Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Проекти рішень XXV сесії VІІ скликання (Загальні питання та інші)

  

Україна

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХV СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ  

 Р  І Ш Е Н Н Я

 

       Від  26 травня  2017 року                                     проект     №  – VIІ  

 

Про затвердження порядку денного  ХХV  сесії

міської ради VІI скликання

 

Керуючись п.1ст. 26, п. 8 ст. 42, п.2  ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

Затвердити для розгляду на  ХХV сесії міської ради

VIІ скликання наступний   порядок денний:

 

1.Про затвердження Регламенту виконавчого комітету Вовчанської міської ради.

2.Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.

3.Земельні питання.

3.1. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Андрусенко Анжелі Юріївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Орлова, 37 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0646га.  

3.2. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Бабій Ганні Петрівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Черкаська, 53 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі),площею 0,060га.  

3.3. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Власенку Геннадію Юрійовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Черкаська, 3 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0646га.

3.4. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Дудці Людмилі Іванівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Станична,  92 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.  

3.5. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Кір'яновій  Ганні Яковлівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Т.Бульби, 58 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

3.6. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Клименку Миколі Михайловичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Зернова, 72а для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,04га.

3.7. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Кохану Віктору Володимировичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Завгородня, 41 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

3.8. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Кравчук Галині Миколаївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Євгенії Мірошніченко, 62 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

3.9. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Лебеденко Любові Миколаївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Герлегівська, 76 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

3.10. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Поваляєвій Любові Миколаївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Господарська, 72 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

3.11. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Сипку Костянтину Олександровичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, пров. Лісовий, 45а для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

3.12. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Скубак Наталі Миколаївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Селянська, 78 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

3.13. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Сорокіній Ганні Аврамівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Будівників, 1 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0688га.

3.14. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Старосільській Ганні  Андріївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Фонтанна, 77 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0540га.

3.15. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Нефедовій Людмилі Миколаївні, Коновалову Олександру Миколайовичу  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Верхня, 88 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову оренду за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0906 га.

3.16. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Усіку Олександру Миколайовичу,  Кожевнікову Віктору Олексійовичу,  Зінченко Ользі Миколаївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Ігнатьєва, 34  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

3.17. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Шуніній Оксані Анатоліївні, Шуніній Аліні Анатоліївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Завгородня,  3  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

3.18. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Крутько Катерині Антонівні, Крутько Світлані Миколаївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою  м. Вовчанськ, вул. Тараса Бульби,  18  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

3.19. Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою                гр. Сергієнку Сергію Сергійовичу  щодо відведення   земельної ділянки, розташованої за адресою м.  Вовчанськ, вул. Чкалова, 23 для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,10га.

3.20. Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою                гр. Таратушці Сергію Петровичу  щодо відведення   земельної ділянки, розташованої за адресою м.  Вовчанськ, вул. Затишна, 46 для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,072га.

3.21. Про надання дозволу ТОВ «ТЕКСТИЛЬ-ПРОМ-ІНВЕСТ» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка розташована за адресою м. Вовчанськ, вул. Гоголя,  99а  для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості  з подальшою передачею земельної ділянки в оренду за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення (вид угідь - інші землі), площею 0,50га.

3.22. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою   щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Голубничій Олександрі Миколаївні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Харківська, 6, площею 0,10га.

3.23. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Невгасим Валентині Федотівні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Чкалова, 84а, площею 0,10га.

3.24. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Страшку Миколі Миколайовичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Герлегівська, 32, площею 0,10га.

3.25. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Рак Марині Юріївні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. О. Досвітнього, 39, площею 0,0841га.

3.26. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Журавель Наталі Миколаївні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Авіаційна, 9, площею 0,040га.

3.27.Про внесення змін до рішення Вовчанської міської ради                             LІ позачергової сесії VІ скликання від  30.01.2014 року № 11.28-VІ           «Про  надання згоди на передачу земельної ділянки у власність   гр. Захарову В.О. для ведення особистого селянського господарства за адресою м. Вовчанськ, вул. Паризької Комуни, 45 та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки», площею 0,0497га.

 

 

 1. Про затвердження схеми санітарної очистки території міста Вовчанська та села Плетенівка.
 2. Про затвердження розпорядження Вовчанського міського голови, виданого  у міжсесійний період.
 3. Про проведення звітів депутатів Вовчанської міської ради VІІ скликання перед виборцями.

7.Різне.

7.1. Про передачу комп’ютерної техніки на баланс КП «Вовчанськ».

7.2. Про дострокове припинення повноважень депутата Вовчанської міської ради VІІ скликання Сукачова Марка Юрійовича.

7.3. Про дострокове припинення повноважень депутата Вовчанської міської ради VІІ скликання Сукачова Юрія Олександровича.

7.4. Про участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2017 році.

7.5. Про затвердження переліку об’єктів нерухомого майна, які можуть бути передані в оренду в 2017 році. 

 

 

 

Вовчанський міський голова                                           В.С.Шевченко

 УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

    ХХV  СЕСІЯ  VІІ   СКЛИКАННЯ

Р  І Ш Е Н Н Я

від  26 травня   2017 року                                                 проект  № 1- VIІ                                 

Про  затвердження Регламенту виконавчого комітету Вовчанської міської ради  

 

         Відповідно до п.1, п. 2 ст. 11,  п. 3. ст. 26, ст. 51 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вовчанська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 1. Затвердити Регламент виконавчого комітету Вовчанської міської ради VIІ  скликання (Додаток №1 ).
 2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючу справами (секретаря) виконкому Мурашко А.С.

  

 Вовчанський міський голова                                      В.С. Шевченко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

 Рішенням  ХХV  сесії

Вовчанської міської ради VІІ скликання

№ - VІІ від 26.05.2017 року

 

                                 В С.Шевченко

 

 

 

 

РЕГЛАМЕНТ

виконавчого комітету

Вовчанської міської ради

 

 

 

 

 

 РЕГЛАМЕНТ

виконавчого комітету Вовчанської міської ради

І. Загальні положення

1.1. Відповідно до Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет міської ради є її виконавчим органом, їй підконтрольним і підзвітним. Вовчанський міський голова, виконавчий комітет Вовчанської міської ради є підзвітним Вовчанській районній державній адміністрації та Харківській обласній адміністрації лише з делегованих державою питань. Після закінчення повноважень міської ради, міського голови, виконавчий комітет здійснює свої повноваження до сформування нового складу виконавчого комітету.

1.2. Порядок діяльності виконавчого комітету і посадових осіб закріплені Конституцією України, Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, іншими Законами України, Указами Президента України, постановами Кабінету Міністрів України та іншими нормативно-правовим актами, а також рішеннями міської ради і власними рішеннями.

1.3. Регламент виконавчого комітету міської ради (надалі – Регламент) є нормативним актом, який визначає принципи, порядок його діяльності та затверджується рішенням сесії Вовчанської міської ради. У такому ж порядку приймається рішення про внесення змін і доповнень до Регламенту.

ІІ. Організаційні основи формування і діяльності виконавчого комітету

2.1. Правовий статус виконавчого комітету визначається Конституцією України, Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні” та рішенням міської ради.

2.2 Виконавчий комітет утворюється міською радою, яка визначає його кількісний склад та за пропозицією міського голови затверджує його персональний склад.

2.3. Виконавчий комітет утворюється у складі міського голови, заступників міського голови, керуючого справами виконкому та інших осіб. За посадою до виконавчого комітету входить секретар міської ради.

2.4. Очолює та здійснює керівництво виконавчим комітетом міський голова, а в разі його відсутності чи неможливості здійснення ним цих функцій – заступник міського голови чи один із заступників з виконавчої роботи за розпорядженням міського голови.

2.5. Для забезпечення оперативного управління соціально-економічним і культурним розвитком міста виконавчий комітет міської ради розподіляє обов’язки між міським головою, секретарем міської ради, заступниками міського голови, керуючим справами.

2.6. Організаційне, матеріально-технічне та інше забезпечення діяльності виконавчого комітету здійснюється керуючим справами виконкому.

ІІІ. Планування роботи виконавчого комітету міської ради.

3.1. Одним з основних засобів організаційного забезпечення діяльності виконавчого комітету є планування його роботи.

3.2. Практична діяльність виконавчого комітету організовується виходячи із затверджених міського бюджету, планів і програм економічного і соціального розвитку, оперативних планів роботи з урахуванням поточного моменту і ситуації, що складається у місті.

3.3. План роботи виконавчого комітету складається на рік, розглядається і затверджується на засіданні виконкому.

Затверджений план може щомісячно уточнюватись з урахуванням поточних завдань міського голови та його заступників.

Якщо заходи річного плану роботи виконкому з будь-яких питань не може бути реалізовані у встановлений термін, заступники міського голови, керівники виконавчих органів міської ради завчасно, але не пізніше, ніж 15 днів інформують про це міського голову.

Зміни у план роботи виконавчого комітету виносять рішенням виконавчого комітету.

Контроль за виконанням плану роботи здійснюється керуючим справами виконкому.

 1. Порядок підготовки і проведення засідань виконавчого комітету міськради.

4.1. Основною формою роботи виконавчого комітету є його засідання, що забезпечує колегіальне обговорення задач, які стоять перед ним, і ухвалення рішень по їх виконанню.

Засідання виконавчого комітету скликає і веде міський голова, а в разі його відсутності чи неможливості здійснення ним цієї функції –  заступник міського голови.

Засідання виконкому проводяться щомісячно, в останній четвер місяця, а також може проводитися поза планові засідання при необхідності. Початок засідань о 14.00. год.

Засідання є правомочним, якщо в ньому бере участь більше половини від загального складу виконавчого комітету.

4.2. Загальна підготовка засідань виконавчого комітету покладається на керуючого справами виконкому.

4.3. На засіданнях виконкому розглядаються питання, передбачені планом роботи виконкому та інші питання, віднесені Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні” та іншими законами до відання виконавчих органів ради, за пропозицією міського голови, заступників міського голови, керуючого справами, членів виконкому.

4.4. Проекти рішень виконкому перевіряються на відповідність вимогам діючого законодавства спеціалістом ради, на якого покладені ці обов’язки, відповідно до посадової інструкції.

4.5. При підготовці проектів рішень дотримуються такі правила:

4.5.1. Всі проекти рішень оформляються на бланках виконавчого комітету  в паперовому та електронному вигляді.

4.5.2. Заголовок проекту рішення викладається лаконічно і складається з одного речення. Якщо у проекті рішення йде мова про декілька питань, заголовок формується узагальнено.

4.5.3. Тексти проектів рішень, додатків та інших матеріалів до них викладаються державною мовою, повинні бути короткими, суть документу мусить бути викладена чітко й виключати можливість подвійного тлумачення.

4.5.4. Текст проекту рішення складається з двох частин: у першій частині (мотивувальний) вказуються обґрунтування або підстави для його прийняття, у другій (розпорядчій) викладаються висновки, рекомендації, завдання, доручення.

4.5.5. У розпорядчій частині повинні обов’язково міститися пункти, що передбачають конкретні завдання, повні назви виконавців, терміни виконання і відповідальних за контроль. У випадках, коли рішення носить комплексний характер і передбачає спільну роботу декількох виконавців, визначається одним із підрозділів для координації і узагальнення проекту роботи.

4.5.6. При тривалих термінах виконання необхідно зазначити проміжні контрольні строки і доручення відповідним виконавцям щодо надання проміжної інформації про хід виконання рішення.

4.5.7. Якщо організація контролю за виконанням рішення покладається на кількох заступників міського голови за напрямки діяльності, то необхідно зазначити одного відповідального за організацію контролю по виконанню рішення в цілому.

У разі, коли рішення, що приймається, відміняє дію раніше прийнятого з цього питання рішення, то останнє повинно містити зазначення про визнання про попереднього таким, що втратило чинність.

У випадку виконання раніше прийнятих рішень до проекту рішення виносяться пропозиції про зняття їх контролю.

4.6. Після погодження керуючим справами виконкому проекти рішень друкуються для їх розгляду на засіданні виконкому тиражем, визначеним керуючим справами виконкому.

Матеріали на розгляд виконкому (проекти рішень) оприлюднюються у відповідності до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» за 20 робочих днів до засідання виконкому  шляхом їх розміщення на офіційному сайті Вовчанської міської ради.

4.7. На підставі поданих матеріалів, керуючий справами формує проект порядку денного засідання виконавчого комітету.

4.8. До порядку денного чергового засідання виконкому вносяться лише ті питання, проекти рішень яких подані та оприлюднені з дотримання строків передбачених Законом України «Про доступ до публічної інформації».

Проекти рішень, інші документи, які не були подані у вказаний термін,   можуть   бути   включені  до   порядку  денного   засідання виконкому у винятковому порядку лише за рішенням голосування членів виконавчого комітету чергового засідання.

4.9.Склад учасників для розгляду питання на засіданні виконкому визначається керівником виконавчого органу міської ради, що готував питання та узгоджується з керуючою справами.

Списки запрошених із зазначенням прізвища, імені по батькові, посади, телефону, підписані керівниками відповідних виконавчих органів міської ради, передають керуючій справами одночасно з іншими матеріалами.

4.10. Повідомляють про час засідання виконавчого комітету:

членів виконавчого комітету – керуюча справами; запрошених осіб – керівники виконавчих органів, які готували питання на розгляд.

4.11. Реєстрацію учасників, забезпечення порядку проведення засідання та протоколювання здійснює керуюча справами.

4.12. Засідання виконавчого комітету є відкритими і ведуться гласно. За рішенням членів виконавчого комітету може бути проведене закрите засідання.

4.13. Порядок денний і порядок розгляду питань, включених до порядку денного, затверджується на початку засідання.

4.14. Доповідають на засіданні виконавчого комітету заступники міського голови, керівники управлінь, відділів, підприємств.

4.15. В процесі засідання виконавчого комітету його учасники мають права:

* члени виконавчого комітету – вносити пропозиції щодо порядку денного і порядку роботи, вимагати від доповідачів і запрошених роз’яснень щодо питань, що розглядаються, пропонувати прийняти зміни, доповнення до проекту рішень або перенесення розгляду питання на наступне засідання;

* запрошені – брати участь в обговоренні питань, що внесені до порядку денного, давати довідки до них, задавати доповідачу запитання та вносити пропозиції до проекту рішення.

4.16. Виконавчий комітет приймає рішення в межах своїх повноважень та чинного законодавства України. Рішення виконавчого комітету міської ради приймають на засіданнях відкритим голосуванням більшістю від загального складу виконкому.

4.17. У разі не згоди міського голови з рішенням виконавчого комітету ради він може призупинити дію цього рішення своїм розпорядженням та внести це питання на розгляд сесії міської ради.

4.18. Проекти рішень, в ході обговорення яких були зроблені зауваження, внесені доповнення та зміни, протягом двох днів після засідання, остаточного редагуються виконавцями і подаються керуючій справами виконкому.

4.19. Кожне рішення має свій номер і дату його прийняття. Нумерація рішень виконкому ведеться від №1 за наростанням кожного засідання виконкому.

4.20. Рішення виконкому у триденний термін розмножуються і протягом семи днів після засідання направляються виконавцям та заінтересованим особам.  

4.21. Протокол засідання виконавчого комітету підписується міським головою або особою, що виконує на засіданні його обов’язки.

