Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Проекти рішень ХХ сесії VII скликання (Загальні та інші питання)

Україна

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХ СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ  

 Р  І Ш Е Н Н Я

 

       Від  27 січня       2017 року                                    проект  №  – VIІ  

 

Про затвердження порядку денного  ХХ сесії

міської ради VІI скликання

 

Керуючись п.1ст. 26, п. 8 ст. 42, п.2  ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

Затвердити для розгляду на  ХХ сесії міської ради

VIІ скликання наступний   порядок денний:

 1. Про внесення змін до Положення про плату за землю у місті Вовчанську та селі Плетенівка Вовчанського району Харківської області на 2017 рік.
 2. Про затвердження Порядку справляння єдиного податку суб’єктами господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, за фіксованими ставками на 2017 рік.
 3. Про затвердження Порядку справляння транспортного податку на 2017 рік.
 4. Про затвердження Положення про механізм справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2017 рік.
 1. Про затвердження Положення про порядок справляння збору за місця для паркування транспортних засобів на 2017 рік.
 2. Про скасування рішень Вовчанської міської ради щодо акцизного податку.
 3. Про внесення змін до штатного розпису Вовчанського відділу благоустрою міста з 1 січня 2017 року.
 4. Про внесення змін до штатного розпису Вовчанської міської ради VII скликання з 1 січня 2017 року.
 5. Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.
 6. Про внесення змін до Регламенту Вовчанської міської ради VІІ скликання.
 7. Земельні питання.

11.1.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації  гр. Гребньовій Аллі Григорівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Київська, 22 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.  

11.2. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації гр. Ковальському Петру Петровичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Орлова, 99 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у   власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,09га.

11.3.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації гр. Колєсніку Сергію Валентиновичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, пров. М.Старочудного, 10  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,06га.  

11.4. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації гр. Коптілову Сергію Борисовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Хлібороба,  39 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0748га.

11.5. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації гр. Костоглодовій Марії Іванівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Орлова, 57 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,06га.

11.6. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації  гр. Меленцю Сергію Володимировичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, пров. Садовий, 12а  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,050га.

11.7. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації  гр. Сергієнко Лідії Іванівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Благовіщенська, 7а для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0535га.  

11.8. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації  гр. Сергієнку Олександру Олександровичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Зернова, 54 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0751га.

11.9. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації гр. Чигринову Віктору Івановичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Господарська, 18а  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,010га.  

11.10. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації  гр. Ахеяну Азату Сарибековичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Гоголя,  89 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність  за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0883га.

11.11. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації  гр. Никитенку Ігору Володимировичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Черкаська, 38  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.  

11.12.Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою гр. Бугакову Олександру Геннадійовичу щодо відведення   земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Польова для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,10га.

11.13. Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою  гр. Гришакіну Андрію Володимировичу щодо відведення   земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Польова для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,10га.

11.14.Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою   гр. Лондаренку Вячеславу Микитовичу щодо відведення   земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Польова для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,10га.

11.15.Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою   гр. М’ягкому Дмитру Олександровичу  щодо відведення   земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Кисляківська, 8 для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,10га.

11.16. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Коновалову Андрію Юрійовичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Селянська, 201, площею 0,10га.

11.17. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Полтавченку Костянтину Олександровичу, Лебедєву Миколі Михайловичу, Лебедєвій Галині Іванівні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Гоголя, 42, площею 0,10га.

11.18. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою   щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Монаховій Людмилі Анатоліївні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:   м. Вовчанськ, вул. Конституції, 10, площею 0,0545га.

11.19. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Попову Антону Миколайовичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:  м. Вовчанськ, вул. М. Старочудного, 112, площею 0,09га.

11.20. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бондаренку Ігору Леонідовичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Т.Бульби, 52, площею 0,10га.

11.21. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною категорії та цільового призначення із земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення на землі житлової та громадської забудови  гр. Ковальову Геннадію Вікторовичу  для  комерційної діяльності (обслуговування нежитлових будівель) по  вул. Рубіжанське шосе, 9, в м. Вовчанськ, Харківської області (вид угідь - забудовані землі), площею 0,4357га.

11.22. Про продаж земельної ділянки загальною площею  0,7873 га гр. Супруненку Андрію Володимировичу, розташованої за адресою  м. Вовчанськ, вул. Ігнатьєва, 107а.

11.23. Про внесення змін до рішення Вовчанської міської ради VІІ сесії  VІІ скликання від 25.03.2016 року № 4.6-VІІ «Про надання  дозволу на виготовлення технічної документації гр. Костенку Михайлу Семеновичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою  м. Вовчанськ,  вул. Селянська, 117 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь - забудовані землі)».

11.24. Про внесення змін до рішення Вовчанської міської ради ХVІХ сесії   VІІ скликання від 23.12.2016 року № 22.19-VІІ «Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Купіній Раїсі Олексіївні, Бєльченку Едуарду Володимировичу, Купіну Анатолію Миколайовичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Князя Ігоря, 17».

11.25. Про внесення змін до рішення Вовчанської міської ради LXІX сесії  VІ скликання від 24.04.2015 року № 9.28-VІ «Про надання  дозволу  гр. Попову А.М. на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ,   вул. Свердлова, 117 для ведення особистого селянського господарства з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови».

12.Про затвердження  рішень виконавчого комітету Вовчанської міської ради VІІ скликання, виданих у міжсесійний період з  23 грудня 2016 року по 27 січня  2017 року.

13.Про затвердження розпоряджень Вовчанського міського голови,  виданих у міжсесійний період   з    23 грудня  2016 року   по  27 січня  2017 року.

13.1. Про затвердження розпорядження Вовчанського міського голови про преміювання працівників Вовчанської міської ради,   виданих у міжсесійний період з   23 грудня    2016 року по 27 січня   2017  року .

13.2. Про затвердження розпорядження Вовчанського міського голови про преміювання міського голови та заступників Вовчанського міського голови, виданого у міжсесійний період з 23 грудня  2016 року по 27 січня  2017 року.  

14.Про  внесення змін до   рішення ІІ (позачергової) сесії І пленерне засідання VІІ скликання  від 10.12.2015 року № 5- VІІ «Про затвердження    складу постійних депутатських комісій Вовчанської  міської  ради  VІІ скликання».

15.Про  затвердження          Протоколу постійної депутатської комісії з питань економічного і соціального розвитку міста, соціального захисту, медичного обслуговування населення, з гуманітарних питань, питань молодіжної політики та спорту, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями Вовчанської міської ради VIІ  скликання.

16.Про внесення змін до рішення ІІ (позачергової) сесії І пленарне засідання VІІ  скликання від 10.12.2015 року № 6-VІІ «Про закріплення депутатів Вовчанської міської ради УІІ скликання за  виборчими  округами».

17.Про план роботи Вовчанської міської ради VIІ скликання на 2017 рік.

18.Різне.

18.1.Про  прийняття до комунальної власності Вовчанської територіальної громади   водогону центрального водопостачання.   

18.2.Про передачу на баланс комунальному підприємству «Вовчанськ» основних засобів.

18.3.Про внесення змін до рішення ІХ  сесії VIІ скликання № 6.9- VIІ від 03.06.2016 року «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів на території Вовчанської міської ради Харківської області та складу конкурсної комісії з питань організації та проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з  вивезення рідких побутових відходів».

18.4.Про затвердження Порядку проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення (збирання, зберігання, перевезення) твердих побутових відходів на території Вовчанської міської ради Харківської області та складу конкурсної комісії з питань організації та проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з  вивезення (збирання, зберігання, перевезення) твердих побутових відходів.

18.5. Про затвердження договору на передачу іншої субвенції районному бюджету  на 2017 рік. 

Вовчанський міський голова                                           В.С.Шевченко

 

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

від 27 січня 2017 року                                                             проект № 1-VII

Про внесення змін до Положення про плату за землю
у місті Вовчанську та селі Плетенівка Вовчанського району
Харківської області на 2017 рік

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій питання внесення змін до Положення про плату за землю у місті Вовчанську та селі Плетенівка Вовчанського району Харківської області на 2017 рік, керуючись п. 26, 27 розділу І, п. 4 розділу ІІ Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році», ст. 26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Внести зміни до Положення про плату за землю у місті Вовчанську та селі Плетенівка Вовчанського району Харківської області, затвердженого рішенням ХІХ сесії VII скликання від 23.12.2016 р. № 14-VII «Про затвердження Положення про плату за землю у місті Вовчанську та селі Плетенівка Вовчанського району Харківської області на 2017 рік», а саме:

1.1. Замінити в пп. 5.1.1 п. 5.1 розділу V цифри «0,1» на «0,3».

1.2. Доповнити пп. 8.1.5 п. 8.1 розділу VIII після слова «науки» словами «(крім національних та державних дендрологічних парків)».

 1. Оприлюднити дане рішення у визначений законом спосіб.
 2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії Коростиченко І.А.) та постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.).          

Вовчанський міський голова                                            В.С.Шевченко

 

УКРАЇНА
ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
ХХ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ

Від 27 січня 2017 року                                                     проект  № 2-VІІ

Про затвердження Порядку справляння єдиного податку суб’єктами господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, за фіксованими ставками на 2017 рік

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій питання затвердження Порядку справляння єдиного податку суб’єктами господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, за фіксованими ставками на 2017 рік,  керуючись ст. 7, ст. 10, пп. 12.3.1, 12.3.2, 12.3.7 п. 12.3, пп. 12.4.1, 12.4.3 п. 12.4 ст. 12 розділу І, ст. 291 – 297 розділу ХІV Податкового кодексу України, п. 30 розділу І, п. 4 розділу ІІ Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році», ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Порядок справляння єдиного податку суб’єктами господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, за фіксованими ставками на 2017 рік (Додаток №1).

2.Оприлюднити дане рішення у визначений законом спосіб.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії Коростиченко І.А.) та постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.).

Вовчанський міський голова                                                   В.С.Шевченко

Додаток № 1

до рішення ХХ сесії
Вовчанської міської ради VІІ скликання
від 27 січня 2017 р. № 2-VII

 

Порядок справляння єдиного податку суб’єктами господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, за фіксованими ставками

І. Загальні положення

1.1. Цей Порядок визначає особливості та умови справляння єдиного податку за фіксованими ставками для суб’єктів господарювання – фізичних осіб, які відносяться до першої та другої групи платників єдиного податку.

ІІ. Платники податку

2.1. Платниками єдиного податку першої групи є фізичні особи – підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 300000 гривень.

2.2. Платниками єдиного податку другої групи є фізичні особи – підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:

- не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб;

- обсяг доходу не перевищує 1500000 гривень.

ІІІ. Об’єкт та база оподаткування, порядок обчислення податку

3.1. Фіксовані ставки єдиного податку встановлені для фізичних осіб – підприємців, які здійснюють господарську діяльність, залежно від виду господарської діяльності, з розрахунку на календарний місяць:

- ставка єдиного податку для платників першої групи визначена у відсотках до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року;

- ставка єдиного податку для платників другої групи визначена у відсотках до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

 1. IV. Ставки податку

4.1. Фіксована ставка єдиного податку для платників першої групи – 10 %.

4.2. Фіксована ставка єдиного податку для платників другої групи – 20 %.

4.3. Ставка єдиного податку встановлюється для зазначених платників єдиного податку у розмірі 15 відсотків:

- до суми перевищення обсягу доходу, визначеного граничним для відповідної групи платників єдиного податку;

- до доходу, отриманого від провадження діяльності, не зазначеної у реєстрі платників єдиного податку, віднесеного до першої або другої групи;

- до доходу, отриманого при застосуванні іншого способу розрахунків, ніж грошові (готівкові або безготівкові);

- до доходу, отриманого від здійснення видів діяльності, які не дають права застосовувати спрощену систему оподаткування.

4.4. У разі здійснення платниками єдиного податку першої і другої групи кількох видів господарської діяльності застосовується максимальний розмір ставки єдиного податку, встановлений для таких видів господарської діяльності.
V. Податковий період

5.1. Податковим (звітним) періодом для зазначених платників єдиного податку є календарний рік.

 1. VI. Строк та порядок сплати єдиного податку

6.1. Платники єдиного податку першої і другої групи сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця. Такі платники єдиного податку можуть здійснити сплату  авансовим внеском за весь податковий (звітний) період (квартал, рік), але не більш як до кінця поточного звітного року. Нарахування авансових внесків здійснюється контролюючими органами на підставі заяви платника податку щодо розміру обраної ставки єдиного податку.

Сплата єдиного податку здійснюється за місцем податкової адреси.

VII. Строк та порядок подання звітності про обчислення і сплату податку

7.1. Платники єдиного податку першої та другої групи подають до контролюючого органу податкову декларацію платника єдиного податку у строк, встановлений для річного податкового (звітного) періоду. Податкова декларація подається до контролюючого органу за місцем податкової адреси. Платники єдиного податку першої та другої груп подають до контролюючого органу податкову декларацію у строки, встановлені для квартального податкового (звітного) періоду, у разі перевищення протягом року обсягу доходу, визначеного граничним для даної групи платників податку, або у разі самостійного прийняття рішення про перехід на сплату податку за ставками, встановленими для платників єдиного податку другої або третьої груп.

VIIІ. Контроль

8.1. Контроль за повнотою, правильністю та своєчасністю сплати єдиного податку за фіксованими ставками здійснюється органом державної фіскальної служби за місцем реєстрації платника податку.


Секретар міської ради                                                                        Л.І.Дудка

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 ХХ  СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ
 РІШЕННЯ

 від 27 січня 2017 року                                                   проект № 3- VIІ

  

Про затвердження Порядку справляння транспортного податку
на 2017 рік

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій питання затвердження Порядку справляння транспортного податку на 2017 рік, керуючись ст. 7, ст. 10, пп. 12.3.1, 12.3.2, 12.3.7 п. 12.3, пп. 12.4.1, 12.4.3 п. 12.4 ст. 12 розділу І, ст. 267 розділу ХІІ Податкового Кодексу України, п. 23 розділу І, п. 4 розділу ІІ Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році», ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Порядок справляння транспортного податку на 2017 рік (Додаток №1).

2.Оприлюднити дане рішення у визначений законом спосіб.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії Коростиченко І.А.) та постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.).

 

Вовчанський міський голова                                                В.С.Шевченко 

Додаток № 1

до рішення ХХ сесії
Вовчанської міської ради VІІ скликання
від 27 січня 2017 року № 3-VII

 

Порядок справляння транспортного податку

І. Загальні положення

1.1. Цей Порядок визначає особливості та умови справляння транспортного податку, який є складовою частиною податку на майно та відноситься до місцевих податків.

ІІ. Платники податку

2.1. Платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, що є об’єктами оподаткування.

ІІІ. Об’єкт та база оподаткування

3.1. Об’єктом оподаткування є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

3.2. Базою оподаткування є легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування відповідно до пункту 3.1 цього Порядку.

 1. IV. Ставка податку

4.1. Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 000 гривень за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування відповідно до пункту 3.1 цього Порядку.

 1. V. Податковий період

5.1. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному року.

 1. VI. Порядок обчислення та сплати податку

6.1. Обчислення суми податку з об’єкта/об’єктів оподаткування фізичних осіб здійснюється контролюючим органом за місцем реєстрації платника податку. Податкове повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку та відповідні платіжні реквізити надсилаються (вручаються) платнику податку контролюючим органом за місцем його реєстрації до 1 липня року базового податкового (звітного) періоду.

