Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Проекти рішень XIX сесії VII скликання (Загальні та інші питання)

 

Україна

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХІХ СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ  

 Р  І Ш Е Н Н Я

 

       Від 23 грудня    2016 р.                                             проект №  – VIІ  

 

Про затвердження порядку денного  ХІХ сесії

міської ради VІI скликання

 

Керуючись п.1ст. 26, п. 8 ст. 42, п.2  ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

Затвердити для розгляду на  ХІХ сесії міської ради

VIІ скликання наступний   порядок денний:

1.Про внесення змін до рішення ХІ сесії Вовчанської міської ради VIІ скликання № 8.3- VIІ від 08.07.2016 року «Про затвердження порядку відшкодування витрат на пільгове перевезення окремих категорій громадян у міському транспорті загального користування».

2.Про затвердження акту прийому-передачі нерухомого, рухомого майна та основних засобів комунального підприємства «Вовчанські очисні споруди» до комунального підприємства «Вовчанськ».

3.Про затвердження акту прийому-передачі нерухомого, рухомого майна та основних засобів Вовчанського відділу благоустрою  міста до комунального підприємства «Вовчанськ».

4.Про затвердження переліку комунального майна Вовчанської територіальної громади станом на 01.01.2017 року.

5.Про затвердження культурно-мистецьких заходів  на 2017 рік.

6.Про затвердження Програми «Проведення громадських робіт на території  Вовчанської міської ради» на 2017 рік.

7.Про  затвердження Природоохоронної програми на 2017 рік.

8.Про затвердження програми «Використання коштів                                   резервного фонду міського бюджету» на 2017 рік.

9.Про  затвердження Програми «Соціальний захист та соціальне забезпечення населення м. Вовчанська на 2017 рік».

 1. Про внесення доповнень до Програми розвитку фізичної культури і спорту у місті Вовчанськ, Харківської області на 2016-2020 роки.

11.Про внесення змін до Програми поводження з безпритульними та домашніми тваринами в місті Вовчанську на 2016-2022 роки.

 1. Про затвердження Положення про плату за землю у місті Вовчанську та селі Плетенівка Вовчанського району Харківської області на 2017 рік.
 2. Про затвердження структури та чисельності апарату Вовчанської міської ради VII скликання та її виконавчого комітету з 1 січня 2017 року.

14.Про затвердження штатного розпису Вовчанської міської ради VII скликання з 1 січня 2017 року.

 1. Про затвердження штатного розпису Вовчанського відділу благоустрою міста з 1 січня 2017 року.

16.Про створення депутатського фонду Вовчанської міської ради на 2017 рік.  

17.Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку міста Вовчанська на 2016-2022 роки.

 1. Про міський бюджет на 2017 рік.
 2. Про передачу трансфертів районному бюджету на 2017 рік.

19.1. Про передачу трансфертів районному бюджету на 2017 рік.

19.2. Про передачу трансфертів районному бюджету на 2017 рік.

19.3. Про передачу трансфертів районному бюджету на 2017 рік.

19.4. Про передачу трансфертів районному бюджету на 2017 рік.

19.5. Про передачу трансфертів районному бюджету на 2017 рік.

19.6. Про передачу трансфертів районному бюджету на 2017 рік.

 1. Земельні питання.

20.1.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації  гр.  Бондаренко Світлані Афанасіївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Пролетарська,125 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у   власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.  

20.2. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації  гр.  Войтенку Віталію Дмитровичу, Войтенко Євгенії  Василівні, Галайку Олександру Івановичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. О. Досвітнього, 29 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у   спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10 га

20.3. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації гр.  Кущовій Валентині Іванівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Миру, 45 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у   власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0594га.  

20.4. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації  гр.  Самойлову Олександру Сергійовичу  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ,                         вул. Харківська, 71 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки в оренду за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.  

20.5.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації   гр.  Товстоган Валентині Георгіївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Т. Бульби, 20 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у   власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.  

20.6.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації  гр.  Шевельовій Вікторії Вікторівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Герлегівська, 70 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки в   оренду за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.  

20.7. Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою  гр. Керпеку Дмитру Дмитровичу   щодо відведення   земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Польова для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,10га.

20.8. Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою  гр. Коновалову Валерію Михайловичу   щодо відведення   земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Польова для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,10га.

20.9. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою    щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Блохіну Олегу Євгеновичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:   м. Вовчанськ, вул. Господарська, 9, площею 0,10га.

20.10. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Бражнику Леоніду Михайловичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Дружби, 22, площею 0,0552га.

20.11.Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Ілюхіній Світлані Олександрівні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Пролетарська, 1, площею 0,0609га.

20.12.Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Каткову Володимиру Федоровичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Дружби, 15, площею 0,0525га.

21.13.Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Колющенко Тетяні Миколаївні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Надії Волкової, 125, площею 0,10га.

20.14. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Купіній Раїсі Олексіївні, Бєльченку Едуарду Володимировичу, Купіну Анатолію Миколайовичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Князя Ігоря, 17, площею 0,0960га.

20.15. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Матущенко Анастасії Артемівні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Пролетарська, 5, площею 0,10га.

20.16.Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою   щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Рулі Миколі Івановичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Чкалова, 86а, площею 0,0673га.

20.17. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою   щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Святолуцькій Лілії Олександрівні, Зінченко Раїсі Іванівні, Зінченко Марині Олександрівні  для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ,   вул. Короленко, 38, площею 0,10га.

20.18. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Білановській Ользі Вікторівні для   ведення особистого   селянського господарства за адресою: м. Вовчанськ, вул. Харківська, 140, площею 0,1579га.

20.19. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гармаш Тетяні Миколаївні для   ведення особистого селянського господарства за адресою: м. Вовчанськ, вул. Матросова, 1, площею 0,30га.

20.20. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Морозовій Наталії Антоліївні для   ведення особистого селянського господарства за адресою: м. Вовчанськ, вул. Тіниста, 9, площею 0,1051га.

20.21. Про внесення змін до рішення Вовчанської міської ради   LХІІ позачергової сесії  VI скликання   від 24.10.2014 року № 12.2-VI          «Про надання  дозволу гр. Гончарову В.Ф.  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, пров. Чкалова, 5 для ведення особистого селянського господарства з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення», площею 0,22га.

20.22. Про внесення змін до рішення Вовчанської міської ради   LХХV позачергової сесії  VІ скликання І пленарне засідання від 07.10.2015 року № 9.16-VІ «Про надання  дозволу на виготовлення технічної документації гр. Шевельова В.В. щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ,  вул. Герлегівська, 72 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови», площею 0,10га.

 1. Про затвердження рішень виконавчого комітету Вовчанської міської ради VІІ скликання, виданих у міжсесійний період з 25 листопада  2016 року по 23 грудня  2016 року.
 2. Про затвердження розпоряджень Вовчанського міського голови, виданих у міжсесійний період з    25 листопада  2016 року   по  23 грудня 2016 року.

22.1.Про затвердження розпорядження Вовчанського міського голови про встановлення надбавки, виданого у міжсесійний період з  25 листопада 2016 року по 23 грудня  2016 року.

22.2.Про затвердження розпорядження Вовчанського міського голови про надання щорічної відпустки, виданого у міжсесійний період з  25 листопада  2016 року по 23 грудня 2016 року.

22.3.Про затвердження розпоряджень Вовчанського міського голови про преміювання працівників Вовчанської міської ради,   виданих у міжсесійний період з  25 листопада  2016 року по 23 грудня 2016 року.  

22.4. Про затвердження розпоряджень Вовчанського міського голови про преміювання міського голови та заступників Вовчанського міського голови, виданих у міжсесійний період з 25 листопада  2016 року по 23 грудня 2016 року.   

 1. Різне

23.1. Про продаж  комунального майна Вовчанської територіальної громади.

 

 

Вовчанський міський голова                                           В.С.Шевченко

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХІХ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

   РІШЕННЯ

 

від 23 грудня 2016 року                                                   проект № 1-VII

 

Про внесення змін до Порядку відшкодування витрат на пільгове перевезення окремих категорій громадян у міському транспорті загального користування

З метою врегулювання механізму відшкодування витрат на перевезення окремих категорій громадян, які відповідно до чинного законодавства України мають право на пільговий проїзд у міському автомобільному транспорті загального користування, та встановлення методики визначення перевізниками кількості пільгових пасажирів, витрати на перевезення яких підлягають відшкодуванню з міського бюджету, на підставі коефіцієнту співвідношення кількості безплатних (пільгових) і платних пасажирів, керуючись ст. 1, ст. 31, ст. 37 Закону України «Про автомобільний транспорт» № 2344-ІІІ від 05.04.2001 р., п. 3, ст. 91 Бюджетного кодексу України № 2456-VI від 08.07.2010 р., ст. 21 Закону України «Про транспорт» № 232/94-вр від 10.11.1994 р., постановою КМУ «Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги» № 117 від 29.01.2003 р., ст. 26, 59, 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» № 280/97-вр від 21.05.1997 р., міська рада 

ВИРІШИЛА:

 1. Внести зміни до Порядку відшкодування витрат на пільгове перевезення окремих категорій громадян у міському транспорті загального користування, затвердженого рішенням ХІ сесії VII скликання від 08.07.2016 року № 8.3-VII «Про затвердження Порядку відшкодування витрат на пільгове перевезення окремих категорій громадян у міському транспорті загального користування», а саме:

1.1. Доповнити п. 3.2 Порядку другим абзацом наступного змісту:

«Загальна кількість пільгових пасажирів за звітний період визначається за наступною методикою:

Qбезпл. = Qплатн. х К
Qбезпл. – кількість безплатних (пільгових) пасажирів, перевезених за звітний період, осіб

Qплатн. – кількість платних пасажирів, перевезених за звітний період, за даними підприємства – перевізника, осіб     К – коефіцієнт співвідношення кількості безплатних (пільгових) і платних пасажирів у загальному обсязі перевезень.Коефіцієнт співвідношення розраховується з метою визначення суми відшкодування витрат на пільгове перевезення окремих категорій громадян у міському транспорті загального користування, встановлюється один раз на календарний рік на підставі періодичних обстежень пасажиропотоків на міських автобусних маршрутах загального користування, та затверджується рішенням міської ради.» 1.2. Замінити у п. 3.3 Порядку слова «Акт виконаних робіт (наданих послуг)» словами «Розрахунок витрат на пільгове перевезення окремих категорій громадян у міському транспорті загального користування, що підлягають відшкодуванню у звітному періоді». 1.3. Замінити у п. 3.4 Порядку слова «Акту виконаних робіт (наданих послуг)» словами «Розрахунку витрат на пільгове перевезення окремих категорій громадян у міському транспорті загального користування, що підлягають відшкодуванню у звітному періоді». 

 1. Затвердити коефіцієнти співвідношення кількості безплатних (пільгових) і платних пасажирів на підставі обстеження пасажиропотоків на міських автобусних маршрутах загального користування:

Маршрут Кільцевий № 1 – К=0,32

Маршрут Кільцевий № 2 – К=0,58

Маршрут Кільцевий № 3 – К=0,83

 1. Затвердити форму щомісячної звітності перевізника (Додаток 1).
 1. Покласти відповідальність за укладення договору на пільгове перевезення окремих категорій громадян міським транспортом загального користування з суб’єктом підприємницької діяльності – перевізником на заступника міського голови В.М.Шабельника.
 1. Покласти відповідальність за складання і подання до фінансового управління Вовчанської РДА акту звіряння розрахунків за надані населенню послуги, на які надаються пільги (за формою «3-пільга») на відділ бухгалтерського обліку і господарської діяльності виконавчого комітету міської ради.
 1. Доручити виконавчому комітету оприлюднити дане рішення у визначений законом спосіб.
 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, житлового-комунального  господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв’язку (голова комісії Кулаков І.В.)

 

Вовчанський міський голова                                                 В.С.Шевченко

Додаток 1
до рішення ХІХ сесії VII скликання
від 23 грудня 2016 р. № 1-VII

РОЗРАХУНОК
витрат на пільгове перевезення окремих категорій громадян у міському

транспорті загального користування, що підлягають відшкодуванню за договором №_____ від «____» _____________ 20____ року,

за ______________________ 20_____ року.

Маршрут

Кількість рейсів за звітний період

Кількість перевезених платних пасажирів, осіб

Коефіцієнт співвідношення

Кількість перевезених пільгових пасажирів, осіб

Затверджений тариф (вартість квитка), грн.

Витрати на пільгові перевезення, грн.

1

2

3

4

5=3*4

6

7=5*6

Кільцевий № 1

 

 

 

 

 

 

Кільцевий № 2

 

 

 

 

 

 

Кільцевий № 3

 

 

 

 

 

 

ВСЬОГО

 

 

Х

 

Х

 

       
        Сума відшкодування прописом: ____________________________________________________________________________

        Керівник   ____________          ______________________
                                               (підпис)                                      (ініціали, прізвище)
        мп

Головний бухгалтер ____________   ______________________
                                                           (підпис)                            (ініціали, прізвище)

        «____» ______________ 20 ___ р.

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ХІХ СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я   

    Від  23 грудня 2016 р.                                                     проект  № 2-VІІ

 

Про затвердження акту прийому-передачі нерухомого, рухомого майна та основних засобів комунального підприємства «Вовчанські очисні споруди» до комунального підприємства «Вовчанськ»

         Розглянувши питання затвердження акту прийому-передачі нерухомого, рухомого майна та основних засобів комунального підприємства «Вовчанські очисні споруди» до комунального підприємства «Вовчанськ» на засіданнях депутатських комісій, на виконання рішення ХVІІ сесії Вовчанської міської ради  VII скликання   від  25 жовтня 2016  року № 7-VІІ «Про передачу на баланс комунальному підприємству «Вовчанськ» майна комунального підприємства «Вовчанські очисні споруди»,  керуючись п.30 ст. 26, ст. 59, п.9 п.п.1ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А  :

 

 1. Затвердити акт прийому-передачі нерухомого, рухомого майна та основних засобів комунального підприємства «Вовчанські очисні споруди» до комунального підприємства «Вовчанськ».
 2. Передати на баланс комунальному підприємству «Вовчанськ» нерухоме, рухоме майно та основні засоби комунального підприємства «Вовчанські очисні споруди».
 3. Керівникам комунального підприємства «Вовчанськ» та комунального підприємства «Вовчанські очисні споруди» провести відповідну роботу по впорядкуванню правоустановчих документів на майно, згідно затвердженого акту прийому-передачі комунального майна.
 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, ЖКГ, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку (голова комісії   І.В.Кулаков).

              

   Вовчанський міський голова                                                 В.С.Шевченко

                                                                                                                

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ХІХ СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я  

    Від  23 грудня 2016 р.                                               проект № 3-VІІ

 

Про затвердження акту прийому-передачі нерухомого, рухомого майна та основних засобів Вовчанського відділу благоустрою міста до комунального підприємства «Вовчанськ»

 

         Розглянувши питання затвердження акту прийому-передачі нерухомого, рухомого майна та основних засобів Вовчанського відділу благоустрою міста до комунального підприємства «Вовчанськ» на засіданнях постійних депутатських комісій, на виконання рішення ХVІІ сесії Вовчанської міської ради  VII скликання   від  25 жовтня 2016  року № 8-VІІ «Про передачу на баланс комунальному підприємству «Вовчанськ» майна відділу благоустрою Вовчанської міської ради»,  керуючись п.30 ст.. 26, ст. 59, п.9 п.п.1ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

В И Р І Ш И Л А  :

 

 1. Затвердити акт прийому-передачі нерухомого, рухомого майна та основних засобів Вовчанського відділу благоустрою міста до комунального підприємства «Вовчанськ».
 2. Передати на баланс комунальному підприємству «Вовчанськ» нерухоме, рухоме майно та основні засоби Вовчанського відділу благоустрою міста до комунального підприємства «Вовчанськ».
 3. Керівникам комунального підприємства «Вовчанськ» та Вовчанського відділу благоустрою міста провести відповідну роботу по впорядкуванню право установчих документів на майно, згідно затвердженого акту прийому-передачі комунального майна.
 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, ЖКГ, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку (голова комісії   І.В.Кулаков).

              

   Вовчанський міський голова                                                 В.С.Шевченко

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ХІХ СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

                                                                                                       

    Від  23 грудня 2016 р.                                                    проект № 4 -VІІ

 

Про затвердження переліку комунального майна Вовчанської територіальної громади станом на 01.01.2017 року

 

                Розглянувши  питання  затвердження переліку комунального майна Вовчанської територіальної громади станом на 01.01.2017 року на засіданнях постійних депутатських комісій,   на підставі Постанови КМУ від 03.06.2005р. № 413 „Про затвердження Програми „Власність народу”, доручення Голови Фонду державного майна України від  22.06.2005р. № К/117, враховуючи  роз’яснення Міністерства Юстиції України (лист від 07.09.2007р. № 19-14-620) щодо положень ст. 10 Закону України „Про приватизацію державного житлового фонду”, ст. 319 Цивільного Кодексу України „Здійснення права власності”,  керуючись ст. 26 ч.1 п.30 Закону України “Про місцеве самоврядування  в Україні”, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

 1. Затвердити перелік комунального майна Вовчанської територіальної громади станом на 01.01.2017 року (Додається).
 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, ЖКГ, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку (голова комісії   І.В.Кулаков).

 

 Вовчанський  міський голова                                            В.С.Шевченко

 

 

                                                                                                                                                                   Додаток №1

                                                                                                                                                                   до рішення XIX сесії VII скликання                                                                                                                                                                                       

                                                                                                                                                                   від  23 грудня  2016 року.         

 

 

Перелік об’єктів комунальної власності по Вовчанській міській раді станом на 01.01. 2017 року

 

№ з/п

Код ЗКПО юридичних осіб

Назва підприємства, основних засобів

Юридична адреса будівлі, телефон

Балансова вартість тис.грн.

Форма господарювання (бюджетна, госпрозрахункова)

ПІБ

керівника

1.

25790813

Ясла- садок №1

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

 1481,78

 

Плужникова Лариса Миколаївна 

 

25790813

Будівля дитячого садка та споруди (будівля цегляна, покрівля з/б сумісна, огорожа) площа 453,8кв.м

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

1087,5

бюджетна

 

 

25790813

Гараж 76,7кв.м

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

68,9

бюджетна

 

 

25790813

Кухня 10,9кв.м

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

9,8

бюджетна

 

 

25790813

Погріб (цегляний) 35кв.м

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

31,5

бюджетна

 

 

25790813

Сарай 21,5кв.м

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

19,3

бюджетна

 

 

25790813

Сарай 34,3кв.м

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

30,8

бюджетна

 

 

25790813

Холодильник "Ока"

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

2,2

бюджетна

 

 

25790813

Теплолічільник Терм-02 (облік електроенергії)

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

5,0

бюджетна

 

 

25790813

Водонагрівач

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

1,1

бюджетна

 

 

25790813

Холодильник Stinol КТ305

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

1,9

бюджетна

 

 

25790813

Холодильник  Nord 218.020

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

2,1

бюджетна

 

 

25790813

Холодильник Nord DX 239

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

2,5

бюджетна

 

 

25790813

Травокосилка 125R

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

3,4

бюджетна

 

 

25790813

Плита електрична ПЕД6

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

7,7

бюджетна

 

 

25790813

Комп'ютер R-Line з процесором Sntel в комплекті

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

5,1

бюджетна

 

 

25790813

Стінка "Леона"

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

1,4

бюджетна

 

 

25790813

Стінка "Астерикс"

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

1,3

бюджетна

 

 

25790813

Стінка "Атос"

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

2

бюджетна

 

 

25790813

Туя до 4,0м  3шт

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

0,03

бюджетна

 

 

25790813

Ялинка до 1,5 м

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

0,4

бюджетна

 

 

25790813

Ялинка до 7м

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

0,05

бюджетна

 

 

25790813

Методична література

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

0,5

бюджетна

 

 

25790813

Морозильна камера Indezit 167

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

4,6

бюджетна

 

 

25790813

Водонагрівач Atlantik

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

1,5

бюджетна

 

 

25790813

М'ясорубка Everest

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

6,1

бюджетна

 

 

25790813

Холодильник INDEZIT NBS 20

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

5,6

бюджетна

 

 

25790813

Автомобіль для перевезення вантажів ГАЗ 2705-206

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

112,5

бюджетна

 

 

25790813

Комлект меблів "Ігрова"

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

18,5

бюджетна

 

 

25790813

Комлект меблів вихователя

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

6,9

бюджетна

 

 

25790813

Комлект меблів "Кухня"

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

5,0

бюджетна

 

 

25790813

Комлект меблів "Прихожа"

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

5,9

бюджетна

 

 

25790813

Комлект меблів "Ванна"

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

1,4

бюджетна

 

 

25790813

Пральна машинка LG

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

1,5

бюджетна

 

 

25790813

Пральна машина "Indezit" wixxl 106

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

2,1

бюджетна

 

 

25790813

Ноутбук HP

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

3,0

бюджетна

 

 

25790813

Проектор Sony VPL-EX-145 с кронштейном PRB-1

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

5,0

бюджетна

 

 

25790813

Комп'ютер "Logic Power"

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

1,8

бюджетна

 

 

25790813

Ноутбук Lenovo G-580

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

2,5

бюджетна

 

 

25790813

Горка - літак (на дитячому майданчику)

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

3,1

бюджетна

 

 

25790813

Стiнка "Фараон"

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

3,2

бюджетна

 

 

25790813

Набір кухонної меблі

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

1,5

бюджетна

 

 

25790813

Набір кухонної меблі

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

1,3

бюджетна

 

 

25790813

Набір кухонної меблі

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

1,5

бюджетна

 

 

25790813

Набір меблі для метод.посібників

м.Вовчанськ, Пролетарське поле, 11,      4-23-45

2,8

бюджетна

 

2.

25790807

Ясла- садок №2

м.Вовчанськ, вул. Чкалова -15, тел. 4-61-31

 68,55

бюджетна

Плужник Олена Анатоліївна

 

25790807

Будівля ясла садка та споруди (будівля цегляна, покривля металева, поли дерев'яні, підвал, сарай, сарай, огорожа)

м.Вовчанськ, вул. Чкалова -15, тел. 4-61-31

31,0

бюджетна

 

 

25790807

Плита електрична

м.Вовчанськ, вул. Чкалова -15, тел. 4-61-31

8,7

бюджетна

 

 

25790807

Пральна машина Indezit WIF 107

м.Вовчанськ, вул. Чкалова -15, тел. 4-61-31

1,8

бюджетна

 

 

25790807

Телевізор LG Electronik CF-20I 30K

м.Вовчанськ, вул. Чкалова -15, тел. 4-61-31

1,3

бюджетна

 

 

25790807

Набір меблів

м.Вовчанськ, вул. Чкалова -15, тел. 4-61-31

1,5

бюджетна

 

 

25790807

Туя 3шт

м.Вовчанськ, вул. Чкалова -15, тел. 4-61-31

0,05

бюджетна

 

 

25790807

Методична література

м.Вовчанськ, вул. Чкалова -15, тел. 4-61-31

0,1

бюджетна

 

 

25790807

Холодильник NORD 245

м.Вовчанськ, вул. Чкалова -15, тел. 4-61-31

1,4

бюджетна

 

 

25790807

Холодильник LG409 PQA

м.Вовчанськ, вул. Чкалова -15, тел. 4-61-31

4,6

бюджетна

 

 

25790807

Насосна станція

м.Вовчанськ, вул. Чкалова -15, тел. 4-61-31

1,3

бюджетна

 

 

25790807

Пральна машина Samsung

м.Вовчанськ, вул. Чкалова -15, тел. 4-61-31

4,2

бюджетна

 

 

25790807

Зонт витяжний

м.Вовчанськ, вул. Чкалова -15, тел. 4-61-31

7,0

бюджетна

 

 

25790807

Холодильник INDEZIT NBS 20

м.Вовчанськ, вул. Чкалова -15, тел. 4-61-31

5,6

бюджетна

 

3.