4.22. Рішення виконкому, прийняті в межах його повноважень, є обов’язковими для виконання усіма розташованими на території міста органами виконавчої влади, об’єднаннями громадян, підприємствами, установами та організаціями, посадовими особами, а також громадянами, які постійно або тимчасово проживають на території міста. Рішення виконавчого комітету нормативно-правового характеру набирають чинності з дня їх офіційного оприлюднення, якщо не встановлено пізніший строк введення цих рішень у дію.

4.23. Рішення виконавчого комітету з питань, віднесених до власної компетенції виконавчих органів міської ради, можуть бути скасовані міською радою.

У разі невідповідності їх Конституції або законам України вони можуть бути визнані незаконними у судовому порядку.

 1. Організація прийому громадян і їх письмових звернень

5.1. Прийом громадян у виконавчому комітеті здійснюється щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів. Міським головою, його заступниками, керуючим справами прийом громадян проводиться, згідно з графіком, затвердженим міським головою.

5.2. Запис на прийом до міського голови проводиться спеціалістом ради, на якого покладені ці обов’язки, відповідно до посадової інструкції, щоденно.

Запис на прийом до заступників міського голови попередньо не ведеться.

5.3. Вирішення усних звернень громадян проводиться, як правило під час прийому.

5.4. Спеціаліст на якого покладені ці обов’язки, відповідно до посадової інструкції систематично аналізує роботу по прийому громадян, узагальнює питання, з яким вони звертаються, подає керуючому справами пропозиції, по усуненню недоліків в організації прийому громадян.

5.5. Прийом і реєстрація листів, заяв, скарг та звернень  громадян здійснюється спеціалістом ради на якого покладені ці обов’язки, відповідно до посадової інструкції.

5.6. Звернення громадян, що надійшли, спеціаліст ради на якого покладені ці обов’язки, відповідно до посадової інструкції, направляє  для розв’язання міському голові, його заступникам згідно з розподілом обов’язків.

Після розгляду керівниками пропозицій, заяв та скарг громадян, спеціалістом ради на якого покладені ці обов’язки, відповідно до посадової інструкції віддає їх згідно з резолюціями  до виконання.

5.7. Пропозиції, заяви, скарги громадян та звернення, що надходять до виконавчого комітету, розглядаються щоденно в строки згідно з діючим законодавством.

Контроль за строками проходження листів у виконкомі здійснюється спеціалістом ради на якого покладені ці обов’язки, відповідно до посадової інструкції.

5.8. Розгляд звернень громадян вважається закінченим після того, як питання вирішено по суті і надана відповідь заявнику.  

5.9. Спеціаліст ради, на якого покладені ці обов’язки, відповідно до посадової інструкції здійснює щоденний контроль за своєчасним і правильним розглядом пропозицій, заяв, скарг громадян і проводить перевірки стану справ щодо їхнього вирішення у виконавчих органах міської ради, закладах комунальної власності, надає їм необхідну практичну та методичну допомогу, готує пропозиції по усуненню порушень і недоліків, інформує про результати перевірок керуючого справами виконкому щомісячно.

VІ. Робота з електронною поштою

6.1. Роботу з електронною поштою у виконкомі здійснює спеціаліст ради на якого покладені ці обов’язки, відповідно до посадової інструкції (далі – оператор електронної пошти), яка має повноваження керівництва виконкому міськради й на комп’ютер якої встановлено відповідну програму для роботи з електронною поштою.

6.2. В обов’язки оператора електронної пошти входить:

– приймання від відповідних спеціалістів виконкому міської ради матеріалів, призначених для подальшої відправки електронною поштою, передача одержаної пошти відповідним спеціалістам міської ради;

– виконання безпосереднього процесу прийому-передачі пошти.

6.3. Після процедури реєстрації отриманої електронної документації оператор електронної пошти повинен:

– для пошти, що надійшла безпосередньо на адресу міського голови (заступників голови) або виконкому міської ради, надіслати електронну копію листа спеціалісту ради (по зверненню громадян), на якого покладені ці обов’язки, відповідно до посадової інструкції для подальшої роботи як із звичайним документом (у випадку одержання великих баз даних, графічних файлів питання про створення друкованих копій вирішується в робочому порядку);

– для пошти, що надійшла на адресу міської ради, надіслати електронну копію листа одержувачу по локальній комп’ютерній мережі або одержувач забирає її безпосередньо на електронному носії (флешка).

6.4. Матеріали для пересилання електронною поштою приймаються від галузевих підрозділів виконкому в електронному вигляді – через локальну комп’ютерну мережу або на флешці. У друкованому вигляді інформація приймається тільки у випадку відсутності доступу відправника до електронного першоджерела надрукованої інформації.

VІI. Організація контролю за виконання документів у виконавчому комітеті

7.1. Завданням контролю за виконанням документів є забезпечення своєчасного та якісного їх виконання.

Контролю підлягають всі зареєстровані документи, в яких містяться конкретні завдання, визначені виконавці.

Обов’язково контролюється виконання: законів України, постанови Верховної Ради України, указів, розпоряджень та доручень Президента України, постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів України, запитів та звернень народних депутатів України, інших нормативно-правових актів, розпоряджень голови районної державної адміністрації, власних рішень, розпоряджень міського голови.

7.2. Відповідальність за виконання несуть посадові особи на яких покладено контроль, безпосередні виконавці, зазначені у розпорядчому документі (розпорядженні, рішення тощо), резолюції керівника. У разі коли документ виконується кількома працівниками, відповідальним за організацію виконання є працівник, який у резолюції зазначений першим.

7.3. Терміни виконання документів можуть бути вказані у самому документі або встановлені актами законодавства.

7.4. Заступники міського голови, керівники комунальних підприємств, інші посадові особи інформують посадову особу, що здійснює контроль про їх або про повне виконання документів.

Інформація повинна бути лаконічною, чітко відображати стан виконання завдань і рекомендацій, викладених у контрольному документі.

7.5 Дані про наслідки виконання взятих на контроль документів періодично узагальнюються і доповідаються керівництву виконкому.

7.6. Зняття з контролю не означає закінчення дії документу.

ХІІІ. Робота з кадрами

Загальні положення

8.1. Ведення кадрового діловодства та проходження посадовими особами служби у виконкомі здійснює керуючий справами виконкому.

8.2. Структура, загальна чисельність виконавчих органів (у разі необхідності) та витрати на їх утримання затверджуються рішенням міської ради за поданням міського голови.

8.3. Штатний розпис на наступний рік переглядається і затверджується сесією міської ради при затверджені бюджету міста. У разі необхідності, у межах затвердженої структури, загальної чисельності працівників і визначених радою коштів на їх утримання, до штатного розпису розпорядженням міського голови протягом календарного року можуть вноситись зміни.

8.4. Прийом посадових осіб у межах затвердженої структури, загальної чисельності працівників (за винятком технічного персоналу) виконкому здійснюється за розпорядженням міського голови на конкурсній основі чи за іншою процедурою, передбаченою законодавством України.

8.5. Звільнення посадових осіб та технічного персоналу здійснюється за розпорядженням міського голови чи за іншою процедурою, передбаченою законодавством України.

8.6. На кожну посадову особу формується особова справа згідно з Порядком ведення особових справ службовців, органів місцевого самоврядування.

Щорічно до 1 квітня посадові особи подають декларацію про доходи.

ІХ. Посадові інструкції

9.1. На кожну посаду відповідно до штатного розпису в двотижневий термін після затвердження радою структури і чисельності апарату виконкому, розробляється посадова інструкція.

9.2. Посадові інструкції можуть переглядатися в разі необхідності у зв’язку зі змінами структури, штатного розпису, функцій відділів.

9.3. Посадові інструкції працівників виконкому складаються заступниками міського голови, керуючим справами виконкому відповідно до розподілу обов’язків і затверджуються міським головою.

9.4 Затверджені посадові інструкції зберігаються в керуючого справами виконкому. Копії посадових інструкцій передаються спеціалістам.

9.5 Щорічно до 1 грудня керуючим справами виконкому складаються графіки чергових основних та додаткових відпусток працівників на наступний рік, які затверджуються розпорядженням міського голови.

9.6. Чергові та додаткові відпустки спеціалістам виконкому надаються за розпорядженням міського голови за заявою, погодженою заступниками міського голови, керуючим справами виконкому (за підлеглістю).

9.7. Рішення про виїзд у відрядження працівників виконкому приймає міський голова, а в разі його відсутності – секретар ради, на якого покладено виконання обов’язків міського голови, у формі розпорядження.

 

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА

ХХV  СЕСІЯ  VІI СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

26 травня   2017  року                                                               проект   №   2 -VII

 

Про внесення змін до  міського бюджету на 2017 рік

Внести зміни до рішення 3-УІІ від 21.04.2017 року «Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік», внести зміни до рішення  сесії № 11-УІІ від 27.01.2017 року «Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік», внести зміни до рішення № 20-УІІ від 23.12.2016 року «Про міський бюджет на 2017 рік», керуючись статтею 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Визначити на 2017 рік:
 • доходи міського бюджету у сумі 31066,4 тис. грн., в тому числі доходи загального фонду міського бюджету 29694,8 тис. грн., доходи спеціального фонду міського бюджету 1371,6 тис. грн. згідно з додатком № 1 до цього рішення;
 • видатки  міського бюджету у сумі 31711,2 тис. грн., в тому числі видатки загального фонду міського бюджету 24466,7 тис. грн., видатки спеціального фонду міського бюджету 7244,4 тис. грн.
 • профіцит загального фонду міського бюджету у сумі – 4843,5 тис. грн. згідно з додатком 7 до цього рішення.;
 • дефіцит спеціального фонду міського бюджету – 5872,9 тис. грн. згідно з додатком 7 до цього рішення.
 1. Затвердити бюджетні призначення коштів міського бюджету на 2017 рік за типовою відомчою, тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів, у тому числі по загальному фонду 24466,7 тис. грн. та спеціальному фонду 7244,4 тис. грн. згідно з додатком № 2 до цього рішення.
 2. Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів міського бюджету у сумі 20,0 тис. грн.
 3. Затвердити на 2017 рік міжбюджетні трансферти в сумі 691,1 тис. грн.. згідно з додатком № 3 до цього рішення.
 4. Затвердити на 2017 рік перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку згідно з додатком № 4 до цього рішення.
 5. Затвердити на 2017 рік резервний фонд міського бюджету у сумі 20,0 тис. грн.
 6. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду міського бюджету на 2017 рік за їх економічною структурою:

оплата праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

поточні трансферти населенню;

поточні трансферти місцевим бюджетам.

 1. Затвердити в складі видатків міського бюджету кошти на реалізацію місцевих програм у сумі 31711,2 тис. грн. згідно з додатком № 5 до цього рішення.
 2. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право міській раді, в особі його керівника, отримувати в управлінні Державної казначейської служби у Вовчанському районі у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України:

- позики на покриття тимчасових касових розривів міського бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

 1. Одержувачам коштів міського бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості із зазначених видатків. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань, згідно з додатком № 6 до цього рішення.
 2. Установити, що у загальному фонді міського бюджету на 2017 рік до доходів належать надходження, визначені статтею 69 Бюджетного кодексу України.
 3. Установити, що джерелами формування спеціального фонду міського бюджету на 2017 рік у частині доходів є надходження, визначені статтею 691 Бюджетного кодексу України.
 4. Установити, що джерелами формування спеціального фонду міського бюджету на 2017 рік у частині фінансування є надходження, визначені статтею 71 Бюджетного кодексу України.
 5. Розпорядники коштів місцевих бюджетів та одержувачі коштів міського бюджету беруть бюджетні зобов’язання та здійснюють видатки за загальним фондом бюджету тільки в межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисами, враховуючи необхідність виконання бюджетних зобов’язань минулих років, узятих в органах Державної казначейської служби України.

            Зобов'язання, взяті розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів без відповідних бюджетних асигнувань або з перевищенням повноважень, встановлених рішенням сесії міської ради про міський бюджет, не вважаються бюджетними зобов'язаннями і не підлягають оплаті за рахунок бюджетних коштів. Взяття таких зобов'язань є порушенням бюджетного законодавства.

За наявності простроченої заборгованості із заробітної плати, а також за спожиті комунальні послуги та енергоносії розпорядники та одержувачі бюджетних коштів в межах бюджетних асигнувань за загальним фондом не беруть бюджетні зобов'язання та не здійснюють платежі за іншими заходами, пов’язаними з функціонуванням бюджетних установ (крім захищених видатків бюджету), до погашення такої заборгованості.

 1. Установити, що керівники бюджетних установ, які фінансуються з міського бюджету, утримують чисельність працівників та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ у кошторисах, одержувачі бюджетних коштів – в межах планів використання бюджетних коштів та фактично одержаних обсягів валових доходів.
 2. Встановити, що внесення змін до міського бюджету на 2017 рік здійснюється за рішенням сесії міської ради у випадках передбачених Бюджетним кодексом України. Надати право міському голові у період між сесіями Вовчанської міської ради, за умови погодження з постійною комісією міської ради з питань бюджету, проводити розпорядженням розподіл та перерозподіл коштів міського бюджету, додаткових дотацій, субвенцій із державного бюджету та інших трансфертів, з наступним внесенням змін до рішення про міський бюджет.
 3. Установити, що комунальні підприємства міста  сплачують до загального фонду міського бюджету частину чистого прибутку (доходу), нормативи відрахувань встановлені рішенням Вовчанської міської ради від 25.09.2008 року № 4.1-V «Про встановлення нормативу відрахувань частини чистого прибутку (доходу) господарськими організаціями комунальної власності та організаціями з часткою комунальної власності».

Частина чистого прибутку (доходу) сплачується наростаючим підсумком щоквартальної фінансово-господарської діяльності у 2017 році.

Комунальні  підприємства міста подають Розрахунок частини чистого прибутку (доходу) разом з фінансовою звітністю, складеною відповідно до Положень (стандартів) бухгалтерського обліку, до органів державної податкової служби у строки, передбачені для подання декларації з податку на прибуток.

 1. Надати право голові Вовчанської міської ради укладати договори про міжбюджетні трансферти між міським бюджетом та іншими бюджетами.
 2. Додатки № 1,2,3,4,5,6,7 до цього рішення є його невід'ємною частиною.
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (Козлова В.В.).