Щодо об’єктів оподаткування, придбаних протягом року, податок сплачується фізичною особою-платником починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об’єкт. Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.

Нарахування податку та надсилання (вручення) податкових повідомлень-рішень про сплату податку фізичним особам – нерезидентам здійснюють контролюючі органи за місцем реєстрації об’єктів оподаткування, що перебувають у власності таких нерезидентів.

6.2. Платники податку – юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і відображають її в декларації  з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

Щодо об’єктів оподаткування, придбаних протягом року, декларація юридичною особою – платником подається протягом місяця з дня виникнення права власності на такий об’єкт, а податок сплачується починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об’єкт.

У разі переходу права власності на об’єкт оподаткування від одного власника до іншого протягом звітного року податок обчислюється попереднім власником за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив право власності на зазначений об’єкт оподаткування, а новим власником – починаючи з місяця, в якому він набув право власності на цей об’єкт.

Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.

6.3. За об’єкти оподаткування, придбані протягом року, податок сплачується пропорційно кількості місяців, які залишилися до кінця року, починаючи з місяця, в якому проведено реєстрацію транспортного засобу.

6.4. У разі спливу п’ятирічного віку легкового автомобіля протягом звітного року податок сплачується за період з 1 січня цього року до початку місяця, наступного за місяцем, в якому вік такого автомобіля досяг (досягне) п’яти років.

6.5. Податок сплачується за місцем реєстрації об’єктів оподаткування і зараховується до відповідного бюджету згідно з положеннями Бюджетного кодексу України.

VII. Строк сплати податку

7.1. Транспортний податок сплачується:

- фізичними особами – протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення;

- юридичними особами – авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.

 

VІII. Порядок подання звітності про обчислення і сплату податку

8.1. Платники транспортного податку – юридичні особи подають у строк до 20 лютого базового податкового (звітного) року до контролюючого органу декларацію за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 Податкового Кодексу, в якій самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

ІХ. Контроль

9.1. Контроль за повнотою, правильністю та своєчасністю сплати транспортного податку здійснюється органом державної фіскальної служби за місцем реєстрації об’єкту оподаткування.

 


Секретар міської ради                                                                      Л.І.Дудка     

УКРАЇНА
ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
ХХ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ

Від 27 січня 2017 року                                                  проект № 4-VІІ 

Про затвердження Положення про механізм справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2017 рік

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій питання затвердження Положення про механізм справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2017 рік, керуючись ст. 7, ст. 10, пп. 12.3.1, 12.3.2, 12.3.7 п. 12.3, пп. 12.4.1, 12.4.3 п. 12.4 ст. 12 розділу І, ст. 266 розділу ХІІ Податкового кодексу України, п. 22 розділу І, п. 4 розділу ІІ Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році», ст. 26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити Положення про механізм справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2017 рік (Додаток №1).
 2. Оприлюднити дане рішення у визначений законом спосіб.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії Коростиченко І.А.) та постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.).

 

Вовчанський міський голова                                                   В.С.Шевченко

 

 

Додаток № 1

до рішення ХХ сесії
Вовчанської міської ради VІІ скликання
від 27 січня 2017 року № 4-VII

 

ПОЛОЖЕННЯ

про механізм справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Положення про механізм справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, в місті Вовчанську та селі Плетенівка (далі – Положення) визначає механізм справляння, порядок обчислення та сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

 

 1. Визначення терміну житлові/нежитлові будівлі

1.1. Будівлі, віднесені до житлового фонду, поділяються на такі типи:

а) житловий будинок – будівля капітального типу, споруджена з дотриманням вимог, встановлених законом, іншими нормативно-правовими актами, і призначена для постійного у ній проживання; житлові будинки поділяються на житлові будинки садибного типу (розташовані на окремій земельній ділянці, які складаються із житлових та допоміжних (нежитлових) приміщень) та житлові будинки квартирного типу різної поверховості;

б) прибудова до житлового будинку – частина будинку, розташована поза контуром його капітальних зовнішніх стін, яка має з основною частиною будинку одну (або більше) спільну капітальну стіну;

в) квартира – ізольоване помешкання в житловому будинку, призначене та придатне для постійного у ньому проживання;

г) котедж – одноповерховий або півтораповерховий будинок невеликої житлової площі для постійного чи тимчасового проживання з присадибною ділянкою;

ґ) кімнати у багатосімейних (комунальних) квартирах – ізольовані помешкання в квартирі, в якій мешкають двоє чи більше квартиронаймачів;

1.1.1. Садовий будинок – споруда для літнього (сезонного) використання, яка в питаннях нормування площі забудови, зовнішніх конструкцій та інженерного обладнання не відповідає нормативам, установленим для житлових будинків.

1.1.2. Дачний будинок – житловий будинок для використання протягом року з метою позаміського відпочинку.

1.2. Об’єкти нежитлової нерухомості – будівлі, приміщення, що не віднесені відповідно до законодавства до житлового фонду. У нежитловій нерухомості виділяють:

а) будівлі готельні – готелі, мотелі, кемпінги, пансіонати, ресторани та бари, туристичні бази, гірські притулки, табори для відпочинку, будинки відпочинку;

б) будівлі офісні – будівлі фінансового обслуговування, адміністративно-побутові будівлі, будівлі для конторських та адміністративних цілей;

в) будівлі торговельні – торгові центри, універмаги, магазини, криті ринки, павільйони та зали для ярмарків, станції технічного обслуговування автомобілів, їдальні, кафе, закусочні, бази та склади підприємств торгівлі й громадського харчування, будівлі підприємств побутового обслуговування;

г) гаражі (наземні й підземні) та криті автомобільні стоянки;

ґ) будівлі промислові та склади;

д) будівлі для публічних виступів (казино, ігорні будинки);

е) господарські (присадибні) будівлі – допоміжні (нежитлові) приміщення, до яких належать сараї, хліви, гаражі, літні кухні, майстерні, вбиральні, погреби, навіси, котельні, бойлерні, трансформаторні підстанції тощо;

є) інші будівлі.

 1. Платники податку

2.1. Платниками податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, розміщеної в м. Вовчанську та с. Плетенівка.

2.2. Визначення платників податку в разі перебування об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості у спільній частковій або спільній сумісній власності кількох осіб:

а) якщо об'єкт житлової та/або нежитлової нерухомості перебуває у спільній частковій власності кількох осіб, платником податку є кожна з цих осіб за належну їй частку;

б) якщо об'єкт житлової та/або нежитлової нерухомості перебуває у спільній сумісній власності кількох осіб, але не поділений в натурі, платником податку є одна з таких осіб-власників, визначена за їх згодою, якщо інше не встановлено судом;

в) якщо об'єкт житлової та/або нежитлової нерухомості перебуває у спільній сумісній власності кількох осіб і поділений між ними в натурі, платником податку є кожна з цих осіб за належну їй частку.

 1. Об'єкт оподаткування

3.1. Об'єктом оподаткування є об'єкт житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його частка.

3.2. Не є об'єктом оподаткування:

а) об'єкти житлової та/або нежитлової нерухомості, які перебувають у власності органів державної влади, місцевого самоврядування, а також організацій, створених ними в установленому порядку, що повністю утримуються за рахунок відповідного державного бюджету чи місцевого бюджету і є неприбутковими (їх спільній власності);

б) об'єкти житлової та нежитлової нерухомості, які розташовані в зонах відчуження та безумовного (обов'язкового) відселення, визначені законом, в тому числі їх частки;

в) будівлі дитячих будинків сімейного типу;

г) гуртожитки;

ґ) об’єкти житлової нерухомості, в тому числі їх частки, що належать дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа, визнаним такими відповідно до закону, дітям-інвалідам, які виховуються одинокими матерями (батьками), але не більше одного такого об’єкта на дитину;

д) житлова нерухомість непридатна для проживання, в тому числі у зв’язку з аварійним станом, визнана такою згідно рішенням міської ради;

е) об’єкти нежитлової нерухомості, які використовуються суб’єктами господарювання малого та середнього бізнесу, що проводять свою діяльність в малих архітектурних формах та на ринках;

є) будівлі промисловості, зокрема виробничі корпуси, цехи, складські приміщення промислових підприємств;

ж) будівлі, споруди сільськогосподарських товаровиробників, призначені для використання безпосередньо у сільськогосподарській діяльності;

з) об’єкти житлової та нежитлової нерухомості, які перебувають у власності громадських організацій інвалідів та їх підприємств;

и) об’єкти нерухомості, що перебувають у власності релігійних організацій, статути (положення) яких зареєстровано у встановленому законом порядку, та використовуються виключно для забезпечення їхньої статутної діяльності, включаючи ті, в яких здійснюють діяльність засновані такими релігійними організаціями добродійні заклади (притулки, інтернати, лікарні тощо), крім об’єктів нерухомості, в яких здійснюється виробнича та/або господарська діяльність;

і) будівлі дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів незалежно від форми власності та джерел фінансування, що використовуються для надання освітніх послуг.

 1. База оподаткування

4.1. Базою оподаткування є загальна площа об'єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його часток.

4.2. База оподаткування об'єктів житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, які перебувають у власності фізичних осіб, обчислюється контролюючим органом на підставі даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що безоплатно надаються органами державної реєстрації прав на нерухоме майно та/або на підставі оригіналів відповідних документів платників податків, зокрема документів на право власності.

4.3. База оподаткування об'єктів житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності юридичних осіб, обчислюється такими особами самостійно виходячи з загальної площі кожного окремого об’єкта оподаткування на підставі документів, що підтверджують право власності на такий об'єкт.

 1. Пільги із сплати податку

5.1. База оподаткування об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичної особи – платника податку, зменшується:

а) для квартири/квартир незалежно від їх кількості – на 60 кв. метрів;

б) для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості – на 120 кв. метрів;

в) для різних видів об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток) –  на 180 кв. метрів.

Таке зменшення надається один раз за кожний базовий податковий (звітний) період (рік).

5.2. Звільнити від сплати податку на нерухоме майно:

а) об’єкти житлової та/або нежитлової нерухомості громадських об’єднань, благодійних організацій, релігійних організацій, розташованих на території  міста Вовчанська, статути (положення) яких зареєстровані у встановленому законом порядку, та використовуються для забезпечення діяльності, передбаченої такими статутами (положеннями);

б) об’єкти нежитлової нерухомості спортивно-оздоровчих комплексів підприємств, які не використовуються ними з метою одержання доходів;

в) об'єкти нежитлової нерухомості комунальної власності Вовчанської міської ради;

г) об'єкти нежитлової нерухомості організацій, які внесені до Реєстру неприбуткових організацій (установ);

ґ) об’єкти житлової та нежитлової нерухомості, які належать учасникам бойових дій, в тому числі учасникам антитерористичної операції на сході України, а також членам сімей загиблих учасників АТО, членам сімей Героїв Небесної Сотні.

5.3. Пільги з податку, що сплачується на відповідній території з об’єктів житлової нерухомості, для фізичних осіб не надаються на:

5.3.1. Об’єкт/об’єкти оподаткування, якщо площа такого/таких об’єкта/об’єктів перевищує п’ятикратний розмір неоподатковуваної площі, затвердженої рішенням міської ради.

5.3.2. Об’єкти оподаткування, що використовуються їх власниками з метою одержання доходів (здаються в оренду, лізинг, позичку, використовуються у підприємницькій діяльності).

5.4. Пільги з податку, що сплачується на відповідній території з об’єктів нежитлової нерухомості, встановлюються в залежності від майна, яке є об’єктом оподаткування.

5.5. Вовчанська міська рада до 1 лютого поточного року подає до відповідного контролюючого органу за місцезнаходженням об’єкта житлової нерухомості відомості стосовно пільг, наданих нею.

 1. Ставка податку

6.1. Ставки податку для об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб, встановлюються  залежно від місця розташування (зональності) та типів таких об’єктів нерухомості у розмірі, що не перевищує 1,5 відсотки розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 квадратний метр бази оподаткування.

6.2. Ставки податку для фізичних осіб:

       а) для об’єктів житлової нерухомості – 0,5 %;

       б) для об’єктів нежитлової нерухомості – 0,05 %;

        в) для об’єктів нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності і використовуються для ведення малого та середнього бізнесу – 0,5 %.

6.3. Ставки податку для юридичних осіб:

       а) для об’єктів житлової нерухомості – 1 %;

       б) для об’єктів нежитлової нерухомості – 0,5 %.

 1. Податковий період

7.1. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному року.

 

 1. Порядок обчислення суми податку

8.1 Обчислення суми податку з об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб, здійснюється контролюючим органом за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) власника житлової нерухомості у такому порядку:

а) за наявності у власності платника податку одного об’єкта житлової нерухомості, в тому числі його частки, податок обчислюється виходячи із бази оподаткування, зменшеної відповідно до розділу 5 (пункту “а”- “б”) даного Положення, та відповідної ставки податку;

б) за наявності у власності платника податку більше одного об’єкта житлової нерухомості одного типу, в тому числі їх часток, податок обчислюється виходячи із сумарної загальної площі таких об’єктів, зменшеної відповідно до розділу 5 (пункту “а”- “б”), та відповідної ставки податку;

в) за наявності у власності платника податку об’єктів житлової нерухомості різних видів, у тому числі їх часток, податок обчислюється виходячи із сумарної житлової площі таких об’єктів, зменшеної відповідно до розділу 5 (пункту “в”) даного Положення та відповідної ставки податку;

г) за наявності у власності платника податку об’єкта (об’єктів) житлової нерухомості, у тому числі його частки, що перебуває у власності фізичної чи юридичної особи - платника податку, загальна площа якого перевищує 300 квадратних метрів (для квартири) та/або 500 квадратних метрів (для будинку), сума податку, розрахована відповідно до підпунктів "а"-"в" цього підпункту, збільшується на 25000 гривень на рік за кожен такий об’єкт житлової нерухомості (його частку).

Обчислення суми податку з об’єкта/об’єктів нежитлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб, здійснюється контролюючим органом за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) власника такої нерухомості виходячи із загальної площі кожного з об’єктів нежитлової нерухомості та відповідної ставки податку.

8.2. Податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку, обчисленого згідно з підпунктом 8.1 розділу 8 цього Положення, та відповідні платіжні реквізити, зокрема, органів місцевого самоврядування за місцезнаходженням кожного з об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, надсилаються (вручаються) платнику податку контролюючим органом за місцем його податкової адреси (місцем реєстрації) до 1 липня року, що настає за базовим податковим (звітним) періодом (роком).

Щодо новоствореного (нововведеного) об'єкта житлової та нежитлової нерухомості податок сплачується фізичною особою – платником починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об'єкт.

Контролюючі органи за місцем проживання (реєстрації) платників податку в десятиденний строк інформують відповідні контролюючі органи за місцезнаходженням об’єктів житлової нерухомості про надіслані (вручені) платнику податку податкові повідомлення-рішення про сплату податку у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику.

Нарахування податку та надсилання (вручення) податкових повідомлень-рішень про сплату податку фізичним особам – нерезидентам здійснюють контролюючі органи за місцезнаходженням об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, що перебувають у власності таких нерезидентів.

8.3. Платники податку мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем проживання (реєстрації) для проведення звірки даних щодо:

- об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності платника податку;

- розміру житлової та нежитлової площі об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності платника податку;

- права на користування пільгою із сплати податку;

- розміру ставки податку;

- нарахованої суми податку.