25779763

Дитячий садок №2

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13, тел. 4-26-28

 1833,95

бюджетна

 Пісоцька Інна Геннадіївна

 

25779763

Будівля дитячого садка (корпус, підвал -кочегарка, ворота)

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13, тел. 4-26-28

1693,5

бюджетна

 

 

25779763

Погріб

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13, тел. 4-26-28

11,5

бюджетна

 

 

25779763

Сарай

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13, тел. 4-26-28

4,5

бюджетна

 

 

25779763

Морозильна камера NORD

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13, тел. 4-26-28

1,5

бюджетна

 

 

25779763

Холодильник "Мінськ"

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13, тел. 4-26-28

1,3

бюджетна

 

 

25779763

Котел КЧН-208

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13, тел. 4-26-28

3,6

бюджетна

 

 

25779763

Плита електрична промислова ПЕД-6

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13, тел. 4-26-28

8,7

бюджетна

 

 

25779763

Ялинка 1шт

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13, тел. 4-26-28

0,03

бюджетна

 

 

25779763

Методична література

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13, тел. 4-26-28

0,02

бюджетна

 

 

25779763

Бесідка

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13, тел. 4-26-28

1,5

бюджетна

 

 

25779763

Паркан

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13, тел. 4-26-28

12,3

бюджетна

 

 

25779763

Бесідка

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13, тел. 4-26-28

2,8

бюджетна

 

 

25779763

Дерев'яна хатинка

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13, тел. 4-26-28

2,8

бюджетна

 

 

25779763

Пральна машина LG 80160

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13, тел. 4-26-28

1,9

бюджетна

 

 

25779763

Холодильник Indesit SB 185

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13, тел. 4-26-28

2,9

бюджетна

 

 

25779763

Карусель

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13, тел. 4-26-28

2,4

бюджетна

 

 

25779763

Ігровий комплекс "2 башні"

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13, тел. 4-26-28

12,5

бюджетна

 

 

25779763

Карусель (Шенцев)

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13, тел. 4-26-28

4,0

бюджетна

 

 

25779763

Грибок

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13, тел. 4-26-28

1,1

бюджетна

 

 

25779763

Горка

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13, тел. 4-26-28

1,2

бюджетна

 

 

25779763

Ноутбук НР Presario

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13, тел. 4-26-28

4,9

бюджетна

 

 

25779763

Принтер МФУ Samsung SCX-3200

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13, тел. 4-26-28

2,5

бюджетна

 

 

25779763

Холодильник Атлант

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13, тел. 4-26-28

3,4

бюджетна

 

 

25779763

М'ясорубка Everest

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13, тел. 4-26-28

6,1

бюджетна

 

 

25779763

Холодильник INDEZIT NBS 20

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13, тел. 4-26-28

5,6

бюджетна

 

 

25779763

Шафа для роздягання дитячий

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13, тел. 4-26-28

8,1

бюджетна

 

 

25779763

Кровать 3-х ярусная дитяча

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13, тел. 4-26-28

17,3

бюджетна

 

 

25779763

Стелаж на 4 полиці техно 2

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13, тел. 4-26-28

1,1

бюджетна

 

 

25779763

Стелаж на 4 полиці техно 1

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13, тел. 4-26-28

1,1

бюджетна

 

 

25779763

Стіл з бортом і полицею економ

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13, тел. 4-26-28

3,2

бюджетна

 

 

25779763

Набір мебелів для кухні

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13, тел. 4-26-28

1,2

бюджетна

 

 

25779763

Ігровий будиночок

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13, тел. 4-26-28

1,8

бюджетна

 

 

25779763

Стінка дитяча "Гусінь"

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13, тел. 4-26-28

2,5

бюджетна

 

 

25779763

Меблі "Кухня дитяча"

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13, тел. 4-26-28

1,3

бюджетна

 

 

25779763

Меблі "Лікарня дитяча"

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13, тел. 4-26-28

1,5

бюджетна

 

 

25779763

Стіл письмовий

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13, тел. 4-26-28

1,0

бюджетна

 

 

25779763

Шафа для книг

м.Вовчанськ, пров. Нижній, 13, тел. 4-26-28

1,3

бюджетна

 

4.

24471336

Ясла- садок №7

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28, тел. 4-35-55

 3097,51

бюджетна

Грабар Ганна Вікторівна

 

24471336

Будівля дитячого садка та споруди (будівля цегляна, підвал, кладова, трансформаторная, сарай, огорожа) площа 2235кв.м

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28, тел. 4-35-55

2969,6

бюджетна

 

 

24471336

Гараж (площа 53,76)

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28, тел. 4-35-55

8,1

бюджетна

 

 

24471336

Комплекс обладнання (дит.металева)

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28, тел. 4-35-55

13,2

бюджетна

 

 

24471336

Комп'ютер R-Line з процесором Intel в комплекті (процесор, монітор, принтерLaserJet M1120)

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28, тел. 4-35-55

5,4

бюджетна

 

 

24471336

Плита електрична ПЕ-4-Ш

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28, тел. 4-35-55

3,9

бюджетна

 

 

24471336

Холодильник Indesit

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28, тел. 4-35-55

2,1

бюджетна

 

 

24471336

Холодильник Мінськ

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28, тел. 4-35-55

2,5

бюджетна

 

 

24471336

Піаніно "Бенгай"

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28, тел. 4-35-55

1,8

бюджетна

 

 

24471336

Пральна машина 

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28, тел. 4-35-55

1,5

бюджетна

 

 

24471336

Холодильник Н-329

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28, тел. 4-35-55

1,6

бюджетна

 

 

24471336

Холодильник "Мінськ" 2-х камерний

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28, тел. 4-35-55

1,3

бюджетна

 

 

24471336

Теплолічильник д/обліку теплової енергії

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28, тел. 4-35-55

5,0

бюджетна

 

 

24471336

Туя до 1м  8шт

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28, тел. 4-35-55

0,1

бюджетна

 

 

24471336

Туя до 6м  3шт

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28, тел. 4-35-55

0,03

бюджетна

 

 

24471336

Ялинка до 1м   8шт

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28, тел. 4-35-55

0,4

бюджетна

 

 

24471336

Ялинка до 3м   2шт

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28, тел. 4-35-55

0,1

бюджетна

 

 

24471336

Ялинка до 4м  1шт

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28, тел. 4-35-55

0,05

бюджетна

 

 

24471336

Ялинка до 7м  1шт

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28, тел. 4-35-55

0,03

бюджетна

 

 

24471336

Методична література

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28, тел. 4-35-55

2,1

бюджетна

 

 

24471336

Морозильна камера Stinol-131a

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28, тел. 4-35-55

1,6

бюджетна

 

 

24471336

Плита 6-ти комф з духовкою

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28, тел. 4-35-55

7,8

бюджетна

 

 

24471336

Електром'ясорубка  TM-32

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28, тел. 4-35-55

6,3

бюджетна

 

 

24471336

Комп'ютерне робоче місто

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28, тел. 4-35-55

5,6

бюджетна

 

 

24471336

Холодильник INDEZIT NBS 20

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28, тел. 4-35-55

5,6

бюджетна

 

 

24471336

Паркан шиферний

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28, тел. 4-35-55

4,5

бюджетна

 

 

24471336

Компактна мінісистема "Samsung"

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28, тел. 4-35-55

1,5

бюджетна

 

 

24471336

Центрофуга МО-25А ІХГУ

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28, тел. 4-35-55

10,0

бюджетна

 

 

24471336

Пральна машина МСО-10-7УХ-4

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28, тел. 4-35-55

12,2

бюджетна

 

 

24471336

Холодильник Stinol

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28, тел. 4-35-55

2,2

бюджетна

 

 

24471336

Музичний центр Sony

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28, тел. 4-35-55

2,0

бюджетна

 

 

24471336

Музичний центр

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28, тел. 4-35-55

1,3

бюджетна

 

 

24471336

Ноутбук

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28, тел. 4-35-55

3,2

бюджетна

 

 

24471336

Проектор

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28, тел. 4-35-55

3,0

бюджетна

 

 

24471336

Ялинка штучна

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28, тел. 4-35-55

2,0

бюджетна

 

 

24471336

Стінка меблева "Мони"

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28, тел. 4-35-55

2,3

бюджетна

 

 

24471336

Шафа психолога

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28, тел. 4-35-55

1,8

бюджетна

 

 

24471336

Доска мобільна

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28, тел. 4-35-55

1,7

бюджетна

 

 

24471336

Шафа для іграшек

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28, тел. 4-35-55

1,4

бюджетна

 

 

24471336

Горка шафа для іграшек

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 28, тел. 4-35-55

2,7

бюджетна

 

5.

4058663

Міська рада

м.Вовчанськ, вул. Соборна, 92

 646,8

бюджетна

Шевченко Володимир Сергійович

 

4058663

Будівля міської ради вул. Леніна, 92

м.Вовчанськ, вул. Соборна, 92

11,6

бюджетна

 

 

4058663

Нежитлове приміщення, площа 72,6м.кв. вул. Леніна, 86/А-1(БТІ) Власник територіальна громада міста

м.Вовчанськ, вул. Соборна, 92

19,9

бюджетна

 

 

4058663

Комп'ютер в комплекті

м.Вовчанськ, вул. Соборна, 92

6,9

бюджетна

 

 

4058663

Копіювальний апарат Canon 2016

м.Вовчанськ, вул. Соборна, 92

6,0

бюджетна

 

 

4058663

Комп'ютер R-Line в комплекті

м.Вовчанськ, вул. Соборна, 92

5,4

бюджетна

 

 

4058663

Комп'ютер P-R-6 Celeron в комплекті

м.Вовчанськ, вул. Соборна, 92

3,7

бюджетна

 

 

4058663

Кондиціонер

м.Вовчанськ, вул. Соборна, 92

3,0

бюджетна

 

 

4058663

Комп'ютер в комплекті

м.Вовчанськ, вул. Соборна, 92

3,6

бюджетна

 

 

4058663

Комп'ютер в комплекті

м.Вовчанськ, вул. Соборна, 92

2,6

бюджетна

 

 

4058663

Автомобіль ГАЗ-31100030591038

м.Вовчанськ, вул. Соборна, 92

38,8

бюджетна

 

 

4058663

Автомобіль ГАЗ-3110-406

м.Вовчанськ, вул. Соборна, 92

34,7

бюджетна

 

 

4058663

Методична література

м.Вовчанськ, вул. Соборна, 92

0,6

бюджетна

 

 

4058663

Комп'ютер в комплекті

м.Вовчанськ, вул. Соборна, 92

21,0

бюджетна

 

 

4058663

Монітор Samsung

м.Вовчанськ, вул. Соборна, 92

2,0

бюджетна

 

 

4058663

Принтер Samsung

м.Вовчанськ, вул. Соборна, 92

2,0

бюджетна

 

 

4058663

Автоматизоване робоче місце

м.Вовчанськ, вул. Соборна, 92

26,8

бюджетна

 

 

4058663

Системний блок

м.Вовчанськ, вул. Соборна, 92

3,7

бюджетна

 

 

4058663

Автоматизоване робоче місце з принтером LBP-6020

м.Вовчанськ, вул. Соборна, 92

8,2

бюджетна

 

 

4058663

Квартира вул. Леніна 108 кв.№3

м.Вовчанськ, вул. Соборна, 92

72,9

бюджетна

 

 

4058663

Кондиціонер

м.Вовчанськ, вул. Соборна, 92

3,0

бюджетна

 

 

4058663

Прапор односторонній

м.Вовчанськ, вул. Соборна, 92

2,2

бюджетна

 

 

4058663

Дюкер через р. Вовча в м. Вовчанськ Харківської області

м. Вовчанськ, вул.Авіаційна

368,2

бюджетна

 

6.

 

Будівля,  де знаходиться КП «Вовчанське бюро технічної інвентаризації»

м.Вовчанськ, вул.Соборна, 86

4-21-23

0,0

 

 

7.

 

Ясла- садок №6

м.Вовчанськ, вул. Гоголя, 54

-

бюджетна

 

8.

 

Вовчанська водопровідна дільниця

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

4- 34-40

1427,17

госпрозрахункова

Дедещенко Юрій Олександрович

 

 

в тому числі:

 

 

 

 

 

1030001

Адміністративна споруда

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

 

6,4

госпрозрахункова

 

 

1030002

Споруда насосної станції

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1

11,9

госпрозрахункова

 

 

1030003

Споруда хлораторної

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

11,1

госпрозрахункова

 

 

1030004

Споруда артсвердловини

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

10,9

госпрозрахункова

 

 

1030005

Споруда артсвердловини

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

10,9

госпрозрахункова

 

 

1030006

Споруда артсвердловини

 

10,9

госпрозрахункова

 

 

1030007

Споруда артсвердловини

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

3,9

госпрозрахункова

 

 

1030008

Споруда артсвердловини

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

3,9

госпрозрахункова

 

 

1030009

Споруда артсвердловини

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

3,9

госпрозрахункова

 

 

1030010

Резервуар рівня 400 м2

м. Вовчанськ, кв. Сонячний

10,7

госпрозрахункова

 

 

1030011

Резервуар рівня 200 м2

м. Вовчанськ, кв. Сонячний

7,6

госпрозрахункова

 

 

1030012

Лінія электропередач

м. Вовчанськ

2,1

госпрозрахункова

 

 

1030013

Огорожа насосної станції

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

2,4

госпрозрахункова

 

 

1030014

Огорожа артсвердловини

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

4,1

госпрозрахункова

 

 

1030015

Огорожа адміністративної бази 69 м2

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

 

1,4

госпрозрахункова

 

 

1030016

Дюкер

М. Вовчанськ, вул. Авіаційна

0,55

госпрозрахункова

 

 

1030017

Артезіанська свердловина № 4

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

7,04

госпрозрахункова

 

 

1030018

Артезіанська свердловина № 5

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

7,04

госпрозрахункова

 

 

1030019

Будівлі слюсарних майстерень

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

4,3

госпрозрахункова

 

 

1030020

Склад

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

1,3

госпрозрахункова

 

 

1030021

Будівля туалету

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

0,5

госпрозрахункова

 

 

1030022

Будівля гаражу

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

54,7

госпрозрахункова

 

 

1030023

Артезіанська свердловина №6

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

35,4

госпрозрахункова

 

 

1030024

Артезіанська свердловина № 1

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

26,8

госпрозрахункова

 

 

1030025

Водорозподільча мережа

м. Вовчанськ

2,5

госпрозрахункова

 

 

1030026

Водорозподільча мережа

м.  Вовчанськ

334,3

госпрозрахункова

 

 

1030027

Водопровідна лінія с Плетенівка

с. Плетенівка

14,3

госпрозрахункова

 

 

1030028

Башта Рожновського

с. Плетенівка

0,44

госпрозрахункова

 

 

1030029

Дільниця мережі очисних

м. Вовчанськ

16,5

госпрозрахункова

 

 

1030030

Вуличні колонки

м. Вовчанськ

18,8

госпрозрахункова

 

 

1030031

Дюкер через р.Вовча

м. Вовчанськ

368,2

госпрозрахункова

 

 

1500001

Экскаватор ЮМЗ -6

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

6,7

госпрозрахункова

 

 

1050002

Причеп 2 ПТС-НМ

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

1,9

госпрозрахункова

 

 

1050003

Ассенізаторний автомобіль

ГАЗ-53

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

4,6

госпрозрахункова

 

 

1050004

Автомобіль САЗ-3507

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

9,6

госпрозрахункова

 

 

1050005

Автомобіль ГАЗ-31029

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

4,1

госпрозрахункова

 

 

1050006

Автомобіль грузопасажирський ГАЗ-4301

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

28,5

госпрозрахункова

 

 

1060001

Електро зварювальна станція

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

1,0

госпрозрахункова

 

 

1060002

Трансформатор силовий

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

4,1

госпрозрахункова

 

 

1060003

Станок свердлильний 2118А

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

1,2

госпрозрахункова

 

 

1060004

Станок заточувальний

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

1,2

госпрозрахункова

 

 

1060005

Станок 16-Б-16 КММ

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

2,9

госпрозрахункова

 

 

1060006

Насос центробіжний

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

3,9

госпрозрахункова

 

 

1060007

Зварювальний апарат САК

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

2,15

госпрозрахункова

 

 

1060009

Насос ЄЦВ-10-63-110

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

5,2

госпрозрахункова

 

 

1060010

Насос К 100-65-200

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

5,9

госпрозрахункова

 

 

1060011

Мотопомпа МП-600

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

2,1

госпрозрахункова

 

 

1040017

Насос ЄЦВ 6-6,3-125

с. Плетенівка

5,2

госпрозрахункова

 

 

1060013

Насос ЄЦВ 8-25-100

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

7,15

госпрозрахункова

 

 

1060012

Насос ЄЦВ 6-6,3-125

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

2,9

госпрозрахункова

 

 

1060014

Лічільник WPK-VA-50

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

2,0

госпрозрахункова

 

 

1060015

Лічільник WPK-VA-80

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

2,2

госпрозрахункова

 

 

1060016

Лічільник WPK-VA-100

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

5,8

госпрозрахункова

 

 

1060017

Лічільник WPK-VA-150

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

3,96

госпрозрахункова

 

 

1060018

Насос ЄЦВ-10-63-110

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

12,6

госпрозрахункова

 

 

1060019

Насос ЭЦВ-8-40-60

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

9,4

госпрозрахункова

 

 

1060020

Насос ЄЦВ-10-63-65

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

7,1

госпрозрахункова

 

 

1040015

Насос ЄЦВ-10-63-65

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

11,09

госпрозрахункова

 

 

1040016

Насос ЄЦВ-18-25-90

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

6,5

госпрозрахункова

 

 

10620162

Насос моноблочний EL.SPER.CS 65-200C (15/00 KW)

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

48,3

госпрозрахункова

 

 

10620163

Насос свердловинний SGT 650-07 з двигуном 15 кВт

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

78,4

госпрозрахункова

 

 

10620131

Насос відцентрового  типа “К-100-65-200а”.

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

12,24

госпрозрахункова

 

 

10620132

Агрегат електронасосний  відцентровий  типа ЭЦВ  -“ЭЦВ 10-120-60”

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

12,9

госпрозрахункова

 

 

1040008

Персональний комп’ютер №367456

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

4,9

госпрозрахункова

 

 

1040003

Монітор BILINI

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

1,25

госпрозрахункова

 

 

1040012

Ноутбук НР 620

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

3,98

госпрозрахункова

 

 

1040018

Установка для перевірки побутових лічильників

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

29,8

госпрозрахункова

 

 

1060008

Меблевий набір «Озон»

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

2,1

госпрозрахункова

 

 

10420151

Комп’ютер R-LINE з процесором Intel Pentium G3260 зав.№119279

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

9,4

госпрозрахункова

 

 

10420161

Котел на твердому паливі TERMIT-TT32 кВт «стандарт»

м.Вовчанськ

16,5

госпрозрахункова

 

 

10620164

Бензокоса «Husgvarna» 153R9 65 14 77-04

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

12,0

госпрозрахункова

 

 

10620161

Насос SPERONI ECM 100-DS

м.Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 б

8,4

госпрозрахункова

 

 

1040005

Монітор Samsung

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

1,2

госпрозрахункова

 

 

1040014

Системний блок

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

2,9

госпрозрахункова

 

 

1042013

БФП А4/б Samsungscx-3405 сканер-принтер-ксерокс

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

1,2

госпрозрахункова

 

 

1040009

Персональний комп’ютер

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

4,9

госпрозрахункова

 

 

10420152

Комп’ютер R-LINE з процесором Intel Pentium G3260 зав.№119280

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

9,4

госпрозрахункова

 

 

1040010

Принтер Samsung ME 1661

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

1,0

госпрозрахункова

 

 

1040013

Принтер Samsung 1661

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

1,0

госпрозрахункова

 

 

1040011

Ноутбук НР 620

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

3,98

госпрозрахункова

 

 

1040006

Системний блок  ASUS

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

3,15

госпрозрахункова

 

 

1040007

Монітор Samsung

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

1,15

госпрозрахункова

 

 

1060021

Меблевий набір

м.Вовчанськ, вул. Короленка, 13

1,4

госпрозрахункова

 

9.

 

Вовчанській відділ благоустрою міста

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24,

4-26-18

14884,3

бюджетна

Бахмутська Надія Олександрівна

 

 

в тому числі:

 

 

 

 

 

10300007

Адміністративно побутовий корпус

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

5,8

бюджетна

 

 

 

гараж

 м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

0,9

бюджетна

 

 

 

газопровод

 м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

0,7

бюджетна

 

 

 

Лічильна машинка

 м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

0,1

бюджетна

 

 

 

Лічильна машинка

 м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

0,1

бюджетна

 

 

 

Прес ручний

 м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

0,07

бюджетна

 

 

 

Шафа металева для інструментів

 м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

0,12

бюджетна

 

 

 

Тумба металева

 м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

0,06

бюджетна

 

 

 

Стіл металевий

 м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

0,04

бюджетна

 

 

 

Щитова шафа

 м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

0,03

бюджетна

 

 

 

Плити метал.д/обігріву

 м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

0,01

бюджетна

 

 

 

Ємкості металеві (200л)

 м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

0,01

бюджетна

 

 

 

Лещат

 м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

0,01

бюджетна

 

 

 

Навіс електрозварювальний

 м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

0,03

бюджетна

 

 

 

Компресор

 м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

0,06

бюджетна

 

 

 

Пожежний щит

 м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

0,05

бюджетна

 

 

 

Насос для фонтанів

 м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

0,6

бюджетна

 

 

 

Контейнери для ТПВ

 м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

0,98

бюджетна

 

 

 

Масляний радіатор

 м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

1,08

бюджетна

 

 

 

Болгарка  BOSCH GWS 22-180 LVI ф 180 2200Вт

 м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

5,5

бюджетна

 

 

 

Конвектора

 м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

0,56

бюджетна

 

 

 

Стрем’янка

 м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

0,8

бюджетна

 

 

 

Стелаж метал. б/в

 м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

0,3

бюджетна

 

 

 

Шкаф мет. б/в

 м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

0,5

бюджетна

 

 

 

Світильник CKYLED Stels L 100 w

 м. Вовчанськ

27,5

бюджетна

 

 

 

Світильник CKYLED Stels L 50 w

 м. Вовчанськ

20,9

бюджетна

 

 

 

вбиральні з цегли

 м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

0,2

бюджетна

 

 

 

свердлильний верстат

 м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

0,034

бюджетна

 

 

 

стол «комплект» пи-пи 1

 м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

0,8

бюджетна

 

 

 

сист блок пентиум

 м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

1,0

бюджетна

 

 

 

привод

 м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

0,4

бюджетна

 

 

 

ОЕМ ВИНДОУС7

 м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

0,94

бюджетна

 

 

 

монитор 18,5

 м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

1,0

бюджетна

 

 

 

клавиатура+мышка

 м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

0,27

бюджетна

 

 

 

Монітор 20''+оборудование (системний блок Pentium Dual-Core Socket 775, привод DVD-RW, модуль пам’яті, клавіатура + мишка, колонки, фільтр сетевий )

 м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

3,8

бюджетна

 

 

 

модем

 м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

0,6

бюджетна

 

 

 

UBП  Faton 800 H

 м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

0,7

бюджетна

 

 

 

Ксерокс (кенен)

 м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

0,98

бюджетна

 

 

 

Принтер самсунг

 м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

0,99

бюджетна

 

 

 

Стул YSO

 м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

0,3

бюджетна

 

 

 

Вентилятор

 м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

0,15

бюджетна

 

 

 

Фото Nikon Coolpix S2900

 м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

2,4

бюджетна

 

 

 

Flash Ram 8GB Goodram

 м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

0,14

бюджетна

 

 

10301000

Автошляхи              (500705 кв.м)

м. Вовчанськ

4699,6

бюджетна

 

 

10300060

Мост  (669 кв.м.)

м. Вовчанськ,  вул. Гагаріна

449,9

бюджетна

 

 

10300061

Мост  (840 кв.м.)

м. Вовчанськ, вул. Соборна

564,9

бюджетна

 

 

10300062

Мост  (497 кв.м.)

