рішення Вовчанської міської ради                         ХХVІІ сесії  V скликання від 29.02.2008 року № 5.14-V «Про надання  згоди на передачу земельної ділянки у приватну власність та надання дозволу на виготовлення технічної документації», площею 0,1772га.

2.38. Про внесення змін до рішення Вовчанської міської ради   ХХV  сесії VІІ скликання від 26.05.2017 року № 5.20-VІІ  «Про  надання дозволу  на виготовлення проекту землеустрою гр. Таратушці Сергію Петровичу щодо відведення земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Затишна, 46 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі)», площею 0,075га.

2.39. Про внесення змін до рішення Вовчанської міської ради  LХХІ позачергової сесії VІ скликання від 12.06.2015 року № 6.51-VІ «Про  надання дозволу гр. Тіщенко О.І.  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Богдана Хмельницького, 54 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови», площею 0,10га.

2.40. Про внесення змін до рішення Вовчанської міської ради  LХХІ позачергової сесії VІ скликання від 12.06.2015 року № 6.52-VІ «Про  надання дозволу гр. Тіщенко О.І.  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Богдана Хмельницького, 54 для ведення особистого селянського господарства з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови», площею 0,10га.

2.41. Про надання згоди  гр. Буракову Валерію Павловичу  на викуп земельної ділянки за адресою м. Вовчанськ, вул. Ветеринарна, 2-б  та надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки, площею 0,050га.

2.42. Про надання згоди  гр. Буракову Валерію Павловичу  на викуп земельної ділянки за адресою м. Вовчанськ, вул. О. Досвітнього, 25-а  та надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки, площею 0,0265га.

2.43. Про надання згоди  гр. Ковальову Геннадію Вікторовичу  на викуп земельної ділянки за адресою м. Вовчанськ, вул. Рубіжанське шосе, 9               та надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки, площею 0,4357га.

2.44. Про надання згоди на  укладення угоди про передачу права власності на земельну ділянку, площею 0,0550га.

3.Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.

4.Про внесення змін до штатного розпису Вовчанської міської ради VII скликання.

 1. Про затвердження розпорядження Вовчанського міського голови, виданого  у міжсесійний період.

6. Про затвердження оновленого Переліку об’єктів комунального майна Вовчанської територіальної громади.

7.Про внесення змін до Положення про постійні депутатські комісії Вовчанської міської ради VІІ  скликання.

8.Про внесення змін до    рішення ІІ (позачергової) сесії І пленарне засідання VІІ скликання  від 10.12.2015 року № 5- VІІ «Про затвердження    складу постійних депутатських комісій Вовчанської  міської  ради  VІІ скликання».

9.Про  затвердження     Протоколу № 22 постійної депутатської комісії з питань комунальної власності, житлового-комунального  господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв’язку  Вовчанської міської ради VIІ  скликання.

10.Про внесення змін до  рішення ІІ (позачергової) сесії І пленарне засідання VІІ  скликання від 10.12.2015 року № 6.7-VІІ «Про закріплення депутатів Вовчанської міської ради VІІ скликання за  виборчими  округами».

11.Про внесення змін до  рішення І сесії   VІІ  скликання від 26.11.2015 року № 5-VІІ «Про створення лічильної комісії Вовчанської міської ради VІІ скликання».

12.Різне.

12.1.Про впорядкування прийняття твердих побутових відходів на Вовчанському міському полігоні.

12.2. Про скасування рішення ХХІV сесії Вовчанської міської ради від 23.03.2012 за № 10-VІ «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та тимчасових споруд для зберігання приватного автотранспорту в м. Вовчанську Харківської області».

Вовчанський міський голова                                           В.С.Шевченко

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ХХVІ   СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я 

    Від 30 червня     2017 року                                                проект №  1- VIІ

Про встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік

 

 Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій доповідну записку провідного спеціаліста Вовчанської міської ради Аргунової О.М., відповідно до ст. 7, ст. 10, пп. 12.3.1, 12.3.2, 12.3.4, 12.3.7 п. 12.3, пп. 12.4.1, 12.4.3 п. 12.4, п. 12.5 ст. 12 розділу І, ст. 266, 267, 268, 268-1, 269 – 289 розділу ХІІ, ст. 291 – 297 розділу ХІV Податкового кодексу України, проекту постанови КМУ «Про затвердження Типового рішення про встановлення місцевих податків і зборів, Типового положення про оподаткування платою за землю, Типового положення про оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», наказу Державного комітету України із земельних ресурсів «Про затвердження Класифікації видів цільового призначення земель», п. 24 ст. 26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Встановити на території Вовчанської міської ради на 2018 рік такі податки і збори:

1.1. Плату за землю.

1.2. Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

1.3. Єдиний податок.

1.4. Транспортний податок.

1.5. Збір за місця для паркування транспортних засобів.

1.6. Туристичний збір.

 

 1. Затвердити:

2.1. Положення про оподаткування платою за землю (Додаток 1).

2.2. Положення про оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (Додаток 2).

2.3. Положення про оподаткування єдиним податком за фіксованими ставками (Додаток 3).

2.4. Положення про оподаткування транспортним податком (Додаток 4).

2.5. Положення про оподаткування збором за місця для паркування транспортних засобів (Додаток 5).

2.6. Положення про оподаткування туристичним збором (Додаток 6).

 

 1. Оприлюднити це рішення в засобах масової інформації (або іншим можливим способом).

 

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії Добровінський А.В.) та постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.).

