Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Проекти рішень ХХІІ сесії VІІ склиувння (Загальні та інші питання)

 

Україна

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХІІ СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ  

 Р  І Ш Е Н Н Я

       Від  24 лютого     2017 року                                 проект №  – VIІ  

Про затвердження порядку денного  ХХІІ сесії

міської ради VІI скликання

 

Керуючись п.1ст. 26, п. 8 ст. 42, п.2  ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

Затвердити для розгляду на  ХХІІ сесії міської ради

VIІ скликання наступний   порядок денний:

1.Про виконання Природоохоронної програми на 2016 рік.

2.Про виконання культурно – мистецьких  заходів на 2016 рік.

3.Про виконання Програми «Використання коштів резервного фонду міського бюджету на 2016 рік».

4.Про виконання Програми «Соціальний захист та соціальне забезпечення населення міста Вовчанськ» на 2016 рік.

5.Про звіт директора комунального підприємства  «Вовчанськ» про  роботу підприємства  за 2016 рік.

6.Про звіт директора комунального підприємства  «Вовчанські очисні споруди» про роботу підприємства  за 2016 рік.

7.Про звіт начальника Вовчанського відділу благоустрою міста про роботу відділу за 2016 рік.

8.Про виконання Програми соціально – економічного розвитку міста Вовчанськ на 2016 - 2022 роки за 2016 рік.

9.Про затвердження звіту про виконання міського бюджету на 2016 рік.

10.Про надання дозволу комунальному підприємству  «Вовчанськ» на списання основних засобів.

11.Земельні питання.

11.1.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації  гр. Бородавці Юлії Костянтинівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Соборна, 120 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0586га.

11.2.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації  гр. Войтенко Ніні Іванівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Господарська, 28 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.  

11.3. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації  гр. Сергієнку Борису Олексійовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. О. Матросова, 7 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

11.4. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації   гр. Малишевській Раїсі Олексіївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Чкалова, 43 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

11.5. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації   гр.  Мішнєву Сергію Сергійовичу,  Мішнєвій  Вікторії Олександрівні  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою                         м. Вовчанськ, вул. Ветеринарна, 5а для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у   спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

11.6. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації  гр.  Плоткіній Тетяні Володимирівні, Перепелиці Вадиму Андріановичу  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою                         м. Вовчанськ, вул. Соборна, 140  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у   спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

11.7. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації  гр. Козлову Сергію Юрійовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Герцена, 28 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0575га.

11.8. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації гр. Романцовій Ганні Володимирівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Бекетова, 18 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

11.9. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації гр.  Коновал Зінаїді Савелівні, Коновалу Олександру Борисовичу  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою                        м. Вовчанськ, вул. М. Коцюбинського, 9а  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у   спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

11.10. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації гр.  Перунову Олександру Борисовичу, Штонді Валентині Борисівні  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою                         м. Вовчанськ, вул. Дружби, 3 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у   спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,051га.

11.11. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації гр. Кулику Руслану Геннадійовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Б. Хмельницького, 6 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

11.12. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації гр. Пучковій Олександрі Василівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Зелена, 27 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0613га.

11.13. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації  гр.  Раковському Юрію Петровичу, Рак Людмилі Петрівні  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою                         м. Вовчанськ, пров. Шкільний, 9  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у   спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0751га.

11.14. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації  гр. Коршуновій Тетяні Сергіївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. М.Старочудного, 118 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

11.15. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації   гр. Юсупову Олегу Фаіковичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Селянська, 84 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

11.16. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації гр. Товстолугу  Івану Івановичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Дружби, 24 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0540га.

11.17. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації гр. Зіборовій Олені Сергіївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Орлова, 7 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

11.18. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації гр. Зіборову Сергію Семеновичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Короленка, 25 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

11.19. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації   гр.  Верник Кристині Дмитріївні, Верник Любов Іванівні  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Польова, 6г  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у   спільну сумісну власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

11.20. Про надання  дозволу гр. Рудязі  Віктору Павловичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Гоголя, 53а для будівництва індивідуального гаражу з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,010га.

11.21. Про надання  дозволу гр. Сергієнку Борису Олексійовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. О.Матросова, 7 для ведення особистого селянського господарства з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – рілля), площею 0,2685га.

11.22. Про надання  дозволу гр. Зіборову Сергію Семеновичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Короленка, 25 для ведення особистого селянського господарства з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – рілля), площею 0,1888га.

11.23. Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою   гр. Удовіченку Артему Володимировичу  щодо відведення   земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Польова для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,10га.

11.24.Про надання  дозволу гр. Черкас Наталі Володимирівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Гоголя 1ж для ведення індивідуального садівництва  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – багаторічні насадження), площею 0,0859га.

11.25. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Козлову Анатолію Васильовичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Чкалова, 86 б, площею 0,10га.

11.26.  Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Колющенко Тетяні Миколаївні для   ведення особистого селянського господарства за адресою: м. Вовчанськ, вул. Надії Волкової, 125, площею 0,0789га.

11.27. Про внесення змін до рішення Вовчанської міської ради ХVІХ сесії  VІІ скликання від 23.12.2016 року № 22.22-VІІ «Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Святолуцькій Лілії Олександрівні, Зінченко Раїсі Іванівні, Зінченко Марині Олександрівні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Короленко, 38», площею 0,10га.

11.28. Про розірвання договору про встановлення особистого земельного сервітуту № 4 від 01.11.2012 року, надану гр. Билкову Руслану Борисовичу для підприємницької діяльності за адресою: Харківська область, м.Вовчанськ, вул.Соборна (біля кафе Альонушка), площею 0,0033га.

12.Про затвердження розпоряджень Вовчанського міського голови,  виданих у міжсесійний період з 27 січня 2017 року по 24 лютого 2017 року.