У разі виявлення розбіжностей між даними контролюючих органів та даними, підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів, зокрема документів на право власності, контролюючий орган за місцем проживання (реєстрації) платника податку проводить перерахунок суми податку і надсилає (вручає) йому нове податкове повідомлення-рішення.

8.4. Органи державної реєстрації прав на нерухоме майно, а також органи, що здійснюють реєстрацію місця проживання фізичних осіб, зобов'язані до 15 квітня року, в якому набрало чинності це Положення, а в наступні роки –  щоквартально, у 15-денний строк після закінчення податкового (звітного) кварталу подавати контролюючим органам відомості, необхідні для розрахунку податку, за місцем розташування такого об'єкта нерухомого майна станом на перше число відповідного кварталу в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

8.5. Платники податку – юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцезнаходженням об'єкта оподаткування декларацію за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 Податкового Кодексу, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

Щодо новоствореного (нововведеного) об'єкта житлової нерухомості декларація подається протягом місяця з дня виникнення права власності на такий об'єкт.

 1. Порядок обчислення сум податку в разі зміни власника об'єкта оподаткування податком

9.1. У разі переходу права власності на об'єкт оподаткування від одного власника до іншого протягом календарного року податок обчислюється для попереднього власника за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив право власності на зазначений об'єкт оподаткування, а для нового власника – починаючи з місяця, в якому виникло право власності.

9.2. Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.

 1. Порядок сплати податку

10.1. Податок сплачується за місцем розташування об'єкта оподаткування і зараховується до міського бюджету згідно з положеннями Бюджетного кодексу України.

 1. Строки сплати податку

11.1. Податкове зобов'язання за звітний рік сплачується:

а) фізичними особами – протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення;

б) юридичними особами – авансовими внесками, які відображаються в річній податковій декларації, щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом.

 1. Контроль

12.1. Контроль за повнотою правильності та своєчасності сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, здійснюється органом державної фіскальної служби за місцезнаходженням об'єкта житлової нерухомості.

 

Секретар міської ради                                                          Л.І.Дудка

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

від 27 січня 2017 року                                                            проект № 5-VII

Про затвердження Положення про порядок справляння збору за місця для паркування транспортних засобів на 2017 рік

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій питання затвердження Положення про порядок справляння збору за місця для паркування транспортних засобів на 2017 рік, керуючись ст. 7, ст. 10, пп. 12.3.1, 12.3.2, 12.3.7 п. 12.3, пп. 12.4.1, 12.4.3 п. 12.4 ст. 12 розділу І та ст. 268-1 Податкового кодексу України від, п. 24 розділу І, п. 4 розділу ІІ Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році», ст. 30 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», постановою КМУ «Про затвердження Правил паркування транспортних засобів», ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити Положення про порядок справляння збору за місця для паркування транспортних засобів на 2017 рік (Додаток №1).
 2. Затвердити перелік земельних ділянок, спеціально відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів (Додаток №2).
 3. Оприлюднити дане рішення у визначений законом спосіб.
 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії Коростиченко І.А.) та постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.).

Вовчанський міський голова                                                  В.С.Шевченко

Додаток № 1

до рішення ХХ сесії
Вовчанської міської ради VІІ скликання
від 27 січня 2017 р. № 5-VIІ

ПОЛОЖЕННЯ

про порядок справляння збору за місця для паркування
транспортних засобів

 

 1. Загальні положення

1.1. Положення про порядок справляння збору за місця для паркування транспортних засобів (далі – Положення) визначає механізм справляння, розміри, порядок обчислення та сплати збору за місця для паркування транспортних засобів (далі – збір).

 

1.2. В даному Положенні терміни вживаються в наступному значенні:

- паркування – розміщення транспортного засобу на майданчику для паркування;

- місце для паркування – місце стоянки одного транспортного засобу на майданчику для паркування, позначене дорожньою розміткою відповідно до Правил дорожнього руху;

- майданчики для паркування – площа території (землі), що належить на правах власності територіальній громаді або державі, на якій відповідно до рішення міської ради здійснюється платне паркування транспортних засобів;

- спеціально відведені автостоянки – площа території (землі), що належить на правах власності територіальній громаді або державі, яка визначається міською радою для цілей паркування транспортних засобів із встановленням правил щодо відповідальності за збереження транспортних засобів.

До спеціально відведених автостоянок належать комунальні гаражі, стоянки, паркінги (будівлі, споруди, їх частини), які побудовані за рахунок коштів місцевого бюджету з метою організації та здійснення паркування транспортних засобів. Не належать до спеціально відведених автостоянок гаражі та стоянки, користувачі яких є платниками земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності, а також за земельні ділянки, що належать до прибудинкових територій.

 1. Платники збору

2.1. Платниками збору є юридичні особи, їх філії (відділення, представництва), фізичні особи – підприємці, які згідно з рішенням міської ради організовують та провадять діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування та спеціально відведених автостоянках.

2.2. Платник збору, який має підрозділ без статусу юридичної особи, що провадить діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на земельній ділянці на території Вовчанської міської ради не за місцем реєстрації такого платника збору, зобов’язаний зареєструвати такий підрозділ як платника збору у контролюючому органі за місцезнаходженням земельної ділянки.

 1. Об'єкт та база оподаткування збором

3.1. Об’єктом оподаткування є земельна ділянка, яка згідно з рішенням міської ради спеціально відведена для забезпечення паркування транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування, тротуарах або інших місцях, а також комунальні гаражі, стоянки, паркінги (будівлі, споруди, їх частини), які побудовані за рахунок коштів місцевого бюджету, за винятком площі земельної ділянки, яка відведена для безоплатного паркування транспортних засобів, передбачених статтею 30 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні».

3.2. Базою оподаткування є площа земельної ділянки, відведена для паркування, а також площа комунальних гаражів, стоянок, паркінгів (будівель, споруд, їх частин), які побудовані за рахунок коштів місцевого бюджету.

 1. Ставки збору

4.1. Ставки збору встановлюються за кожний день провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів у гривнях за 1 кв. метр площі земельної ділянки, відведеної для організації та провадження такої діяльності, у відсотках від мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, в межах максимальної величини, визначеної Податковим кодексом України:

- для автомобілів таксі – 0,025 %

 1. Податковий період

5.1. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу.

 1. Порядок обчислення збору

6.1. Сума збору, що підлягає сплаті за податковий (звітний) квартал і відображається в податковій декларації, розраховується за формулою:

P = S*C*D,

де P – сума збору,

    S – площа об’єкту оподаткування;

    C – ставка збору, у гривнях за 1 кв. метр площі земельної ділянки, відведеної для організації та провадження такої діяльності, визначена у відсотках від мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року;

    D – сумарна кількість днів за податковий період, впродовж яких проводиться діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів.

6.2. Сума збору розраховується за кожним об’єктом оподаткування окремо.

 1. Порядок та строки сплати збору, звітність

7.1. Збір сплачується за місцем розташування об'єкта оподаткування і зараховується до міського бюджету згідно з положеннями Бюджетного кодексу України.

7.2. Сума збору за місця для паркування транспортних засобів, обчислена відповідно до податкової декларації за податковий (звітний) квартал, сплачується щоквартально, у визначений для квартального податкового звітного періоду строк.

7.3. Податкова декларація подається за базовий податковий (звітний) період, що дорівнює календарному кварталу, протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) кварталу.

 1. Організація і здійснення паркування транспортних засобів

8.1. Майданчики для паркування транспортних засобів та спеціально відведені автостоянки призначені для тимчасового перебування транспортних засобів зі стягненням плати за час паркування, без відповідальності за збереження транспортного засобу або з такою відповідальністю.

8.2. Організація майданчиків та спеціально відведених автостоянок для паркування транспортних засобів на території Вовчанської міської ради здійснюється міською радою за власною ініціативою чи за поданням суб’єктів господарювання, за попереднім погодженням з уповноваженими органами.

8.3. Вовчанська міська рада:

             8.3.1. Затверджує перелік земельних ділянок, відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів, в якому зазначається місцезнаходження кожної земельної ділянки, загальна площа, кількість місць для паркування.

             8.3.2. Веде реєстр майданчиків для паркування транспортних засобів та спеціально відведених автостоянок, за необхідності вносить до нього зміни і доповнення.

             8.3.3. Визначає суб’єктів господарювання, які організовують та провадять діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування та на спеціально відведених автостоянках, та з якими укладаються договори на експлуатацію зазначених місць для паркування.

             8.3.4. У разі змін і доповнень до реєстру майданчиків для паркування та спеціально відведених автостоянок протягом 5 днів надає інформацію до органу державної податкової служби.

8.4. Суб’єкт господарювання, після підписання договору на експлуатацію майданчика для паркування або спеціально відведеної автостоянки, зобов’язаний:

       8.4.1. Обладнати місця для паркування:

                 - дорожніми знаками і дорожньою розміткою відповідно до
                          Правил дорожнього руху;

                 - спеціальними технічними пристроями (огорожею, в’їзними і
                          виїзними бар’єрами, шлагбаумами, приміщеннями для
                          охоронців і т.п.) за необхідності;

                 - інформаційним стендом (табличкою), розташованим на
                          видному місці, який містить інформацію про суб’єкт
                          господарювання (назва або ПІП фізичної особи – підприємця,
                          адреса, телефон керівника, особа, яка приймає претензії),
                          схему паркувальної зони, перелік осіб, які мають право на
                          безоплатне паркування легкових автомобілів відповідно до
                          статті 30 ЗУ «Про основи соціальної захищеності інвалідів в
                          Україні», режим роботи.

        8.4.2. Підготувати працівників, які обслуговують майданчик для паркування або спеціально відведену автостоянку, забезпечити їх нагрудними знаками і посвідченнями встановленого зразка на підставі Наказу Міністерства ЖКГ № 429 від 01.12.2010 р. та контролювати виконання цими працівниками своїх обов’язків.

        8.4.3. Забезпечити працівників, які обслуговують майданчик для паркування або спеціально відведену автостоянку, реєстраторами розрахункових операцій або квитанціями встановленого зразка, оформленими відповідно до чинного законодавства.

        8.4.4. Проводити роз’яснювальну роботу і вживати заходи щодо  недопущення проведення стихійної торгівлі в межах території, призначеної для паркування.

        8.4.5. Контролювати повноту і своєчасність оплати водіями послуг паркування.

        8.4.6. Своєчасно надавати до контролюючих органів розрахунок збору за місця для паркування транспортних засобів і в повному обсязі перераховувати його до бюджету.

        8.4.7. Здійснювати діяльність з паркування транспортних засобів відповідно до вимог чинного законодавства України, а саме, Закону України «Про дорожній рух», постанов КМУ «Про Правила дорожнього руху», «Про затвердження Правил паркування транспортних засобів», «Про затвердження Правил зберігання транспортних засобів на автостоянках» тощо.

8.5. У разі організації майданчиків для платного паркування поруч з ринками, торговими центрами тощо, суб’єкти господарювання можуть організовувати та провадити діяльність із паркування транспортних засобів за рішенням міської ради.

8.6. Виконавчий комітет міської ради забезпечує розробку паспортів спеціально відведених місць для паркування, в яких зазнається їх місцезнаходження, загальна площа, технічне облаштування, кількість місць для паркування транспортних засобів, спосіб поставлення транспортного засобу на стоянку, режим роботи, інша інформація за необхідності. У випадках, передбачених чинним законодавством, такі паспорта погоджуються уповноваженими органами.

8.7. Власники майданчиків для паркування та спеціально відведених автостоянок забезпечують виділення та облаштування, в межах таких майданчиків та автостоянок, місць для безоплатного паркування легкових автомобілів, якими керують інваліди з ураженням опоно-рухового апарату, члени їхніх сімей, яким відповідно до порядку забезпечення інвалідів автомобілями передане право керування автомобілем, та законні представники недієздатних інвалідів або дітей-інвалідів, які перевозять інвалідів з ураженням опоно-рухового апарату, а також, для безоплатного паркування транспортних засобів, що належать підприємствам, установам, організаціям громадських організацій інвалідів та сфери соціального захисту населення і перевозять інвалідів (дітей-інвалідів) з ураженням опорно-рухового апарату. Кількість місць для безоплатного паркування становить не менше 10 відсотків загальної кількості місць для паркування транспортних засобів, але не менше, як для одного транспортного засобу, з позначенням цих місць дорожніми знаками та відповідною розміткою.           

 1. Відповідальність платників збору

9.1. Платники збору несуть відповідальність за правильність визначення суми збору, що підлягає сплаті до бюджету, повноту і своєчасність перерахування збору, та за своєчасність подання податкових декларацій в порядку, визначеному Податковим кодексом України.

9.2. Платники збору несуть відповідальність за дотримання вимог чинного законодавства щодо організації та ведення діяльності з паркування транспортних засобів.

 1. Контроль

10.1. Контроль за повнотою, правильністю та своєчасністю сплати збору за місця паркування транспортних засобів здійснюється органом державної фіскальної служби за місцезнаходженням об’єкту оподаткування.

 

Секретар міської ради                                                                   Л.І.Дудка

 

 Додаток № 2

  до рішення ХХ сесії
Вовчанської міської ради VІІ скликання
від 27 січня 2017 р. № 5-VII

 

 

 ПЕРЕЛІК

земельних ділянок, спеціально відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів

 

№ з/п

Адреса розміщення земельної ділянки

Назва суб’єкту господарювання, в експлуатації якого знаходиться земельна ділянка

Загальна площа земельної ділянки, кв. метрів

Кількість місць для паркування (автомобілів)

1

Вул. Авіаційна, біля продовольчого магазину

ФОП

Шеремет Тетяна Олександрівна

40

4

2

Вул. Торгова, біля медичного центру

ФОП

Черваньов Сергій Володимирович

50

5

3

Вул. Колокольцова, біля кафе «Альонушка»

ФОП

Черваньов Сергій Володимирович

60

6

4

Вул. Колокольцова, біля аптеки «Здоров’я»

ФОП

Демченко Світлана Миколаївна

20

2

5

Вул. Авіаційна, біля кафе «Сокіл»

ФОП

Демченко Світлана Миколаївна

20

2

6

Вул. Соборна, біля кафе «Талісман»

ФОП

Брауде Володимир Ілліч

40

4

РАЗОМ

230

23


Секретар міської ради                                                                       Л.І.Дудка

УКРАЇНА
ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
ХХ  СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ 

 

Від 27 січня 2017 р.                                                                 проект № 6-VІІ

Про скасування рішень Вовчанської міської ради щодо акцизного податку

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій питання скасування рішень Вовчанської міської ради щодо акцизного податку, керуючись ст. 7, ст. 8, ст. 9, пп. 12.3.1 п. 12.3, пп. 12.4.1, 12.4.3 п. 12.4 ст. 12 розділу І Податкового кодексу України, зі змінами, внесеними Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році», ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Скасувати рішення V сесії VІI скликання І пленарного засідання № 20-VІI від 29.01.2016 р. «Про встановлення ставок акцизного податку для суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю підакцизними товарами на території м. Вовчанська та с. Плетенівка» та рішення ХІ сесії VІI скликання № 8.10-VІI від 08.07.2016 р. «Про внесення змін до рішення V сесії VІI скликання І пленарного засідання від 29.01.2016 р. № 20-VІI «Про встановлення ставок акцизного податку для суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю підакцизними товарами на території м. Вовчанська та с. Плетенівка».
 2. Оприлюднити дане рішення у визначений законом спосіб.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії Коростиченко І.А.) та постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.).