 

 

Вовчанський міський голова                                                 В.С.Шевченко

 

 

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту рішення
«Про встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік»

 

          При розробці проекту рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік» були враховані такі норми Податкового кодексу України (далі – ПКУ):

1) До місцевих податків належать (ст. 10 ПКУ):

- податок на майно, який складається з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, плати за землю та транспортного податку;

- єдиний податок.

До місцевих зборів належать:

- збір за місця для паркування транспортних засобів;

- туристичний збір.

 

2) Необхідність щорічного встановлення місцевих податків і зборів, в тому числі і на 2018 рік, передбачена пп. 12.4.3 п. 12.4 ст. 12 ПКУ.

 

3) При прийнятті рішення про встановлення місцевих податків та зборів обов'язково визначаються об'єкт оподаткування, платник податків і зборів, розмір ставки, податковий період та інші обов'язкові елементи, визначенні ст. 7 ПКУ з дотриманням критеріїв, встановлених розділом ХІІ ПКУ для відповідного місцевого податку чи збору (пп. 12.3.2 п. 12.3 ст. 12 ПКУ).

 

4) Під час встановлення податку обов'язково визначаються такі елементи:

- платники податку;

- об'єкт оподаткування;

- база оподаткування;

- ставка податку;

- порядок обчислення податку;

- податковий період;

- строк та порядок сплати податку;

- строк та порядок подання звітності про обчислення і сплату податку.

Під час встановлення податку можуть передбачатися податкові пільги та порядок їх застосування (ст. 7 ПКУ).

 

5) До повноважень сільських, селищних, міських рад та рад об’єднаних територіальних громад щодо податків та зборів належать:

- встановлення ставок місцевих податків та зборів в межах ставок, визначених Податковим кодексом;

- визначення переліку податкових агентів – платників туристичного збору;

- до початку наступного бюджетного періоду прийняття рішення про встановлення місцевих податків та зборів, зміну розміру їх ставок, об'єкта оподаткування, порядку справляння чи надання податкових пільг, яке тягне за собою зміну податкових зобов'язань платників податків та яке набирає чинності з початку бюджетного періоду (п. 12.4 ст. 12 ПКУ).

 

6) Відповідно до п. 12.5 ст. 12 ПКУ офіційно оприлюднене рішення про встановлення місцевих податків та зборів є нормативно-правовим актом з питань оподаткування місцевими податками та зборами, який набирає чинності з урахуванням строків, передбачених пп. 12.3.4 п. 12.3 ст. 12 ПКУ (Рішення про встановлення місцевих податків та зборів офіційно оприлюднюється відповідним органом місцевого самоврядування до 15 липня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосовування встановлюваних місцевих податків та зборів або змін (плановий період). В іншому разі норми відповідних рішень застосовуються не раніше початку бюджетного періоду, що настає за плановим періодом).

 

7) Не дозволяється сільським, селищним, міським радам та радам об’єднаних територіальних громад встановлювати індивідуальні пільгові ставки місцевих податків та зборів для окремих юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців і фізичних осіб або звільняти їх від сплати таких податків та зборів (пп. 12.3.7 п. 12.3 ст. 12 ПКУ).

 

          Крім того, при розробці проекту рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік» врахований проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Типового рішення про встановлення місцевих податків і зборів, Типового положення про оподаткування платою за землю, Типового положення про оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», оприлюднений на офіційному сайті Державної фіскальної служби України 16.03.2017 року (далі – Постанова). На день складання проекту рішення Вовчанської міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік» ця Постанова не прийнята, але, доцільність застосування вимог проекту зазначеної Постанови обумовлена тим, що період очікування прийняття цього нормативно-правового акту може перевищити термін, встановлений для оприлюднення прийнятого міською радою рішення щодо місцевих податків і зборів на 2018 рік – до 15 липня 2017 року (пп. 12.3.4 п. 12.3 ст. 12 ПКУ). У разі, якщо Постанова щодо типового рішення по місцевим податкам і зборам не буде прийнята до сесії Вовчанської міської ради, на розгляд якої буде винесене питання місцевих податків, рішення Вовчанської міської ради може бути прийняте в такому вигляді, оскільки основні вимоги, які Податковий кодекс України пред’являє щодо рішень по місцевим податкам і зборам, не містять вимог до форми рішення (тільки до змісту відповідно до пп. 12.3.2 п. 12.3 ст. 12 ПКУ, про що зазначалося вище).

 

          Відповідно до проекту постанови КМУ «Про затвердження Типового рішення про встановлення місцевих податків і зборів, Типового положення про оподаткування платою за землю, Типового положення про оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»:

 

1) рішення про встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік та наступні роки повинні прийматись із застосуванням форми типового рішення, форми типового положення з додатками;

2) дата набрання чинності рішенням зазначається у разі, якщо вона відмінна від дати набрання чинності згідно з п. 5 ст. 59 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» (тобто, з дня офіційного оприлюднення рішення);

3) ставки податків зазначаються з трьома десятковими знаками;

4) ставки плати за землю встановлюються у відповідності до цільового призначення земель згідно з Класифікацією видів цільового призначення земель, затвердженою наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 р. № 548;

5) перелік ставок та пільг по кожному місцевому податку (збору) встановлюється додатком до положення про такий податок (збір);

6) ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, встановлюються відповідно до класифікації будівель та споруд, встановленої Державним класифікатором будівель та споруд ДК 018:2000, затвердженим наказом Державного комітету України по стандартизації, метрології та сертифікації від 17.08.2000 р. № 507;

7) у типовому рішенні зазначається код класифікації об’єктів адміністративно-територіального устрою України (код області, району, адміністративно-територіальної одиниці);

8) у додатках до положень по кожному місцевому податку і збору зазначається рік, на який встановлений податок (збір), і дата введення ставок (пільг) в дію (початок року або більш пізня дата).

