Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Проекти рішень ХХІV сесії VІІ скликання (Загальні та інші питання)

Україна

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХІV СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ  

 Р  І Ш Е Н Н Я

 

       Від  21 квітня      2017 року                           проект №  – VIІ  

 

Про затвердження порядку денного  ХХІV  сесії

міської ради VІI скликання

 

Керуючись п.1ст. 26, п. 8 ст. 42, п.2  ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

Затвердити для розгляду на  ХХІV сесії міської ради

VIІ скликання наступний   порядок денний:

 

 1. Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.

2.Земельні питання.

2.1. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Бабенку Сергію Володимировичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Харківська, 44 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

2.2. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації  гр. Коновалову Олександру Вікторовичу щодо встановлення   меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ,   вул. Хлібороба, 58и для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0815га.  

2.3. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Чмалю Олександру Михайловичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Харківська, 87 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0821га.  

2.4. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Казенному Володимиру Юрійовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Ігнатьєва, 2в для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

2.5. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Лащеному Миколі Васильовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Князя Ігоря, 15 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

2.6. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Лялюк Ользі Олександрівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Черкаська, 71а для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0562га.

2.7. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Корляковій Ірині Володимирівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Чкалова, 106 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

2.8. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр.  Комеристій Тетяні Олександрівні, Комеристому Олександру Геннадійовичу  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Сковороди, 3 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у   спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

2.9. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Голос Вікторії Павлівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Пролетарська, 82 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0608га. 

2.10. Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою                гр. Конюхову Сергію Юрійовичу  щодо відведення   земельної ділянки, розташованої за адресою м.  Вовчанськ, вул.  Молодіжна, 46 для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,06га.

2.11. Про надання  дозволу гр. Василевич Яні Миколаївні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Короленка, 23 для ведення особистого селянського господарства з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – рілля), площею 0,15га.

2.12. Про надання дозволу комунальному підприємству «Вовчанськ»  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Кисляківська для будівництва і обслуговування будівель закладів комунального  обслуговування з подальшою передачею земельної ділянки у постійне користування за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь - забудовані землі (кладовища), орієнтовною площею 1,5га.

2.13. Про надання дозволу комунальному підприємству «Вовчанськ»  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Короленка для будівництва і обслуговування будівель закладів комунального  обслуговування з подальшою передачею земельної ділянки у постійне користування за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь - забудовані землі (кладовища), орієнтовною площею 5,9га.

2.14. Про надання дозволу комунальному підприємству «Вовчанськ»  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Обозна для будівництва і обслуговування будівель закладів комунального  обслуговування з подальшою передачею земельної ділянки у постійне користування за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь - забудовані землі (кладовища), орієнтовною площею 2,2га.

2.15. Про надання дозволу комунальному підприємству «Вовчанськ»  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Пролетарська для будівництва і обслуговування будівель закладів комунального  обслуговування з подальшою передачею земельної ділянки у постійне користування за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь - забудовані землі (кладовища), орієнтовною площею 2,3га.

2.16. Про надання дозволу комунальному підприємству «Вовчанськ»  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Станична для будівництва і обслуговування будівель закладів комунального  обслуговування з подальшою передачею земельної ділянки у постійне користування за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь - забудовані землі (кладовища), орієнтовною площею 1,0га.

2.17. Про надання дозволу комунальному підприємству «Вовчанськ»  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Чапліївська для будівництва і обслуговування будівель закладів комунального  обслуговування з подальшою передачею земельної ділянки у постійне користування за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь - забудовані землі (кладовища), орієнтовною площею 0,7га.

2.18. Про надання дозволу ТОВ «Укргріненерджи»  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Стадіонна для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення (вид угідь - інші землі), орієнтовною площею 3,25га.

2.19. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки гр. Степаненку Олегу Михайловичу для  будівництва і обслуговування  індивідуального гаражу за рахунок земель житлової та громадської  забудови  по вул. Гоголя, 28/2, м. Вовчанськ, Харківської області  (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0028га.

2.20. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки гр. Демченко Світлані Миколаївні для  будівництва і обслуговування  індивідуального гаражу за рахунок земель житлової та громадської  забудови

по вул. Гоголя, 28/1, м. Вовчанськ, Харківської області  (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0028га.

2.21. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Радченку Станіславу Вікторовичу для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Конституції, 5, площею 0,10га.

2.22. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Захарову Миколі Михайловичу  для   ведення особистого селянського господарства за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Короленка, 45, площею 0,0319га.

2.23.   Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки гр. Карапетяну Арі Вардановичу для  будівництва і обслуговування  будівель торгівлі за рахунок земель житлової та громадської  забудови по вул. Соборна, 164а м. Вовчанськ, Харківської області  (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0152га.

2.24. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Зозулі Ірині Анатоліївні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:  м. Вовчанськ, пров. Менделєєва, 3, площею 0,060га.

2.25. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Велентеєнко Альоні Миколаївні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Селянська, 39, площею 0,0615га.

2.26. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Никитенку Володимиру Борисовичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Черкаська, 40, площею 0,0782га.

2.27. Про внесення змін до рішення Вовчанської міської ради     LХХІ позачергової сесії VІ скликання від 12.06.2015 року № 6.51-VІ           «Про  надання дозволу гр. Тіщенко О.І.  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Богдана Хмельницького, 54 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови», площею 0,10га.

2.28. Про внесення змін до рішення Вовчанської міської ради   LХХІ позачергової сесії VІ скликання від 12.06.2015 року № 6.52-VІ           «Про  надання дозволу гр. Тіщенко О.І.  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Богдана Хмельницького, 54 для ведення особистого селянського господарства з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови», площею 0,10га.

 1. Про затвердження розпоряджень Вовчанського міського голови, виданих у міжсесійний період.
 2. Про внесення змін до рішення ІІ (позачергової) сесії І пленерне засідання VІІ скликання від 10.12.2015 року № 5- VІІ «Про затвердження    складу постійних депутатських комісій Вовчанської  міської  ради  VІІ скликання».
 3. Про затвердження Протоколу № 20 постійної депутатської комісії з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності, депутатської етики та місцевого самоврядування Вовчанської міської ради VIІ  скликання.
 4. Про внесення змін до рішення ІІ (позачергової) сесії І пленарне засідання VІІ скликання від 10.12.2015 року № 6.7-VІІ «Про закріплення депутатів Вовчанської міської ради VІІ скликання за  виборчими  округами».
 5. Про внесення змін до рішення ІІІ (позачергової) сесії VІІ скликання  від 18.12.2015 року № 3- VІІ «Про  утворення Координаційної ради з питань  місцевого самоврядування при голові Вовчанської  міської   ради   та  затвердження Положення про неї».