  Вовчанський  міський голова                                                    В.С.Шевченко

 

 

    Додаток № 1  до рішення XXV сесії VII скликання Вовчанської міської ради
"Про внесення змін до  міського бюджету на 2017 рік" 
Доходи  бюджету Вовчанської міської ради на 2017 рік  
          (тис. грн.)/грн.
Код Найменування згідно
 з класифікацією доходів бюджету
Всього Загальний фонд Спеціальний фонд
Всього в т.ч. бюджет розвитку
10000000 Податкові надходження 19390160 19390160 0 0
11000000 Податки на доходи, податки на прибуток, податки на збільшення ринкової вартості 174910 174910 0 0
11020000 Податок на прибуток підприємств 174910 174910 0 0
11020200 Податок на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності 174910 174910 0 0
13000000 Збори та плата за спеціальне використання природних ресурсів  2700 2700 0 0
13010000 «Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів» 2700 2700 0 0
13010200 «Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів (крім рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів в частині деревини, заготовленої в порядку рубок головного користування)», 2700 2700 0 0
14000000 Внутрішні податки на товари та послуги 4582350 4582350,00 0 0
14021900 Акцизний податок з вироблених в Україні підакцизниз товарів (пальне) 432000 432000    
14031900 Акцизний податок з ввезених в Україну підакцизниз товарів (пальне) 1669500 1669500,00    
14040400 «Акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів»; 2480850 2480850 0 0
18000000 Місцеві податки 9484700 9484700 0 0
18010100 «Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об'єктів житлової нерухомості», 5750 5750 0 0
18010200 «Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об'єктів житлової нерухомості», 24250 24250 0 0
18010300 «Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об'єктів нежитлової нерухомості»; 143800 143800 0 0
18010400 «Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений  юридичними особами, які є власниками об'єктів нежитлової нерухомості»; 539500,00 539500 0 0
18010500 «Земельний податок з юридичних осіб»;   3089300 3089300 0 0
18010600 «Орендна плата з юридичних осіб»;   4423000 4423000 0 0
18010700 «Земельний податок з фізичних осіб»;   162200 162200 0 0
18010900 «Орендна плата з фізичних осіб»;   980600 980600    
18011000 «Транспортний податок з фізичних осіб»; 30000 30000 0 0
18011100 «Транспортний податок з юридичних осіб»; 37500 37500 0 0
18020200 Збір за паркування транспортних засобів 48800 48800    
18050000 Інші податки та збори 5145500 5145500 0 0
18050300 Єдиний податок з юридичних осіб 653900 653900 0 0
18050400 Єдиний податок з фізичних осіб 3818300 3818300 0 0
18050500 «Єдиний податок з сільськогосподарських товаровиробників,  у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків»; 673300 673300 0 0
19000000 Інші податки та збори 63400   63400,00 0
19010100 Надходження від викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення  25% 41800   41800 0
19010200 Надходження від скидів забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти 25% 14700   14700 0
19010300 Надходження від розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об'єктах, крім розміщення окремих видів відходів як вторинної сировини 25% 6900   6900 0
20000000 Неподаткові надходження 1657450 602550 1054900 0
21000000 Доходи від власності та підприємницької діяльності 50200 50200 0 0
21081100 Адміністративні штрафи та інші санкції 50200 50200 0 0
22000000 Адміністративні збори та платежі, доходи від некомерційної господарської діяльності 551650,00 551650,00 0 0
22010300 Адміністративний збір за проведення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань 69500 69500    
22012500 Плата за надання інших адміністративних послуг, що справляються за місцем надання послуг 248950 248950 0 0
22012600 Адміністративний збір за  державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень 700 700    
22080400 Надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності 3000 3000 0 0
22090100 Державне мито, що сплачується за місцем розгляду та оформлення документів, у тому числі за оформлення документів на спадщину і дарування 58000 58000 0 0
22090200 Державне мито не віднесене до інших категорій  82700 82700 0 0
22090400 Державне мито, пов'язане з видачею та оформленням закордонних паспортів (посвідок) та паспортів громадян України 88800 88800 0 0
24000000 Інші неподаткові надходження 2800 700,00 2100,00  
24060300 Інші надходження 700 700 0 0
24062100 Грошові стягнення за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища внаслідок господарської та іншої діяльності 2100 0 2100 0
25000000 Власні надходження бюджетних установ 1052800 0 1052800 0
25010100 Плата за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю 1052800 0 1052800 0
33000000 Кошти від продажу землі і нематеріальних активів  253276   253276 253276
33010100 Кошти від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що перебувають у державній або комунальній власності, та земельних ділянок, які знаходяться на території Автономної Республіки Крим 253276   253276 253276
40000000 Офіційні трансферти 9702100 9702100    
41035000 Інша субвенція 9702100 9702100    
  Всього доходів 31066386 29694810 1371576 253276
           
  Секретар ради                           Дудка Л.І.        

 

                      Додаток № 2
до рішення XХV сесії VII скликання Вовчанської міської ради
"Про внесення  змін до  міського бюджету на 2017 рік"  
                           Розподіл видатків міського бюджету на 2017 рік  
Код ТПКВКМБ /
ТКВКБМС2
Код ФКВКБ3 Найменування головного розпорядника, відповідального виконавця, бюджетної програми або напряму видатків
згідно з типовою відомчою/ТПКВКМБ /
ТКВКБМС
Загальний фонд Спеціальний фонд Разом  
Всього видатки споживання з них видатки розвитку Всього видатки споживання з них видатки розвитку з них  
оплата праці комунальні послуги та енергоносії оплата праці комунальні послуги та енергоносії бюджет розвитку  
 
01   Вовчанська міська рада                          
0100   Державне управління 3 540 800 3 540 800 2 271 400 141 300   10 000       10 000 10 000 3 550 800  
0100170 0111 Організаційне , інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сілької рад та їх виконавчих органів 3 540 800 3 540 800 2 271 400 141 300   10 000       10 000 10 000 3 550 800  
1000   Освіта ######## ######## 6 723 500 1 781 885   1 052 800 #######         12 912 600  
0101010 0910 Дошкільна освіта 11 859 800 11 859 800 6 723 500 1 781 885   1 052 800 1 052 800         12 912 600  
3000   Соціальний захист та соціальне забезпечення 432 000 432 000                   432 000  
0103035 1070 Компенсаційні виплати  на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян 232 000 232 000                   232 000  
0103400 1090 Інші видатки на соціальний захист населення 200 000 200 000                   200 000  
0103141 1040 Здійснення заходів та реалізація проектів на виконання Державної цільової соціальної програми "Молодь України"                          
4000   Культура і мистецтво 100 000 100 000                   100 000  
0104030 0822 Філармонії, музичні колективи і ансамблі та інші мистецькі заклади та заходи 100 000 100 000                   100 000  
5000   Фізична культура і спорт 169 400 169 400       156 000       156 000 156 000 325 400  
0105041 0810 Фінансова підтримка комунальних спортивних споруд 69 400 69 400       156 000       156 000 156 000 225 400  
0105012 0810 Проведення  навчально-тренувальних зборів та змагань з неолімпійських видів спорту 100 000 100 000                   100 000  
6000   Житлово-комунальне господарство 5 780 579 5 701 025 213 200 628 600 79 554 2 565 911       2 565 911 2 565 911 8 346 490  
0106052 0620 Забезпечення функціонування водопровідно-каналізаційного господарства 1 770 943 1 770 943       1 510 000       1 510 000 1 510 000 3 280 943  
0106060 0620 Благоустрій міст, сіл, селищ 4 009 636 3 930 082 213 200 628 600 79 554 1 055 911       1 055 911 1 055 911 5 065 547  
6300   Будівництво           3 177 235       3 177 235 3 177 235 3 177 235  
0106310 0490 Реалізація заходів щодо інвестиційного розвитку територій           3 107 265       3 107 265 3 107 265 3 107 265  
0106430 0443 Розробка схем та проектних рішень масового застосування            69 970       69 970 69 970 69 970  
6600   Транспорт, дорожнє господарство, зв'язок, телекомунікації та інформатика 1 836 953 1 836 953                   1 836 953  
0106650 0456 Утримання та розвиток інфраструктури доріг 1 836 953 1 836 953                   1 836 953  
7300   Сільське і лісове господарство, рибне господарство та мисливство 100 000 100 000       22 829 22 829       22 829 122 829  
0107310 0421 Проведення заходів з землеустрою 100 000 100 000       22 829 22 829       22 829 122 829  
7400   Інші послуги, пов'язані з економічною діяльністю 70 000 70 000                   70 000  
0107420 0490 Програма стабілізації та соціально-економічного розвитку територій 70 000 70 000                   70 000  
7600   Охорона навклишнього природного середовища та ядерна безпека 31 000 31 000                   31 000  
0107611 0511 Охорона і раціональне використання водних ресурсів 6 000 6 000                   6 000  
0107700 0540 Інші природоохоронні заходи 25 000 25 000                   25 000  
8000   Видатки, не віднесені до основних груп 546 200 526 200       179 900       179 900 179 900 726 100  
0108010 0133 Резервний фонд 20 000                     20 000  
0108290 0180 Субвенція на утримання обєктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності обєктів спільного користування 30 300 30 300                   30 300  
0108600 0133 Інші видатки 15 000 15 000                   15 000  
0108800 0180 Інша субвенція 480 900 480 900       179 900       179 900 179 900 660 800  
9100   Цільові фонди           79 751 79 751         79 751  
0109140 0540 Інша діяльність у сфері охорони навколишнього природного середовища           79 751 79 751         79 751  
    Всього  ######## ######## 9 208 100 2 551 785 79 554 7 244 426 #######     6 089 046 6 111 875 31 711 158  
        Секретар ради                                     Л.І.Дудка                
                               

 

    Додаток № 3                                                                                                                                                                
до рішення XXV  сесії VII скликання Вовчанської міської ради
"Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік"
Міжбюджетні трансферти  з міського  бюджету   районному бюджету   на 2017 рік
         
Код бюджету Назва місцевого бюджету адміністративно-територіальної одиниці   Субвенції    з  Вовчанського міського бюджету
Інша субвенція  районному бюджету Субвенція на утримання  обєктів спільного  користування  чи ліквідацію негативних  наслідків  діяльності обєктів  спільного користування районному бюджету Інша субвенція районому бюджету
загальний фонд загальний фонд спеціальний фонд
20308301000 Вовчанський районний бюджет 480900 30300 179900
  Всього 480900 30300 179900
         
         
Секретар Вовчанської міської ради                               Дудка Л.І.      
        Додаток № 4
до рішення ХXV  сесії VII скликання Вовчанської міської ради
"Про внесення змін до міського  бюджету  на 2017 рік" 
 
Перелік обєктів, видатки на які будуть проводитися в  2017 році за рахунок коштів бюджету розвитку по бюджету  Вовчанської міської ради
Код ТПКВКМБ /
ТКВКБМС2
Код ФКВКБ3 Найменування головного розпорядника, відповідального виконавця, бюджетної програми або напряму видатків
згідно з типовою відомчою/ТПКВКМБ /
ТКВКБМС
Назва об’єктів відповідно  до проектно- кошторисної документації тощо Загальний обсяг фінансування будівництва  Відсоток завершеності  будівництва об'єктів на майбутні роки   Всього видатків на завершення будівництва об’єктів на майбутні роки  Разом видатків на поточний рік   
01   Вовчанська міська рада            
0100 0100 Державне управління            
0100170 0111 Організаційне , інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сілької рад та їх виконавчих органів Придбання  лазерного сканера 10 000     10 000  
5000   Фізична культура і спорт            
0105041 0810 Проведення навчально-тренувальних зборів та змагань з неолімпійських видів спорту Придбання 4 -х тенісних столів  для ФОК 36 000     36 000  
0105041 0810 Проведення навчально-тренувальних зборів та змагань з неолімпійських видів спорту Придбання поломийної машини для ФОК 80 000     80 000  
0105041 0810 Проведення навчально-тренувальних зборів та змагань з неолімпійських видів спорту Придбання обладнання для  ФОК 40 000     40 000  
6000   Житлово-комунальне господарство            
0106052 0620 Забезпечення функціонування водопровідно-каналізаційного господарства Придбання турбокомпресору 350 000     350 000  
0106052 0620 Забезпечення функціонування водопровідно-каналізаційного господарства Придбання екскаватора 900 000     900 000  
0106052 0620 Забезпечення функціонування водопровідно-каналізаційного господарства Придбання  2-х свердловинних та 1-го напірного насосів 230 000     230 000  
0106052 0620 Забезпечення функціонування водопровідно-каналізаційного господарства Придбання для КП "Вовчанськ" 2-х насосів для підйому води 20 000     20 000  
0106052 0620 Забезпечення функціонування водопровідно-каналізаційного господарства Придбання комп"ютера 10 000     10 000  
0106060 0620 Благоустрій міст, сіл, селищ Придбання  бензокос 4 шт. 60 000     60 000  
0106060 0620 Благоустрій міст, сіл, селищ Придбання подрібнювача щепи 100 000     100 000  
0106060 0620 Благоустрій міст, сіл, селищ Придбання обладнання для проведення поточного ремонту доріг 250 000     250 000  
0106060 0620 Благоустрій міст, сіл, селищ Придбання міні-пилорами 40 000     40 000  
0106060 0620 Благоустрій міст, сіл, селищ Придбання трактору Білорусь-320 МУ зі щіткою та відвалом 350 000     350 000  
0106060 0620 Благоустрій міст, сіл, селищ Придбання дитячих майданчиків 133 796     133 796  
0106060 0620 Благоустрій міст, сіл, селищ Придбання будиночка Святого Миколая 103 300     103 300  
0106060 0620 Благоустрій міст, сіл, селищ Придбання блоку живлення 18 815     18 815  
6300   Будівництво            
0106310 0490 Реалізація заходів щодо інвестиційного розвитку територій коригування робочого проекту "Реконструкція  яясел-садка №1 по вул. Пролетарське поле, 11 у м. Вовчанську Харківської області" 15 030     15 030  
0106310 0490 Реалізація заходів щодо інвестиційного розвитку територій Будівництво  КНС1, КНС2 самопливної та напірної каналізації м. Вовчанськ Харківської області, 1-й пусковий комплекс КНС1 (Пролетарське поле) мережі самопливної та напірної каналізації 2 645 100     2 645 100  
0106310 0490 Реалізація заходів щодо інвестиційного розвитку територій Проведення експертизи по проекту капітальний ремонт фасадів та горишного  перекриття з влаштуванням теплоізоляції дитячого дошкільного закладу (ясла-садок) №7 по вул. Гоголя, 28 в м. Вовчанськ Харківської області 2 053     2 053  
0106310 0490 Реалізація заходів щодо інвестиційного розвитку територій На виготовлення проекту по будівництву водогону в м. Вовчанськ (район Кисляківка)  320 082     320 082  
0106310 0490 Реалізація заходів щодо інвестиційного розвитку територій За експертизу проекту по "будівництву комплексу по поводженню з відходами на території Симонівської (колишньої Першої Червоноармійської) сільської ради Вовчанського району (поза межами населеного пункту) 72 000     72 000  
0106310 0490 Реалізація заходів щодо інвестиційного розвитку територій Реконструкція вуличного освітлення в с. Плетенівка  53 000     53 000  
0106430 0443 Розробка схем та проектних рішень масового застосування Генеральний план 69 970     69 970  
7300   Сільське і лісове господарство, рибне господарство та мисливство            
0107310 0421 Проведення заходів з земелеустрою Експертна оцінка землі 22 829     22 829  
8000   Видатки не віднесені до основних груп            
0108800 0180 Інша субвенція Обласному бюджету на проведення експертизи техніко-економічного обгрунтування будівництва міні-ТЕЦ на біопаливі електричною потужністю 9,6 МВт у м. Вовчанськ 140 000     140 000  
0108800 0180 Інша субвенція На придбання книг для сектору культури 39 900     39 900  
    Всього    6 111 875 0,0 0,0 6 111 875  
   
                                                                                     Секретар міської ради                                                            Л.І.Лудка  
          Додаток № 5
до рішення XXV  сесії VII скликання Вовчанської міської ради
"Про внесення змін до міського бюджету  на 2017 рік"
   
Перелік місцевих програм, які фінансуватимуться за рахунок коштів
  міського бюджету  у 2017 році
              грн.    
  Код ТПКВКМБ /
ТКВКБМС2
Код ФКВКБ3 Найменування головного розпорядника, відповідального виконавця, бюджетної програми або напряму видатків
згідно з типовою відомчою/ТПКВКМБ /
ТКВКБМС
Найменування місцевої (регіональної) програми Загальний фонд Спеціальний фонд Разом загальний та спеціальний фонди    
           