 

1) Щодо плати за землю:

Плата за землю складається з земельного податку та орендної плати за земельні ділянки.

На 2017 рік затверджені наступні ставки земельного податку (без змін у порівнянні з 2016 роком, крім змін мінімальної ставки по сільгоспугіддям) (у % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, якщо така встановлена, або від нормативної грошової оцінки площі ріллі по області):

Види земельних ділянок

Ставки згідно рішення Вовчанської міської ради щодо плати за землю на 2016 рік

Ставки згідно Податкового кодексу України у 2016 році

Ставки згідно  рішення Вовчанської міської ради щодо плати за землю на 2017 рік

Ставки згідно Податкового кодексу України у 2017 році

для сільськогосподарських угідь

0,1 %

Не більше
1 %

0,3 %

0,3 – 1 %

для земельних ділянок (в межах населених пунктів), зайнятих житловим фондом, гаражно-будівельними, дачно-будівельними та садівницькими товариствами, індивідуальними гаражами, садовими і дачними будинками фізичних осіб, а також для земельних ділянок, наданих для потреб сільськогосподарського виробництва, водного та лісового господарства, які зайняті виробничими, культурно-побутовими, господарськими та іншими будівлями і спорудами

0,03 %

Не більше
3 %

0,03 %

Не більше
3 %

для земельних ділянок, які перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання (крім державної та комунальної форми власності)

1 %

Не більше 12 %

1 %

Не більше
12 %

для інших земельних ділянок

1 %

Не більше
3 %

1 %

Не більше 3 % для земельних ділянок, нормативну грошову оцінку яких проведено,
не більше 1 % для земель загального користування*

земельні ділянки, розташовані за межами населених пунктів, нормативну грошову оцінку яких не проведено

5 %

Не більше
5 %

5 %

Усі земельні ділянки – не більше 5 %, сільгоспугіддя – у проміжку 0,3 – 5 %

*Щодо оподаткування земель загального користування населених пунктів (майдани, вулиці, проїзди, шляхи, набережні, пляжі, парки, сквери, бульвари, кладовища, полігони для зберігання твердих побутових відходів тощо) слід зазначити, що за такі ділянки податок не справляється, крім випадків, коли вони надаються для використання юридичним або фізичним особам (павільйони, кіоски, лотки, атракціони та ін.). При цьому слід виходити з того, на яких умовах надано ці земельні ділянки (у власність, у постійне користування чи у користування на умовах оренди), від чого залежатиме і плата за землю.

Оскільки плата за землю справляється у вигляді земельного податку або орендної плати, то за земельні ділянки, надані суб'єктам господарювання із земель загального користування у власність або у постійне користування, ці суб'єкти сплачуватимуть земельний податок, а за земельні ділянки, надані в користування на умовах оренди – орендну плату за землю.

 

Ставки земельного податку, запропоновані на 2018 рік, знаходяться в межах норм, встановлених Податковим кодексом України на 2017 рік, з розбивкою за цільовим призначенням земельних ділянок, та відповідають ставкам, затвердженим на 2017 рік.

При цьому, враховано, що землі сільськогосподарського призначення (відповідно до ст. 22 Земельного кодексу України) поділяються на сільськогосподарські угіддя (рілля, багаторічні насадження, сіножаті, пасовища та перелоги) та несільськогосподарські угіддя (господарські шляхи і прогони, полезахисні лісові смуги та інші захисні насадження, крім тих, що віднесені до земель лісогосподарського призначення, землі під господарськими будівлями і дворами, землі під інфраструктурою оптових ринків сільськогосподарської продукції, землі тимчасової консервації тощо). Для земель сільськогосподарського призначення (сільгоспугідь) встановлена ставка 0,3 % (мінімальна згідно ПКУ), для земель сільськогосподарського призначення (несільськогосподарських угідь) встановлена ставка 0,03 %.

Структура земельного фонду Вовчанської міської ради:

№ з/п

Територія Вовчанської міської ради

Площа, га

 

Територія, всього

у тому  числі:

2136,49

1

Сільськогосподарські угіддя, з них:

1100,52

 

- рілля

562,05

 

- перелоги

169,0

 

- сади

28,0

 

- сіножаті

149,5

 

- пасовища

191,97

2

Ліса і інші лісовкриті площі

20,0

3

Забудовані землі

958,8

4

Водна поверхня

10,0

5

Заболочені землі

37,08

6

Під господарськими будівлями та дворами

10,0

7

Інші землі

0,09

 

Загальний перелік ставок земельного податку наведений у Додатку 1.1 до Положення про оподаткування платою за землю, ставки встановлені окремо для юридичних і фізичних осіб (в тому числі ФОП), окремо для земельних ділянок, нормативну грошову оцінку яких проведено (незалежно від місцезнаходження), та земельних ділянок, нормативну грошову оцінку яких не проведено (за межами населених пунктів). Такі категорії ставок передбачені чинним законодавством.

У разі відсутності на території Вовчанської міської ради земель певного цільового призначення або у разі не використання земель певного цільового призначення якоюсь з категорій платників в таблиці проставлені прочерки, тобто ставка не встановлюється.

Рядки, в яких встановлення ставок земельного податку не передбачене, відмічені «Х».

Ставки земельного податку застосовуються з урахуванням розділу 5 Положення про оподаткування платою за землю, тобто з урахуванням переліку земельних ділянок, які не підлягають оподаткуванню відповідно до вимог Податкового кодексу України, та з урахуванням пільг зі сплати земельного податку, які наведені у Додатку 1.2 до Положення про оподаткування платою за землю.