12.1. Про затвердження розпорядження Вовчанського міського голови про преміювання  міського голови та заступників Вовчанського міського голови,      виданого у міжсесійний період з  27 січня 2017 року по 24 лютого 2017 року.  

13.Різне.

13.1.Про  розгляд звернення  Вовчанської районної державної адміністрації та  Вовчанської районної ради щодо передачі міжбюджетних трансфертів районному бюджету на 2017 рік.

13.2. Про скасування рішення ХХ сесії VII скликання від 27.01.2017 р. № 4-VII «Про затвердження Порядку справляння єдиного податку суб’єктами господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, за фіксованими ставками на 2017 рік».

13.3. Про затвердження Порядку справляння єдиного податку суб’єктами господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, за фіксованими ставками на 2017 рік.

13.4. Про  звіт  міського  голови перед Вовчанською територіальною    громадою.

 13.5. Про внесення змін до    рішення ІІІ (позачергової) сесії  VІІ скликання  від 18.12.2015 року № 3- VІІ «Про  утворення Координаційної ради з питань  місцевого самоврядування при голові Вовчанської  міської   ради   та  затвердження Положення про неї».

13.6. Про затвердження акту приймання-передачі житлового будинку розташованого за адресою:  вул. Соборна, 80 м. Вовчанськ, Харківської області, до комунальної власності Вовчанської територіальної громади

13.7  Про затвердження звіту про оцінку комунального  майна

 

Вовчанський міський голова                                           В.С.Шевченко

 

 УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХІІ  СЕСІЯ  VII  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

    Від   24 лютого  2017 року                                             проект № 1-VII

Про  виконання Природоохоронної програми на 2016 рік

          Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій звіт начальника відділу бухгалтерського обліку і господарської діяльності Вовчанської міської ради Катасонової Л.М., керуючись Законом України «Про охорону навколишнього природного середовища», Постановою КМУ № 1147 від 17.09.1996 року зі змінами, п. 23, та ст. 26 Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити звіт Вовчанської міської ради про виконання Природоохоронної програми щодо покращення екологічного стану в місті Вовчанську в 2016 році (додається).
 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії  Козлова В.В.)

 

   Вовчанський міський голова                                              В.С.Шевченко

Додаток

До рішення ХХІІ сесії VIIскликання

Вовчанської міської ради від 24.02.2017 року

 

ЗВІТ

Про виконання природоохоронної програми, щодо покращення екологічного стану в місті Вовчанськ в 2016 році

         В 2016 році  на виконання Природоохоронної програми, щодо покращення екологічного стану в місті Вовчанськ  були проведені наступні заходи:

      За рахунок спеціального фонду міського бюджету:

 1. Було придбано контейнери для збирання ТПВ в кількості  15   штук на суму  32400  грн..  
 2. Було придбано пластикові контейнери для збирання батарейок та  подальшої утилізації  їх в кількості 10 штук на суму 4250,00 грн.
 3. Придбано саджанці дерев на суму 32107,45 грн., які були посаджені в парках і на вулицях м. Вовчанськ.
 4. Придбано квіти для висадки на клумбах м. Вовчанськ.

За рахунок загального фонду міського бюджету:

 1. Придбано квіти та саджанці дерев і кущів для висадки на клумбах  в м. Вовчанськ на  суму 18000,00 грн.

    Начальник відділу бухгалтерського обліку           Л.М.Катасонова

 

                                                                                                                                                     

 УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXII СЕСІЯ   VII  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

    Від  24 лютого 2017 року                                            проект №   2-VII

Про   виконання культурно-мистецьких заходів на 2016 рік

         Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій звіт начальника відділу бухгалтерського обліку і господарської діяльності Вовчанської міської ради Катасонової Л.М., керуючись п.23,  ст. 26, п. 22, п. 23, ст.. 26, пп. 9, ст.. 42, ст.. 59  Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Вовчанська міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити звіт про виконання культурно-мистецьких заходів по Вовчанській міській раді за 2016 рік (додається).

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.)

 

            Вовчанський міський голова                                     В.С.Шевченко 

Додаток

До рішення ХХІІ сесії VIIскликання

Вовчанської міської ради від 24.02.2017 року

ЗВІТ

Про виконання  Культурно-мистецьких заходів  в 2016 році»

 

         В 2016 році  було проведено святкові заходи в кількості 19 на суму 106222 грн.   за рахунок загального фонду міського бюджету. (заходи: День соборності України, День виводу військ з Афганістану, День визволення України, День працівника житлово-комунального господарства, День 8 березня,  День Чорнобильської трагедії, День Перемоги, День прикордонника, День матері, День захисту дітей, День скорботи, День визволення Вовчанська, День міста, День підприємця, День знань, День працівника соціальної сфери, День працівника освіти, День ліквідатора Чорнобильської катастрофи, Новорічні свята)

         В 2016 році було придбано новорічну штучну ялинку з прикрасами на суму 170000,00 грн. за рахунок спеціального фонду міського бюджету.

Начальник відділу бухгалтерського обліку              Л.М.Катасонова

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХІІ  СЕСІЯ  VII  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

    Від   24 лютого  2017 року                                             проект № 3-VII

Про   виконання Програми «Використання коштів резервного фонду міського бюджету на 2016 рік»

          Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій звіт начальника відділу бухгалтерського обліку і господарської діяльності Вовчанської міської ради Катасонової Л.М., керуючись Законом України «Про охорону навколишнього природного середовища», Постановою КМУ № 1147 від 17.09.1996 року зі змінами, та п. 23, ст. 26 Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити звіт Вовчанської міської ради про виконання Програми «Використання коштів резервного фонду міського бюджету на 2016 рік» (додається).
 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії  Козлова В.В.)