  0100   Державне управління   23 670 632,0 7 008 675,0 30 679 307,0    
  0100100   Вовчанська міська рада Програма економічного і соціального розвитку м. Вовчанська на 2016-2022 роки 23 670 632,0 7 008 675,0 30 679 307,0    
  3000   Соціальний захист  та соціальне забезпечення   432 000,0 0,0 432 000,0    
  0103400 1090 Інші видатки на соціальний захист населення Програма соціального  захисту та соціального забезпечення населення міста на 2017 рік 200 000,0 0,0 200 000,0    
  0103035 1070 Компенсаційні виплати  на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян Програма соціального  захисту та соціального забезпечення населення міста на 2017 рік 232 000,0 0,0 232 000,0    
  4000   Культура і мистецтво   100 000,0 0,0 100 000,0    
  0104030 0822 Філармонії, музичні колективи і ансамблі та інші мистецькі заклади та заходи Культурно-мистецькі заходи на 2017 рік 100 000,0 0,0 100 000,0    
  5000   Фізична культура і спорт   100 000,0 156 000,0 256 000,0    
  0105012 0810 Проведення навчально-тренувальних зборів та змагань з неолімпійських видів спорту Програма розвитку фізичної культури і спорту у м. Вовчанськ, Харківської області на 2016-2020 роки 100 000,0 0,0 100 000,0    
  0105041 0810 Фінансова підтримка комунальних спортивних споруд Програма розвитку фізичної культури і спорту у м. Вовчанськ, Харківської області на 2016-2020 роки 0,0 156 000,0 156 000,0    
  6000   Житлово-комунальне господарство   93 100,0 0,0 93 100,0    
  0106060 0620 Благоустрій міст, сіл, селищ Проведення громадських робіт на території Вовчанської міської ради на 2017 рік 20 000,0   20 000,0    
  0106060 0620 Благоустрій міст, сіл, селищ Програма поводження з безпритульними тваринами вм Вовчансьу на 2016-2022 роки 50 000,0 0,0 50 000,0    
  0106060 0620 Благоустрій міст, сіл, селищ Програма "Безпечне місто" на 2016-2022 роки 23 100,0 0,0 23 100,0    
  7400   Інші послуги повязані з економічною діяльністю   20 000,0 0,0 20 000,0    
  0107420 0490 Програма стабілізації та соціально-економічного розвитку територій Проведення робіт по оцінці  майна та експертні звіти по комунальному майну 20 000,0 0,0 20 000,0    
  7600   Охорона навколишього природного середовища та ядерна безпека   31 000,0 0,0 31 000,0    
  0107611 0511 Охорона і раціональне використання водних ресурсів Природоохоронна програма, щодо покращення екологічного стану в м. Вовчанськ в 2017 році 6 000,0 0,0 6 000,0    
  0107700 0540 Інші природоохоронні заходи Природоохоронна програма, щодо покращення екологічного стану в м. Вовчанськ в 2017 році 25 000,0 0,0 25 000,0    
  8000   Видатки не віднесені до основних груп   20 000,0 0,0 20 000,0    
  0108010 0133 Резервний фонд Використання коштів резервного фонду бюджету на 2017 рік 20 000,0 0,0 20 000,0    
  9100   Цільові фонди   0,0 79 751,0 79 751,0    
  0109140 0540 Інша діяльність у сфері охорони навколишнього природного середовища Природоохоронна програма, щодо покращення екологічного стану в м. Вовчанськ в 2017 році 0,0 79 751,0 79 751,0    
      Всього:    24 466 732,0 7 244 426,0 31 711 158,0    
                   
                                                                           Секретар Вовчанської міської ради                             Дудка Л.І.  

 

 

                                                                                             Додаток № 6                

                                                     до рішення   XXV сесії  VII   скликання                             

                                                 Вовчанської міської ради  «Про внесення змін до міського бюджету  на 2017 рік»                                                     

 

                                                               Ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках на 2017 рік.

 

 

Код ТПКВКМБ /
ТКВКБМС2

Код ФКВКБ3

Найменування головного розпорядника, відповідального виконавця, бюджетної програми або напряму видатків
згідно з типовою відомчою/ТПКВКМБ /
ТКВКБМС

Ліміти споживання, в т. ч.

електро-

енергія

тепло-

постачання

водопос-

тачання

та водовідведення

 

природний газ

Дрова

Вугілля

 

 кВт /год.

Г.кал

М3

М3

М3

тонн

0100170

0111

Організаційне , інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сілької рад та їх виконавчих органів

8294

56,777

208

0

0

0

0101010

0910

Дошкільна освіта

236993

473,257

6030,86

 

16

17

0106060

0620

Благоустрій міст, сіл, селищ

525833

0

0

0

0

0

 

 

Разом:

771120

530,034

6238,86

0

16

17

  

       Секретар міської ради                                            Л.І.Дудка

      Додаток № 7
до рішення  XXV  сесії VII скликання
Вовчанської міської ради "Про  внесення змін до міськго бюджету на 2017 рік»" 
           
           
Фінансування міського бюджету на 2017 рік
           
           
Код Найменування
згідно з класифікацією фінансування
бюджету
Всього Загальний
фонд
Спеціальний  фонд
Всього в т.ч. бюджет
 розвитку
  Загальне фінансування 1029362 -4843488 5872850 5858599
200000 Внутрішнє фінансування 1029362 -4843488 5872850 5858599
208000 Фінансування за рахунок
зміни залишків коштів бюджету 
1029362 -4843488 5872850 5858599
208100 На початок періоду  1051025 819283 231742 215829
208200 На кінець періоду  21663 20001 1662  
  Всього залишків коштів, спрямованих на видатки 1029362 799282 230080 215829
208400 Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду)   -5642770 5642770 5642770
600000 Фінансування за активними операціями 1029362 -4843488 5872850 5858599
602000 Зміни обсягів бюджетних коштів 1029362 -4843488 5872850 5858599
602100 На початок періоду  1051025 819283 231742 215829
602200 На кінець періоду  21663 20001 1662  
  Всього залишків коштів, спрямованих на видатки 1029362 799282 230080 215829
602400 Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду)   -5642770 5642770 5642770
           
           
  Секретар ради                                                                                        Л.І.Дудка  

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХV  СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

    Від  26 травня  2016 року                                     проект  № 4 -VIІ

Про затвердження схеми санітарної очистки території міста Вовчанська та села Плетенівка

Відповідно листа Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів у Вовчанському районі щодо розроблення та узгодження схеми санітарного очищення території населених  пунктів та з метою впорядкування питань у сфері поводження з відходами, забезпечення утримання міста в належному санітарному стані, зменшення негативного впливу відходів на довкілля та здоров’я населення, на підставі пункту б) статті 21 розділу ІV Закону України «Про відходи»; п.1.1 та п.2.1 Розділу 1 «Державних санітарних норм та правил утримання території населених місць»,  з додержанням вимог Державних будівельних норм України ДБН Б.2.2.-6:2013 «Склад та зміст схеми санітарного очищення населеного пункту» та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Затвердити схему санітарної очистки території міста Вовчанська та с.Плетенівка (Додаток 1).
 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, житлового-комунального  господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв’язку (голова комісії  Кулаков І.В.).

Вовчанський міський голова                                           В.С.Шевченко

Додаток 1

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішенням ХХV сесії Вовчанської міської ради VІІ скликання №          - VІІ

від  26  травня 2017 року

СХЕМА

САНІТАРНОЇ ОЧИСТКИ ТЕРИТОРІЇ МІСТА ВОВЧАНСЬКА ТА С.ПЛЕТЕНІВКА

 

2017 рік

Зміст

№ з/п

Найменування

 

Пояснювальна записка

 

1.

Характеристика території населеного пункту як об’єкта санітарного очищення

1.1.

Природно-кліматичні умови

1.2.

Існуючий стан і перспективи розвитку м.Вовчанська

1.3.

Техніко-економічна оцінка існуючого стану санітарного очищення

2.

Заходи з вивезення та захоронення побутових відходів (твердих, ремонтних, рідких)

2.1.

Підприємства, що здійснюють санітарне очищення м.Вовчанська та с.Плетенівка

2.2.

Дислокація майданчиків для збору ТПВ

2.3.

Графік санітарної очистки території м.Вовчанська (вивезення твердих побутових відходів з об’єктів їх утворення)

2.4.

Графік подвірного вивозу ТПВ

2.5.

Норми утворення побутових відходів на одного мешканця міста Вовчанська

2.6.

Норми утворення побутових відходів для об’єктів невиробничої сфери

2.7.

Перелік даних з сучасного стану та перспективного розвитку

2.8.

Збирання та перевезення твердих побутових відходів (ТПВ) за 2016 рік

2.9.

Захоронення твердих побутових відходів (ТПВ) на полігонах (звалищах)

2.10.

Сучасний стан місця захоронення ТПВ у місті Вовчанську

2.11.

Перспективи розвитку

3.

Заходи з прибирання об’єктів благоустрою

3.1.

Проведення очистки території від несанкціонованих звалищ

4.

Інші заходи санітарного очищення

4.1.

Поводження з бездоглядними тваринами

5.

Вплив на навколишнє середовище

6.

Техніко-економічні показники

6.1.

Схеми санітарної очистки та прибирання на першу чергу та на розрахунковий рік схеми

6.2.

Кількість спеціального обладнання, спецмашин і механізмів

6.3.

Капітальні вкладення

 

Графічні матеріали

 

Додаток 1.

Додаток 2. Подвірний вивіз твердих побутових відходів у м.Вовчанську

Додаток 3. Подвірний вивіз твердих побутових відходів у с.Плетенівка

Додаток 4. Перелік вулиць, що підлягають механічному прибиранню від снігових заносів в осінньо-зимовий період

Додаток 5. Перелік вулиць, що підлягають механічній обробці  від ожеледиці в осінньо-зимовий період

Додаток 6. Перелік стихійних сміттєзвалищ на території м.Вовчанська

Розділ 1. Характеристика території населеного пункту як об’єкта санітарного очищення

 

1.1.Природно-кліматичні умови

 

 

Місто Вовчанськ та село Плетенівка розташовані на північному сході Вовчанського району. Місто Вовчанськ – адміністративний центр Вовчанського району Харківської області, с.Плетенівка знаходиться в 3-х км від міста Вовчанська.

         Згідно з фізико-географічним районуванням територія району розташована у Лісостеповій зоні, Східно-Українському краї, Харківській схилові-височинній області, Лимансько-Вовчанському районі.

         Клімат Вовчанського району помірно-континентальний з підвищенням континентальності з північного заходу на південний схід.

         Територія району входить до складу північно-східного середньо вологого агрокліматичного району Харківської  області. Він характеризується помірно-континентальним кліматом з середньорічною температурою 6-7ᵒС та кількістю опадів 500-600 мм.

         Зима характеризується нестійкими погодними умовами: поряд с низькими температурами -20ᵒС - -25ᵒС бувають відлиги +4ᵒС - +5ᵒС. Це призводить до утворення льодяного покриву на полях, а також зумовлює періодичну інтенсифікацію міграції забруднювачів (особливо перенос з розталим снігом)  та інших несприятливих умов для життєдіяльності людини.

         Найхолоднішими місяцями є січень та лютий, найбільш теплими – липень та серпень. Абсолютний мінімум температури спостерігається в січні - -36ᵒС, абсолютний максимум – в липні - +38ᵒС.

         Висота снігового покриву 19 см. Глибина промерзання ґрунту:  середня – 65 см, максимальна – 95 см, мінімальна – 48 см.

         Зимовий період триває 131 день (з 14 листопада до 25 березня). Останні зимові заморозки спостерігаються до 2 червня, перші осінні с 10 вересня.

         Літо характеризується зниженням вологості, проте випадає достатньо опадів у формі дощів-злив (активне вимивання забруднювачів з атмосфери). Часто стоїть спекотна погода, яка сприяє випаровуванню забруднювачів і рознесенню їх під впливом інтенсивних вітроерозійних явищ – пилових бур, суховіїв, тощо. Останні мають цілу низку негативних наслідків: видування верхнього шару ґрунту, запилення приземних шарів атмосфери (зменшення прозорості атмосферного повітря і надходження сонячної радіації) тощо.

         Восени переважає посушлива погода, яка інтенсифікує вітрову ерозію. В цей час спостерігається річний максимум туманів.

         Середньорічна кількість опадів в районі становить 524 мм. Найбільше опадів випадає в літній та частково в осінній періоди  (червень, липень, серпень, жовтень).

         Відносна вологість повітря в вегетаційний період коливається в межах 44-46 %. В весняно-літній період близько 30 днів триває повітряна засуха.

         Значна кількість весняно-літніх опадів випадає у вигляді злив, які частіше всього бувають короткочасні та інтенсивні. Протяжність опадів в часі становить 800-900 годин.

 

1.2.Існуючий стан і перспективи розвитку м.Вовчанська

 

Місто Вовчанськ  розташоване в північно-східній частині Харківщини.

Основною водною артерією є річка Сіверський Дінець, в яку впадає річка Вовча, та яка, в свою чергу, є лівою притокою річки Дон.

Місто знаходиться в південній частині лісостепу на межі переходу лісостепової зони в степову, яка характеризується чорноземними ґрунтами, багатим тваринним та рослинним світом.

Серед основних природних ресурсів – крейда, глина, піски будівельні й для виробництва скла.

У кількох кілометрах від міста пролягає українсько-російський кордон. Відстань до обласного центру становить 72 км. У місті діє пункт пропуску через державний кордон з Росією «Плетенівка».

     Площа населених пунктів, що входять до складу громади – міста Вовчанська та села Плетенівка –  складає 2136,49 га.

 

 

Структура земельного фонду

 

№ з/п

Територія Вовчанської міської ради

Площа, га

Землі в оренді, га

 

Територія, всього

у тому  числі:

2136,49

34,3082

1

Сільськогосподарські угіддя, з них:

1100,52

 

 

- рілля

562,05

 

 

- перелоги

169,0

 

 

- сади

28,0

 

 

- сіножаті

149,5

 

 

- пасовища

191,97

 

2

Ліса і інші лісовкриті площі

20,0

 

3

Забудовані землі

958,8

34,3082

4

Водна поверхня

10,0

 

5

Заболочені землі

37,08

 

6

Під господарськими будівлями та дворами

10,0

 

7

Інші землі

0,09

 

 

Всього у місті налічується 139 вулиць, загальною протяжністю 90,802 км та площею 500,705 тис.кв.м. з твердим покриттям – 68 шт. (протяжність – 51,820 км) з них:

 • з асфальтобетонним покриттям – 43 шт. (38,195 км);
 • з щебеневим покриттям – 25 шт. (13,625 км).

Ґрунтових доріг у місті налічується 71 шт. (38,982 км). Також у м.Вовчанську присутні три мости: по вул.Соборній, протяжністю 90 м; по вул.Гагаріна – 112 м та по вул.Металіста – 36,6 м.

Обслуговування зовнішніх пасажирських автобусних перевезень у м.Вовчанську забезпечує одна автостанція по вул.Привокзальна.

Відокремлений підрозділ «Куп’янськ-південна дистанційна колія» ДП «Південна залізниця», обслуговує вантажні та пасажирські перевезення міста.

Основні об'єми пасажирських перевезень у місті здійснюються  автобусами, мікроавтобусами, легковим транспортом (приватний та державний). На території міста організовано перевезення пасажирів автомобільним транспортом на трьох маршрутах, що здійснює ТОВ «АВТО-ОВІ».

