Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Проекти рішень XVII сесії VII скликання (ЗАГАЛЬНІ ТА ІНШІ ПИТАНнЯ)

  

Україна

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХVІІ   СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ  

 Р  І Ш Е Н Н Я

 

       Від 25 листопада   2016 р.                                       проект №  – VIІ

Про затвердження порядку денного  ХVІІ   сесії

міської ради VІI скликання

 

Керуючись п.1ст. 26, п. 8 ст. 42, п.2  ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

Затвердити для розгляду на  ХVІІ сесії міської ради

VIІ скликання наступний   порядок денний:

 

1.Звіт Вовчанського міського голови про роботу виконавчого комітету Вовчанської міської ради VIІ скликання у 2016 році.

2.Про передачу на баланс комунальному підприємству «Вовчанськ» нежитлових будівель (корпуси №№ 3,6,7), розташованих за адресою: вул.   Пушкіна, буд. 1,  м. Вовчанська, Харківської області, які знаходяться у комунальній власності Вовчанської територіальної громади.

3.Про списання основних засобів комунального підприємства «Вовчанські очисні споруди».

 1. Про передачу майна на баланс комунальному підприємству «Вовчанськ».

5.Про передачу на баланс комунальному підприємству «Вовчанськ» майна комунального підприємства «Вовчанські очисні споруди».

6.Про передачу на баланс комунальному підприємству «Вовчанськ» майна відділу благоустрою Вовчанської міської ради.

7.Про внесення змін до штатного розпису Вовчанської міської ради VIІ скликання з 1 грудня 2016 року.  

8.Про внесення змін до штатних розписів дошкільних навчальних закладів міста з 1 грудня 2016 року.

9.Про внесення змін до штатного розпису  відділу благоустрою Вовчанської міської ради  з 1 грудня 2016 року.

 1. Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік.

11.Про затвердження  рішень виконавчого комітету Вовчанської міської ради VІІ скликання, виданих у міжсесійний період з  28 жовтня  2016 року по 25  листопада  2016 року.

12.Про затвердження розпоряджень Вовчанського міського голови,  виданих у міжсесійний період   з    28 жовтня  2016 року   по  25 листопада  2016 року.

12.1.Про затвердження розпоряджень Вовчанського міського голови про призначення працівників, виданих у міжсесійний період з  28 жовтня 2016 року по 25 листопада 2016 року.

12.2.Про затвердження розпорядження Вовчанського міського голови про надання відпустки без збереження заробітної плати, виданого у міжсесійний період з  28 жовтня 2016 року по 25 листопада 2016 року.

13.Земельні питання.

13.1.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації гр.  Вєрченко Ірині Олександрівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Мільйонна, 16 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у   власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

13.2.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації гр.  Єршовій Юлії Іванівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Селянська, 47 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у   власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0802га.

13.3.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації гр.  Козлову Анатолію Васильовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Чкалова, 86 б для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у   власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.  

13.4.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації гр.  Коновалову Василю Анатолійовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, пров. Чкалова, 1 а для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у   власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

13.5.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації  гр. Кощею Олексію Микитовичу, Трухачову Миколі Івановичу  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою  м. Вовчанськ, вул. Київська, 5 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у  спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

13.6.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації гр. Полтавченку Костянтину Олександровичу, Лебедєву Миколі Михайловичу, Лебедєвій Галині Іванівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Гоголя, 42 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у  спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

13.7.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації  гр. Пономарьову Миколі Володимировичу, Пономарьову Сергію Володимировичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Тараса Бульби, 29 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у  спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

13.8. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації  гр.  Саратову Юрію Петровичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Молодіжна, 36 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у   власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,054га.  

13.9.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації   гр.  Сербіненко Інні Сергіївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Свободи, 11 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у   власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0614га.

13.10.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації    гр. Товкайлу Віктору Валентиновичу, Товкайло  Валентині Валеріївні  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою                      м. Вовчанськ, вул. Орлова, 69 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у  спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0732га.

13.11.Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою  гр. Невгасиму Андрію Сергійовичу   щодо відведення   земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Польова для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,10га.

13.12.Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою гр. Тицькому Станіславу Олеговичу  щодо відведення   земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Польова для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,10га.

13.13.Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою  гр. Григорян Юлії Олександрівні  щодо відведення   земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Рубіжанське шосе, 7 д для  розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій  з подальшою передачею земельної ділянки в оренду за рахунок земель транспорту та зв’язку промисловості  (вид угідь – землі промисловості, транспорту та зв’язку), площею 0,65га.

13.14.Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою   гр. Шевченко Ірині Володимирівні  щодо відведення   земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Рубіжанське шосе, 7 г для  розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій  з подальшою передачею земельної ділянки в оренду за рахунок земель транспорту та зв’язку промисловості  (вид угідь – землі промисловості, транспорту та зв’язку), площею 0,03га.

13.15.Про надання  згоди на передачу Вовчанській міській раді у постійне користування земельної ділянки за рахунок земель житлової та громадської забудови за адресою м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 1 та  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (вид угідь – забудовані землі), площею 0,75га.

13.16.Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Гончаровій Валентині Михайлівні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Харківська, 104, площею 0,10га.

13.17.Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Кошмак Марині Геннадіївні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:    м. Вовчанськ, вул. Дружби, 1, площею 0,0629га.

13.18.Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Блохіну Євгенію Петровичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, пров. Чкалова, 38, площею 0,10га.

13.19.Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки в постійне користування РЕЛІГІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВЯТИХ ЖЕН МИРОНОСИЦЬ ІЗЮМСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ»   для  будівництва і обслуговування будівель громадських та релігійних організацій  по             вул. Соборна,  м. Вовчанськ, Харківської області  (вид угідь – забудовані землі), площею 0,0293.

13.20. Про надання згоди  гр. Супруненку Андрію Володимировичу  на викуп земельної ділянки за адресою м. Вовчанськ, вул. Ігнатьєва, 107 а  та надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки, площею 0,7873 га.

14.Різне.  

14.1.Про  затвердження  «Рекомендації ветеринарно-санітарних вимог до утримання свиней» на території міста Вовчанська та села Плетенівка.

14.2. Про внесення змін до рішень ІІІ (позачергової) сесії VIІ скликання від 18.12.2015 року.   

 

Вовчанський міський голова                                           В.С.Шевченко

                                                                             

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХVІІ  СЕСІЯ  VІІ СКЛИКАННЯ

Р  І Ш Е Н Н Я

Від 25 листопада 2016 року                                                     проект  № 1- VІІ

 

Звіт Вовчанського міського голови про роботу виконавчого комітету Вовчанської міської ради VIІ скликання у 2016 році

 

        Розглянувши  на постійних депутатських комісіях звіт Вовчанського міського голови про роботу виконавчого комітету Вовчанської міської ради VIІ скликання у 2016 році, відповідно до п. 13, р.І плану роботи Вовчанської міської ради VIІ скликання на 2016 рік п. 9, ч.1  ст. 26, п.4 ст. 42, п.8 ст. 51, ст.59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

 1. Звіт Вовчанського міського голови про роботу виконавчого комітету Вовчанської міської ради VIІ скликання у 2016 році взяти до відома (додається).

 

  Вовчанський міський   голова                                       В.С. Шевченко

                                                                                                    

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ХVІІ   СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

    Від 25 листопада  2016 р.                                               проект № 2- VIІ

 

  Про передачу на баланс комунальному підприємству «Вовчанськ» нежитлових будівель (корпуси №№ 3,6,7), розташованих за адресою: вул.   Пушкіна, буд. 1,  м. Вовчанська, Харківської області, які знаходяться у комунальній власності Вовчанської територіальної громади.   

 

З метою приведення у відповідність до законодавства України належне утримання основних засобів,  відповідно до п.30   ст.26, ст. 59, п.п. 1 п. 9, п.5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А  :

 

1.Передати на баланс комунальному підприємству «Вовчанськ» нежитлові будівлі (корпуси №№ 3,6,7), розташовані за адресою: вул.   Пушкіна, буд. 1 м. Вовчанськ, Харківської області,    залишивши у  комунальній власності Вовчанської територіальної громади.

2.Керівнику комунального підприємства «Вовчанськ»  прийняти на баланс підприємства  нежитлові  будівлі (корпуси №№ 3,6,7), розташовані за адресою: вул.   Пушкіна, буд. 1 м. Вовчанськ, Харківської області, що знаходяться у комунальній власності Вовчанської територіальної громади,   згідно чинного законодавства України.

              3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, житлового-комунального  господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв’язку  (голова комісії  Кулаков І.В.).

  

    Вовчанський міський голова                                              В.С.Шевченко

                                                                             

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА  РАДА ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХVІІ  СЕСІЯ  VІІ СКЛИКАННЯ

Р  І Ш Е Н Н Я

 

Від 25 листопада 2016 року                                                     проект  № 3- VІІ

 

 

Про  списання основних засобів комунального підприємства «Вовчанські очисні споруди» 

        Розглянувши  звернення   директора комунального підприємства «Вовчанські очисні споруди» від 01.11.2016 року № 236/1 «Про надання дозволу   комунальному підприємству Вовчанські очисні споруди на  списання основних засобів», керуючись рішенням ХVІІ сесії Вовчанської міської ради VІ скликання №5-VІ від 23.11.2011 року «Про затвердження Порядку списання майна комунальної власності Вовчанської міської ради» та рішенням  LV позачергової сесії Вовчанської міської ради VІ  скликання № 6-VІ від 24.04.2014 року Про внесення змін до ХVІІ сесії міської ради VІ скликання № 5-VІ від 23.11.2011 року «Про затвердження Порядку списання майна комунальної власності Вовчанської міської ради», п.30 ст. 26, 59, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

 1. Надати згоду на списання основних засобів комунального підприємства «Вовчанські очисні споруди», а саме:

 - повітродувка ТВ-80-1,8 в кількості    1 шт.

 1. Директору КП «Вовчанські очисні споруди» вжити заходи  по списанню цих основних засобів згідно діючого законодавства.
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, житлового-комунального  господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв’язку (голова комісії  Кулаков І.В.).

  Вовчанський міський   голова                                       В.С. Шевченко

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХVІІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

 

 

від 25 листопада  2016 року                                       проект № 4-VII

 

Про передачу майна на баланс комунальному підприємству «Вовчанськ»

        Керуючись ч.1 п.30 ст. 26 п.5, п.9 ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»,  міська рада

 В И Р І Ш И Л А:

 1. Передати на баланс комунальному підприємству «Вовчанськ»:

- пам’ятник - меморіал 30-річчя ЧАЕС вартістю 51000грн.;

- дитячий майданчик вартістю 51000грн.;

- спортивний виріб Мінірампа маленька вартістю 51566грн.;

- спортивний виріб Фанбокс-3 вартістю 42788 грн.;

- спортивний майданчик Воркаут вартістю 10000грн.;

- ринг на помості 1 шт. 83000грн.;

- стойка для мішків боксерських 2 шт. вартістю 42000грн.;

- мішок боксерський 8 шт. загальною вартістю 34000грн.;

- ворота гандбольні 2шт вартістю 9200грн.;

- спортивний виріб Квотерпайп 1шт вартістю 27637грн.  

 

 1. Керівнику підприємства поставити на баланс передане майно, згідно чинного законодавства.
 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, ЖКГ, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку (голова комісії Кулаков І.В.).