 

   Вовчанський міський голова                                              В.С.Шевченко 

 

                                                                                                                                                     

 

Додаток

До рішення ХХІІ сесії VIIскликання

Вовчанської міської ради від 24.02.2017 року

 

ЗВІТ

Про виконання Програми «Використання резервного фонду в 2016 році»

 

         В 2016 році  резервний фонд не використовувався

 

Начальник відділу бухгалтерського обліку          Л.М.Катасонова

УКРАЇНА 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXII  СЕСІЯ   VII  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

    Від  24  лютого 2017  року                                                     проект     № 4-VII

Про  затвердження звіту про виконання Програми «Соціальний захист та соціальне забезпечення населення міста Вовчанськ»  на 2016 рік                

         Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій звіт начальника відділу бухгалтерського обліку і господарської діяльності Вовчанської міської ради Катасонової Л.М., керуючись п.23,  ст.. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити звіт про виконання Програми «Соціальний захист та соціальне забезпечення населення міста Вовчанськ» на 2016 рік (додається).
 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.)

 

           Вовчанський міський голова                                          В.С.Шевченко       

        

Додаток

До рішення ХХІІ сесії VIIскликання

Вовчанської міської ради від 24.02.2017 року

 

ЗВІТ

Про виконання Програми «Соціальний захист та соціальне забезпечення населення міста Вовчанськ в 2016 році»

 

         В 2016 році  на виконання Програми соціального  забезпечення населення міста Вовчанськ в 2016 році  було надано матеріальної допомоги на суму 179530,00 грн.:

  З них:

 1. На поховання на суму 22500,00 грн.  (25 чоловік)
 2. На лікування та для вирішення соціально-побутових питань в сумі 157030,00 грн.

В тому числі:

Фінансова допомога голові ради ветеранів 1800,00 грн.

Підписка періодичних видань учасникам війни та ветеранам війни – 1680,00 грн.

          Матеріальна допомога  учасникам АТО – 54000,00 грн. (54 чоловіка)

          Матеріальна допомога громадянам – 99550,00 грн.  (74 чоловіка)

 

 

Начальник відділу бухгалтерського обліку          Л.М.Катасонова 

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ХХІІ   СЕСІЯ  VIІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

       від  24 лютого 2017 року                                             проект        №  5-VІІ

Про звіт директора комунального підприємства  «Вовчанськ» про  роботу підприємства   за 2016 рік

        

   Заслухавши на засіданнях постійних депутатських комісій  інформацію  директора комунального підприємства  «Вовчанськ» від 15.01.2017 року № 283 «Про роботу підприємства за 2016 рік», відповідно  ч.1 п.11. ст. 26,  Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Звіт директора комунального підприємства «Вовчанськ» про  роботу підприємства   за 2016 рік взяти до відома (додається).

 2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, ЖКГ, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку  (голова комісії   І.В.Кулаков).

 

 Вовчанський міський голова                                В.С.Шевченко

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ХХІІ   СЕСІЯ  VI СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

                                                                       

 

  від  24 лютого 2017 року                                                 проект № 6-VІІ     

Про звіт директора комунального підприємства  «Вовчанські очисні споруди» про роботу підприємства за 2016 рік

        

   Заслухавши на засіданнях  постійних депутатських комісій звіт директора комунального підприємства  «Вовчанські очисні споруди» від 10.02.2017 року № 21/1 «Про роботу підприємства за 2016 рік», відповідно     ч.1 п.11. ст. 26,  Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»,  міська рада

В И Р І Ш И Л А:

 1. Звіт директора комунального підприємства «Вовчанські очисні споруди» про роботу підприємства за 2016 рік взяти до відома (додається).

 2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, ЖКГ, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку  (голова комісії   І.В.Кулаков).

 

 Вовчанський міський голова                                       В.С.Шевченко

 УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ХХІІ   СЕСІЯ  VI СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я 

    від  24 лютого 2017 року                                                 проект  № 7-VІІ  

Про звіт  начальника Вовчанського відділу благоустрою міста  про роботу відділу  за 2016 рік  

   Заслухавши на засіданнях постійних депутатських комісій звіт начальника Вовчанського відділу благоустрою міста від 15.02.2017 року «Про роботу відділу  за 2016 рік», відповідно до  ч.1 п.11. ст. 26,  Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»,  міська рада

В И Р І Ш И Л А:

 1. Звіт начальника Вовчанського відділу благоустрою міста  про роботу відділу  за 2016 рік  взяти  до відома (додається).

 3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, ЖКГ, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку  (голова комісії   І.В.Кулаков).

 

 Вовчанський міський голова                                       В.С.Шевченко

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ХХІІ   СЕСІЯ  VI СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

    від  24 лютого 2017 року                                                 проект № 8-VІІ 

 Про виконання Програми соціально – економічного розвитку міста Вовчанськ на 2016 - 2022 роки за 2016 рік 

   Заслухавши на засіданнях  постійних депутатських комісій  інформацію Вовчанського міського голови про виконання Програми соціально – економічного розвитку міста Вовчанськ на 2016 - 2022 роки за 2016 рік,  відповідно     п. 22. ч.1 ст. 26, пп 9, п. 4 та п. 7 ст. 42, ст.. 59  Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»,  міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Інформацію про виконання Програми соціально – економічного розвитку міста Вовчанськ на 2016 - 2022 роки за 2016 рік взяти до відома (додається).

 2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань  економічного і соціального розвитку міста, соціального захисту, медичного обслуговування населення, з гуманітарних питань, питань молодіжної політики та спорту, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями (голова комісії Зарубіна А.І.).