8.Різне.

8.1.  Про затвердження детального плану території міні-теплоелектростанції

Харківська область, м. Вовчанськ, вул. Стадіонна.

8.2.Про продаж  нерухомого комунального майна Вовчанської територіальної громади нежитлових приміщень за адресою м.Вовчанськ, вул. Короленко, 24.

8.3.Про продаж  нерухомого комунального майна Вовчанської територіальної громади нежитлових приміщень за адресою м.Вовчанськ, вул. Короленко, 13.

8.4. Про внесення змін до рішення VІІІ сесії Вовчанської міської ради VІІ скликання № 8- VІІ від 29.04.2016 року «Про затвердження Положення про порядок справляння збору за місця паркування транспортних засобів».

 

Вовчанський міський голова                                           В.С.Шевченко

 

                                                                  

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА

ХХIV  СЕСІЯ  VІI СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

21  квітня   2017  року                                                              проект №   1 -VII

 

Про внесення змін до  міського бюджету на 2017 рік

 

Внести зміни до рішення  сесії № 11-УІІ від 27.01.2017 року «Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік», внести зміни до рішення № 20-УІІ від 23.12.2016 року «Про міський бюджет на 2017 рік», керуючись статтею 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Визначити на 2017 рік:
 • доходи міського бюджету у сумі 30645,6 тис. грн., в тому числі доходи загального фонду міського бюджету 29274,1 тис. грн., доходи спеціального фонду міського бюджету 1371,6 тис. грн. згідно з додатком № 1 до цього рішення;
 • видатки  міського бюджету у сумі 31156,8 тис. грн., в тому числі видатки загального фонду міського бюджету 23550,0 тис. грн., видатки спеціального фонду міського бюджету 7606,8 тис. грн.
 • профіцит загального фонду міського бюджету у сумі – 5205,9 тис. грн. згідно з додатком 7 до цього рішення.;
 • дефіцит спеціального фонду міського бюджету – 6235,2 тис. грн. згідно з додатком 7 до цього рішення.
 1. Затвердити бюджетні призначення коштів міського бюджету на 2017 рік за типовою відомчою, тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів, у тому числі по загальному фонду 23550,0 тис. грн. та спеціальному фонду 7606,8 тис. грн. згідно з додатком № 2 до цього рішення.
 2. Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів міського бюджету у сумі 20,0 тис. грн.
 3. Затвердити на 2017 рік міжбюджетні трансферти в сумі 691,1 тис. грн.. згідно з додатком № 3 до цього рішення.
 4. Затвердити на 2017 рік перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку згідно з додатком № 4 до цього рішення.
 5. Затвердити на 2017 рік резервний фонд міського бюджету у сумі 20,0 тис. грн.
 6. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду міського бюджету на 2017 рік за їх економічною структурою:

оплата праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

поточні трансферти населенню;

поточні трансферти місцевим бюджетам.

 1. Затвердити в складі видатків міського бюджету кошти на реалізацію місцевих програм у сумі 31156,8 тис. грн. згідно з додатком № 5 до цього рішення.
 2. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право міській раді, в особі його керівника, отримувати в управлінні Державної казначейської служби у Вовчанському районі у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України:

- позики на покриття тимчасових касових розривів міського бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

 1. Одержувачам коштів міського бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості із зазначених видатків. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань, згідно з додатком № 6 до цього рішення.
 2. Установити, що у загальному фонді міського бюджету на 2017 рік до доходів належать надходження, визначені статтею 69 Бюджетного кодексу України.
 3. Установити, що джерелами формування спеціального фонду міського бюджету на 2017 рік у частині доходів є надходження, визначені статтею 691 Бюджетного кодексу України.
 4. Установити, що джерелами формування спеціального фонду міського бюджету на 2017 рік у частині фінансування є надходження, визначені статтею 71 Бюджетного кодексу України.
 5. Розпорядники коштів місцевих бюджетів та одержувачі коштів міського бюджету беруть бюджетні зобов’язання та здійснюють видатки за загальним фондом бюджету тільки в межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисами, враховуючи необхідність виконання бюджетних зобов’язань минулих років, узятих в органах Державної казначейської служби України.

            Зобов'язання, взяті розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів без відповідних бюджетних асигнувань або з перевищенням повноважень, встановлених рішенням сесії міської ради про міський бюджет, не вважаються бюджетними зобов'язаннями і не підлягають оплаті за рахунок бюджетних коштів. Взяття таких зобов'язань є порушенням бюджетного законодавства.

За наявності простроченої заборгованості із заробітної плати, а також за спожиті комунальні послуги та енергоносії розпорядники та одержувачі бюджетних коштів в межах бюджетних асигнувань за загальним фондом не беруть бюджетні зобов'язання та не здійснюють платежі за іншими заходами, пов’язаними з функціонуванням бюджетних установ (крім захищених видатків бюджету), до погашення такої заборгованості.

 1. Установити, що керівники бюджетних установ, які фінансуються з міського бюджету, утримують чисельність працівників та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ у кошторисах, одержувачі бюджетних коштів – в межах планів використання бюджетних коштів та фактично одержаних обсягів валових доходів.
 2. Встановити, що внесення змін до міського бюджету на 2017 рік здійснюється за рішенням сесії міської ради у випадках передбачених Бюджетним кодексом України. Надати право міському голові у період між сесіями Вовчанської міської ради, за умови погодження з постійною комісією міської ради з питань бюджету, проводити розпорядженням розподіл та перерозподіл коштів міського бюджету, додаткових дотацій, субвенцій із державного бюджету та інших трансфертів, з наступним внесенням змін до рішення про міський бюджет.
 3. Установити, що комунальні підприємства міста  сплачують до загального фонду міського бюджету частину чистого прибутку (доходу), нормативи відрахувань встановлені рішенням Вовчанської міської ради від 25.09.2008 року № 4.1-V «Про встановлення нормативу відрахувань частини чистого прибутку (доходу) господарськими організаціями комунальної власності та організаціями з часткою комунальної власності».

Частина чистого прибутку (доходу) сплачується наростаючим підсумком щоквартальної фінансово-господарської діяльності у 2017 році.