м. Вовчанськ, вул. Металіста

3620,3

бюджетна

 

 

10300039

Дорожная стелла «Вовчанськ»

м. Вовчанськ, вул. Рубіжанське шосе (перед ж/д переїздом)

9,95

бюджетна

 

 

10300040

Дорожная стелла «Вовчанськ» (перед таможней)

м. Вовчанськ, вул.Слобожанська

9,95

бюджетна

 

 

10300041

Евроограждение  (цвинтар )

м. Вовчанськ, вул. Короленко

32,2

бюджетна

 

 

10300042

Дошка пошани

м. Вовчанськ, вул. Соборна

8,4

бюджетна

 

 

10300043/ 10300055

Пам’ятник Колокольцову з табличкою під скульптурою

м. Вовчанськ вул. Соборна

72,2

бюджетна

 

 

10300057

Мемориал погибшим воинам

м. Вовчанськ, вул. Чкалова

47,0

бюджетна

 

 

10300058

Фонтан art 752 и бассейн из 6 элементов  (Детская площадка)

м. Вовчанськ, парк 40-річчя Перемоги

54,9

бюджетна

 

 

10300064

Вагон-домик

м. Вовчанськ, вул. 1-Травня

23,3

бюджетна

 

 

10300063

Столбики-ограждение для парковки

м. Вовчанськ

33,8

бюджетна

 

 

10300070

Альтанка дерев’яна

м. Вовчанськ

8,5

бюджетна

 

 

10300073- 10300078

Павільйон автобусної зупинки

м. Вовчанськ

94,25

бюджетна

 

 

10600024

Герб пластиковий

м. Вовчанськ

1,9

бюджетна

 

 

10300079

Павільйон дерев’яний

м. Вовчанськ

23,0

бюджетна

 

 

10400137

Пам’ятний знак  ВАУЛ  ДОСААФ

м. Вовчанськ, вул. Миру

246,4

бюджетна

 

 

10400139

Комплекс садово-паркових скульптур

м. Вовчанськ, парк 40-річчя Перемоги

31,0

бюджетна

 

 

10400142-10400144

Гойдалки подвійні

м. Вовчанськ

17,0

бюджетна

 

 

10400145-10400146

Горка «Дельфін»

м. Вовчанськ

32,5

бюджетна

 

 

10400147-10400148

Гойдалки-балансир

м. Вовчанськ

5,0

бюджетна

 

 

10400149

Гойдалки одинарні

м. Вовчанськ

4,0

бюджетна

 

 

10400150

Гойдалка дерев’яна

м. Вовчанськ

5,4

бюджетна

 

 

10400151

Система відеонагляду

м. Вовчанськ

91,8

бюджетна

 

 

10400157

Ігровий майданчик «Класік» 15

м. Вовчанськ

22,0

бюджетна

 

 

10900001-10900040

Скамейки дерев’яні з металевими стійками

м. Вовчанськ

48,3

бюджетна

 

 

10600001

Объект уличного освещения ТП-5

м. Вовчанськ, вул. Гагаріна

12,0

бюджетна

 

 

10600002

Объект уличного освещения ТП-6

м. Вовчанськ, пров. Кузнечний

11,7

бюджетна

 

 

10600003

Объект уличного освещения ТП-49

м. Вовчанськ, парк 40-річчя Перемоги

9,49

бюджетна

 

 

10600004

Объект уличного освещения ТП-3

м. Вовчанськ, вул.Соборна

6,66

бюджетна

 

 

10600005

Объект уличного освещения ТП-29

м. Вовчанськ, вул. Чкалова

108,8

бюджетна

 

 

10600006

Объект уличного освещения ТП-20

м. Вовчанськ, вул. Фонтанна

81,1

бюджетна

 

 

10600007

Объект уличного освещения ТП-2

м. Вовчанськ, вул. О.Досвітнього

32,0

бюджетна

 

 

10600008

Объект уличного освещения ТП-1

м. Вовчанськ, вул. Короленко

33,4

бюджетна

 

 

10600009

Объект уличного освещения ТП-9

м. Вовчанськ, вул. Н.Волкової

39,0

бюджетна

 

 

10600010

Объект уличного освещения ТП-566

м. Вовчанськ, пров. Колгоспний

89,0

бюджетна

 

 

10600011

Объект уличного освещения ТП-41

м. Вовчанськ, вул. Пролетарське поле

17,0

бюджетна

 

 

10600012

Объект уличного освещения ТП-Б.Хм.

м. Вовчанськ, вул. Б. Хмельницького

8,4

бюджетна

 

 

10600013

Объект уличного освещения ТП-7

м. Вовчанськ, вул. Хлібороба

52,8

бюджетна

 

 

10600014

Объект уличного освещения ТП-336

м. Вовчанськ, вул. Зарічна

105,0

бюджетна

 

 

10600015

Объект уличного освещения ТП-47

м. Вовчанськ, вул. Хлібороба

31,2

бюджетна

 

 

10600018

Объект уличного освещения ТП-23

м. Вовчанськ, вул. Блюхера

110,4

бюджетна

 

 

10600019

Объект уличного освещения ТП-417

м. Вовчанськ, вул. Рубіжанське шосе

12,7

бюджетна

 

 

10600019

Объект уличного освещения ТП-417 (ІІ лінія)

 

167,3

бюджетна

 

 

10600020

Объект уличного освещения ТП-506

м. Вовчанськ, кв. Сонячний

63,9

бюджетна

 

 

10600021

Объект уличного освещения ТП-37

м. Вовчанськ, вул. Гурканівська

125,5

бюджетна

 

 

10600025

Объект уличного освещения ТП-8

м. Вовчанськ, вул. Привокзальна

31,7

бюджетна

 

 

10600026

Объект уличного освещения ТП-15

м. Вовчанськ, вул. Новоселівська

29,8

бюджетна

 

 

10600027

Объект уличного освещения ТП-556

м. Вовчанськ, пров.Харківський

40,7

бюджетна

 

 

10600022

Объект уличного освещения ТП-46

м. Вовчанськ, П.Осипенко

41,0

бюджетна

 

 

10600023

Объект уличного освещения ТП-126

м. Вовчанськ, вул. М.Старочудного

30,3

бюджетна

 

 

10600066

Объект уличного освещения ТП-33

м. Вовчанськ

119,24

бюджетна

 

 

10600067

Объект уличного освещения ТП-501

м. Вовчанськ

122,2

бюджетна

 

 

10600068

Объект уличного освещения ТП-34

м. Вовчанськ

195,5

бюджетна

 

 

10600069

Объект уличного освещения ТП-32

м. Вовчанськ

259,5

бюджетна

 

 

10600071

Объект уличного освещения ТП-390

м. Вовчанськ

79,95

бюджетна

 

 

10600073

Объект уличного освещения ТП-24

м. Вовчанськ

137,4

бюджетна

 

 

10600074

Объект уличного освещения ТП-233

м. Вовчанськ

53,75

бюджетна

 

 

10600075

Объект уличного освещения ТП-470

м. Вовчанськ

24,6

бюджетна

 

 

10600076

Объект уличного освещения ТП-616

м. Вовчанськ

74,1

бюджетна

 

 

10600072

Объект уличного освещения ТП-35

м. Вовчанськ

187,9

бюджетна

 

 

10600077

Объект уличного освещения ТП-301

м. Вовчанськ

14,5

бюджетна

 

 

10600078

Объект уличного освещения ТП-4

м. Вовчанськ

48,1

бюджетна

 

 

10400013

Токарно-точильный станок

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

1,15

бюджетна

 

 

10400018

Компьютер

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

7,5

бюджетна

 

 

10400019

Пескоразбрасывающее оборудов

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

20,7

бюджетна

 

 

10400020

Котёл «Антон»

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

2,6

бюджетна

 

 

10400039

Холодильник НОРД

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

1,2

бюджетна

 

 

10400045

Карусель

м. Вовчанськ, парк ім. Горького

4,0

бюджетна

 

 

10400046

Рукоход

м. Вовчанськ, парк ім. Горького

1,8

бюджетна

 

 

10400050

Блок с процессором

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

3,0

бюджетна

 

 

10400051

Монитор

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

1,0

бюджетна

 

 

10400049

Мотопила

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

4,95

бюджетна

 

 

10400052

Принтер

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

1,36

бюджетна

 

 

10400059

Игровой комплект из 8 ед.

м. Вовчанськ, парк 40-річчя Перемоги

9,25

бюджетна

 

 

10400058

Игровой комплект из 3 ед.

м. Вовчанськ, парк 40-річчя Перемоги

7,1

бюджетна

 

 

10400060

Качели

м. Вовчанськ, парк 40-річчя Перемоги

2,6

бюджетна

 

 

10400061

Песочница

м. Вовчанськ, парк 40-річчя Перемоги

1,05

бюджетна

 

 

10400141

Мотокоса FS 250 “Stihl”

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

12,0

бюджетна

 

 

10400135-10400136

Мотокоса FS 250 “Stihl”

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

15,0

бюджетна

 

 

10400106

Мотокоса FS 250 “Stihl”

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

6,0

 

 

 

10400107

Громадський туалет  (за ДК)

м. Вовчанськ, парк 40-річчя Перемоги

2,5

бюджетна

 

 

10400108

Автобусна зупинка

м. Вовчанськ, вул. Миру

1,5

бюджетна

 

 

10400109

Автобусна зупинка 

м. Вовчанськ, вул. Рубіжанське шосе

2,0

бюджетна

 

 

10400110

Автобусна зупинка   Техн.мех.

м. Вовчанськ, вул. Соборна

2,5

бюджетна

 

 

10400111

Автобусна зупинка 

м. Вовчанськ, вул. Пролетарське поле

2,0

бюджетна

 

 

10400112

Автобусна зупинка   Лицей № 2

м. Вовчанськ, вул. Гагаріна

2,0

бюджетна

 

 

10400113

Автобусна зупинка

м. Вовчанськ, вул. М.Старочудного

2,0

бюджетна

 

 

10400114- 10400115

Балансир    Пинки

м. Вовчанськ, вул..Рубіжанське шосе та вул. Євгенії Мірошніченко (школа ім. Шевченка)

3,0

бюджетна

 

 

10400116- 10400117

Карусель     Цветик-семицветик

м. Вовчанськ, вул. Євгенії Мірошніченко,

 кв. Сонячний

8,0

бюджетна

 

 

10400118- 10400119

Игровой комплекс     Алёша

м. Вовчанськ, вул. Євгенії Мірошніченко, вул. Рубіжанське шосе

9,2

бюджетна

 

 

10400120- 10400121

Песочница   Подарок

м. Вовчанськ, вул. Євгенії Мірошніченко, вул.. Рубіжанське шосе

2,0

бюджетна

 

 

10400122-10400123

Качели         Регионы

м. Вовчанськ, вул. Євгенії Мірошніченко, вул. Рубіжанське шосе

4,6

бюджетна

 

 

10400124-10400125

Игровой комплекс     Маугли

м. Вовчанськ, парк 40-річчя Перемоги

23,2

бюджетна

 

 

10400126

Намет

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

2,1

бюджетна

 

 

10400130

Дит.ігровий майданчик №1

м. Вовчанськ

27,95

бюджетна

 

 

10400131

Дит.ігровий майданчик №4

м. Вовчанськ, вул. Чкалова

11,0

бюджетна

 

 

10400132

Дит.ігровий майданчик №5

м. Вовчанськ

14,2

бюджетна

 

 

10400133

Дит.ігровий майданчик №6

м. Вовчанськ

15,85

бюджетна

 

 

10400127

Дит.ігровий майданчик №2

м. Вовчанськ

23,2

бюджетна

 

 

10400128

Дит.ігровий майданчик №3

м. Вовчанськ

12,3

бюджетна

 

 

10400129

Дит.ігровий майданчик №4

м. Вовчанськ

14,5

бюджетна

 

 

10400138

Годинник фасадний в діаметрі 1,2 м

м. Вовчанськ, вул.Соборна

33,3

бюджетна

 

 

10500037

АвтомобильЗІЛ ММЗ №352-77 ХА

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

5,1

бюджетна

 

 

10500021

Трактор Т-150    №21-35 ХБ

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

12,1

бюджетна

 

 

10500023

Полив.авто.ЗИЛ-130  №319-60 ХА

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

42,0

бюджетна

 

 

10500024

Автогрейдер                № ДЗ-143

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

15,1

бюджетна

 

 

10500026

Полуприцеп трактор

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

6,05

бюджетна

 

 

10500028

Трактор Т-156              № 57-62 ХИ

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

9,97

бюджетна

 

 

10500030

Трактор ЮМЗ-6           № 20-85ХИ

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

13,4

бюджетна

 

 

10500031

Трактор СШ 25            № 08-82ХИ

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

7,6

бюджетна

 

 

10500032

Трактор Т-25А             № 20-87 ХИ

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

7,9

бюджетна

 

 

10500041

Автомобиль ГАЗ-52  №АХ 23-63 АІ

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

8,4

бюджетна

 

 

10500044

Автом.ВАЗ-21214     №АХ 43-21 ВЕ

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

38,9

бюджетна

 

 

10500034

Автомоб ГАЗ 53 №АХ2367АІ

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

5,4

бюджетна

 

 

10500035

Автомобіль ГАЗ -32213 №320-86 ХА

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

56,6

бюджетна

 

 

10500045

Щітка дорожня  ТФ450/454.02.00.000

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

22,2

бюджетна

 

 

10500046

Косарка роторна Z-069-1,35м з захистом В433205100

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

19,2

бюджетна

 

 

10500047

Причіп тракторний двовісний самоскидний ПТС-4

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

92,7

бюджетна

 

 

10500048

Трактор Беларус -82.1 з відвалом 164-91 АХ

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

425,0

бюджетна

 

 

10300079

Сцена «Апогей» 6х8 м

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

110,0

бюджетна

 

 

10600016

Бетономішалка

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

2,0

бюджетна

 

 

10400134

Ємність для води

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

2,9

бюджетна

 

 

10400140

Перфоратор SDS plus BB330CE

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

4,75

бюджетна

 

 

10400152

Бензогенератор Konner&Sohen KS 10000E

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

21,67

бюджетна

 

 

10400153

Випрямляч електрозварювальний ВДІ-200Е

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

2,97

бюджетна

 

 

10400158-10400160

Бензокоса «Husqvarna» 153R 965 1477-04

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

35,997

бюджетна

 

 

10400154

Освітлення Flash в сборі

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

34,2

бюджетна

 

 

10400155

RGB кулі + пульт управління

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

19,1

бюджетна

 

 

10400156

Метеорітний дощ

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

5,5

бюджетна

 

 

10600100

Каркасна ялинка

м. Вовчанськ, вул. Короленка, 24

111,2

бюджетна

 

 

10300056

Підставки під флаги

м. Вовчанськ

1,04

бюджетна

 

 

10300059

Підставки під флаги

м. Вовчанськ

1,04

бюджетна

 

 

10800010

Фруктові дерева

м. Вовчанськ

51,5

бюджетна

 

 

10800011

Береза

м. Вовчанськ

6,6

бюджетна

 

 

10800012

Клен

м. Вовчанськ

105,85

бюджетна

 

 

10800013

Шовковиця

м. Вовчанськ

0,5

бюджетна

 

 

10800014

Горіх

м. Вовчанськ

0,6

бюджетна

 

 

10800015

Акація

м. Вовчанськ

3,7

бюджетна

 

 

10800016

Дуб

м. Вовчанськ

1,4

бюджетна

 

 

10800017

Вільха

м. Вовчанськ

0,6

бюджетна

 

 

10800018

Туя

м. Вовчанськ

4,9

бюджетна

 

 

10800020

Обліпиха

м. Вовчанськ

0,02

бюджетна

 

 

10800021

Ялина

м. Вовчанськ

3,1

бюджетна

 

 

10800022

Липа

м. Вовчанськ

3,9

бюджетна

 

 

10800023

Горобина

м. Вовчанськ

0,09

бюджетна

 

 

10800024

Тополя

м. Вовчанськ

35,6

бюджетна

 

 

10800025

Каштан

м. Вовчанськ

31,0

бюджетна

 

 

10800026

Верба

м. Вовчанськ

11,8

бюджетна

 

 

10700026

Осина

м. Вовчанськ

0,09

бюджетна

 

 

10800028

Сосна

м. Вовчанськ

155,3

бюджетна

 

 

10800030

Ива

м. Вовчанськ

1,4

бюджетна

 

 

10800031

Береза

м. Вовчанськ

1,6

бюджетна

 

 

10800032

Іва масудана

м. Вовчанськ

0,75

бюджетна

 

 

10800033

Липа

м. Вовчанськ

0,07

бюджетна

 

 

10800034

Ялівець козацький 31-40 см до 1 року

м. Вовчанськ

0,7

бюджетна

 

 

10800035

Ялівець козацький 41-50 см  до 1 року

м. Вовчанськ

1,4

бюджетна

 

 

10800036

Ялівець козацький 100-120 см до 1  року

м. Вовчанськ

2,0

бюджетна

 

 

10800037

Ялина європейська 100-120 см до 1 року

м. Вовчанськ

0,2

бюджетна

 

 

10800038

Туя західна 100-120 см до 1 року

м. Вовчанськ

2,6

бюджетна

 

 

10800039

Туя західна 91-100 см до 1 року

м. Вовчанськ

2,3

бюджетна

 

 

10800040

Туя західна 100-120 см до 1 року

м. Вовчанськ

0,97

бюджетна

 

 

10800041

Самшит вічнозелений 21-30 см до 1 року

м. Вовчанськ

8,3

бюджетна

 

 

10800042

Верба Матсудана 101-150 см до 1 року

м. Вовчанськ

0,67

бюджетна

 

 

10800043

Верба Матсудана 151-200 см до 1 року

м. Вовчанськ

0,5

бюджетна

 

 

10800044

Береза повисла 151-200 см до 1 року

м. Вовчанськ

0,7

бюджетна

 

 

10800045

Абрикос звичайний 101-150 см до 1 року

м. Вовчанськ

0,9

бюджетна

 

 

10800046

Магонія падуболисна 31-40 см до 1 року

м. Вовчанськ

0,2

бюджетна

 

 

10800047

Магонія падуболисна 41-50 см до 1 року

м. Вовчанськ

0,3

бюджетна

 

 

10800048

Магонія падуболисна 51-60 см до 1 року

м. Вовчанськ

0,25

бюджетна

 

 

10800049

Спи рея розова 41-50 см до 1 року

м. Вовчанськ

0,3

бюджетна

 

 

10800050

Спи рея розова 71-100 см до 1 року

м. Вовчанськ

0,15

бюджетна

 

 

10800051

Спірея Ван Гутта 10-30 см до 1  року

м. Вовчанськ

0,08

бюджетна

 

 

10800052

Спірея Ван Гутта 31-40  см до 1  року

м. Вовчанськ

0,2

бюджетна

 

 

10800053

Форзиція 51-60 см до 1 року

м. Вовчанськ

0,4

бюджетна

 

 

10800054

Форзиція 61-81 см до 1 року

м. Вовчанськ

0,6

бюджетна

 

 

10800066

Барбарис до 1 року

м. Вовчанськ

1,5

бюджетна

 

 

10800063

Туя західна 101-120 см до 1 року

м. Вовчанськ

1,06

бюджетна

 

 

10800064

Ель колючая до 1 року

м. Вовчанськ

5,0

бюджетна

 

 

10800065

Липа до 1 року

м. Вовчанськ

5,25

бюджетна

 

 

10800055

Катальпа бигноневидная «Nana» до 1 року

м. Вовчанськ

4,0

бюджетна

 

 

10800056

Туя західна «Smaragd» до 1 року

м. Вовчанськ

4,5

бюджетна

 

 

10800057

Тукя західна «Globosa Aurea» до 1 року

м. Вовчанськ

1,25

бюджетна

 

 

10800058

Дерен Білий «Gouchaultii» до 1 року

м. Вовчанськ

3,15

бюджетна

 

 

10800059

Вейгела Цветущая «Briston Ruby» до 1 року

м. Вовчанськ

1,4

бюджетна

 

 

10800060

Пузиреплодник Калинолистний «Diabolo»

м. Вовчанськ

0,8

бюджетна

 

 

10800061

Форзиція середня  «Maluch» до 1 року

м. Вовчанськ

0,8

бюджетна

 

 

10800062

Спірея Японська «Golden Princess» до 1 року

м. Вовчанськ

3,8

бюджетна

 

10

 

КП „Вовчанські очисні споруди”

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

2602,675

Госпрозрахукова

Чепурний Олександр Миколайович

 

283

Тумба

м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, 2

0,0

 

 

 

 

Стіл  СП-18

м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, 2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

277

Стіл СП-20.1

м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, 2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

268, 299, 300, 301

Стільці

м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, 2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

350

Стіл письмовий

м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, 2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

 

Стіл комп’ютерний

м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, 2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

 

Бензопила

м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, 2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

 

Бензопила «Штиль»

м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, 2

1,76

Госпрозрахукова

 

 

 

Касовий апарат

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

 

Персональний комп’ютер настільний в зборі

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

 

Комп’ютер в зборі

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

5,3

Госпрозрахукова

 

 

 

Радіо термінал (АС машина)

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

2,95

Госпрозрахукова

 

 

 

Радіо термінал (вивіз сміття)

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

14,75

Госпрозрахукова

 

 

 

Радіо термінал (вивіз РПВ)

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

3,25

Госпрозрахукова

 

 

 

Котел твердопаливний піроліз ний КОП-ВД-55

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

30,8

Госпрозрахукова

 

 

 

Котли піролізні КОП-ВД-55

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

57,5

Госпрозрахукова

 

 

 

Бачки для насосу на котли КОП-ВД-55

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

3,9

Госпрозрахукова

 

 

 

Чохол кварцовий установки Водограй

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

10,05

Госпрозрахукова

 

 

 

Автоматична конденсаторна установка

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

31,9

Госпрозрахукова

 

 

10400065-10400104

Бак-контейнер

м. Вовчанськ

31,8

Госпрозрахукова

 

 

 

Контейнери (до 2008 року)

м. Вовчанськ

10,6

Госпрозрахукова

 

 

 

Контейнер

м. Вовчанськ

23,9

Госпрозрахукова

 

 

 

Контейнер

м. Вовчанськ

21,2

Госпрозрахукова

 

 

 

Контейнер

м. Вовчанськ

30,98

Госпрозрахукова

 

 

 

Контейнери для ИПВ

м. Вовчанськ

43,75

Госпрозрахукова

 

 

 

Контейнери

м. Вовчанськ

70,3

Госпрозрахукова

 

 

 

Сварочний інвектор НМА-250 С

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

 

Аналізатор ЛБВК-М

м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, 2

1,07

Госпрозрахукова

 

 

70752

ГАЗ-32213-414 Е2 дв 3018870 (газель)

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

8,5

Госпрозрахукова

 

 

57107

Автомобіль САЗ-3507 №14-54 (самосвал)

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,03

Госпрозрахукова

 

 

559

Екскаватор ЕО-2628 (завод №00331)

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

565

Вакуумна машина КО-503 Б (бочка)

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

555,2

Госпрозрахукова

 

 

566

Трактор Т-150-05

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

57170

Автомобіль ИЖ 2717-230-90 ВП дв 786678

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,24

Госпрозрахукова

 

 

560

Авто ГАЗ-53А-М

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

561

ГАЗ САЗ-53Б

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

562

ГАЗ-53

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

563

ГАЗ-3309-354

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

1,0

Госпрозрахукова

 

 

564

Сміттєвоз ВЛІВ типу «МЕДІУМ» МZ533702

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

245,68

Госпрозрахукова

 

 

28208

Бак затворний

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

28190-28191

Барабан сітка

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

12033

Верст.сверл.станок 2 Н-125 Н

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

1029

Ваги лабораторні ВЛР-200 Г-М

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,015

Госпрозрахукова

 

 

28211

Повітродувка ТВ-80-1,8

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

33040

Газоамортизатор хлору ІСС 2-канальний

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,4

Госпрозрахукова

 

 

37707-37711

Диафрагма ф-400-500

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

37712

Дистилятор водний ДЄ 4

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,15

Госпрозрахукова

 

 

28196

Дробилка з електроприводом

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

1020-1024

Задвижка ЗКЛ 216Ф300

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

994-998, 1008-1011

Задвижка чугун  ф 250-500

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

1013-1015, 1017

Клапан К344067ф600

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

28219

Компресор СО

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

14695

Консольний монорельс

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,67

Госпрозрахукова

 

 

52957

Котел НІІСТУ-5

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

13,2

Госпрозрахукова

 

 

27069

КСС 600

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

27072, 2703

КТП

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

1027-1028

Мотопомпа МП 800

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

28174

Напорний трубопровід (труба Ф300)

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

70710

Насос СМ 100-65-250/4

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

1,5

Госпрозрахукова

 

 

1080, 28184

Решітка РМУ-2

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

1019

Решітка з ручкою

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

28175-28176

Самопливний колектор (труба Ф300;Ф600)№1,№2

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

14726

Таль ручка передвижка, двухскоросна в/п 1 тс h=6

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

1,46

Госпрозрахукова

 

 

367

Термостат сухо повітряний ТГУ 02

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,7

Госпрозрахукова

 

 

11135

Токарновинторізний станок 1К-62 09.99-2678,79

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

13197

Токорно-шліфувальтний  станок 3К634

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

27061

Трансформатор ТМ-400-6671

м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, 2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