При цьому передбачена пільга для земельних ділянок під об’єктами комунальної власності міста Вовчанська – 99 %, що відповідає встановленій у 2016 і 2017 роках ставці 0,01 %.

У Положенні про оподаткування платою за землю (п. 5.2.1.7), окрім пільг зі сплати земельного податку, передбачених ПКУ, також передбачені не індивідуальні пільги, які Вовчанська міська рада може встановлювати відповідно до п. 7.2 ст. 7 ПКУ:

органам державної влади та органам місцевого самоврядування, органам прокуратури, судам, закладам, установам та організаціям, військовим формуванням, утвореним відповідно до Законів України, Збройним Силам України та Державній прикордонній службі України, органам МНС, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів.

 

2) Щодо податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки:
На 2017 рік затверджені наступні ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (у порівнянні з 2016 роком):

 

Об’єкти нерухомості

Ставки 2016 року

Норма Податкового кодексу України 2016 року

Ставки 2017 року

Норма Податкового кодексу України 2017 року

Ставки податку для фізичних осіб

Об'єкти житлової нерухомості

1 %
(13,78 грн. за 1 м2)

Не перевищує
3 % мінімальної заробітної плати на 1 січня поточного року (1378,00 грн.)

0,1 %
(3,20 грн. за 1 м2)

Не перевищує 1,5 % мінімальної заробітної плати на 1 січня поточного року (3200,00 грн.)

Об’єкти нежитлової нерухомості

0,1 %
(1,378 грн. за 1 м2)

0,05 %
(1,60 грн. за 1 м2)

Об’єкти нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності і використовуються для ведення малого та середнього бізнесу

1 %
(13,78 грн. за 1 м2)

0,5 %
(16,00 грн. за 1 м2)

Ставки податку для юридичних осіб

Об'єкти житлової нерухомості

2 %
(27,56 грн. за 1 м2)

Не перевищує
3 % мінімальної заробітної плати на 1 січня поточного року (1378,00 грн.)

1 %
(32,00 грн. за 1 м2)

Не перевищує 1,5 % мінімальної заробітної плати на 1 січня поточного року (3200,00 грн.)

Об’єкти нежитлової нерухомості

1 %
(13,78 грн. за 1 м2)

0,5 %
(16,00 грн. за 1 м2)

 

Ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, запропоновані на 2018 рік, знаходяться в межах норм, встановлених Податковим кодексом України на 2017 рік, з розбивкою за класифікацією будівель і споруд, та відповідають ставкам, затвердженим на 2017 рік.

 

При цьому враховано, що пільги зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, передбачені ПКУ у вигляді зменшення бази оподаткування об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних осіб (на 60, 120 і 180 м2), органи місцевого самоврядування не можуть збільшувати (з 1 січня 2016 року з ПКУ виключений абзац шостий підпункту 266.4.1 пункту 266.4 статті 266 на підставі Закону України № 909-VIII від 24.12.2015).

Загальний перелік ставок податку на нерухоме майно наведений у Додатку 2.1 до Положення про оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, ставки встановлені окремо для юридичних і фізичних осіб (в тому числі ФОП), такі категорії ставок передбачені чинним законодавством.

У разі відсутності на території Вовчанської міської ради певних категорій будівель і споруд або у разі не використання будівель та споруд певного цільового призначення якоюсь з категорій платників в таблиці проставлені прочерки, тобто ставка не встановлюється.

Рядки, в яких встановлення ставок податку на нерухоме майно не передбачене, відмічені «Х».

Ставки податку на нерухоме майно застосовуються з урахуванням розділу 5 Положення про оподаткування цим податком, тобто з урахуванням переліку об’єктів, які не підлягають оподаткуванню відповідно до вимог Податкового кодексу України, та з урахуванням пільг зі сплати податку, які наведені у Додатку 2.2 до Положення про оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Додатком 2.2 передбачені не індивідуальні пільги, які Вовчанська міська рада може встановлювати відповідно до п. 7.2 ст. 7 ПКУ.

 

3) Щодо фіксованих ставок єдиного податку:

Відповідно до п. 293.2 ст. 293 ПКУ рішенням органів місцевого самоврядування затверджуються фіксовані ставки єдиного податку для платників І та ІІ групи – суб’єктів господарювання – фізичних осіб, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку і звітності.

Рішеннями міської ради затверджені такі фіксовані ставки єдиного податку на 2017 рік (у порівнянні з 2016 роком):

Група платників податку

Ставки 2016 року

Норма Податкового кодексу України 2016 року

Ставки 2017 року

Норма Податкового кодексу України 2017 року

Перша

10 %

(1378,00 х 10 % = 137,80)

До 10 % розміру мінімальної зарплати на 1 січня поточного року

10 %
(1600,00 х 10 % = 160,00)

До 10 % розміру прожиткового мінімуму на працездатну особу на 1 січня поточного року

Друга

20 %
(1378,00 х 20 % = 275,60)

До 20 % розміру мінімальної зарплати на 1 січня поточного року

10 %*
(3200,00 х 10 % = 320,00)

До 20 % розміру мінімальної зарплати на 1 січня поточного року

* Застосування цієї ставки єдиного податку можливе тільки з 01.01.2018 року на підставі Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» від 20.12.2016 р. № 1791-VIII та на підставі підпункту 4.1.9 пункту 4.1 та пункту 4.5 статті 4підпункту 12.3.4 пункту 12.3підпункту 12.4.3 пункту 12.4 та пункту 12.5 статті 12 Податкового кодексу України.

Ставки єдиного податку, запропоновані на 2018 рік, знаходяться в межах норм, встановлених Податковим кодексом України на 2017 рік, та відповідають ставкам, затвердженим на 2017 рік.