 

Вовчанський міський голова                                                   В.С.Шевченко

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

від 27 січня 2016 року                                                              проект № 7-VII

 

Про внесення змін до штатного розпису Вовчанського відділу благоустрою міста з 1 січня 2017 року

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій питання внесення змін до штатного розпису Вовчанського відділу благоустрою міста з 1 січня 2017 року, керуючись ст. 7, ст. 8 Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», пп. 2) п. 1, пп. 2) п. 13 розділу І Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», постановою КМУ «Про оплату праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», постановою КМУ «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», ст. 26, 59, 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Внести зміни до штатного розпису Вовчанського відділу благоустрою міста, затвердженого рішенням ХІХ сесії VII скликання від 23.12.2016 р. № 17-VII «Про затвердження штатного розпису Вовчанського відділу благоустрою з 1 січня 2017 року» (Додаток №1).
 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.).

Вовчанський міський голова                                            В.С.Шевченко

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

від 27 січня 2017 року                                                            проект  № 8-VII

Про внесення змін до штатного розпису Вовчанської міської ради VII скликання з 1 січня 2017 року

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій питання внесення змін до штатного розпису Вовчанської міської ради VII скликання з 1 січня 2017 року, керуючись ст. 7, ст. 8 Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», пп. 2) п. 1, пп. 2) п. 13 розділу І Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», постановою КМУ «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», Наказом Міністерства праці України «Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів», ст. 26, 59, 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Внести зміни до штатного розпису Вовчанської міської ради VII скликання, затвердженого рішенням ХІХ сесії VII скликання від 23.12.2016 р. № 16-VII «Про затвердження штатного розпису Вовчанської міської ради VII скликання з 1 січня 2017 року» (Додаток №1).
 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.)

         

Вовчанський міський голова                                                 В.С.Шевченко

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА

ХХ  СЕСІЯ  VІI СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

27  січня   2017  року                                                                проект №  9-VII

Про внесення змін до  міського бюджету на 2017 рік

Внести зміни до рішення № 10-УІІ від 23.12.2016 року «Про міський бюджет на 2017 рік», керуючись статтею 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Визначити на 2017 рік:
 • доходи міського бюджету у сумі 29692,5 тис. грн., в тому числі доходи загального фонду міського бюджету 28574,2 тис. грн., доходи спеціального фонду міського бюджету 1118,3 тис. грн. згідно з додатком № 1 до цього рішення;
 • видатки  міського бюджету у сумі 30788,2 тис. грн., в тому числі видатки загального фонду міського бюджету 24251,7 тис. грн., видатки спеціального фонду міського бюджету 6536,5 тис. грн.
 • профіцит міського бюджету у сумі – 4359,4 тис. грн. згідно з додатком 7 до цього рішення.;
 • дефіцит міського бюджету – 5418,7 тис. грн. згідно з додатком 7 до цього рішення.
 1. Затвердити розподіл видатків коштів міського бюджету на 2017 рік за типовою відомчою, тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів, у тому числі по загальному фонду 24251,7 тис. грн. та спеціальному фонду 6536,5 тис. грн. згідно з додатком № 2 до цього рішення.
 2. Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів міського бюджету у сумі 20,0 тис. грн.
 3. Затвердити на 2017 рік міжбюджетні трансферти в сумі 309,4 тис. грн.. згідно з додатком № 3 до цього рішення.
 4. Затвердити на 2017 рік перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку згідно з додатком № 4 до цього рішення.
 5. Затвердити на 2017 рік резервний фонд міського бюджету у сумі 20,0 тис. грн.
 6. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду міського бюджету на 2017 рік за їх економічною структурою:

оплата праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

поточні трансферти населенню;

поточні трансферти місцевим бюджетам.

 1. Затвердити в складі видатків міського бюджету кошти на реалізацію місцевих програм у сумі 30788,2 тис. грн. згідно з додатком № 5 до цього рішення.
 2. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право міській раді, в особі його керівника, отримувати в управлінні Державної казначейської служби у Вовчанському районі у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України:

- позики на покриття тимчасових касових розривів міського бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

 1. Одержувачам коштів міського бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості із зазначених видатків. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань, згідно з додатком № 6 до цього рішення.
 2. Установити, що у загальному фонді міського бюджету на 2017 рік до доходів належать надходження, визначені статтею 69 Бюджетного кодексу України.
 3. Установити, що джерелами формування спеціального фонду міського бюджету на 2017 рік у частині доходів є надходження, визначені статтею 691 Бюджетного кодексу України.
 4. Установити, що джерелами формування спеціального фонду міського бюджету на 2017 рік у частині фінансування є надходження, визначені статтею 71 Бюджетного кодексу України.
 5. Розпорядники коштів місцевих бюджетів та одержувачі коштів міського бюджету беруть бюджетні зобов’язання та здійснюють видатки за загальним фондом бюджету тільки в межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисами, враховуючи необхідність виконання бюджетних зобов’язань минулих років, узятих в органах Державної казначейської служби України.

            Зобов'язання, взяті розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів без відповідних бюджетних асигнувань або з перевищенням повноважень, встановлених рішенням сесії міської ради про міський бюджет, не вважаються бюджетними зобов'язаннями і не підлягають оплаті за рахунок бюджетних коштів. Взяття таких зобов'язань є порушенням бюджетного законодавства.

За наявності простроченої заборгованості із заробітної плати, а також за спожиті комунальні послуги та енергоносії розпорядники та одержувачі бюджетних коштів в межах бюджетних асигнувань за загальним фондом не беруть бюджетні зобов'язання та не здійснюють платежі за іншими заходами, пов’язаними з функціонуванням бюджетних установ (крім захищених видатків бюджету), до погашення такої заборгованості.

 1. Установити, що керівники бюджетних установ, які фінансуються з міського бюджету, утримують чисельність працівників та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ у кошторисах, одержувачі бюджетних коштів – в межах планів використання бюджетних коштів та фактично одержаних обсягів валових доходів.
 2. Встановити, що внесення змін до міського бюджету на 2017 рік здійснюється за рішенням сесії міської ради у випадках передбачених Бюджетним кодексом України. Надати право міському голові у період між сесіями Вовчанської міської ради, за умови погодження з постійною комісією міської ради з питань бюджету, проводити розпорядженням розподіл та перерозподіл коштів міського бюджету, додаткових дотацій, субвенцій із державного бюджету та інших трансфертів, з наступним внесенням змін до рішення про міський бюджет.
 3. Установити, що комунальні підприємства міста  сплачують до загального фонду міського бюджету частину чистого прибутку (доходу), нормативи відрахувань встановлені рішенням Вовчанської міської ради від 25.09.2008 року № 4.1-V «Про встановлення нормативу відрахувань частини чистого прибутку (доходу) господарськими організаціями комунальної власності та організаціями з часткою комунальної власності».

Частина чистого прибутку (доходу) сплачується наростаючим підсумком щоквартальної фінансово-господарської діяльності у 2017 році.

Комунальні  підприємства міста подають Розрахунок частини чистого прибутку (доходу) разом з фінансовою звітністю, складеною відповідно до Положень (стандартів) бухгалтерського обліку, до органів державної податкової служби у строки, передбачені для подання декларації з податку на прибуток.

 1. Надати право голові Вовчанської міської ради укладати договори про міжбюджетні трансферти між міським бюджетом та іншими бюджетами.
 2. Додатки № 1,2,3,4,5,6,7 до цього рішення є його невід'ємною частиною.
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (Козлова В.В.).

Вовчанський міський голова                                           В.С.Шевченко

 

 

    Додаток № 1  до рішення XX сесії VII скликання Вовчанської міської ради
"Про внесення змін до  міського бюджету на 2017 рік" 
Доходи  бюджету Вовчанської міської ради на 2017 рік  
          (тис. грн.)/грн.
Код Найменування згідно
 з класифікацією доходів бюджету
Всього Загальний фонд Спеціальний фонд
Всього в т.ч. бюджет розвитку
10000000 Податкові надходження 18414250 18414250 0 0
11000000 Податки на доходи, податки на прибуток, податки на збільшення ринкової вартості 40600 40600 0 0
11020000 Податок на прибуток підприємств 40600 40600 0 0
11020200 Податок на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності 40600 40600 0 0
13000000 Збори та плата за спеціальне використання природних ресурсів  2700 2700 0 0
13010000 «Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів» 2700 2700 0 0
13010200 «Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів (крім рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів в частині деревини, заготовленої в порядку рубок головного користування)», 2700 2700 0 0
14000000 Внутрішні податки на товари та послуги 4582350 4582350 0 0
14040400 «Акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів»; 4582350 4582350 0 0
18000000 Місцеві податки 9101000 9101000 0 0
18010100 «Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об'єктів житлової нерухомості», 5750 5750 0 0
18010200 «Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об'єктів житлової нерухомості», 24250 24250 0 0
18010300 «Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об'єктів нежитлової нерухомості»; 143800 143800 0 0
18010400 «Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений  юридичними особами, які є власниками об'єктів нежитлової нерухомості»; 539500,00 539500 0 0
18010500 «Земельний податок з юридичних осіб»;   3007600 3007600 0 0
18010600 «Орендна плата з юридичних осіб»;   4121000 4121000 0 0
18010700 «Земельний податок з фізичних осіб»;   162200 162200 0 0
18010800 «Реструктурована сума заборгованості з плати за землю»;  0 0 0 0
18010900 «Орендна плата з фізичних осіб»;   980600 980600    
18011000 «Транспортний податок з фізичних осіб»; 30000 30000 0 0
18011100 «Транспортний податок з юридичних осіб»; 37500 37500 0 0
18020200 Збір за паркування транспортних засобів 48800 48800    
18050000 Інші податки та збори 4687600 4687600 0 0
18050300 Єдиний податок з юридичних осіб 565600 565600 0 0
18050400 Єдиний податок з фізичних осіб 3448700 3448700 0 0
18050500 «Єдиний податок з сільськогосподарських товаровиробників,  у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків»; 673300 673300 0 0
19000000 Інші податки та збори 63400   63400,00 0
19010100 Надходження від викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення  25% 41800   41800 0
19010200 Надходження від скидів забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти 25% 14700   14700 0
19010300 Надходження від розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об'єктах, крім розміщення окремих видів відходів як вторинної сировини 25% 6900   6900 0
20000000 Неподаткові надходження 1512700 457800 1054900 0
21000000 Доходи від власності та підприємницької діяльності 50200 50200 0 0
21010000 Частина чистого прибутку (доходу) державних або комунальних унітарних підприємств та їх об'єднань, що вилучається до відповідного бюджету, та дивіденди (дохід), нараховані на акції (частки, паї) господарських товариств, у статутних капіталах яких є державна або комунальна власність 0 0 0 0
21080900 Штрафні санкції за порушення законодавства про патентування, за порушення норм регулювання обігу готівки та про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг 0 0 0 0
21081100 Адміністративні штрафи та інші санкції 50200 50200 0 0
22000000 Адміністративні збори та платежі, доходи від некомерційної господарської діяльності 406900,00 406900,00 0 0
22010300 Адміністративний збір за проведення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань 500 500    
22012500 Плата за надання інших адміністративних послуг, що справляються за місцем надання послуг 173200 173200 0 0
22012600 Адміністративний збір за  державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень 700 700    
22080400 Надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності 3000 3000 0 0
22090100 Державне мито, що сплачується за місцем розгляду та оформлення документів, у тому числі за оформлення документів на спадщину і дарування 58000 58000 0 0
22090200 Державне мито не віднесене до інших категорій  82700 82700 0 0
22090400 Державне мито, пов'язане з видачею та оформленням закордонних паспортів (посвідок) та паспортів громадян України 88800 88800 0 0
24000000 Інші неподаткові надходження 2800 700 2100  
24060300 Інші надходження 700 700 0 0
24061900 Кошти, отримані від надання учасниками процедури закупівель забезпечення їх пропозиції конкурсних торгів, які не підлягають поверненню цим учасникам, у випадках, передбачених Законом України "Про здійснення державних закупівель" 0 0 0 0
24062000 Кошти, отримані від учасника - переможця процедури закупівлі під час укладання договору про закупівлю як забезпечення виконання цього договору, які не підлягають поверненню учаснику - переможцю 0 0 0 0
24062100 Грошові стягнення за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища внаслідок господарської та іншої діяльності 2100 0 2100 0
24170000 Надходження коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту 0 0    
25000000 Власні надходження бюджетних установ 1052800 0 1052800 0
25010100 Плата за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю 1052800 0 1052800 0
25010300 Плата за оренду майна бюджетних установ        
30000000 Доходи від операцій з капіталом        
31000000 Надходження від продажу основного капіталу     0 0
31010100 Кошти від реалізації скарбів, майна, одержаного державою або територіальною громадою в порядку спадкування чи дарування, безхазяйного майна, знахідок, а також валютних цінностей і грошових коштів, власники яких невідомі 0 0 0 0
31010200 Кошти від реалізації безхазяйного майна, знахідок, спадкового майна, майна, одержаного територіальною громадою в порядку спадкування чи дарування, а також валютні цінності і грошові кошти, власники яких невідомі     0 0
33000000 Надходження від продажу землі і нематеріальних активів   0    
33010100 Кошти від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення до розмежування земель державної та комунальної власності (крім земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що перебувають у державній власності, на яких розташовані об'єкти, які підлягають приватизації, та земельних ділянок, які знаходяться на території Автономної Республіки Крим)"   0    
40000000 Офіційні трансферти 9702100 9702100    
41030000 Субвенції 9702100 9702100    
41035000 Інша субвенція 9702100 9702100    
4103700 Субвенція з Державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів     0  
41031400 Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам  для реалізації проектів  в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України   0    
41031400 Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам  для реалізації проектів  в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України   0    
  Всього доходів 29692450 28574150 1118300 0
           
  Секретар ради                           Дудка Л.І.        