 Вовчанський міський голова                                       В.С.Шевченко

 УКРАЇНА 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА

XXII   СЕСІЯ  VІI СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

Від 24  лютого 2017 року                                  проект № 9-VII

Про  затвердження звіту про виконання міського бюджету на 2016 рік

         Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій звіт начальника відділу бухгалтерського обліку і господарської діяльності Вовчанської міської ради Катасонової Л.М., відповідно до ст. 80 Бюджетного кодексу України та на підставі п.23  ст.26, пп.9, п.4, ст..42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити звіт про виконання міського бюджету за 2016 рік по загальному фонду по доходах в сумі 26165,7 тис. грн. (101,8% )в тому числі інша субвенція з районного бюджету на утримання дитячих дошкільних закладів міста, фінансову підтримку комунальних спортивних споруд та інша субвенція з обласного бюджету на виконання робіт по міні-проектам в сумі 7335,7 тис. грн.; по видатках у сумі 19781,2 тис. грн. (98,5%)
 2. Затвердити звіт про виконання міського бюджету за 2016 рік по спеціальному фонду по доходах в сумі 5013,5 тис. грн. в тому числі інша субвенція з районного бюджету 351,0 тис. грн. на придбання пам’ятника – меморіалу аварії на Чорнобильській АЕС; інша субвенція з обласного бюджету в сумі 2993,6 тис. грн.. на технічне переоснащення  котельні в ясла-садку №7 та котельні по  Рубіжанському шосе,  по видаткам в сумі 10747,2 тис. грн.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.).

 

  Вовчанський  міський голова                                      В.С.Шевченко

             
    Додаток 1                                                                                                                             до Рішення XXII сесії VII скликання  Вовчанської міської ради від 24 лютого 2017  р.
Аналіз доходів загального фонду бюджету Вовчанської міської ради за січень - грудень 2016 року 
    грн.
Код Найменування згідно
 з класифікацією доходів бюджету
План на 2016 рік План на січень - грудень 2016 року Аналіз надходження доходів
факт за січень - грудень 2016 року  відхилення % виконання
11020000 Податок на прибуток підприємств 44 290,00 44 290,00 33 797,05 -10 492,95 76,3
11020200 Податок на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності 44 290,00 44 290,00 33 797,05 -10 492,95 76,3
13010200 Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів (крім рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів в частині деревини, заготовленої в порядку рубок головного користування) 1 000,00 1 000,00 2 213,76 1 213,76 221,4
14040000 Акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів 4 416 460,00 4 416 460,00 4 634 603,12 218 143,12 104,9
14040400 Акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів 4 416 460,00 4 416 460,00 4 634 603,12 218 143,12 104,9
18000000 Місцеві  податки 13 421 610,00 13 421 610,00 13 692 023,34 270 413,34 102,0
18010100 Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об'єктів житлової нерухомості 5 000,00 5 000,00 5 238,32 238,32 104,8
18010200 Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об'єктів житлової нерухомості 9 650,00 9 650,00 38 679,83 29 029,83 400,8
18010300 Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об'єктів нежитлової нерухомості 134 390,00 134 390,00 152 638,85 18 248,85 113,6
18010400 Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений  юридичними особами, які є власниками об'єктів нежитлової нерухомості 468 140,00 468 140,00 491 057,01 22 917,01 104,9
18010500 Земельний податок з юридичних осіб 2 895 070,00 2 895 070,00 2 996 460,34 101 390,34 103,5
18010600 Орендна плата з юридичних осіб 4 131 700,00 4 131 700,00 4 161 713,91 30 013,91 100,7
18010700 Земельний податок з фізичних осіб 156 290,00 156 290,00 141 667,65 -14 622,35 90,6
18010800 Реструктурована сума заборгованості з плати за землю          
18010900 Орендна плата з фізичних осіб 995 700,00 995 700,00 969 214,36 -26 485,64 97,3
18011000 Транспортний податок з фізичних осіб 75 000,00 75 000,00 25 000,00 -50 000,00 33,3
18011100 Транспортний податок з юридичних осіб 56 700,00 56 700,00 35 412,33 -21 287,67 62,5
18020200 Збір за місця для паркування транспортних засобів, сплачений фізичними особами 52 000,00 52 000,00 56 336,12 4 336,12 108,3
18040100 Збір за провадження торговельної діяльності (роздрібна торгівля), сплачений фізичними особами, що справлявся до 1 січня 2015 року          
18040200 Збір за провадження торговельної діяльності (роздрібна торгівля), сплачений юридичними особами, що справлявся до 1 січня 2015 року          
18040800 Збір за провадження торговельної діяльності (ресторанне господарство), сплачений юридичними особами, що справлявся до 1 січня 2015 року          
18041400 Збір за провадження діяльності діяльності з надання платних послуг, сплачених юридичними особами           
18050300 Єдиний податок з юридичних осіб 513 100,00 513 100,00 581 744,92 68 644,92 113,4
18050400 Єдиний податок з фізичних осіб 3 240 570,00 3 240 570,00 3 373 148,00 132 578,00 104,1
18050500 Єдиний податок з сільськогосподарських товаровиробників,  у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків 688 300,00 688 300,00 663 711,70 -24 588,30 96,4
19000000 Інші податки та збори          
19010100 Надходження від викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення  25%          
19010200 Надходження від скидів забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти 25%          
19010300 Надходження від розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об'єктах, крім розміщення окремих видів відходів як вторинної сировини 25%          
21010000 Частина чистого прибутку (доходу) державних або комунальних унітарних підприємств та їх об'єднань, що вилучається до відповідного бюджету, та дивіденди (дохід), нараховані на акції (частки, паї) господарських товариств, у статутних капіталах яких є державна або комунальна власність          
21080900 Штрафні санкції за порушення законодавства про патентування, за порушення норм регулювання обігу готівки та про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг          
21081100 Адміністративні штрафи та інші санкції 52 160,00 52 160,00 47 669,81 -4 490,19 91,4
22010300 Адміністративний збір за проведення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань     410,00 410,00 #ДЕЛ/0!
22012500 Плата за надання інших адміністративних послуг, що справляються за місцем надання послуг 344 000,00 344 000,00 209 250,15 -134 749,85 60,8
Код Найменування згідно
 з класифікацією доходів бюджету
План на 2016 рік План на січень - грудень 2016 року факт за січень - грудень 2016 року  відхилення % виконання
22012600 Адміністративний збір за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень     588,00 588,00 #ДЕЛ/0!
22080400 Надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності 4 000,00 4 000,00 3 222,26 -777,74 80,6
22090100 Державне мито, що сплачується за місцем розгляду та оформлення документів, у тому числі за оформлення документів на спадщину і дарування 55 000,00 55 000,00 58 995,74 3 995,74 107,3
22090200 Державне мито не віднесене до інших категорій  90 780,00 90 780,00 68 900,00 -21 880,00 75,9
22090400 Державне мито, пов'язане з видачею та оформленням закордонних паспортів (посвідок) та паспортів громадян України 63 000,00 63 000,00 77 545,78 14 545,78 123,1
24060300 Інші надходження 6 500,00 6 500,00 738,53 -5 761,47 11,4
24061900 Кошти, отримані від надання учасниками процедури закупівель забезпечення їх пропозиції конкурсних торгів, які не підлягають поверненню цим учасникам, у випадках, передбачених Законом України "Про здійснення державних закупівель"          
24062000 Кошти, отримані від учасника - переможця процедури закупівлі під час укладання договору про закупівлю як забезпечення виконання цього договору, які не підлягають поверненню учаснику - переможцю          
24170000 Надходження коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту          
31010100 Кошти від реалізації скарбів, майна, одержаного державою або територіальною громадою в порядку спадкування чи дарування, безхазяйного майна, знахідок, а також валютних цінностей і грошових коштів, власники яких невідомі          
31010200 Кошти від реалізації безхазяйного майна, знахідок, спадкового майна, майна, одержаного територіальною громадою в порядку спадкування чи дарування, а також валютні цінності і грошові кошти, власники яких невідомі 6 400,00 6 400,00   -6 400,00  
  Всього доходів: 18 505 200,00 18 505 200,00 18 829 957,54 324 757,54 101,8
41035000 Інша субвенція 7 335 714,00 7 335 714,00 7 335 714,00   100,0
41037000 Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів          
  Всього доходів 25 840 914,00 25 840 914,00 26 165 671,54 324 757,54 101,3