При цьому враховано, що фіксовані ставки єдиного податку встановлюються залежно від виду господарської діяльності:

 - ставка єдиного податку для платників першої групи визначена у відсотках до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (1600,00 грн.);

- ставка єдиного податку для платників другої групи визначена у відсотках до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (3200,00 грн.).

Крім того, враховані вимоги ПКУ щодо застосування ставки 15 % та максимальних ставок в певних випадках здійснення господарської діяльності.

У Додатку 3.1 до Положення про оподаткування єдиним податком наведений перелік фіксованих ставок єдиного податку за видами господарської діяльності (у відповідності до Державного Класифікатора видів економічної діяльності ДК 009:2010), дозволеними І та ІІ групі платників єдиного податку (такий перелік встановлений Державною фіскальною службою України та оприлюднений на її офіційному сайті).

Додаток 3.2 до Положення про оподаткування єдиним податком за фіксованими ставками (Додаток по пільгам) відсутній, оскільки пільги зі сплати єдиного податку за фіксованими ставками надаються шляхом встановлення менших ставок єдиного податку для певних видів економічної діяльності.

 

4) Щодо транспортного податку:

Ставки транспортного податку, запропоновані на 2018 рік, та інші норми щодо транспортного податку відповідають нормам, встановленим Податковим кодексом України на 2017 рік, та відповідають ставкам, затвердженим на 2017 рік:

транспортний податок встановлюється для легкових автомобілів, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, у розмірі 25000 гривень за кожен автомобіль.

 

5) Щодо збору за місця для паркування транспортних засобів:

Рішеннями міської ради затверджені такі ставки збору на 2016 і 2017 роки:

Група платників податку

Ставки 2016 року

Норма Податкового кодексу України 2016 року

Ставки 2017 року

Норма Податкового кодексу України 2017 року

Автомобілі таксі

0,05 % (1378,00 х 0,05 % = 0,689 грн. за 1 м2)

0,03 – 0,15 %

0,025 % (3200,00 х 0,025 % = 0,80 грн. за 1 м2)

до 0,075 %

Ставки збору за місця для паркування транспортних засобів, запропоновані на 2018 рік, та інші норми щодо зазначеного збору, відповідають нормам, встановленим Податковим кодексом України на 2017 рік, та відповідають ставкам, затвердженим на 2017 рік.

У Додатку 5.2 наведений перелік земельних ділянок, спеціально відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів.

 

6) Щодо туристичного збору:

Ставка туристичного збору, запропонована на 2018 рік (1 %), та інші норми щодо зазначеного збору, відповідають нормам, встановленим Податковим кодексом України на 2017 рік, та відповідають ставці, затвердженій на 2017 рік.

 Провідний спеціаліст  відділу бухгалтерського обліку і господарської діяльності                                                                   О.М.Аргунова

 

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА

ХХVI  СЕСІЯ  VІI СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

30 червня  2017  року                                                                проект №    3-VII

 

Про внесення змін до  міського бюджету на 2017 рік

 

Внести зміни до рішення № 4-УІІ від 21.04.2017 року, внести зміни до рішення  сесії № 11-УІІ від 27.01.2017 року «Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік», внести зміни до рішення № 20-УІІ від 23.12.2016 року «Про міський бюджет на 2017 рік», керуючись статтею 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Визначити на 2017 рік:
 • доходи міського бюджету у сумі 41414,9 тис. грн., в тому числі доходи загального фонду міського бюджету 29916,6 тис. грн., доходи спеціального фонду міського бюджету 11498,3 тис. грн. згідно з додатком № 1 до цього рішення;
 • видатки  міського бюджету у сумі 42059,6 тис. грн., в тому числі видатки загального фонду міського бюджету 24525,4 тис. грн., видатки спеціального фонду міського бюджету 17534,2 тис. грн.
 • профіцит загального фонду міського бюджету у сумі – 4631,2 тис. грн. згідно з додатком 7 до цього рішення.;
 • дефіцит спеціального фонду міського бюджету – 5660,5 тис. грн. згідно з додатком 7 до цього рішення.
 1. Затвердити бюджетні призначення коштів міського бюджету на 2017 рік за типовою відомчою, тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів, у тому числі по загальному фонду 24525,4 тис. грн. та спеціальному фонду 17534,2 тис. грн. згідно з додатком № 2 до цього рішення.
 2. Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів міського бюджету у сумі 20,0 тис. грн.
 3. Затвердити на 2017 рік міжбюджетні трансферти в сумі 691,1 тис. грн.. згідно з додатком № 3 до цього рішення.
 4. Затвердити на 2017 рік перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку згідно з додатком № 4 до цього рішення.
 5. Затвердити на 2017 рік резервний фонд міського бюджету у сумі 20,0 тис. грн.
 6. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду міського бюджету на 2017 рік за їх економічною структурою:

оплата праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

поточні трансферти населенню;

поточні трансферти місцевим бюджетам.

 1. Затвердити в складі видатків міського бюджету кошти на реалізацію місцевих програм у сумі 42059,6 тис. грн. згідно з додатком № 5 до цього рішення.
 2. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право міській раді, в особі його керівника, отримувати в управлінні Державної казначейської служби у Вовчанському районі у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України:

- позики на покриття тимчасових касових розривів міського бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

 1. Одержувачам коштів міського бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості із зазначених видатків. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань, згідно з додатком № 6 до цього рішення.
 2. Установити, що у загальному фонді міського бюджету на 2017 рік до доходів належать надходження, визначені статтею 69 Бюджетного кодексу України.
 3. Установити, що джерелами формування спеціального фонду міського бюджету на 2017 рік у частині доходів є надходження, визначені статтею 691 Бюджетного кодексу України.
 4. Установити, що джерелами формування спеціального фонду міського бюджету на 2017 рік у частині фінансування є надходження, визначені статтею 71 Бюджетного кодексу України.
 5. Розпорядники коштів місцевих бюджетів та одержувачі коштів міського бюджету беруть бюджетні зобов’язання та здійснюють видатки за загальним фондом бюджету тільки в межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисами, враховуючи необхідність виконання бюджетних зобов’язань минулих років, узятих в органах Державної казначейської служби України.