Комунальні  підприємства міста подають Розрахунок частини чистого прибутку (доходу) разом з фінансовою звітністю, складеною відповідно до Положень (стандартів) бухгалтерського обліку, до органів державної податкової служби у строки, передбачені для подання декларації з податку на прибуток.

 1. Надати право голові Вовчанської міської ради укладати договори про міжбюджетні трансферти між міським бюджетом та іншими бюджетами.
 2. Додатки № 1,2,3,4,5,6,7 до цього рішення є його невід'ємною частиною.
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (Козлова В.В.).

 

  Вовчанський міський голова                                                     В.С.Шевченко

           
    Додаток № 1  до рішення XXIV сесії VII скликання Вовчанської міської ради
"Про внесення змін до  міського бюджету на 2017 рік" 
Доходи  бюджету Вовчанської міської ради на 2017 рік  
          (тис. грн.)/грн.
Код Найменування згідно
 з класифікацією доходів бюджету
Всього Загальний фонд Спеціальний фонд
Всього в т.ч. бюджет розвитку
10000000 Податкові надходження 19114160 19114160 0 0
11000000 Податки на доходи, податки на прибуток, податки на збільшення ринкової вартості 114510 114510 0 0
11020000 Податок на прибуток підприємств 114510 114510 0 0
11020200 Податок на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності 114510 114510 0 0
13000000 Збори та плата за спеціальне використання природних ресурсів  2700 2700 0 0
13010000 «Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів» 2700 2700 0 0
13010200 «Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів (крім рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів в частині деревини, заготовленої в порядку рубок головного користування)», 2700 2700 0 0
14000000 Внутрішні податки на товари та послуги 4582350 4582350,00 0 0
14021900 Акцизний податок з вироблених в Україні підакцизниз товарів (пальне) 420000 420000    
14031900 Акцизний податок з ввезених в Україну підакцизниз товарів (пальне) 1400000 1400000,00    
14040400 «Акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів»; 2762350 2762350 0 0
18000000 Місцеві податки 9364100 9364100 0 0
18010100 «Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об'єктів житлової нерухомості», 5750 5750 0 0
18010200 «Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об'єктів житлової нерухомості», 24250 24250 0 0
18010300 «Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об'єктів нежитлової нерухомості»; 143800 143800 0 0
18010400 «Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений  юридичними особами, які є власниками об'єктів нежитлової нерухомості»; 539500,00 539500 0 0
18010500 «Земельний податок з юридичних осіб»;   3089300 3089300 0 0
18010600 «Орендна плата з юридичних осіб»;   4302400 4302400 0 0
18010700 «Земельний податок з фізичних осіб»;   162200 162200 0 0
18010900 «Орендна плата з фізичних осіб»;   980600 980600    
18011000 «Транспортний податок з фізичних осіб»; 30000 30000 0 0
18011100 «Транспортний податок з юридичних осіб»; 37500 37500 0 0
18020200 Збір за паркування транспортних засобів 48800 48800    
18050000 Інші податки та збори 5050500 5050500 0 0
18050300 Єдиний податок з юридичних осіб 653900 653900 0 0
18050400 Єдиний податок з фізичних осіб 3723300 3723300 0 0
18050500 «Єдиний податок з сільськогосподарських товаровиробників,  у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків»; 673300 673300 0 0
19000000 Інші податки та збори 63400   63400,00 0
19010100 Надходження від викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення  25% 41800   41800 0
19010200 Надходження від скидів забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти 25% 14700   14700 0
19010300 Надходження від розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об'єктах, крім розміщення окремих видів відходів як вторинної сировини 25% 6900   6900 0
20000000 Неподаткові надходження 1512700 457800 1054900 0
21000000 Доходи від власності та підприємницької діяльності 50200 50200 0 0
21081100 Адміністративні штрафи та інші санкції 50200 50200 0 0
22000000 Адміністративні збори та платежі, доходи від некомерційної господарської діяльності 406900,00 406900,00 0 0
22010300 Адміністративний збір за проведення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань 500 500    
22012500 Плата за надання інших адміністративних послуг, що справляються за місцем надання послуг 173200 173200 0 0
22012600 Адміністративний збір за  державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень 700 700    
22080400 Надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності 3000 3000 0 0
22090100 Державне мито, що сплачується за місцем розгляду та оформлення документів, у тому числі за оформлення документів на спадщину і дарування 58000 58000 0 0
22090200 Державне мито не віднесене до інших категорій  82700 82700 0 0
22090400 Державне мито, пов'язане з видачею та оформленням закордонних паспортів (посвідок) та паспортів громадян України 88800 88800 0 0
24000000 Інші неподаткові надходження 2800 700,00 2100,00  
24060300 Інші надходження 700 700 0 0
24062100 Грошові стягнення за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища внаслідок господарської та іншої діяльності 2100 0 2100 0
25000000 Власні надходження бюджетних установ 1052800 0 1052800 0
25010100 Плата за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю 1052800 0 1052800 0
33000000 Кошти від продажу землі і нематеріальних активів  253276   253276 253276
33010100 Кошти від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що перебувають у державній або комунальній власності, та земельних ділянок, які знаходяться на території Автономної Республіки Крим 253276   253276 253276
40000000 Офіційні трансферти 9702100 9702100    
41035000 Інша субвенція 9702100 9702100    
  Всього доходів 30645636 29274060 1371576 253276

 

                      Додаток № 2
до рішення XХIV сесії VII скликання Вовчанської міської ради
"Про внесення  змін до  міського бюджету на 2017 рік"  
                           Розподіл видатків міського бюджету на 2017 рік  
Код ТПКВКМБ /
ТКВКБМС2
Код ФКВКБ3 Найменування головного розпорядника, відповідального виконавця, бюджетної програми або напряму видатків
згідно з типовою відомчою/ТПКВКМБ /
ТКВКБМС
Загальний фонд Спеціальний фонд Разом  
Всього видатки споживання з них видатки розвитку Всього видатки споживання з них видатки розвитку з них  
оплата праці комунальні послуги та енергоносії оплата праці комунальні послуги та енергоносії бюджет розвитку  
 
