Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Проекти рішень ХХІІІ сесії VІІ скликання (Загальні та інші питання)

 

Україна

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХІІІ СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ  

 Р  І Ш Е Н Н Я

 

Від  31 березня     2017 року                                                №  – VIІ  

Про затвердження порядку денного  ХХІІІ сесії

міської ради VІI скликання

 

Керуючись п.1ст. 26, п. 8 ст. 42, п.2  ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

Затвердити для розгляду на  ХХІІІ сесії міської ради

VIІ скликання наступний   порядок денний:

 

 1. Про затвердження методики розрахунку, порядку використання та передачі в оренду майна, що знаходиться в комунальній власності Вовчанської територіальної громади.
 2. Про внесення змін та доповнень до Правил благоустрою міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району, Харківської області.

3.Про затвердження Положення про житлову комісію при виконавчому комітеті Вовчанської міської ради VIІ скликання.

4.Про затвердження  норм витрат на проведення спортивних заходів.

 1. Про скорочення штату працівників ДНЗ № 7 (ясел-садка).
 2. Про внесення змін до штату працівників ДНЗ (ясел-садка) № 2.

7.Земельні питання.

7.1. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Раковській Катерині Василівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Зарічна, 29 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0627га.  

7.2. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Никитенку Володимиру Борисовичу  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Черкаська, 40 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0782га.

7.3. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Чигриновій Валентині Михайлівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. 8 Березня, 12а для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0440га.

7.4. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Гребінюк Альоні Валентинівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Пролетарська, 84 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0600га.

7.5. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Сахнюк Надії Миколаївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Ігнатьєва, 2  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0600га.

7.6. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Краску Олександру Петровичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Надії Волкової, 111 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,067га.

7.7. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Ярощук Юлії Геннадіївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Зелена, 12 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,060га.

7.8. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр.  Михайлюкову Олексію Сергійовичу, Михайлюковій Інні Миколаївні  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою                         м. Вовчанськ, пров. Лісовий, 2а для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у   спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.  

7.9. Про надання  дозволу гр. Мирошниченко Аллі Василівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. М. Старочудного для ведення особистого селянського господарства з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення (вид угідь –  сіножаті), площею 2,000га.

7.10. Про надання  дозволу гр. Мирошниченку Олексію Миколайовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. М. Старочудного для ведення особистого селянського господарства з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – сіножаті), площею 2,000га.

7.11. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Кощею Олексію Микитовичу, Трухачову Миколі Івановичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Київська, 5, площею 0,10га.

7.12. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Турчак Людмилі Павлівні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Шевченка, 22, площею 0,0598га.

7.13. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою   щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Хлабистіній Світлані Йосипівні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:   м. Вовчанськ, вул. Конституції, 33, площею 0,10га.

7.14. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою   щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Сергієнко Лідії Іванівні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Благовіщенська, 7а, площею 0,0534га.

7.15. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою    щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Сергієнку Олександру Олександровичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Зернова, 54, площею 0,0746га.

7.16. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою    щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Никитенку Ігору Володимировичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:   м. Вовчанськ, вул. Черкаська, 38, площею 0,10га.

7.17. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Юсупову Олегу Фаіковичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Селянська, 84, площею 0,10га.

7.18.  Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Сороковому Олександру Вікторовичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Княгині Ольги, 6, площею  0,0798га.

7.19. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Багаліці Олексію Миколайовичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Карпатська, 25, площею 0,10га.

7.20. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Корецькій Інні Ігорівні  для   ведення особистого селянського господарства за адресою:   м. Вовчанськ, вул. М.Старочудного, 49, площею 0,1733га.

7.21. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Корецькій Інні Ігорівні  для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. М. Старочудного, 49, площею 0,10га.

7.22. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гончарову Сергію Миколайовичу  для   ведення особистого селянського господарства за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Сковороди, 10, площею 0,1339га.

7.23. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Триньову Володимиру Адольфовичу   для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Польова, площею 0,10га.

7.24. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Топоркову Олегу Миколайовичу  для   ведення індивідуального садівництва за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Духовна, площею 0,0320га.

7.25. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Самойловій Зої Василівні  для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Надії Волкової, 42, площею 0,10га.

7.26. Про внесення змін до рішення Вовчанської міської ради                      ХLІХ сесії VІ скликання від 10.12.2013 року № 11.6-VІ «Про  надання згоди на передачу земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Яковенко Т.Ю. за адресою м. Вовчанськ,  вул. Харківська, 73-д та надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки», площею 0,130га.

7.27. Про внесення змін до рішення Вовчанської міської ради ХХ сесії                        VІІ скликання від 27.01.2017 року № 13.4-VІІ «Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації гр. Коптілову Сергію Борисовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Хлібороба,  39 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі)», площею 0,0795га.

7.28. Про  припинення права постійного користування земельною ділянкою,

розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Рубіжанське шосе, 6а «Оптово-роздрібне торгівельне підприємство» Вовчанської райспоживспілки, площею 0,1087га.

 1. Про затвердження розпорядження Вовчанського міського голови про преміювання міського голови та заступників Вовчанського міського голови, виданих у міжсесійний період з 28 лютого року по 31 березня 2017 року. 

9.Різне.

9.1.Про затвердження Положення про відділ державного архітектурно-будівельного контролю Вовчанської міської ради в новій редакції.

9.2. Про затвердження Акту приймання-передачі до комунальної власності Вовчанської територіальної громади житлового будинку  за адресою:  вул. Соборна, 80, м. Вовчанськ, Харківської області.

 

 

Вовчанський міський голова                                           В.С.Шевченко

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХІІІ   СЕСІЯ  VIІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від  31 березня  2017 року                                                         №    1- VIІ 

Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно, що знаходиться в комунальній власності Вовчанської територіальної громади

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій Методику розрахунку орендної плати за майно, що знаходиться в комунальній власності Вовчанської територіальної громади, з метою ефективного використання майна комунальної власності  Вовчанської територіальної громади, переданого в оренду, розрахунку орендної плати за зазначене майно, пропорційного її з метою подальшого удосконалення орендних відносин, оптимізації надходжень до міського бюджету, відповідно до пункту 2 статті 19 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», постанови Кабінету Міністрів України від 04.10.1995 року № 786 «Про Методику розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу» (зі змінами),  керуючись ст. 25, ст. 59, та ч.6 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська  рада

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити Методику розрахунку орендної плати за майно, що знаходиться в комунальній власності Вовчанської територіальної громади та пропорції її розподілу (Додаток № 1).
 2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв'язку (голова комісії  Кулаков І.В.).

 

Вовчанський міський голова                                     В.С. Шевченко

 

Методика

розрахунку орендної плати за майно, що знаходиться

в комунальній власності Вовчанської міської ради

 1. Методику розроблено на підставі частини 2 статті 19 Закону України «Про оренду державного і комунального майна», Методики розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 04.10.1995 №786 з метою вдосконалення та впорядкування єдиного організаційно-економічного механізму справляння плати за оренду майна, що знаходиться в комунальній власності Вовчанської міської ради за договорами оренди, які укладаються уповноваженим органом міської ради та з її дозволу – комунальними підприємствами, закладами, установами, організаціями, яким майно передано в господарське відання та оперативне управління.
 2. Розмір орендної плати встановлюється договором оренди між орендодавцем та орендарем, який укладається відповідно до типового договору

У разі, коли орендодавцем нерухомого майна (будинку, споруди, приміщення) та іншого окремого індивідуально визначеного майна є комунальне підприємство, заклад, установа, організація, розрахунки щодо розміру орендної плати погоджуються з уповноваженим органом Вовчанської міської ради.

Якщо майно орендується бюджетними організаціями, орендна плата вноситься за рахунок коштів, передбачених кошторисами на їх утримання.