 Начальник відділу бухгалтерського обліку і господарської діяльності      Л.М. Катасонова

 

      Додаток 2 
      до рішення XXII сесії VII скликання Вовчанської міської ради
      від 24 лютого 2017 року    
Видаткова частина міського бюджету
                                                                за 2016 рік                                                                      (грн.)
                                                                                      Загальний фонд
 
Найменування видатків Функціон. Уточнений план Касові видатки Відхилення %
з/п   код на 2016р. за 2016р.   виконання
1 Апарат управління 010116 2775900,00 2765604,92 -10295,08 99,63
2 Дитячі садки міста 070101 9345615,00 9219157,91 -126457,09 98,65
3 Соц.захист населення 090412 179730,00 179718,79 -11,21 99,99
4 Водоканалізаційна дільниця 100202 1706203,00 1604463,15 -101739,85 94,04
5 Благоустрій міста 100203 4483053,00 4458319,37 -24733,63 99,45
6 Інші мистецькі заходи 110103 115000,00 106222,20 -8777,80 92,37
7 Періодичні видання 120201 42400,00 42400,00 0,00 100,00
7 Фінансова підтримка спортивних споруд 130110 280500,00 271351,39 -9148,61 96,74
7 Землеустрій 160101 500,00 500,00 0,00 100,00
8 Виплати на пільговий проїзд 170102 26000,00 26000,00 0,00 100,00
8 Видатки на утрим. та ремонт доріг 170703 922300,00 910402,35 -11897,65 98,71
9 Прграма стабілізації та соціально-економічного розвитку 180109 7000,00 7000,00 0,00 100,00
10 Охорона і використання ресурсів 200100 0,00 0,00 0,00  
11 Інші природоохоронні заходи 200700 18000,00 18000,00 0,00 100,00
12 Резервний фонд 250102 0,00 0,00 0,00  
13 Співфінансування  обєктів спільної  комунальної власності 250323 108500,00 108500,00 0,00 100,00
14 Субвенція держ.бюджету на викон програм 250344 27340,00 27340,00 0,00 100,00
14 Поточні трансферти органам державного управління  250380 28822,00 28822,00 0,00 100,00
15 Інші видатки 250404 7431,00 7381,00 -50,00 99,33
  Всього:   20074294,00 19781183,08 -293110,92 98,54
             
                                             Спеціальний фонд    
             
Найменування видатків Функціон. Уточнений план Касові видатки Відхилення %
з/п   код за 9 міс. 2016р. за  9 міс. 2016р. виконання
1 Апарат управління 010116 27102,00 27102,00 0,00 100,00
2 Витрати на утримання дошкільних закладів 070101 1011387,29 980088,68 -31298,61 96,91
  в т.ч. на харчування дітей 070101 827600,00 816304,09 -11295,91 98,64
  Видатки на утримання ДДЗ(благодійні) 070101 163787,29 163784,59 -2,70 100,00
  Придбання ( бюджет розвитку) 070101 20000,00   -20000,00 0,00
3 Водоканалізаційна дільниця 100202 562507,00 534176,20 -28330,80 94,96
4 Благоустрій міста 100203 1424633,09 1352738,36 -71894,73 94,95
  В Т.Ч.Благоустрій міста (відділ благ.) 100203 35525,91 35525,91 0,00 100,00
  благоустрій міста (благодійні) 100203 218247,18 213132,55 -5114,63 97,66
  благоустрій міста (бюджет розв.) 100203 1170860,00 1104079,90 -66780,10 94,30
5 Інші мистецькі заходи 110103 170000,00 169997,94 -2,06 100,00
6 Фінансова підтримка спортивних споруд 130110 327334,00 302062,00 -25272,00 92,28
  кошти бюджету розвитку 130110 121500,00 96228,00 -25272,00 79,20
  благодійні надходження 130110 205834,00 205834,00 0,00 100,00
  Капітальні вкладення 150101 13186723,00 7161828,08 -6024894,92 54,31
  Землеустрій 160101 50000,00 2882,88 -47117,12 5,77
  Утримання та ремонт доріг комунальної власносності 170703 32515,00 32515,00 0,00 100,00
  Ліквідація іншого забруднення навкол. природного середовища 240603 7000,00 3010,00 -3990,00 43,00
  Інша діяльність у сфері охорони навкол. природного середовища 240604 75685,00 68757,45 -6927,55 90,85
  Цільові фонди 240900 0,00 0,00 0,00  
  Інші субвенції 250380 113820,00 112046,95 -1773,05 98,44
             