 

       Вовчанський міський голова                                            В.С.Шевченко

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХVІІ СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

    Від  25 листопада 2016 р.                                                       проект № 5-VІІ

 

Про   передачу на баланс комунальному підприємству «Вовчанськ» майна комунального підприємства «Вовчанські очисні споруди»

   Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій лист директора комунального підприємства «Вовчанські очисні споруди» від 14.11.2016 року № 247/1,  на виконання рішення ХVІ сесії Вовчанської міської ради VІІ скликання від 28 жовтня 2016 року № 7.4-VІІ «Про зміну назви комунального підприємства «Вовчанська водопровідна дільниця» та затвердження Статуту у новій редакції»,    керуючись п.30 ст.. 26, ст.. 59, п.п.1, п.9 ст.. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А  :

 

1.Передати на баланс комунальному підприємству «Вовчанськ» нерухоме та рухоме майно, основні засоби комунального підприємства «Вовчанські очисні споруди».

 1. Виконавчому комітету міської ради:

- утворити комісію по прийому передачі нерухомого та рухомого майна, основних засобів комунального підприємства «Вовчанські очисні споруди»   до   комунального підприємства «Вовчанськ»;

- підготувати акт прийому-передачі нерухомого та рухомого майна, основних засобів комунального підприємства «Вовчанські очисні споруди»   до  комунального підприємства «Вовчанськ» та надати його на затвердження на чергову сесію Вовчанської міської ради.

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, ЖКГ, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку (голова комісії   І.В.Кулаков).

Вовчанський міський голова                                                 В.С.Шевченко

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХVІІ СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я 

    Від  25 листопада 2016 р.                                                проект  № 6-VІІ 

Про   передачу на баланс комунальному підприємству «Вовчанськ» майна відділу благоустрою Вовчанської міської ради

 

    Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій лист начальника відділу благоустрою Вовчанської міської ради від  21.11.2016 року № 729 ,  на виконання рішення ХVІ сесії Вовчанської міської ради VІІ скликання від 28 жовтня 2016 року № 7.5-VІІ "Про реорганізацію відділу благоустрою  Вовчанської міської ради»,    керуючись п.30 ст.. 26, ст.. 59, п.п.1, п.9 ст.. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А  :

 

1.Передати на баланс комунальному підприємству «Вовчанськ» нерухоме та рухоме майно, основні засоби відділу благоустрою   Вовчанської міської ради.

 1. Виконавчому комітету міської ради:

- утворити комісію по прийому-передачі нерухомого та рухомого майна, основних засобів відділу благоустрою   Вовчанської міської ради     до   комунального підприємства «Вовчанськ»;

- підготувати акт прийому - передачі нерухомого та рухомого майна, основних засобів відділу благоустрою   Вовчанської міської ради до   комунального підприємства «Вовчанськ» та надати його на затвердження на чергову сесію  Вовчанської міської ради. 

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, ЖКГ, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку (голова комісії   І.В.Кулаков).

 

Вовчанський міський голова                                                 В.С.Шевченко

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХVIІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

 

   РІШЕННЯ

 

від 25 листопада 2016 року                                            проект   № 7-VII

 

Про внесення змін до штатного розпису Вовчанської міської ради VII скликання з 1 грудня 2016 року

 

У зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати, керуючись ст. 8 Закону України від 25.12.2015 р. № 928-VIII «Про державний бюджет України на 2016 рік», постановою КМУ від 09.03.2006 р. № 268  «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», постановою КМУ від 20.05.2009 р. № 482 «Деякі питання оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів, що фінансуються з бюджету», Наказом Міністерства праці України від 02.10.1996 р. № 77 «Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів», 
ст. 26, 59, 64, 73 Закону України від 21.05.1997 р. № 280/97-вр «Про місцеве самоврядування в Україні», Рішенням Конституційного суду України № 7-рп/2009 від 16.04.2009 р., міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Внести зміни до штатного розпису Вовчанської міської ради VII скликання, затвердженого рішенням ІV позачергової сесії VIІ скликання № 4-VIІ від 24.12.2015 р. «Про затвердження штатного розпису Вовчанської міської ради VII скликання на 2016 рік», з 1 грудня 2016 року (Додаток 1).
 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.).   

Вовчанський міський голова                                                 В.С.Шевченко

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХVIІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

 

   РІШЕННЯ

 

 

від 25 листопада 2016 року                                     проект № 8-VII

 


Про внесення змін до штатних розписів дошкільних навчальних закладів міста з 1 грудня 2016 року

 

У зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати, керуючись  ст. 8 Закону України від 25.12.2015 р. № 928-VIII «Про державний бюджет України на 2016 рік», постановою КМУ від 30.08.2002 р. № 1298  «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», додатком 9 до Наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26.09.2005 р. № 557, ст. 26, 59, 64   Закону України від 21.05.1997 р. № 280/97-вр «Про місцеве самоврядування в Україні», Рішенням Конституційного суду України № 7-рп/2009 від 16.04.2009 р., міська рада

ВИРІШИЛА:

 

 1. Внести зміни до штатних розписів дошкільних навчальних закладів міста, затверджених рішенням ІV позачергової сесії VІI скликання № 6-VIІ від 24.12.2015 р. «Про затвердження штатних розписів дошкільних закладів міста на 2016 рік», з 1 грудня 2016 року згідно додатків:

- ясла-садок № 1 – Додаток № 1

- ясла-садок № 2 – Додаток № 2

- дитячий садок № 2 – Додаток № 3

- ясла-садок № 7 – Додаток № 4

 

 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.).

        

Вовчанський міський голова                                            В.С.Шевченко

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХVІІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

   РІШЕННЯ

від 25 листопада 2016 року                                       проект № 9-VII

  

Про внесення змін до штатного розпису  відділу благоустрою Вовчанської міської ради з 1 грудня 2016 року

  У зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати, керуючись  ст. 8 Закону України від 25.12.2015 р. № 928-VIII «Про державний бюджет України на 2016 рік», постановою КМУ від 30.08.2002 р. № 1298  «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», ст. 26, 59, 64, 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 р. № 280/97-вр, Рішенням Конституційного суду України № 7-рп/2009 від 16.04.2009 р., міська рада

 ВИРІШИЛА:

 1. Внести зміни до штатного розпису відділу благоустрою Вовчанської міської ради, затвердженого рішенням ІV позачергової сесії VIІ скликання № 5-VIІ від 24.12.2015 р. «Про затвердження штатного розпису відділу благоустрою Вовчанської міської ради на 2016 рік», з 1 грудня 2016 року (Додаток 1).
 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (голова комісії Козлова В.В.).

 

            Вовчанський міський голова                                            В.С.Шевченко

 

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА

ХVІІ   СЕСІЯ  VІI СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

25 листопада  2016 року                                                                       проект №   10 - VII

Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік

 

Внести зміни до рішення 3-УІІ від 07.10.2016 року; внести зміни до рішення № 3-УІІ від 18.08.2016 року, внести зміни до рішення від 08.07.2016 року № 3-УІІ «Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік»; внести зміни до рішення № 3-УІІ від 03.06.2016 року, внести зміни до рішення  № 3-VII від 29.04.2016 року «Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік», внести зміни до рішення  № 3-УІІ від 26.03.2016 року «Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік», внести зміни до рішення № 5-УІІ від 26.02.2016 рок5у «Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік», внести зміни до рішення № 10-УІІ від 29.01.2016 року «Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік», до рішення № 3-УІІ від 24.12.2015 року «Про міський бюджет на 2016 рік», керуючись статтею 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Визначити на 2016 рік:
 • доходи міського бюджету у сумі 33845,4 тис. грн., в тому числі доходи загального фонду міського бюджету 24338,9 тис. грн., доходи спеціального фонду міського бюджету 9506,5 тис. грн. згідно з додатком № 1 до цього рішення;
 • видатки  міського бюджету у сумі 34187,5 тис. грн., в тому числі видатки загального фонду міського бюджету 19056,2 тис. грн., видатки спеціального фонду міського бюджету 15131,3 тис. грн.;
 • профіцит міського бюджету у сумі – 5332,1 тис. грн. згідно з додатком 7 до цього рішення.;
 • дефіцит міського бюджету – 5674,2 тис. грн. згідно з додатком 7 до цього рішення.
 1. Затвердити розподіл видатків коштів міського бюджету на 2016 рік за типовою відомчою, тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів, у тому числі по загальному фонду 19056,2 тис. грн. та спеціальному фонду 15131,3 тис. грн. згідно з додатком № 2 до цього рішення.
 2. Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів міського бюджету у сумі 20,0 тис. грн.
 3. Затвердити на 2016 рік міжбюджетні трансферти в сумі 108,5 тис. грн.. згідно з додатком № 3 до цього рішення.
 4. Затвердити на 2016 рік перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку згідно з додатком № 4 до цього рішення.
 5. Затвердити на 2016 рік резервний фонд міського бюджету у сумі 3,0 тис. грн.
 6. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду міського бюджету на 2016 рік за їх економічною структурою:

оплата праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

поточні трансферти населенню;

поточні трансферти місцевим бюджетам.

 1. Затвердити в складі видатків міського бюджету кошти на реалізацію місцевих програм у сумі 34187,5 тис. грн. згідно з додатком № 5 до цього рішення.
 2. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право міській раді, в особі його керівника, отримувати в управлінні Державної казначейської служби у Вовчанському районі у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України:

- позики на покриття тимчасових касових розривів міського бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

 1. Одержувачам коштів міського бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості із зазначених видатків. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань, згідно з додатком № 6 до цього рішення.
 2. Установити, що у загальному фонді міського бюджету на 2016 рік до доходів належать надходження, визначені статтею 69 Бюджетного кодексу України.
 3. Установити, що джерелами формування спеціального фонду міського бюджету на 2016 рік у частині доходів є надходження, визначені статтею 691 Бюджетного кодексу України.
 4. Установити, що джерелами формування спеціального фонду міського бюджету на 2016 рік у частині фінансування є надходження, визначені статтею 71 Бюджетного кодексу України.
 5. Розпорядники коштів місцевих бюджетів та одержувачі коштів міського бюджету беруть бюджетні зобов’язання та здійснюють видатки за загальним фондом бюджету тільки в межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисами, враховуючи необхідність виконання бюджетних зобов’язань минулих років, узятих в органах Державної казначейської служби України.

            Зобов'язання, взяті розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів без відповідних бюджетних асигнувань або з перевищенням повноважень, встановлених рішенням сесії міської ради про міський бюджет, не вважаються бюджетними зобов'язаннями і не підлягають оплаті за рахунок бюджетних коштів. Взяття таких зобов'язань є порушенням бюджетного законодавства.

За наявності простроченої заборгованості із заробітної плати, а також за спожиті комунальні послуги та енергоносії розпорядники та одержувачі бюджетних коштів в межах бюджетних асигнувань за загальним фондом не беруть бюджетні зобов'язання та не здійснюють платежі за іншими заходами, пов’язаними з функціонуванням бюджетних установ (крім захищених видатків бюджету), до погашення такої заборгованості.