Водопостачання міста Вовчанська здійснюється централізованою комунальною системою водопостачання. Протяжність водопровідної мережі 34,1 тис.м. Комунальний водопровід обслуговує населення міста, комунальні та окремі промислові підприємства. Установлена виробнича потужність комунального водопроводу 3,24 тис.м3/добу. На даний час системою комунального водопроводу експлуатуються 5 артезіанських свердловин,  19 водозабірних колонок, 69 пожежних гідрантів та 2 насосні станції.

В наявності  3890 підключених домоволодінь до централізованої системи водопостачання. Частина мешканців садибної забудови користується водою з шахтних колодязів (працюючих 100 шт.).

  Водовідведення м.Вовчанська здійснюється по повній роздільній схемі. Відведення і очищення побутових та виробничих стічних вод здійснюється загальноміською централізованою системою каналізації. Установлена виробнича потужність системи каналізації 5 тис. м3/добу.

Стічні води від житлової забудови, установ та підприємств обслуговування, промислових підприємств надходять у міську каналізаційну насосну станцію, звідки перекачуються на очисні споруди. Каналізаційні очисні споруди розташовані поза межами населеного пункту: с.Гатище, Шебекінський шлях, 2. Очищення – повне біологічне. Після знезараження стічні води по колекторах скидаються у р.Сіверський Дінець нижче за течією від забудови та місць літнього відпочинку.

Житловий фонд міста та садибна забудова обладнано централізованою системою каналізації частково (1687 підключених домоволодінь),  інші жителі користуються вигребними ямами.

Теплопостачання у місті забезпечується Вовчанським підприємством теплових мереж. Газопостачання - Вовчанським відділенням Чугуївської філії ВАТ «Харківгаз».

Також на території м.Вовчанська планується реалізація робочого проекту: «Будівництво міні-ТЕЦ на біопаливі електричною потужністю 9,6 МВт у м.Вовчанськ»

 

 

 

 

Загальна площа територій зелених насаджень складає 40,38 га.

 

1.3.Техніко-економічна оцінка існуючого стану санітарного очищення

 

       Санітарне очищення є одним з основних елементів благоустрою міста. Відходи, що утворюються в процесі життя і діяльності людини в житлових та нежитлових будинках та не використовуються за місцем їх накопичення являються побутовими. Це тверді, великогабаритні, ремонтні, рідкі та інші, крім відходів, пов'язаних з виробничою діяльністю підприємств.

Своєчасне видалення побутових відходів, що накопичуються, є складною справою, що вимагає наявність потужної технічної бази і оснащеності її засобами механізації, наявність промислових підприємств по переробці відходів і інших заходів. Санітарне очищення міста Вовчанська включає:

 • очистку від твердих побутових відходів (ТПВ);
 • очистку від рідких побутових відходів (РПВ);
 • захоронення ТПВ.

 

Розділ 2. Заходи з вивезення та захоронення побутових відходів (твердих, ремонтних, рідких)

 

         В м.Вовчанську  та с.Плетенівка проживає 18741 чоловік (108644 та 97 відповідно).

Рівень охоплення населення послугами планово-регулярної очистки різноманітними методами збирання та транспортування ТПВ в місті складає 34,6%.

На вивіз твердих побутових відходів укладено 1780 договорів з населенням та 50 – з юридичними особами.

Розрахункова потреба кількості контейнерів для населення у м.Вовчанську складає:

750(об’єм контейнера):6(норма утворення ТПВ на 1 чол.)=125 чол./на 1 контейнер (при щоденному  

                                                                                                                                                                    вивезенні)

18644 : 125 = 149 контейнери

Згідно з вимогами Державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць, затверджених Наказом Міністерства охорони здоровя України №145 від 17.03.2011 року, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України №457/19195 від 05.04.2011 року сумарний об’єм контейнерів для зберігання побутових відходів повинен перевищувати об’єм їх утворення на 25% та повинен складати 149:100х25+149=186 контейнерів.

В місті Вовчанську встановлено 173 контейнери (об’єм 0,75 куб.м), у с.Плетенівка вивіз ТПВ здійснюється подвірним способом.

Щороку комунальним підприємством «Вовчанськ» проводиться робота з обстеження території міста Вовчанська на наявність несанкціонованих сміттєзвалищ та їх ліквідації. На місці ліквідації стихійних сміттєзвалищ встановлювались інформаційні таблички з зазначенням суми штрафу за порушення «Правила благоустрою території міста Вовчанська та с. Плетенівка, забезпечення в них чистоти та належного санітарного стану».

 

2.1.Підприємства, що здійснюють санітарне очищення м.Вовчанська та с.Плетенівка

№ з/п

Найменування підприємства

Адреса

Кількість машин та механізмів

Бульдозер

трактори

екскаватор

сміттєвоз

навантажувач

автогрейдер

1

Комунальне підприємство «Вовчанськ»

62503, Харківська обл., Вовчанський р-н, м.Вовчанськ, вул.Короленка, 13

2

6

2

3

2

1

 

Джерела фінансування роботи підприємств санітарної очистки – прямі договори з накопичувачами ТПВ (юридичними або фізичними особами) на періодичний вивіз відходів; платня за позапланові (разові) виклики машин для вивезення будівельних, великогабаритних, паркових відходів, вуличного змету або інших відходів, зібраних в ході місячників та суботників з очищення території; дотації з місцевих бюджетів на вивезення ТПВ бюджетних організацій тощо.

 

2.2.Дислокація майданчиків для збору ТПВ

 

№з/п

Місце дислокації

Кількість контейнерів

1

Вул.Авіаційна- вул.1Травня

3

2

вул.1Травня –вул Короленка

3

3

Вул.Новоселівська  «автошкола»

3

4

Вул. Терешкової ,42

1

5

Вул. Терешкової   «Автосервіс»

2

6

Вул. Соборна, 1  -  кв.«Сонячний»

2

7

Вул. Соборна 80,  (гуртожиток взуттєвої фабрики)

1

8

Вул. Колокольцова ,9  (двір )

4

9

Вул. Колокольцова,3  (біля магазину  «Посад»)

4

10

Парк    Будинок Культури

3

11

Вул. Соборна, 70      « АТБ»

5

12

Вул. Матросова

2

13

Вул. Обозна

2

14

Вул.Привокзальна

1

15

 Автостанція

2

16

пров.Харківський

2

17

Вул.Героїв Чорнобиля,44

2

18

Вул. Духовна

3

19

Вул. Героїв Чорнобиля    «Ліцей №2»

4

20

Вул.О.Досвітнього – 8 Березня

3

21

Вул. М. Старочудного    магазин «Руслан»

4

22

Вул. М. Старочудного, 66

2

23

Вул.П.Осипенко

2

24

Вул.Хлібороба

2

25

пров.Садовий   (кладовище)

2

26

Вул. Гоголя    « Веселка»

2

27

Вул. Гоголя      «Корчма»

3

28

Новоселівська(2 ярус)

1

29

Вул. Короленка   (кладовище)

5

30

Вул. Короленка,83

3

31

Вул.О.Досвітнього           «Шиномонтаж»

3

32

Вул. Колокольцова,11а

5

33

Вул. Колокольцова      магазин  «Охотничий»

4

34

Вул. Металіста, 2

1

35

Вул. Металіста, 4а

1

36

Вул. Металіста, 8

1

37

Вул. Прилужна

1

38

Вул.Фонтанна,3

2

39

Вул. І. Франка вул.Фонтанна

2

40

 Вул. Харківська -Вул.Фонтанна

2

41

Вул. Харківська 2 поверхівка технікум

2

42

Вул. І. Франка  «технікум»

2

43

Вул. Харківська- вул.Широка

3

44

Вул. Селянська, 142

1

45

Вул. Ветеринарна

2

46

Пров. Завгородній

1

47

Вул.  Станична

1

48

Вул.Чкалова «2поверховий буд»

1

49

Вул.Чкалова «школа»

2

50

Вул. Верхня -Вул.Фонтанна

1

51

Вул. Верхня -Вул. Гурканівська

1

52

Вул. Гурканівська-вул.Пролетарська

4

53

вул.Пролетарська- Вул.Фонтанна

2

54

8 Березня«кладовищє»

2

55

Вул. Гурканівська,23

3

56

Вул.Торгова  ГК «Авіатор»

2

57

Вул. Гоголя,29 «податкова»

2

58

Вул Гагаріна, за БДТ

1

59

Вул. Ігнатьєва- вул. Прол.поле

2

60

Прол.поле (д/с№1)

4

61

Прол.поле «гаражи»

3

62

Прол.поле,14

2

63

Рубіжанське шосе,10

1

64

Рубіжанське шосе,12

2

65

Рубіжанське шосе,14а

1

66

Рубіжанське шосе,22а

1

67

Рубіжанське шосе,22

2

68

Рубіжанське шосе,30

2

69

Рубіжанське шосе,42

1

70

Рубіжанське шосе,38

3

71

Рубіжанське шосе,32

2

72

Рубіжанське шосе,44

1

73

Вул.Соборна, 64

2

74

Вул. Чкалова (за 25 магазином)

2

75

Вул. Пролетарська (літак)

2

76

Вул. Стадіонна, 3а

1

77

Вул. Стадіонна, 18

1

78

Вул. Новоселівська,22

1

79

Автостанція (2поверховий будинок)

1

80

Вул. Соборна,54 (ДОС)

3

Всього

173

 

Тип і кількість сміттєвозного транспорту:

 1. МАЗ – 5337 (АХ32-41СР);
 2. ГАЗ – 53м (АХ23-66АІ);
 3. ГАЗ – АМ (377-27АХ).

2.3.ГРАФІК

санітарної очистки території м.Вовчанська

(вивезення твердих побутових відходів з об’єктів їх утворення)

 

Вивіз твердих побутових відходів здійснюється щоденно з понеділка по п’ятницю включно

 

Маршрут №1

Автомобіль МАЗ-5337  (АХ32-41СР)

 

№з/п

Місце дислокації контейнерних  майданчиків для збору ТПВ

Кількість контейнерів

1

вул.1Травня –вул. Короленка

3

2

вул.Авіаційна- вул.1Травня

3

3

вул. Колокольцова,3»Посад»

4

4

вул. Колокольцова ,9 двір

4

5

Парк    Будинок Культури

3

6

вул. Соборна, 70 « АТБ»

5

Полігон

7

вул.Героїв Чернобольців,44

2

8

вул. Духовна

3

9

вул. Героїв Чорнобильців «Ліцей №2»

4

10

вул.О.Досвітнього – 8 Березня

3

11

вул. М. Старочудногомаг.«Руслан»

4

12

вул. М. Старочудного, 66

2

13

вул.П.Осипенко

2

14

вул.Хлібороба

2

15

вул. Гоголя « Веселка»

2

16

вул. Гоголя «Корчма»

3

Полігон

17

провул.Садовий «кладовище»

2

18

вул. 8 Березня«кладовище»

2

19

вул .Короленка «кладовище»

5

20

вул. Короленка,83

3

21

вул.О.Досвітнього «Шино монтаж»

3

22

вул. Колокольцова,11а

5

23

вул. Колокольцова,вул.О.Досвітнього

4

Полігон,гараж.

 

Маршрут №2

Автомобіль ГАЗ-53м (АХ23-66АІ)

 

№з/п

Місце дислокації контейнерних  майданчиків для збору ТПВ

Кількість контейнерів

1

Вул. Гоголя,29 «податкова»

2

2

Вул. Соборна ,54

3

3

Вул.Новоселівська «автошкола»

3

4

Вул. Терешковой ,42

1

5

Вул. Терешковой «Автосервіс»

2

6

Вул. Соборна, 1 «Солнечний»

2

7

Вул. Металіста, 2

1

8

Вул. Металіста, 4а

1

9

Вул. Металіста, 8

1

Полігон

10

Вул. Прилужна

1

11

Вул.Фонтанна,3

2

12

Вул. І. Франка вул.Фонтанна

2

13

 Вул. Харківська -Вул.Фонтанна

2

14

Вул. Харківська 2 повехівка технікум

2

15

Вул. І. Франка »технікум»

2

16

Вул. Харківська- вул.Широка

2

17

Вул. Селянська, 142

1

18

Вул. Ветеренарна

2

Полігон

19

Пров. Завгородній

1

20

Вул.Станична- вул.Господарська

1

21

Вул.Чкалова»2повеховий буд»

1

22

Вул.Чкалова»школа»

2

23

Вул. Верхня -Вул.Фонтанна

1

24

Вул. Верхня -Вул. Гурканівська

1

25

Вул. Гурканівська-вул.Пролетарьська

4

26

вул.Пролетарьська-Вул.Фонтанна

2

27

Вул. Гурканівська,23

3

Полігон, гараж.

 

 

Маршрут №3

Автомобіль ГАЗ- АМ (377-27АХ)

 

№з/п

Місце дислокації контейнерних  майданчиків для збору ТПВ

Кількість контейнерів

1

Вул.Торгова  ГК «Авиатор»

2

2

Вул. Соборна, 80, «гуртож. Об.фабр.»

2

3

Вул Гагарина, за БДТ

1

4

Вул. Стадіонна »2повеховий буд»

2

5

Вул. Стадіонна ,18

3

6

Вул.Привокзальна

1

7

провул.Харківський

2

8

Автостанція

2

9

Вул. Ігнатьєва-вул. Прол.поле

2

Полігон

10

Прол.поле (д/с№1)

4

11

Прол.поле,14

2

12

Прол.поле «гаражи»

3

13

Вул. Матросова

2

14

Вул. Обозна

2

15

Рубіжанське шосе,10

1

16

Рубіжанське шосе,12

2

Полігон

17

Рубіжанське шосе,14а

1

18

Рубіжанське шосе,22а

1

19

Рубіжанське шосе,22

2

20

Рубіжанське шосе,30

2

21

Рубіжанське шосе,42

1

22

Рубіжанське шосе,38

3

23

Рубіжанське шосе,32

2

24

Рубіжанське шосе,44

1

Полігон, гараж.

 

2.4.Графік подвірного вивозу ТПВ

Середа      

               

№ з/п

Назва вулиці

Час

1.

вул.Ветеринарна

7:45

2

пров.Ломоносова

8:00

3

вул.Лугова

8:10

4.

вул.Вишнева

8:20

5.

вул.Завгородня

8:25

6.

вул.Богдана Хмельницкого          

8:35

7.

вул.Тениста                                  

8:45

8.

вул.Чкалова                                    

9:00

9.

пров.Чкалова                                  

9:15

10.

вул.Чапліївська

9:30

11.

вул.Дорошенка

9:45

12.

пров.Дорошенка

10:00

13.

пров.Господарський

10:10

14.

вул.Станична                                  

10:20

15

вул.Ветеринарна

10:30

16

вул.Сковороди                              

10:40

 

Полігон ТБО

Обідня перерва

 

11:00-12:00

17

вул.Короленка                               

12:10

18.

вул.Герлегівська                           

12:25

19.

вул.Східна

12:30

20.

вул.Поліни Осипенко                  

12:40

21

вул.Зарічна

12:55

22.

вул.Зернова                              

13:10

23.

вул.М.Коцюбинського                            

13:25

24.

вул.Горького                                  

13:40

29.

пров.Шкільний

14:50

30.

вул.Благовіщенська

15:00

31.

вул.Запорозської Січі

15:20

32

вул.Гоголя                                     

15:30

 

Полігон ТБО

гараж

 

 

Четвер

 

№ з/п

Назва вулиці

Час

1.