            Зобов'язання, взяті розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів без відповідних бюджетних асигнувань або з перевищенням повноважень, встановлених рішенням сесії міської ради про міський бюджет, не вважаються бюджетними зобов'язаннями і не підлягають оплаті за рахунок бюджетних коштів. Взяття таких зобов'язань є порушенням бюджетного законодавства.

За наявності простроченої заборгованості із заробітної плати, а також за спожиті комунальні послуги та енергоносії розпорядники та одержувачі бюджетних коштів в межах бюджетних асигнувань за загальним фондом не беруть бюджетні зобов'язання та не здійснюють платежі за іншими заходами, пов’язаними з функціонуванням бюджетних установ (крім захищених видатків бюджету), до погашення такої заборгованості.

 1. Установити, що керівники бюджетних установ, які фінансуються з міського бюджету, утримують чисельність працівників та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ у кошторисах, одержувачі бюджетних коштів – в межах планів використання бюджетних коштів та фактично одержаних обсягів валових доходів.
 2. Встановити, що внесення змін до міського бюджету на 2017 рік здійснюється за рішенням сесії міської ради у випадках передбачених Бюджетним кодексом України. Надати право міському голові у період між сесіями Вовчанської міської ради, за умови погодження з постійною комісією міської ради з питань бюджету, проводити розпорядженням розподіл та перерозподіл коштів міського бюджету, додаткових дотацій, субвенцій із державного бюджету та інших трансфертів, з наступним внесенням змін до рішення про міський бюджет.
 3. Установити, що комунальні підприємства міста  сплачують до загального фонду міського бюджету частину чистого прибутку (доходу), нормативи відрахувань встановлені рішенням Вовчанської міської ради від 25.09.2008 року № 4.1-V «Про встановлення нормативу відрахувань частини чистого прибутку (доходу) господарськими організаціями комунальної власності та організаціями з часткою комунальної власності».

Частина чистого прибутку (доходу) сплачується наростаючим підсумком щоквартальної фінансово-господарської діяльності у 2017 році.

Комунальні  підприємства міста подають Розрахунок частини чистого прибутку (доходу) разом з фінансовою звітністю, складеною відповідно до Положень (стандартів) бухгалтерського обліку, до органів державної податкової служби у строки, передбачені для подання декларації з податку на прибуток.

 1. Надати право голові Вовчанської міської ради укладати договори про міжбюджетні трансферти між міським бюджетом та іншими бюджетами.
 2. Додатки № 1,2,3,4,5,6,7 до цього рішення є його невід'ємною частиною.
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (Козлова В.В.).

 

 Вовчанський  міський голова                                                В.С.Шевченко

 

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХVI СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від 30 червня 2017 року                                                         проект № 4-VII

 

Про внесення змін до штатного розпису Вовчанської міської ради VII скликання

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій доповідну записку провідного спеціаліста Вовчанської міської ради Аргунової О.М., керуючись постановою КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 р. № 268 та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України» від 24.05.2017 р. № 353, Наказом Міністерства праці України «Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів» від 02.10.1996 р. № 77, ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 р. № 280/97-вр, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Внести зміни до штатного розпису Вовчанської міської ради VII скликання, затвердженого рішенням ХІХ сесії VII скликання від 23.12.2016 р. № 16-VII «Про затвердження штатного розпису Вовчанської міської ради VII скликання з 1 січня 2017 року» з 26 травня 2017 року (Додаток 1).
 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.)

         

Вовчанський міський голова                                                 В.С.Шевченко

                                                                  

УКРАЇНА

ХХVІ СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р  І Ш Е Н Н Я

 

        Від 30 червня     2017 року                                        проект № 5-VIІ

 

Про затвердження розпорядження Вовчанського міського голови про преміювання міського голови та заступників Вовчанського міського голови, виданих у міжсесійний період  

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій питання стосовно затвердження розпорядження міського голови Вовчанської міської ради VІІ скликання, враховуючи положення Закону України «Про доступ до публічної інформації», керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.п. 3, 21 ст.3.3 Регламенту міської ради VІІ скликання (зі змінами та доповненнями), міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

 1. Затвердити розпорядження Вовчанського міського голови про преміювання міського голови та заступників Вовчанського міського голови,   виданих  у міжсесійний період з      26 травня  2017 року   по 30 червня 2017 року (додається).
 2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії        Добровінський А.В.).

 

Вовчанський міський голова                                                     В.С.Шевченко

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ХХVI СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

  

    Від  30 червня 2017 року                                    проект     № 6-VІІ 

Про затвердження оновленого Переліку об’єктів комунального майна Вовчанської територіальної громади

  

З метою впорядкування та обліку об’єктів комунальної власності та нерухомого майна об’єктів комунальної власності територіальної громади Вовчанської міської ради,   економічного та раціонального використання  цих об’єктів, керуючись статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Затвердити оновлений Перелік об’єктів комунального майна Вовчанської територіальної громади станом на 01.06. 2017 року (Додаток №1)
 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, ЖКГ, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку (голова комісії   І.В.Кулаков).