 

                      Додаток № 2
до рішення XХ  сесії VII скликання Вовчанської міської ради
"Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік"  
   
Код ТПКВКМБ /
ТКВКБМС2
Код ФКВКБ3 Найменування головного розпорядника, відповідального виконавця, бюджетної програми або напряму видатків
згідно з типовою відомчою/ТПКВКМБ /
ТКВКБМС
Загальний фонд Спеціальний фонд Разом  
Всього видатки споживання з них видатки розвитку Всього видатки споживання з них видатки розвитку з них  
оплата праці комунальні послуги та енергоносії оплата праці комунальні послуги та енергоносії бюджет розвитку  
 
01   Вовчанська міська рада                          
0100   Державне управління 3 490 000 3 490 000 2 271 400 141 300   10 000       10 000 10 000 3 500 000  
0100170 0111 Організаційне , інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сілької рад та їх виконавчих органів 3 490 000 3 490 000 2 271 400 141 300   10 000       10 000 10 000 3 500 000  
1000   Освіта 11 806 000 11 806 000 6 723 500 1 823 900   1 052 800 1 052 800         12 858 800  
0101010 0910 Дошкільна освіта 11 806 000 11 806 000 6 723 500 1 823 900   1 052 800 1 052 800         12 858 800  
3000   Соціальний захист та соціальне забезпечення 440 000 440 000                   440 000  
0103035 1070 Компенсаційні виплати  на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян 190 000 190 000                   190 000  
0103400 1090 Інші видатки на соціальний захист населення 200 000 200 000                   200 000  
0103141 1040 Соціальний захист та соціальне забезпечення, інші видатки 50 000 50 000                   50 000  
6000   Житлово-комунальне господарство 5 862 600 5 862 600 213 200 328 600   2 493 650       2 493 650 2 493 650 8 356 250  
0106052 0620 Забезпечення функціонування водопровідно-каналізаційного господарства 1 990 000 1 990 000       1 490 000       1 490 000 1 490 000 3 480 000  
0106060 0620 Благоустрій міст, сіл, селищ 3 872 600 3 872 600 213 200 328 600   1 003 650       1 003 650 1 003 650 4 876 250  
4000   Культура і мистецтво 100 000 100 000                   100 000  
0104030 0822 Філармонії, музичні колективи і ансамблі та інші мистецькі заклади та заходи 100 000 100 000                   100 000  
5000   Фізична культура і спорт 100 000 100 000                   100 000  
0105041 0810 Фінансова підтримка комунальних спортивних споруд 100 000 100 000                   100 000  
6300   Будівництво           2 860 929       2 860 929 2 860 929 2 860 929  
0106310 0490 Реалізація заходів щодо інвестиційного розвитку територій           2 860 929       2 860 929 2 860 929 2 860 929  
7300   Сільське і лісове господарство, рибне господарство та мисливство 100 000 100 000                   100 000  
0107310 0421 Проведення заходів з землеустрою 100 000 100 000                   100 000  
6600   Транспорт, дорожнє господарство, зв'язок, телекомунікації та інформатика 1 772 600 1 772 600                   1 772 600  
0106650 0456 Утримання та розвиток інфраструктури доріг 1 772 600 1 772 600                   1 772 600  
7400   Інші послуги, пов'язані з економічною діяльністю 20 000 20 000                   20 000  
0107420 0490 Програма стабілізації та соціально-економічного розвитку територій 20 000 20 000                   20 000  
7600   Охорона навклишнього природного середовища та ядерна безпека 256 000 256 000                   256 000  
0107611 0511 Охорона і раціональне використання водних ресурсів 6 000 6 000                   6 000  
0107700 0540 Інші природоохоронні заходи 250 000 250 000                   250 000  
9100   Цільові фонди           79 251 79 251         79 251  
0109130 0513 Інша діяльність у сфері охорони навколишнього природного середовища                          
0109140 0540 Інша діяльність у сфері охорони навколишнього природного середовища           79 251 79 251         79 251  
8000   Видатки, не віднесені до основних груп 304 500 284 500       39 900       39 900 39 900 344 400  
0108010 0133 Резервний фонд 20 000                     20 000  
0108290 0180 Субвенція на утримання обєктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності обєктів спільного користування 30 300 30 300                   30 300  
0108600 0133 Інші видатки 15 000 15 000                   15 000  
0108800 0180 Інша субвенція 239 200 239 200       39 900       39 900 39 900 279 100  
                               
    Всього  24 251 700 24 231 700 9 208 100 2 293 800   6 536 530 1 132 051     5 404 479 5 404 479 30 788 230  
        Секретар ради                                     Л.І.Дудка              

 

    Додаток № 3                                                                                                                                                                
до рішення XX  сесії VII скликання Вовчанської міської ради
"Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік"
Міжбюджетні трансферти  з міського  бюджету  місцевим/державному бюджетам  на 2017 рік
       
Код бюджету Назва місцевого бюджету адміністративно-територіальної одиниці   Субвенції з  Вовчанського міського бюджету
Субвенція загального фонду на: Субвенція спеціального фонду на:
   
0100 Вовчанська міська рада    
6321600000 Бюджет міста Вовчанськ Програма "Шкільний автобус на 2016-2020 роки  
    102300  
6321600000 Бюджет м. Вовчанськ Програма діяльності редакції Вовчанського районного радіомовлення на 2017 рік  
    30300  
6321600000 Бюджет м. Вовчанськ «Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району на 2016-2018 роки»   
    38400  
6321600000 Бюджет м. Вовчанськ «Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району на 2016-2018 роки»   
    8000  
6321600000 Бюджет м. Вовчанськ Програма захисту прав дітей, подолання дитячої безпритульності та бездоглядності у Вовчанському районі на 2016-2020 роки  
    500  
6321610100 Бюджет м. Вовчанськ Програма "Підтримки закладів охорони здоровя у Вовчанському районі на 2016-2018 роки"  
    90000  
6321600000 Бюджет м. Вовчанськ   Програма соціально-економічного розвитку Вовчанського району на 2017 рік
      39900
  Всього 269500 39900
       
       
Секретар Вовчанської міської ради                               Дудка Л.І.    
       

                           

        Додаток № 4
до рішення ХX  сесії VII скликання Вовчанської міської ради
"Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік" 
 
Перелік обєктів, видатки на які будуть проводитися в  2017 році за рахунок коштів бюджету розвитку по бюджету  Вовчанської міської ради
Код ТПКВКМБ /
ТКВКБМС2
Код ФКВКБ3 Найменування головного розпорядника, відповідального виконавця, бюджетної програми або напряму видатків
згідно з типовою відомчою/ТПКВКМБ /
ТКВКБМС
Назва об’єктів відповідно  до проектно- кошторисної документації тощо Загальний обсяг фінансування будівництва  Відсоток завершеності  будівництва об'єктів на майбутні роки   Всього видатків на завершення будівництва об’єктів на майбутні роки  Разом видатків на поточний рік   
 
0100   Вовчанська міська рада            
0100170 0111 Організаційне , інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сілької рад та їх виконавчих органів Придбання  лазерного сканера 10 000     10 000  
0106052 0620 Забезпечення функціонування водопровідно-каналізаційного господарства Придбання турбокомпресору 350 000     350 000  
0106052 0620 Забезпечення функціонування водопровідно-каналізаційного господарства Придбання екскаватора 900 000     900 000  
0106052 0620 Забезпечення функціонування водопровідно-каналізаційного господарства Придбання  2-х свердловинних та 1-го напірного насосів 230 000     230 000  
0106052 0620 Забезпечення функціонування водопровідно-каналізаційного господарства Придбання комп"ютера 10 000     10 000  
0106060 0620 Благоустрій міст, сіл, селищ Придбання  бензокос 4 шт. 60 000     60 000  
0106060 0620 Благоустрій міст, сіл, селищ Придбання будиночка діда Мороза 100 300     100 300  
0106060 0620 Благоустрій міст, сіл, селищ Придбання подрібнювача щепи 100 000     100 000  
0106060 0620 Благоустрій міст, сіл, селищ Придбання обладнання для проведення поточного ремонту доріг 250 000     250 000  
0106060 0620 Благоустрій міст, сіл, селищ Придбання міні-пилорами 40 000     40 000  
0106060 0620 Благоустрій міст, сіл, селищ Придбання трактору Білорусь-320 МУ зі щіткою та відвалом 350 000     350 000  
0106060 0620 Благоустрій міст, сіл, селищ Придбання дитячих майданчиків 103 350     103 350  
0108800 0180 Субвенція на утримання обєктів спільного користування  чи ліквідацію негативних наслідків  діяльності обєктів  спільного користування На придбання книг для сектору культури 39 900     39 900  
0106310 0490 Реалізація заходів щодо інвестиційного розвитку територій Будівництво  КНС1, КНС2 самопливної та напірної каналізації м. Вовчанськ Харківської області, 1-й пусковий комплекс КНС1 (Пролетарське поле) мережі самопливної та напірної каналізації 2 645 100     2 645 100  
0106310 0490 Реалізація заходів щодо інвестиційного розвитку територій Будівництву комплексу по поводженню з відходами на території Симонівської (колишньої Першої Червоноармійської) сільської ради Вовчанського району (поза межами населеного пункту) 72 000     72 000  
0106310 0490 Реалізація заходів щодо інвестиційного розвитку територій коригування робочого проекту «Реконструкція ясел-садка №1 по вул.. Пролетарське поле, 11, у м. Вовчанську Харківської області»; 15 000     15 000  
0106430 0490 Реалізація заходів щодо інвестиційного розвитку територій внесення змін до генерального плану м. Вовчанськ; 70 000     70 000  
0107310 0421 Реалізація заходів щодо інвестиційного розвитку територій Проведення заходів з землеустрою виготовлення проектної документації по землі та проведення експертної оцінки землі  58 829     58 829  
    Всього    5 404 479 0,0 0,0 5 404 479  
   
                                                                                     Секретар міської ради                                                            Л.І.Лудка
          Додаток № 5
до рішення XX  сесії VII скликання Вовчанської міської ради
"Про внесення змін до міського бюджету  на 2017 рік"
   
Перелік місцевих програм, які фінансуватимуться за рахунок коштів
  міського бюджету  у 2017 році
              грн.    
  Код ТПКВКМБ /
ТКВКБМС2
Код ФКВКБ3 Найменування головного розпорядника, відповідального виконавця, бюджетної програми або напряму видатків
згідно з типовою відомчою/ТПКВКМБ /
ТКВКБМС
Найменування місцевої (регіональної) програми Загальний фонд Спеціальний фонд Разом загальний та спеціальний фонди    
           
  0100100   Вовчанська міська рада Програма економічного і соціального розвитку м. Вовчанська на 2016-2022 роки 23 315 700,0 6 456 779,0 29 772 479,0    
  0104030 0822 Філармонії, музичні колективи і ансамблі та інші мистецькі заклади та заходи Культурно-мистецькі заходи на 2017 рік 100 000,0 0,0 100 000,0    
  0108010 0133 Резервний фонд Використання коштів резервного фонду бюджету на 2017 рік 20 000,0 0,0 20 000,0    
  0107420 0490 Програма стабілізації та соціально-економічного розвитку територій Проведення робіт по оцінці  майна та експертні звіти по комунальному майну 20 000,0 0,0 20 000,0    
  0107611 0511 Охорона і раціональне використання водних ресурсів Природоохоронна програма, щодо покращення екологічного стану в м. Вовчанськ в 2017 році 6 000,0 0,0 6 000,0    
  0107700 0540 Інші природоохоронні заходи Природоохоронна програма, щодо покращення екологічного стану в м. Вовчанськ в 2017 році 250 000,0 0,0 250 000,0    
  0109140 0540 Інша діяльність у сфері охорони навколишнього природного середовища Природоохоронна програма, щодо покращення екологічного стану в м. Вовчанськ в 2016 році 0,0 79 751,0 79 751,0    
  0106060 0620 Благоустрій міст, сіл, селищ Програма поводження з безпритульними тваринами вм Вовчансьу на 2016-2022 роки 50 000,0 0,0 50 000,0    
  0103035 1070 Компенсаційні виплати  на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян Програма соціального  захисту та соціального забезпечення населення міста на 2017 рік 190 000,0 0,0 190 000,0    
  0103400 1090 Інші видатки на соціальний захист населення Програма соціального  захисту та соціального забезпечення населення міста на 2017 рік 200 000,0 0,0 200 000,0    
  0105041 0810 Фінансова підтримка комунальних спортивних споруд Програма розвитку фізичної культури і спорту у м. Вовчанськ, Харківської області на 2016-2020 роки 100 000,0 0,0 100 000,0    
      Всього:    24 251 700,0 6 536 530,0 30 788 230,0    
                   
                                                                           Секретар Вовчанської міської ради                             Дудка Л.І.    

 Додаток № 6                

 до рішення XX сесії VII скликання 

Вовчанської міської ради  «Про внесення змін до міського бюджету  на 2017 рік»   

 

  Ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках на 2017 рік.

Код ТПКВКМБ /
ТКВКБМС2

Код ФКВКБ3

Найменування головного розпорядника, відповідального виконавця, бюджетної програми або напряму видатків
згідно з типовою відомчою/ТПКВКМБ /
ТКВКБМС

Ліміти споживання, в т. ч.

електро-

енергія

тепло-

постачання

водопос-

тачання

та водовідведення

 

природний газ

Дрова

Вугілля

 

 кВт /год.

Г.кал

М3

М3

М3

тонн

0100170

0111

Організаційне , інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сілької рад та їх виконавчих органів

8294

56,777

208

0

0

0

0101010

0910

Дошкільна освіта

236993

473,257

6828,4

 

16

17

0106060

0620

Благоустрій міст, сіл, селищ

390000

0

0

0

0

0

 

 

Разом:

635287

530,034

7036,4

0

16

17

 

       Секретар міської ради                                            Л.І.Дудка

      Додаток № 7
до рішення  XX  сесії VII скликання
Вовчанської міської ради "Про  внесення змін до міськго бюджету на 2017 рік»" 
           
           
Фінансування міського бюджету на 2017 рік
           
           
Код Найменування
згідно з класифікацією фінансування
бюджету
Всього Загальний
фонд
Спеціальний  фонд
Всього в т.ч. бюджет
 розвитку
  Загальне фінансування 1059363 -4359367 5418730 5404479
200000 Внутрішнє фінансування 1059363 -4359367 5418730 5404479
208000 Фінансування за рахунок
зміни залишків коштів бюджету 
1059363 -4359367 5418730 5404479
208100 На початок періоду  1061025 829283 231742 215829
208200 На кінець періоду  1662   1662  
  Всього залишків коштів, спрямованих на видатки 1059363 829283 230080 215829
208400 Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду)   -5188650 5188650 5188650
600000 Фінансування за активними операціями 1059363 -4359367 5418730 5404479
602000 Зміни обсягів бюджетних коштів 1059363 -4359367 5418730 5404479
602100 На початок періоду  1061025 829283 231742 215829
602200 На кінець періоду  1662   1662  
  Всього залишків коштів, спрямованих на видатки 1059363 829283 230080 215829
602400 Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду)   -5188650 5188650 5188650
           
           
  Секретар ради                                                                                        Л.І.Дудка  

                                                                                                    

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ХХ   СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

    Від 27 січня   2017 р.                                                    проект № 10 - VIІ

 

Про внесення змін та доповнень до Регламенту Вовчанської міської ради VIІ скликання

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій доповідну записку провідного спеціаліста Вовчанської міської ради Хайло Н.А. міському голові № 3 від 16.01.2017 року стосовно внесення змін та доповнень до Регламенту Вовчанської міської ради VIІ скликання, затвердженого рішенням ІІ пленарного засідання ІІ (позачергової)   сесії Вовчанської міської ради VIІ скликання № 2-VIІ, від 15.12.2015 року, відповідно до Закону України «Про прокуратуру», Закону України «Про Державний Гімн України», ч. 20 п. 4 ст. 42, ст.46, 59 Закону  України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада 

В И Р І Ш И Л А  :

1.Внести до Регламенту Вовчанської міської ради VIІ скликання, затвердженого рішенням ІІ пленарного засідання ІІ (позачергової)   сесії Вовчанської міської ради VIІ скликання № 2-VIІ, від 15.12.2015 року зміни та доповнення, а саме:

1.1.Замінити у п. 2 ст.1.3. слова «прокурор району» на слова  «працівники прокуратури».

1.2.Доповнити    статтю 2.2 Регламенту підпунктами 2.1. та 2.2., а саме:  

2.1. Позачергова сесія із зазначенням проекту порядку денного скликається міським головою за необхідності.

Повідомлення про скликання позачергової сесії публікується в офіційному друкованому виданні  міської ради газеті або розміщується на офіційному сайті  міської ради в мережі Інтернет не пізніше ніж за один день до початку сесії. Розміщення проектів рішень позачергової сесії забезпечується безпосередньо перед початком пленарного засідання.

У разі виникнення надзвичайних ситуацій (стихійного лиха у місті чи районах міста, введення надзвичайного положення чи військового положення) міська рада збирається без скликання не пізніше чотирьох годин із моменту їх оголошення для проведення позачергової сесії міської ради.