01   Вовчанська міська рада                          
0100   Державне управління 3 540 800 3 540 800 2 271 400 141 300   10 000       10 000 10 000 3 550 800  
0100170 0111 Організаційне , інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сілької рад та їх виконавчих органів 3 540 800 3 540 800 2 271 400 141 300   10 000       10 000 10 000 3 550 800  
1000   Освіта ######## ######## 6 723 500 1 781 885   1 052 800 #######         12 839 800  
0101010 0910 Дошкільна освіта 11 787 000 11 787 000 6 723 500 1 781 885   1 052 800 1 052 800         12 839 800  
3000   Соціальний захист та соціальне забезпечення 440 000 440 000                   440 000  
0103035 1070 Компенсаційні виплати  на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян 190 000 190 000                   190 000  
0103400 1090 Інші видатки на соціальний захист населення 200 000 200 000                   200 000  
0103141 1040 Здійснення заходів та реалізація проектів на виконання Державної цільової соціальної програми "Молодь України" 50 000 50 000                   50 000  
4000   Культура і мистецтво 100 000 100 000                   100 000  
0104030 0822 Філармонії, музичні колективи і ансамблі та інші мистецькі заклади та заходи 100 000 100 000                   100 000  
5000   Фізична культура і спорт 169 400 169 400       514 500       514 500 514 500 683 900  
0105041 0810 Фінансова підтримка комунальних спортивних споруд 69 400 69 400       514 500       514 500 514 500 583 900  
0105012 0810 Проведення  навчально-тренувальних зборів та змагань з неолімпійських видів спорту 100 000 100 000                   100 000  
6000   Житлово-комунальне господарство 5 284 687 5 284 687 213 200 628 600   2 691 650       2 691 650 2 691 650 7 976 337  
0106052 0620 Забезпечення функціонування водопровідно-каналізаційного господарства 1 347 705 1 347 705       1 490 000       1 490 000 1 490 000 2 837 705  
0106060 0620 Благоустрій міст, сіл, селищ 3 936 982 3 936 982 213 200 628 600   1 201 650       1 201 650 1 201 650 5 138 632  
6300   Будівництво           3 055 376       3 055 376 3 055 376 3 055 376  
0106310 0490 Реалізація заходів щодо інвестиційного розвитку територій           2 985 406       2 985 406 2 985 406 2 985 406  
0106430 0443 Розробка схем та проектних рішень масового застосування            69 970       69 970 69 970 69 970  
6600   Транспорт, дорожнє господарство, зв'язок, телекомунікації та інформатика 1 530 900 1 530 900                   1 530 900  
0106650 0456 Утримання та розвиток інфраструктури доріг 1 530 900 1 530 900                   1 530 900  
7300   Сільське і лісове господарство, рибне господарство та мисливство 100 000 100 000       22 829 22 829       22 829 122 829  
0107310 0421 Проведення заходів з землеустрою 100 000 100 000       22 829 22 829       22 829 122 829  
7400   Інші послуги, пов'язані з економічною діяльністю 20 000 20 000                   20 000  
0107420 0490 Програма стабілізації та соціально-економічного розвитку територій 20 000 20 000                   20 000  
7600   Охорона навклишнього природного середовища та ядерна безпека 31 000 31 000                   31 000  
0107611 0511 Охорона і раціональне використання водних ресурсів 6 000 6 000                   6 000  
0107700 0540 Інші природоохоронні заходи 25 000 25 000                   25 000  
8000   Видатки, не віднесені до основних груп 546 200 526 200       179 900       179 900 179 900 726 100  
0108010 0133 Резервний фонд 20 000                     20 000  
0108290 0180 Субвенція на утримання обєктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності обєктів спільного користування 30 300 30 300                   30 300  
0108600 0133 Інші видатки 15 000 15 000                   15 000  
0108800 0180 Інша субвенція 480 900 480 900       179 900       179 900 179 900 660 800  
9100   Цільові фонди           79 751 79 751         79 751  
0109140 0540 Інша діяльність у сфері охорони навколишнього природного середовища           79 751 79 751         79 751  
    Всього  ######## ######## 9 208 100 2 551 785   7 606 806 #######     6 451 426 6 474 255 31 156 793  
        Секретар ради                                     Л.І.Дудка                
                               
    Додаток № 3                                                                                                                                                                
до рішення XXIV  сесії VII скликання Вовчанської міської ради
"Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік"
Міжбюджетні трансферти  з міського  бюджету   районному бюджету   на 2017 рік
         
Код бюджету Назва місцевого бюджету адміністративно-територіальної одиниці   Субвенції    з  Вовчанського міського бюджету
Інша субвенція  районному бюджету Субвенція на утримання  обєктів спільного  користування  чи ліквідацію негативних  наслідків  діяльності обєктів  спільного користування районному бюджету Інша субвенція районому бюджету
загальний фонд загальний фонд спеціальний фонд
20308301000 Вовчанський районний бюджет 480900 30300 179900
  Всього 480900 30300 179900
         
         
Секретар Вовчанської міської ради                               Дудка Л.І.      
        Додаток № 4
до рішення ХXІV  сесії VII скликання Вовчанської міської ради
"Про внесення змін до міського  бюджету  на 2017 рік" 
         