 

 

 

 Вовчанський  міський голова                                            В.С.Шевченко

 

 

 

 

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ХХVІ   СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

    Від 30 червня     2017 року                                                проект №  7- VIІ

 

Про внесення змін до Положення про постійні депутатські комісії Вовчанської міської ради VІІ  скликання

            Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій  подання Чугуївської місцевої прокуратури від 13.05.2017 року № 03-04-4590 вих 17,  відповідно до ст.ст. 47, 49, 59, 59-1 Закону  України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада 

В И Р І Ш И Л А  :

1.Внести зміни до Положення про постійні депутатські комісії Вовчанської міської ради VІІ скликання затвердженого рішенням   ІІ (позачергової) сесії ІІ пленарне засідання Вовчанської міської ради  VІІ  скликання від 10.12.2015 року № 3-VІІ, а саме:

- змінити  п. 8 розділу І Положення виключивши з нього  фразу «і не може бути менше 5 депутатів» та викласти його в такій редакції «Кількісний склад кожної постійної депутатської комісії міської ради визначається міською радою.»;

- змінити абз. 2 розділу ІІ Положення  виключивши фразу «з залученням юриста міської ради» та викласти його у такій редакції  «розглядати пропозиції та проекти рішень міської ради на своєму засідання з залученням спеціаліста міської ради, на якого покладено обов’язки забезпечення  дотримання вимог законодавства під час підготовки нормативно-правових актів, рішень та розпоряджень.

- доповнити Положення про постійну депутатську комісію з  питань  законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської  етики, місцевого самоврядування   п.10:

 «Здійснює контроль щодо участі  міського голови, секретаря  та депутатів ради у розгляді, підготовці та прийнятті рішень за умови самосійного публічного оголошення про це під час засідання ради, на якому розглядаються відповідні питання, надає консультації  вказаним особам, та роз’яснення щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, повноваження з майном, що може бути неправомірною вигодою та подарунками».  

          2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської  етики, місцевого самоврядування  (голова комісії Добровінський А.В.).    

         

    Вовчанський міський голова                                              В.С.Шевченко

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ХХVІ   СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

    Від 30 червня     2017 року                                       проект № 8- VIІ

 

Про внесення змін до    рішення ІІ (позачергової) сесії І пленерне засідання Вовчанської міської ради VІІ скликання  від 10.12.2015 року № 5-VІІ «Про затвердження    складу постійних депутатських комісій Вовчанської  міської  ради  VІІ скликання»

  

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій постанову Вовчанської міської виборчої комісії від 27.05.2017 року № 35,     відповідно до пп.2,3 ст.. 4, п.1 ст. 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» ст..47, п. 1, п.2 ст.  49, 59 Закону  України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада    

В И Р І Ш И Л А  :

 

1.Внести зміни до рішення  ІІ (позачергової) сесії І пленерне засідання Вовчанської міської ради  VІІ скликання  від 10.12.2015 року № 5-VІІ «Про затвердження    складу постійних депутатських комісій Вовчанської  міської  ради  VІІ скликання»   а саме:

1.1.Виключити зі складу постійної депутатської комісії з питань  законності, правопорядку, депутатської діяльності,  депутатської етики та місцевого самоврядування  депутата Сукачова Юрія Олександровича в зв’язку з достроковим припиненням його повноважень як депутата Вовчанської міської ради VІІ скликання.

1.2. Виключити зі складу постійної депутатської комісії з питань  комунальної власності, житлового-комунального  господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв’язку   депутата Сукачова Марка Юрійовича в зв’язку з достроковим припиненням його повноважень як депутата Вовчанської міської ради VІІ скликання.

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування  (голова комісії Добровінський А.В.). 

     Вовчанський міський голова                                              В.С.Шевченко

                                                     

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

   ХХVІ  СЕСІЯ  VІІ   СКЛИКАННЯ

Р  І Ш Е Н Н Я

 

від  30 червня    2017 року                                               проект  №  9- VIІ                                 

 

Про  затвердження    Протоколу № 22 постійної депутатської комісії з питань  комунальної власності, житлового-комунального  господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв’язку Вовчанської міської ради VIІ  скликання  

         Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій  Протокол № 22 засідання  постійної депутатської комісії з питань комунальної власності, житлового-комунального  господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв’язку   Вовчанської міської ради VIІ  скликання,  відповідно до ч.1 ст. 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», Вовчанська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

 1. Затвердити  Протокол № 22 постійної депутатської комісії з питань  комунальної власності, житлового-комунального  господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв’язку  Вовчанської міської ради VIІ  скликання      ( Додаток №1 ).
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування  (голова комісії Добровінський А.В.).              

  Вовчанський міський голова                                        В.С. Шевченко

П Р О Т О К О Л  № 22

комісії з питань комунальної власності, житлового-комунального  господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв’язку  

м. Вовчанськ  

 

 Від   27  червня    2017 року.

 

Присутні члени  постійної депутатської комісії з питань комунальної власності, житлового-комунального  господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв’язку   

 1. Кулаков Ігор Валерійович;
 2. Кириченко Сергій Яковлевич;
 3. Прудіус Володимир Вікторович;
 4. Акімов Олександр Михайлович.

 

 1. СЛУХАЛИ: Про обрання секретаря постійної депутатської комісії з питань комунальної власності, житлового-комунального  господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв’язку      міської ради VІІ     скликання.

 ВИСТУПИЛИ: Депутати запропонували  кандидатом на обрання секретаря постійної депутатської комісії з питань  комунальної власності, житлового-комунального  господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв’язку депутата      

Відкритим голосуванням   встановлено:

      ЗА    проголосувало   депутата

      ПРОТИ  проголосувало     депутатів

      УТРИМАЛОСЬ від голосування    депутатів.