 2.2. Для розгляду електронної петиції, що набрала необхідну кількість підписів, сесія скликається протягом строку, встановленого для її розгляду.

1.3. Доповнити   статтю 2.4.  пункт 5, а саме:

п.5. Кожне пленарне засідання сесії міської ради розпочинається і завершується виконанням Державного Гімну України.

1.4. Змінити п. 5 статті 2.6. виклавши його в такий редакції: «Проекти рішень сесії ради перевіряються на відповідність вимогам діючого законодавства спеціалістом ради, на якого покладені ці обов’язки, відповідно до посадової інструкції».

1.5. Змінити у п. 6 статті 2.6. слово «юрист» на «спеціаліст».

1.6. В п. 6 ст. 2.9. змінити слово «можуть» на «обов’язково» та замінити текст «в засобах масової інформації» на слова «на офіційному веб-сайті ради, де розміщуються в день голосування і зберігаються протягом необмеженого  строку.»  

1.7. Пункт 21 ст. 3.3. викласти в наступній редакції:

«видає розпорядження в межах своїх повноважень. У випадках передбачених діючим законодавством розпорядження голови видані  у міжсесійний період затверджуються на сесії міської ради». 

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії Коростиченко І.А.)

 Вовчанський міський голова                               В.С.Шевченко

 

                                                                  

УКРАЇНА

  ХХ  СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р  І Ш Е Н Н Я

      Від  27 січня   2017 року                                                проект №  12-VIІ

Про затвердження  рішень виконавчого комітету

Вовчанської міської ради VІІ скликання, виданих у міжсесійний період з 23 грудня 2016  року по 27 січня   2017 року  

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій питання стосовно затвердження  рішень виконавчого комітету Вовчанської міської ради VІІ скликання, враховуючи положення Закону України «Про доступ до публічної інформації», керуючись ст.26, 28, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.п.3,21 ст.3.3 Регламенту міської ради VІІ скликання, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 1. Затвердити рішення виконавчого комітету Вовчанської міської ради VІІ скликання, виданих у міжсесійний період з 23 грудня  2016  року по 27 січня 2017 року    (перелік рішень виконкому додається).
 1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії Коростиченко І.А.)

Вовчанський міський голова                                         В.С.Шевченко

                                                                  

УКРАЇНА

ХХ СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р  І Ш Е Н Н Я 

        Від 27 грудня  2017 року                                     проект № 13.1- VIІ

Про затвердження розпорядження Вовчанського міського голови про преміювання працівників Вовчанської міської ради,  виданих у міжсесійний період з   23 грудня  2016 року по 27 січня   2017 року

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій питання стосовно затвердження розпоряджень міського голови Вовчанської міської ради VІІ скликання, враховуючи положення Закону України «Про доступ до публічної інформації», керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.п. 3, 21 ст.3.3 Регламенту міської ради VІІ скликання, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 1. Затвердити розпорядження Вовчанського міського голови про преміювання працівників Вовчанської міської ради, виданих  у міжсесійний період з 23 грудня  2016 року по 27 січня 2017 року (додається).
 2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії   Коростиченко І.А.)

Вовчанський міський голова                                                     В.С.Шевченко

                                                                  

УКРАЇНА

ХХ СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р  І Ш Е Н Н Я

 

Від 27 січня   2017 року                                        проект №  13.2- VIІ

 

Про затвердження розпорядження Вовчанського міського голови про преміювання міського голови та заступників Вовчанського міського голови, видані у міжсесійний період з   23 грудня     2016 року по 27 січня 2017 року

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій питання стосовно затвердження розпоряджень міського голови Вовчанської міської ради VІІ скликання, враховуючи положення Закону України «Про доступ до публічної інформації», керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.п. 3, 21 ст.3.3 Регламенту міської ради VІІ скликання, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

 1. Затвердити розпорядження Вовчанського міського голови про преміювання міського голови та заступників Вовчанського міського голови,   видані  у міжсесійний період з  23 грудня  2016 року по 27 січня 2017 року    (додається).
 2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії       Коростиченко І.А.)

 

Вовчанський міський голова                                                     В.С.Шевченко

 

  

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ХХ   СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

    Від 27 січня   2017 р.                                              проект № 14 - VIІ

Про внесення змін до рішення ІІ (позачергової) сесії І пленерне засідання VІІ скликання  від 10.12.2015 року № 5- VІІ «Про затвердження    складу постійних депутатських комісій Вовчанської  міської  ради  VІІ скликання» 

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій постанову Вовчанської міської виборчої комісії від 06.12.2016 року № 33,     відповідно до пп.2,3 ст.. 4, п.1 ст. 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» ст..47, п. 1, п.2 ст.  49, 59 Закону  України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада    

В И Р І Ш И Л А  :

1.Внести зміни до рішення  ІІ (позачергової) сесії І пленерне засідання VІІ скликання  від 10.12.2015 року № 5- VІІ «Про затвердження    складу постійних депутатських комісій Вовчанської  міської  ради  VІІ скликання»   а саме:

1.1.Виключити зі складу постійної депутатської комісії з питань економічного і соціального розвитку міста, соціального захисту, медичного обслуговування населення, з гуманітарних питань, питань молодіжної політики та спорту, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями  депутата Зарубіна Івана Васильовича в зв’язку з достроковим припиненням його повноважень як депутата Вовчанської міської ради VІІ скликання.

1.2. Ввести до складу постійної депутатської комісії з питань економічного і соціального розвитку міста, соціального захисту, медичного обслуговування населення, з гуманітарних питань, питань молодіжної політики та спорту, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями депутата Черкас Наталю Володимирівну, яка була обрана депутатом міської ради в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Партії «Відродження».

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування  (голова комісії Коростиченко І.А.).              

    Вовчанський міський голова                                              В.С.Шевченко

                                                     

 УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

   ХХ  СЕСІЯ  VІІ   СКЛИКАННЯ

Р  І Ш Е Н Н Я

від  27 січня   2017 року                                                    проект № 15 - VIІ                                 

Про  затвердження    Протоколу постійної депутатської комісії з питань економічного і соціального розвитку міста, соціального захисту, медичного обслуговування населення, з гуманітарних питань, питань молодіжної політики та спорту, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями Вовчанської міської ради VIІ  скликання  

         Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій питання затвердження Протоколу постійної депутатської комісії з питань економічного і соціального розвитку міста, соціального захисту, медичного обслуговування населення, з гуманітарних питань, питань молодіжної політики та спорту, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями Вовчанської міської ради VIІ  скликання,  відповідно до ст. 26 п.1 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», Вовчанська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

 1. Затвердити  Протокол постійної депутатської комісії з питань економічного і соціального розвитку міста, соціального захисту, медичного обслуговування населення, з гуманітарних питань, питань молодіжної політики та спорту, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями Вовчанської міської ради VIІ  скликання    про обрання голови, заступника голови та секретаря постійних депутатських комісій. ( Додаток №1 ).
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування  (голова комісії Коростиченко І.А.).              

  Вовчанський міський голова                                        В.С. Шевченко

                                                                                                    

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ХХ   СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

    Від 27 січня   2017 р.                                                    проект № 16 - VIІ

Про внесення змін до  рішення ІІ (позачергової) сесії І пленарне засідання VІІ  скликання від 10.12.2015 року № 6-VІІ «Про закріплення депутатів Вовчанської міської ради УІІ скликання за  виборчими  округами» 

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій постанову Вовчанської міської виборчої комісії від 06.12.2016 року № 33,     відповідно до пп.2,3 ст.. 4, п.1 ст. 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» ст..47, п. 1, п.2 ст.  49, 59 Закону  України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада    

В И Р І Ш И Л А  :

1.Внести зміни до рішення  рішення ІІ (позачергової) сесії І пленарне засідання VІІ  скликання від 10.12.2015 року № 6-VІІ «Про закріплення депутатів Вовчанської міської ради УІІ скликання за  виборчими  округами»,   а саме:       

1.1.Закріпити  депутата Черкас Наталю Володимирівну, яка була обрана депутатом міської ради в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Партії «Відродження» за виборчим округом № 9, в зв’язку з достроковим припиненням повноважень Зарубіна Івана Васильовича  як депутата Вовчанської міської ради VІІ скликання.

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування  (голова комісії Коростиченко І.А.).              

    Вовчанський міський голова                                              В.С.Шевченко

 

 

УКРАЇНА                 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ХХ    СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

    Від 27 січня 2017 року                                         проект  №  17- VIІ

Про план роботи Вовчанської міської ради VIІ скликання на 2017 рік

            Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій проект плану роботи Вовчанської міської ради VIІ скликання на 2017 рік, відповідно до п.п. 7 п.1 ст. 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А  :

 1. Затвердити план роботи Вовчанської міської ради VIІ скликання на 2017 рік. (Додається).
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії Коростиченко І.А.).        

    Вовчанський міський голова                                              В.С.Шевченко

                                                            

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХ   СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

    Від  27 січня  2017 року                                                  ПРОЕКТ  № 18.1 -VIІ

Про прийняття до комунальної власність Вовчанської територіальної громади   водогону центрального водопостачання   

              Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій звернення голови кооперативу «Родник» Куценка С.М., керуючись п. 30 ч.1 ст. 26; ст.. 59, ст.. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А  :

 1. Прийняти безоплатно до комунальної власності Вовчанської  територіальної громади   водогін центрального водопостачання від кооперативу «Родник» міста Вовчанська (від вул. Пролетарської по вул. Широкій до колодязя на перехресті вул. Широка, Молодіжна. Від колодязя на перехресті вулиць Широка по вул. Селянській. Від колодязя перехрестя вулиці Широкої – Молодіжної до вулиці Харківської. Від колодязя перехрестя вул. Блюхера – Молодіжна до перехрестя Харківська - Фонтанна) протяжністю 2500 пог. м., загальною вартістю 111200,00 гривень.  
 2. Передати водогін, зазначений в п. 1 цього рішення,  комунальному підприємству «Вовчанськ» на баланс та обслуговування, залишивши його у власності Вовчанської територіальної громади.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, ЖКГ, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку  (голова комісії  І.В.Кулаков).      

         Вовчанський міський голова                                         В.С.Шевченко

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

 

 

від 27 січня 2016 року                                             проект   № 18.2-VII

 

Про передачу на баланс комунальному підприємству «Вовчанськ» основних засобів

        Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій пояснювальну записку провдного спеціаліста Вовчанської міської ради Мешкової О.А., з метою приведення у відповідність до законодавства України належне утримання основних засобів, відповідно до   ст. 59, п.п.1 п.9, п.5 ст. 59, ст.. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»,  міська рада

 В И Р І Ш И Л А:

 1. Передати на баланс комунальному підприємству «Вовчанськ» основні засоби, а саме:

 - спортивний інвентар (інв. № 10330034 та № 10330047), розташований за адресою: вул. Господарська та на перехресті вулиць Надії Волкової і Обозної;

- килим борцівський «Олімпійський» 1 шт.;

- Ноутбук Dell Inspiron 3558 1 шт.;

- снігозбиральні  машини Expert Garden-29000 2 шт. 

 1. Керівнику комунального підприємства «Вовчанськ» Дедещенку Ю.О. вжити заходи щодо постановки на баланс підприємства майна, згідно до вимог чинного законодавства України.
 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, ЖКГ, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку (голова комісії Кулаков І.В.).

 

       Вовчанський міський голова                                            В.С.Шевченко

                                                                                                    

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ХХ   СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

    Від 27 січня   2017 р.                                              проект № 18.3 - VIІ

 

 Про внесення змін до рішення ІХ  сесії VIІ скликання № 6.9- VIІ від 03.06.2016 року «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів на території Вовчанської міської ради Харківської області та складу конкурсної комісії з питань організації та проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з  вивезення рідких побутових відходів»

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій питання внесення змін до рішення ІХ  сесії VIІ скликання № 6.9- VIІ від 03.06.2016 року «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів на території Вовчанської міської ради Харківської області та складу конкурсної комісії з питань організації та проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з  вивезення рідких побутових відходів»,   ст..47, п. 1, п.2 ст.  49, 59 Закону  України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада    

В И Р І Ш И Л А  :

 

1.Внести зміни до рішення   ІХ  сесії VIІ скликання № 6.9- VIІ від 03.06.2016 року «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів на території Вовчанської міської ради Харківської області та складу конкурсної комісії з питань організації та проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з  вивезення рідких побутових відходів»   а саме:

1.1.Виключити зі складу конкурсної комісії по організації та проведенню конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів Невмержицького Сергія Анатолійовича – спеціаліста І категорії Вовчанської міської ради; 

1.2. Ввести до складу конкурсної комісії по організації та проведенню конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів провідного спеціаліста   відділу державного архітектурно-будівельного контролю Вовчанської міської ради Хайло Наталію Анатоліївну.

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування  (голова комісії Коростиченко І.А.).              

    Вовчанський міський голова                                              В.С.Шевченко

 

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХ   СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я 

    Від  27 січня 2017 року                                                       проект № 18.4  - VIІ 

Про затвердження Порядку проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення (збирання, зберігання, перевезення) твердих побутових відходів на території Вовчанської міської ради Харківської області та складу конкурсної комісії з питань організації та проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з  вивезення (збирання, зберігання, перевезення) твердих побутових відходів

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій питання затвердження Порядку проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення (збирання, зберігання, перевезення) твердих побутових відходів на території Вовчанської міської ради Харківської області та складу конкурсної комісії з питань організації та проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з  вивезення (збирання, зберігання, перевезення) твердих побутових відходів, відповідно до пп.6 п.а ч.1 ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.7, 27 Закону України «Про житлово-комунальні послуги»,  Порядку проведення конкурсу з надання послуг з вивезення побутових відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 р. №1173, постанови Кабінету Міністрів України від 10.12.2008р. № 1070 “Про затвердження правил надання послуг з вивезення побутових відходів” та з метою забезпечення належного санітарного стану та удосконалення системи поводження з відходами на території Вовчанської міської ради, Вовчанська міська рада         

В И Р І Ш И Л А:

 1. Затвердити  Порядок  проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення (збирання, зберігання, перевезення) твердих побутових відходів на території Вовчанської міської ради Харківської області    згідно з додатком № 1.
 2. Затвердити склад конкурсної комісії по організації та проведенню конкурсу згідно з додатком №
 3. Виконавчому комітету Вовчанської міської ради:

3.1. Підготувати конкурсну документацію;

     3.2. Оприлюднити конкурсні умови на офіційному сайті Вовчанської міської ради.

     3.3. Провести конкурс по відбору підприємств для надання послуг з  вивезення

           (збирання, зберігання, перевезення) твердих побутових відходів. 

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, житлового-комунального  господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв’язку (голова комісії  Кулаков І.В.).  

 

Вовчанський міський голова                                           В.С.Шевченко  

 

 Додаток № 1

До рішення сесії

Вовчанської міської ради

№     від 27 січня 2017р.

 

 

Порядок проведення конкурсу на надання послуг

з вивезення (збирання, зберігання,  перевезення) твердих побутових відходів

 

 1. Цей Порядок визначає процедуру підготовки та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення (збирання, зберігання, перевезення) твердих побутових відходів на території Вовчанської міської ради (далі — конкурс).
 2. Поняття, що використовуються у цьому Порядку, вживаються у значенні, наведеному у Законах України «Про житлово-комунальні послуги», «Про відходи», Порядку проведення конкурсу з надання житлово-комунальних послуг, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005р. №631, Правилах надання послуг з вивезення побутових відходів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2008р. №1070.