 1. Установити, що керівники бюджетних установ, які фінансуються з міського бюджету, утримують чисельність працівників та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ у кошторисах, одержувачі бюджетних коштів – в межах планів використання бюджетних коштів та фактично одержаних обсягів валових доходів.
 2. Встановити, що внесення змін до міського бюджету на 2016 рік здійснюється за рішенням сесії міської ради у випадках передбачених Бюджетним кодексом України. Надати право міському голові у період між сесіями Вовчанської міської ради, за умови погодження з постійною комісією міської ради з питань бюджету, проводити розпорядженням розподіл та перерозподіл коштів міського бюджету, додаткових дотацій, субвенцій із державного бюджету та інших трансфертів, з наступним внесенням змін до рішення про міський бюджет.
 3. Установити, що комунальні підприємства міста  сплачують до загального фонду міського бюджету частину чистого прибутку (доходу), нормативи відрахувань встановлені рішенням Вовчанської міської ради від 25.09.2008 року № 4.1-V «Про встановлення нормативу відрахувань частини чистого прибутку (доходу) господарськими організаціями комунальної власності та організаціями з часткою комунальної власності».

Частина чистого прибутку (доходу) сплачується наростаючим підсумком щоквартальної фінансово-господарської діяльності у 2016 році.

Комунальні  підприємства міста подають Розрахунок частини чистого прибутку (доходу) разом з фінансовою звітністю, складеною відповідно до Положень (стандартів) бухгалтерського обліку, до органів державної податкової служби у строки, передбачені для подання декларації з податку на прибуток.

 1. Надати право голові Вовчанської міської ради укладати договори про міжбюджетні трансферти між міським бюджетом та іншими бюджетами.
 2. Додатки № 1 - 7 до цього рішення є його невід'ємною частиною.
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету (Козлова В.В.).

 

 

 

Голова Вовчанської  міської ради                                                           В.С.Шевченко

 

Пояснювальна записка

до рішення XVІІ   сесії VII скликання від 25.11.2016 року по внесенню змін до міського бюджету на 2016 рік

 

       Відповідно до п. 23 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст.78 Бюджетного кодексу України вносяться слідуючи зміни до міського бюджету на 2016 рік

Загальний фонд:

       Зняти лімітні призначення по КФК 070101 3  КЕКВ 2240 кошти в сумі 20000,00 грн. та направити на КФК 070101 КЕКВ 2210 кошти в сумі 20000,00 грн.

Спеціальний фонд:

ДОХОДИ:

     Уточнити доходи спеціального фонду міського бюджету за рахунок  субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для реалізації проектів  в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України  код доходів   2761600  в сумі 5518400,00 грн.

ВИДАТКИ:

     

       Направити  кошти іншої субвенції на проведення Реконструкції    ясел-садка № 1 по вул. Пролетарське поле, 11, у м. Вовчанську  Харківської області КФК 150101 КЕКВ 3142 кошти в сумі 5518400,00 грн.

       Зняти лімітні призначення по КФК 070101 КЕКВ 3110 кошти в сумі 11500,00 грн. та направити на КФК 130110 КЕКВ 3110 кошти в сумі 11500,00 грн. на придбання ноутбука для ФОК.

 

 

Завідуюча відділом бухгалтерського обліку                     Л.М.Катасонова

 

           
    Додаток № 1  до рішення XVІІ сесії VII скликання Вовчанської міської ради
"Про внесення змін до бюджету на 2016 рік" 
Доходи  бюджету Вовчанської міської ради на 2016 рік  
          (тис. грн.)/грн.
Код Найменування згідно
 з класифікацією доходів бюджету
Всього Загальний фонд Спеціальний фонд
Всього в т.ч. бюджет розвитку
10000000 Податкові надходження 16381360 16381360 0 0
11000000 Податки на доходи, податки на прибуток, податки на збільшення ринкової вартості 44290 44290 0 0
11020000 Податок на прибуток підприємств 44290 44290 0 0
11020200 Податок на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності 44290 44290 0 0
13000000 Збори та плата за спеціальне використання природних ресурсів  1000 1000 0 0
13010000 «Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів» 1000 1000 0 0
13010200 «Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів (крім рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів в частині деревини, заготовленої в порядку рубок головного користування)», 1000 1000 0 0
14000000 Внутрішні податки на товари та послуги 3922760 3922760 0 0
14040400 «Акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів»; 3922760 3922760 0 0
18000000 Місцеві податки 8555450 8555450 0 0
18010100 «Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об'єктів житлової нерухомості», 5000 5000 0 0
18010200 «Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об'єктів житлової нерухомості», 9650 9650 0 0
18010300 «Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об'єктів нежитлової нерухомості»; 110500 110500 0 0
18010400 «Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений  юридичними особами, які є власниками об'єктів нежитлової нерухомості»; 468140,00 468140 0 0
18010500 «Земельний податок з юридичних осіб»;   2745450 2745450 0 0
18010600 «Орендна плата з юридичних осіб»;   3927920 3927920 0 0
18010700 «Земельний податок з фізичних осіб»;   109390 109390 0 0
18010800 «Реструктурована сума заборгованості з плати за землю»;  0 0 0 0
18010900 «Орендна плата з фізичних осіб»;   995700 995700    
18011000 «Транспортний податок з фізичних осіб»; 75000 75000 0 0
18011100 «Транспортний податок з юридичних осіб»; 56700 56700 0 0
18020200 Збір за паркування транспортних засобів 52000 52000    
18050000 Інші податки та збори 3857860 3857860 0 0
18050300 Єдиний податок з юридичних осіб 513100 513100 0 0
18050400 Єдиний податок з фізичних осіб 2957760 2957760 0 0
18050500 «Єдиний податок з сільськогосподарських товаровиробників,  у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків»; 387000 387000 0 0
19000000 Інші податки та збори 57000   57000,00 0
19010100 Надходження від викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення  25% 36000   36000 0
19010200 Надходження від скидів забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти 25% 12000   12000 0
19010300 Надходження від розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об'єктах, крім розміщення окремих видів відходів як вторинної сировини 25% 9000   9000 0
20000000 Неподаткові надходження 1610540 615440 995100 0
21000000 Доходи від власності та підприємницької діяльності 52160 52160 0 0
21010000 Частина чистого прибутку (доходу) державних або комунальних унітарних підприємств та їх об'єднань, що вилучається до відповідного бюджету, та дивіденди (дохід), нараховані на акції (частки, паї) господарських товариств, у статутних капіталах яких є державна або комунальна власність 0 0 0 0
21080900 Штрафні санкції за порушення законодавства про патентування, за порушення норм регулювання обігу готівки та про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг 0 0 0 0
21081100 Адміністративні штрафи та інші санкції 52160 52160 0 0
22000000 Адміністративні збори та платежі, доходи від некомерційної господарської діяльності 556780 556780 0 0
22012500 Плата за надання інших адміністративних послуг, що справляються за місцем надання послуг 344000 344000 0 0
22080400 Надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності 4000 4000 0 0
22090100 Державне мито, що сплачується за місцем розгляду та оформлення документів, у тому числі за оформлення документів на спадщину і дарування 55000 55000 0 0
22090200 Державне мито не віднесене до інших категорій  90780 90780 0 0
22090400 Державне мито, пов'язане з видачею та оформленням закордонних паспортів (посвідок) та паспортів громадян України 63000 63000 0 0
24000000 Інші неподаткові надходження 11000 6500 4500  
24060300 Інші надходження 6500 6500 0 0
24061900 Кошти, отримані від надання учасниками процедури закупівель забезпечення їх пропозиції конкурсних торгів, які не підлягають поверненню цим учасникам, у випадках, передбачених Законом України "Про здійснення державних закупівель" 0 0 0 0
24062000 Кошти, отримані від учасника - переможця процедури закупівлі під час укладання договору про закупівлю як забезпечення виконання цього договору, які не підлягають поверненню учаснику - переможцю 0 0 0 0
24062100 Грошові стягнення за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища внаслідок господарської та іншої діяльності 4500 0 4500 0
24170000 Надходження коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту 0 0    
25000000 Власні надходження бюджетних установ 990600 0 990600 0
25010100 Плата за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю 990600 0 990600 0
30000000 Доходи від операцій з капіталом 406400 6400 400000 400000
31000000 Надходження від продажу основного капіталу 6400 6400 0 0
31010100 Кошти від реалізації скарбів, майна, одержаного державою або територіальною громадою в порядку спадкування чи дарування, безхазяйного майна, знахідок, а також валютних цінностей і грошових коштів, власники яких невідомі 0 0 0 0
31010200 Кошти від реалізації безхазяйного майна, знахідок, спадкового майна, майна, одержаного територіальною громадою в порядку спадкування чи дарування, а також валютні цінності і грошові кошти, власники яких невідомі 6400 6400 0 0
33000000 Надходження від продажу землі і нематеріальних активів 400000 0 400000 400000
33010100 Кошти від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення до розмежування земель державної та комунальної власності (крім земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що перебувають у державній власності, на яких розташовані об'єкти, які підлягають приватизації, та земельних ділянок, які знаходяться на території Автономної Республіки Крим)" 400000 0 400000 400000
40000000 Офіційні трансферти 9871714 7335714 2536000 2536000
41030000 Субвенції 9871714 7335714 2536000 2536000
41035000 Інша субвенція 9871714 7335714 2536000 2536000
4103700 Субвенція з Державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів     0  
2761600 Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам  для реалізації проектів  в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України 5518400 0 5518400 5518400
2761600 Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам  для реалізації проектів  в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України 5518400 0 5518400 5518400
  Всього доходів 34840514 24338914 10501600 8454400
           
  Секретар ради                           Дудка Л.І.        
           

 

                    Додаток № 2
до рішення XVІІ  сесії VII скликання Вовчанської міської ради
"Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік"  
Розподіл видатків міського бюджету на 2016 рік   
Код тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету Найменування згідно з
тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевого бюджету
Загальний фонд Спеціальний фонд Разом  
Всього видатки споживання з них видатки розвитку Всього видатки споживання з них видатки розвитку з них  
оплата праці комунальні послуги та енергоносії оплата праці комунальні послуги та енергоносії бюджет розвитку  
 