вул. Обозна

7:45

2.

вул.Н.Волкової

8:00

3.

вул.Євгенії Мірошніченко

8:20

4.

вул.Ігнатьєва

8:35

5.

вул.Черкаська

8:50

6.

вул.Київська

9:10

7.

вул.Л.Українки

9:20

8.

пров.Успенський

9:25

9.

пров.Вишневий

9:30

10.

вул.Кисляківська

9:35

11.

пров.Колгоспний

10:00

12.

вул.Ольхова

10:15

13.

вул.Т Бульби

10:30

 

 

Полігон ТБО

Обідня перерва

 

11:00-12:00

14.

вул.Князя Ігора

12:15

15.

вул. Карпатська

12:30

16.

Вул. Конституції

12:45

17.

пров.Черняховского

13:00

18.

вул.Ярослав Мудрого

13:15

19.

вул.Озерна

13:40

20.

пров.Героїв Чорнобиля

14:00

21.

вул.Сєрова

14:25

22.

вул.Матросова

14:45

23.

вул.Фабрична

15:00

 

П’ятниця

 

№ з/п

Назва вулиці

Час

1.

вул.Селянська

7:45

2.

вул.Верхня

8:00

3.

вул.Молодіжна

8:15

4.

вул.Широка

8:30

5.

вул.Пролетарська

8:45

6.

вул.Миру

9:00

7.

вул.Зелена

9:20

8.

вул.Герцена

9:35

9.

вул.Свободи

9:45

10.

вул.Фонтанна

10:00

11.

вул.Польова

10:15 

 

 

Полігон ТБО

Обідня перерва

 

11:00-12:00

12.

вул.Затишна

12:05

13.

вул.Гатищанська

12:20

14.

вул.Л.Бикова

12:30

15.

вул.Слобожанська

12:40

16.

вул.Княгині Ольги

12:50

17.

вул.Мільйонна

13:00

18.

вул.Бекетова

13:10

19.

вул.Орлова

13:15

20.

вул.Дружби

13:25

21.

вул.Чехова

13:35

22.

вул.Гоголя

13:45

23.

вул.Авіаційна

13:55

24.

пров.Кузнечний

14:05

25.

вул.Гагаріна

14:15

26.

пров.Харківський

14:25

27.

вул.Будівників

14:35

28.

пров.Слобожанський

14:45

29.

пров.І.Піддубного

15:00

30.

пров.Слобожанський

15:15

31.

вул.Харківська

15:25

 

Норми утворення побутових  відходів затверджені рішенням виконавчого комітету Вовчанської міської ради №1 від 25.12.2012 року «Про затвердження норм утворення побутових відходів у місті Вовчанську» та складають:

 

2.5.Норми утворення побутових відходів на одного мешканця міста Вовчанська

 

Об’єкт

Норми утворення твердих побутових відходів на одного мешканця

Щільність, кг/м3

середньодобова

середньорічна

кг

л

кг

м3

Багатоквартирні та одноквартирні будинки з наявністю усіх видів благоустрою,

0,77

3,7

304,5

1,35

225

Багатоквартирні   будинки за відсутності одного або двох     видів благоустрою

1,04

4,77

380

1,85

205

Одноквартирні будинки  з присадибною ділянкою з наявністю усіх видів благоустрою,

1,26

5,8

460

1,64

280

Одноквартирні будинки з присадибною ділянкою за відсутності одного виду благоустрою

1,52

6,02

555

1,79

310

Одноквартирні будинки (приватний сектор) з присадибною ділянкою за відсутністю жодного виду благоустрою

1,59

5,3

580

1,93

300

 

2.6.Норми утворення твердих побутових відходів для об’єктів невиробничої сфери

 

Об’єкт

Розрахункова одиниця

Норми утворення ТВП на одну розрахункову одиницю

Щільність, кг/м3

середньодобова

середньорічна

кг

л

кг

м3

Гуртожиток

1 місце

0,35

2,2

146

0,8

182

Готель

1 місце

0,5

4,11

182

1,5

121

Лікарня

1 ліжко

0,35

2,74

127,75

1

127,75

Поліклініка

1 відвідування

0,01

0,06

3

0,03

100

Дитяча дошкільна установа

1 місце

0,192

0,99

70

0,36

195

Школа

1 учень

0,08

0,48

20

0,12

167

Школа-інтернат

1 учень

0,34

1,45

125

0,53

236

Технікум, училище

1 студента

0,09

0,52

23

0,13

177

Промтоварний магазин

1кв.м торгівельної площі

0,15

0,85

46

0,26

177

Продовольчий магазин

1кв.м торгівельної площі

0,3

1,64

91,5

0,5

183

Ринок

1кв.м торгівельної площі

0,31

1,97

96

0,6

160

Підприємства громадського харчування

1 місце

0,5

2,7

182,5

0,99

184

Підприємства побутового обслуговування

Робоче місце

0,75

3,8

229

1,16

197,4

Вокзал, автовокзал

кв.м пасажирської площі

0,37

1,8

135

0,66

205

Заклади культури та мистецтва, будинок дитячої творчості

1 місце

0,08

0,8

24,5

0,24

102

Автостоянка, гараж

1кв.м площі

0,03

0,14

11

0,05

220

Склади

1кв.м площі

0,1

0,24

25

0,06

417

Організації та установи

робоче місце

0,3

1,5

75

0,38

197

Великогабаритні побутові відходи

на 1 людину

0,08

0,8

29,2

0,29

100

Ремонтні побутові відходи

на 1 людину

0,11

0,3

40,15

0,11

366

Рідкі побутові відходи

на 1 людину

-

25

 

9,13

-

 

Норми утворення твердих побутових відходів для суб’єктів їх утворення, які не визначені в таблиці, застосовуються за аналогією до подібних за видом діяльності суб’єктів.

У таблиці наведено об'єм рідких побутових відходів для житлових будинків та інших джерел утворення відходів, не підключених до центральної системи каналізації.

 

2.7.Перелік даних з сучасного стану та перспективного розвитку

 

В місті Вовчанськ проживає 18644 чоловік (в тому числі постійного населення – 18475 чоловік), в селі Плетенівка – 97 чоловік, що разом становить 39 % від кількості наявного населення району

 

 

 

№ з/п

Показники

Одиниця виміру

На перший рік

На останній рік

На розрахунковий рік схеми

1

Чисельність населення

Тис.чол.

18,7

18,7

18,7

2

Чисельність населення, що проживає в домоволодіннях:

Тис.чол.

11,4

11,4

11,4

упорядкованих

Тис.чол.

3,6

3,6

3,6

невпорядкованих

Тис.чол.

7,8

7,8

7,8

3

Чисельність населення, що проживає в не каналізованих домоволодіннях

Тис.чол.

7,8

7,8

7,8

4

Поверховість забудови:

 

 

 

 

1-2  поверхова

Тис.чол.

11,9

11,9

11,9

3-5 поверхова

Тис.чол.

5,6

5,6

5,6

більш 5 поверхів

Тис.чол.

1,7

1,7

1,7

5

Лікарні

Місце

250

250

250

6

Поліклініки

Відвідування

877807

877807

877807

7

Дитячі дошкільні установи

Тис.чол.

0,6

0,6

0,6

8

Загальноосвітні школи, ПТУ, технікуми, інститути

Тис.чол

2,3

2,3

2,3

9

Клуби, палаци, театри, кінотеатри

Місце

540

540

540

10

Магазини:

кв.м торгової площі

 

 

 

супермаркети

1187,3

1187,3

1187,3

продовольчі

239,9

239,9

239,9

змішані

2501,0

2501,0

2501,0

непродовольчі

3030,8

3030,8

3030,8

11

Ринки

14000,0

14000,0

14000,0

12

Підприємства харчування

1877,0

1877,0

1877,0

13

Готелі

Місце

30

30

30

14

Підприємства побутового обслуговування

Робоче місце

385

385

385

15

Установи, управління, адміністративно-господарські, правові, науково-дослідницькі та ін.

Робоче місце

480

480

480

 

2.8.Збирання та перевезення твердих побутових відходів (ТПВ) за 2016 рік

 

Тверді побутові відходи та їх компоненти, які збираються роздільно

Обсяги збирання

Обсяги перевезення - всього

 

у тому числі на:

полігони звалища)

м3

т

м3

т

м3

т

Змішані ТПВ                                                         

30376

9113

30376

9113

30376

9113

Великогабаритні ТПВ

-

-

-

-

-

-

Макулатура (картон, папір)

-

-

-

-

-

-

Полімери (плівка, пакети, ПЕТ пляшки і коробки, пластмаса тощо)

-

-

-

-

-

-

Упаковка Тетра Пак та інша (комбінована, багатошарова)

-

-

-

-

-

-

Метали (чорні, кольорові)

-

-

-

-

-

-

Скло (склотара, склобій)

-

-

-

-

-

-

Текстиль (синтетичний, натуральний, змішаний)

-

-

-

-

-

-

Органічні компоненти, які здатні до біологічного розкладання (харчові відходи, відходи рослинного походження тощо)

-

-

-

-

-

-

Електричне та електронне обладнання

-

-

-

-

-

-

Небезпечні компоненти

-

-

-

-

-

-

Інші

-

-

-

-

-

-

Всього

30376

9113

30376

9113

30376

9113

 

2.9.Захоронення твердих побутових відходів (ТПВ) на полігонах (звалищах)

 Захоронення твердих побутових відходів у м.Вовчанська передбачено здійснювати на існуючому полігоні твердих побутових відходів. Дані роботи виконуються КП «Вовчанськ».

Тверді побутові відходи та їх компоненти, які захоронюються на об'єктах поводження з ТПВ

Обсяги захоронення на полігоні (звалищі)  –  всього

у тому числі:

від початку експлуатації полігону (звалища)

за звітний період (2016р.)

м3

т

м3

Т

м3

т

Змішані ТПВ                                                         

228197

68461

197821

59348

30376

9113

Великогабаритні ТПВ

-

-

-

-

-

-

Неперероблюваний залишок (несортований, некомпостований, піролізний, золошлаковий тощо)

-

-

-

-

-

-

Відходи зеленого господарства

-

-

-

-

-

-

Вуличний змет

-

-

-

-

-

-

Будівельні відходи

-

-

-

-

-

-

Промислові відходи 3 класу небезпеки

-

-

-

-

-

-

Промислові відходи 4 класу небезпеки

-

-

-

-

-

-

Інші

-

-

-

-

-

-

Всього

228197

68461

197821

59348

30376

9113

 

2.10. Сучасний стан місця захоронення ТПВ у місті Вовчанську

 

Полігон ТПВ є інженерною спеціалізованою спорудою, що призначена для захоронення твердих побутових відходів. Експлуатація полігона повинна забезпечувати санітарне та епідеміологічне благополуччя населення, екологічну безпеку навколишнього природного середовища, запобігати розвиткові небезпечних геологічних процесів і явищ.

На полігон ТПВ приймаються тверді побутові відходи з житлових будинків, громадських будинків і установ, підприємств торгівлі, громадського харчування, а також вуличний і садово-парковий змет, будівельні відходи.

Міський полігон твердих побутових відходів знаходиться в західній частині міста Вовчанська, Харківської області на відстані 0,5 км від населеного пункту. Відповідно паспорту сміттєзвалища, виданого 28.08.2003 року, полігон  введений в експлуатацію у 1976 році. Загальна площа земельної ділянки складає 3 га. Полігон насипного типу    

На даний час міський полігон твердих побутових відходів переповнений. За період його існування було прийнято 228197 м3 ТПВ. Полігон має часткове обвалування, часткове огородження, три під’їзних шляхи, з них одне з твердим покриттям, цілодобова охорона відсутня, ведеться  облік надходження ТПВ.

2.11. Перспективи розвитку

Оскільки міське сміттєзвалище переповнене, планується реалізація робочого проекту «Будівництво комплексу по управлінню комунальними відходами на території Симинівської (колишньої Першої Червоноармійської) сільської ради Вовчанського району (по за межами населеного пункту)»

Розділ 3. Заходи з прибирання об’єктів благоустрою

На території міста Вовчанська діють  «Правила благоустрою території міста Вовчанська та с. Плетенівка, забезпечення в них чистоти та належного санітарного стану» затверджені рішенням ХІ сесії Вовчанської міської ради VІ скликання №9-VІ від 29.07.2011 року  (зі змінами та доповненнями - рішенням ХХІІІ сесії Вовчанської міської ради VІІ скликання №4-VІІ від 31.03.2017 року).

Благоустрій територій у місті здійснюється КП «Вовчанськ». Основними завданнями є забезпечення утримання в належному санітарному стані території міста та покращення її естетичного вигляду, і в першу чергу, це:

 • утримання в  належному санітарному стані міського сміттєзвалища по зберіганню твердих побутових відходів;
 • ліквідація стихійних сміттєзвалищ;
 • озеленення території міста: висадка молодих дерев, зрізання аварійних, підрізка дерев та кущів, висадження клумб та квітників;
 • створення після виготовлення проектно-кошторисної документації, дендропарку;
 • забезпечення утримання в належному стані території міських цвинтарів (вул.Короленка, вул.Господарська, вул.Пролетарська, вул.Обозна, вул.Кисляківська, вул.Чапліївська): своєчасного підвозу піску, видалення аварійних дерев, прибирання та вивезення сміття;
 • розчищення, або відновлення існуючих канав для водовідведення;
 • ремонт дорожнього полотна;
 • відновлення пішохідних доріжок на території міста з використанням тротуарної плитки власного виробництва;
 • відкриття сучасних парків для відпочинку;
 • реконструкція центральної площі міста (за наявності коштів), та вулиць, що знаходяться поблизу центрального ринку з облаштуванням місць для паркування транспорту;
 • встановлення огорожі по вулиці Соборній від перехрестя з вул.Авіаційній до перехрестя з вул.Торгової з облаштуванням пішохідних переходів – для підвищення рівня безпеки пішоходів;
 • будівництво огорожі на міських цвинтарях з використанням будівельних блоків, вироблених на придбаній лінії;
 • будівництво огорожі навкруги дитячих дошкільних закладів міста з використанням будівельних блоків, вироблених на придбаній лінії;
 • встановлення рекламних та агітаційних плакатів та щитів, що дозволять наголосити увагу населення на проблеми міста;
 • для посилення контролю за ситуацією на  вулицях та автошляхах міста  забезпечити встановлено та введено до роботи загальної системи відеоспостереження «Безпечне місто».

         Рішенням виконавчого комітету Вовчанської міської ради №6.1 від 24.10.2016 року затвердженні графіки черговості вулиць, що підлягають механічному прибиранню від снігових заносів та ожеледиці в осінньо-зимовий період.

 

ПЕРЕЛІК
вулиць, що підлягають механічному прибиранню від снігових заносів в осінньо-зимовий період

Враховуючі маршрути руху автобусів, інтенсивність руху автотранспорту та наявність штучних споруд на вулицях міста, небезпечні ділянки доріг, надається перелік вулиць, що підлягають першочерговому очищенню в осінньо-зимовий період (при товщині снігу до 10 см)

№ з/п

Найменування вулиці

Протяж-ність, км

Термін очистки

Механізм

I.                  Небезпечні ділянки доріг (спуск, підйом, круті повороти).

1

Вул.Соборна (від вул. Короленка до кв.Сонячного)

0,59

1-й день після закінчення снігопаду

МТЗ-82

ЗІЛ-130

 

2.

Кв.Сонячний

0,155

3.

Вул.Новоселівська

0,72

4.