Перелік обєктів, видатки на які будуть проводитися в  2017 році за рахунок коштів бюджету розвитку по бюджету  Вовчанської міської ради        
Код ТПКВКМБ /
ТКВКБМС2
Код ФКВКБ3 Найменування головного розпорядника, відповідального виконавця, бюджетної програми або напряму видатків
згідно з типовою відомчою/ТПКВКМБ /
ТКВКБМС
Назва об’єктів відповідно  до проектно- кошторисної документації тощо Загальний обсяг фінансування будівництва  Відсоток завершеності  будівництва об'єктів на майбутні роки   Всього видатків на завершення будівництва об’єктів на майбутні роки  Разом видатків на поточний рік           
01   Вовчанська міська рада                    
0100 0100 Державне управління                    
0100170 0111 Організаційне , інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сілької рад та їх виконавчих органів Придбання  лазерного сканера 10 000     10 000          
5000   Фізична культура і спорт                    
0105041 0810 Проведення навчально-тренувальних зборів та змагань з неолімпійських видів спорту Придбання тенісних столів - 36000,00 грн. придбання спортивного інвентарю для ФОК поломийна машина, спортивне табло, телевізор, відеопроектор, стойки для великого тенісу, лайтбокс та спортивні  тренажери - 478500,00 грн. 514 500     514 500          
6000   Житлово-комунальне господарство                    
0106052 0620 Забезпечення функціонування водопровідно-каналізаційного господарства Придбання турбокомпресору 350 000     350 000          
0106052 0620 Забезпечення функціонування водопровідно-каналізаційного господарства Придбання екскаватора 900 000     900 000          
0106052 0620 Забезпечення функціонування водопровідно-каналізаційного господарства Придбання  2-х свердловинних та 1-го напірного насосів 230 000     230 000          
0106052 0620 Забезпечення функціонування водопровідно-каналізаційного господарства Придбання комп"ютера 10 000     10 000          
0106060 0620 Благоустрій міст, сіл, селищ Придбання  бензокос 4 шт. 60 000     60 000          
0106060 0620 Благоустрій міст, сіл, селищ придбання  скульптури для благоусрою міста 195 000     195 000          
0106060 0620 Благоустрій міст, сіл, селищ Придбання подрібнювача щепи 100 000     100 000          
0106060 0620 Благоустрій міст, сіл, селищ Придбання обладнання для проведення поточного ремонту доріг 250 000     250 000          
0106060 0620 Благоустрій міст, сіл, селищ Придбання міні-пилорами 40 000     40 000          
0106060 0620 Благоустрій міст, сіл, селищ Придбання трактору Білорусь-320 МУ зі щіткою та відвалом 350 000     350 000          
0106060 0620 Благоустрій міст, сіл, селищ Придбання дитячих майданчиків 103 350     103 350          
0106060 0620 Благоустрій міст, сіл, селищ Придбання будиночка Святого Миколая 103 300     103 300          
6300   Будівництво                    
0106310 0490 Реалізація заходів щодо інвестиційного розвитку територій Виготовлення проекту по будвництву водогону в м. Вовчанськ (район Кисляківка) 251 223     251 223          
0106310 0490 Реалізація заходів щодо інвестиційного розвитку територій Проведення експертизи по проекту Капітальний ремонт фасадів та горищного перекриття з влаштуванням теплоізоляції дитячого дошкільного закладу (ясла-садок) №7 по вул.. Гоголя, 28 в м. Вовчанськ, Харківської області 2 053     2 053          
0106310 0490 Реалізація заходів щодо інвестиційного розвитку територій коригування робочого проекту "Реконструкція  яясел-садка №1 по вул. Пролетарське поле, 11 у м. Вовчанську Харківської області" 15 030     15 030          
0106310 0490 Реалізація заходів щодо інвестиційного розвитку територій Будівництво  КНС1, КНС2 самопливної та напірної каналізації м. Вовчанськ Харківської області, 1-й пусковий комплекс КНС1 (Пролетарське поле) мережі самопливної та напірної каналізації 2 645 100     2 645 100          
0106310 0490 Реалізація заходів щодо інвестиційного розвитку територій За експертизу проекту по "будівництву комплексу по поводженню з відходами на території Симонівської (колишньої Першої Червоноармійської) сільської ради Вовчанського району (поза межами населеного пункту) 72 000     72 000          
0106430 0443 Розробка схем та проектних рішень масового застосування Генеральний план 69 970     69 970          
7300   Сільське і лісове господарство, рибне господарство та мисливство                    
0107310 0421 Проведення заходів з земелеустрою Експертна оцінка землі 22 829     22 829          
8000   Видатки не віднесені до основних груп                    
0108800 0180 Інша субвенція Обласному бюджету на проведення експертизи техніко-економічного обгрунтування будівництва міні-ТЕЦ на біопаливі електричною потужністю 9,6 МВт у м. Вовчанськ 140 000     140 000          
0108800 0180 Інша субвенція На придбання книг для сектору культури 39 900     39 900          
    Всього    6 474 255 0,0 0,0 6 474 255          
           
                                                                                     Секретар міської ради                                                            Л.І.Лудка
          Додаток № 5
до рішення XXIV  сесії VII скликання Вовчанської міської ради
"Про внесення змін до міського бюджету  на 2017 рік"
   
Перелік місцевих програм, які фінансуватимуться за рахунок коштів
  міського бюджету  у 2017 році
              грн.    
  Код ТПКВКМБ /
ТКВКБМС2
Код ФКВКБ3 Найменування головного розпорядника, відповідального виконавця, бюджетної програми або напряму видатків
згідно з типовою відомчою/ТПКВКМБ /
ТКВКБМС
Найменування місцевої (регіональної) програми Загальний фонд Спеціальний фонд Разом загальний та спеціальний фонди    
           
  0100   Державне управління   22 918 987,0 7 012 555,0 29 931 542,0    
  0100100   Вовчанська міська рада Програма економічного і соціального розвитку м. Вовчанська на 2016-2022 роки 22 918 987,0 7 012 555,0 29 931 542,0    
  3000   Соціальний захист  та соціальне забезпечення   390 000,0 0,0 390 000,0    
  0103400 1090 Інші видатки на соціальний захист населення Програма соціального  захисту та соціального забезпечення населення міста на 2017 рік 200 000,0 0,0 200 000,0    
  0103035 1070 Компенсаційні виплати  на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян Програма соціального  захисту та соціального забезпечення населення міста на 2017 рік 190 000,0 0,0 190 000,0    
  4000   Культура і мистецтво   100 000,0 0,0 100 000,0    
  0104030 0822 Філармонії, музичні колективи і ансамблі та інші мистецькі заклади та заходи Культурно-мистецькі заходи на 2017 рік 100 000,0 0,0 100 000,0    
  5000   Фізична культура і спорт   0,0 514 500,0 514 500,0    
  0105012 0810 Проведення навчально-тренувальних зборів та змагань з неолімпійських видів спорту Програма розвитку фізичної культури і спорту у м. Вовчанськ, Харківської області на 2016-2020 роки 100 000,0 0,0 100 000,0    
  0105041 0810 Фінансова підтримка комунальних спортивних споруд Програма розвитку фізичної культури і спорту у м. Вовчанськ, Харківської області на 2016-2020 роки 0,0 36 000,0 36 000,0    
  6000   Житлово-комунальне господарство   70 000,0 0,0 70 000,0    
  0106060 0620 Благоустрій міст, сіл, селищ Проведення громадських робіт на території Вовчанської міської ради на 2017 рік 20 000,0   20 000,0    
  0106060 0620 Благоустрій міст, сіл, селищ Програма поводження з безпритульними тваринами вм Вовчансьу на 2016-2022 роки 50 000,0 0,0 50 000,0    
  7400   Інші послуги повязані з економічною діяльністю   20 000,0 0,0 20 000,0    
  0107420 0490 Програма стабілізації та соціально-економічного розвитку територій Проведення робіт по оцінці  майна та експертні звіти по комунальному майну 20 000,0 0,0 20 000,0    
  7600   Охорона навколишього природного середовища та ядерна безпека   31 000,0 0,0 31 000,0    
  0107611 0511 Охорона і раціональне використання водних ресурсів Природоохоронна програма, щодо покращення екологічного стану в м. Вовчанськ в 2017 році 6 000,0 0,0 6 000,0    
  0107700 0540 Інші природоохоронні заходи Природоохоронна програма, щодо покращення екологічного стану в м. Вовчанськ в 2017 році 25 000,0 0,0 25 000,0    
  8000   Видатки не віднесені до основних груп   20 000,0 0,0 20 000,0    
  0108010 0133 Резервний фонд Використання коштів резервного фонду бюджету на 2017 рік 20 000,0 0,0 20 000,0    
  9100   Цільові фонди   0,0 79 751,0 79 751,0    
  0109140 0540 Інша діяльність у сфері охорони навколишнього природного середовища Природоохоронна програма, щодо покращення екологічного стану в м. Вовчанськ в 2017 році 0,0 79 751,0 79 751,0    
      Всього:    23 549 987,0 7 606 806,0 31 156 793,0    
                   