Основні терміни, що використовуються в цих Правилах:

конкурсна документація — комплект документів, які надсилаються організатором конкурсу його учасникам для підготовки конкурсної пропозиції;

конкурсна пропозиція — комплект документів, які готуються учасниками конкурсу згідно з установленими вимогами та подаються організаторам конкурсу;

організатор конкурсу – власник/балансоутримувач об’єктів благоустрою, житлових будинків або уповноважена ними особа;

учасник конкурсу — суб’єкти господарювання, які офіційно подали заявку про бажання взяти участь у конкурсі для надання послуг з вивезення побутових відходів;

відходи – будь-які речовини, матеріали і предмети, що утворюються у процесі людської діяльності і не мають подальшого використання за місцем утворення чи виявлення та яких їх власник повинен позбутися шляхом утилізації чи видалення;

тверді побутові відходи - відходи,  які утворюються в процесі
життя і діяльності людини і  накопичуються  у  житлових  будинках,
закладах  соцкультпобуту,  громадських,  навчальних,  лікувальних,
торговельних та  інших  закладах  (це  харчові  відходи,  предмети
домашнього вжитку,  сміття, опале  листя, відходи від прибирання і
поточного ремонту  квартир,  макулатура,  скло,  метал,  полімерні
матеріали  тощо)  і  не мають подальшого використання за місцем їх
утворення;

 виробник відходів – фізична або юридична особа, діяльність якої призводить до утворення відходів;

поводження з відходами – дії, спрямовані на запобігання утворенню відходів, їх збирання, перевезення, зберігання, оброблення, видалення, знешкодження і захоронення, включаючи контроль за цими операціями та нагляд за місцями видалення;

об’єкти поводження з відходами – місця чи об’єкти, що використовуються для збирання, зберігання, оброблення, утилізації, видалення, знешкодження та захоронення відходів;

спеціально відведені місця чи об’єкти – місця чи об’єкти (місця розміщення відходів, сховища, полігони, комплекси, споруди, ділянки надр тощо), на використання яких отримано дозвіл спеціально уповноважених органів на видалення відходів чи здійснення інших операцій з відходами;

операції поводження з відходами – збирання, перевезення, зберігання, оброблення (перероблення), утилізація, видалення, знешкодження і захоронення відходів;

централізоване водовідведення – послуга, спрямована на задоволення потреб споживача у відведенні стічних вод, яка надається виконавцем з використанням внутрішньо будинкових централізованих систем водовідведення.

 1. Учасниками конкурсу можуть бути суб’єкти господарювання, установчими документами яких передбачено провадження діяльності у сфері поводження з твердими побутовими відходами і які можуть забезпечити виконання обов’язків, визначених у частині другій статті 21 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

Кількість учасників конкурсу не обмежується.

 1. Підготовка та проведення конкурсу, конкурсної документації забезпечується виконавчим комітетом Вовчанської міської ради у порядку, встановленому законом.
 2. Конкурсна документація повинна містити таку інформацію:

1) найменування, місцезнаходження організатора конкурсу;

2) підстава для проведення конкурсу(дата та номер рішення міської ради);

3) місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів;

4) кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

— наявність матеріально-технічної бази;

— вартість надання послуг;

— досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів;

— наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації;

— наявність ліцензії на провадження господарської діяльності із збирання і заготівлі окремих видів відходів як вторинної сировини (у разі проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення вторинної сировини, що утворилася в результаті роздільного збирання побутових відходів);

5) обсяг послуг з вивезення (збирання, зберігання,  перевезення) твердих побутових відходів та вимоги щодо якості надання послуг згідно з критерієм, що визначається відповідно до Правил надання послуг з вивезення побутових відходів;

6) перелік документів, оригінали або копії яких подаються учасниками конкурсу для підтвердження відповідності учасників встановленим кваліфікаційним вимогам;

7) характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення (збирання, зберігання,  перевезення) твердих побутових відходів: розміри та межі певних територій міста Вовчанська та перелік розміщених у зазначених межах об’єктів утворення побутових відходів, середня відстань до об’єктів поводження з відходами та їх місцезнаходження.

Межі певних територій міста Вовчанська, де планується надавати послуги з вивезення твердих побутових відходів, визначає організатор конкурсу — у межах не менше одного району.

8) характеристика об’єктів утворення твердих побутових відходів за джерелами їх утворення:

8.1. Багатоквартирні житлові будинки:

—  загальна кількість будинків, у тому числі будинки з п'ятьма
і більше поверхами із сміттєпроводами,  кількість мешканців  таких
будинків;

 — відомості про балансоутримувачів будинків;

- наявність,  кількість, місцезнаходження, об'єм і належність
контейнерів (контейнерних майданчиків) для зберігання та  збирання
різних побутових відходів.

8.2. Одноквартирні житлові будинки:

— загальна кількість будинків, кількість мешканців таких будинків;

 - наявність, кількість, місцезнаходження, об'єм і належність
контейнерів (контейнерних майданчиків) для зберігання та збирання
різних побутових відходів;
     - характеристика під'їзних шляхів.

 8.3. Підприємства, установи та організації:

- загальна  кількість  та  перелік  підприємств,  установ  та
організацій,  їх  характеристика  (бюджетні  або  інші  споживачі),      місцезнаходження,      кількість,     об'єм, місцезнаходження та належність контейнерів.

9) характеристика, включаючи потужність, та місцезнаходження об’єктів поводження з  твердими побутовими відходами;

10) вимоги до конкурсних пропозицій;

11) критерії оцінки конкурсних пропозицій;

12) проведення організатором конкурсу зборів його учасників з метою надання роз’яснень щодо змісту конкурсної документації та внесення змін до неї;

13) способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій;

14) місце, дата та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями.

 1. Організатор конкурсу утворює комісію, до складу якої входять на паритетних засадах представники організатора конкурсу, підприємств житлово-комунального господарства, а також (за їх згодою) депутати міської ради, власників (їх об’єднань) або наймачів, користувачів, у тому числі орендарів житлових приміщень та земельних ділянок.

Головою конкурсної комісії призначається представник організатора конкурсу.

До складу конкурсної комісії не можуть входити представники учасника конкурсу та особи, що є його близькими родичами (чоловік, дружина, діти, батьки, брати, сестри, онуки, дід та баба).

 1. Передбачені конкурсною документацією умови проведення конкурсу є обов’язковими для конкурсної комісії та його учасників.
 2. Організатор конкурсу публікує в офіційних друкованих засобах масової інформації не пізніше ніж за 30 календарних днів до початку конкурсу оголошення про проведення конкурсу, яке повинне містити інформацію, передбачену підпунктами 1-4, 7-9, 13 пункту 5 цього Порядку, а також про способи і місце отримання конкурсної документації.
 3. Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій не може бути менший ніж 30 календарних днів з дати опублікування оголошення про проведення конкурсу.
 4. Організатор конкурсу протягом трьох робочих днів після надходження від учасника заявки про участь у конкурсі надає йому конкурсну документацію особисто або надсилає поштою.
 5. Учасник конкурсу має право не пізніше ніж за сім календарних днів до закінчення строку подання конкурсних пропозицій письмово звернутися за роз’ясненням щодо змісту конкурсної документації до організатора конкурсу.

Організатор конкурсу протягом трьох робочих днів з моменту отримання звернення про роз’яснення до закінчення строку подання конкурсних пропозицій надає письмове роз’яснення.

 1. У разі надходження двох і більше звернень про надання роз’яснення щодо змісту конкурсної документації організатор конкурсу проводить збори його учасників з метою надання відповідних роз’яснень. Про місце, час та дату проведення зборів організатор конкурсу повідомляє учасників протягом трьох робочих днів.

Організатором конкурсу ведеться протокол зазначених зборів, який надсилається або надається усім учасникам зборів в день їх проведення.

 1. Організатор конкурсу має право не пізніше ніж за сім календарних днів до закінчення строку подання конкурсних пропозицій внести зміни до конкурсної документації, про що протягом трьох робочих днів у письмовому вигляді повідомляє усіх учасників конкурсу, яким надіслано конкурсну документацію.
 2. У разі несвоєчасного внесення змін до конкурсної документації або надання роз’яснень щодо її змісту організатор конкурсу продовжує строк подання конкурсних пропозицій не менш як на сім календарних днів, про що повідомляються учасники.
 3. Для участі у конкурсі його учасники подають оригінали та (або) засвідчені в установленому законодавством порядку копії таких документів:

— балансового звіту суб’єкта господарювання за останній звітній період;

— довідки податкової інспекції та Пенсійного фонду України про відсутність (наявність) заборгованості за податковими зобов’язаннями та платежами до Пенсійного фонду України;

— документа, що містить інформацію про технічний потенціал суб’єкта господарювання (кількість спеціально обладнаних транспортних засобів, які перебувають на балансі суб’єкта господарювання, наявність власної ремонтної бази тощо);

— документа, що містить відомості про обсяги надання послуг із вивезення (збирання, зберігання,  перевезення) твердих побутових відходів за останній рік;

— технічних паспортів на спеціально обладнані транспортні засоби та довідки про проходження ними технічного огляду;

— довідки-характеристики спеціально обладнаних транспортних засобів: тип, вантажопідйомність, наявність пристроїв автоматизованого геоінформаційного контролю та супроводу перевезення (збирання, зберігання,  перевезення) твердих побутових відходів, реєстраційний номер, найменування організації, якій належать спеціально обладнані транспортні засоби, номер телефону керівника такої організації;

— довідки про забезпечення створення умов для щоденного миття спеціально обладнаних транспортних засобів, їх паркування та технічного обслуговування;

— довідки про проходження водіями медичного огляду;

— документа, що містить відомості про досвід роботи з надання послуг з вивезення (збирання, зберігання,  перевезення) твердих побутових відходів;

— інших документів, які подаються за бажанням учасника конкурсу і містять відомості про його здатність надавати послуги з вивезення (збирання, зберігання,  перевезення) твердих побутових відходів належного рівня якості.

 1. Конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою конкурсній комісії у конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція.
 2. Конверти з конкурсними пропозиціями, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу.
 3. Організатор конкурсу має право прийняти до закінчення строку подання конкурсних пропозицій рішення щодо його продовження. Про своє рішення, а також зміну місця, дня та часу розкриття конвертів організатор конкурсу повинен повідомити всіх учасників конкурсу, які подали документи на участь у конкурсі.
 4. Учасник конкурсу має право відкликати власну конкурсну пропозицію або внести до неї зміни до закінчення строку подання пропозицій.
 5. Конкурсні пропозиції реєструються конкурсною комісією у реєстрі обліку.

Конкурсна комісія підтверджує надходження конкурсної пропозиції шляхом повідомлення учасника конкурсу про дату і час отримання конкурсної пропозиції та порядковий номер реєстрації пропозиції.

 1. Розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями проводиться у день закінчення строку їх подання у місці та час, передбачені конкурсною документацією, в присутності всіх учасників конкурсу або уповноважених ними осіб, що з’явилися на конкурс.

Розкриття конверта з конкурсною пропозицією може проводитися за відсутності учасника конкурсу або уповноваженої ним особи у разі його згоди.

 1. Під час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями конкурсна комісія перевіряє наявність та правильність оформлення документів, подання яких передбачено конкурсною документацією, а також оголошує інформацію про найменування та місцезнаходження кожного учасника конкурсу, критерії оцінки конкурсних пропозицій.
 2. Під час розгляду конкурсних пропозицій конкурсна комісія має право звернутися до учасників конкурсу за роз’ясненням щодо їх змісту, провести консультації з окремими учасниками.
 3. За результатами розгляду конкурсних пропозицій конкурсна комісія відхиляє пропозиції з таких причин:

— учасник конкурсу не відповідає кваліфікаційним вимогам, передбаченим конкурсною документацією;

— конкурсна пропозиція не відповідає конкурсній документації;

— встановлення факту подання недостовірної інформації, яка впливає на прийняття рішення;

— учасник конкурсу перебуває у стані ліквідації, його визнано банкрутом або порушено провадження у справі про його банкрутство.

 1. Конкурс визнається таким, що не відбувся, у разі:

— неподання конкурсних пропозицій;

— відхилення всіх конкурсних пропозицій з підстав, передбачених пунктом 24 цього Порядку.

 1. У разі прийняття конкурсною комісією рішення про визнання конкурсу таким, що не відбувся, його організатор письмово повідомляє протягом трьох робочих днів з дня його прийняття всіх учасників конкурсу та організовує протягом десяти календарних днів підготовку нового конкурсу.
 2. Конкурсні пропозиції, які не були відхилені з підстав, передбачених пунктом 24 цього Порядку, оцінюються конкурсною комісією за критеріями, встановленими у конкурсній документації.

Критерії відповідності конкурсних пропозицій кваліфікаційним вимогам наведено у додатку 1 до Порядку проведення конкурсу проведення конкурсу на надання послуг з вивезення (збирання, зберігання,  перевезення) твердих побутових відходів.

 1. Переможцем конкурсу визначається його учасник, що відповідає кваліфікаційним вимогам, може забезпечити надання послуг відповідної кількості та якості, конкурсна пропозиція якого визнана найкращою за результатами оцінки.

Перевага надається тому учасникові конкурсу, що подав конкурсній комісії проект або затверджену інвестиційну програму (програму капітальних витрат) розвитку підприємства.

 1. Рішення про результати проведення конкурсу приймається конкурсною комісією на засіданні у присутності не менш як половини її складу відкритим голосуванням простою більшістю голосів. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос голови конкурсної комісії.

Рішення конкурсної комісії оформляється протоколом, який підписується усіма членами комісії, що брали участь у голосуванні.

 1. Організатор конкурсу рішенням міської ради затверджує результати конкурсу щодо визначення переможця на певній території міста, межі якої були визначені умовами конкурсу, та зазначає строк, протягом якого виконавець має право надавати такі послуги, але не менш як п’ять років.

У разі коли в конкурсі взяв участь тільки один учасник і його пропозицію не було відхилено, строк, на який він визначається виконавцем послуг з вивезення побутових відходів, повинен становити 12 місяців, після чого організовується і проводиться новий конкурс.

 1. З переможцем конкурсу протягом десяти календарних днів після прийняття рішення міської ради укладається договір на надання послуг з вивезення побутових відходів на певній території міста відповідно до типового договору, наведеного у додатку 2 до Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення (збирання, зберігання, перевезення) твердих побутових відходів.
 2. За 30 днів до завершення терміну договору на надання послуг з вивезення побутових відходів на певній території міста проводиться новий конкурс на надання послуг з вивезення (збирання, зберігання, перевезення) твердих побутових відходів на території, визначеній таким договором.
 3. Спори, що виникають у зв’язку з проведенням конкурсу, розглядаються в установленому законодавством порядку.

 

Секретар міської ради                                                              Л.І.Дудка

 

 Додаток 1

до Порядку проведення конкурсу

 на надання послуг з вивезення (збирання,  

 зберігання,  перевезення) твердих

побутових відходів  

 

 

Критерії відповідності конкурсних пропозицій кваліфікаційним вимогам

 

№ з/п

Кваліфікаційні вимоги

Критерії відповідності

1.