             
             
  Всього:   16988706,38 10747205,54 -6241500,84 63,26

                                                                             

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХХІІ  СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

Р  І Ш Е Н Н Я 

Від 24 лютого  2017 року                                               ПРОЕКТ          № 10-VІІ

 

Про  надання дозволу комунальному  підприємству «Вовчанськ»     на списання основних засобів

 

        Розглянувши  на засіданнях постійних депутатських комісій звернення   директора комунального підприємства «Вовчанськ», лист від 30.01.2017 року № 130  «Про надання дозволу  на  списання  основних засобів», відповідно до рішення ХVІІ  сесії Вовчанської міської ради VІ скликання № 5-VІ від 23.11.2011 року «Про затвердження Порядку списання майна комунальної власності Вовчанської міської ради» та рішення  LL позачергової сесії Вовчанської міської ради VІ скликання № 6-VІ від 24.04.2014 року Про внесення змін до ХVІІ сесії міської ради VІ скликання № 5-VІ від 23.11.2011 року «Про затвердження Порядку списання майна комунальної власності Вовчанської міської ради», керуючись п.30 ст. 26, ст.. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 1. Надати згоду на списання основних засобів комунального підприємства «Вовчанськ», а саме: котли НІІСТУ в кількості 2 шт.
 2. Директору КП «Вовчанські очисні споруди»  вжити заходи  по списанню цих основних засобів, згідно діючого законодавства.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну депутатську комісію з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства  (голова комісії  Кулаков І.В.).

  Вовчанський міський   голова                                       В.С. Шевченко

                                                         

УКРАЇНА

ХХІІ СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р  І Ш Е Н Н Я

        Від 24 лютого   2017 року                                проект №   - VIІ

Про затвердження розпорядження Вовчанського міського голови про преміювання міського голови та заступників Вовчанського міського голови, виданого у міжсесійний період з    27 січня   2017 року по 24 лютого 2017 року

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій питання стосовно затвердження розпорядження міського голови Вовчанської міської ради VІІ скликання, враховуючи положення Закону України «Про доступ до публічної інформації», керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.п. 3, 21 ст.3.3 Регламенту міської ради VІІ скликання (зі змінами та доповненнями), міська рада

В И Р І Ш И Л А :

 1. Затвердити розпорядження Вовчанського міського голови про преміювання міського голови та заступників Вовчанського міського голови,   виданого  у міжсесійний період з 27 січня 2017 року по 24 лютого 2017 року    (додається).
 2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії       Коростиченко І.А.)

 

Вовчанський міський голова                                                     В.С.Шевченко

 

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ХХІІ   СЕСІЯ  VI СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

                                                                       

    від  24 лютого 2017 року                                                 проект № 13.1-VІІ

                                                                                                                                       

 Про розгляд звернення Вовчанської районної державної адміністрації та Вовчанської районної ради щодо передачі міжбюджетних трансфертів районному бюджету на 2017 рік.

        

   Розглянувши на засіданнях  постійних депутатських комісій  лист Вовчанської районної державної адміністрації від 25.01.2017 року № 01-56/265 та Вовчанської районної ради   від 25.01.2017 року № 01-07/30  відповідно     п. 23,   ст. 26,   ст. 59  Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1.Звернення Вовчанської районної державної адміністрації та Вовчанської районної ради взяти до відома.

 2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську     комісію з питань  бюджету (голова комісії Козлова В.В.).

 

 Вовчанський міський голова                                       В.С.Шевченко

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХХІІ  СЕСІЯ  VІІ СКЛИКАННЯ

Р  І Ш Е Н Н Я

Від 24 лютого 2017 року                                           проект № 13.2- VІІ

 

Про звіт  міського голови перед Вовчанською територіальною громадою

        Відповідно до п.7  статті  42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою інформування територіальної громади міста  про роботу Вовчанської міської ради та її виконавчих органів  за 2016 рік та виявлення  зауважень, пропозицій та  доручень  мешканців міста міська рада 

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1.Провести звіт міського голови перед Вовчанською територіальною громадою протягом березня 2017 року.

2.Доручити секретарю ради:

2.1. Скласти графік проведення звіту міського голови перед  мешканцями територіальної  громади  по мікрорайонах міста;

2.2.Вжити відповідних організаційних  заходів щодо  підготовки   та проведення звіту;

2.3. Довести до мешканців міста  інформацію про терміни та місце проведення звіту та розмістити   текст  звіту на офіційному веб-сайті Вовчанської міської ради;

2.4.Забезпечити узагальнення та направлення виконавцям зауважень, пропозицій та доручень, які надійдуть від мешканців міста під час проведення звіту.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на  постійну комісію Вовчанської міської ради з питань  законності, правопорядку, депутатської діяльності, депутатської етики та місцевого самоврядування (голова комісії Коростиченко І.А.).