                                                                           Секретар Вовчанської міської ради                             Дудка Л.І.    

Додаток № 6                

 до рішення   XXIV сесії  VII   скликання 

 Вовчанської міської ради  «Про внесення змін до міського бюджету  на 2017 рік»  

Ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках на 2017 рік.

Код ТПКВКМБ /
ТКВКБМС2

Код ФКВКБ3

Найменування головного розпорядника, відповідального виконавця, бюджетної програми або напряму видатків
згідно з типовою відомчою/ТПКВКМБ /
ТКВКБМС

Ліміти споживання, в т. ч.

електро-

енергія

тепло-

постачання

водопос-

тачання

та водовідведення

 

природний газ

Дрова

Вугілля

 

 кВт /год.

Г.кал

М3

М3

М3

тонн

0100170

0111

Організаційне , інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сілької рад та їх виконавчих органів

8294

56,777

208

0

0

0

0101010

0910

Дошкільна освіта

236993

473,257

6030,86

 

16

17

0106060

0620

Благоустрій міст, сіл, селищ

525833

0

0

0

0

0

 

 

Разом:

771120

530,034

6238,86

0

16

17


       Секретар міської ради                                            Л.І.Дудка

      Додаток № 7
до рішення  XXIV сесії VII скликання
Вовчанської міської ради "Про  внесення змін до міськго бюджету на 2017 рік»" 
           
           
Фінансування міського бюджету на 2017 рік
           
           
Код Найменування
згідно з класифікацією фінансування
бюджету
Всього Загальний
фонд
Спеціальний  фонд
Всього в т.ч. бюджет
 розвитку
  Загальне фінансування 1029362 -5205868 6235230 6220979
200000 Внутрішнє фінансування 1029362 -5205868 6235230 6220979
208000 Фінансування за рахунок
зміни залишків коштів бюджету 
1029362 -5205868 6235230 6220979
208100 На початок періоду  1051025 819283 231742 215829
208200 На кінець періоду  21663 20001 1662  
  Всього залишків коштів, спрямованих на видатки 1029362 799282 230080 215829
208400 Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду)   -6005150 6005150 6005150
600000 Фінансування за активними операціями 1029362 -5205868 6235230 6220979
602000 Зміни обсягів бюджетних коштів 1029362 -5205868 6235230 6220979
602100 На початок періоду  1051025 819283 231742 215829
602200 На кінець періоду  21663 20001 1662  
  Всього залишків коштів, спрямованих на видатки 1029362 799282 230080 215829
602400 Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду)   -6005150 6005150 6005150
           
           
  Секретар ради                                                                                        Л.І.Дудка  

УКРАЇНА

ХХІV СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р  І Ш Е Н Н Я

 

        Від 21 квітня     2017 року                                      проект №  3-VIІ

 

Про затвердження розпоряджень  Вовчанського міського голови   виданих у міжсесійний  

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій питання стосовно затвердження розпорядження міського голови Вовчанської міської ради VІІ скликання, враховуючи положення Закону України «Про доступ до публічної інформації», керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.п. 3, 21 ст.3.3 Регламенту міської ради VІІ скликання (зі змінами та доповненнями), міська рада

В И Р І Ш И Л А :

 1. Затвердити розпорядження Вовчанського міського голови Про внесення змін до рішення «Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік», виданих  у міжсесійний період: № 11 від 24.02.2017 року, № 15 від 09.03.2017 року, № 18 від 20.03.2017 року, № 22 від 30.03.2017 року    (додається).
 2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (заступник голови комісії       Крушедольський К.М.).

Вовчанський міський голова                                                     В.С.Шевченко

                                                                                            

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ХХІV   СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

    Від 21 квітня    2017 р.                                                 проект № 4- VIІ

 

Про внесення змін до    рішення ІІ (позачергової) сесії І пленерне засідання VІІ скликання  від 10.12.2015 року № 5- VІІ «Про затвердження    складу постійних депутатських комісій Вовчанської  міської  ради  VІІ скликання» 

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій постанову Вовчанської міської виборчої комісії від 21.03.2016 року № 34,     відповідно до пп.2,3 ст.. 4, п.1 ст. 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» ст..47, п. 1, п.2 ст.  49, 59 Закону  України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада    

В И Р І Ш И Л А  :

 

1.Внести зміни до рішення  ІІ (позачергової) сесії І пленерне засідання VІІ скликання  від 10.12.2015 року № 5- VІІ «Про затвердження    складу постійних депутатських комісій Вовчанської  міської  ради  VІІ скликання»   а саме:

1.1.Виключити зі складу постійної депутатської комісії з питань  законності, правопорядку, депутатської діяльності,  депутатської етики та місцевого самоврядування  депутата Коростиченка Ігора Анатолійовича в зв’язку з достроковим припиненням його повноважень як депутата Вовчанської міської ради VІІ скликання.

1.2. Ввести до складу постійної депутатської комісії з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності,  депутатської етики та місцевого самоврядування депутата Лисенка Олександра Олександровича, який був обраний депутатом міської ради в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Партії «Наш край».