01 Вовчанська міська рада                          
010000 Державне управління 2 673 400 2 673 400 1 874 800 125 600   27 102       27 102 27 102 2 700 502  
010116 Органи місцевого самоврядування 2 673 400 2 673 400 1 874 800 125 600   27 102       27 102 27 102 2 700 502  
070000 Освіта 9 170 127 9 170 127 4 569 700 1 713 100   990 600 990 600         10 160 727  
070101 Дошкільні заклади освіти 9 170 127 9 170 127 4 569 700 1 713 100   990 600 990 600         10 160 727  
090000 Соціальний захист та соціальне забезпечення 135 200 135 200                   135 200  
090412 Інші видатки на соціальний захист населення 135 200 135 200                   135 200  
100000 Житлово-комунальне господарство 5 623 177 4 684 919 1 383 120 427 300 938 258 1 641 580       1 641 580 1 641 580 7 064 757  
100202 Водопровідно-каналізаційне господарство 1 466 203 727 945     738 258 214 720       214 720 214 720 1 680 923  
100203 Благоустрій міст, сіл, селищ 4 156 974 3 956 974 1 383 120 427 300 200 000 1 426 860       1 426 860 1 426 860 5 383 834  
110000 Культура і мистецтво 90 000 90 000       170 000       170 000 170 000 260 000  
110103 Філармонії, музичні колективи і ансамблі та інші мистецькі заклади та заходи 90 000 90 000       170 000       170 000 170 000 260 000  
120201 Періодичні видання ( газети та журнали) 14 400 14 400                   14 400  
130110 Фінансова підтримка спортивних споруд 280 500 280 500       11 500       11 500 11 500 292 000  
150101 Капітальні видатки           12 011 448       12 011 448 12 011 448 12 011 448  
150101 Капітальні видатки           12 011 448       12 011 448 12 011 448 12 011 448  
160101 Землеустрій           50 000 50 000       50 000 50 000  
160101 Землеустрій 500 500       50 000 50 000       50 000 50 500  
170000 Транспорт, дорожнє господарство, зв'язок, телекомунікації та інформатика 889 639 889 639       32 515 22 215     10 300 10 300 911 154  
170102 Компенсаційні виплати  на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян 11 000 11 000                      
170703 Видатки на проведення робіт, пов'язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг 878 639 878 639       32 515 22 215     10 300 10 300 911 154  
180000 Інші послуги, пов'язані з економічною діяльністю 15 000 15 000                   15 000  
180109 Програма стабілізації та соціально-економічного розвитку територій 15 000 15 000                   15 000  
200000 Охорона навклишнього природного середовища та ядерна безпека 18 000 18 000                   18 000  
200100 Охорона і раціональне використання водних ресурсів                          
200700 Інші природоохоронні заходи 18 000 18 000                   18 000  
240000 Цільові фонди           82 685 82 685         82 685  
240603 Інша діяльність у сфері охорони навколишнього природного середовища           7 000 7 000         7 000  
240604 Інша діяльність у сфері охорони навколишнього природного середовища           75 685 75 685         75 685  
250000 Видатки, не віднесені до основних груп 146 271 143 271       113 820       113 820 113 820 260 091  
250102 Резервний фонд 3 000                     3 000  
250323 Субвенція на утримання обєктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності обєктів спільного користування 108 500 108 500                   108 500  
250344 Cубвенція державному бюджету з місцевого бюджету 27 340 27 340                      
250380 Інші субвенції           113 820       113 820 113 820 113 820  
250404 Інші видатки  7 431 7 431                   7 431  
  Всього  19 056 214 18 114 956 7 827 620 2 266 000 938 258 15 131 250 1 145 500     13 985 750 14 035 750 34 187 464  
    Додаток № 3                                                                                                                                                                
до рішення XVІІ  сесії VII скликання Вовчанської міської ради
"Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік"
Міжбюджетні трансферти  з міського  бюджету  місцевим/державному бюджетам  на 2016 рік
       
Код бюджету Назва місцевого бюджету адміністративно-територіальної одиниці   Субвенції з  Вовчанського міського бюджету
Субвенція загального фонду на: Субвенція спеціального фонду на:
   
01 Вовчанська міська рада    
6321600000 Бюджет міста Вовчанськ Програма основних напрямків діяльності Вовчанської районної  газети "Хлібороб" на 2016 рік  
    78700,00  
6321600000 Бюджет м. Вовчанськ Програма діяльності редакції Вовчанського районного радіомовлення на 2016 рік  
    29800,00  
  Всього 108500,00 0
       
       
Секретар Вовчанської міської ради                               Дудка Л.І.    
       
       
       
      Додаток № 4
до рішення ХVІІ  сесії VII скликання Вовчанської міської ради
"Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік" 
 
Перелік об’єктів, видатки на які у 2016  році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку по бюджету Вовчанської міської ради
Код тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету Найменування
згідно з тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевого бюджету
Назва об’єктів відповідно  до проектно- кошторисної документації тощо Загальний обсяг фінансування будівництва  Відсоток завершеності  будівництва об'єктів на майбутні роки   Всього видатків на завершення будівництва об’єктів на майбутні роки  Разом видатків на поточний рік   
01 Вовчанська міська рада            
130110 Фінансова пітримка  спортивних споруд Придбання ноутбука 11500     11500  
010116 Апарат управління Придбання  багатофункціонального пристрою, компьютера та шаф 27 102     27 102  
100202 Водопровідно-каналізаційне господарство Заміна насосних агрегатів на КП Вовчанські очисні споруди 130 000,0     130 000,0  
100202 Водопровідно-каналізаційне господарство Придбання задвижок для діючого водогону в м. Вовчанськ 25 000,0     25 000,0  
100202 Водопровідно-каналізаційне господарство Придбання конденсаторної установки 39720,00 та фекального насосу - 20000,00 для КП "Вовчанські очисні споруди" 59 720,0     59 720,0  
100203 Водопровідно-каналізаційне господарство Придбання бульдозера  КП "Вовчанські очисні споруди" - 285000;вібропрес-198100; бункеро-загрузочний пристрій-110000;Прес-форми-146640;бетонозмішувач-115770; транспортер-52410 907 560     200 000,0  
100203 Благоустрій міст Придбання теплолічільника для багатоквартирного будинку 25 000,0     25 000,0  
100203 Благоустрій міст Придбання  мотопомпи, мотокоси, бензопили,, фрези для відділу благоустрою міста, памятник 30-річчя аварії на Чорнобильської АЕС, та придбання сцени 315 400,0     315 400,0  
100203 Будівництво, реконструкція та капітальний ремонт Придбання світлодіодних світильників для заміни  на мережі вуличного освітлення 178 900,0     178 900,0  
110103 Святкові заходи Придбання штучної новорічної ялинки 170 000,0     170 000,0  
150101 Будівництво, реконструкція та капітальний ремонт Технічне переоснащення системи  теплопостачання Вовчанського ясла-садка №7  вул. Гоголя, 28 1 590 000,0     1 590 000,0  
150101 Будівництво, реконструкція та капітальний ремонт Технічне переоснащення з влаштуванням роботи котельної на аварійному паливі по Рубежанському шосе, 20-А в  м. Вовчанськ Харківської області 1 390 000,0     1 390 000,0  
150101 Будівництво, реконструкція та капітальний ремонт Реконструкція вуличного освітлення 382 800,0     382 800,0  
150101 Будівництво, реконструкція та капітальний ремонт Проведення предпроектних та проектних робіт по будівництву полігону по переробці ТПВ 160 643,0     160 643,0  
150101 Будівництво, реконструкція та капітальний ремонт Проведення предпроектних та проектних робіт по будівництву полігону по переробці ТПВ 1 467 000,0     1 467 000,0  
150101 Будівництво, реконструкція та капітальний ремонт Виготовлення проекту по будівництву нового водогону в . Вовчанськ в районі Кисляківка 200 000,0     200 000,0  
150101 Будівництво, реконструкція та капітальний ремонт Виготовлення  проектно-кошторисної документації по капітальному ремонту приміщень ясла-садка №2 м. Вовчанськ вул. Чкалова,15 та дитячого-садка №2 м. Вовчанськ  пер. Нижній, 13 49 440,0     49 440,0  
150101 Будівництво, реконструкція та капітальний ремонт Реконструкція ясел-садку №1 по вул. Пролетарське поле,11 , у м. Вовчанську Харківської області 5 518 400,0     5 518 400,0  
150101 Будівництво, реконструкція та капітальний ремонт Виготовлення  детального плану території по будівн.  міського цвинтаря (генеральний план) 22 720,0     22 720,0  
150101 Будівництво, реконструкція та капітальний ремонт Генеральний план 119 440,0     119 440,0  
150101 Будівництво, реконструкція та капітальний ремонт Виготовлення  детального плану території по будівн.  Питомника декоративних рослин (генеральний план) 24 140,0     24 140,0  
160101 Зенмлеустрій Виготовлення експертної оцінки землі 50 000,0     50 000,0  
150101 Будівництво, реконструкція та капітальний ремонт Реконструкція дитячого майданчика  вм. Вовчанськ вул.Соборна 199 998,0     199 998,0  
170703 Утримання, будівництво, реконструкція та капітальний ремонт доріг Коригування проекту  по капітальному ремонту вул. Свердлова 10 300,0     10 300,0  
150101 Будівництво, реконструкція та капітальний ремонт Співфінансування  по будівництву КНС1 та КНС 2 886 867,0     886 867,0  
250380 Інша субвенція Співфінансування  по капітальному ремонту даху дитячого садка №7 113 820,0     113 820,0  
  Всього    14 035 750,0 0,0 0,0 14 035 750,0  
                            Секретар Вовчанської міської ради                                       Дудка Л.І.

 

      Додаток № 5
до рішення XVІІ  сесії VII скликання Вовчанської міської ради
"Про внесення змін до міського бюджету  на 2016 рік"
   
Перелік місцевих програм, які фінансуватимуться за рахунок коштів
  міського бюджету  у 2016 році
          грн.    
Код тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету Найменування
згідно з тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевого бюджету
Найменування місцевої (регіональної) програми Загальний фонд Спеціальний фонд Разом загальний та спеціальний фонди    
01 Вовчанська міська рада            
  Вовчанська міська рада Програма економічного і соціального розвитку м. Вовчанська на 2016-2022 роки 18726674,00 14878565,00 33605239,00    
250102 Резервний фонд Використання коштів резервного фонду бюджету на 2016 рік 3 000,0 0,0 3 000,0    
110103 Філармонії, музичні колективи  і ансамблі та інші мистецькі заходи Культурно-мистецькі заходи на 2016 рік 90 000,0 170 000,0 260 000,0    
180109 Програма стабілізації та соціально-економічного розвитку територій Навчання комітету конкурсних торгів 15 000,0 0,0 15 000,0    
200100 Охорона і раціональне використання водних ресурсів Природоохоронна програма, щодо покращення екологічного стану в м. Вовчанськ в 2016 році 0,0 0,0 0,0    
200700 Інші природоохоронні заходи Природоохоронна програма, щодо покращення екологічного стану в м. Вовчанськ в 2016 році 18 000,0 0,0 18 000,0    
240604 Інша діяльність у сфері охорони навколишнього середовища Природоохоронна програма, щодо покращення екологічного стану в м. Вовчанськ в 2016 році 0,0 82 685,0 82 685,0    
100203 Благоустрій міст Програма поводження з безпритульними тваринами вм Вовчансьу на 2016-2022 роки 30 000,0 0,0 30 000,0    
90412 Інші видатки на соціальний захист населення Програма соціального  захисту та соціального забезпечення населення міста на 2016 рік 135 200,0 0,0 135 200,0    
250344 Субвенція з міського бюджету державному бюджету на виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку регіонів для придбання решіток на вікна будівлі УДКСУ у Вовчанському районі 27 340,0 0,0 27 340,0    
170102 Компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян Порядок відшкодування витрат на пільгове перевезення окремих категорій громадян у міському транспорті загального користування 11 000,0 0,0 11 000,0    
  Всього:    19 056 214,0 15 131 250,0 34 187 464,0    
               
                                                                           Секретар Вовчанської міської ради                             Дудка Л.І.    

 Додаток № 6                

                                                                          до рішення   XVІІ  сесії  VII            скликання                             

                                                         Вовчанської міської ради  «Про внесення змін до                      

                                                                                   міського бюджету на 2016 рік»                                                     

 

                       Ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках на 2016 рік.

 

 

Код

Ліміти споживання, в т. ч.

 

електро-

енергія

тепло-

постачання

водопос-

тачання

та водовідведення

 

природний газ

Дрова

Вугілля

 

 кВт /год.