У разі визначення орендаря на конкурсних засадах орендна плата, розрахована за цією Методикою, застосовується як стартова, а її розмір може бути збільшено за результатами такого визначення.

 1. До плати за оренду індивідуально визначеного майна не включаються витрати на утримання орендованого майна та плата за послуги, які відповідно до укладених угод зобов’язуються надавати орендарю комунальне підприємство, заклад, установа, організація, господарське товариство, на балансі яких перебуває це майно. Такі суми сплачуються орендарем окремо.
 2. Орендна плата за цією Методикою розраховується у такій послідовності:

- визначається розмір річної орендної плати;

- на основі розміру річної орендної плати встановлюється розмір орендної плати за базовий місяць розрахунку орендної плати –

останній місяць, за який визначено індекс інфляції, яка фіксується у договорі оренди;

 У разі, коли термін оренди менший чи більший за одну добу або за один місяць, то на основі розміру місячної орендної плати розраховується добова, а в разі необхідності – на основі розміру добової орендної плати розраховується погодинна орендна плата.

Розрахунок орендної плати за базовий місяць затверджується орендодавцем.

 1. Розмір річної орендної плати у разі оренди іншого, крім нерухомого, окремого індивідуально визначеного майна встановлюється за згодою сторін, але не менше як 10 відсотків вартості орендованого майна за результатами незалежної оцінки, а у разі, коли орендарем є суб’єкт малого підприємництва, – не менш як 7 відсотків вартості орендованого майна за результатами такої оцінки.
 2. У разі оренди нерухомого майна (крім оренди нерухомого майна фізичними та юридичними особами, зазначеними у пункті 7 цієї Методики) розмір річної орендної плати визначається за формулою:

Опл = (Вп х Сор) / 100;

де Опл - розмір річної орендної плати, грн.;

Вп- вартість орендованого майна, визначена шляхом проведення незалежної оцінки, грн.;

Сор - орендна ставка, визначена згідно з додатком до Методики.

Якщо орендоване нежитлове приміщення є частиною будівлі (споруди), то оцінка вартості цього приміщення проводиться безпосередньо або опосередковано з урахуванням вартості будівлі (споруди) в цілому за формулою:                         Вп = Вб : Пб х Пп,де

Вп - вартість орендованого приміщення, яке є частиною будівлі (споруди), грн.;

Вб - вартість будівлі (споруди) в цілому (без вартості підвальних приміщень, якщо вони не експлуатуються орендарем), визначена шляхом проведення незалежної оцінки, грн.;

Пп- площа орендованого приміщення, кв.м;

Пб - площа будівлі (споруди) в цілому (без площі підвальних приміщень, якщо вони не експлуатуються орендарем), кв.м.

 1. Розмір річної орендної плати за оренду нерухомого майна бюджетними закладами, установами, організаціями, які утримуються за рахунок державного та місцевого бюджетів; державними та комунальними закладами охорони здоров′я, які утримуються за рахунок державного та місцевих бюджетів; державними та комунальними телерадіоорганізаціями; редакціями державних і комунальних періодичних видань та періодичних видань, заснованих об’єднаннями громадян, державними науково-дослідними установами, навчальними закладами, трудовими і журналістськими колективами, підприємствами зв’язку, що їх розповсюджують; Товариством Червоного Хреста України та його місцевими організаціями; асоціаціями органів місцевого самоврядування із всеукраїнським статусом, а також інвалідами з метою використання під гаражі для спеціальних засобів пересування становить 1 гривню.

 Індексація річної орендної плати проводиться один раз на рік на підставі річних індексів інфляції у строки, визначені договором оренди.

Орендна плата у розмірі, встановленому згідно з абзацом першим цього пункту, не застосовується у разі оренди нерухомого майна для розміщення засобів масової інформації:

- рекламного та еротичного характеру;

- заснованих в Україні міжнародними організаціями або за участю юридичних чи фізичних осіб інших держав, осіб без громадянства;

- в яких понад 50 відсотків загального обсягу випуску становлять матеріали зарубіжних засобів масової інформації;

- заснованих за участю юридичних або фізичних осіб, до сфери діяльності яких належить виробництво та постачання паперу, поліграфічного обладнання, технічних засобів мовлення.

 1. Витрати на утримання нерухомого майна, зданого в оренду одночасно кільком підприємствам, організаціям, і прибудинкової території, розподіляються між ними залежно від наявності, кількості, потужності, часу роботи електроприладів, систем тепло- і водопостачання, каналізації за спеціальними рахунками, а в неподільній частині – пропорційно розміру займаної підприємствами, організаціями загальної площі.
 2. Перед розрахунком орендної плати за перший місяць оренди чи після перегляду розміру орендної плати визначається розмір орендної плати за базовий місяць розрахунку за такою формулою:

Опл.міс = (Опл./12)х Ідо х Ім,де Опл.міс – розмір орендної плати за місяць, грн.;

Опл– розмір річної орендної плати, визначений за цією Методикою, грн.;

Ідо – індекс інфляції за період з дати проведення незалежної або стандартизованої оцінки до базового місяця розрахунку орендної плати;

Ім – індекс інфляції за базовий місяць розрахунку орендної плати.

Розмір орендної плати за перший місяць оренди визначається шляхом коригування розміру орендної плати за базовий місяць на індекс інфляції за період з першого числа наступного за базовим місяця до останнього числа першого місяця оренди.

 1. Розмір орендної плати за кожний наступний місяць визначається шляхом коригування розміру місячної орендної плати за попередній місяць на індекс інфляції за поточний місяць.

11.Терміни внесення орендної плати визначаються у договорі оренди.

 1. Платіжні документи на перерахування до бюджету або орендодавцеві орендних платежів подаються платниками установам банку до настання терміну платежу.
 2. Суми орендної плати, зайво перераховані до бюджету або орендодавцеві, зараховуються в рахунок наступних платежів або повертаються платникові в 5-денний термін від дня одержання його письмової заяви.
 3. Розмір плати за суборенду нерухомого та іншого окремого індивідуально визначеного майна розраховується в порядку, встановленому цією Методикою для розрахунку розміру плати за оренду зазначеного майна.

Орендна плата за нерухоме майно, що передається в суборенду, визначається з урахуванням частки вартості такого майна у загальній вартості орендованого майна у цінах, застосованих при визначенні розміру орендної плати, і погоджується з орендодавцем.

Плата за суборенду майна у частині, що не перевищує орендної плати за майно, що передається в суборенду, сплачується орендарю, який передає в суборенду орендоване ним майно.

Різниця між нарахованою платою за перший місяць суборенди та тією її частиною, що отримує орендар, погоджується з орендодавцем і перераховується орендарем до сільського бюджету.

Різниця між нарахованою платою за кожний наступний місяць суборенди і тією її частиною, що отримує орендар, визначається шляхом коригування різниці за попередній місяць на індекс інфляції за поточний місяць.

Контроль за перерахуванням зазначеної різниці до міського бюджету здійснюється орендодавцем. У разі, якщо передача майна в суборенду призводить до зменшення розміру орендної плати, перерахунок орендної плати не проводиться.

 1. У разі якщо на момент продовження дії договору оренди остання оцінка об'єкта оренди була зроблена більш як за три роки до цього, для продовження (поновлення) договору оренди провадиться оцінка об'єкта оренди.
 2. У разі коли орендодавцем майна є орган, якому міською радою надані повноваження щодо здачі в оренду комунального майна, орендна плата спрямовується у розмірі 100 відсотків до міського бюджету.

У разі, коли орендодавцем майна є комунальні підприємства, заклади, установи, організації Вовчанської міської  ради:

а) орендна плата за окреме індивідуально визначене майно (крім нерухомого) підприємства, установи, організації спрямовується комунальному підприємству, закладу, установі, організації;

б) за нерухоме майно – 70 відсотків орендної плати спрямовується комунальному підприємству, установі, організації, 30 відсотків до міського бюджету. При цьому орендар сплачує 100 відсотків орендної плати орендодавцю, з яких 30 відсотків орендодавець перераховує до міського бюджету.