19323

Трансформатор ТМ-630/10

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

28258-28259

турбокомпресорТВ-80/1,4

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

14716

Устройство правного пуску

м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, 2

2,7

Госпрозрахукова

 

 

16093

Фрезерувальний станок 6Е75ПФ-1

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

14301

Фугов.станок СФ-62125

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

28213-28216

шибер

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

 

 

 

14706

Шафа витяжка

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,46

Госпрозрахукова

 

 

27123

Щит сигналів 429/ЕЛ5

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

27106

Щит сигналів ЩОН-9915-00004

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

27137-27140, 27126-27127

Щит управління ЩШ-ЗД

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

27073

Щит ЯІЯ-ВОРН

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

28164

Щитовий затвор Ф 400

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

27124-27125

Щити КІП

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

27107

Ячейка КСО-272

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

 

Лічильник електроенергії ZMD410 CT44/007(57-415V)

   Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

2,7

Госпрозрахукова

 

 

 

Лічильник електроенергії ZMD410 CT44/007(57-415V)

м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, 2

3,8

Госпрозрахукова

 

 

 

Ультразвуковий расходомір-лічильник УВР011А21

м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, 2

5,0

Госпрозрахукова

 

 

 

Електродвигун 4 АМ 112М2 7,5 кВт х 3000 об

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,4

Госпрозрахукова

 

 

70686-70687

Тепловентилятор 15 кВт

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,2

Госпрозрахукова

 

 

52955-52956

Системний блок Celeron

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

 

 

 

52950

вологовідділювач

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,04

Госпрозрахукова

 

 

52946-52947

грязевик

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,16

Госпрозрахукова

 

 

52948-52949

фільтр

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,07

Госпрозрахукова

 

 

28188

Бак аккумуляторний

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

531-536

Затвор Д-600

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

28218

Рама фільтрів

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

52948-52949

випаровувач

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,1

Госпрозрахукова

 

 

 

Факс ПАНАСОНІК

м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, 2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

 

Факс ПАНАСОНІК

м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, 2

0,09

Госпрозрахукова

 

 

 

Принтер Самсунг

м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, 2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

 

Принтер Кенен

м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, 2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

 

БФП ксерокс

м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, 2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

 

Ультрафіолетова установка Водограй

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

46,5

Госпрозрахукова

 

 

 

Шафа керування установкою Водограй

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,5

Госпрозрахукова

 

 

 

Персональний комп’ютер настольний в зборі

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

 

Устаткування плавного пуску «ATS48C21Q ALTISTART 48210А400В»

м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, 2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

 

Комп’ютер в зборі

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

 

Компресор роторний 32 ВФЬ-50-22,8-1,5-30

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

58,97

Госпрозрахукова

 

 

4406-4407, 4409

Кран-балка 1 ТЛ 10,2

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

41761

Кран-балка 2 ПЛО 10,2

м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, 2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

4413

Кран-балка 3,2 Т 10,2

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

4412

Кран-балка Т 8,7

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

4411

Кран-балка ручна

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

4410

Кран подвижной ручной

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

4402

Кран чугунний одн 2Т

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

28225-28226

Насос Д 200/21

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

28243-28244

Насос ПБ 250/56

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

28227-28228

Насос с двигат. истаниной 800

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

28231

Насос СД 160/45

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

4400-4401

Таль електрична 2 ТН 12

м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, 2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

 

ежжектор

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

515

Прийомна камера

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,3

Госпрозрахукова

 

 

516

Зливна  станція

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

37,2

Госпрозрахукова

 

 

517

пісколовки

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

518

Водозамірювальний лоток

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

519

Блок ємкості

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

146,4

Госпрозрахукова

 

 

520

Хлораторна

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

15,6

Госпрозрахукова

 

 

521

Виробничий корпус

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

75,02

Госпрозрахукова

 

 

522

Піскові майданчики

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

10,02

Госпрозрахукова

 

 

523

Блок доочистки стічних вод

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

526,7

Госпрозрахукова

 

 

524

Техн..трубопр.по майданчику

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

525

Ілові майданчики

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

64,9

Госпрозрахукова

 

 

526

Блок резервуарів

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

37,97

Госпрозрахукова

 

 

527

Насосна станція №1

м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, 2

89,5

Госпрозрахукова

 

 

528-529

Напорні трубопроводи КНС до ОС

м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, 2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

530

самопливний колектор №1

м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, 2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

531

самопливний колектор №2

м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, 2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

532

котельня

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

27,6

Госпрозрахукова

 

 

533

викидний трубопровід

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

27,5

Госпрозрахукова

 

 

534

електропостачан. 10 кВт майдан. ОС

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

535

електропостачан. 10 кВт майдан. КНС №1

м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, 2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

536

повітряне електоропостачання ОС

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

537

розподільча камера по майдан. ОС

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

538

розподільча мережа 0,4 кВт по блоку доочистки

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

1,3

Госпрозрахукова

 

 

539

гараж на 5 авто

м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, 2

20,0

Госпрозрахукова

 

 

540

під"їзна автодорога до майданч. ОС

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

22,6

Госпрозрахукова

 

 

541

лінія зв"язку ГТС до КНС №1

м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, 2

0,3

Госпрозрахукова

 

 

542

лінія зв"язку ГТС до майд. ОС

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

6,7

Госпрозрахукова

 

 

543

комлектуюча слаботочна мережа майд. ОС

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

2,3

Госпрозрахукова

 

 

544-545

аварійний резервуар 7,5 тис. куб.м.

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

56,75

Госпрозрахукова

 

 

546

водопровідна мережа до майд. ОС

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

547

водопровідна мережа до майд. КНС

м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, 2

0,4

Госпрозрахукова

 

 

548

водопровідна мережа до (по) майд. ОС

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

5,4

Госпрозрахукова

 

 

549

теплова мережа до майд. ОС

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

550

каналізац. Мережа до майд.ОС

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

0,0

Госпрозрахукова

 

 

551

верт. план та благоустр. Майд. ОС

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

50,06

Госпрозрахукова

 

 

552

верт. план та благоустр. Майд. КНС

м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, 2

30,3

Госпрозрахукова

 

 

553

зовнішнє освітлення майд. ОС

Вовчанський р-н, с. Гатище, Шебєкінський шлях,2

1,36

Госпрозрахукова

 

 

554

зовнішнє освітлення майд. КНС

м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, 2

0,3

Госпрозрахукова

 

 

 

Огорожі під контейнера

м. Вовчанськ

0,0

Госпрозрахукова

 

11

 

Житловий фонд

Адреса коммунального майна

428,78

Комунальна

 

 

 

Кв.№1

м. Вовчанськ, вул. Вільхова, 44

13,9

комунальна

 

 

 

Кв.№ 1,5

м. Вовчанськ, вул. Гоголя, 61

0,0

комунальна

 

 

 

Кв.№3

м. Вовчанськ, вул. Колокольцова, 50

0,0

комунальна

 

 

 

Кв.№18,57

м. Вовчанськ, вул. Колокольцова, 9

0,0

комунальна

 

 

 

Кв.№1,2,4

м. Вовчанськ, вул. Колокольцова, 19

0,0

комунальна

 

 

 

Вєтхий (кв. №1-12)

м. Вовчанськ, вул. Колокольцова, 12

0,0

комунальна

 

 

 

Кв.№ 1

м. Вовчанськ вул. Героїв Чорнобиля, 36

0,0

комунальна

 

 

 

Кв.№9

м. Вовчанськ вул. Героїв Чорнобиля, 18

29,0

комунальна

 

 

 

Кв.№ 1,2,3,5,6

м. Вовчанськ, вул. Стадіонна, 1 а

13,3

комунальна

 

 

 

Кв.№ 3

м. Вовчанськ, вул. Соборна, 108

0,0

комунальна

 

 

 

Кв.№ 15

м. Вовчанськ, вул. Соборна, 54

39,08

комунальна

 

 

 

Кв.№2

м. Вовчанськ, вул. Мира,2

2,1

комунальна

 

 

 

Кв.№2,5

м. Вовчанськ, вул. Привокзальна, 10

0,0

комунальна

 

 

 

Кв.№10

м. Вовчанськ, Пролетарське поле, 6

25,5

комунальна

 

 

 

Кв.№5

м. Вовчанськ, Пролетарське поле, 13

99,5

комунальна

 

 

 

Кв.№3

м. Вовчанськ, вул. Зернова, 20

0,0

комунальна

 

 

 

Кв.№4

м. Вовчанськ, вул. Авіаційна, 10

0,0

комунальна

 

 

 

Кв.№2

м. Вовчанськ, вул. Авіаційна, 26

0,0

комунальна

 

 

 

Кв.№84

м. Вовчанськ, вул. Гоголя, 33

5,2

комунальна

 

 

 

Кв.№ 1,2,3,4

м. Вовчанськ, вул. Гоголя, 16

0,0

комунальна

 

 

 

Кв.№34

м. Вовчанськ, вул. Гоголя, 66

2,5

комунальна

 

 

 

Кв.№30

м. Вовчанськ, вул. Короленка,  54

11,5

комунальна

 

 

 

Кв.№5

м. Вовчанськ, вул. О.Досвітнього,  7

3,9

комунальна

 

 

 

Кв №1

м. Вовчанськ, вул. Соборна, 81

0,0

комунальна

 

 

 

Кв.№3

м. Вовчанськ,  вул. Новоселывська,15

0,0

комунальна

 

 

 

Кв.№2

м. Вовчанськ, вул.Героїв Чорнобиля, 8

0,0

комунальна

 

 

 

Кв.№14

м. Вовчанськ, Пролетарське поле, 11

121,2

комунальна

 

 

 

Кв.№22

м. Вовчанськ,  вул. Гоголя,44

62,1

комунальна

 

 

 

Кв.№4

м. Вовчанськ, вул. Колокольцова,25

0,0

комунальна

 

 

 

Кв.№4

м.Вовчанськ, вул.Шевченка, 5

0,0

комунальна

 

               

 

 

 

 

Заступник міського голови                                                           В.М.Шабельник

 

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХІХ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

  РІШЕННЯ

 

від 23 грудня 2016 року                                                 проект № 5 -VII

 

Про затвердження культурно-мистецьких заходів на 2017 рік

 

Керуючись Законом України «Про Державний бюджет на 2017 рік», п. 6 ст. 91 Бюджетного кодексу України № 2456-VI від 08.07.2010 р., ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» № 280/97-вр від 21.05.1997 р., міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити культурно-мистецькі заходи по Вовчанській міській раді на 2017 рік (План-календар культурно-мистецьких заходів додається).
 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.).

 

Вовчанський міський голова                                                 В.С.Шевченко

 

Додаток 1
до рішення ХІХ сесії VII скликання
Вовчанської міської ради
від 23 грудня 2016 р. № 5-VII

 

ПЛАН – КАЛЕНДАР
проведення культурно-мистецьких заходів по Вовчанській міській раді на 2017 рік

 

Календарна дата

Найменування

заходів

Виконавець

заходів

Місце проведення

Сума коштів

(грн.)

1

22.01.2017

День Соборності України

 

Міська рада

м. Вовчанськ

600,00

 

2

27.01.2017

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

Міська рада

м. Вовчанськ

600,00

3

10.02.2017

День визволення Вовчанщини від німецько-фашиських загарбників

Міська рада

м. Вовчанськ

900,00

4

15.02.2017

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Міська рада

м. Вовчанськ

600,00

5

26.02.2017

Масляна

 

Міська рада

м. Вовчанськ

1000,00

6

08.03.2017

Міжнародний жіночий день

 

Міська рада

м. Вовчанськ

2000,00

7

19.03.2017

День працівника житлово-комунального господарства

Міська рада

м. Вовчанськ

3000,00

8

23.03.2017

Всеукраїнський день працівників культури і аматорів народного мистецтва

Міська рада

м. Вовчанськ

500,00

9

26.04.2017

День Чорнобильської трагедії

Міська рада

м. Вовчанськ

800,00

10

09.05.2017

День Перемоги

Міська рада

м. Вовчанськ

6000,00

11

14.05.2017

День матері

Міська рада

м. Вовчанськ

500,00

12

01.06.2017

Міжнародний день захисту дітей

Міська рада

м. Вовчанськ

5000,00

13

18.06.2017

День медичного працівника

Міська рада

м. Вовчанськ

800,00

14

22.06.2017

День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

Міська рада

м. Вовчанськ

800,00

15

23.06.2017

День державної служби

Міська рада

м. Вовчанськ

500,00

16

25.06.2017

День молоді

Міська рада

м. Вовчанськ

700,00

17

28.06.2017

День Конституції України

Міська рада

м. Вовчанськ

1000,00

18

30.07.2017

День працівників торгівлі

Міська рада

м. Вовчанськ

1000,00

19

04.08.2017

День національної поліції

Міська рада

м. Вовчанськ

400,00

20

20.08.2017

День міста Вовчанська

Міська рада

м. Вовчанськ

47200,00

21

23.08.2017

День Державного Прапора

Міська рада

м. Вовчанськ

500,00

22

24.08.2017

День Незалежності України

Міська рада

м. Вовчанськ

3000,00

23

01.09.2017

Всеукраїнський день знань

 

Міська рада

м. Вовчанськ

400,00

24

03.09.2017

День підприємця

 

Міська рада

м. Вовчанськ

400,00

25

09.09.2017

День фізичної культури і спорту

Міська рада

м. Вовчанськ

500,00

26

22.09.2017

День партизанської слави

Міська рада

м. Вовчанськ

500,00

27

27.09.2017

День вихователів та дошкільних працівників

Міська рада

м. Вовчанськ

2000,00

28

30.09.2017

Всеукраїнський день бібліотек

Міська рада

м. Вовчанськ

300,00

29

01.10.2017

День працівників освіти

Міська рада

м. Вовчанськ

300,00

30

08.10.2017

День працівників державної санітарно-епідеміологічної служби

Міська рада

м. Вовчанськ

300,00

31

14.10.2017

День захисника України

Міська рада

м. Вовчанськ

2000,00

32

28.10.2017

День визволення України від німецько-фашиських загарбників

Міська рада

м. Вовчанськ

1000,00

33

05.11.2017

День працівника соціальної сфери

Міська рада

м. Вовчанськ

1000,00

34

06.12.2017

День збройних сил України

Міська рада

м. Вовчанськ

1000,00

35

07.12.2017

День місцевого самоврядування України

Міська рада

м. Вовчанськ

2000,00

36

14.12.2017

День ліквідатора аварії на ЧАЕС

Міська рада

м. Вовчанськ

900,00

37

19.12.2017 – 31.12.2017

Новорічні свята

Міська рада

м. Вовчанськ

10000,00

 

Разом

Х

Х

Х

100000,00

 Завідуюча відділом бухгалтерського обліку і господарської діяльності                                                                     Л.М.Катасонова

 

 

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХІХ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

  РІШЕННЯ

 

від 23 грудня 2016 року                                              проект № 6 -VII

 

 

Про затвердження Програми «Проведення громадських робіт на території Вовчанської міської ради» на 2017 рік

 

З метою реалізації державної політики у сфері зайнятості населення, гарантії держави щодо захисту прав громадян на працю та реалізації їхніх прав на соціальний захист від безробіття, з метою запобігання зростанню безробіття на території Вовчанської міської ради, керуючись ст. 31 Закону України «Про зайнятість населення» № 5067-VI від 05.07.2012 р., постановою КМУ «Про затвердження Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру» № 175 від 20.03.2013 р., ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» № 280/97-вр від 21.05.1997 р., міська рада

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити Програму «Проведення громадських робіт на території Вовчанської міської ради» на 2017 рік (Додаток 1).
 1. Затвердити Перелік видів громадських робіт на 2017 рік (Додаток 2).
 1. Затвердити Перелік підприємств, на яких будуть створені додаткові робочі місця для проведення громадських робіт у 2017 році (Додаток 3).
 1. Затвердити Розподіл коштів, передбачених на впровадження Програми «Проведення громадських робіт на території Вовчанської міської ради» на 2017 рік (Додаток 4).
 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.).

Вовчанський міський голова                                                 В.С.Шевченко

 

Додаток 1
до рішення ХІХ сесії VII скликання
Вовчанської міської ради
від 23 грудня 2016 р. № 6-VII

 

П Р О Г‎‎ Р А М А

«Проведення громадських робіт на території Вовчанської міської ради»
на 2017 рік
 

І. Загальні положення 

В умовах ускладнення ситуації на ринку праці, скорочення потреби в робочих кадрах, найбільшої значимості набувають питання організації громадських робіт та забезпечення їх фінансування на солідарній основі: з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, з місцевих бюджетів.

Програма проведення громадських робіт на 2017 рік на території Вовчанської міської ради (далі – Програма) розроблена відповідно до чинного законодавства України з метою запобігання зростанню безробіття на території Вовчанської міської ради.

ІІ. Завдання Програми

        Програма спрямована на організацію та проведення громадських робіт на підприємствах, в організаціях та установах шляхом укладання відповідних договорів з Вовчанським районним центром зайнятості.

До виконання громадських робіт залучаються такі категорії осіб:

 • зареєстровані безробітні;
 • особи, які перебувають на обліку в територіальних органах Державної служби зайнятості, як такі, що шукають роботу;
 • працівники, які втратили частину заробітної плати внаслідок вимушеного скорочення до 50 відсотків передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв’язку із зупиненням (скороченням) виробництва продукції.

 

Завдання Програми – організація виконання суспільно корисних оплачуваних робіт в інтересах громади, які організовуються для додаткового стимулювання мотивації до праці, матеріальної підтримки безробітних та інших категорій осіб і виконуються ними на добровільних засадах.

Крім того, метою Програми є подолання негативних економічних, соціальних і психологічних наслідків безробіття, шляхом приєднання до громадської праці та робіт тимчасового характеру працездатного населення.

ІІІ. Виконання Програми

Громадські роботи проводяться на спеціально створених для цього тимчасових робочих місцях згідно з затвердженим переліком видів громадських робіт на підприємствах, в організаціях та установах, розташованих на території Вовчанської міської ради.

Вовчанський районний центр зайнятості забезпечує проведення громадських робіт у визначених обсягах шляхом укладення відповідних договорів, та постійне інформування населення про можливість участі в громадських роботах.

З особами, які беруть участь у громадських роботах, роботодавці укладають в письмовій формі строкові трудові договори на строк, що сумарно протягом року не може перевищувати 180 календарних днів.

На осіб, які беруть участь у громадських роботах, поширюються державні соціальні гарантії, передбачені законодавством про працю та зайнятість населення і загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

 1. IV. Фінансове забезпечення Програми

Фінансування громадських робіт здійснюється в межах асигнувань, передбачених у бюджеті Вовчанської міської ради на зазначені цілі та за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття рівними частинами.

Фінансування громадських робіт здійснюється шляхом спрямування коштів на:

 • оплату основної та додаткової заробітної плати;
 • сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, зокрема у період тимчасової непрацездатності в межах дії строкового трудового договору;
 • оплату перших п’яти днів тимчасової непрацездатності в межах дії строкового трудового договору;
 • оплату проїзду в межах регіону до місця виконання робіт та у зворотному напрямку осіб, які беруть участь у громадських роботах;
 • оплату медичного та наркологічного огляду (у разі потреби);
 • придбання малоцінних необоротних матеріальних активів, господарських матеріалів, малоцінних та швидкозношуваних предметів, їх ремонт та обслуговування.

 

Сума видатків на проведення громадських робіт у 2017 році складає 20000,00 грн.

 1. V. Контроль за виконанням Програми

Контроль за виконанням Програми здійснюють Вовчанський районний центр зайнятості, Вовчанський міський голова, постійні комісії Вовчанської міської ради.

 

Вовчанський міський голова                                                    В.С.Шевченко

 

 

Додаток 2
до рішення ХІХ сесії VII скликання
Вовчанської міської ради
від 23 грудня 2016 р. № 6-VII

ПЕРЕЛІК
видів громадських робіт на 2017 рік

 1. Благоустрій та озеленення території міста, об'єктів соціальної сфери, кладовищ, зон відпочинку і туризму, культових споруд, придорожніх смуг.
 2. Роботи, пов’язані з будівництвом або ремонтом об’єктів соціальної сфери (закладів культури, спорту, охорони здоров’я).
 3. Роботи, пов’язані з ремонтом систем теплопостачання, водопостачання, вуличної дорожньої мережі міста.
 4. Роботи, пов’язані з укріпленням мостових споруд.
 5. Догляд та надання допомоги особам похилого віку та інвалідам, дітям-сиротам, а також догляд за хворими в закладах охорони здоров’я та соціальної допомоги, допоміжні роботи у будинках для людей похилого віку.
 6. Роботи по заготівлі продуктів харчування на зимовий період для навчальних закладів, закладів охорони здоров’я, установ для громадян похилого віку чи інвалідів.
 7. Впорядкування території міста з метою ліквідації наслідків складних погодних умов, визнаних такими в установленому порядку.
 8. Впорядкування місць меморіального поховання, пам’ятників та історичних місць.
 9. Роботи з відновлення та по догляду заповідників, пам'яток архітектури, історії та культури.
 10. Роботи, пов’язані з відновленням та благоустроєм природних джерел та водоймищ, русел річок.
 11. Супровід інвалідів по зору.
 12. Інформування населення щодо надання житлових субсидій з кур’єрською доставкою відповідних документів.
 13. Робота з документацією в архівах.

 

Вовчанський міський голова                                                     В.С.Шевченко

 

Додаток 3
до рішення ХІХ сесії VII скликання
Вовчанської міської ради
від 23 грудня 2016 р. № 6-VII

 

 

ПЕРЕЛІК
підприємств, на яких будуть створені додаткові робочі місця для проведення громадських робіт у 2017 році

 

№ з/п

Найменування підприємства

1

Комунальне підприємство «Вовчанськ»

2

Управління соціального захисту населення Вовчанської РДА

 

Вовчанський міський голова                                                     В.С.Шевченко

Додаток 4
до рішення ХІХ сесії VII скликання
Вовчанської міської ради
від 23 грудня 2016 р. № 4-VII

РОЗПОДІЛ
коштів, передбачених на впровадження Програми «Проведення громадських робіт на території Вовчанської міської ради» на 2017 рік

 

Населення, осіб

Сума коштів, передбачених в міському бюджеті, грн.

18784

20000,00


Вовчанський міський голова                                                     В.С.Шевченко

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХІХ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

  РІШЕННЯ

від 23 грудня 2016 року                                                  проект № 7 -VII 

Про затвердження Природоохоронної програми на 2017 рік.

 

Керуючись Законом України «Про охорону навколишнього природного середовища» № 1264-ХІІ від 25.06.1991 р., постановою КМУ «Про затвердження переліку видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів» № 1147 від 17.09.1996 р., наказом Міністерства екології та природних ресурсів України «Про затвердження Порядку планування та фінансування природоохоронних заходів» № 194 від 12.06.2015 р., наказом Міністерства екології та природних ресурсів України  «Про затвердження Методики оцінки ефективності реалізації регіональних природоохоронних та державних (загальнодержавних) цільових екологічних програм» № 491 від 15.10.2012 р., п. 13 ст. 91 Бюджетного кодексу України № 2456-VI від 08.07.2010 р., ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» № 280/97-вр від 21.05.1997 р., міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити Природоохоронну програму на 2017 рік (Додаток 1).
 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.).

Вовчанський міський голова                                                 В.С.Шевченко

 

 

Додаток 1
до рішення ХІХ сесії VII скликання
Вовчанської міської ради
від 23 грудня 2016 р. № 7-VII

Природоохоронна програма на 2017 рік.

І. Загальні положення

Природоохоронна програма на 2017 рік (далі – Програма) включає заходи, впровадження яких спрямовується на вирішення першопричин найбільш пріоритетних проблем у сфері охорони навколишнього природного середовища, що може призвести до ліквідації негативних наслідків або запобігання негативним наслідкам для навколишнього природного середовища. Реалізація заходів, що встановлюються Програмою, спрямовується на поетапне досягнення поставлених цілей.

ІІ. Завдання Програми

Завдання Програми сформульовані у вигляді плану природоохоронних заходів з розбивкою за кодами Програмної класифікації видатків та кредитування бюджету (КПКВК).

План природоохоронних заходів за КПКВК 0117611 – Додаток 1 до Програми.

План природоохоронних заходів за КПКВК 0117700 – Додаток 2 до Програми.

План природоохоронних заходів за КПКВК 0119140 – Додаток 3 до Програми.

Екологічна ефективність цієї Програми виражається в обмеженні або усуненні негативного впливу господарської діяльності на людину та навколишнє природне середовище, а також у поліпшенні умов життя населення, в збереженні та відновленні природних ресурсів і елементів, необхідних для забезпечення життєдіяльності людини.