Вул.Терешкової

0,98

II. Автобусні маршрут, під’їзди до навчальних, дошкільних закладів та медичних установ

1.

Вул.Соборна (від вул.Короленка до вул.Рубіжанське шосе)

2,41

1-й день після закінчення снігопаду

МТЗ-82

Т-150К

ЗІЛ-130

2.

Вул.Рубіжанське шосе

1,14

3.

Вул. Пролетарська (від вул.Соборна до вул.Гурканівська)

1,15

4.

Вул.Гурканівська(від вул. Пролетарська до вул. Металіста)

1,56

5.

Вул.Колокольцова (від вул. Металіста до вул.О.Досвітнього)

0,07

6.

Вул.О.Досвітнього  (від вул. Колокольцова до вул. Короленка)

0,5

7.

Вул.Короленка (від вул.Соборна до вул.Хлібороба)

1,8

8.

Вул.Хлібороба (від вул. Короленка до вул.М.Старочудного)

1,22

9.

Вул.Гагаріна

0,68

10.

Вул. Привокзальна

0,45

11.

Вул.Ігнатьєва (від вул. Привокзальна до вул. Рубіжанське шосе)

1,616

12.

Вул.Харківська (від вул.Гурканівська до вул.Ігнатьєва)

2,07

13.

Вул.Торгова

0,35

14.

Вул.Героїв Чорнобильців (від вул. Набережної до вул. Торгова)

0,571

15.

Вул.Гоголя (від вул. 1-го Травня до вул. О.Досвітнього)

0,75

16.

Вулиця Авіаційна (від вул. Соборна до вул.     1-го Травня)

0,38

17.

Вул.Шевченка

0,385

18.

Вул.Колокольцова

0,5

19.

Вул.Обозна

1,07

20.

Вул.Є.Мірошніченко

0,82

1-й день після закінчення снігопаду

МТЗ-82

Т-150К

ЗІЛ-130

21.

Вул.Кисляківська (від вул. Є.Мірошніченко до вул. Конституції)

1,41

22.

Вул. Конституції

0,9

23.

Вул.Черкаська (до кінцевої зупинки автобуса)

0,92

24.

Вул.Ветеринарна (від вул.Гурканівська до вул.Чкалова)

0,94

25.

Вул.Чкалова

3,0

26.

Вул.Станична (від вул.Чкалова до вул.Господарська)

0,5

27.

Вул.Господарська (від вул.Станична до вул.Дорошенко)

1,45

28.

Вул.Дорошенко (від вул.Господарська до вул.Чкалова)

0,78

29.

Вул.1-го Травня

0,65

2-й день після закінчення снігопаду

МТЗ-82

Т-150К

30.

Вул.Духовна

0,322

31.

Вул.Гатищанська

0,51

32.

Пров.Гоголя

0,15

33.

Вул.Пушкіна

0,2

34.

Вул.М.Старочудного

2,28

35.

Вул.Зернова

1,256

36.

Площа Колокольцова

 

III. Інші вулиці, де відсутнє тверде покриття

1.

Озерна, Матросова, Серова, пров.ГероївЧорнобільців, Н.Волкової, Ярослава Мудрого, Князя Ігоря, Т.Бульби, пров.Колгоспний, Київська, пров.Успенський, пров.Кисляківський,пров.Черняховсь-кого, пров.Черкаський, пров.Вишневий , Стадіонна, Л.Українки, Ігнатьєва, Карпатська, Вільхова, Фабрична

14,83

3-й день  після закінчення снігопаду

МТЗ-82

Т-150К

2.

Ломоносова, Завгородня, пров.Завгородній, Б.Хмельницкого, Чапліївська, пров.Дорошенко, пров.Господарський, Вишнева, Станична, Прилужна, І.Франка, пров.Нижній, Тініста, Набережна, вул.Лугова

9,71

3-й день  після закінчення снігопаду

МТЗ-82

Т-150К

3.

Верхня, Селянська, пров.Селянський, Папаніна, Фонтанна, Зелена, Герцена, Свободи, Миру, Широка, Пролетарська, Молодіжна, Будівників, пров.Піддубного, Менделєєва, Слобожанський, пров.Харківський, Пролетарське поле, Сковороди,

13,562

2-й день після закінчення снігопаду

МТЗ-82

Т-150К

4.

Зарічна, Герлегівська, Горького, Городищанська, П.Осипенко,пров.П.Осипенко, Східна, пров.М.Старочудного, Амосова, Перемоги, Степова, Коцюбинського, пров.Садовий, пров.Хлібороба, Лермонтова, пров.Лермонтова, вул.Шкільна, пров.Шкільний

7,517

2-й день після закінчення снігопаду

МТЗ-82

Т-150К

5.

Бекетова, Орлова, Лазо, Дружби, Княгині Ольги, Затишна, Мільйонна,  8-Березня, пров.8-Березня, пров.Станичний, Соснова,Благовіщенська, Запорозької Січі, пров.Кузнечний, пров.Шишкінський.

6,591

2-й день після закінчення снігопаду

МТЗ-82

Т-150К

 

ПЕРЕЛІК

вулиць, що підлягають механічній обробці  від ожеледиці 

в осінньо-зимовий період 

Враховуючі маршрути руху автобусів, інтенсивність руху автотранспорту, пішоходів та наявність штучних споруд на вулицях міста надається  перелік  вулиць (небезпечні ділянки дороги:  повороти, спуски, підйоми, автобусні зупинки, ділянки біля дошкільних та  навчальних закладів, медичних установ), що підлягають першочерговій обробці ПГС в осінньо-зимовий період.

 

№ з/п

Найменування вулиці

Протяжність, км

1

Вул.Соборна

3,0

2.

Кв.Сонячний

0,155

3.

Вул.Новоселівська

0,72

4.

Вул.Терешкової

0,98

5.

Вул.Рубіжанське шосе

1,14

6.

Вул. Пролетарська (від вул.Соборна до вул.Гурканівська)

1,15

7.

Вул.Гурканівська(від вул. Пролетарська до вул. Металіста)

1,56

8.

Вул.Колокольцова (від вул. Металіста до вул.О.Досвітнього)

0,07

9.

Вул.О.Досвітнього  (від вул. Колокольцова до вул. Короленка)

0,5

10.

Вул.Короленка (від вул.Соборна до вул.Хлібороба)

1,8

11.

Вул.Хлібороба (від вул. Короленка до вул. м.Старочудного)

1,22

12.

Вул.Гагаріна

0,68

13.

Вул. Привокзальна

0,45

14.

Вул.Ігнатьєва (від вул. Привокзальна до вул. Рубіжанське шосе)

1,616

15.

Вул.Харківська (від вул.Гурканівська до вул.Ігнатьєва)

2,07

16.

Вул.Торгова

0,35

17.

Вул.Героїв Чорнобильців (від вул. Набережної до вул. Торгова)

0,571

18.

Вул.Гоголя (від вул. 1-го Травня до вул. О.Досвітнього)

0,75

19.

Вулиця Авіаційна (від вул. Соборна до вул.     1-го Травня)

0,38

20.

Вул.Шевченка

0,385

21.

Вул.Колокольцова

0,5

22.

Вул.Обозна

1,07

23.

Вул.Є.Мірошніченко

0,82

24.

Вул.Кисляківська (від вул. Є.Мірошніченко до вул. Конституції)

1,41

25.

Вул. Конституції

0,9

26.

Вул.Черкаська (до кінцевої зупинки автобуса)

0,92

27.

Вул.Ветеринарна (від вул.Гурканівська до вул.Чкалова)

0,94

28.

Вул.Чкалова

3,0

29.

Вул.Станична (від вул.Чкалова до вул.Господарська)

0,5

30.

Вул.Господарська (від вул.Станична до вул.Дорошенко)

1,45

31.

Вул.Дорошенко (від вул.Господарська до вул.Чкалова)

0,78

32.

Вул.1-го Травня

0,65

33.

Вул.Духовна

0,322

ВЬОГО

32,809                  

 

3.1.Проведення очистки територій від несанкціонованих звалищ

 

Особливе занепокоєння викликають стихійні сміттєзвалища на території міста. На ліквідацію стихійних сміттєзвалищ залучається транспорт підприємств, організацій, підприємців. Кошти на ліквідацію стихійних сміттєзвалищ виділяються з місцевого бюджету. Підчас проведення весняних акцій до прибирання територій залучається громадськість міста.

Перелік стихійних сміттєзвалищ на території міста Вовчанська

 

№ з/п

Місцезнаходження стихійного сміттєзвалища

Орієнтовні обсяги:

площа (кв.м)

1.      

Вул. Пролетарська (по периметру кладовища) 

45

2.      

Пров.Садовий(кладовище №1)

60

3.      

Вул. Чапліївська (по периметру кладовища) 

20

4.      

Вул. Господарська (кладовище по периметру) 

35

5.      

Вул. Обозна (кладовище по периметру) 

21

6.      

Вул. Кисляківська (кладовище по периметру) 

14

7.      

Вул. Черкаська (розвороту 2 автобусного маршруту)

12

8.      

Зайчиків яр 

42

9.      

Вул. Затишна

15

10.                        

Вул. М.Старочудного (за джерелом)

8

11.                        

Вул. Кисляківська ( місток білягазової труби)

4

12.                        

Вул. Кисляківська ( початок вулиці)

12

13.                        

Вул.Металіста (за КХП)

28

14.                        

В лісі вул. Чкалова , Б.Хмельницкого

900

15.                        

Вул.Фонтанна ( на намиві) 

16

16.                        

Вул. Широка (пішохідна доріжка до вул.Рубіжанське шосе)

10

17.                        

Сосновий бір №2

12

18.                        

Вул. Колокольцова, 36

6

19.                        

Вул. Чапліївська (овраг)

42

20.                        

С.Плетенівка

36

Всього звалищ : 20

1338

 

Розділ 4. Інші заходи санітарного очищення

 

4.1. Поводження з бездоглядними тваринами

 

На території міста Вовчанська діє «Програма поводження з безпритульними тваринами в місті Вовчанську на 2016 – 2022 роки» затверджена рішенням ХІ сесії VII скликання Вовчанської міської ради від 08.07.2016 року  № 8.1-VII.

Програма поводження з безпритульними тваринами в місті Вовчанську на 2016 – 2022 роки розроблена у відповідності до законів України «Про захист тварин від жорстокого поводження», «Про тваринний світ», «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про ветеринарну медицину», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» та «Про захист населення від інфекційних хвороб».

         Необхідність розроблення Програми викликана перебуванням великої кількості безпритульних тварин на території міста, що у свою чергу призводить до погіршення його санітарно-епідеміологічного та екологічного стану, якості життя мешканців і гостей міста, загибелі тварин та жорстокого поводження з ними.

         Програма спрямована на цивілізоване вирішення зазначених проблем шляхом зменшення чисельності безпритульних тварин гуманними методами, а також донесення до суспільної свідомості населення стандартів гуманного поводження з тваринами.

         Програма в своїй основній частині базується на ідеї регулювання кількості безпритульних тварин на вулицях міста шляхом їх відлову, стерилізації, передачі на утримання в притулки або фізичним (юридичним) особам під опіку за їх бажанням.

           Дія Програми на території міста передбачається протягом 2016 – 2022 років.

Основною метою Програми є зменшення кількості безпритульних тварин у місті Вовчанську на основі гуманного та відповідального ставлення до них, визначення прав та обов’язків фізичних та юридичних осіб, які опікуються безпритульними тваринами, залучення відповідних виконавчих органів міської ради, служб, установ, комунальних підприємств до вирішення цих питань.

Завданнями Програми є:

- регулювання діяльності, пов’язаної із безпритульними тваринами;

- створення більш комфортних умов для життя людей та гуманного середовища для існування тварин через зменшення чисельності безпритульних тварин;

- розробка і впровадження заходів щодо гуманного і відповідального поводження з безпритульними тваринами на території міста;

- розробка і впровадження системи інформаційно-просвітницьких заходів серед населення міста щодо гуманного поводження з безпритульними тваринами, влаштування безпритульних тварин, пропагування стерилізації домашніх тварин тощо.

Заходами, спрямованими на зниження чисельності безпритульних тварин у місті гуманними методами є:

- організація відлову безпритульних тварин за участю спеціалізованих профільних підприємств;

- передача відловлених тварин до притулків та міні-притулків міста Харкова для проведення їх стерилізації, з подальшим поверненням таких тварин до ареалу попереднього перебування або передаванням під опіку фізичним (юридичним) особам за їх бажанням;

- проведення інформаційних заходів та навчально-просвітницької роботи серед населення, вивчення досвіду інших міст та інших країн щодо зменшення кількості безпритульних тварин гуманними методами, з подальшим застосуванням такого досвіду.

         Програмою передбачається, що відлов, облік та ідентифікація безпритульних тварин, їх утримання на карантинних майданчиках, стерилізація, вакцинація від сказу та інших інфекційних хвороб, передавання тварин під опіку фізичним (юридичним) особам за їх бажанням будуть проводитись спеціалізованим профільним підприємством на підставі укладеної з міською радою угоди.   

         Реалізація Програми забезпечить:

- поліпшення санітарно-епідеміологічного та екологічного стану в місті;

- зменшення чисельності безпритульних тварин;

- підвищення рівня безпеки і комфортності середовища існування людини та інших тварин;

- забезпечення суспільного спокою і підвищенні моральності;

- поліпшення естетичного вигляду міста;

- підвищення рівня культури населення щодо гуманного поводження з тваринами;

- зниження витрат на епідеміологічні заходи й лікування населення;

- зменшення засмічення довкілля продуктами життєдіяльності тварин і зниженні витрат відповідних комунальних служб;

- зниження аварійності на дорогах;

- забезпечення ефективного використання бюджетних коштів на заходи щодо регулювання чисельності безпритульних тварин.

               Що стосується відлову безпритульних тварин, то міською радою було укладено договір з комунальним підприємством  «Центр поводження з тваринами».

 

Розділ 5. Вплив на навколишнє середовище

 

Будь-які промислові процеси та об'єкти, що входять до схеми санітарної очистки, можуть стати причиною зростання впливу на довкілля. Тому, при введенні в дію підприємств, споруд та інших об'єктів санітарної очистки необхідно дотримуватися чинного екологічного законодавства.

Діяльність в сфері поводження з відходами в Україні регулюється вимогами Законів України «Про охорону навколишнього природного середовища», а також розробленими відповідно до нього Земельним, Водним, Лісовим кодексом, Кодексом про надра, Законами України «Про охорону атмосферного повітря». «Про відходи», «Про екологічну експертизу», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про основи містобудування», «Про місцеві Ради та місцеве самоврядування» – в частині, що стосується охорони навколишнього природного середовища, а також діючими державними будівельними нормами, санітарними правилами і нормами, місцевими екологічними умовами та обмеженнями.

Негативний вплив на навколишнє природне середовище може відбуватися практично на кожному етапі санітарної очистки – від збору і транспортування ТПВ до утилізації та знешкодження.

 

Можливі напрямки впливу об'єктів схеми санітарної очистки на довкілля

 

Об’єкти та споруди впливу на довкілля

Напрямки впливу

Атмосферне повітря

Водні об’єкти та споруди

Грунт та ґрунтові води

Спеціалізований автотранспорт

Викиди від двигунів внутрішнього горіння

 

Можливе забруднення ґрунту нафтопродуктами на території гаражів, мийок, СТО та  ін.