Кошти, отримані підприємством, установою, організацією від здачі в оренду комунального майна, мають спрямовуватися на його відновлення та утримання в належному технічному стані.

 

 

Додаток до методики

розрахунку орендної плати

 

Орендні ставки за використання нерухомого майна, що знаходиться в комунальній власності

 

№з\п

Використання орендарем нерухомого майна за цільовим призначенням

Орендна ставка, відсотків

1

Розміщення

100

 

пунктів продажу лотерейних білетів, пунктів обміну валюти

 

 

фінансових установ, ломбардів, брокерських, інших контор (агентств нерухомості), банкоматів, терміналів систем миттєвих платежів

 

2

Розміщення операторів телекомунікацій, які надають послуги з рухомого (мобільного) зв’язку, операторів та провайдерів телекомунікацій, які надають послуги з доступу до мережі Інтернет

50

3

Розміщення:

40

 

ресторанів, кафе, барів з нічним режимом роботи

 

 

торговельних об’єктів з продажу ювелірних виробів, виробів з дорогоцінних металів та дорогоцінного каміння, антикваріату

 

4

Розміщення:

30

 

виробників реклами

30

 

салонів краси, перукарень, соляріїв, кабінетів масажу та тренажерних залів у складі цих комплексів

30

 

суб’єктів господарювання, що діють на основі приватної власності і провадять господарську діяльність з медичної практики

20

 

приватних закладів охорони здоров’я

20

5

Організація концертів та іншої видовищно-розважальної діяльності

25

6

Розміщення суб’єктів господарювання, що провадять туроператорську та турагентську діяльність, готелів

22

7

Розміщення суб’єктів господарювання, що провадять діяльність з ремонту об’єктів нерухомості

21

8

Розміщення:

20

 

майстерень, що здійснюють технічне обслуговування та ремонт автомобілів

 

 

майстерень з ремонту ювелірних виробів

 

 

аптечних кіосків, пунктів у закладах охорони здоров’я

 

 

торговельних об’єктів з продажу окулярів, лінз, скелець, оптичних приладів

 

 

торговельних об’єктів з продажу алкогольних та тютюнових виробів

 

 

торговельних об’єктів з продажу промислових товарів, що були у використанні

 

 

суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у сфері права, бухгалтерського обліку та оподаткування

 

 

суб’єктів господарювання, що надають послуги, пов’язані з переказом грошей

 

 

редакцій засобів масової інформації:

 

 

шкіл, курсів з навчання водіїв автомобілів

 

9

Розміщення

18

 

транспортних підприємств з перевезення вантажів

 

 

турбаз, мотелів, кемпінгів, літніх будиночків

 

 

торговельних об’єктів з продажу:

 

 

- непродовольчих та продовольчих товарів

 

 

- авто товарів

 

 

- відео – та аудіо продукції

 

 

офісних приміщень

 

 

антен

 

10

Розміщення:

15

 

бірж, що мають статус неприбуткових організацій

 

 

кафе, барів, закусочних, буфетів, кафетеріїв, що здійснюють продаж товарів підакцизної групи

 

 

ветеринарних лікарень, лабораторій ветеринарної медицини

 

 

складів

 

 

суб’єктів господарювання, що провадять діяльність з вирощування грибів, овочів, квітів та інших культур

 

 

торговельних автоматів, що відпускають продовольчі товари

 

 

кафе, барів, закусочних, кафетеріїв, які не здійснюють продаж товарів підакцизної групи

 

11

Розміщення:

13

 

закладів ресторанного господарства з постачання страв, приготовлених централізовано для споживання в інших місцях

 

12

Розміщення:

12

 

суб’єктів господарювання, що діють на основі приватної власності і надають послуги з перевезення та доставки (вручення) поштових відправлень (кур’єрська служба)

 

 

стоянок для автомобілів

 

13

Розміщення:

10

 

комп’ютерних клубів та Інтернет-кафе

 

 

ветеринарних аптек

 

 

приватних навчальних закладів

 

 

приватних дошкільних закладів

 

 

державних та комунальних закладів освіти, що здійснюють діяльність на госпрозрахунковій основі

 

 

торговельних об’єктів з продажу книг, газет і журналів, виданих іноземними мовами

 

 

торговельних об’єктів з продажу поліграфічної продукції та канцтоварів, ліцензованої відео – та аудіопродукції, що призначається для навчальних закладів

 

 

закладів фізичної культури і спорту, діяльність яких спрямована на організацію та проведення занять різними видами спорту

 

 

суб’єктів господарювання, що здійснюють проектні, проектно-вишукувальні, проектно-конструкторські роботи

 

 

редакцій засобів масової інформації, крім зазначених у пункті 7 Методики та пункті 8 цього додатка

 

 

ксерокопіювальної техніки для надання населенню послуг із ксерокопіювання документів

 

 

фірмових магазинів вітчизняних промислових підприємств-товаровиробників, крім тих, що виробляють товари підакцизної групи

 

14

Проведення виставок непродовольчих товарів без здійснення торгівлі

10

15

Розміщення:

8

 

кафе, барів, закусочних, кафетеріїв, які не здійснюють продаж товарів підакцизної групи

 

 

аптек, що реалізують готові ліки

 

 

перукарень

 

16

Проведення виставок образотворчої та книжкової продукції, виробленої в Україні

7

17

Розміщення:

6

 

їдалень, буфетів, які не здійснюють продаж товарів підакцизної групи

 

 

об’єктів поштового зв’язку на площі, що використовується для надання послуг поштового зв'язку

 

 

суб’єктів господарювання, що надають послуги з перевезення та доставки (вручення) поштових відправлень

 

 

майстерень з ремонту електропобутових товарів, радіотелевізійної та іншої аудіо- і відеоапаратури

 

18

Розміщення:

5

 

державних закладів охорони здоров’я, що частково фінансуються за рахунок державного та місцевих бюджетів

 

 

фізкультурно-оздоровчих закладів для дітей та молоді, дитячих клубів

 

 

лазень, пралень загального користування

 

 

торговельних об’єктів з продажу книг, газет і журналів, виданих українською мовою

 

 

відділень банків на площі, що використовується для здійснення платежів за житлово-комунальні послуги

 

 

науково-дослідних установ, крім бюджетних

 

 

майстерень з ремонту та пошиття одягу і трикотажних виробів

 

 

місць загального користування

 

19

Розміщення:

4

 

їдалень, буфетів, які не здійснюють продаж товарів підакцизної групи, у навчальних закладах та військових частинах

 

 

громадських вбиралень

 

 

видавництв друкованих засобів масової інформації та видавничої продукції, що видаються українською мовою

 

20

Розміщення:

3

 

суб’єктів господарювання, що надають ритуальні послуги

 

21

Розміщення:

2

 

аптек, які обслуговують пільгові категорії населення

 

 

організацій, що надають послуги з нагляду за особами з фізичними чи розумовими вадами

 

 

бібліотек, архівів, музеїв

 

 

торговельних об’єктів з продажу продовольчих товарів для пільгових категорій громадян в межах площ, що використовуються з цією метою

 

22

Розміщення:

1

 

державних та комунальних позашкільних навчальних закладів (крім оздоровчих закладів для дітей та молоді) та дошкільних навчальних закладів, крім тих, що здійснюють діяльність на госпрозрахунковій основі

 

23

Використання незавершених будівництвом об’єктів (під інвестиційні зобов’язання орендаря) для їх добудови чи реконструкції

1

24

Розміщення творчих спілок, громадських, релігійних та благодійних організацій на площі, що не використовується для провадження підприємницької діяльності і становить:

 

 

не більше  як 50 кв. метрів

3

 

понад 50 кв. метрів

7

25

Розміщення:

1 грн. об′єкт

 

закладів соціального обслуговування для сімей, дітей та молоді, що утримуються за рахунок державного та інших, крім Березівського сільського,  бюджетів, зокрема центрів соціально-психологічної реабілітації дітей, соціальних гуртожитків для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, соціальних центрів матері та дитини, центрів соціально-психологічної допомоги, центрів реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями, центрів для ВІЛ-інфікованих дітей та молоді

 

 

комунальних закладів – засобів масової інформації

 

 

закладів соціального захисту для бездомних громадян, безпритульних дітей та установ, призначених для тимчасового або постійного перебування громадян похилого віку та інвалідів

 

 

комунальних закладів – установ соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян

 

 

організацій інвалідів та ветеранів війни і праці на площі, що не використовується для провадження підприємницької діяльності

 

26

Інше використання нерухомого майна

15

 

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ХХІІІ    СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

    від  31 березня 2017 року                                        ПРОЕКТ            №    2- VIІ  

 Про внесення змін та доповнень до Правил благоустрою міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району, Харківської області

 Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій доповідну записку провідного спеціаліста відділу державного архітектурно-будівельного контролю Вовчанської міської ради Хайло Н.А., у зв’язку зі змінами внесеними до Закону України «Про благоустрій населених пунктів»,   з втратою чинності Закону України «Про міліцію»   відповідно до п. 24 , ч. 1 ст. 26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 ВИРІШИЛА:

 

 1. Внести зміни та доповнення до Правил благоустрою міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району, Харківської області, а саме:

 - п. 2.1.20    викласти в наступній редакції:     «Мала  архітектурна  форма  -  це елемент декоративного чи іншого оснащення об’єкта благоустрою.  До малих архітектурних форм належать:  альтанки, павільйони, навіси; паркові арки (аркади) і колони (колонади); вуличні вази, вазони і амфори;  декоративна та ігрова скульптура;  вуличні меблі (лавки, лави, столи); сходи, балюстради;
паркові містки; огорожі, ворота, ґрати; інформаційні стенди, дошки, вивіски; інші елементи благоустрою, визначені законодавством»

-  розділ 3 п. 3.1.6. та 3.1.7.  доповнити та викласти  в наступній редакції :3.1.6. «Вимагати негайного виконання робіт з благоустрою населених
пунктів  у  разі,  якщо невиконання таких робіт може завдати шкоду
життю, здоров'ю або майну громадян.

 3.1.7. звертатись до суду  з  позовом  про  відшкодування  шкоди,
заподіяної   майну   чи   здоров'ю   громадян   унаслідок  дій  чи
бездіяльності балансоутримувачів об'єктів благоустрою».
- розділ 3 п. 3.2.6 доповнити словами: «допускати  на  об’єкти  благоустрою,  що перебувають у їх власності або користуванні, аварійно-рятувальні та інші служби для здійснення   заходів   щодо  запобігання  і  ліквідації  наслідків надзвичайних   ситуацій   техногенного  та  природного  характеру».            

 - п. 3.4.24 розділу 3 Правил благоустрою доповнити та викласти його в такій редакції:  «допускати  на  об’єкти  благоустрою,  що перебувають у їх
власності або користуванні, аварійно-рятувальні та інші служби для
здійснення   заходів   щодо  запобігання  і  ліквідації  наслідків
надзвичайних   ситуацій   техногенного  та  природного  характеру»
 

-  до п. 4.2.3. внести зміни замінивши слова в тексті «Державна автомобільна інспекція», та відділ ДАІ  на «Вовчанській  відділ поліції».

- п. 4.6.2. виключити  слова: «в зимовий період».

- розділ 5 п. 5.2.14 доповнити словами: «Негайне видалення пошкоджених дерев або кущів (їх  частин) може здійснюватися підприємствами,  установами,  організаціями або громадянами в разі,  якщо стан таких пошкоджених зелених насаджень загрожує життю,  здоров'ю громадян,  а також майну громадян та/або юридичних осіб». 

 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської  етики, місцевого самоврядування (заступник голови комісії Крушедольський К.М.),  та   комісію з комунальної власності, житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв’язку (голова комісії Кулаков І.В.).

   Вовчанський міський голова                                          В.С.Шевченко

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХІІІ    СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

    від  31 березня 2017 року                                        ПРОЕКТ            №    3- VIІ   

 

Про затвердження Положення про житлову комісію при виконавчому комітеті  Вовчанської міської ради

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій Положення про житлову комісію при виконавчому комітеті  Вовчанської міської ради, відповідно до п.2 ч. „а“, п. 6,7,8 ч. «б»,  ст.30,  ст. 40  Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“, п.19 Правил обліку громадян, які потребують покращення житлових умов та надання їм жилих приміщень в Українській РСР,  затвердженими постановою Ради Міністрів УРСР від 11.12.1984 року № 470,   Постановою Ради Міністрів України від 26.04.1984 р. № 189 «Про порядок обстеження стану жилих будинків з метою встановлення їх відповідності санітарним та технічним вимогам та визнання жилих будинків і жилих приміщень непридатними для  проживання», ст. 15 Житлового Кодексу Української РСР  з метою вдосконалення контролю та відкритості  при прийнятті виконавчим комітетом рішень з питань квартирного обліку та надання жилих приміщень громадянам та з інших питань  щодо житла, керуючись ст. 26, ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити Положення про житлову комісію при виконавчому комітеті  Вовчанської міської ради. (Додаток №1)
 2. Житловій комісії  при виконавчому комітеті Вовчанської міської ради в своїй діяльності керуватися цим Положенням та чинним законодавством України.
 3.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (заступник голови комісії Крушедольський К.М.)

 

 Вовчанський міський голова                                 В.С.Шевченко

 

Додаток №1

 

ПОЛОЖЕННЯ

про діяльність житлової комісії при виконавчому

комітеті  Вовчанської міської ради

 

І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 

 • . Житлова комісія утворюється при виконавчому комітеті міської ради.

Склад комісії, а також її голова, заступник, секретар затверджуються на засіданні сесії Вовчанської  міської ради.

 • Комісія керується у своїй роботі Конституцією України, Законами

України, Указами Президента України, Житловим кодексом, Постановами Кабінету Міністрів, “Правилами обліку громадян, які потребують покращення житлових умов і надання їм житлових приміщень в Українській РСР”, затверджених Постановою Ради Міністрів і Української республіканської ради профспілок за № 470 від 11.12.1984 року, Постановою Ради Міністрів України від 26.04.1984 р. № 189 «Про порядок обстеження стану жилих будинків з метою встановлення їх відповідності санітарним та технічним вимогам та визнання жилих будинків і жилих приміщень непридатними для  проживання», рішеннями сесії та рішеннями виконавчого комітету Вовчанської міської ради, розпорядженнями міського голови та цим Положенням.

 

ІІ. ПРЕДМЕТ ДІЯЛЬНОСТІ КОМІСІЇ

 

Відповідно до покладених завдань житлова комісія :

2.1.Розглядає заяви громадян про взяття на квартирний облік, перевіряє надані

документи на відповідність, перевіряють житлові умови громадян, подають свої пропозиції виконкому для розгляду. (п. 19 Правилами обліку громадян, які потребують покращення житлових умов і надання їм житлових приміщень в Українській РСР)

 • Розглядає питання, надає пропозиції щодо:
 • включення в списки осіб, що користуються правом позачергового та

першочергового одержання жилих приміщень;

 • зняття громадян з квартирного обліку, виключення із списків осіб, які

користуються правом позачергового та першочергового одержання жилих приміщень.