ІІІ. Виконання Програми

Виконання Програми включає впровадження природоохоронних заходів за такими напрямками, як:

 • охорона і раціональне використання водних ресурсів;
 • раціональне використання і зберігання відходів виробництва і побутових відходів;
 • охорона і раціональне використання природних рослинних ресурсів.

План природоохоронних заходів за КПКВК 0117611, з зазначенням екологічних показників ефективності впровадження заходів та відповідальних виконавців – Додаток 1 до Програми.

План природоохоронних заходів за КПКВК 0117700, з зазначенням екологічних показників ефективності впровадження заходів та відповідальних виконавців – Додаток 2 до Програми.

План природоохоронних заходів за КПКВК 0119140, з зазначенням екологічних показників ефективності впровадження заходів та відповідальних виконавців – Додаток 3 до Програми.

 1. Фінансове забезпечення Програми

Фінансування природоохоронних заходів здійснюється в межах асигнувань, передбачених у бюджеті Вовчанської міської ради на зазначені цілі за рахунок загального фонду міського бюджету.

Сума видатків за КПКВК 0117611 на 2017 рік – 6000,00 грн.

Сума видатків за КПКВК 0117700 на 2017 рік – 250000,00 грн.

Сума видатків за КПКВК 0119140 на 2017 рік – 65500,00 грн.

Загальна сума видатків за Природоохоронною програмою на 2017 рік – 321500,00 грн.

 1. V. Контроль за виконанням Програми

Контроль за виконанням Програми здійснюють Вовчанський міський голова, постійні комісії Вовчанської міської ради.

 

Міський голова                                                                          В.С.Шевченко

Додаток 1
до Природоохоронної програми на 2017 рік,
затвердженої рішенням ХІХ сесії VII скликання
Вовчанської міської ради
від 23 грудня 2016 р. № 7-VII

План природоохоронних заходів
за КПКВК 0117611 «Охорона і раціональне використання водних ресурсів» на 2017 рік.

 

№ з/п

КЕКВ

Назва природоохоронного заходу

Витрати на впровадження заходу, тис. грн.

Обсяг коштів, який передбачається залучити у 2017 році, тис. грн.

Виконавець заходу

Очікувані якісні та/або кількісні характеристики природоохоронного ефекту (екологічні результати)

Всього

Міський бюджет

Інші джерела фінансування

1

Охорона і раціональне використання водних ресурсів

1.1

2282

Заходи щодо відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану річок, а також заходи для боротьби зі шкідливою дією вод (біологічна меліорація водних об’єктів, винесення водоохоронних зон в натуру, упорядження джерел, очищення русел від дерев, що потрапили до них внаслідок проходження весняних повеней, будівництво протиповеневих водосховищ і дамб тощо), п. 12 постанови КМУ № 1147 від 17.09.1996 р.

6,0

6,0

6,0

-

КП Старосалтівська аварійно-рятувальна служба

Обстеження водолазами дна річки Вовча


Вовчанський міський голова                                                                          В.С.Шевченко

Додаток 2
до Природоохоронної програми на 2017 рік,
затвердженої рішенням ХІХ сесії VII скликання
Вовчанської міської ради
від 23 грудня 2016 р. № 7-VII

План природоохоронних заходів
за КПКВК 0117700 «Інші природоохоронні заходи» на 2017 рік.
 

№ з/п

КЕКВ

Назва природоохоронного заходу

Витрати на впровадження заходу, тис. грн.

Обсяг коштів, який передбачається залучити у 2017 році, тис. грн.

Виконавець заходу

Очікувані якісні та/або кількісні характеристики природоохоронного ефекту (екологічні результати)

Всього

Міський бюджет

Інші джерела фінансування

1

Раціональне використання і зберігання відходів виробництва і побутових відходів

1.1

2282

Забезпечення екологічно безпечного збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації, видалення, знешкодження і захоронення відходів та небезпечних хімічних речовин, у тому числі непридатних або заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин, п. 74-1 постанови КМУ № 1147 від 17.09.96 р.

24,0

24,0

24,0

-

Вовчанська міська рада, КП «Вовчанськ»

Недопущення забруднення річок

2

Охорона та раціональне використання природних рослинних ресурсів

2.1

2282

Заходи з озеленення міст і сіл, п. 47 постанови КМУ № 1147 від 17.09.96 р.

226,0

226,0

226,0

-

КП «Вовчанськ»

Охорона та раціональне використання зелених насаджень

Х

Х

ВСЬОГО

250,0

250,0

250,0

-

Х

Х


                           Вовчанський міський голова                                                                          В.С.Шевченко

Додаток 3
до Природоохоронної програми на 2017 рік,
затвердженої рішенням ХІХ сесії VII скликання
Вовчанської міської ради
від 23 грудня 2016 р. № 7-VII

 

План природоохоронних заходів
за КПКВК 0119140 «Інша діяльність в сфері охорони навколишнього природного середовища» на 2017 рік.
 

№ з/п

КЕКВ

Назва природоохоронного заходу

Витрати на впровадження заходу, тис. грн.

Обсяг коштів, який передбачається залучити у 2017 році, тис. грн.

Виконавець заходу

Очікувані якісні та/або кількісні характеристики природоохоронного ефекту (екологічні результати)

Всього

Міський бюджет

Інші джерела фінансування

1

Раціональне використання і зберігання відходів виробництва і побутових відходів

1.1

2282

Забезпечення екологічно безпечного збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації, видалення, знешкодження і захоронення відходів та небезпечних хімічних речовин, у тому числі непридатних або заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин, п. 74-1 постанови КМУ № 1147 від 17.09.96 р.

65,5

65,5

65,5

-

Вовчанська міська рада, КП «Вовчанськ»

Недопущення утворення стихійних звалищ твердих побутових відходів

 

  Вовчанський міський голова                                                                          В.С.Шевченко

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХІХ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ

від 23 грудня 2016 року                                                проект № 8 -VII

Про затвердження Програми «Використання коштів резервного фонду міського бюджету» на 2017 рік.

 

Керуючись Законом України «Про Державний бюджет на 2017 рік», п. 2 ст. 24, п. 16 ст. 91 Бюджетного кодексу України № 2456-VI від 08.07.2010 р., постановою КМУ «Про затвердження Порядку використання коштів резервного фонду бюджету» № 415 від 29.03.2002 р., ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» № 280/97-вр від 21.05.1997 р., міська рада

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити Програму «Використання коштів резервного фонду міського бюджету» на 2017 рік (Додаток 1).
 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.).         

Вовчанський міський голова                                                 В.С.Шевченко

 

Додаток 1
до рішення ХІХ сесії VII скликання
Вовчанської міської ради
від 23 грудня 2016 р. № 8-VII

 

П Р О Г‎‎ Р А М А

«Використання резервного фонду міського бюджету»
на 2017 рік

 

І. Загальні положення 

        Ця Програма визначає напрями використання коштів резервного фонду міського бюджету і встановлює процедури, пов'язані з виділенням коштів резервного фонду міського бюджету.

        Резервний фонд міського бюджету формується для здійснення непередбачених видатків, що не мають постійного характеру, і не може перевищувати 1 відсотка обсягу видатків загального фонду міського бюджету на відповідний рік.

ІІ. Завдання Програми

        Основним завданням Програми є подолання наслідків надзвичайних ситуацій природного, техногенного і соціального характеру.

ІІІ. Виконання Програми

        Виконання Програми полягає в використанні коштів резервного фонду міського бюджету на здійснення заходів з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій природного, техногенного і соціального характеру (80 % річного обсягу) та інших непередбачених заходів, які не мають постійного характеру (20 % річного обсягу).

        Кошти резервного фонду міського бюджету використовуються на придбання матеріалів та надання матеріальної допомоги постраждалим внаслідок надзвичайних ситуацій природного, техногенного і соціального характеру.

        Виконання робіт, пов’язаних з подоланням наслідків надзвичайних ситуацій природного, техногенного і соціального характеру, здійснюється на підставі договорів, укладених між Вовчанською міською радою та виконавцем таких робіт.

 1. IV. Фінансове забезпечення Програми

        Фінансування цієї Програми здійснюється за рахунок коштів загального фонду міського бюджету. Сума видатків на 2017 рік складає 20000,00 грн.

 1. V. Контроль за виконанням Програми

Контроль за виконанням Програми здійснюють Вовчанський міський голова, постійні комісії Вовчанської міської ради.

Секретар міської ради                                                                     Л.І.Дудка

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХІХ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

  РІШЕННЯ 

від 23 грудня 2016 року                                              проект № 9 -VII

Про затвердження Програми «Соціальний захист та соціальне забезпечення населення м. Вовчанська на 2017 рік».

Керуючись Законом України «Про Державний бюджет на 2017 рік», п. 3 ст. 91 Бюджетного кодексу України № 2456-VI від 08.07.2010 р., ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» № 280/97-вр від 21.05.1997 р., міська рада

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити Програму «Соціальний захист та соціальне забезпечення населення м. Вовчанська на 2017 рік» (Додаток 1).
 1. Затвердити Положення про надання адресної матеріальної допомоги малозахищеним верствам населення м. Вовчанська у 2017 році (Додаток 2).
 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.).    

Вовчанський міський голова                                                 В.С.Шевченко

Додаток 1
до рішення ХІХ сесії VII скликання
Вовчанської міської ради
від 23 грудня 2016 р. № 9-VII

 

 

ПРОГРАМА

«Соціальний захист та соціальне забезпечення
населення м. Вовчанська на 2017 рік»

 

 1. Програма розроблена з метою здійснення соціального захисту та соціального забезпечення малозахищених верств населення міста у 2017 році.
 1. Ця Програма передбачає здійснення виплат:

- матеріальної допомоги малозабезпеченим мешканцям міста на лікування та вирішення соціально-побутових питань – 108000,00 грн.

- матеріальної допомоги на поховання – 33000,00 грн.

- матеріальної допомоги ветеранам війни та учасникам бойових дій на передплату періодичних видань – 2200,00 грн.

- фінансової підтримки міській раді ветеранів – 1800,00 грн.

- матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції на сході України на вирішення соціально-побутових питань – 55000,00 грн.

- відшкодування витрат на пільгове перевезення окремих категорій громадян у міському автомобільному транспорті загального користування – 150000,00 грн.

Загальна сума коштів на виконання Програми складає 350000,00 грн.

 1. Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів загального фонду міського бюджету.

 

Міський голова                                                                          В.С.Шевченко

Додаток 2
до рішення ХІХ сесії VII скликання
Вовчанської міської ради
від 23 грудня 2016 р. № 9-VII

 

ПОЛОЖЕННЯ

про надання адресної матеріальної допомоги малозахищеним верствам населення м. Вовчанська у 2017 році

 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Це Положення визначає умови та порядок надання адресної матеріальної допомоги (надалі – матеріальна допомога) малозахищеним верствам населення міста Вовчанська для здійснення лікування та вирішення соціально-побутових питань.

1.2. Дія цього Положення поширюється на громадян, зареєстрованих за місцем проживання у місті Вовчанську.

1.3. Матеріальна допомога надається малозахищеним верствам населення міста за рішенням виконавчого комітету Вовчанської міської ради за рахунок коштів загального фонду міського бюджету в межах видатків, передбачених на цю мету в поточному році.

 1. ПОРЯДОК НАДАННЯ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ

2.1. Матеріальна допомога надається громадянам, середньомісячний дохід на кожного члена сім’ї яких не перевищує розміру прожиткового мінімуму, встановленого на момент звернення за допомогою для відповідної категорії осіб, визначений з розрахунку доходів усіх членів сім’ї за три місяці, що передують зверненню за допомогою.

2.2. Матеріальна допомога надається на підставі письмового звернення (заяви), до якого додаються документи згідно з затвердженим цим Положенням переліком.

2.3. Матеріальна допомога надається на лікування у випадках захворювання на онкологічні, гематологічні хвороби, трансплантації органів, лікування кардіологічних захворювань хірургічними та інтервенційними методами, дітям з генетичною патологією, у випадках необхідності проведення складного та високовартісного лікування, в розмірі до 2000,00 грн.

2.4. Матеріальна допомога на лікування нескладних захворювань надається малозабезпеченим мешканцям міста у розмірі до 1000,00 грн.

2.5. Матеріальна допомога учасникам антитерористичної операції на сході України на вирішення соціально-побутових питань надається у розмірі 1000,00 грн.

2.6. Матеріальна допомога на лікування надається не більше одного разу на календарний рік, матеріальна допомога учасникам антитерористичної операції на сході України на вирішення соціально-побутових питань надається одноразово.

2.7. Матеріальна допомога надається у грошовому вигляді та отримується у відділі бухгалтерського обліку і господарської діяльності Вовчанської міської ради.

2.8. Матеріальна допомога не надається на лікування у приватних клініках та на санаторно-курортне лікування.

 1. ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ОТРИМАННЯ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ

3.1. Для отримання матеріальної допомоги на лікування подаються такі документи:
  - заява на ім’я міського голови

- копія паспорта заявника

- копія картки платника податків заявника

- довідка про стан здоров’я (необхідність лікування, направлення на
  лікування, результати обстеження)

- довідка про склад сім’ї

- довідки про доходи членів сім’ї за три місяці, що передують зверненню.

3.2. Для отримання матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань подаються такі документи:

- заява на ім’я міського голови

- копія паспорта заявника

- копія картки платника податків заявника

- довідка про склад сім’ї

- довідки про доходи членів сім’ї за три місяці, що передують зверненню.

3.3. Учасники АТО для отримання матеріальної допомоги подають:

  - заяву на ім’я міського голови

- копію паспорта заявника

- копію картки платника податків заявника

- копію посвідчення учасника бойових дій або копію довідки про участь в
  антитерористичній операції.

 1. ПРОЦЕДУРА ПІДГОТОВКИ ПРОЕКТУ РІШЕННЯ ПРО НАДАННЯ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ

4.1. Після розгляду міським головою, та з резолюцією міського голови, документи, зазначені в розділі 3 цього Положення, передаються до відділу бухгалтерського обліку і господарської діяльності для перевірки відповідності наданих документів затвердженому переліку та підготовки проекту рішення виконавчого комітету про надання матеріальної допомоги без визначення суми допомоги. Сума матеріальної допомоги визначається членами виконавчого комітету Вовчанської міської ради.

4.2. У разі подання документів, які не відповідають затвердженому переліку, або неподання деяких документів, зазначених в розділі 3 цього Положення, спеціалісти відділу бухгалтерського обліку і господарської діяльності повідомляють про це заявника. Надання додаткових документів здійснюється протягом одного місяця з дати звернення, якщо додаткові документи не будуть надані протягом цього терміну, питання виділення матеріальної допомоги знімається з контролю.

4.3. Проект рішення про надання матеріальної допомоги разом з необхідними документами передається на розгляд виконавчого комітету Вовчанської міської ради для визначення суми матеріальної допомоги по кожному заявнику.

 1. ОБЛІК ГРОМАДЯН, ЯКІ ОТРИМАЛИ МАТЕРІАЛЬНУ ДОПОМОГУ

5.1. Облік громадян, які отримали адресну матеріальну допомогу згідно з цим Положенням, веде відділ бухгалтерського обліку і господарської діяльності Вовчанської міської ради.

 

Міський голова                                                                          В.С.Шевченко

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХІХ СЕСІЯ   VII  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я 

    Від  23 грудня  2016 року                                                  проект № 10 -VII

 

Про внесення   доповнень до  Програми розвитку фізичної культури і спорту у місті Вовчанськ, Харківської області на 2016-2020 роки

         Керуючись Законом України «Про державний бюджет України на    2017 рік», cт. 26  ст. 59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вовчанська міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Внести доповнення до Програми розвитку фізичної культури і спорту у місті Вовчанськ, Харківської області на 2016-2020 роки    (Додаток № 1,2).

 1. Рекомендувати виконавчому комітету Вовчанської міської ради забезпечити виконання цієї Програми.
 2. Завідуючий відділом бухгалтерського обліку та господарської діяльності Катасоновій Л.М. при формуванні міського бюджету на 2017 рік передбачити кошти на реалізацію цієї Програми.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань економічного і соціального розвитку міста, соціального захисту, медичного обслуговування населення, з гуманітарних питань та питань молодіжної політики та спорту, засобів масової інформації і зв’язків з громадськими організаціями  (заступник голови комісії Алексєєв С.П.).

 

         Вовчанський міський голова                                         В.С.Шевченко 

 

 

 Додаток №1

До рішення ХІХ сесії УІІ скликання

№ 10 від 23 12.2016 року

 

Доповнення до Програми розвитку фізичної культури і спорту у місті Вовчанськ, Харківської області на 2016-2022 роки

 1. Внести зміни до розділу  ІV «Обсяги та джерела фінансування»:
 • Фінансування Програми в 2017 році  буде здійснюватися за рахунок коштів міського бюджету в сумі 100000,00 грн.  та інших джерел фінансування не заборонених діючим законодавством.

План   проведення змагань додається. (додаток №2)

 

Секретар міської ради                                            Л.І.Дудка 

Додаток 2

до рішення  XIX  сесії  VII скликання

Вовчанської міської ради

від  23 грудня 2016 р. № __________ VII

 

ПЛАН - КАЛЕНДАР

ПРОВЕДЕННЯ   СПОРТИВНО – МАСОВИХ  ЗАХОДІВ  У ВОВЧАНСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ НА   2017  РІК

№ з\п

Дата проведення

Найменування заходу

Виконавці

Місце проведення

Сума коштів

( грн.)

1.

 

 

січень

 

 

Участь команди дзюдоїстів міста у Всеукраїнському турнірі   пам’яті Олімпійського чемпіона з дзюдо Анатолія Новікова

Вовчанська міська рада, ДЮСШа «Колос»

 

 

м. Харків

2000

2

 

 

 

січень

14.01.17р.

Першість міста з легкої атлетики

 

Вовчанська міська рада,КП «Вовчанськ», Вовчанська ДЮСШа

м. Вовчанськ, вул.Соборна, 33-б

 ФОК

2000

3.

січень- лютий

Міське спортивно – розважальне свято : «Зимові перегони»  : лижні гонки, будівництво снігової  фортеці, конкурс на найвищу снігову бабу, перегони на санчатах та інш.

Вовчанська міська рада,

КП «Вовчанськ», Вовчанська ДЮСШа

м. Вовчанськ,спортивний майданчик  вул. Соборна 93-б

5000

4.

лютий

18.02.17 р

Відкрита  першість міста  з настільного тенісу  серед юнаків та дівчат

Вовчанська міська рада,КП «Вовчанськ», Вовчанська ДЮСШа

м. Вовчанськ, вул.Соборна, 33-б

ФОК

1000

5.

лютий

Відкрита  першість міста  з настільного тенісу  серед  чоловіків та жінок

Вовчанська міська рада,КП «Вовчанськ», Вовчанська ДЮСШа

м. Вовчанськ, вул.Соборна, 33-б

ФОК

1000

 

6.

 

березень

18.03.17р.

Відкрита першість міста з спортивної акробатики серед дітей, юнацтва та молоді

Вовчанська міська рада,КП «Вовчанськ»,

  Вовчанська ДЮСШа

м. Вовчанськ, вул.Соборна, 33-б

 ФОК

1000

7.

квітень

Турнір  з боротьби дзюдо пам’яті тренера – викладача Бондаренка О.М.

  Вовчанська міська рада, КП «Вовчанськ»,  ДЮСШа «Колос»

м. Вовчанськ. вул. Соборна 33-б

 ФОК

5000

8.

травень

Міська легкоатлетична естафета Пам’яті  з нагоди Дня Перемоги

 

Вовчанська міська рада,  КП «Вовчанськ»,

Вовчанська ДЮСШа, районна федерація  футболу

м.Вовчанськ, пам’ятники та пам’ятні місця  міста

2000

9.

травень

Турнір з футболу серед ветеранів    футболу міста та району до Дня Перемоги

Вовчанська міська рада, КП «Вовчанськ»,  Вовчанська районна федерація  футболу

м. Вовчанськ,спортивний майданчик    вул. Соборна 93-б

6000

10.

 

червень 01.06.16 р

Спортивне свято: «Тато,мама,я-спортивна сім’я» до  Міжнародного Дня захисту дітей

Вовчанська міська рада,  КП «Вовчанськ», 

Вовчанська ДЮСШа,районна федерація  футболу

м. Вовчанськ,спортивний майданчик    вул. Соборна 93-б

2000

11

червень

Першість ДЮСШа«Колос»  з боротьби дзюдо серед спортсменів міста

Вовчанська міська рада

КП «Вовчанськ», 

ДЮСШа  «Колос»

м. Вовчанськ. вул.Соборна, 33-б

 ФОК

3000

12

липень

Першість міста з пляжного волейболу  з нагоди свята Івана Купали

Вовчанська міська рада,  КП «Вовчанськ»,

Вовчанська ДЮСШа

 

м.Вовчанськ, в районі Гурканівського мосту

1000

3

серпень

Регіональний шаховий турнір до Дня міста

Вовчанська міська рада, КП «Вовчанськ», Федерація шахів Вовчанського району

м. Вовчанськ, вул.Соборна, 33-б

ФОК

3000

14

серпень

Турнір з футболу серед ветеранів    футболу міста та району на кубок Вовчанського міського голови  до Дня  міста

Вовчанська міська рада, КП «Вовчанськ», Вовчанська районна федерація  футболу

м. Вовчанськ,спортивний майданчик вул. Соборна 93-б

6000

15

серпень

Турнір з міні – футболу на  Кубок міського голови серед команд КФК підприємств, організацій, установ та учбових  закладів міста   до Дня міста

Вовчанська міська рада, КП «Вовчанськ», Вовчанська районна федерація  футболу

м. Вовчанськ,спортивний майданчик вул. Соборна 93-б

2000

16

серпень

 Міські змагання з велокросу,  фігурної їзди на велосипеді та черлідінгу до Дня міста

Вовчанська міська рада, КП «Вовчанськ»,

Вовчанська ДЮСШа

м. Вовчанськ, спортивний майданчик( вул. Соборна 93-б

5000

17

вересень

Міська Спартакіада з нагоди Дня фізкультури і спорту

Вовчанська міська рада, КП «Вовчанськ»,

Вовчанська ДЮСШа

м. Вовчанськ, вул.Соборна, 33-б

 ФОК

5000

18

листопад

Турнір з фут залу на  Кубок міського голови серед команд КФК підприємств, організацій, установ та учбових  закладів

Вовчанська міська рада, КП «Вовчанськ», Вовчанська районна федерація  футболу

м. Вовчанськ, вул.Соборна, 33-б

 ФОК

2000

19

листопад

XVIII Всеукраїнський  турнір з  боксу пам’яті Григорія Єшко

Вовчанська міська рада, КП «Вовчанськ»,

Вовчанська ДЮСШа

м. Вовчанськ, вул.Соборна, 33-б

  ФОК

15000

20

грудень

Турнір  з волейболу на кубок Вовчанської міської ради

Вовчанська міська рада, КП «Вовчанськ»,

Вовчанська ДЮСШа

м. Вовчанськ, вул.Соборна, 33-б

ФОК

1000

 

Всього

 

 

 

70000

 

Резерв

 

 

 

30000

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХІХ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ

від 23 грудня 2016 року                                                проект № 11-VII

Про внесення змін до Програми поводження з безпритульними та домашніми тваринами в місті Вовчанську на 2016 – 2022 роки.

 

Керуючись Законом України «Про Державний бюджет на 2017 рік», п. 5 ст. 91 бюджетного кодексу України, ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 р. № 280/97, міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Внести зміни до Програми поводження з безпритульними та домашніми тваринами в місті Вовчанську на 2016 – 2022 роки, затвердженої рішенням ХІ сесії VII скликання № 8.1-VII від 08.07.2016 р., а саме:

1.1. Абзац перший розділу 5 «Ресурсне забезпечення програми» викласти в наступній редакції: «Обсяг бюджетних призначень на реалізацію Програми складає 80 000,00 грн., у тому числі на 2016 рік – 30 000,00 грн., на 2017 рік – 50 000,00 грн.»

 1. Доручити виконавчому комітету Вовчанської міської ради оприлюднити дане рішення у визначений законом спосіб.
 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії Коростиченко І.А.) та постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.).

   

Вовчанський міський голова                                                                В.С.Шевченко

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХІХ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

  РІШЕННЯ

від 23 грудня 2016 року                                          проект   № 12-VII 

Про затвердження Положення про плату за землю
у місті Вовчанську та селі Плетенівка Вовчанського району
Харківської області на 2017 рік.