Г.кал

М3

М3

М3

тонн

Органи місцевого самоврядування

010116

9100,7

41,936

243,59

 

 

 

Дитячі дошкільні заклади

 

070101

246170,57

418,576

8129,23

 

16

41

Відділ

благоустрою

100203

450000

0

620,0

4,9

 

 

Разом

 

664393,4

460,512

8620,4

4,9

16

41

                 

 

       Секретар міської ради                                            Л.І.Дудка

      Додаток № 7
до рішення  XVІІ  сесії
Вовчанської міської ради VII скликання
"Про внесення змін до бюджету на 2016 рік»" 
           
           
Фінансування міського бюджету на 2016 рік
           
           
Код Найменування
згідно з класифікацією фінансування
бюджету
Всього Загальний
фонд
Спеціальний  фонд
Всього в т.ч. бюджет
 розвитку
  Загальне фінансування 342050 -5282700 5624750 5581350
200000 Внутрішнє фінансування 342050 -5282700 5624750 5581350
208000 Фінансування за рахунок
зміни залишків коштів бюджету 
342050 -5282700 5624750 5581350
208100 На початок періоду  343775 174260 169515 124453
208200 На кінець періоду  1725 60 1665 3
  Всього залишків коштів, спрямованих на видатки 342050 174200 167850 124450
208400 Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду)   -5456900 5456900 5456900
600000 Фінансування за активними операціями 342050 -5282700 5624750 5581350
602000 Зміни обсягів бюджетних коштів 342050 -5282700 5624750 5581350
602100 На початок періоду  343775 174260 169515 124453
602200 На кінець періоду  1725 60 1665 3
  Всього залишків коштів, спрямованих на видатки 342050 174200 167850 124450
602400 Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду)   -5456900 5456900 5456900
           
           
  Секретар ради                                                                                        Л.І.Дудка  
           

 

 

                                                                  

 УКРАЇНА

  ХVІІ  СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р  І Ш Е Н Н Я

 

      Від  25 листопада  2016 р                                               проект №  11-VIІ

 

Про затвердження  рішень виконавчого комітету

Вовчанської міської ради VІІ скликання, виданих у міжсесійний період з 28 жовтня 2016  року по 25 листопада 2016 року  

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій питання стосовно затвердження  рішень виконавчого комітету Вовчанської міської ради VІІ скликання, враховуючи положення Закону України «Про доступ до публічної інформації», керуючись ст.26, 28, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.п.3,21 ст.3.3 Регламенту міської ради VІІ скликання, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

 

 1. Затвердити рішення виконавчого комітету Вовчанської міської ради VІІ скликання, виданих у міжсесійний період з 28 жовтня 2016  року по 25 листопада 2016 року    (перелік рішень виконкому додається).
 1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії Коростиченко І.А.)

 

Вовчанський міський голова                                         В.С.Шевченко

                                                                  

УКРАЇНА

ХVІІ СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р  І Ш Е Н Н Я

 

        Від 25 листопада 2016 року                                        проект №  12.1- VIІ

 

Про затвердження розпоряджень Вовчанського міського голови про призначення працівників, виданих у міжсесійний період з  28 жовтня 2016 року по 25 листопада 2016 року

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій питання стосовно затвердження розпоряджень міського голови Вовчанської міської ради VІІ скликання, враховуючи положення Закону України «Про доступ до публічної інформації», керуючись ст.26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.п. 3, 21 ст.3.3 Регламенту міської ради VІІ скликання, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

 

 1. Затвердити розпорядження Вовчанського міського голови про призначення працівників, виданих  у міжсесійний період з 28 жовтня 2016 року по 25 листопада 2016 року   (перелік розпоряджень міського голови додається).
 2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії       Коростиченко І.А.)

Вовчанський міський голова                                                     В.С.Шевченко

                                                                  

УКРАЇНА

ХVІІ СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

Р  І Ш Е Н Н Я

 

        Від 25 листопада 2016 року                                        проект № 12.2 - VIІ

 

Про затвердження розпорядження Вовчанського міського голови про надання відпустки без збереження заробітної плати, виданого у міжсесійний період з  28 жовтня 2016 року по 25 листопада 2016 року

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій питання стосовно затвердження розпоряджень міського голови Вовчанської міської ради VІІ скликання, враховуючи положення Закону України «Про доступ до публічної інформації», керуючись ст.26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.п. 3, 21 ст.3.3 Регламенту міської ради VІІ скликання, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

 1. Затвердити розпорядження Вовчанського міського голови про надання відпустки без збереження заробітної плати, видане  у міжсесійний період з 28 жовтня 2016 року по 25 листопада 2016 року   (перелік розпоряджень міського голови додається).
 2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії       Коростиченко І.А.)

Вовчанський міський голова                                                     В.С.Шевченко

 

УКРАЇНА

ВОВЧАНСЬКА  МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХVІІ  СЕСІЯ  VІІ  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

              від 25 листопада 2016 року                               проект № 14.1- VІІ

 

«Про  затвердження  Рекомендації ветеринарно-санітарних вимог до утримання свиней на території міста Вовчанська та села Плетенівка» 

 

Розглянувши лист заступника голови Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Вовчанській районній державній адміністрації Грушки В.О. від 28.10.2016 року № 375 «Про впровадження рекомендації з ветеринарно–санітарних вимог по утриманню свиней», відповідно до вимог Законів України: «Про ветеринарну медицину», «Про особисте селянське господарство», «Про фермерське господарство», «Про ідентифікацію та реєстрацію тварин», «Про охорону навколишнього природнього середовища», керуючись п.п. 44,45 ст.26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА :

 1. Затвердити Рекомендації ветеринарно-санітарних вимог до утримання свиней на території міста Вовчанська та села Плетенівка (додаток №1).
 2. Виконавчому комітету Вовчанської міської ради оприлюднити Рекомендації ветеринарно-санітарних вимог до утримання свиней на території міста Вовчанська та села Плетенівка в засобах масової інформації та офіційному сайті Вовчанської міської ради :
 3.   Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію  з питань  законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування (голова комісії Коростиченко І.А. )  та постійну депутатську комісію з комунальної власності, житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв’язку (голова комісії  Кулаков І.В.).

Вовчанський міський голова                                          В.С.Шевченко

«ЗАТВЕРДЖЕНО»

Рішенням ХІV сесії

Вовчанської міської ради  VІІ скликання

від «28» жовтня 2016 р. № 7.4-VІІ

 

Голова Вовчанської міської ради

 

                                  В.С.Шевченко

 

Додаток до протоколу засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Харківській обласній державній адміністрації від 21.01.2016 №1/2016

 

Рекомендації ветеринарно-санітарних вимог до утримання свиней

 

І. Загальні положення

1.1. Ці Вимоги розроблені з метою охорони території Харківської області від проникнення хвороб тварин з інших територій і карантинних зон, захисту тварин та населення від збудників та хвороб тварин і призначені для особистих селянських господарств та спеціалізованих господарств (ферм і комплексів) різної форми власності, які утримують (вирощують) свиней і визначають сукупність господарських, зоотехнічних і ветеринарних заходів, які забезпечують належну санітарну культуру, збереження здоров’я тварин, отримання від них високої продуктивності, охорону навколишнього середовища і поширюються на підприємства всіх форм власності, які проектуються, будуються, реконструюються, та діючі свинарські підприємства, на фізичних осіб, які займаються вирощуванням свиней.

1.2. Ці Вимоги розроблені відповідно до законів України «Про ветеринарну медицину», «Про особисте селянське господарство», «Про фермерське господарство», «Про ідентифікацію та реєстрацію тварин», «Про охорону навколишнього природного середовища», Державних будівельних норм України.

1.3. Розподіл по кількості поголів’я свиней, які одночасно утримуються в особистих селянських господарствах та фермерських господарствах (юридичні особи):

1) дрібне особисте селянське господарство – до 15 голів свиней; 

2) мале сільськогосподарське підприємство – до 200 голів свиней;

3) середнє сільськогосподарське підприємство – від 201 до 3000 голів свиней;

4) спеціалізовані свиногосподарства – від 3000 і більше голів свиней.

ІІ. Терміни та їх визначення

вакцинація – система профілактичних щеплень свинопоголів’я у визначені строки і періодичністю, спрямованих на недопущення виникнення захворювань протягом усього періоду утримання;

ветеринарно-санітарний пропускник (ветсанпропускник) – комплексна споруда, яка унеможливлює надходження на територію ферми забруднених збудниками інфекційних хвороб транспорту, персоналу, тари тощо і має такі відділення (блоки): санітарне (прохідну з дезкилимками, гардеробну з сушильною шафою, душові установки, пральню, приміщення для дезінфекції спецодягу та спецвзуття) та дезінфекційне приміщення, необхідне обладнання або спеціальні установки для дезінфекції транспортних засобів і тари);

ветеринарно-санітарні розриви – мінімальна відстань між приміщеннями для утримання свиней або між приміщеннями та іншими спорудами, а також від приміщень для свиней до інших господарств з вирощування тварин, підприємств із забою тварин і переробки продукції тваринного походження, житлових будинків, автомобільних шляхів та залізниць;

домінуючі вітри – напрямки вітрів що переважають протягом року;

дрібне особисте господарство – господарство, в якому утримується до 15 голів свиней;

закритий режим роботи – комплекс адміністративно-господарських заходів, спрямованих на недопущення занесення на територію господарства збудників інфекційних захворювань тварин, який, в тому числі, передбачає створення суцільної огорожі території господарства, наявності ветсанпропускника, діючих дезбар’єрів, дезкилимків, особливого режиму роботи персоналу;

знищення – механічна, фізико-хімічна, біологічна або інша обробка та розміщення (захоронення) продукції або її залишкових компонентів у спеціально визначених місцях з метою зниження ризиків поширення       будь-яких інфекційних хвороб;

знезараження – заходи, спрямовані на знищення патогенних та умовно патогенних збудників у приміщеннях, обладнанні, інструментах, матеріалах, речовинах;

компартмент – субпопуляція тварин одного або декількох господарств з однією системою формування закритого режиму роботи, яка має окремий санітарний статус відносно однієї або декількох хвороб, по відношенню до яких застосовуються окремі заходи державного ветеринарно-санітарного нагляду, профілактики та забезпечення закритого режиму роботи;

компартменталізація – процедура визначення державним інспектором ветеринарної медицини рівня компартменту;

корми – продукти тваринного, рослинного, мікробіологічного та хімічного походження, у тому числі готові корми та комбікорми, що використовуються для годівлі тварин самостійно або в суміші, містять поживні речовини у засвоюваній формі і не справляють негативного впливу на здоровʼя тварин;

літній табір – постійне утримання тварин на відкритому повітрі;

мале сільськогосподарське підприємство – виробничий об'єкт сільськогосподарського призначення для вирощування, зберігання та переробки окремих видів сільськогосподарської продукції, а також для утримання обмеженої кількості сільськогосподарських тварин.

Свиноферми, які входять до складу сільськогосподарських підприємств та селянських (фермерських) господарств, уважаються малими, якщо вони мають поголівʼя до 200 голів одночасного утримання;

особисте селянське господарство – це господарська діяльність, яка проводиться без створення юридичної особи фізичною особою індивідуально або особами, які перебувають у сімейних чи родинних відносинах і спільно проживають, з метою задоволення особистих потреб шляхом виробництва, переробки і споживання сільськогосподарської продукції, реалізації її надлишків та надання послуг з використанням майна особистого селянського господарства, у тому числі й у сфері сільського зеленого туризму;

профілактичні перерви – проміжок часу між черговими партіями свиней, протягом якого приміщення вільні від тварин;

фермерське господарство – є формою підприємницької діяльності громадян із створенням юридичної особи, які виявили бажання виробляти товарну сільськогосподарську продукцію, займатися її переробкою та реалізацією з метою отримання прибутку на земельних ділянках, наданих їм для ведення фермерського господарства, відповідно до Закону України «Про фермерське господарство»;

утилізація – використання продукції як вторинних матеріальних чи енергетичних ресурсів.

