Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Регуляторна політика

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Вовчанської міської ради «Про затвердження тарифів на ритуальні послуги, що надаються виконавцем - комунальним підприємством "Вовчанськ"

 

Шановні мешканці міста! 

         Відповідно до вимог Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних осіб оприлюднюється проект рішення виконавчого комітету Вовчанської міської ради «Про затвердження тарифів на ритуальні послуги, що надаються виконавцем – комунальним підприємством «Вовчанськ»».

Проект рішення виконавчого комітетуВовчанської міської ради «Про затвердження тарифів на ритуальні послуги, що надаються виконавцем – комунальним підприємством «Вовчаньк»»,спрямований назабезпечення наданих послуг за економічно обґрунтованими тарифами і передбачає:

- сприяння розвитку здорової конкуренції та обмеженню монополізму у сфері ритуальних послуг по місту;

- забезпечення   стабільного,   безпечного   та   якісного   обслуговування замовників;

- забезпечення діяльності підприємства з надання ритуальних послуг, зростання надходжень до міського бюджету та державних фондів від вказаної діяльності;

- захист прав споживачів, в частині отримання якісних послуг  з поховання.

Детальніше...

Положення про встановлення орендної плати за землю

Шановні мешканці міста!

 

Вовчанська міська рада, у зв’язку з необхідністю внесення змін відповідно до чинного законодавства України до Положення про визначення розмірів орендної плати при укладанні договорів оренди землі в місті Вовчанську Харківської області», затвердженого рішенням XIV сесії Вовчанської міської ради VI скликання № 3-VI від 23.09.2011 року, оприлюднює проект регуляторного акту «Про затвердження Положення про визначення розмірів орендної плати при укладанні договорів оренди землі в місті Вовчанську та селі Плетенівка Харківської області» та просить надати зауваження та пропозиції щодо такого Порядку.

Цей регуляторний акт містить загальні вимоги Земельного кодексу України, Податкового кодексу України та Закону України «Про оренду землі» щодо визначення орендної плати за землю, порядок визначення орендної плати при укладанні договору оренди землі залежно від видів діяльності орендарів, порядок визначення орендної плати при наявності особливих обставин оренди або особливих характеристик об’єкту оренди, порядок внесення орендної плати, критерії обов’язкового перегляду розміру орендної плати.

Зауваження та пропозиції щодо цього регуляторного акту просимо протягом одного місяця (до 5 березня 2018 року) надавати у письмовій формі за поштовою адресою: 62504, Харківська обл., м. Вовчанськ, вул. Соборна, 92, або за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., або на адресу Державної регуляторної служби України: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11.

Усі зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу, одержані протягом встановленого строку, будуть розглянуті в обов’язковому порядку.

 

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Вовчанської міської ради «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд під час проведення ярмарок, державних та місцевих святкових, урочистих масових заходів на території міста Вовчанська»

 

Шановні мешканці міста!

Вовчанська міська рада оприлюднює проект регуляторного акту «Про затвердження Порядку  розміщення тимчасових споруд  під час проведення ярмарок, державних та місцевих святкових, урочистих масових заходів на території міста Вовчанська» та аналіз регуляторного впливу до зазначеного проекту з метою одержання зауважень і пропозицій.

Цейрегуляторний акт містить Порядку  розміщення тимчасовихспоруд  під час проведення ярмарок, державних та місцевихсвяткових, урочистихмасовихзаходів на територіїмістаВовчанська

Зауваження та пропозиціїщодоцього регуляторного акту просимо протягом одного місяцянадавати у письмовомувигляді за поштовоюадресою: 62504, Харківська обл., м. Вовчанськ, вул. Соборна, 92, або за електронною адресою:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та до Державної регуляторної служби Украиїни  за адресою01011, Київ, вул. Арсенальна, 9/11 E-mailзагальний: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Усізауваження та пропозиціїщодо проекту регуляторного акту та відповідногоаналізу регуляторного впливу, одержаніпротягомвстановленого строку, будутьрозглянуті в обов’язковому порядку.

 

Детальніше...