Керуючись пп. 12.4.3 п. 12.4 ст. 12, пп. 12.3.4, 12.3.5, 12.3.7 п. 12,3, ст. 12, ст. 269-289 Податкового Кодексу України, Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» № 1160-IV від 11.09.2003 р., ст. 26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» № 280/97-вр від 21.05.1997 р., міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити Положення про плату за землю у місті Вовчанську та селі Плетенівка Вовчанського району Харківської області на 2017 рік (Додаток 1).
 1. Встановити, що це рішення діє з 1 січня 2017 року.
 1. Доручити виконавчому комітету Вовчанської міської ради оприлюднити дане рішення у визначений законом спосіб.
 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії Коростиченко І.А.) та постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.).     

Вовчанський міський голова                                            В.С.Шевченко

Додаток 1

до рішення ХІХ сесії VIІ скликання

від 23 грудня 2016 року № 12-VIІ

Положення

про плату за землю у місті Вовчанську та селі Плетенівка
Вовчанського району Харківської області.

І. Загальні положення

1.1. Це Положення розроблене з метою створення єдиних організаційно-правових та економічних засад визначення та справляння плати за землю, яка складається з земельного податку та орендної плати за земельні ділянки, створення сприятливих умов для раціонального використання земельних ділянок землевласниками та землекористувачами, та забезпечення додаткових надходжень до міського бюджету за рахунок зазначених платежів.

ІІ. Платники податку

2.1. Власники земельних ділянок, земельних часток (паїв).

2.2. Землекористувачі.

2.3. Особливості справляння податку суб'єктами господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, встановлюються главою 1 розділу XIV Податкового Кодексу.

ІІІ. Об’єкти оподаткування земельним податком

3.1. Земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні.

3.2. Земельні частки (паї), які перебувають у власності.

 1. База оподаткування земельним податком

4.1. Нормативна грошова оцінка земельних ділянок, розташованих у межах населених пунктів  з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного відповідно до п.15 цього Порядку.

4.2. Площа земельних ділянок, нормативну грошову оцінку яких не проведено.

 1. Ставка земельного податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено (незалежно від місцезнаходження)

5.1. Ставка земельного податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено, встановлюється у відсотках від їх нормативної грошової оцінки:

5.1.1.  Для сільськогосподарських угідь — 0,1 %.

5.1.2. Для земельних ділянок (в межах населених пунктів), зайнятих житловим фондом, гаражно-будівельними, дачно-будівельними та садівницькими товариствами, індивідуальними гаражами, садовими і дачними будинками фізичних осіб, а також для земельних ділянок, наданих для потреб сільськогосподарського виробництва, водного та лісового господарства, які зайняті виробничими, культурно-побутовими, господарськими та іншими будівлями і спорудами – 0,03 %.

У разі надання в оренду земельних ділянок (в межах населених пунктів), окремих будівель (споруд) або їх частин власниками та землекористувачами іншим суб’єктам, податок за площі, що надаються в оренду, обчислюються відповідно до пп. 5.1.5 п. 5.1 даного Положення.

5.1.3. Для земельних ділянок під об’єктами комунальної власності – 0,01 %.

5.1.4. Для земельних ділянок, які перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання (крім державної та комунальної форми власності) – 1 %.

5.1.5. Для інших земельних ділянок – 1 %.

VІ. Ставка податку за земельні ділянки, розташовані за межами населених пунктів, нормативну грошову оцінку яких не проведено

6.1. Ставка податку за земельні ділянки, розташовані за межами населених пунктів, встановлюється у розмірі 5 % від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по області.

VІІ. Пільги щодо сплати земельного податку для фізичних осіб

7.1.  Від сплати податку звільняються:

7.1.1. інваліди першої і другої групи;

7.1.2. фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років;

7.1.3. пенсіонери (за віком);

7.1.4. ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

7.1.5. фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

7.2. Звільнення від сплати податку за земельні ділянки, передбачене для відповідної категорії фізичних осіб пунктом 7.1 цієї статті, поширюється на одну земельну ділянку за кожним видом використання у межах граничних норм:

7.2.1. для ведення особистого селянського господарства – у розмірі не більш як 2 гектари;

7.2.2. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка): у селах – не більш як 0,25 гектара,  в місті – не більш як 0,10 гектара;

7.2.3. для індивідуального дачного будівництва – не більш як 0,10 гектара;

7.2.4. для будівництва індивідуальних гаражів – не більш як 0,01 гектара;

7.2.5. для ведення садівництва – не більш як 0,12 гектара.

7.3. Від сплати податку звільняються на період дії єдиного податку четвертої групи власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі за умови передачі земельних ділянок та земельних часток (паїв) в оренду платнику єдиного податку четвертої групи.

VІІІ. Пільги щодо сплати податку для юридичних осіб

8.1. Від сплати податку звільняються:

8.1.1. Санаторно-курортні та оздоровчі заклади громадських організацій інвалідів, реабілітаційні установи громадських організацій інвалідів.

8.1.2. Громадські організації інвалідів України, підприємства та організації, які засновані громадськими організаціями інвалідів та спілками громадських організацій інвалідів і є їх повною власністю, де протягом попереднього календарного місяця кількість інвалідів, які мають там основне місце роботи, становить не менш як 50 відсотків середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу за умови, що фонд оплати праці таких інвалідів становить протягом звітного періоду не менш як 25 відсотків суми загальних витрат на оплату праці.

Зазначені підприємства та організації громадських організацій інвалідів мають право застосовувати цю пільгу за наявності дозволу на право користування такою пільгою, який надається уповноваженим органом відповідно до Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні».

У разі порушення вимог цієї норми зазначені громадські організації інвалідів, їх підприємства та організації зобов’язані сплатити суми податку за відповідний період, проіндексовані з урахуванням інфляції, а також штрафні санкції згідно із законодавством.

8.1.3. Бази олімпійської та параолімпійської підготовки, перелік яких затверджується Кабінетом Міністрів України.

8.1.4. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, органи прокуратури, суди, заклади, установи та організації, військові формування, утворені відповідно до Законів України, Збройні Сили України та Державна прикордонна служба України, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів.

8.1.5. Дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади незалежно від форм власності і джерел фінансування, заклади культури, науки, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, фізичної культури та спорту, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів.

ІХ. Земельні ділянки,
які не підлягають оподаткуванню земельним податком

9.1. Не сплачується податок за:

9.1.1. Сільськогосподарські угіддя зон радіоактивно забруднених територій, визначених відповідно до закону такими, що зазнали радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи (зон відчуження, безумовного (обов’язкового) відселення, гарантованого добровільного відселення і посиленого радіоекологічного контролю), і хімічно забруднених сільськогосподарських угідь, на які запроваджено обмеження щодо ведення сільського господарства.

9.1.2. Землі сільськогосподарських угідь, що перебувають у тимчасовій консервації або у стадії сільськогосподарського освоєння.

9.1.3. Земельні ділянки державних сортовипробувальних станцій і сортодільниць, які використовуються для випробування сортів сільськогосподарських культур.

9.1.4. Землі дорожнього господарства автомобільних доріг загального користування – землі під проїзною частиною, узбіччям, земляним полотном, декоративним озелененням, резервами, кюветами, мостами, штучними спорудами, тунелями, транспортними розв’язками, водопропускними спорудами, підпірними стінками, шумовими екранами, очисними спорудами і розташованими в межах смуг відведення іншими дорожніми спорудами та обладнанням, а також землі, що знаходяться за межами смуг відведення, якщо на них розміщені споруди, що забезпечують функціонування автомобільних доріг, а саме:

а) паралельні об’їзні дороги, поромні переправи, снігозахисні споруди і насадження, протилавинні та протисельові споруди, вловлюючі з’їзди, захисні насадження, шумові екрани, очисні споруди;

б) майданчики для стоянки транспорту і відпочинку, склади, гаражі, резервуари для зберігання паливно-мастильних матеріалів, комплекси для зважування великогабаритного транспорту, виробничі бази, штучні та інші споруди, що перебувають у державній власності, власності державних підприємств або власності господарських товариств, у статутному капіталі яких 100 відсотків акцій (часток, паїв) належить державі.

9.1.5. Земельні ділянки сільськогосподарських підприємств усіх форм власності та фермерських (селянських) господарств, зайняті молодими садами, ягідниками та виноградниками до вступу їх у пору плодоношення, а також гібридними насадженнями, генофондовими колекціями та розсадниками багаторічних плодових насаджень.

9.1.6. Земельні ділянки кладовищ, крематоріїв та колумбаріїв.

9.1.7. Земельні ділянки, на яких розташовані дипломатичні представництва, які відповідно до міжнародних договорів (угод), згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, користуються приміщеннями та прилеглими до них земельними ділянками на безоплатній основі.

9.1.8. Земельні ділянки, надані для будівництва і обслуговування культових та інших будівель, необхідних для забезпечення діяльності релігійних організацій України, статути (положення) яких зареєстровано у встановленому законом порядку.

Х. Особливості оподаткування платою за землю

10.1. Міська рада до 25 грудня року, що передує звітному, подає контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки рішення щодо ставок земельного податку та наданих пільг зі сплати земельного податку юридичним та/або фізичним особам.

Нові зміни щодо зазначеної інформації надаються до 1 числа першого місяця кварталу, що настає за звітним кварталом, у якому відбулися зазначені зміни.

10.2. Якщо право на пільгу у платника виникає протягом року, то він звільняється від сплати податку починаючи з місяця, що настає за місяцем, у якому виникло це право. У разі втрати права на пільгу протягом року податок сплачується починаючи з місяця, що настає за місяцем, у якому втрачено це право.

10.3. Якщо платники податку, які користуються пільгами з цього податку, надають в оренду земельні ділянки, окремі будівлі, споруди або їх частини, податок за такі земельні ділянки та земельні ділянки під такими будівлями (їх частинами) сплачується на загальних підставах з урахуванням прибудинкової території.

Ця норма не поширюється на бюджетні установи у разі надання ними будівель, споруд (їх частин) в тимчасове користування (оренду) іншим бюджетним установам, дошкільним, загальноосвітнім навчальним закладам незалежно від форм власності і джерел фінансування.

ХІ. Податковий період для плати за землю

11.1. Базовим податковим (звітним) періодом для плати за землю є календарний рік.

11.2. Базовий податковий (звітний) рік починається 1 січня і закінчується 31 грудня того ж року (для новостворених підприємств та організацій, а також у зв’язку із набуттям права власності та/або користування на нові земельні ділянки може бути меншим 12 місяців).

ХІІ. Порядок обчислення плати за землю

12.1. Підставою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру.

Органи виконавчої влади, що реалізують державну політику у сфері земельних відносин та у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно у сфері будівництва, щомісяця, але не пізніше 10 числа наступного місяця, а також за запитом відповідного контролюючого органу за місцезнаходженням земельної ділянки подають інформацію, необхідну для обчислення і справляння плати за землю, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

12.2. Платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 Податкового Кодексу, з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями. Подання такої декларації звільняє від обов’язку подання щомісячних декларацій. При поданні першої декларації (фактичного початку діяльності як платника плати за землю) разом з нею подається довідка (витяг) про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки, а надалі така довідка подається у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі.

12.3. Платник плати за землю має право подавати щомісяця звітну податкову декларацію, що звільняє його від обов’язку подання податкової декларації не пізніше 20 лютого поточного року, протягом 20 календарних днів місяця, що настає за звітним.

12.4. За нововідведені земельні ділянки або за новоукладеними договорами оренди землі платник плати за землю подає податкову декларацію протягом 20 календарних днів місяця, що настає за звітним.

У разі зміни протягом року об’єкта та/або бази оподаткування платник плати за землю подає податкову декларацію протягом 20 календарних днів місяця, що настає за місяцем, у якому відбулися такі зміни.

12.5. Нарахування фізичним особам сум податку проводиться контролюючими органами, які видають платникові до 1 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про внесення податку за формою, встановленою у порядку визначеному статтею 58 Податкового кодексу України.

У разі переходу права власності на земельну ділянку від одного власника до іншого протягом календарного року податок сплачується попереднім власником за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив право власності на зазначену земельну ділянку, а новим власником – починаючи з місяця, в якому у нового власника виникло право власності.

У разі переходу права власності на земельну ділянку від одного власника до іншого протягом календарного року контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.

12.6. За земельну ділянку, на якій розташована будівля, що перебуває у спільній власності кількох юридичних або фізичних осіб, податок нараховується з урахуванням прибудинкової території кожному з таких осіб:

1) у рівних частинах – якщо будівля перебуває у спільній сумісній власності кількох осіб, але не поділена в натурі, або одній з таких осіб-власників, визначеній за їх згодою, якщо інше не встановлено судом;

2) пропорційно належній частці кожної особи – якщо будівля перебуває у спільній частковій власності;

3) пропорційно належній частці кожної особи – якщо будівля перебуває у спільній сумісній власності і поділена в натурі.

За земельну ділянку, на якій розташована будівля, що перебуває у користуванні кількох юридичних або фізичних осіб, податок нараховується кожному з них пропорційно тій частині площі будівлі, що знаходиться в їх користуванні, з урахуванням прибудинкової території.

12.7. Юридична особа зменшує податкові зобов’язання із земельного податку на суму пільг, які надаються фізичним особам відповідно до пункту 7.1. розділу 7 цього Положення, за земельні ділянки, що знаходяться у їх власності або постійному користуванні і входять до складу земельних ділянок такої юридичної особи.

Такий порядок також поширюється на визначення податкових зобов’язань із земельного податку юридичною особою за земельні ділянки, які відведені в порядку, встановленому Законом України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» для безоплатного паркування (зберігання) легкових автомобілів, якими керують інваліди з ураженням опорно-рухового апарату, члени їх сімей, яким відповідно до порядку забезпечення інвалідів автомобілями передано право керування автомобілем, та законні представники недієздатних інвалідів або дітей-інвалідів, які перевозять інвалідів (дітей-інвалідів) з ураженням опорно-рухового апарату.

ХШ. Строк сплати плати за землю

13.1. Власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою.

У разі припинення права власності або права користування земельною ділянкою плата за землю сплачується за фактичний період перебування землі у власності або користуванні у поточному році.

13.2. Облік фізичних осіб – платників податку і нарахування відповідних сум проводяться щороку до 1 травня.

13.3. Податкове зобов’язання щодо плати за землю, визначене у податковій декларації на поточний рік, сплачується рівними частками власниками та землекористувачами земельних ділянок за місцезнаходженням земельної ділянки за податковий період, який дорівнює календарному місяцю, щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) місяця.

13.4. Податкове зобов’язання з плати за землю, визначене у податковій декларації, у тому числі за нововідведені земельні ділянки, сплачується власниками та землекористувачами земельних ділянок за місцезнаходженням земельної ділянки за податковий період, який дорівнює календарному місяцю, щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) місяця.

13.5. Податок фізичними особами сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

13.6. При переході права власності на будівлю, споруду (їх частину) податок за земельні ділянки, на яких розташовані такі будівлі, споруди (їх частини), з урахуванням прибудинкової території сплачується на загальних підставах з дати державної реєстрації права власності на таку земельну ділянку.

13.7. У разі надання в оренду земельних ділянок (у межах населених пунктів), окремих будівель (споруд) або їх частин власниками та землекористувачами, податок за площі, що надаються в оренду, обчислюється з дати укладення договору оренди земельної ділянки або з дати укладення договору оренди будівель (їх частин).

13.8. Власник нежилого приміщення (його частини) у багатоквартирному жилому будинку сплачує до бюджету податок за площі під такими приміщеннями (їх частинами) з урахуванням пропорційної частки прибудинкової території з дати державної реєстрації права власності на нерухоме майно.

ХIV. Орендна плата за землю

14.1. Підставою для нарахування орендної плати за земельну ділянку є договір оренди такої земельної ділянки оформлений та зареєстрований відповідно до законодавства.

Вовчанська міська рада  до 1 лютого повинна подавати контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки переліки орендарів, з якими укладено договори оренди землі на поточний рік, та інформувати відповідний контролюючий орган про укладення нових, внесення змін до існуючих договорів оренди землі та їх розірвання до 1 числа місяця, що настає за місяцем, у якому відбулися зазначені зміни по формі  затвердженій центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної податкової політики.

14.2. Платником орендної плати є орендар земельної ділянки.

14.3. Об'єктом оподаткування є земельна ділянка, надана в оренду.

14.4. Розмір та умови внесення орендної плати встановлюються у договорі оренди між орендодавцем (власником) і орендарем.

14.5. Розмір орендної плати встановлюється у договорі оренди, але річна сума платежу:

-  не може бути меншою 3 % нормативної грошової оцінки;

-  не може перевищувати 12 % нормативної грошової оцінки.

14.6. Плата за суборенду земельних ділянок не може перевищувати орендної плати.

14.7. Податковий період, порядок обчислення орендної плати, строк сплати та порядок її зарахування до бюджетів застосовується відповідно до вимог розділу ХІ-ХІІІ цього Положення.

ХV. Індексація нормативної грошової оцінки земель

15.1. Для визначення розміру податку та орендної плати використовується нормативна грошова оцінка земельних ділянок.

15.2. Центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин за індексом споживчих цін за попередній рік щороку розраховує величину коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки земель, на який індексується нормативна грошова оцінка сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення за станом на 1 січня поточного року, що визначається за формулою:

Кі = І :100

де І — індекс споживчих цін за попередній рік.

У разі якщо індекс споживчих цін не перевищує 100 відсотків, такий індекс застосовується із значенням 100.

Коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель застосовується кумулятивно залежно від дати проведення нормативної грошової оцінки земель.

 

Секретар міської ради                                                                                  Л.І.Дудка

 

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ
до проекту рішення Вовчанської міської ради

«Про затвердження Положення про плату за землю
у місті Вовчанську та селі Плетенівка Вовчанського району
Харківської області на 2017 рік»

 

І. Визначення проблеми

З 01 січня 2015 року плата за землю, яка справляється у формі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності, належить до місцевих податків.

Сільські, селищні, міські ради та ради об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, в межах своїх повноважень приймають рішення про встановлення місцевих податків та зборів (п. 12.3 ст. 12 ПКУ).

Встановлення місцевих податків та зборів здійснюється у порядку, визначеному Податковим кодексом України (п.12.3.1 ст. 12 ПКУ).

       Статтею 7 ПКУ визначено загальні засади встановлення податків і зборів, зокрема, під час встановлення податку можуть передбачатися пільги та визначатися порядок їх застосування. Елементи податку, визначені в пункті 7.1 статті 7 ПКУ (платники податку, об'єкт оподаткування, база оподаткування, ставка податку, порядок обчислення податку, податковий період, строк та порядок сплати податку, строк та порядок подання звітності про обчислення і сплату податку) та підстави для надання податкових пільг та порядок їх застосування визначаються виключно Податковим кодексом (п. 7.4 ст. 7 ПКУ).

       При цьому, до повноважень міських рад належить: до початку наступного бюджетного періоду прийняття рішення про встановлення місцевих податків та зборів, зміну розміру їх ставок, об'єкта оподаткування, порядку справляння чи надання податкових пільг, яке тягне за собою зміну податкових зобов'язань платників податків та яке набирає чинності з початку бюджетного періоду (п. 12.4.3 ст. 12 ПКУ).

      Але, не дозволяється сільським, селищним, міським радам та радам об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, встановлювати індивідуальні пільгові ставки місцевих податків та зборів для окремих юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців і фізичних осіб або звільняти їх від сплати таких податків та зборів (п. 12.3.7 ст. 12 ПКУ).

     Крім того, статтею 284 ПКУ передбачено, що

 • органи місцевого самоврядування встановлюють ставки плати за землю та пільги щодо земельного податку, що сплачується на відповідній території;
 • органи місцевого самоврядування до 25 грудня року, що передує звітному, подають відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки рішення щодо ставок земельного податку та наданих пільг зі сплати земельного податку юридичним та/або фізичним особам.

       Отже, проблема, яку передбачається розв’язати шляхом прийняття зазначеного регуляторного акту, полягає в необхідності дотримання вимог Податкового кодексу України та у врегулюванні питань щодо сплати плати за землю.

      Важливість цієї проблеми обумовлена впливом податкового навантаження на суб’єктів господарювання на обсяги наповнюваності міського бюджету за рахунок місцевих податків та зборів.

      Зазначена проблема справляє вплив на громадян, суб’єкти господарювання та державні органи управління, оскільки плата за землю є одним з доходів загального фонду міського бюджету, витрати з якого забезпечують виконання повноважень органами місцевого самоврядування.

      Отже, єдиним шляхом вирішення зазначеної проблеми є прийняття  рішення щодо плати за землю – щорічно (до 25 грудня поточного року на наступний) з урахуванням можливості надання міською радою не індивідуальних пільг щодо сплати зазначеного податку.

ІІ. Цілі державного регулювання

           Основними цілями прийняття регуляторного акту є:

 • регулювання ситуації щодо сплати земельного податку та орендної плати за землю;
 • визначення ставок податку та пільг;
 • збільшення доходів міського бюджету за рахунок надходжень плати за землю;
 • забезпечення фінансових підстав для соціально-економічного розвитку міста, здійснення інших функцій місцевого самоврядування.

ІІІ. Визначення та оцінка альтернативних способів досягнення цілей

Альтернативні способи досягнення цілей відсутні, оскільки відповідно до п. 12.4.3 ст. 12 Податкового кодексу України до повноважень міської ради належить: до початку наступного бюджетного періоду прийняття рішення про встановлення місцевих податків та зборів, зміну розміру їх ставок, об'єкта оподаткування, порядку справляння чи надання податкових пільг, яке тягне за собою зміну податкових зобов'язань платників податків та яке набирає чинності з початку бюджетного періоду.

 1. IV. Механізми та заходи, які забезпечать розв’язання визначеної проблеми

Такими заходами є встановлення ставок земельного податку та пільг щодо його сплати, які б дали змогу забезпечити надходження до міського бюджету, та оптимізувати податкове навантаження на суб’єкти господарювання, а саме:

1) встановлення таких ставок податку:

Категорія земель

Встановлена ставка податку

Максимальна ставка, передбачена Податковим кодексом України

для сільськогосподарських угідь

0,1 %

1 %

для земельних ділянок (в межах населених пунктів), зайнятих житловим фондом, гаражно-будівельними, дачно-будівельними та садівницькими товариствами, індивідуальними гаражами, садовими і дачними будинками фізичних осіб, а також для земельних ділянок, наданих для потреб сільськогосподарського виробництва, водного та лісового господарства, які зайняті виробничими, культурно-побутовими, господарськими та іншими будівлями і спорудами

0,03 %

3 %

для земельних ділянок, які перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання (крім державної та комунальної форми власності)

1 %

12 %

для інших земельних ділянок

1 %

3 %

2) встановлення пільгових ставок податку для земельних ділянок під об’єктами комунальної власності – 0,1 %;

3) встановлення додаткових пільг, крім передбачених Податковим кодексом України, які не є індивідуальними відповідно до п. 12.3.7 ст. 12 ПКУ, звільнення від сплати податку для органів державної влади та органи місцевого самоврядування, органів прокуратури, суди, закладів, установ та організацій, військових формувань, утворених відповідно до Законів України, Збройних Сил України та Державної прикордонної служби України, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів.

 

Єдино можливим та найбільш ефективним механізмом розв’язання поставленої проблеми є прийняття міською радою відповідного рішення щодо плати за землю, з подальшим його оприлюдненням та застосуванням для стягнення податку.

 1. V. Оцінка виконання вимог регуляторного акта залежно від ресурсів, якими розпоряджається Вовчанська міська рада, фізичні та юридичні особи, які повинні впроваджувати або виконувати ці вимоги.

 

Зменшення ставок земельного податку у 2016 році до значень, які залишені без змін у проекті рішення щодо плати за землю на 2017 рік, а саме – згідно ст. 274.1 Податкового кодексу України – в три рази, згідно ст. 274.2 Податкового кодексу України – в шість разів, дало змогу збільшити надходження земельного податку та орендної плати за землю:

Надходження

Станом на 01.01.2016 р., грн.

Станом на 01.12.2016 р., грн.

Прогноз на 01.01.2017 р., грн.