Інші терміни застосовуються у значенні, визначеному в Законі України «Про ветеринарну медицину».

ІІІ. Загальні ветеринарно-санітарні вимоги до проектування, будівництва та експлуатації

3.1. Проектування будівництва, реконструкції спеціалізованих свиногосподарств (ферм, комплексів) з утримання (вирощування) племінних тварин, товарної репродукції і відгодівлі свиней проводять за проектами, розробленими відповідно з діючими нормами і іншими нормативними документами. Фахівці державної служби ветеринарної медицини беруть участь у проведенні експертизи й узгодженні проектів планування та будівництва тваринницьких ферм.

3.2. Територію ферми, комплексу відділяють від жилих районів, населених пунктів санітарно-захисною зоною відповідно до Державних будівельних норм України.

Мінімальні зооветеринарні розриви між малими тваринницькими фермами селянських (фермерських) господарств та свинарськими підприємствами

№ з/п

Найменування малих тваринницьких ферм

Мінімальні зооветеринарні розриви, м

до малих сільськогоспо-дарських підприємств

до середніх сільськогос-подарських підприємств

до спеціалізо-ваних свиногоспо-дарств

до племінних свиногоспо-дарств

1.

Малі скотарські ферми селянських (фермерських) господарств із загальним поголів’ям тварин, гол.:

- до 10

- до 20

- до 40

- до 60

- до 100

- до 150

 

 

 

 

150

150

150

150

150

150

 

 

 

 

150

150

150

150

150

150

 

 

 

 

1000

1000

1000

1000

1000

1000

 

 

 

 

3000

3000

3000

3000

3000

3000

2.

Малі свинарські ферми селянських (фермерських) господарств із закінченим виробничим циклом або відгодівлі з поголів’ям свиней:

- до 15 голів

- до 30 голів

- до 50 голів

- до 75 голів

- до 100 голів

- до 150 голів

- до 200 голів

- до 300 голів

 

 

 

 

 

 

150

150

150

150

150

150

150

150

 

 

 

 

 

 

150

150

150

150

150

150

150

150

 

 

 

 

 

 

1000

1000

1000

1000

1000

1000

1000

1000

 

 

 

 

 

 

3000

3000

3000

3000

3000

3000

3000

3000

Примітка. Відповідальність за недотримання даних розривів покладається на підприємство або фізичну особу, чиїми діями спричинено недотримання розривів.

3.3. Введення тварин на комплекс (ферму) дозволяється тільки після завершення будівництва всіх ветеринарних об’єктів, очисних споруд, передбачених проектом, приймання комісією і профілактичної дезінфекції.

3.4. Територія дрібних особистих селянських та малих сільськогосподарських підприємств планується таким чином, щоб мати окреме місце складування гною, окреме водопостачання та водовідведення.

3.5. Площа земельної ділянки повинна забезпечувати повне використання, зберігання та переробку органічних решток (гною) або його реалізацію після переробки та знезараження шляхом його біотермічного перетворення в компостну суміш.

3.6. Свиногосподарство повинно забезпечувати закритий режим роботи.

3.7. Навколо свиногосподарських приміщень не рекомендується створювати лісові насадження дерев та кущів для зменшення ймовірності заселення їх синантропними та дикими тваринами.

 1. Ветеринарно-санітарні об’єкти

4.1. Дезінфекційний блок або дезбар’єри розміщують на головному в’їзді на територію підприємства і блокують із ветсанпропускником. Дезбар’єр повинен забезпечувати дезінфекцію транспорту, при застосуванні наливних дезбар’єрів довжина водного дзеркала повинна бути не меншою     9 метрів.

4.2. Ветеринарний пункт – складається з амбулаторії та діагностичного відділу. Амбулаторія складається з кімнати фахівців, аптеки, кімнати з холодильною камерою для зберігання біопрепаратів, стерилізаційної, кімнати для розтину та складу для деззасобів.

Ветеринарний пункт розміщують та/або блокують з ветсанпропусником.

4.3. Забійно-санітарний пункт по можливості блокують з ветеринарною лабораторією (в разі її наявності) або ветеринарним пунктом і розміщують на лінії огородження підприємства. До його складу входять: забійне відділення з приміщеннями для забою свиней, розкриття шлунково-кишкового тракту тварин, засолу шкур і тимчасового зберігання туш і шкур тварин, утилізаційного відділення, відділення для розтину з утилізаційною камерою та душовою. Покриття стін вказаних відділень повинні бути гладкими, без виступів та забезпечувати проведення їх щоденного миття і дезінфекції.

Забійно-санітарний пункт розміщується на відстані не менше   50 м від приміщення для карантину та приміщень, де утримуються свині.

В утилізаційному відділенні встановлюють автоклав або піч для спалювання трупів. При утилізації сировини автоклавуванням передбачають дві кімнати: для сировини і знешкодження конфіскатів. У стіні між цими кімнатами встановлюють автоклав, завантаження його здійснюють у кімнаті для сировини, а вивантаження в кімнаті для знешкоджених конфіскатів.

При розташуванні свинарського підприємства в зоні діяльності заводів з виробництва мʼясо-кісткового борошна забійно-санітарний пункт передбачають без утилізаційного відділення. У цьому випадку в складі забійно-санітарного пункту обладнають ізоляційну холодильну камеру для короткочасного (до 3-х діб) зберігання трупів і конфіскатів від вимушено забитих тварин.

4.4. До складу забійного майданчика входять приміщення для забою тварин і для зберігання продуктів забою. Забійний майданчик розміщують у виробничій зоні якнайдалі (не менше 50 м) від свинарників та огороджують суцільним парканом.

4.5. Приміщення для карантину, передбачене для обслуговування одного свинарського комплексу (ферми), розміщують відокремлено від виробничих приміщень ферми, комплексу, огороджують суцільним або сітчастим парканом заввишки 2 м та обладнують самостійний вʼїзд (виїзд) з дезбар’єром на дорогу загального користування.

Розміри будівлі для карантину визначають циклограмою надходження та руху поголівʼя з розрахунку тривалості карантинування кожної групи свиней в ізольованих секціях протягом 30 діб і періоду санітарної обробки і дезінфекції вивільнюваних приміщень не менше 4 діб.

Передбачають наявність приміщення для зберігання ветеринарних препаратів та інструментів, для зберігання кормів, інвентарю. 

4.6. Ветсанпропускник будують на лінії розмежування адміністративно-господарської і виробничої зони.

Склад і розміри санітарно-побутових приміщень для обслуговуючого персоналу свиногосподарства (ферми) проектують згідно з нормами до проектування. Крім цього, в складі ветсанпропускника передбачають приміщення для дезінфекції, прання і сушки спецодягу та спецвзуття.

У прохідній ветсанпропускника встановлюють цілодобове чергування.

Перед входом у ветсанпропускник як зі сторони зовнішньої території, так і зі сторони виробничої зони, встановлюють дезбарʼєри (кювети з килимками або тирсою), змочені дезрозчином. Розмір дезбар’єру повинен виключати можливість його оминути відвідувачем.

Ветсанпропускник включає ряд приміщень, які обладнані наскрізними душовими кабінами, що забезпечують весь працюючий персонал необхідною обробкою. Такі душові кабіни встановлюють таким чином, щоб всі працюючі при заходженні на територію ферми та при виході з неї проходили через них.

Ветсанпропускник розділяють на «чисту» та «брудну» зони. В «брудній» зоні санпропускника працівники свиногосподарства (ферми) знімають свій домашній одяг і взуття, залишають їх в гардеробній домашнього одягу (в шафі), закріпленому за кожним працівником, приймають душ та в «чистій» зоні одягають в гардеробній чистий продезінфікований спецодяг і спецвзуття. Переміщення одягу між «чистою» і «брудною» зоною заборонене. Після закінчення роботи знімають спецодяг і спецвзуття, приймають душ і одягають власний одяг.

4.7. Ветеринарні обʼєкти обладнують каналізацією для відведення стічних вод.

4.8. Пункт зі штучного осіменіння при великому свинарському підприємстві розміщують на території племінного репродуктора або промислового комплексу.

У складі пункту штучного осіменіння передбачають приміщення для утримання кнурів, лабораторно-технологічну кімнату.

 1. Вимоги до закритого режиму роботи на спеціалізованих свиногосподарствах, малих та середніх сільськогосподарських підприємствах

5.1. Всі спеціалізовані свиногосподарства, малі та середні сільськогосподарські підприємства з вирощування та відгодівлі свиней незалежно від форми власності працюють в закритому режимі роботи.

Вхід на територію спеціалізованих свиногосподарств, малих та середніх сільськогосподарських підприємств стороннім особам, а також вʼїзд транспортного засобу, не пов’язаного з їх обслуговуванням, забороняється.

5.2. При цьому особи, що відвідують спеціалізовані свиногосподарства, малі або середні сільськогосподарські підприємства, проходять санітарну обробку і реєструються в спеціальному журналі. Крім того, особа, що відвідує спеціалізоване свиногосподарство, мале або середнє сільськогосподарське підприємство (включаючи посадових осіб органів, уповноважених на здійснення державного контролю (нагляду)), не повинна відвідувати інше господарство, контактувати з домашніми або дикими свинями (включаючи полювання) та брати участь в здійсненні протиепізоотичних заходів щонайменше останні 2 тижні.

5.3. Територію спеціалізованих свиногосподарств, малих та середніх сільськогосподарських підприємств поділяють на такі зони:

1) виробничу, в якій можуть виділяти репродуктивний і відгодівельний сектори, вигульні майданчики з твердим покриттям, ветеринарно-санітарні об’єкти, які розташовують відповідно до технологічного процесу, територію виробничої зони огороджують суцільною огорожею по всьому периметру, яка унеможливлює проникнення на її територію сторонніх осіб, диких та безпритульних (синантропних) тварин; 

2) адміністративно-господарську, яка може включати будівлі і споруди адміністративно-господарських служб, обʼєкти для інженерно-технічного обслуговування (гараж, технічні склади, механічні майстерні), споруди для зберігання і приготування кормів. Кормоцех розташовують при вʼїзді на територію підприємства. У безпосередній близькості до кормоцеху або в блоці з ним розміщують склад концентрованих кормів, сховища для коренеплодів, силосу та інших кормів.

5.4. Вхід у виробничу зону спеціалізованих свиногосподарств, малих та середніх сільськогосподарських підприємств дозволяється тільки через ветсанпропускник, а вʼїзд транспорту – через постійно діючий дезінфекційний бар’єр (дезінфекційний блок). На ветсанпропускнику ведуться журнали: виходу на роботу спеціалістів, відвідування сторонніми особами, руху та проведення дезінфекції транспорту, приготування дезрозчинів та заправки дезбар’єрів, прання та дезінфекції спецодягу.

Всі інші входи на виробничу зону спеціалізованих свиногосподарств, малих та середніх сільськогосподарських підприємств повинні бути закриті.

5.5. Виходити в спецодязі і спецвзутті, а також виносити їх за межі спеціалізованих свиногосподарств, малих та середніх сільськогосподарських підприємств забороняється.

5.6. При вході в ізольоване приміщення (секцію) встановлюють дезванночки або дезкилимки. З внутрішнього боку дверей при вході в склади комбікормів, кормокухню, ветеринарні об’єкти облаштовують дезковрики, заповнені тирсою або іншим пористим матеріалом, зволожують дезрозчином.

5.7. На кожній технологічній дільниці облаштовують туалет з умивальником.