 

  Вовчанський міський   голова                                       В.С. Шевченко

 

УКРАЇНА
ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
ХХІІ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ

 

Від 24 лютого  2017 року                                                    проект  № 13.3-VІІ

 

Про скасування рішення ХХ сесії VII скликання від 27.01.2017 р. № 4-VII «Про затвердження Порядку справляння єдиного податку суб’єктами господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, за фіксованими ставками на 2017 рік»

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій пояснювальну записку провідного спеціаліста Вовчанської міської ради О.М.Аргунової, керуючись ст. 295 розділу ХІV Податкового кодексу України від 02.12.2010 року № 2755-VI, п. 4 розділу ІІ Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» від 20.12.2016 р. № 1791-VIII, ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 р., міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Скасувати рішення ХХ сесії VII скликання від 27.01.2017 р. № 4-VII «Про затвердження Порядку справляння єдиного податку суб’єктами господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, за фіксованими ставками на 2017 рік», як таке, що не відповідає вимогам Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» від 20.12.2016 р. № 1791-VIII в частині встановлення фіксованої ставки єдиного податку для платників ІІ групи.
 1. Оприлюднити дане рішення у визначений законом спосіб.
 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії Коростиченко І.А.) та постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.).

 

  Вовчанський міський голова                                                   В.С.Шевченко

Додаток 1

                                                     до рішення ХХІІ сесії
Вовчанської міської ради VІІ скликання
від ____________ 2017 р. № ___-VII

 

Порядок справляння єдиного податку суб’єктами господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, за фіксованими ставками

І. Загальні положення

1.1. Цей Порядок визначає особливості та умови справляння єдиного податку за фіксованими ставками для суб’єктів господарювання – фізичних осіб, які відносяться до першої та другої групи платників єдиного податку.

ІІ. Платники податку

2.1. Платниками єдиного податку першої групи є фізичні особи – підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 300000 гривень.

2.2. Платниками єдиного податку другої групи є фізичні особи – підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:

- не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб;

- обсяг доходу не перевищує 1500000 гривень.

ІІІ. Об’єкт та база оподаткування, порядок обчислення податку

3.1. Фіксовані ставки єдиного податку встановлені для фізичних осіб – підприємців, які здійснюють господарську діяльність, залежно від виду господарської діяльності, з розрахунку на календарний місяць:

- ставка єдиного податку для платників першої групи визначена у відсотках до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року;

- ставка єдиного податку для платників другої групи визначена у відсотках до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

 1. IV. Ставки податку

4.1. Фіксована ставка єдиного податку для платників першої групи – 10 %.

4.2. Фіксована ставка єдиного податку для платників другої групи – 20 %.

4.3. Ставка єдиного податку встановлюється для зазначених платників єдиного податку у розмірі 15 %:

- до суми перевищення обсягу доходу, визначеного граничним для відповідної групи платників єдиного податку;

- до доходу, отриманого від провадження діяльності, не зазначеної у реєстрі платників єдиного податку, віднесеного до першої або другої групи;

- до доходу, отриманого при застосуванні іншого способу розрахунків, ніж грошові (готівкові або безготівкові);

- до доходу, отриманого від здійснення видів діяльності, які не дають права застосовувати спрощену систему оподаткування.

4.4. У разі здійснення платниками єдиного податку першої і другої групи кількох видів господарської діяльності застосовується максимальний розмір ставки єдиного податку, встановлений для таких видів господарської діяльності.
                                             V. Податковий період

5.1. Податковим (звітним) періодом для зазначених платників єдиного податку є календарний рік.

 1. VI. Строк та порядок сплати єдиного податку

6.1. Платники єдиного податку першої і другої групи сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця. Такі платники єдиного податку можуть здійснити сплату  авансовим внеском за весь податковий (звітний) період (квартал, рік), але не більш як до кінця поточного звітного року. Нарахування авансових внесків здійснюється контролюючими органами на підставі заяви платника податку щодо розміру обраної ставки єдиного податку.

Сплата єдиного податку здійснюється за місцем податкової адреси.

VII. Строк та порядок подання звітності про обчислення і сплату податку

7.1. Платники єдиного податку першої та другої групи подають до контролюючого органу податкову декларацію платника єдиного податку у строк, встановлений для річного податкового (звітного) періоду. Податкова декларація подається до контролюючого органу за місцем податкової адреси. Платники єдиного податку першої та другої груп подають до контролюючого органу податкову декларацію у строки, встановлені для квартального податкового (звітного) періоду, у разі перевищення протягом року обсягу доходу, визначеного граничним для даної групи платників податку, або у разі самостійного прийняття рішення про перехід на сплату податку за ставками, встановленими для платників єдиного податку другої або третьої груп.

VIIІ. Контроль

8.1. Контроль за повнотою, правильністю та своєчасністю сплати єдиного податку за фіксованими ставками здійснюється органом державної фіскальної служби за місцем реєстрації платника податку.

 


Секретар міської ради                                                                        Л.І.Дудка

                                                                             

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХХІІ  СЕСІЯ  VІІ СКЛИКАННЯ

Р  І Ш Е Н Н Я

 

Від 24 лютого 2017 року                                           проект № 13.4- VІІ

 

Про звіт  міського голови перед Вовчанською територіальною громадою

 

        Відповідно до п.7  статті  42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою інформування територіальної громади міста  про роботу Вовчанської міської ради та її виконавчих органів  за 2016 рік та виявлення  зауважень, пропозицій та  доручень  мешканців міста міська рада 

 

В И Р І Ш И Л А:

1.Провести звіт міського голови перед Вовчанською територіальною громадою протягом березня 2017 року.

2.Доручити секретарю ради:

2.1. Скласти графік проведення звіту міського голови перед  мешканцями територіальної  громади  по мікрорайонах міста;

2.2.Вжити відповідних організаційних  заходів щодо  підготовки   та проведення звіту;

2.3. Довести до мешканців міста  інформацію про терміни та місце проведення звіту та розмістити   текст  звіту на офіційному веб-сайті Вовчанської міської ради;

2.4.Забезпечити узагальнення та направлення виконавцям зауважень, пропозицій та доручень, які надійдуть від мешканців міста під час проведення звіту.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на  постійну комісію Вовчанської міської ради з питань  законності, правопорядку, депутатської діяльності, депутатської етики та місцевого самоврядування (голова комісії Коростиченко І.А.).