Перевиконання, %, за 11 місяців (прогнозне перевиконання за 12 місяців)

Земельний податок з юридичних осіб (18010500)

1501550,34

2759809,04

3010700,77

83,9 %
(100,5 %)

Орендна плата з юридичних осіб (18010600)

3303784,45

3825773,11

4173570,67

15,8 %
(26,3 %)

Земельний податок з фізичних осіб (18010700)

70055,42

139838,43

152551,01

99,6 %
(117,8 %)

Орендна плата з фізичних осіб (18010900)

890519,70

953335,10

1040001,93

7,1 %
(16,8 %)

ВСЬОГО

5765909,91

7678755,68

8376824,38

33,2 %
(45,3 %)

 

VІ. Обґрунтування запропонованого строку дії регуляторного акта

Строк дії цього регуляторного акту – в межах 2017 року, підстава – п. 12.4.3 ст. 12 Податкового кодексу України, у разі, якщо протягом зазначеного строку будуть внесені зміни щодо плати за землю до Податкового кодексу України, строк дія регуляторного акта – до внесення змін.

 

VІІ. Визначення показників результативності дії регуляторного акта

Показниками результативності дії зазначеного регуляторного акта є:

 • розмір надходжень до міського бюджету, пов'язаних з дією акта;
 • кількість суб'єктів господарювання та/або фізичних осіб, на яких поширюватиметься дія акта;
 • рівень поінформованості суб'єктів господарювання та/або фізичних осіб з основних положень акта.

 

VІІІ. Визначення заходів, за допомогою яких здійснюватиметься відстеження результативності дії регуляторного акта

Базове відстеження результативності дії регуляторного акта буде проводитись станом на 1 липня 2017 року, повторне відстеження – станом на 1 грудня 2017 року.

Метод відстеження результативності дії регуляторного акта – розрахунковий, на підставі Казначейського звіту форми 412, статистичний, на підставі даних про перебування на обліку платників податку на землю та суб’єктів господарювання і фізичних осіб, що сплачують орендну плату за землю.

Вовчанський міський голова                                                   В.С.Шевченко

Розробник проекту регуляторного акту                                   О.М.Аргунова

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХІХ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

  РІШЕННЯ

від 23 грудня 2016 року                                        проект № 13-VII

Про затвердження структури та чисельності апарату Вовчанської міської ради VII скликання та її виконавчого комітету
з 1 січня 2017 року

Керуючись постановою КМУ від 09.03.2006 р. № 268  «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (додаток 50), ст. 26, 59, 64 Закону України від 21.05.1997 р. № 280/97-вр «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити структуру та чисельність апарату Вовчанської міської ради VII скликання та її виконавчого комітету з 1 січня 2017 року в кількості 26 одиниць (Додаток 1).
 2. Перейменувати посаду «завідуюча відділом бухгалтерського обліку і господарської діяльності» на «начальник відділу бухгалтерського обліку і господарської діяльності», посаду «спеціаліст І категорії» на «провідний спеціаліст».
 3. Витрати на утримання апарату міської ради та її виконавчого комітету здійснювати в межах відповідних видатків, передбачених в міському бюджеті на 2017 рік.
 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.).       

Вовчанський міський голова                                                 В.С.Шевченко

 

Додаток 1
до рішення ХІХ сесії VII скликання
Вовчанської міської ради
від 23 грудня 2016 р. № 13-VII

СТРУКТУРА
апарату Вовчанської міської ради VII скликання та її виконавчого комітету

№ з/п

Назва посади

Кількість штатних одиниць, чол.

1

Міський голова

1

2

Секретар міської ради

1

3

Заступник міського голови

2

4

Керуючий справами (секретар) виконкому

1

5

Начальник відділу бухгалтерського обліку і господарської діяльності

1

6

Начальник відділу державного архітектурно-будівельного контролю

1

7

Провідний спеціаліст відділу державного архітектурно-будівельного контролю

2

8

Провідний спеціаліст

14

9

Завідуючий господарством

1

10

Водій легкового автомобіля

1

11

Прибиральниця службових приміщень

1

 

ВСЬОГО:

26


Секретар міської ради                                                                    Л.І.Дудка

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХІХ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

   РІШЕННЯ 

від 23 грудня 2016 року                                     проект № 14-VIІ

Про затвердження штатного розпису Вовчанської міської ради VII скликання з 1 січня 2017 року

 

Керуючись ст. 8 Закону України від 25.12.2015 р. № 928-VIII «Про державний бюджет України на 2016 рік», постановою КМУ від 09.03.2006 р. № 268  «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», Наказом Міністерства праці України від 02.10.1996 р. № 77 «Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів», ст. 26, 59, 64 Закону України від 21.05.1997 р. № 280/97-вр «Про місцеве самоврядування в Україні», Рішенням Конституційного суду України № 7-рп/2009 від 16.04.2009 р., міська рада

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити штатний розпис Вовчанської міської ради VII скликання з 1 січня 2017 року (Додаток 1).
 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.).    

Вовчанський міський голова                                                 В.С.Шевченко

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХІХ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

  РІШЕННЯ

від 23 грудня 2016 року                                       проект № 15-VII

 

Про затвердження штатного розпису Вовчанського відділу благоустрою міста з 1 січня 2017 року

Керуючись  постановою КМУ від 23.11.2016 року № 840 «Деякі питання оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», ст. 8 Закону України від 25.12.2015 р. № 928-VIII «Про державний бюджет України на 2016 рік», постановою КМУ від 30.08.2002 р. № 1298  «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», ст. 26, 59, 64 Закону України від 21.05.1997 р. № 280/97-вр «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити штатний розпис Вовчанського відділу благоустрою міста з 1 січня 2017 року (Додаток 1).
 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.).

Вовчанський міський голова                                            В.С.Шевченко

   

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ХІХ СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

    Від  23 грудня 2016 р.                                               проект № 16-VІІ

Про створення депутатського фонду Вовчанської міської ради на 2017 рік.   

         Розглянувши питання створення депутатського фонду Вовчанської міської ради на 2017 рік   на засіданнях постійних депутатських комісій,    керуючись п.п.3, п.2, ст.19, п.2 ст.30, п.13 ст. 46, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 34,    п.2 ст. 64  Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»  міська рада

В И Р І Ш И Л А  :

 1. Створити депутатський фонд Вовчанської міської ради на 2017 рік.
 2. Затвердити Програму використання коштів депутатського фонду у 2017 році.
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (Козлова В.В.), постійну комісію Вовчанської міської ради з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності, депутатської етики та місцевого самоврядування (голова комісії Коростиченко І.А.).

   Вовчанський міський голова                                                 В.С.Шевченко

 

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XIХ СЕСІЯ   VII  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

    Від  23 грудня  2016 року                                         проект        №  17-VII

 

Про внесення змін та доповнень до програми економічного і соціального розвитку міста Вовчанська на 2016-2022 роки

 

         Керуючись Законом України «Про державний бюджет України на    2017 рік», ст. 91 п. 6 Бюджетного кодексу України, ст.. 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Вовчанська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Внести доповнення  до Програми економічного і соціального розвитку міста Вовчанська на 2016-2022 роки, а саме на 2017 рік:

1.1. До розділу будівництво

кошти в сумі 2645,1 тис. грн.. на будівництво КНС1, КНС2 мережі самопливної та напірної каналізації м. Вовчанськ Харківської області, 1 пусковий комплекс КНС1 (Пролетарське поле)  мережі самопливної та напірної каналізації;

1.2.  До розділу Землеустрій

- кошти в сумі 100,0 тис. грн.. на проведення експертної оцінки землі та оплату проектів з землеустрою;

1.3 До розділу житлово-комунальне господарство

-   підрозділ КП «Вовчанськ»

кошти в сумі 60,0 тис. грн.. фінансова допомога на придбання чотирьох бензокос;

 • кошти в сумі 350,0 тис. грн.. на придбання турбокомпресору;
 • кошти в сумі 900,0 тис. грн.. на придбання екскаватора;

-    кошти в сумі 100,0 тис. грн.. на придбання подрібнювача для щепи;

-  кошти в сумі 250,0 тис. грн.. на придбання обладнання для проведення поточного та ямкового ремонту доріг в м. Вовчанську;

-   кошти в сумі 40,0 тис. грн.. на придбання міні пилорами;

-   кошти в сумі 230,0 тис. грн.. на придбання 2-х  свердловинних насоса та 1-го напірного;

-   кошти в сумі 10,0 тис. грн.. на придбання комп’ютера;

-   кошти в сумі 350,0 тис. грн.. на придбання трактора  Білорус 320 МУ з щіткою та відвалом;

-   кошти в сумі 1100,0 тис. грн.. на поточний ремонт самопливного колектору по вул.. Авіаційній;

-   кошти в сумі 200,0 тис. грн.. на встановлення лічильників холодної води для жителів міста Вовчанськ;

-   кошти  в сумі 5,0 тис. грн.. на поточний ремонт водонапірної вежі в с. Плетенівка;

-   кошти в сумі 35,0 тис. грн. на поточний ремонт водогону по провулку

 Харківський;

-   кошти в сумі 103,4 тис. грн.. на придбання дитячих майданчиків;

-   кошти в сумі 250,0 тис. грн.. на спів фінансування по міні-проектам;

-   кошти в сумі 250,0 тис. грн..  поточні трансферти КП «Вовчанськ»;

-   кошти в сумі 150,0 тис. грн.. на придбання програмного комплексу 1-С бухгалтерія;

Кошти в сумі 70,0 тис. грн.. на поточний ремонт та утримання шахтних колодязів;

-   кошти в сумі 20,0 тис. грн.. проведення громадських робіт;

-   кошти в сумі 1568,7 тис. грн.. забезпечення діяльності Вовчанського відділу благоустрою міста в тому числі 1328,6 тис. грн.. вуличне освітлення;

-   кошти в сумі 3228,0 тис. грн. на виконання робіт з благоустрою міста;

-   кошти в сумі 500,0 тис. грн.. на проведення поточного ремонту доріг в м. Вовчанськ;

-   кошти в сумі 50,0 тис. грн.. на придбання дорожніх знаків;

 1.4 До розділу Освіта

-   кошти в сумі 11358,5 тис. грн.. на утримання дитячих дошкільних закладів міста в тому числі 9702,1 тис. грн.. інша субвенція з районного бюджету;

-   кошти в сумі 1052,8 тис. грн.. батьківська плата за відвідування дитячих дошкільних закладів міста;

1.5 До розділу соціальний захист населення

кошти в сумі 350,0 тис. грн.. на виплату  матеріальної допомоги  та пільгове перевезення  окремих категорій громадян;

1.6 До розділу Культура

- кошти в сумі 100,0 тис. грн.. на проведення святкових заходів;

1.7 До розділу Програма стабілізації та соціально-економічного розвитку міста

- кошти в сумі 20,0 тис. грн.. на проведення експертних послуг;

1.8 До розділу Фізична культура та спорт

 -   кошти в сумі 100,0 тис. грн. на забезпечення проведення спортивних змагань в м. Вовчанськ;

1.9 До розділу розвиток інформаційного простору

-   кошти в сумі 120,0 тис. грн.. на оплату послуг  друкування матеріалів Вовчанської міської ради;

 1. Внести доповнення до Програми економічного і соціального розвитку міста Вовчанськ:

2.1 Розділ  Фінансове забезпечення утримання об’єктів спільного користування  чи ліквідації

- кошти в сумі 269,4 тис. грн.. в тому числі районне радіомовлення 30,3 тис. грн..; райвійськкомат – 50,0 тис. грн..; пільгове перевезення пасажирів залізничним транспортом – 38,4 тис. грн.. програма шкільний автобусом 102,3 тис. грн..; придбання велосипедів для Вовчанського тер. центру – 8,0 тис. грн..; програма безпритульності та бездоглядності – 0,5 тис. грн..; придбання книг для сектору культури та туризму – 39,9 тис. грн..

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.)

        Вовчанський міський голова                                     В.С.Шевченко 

 

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА

ХІХ  СЕСІЯ  VІI СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

23 грудня 2016 року                                                                  проект № 18-VII

Про міський бюджет на 2017 рік

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій питання «Про міський бюджет на 2017 рік», відповідно до статті 77 Бюджетного кодексу України, керуючись статтею 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Визначити на 2017 рік:
 • доходи міського бюджету у сумі 29692,5 тис. грн., в тому числі доходи загального фонду міського бюджету 28574,2 тис. грн., доходи спеціального фонду міського бюджету 1118,3 тис. грн. згідно з додатком № 1 до цього рішення;
 • видатки  міського бюджету у сумі 29692,5 тис. грн., в тому числі видатки загального фонду міського бюджету 23505,7 тис. грн., видатки спеціального фонду міського бюджету 6166,8 тис. грн.
 • профіцит міського бюджету у сумі – 5048,5 тис. грн. згідно з додатком 7 до цього рішення.;
 • дефіцит міського бюджету – 5048,5 тис. грн. згідно з додатком 7 до цього рішення.
 1. Затвердити розподіл видатків коштів міського бюджету на 2017 рік за типовою відомчою, тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів, у тому числі по загальному фонду 23505,7 тис. грн. та спеціальному фонду 6166,8 тис. грн. згідно з додатком № 2 до цього рішення.
 2. Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів міського бюджету у сумі 20,0 тис. грн.
 3. Затвердити на 2017 рік міжбюджетні трансферти в сумі 269,4 тис. грн.. згідно з додатком № 3 до цього рішення.
 4. Затвердити на 2017 рік перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку згідно з додатком № 4 до цього рішення.
 5. Затвердити на 2017 рік резервний фонд міського бюджету у сумі 20,0 тис. грн.
 6. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду міського бюджету на 2017 рік за їх економічною структурою:

оплата праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

поточні трансферти населенню;

поточні трансферти місцевим бюджетам.

 1. Затвердити в складі видатків міського бюджету кошти на реалізацію місцевих програм у сумі 29695,3 тис. грн. згідно з додатком № 5 до цього рішення.
 2. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право міській раді, в особі його керівника, отримувати в управлінні Державної казначейської служби у Вовчанському районі у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України:

- позики на покриття тимчасових касових розривів міського бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

 1. Одержувачам коштів міського бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості із зазначених видатків. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань, згідно з додатком № 6 до цього рішення.
 2. Установити, що у загальному фонді міського бюджету на 2017 рік до доходів належать надходження, визначені статтею 69 Бюджетного кодексу України.
 3. Установити, що джерелами формування спеціального фонду міського бюджету на 2017 рік у частині доходів є надходження, визначені статтею 691 Бюджетного кодексу України.
 4. Установити, що джерелами формування спеціального фонду міського бюджету на 2017 рік у частині фінансування є надходження, визначені статтею 71 Бюджетного кодексу України.
 5. Розпорядники коштів місцевих бюджетів та одержувачі коштів міського бюджету беруть бюджетні зобов’язання та здійснюють видатки за загальним фондом бюджету тільки в межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисами, враховуючи необхідність виконання бюджетних зобов’язань минулих років, узятих в органах Державної казначейської служби України.

            Зобов'язання, взяті розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів без відповідних бюджетних асигнувань або з перевищенням повноважень, встановлених рішенням сесії міської ради про міський бюджет, не вважаються бюджетними зобов'язаннями і не підлягають оплаті за рахунок бюджетних коштів. Взяття таких зобов'язань є порушенням бюджетного законодавства.

За наявності простроченої заборгованості із заробітної плати, а також за спожиті комунальні послуги та енергоносії розпорядники та одержувачі бюджетних коштів в межах бюджетних асигнувань за загальним фондом не беруть бюджетні зобов'язання та не здійснюють платежі за іншими заходами, пов’язаними з функціонуванням бюджетних установ (крім захищених видатків бюджету), до погашення такої заборгованості.

 1. Установити, що керівники бюджетних установ, які фінансуються з міського бюджету, утримують чисельність працівників та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ у кошторисах, одержувачі бюджетних коштів – в межах планів використання бюджетних коштів та фактично одержаних обсягів валових доходів.
 2. Встановити, що внесення змін до міського бюджету на 2017 рік здійснюється за рішенням сесії міської ради у випадках передбачених Бюджетним кодексом України. Надати право міському голові у період між сесіями Вовчанської міської ради, за умови погодження з постійною комісією міської ради з питань бюджету, проводити розпорядженням розподіл та перерозподіл коштів міського бюджету, додаткових дотацій, субвенцій із державного бюджету та інших трансфертів, з наступним внесенням змін до рішення про міський бюджет.
 3. Установити, що комунальні підприємства міста  сплачують до загального фонду міського бюджету частину чистого прибутку (доходу), нормативи відрахувань встановлені рішенням Вовчанської міської ради від 25.09.2008 року № 4.1-V «Про встановлення нормативу відрахувань частини чистого прибутку (доходу) господарськими організаціями комунальної власності та організаціями з часткою комунальної власності».

Частина чистого прибутку (доходу) сплачується наростаючим підсумком щоквартальної фінансово-господарської діяльності у 2017 році.

Комунальні  підприємства міста подають Розрахунок частини чистого прибутку (доходу) разом з фінансовою звітністю, складеною відповідно до Положень (стандартів) бухгалтерського обліку, до органів державної податкової служби у строки, передбачені для подання декларації з податку на прибуток.

 1. Надати право голові Вовчанської міської ради укладати договори про міжбюджетні трансферти між міським бюджетом та іншими бюджетами.
 2. Додатки № 1,2,3,4,5,6,7 до цього рішення є його невід'ємною частиною.
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (Козлова В.В.).

 

  Вовчанський  міський голова                                        В.С.Шевченко

    Додаток № 1  до рішення XІX сесії VII скликання Вовчанської міської ради
"Про міський бюджет на 2017 рік" 
Доходи  бюджету Вовчанської міської ради на 2017 рік  
          (тис. грн.)/грн.
Код Найменування згідно
 з класифікацією доходів бюджету
Всього Загальний фонд Спеціальний фонд
Всього в т.ч. бюджет розвитку
10000000 Податкові надходження 18414250 18414250 0 0
11000000 Податки на доходи, податки на прибуток, податки на збільшення ринкової вартості 40600 40600 0 0
11020000 Податок на прибуток підприємств 40600 40600 0 0
11020200 Податок на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності 40600 40600 0 0
13000000 Збори та плата за спеціальне використання природних ресурсів  2700 2700 0 0
13010000 «Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів» 2700 2700 0 0
13010200 «Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів (крім рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів в частині деревини, заготовленої в порядку рубок головного користування)», 2700 2700 0 0
14000000 Внутрішні податки на товари та послуги 4582350 4582350 0 0
14040400 «Акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів»; 4582350 4582350 0 0
18000000 Місцеві податки 9101000 9101000 0 0
18010100 «Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об'єктів житлової нерухомості», 5750 5750 0 0
18010200 «Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об'єктів житлової нерухомості», 24250 24250 0 0
18010300 «Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об'єктів нежитлової нерухомості»; 143800 143800 0 0
18010400 «Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений  юридичними особами, які є власниками об'єктів нежитлової нерухомості»; 539500,00 539500 0 0
18010500 «Земельний податок з юридичних осіб»;   3007600 3007600 0 0
18010600 «Орендна плата з юридичних осіб»;   4121000 4121000 0 0
18010700 «Земельний податок з фізичних осіб»;   162200 162200 0 0
18010800 «Реструктурована сума заборгованості з плати за землю»;  0 0 0 0
18010900 «Орендна плата з фізичних осіб»;   980600 980600    
18011000 «Транспортний податок з фізичних осіб»; 30000 30000 0 0
18011100 «Транспортний податок з юридичних осіб»; 37500 37500 0 0
18020200 Збір за паркування транспортних засобів 48800 48800    
18050000 Інші податки та збори 4687600 4687600 0 0
18050300 Єдиний податок з юридичних осіб 565600 565600 0 0
18050400 Єдиний податок з фізичних осіб 3448700 3448700 0 0
18050500 «Єдиний податок з сільськогосподарських товаровиробників,  у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків»; 673300 673300 0 0
19000000 Інші податки та збори 63400   63400,00 0
19010100 Надходження від викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення  25% 41800   41800 0
19010200 Надходження від скидів забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти 25% 14700   14700 0
19010300 Надходження від розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об'єктах, крім розміщення окремих видів відходів як вторинної сировини 25% 6900   6900 0
20000000 Неподаткові надходження 1512700 457800 1054900 0
21000000 Доходи від власності та підприємницької діяльності 50200 50200 0 0
21010000 Частина чистого прибутку (доходу) державних або комунальних унітарних підприємств та їх об'єднань, що вилучається до відповідного бюджету, та дивіденди (дохід), нараховані на акції (частки, паї) господарських товариств, у статутних капіталах яких є державна або комунальна власність 0 0 0 0
21080900 Штрафні санкції за порушення законодавства про патентування, за порушення норм регулювання обігу готівки та про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг 0 0 0 0
21081100 Адміністративні штрафи та інші санкції 50200 50200 0 0
22000000 Адміністративні збори та платежі, доходи від некомерційної господарської діяльності 406900,00 406900,00 0 0
22010300 Адміністративний збір за проведення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань 500 500    
22012500 Плата за надання інших адміністративних послуг, що справляються за місцем надання послуг 173200 173200 0 0
22012600 Адміністративний збір за  державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень 700 700    
22080400 Надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності 3000 3000 0 0
22090100 Державне мито, що сплачується за місцем розгляду та оформлення документів, у тому числі за оформлення документів на спадщину і дарування 58000 58000 0 0
22090200 Державне мито не віднесене до інших категорій  82700 82700 0 0
22090400 Державне мито, пов'язане з видачею та оформленням закордонних паспортів (посвідок) та паспортів громадян України 88800 88800 0 0
24000000 Інші неподаткові надходження 2800 700 2100  
24060300 Інші надходження 700 700 0 0
24061900 Кошти, отримані від надання учасниками процедури закупівель забезпечення їх пропозиції конкурсних торгів, які не підлягають поверненню цим учасникам, у випадках, передбачених Законом України "Про здійснення державних закупівель" 0 0 0 0
24062000 Кошти, отримані від учасника - переможця процедури закупівлі під час укладання договору про закупівлю як забезпечення виконання цього договору, які не підлягають поверненню учаснику - переможцю 0 0 0 0
24062100 Грошові стягнення за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища внаслідок господарської та іншої діяльності 2100 0 2100 0
24170000 Надходження коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту 0 0    
25000000 Власні надходження бюджетних установ 1052800 0 1052800 0
25010100 Плата за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю 1052800 0 1052800 0
25010300 Плата за оренду майна бюджетних установ        
30000000 Доходи від операцій з капіталом        
31000000 Надходження від продажу основного капіталу     0 0
31010100 Кошти від реалізації скарбів, майна, одержаного державою або територіальною громадою в порядку спадкування чи дарування, безхазяйного майна, знахідок, а також валютних цінностей і грошових коштів, власники яких невідомі 0 0 0 0
31010200 Кошти від реалізації безхазяйного майна, знахідок, спадкового майна, майна, одержаного територіальною громадою в порядку спадкування чи дарування, а також валютні цінності і грошові кошти, власники яких невідомі     0 0
33000000 Надходження від продажу землі і нематеріальних активів   0    
33010100 Кошти від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення до розмежування земель державної та комунальної власності (крім земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що перебувають у державній власності, на яких розташовані об'єкти, які підлягають приватизації, та земельних ділянок, які знаходяться на території Автономної Республіки Крим)"   0    
40000000 Офіційні трансферти 9702100 9702100    
41030000 Субвенції 9702100 9702100    
41035000 Інша субвенція 9702100 9702100    
4103700 Субвенція з Державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів     0  
41031400 Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам  для реалізації проектів  в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України   0    
41031400 Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам  для реалізації проектів  в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України   0    
  Всього доходів 29692450 28574150 1118300 0
           
  Секретар ради                           Дудка Л.І.        