5.8. Для обслуговування тварин закріплюють за кожною технологічною (виробничою) групою відповідальних людей, які мають знання з техмінімуму стосовно утримання, годівлі, догляду за тваринами, та які пройшли медичне обстеження відповідно до чинних нормативних документів.

Особи, хворі туберкульозом, теніаринхозом, сальмонельозом й іншими захворюваннями, спільними для людини і тварин, до роботи в спеціалізованих свиногосподарствах, малих та середніх сільськогосподарських підприємствах не допускаються.

5.9. Обслуговуючий персонал забезпечують спецодягом та спецвзуттям із розрахунку не менше двох комплектів на працівника. Обладнання, інвентар, спецодяг, спецвзуття та інші предмети маркують і закріплюють за дільницею (цехом). Передавати зазначені предмети із одної дільниці на інші без попереднього знезараження забороняється.

5.10. У приватній власності громадян, працюючих в спеціалізованих свиногосподарствах, малих та середніх сільськогосподарських підприємствах, не повинно утримуватись свинопоголів’я. Керівники, зооветеринарні фахівці повинні забезпечувати суворий контроль за наявністю і переміщенням свинопоголів’я в спеціалізованих свиногосподарствах, малих та середніх сільськогосподарських підприємствах та дотриманням вимог щодо відсутності свинопоголів’я в приватній власності громадян, які в них працюють.

У випадку захворювання інфекційними хворобами інших сільськогосподарських тварин, що належать працівникам спеціалізованих свиногосподарств, малих та середніх сільськогосподарських підприємств, такі працівники зобов’язані повідомляти керівнику та не допускаються до роботи до повної ліквідації хвороби в їх господарстві.

5.11. На території спеціалізованих свиногосподарств, малих та середніх сільськогосподарських підприємств забороняється утримувати собак (крім сторожових), котів, а також інших видів тварин, включаючи птицю. Сторожові собаки повинні бути зареєстрованими та з відповідними відмітками в паспорті про щеплення проти сказу, інші обробки та постійно знаходитися лише на території господарства.

5.12. На території радіусом три кілометри від спеціалізованих свиногосподарств,  малих та середніх сільськогосподарських підприємств все свинопоголів’я особистого і суспільного користування піддаються профілактичним обробкам проти інфекційних захворювань відповідно до плану протиепізоотичних заходів з урахуванням епізоотичної ситуації.

Ветеринарним фахівцям спеціалізованих свиногосподарств, малих та середніх сільськогосподарських підприємств забороняється обслуговування тварин, що знаходяться в особистому користуванні громадян. Відповідальність за організацію цієї роботи покладається на керівника господарства.

Використання імунобіологічних препаратів фахівцями ветеринарної медицини спеціалізованих свиногосподарств, малих та середніх сільськогосподарських підприємств здійснюється виключно за узгодженням з головним державним інспектором ветеринарної медицини району (міста). 

5.13. Для забезпечення технологічного процесу у виробничій зоні виділяють спеціальний внутрішньогосподарський транспорт. Крім того, на території господарства проводять розподіл «чистих» (підвезення кормів, тварин) та «брудних» (вивезення гною, загиблих тварин, відходів забою) автотранспортних шляхів з розрахунку виключення їх перетинання.

5.14. Тварини, що підлягають вимушеному та внутрішньогосподарському забою, перевозять на забійно-санітарний пункт (забійну площадку) спеціальним транспортом, що виключає витоки біоматеріалу.

5.15. Туші від вимушеного забою в обов’язковому порядку піддаються дослідженням в уповноваженій лабораторії ветмедицини. В залежності від результатів дослідження їх відправляють на мʼясопереробне підприємство або утилізують. До отримання результатів дослідження і відправлення на переробку туші зберігають в холодильних камерах забійно-санітарного пункту. 

5.16. Вивіз трупів і боєнських відходів для виробництва м’ясо-кісткового борошна проводять спецавтотранспортом, який регулярно піддають дезінфекції.

5.17. Санітарний день проводять не рідше ніж один раз на місяць з метою очистки приміщень, поточного ремонту.

Обов’язковою умовою для використання приміщень є принцип «порожньо-зайнято», з обов’язковою санацією приміщень впродовж двох-пʼяти днів.

5.18. На територію виробничої зони спеціалізованих свиногосподарств, малих та середніх сільськогосподарських підприємств забороняється приносити продукти тваринного походження. Приймання їжі дозволяється на території адміністративної зони у відведених для цього місцях, які обладнані санітарним приміщенням та умивальниками.

5.19. Забороняється використовувати для утримання тварин літні табори.

5.20. Обслуговуючий персонал та працівники спеціалізованих свиногосподарств, малих та середніх сільськогосподарських підприємств зобов’язані проходити обов’язкові профілактичні медичні огляди у встановленому законодавством порядку.

 1. Ветеринарно-санітарний режим в дрібних особистих селянських господарствах

6.1. При утриманні свиней в дрібних особистих селянських господарствах кожен власник повинен дотримуватись та виконувати ветеринарно-санітарні вимоги або проводити еквівалентні до них санітарні заходи, які дають змогу досягти рівноцінного рівня санітарного захисту тварин та людини.

6.2. З метою запобігання занесенню збудників інфекції на територію дрібного особистого селянського господарства придбання тварин здійснюється тільки за наявності відповідних ветеринарних документів в осіб чи підприємців, які їх реалізують. 

6.3. При придбанні тварин власник повинен вимагати у постачальника чи в особи, що продає їх населенню, ветеринарні документи, які засвідчують благополуччя господарства-постачальника та регіону, де він знаходиться, щодо інфекційних хвороб, дати проведення щеплень, стан здоровʼя тварин, результати проведених лабораторних досліджень. 

6.4. Придбані тварини повинні пройти профілактичний карантин. Для цього їх утримують окремо від загального поголівʼя протягом 30 днів. У період карантину власник повинен повідомити спеціаліста ветеринарної медицини про придбання тварин, виконувати надані ним рекомендації щодо їх утримання в цей період та сприяти проведенню необхідних лабораторних досліджень тощо.

Тварин розміщують у чистому, продезінфікованому приміщенні. Нове приміщення також перед тим, як помістити тварин, очищають і дезінфікують.

6.5. Для профілактики захворювань тварин власник повинен забезпечити комплекс заходів, які сприяють збереженню поголів’я в дрібних особистих селянських господарствах, а саме:

1) дотримання норм щільності;

2) належна годівля, своєчасне прибирання годівниць; 

3) дотримання основних параметрів мікроклімату, вентиляції, освітленості в приміщенні;

4) дотримання зоогігієнічних умов утримання;

5) проведення своєчасного видалення гною та дезінфекції кліток, приміщень, обладнання та інвентарю; 

6) своєчасне виявлення та знищення ектопаразитів і мишеподібних гризунів у приміщенні;

7) забезпечення достатньою кількістю питної води, своєчасна заміна води.

6.6. Консультації та допомогу до визначення придатності води власник може отримати в територіальних установах санітарно-епідеміологічної служби або в лабораторії ветеринарної медицини.

6.7. У приміщенні, де утримуються тварини, треба проводити дератизацію та мінімізувати можливість проникнення гризунів. 

6.8. Приміщення для утримання тварин повинні бути обладнані природною припливно-витяжною вентиляцією, зручними для очищення та миття.

6.9. Побілка стелі, стін, допоміжного обладнання повинна проводитися у міру забруднення, але не рідше одного разу на рік. Одночасно з побілкою повинна проводитися дезінфекція. 

6.10. Для прибирання гною, підстилки, сміття потрібно використовувати закріплений за цим приміщенням інвентар, який необхідно періодично мити та дезінфікувати.

6.11. Дрібний інвентар необхідно дезінфікувати шляхом занурення на  5 хвилин в окріп або знезаражувати одновідсотковим розчином їдкого натру або іншими деззасобами, які зареєстровані в Україні, згідно з настановами щодо їх використання, великий інвентар та обладнання потрібно зрошувати дезрозчинами за допомогою гідропульту тощо.

6.12. Під прямі сонячні промені рекомендується ставити чисті годівниці, поїлки, інший інвентар.

6.13. Передбачено обробляти паяльними лампами чи спеціальними пальниками з вогнем підлогу, клітки, годівниці, поїлки, виготовлені з негорючих матеріалів, що є водночас дезакарицидним механічним засобом. При цьому необхідно дотримуватися правил протипожежної безпеки.

6.14. З метою проведення заходів з дезінсекції (знищення комах) необхідно:

1) територію та приміщення постійно тримати в чистоті;

2) попереджувати виплід мух, для чого своєчасно видаляти сміття та нечистоти;

3) закривати дрібною сіткою вікна;

4) не рідше одного разу на тиждень (літній період року) проводити обробку смітників та вигрібних ям дезінфекційними та інсектицидними засобами, затвердженими Міністерством охорони здоровʼя України в установленому порядку.

6.15. Для захисту від гризунів приміщень, у яких утримуються тварини, необхідно:

1) оббивати пороги та двері приміщення, де утримуються тварини, на висоту 40-45 см листовим залізом або металевою сіткою;

2) заливати отвори в стінах, підлозі цементом з металевою або скляною стружкою;

3) щоденно очищати від залишків корму годівниці;

4) поїлки, підлогу (сітчасту і планчасту) періодично очищати від бруду. 

6.16. Годівниці, поїлки, обладнання для приготування кормів очищають і миють гарячою водою з двохвідсотковим розчином кальцинованої соди або іншим миючим засобом, з подальшим промиванням проточною водою.

6.17. Перед проведенням санітарних обробок тварин виводять з приміщення.

6.18. Територію дрібних особистих селянських господарств необхідно постійно підтримувати в чистоті. Гній складають на окремо виділеному майданчику для біотермічного знезараження. Використання гною як добрива без біотермічного знезараження забороняється.

6.19. Власник при обслуговуванні тварин повинен дотримуватися правил особистої гігієни.

6.20. До роботи з тваринами не допускаються особи, які хворіють на туберкульоз, хронічну дизентерію та інші зоонозні хвороби.

6.21. Власник повинен мати окремий робочий одяг і зберігати його в нежилій частині приміщення.

Для зберігання верхнього одягу і взуття в приміщенні встановлюють окрему шафу. Забороняється носити спецодяг за межами приміщення, де утримуються тварини, а також одягати поверх нього будь-який домашній одяг. Весь спецодяг необхідно регулярно прати (один раз на тиждень) та дезінфікувати.

6.22. Після роботи з тваринами необхідно змінити спецодяг, спецвзуття та вимити руки. Для миття і знезараження рук потрібно мати умивальник, мило, чистий рушник, бачок з дезрозчином. 

6.23. При утриманні свиней на підстилці використовують тільки сухий підстилковий матеріал, який зберігають у закритих приміщеннях. Категорично забороняється використовувати цвілу, мерзлу, сиру підстилку.

6.24. У період вирощування тварин власник повинен щоденно спостерігати за їх фізіологічним та клінічним станом, за поїданням кормів, споживанням води, контролювати динаміку приросту ваги.

6.25. При виявленні будь-яких відхилень від нормального фізіологічного стану тварин, при яких спостерігаються клінічні прояви хвороби або загибель, власник повинен терміново повідомити фахівця територіальної установи ветеринарної медицини, який відбере проби матеріалу від тварин та направить в лабораторію ветмедицини для проведення необхідних лабораторних досліджень в порядку, передбаченому законодавством.

Подальші дії повинні проводитися під контролем спеціаліста ветеринарної медицини.