2.3    Розглядає  звернення громадян:

-     щодо зміни договору найму на жилі приміщення комунальної власності;

-    щодо включення до складу сім´ї у списках квартирного обліку членів сімей громадян, що перебувають на квартирному обліку;

-    щодо надання жилих приміщень з фонду повторного заселення;

-    щодо подовження терміну дії ордеру;

-    щодо заміни житла з більшою площею на меншу;

-    щодо обміну жилих приміщень;

-    щодо надання службового житла.

Проводять обстеження житлових та допоміжних будівель, що є комунальною власністю Вовчанської міської ради.

2.4. Готує проекти рішень виконкому з питань, що відносяться до її компетенції.

2.5. Надає консультації та роз’яснює житлове законодавство населенню міста.

2.6. Розглядає пропозиції, заяви та скарги громадян з питань, що входять до компетенції комісії та надає пропозиції  щодо усунення виявлених порушень.

2.7. При необхідності комісія проводить виїзне засідання.

2.8. Для розгляду питань не підпорядкованих повноважень міської ради залучає (за згодою) фахівців конкретних напрямків діяльності установ і закладів не залежно від форми власності

 

ІІІ ПРАВА КОМІСІЇ

 

3.1. Відповідно до діючого законодавства житлова комісія співпрацює з підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності та громадянами.

3.2. Має право одержувати від посадових осіб виконавчих органів міської ради,  організацій всіх форм власності інформацію з питань, віднесених до компетенції комісії.

 

IV РОБОТА КОМІСІЇ

 

4.1.Засідання комісії скликаються  за необхідністю і оформляються протоколом. На засіданні комісії  секретар веде протокол, в якому  відображаються найменування комісії, дата засідання, номер протоколу, список присутніх і відсутніх членів комісії, із зазначенням причини відсутності, порядок денний засідання. До протоколу вноситься стислий зміст питань, що розглядаються, прийняте за результатом розгляду колегіальне рішення, у разі необхідності відображаються окремі думки членів комісії з конкретних питань.  Протокол підписують голова, секретар та члени комісії.

4.2.Рішення комісії приймаються більшістю голосів членів комісії, присутніх на засіданні. Засідання є чинним при присутності не менше двох третин складу комісії.

4.3.В разі потреби на засідання комісії викликаються зацікавлені особи та запрошуються  представники структурних підрозділів виконавчого комітету, комунальних підприємств міста, представники інших підприємств, установ незалежно від форм власності.

 4.4. Протокол (акт) комісії затверджується  рішенням виконавчого комітету Вовчанської міської ради.

 

 1. РОЗПОДІЛ ОБОВ’ЯЗКІВ У КОМІСІЇ

ГОЛОВА КОМІСІЇ:

 • здійснює загальне керівництво роботою комісії і відповідає за діяльність комісії;
 • веде особистий прийом громадян;
 • готує проекти рішень виконкому;

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ КОМІСІЇ:

 • виконує доручення голови комісії;
 • у період відсутності голови комісії виконує його обов’язки.

СЕКРЕТАР ЖИТЛОВОЇ КОМІСІЇ:

Відповідає за:

 • прийом документів від громадян;
 • ведення і оформлення протоколів засідань;
 • підготовку засідань.

 

VІ. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЧЛЕНІВ КОМІСІЇ

 

 5.1. Голова комісії, заступник голови , секретар та члени комісії відповідно до своїх повноважень несуть відповідальність згідно з чинним законодавством за правильність та об’єктивність прийнятих рішень, недотримання вимог достовірності та збереження конфіденційності.

Секретар міської ради                                                                     Л.І. Дудка 

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХІІІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від 31 березня 2017 року                                                          проект № 4 -VII

 

Про затвердження норм витрат на проведення спортивних заходів

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій доповідну записку провідного спеціаліста Вовчанської міської ради О.М. Аргунової з метою створення сприятливих умов для подальшого розвитку фізичної культури і спорту в місті Вовчанську, керуючись постановою КМУ «Про впорядкування фінансування та матеріального забезпечення у галузі спорту» № 63 від 06.02.1992 р., постановою КМУ «Про затвердження норм витрат на проведення спортивних заходів державного та міжнародного рівня» № 689 від 18.09.2013 р., рішенням Харківської обласної ради XXVIII сесії VI скликання «Про затвердження Порядку забезпечення харчуванням за рахунок коштів обласного бюджету учасників спортивних заходів місцевого рівня, що проводяться на території Харківської області, Порядку забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення спортсменів – учасників спортивних заходів місцевого рівня, що проводяться на території Харківської області, та грошової норми витрат на забезпечення харчуванням, лікарськими засобами та виробами медичного призначення учасників спортивних заходів за рахунок обласного бюджету»  п. 8 ст. 91 Бюджетного кодексу України,   ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити Порядок забезпечення харчуванням учасників спортивних заходів місцевого рівня за рахунок коштів міського бюджету (Додаток 1).
 1. Затвердити Порядок забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення учасників спортивних заходів місцевого рівня за рахунок коштів міського бюджету (Додаток 2).
 1. Затвердити норми витрат на забезпечення харчуванням учасників спортивних заходів місцевого рівня за рахунок коштів міського бюджету (Додаток 3).
 1. Затвердити норми витрат на забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення учасників спортивних заходів місцевого рівня за рахунок коштів міського бюджету (Додаток 4).
 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань економічного і соціального розвитку міста, соціального захисту, медичного обслуговування населення, з гуманітарних питань, питань молодіжної політики та спорту, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями (голова комісії Зарубіна А.І.) та з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.).

 

Вовчанський міський голова                                                 В.С.Шевченко

Додаток 1
до рішення ХХІІІ сесії
Вовчанської міської ради VII скликання
від 31 березня 2017 року № ___- VII

 

ПОРЯДОК
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ХАРЧУВАННЯМ УЧАСНИКІВ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ МІСЦЕВОГО РІВНЯ ЗА РАХУНОК КОШТІВ МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ

 1. Цей Порядок визначає механізм забезпечення харчуванням за рахунок коштів міського бюджету (далі – бюджетні кошти) учасників спортивних заходів місцевого рівня.
 1. До спортивних заходів, учасники яких забезпечуються харчуванням за рахунок бюджетних коштів, належать спортивні заходи, включені до Плану-календаря проведення спортивно-масових заходів у Вовчанській територіальній громаді на відповідний рік, затвердженого рішенням сесії Вовчанської міської ради, офіційні спортивні змагання, навчально-тренувальні збори команд та спортсменів міста.
 1. За рахунок бюджетних коштів під час проведення спортивних заходів забезпечуються харчуванням такі їх учасники: спортсмени, тренери, спортивні судді та інші фахівці, які забезпечують організацію та проведення таких заходів (керівники заходів, допоміжні та обслуговуючі працівники, в тому числі медичні), які відповідно до положень (регламентів) про проведення зазначених заходів включені до списку їх учасників згідно з розпорядчим актом організатора, що проводить спортивний захід.
 1. Видатки на забезпечення харчуванням здійснюються за рахунок коштів міського бюджету, в межах бюджетних асигнувань на відповідний рік, на підставі затверджених граничних норм витрат на харчування учасників спортивних заходів.
 1. Під час проведення спортивних заходів організатор, що проводить такі заходи, та/або організація, яка відряджає спортсменів, забезпечує харчуванням їх учасників відповідно до положення (регламенту) про проведення зазначених заходів та граничних норм витрат на харчування учасників спортивних заходів.

Організатор, що проводить спортивні заходи, укладає угоди про надання послуг із забезпечення харчуванням учасників таких заходів за безготівковим розрахунком з закладами громадського харчування з урахуванням їх місцезнаходження.

У разі відсутності з об’єктивних причин можливості та доцільності організації повноцінного харчування учасників спортивних заходів, забезпечення їх харчуванням може здійснюватися шляхом перерахування в установленому порядку бюджетних коштів на їх власні платіжні картки.