 

ВИРІШИЛИ:  За результатами відкритого голосування  вважати обраним   секретарем постійної депутатської комісії з питань  комунальної власності, житлового-комунального  господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв’язку міської ради VІІ скликання     

Члени комісії:      

 1. Кулаков Ігор Валерійович;  
 2. Кириченко Сергій Яковлевич;
 3. Прудіус Володимир Вікторович;
 4. Акімов Олександр Михайлович.

         

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ХХVІ   СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

    Від 30 червня     2017 року                                     проект №  10- VIІ

 

Про внесення змін до  рішення ІІ (позачергової) сесії І пленарне засідання Вовчанської міської ради  VІІ  скликання від 10.12.2015 року № 6.7-VІІ «Про закріплення депутатів Вовчанської міської ради VІІ скликання за  виборчими  округами» 

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій постанову Вовчанської міської виборчої комісії від 27.05.2017 року № 35,     відповідно до пп.2, 3 ст. 4, п.1 ст. 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»   ст.  26, 49, 59 Закону  України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада    

В И Р І Ш И Л А  :

 

1.Внести зміни до рішення   ІІ (позачергової) сесії І пленарне засідання Вовчанської міської ради  VІІ  скликання від 10.12.2015 року № 6-VІІ «Про закріплення депутатів Вовчанської міської ради VІІ скликання за  виборчими  округами»,   а саме:       

1.1.Закріпити  депутата Добровінського Артема Вікторовича  за виборчим округом № 8, в зв’язку з достроковим припиненням повноважень Сукачова Марка Юрійовича  як депутата Вовчанської міської ради VІІ скликання.

1.2. Закріпити  депутатів Шаповалова Леоніда Павловича та Василевича Павла Анатолійовича  за виборчим округом № 25, а саме: депутата Шаповалова Леоніда Павловича за вулицями: вул. Бекетова, вул. Новоселівська, вул. Слобожанська, вул. Соснова, вул. Княгині Ольги (від вул. Гатищенської до вул. Соснової), депутата  Василевича Павла Анатолійовича за вулицями: вул. Авіаційна, вул. Бикова, вул. Затишна, вул. Гатищенська, вул. Княгині Ольги (від вул. Гатищенської до вул.Затишної) в зв’язку з достроковим припиненням повноважень Сукачова Юрія Олександровича  як депутата Вовчанської міської ради VІІ скликання.

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування  (голова комісії Добровінський А.В.).    

    Вовчанський міський голова                                              В.С.Шевченко

                                                                   

                                

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ХХVІ   СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

    Від 30 червня     2017 року                                     проект №  11- VIІ

 

Про внесення змін до  рішення І сесії  Вовчанської міської ради  VІІ  скликання від 26.11.2015 року № 5-VІІ    «Про створення лічильної комісії Вовчанської міської ради VІІ скликання»

 

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій постанову Вовчанської міської виборчої комісії від 27.05.2017 року № 35,   постанову Вовчанської міської виборчої комісії від 19.06.2017 року № 36,    відповідно до   ст. 4,   ст. 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» ст. 47,   ст.  49, 59 Закону  України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада    

В И Р І Ш И Л А  :

 

1.Внести зміни до рішення   І сесії  Вовчанської міської ради  VІІ  скликання від 26.11.2015 року № 5-VІІ    «Про створення лічильної комісії Вовчанської міської ради VІІ скликання»    а саме:

1.1. Виключити зі складу лічильної комісії депутата Вовчанської міської ради VІІ скликання Сукачова Марка Юрійовича  в зв’язку з достроковим припиненням повноважень як депутата Вовчанської міської ради VІІ скликання.

1.2. Включити до складу лічильної комісії депутата Вовчанської міської ради VІІ скликання Добровінського Артема Вікторовича.

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування  (голова комісії Добровінський А.В.).    

 

    Вовчанський міський голова                                              В.С.Шевченко                                                            

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХVІ СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р  І Ш Е Н Н Я

 

        Від 30 червня     2017 року                                        проект № 12.1-VIІ

Про впорядкування прийняття твердих побутових відходів на Вовчанському міському полігоні

       Розглянувши  на засіданнях постійних депутатських комісій депутатське звернення Самойленка В.М. від 10.05.2017 року,  керуючись   ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

 ВИРІШИЛА:

 1. Рекомендувати директору комунального підприємства «Вовчанськ» не укладати нові договори та не переукладати  діючі договори після закінчення строку їх дії з підприємствами, організаціями, установами, що розміщені за межами населених пунктів міста Вовчанська та села Плетенівка на прийняття та зберігання твердих побутових  відходів на Вовчанському міському полігоні ТПВ.
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв'язку (голова комісії  Кулаков І.В.).

 

Вовчанський міський голова                                                     В.С.Шевченко

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ХХVI СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

    Від  30 червня 2017 року                                    проект     № 12.2-VІІ

Про скасування рішення ХХІV сесії Вовчанської міської ради від 23.03.2012 за № 10-VІ «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та тимчасових споруд для зберігання приватного автотранспорту в м. Вовчанську Харківської області»

 

За результатами розгляду Рекомендації адміністративної колегії Харківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України № 55 від 18.05.2017, керуючись п. 15,ч. 1, ст. 26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Скасувати рішення ХХІV сесії Вовчанської міської ради від 23.03.2012 за № 10-VІ «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та тимчасових споруд для зберігання приватного автотранспорту в м. Вовчанську Харківської області».
 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, ЖКГ, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку (голова комісії   І.В.Кулаков).

 

 Вовчанський  міський голова                                            В.С.Шевченко