6.26. Для тварин, які захворіли, необхідно мати окрему спеціальну клітку-ізолятор. Крім того, виділяється спеціальний інвентар та обладнання.

6.27. Для профілактики заразних хвороб, крім загальних санітарних заходів, проводять вакцинацію тварин.

Всі щеплення свиней та діагностичні дослідження проводяться фахівцями ветеринарної медицини в порядку, передбаченому законодавством.

6.28. При виконанні ветеринарно-санітарних заходів необхідно чітко виконувати вказівки спеціалістів ветеринарної медицини, надавати їм всебічну допомогу, сприяти у проведенні обовʼязкових щеплень, взятті крові для необхідних лабораторних досліджень, у проведенні дезінфекції, дератизації, дезінсекції тощо.

VII. Ветеринарно-санітарні вимоги при комплектуванні, утриманні та годівлі

7.1. Комплектування і розширення підприємств допускається здоровими тваринами тільки з підприємств, які за рівнем компартменталізації є не нижчими підприємства, яке комплектується. 

7.2. Якщо закупівля тварин здійснюється в межах адміністративного району (міста), то суб’єкт господарювання, який планує закуповувати тварин, звертається із листом-заявою до головного державного інспектора ветеринарної медицини району (міста), в якому вказує господарство, з якого планується закупівля, кількість тварин, вік, стать, породу і мету закупівлі. Завезення може бути проведене лише за письмовим погодженням головного державного інспектора ветеринарної медицини району (міста).

7.3. Якщо закупівля проводиться із-за меж адміністративного району (міста), але в межах області, то суб’єкт господарювання звертається з аналогічним листом-заявою до головного державного інспектора ветеринарної медицини району (міста), який з’ясовує епізоотичний стан господарства-постачальника з головним державним інспектором ветеринарної медицини району (міста), де розташоване господарство-постачальник і повідомляє власника про можливість такого переміщення.

7.4. Якщо закупівля проводиться із-за меж області, але в межах України, то суб’єкт господарювання звертається з аналогічним листом-заявою до головного державного інспектора ветеринарної медицини області, попереднього погодивши його з головним державним інспектором ветеринарної медицини району (міста). Головний державний інспектор ветеринарної медицини області звертається до головного державного інспектора ветеринарної медицини області, де розташоване господарство з якого планується завіз, із запитом про епізоотичне благополуччя господарства-постачальника. Після отримання відповіді він повідомляє власника про можливість такого переміщення. 

7.5. У кожному з цих випадків господарство-постачальник відбирає групу тварин, які призначені для реалізації, і ставить їх на профілактичне карантинування із проведенням відповідних ветеринарно-профілактичних заходів.

7.6. Перед постановкою тварин в приміщення проводять обов’язковий ремонт, прибирання та дезінфекцію із лабораторним контролем якості її проведення, підготовку мікроклімату і температурного режиму.

7.7. Формування технологічних груп здійснюється з обов’язковим розрахунком технології утримання, кількості вільних місць (станків для тварин) та резерву вільних станків.

7.8. Всі тварини, якими комплектується господарство, мають бути ідентифіковані. 

7.9. Тварин в приміщеннях розміщують у відповідності з різними віковими групами та забезпеченням необхідної площі.

7.10. Холостих, поросних свиноматок та кнурів розміщують в окремих приміщеннях або станках. У свиногосподарствах отримання молодняку рекомендується організовувати на основі турових або циклічно-турових опоросів. 

7.11. Забороняється використовувати кнурів, які використовуються в приватному секторі.

7.12. В період осіменіння і першої стадії супоросності (до 32 днів) свиноматок  рекомендовано утримувати фіксовано в індивідуальних станках площею не менше 1,2 м2. З супоросністю більше 32 днів рекомендоване групове утримання маток на площі розміщення не менше 1,9 м2 на голову.

За два-три дні до опоросу свиноматок рекомендовано переводити в індивідуальні підготовлені станки. 

7.13. При переведенні свиноматок із одного приміщення в інше рекомендовано зберігати попередньо сформовані групи, не допускаючи їх перемішування.

Підсисних свиноматок рекомендовано утримувати в індивідуальних станках. 

7.14. Після закінчення кожного виробничого циклу вирощування та утримання свинопоголів’я в ізольованих секціях роблять профілактичні розриви не менше як два-пʼять днів з обов’язковим проведенням:

1) ретельної механічної очистки та миття водою підлоги, станків, стін каналів гноєвідведення;

2) дератизації, знищення синантропних птахів та дезінсекції; 

3) дезінфекції деззасобами відповідно до настанов з їх використання;

4) просушування приміщення;

5) приведення параметрів мікроклімату приміщення до технологічних норм.

Дезінфекцію окремих станків для опоросу проводять по мірі їх звільнення.

7.15. Станки для утримання кнурів дезінфікують один раз на місяць або після їх вибраковки чи переведення.

7.16. Хворих свиноматок і поросят утримують окремо в індивідуальних станках. При масовому захворюванні тварин переводять на карантинний режим з обов’язковим проведенням лікувально-профілактичних заходів всім тваринам цього приміщення та проведенням аерозольної дезінфекції.

7.17. Для профілактики стресових явищ не допускаються поєднання вакцинації свиноматок і поросят з процесами перегрупування, зважування тощо. Лікувально-профілактичні маніпуляції необхідно закінчити до перегрупування.

7.18. Комплектацію стада здійснюють у відповідності з такими вимогами:

1) збереження первинної групи тварин;

2) групи свиноматок з встановленою поросністю у межах технологічного циклу;

3) тварини, які поступають з інших господарств, проходять карантинування впродовж 30 днів з проведенням обов’язкових лікувально-профілактичних та діагностичних заходів.

7.19. Для годівлі рекомендовано використовувати знезаражені корми (обов’язкова вимога для господарств IV рівня компартменту). Заборонено використання харчових відходів для годівлі свиней.

VIII. Профілактичний карантин свиней

8.1. Тварини, що виходять в інші свиногосподарства та надходять до свиногосподарств, підлягають обовʼязковому профілактичному карантину протягом 30-денного періоду.

8.2. Протягом профілактичного карантину тварини утримуються окремо у спеціально відведених ізольованих місцях (приміщеннях для карантину) під наглядом державного інспектора ветеринарної медицини або уповноваженого лікаря ветеринарної медицини та підлягають ветеринарно-санітарному обстеженню.

8.3. Під час карантину тварини піддаються клінічному огляду, термометрії, проведенню комплексу лабораторних досліджень відповідно до діючих інструкцій з профілактики та ліквідації інфекційних захворювань та за потреби проводиться їх вакцинопрофілактика.

8.4. Тварини допускаються у стадо тільки після закінчення профілактичного карантину тварин на підставі акта зняття з карантину за погодженням державного інспектора ветеринарної медицини.

ІX. Гігієна праці та правила безпеки для обслуговуючого персоналу

            9.1. При роботі з тваринами необхідно дотримуватися вимог щодо гігієни праці та правил техніки безпеки.

            Обслуговуючий персонал забезпечується власником тварин мийними та дезінфекційними засобами, спеціальним одягом, індивідуальними засобами захисту (респіраторами, окулярами, рукавичками, спецодягом, спецвзуттям), які мають попереджувати інфікування, додатково проводиться розʼяснювальна робота щодо дотримання правил особистої гігієни.

           9.2. Спецодяг та спецвзуття після кожної зміни знезаражують у пароформаліновій камері, разовий одяг спалюють. Прання та зберігання спецодягу та спецвзуття проводяться на території підприємств в окремих кімнатах санпропускника.

            9.3. Особи, що працюють з деззасобами, повинні чітко дотримуватись правил особистої гігієни.

            Під час використання препаратів, що подразнюють слизові оболонки очей та органів дихання, працювати дозволяється тільки в протигазах або респіраторах та захисних окулярах, а при контакті з концентрованими розчинами необхідно користуватися гумовими рукавичками.

            9.4. В аптечках першої допомоги повинні бути нейтралізуючі розчини дезінфекційних речовин (розчин соди, аміаку або борної кислоти), що використовуються в кожному окремому випадку.

           9.5. Курити та вживати їжу під час роботи з дезінфекційними речовинами забороняється. Після проведення дезінфекції обличчя та руки необхідно вимити теплою водою з милом.

           9.6. При виникненні ознак захворювання (свербіж, висипка, припухлість на шкірі, слабкість, головний біль) у обслуговуючого персоналу необхідно терміново звернутися по медичну допомогу.

 1. Відповідальність за порушення ветеринарно-санітарних правил

Працівники господарств, ферм, орендарі, власники тварин, керівники (власники) господарств, які допустили порушення ветеринарно-санітарних правил, визначених у цих Вимогах, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

 

Секретар Вовчанської міської ради                                                          Л.І.Дудка

                                                                                                    

ВОВЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА   ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ХVІІ   СЕСІЯ  VIІ  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

    Від 25 листопада  2016 р.                                               проект № 14.2- VIІ

 

Про внесення змін до рішень ІІІ (позачергової) сесії VIІ скликання від 18.12.2015 року    

 

Розглянувши на засіданнях постійних депутатських комісій інформацію керуючої справами (секретаря) виконкому Вовчанської міської ради Мурашко А.С.,  відповідно до ст.  26, 59 Закону  України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада    

В И Р І Ш И Л А  :

1.Внести зміни до рішень ІІІ (позачергової) сесії VIІ скликання від 18.12.2015 року, а саме:

1.1. Рішення № 4-VIІ «Про утворення міської комісії з питань підготовки та погодження вихідних даних на проектування та будівництво (реконструкцію) об'єктів, вибору земельних ділянок для розміщення об'єктів, а також на визначення технічного забезпечення існуючих будівель і будівництва на території міста Вовчанська та затвердження Положення про міську комісію»:  «Зі складу міської комісії  з питань підготовки  та  погодження вихідних даних на  проектування та  будівництво (реконструкцію) об’єктів, вибору земельних ділянок для розміщення  об’єктів, а також на  визначення технічного забезпечення існуючих будівель і будівництва на території  міста  Вовчанська виключити члена комісії старшого інспектора міської ради Невмержицького С.А., включити провідного спеціаліста   відділу державного архітектурно-будівельного контролю  Хайло Н.А.»;

1.2.Рішення № 5-VIІ   «Про утворення комісії по земельним спорам при виконавчому комітеті Вовчанської міської ради  VIІ скликання»:

«Зі складу комісії виключити члена комісії старшого інспектора міської ради Невмержицького С.А., включити провідного спеціаліста   відділу державного архітектурно-будівельного контролю  Хайло Н.А., виключити спеціаліста міської ради Савостьянову Т.М., включити спеціаліста міської ради Лебедєву О.М.»;

1.3.Рішення № 6-VIІ  «Про утворення адміністративної комісії при виконавчому комітеті Вовчанської міської ради VIІ скликання»:

«Зі складу комісії виключити члена комісії старшого інспектора міської ради Невмержицького С.А., включити провідного спеціаліста   відділу державного архітектурно-будівельного контролю  Хайло Н.А.»;

1.4.Рішення № 8-VIІ  «Про  затвердження  Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності та виконавців робіт із землеустрою та  складу конкурсної  комісії Вовчанської міської ради VIІ скликання»:

« Зі складу комісії виключити члена комісії старшого інспектора міської ради Невмержицького С.А., включити провідного спеціаліста   відділу державного архітектурно-будівельного контролю  Хайло Н.А».

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні депутатські комісії з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування  (голова комісії Коростиченко І.А.).

              

    Вовчанський міський голова                                              В.С.Шевченко