Наявність в учасника достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення (збирання, зберігання,  перевезення) твердих побутових відходів, що утворюються у житловій забудові та на підприємствах, в установах та організаціях розміщених у межах певної території

перевага надається учасникові, який має спеціально обладнані транспортні засоби різних типів для вивезення (збирання, зберігання,  перевезення) твердих побутових відходів, для підтвердження факту наявності достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів учасник подає відповідні розрахунки з урахуванням інформації про обсяги надання послуг з вивезення побутових відходів, наведеної у конкурсній документації. Під час проведення розрахунків спеціально обладнані транспортні засоби, рівень зношеності яких перевищує 75 відсотків, не враховуються, перевага надається учасникові, який має спеціально обладнані транспортні засоби, строк експлуатації та рівень зношеності яких менший.

2.

Можливість здійснювати щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів власними силами, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту спеціально обладнаних транспортних засобів

наявність власного або орендованого контрольно- технічного пункту

3.

Підтримання належного санітарного стану спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення (збирання, зберігання,  перевезення) твердих побутових відходів

наявність власного або орендованого обладнання для миття контейнерів та спеціально обладнаних транспортних засобів

4.

Можливість проводити в установленому законодавством порядку щоденний медичний огляд водіїв у належним чином обладнаному медичному пункті

використання власного медичного пункту або отримання таких послуг на договірній основі

5.

Можливість забезпечити зберігання та охорону спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення (збирання, зберігання,  перевезення) твердих побутових відходів на підставі та у порядку, встановленому законодавством

Зберігання спеціально обладнаних транспортних засобів забезпечують штатні працівники або інше підприємство за договором на власній або орендованій території виконавця послуг

6.

Наявність системи контролю руху спеціально обладнаних транспортних засобів під час вивезення (збирання, зберігання,  перевезення) твердих побутових відходів

Перевага надається учаснику, що використовує супутникову систему навігації

7.

Вартість надання послуг з вивезення (збирання, зберігання,  перевезення) твердих побутових відходів

вартість надання послуг з вивезення (збирання, зберігання,  перевезення) твердих побутових відходів, перевага надається учасникові, що пропонує найменшу вартість надання послуг

8.

Досвід роботи з надання послуг з вивезення (збирання, зберігання,  перевезення) твердих побутових відходів відповідно до вимог стандартів, нормативів, норм та правил

перевага надається учасникові, що має досвід роботи з надання послуг з вивезення (збирання, зберігання,  перевезення) твердих побутових відходів відповідно до вимог стандартів, нормативів, норм та правил понад три роки

9.

Наявність у працівників відповідної кваліфікації (з урахуванням пропозицій щодо залучення співвиконавців)

перевага надається учасникові, який не має порушень правил безпеки дорожнього руху водіями спеціально обладнаних транспортних засобів під час надання послуг з вивезення (збирання, зберігання,  перевезення) твердих побутових відходів

10.

Способи поводження з твердими побутовими відходами, яким надається перевага, у порядку спадання: повторне використання, використання вторинної сировини, отримання електричної чи теплової енергії,  захоронення побутових відходів

перевага надається учасникові, що здійснює поводження з побутовими відходами, способом, який зазначено у графі «Кваліфікаційні вимоги» цього пункту у порядку зростання і з більшою кількістю побутових відходів

 

Додаток 2

до Порядку проведення конкурсуна надання послуг з

вивезення (збирання, зберігання, перевезення) твердих побутових відходів

 

ТИПОВИЙ ДОГОВІР

на надання послуг з вивезення (збирання, зберігання, перевезення) твердих побутових відходів

на території Вовчанської міської ради

       (найменування певної території міста)

 

м.Вовчанськ                                                                     «_____»________________20___р.

 

Вовчанська міська рада міська рада в особі уповноваженого представника — ___________________________________________________________________ в особі __________________________________________________________________________,

(посада, прізвище, ім’я та по батькові)

що діє на підставі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (далі — Замовник), з однієї сторони, і __________________________________________________________________________

(найменування суб’єкта господарювання, якого визначено виконавцем послуг)

в  особі ___________________________________________________________________,

(посада, прізвище, ім’я та по батькові)

що діє на підставі __________________________________________________________

                                                              (назва документа, дата і номер)

__________________________________________________________________________,

 (далі — Виконавець), з другої сторони, відповідно до протоколу засідання конкурсної комісії від ___________________ № _______ та рішення Вовчанської міської ради від ___________________ № _______ уклали цей договір про нижченаведене.

Предмет договору

 1. Виконавець зобов’язується згідно з графіком надавати послуги з вивезення (збирання, зберігання, перевезення) твердих побутових відходів

                   ____________на території  Вовчанської міської ради____________,

                                                                                  (найменування певної території міста)

а замовник зобов’язується виконати обов’язки, передбачені цим договором (далі — послуги).

 1. Характеристика території _________________________________________________.

                                                                                        (розміри та межі певної території міста)

 1. Перелік розміщених у межах території об’єктів утворення побутових відходів

 

Назва об’єкта утворення твердих побутових відходів

Показник

1. Житлові будинки

1.1. Багатоквартирні житлові будинки:

загальна кількість будинків

 

будинки з п'ятьма і більше поверхами із сміттєпроводами

 

кількість та місцезнаходження будинків, де створені об’єднання співвласників багатоквартирних будинків; житлово-будівельні кооперативи; гуртожитки

 

кількість мешканців таких будинків

 

місцезнаходження будинків

 

наявність, кількість, місцезнаходження, об'єм і належність контейнерів (контейнерних майданчиків) для зберігання та збирання різних побутових відходів

 

1.2. Одноквартирні житлові будинки:

загальна кількість будинків

 

кількість мешканців таких будинків

 

наявність, кількість, місцезнаходження, об'єм і належність контейнерів (контейнерних майданчиків) для зберігання та збирання різних побутових відходів

 

характеристика під'їзних шляхів

 

 Підприємства, установи та організації:

загальна кількість та перелік підприємств, установ та організацій, їх місцезнаходження

 

їх характеристика (бюджетні або інші споживачі)

 

кількість, об'єм, місцезнаходження та належність контейнерів

 

 

Права та обов’язки замовника і виконавця.

 1. Замовник має право:

1) вимагати від виконавця забезпечення безперервного надання послуг з вивезення (збирання, зберігання, перевезення) твердих побутових відходів відповідно до графіка вивезення (збирання, зберігання, перевезення) твердих побутових відходів, а також вимог законодавства про відходи, санітарних норм і правил, Правил надання послуг з вивезення побутових відходів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2008 р. №1070, умов цього договору, актів замовника та рішень конкурсної комісії;

2) одержувати достовірну та своєчасну інформацію про послуги з вивезення (збирання, зберігання, перевезення) твердих побутових відходів, які надаються виконавцем на території, визначеній цим договором;

3) вимагати від виконавця подання до двадцятого числа місяця, що настає за звітним кварталом, звіту про стан надання послуг з вивезення (збирання, зберігання, перевезення) твердих побутових відходів;

4) у разі безпідставного припинення виконавцем надання послуг з вивезення (збирання, зберігання, перевезення) твердих побутових відходів призначати в установленому порядку іншого виконавця послуг з вивезення (збирання, зберігання, перевезення) твердих побутових відходів на території, визначеній цим договором.

 1. Замовник зобов’язується:

1) погодити графік вивезення побутових відходів, розроблений виконавцем відповідно до встановлених вимог;

2) прийняти в установленому порядку рішення щодо встановлення чи коригування тарифів на послуги з вивезення (збирання, зберігання, перевезення) твердих побутових відходів у розмірі не нижче економічно обґрунтованих витрат відповідно до розрахунків, поданих виконавцем;

3) затвердити норми надання послуг з вивезення побутових відходів, визначені в установленому порядку;

4) забезпечувати Виконавця інформацією стосовно дії актів законодавства про відходи та організації надання послуг з вивезення (збирання, зберігання, перевезення) твердих побутових відходів, повідомляти його про зміни у законодавстві про відходи;

5) розглядати звернення Виконавця з приводу надання послуг з вивезення (збирання, зберігання, перевезення) твердих побутових відходів та виконання умов цього договору;

6) здійснювати відповідно до законодавства контроль за належною організацією обслуговування споживачів виконавцем;

7) брати участь у врегулюванні спірних питань, пов’язаних із зверненнями юридичних чи фізичних осіб щодо дій (бездіяльності) виконавця.

 1. Виконавець має право:

1) подавати Замовнику розрахунки економічно обґрунтованих витрат на надання послуг з вивезення (збирання, зберігання, перевезення) твердих побутових відходів;

2) розробити норми надання послуг та подати їх на затвердження замовнику;

3) повідомляти замовника про неналежний стан проїжджої частини вулиць, шляхів, автомобільних доріг, рух якими пов’язаний з виконанням договору;

4) надавати Замовнику пропозиції щодо зміни схем руху та режиму роботи спеціально обладнаних транспортних засобів на наявних маршрутах.

 1. Виконавець зобов’язується:

1) укласти договори на надання послуг з вивезення (збирання, зберігання, перевезення) твердих  побутових відходів із споживачами на території, визначеній цим договором, відповідно до Типового договору про надання послуг з вивезення побутових відходів;

2) надавати послуги з вивезення (збирання, зберігання, перевезення) твердих побутових відходів відповідно до вимог законодавства про відходи, санітарних норм і правил, Правил надання послуг з вивезення побутових відходів, умов цього договору, актів замовника, рішень конкурсної комісії та погодженого замовником графіка надання послуг;

3) розробити графік вивезення (збирання, зберігання, перевезення) твердих побутових відходів та погодити його із замовником;

4) надавати послуги з вивезення (збирання, зберігання, перевезення) твердих відходів згідно з графіком;

5) перевозити побутові відходи на

__________________________________________________________________________

(назва об’єкта поводження з побутовими відходами, його місцезнаходження,

__________________________________________________________________________

( найменування суб’єкта господарювання, що здійснює експлуатацію такого об’єкта)

6) утримувати та випускати на маршрут спеціально обладнані транспортні засоби у належному технічному і санітарному стані;

7) забезпечувати допуск до надання послуг працівників, що пройшли медичний огляд в установленому порядку, та дотримання ними вимог законодавства про дорожній рух;

8) здійснювати надання послуг з вивезення (збирання, зберігання, перевезення) твердих побутових відходів за зверненням Замовника у разі проведення публічних заходів;

9) допускати представників виконавця до відповідних об’єктів під час здійснення ними контролю за належною організацією обслуговування споживачів виконавцем, надавати необхідні для цього документи та інформацію;

10) подавати Замовнику до 20 числа місяця, що настає за звітним кварталом, звіт про стан надання послуг з вивезення (збирання, зберігання, перевезення) твердих побутових відходів;

11) у строк, що не перевищує 15 днів з моменту встановлення Замовником чи уповноваженим органом державного нагляду (контролю) порушення виконавцем умов цього договору, усунути виявлені порушення та письмово повідомити про це Замовника.

Відповідальність сторін за невиконання умов договору.

 1. За невиконання або неналежне виконання умов цього договору сторони несуть відповідальність згідно із законодавством.

Розв’язання спорів.

 1. Спори за договором між сторонами розв’язуються шляхом проведення переговорів або у судовому порядку.

Форс-мажорні обставини.

 1. Сторони звільняються від відповідальності за цим договором у разі настання обставин непереборної сили (дії надзвичайних ситуацій техногенного, природного або екологічного характеру), що унеможливлює його виконання.

Строк дії цього договору.

 1. Договір діє з _______________до _____________ і набирає чинності з дня його укладення.

Умови зміни, розірвання, припинення дії цього договору.

 1. Зміна умов договору проводиться у письмовій формі за взаємною згодою сторін. У разі коли не досягнуто такої згоди, спір розв’язується у судовому порядку.
 2. Договір може бути достроково розірваним за згодою сторін, а також внаслідок односторонньої відмови від договору замовника, яка допускається у разі систематичного порушення виконавцем його умов (не менш як три порушення, встановлені за результатами контролю, проведеного замовником чи уповноваженими органами державного нагляду (контролю).

Одностороння відмова Замовника від договору допускається у разі вчинення виконавцем таких порушень:

недотримання графіка вивезення (збирання, зберігання, перевезення) твердих побутових відходів (за винятком настання обставин непереборної сили), погодженого з органом місцевого самоврядування;

невиконання вимог законодавства про відходи, санітарних норм і правил, Правил надання послуг з вивезення побутових відходів, актів замовника, рішень конкурсної комісії;

залучення до роботи на маршрутах водіїв, що не пройшли відповідної підготовки;

більш як два випадки порушення водіями виконавця з власної вини вимог законодавства про дорожній рух;

незабезпечення виконавцем належного контролю за технічним станом транспортних засобів;

набрання законної сили обвинувальним вироком суду щодо працівника виконавця.

 1. Дія договору припиняється у разі, коли:

закінчився строк, на який його укладено;

виконавець протягом 30 (тридцяти) календарних днів з моменту набрання чинності цим договором не розпочав надавати послуги на всіх об’єктах утворення твердих побутових відходів, зазначених у пункті 3 цього договору.

Дія договору припиняється також в інших випадках, передбачених законом.

Прикінцеві положення

 1. Цей договір складений у двох примірниках, які мають однакову юридичну силу. Один примірник зберігається у замовника, другий — у виконавця.
 2. Усі додатки до цього договору підписуються сторонами і є його невід’ємною частиною.

 

Юридичні адреси та реквізити

  Додаток № 2

До рішення сесії

 Вовчанської міської ради

 №      від 27 січня  2017р.

 

 

Склад конкурсної комісії по організації та проведенню конкурсу на надання послуг з вивезення (збирання, зберігання, перевезення) твердих побутових відходів

 

Голова конкурсної комісії – Шабельник Володимир Миколайович, заступник голови 

                                                Вовчанської міської ради;

Заступник голови конкурсної – Бондаренко Людмила Миколаївна, заступник 

комісії                                           голови  Вовчанської міської ради;

Секретар конкурсної комісії – Федутенко Анастасія Володимирівна, провідний  

                                                    спеціаліст Вовчанської міської ради;

Члени конкурсної комісії:

                                             Хайло Наталя Анатоліївна – провідний  спеціаліст  

                                             архітектурно-будівельного відділу Вовчанської міської ради;

                                             Ропало Валентина Миколаївна – начальник відділу житлово-

                                             комунального господарства та цивільного захисту

                                             Вовчанської районної державної адміністрації (за згодою);

Кириченко Сергій Яковлевич – депутат Вовчанської міської

ради VІІ скликання, заступник голови комісії          

з питань комунальної власності, житлового-комунального

господарства, побутового, торгівельного обслуговування,

транспорту та зв’язку.

Секретар міської ради                                                                    Л.І.Дудка

                                                                

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 XX сесія   VІI   скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

    від 27   січня   2017 р.                                                     проект № 18.5 -VIІ                                    

Про затвердження договору на передачу іншої субвенції районному бюджету  на 2017 рік

 

         Розглянувши пропозиції Вовчанської районної держадміністрації  про виділення іншої субвенції на  виконання районної Програми «Підтримки закладів охорони здоров’я у Вовчанському районі на 2016-2018 роки», згідно ст. 93, 106 Бюджетного  кодексу України, п. 43 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А :    

 1. Затвердити укладений договір з районною радою про надання іншої субвенції на виконання районної Програми «Підтримки закладів охорони здоров’я у Вовчанському районі на 2016-2018 роки» в сумі 90000,00 грн.
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії – В.В.Козлова).   

 

        Вовчанський міський голова                                               В.С.Шевченко