 

  Вовчанський міський   голова                                       В.С. Шевченко

                                                                                                    

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ХХІІ   СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

    Від 24 лютого   2017 р.                                            проект  № 13.5- VIІ

 

Про внесення змін до    рішення ІІІ (позачергової) сесії  VІІ скликання  від 18.12.2015 року № 3- VІІ «Про  утворення Координаційної ради з питань  місцевого самоврядування при голові Вовчанської  міської   ради   та  затвердження Положення про неї»

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій  питання внесення змін  до  рішення ІІІ (позачергової) сесії  VІІ скликання  від 18.12.2015 року № 3- VІІ «Про  утворення Координаційної ради з питань  місцевого самоврядування при голові Вовчанської  міської   ради   та  затвердження Положення про неї», відповідно рішення ХХ сесії Вовчанської міської ради VІІ скликання від 27.01.2017 року № 17-VІІ  «Про  затвердження  Протоколу № 17 постійної депутатської комісії з питань економічного і соціального розвитку міста, соціального захисту, медичного обслуговування населення, з гуманітарних питань, питань молодіжної політики та спорту, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями Вовчанської міської ради VIІ  скликання», на підставі  ст..47,   ст.  49, 59 Закону  України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада 

  

В И Р І Ш И Л А  :

 

1.Внести зміни до рішення  ІІІ (позачергової) сесії  VІІ скликання  від 18.12.2015 року № 3- VІІ «Про  утворення Координаційної ради з питань  місцевого самоврядування при голові Вовчанської  міської   ради   та  затвердження Положення про неї»    а саме:

1.1.Виключити зі складу Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Вовчанської міської ради депутата Зарубіна Івана Васильовича в зв’язку з достроковим припиненням його повноважень як депутата Вовчанської міської ради VІІ скликання.

1.2.Ввести до складу  Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Вовчанської міської ради депутата Зарубіну Аллу Іванівну, яка була обрана головою  комісії з питань економічного і соціального розвитку міста, соціального захисту, медичного обслуговування населення, з гуманітарних питань, питань молодіжної політики та спорту, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями. 

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування  (голова комісії Коростиченко І.А.).        

    Вовчанський міський голова                                              В.С.Шевченко

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХІІ   СЕСІЯ  VIІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від 24 лютого 2017 року                                                         проект № 13.6- VІІ  

Про затвердження акту приймання-передачі житлового будинку розташованого за адресою:  вул. Соборна, 80 м. Вовчанськ, Харківської області, до комунальної власності Вовчанської територіальної громади

       Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій акт приймання-передачі до комунальної власністі Вовчанської  територіальної громади  від Фонду державного майна України  2-поверхового житлового будинку з вбудованими приміщеннями, за винятком приватизованих нежитлових приміщень 1-го поверху,  разом з  зовнішньою мережею водопроводу за адресою: вул. Соборна, 80 м. Вовчанськ, Харківської області,   на виконання рішення VІІ сесії VІІ скликання від 25.03.2016 року № 7.2-VІІ «Про надання згоди на прийняття до комунальної власності міської ради житлового будинку по вул. Соборній (колишня Леніна), 80 в  м. Вовчанськ», відповідно до наказу Регіонального відділення Фонду державного майна України по Харківській області від 06.05.2016 року № 909 «Про передачу об’єкту права державної власності у комунальну власність»,     Закону України «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності», «Положення про порядок передачі об'єктів права державної власності», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 21.09.1998 р. № 1482,  керуючись п. 30  ст. 26, ст.. 59 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»,   міська рада

В И Р І Ш И Л А:

 1. Затвердити акт приймання-передачі до комунальної власності Вовчанської територіальної громади від Фонду державного майна України   2-поверхового житлового будинку з вбудованими приміщеннями, за винятком приватизованих нежитлових приміщень 1-го поверху, разом з  зовнішньою мережею водопроводу розташованого за адресою:   вул. Соборна, 80 м. Вовчанськ, Харківської області (додається).

2.Виконавчому комітету Вовчанської міської ради виконати всі необхідні дії для отримання документу на право власності на цей житловий будинок. 

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв'язку (голова комісії  Кулаков І.В.).

 

  Вовчанський міський голова                                В.С. Шевченко

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ХХІІ   СЕСІЯ  VIІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 24 лютого  2017 року                                                проект        №  13.7-VІІ

 

Про затвердження звіту про оцінку комунального  майна

 

        Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій Звіт про оцінку нерухомого майна - нежитлового приміщення Літ. А-2 загальною площею 326, 0 кв.м, розташованого за адресою: Харківська обл., Вовчанський р-н, м. Вовчанськ,      вул. Колокольцова, буд.5,  на виконання рішення ХІХ сесії VІІ скликання Вовчанської міської ради від 23.12.2017 року «Про продаж комунального майна», відповідно до п.30 ст. 26, ст. 59, ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,    міська рада

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Затвердити «Звіт про оцінку нерухомого майна - нежитлового приміщення Літ. А-2 загальною площею 326, 0 кв.м, розташованого за адресою: Харківська обл., Вовчанський р-н, м. Вовчанськ,  вул.. Колокольцова, буд.5», згідно якого ринкова вартість майна (без урахування ПДВ) на дату оцінки  31 січня 2017 року складає 206000, 00 грн. (двісті шість тисяч гривень).  
 2. Відповідальність за достовірність оцінки вартості об’єкта покласти на ТОВ «Антей Інвест Груп».
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв'язку (голова комісії Кулаков І.В.).

  Вовчанський   міський голова                              В.С. Шевченко