 1. Грошова добова норма витрат на забезпечення харчуванням учасників спортивних заходів затверджується рішенням сесії Вовчанської міської ради з урахуванням груп видів спорту, виходячи з відповідних норм витрат, встановлених по області.
 1. У разі участі спортсменів та тренерів міста у чемпіонатах України та/або області, розіграшах Кубків України та/або області, інших офіційних обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях, на яких спортсмени та тренери з об’єктивних причин не забезпечуються харчуванням Міністерством молоді та спорту України, Департаментом молоді та спорту Харківської облдержадміністрації, тоді забезпечення їх харчуванням здійснюється відповідно до цього Порядку та граничних норм витрат на харчування учасників спортивних заходів за рахунок коштів міського бюджету в межах асигнувань на відповідний рік.
 1. Відповідальність за безпеку і якість продуктів харчування та готової продукції несе заклад, який забезпечує харчуванням учасників спортивних заходів.

Секретар міської ради                                                                        Л.І.Дудка

 

Додаток 2
до рішення ХХІІІ сесії
Вовчанської міської ради VII скликання
від 31 березня 2017 року № ___- VII

 

ПОРЯДОК
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЛІКАРСЬКИМИ ЗАСОБАМИ ТА ВИРОБАМИ МЕДИЧНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ УЧАСНИКІВ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ МІСЦЕВОГО РІВНЯ ЗА РАХУНОК КОШТІВ МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ

 1. Цей Порядок визначає механізм забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення за рахунок коштів міського бюджету (далі – бюджетні кошти) учасників спортивних заходів місцевого рівня.
 1. До спортивних заходів, учасники яких забезпечуються лікарськими засобами та виробами медичного призначення за рахунок бюджетних коштів, належать спортивні заходи, включені до Плану-календаря проведення спортивно-масових заходів у Вовчанській територіальній громаді на відповідний рік, затвердженого рішенням сесії Вовчанської міської ради, офіційні спортивні змагання, навчально-тренувальні збори команд та спортсменів міста.
 1. За рахунок бюджетних коштів під час проведення спортивних заходів забезпечуються лікарськими засобами та виробами медичного призначення спортсмени-члени збірних команд міста з видів спорту та спортсмени-учасники фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів з видів спорту. Під час проведення спортивних заходів їх учасники забезпечуються аптечкою екстреної медичної допомоги.
 1. Видатки на забезпечення учасників спортивних заходів місцевого рівня лікарськими засобами та виробами медичного призначення здійснюються за рахунок коштів міського бюджету, в межах бюджетних асигнувань на відповідний рік, на підставі затверджених граничних норм витрат на забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення учасників спортивних заходів.
 1. Під час проведення спортивного заходу організатор, що його проводить, забезпечує спортсменів лікарськими засобами та виробами медичного призначення відповідно до затвердженого кошторису витрат на проведення такого заходу та даного Порядку.
 1. Призначення лікарських засобів та виробів медичного призначення на період проведення спортивного заходу, визначення графіка їх приймання (застосування) здійснюється тренером-лікарем, лікарем збірної команди кожному спортсменові індивідуально з дотриманням антидопінгових вимог відповідно до Всесвітнього антидопінгового кодексу, таких міжнародних стандартів Всесвітньої антидопінгової агенції, як «Заборонений список», з терапевтичного використання заборонених речовин та методів, з тестування.
 2. Заявка на придбання лікарських засобів та виробів медичного призначення, необхідних для забезпечення спортсменів, складається тренером команди та лікарем, відповідальним за проведення фізкультурно-оздоровчого, спортивного заходу з видів спорту, та надається представникові організації, що проводить спортивний захід.

Перелік лікарських засобів та виробів медичного призначення, які повинні бути в аптечці екстреної медичної допомоги, затверджується організатором, що проводить спортивний захід, за поданням лікаря окремо у кожному випадку.

Придбання лікарських засобів та виробів медичного призначення здійснюється організатором, що проводить спортивний захід, на підставі відповідних заявок.

 1. Організатор, що проводить спортивний захід, видає лікарські засоби та вироби медичного призначення тренерам-лікарям та лікарям.

Тренер-лікар або лікар видає лікарські засоби та вироби медичного призначення спортсменам згідно з відомістю про видачу таких засобів та виробів під підпис. Зазначена відомість є підставою для списання в установленому порядку використаних лікарських засобів та виробів медичного призначення.

 1. Грошова добова норма витрат на забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення учасників спортивних заходів затверджується рішенням сесії Вовчанської міської ради з урахуванням груп видів спорту, виходячи з відповідних норм витрат, встановлених по області.
 1. Відповідальність за безпеку і якість лікарських засобів і виробів медичного призначення несе постачальник, який забезпечує такими засобами та виробами учасників спортивних заходів.

 

Секретар міської ради                                                                        Л.І.Дудка

 

 

Додаток 3
до рішення ХХІІІ сесії
Вовчанської міської ради VII скликання
від 31 березня 2017 року № ___- VII

 

НОРМИ ВИТРАТ
НА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ХАРЧУВАННЯМ УЧАСНИКІВ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ МІСЦЕВОГО РІВНЯ ЗА РАХУНОК КОШТІВ МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ

Група видів спорту

Учасники спортивних заходів

Грошова добова норма витрат, грн.

 

І група: види спорту з переважним проявом витривалості

 

Спортсмени

до 139,00

Тренери

до 119,00

Інші учасники

до 70,00

ІІ група: швидкісно-силові, складно-координаційні види спорту та спортивних єдиноборств

Спортсмени

до 119,00

Тренери

до 99,00

Інші учасники

до 70,00

 

 

ІІІ група: спортивні ігри

 

 

Спортсмени

до 139,00

Тренери

до 119,00

Інші учасники

до 70,00

 

IV група: інші види спорту

 

 

Спортсмени

до 79,00

Тренери

до 79,00

Інші учасники

до 70,00

 

1) Розподіл видів спорту за групами здійснюється відповідно до Додатку 1 до постанови КМУ від 18.09.2013 р. № 689 «Про затвердження норм витрат на проведення спортивних заходів державного та міжнародного рівня».

Секретар міської ради                                                                        Л.І.Дудка

Додаток 3
до рішення ХХІІІ сесії
Вовчанської міської ради VII скликання
від 31 березня 2017 року № ___- VII

 

НОРМИ ВИТРАТ
НА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ХАРЧУВАННЯМ УЧАСНИКІВ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ МІСЦЕВОГО РІВНЯ ЗА РАХУНОК КОШТІВ МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ

Група видів спорту

Учасники спортивних заходів

Грошова добова норма витрат, грн.

 

І група: види спорту з переважним проявом витривалості

 

Спортсмени

до 139,00

Тренери

до 119,00

Інші учасники

до 70,00

ІІ група: швидкісно-силові, складно-координаційні види спорту та спортивних єдиноборств

Спортсмени

до 119,00

Тренери

до 99,00

Інші учасники

до 70,00

 

 

ІІІ група: спортивні ігри

 

 

Спортсмени

до 139,00

Тренери

до 119,00

Інші учасники

до 70,00

 

IV група: інші види спорту

 

 

Спортсмени

до 79,00

Тренери

до 79,00

Інші учасники

до 70,00

 

1) Розподіл видів спорту за групами здійснюється відповідно до Додатку 1 до постанови КМУ від 18.09.2013 р. № 689 «Про затвердження норм витрат на проведення спортивних заходів державного та міжнародного рівня».

 

 

Секретар міської ради                                                                        Л.І.Дудка

Додаток 4
до рішення ХХІІІ сесії
Вовчанської міської ради VII скликання
від 31 березня 2017 року № ___- VII

 

НОРМИ ВИТРАТ
НА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЛІКАРСЬКИМИ ЗАСОБАМИ ТА ВИРОБАМИ МЕДИЧНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ УЧАСНИКІВ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ МІСЦЕВОГО РІВНЯ ЗА РАХУНОК КОШТІВ МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ

 

Вид забезпечення

Грошова добова норма витрат, грн.