Полігони ТПВ

Викиди біогазу від розкладення органічних речовин

Можливе попадання неочищеного фільтрату в водні об’єкти

Можливе забруднення ґрунту фільтратом

 

Організація системи збору та видалення ТПВ повинна розроблятися з урахуванням кліматичної зони, сезонів року, епідеміологічної обстановки в даному місті та узгоджуватися з установами санітарно-епідеміологічного нагляду. Згідно з санітарно-епідеміологічними вимогами, для збору ТПВ повинні використовуватися контейнери, що встановлені на спеціальних забетонованих або заасфальтованих ділянках, до яких є вільний під'їзд. Контейнери повинні проходити санітарну обробку (мийку та дезінфекцію) з встановленою періодичністю.

При недотриманні встановленої періодичності вивозу ТПВ, сміття в контейнерах загниває, поширюючи неприємний запах та стає розсадником комах і гризунів.

Під час перевезення ТПВ сміттєвозами від місць збору до місць утилізації чи знешкодження відбувається забруднення повітря викидами відпрацьованих газів двигунів: окислами вуглецю, сполуками азоту, вуглеводнями, бенз(а)піреном, діоксидом сірки, сажею, пилом, а також по всьому шляху проходження сміттєвоз супроводжують неприємні запахи. Питомі викиди токсичних речовин від двигунів внутрішнього згорання залежать від потужності та типа двигуна, режиму його роботи, технічного стану автомобіля, швидкості руху, технічного стану та ухилу дороги, якості палива.

Найбільш екологічно чистою є технологія збору та вивезення ТПВ середньо вантажними та великовантажними сміттєвозами.

Споруди із знешкодження і утилізації ТПВ (полігони) також являються джерелами забруднення навколишнього природного середовища.

Звалища ТПВ негативно впливають безпосередньо на оточуюче середовище – підземні та поверхневі води, атмосферу, ґрунти, рослинність, тварин. Людина піддається як прямому впливу звалищ, так і опосередкованому, під час контакту зі зміненими компонентами навколишнього середовища.

По мірі складування відходів нагромаджується сумарна кількість потенційно шкідливих речовин. Міграція забруднюючих речовин продовжується тривалий час, доки в природній системі не встановиться рівновага.

Надзвичайно різнорідні за складом відходи (харчові залишки, папір, метал, резина, скло, деревина, ткань, синтетичні сполуки, в тому числі токсичні), контактуючи з геологічним середовищем, піддаються складним хімічним та біохімічним змінам, що стає причиною утворювання великої кількості сполук в рідкому, твердому та газоподібному вигляді. Відходи тліють, горять, димлять. На звалищах збираються маси комах, птахів, тварин.

 

Розділ 6. Техніко-економічні показники

 

6.1.Схеми санітарної очистки та прибирання на першу чергу та на розрахунковий рік схеми

 

Показники

Одиниця виміру

На перший рік першої черги

На останній рік першої черги

На розрахунковий рік схеми

Річне утворення твердих побутових відходів

Тис.куб.м

30,4

30,4

30,4

Річне накопичення рідких побутових відходів

Тис.куб.м

230,3

230,3

230,3

Площа механізованого прибирання міських територій

Тис.кв.м

517,705

517,705

517,705

У тому числі:

 

 

 

 

вулиці і дороги

Тис.кв.м

500,705

500,705

500,705

площі

Тис.кв.м

11,4

11,4

11,4

тротуари

Тис.кв.м

5,6

5,6

5,6

Витрати технологічних матеріалів для оброблення покриттів у зимовий період

Тис.тонн

0,6

0,6

0,6

Витрати технічної води для поливання та миття територій

Тис.куб.м

0,8

0,8

0,8

Чисельність обслуговуючого персоналу

Чол.

82

82

82

 

6.2. Кількість спеціального обладнання, спецмашин і механізмів

 

Виконувані види робіт

Одиниця виміру

На перший рік першої черги

На останній рік першої черги

На розрахунковий рік схеми

Контейнери для збирання твердих побутових відходів

Од.

173

186

186

Урни для твердих побутових відходів

Од.

59

59

59

Спецмашини та механізми для транспортування твердих побутових відходів

Од.

автомобіль МАЗ– 5337; автомобіль ГАЗ – 53м; автомобіль ГАЗ – АМ; автомобіль ГАЗ САЗ 53Б; сміттєвоз МЕДІУМ

Спецмашини та механізми для транспортування рідких побутових відходів

Од.

Автомобіль ГАЗ 3309; вакуумна машина КО–503В; асенізаційна машина ГАЗ-53

Машини і механізми для захоронення відходів на полігоні

Од.

Бульдозер ДЗ-171-1

Спецмашини і механізми для механізованого прибирання міських територій

Од.

Трактор Т-150-05; екскаватор ЕО-2628; автомобіль ЗІЛ ММЗ; трактор Т-150; поливаючий автомобіль ЗІЛ-130; автогрейдер; трактор Т-156; трактор ЮМЗ-6; трактор СШ-25; трактор Т-25А; автомобіль ГАЗ-52; автомобіль ВАЗ-21214; автомобіль ГАЗ-32213

Інший обслуговуючий транспорт

Од.

Автомобіль ГАЗ 32213-414 Е-2; автомобіль Іж; екскаватор ЮМЗ-6; автомобіль САЗ-3507; автомобіль ГАЗ-31029; автомобіль грузопасажирський ГАЗ-4301; трактор Беларус-82.1 з відвалом

6.3. Капітальні вкладення

 

№ з/п

Заявник

Назва проекту

Проблема на вирішення якої спрямований проект

Наявність розробленого проекту для проектів будівництва, рік розроблення

К-сть населення, на яке поширюється проект

Строк реалізації

Вартість проекту

 
 

Тисчол

Міс

Тис грн

 

1

Вовчанська міська рада

Будівництво комплексу по управлінню комунальними відходами на території Першої Червоноармійської сільської ради Вовчанського району (по за межами населеного пункту)

Проблема утилізації та переробки твердих побутових відходів на території Вовчанської міської ради та всього району в цілому. Існуюче міське сміттєзвалище, яке експлуатується з 1976 року, давно переповнене та вийшло за свої проектні межі. Відходи, що там розміщені, зазнають складних фізико-хімічних змін під впливом атмосферних явищ, а також в результаті взаємодії між собою. Це призводить до утворення різних токсичних сполук, які забруднюють атмосферне повітря, ґрунти та водні об'єкти. Проектом передбачено сортування і переробка побутових відходів з застосуванням новітніх технологій з урахуванням сучасних екологічних та санітарних вимог. Потужність об’єкту - 7800 т/год. Середньорічний  обсяг ТПВ - 49 000 м3.

ПКД в наявності, 2016 рік

47

8

9926,06 станом на 01.12.2016 р.

 

 

 

ПОГОДЖЕНО:

 

В.о. начальника державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів у Вовчанському районі________________________Грушка В.О.

 

Начальник відділу житлово-комунального господарства та цивільного захисту Вовчанської районної державної адміністрації________________________Ропало В.М.

 

Завідувач сектору містобудування та архітектури Вовчанської районної державної адміністрації____________________________________________________А.Л.Гетьман

 

Директор комунального підприємства «Вовчанськ» ____________Ю.О.Дедещенко

ДОДАТОК №1

ДОДАТОК №2

ДОДАТОК№3

ДОДАТОК№4

ДОДАТОК№5

ДОДАТОК№6

                                                                  

УКРАЇНА

ХХV СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р  І Ш Е Н Н Я

 

        Від 26 травня     2017 року                                        проект №  5-VIІ

 

Про затвердження розпорядження Вовчанського міського голови про преміювання міського голови та заступників Вовчанського міського голови, виданих у міжсесійний період з  31 березня  2017 року по 26 травня 2017 року

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій питання стосовно затвердження розпорядження міського голови Вовчанської міської ради VІІ скликання, враховуючи положення Закону України «Про доступ до публічної інформації», керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.п. 3, 21 ст.3.3 Регламенту міської ради VІІ скликання (зі змінами та доповненнями), міська рада

В И Р І Ш И Л А :

 

 1. Затвердити розпорядження Вовчанського міського голови про преміювання міського голови та заступників Вовчанського міського голови,   виданих  у міжсесійний період з    31 березня 2017 року  по 26 травня  2017 року   (додається).
 2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії        Добровінський А.В.).

Вовчанський міський голова                                                     В.С.Шевченко

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  ХХV СЕСІЯ  VIІ СКЛИКАННЯ  

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 26 травня  2017 року                                        проект №  6- VІІ

 

Про проведення звітів депутатів

Вовчанської  міської ради VІІ скликання перед виборцями

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій вимоги ст. 16 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад” (з послідуючими змінами та доповненнями) стосовно звітів депутатів місцевих рад перед виборцями, керуючись  ст.ст. 43, 49, 59, 73 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, п.11, р.1, Плану роботи Вовчанської міської ради VІІ скликання на 2017рік  міська рада

 ВИРІШИЛА:

 1. Провести у період з 01 червня по 01 липня 2017 року звіти депутатів Вовчанської міської ради VІІ скликання про свою діяльність перед виборцями, згідно зі Списком закріплення депутатів за відповідними територіальними округами міста, затвердженим рішенням ІІ (позачергової) сесії Вовчанської міської ради VІІ скликання від 10 грудня 2015 року.
 2. Депутатам Вовчанської міської ради VІІ скликання до 10 липня 2017 року проінформувати Вовчанську міську раду про результати обговорення звітів, та надати зауваження і пропозиції, висловлені виборцями на адресу депутата, Вовчанської міської ради та її органів, а також про доручення, надані депутату виборцями,   у зв’язку з їх депутатською діяльністю, за встановленою формою (додається).
 3. Виконавчому апарату (секретаріату) Вовчанської міської ради:
 • узагальнити надані депутатами зауваження, пропозиції та доручення, забезпечити їх виконання;
 • здійснити разом з депутатами міської ради висвітлення звітів на офіційному   сайті Вовчанської міської ради.

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності,    депутатської етики та місцевого самоврядування (голова комісії Добровінський А.В.).

 

Вовчанський міський голова                                             В.С.Шевченко

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХV СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

  РІШЕННЯ

від 26 травня 2017 року                                               проект № 7.1-VII

Про передачу комп’ютерної техніки на баланс КП «Вовчанськ»

        Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій доповідну записку провідного спеціаліста Вовчанської міської ради Мешкової О.А., керуючись ч.1 п.30 ст. 26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»,  міська рада

 В И Р І Ш И Л А:

 1. Передати на баланс КП «Вовчанськ» комп’ютерне обладнання в кількості 3шт., а саме:

- інвентарний  номер 104380046 вартістю 4147грн.,

- інвентарний номер 10438047 вартістю 3555грн.,

- інвентарний номер 10438049 вартістю 3738 гривень.

 1. Керівнику підприємства поставити на баланс передане майно згідно чинного законодавства.
 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, ЖКГ, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку (голова комісії Кулаков І.В.).

       Вовчанський міський голова                                            В.С.Шевченко

 

 

 

 

Україна

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  ХХV  СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

 Р  І Ш Е Н Н Я 

      Від  26 травня 2017 року                                                        № 7.2-VІІ 

Про дострокове припинення повноважень депутата Вовчанської міської ради VІІ скликання Сукачова Марка Юрійовича

 

 

    Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій заяву депутата Вовчанської міської ради VIІ скликання Сукачова Марка Юрійовича від 19.05.2017 року про складання повноважень депутата Вовчанської міської ради VIІ скликання, відповідно до п. 14 ч.1 ст. 26   Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”, Вовчанська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

 1. Достроково припинити повноваження депутата Вовчанської міської ради VIІ скликання Сукачова Марка Юрійовича у зв’язку з його особистою заявою про складання повноважень депутата міської ради.

2.Звернутися до Вовчанської міської виборчої комісії для прийняття рішення про визнання обраним депутатом наступного за черговістю кандидата у депутати у виборчому списку партії «Соціалісти».

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності,    депутатської етики та місцевого самоврядування (голова комісії Добровінський А.В.).

  

Вовчанський міський голова                                             В.С.Шевченко

 

 

Україна

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  ХХV  СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

 

Р  І Ш Е Н Н Я

      Від  26 травня 2017 року                                                        № 7.3-VІІ 

Про дострокове припинення повноважень депутата Вовчанської міської ради VІІ скликання Сукачова Юрія Олександровича

    Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій заяву депутата Вовчанської міської ради VIІ скликання Сукачова Юрія Олександровича від 19.05.2017 року про складання повноважень депутата Вовчанської міської ради VIІ скликання, відповідно до п. 14 ч.1 ст. 26   Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”, Вовчанська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

 

 1. Достроково припинити повноваження депутата Вовчанської міської ради VIІ скликання Сукачова Юрія Олександровича у зв’язку з його особистою заявою про складання повноважень депутата міської ради.

2.Звернутися до Вовчанської міської виборчої комісії для прийняття рішення про визнання обраним депутатом наступного за черговістю кандидата у депутати у виборчому списку партії «Соціалісти».

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності,    депутатської етики та місцевого самоврядування (голова комісії Добровінський А.В.).

  

Вовчанський міський голова                                             В.С.Шевченко

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХV СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від 26 травня 2017 року                                                                проект № 7.4-VII

 

Про участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2017 році

 

З метою стимулювання подальшого соціально-економічного розвитку міста, керуючись  ст. 26, 28, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Передбачити співфінансування з міського бюджету міні-проектів – переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2017 році:

1) міні-проект «На благо дітям» (встановлення ігрового майданчика в центральному парку міста):

КФК 0106060 КЕКВ 3110 – 199150,00 грн.

в тому числі: кошти міського бюджету: 89617,00 грн.;

2) міні-проект «Дитсадок мій дім – буде затишно в нім»:

КФК 0101010 КЕКВ 2210 – 195132,00 грн.

в тому числі: кошти міського бюджету : 87809,00 грн.;

3) міні-проект «Здорова нація – здорова країна»:

Всього по міні-проекту – 182460,00 грн.

КФК 0101010 КЕКВ 2210 – 79760,00 грн. (Загальний фонд)

                         КЕКВ 2240 – 29400,00 грн. (Загальний фонд)

в тому числі: кошти міського бюджету: 8807,00 грн. (КЕКВ 2240),

КФК 0101010 КЕКВ 3110 – 73300,00 грн. (Спеціальний фонд,
          бюджет розвитку),
          в тому числі: кошти міського бюджету: 73300,00 грн.

 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.).

 

Вовчанський міський голова                                                    В.С.Шевченко

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХV СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ  

 

РІШЕННЯ

Від 26 травня  2017 року                                                 проект  № 7.5-VIІ

 

Про затвердження переліку об’єктів нерухомого майна,   які можуть бути передані в оренду в 2017 році

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій лист директора КП «Вовчанськ» Дедещенко Ю.О. щодо визначення переліку об’єктів права комунальної власності територіальної громади м. Вовчанськ, що перебувають в оперативному управління КП «Вовчанськ», які можуть бути об’єктами оренди,  керуючись ч.4 ст. 7 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» та відповідно до п. 2.1, ч. 5 розділу 2 «Положення про порядок передачі в оренду та відчуження комунального майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Вовчанськ та с. Плетенівка», п. 30 ст. 26 Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вовчанська  міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити перелік об’єктів нерухомого майна, які можуть бути передані в оренду в 2017 році (додаток 1).
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, житлового-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв’язку. (голова Кулаков І.В.)

 

 

 

Вовчанський міський голова                                                  В.С.Шевченко