 

                        Додаток № 2
до рішення XІХ  сесії VII скликання Вовчанської міської ради
"Про міський бюджет на 2017 рік"  
Розподіл видатків міського бюджету на 2016 рік   
Код програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів1 Код ТПКВКМБ /
ТКВКБМС2
Код ФКВКБ3 Найменування головного розпорядника, відповідального виконавця, бюджетної програми або напряму видатків
згідно з типовою відомчою/ТПКВКМБ /
ТКВКБМС
Загальний фонд Спеціальний фонд Разом  
Всього видатки споживання з них видатки розвитку Всього видатки споживання з них видатки розвитку з них  
оплата праці комунальні послуги та енергоносії оплата праці комунальні послуги та енергоносії бюджет розвитку  
 
0100000     Вовчанська міська рада                          
0100000 0100   Державне управління 3 340 100 3 340 100 2 271 400 120 600   10 000       10 000 10 000 3 350 100  
0110170 0170 0111 Організаційне , інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сілької рад та їх виконавчих органів 3 340 100 3 340 100 2 271 400 120 600   10 000       10 000 10 000 3 350 100  
0111000 1000   Освіта 11 358 500 11 358 500 6 723 500 1 646 400   1 052 800 1 052 800         12 411 300  
0111010 1010 0910 Дошкільна освіта 11 358 500 11 358 500 6 723 500 1 646 400   1 052 800 1 052 800         12 411 300  
0113000 3000   Соціальний захист та соціальне забезпечення 350 000 350 000                   350 000  
0113035 3035 1070 Компенсаційні виплати  на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян 150 000 150 000                   150 000  
0113400 3400 1090 Інші видатки на соціальний захист населення 200 000 200 000                   200 000  
0116000     Житлово-комунальне господарство 6 926 700 6 926 700 196 800 328 600   2 393 350       2 393 350 2 393 350 9 320 050  
0116052 6052 0620 Забезпечення функціонування водопровідно-каналізаційного господарства 1 990 000 1 990 000       1 490 000       1 490 000 1 490 000 3 480 000  
0116060 6060 0620 Благоустрій міст, сіл, селищ 4 936 700 4 936 700 196 800 328 600   903 350       903 350 903 350 5 840 050  
0114000     Культура і мистецтво 100 000 100 000                   100 000  
0114030 4030 0822 Філармонії, музичні колективи і ансамблі та інші мистецькі заклади та заходи 100 000 100 000                   100 000  
01172000     Засоби масової інформації 120 000 120 000                   120 000  
0117212 7212 0830 Підтримка періодичних видань ( газет та журналів) 120 000 120 000                   120 000  
0115000     Фізична культура і спорт 100 000 100 000                   100 000  
0115024 5024 0810 Фінансова підтримка комунальних спортивних споруд 100 000 100 000                   100 000  
0116300     Будівництво           2 645 100       2 645 100 2 645 100 2 645 100  
0116310 6310 0490 Реалізація заходів щодо інвестиційного розвитку територій           2 645 100       2 645 100 2 645 100 2 645 100  
0117300     Сільське і лісове господарство, рибне господарство та мисливство 100 000 100 000                   100 000  
0117310 7310 0421 Проведення заходів з землеустрою 100 000 100 000                   100 000  
0116600     Транспорт, дорожнє господарство, зв'язок, телекомунікації та інформатика 550 000 550 000                   550 000  
0116650 6650 0456 Утримання та розвиток інфраструктури доріг 550 000 550 000                   550 000  
0117400     Інші послуги, пов'язані з економічною діяльністю 20 000 20 000                   20 000  
0117420 7420 0490 Програма стабілізації та соціально-економічного розвитку територій 20 000 20 000                   20 000  
0117600     Охорона навклишнього природного середовища та ядерна безпека 256 000 256 000                   256 000  
0117611 7611 0511 Охорона і раціональне використання водних ресурсів 6 000 6 000                   6 000  
0117700 7700 0540 Інші природоохоронні заходи 250 000 250 000                   250 000  
0119100     Цільові фонди           65 500 65 500         65 500  
0119130 9130 0513 Інша діяльність у сфері охорони навколишнього природного середовища                          
0119140 9140 0540 Інша діяльність у сфері охорони навколишнього природного середовища           65 500 65 500         65 500  
0118000     Видатки, не віднесені до основних груп 304 400 284 400                   304 400  
0118010 8010 0133 Резервний фонд 20 000                     20 000  
0118290 8290 0180 Субвенція на утримання обєктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності обєктів спільного користування 269 400 269 400                   269 400  
0118600 8600 0133 Інші видатки 15 000 15 000                      
0118800 8800 0180 Інша субвенція                          
                                 
      Всього  23 525 700 23 505 700 9 191 700 2 095 600   6 166 750 1 118 300     5 048 450 5 048 450 29 692 450  
          Секретар ради                                     Л.І.Дудка              

 

    Додаток № 3                                                                                                                                                                
до рішення XIX  сесії VII скликання Вовчанської міської ради
"Про  міський бюджет на 2017 рік"
Міжбюджетні трансферти  з міського  бюджету  місцевим/державному бюджетам  на 2017 рік
       
Код бюджету Назва місцевого бюджету адміністративно-територіальної одиниці   Субвенції з  Вовчанського міського бюджету
Субвенція загального фонду на: Субвенція спеціального фонду на:
   
0100000 Вовчанська міська рада    
6321600000 Бюджет міста Вовчанськ Програма "Шкільний автобус на 2016-2020 роки  
    102300  
6321600000 Бюджет м. Вовчанськ Програма діяльності редакції Вовчанського районного радіомовлення на 2017 рік  
    30300  
6321600000 Бюджет м. Вовчанськ Програма допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді та призову громадян України на строкову військову службу у Вовчанському районі Харківської області в 2017 році  
    50000  
6321600000 Бюджет м. Вовчанськ «Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району на 2016-2018 роки»   
    38400  
6321600000 Бюджет м. Вовчанськ «Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району на 2016-2018 роки»   
    8000  
6321600000 Бюджет м. Вовчанськ Програма захисту прав дітей, подолання дитячої безпритульності та бездоглядності у Вовчанському районі на 2016-2020 роки  
    500  
6321600000 Бюджет м. Вовчанськ Програма соціально-економічного розвитку Вовчанського району на 2017 рік  
    39900  
  Всього 269400 0
       
       
Секретар Вовчанської міської ради                               Дудка Л.І.    
       
          Додаток № 4
до рішення ХІX  сесії VII скликання Вовчанської міської ради
"Про міський бюджет на 2017 рік" 
 
Перелік об’єктів, видатки на які у 2017  році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку по бюджету Вовчанської міської ради
Код програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів1 Код ТПКВКМБ /
ТКВКБМС2
Код ФКВКБ3 Найменування головного розпорядника, відповідального виконавця, бюджетної програми або напряму видатків
згідно з типовою відомчою/ТПКВКМБ /
ТКВКБМС
Назва об’єктів відповідно  до проектно- кошторисної документації тощо Загальний обсяг фінансування будівництва  Відсоток завершеності  будівництва об'єктів на майбутні роки   Всього видатків на завершення будівництва об’єктів на майбутні роки  Разом видатків на поточний рік   
 
 
 
0100000     Вовчанська міська рада            
0110170 0170 0111 Організаційне , інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сілької рад та їх виконавчих органів Придбання  лазерного сканера 10 000     10 000  
0116052 6052 0620 Забезпечення функціонування водопровідно-каналізаційного господарства Придбання турбокомпресору 350 000     350 000  
0116052 6052 0620 Забезпечення функціонування водопровідно-каналізаційного господарства Придбання екскаватора 900 000     900 000  
0116052 6052 0620 Забезпечення функціонування водопровідно-каналізаційного господарства Придбання  2-х свердловинних та 1-го напірного насосів 230 000     230 000  
0116052 6052 0620 Забезпечення функціонування водопровідно-каналізаційного господарства Придбання компютера 10 000     10 000  
0116060 6060 0620 Благоустрій міст, сіл, селищ Придбання  бензокос 4 шт. 60 000     60 000  
0116060 6060 0620 Благоустрій міст, сіл, селищ Придбання подрібнювача щепи 100 000     100 000  
0116060 6060 0620 Благоустрій міст, сіл, селищ Придбання обладнання для проведення поточного ремонту доріг 250 000     250 000  
0116060 6060 0620 Благоустрій міст, сіл, селищ Придбання міні-пилорами 40 000     40 000  
0116060 6060 0620 Благоустрій міст, сіл, селищ Придбання трактору Білорусь-320 МУ зі щіткою та відвалом 350 000     350 000  
0116060 6060 0620 Благоустрій міст, сіл, селищ Придбання дитячих майданчиків 103 350     103 350  
0116310 6310 0490 Реалізація заходів щодо інвестиційного розвитку територій Будівництво  КНС1, КНС2 самопливної та напірної каналізації м. Вовчанськ Харківської області, 1-й пусковий комплекс КНС1 (Пролетарське поле) мережі самопливної та напірної каналізації 2 645 100     2 645 100  
      Всього    5 048 450 0,0 0,0 5 048 450  
                            Секретар Вовчанської міської ради                                       Дудка Л.І.  
          Додаток № 5
до рішення XІX  сесії VII скликання Вовчанської міської ради
"Про міський бюджет  на 2017 рік"
   
Перелік місцевих програм, які фінансуватимуться за рахунок коштів
  міського бюджету  у 2017 році
              грн.    
Код програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів1 Код ТПКВКМБ /
ТКВКБМС2
Код ФКВКБ3 Найменування головного розпорядника, відповідального виконавця, бюджетної програми або напряму видатків
згідно з типовою відомчою/ТПКВКМБ /
ТКВКБМС
Найменування місцевої (регіональної) програми Загальний фонд Спеціальний фонд Разом загальний та спеціальний фонди    
           
0100000     Вовчанська міська рада Програма економічного і соціального розвитку м. Вовчанська на 2016-2022 роки 22 629 700,0 6 101 250,0 28 730 950,0    
0114030 4030 0822 Філармонії, музичні колективи і ансамблі та інші мистецькі заклади та заходи Культурно-мистецькі заходи на 2017 рік 100 000,0 0,0 100 000,0    
0118010 8010 0133 Резервний фонд Використання коштів резервного фонду бюджету на 2017 рік 20 000,0 0,0 20 000,0    
0117420 7420 0490 Програма стабілізації та соціально-економічного розвитку територій Проведення робіт по оцінці  майна та експертні звіти по комунальному майну 20 000,0 0,0 20 000,0    
0117611 7611 0511 Охорона і раціональне використання водних ресурсів Природоохоронна програма, щодо покращення екологічного стану в м. Вовчанськ в 2017 році 6 000,0 0,0 6 000,0    
0117700 7700 0540 Інші природоохоронні заходи Природоохоронна програма, щодо покращення екологічного стану в м. Вовчанськ в 2017 році 250 000,0 0,0 250 000,0    
0119140 9140 0540 Інша діяльність у сфері охорони навколишнього природного середовища Природоохоронна програма, щодо покращення екологічного стану в м. Вовчанськ в 2016 році 0,0 65 500,0 65 500,0    
0116060 6060 0620 Благоустрій міст, сіл, селищ Програма поводження з безпритульними тваринами вм Вовчансьу на 2016-2022 роки 50 000,0 0,0 50 000,0    
0113035 3035 1070 Компенсаційні виплати  на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян Програма соціального  захисту та соціального забезпечення населення міста на 2017 рік 150 000,0 0,0 150 000,0    
0113400 3400 1090 Інші видатки на соціальний захист населення Програма соціального  захисту та соціального забезпечення населення міста на 2017 рік 200 000,0 0,0 200 000,0    
0115024 5024 0810 Фінансова підтримка комунальних спортивних споруд Програма розвитку фізичної культури і спорту у м. Вовчанськ, Харківської області на 2016-2020 роки 100 000,0 0,0 100 000,0    
      Всього:    23 525 700,0 6 166 750,0 29 692 450,0    
                   
                                                                           Секретар Вовчанської міської ради                             Дудка Л.І.    
     

Додаток № 6

до рішення   XIX сесії  VII   скликання     

Вовчанської міської ради  «Про міський бюджет  на 2017 рік»                                                    

Ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках на 2017 рік.

 

 

Код програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів1

Код ТПКВКМБ /
ТКВКБМС2

Код ФКВКБ3

Найменування головного розпорядника, відповідального виконавця, бюджетної програми або напряму видатків
згідно з типовою відомчою/ТПКВКМБ /
ТКВКБМС

Ліміти споживання, в т. ч.

електро-

енергія

тепло-

постачання

водопос-

тачання

та водовідведення

 

природний газ

Дрова

Вугілля

 

 кВт /год.

Г.кал

М3

М3

М3

тонн

0110170

0170

0111

Організаційне , інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сілької рад та їх виконавчих органів

8294

54,986

208

0

0

0

0111010

1010

0910

Дошкільна освіта

236993

455,321

6828,4

 

16

17

0116060

6060

0620

Благоустрій міст, сіл, селищ

390000

0

0

0

0

0

Разом

 

 

 

635287

510,307

7036,4

0

16

17


       Секретар міської ради                                            Л.І.Дудка

      Додаток № 7
до рішення  XIX  сесії VII скликання
Вовчанської міської ради "Про міський бюджет на 2017 рік»" 
           
           
Фінансування міського бюджету на 2017 рік
           
           
Код Найменування
згідно з класифікацією фінансування
бюджету
Всього Загальний
фонд
Спеціальний  фонд
Всього в т.ч. бюджет
 розвитку
  Загальне фінансування   -5048450 5048450 5048450
200000 Внутрішнє фінансування   -5048450 5048450 5048450
208000 Фінансування за рахунок
зміни залишків коштів бюджету 
  -5048450 5048450 5048450
208100 На початок періоду         
208200 На кінець періоду         
  Всього залишків коштів, спрямованих на видатки        
208400 Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду)   -5048450 5048450 5048450
600000 Фінансування за активними операціями   -5048450 5048450 5048450
602000 Зміни обсягів бюджетних коштів   -5048450 5048450 5048450
602100 На початок періоду         
602200 На кінець періоду         
  Всього залишків коштів, спрямованих на видатки        
602400 Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду)   -5048450 5048450 5048450
           
           
  Секретар ради                                                                                        Л.І.Дудка  

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 XIX сесія   VІI   скликання

Р І Ш Е Н Н Я

    від 23 грудня   2016 р.                                                         проект № 19.1 -VIІ

 

Про затвердження угоди на передачу трансфертів районному бюджету  на 2017 рік

 

         Розглянувши пропозиції Вовчанської районної держадміністрації  про виділення іншої субвенції на  виконання районної «Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району на 2016-2018 роки» та згідно ст. 91, 106 Бюджетного  кодексу України, п.43 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А :

 1. Затвердити укладену угоду з районною радою про надання іншої субвенції на виконання районної «Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району на 2016-2018 роки» в сумі 8000,00 грн.
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії – В.В.Козлова).   

Вовчанський міський голова                            В.С.Шевченко

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 XIX сесія   VІI   скликання

Р І Ш Е Н Н Я

    від 23 грудня   2016 р.                                                       проект № 19.2 -VIІ                          

Про затвердження угоди на передачу трансфертів районному бюджету  на 2017 рік

 

         Розглянувши пропозиції Вовчанської районної держадміністрації  про виділення іншої субвенції на  виконання районної Програми «Шкільний автобус на 2016-2020 роки» та згідно ст. 91, 106 Бюджетного  кодексу України, п.43 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

  В И Р І Ш И Л А :  

 1. Затвердити укладену угоду з районною радою про надання іншої субвенції на виконання районної Програми «Шкільний автобус на 2016-2020 роки» в сумі 102300,00 грн.
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії – В.В.Козлова).   

 

  Вовчанський міський голова                             В.С.Шевченко

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 XIX сесія   VІI   скликання

Р І Ш Е Н Н Я

    від 23 грудня   2016 р.                                                        проект № 19.3 -VIІ                                

Про затвердження угоди на передачу трансфертів районному бюджету  на 2017 рік

         Розглянувши пропозиції Вовчанської районної держадміністрації  про виділення іншої субвенції на  виконання районної «Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району на 2016-2018 роки» та згідно ст. 91, 106 Бюджетного  кодексу України, п.43 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 В И Р І Ш И Л А :

 1. Затвердити укладену угоду з районною радою про надання іншої субвенції на виконання районної «Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району на 2016-2018 роки» в сумі 38400,00 грн.
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії – В.В.Козлова).   

               Вовчанський міський голова                         В.С.Шевченко

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 XIX сесія   VІI   скликання

Р І Ш Е Н Н Я

    від 23 грудня   2016 р.                                                            проект № 19.4  -VIІ                                 

Про затвердження угоди на передачу трансфертів районному бюджету  на 2017 рік

         Розглянувши пропозиції Вовчанської районної держадміністрації  про виділення іншої субвенції на  виконання районної Програми «Допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді та призову громадян України на строкову військову службу у Вовчанському районі Харківської області в 2017 році» згідно ст. 91, 106 Бюджетного  кодексу України, п. 43 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 В И Р І Ш И Л А :

 1. Затвердити укладену угоду з районною радою про надання іншої субвенції на виконання районної Програми «Допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді та призову громадян України на строкову військову службу у Вовчанському районі Харківської області в 2017 році» в сумі 50000,00 грн.
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії – В.В.Козлова).   

               Вовчанський міський голова                      В.С.Шевченко

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 XIX сесія   VІI   скликання

Р І Ш Е Н Н Я

    від 23 грудня   2016 р.                                                 проект  № 19.5 -VIІ

Про затвердження угоди на передачу трансфертів районному бюджету  на 2017 рік

         Розглянувши пропозиції Вовчанської районної держадміністрації  про виділення іншої субвенції на  виконання районної Програми «Захисту прав дітей, подолання дитячої безпритульності та бездоглядності у Вовчанському районі на 2016-2020 роки», згідно ст. 91, 106 Бюджетного  кодексу України, п. 43 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А :

 1. Затвердити укладену угоду з районною радою про надання іншої субвенції на виконання районної Програми «Захисту прав дітей, подолання дитячої безпритульності та бездоглядності у Вовчанському районі на 2016-2020 роки» в сумі 500,00 грн.
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії – В.В.Козлова).   

                 Вовчанський міський голова                     В.С.Шевченко

 

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 XIX сесія   VІI   скликання

Р І Ш Е Н Н Я

    від 23 грудня   2016 р.                                                    проект  № 19.6  -VIІ                               

Про затвердження угоди на передачу трансфертів районному бюджету  на 2017 рік

         Розглянувши пропозиції Вовчанської районної держадміністрації  про виділення іншої субвенції на  виконання районної Програми «Соціально-економічного розвитку Вовчанського району на 2017 рік», згідно ст. 91, 106 Бюджетного  кодексу України, п. 43 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А :

 1. Затвердити укладену угоду з районною радою про надання іншої субвенції на виконання районної Програми «Соціально-економічного розвитку Вовчанського району на 2017 рік» в сумі 39900,00 грн.
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії – В.В.Козлова).   

                 Вовчанський міський голова                        В.С.Шевченко

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХІХ   СЕСІЯ  VIІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 23 грудня  2016 р.                                                       проект № 20.1 -VIІ 

Про продаж  комунального майна

       Розглянувши  питання продажу комунального майна на засіданні постійних депутатських комісій, з метою забезпечення інтересів Вовчанської територіальної громади, відповідно до п.30 ст. 26, ст. 59, ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги  «Звіт про проведення технічного обстеження будівельних конструкцій та інженерних мереж об’єкта», а саме, враховуючи  невідповідність вимогам надійності і безпечної експлуатації  нежитлового приміщення  літ. А-2 по   вул. Колокольцова, 5 в м. Вовчанськ та,  міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Надати дозвіл на продаж  нерухомого комунального майна Вовчанської територіальної громади – нежитлового приміщення  літ. А-2  по  вул. Колокольцова, 5 в м. Вовчанськ, загальною площею  326 кв.м.

2.Виконавчому комітету Вовчанської міської ради:

      2.1. Замовити звіт про оцінку комунального майна - нежитлової будівлі літ. А-2  по   вул. Колокольцова, 5 в м. Вовчанськ, відповідно до вимог  «Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності», затвердженого рішенням  VIІ сесії VIІ скликання Вовчанської міської ради від 25.03.2016 року № 7.1-VIІ.

       2.2. Продаж здійснити на конкурсній основі, відповідно до вимог «Положення про порядок передачі в оренду та відчуження комунального майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Вовчанська та с. Плетенівка», затвердженого рішенням   сесії  VIІ скликання Вовчанської міської ради від 25.03.2016 року № 7.3-VIІ.

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв'язку (голова комісії Кулаков І.В.).

 

  Вовчанський міський голова                                 В.С. Шевченко

   

                                                                  

УКРАЇНА

  ХІХ  СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р  І Ш Е Н Н Я

      Від  23 грудня  2016 р                                           проект №  21-VIІ

Про затвердження  рішень виконавчого комітету

Вовчанської міської ради VІІ скликання, виданих у міжсесійний період з 25 листопада 2016  року по 23 грудня  2016 року  

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій питання стосовно затвердження  рішень виконавчого комітету Вовчанської міської ради VІІ скликання, враховуючи положення Закону України «Про доступ до публічної інформації», керуючись ст.26, 28, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.п.3,21 ст.3.3 Регламенту міської ради VІІ скликання, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

 1. Затвердити рішення виконавчого комітету Вовчанської міської ради VІІ скликання, виданих у міжсесійний період з 25 листопада 2016  року по 23 грудня 2016 року    (перелік рішень виконкому додається).
 1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії Коростиченко І.А.)

Вовчанський міський голова                                         В.С.Шевченко

                                                        

УКРАЇНА

ХІХ СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р  І Ш Е Н Н Я

 

        Від 23 грудня  2016 року                                          №  22.1- VIІ

 

Про затвердження розпорядження Вовчанського міського голови про встановлення надбавки, виданого у міжсесійний період з  25 листопада     2016 року по 23 грудня 2016 року

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій питання стосовно затвердження розпоряджень міського голови Вовчанської міської ради VІІ скликання, враховуючи положення Закону України «Про доступ до публічної інформації», керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.п. 3, 21 ст.3.3 Регламенту міської ради VІІ скликання, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

 1. Затвердити розпорядження Вовчанського міського голови про встановлення надбавки, виданого у міжсесійний період з 25 листопада 2016 року по 23 грудня 2016 року (додається).
 2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії       Коростиченко І.А.)

Вовчанський міський голова                                                     В.С.Шевченко                                                               

УКРАЇНА

ХІХ СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р  І Ш Е Н Н Я

 

        Від 23 грудня 2016 року                              проект №  22.2- VIІ

 

Про затвердження розпорядження Вовчанського міського голови про надання щорічних відпусток,

  виданого у міжсесійний період з 25 листопада    2016 року по 23 грудня  2016 року

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій питання стосовно затвердження розпоряджень міського голови Вовчанської міської ради VІІ скликання, враховуючи положення Закону України «Про доступ до публічної інформації», керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.п. 3, 21 ст.3.3 Регламенту міської ради VІІ скликання, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

 1. Затвердити розпорядження Вовчанського міського голови про надання щорічних відпусток, виданого  у міжсесійний період з  25 листопада      2016 року по 23 грудня 2016 року (додається).
 2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії       Коростиченко І.А.)

Вовчанський міський голова                                                     В.С.Шевченко                                                                 

УКРАЇНА

ХІХ СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р  І Ш Е Н Н Я

 

        Від 23 грудня  2016 року                                   проект № 22.3- VIІ

 

Про затвердження розпоряджень Вовчанського міського голови про преміювання працівників Вовчанської міської ради,

  виданих у міжсесійний період з   25 листопада    2016 року по 23 грудня  2016 року

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій питання стосовно затвердження розпоряджень міського голови Вовчанської міської ради VІІ скликання, враховуючи положення Закону України «Про доступ до публічної інформації», керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.п. 3, 21 ст.3.3 Регламенту міської ради VІІ скликання, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

 

 1. Затвердити розпорядження Вовчанського міського голови про преміювання працівників Вовчанської міської ради, виданих  у міжсесійний період з 25 листопада   2016 року по 23 грудня 2016 року (додається).
 2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії       Коростиченко І.А.)

Вовчанський міський голова                                                     В.С.Шевченко                                                           

УКРАЇНА

ХІХ СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р  І Ш Е Н Н Я

        Від 23 грудня  2016 року                                проект №  22.4- VIІ

 

Про затвердження розпорядження Вовчанського міського голови про преміювання міського голови та заступників Вовчанського міського голови, видані у міжсесійний період з   25 листопада     2016 року по 23 грудня 2016 року 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій питання стосовно затвердження розпоряджень міського голови Вовчанської міської ради VІІ скликання, враховуючи положення Закону України «Про доступ до публічної інформації», керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.п. 3, 21 ст.3.3 Регламенту міської ради VІІ скликання, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

 

 1. Затвердити розпорядження Вовчанського міського голови про преміювання міського голови та заступників Вовчанського міського голови,   видані  у міжсесійний період з  25 листопада  2016 року по 23 грудня 2016 року    (додається).
 2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії       Коростиченко І.А.)

 

Вовчанський міський голова                                                     В.С.Шевченко