І – ІІІ групи видів спорту

IV група видів спорту

Лікарські засоби та вироби медичного призначення

до 60,00

до 30,00

 

1) Розподіл видів спорту за групами здійснюється відповідно до Додатку 1 до постанови КМУ від 18.09.2013 р. № 689 «Про затвердження норм витрат на проведення спортивних заходів державного та міжнародного рівня».

2) Вартість рекомендованих лікарських засобів та виробів медичного призначення, які повинні бути в аптечці екстреної медичної допомоги, у тому числі тих, що передбачені для обов’язкової та позапланової імунізації, не може перевищувати 10 відсотків обсягу витрат на лікарські засоби та вироби медичного призначення, передбачених у кошторисі на проведення спортивних заходів  місцевого рівня.

3) Перелік лікарських засобів та виробів медичного призначення, які повинні бути в аптечці екстреної медичної допомоги, затверджується за поданням лікаря або особи, відповідальної за проведення спортивних заходів, окремо у кожному випадку.

 

Секретар міської ради                                                                        Л.І.Дудка

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХІІІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від 31 березня 2017 року                                                       проект № 5-VII

 

Про скорочення штату працівників ДНЗ № 7 (ясел-садка)

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій доповідну записку провідного спеціаліста Вовчанської міської ради О.М. Аргунової у зв’язку з необхідністю економії бюджетних коштів та можливістю передати охорону приміщення дошкільного навчального закладу № 7 (ясел-садка) на пульт позавідомчої  охорони, керуючись п. 14 Наказу Міністерства освіти і науки України від 04.11.2010 р. № 1055 «Про затвердження Типових штатних нормативів дошкільних навчальних закладів», п. 1 ст. 40, ст. 42, ст. 44, ст. 492 Кодексу Законів про працю України, ст. 26, ст. 59 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Скоротити 3 (три) штатні одиниці сторожів у дошкільному навчальному закладі № 7 (яслах-садку).
 1. Зобов’язати завідувача дошкільного навчального закладу № 7 (ясел-садка) попередити працівників, що займають посади сторожів, про їх вивільнення не пізніше ніж за два місяці, та запропонувати працівникам, що вивільняються, переведення за їх згодою на інші вакантні посади; у разі відмови від переведення або відсутності вакантних посад – підготувати документи для звільнення таких працівників за п. 1 ст. 40 Кодексу Законів про працю України.
 1. Виплатити працівникам, що вивільняються, вихідну допомогу в розмірі не менше середнього місячного заробітку.
 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.).

  

Вовчанський міський голова                                                В.С.Шевченко

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХІІІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ 

від 31 березня 2017 року                                                       проект № 6-VII

Про внесення змін до штату працівників ДНЗ (ясел-садка) № 2

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій   клопотання завідувача Вовчанського ДНЗ (ясел-садка) № 2 О.А.Плужник, голови профспілкового комітета Вовчанського ДНЗ (ясел-садка) № 2 Н.В.Стешенко, у зв’язку з виробничою необхідністю, керуючись абзацом 3 пункту 2, абзацом 1 пункту 9 Наказу Міністерства освіти і науки України від 04.11.2010 р. № 1055 «Про затвердження Типових штатних нормативів дошкільних навчальних закладів», наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 11.05.2004 р. № 105 «Міжгалузеві норми чисельності робітників, що обслуговують громадські будівлі (будівлі управлінь, конструкторські і проектні організації)», ст. 26, ст. 59 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Ввести додатково 0,5 ставки завідувача господарства та 0,7 ставки робітника з комплексного обслуговування і ремонту будівель у дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) № 2 з 1 квітня 2017 року.
 1. Оплату праці здійснювати відповідно до штатного розпису в межах фонду оплати праці, затвердженого на поточний рік.
 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.).         

Вовчанський міський голова                                                В.С.Шевченко

                                                                  

УКРАЇНА

ХХІІІ СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р  І Ш Е Н Н Я 

        Від 31 березня    2017 року                                    проект  №  8-VIІ 

Про затвердження розпорядження Вовчанського міського голови про преміювання міського голови та заступників Вовчанського міського голови, виданих у міжсесійний період з    28 лютого року по 31 березня  2017 року

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій питання стосовно затвердження розпорядження міського голови Вовчанської міської ради VІІ скликання, враховуючи положення Закону України «Про доступ до публічної інформації», керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.п. 3, 21 ст.3.3 Регламенту міської ради VІІ скликання (зі змінами та доповненнями), міська рада

В И Р І Ш И Л А :

 1. Затвердити розпорядження Вовчанського міського голови про преміювання міського голови та заступників Вовчанського міського голови,   виданих  у міжсесійний період з  28 лютого  2017 року по 31 березня 2017 року    (додається).
 2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (заступник голови комісії       Крушедольський К.М.).

Вовчанський міський голова                                                     В.С.Шевченко

 

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХХІІІ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

Від 31 березня 2017року                                            Проект         № 9.1- VІІ

 

Про затвердження Положення про відділ державного архітектурно-будівельного контролю Вовчанської міської ради (в новій редакції)

 

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій  листи Державної архітектурно-будівельної інспекції України від 28.11.2016 року № 40-702-12/11466, від 30.01.2017 року № 40-72-12/841, керуючись нормами Закону України" Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень у сфері архітектурно-будівельного контролю та удосконалення містобудівного законодавства",   відповідно до статей 25, 54, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Вовчанська міська рада    

ВИРІШИЛА:

1.Скасувати Положення про відділ державного архітектурно-будівельного контролю Вовчанської  міської ради Харківської області, затверджене рішенням ІХ сесії VІІ скликання Вовчанської міської ради від 03.06.2016 року № 6.7- VІІ.

2.Затвердити Положення про відділ державного архітектурно-будівельного контролю Вовчанської міської ради (в новій редакції) (додаток № 1).        

 

 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (заступник голови комісії Крушедольський К.М.), на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв'язку (голова комісії  Кулаков І.В.).

Вовчанський міський   голова                                   В.С.Шевченко    

 Додаток 1

ПОЛОЖЕННЯ
про відділ державного архітектурно-будівельного контролю Вовчанської міської ради.

 1. Відділ державного архітектурно-будівельного контролю Вовчанської міської ради (далі - відділ) утворюється як структурний підрозділ Вовчанської міської ради та підпорядковується безпосередньо міському голові. Відділ з питань здійснення повноважень, передбачених Законом України "Про регулювання містобудівної діяльності", є підконтрольним Держархбудінспекції.
 2. Відділ у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, наказами Мінрегіону та Держархбудінспекції, рішеннями міської ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови, цим Положенням та іншими нормативними актами.

3.Міська рада створює умови для нормальної роботи та підвищення кваліфікації працівників відділу,  забезпечує окремим приміщенням, телефонним зв’язком, сучасними засобами оргтехніки, транспортом для виконання  службових обов’язків, канцелярськими товарами.