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування  (заступник голови комісії Крушедольський К.М.).   

    Вовчанський міський голова                                              В.С.Шевченко

                                                     

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

   ХХІV  СЕСІЯ  VІІ   СКЛИКАННЯ

Р  І Ш Е Н Н Я

 

від  21 квітня   2017 року                                                проект №  5- VIІ                                 

Про  затвердження    Протоколу № 20 постійної депутатської комісії з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності,

           депутатської етики та місцевого самоврядування Вовчанської міської ради VIІ  скликання  

         Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій  Протокол № 20 засідання  постійної депутатської комісії з питань  законності, правопорядку, депутатської діяльності, депутатської етики та місцевого самоврядування Вовчанської міської ради VIІ  скликання,  відповідно до п.1 ст. 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», Вовчанська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

 1. Затвердити  Протокол № 20 постійної депутатської комісії з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності,  депутатської етики та місцевого самоврядування  Вовчанської міської ради VIІ  скликання      ( Додаток №1 ).
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування  (заступник голови комісії Крушедольський К.М.).              

  Вовчанський міський голова                                        В.С. Шевченко                                                                                              

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ХХІV   СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

    Від 21 квітня    2017 р.                                              проект №  6- VIІ

 

Про внесення змін до  рішення ІІ (позачергової) сесії І пленарне засідання VІІ  скликання від 10.12.2015 року № 6.7-VІІ «Про закріплення депутатів Вовчанської міської ради УІІ скликання за  виборчими  округами» 

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій постанову Вовчанської міської виборчої комісії від 21.03.2017 року № 34,     відповідно до пп.2,3 ст.. 4, п.1 ст. 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» ст..47, п. 1, п.2 ст.  49, 59 Закону  України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада    

В И Р І Ш И Л А  :

 

1.Внести зміни до рішення   ІІ (позачергової) сесії І пленарне засідання VІІ  скликання від 10.12.2015 року № 6-VІІ «Про закріплення депутатів Вовчанської міської ради УІІ скликання за  виборчими  округами»,   а саме:       

1.1.Закріпити  депутата Лисенка Олександра Олександровича, який був обраний депутатом міської ради в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Партії «Наш край» за виборчим округом № 21, в зв’язку з достроковим припиненням повноважень Коростиченка Ігора Анатолійовича  як депутата Вовчанської міської ради VІІ скликання.

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування  (заступник голови комісії Крушедольський К.М.)    

    Вовчанський міський голова                                              В.С.Шевченко

                                                                                                    

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ХХІV   СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

    Від 21 квітня    2017 р.                                                проект №7  - VIІ

 

Про внесення змін до    рішення ІІІ (позачергової) сесії  VІІ скликання  від 18.12.2015 року № 3- VІІ «Про  утворення Координаційної ради з питань  місцевого самоврядування при голові Вовчанської  міської   ради   та  затвердження Положення про неї»

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій  питання внесення змін  до  рішення ІІІ (позачергової) сесії  VІІ скликання  від 18.12.2015 року № 3- VІІ «Про  утворення Координаційної ради з питань  місцевого самоврядування при голові Вовчанської  міської   ради   та  затвердження Положення про неї»,   на підставі  ст.47,   ст.  49, 59 Закону  України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада 

В И Р І Ш И Л А  :

 

1.Внести зміни до рішення  ІІІ (позачергової) сесії  VІІ скликання  від 18.12.2015 року № 3- VІІ «Про  утворення Координаційної ради з питань  місцевого самоврядування при голові Вовчанської  міської   ради   та  затвердження Положення про неї»    а саме:

1.1.Виключити зі складу Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Вовчанської міської ради депутата Коростиченка Ігора Анатолійовича в зв’язку з достроковим припиненням його повноважень як депутата Вовчанської міської ради VІІ скликання.

1.2.Ввести до складу  Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Вовчанської міської ради депутата  Добровінського Артема Вікторовича, який був обраний головою  комісії з питань  законності, правопорядку, депутатської діяльності,   депутатської етики та місцевого самоврядування. 

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування  (заступник голови комісії Крушедольський К.М.).  

    Вовчанський міський голова                                              В.С.Шевченко

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХХІV СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

Від 21 квітня 2017 року                                                         Проект № 8.1-VII

 

Про затвердження детального плану території міні-теплоелектростанції

Харківська область, м. Вовчанськ, вул. Стадіонна

 

      Відповідно до п.34, ч.1, ст.26, ч.1, п. «а», пп. 6, ст.31  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 16, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 12 Закону України «Про основи містобудування», п.п 4.11.,4.12 Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011р. №290, розглянувши листа заступника генерального директора ТОВ «УкрГрінЕнерджі»  Колєшина О.І. та містобудівну документацію «Детальний план території міні-теплоелектростанції. Харківська область, м. Вовчанськ, вул. Стадіонна»,  міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити містобудівну документацію «Детальний план території міні-теплоелектростанції. Харківська область, м. Вовчанськ, вул. Стадіонна» (додається).

 1. Виконавчому комітету Вовчанської міської ради протягом 10 днів оприлюднити затверджений детальний план території міні-теплоелектростанції.
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, охорони навколишнього середовища, природних ресурсів та екології (голова комісії – Григорян З.С. ).

Вовчанський міський голова                                            В.С.Шевченко    

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХІV   СЕСІЯ  VIІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від 21 квітня  2017 р.                                                         проект №  8.2-VIІ

 

Про продаж  нерухомого комунального майна Вовчанської територіальної громади нежитлових приміщень за адресою м. Вовчанськ, вул. Короленко, 24

 

       Розглянувши  на засіданні постійних депутатських комісій, питання продажу комунального майна, нежитлових приміщень, а саме: літ. «А-1» адміністративно-побутового корпусу загальною площею - 150,8м2; літ. «Б» механічної майстерні загальною площею - 209,8м2; літ. «В» гаражу загальною площею - 123,2м2 по вул. Короленко, буд.24 в м. Вовчанськ, з метою забезпечення інтересів Вовчанської територіальної громади, відповідно до п.30 ст. 26, ст. 59, ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,       міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

1.Надати дозвіл на продаж  нерухомого комунального майна Вовчанської територіальної громади – нежитлових приміщень, а саме: літ. «А-1» адміністративно-побутового корпусу загальною площею -150,8м2;  літ. «Б» механічної майстерні загальною площею - 209,8м2;  літ. «В» гаражу загальною площею - 123,2м2 по вул. Короленко, буд.24    в м. Вовчанськ.