 1. Основним завданням відділу є здійснення відповідно до закону державного архітектурно-будівельного контролю, виконання дозвільних та реєстраційних функцій у сфері містобудівної діяльності.
 2. Відділ відповідно до покладених на нього завдань:

1) надає, отримує, реєструє, повертає документи, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт, відмовляє у видачі таких документів, анулює їх, скасовує їх реєстрацію;

2) приймає в експлуатацію закінчені будівництвом об'єкти (видає сертифікати, реєструє декларації про готовність об'єкта до експлуатації та повертає такі декларації на доопрацювання для усунення виявлених недоліків);

3) подає Держархбудінспекції інформацію, необхідну для внесення даних до єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів;

4) здійснює державний архітектурно-будівельний контроль за дотриманням вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил, положень містобудівної документації всіх рівнів, вихідних даних для проектування об'єктів містобудування, проектної документації щодо об'єктів, розташованих у межах громади Вовчанської міської ради;

5) здійснює контроль за виконанням законних вимог (приписів) посадових осіб органів держархбудконтролю;

6) розглядає відповідно до закону справи про адміністративні правопорушення, пов'язані з порушенням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил під час будівництва, порушенням законодавства під час планування та забудови територій та невиконанням законних вимог (приписів) посадових осіб органів держархбудконтролю;

7) розглядає відповідно до закону справи про правопорушення у сфері містобудівної діяльності із прийняттям відповідних рішень;

8) бере участь  у господарських, адміністративних  та цивільних судових справах однією сторін в яких є Вовчанська міська рада в якості сторони або третьої особи у справах, відповідно до своїх повноважень.

9) здійснює інші повноваження, визначені законом.

 1. Посадові особи відділу для виконання покладених на них завдань під час перевірки мають право:

1) безперешкодного доступу до місця будівництва об'єкта та до прийнятих в експлуатацію об'єктів, що підлягають обов'язковому обстеженню;

2) складати протоколи про вчинення правопорушень та акти перевірок, накладати штрафи відповідно до закону;

3) видавати обов'язкові для виконання приписи щодо:

усунення порушення вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил;

зупинення підготовчих та будівельних робіт, що не відповідають вимогам законодавства у сфері містобудівної діяльності, зокрема будівельним нормам, містобудівним умовам та обмеженням, затвердженому проекту або будівельному паспорту забудови земельної ділянки, виконуються без повідомлення, реєстрації декларації про початок їх виконання або дозволу на виконання будівельних робіт;

4) проводити перевірку відповідності виконання підготовчих та будівельних робіт вимогам законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил, затвердженим проектним вимогам, рішенням, технічним умовам, своєчасності та якості проведення передбачених нормативно-технічною і проектною документацією зйомок, замірів, випробувань, а також ведення журналів робіт, наявності у випадках, передбачених законодавством, паспортів, актів та протоколів випробувань, сертифікатів та іншої документації;

5) проводити згідно із законодавством перевірку відповідності будівельних матеріалів, виробів і конструкцій, що використовуються під час будівництва об'єктів, вимогам державних стандартів, будівельних норм і правил;

6) залучати до проведення перевірок представників центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, експертних та громадських організацій (за погодженням з їх керівниками), фахівців галузевих науково-дослідних та науково-технічних організацій;

7) отримувати від органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, фізичних осіб інформацію та документи, необхідні для здійснення державного архітектурно-будівельного контролю;

8) вимагати у випадках, передбачених законодавством, вибіркового розкриття окремих конструктивних елементів будинків і споруд, проведення зйомки і замірів, додаткових лабораторних та інших випробувань будівельних матеріалів, виробів і конструкцій;

9) забороняти за вмотивованим письмовим рішенням керівника відділу експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, не прийнятих в експлуатацію;

10) здійснювати фіксування процесу проведення перевірки з використанням аудіо- та відеотехніки;

11) здійснювати контроль за дотриманням порядку обстеження та паспортизації об'єктів, а також за здійсненням заходів щодо забезпечення надійності та безпеки під час їх експлуатації.

7.Відділ під час виконання покладених на нього завдань взаємодіє в установленому порядку з іншими  органами виконавчої влади міської ради, громадськими об'єднаннями, а також підприємствами, установами та організаціями.

8.Керівник відділу призначається на посаду та звільняється з посади міським головою.

Вовчанська міська рада протягом трьох днів після призначення керівника відділу інформує  про це Держархбудінспекцію.

На посаду керівника відділу призначається особа з вищою освітою за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста за відповідним напрямом професійного спрямування (будівництво та архітектура або право), стажем роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та/або державній службі на керівних посадах не менш як три роки або на керівних посадах в іншій сфері не менш як п'ять років.

 1. Керівник відділу:

1) очолює відділ, здійснює керівництво його діяльністю, представляє його у відносинах з іншими органами, підприємствами, установами, організаціями в Україні та за її межами, несе персональну відповідальність за виконання покладених законом на відділ завдань;

2) організовує та контролює виконання у відділі Конституції та законів України, актів Президента України та Кабінету Міністрів України, наказів Мінрегіону, Держархбудінспекції, рішень органів та посадових осіб місцевого самоврядування;

3) здійснює інші повноваження, визначені законом.

 1. Призначення особи на посаду у відділі, яка передбачає роботу з єдиним реєстром документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів,

здійснюється за умови проходження кандидатом на таку посаду відповідної підготовки у Держархбудінспекції з перевіркою рівня його кваліфікації та знань шляхом проведення заліку. Про успішне складення заліку Держархбудінспекція повідомляє міську раду.

 1. Відділ видає акти у передбаченій законом формі, організовує та контролює їх виконання.
 2. Чисельність працівників, структура, кошторис та штатний розпис відділу затверджуються в установленому законодавством порядку.
 3. Припинення діяльності відділу здійснюється за рішенням міської ради чи у встановленому порядку відповідно до вимог чинного законодавства України.
 4. Зміни та доповнення до цього положення вносяться в порядку, установленому для його прийняття.

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХІІІ   СЕСІЯ  VIІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від  31 березня  2017 року                                            проект       №    9.2- VIІ

Про затвердження Акту приймання-передачі до комунальної власності Вовчанської територіальної громади житлового будинку  за адресою:  вул. Соборна, 80, м. Вовчанськ, Харківської області

        Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій акт приймання-передачі до комунальної власності Вовчанської територіальної громади 2-поверхового житлового будинку за адресою: вул. Соборна, 80,   м. Вовчанськ, Харківської області   з вбудованими приміщеннями, за винятком приватизованих нежитлових приміщень 1-го поверху, разом з  зовнішньою мережею водопроводу від Фонду державного майна України на виконання рішення VІІ сесії VІІ скликання від 25.03.2016 року № 7.2-VІІ «Про надання згоди на прийняття до комунальної власності міської ради житлового будинку по вул. Соборній (колишня Леніна), 80 в  м. Вовчанськ»,  відповідно до  наказу Регіонального відділення Фонду державного майна України по Харківській області від 06.05.2016 року № 909 «Про передачу об’єкту права державної власності у комунальну власність», Закону України «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності», «Положення про порядок передачі об'єктів права державної власності», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 21.09.1998 р. № 1482, та керуючись  ст. 26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Затвердити Акт приймання-передачі до комунальної власності Вовчанської територіальної громади 2-поверхового житлового будинку за адресою: вул. Соборна, 80, м. Вовчанськ, Харківської області  з вбудованими приміщеннями, за винятком раніше приватизованих  приміщень,   разом з  зовнішньою мережею водопроводу від Фонду державного майна України.
 2. Прийняти у комунальну власність територіальної громади міста Вовчанська 2-поверховий житловий будинок за адресою: вул. Соборна, 80,   м. Вовчанськ, Харківської області  з вбудованими приміщеннями, за винятком приватизованих нежитлових приміщень 1-го поверху, разом з  зовнішньою мережею водопроводу від Фонду державного майна України.
 1. Виконкому Вовчанської міської ради отримати правоустановчі документи на 2-поверховий житловий будинок за адресою: вул. Соборна, 80, м. Вовчанськ, Харківської області  з вбудованими приміщеннями, за винятком раніше приватизованих   приміщень, разом з  зовнішньою мережею водопроводу   та внести його до реєстру комунального майна Вовчанської територіальної громади.
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв'язку (голова комісії Кулаков І.В.).

  Вовчанський міський голова                                В.С. Шевченко