2.Виконавчому комітету Вовчанської міської ради:

      2.1. Замовити звіт про оцінку комунального майна – на нежитлових приміщень, а саме літ. «А-1» адміністративно-побутового корпусу загальною площею -150,8м2; літ. «Б» механічної майстерні загальною площею - 209,8м2; літ. «В» гаражу загальною площею - 123,2м2  по вул. Короленко, буд.24 в м. Вовчанськ, відповідно до вимог  «Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності», затвердженого рішенням  VIІ сесії VIІ скликання Вовчанської міської ради від 25.03.2016 року № 7.1-VIІ.

       2.2. Продаж здійснити на конкурсній основі, відповідно до вимог «Положення про порядок передачі в оренду та відчуження комунального майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Вовчанська та с. Плетенівка», затвердженого рішенням   сесії  VIІ скликання Вовчанської міської ради від 25.03.2016 року № 7.3-VIІ.

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв'язку (голова комісії Кулаков І.В.).

 

  Вовчанський міський голова                                               В.С. Шевченко

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХІV   СЕСІЯ  VIІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 21 квітня  2017 р.                                                          проект № 8.3 -VIІ

 

Про продаж  нерухомого комунального майна Вовчанської територіальної громади нежитлових приміщень за адресою м. Вовчанськ, вул. Короленко, 13

 

Розглянувши  на засіданні постійних депутатських комісій, питання продажу комунального майна, нежитлових приміщень, а саме: літ. «А-1» адміністративної будівлі загальною площею - 190,3м2; літ. «Б» гараж загальною площею - 130,2м2; літ. «В»  склад загальною площею - 66,6м2; літ. «Г» слюсарні майстерні загальною площею - 61,3м2; літ. «Е» гараж загальною площею - 25,5м2  по вул. Короленко, буд. 13 в м. Вовчанську, з метою забезпечення інтересів Вовчанської територіальної громади, відповідно до п.30 ст. 26, ст. 59, ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада                                       

В И Р І Ш И Л А:

1.Надати дозвіл на продаж  нерухомого комунального майна Вовчанської територіальної громади – нежитлових приміщень, а саме: літ. «А-1» адміністративної будівлі загальною площею -190,3м2; літ. «Б» гаражу загальною площею - 130,2м2; літ. «В»  складу загальною площею - 66,6м2; літ. «Г» слюсарні майстерні загальною площею - 61,3м2; літ. «Е» гаражу загальною площею - 25,5м2  по вул. Короленко, буд. 13  в м. Вовчанськ.

2.Виконавчому комітету Вовчанської міської ради:

2.1. Замовити звіт про оцінку комунального майна – на нежитлових будівель, а саме літ. «А-1» адміністративної будівлі загальною площею -190,3м2; літ. «Б» гаражу загальною площею - 130,2м2; літ. «В»  складу загальною площею - 66,6м2; літ. «Г» слюсарні майстерні загальною площею - 61,3м2; літ. «Е» гаражу загальною площею - 25,5м2  по вул. Короленко, буд. 13 в м. Вовчанськ, відповідно до вимог  «Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності», затвердженого рішенням  VIІ сесії VIІ скликання Вовчанської міської ради від 25.03.2016 року.

2.2. Продаж здійснити на конкурсній основі, відповідно до вимог «Положення про порядок передачі в оренду та відчуження комунального майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Вовчанська та с. Плетенівка», затвердженого рішенням   сесії  VIІ скликання Вовчанської міської ради від 25.03.2016 року № 7.3-VIІ.

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв'язку (голова комісії Кулаков І.В.).

  Вовчанський міський голова                                        В.С. Шевченко

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

   ХIV ЧЕРГОВА СЕСІЯ  VIІ СКЛИКАННЯ  

Р І Ш Е Н Н Я

Від 21 квітня 2017 р.                                             Проект № 8.4- VIІ

 

Про внесення змін   до рішення VІІІ сесії Вовчанської міської ради    VІІ скликання № 8-VII від 29.04.2016 року «Про затвердження Положення про порядок справляння збору за місця паркування транспортних засобів»

Розглянувши звернення ФОП Брауде В.І. від 12.04.2017   року, керуючись   Рішенням Конституційного суду України № 7-рп/2009 від 16.04.2009 р., ст. 30 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» від 21.03.1991 р. № 875-ХІІ, постановою КМУ «Про затвердження Правил паркування транспортних засобів» від 03.12.2009 р. № 1342, ст. 26, 59, 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  міська рада

ВИРІШИЛА:

 

 1. Внести зміни до рішення VІІІ сесії Вовчанської міської ради    VІІ скликання № 8-VII від 29.04.2016 року «Про затвердження Положення про порядок справляння збору за місця для паркування транспортних засобів», а саме:  п.5  додатку № 2   виклавши   в новій  редакції  (Додаток № 2 додається).
 2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.).

Вовчанський міський голова                                            В.С.Шевченко

Додаток № 2

до рішення  XXIV сесії

Вовчанської міської ради
VІІ скликання

№  -VII від 21.04.2017 р.

 

ПЕРЕЛІК

земельних ділянок, спеціально відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів.

№ з/п

Адреса розміщення земельної ділянки

Назва суб’єкту господарювання, в експлуатації якого знаходиться земельна ділянка

Загальна площа земельної ділянки, кв. метрів

Кількість місць для паркування (автомобілів)

1

Вул. Авіаційна (колишня Фрунзе), біля продовольчого магазину

ФОП

Шеремет Тетяна Олександрівна

40

4

2

Вул. Торгова (колишня Кірова), біля медичного центру

ФОП

Черваньов Сергій Володимирович

50

5

3

Вул. Колокольцова (колишня Дзержинського), біля кафе «Альонушка»

ФОП

Черваньов Сергій Володимирович

60

6

4

Вул. Колокольцова (колишня Дзержинського), біля аптеки «Здоров’я»

ФОП

Демченко Світлана Миколаївна

20

2

5

Вул. Соборна (колишня Леніна), біля кафе «Талісман»

ФОП

Брауде Володимир Ілліч

20

2

6

Вул. Авіаційна (колишня Фрунзе),біля кафе «Сокіл»

ФОП

Демченко Світлана Миколаївна

20

2

РАЗОМ

210

21