Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

ПРОТОКОЛ № 44 від 09.07.2019 року

П Р О Т О К О Л   № 44 

   спільного засідання комісії з   питань законності , правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування Вовчанської міської ради VII скликання

м. Вовчанськ  

   Вовчанська міська    рада   

    Від  09 липня     2019 р.  

   кабінет міського голови

Початок:  10.00

Усього членів комісії: 4 депутата.

Присутні на засіданні члени комісії:  2 – Крушедольський К., Шелест В.   

Відсутні на засіданні :2 – Добровінський А., Лисенко О.

Присутні  на засіданні:

Присутні  на засіданні:

Аргунова О.- провідний спеціаліст міської ради

Глущенко Я.- спеціаліст Вовчанської міської ради,

Дудка Л.- секретар Вовчанської міської ради,

Катасонова Л.- начальник відділу бухгалтерського обліку та господарської діяльності міської ради

Мурашко А.- керуюча справами(секретар)виконкому

Лебедєва О.- провідний спеціаліст міської ради

Шевченко В.- міський голова

Засідання проводилося спільно з комісією  з питань  бюджету

В звязку з відсутністю депутатів, на засіданні комісії не було кворуму, тому питання порядку денного сесії розглядалися без голосування.

Головуючий –   Козлова В.-голова постійної комісії  з питань бюджету

Слухали: Про порядок денний  чергової LІІІ – ї сесії Вовчанської міської ради.

 Виступили : Козлова В., яка  повідомила, що 12 липня    відбудеться   чергова  LІІІ  сесія  Вовчанської міської ради,  відповідно до розпорядження міського голови до порядку денного   сесії   включено   9 питань,  але, в ході підготовки  до сесії виникла необхідність  включити до порядку денного, а саме:-до питання

№ 1«Земельні питання»- питання з  №1.1 по  № 1. 33, а  до розділу «Різне»- питання з  9.1  по 9.3

Слухали: 1.Земельні питання.

Виступила: Лебедєва Ольга Миколаївна, яка доповіла, що в проекті порядку денного це питання з 1.1 по 1.33  та ознайомила депутата зі змістом кожного питання та відповіла на уточнюючі запитання депутатів.За пропозицією депутатів більш детально доповідачка зупинилася на питаннях, які викликали найбільш   жваву дискусію та обговорення , зокрема :

 Слухали: 1.7. Про надання  дозволу на виготовлення технічної документації               Гур’єву Ігору Вікторовичу, Маскаєву Андрею Володимировичу щодо встановлення меж  земельної ділянки, розташованої за адресою                             м. Вовчанськ, вул. Ігнатьєва, 1а для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку)  з подальшою передачею земельної ділянки в спільну часткову оренду за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,1675га.

Слухали: 1.18. Про надання  дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо встановлення меж водоохоронної зони та прибережної захисної смуги.

Слухали: 1.21. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Синенко Ользі Вікторівні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Гоголя, 27д, площею 0,040га.

Слухали: 1.29. Про надання згоди  Качайло Оксані Віталіївні на викуп земельної ділянки за адресою м. Вовчанськ, вул. Рубіжанське шосе, 1-г, площею 0,10га.

Слухали: 1.30. Про надання згоди  Кущову Сергію Арсентійовичу  на викуп земельної ділянки за адресою м. Вовчанськ, вул. Колокольцова, 1а, площею 0,0662га.

Слухали: 1.31. Про  затвердження  проекту землеустрою гр. Радченко Валентині Костянтинівні щодо відведення  земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Соборна, 68 для  будівництва і обслуговування будівель торгівлі  з подальшою передачею земельної ділянки в оренду за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,0045га. 

Слухали: 1.32. Про надання дозволу Ярошу Анатолію Миколайовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Пролетарське поле,  для будівництва і обслуговування індивідуального гаражу  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,0045га.

Слухали: 2.Про внесення змін до бюджету міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району, Харківської області на 2019 рік.

Виступили:: Катасонова Л., яка ознайомила депутатів із переліком змін, які пропонується внести до міського бюджету та проектом рішення з цього питання

Депутати Донецький С.  та Козлова В.уточнили  чи будуть використані кошти, які надійшли від продажу земельної ділянки КХП, на ремонт доріг по Кисляківці, як і обіцяв міський голова  та сказали, що вони наполягають на тому, щоб у цьому році, нарешті,  хоча б поточний ремонт доріг по шляху руху маршрутного автобусу було проведено.

Шевченко В. доповів, що на сесію він підготовить на розгляд депутатів декілька варіантів використання цих коштів та  поставить  їх на голосування і як визначаться депутати так вони  і будуть  освоєні.

Слухали: 3.Про внесення змін до мережі дошкільних навчальних закладів міста з 01 серпня 2019 року.

Виступили:Аргунова О., яка ознайомила депутатів із переліком змін, які пропонується внести до мережі дошкільних навчальних закладів міста з 01 серпня 2019 року та проектом рішення з цього питання

Слухали: 4.Про  внесення доповнення  до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік.

Виступили:Хайло Н., яка ознайомила депутатів зі змістом доповнення, яке пропонується внести до  цього Плану та відповідно до яких нормативно- правових документів, необхідно  розглянути це питання та  з проектом рішення з цього питання

Слухали:5.Про виконання проблемних питань, які порушувались   мешканцями міста під час проведення звіту про роботу у ІІ півріччі 2018 року.

Виступили:Шевченко В., який  доповів депутатам , що в зв’язку з виробничою необхідністю  та зайнятістю  цих керівників  він пропонує детально заслухати та обговорити це питання  безпосередньо  на сесії.

Депутат Крушедольський К. запропонував запросити на сесію всіх причетних до проведення робіт по ліквідації пориву на колекторі, які винні у неякісному його проведенні, що викликало додаткові  витрати бюджетних коштів.

Слухали: 6.Про проведення звітів депутатів Вовчанської  міської ради VІІ скликання перед виборцями за І півріччя 2019 року.

Виступили:Дудка Л., яка  ознайомила депутатів з проектом рішення з цього питання та відповіла на запитання депутатів.

Слухали: 7.Про внесення змін до рішення ІІІ (позачергова) сесії  VIІ скликання  від 18 грудня 2015 року № 7-VIІ «Про утворення житлової комісії при виконавчому комітеті Вовчанської міської ради VIІ скликання» (зі змінами).  Виступили: Лебедева О., яка ознайомила депутатів з проектом рішення з цього питання та відповіла на запитання депутатів.

  Слухали:8.Про затвердження розпорядження Вовчанського міського голови,    виданого  у міжсесійний період.

Виступили:  Мурашко А., яка ознайомила депутатів із змістом цього розпорядження та  з проектом рішення з цього питання та відповіла на запитання депутатів.

Слухали:  9. Різне.

Слухали:9.1.Про затвердження акту прийому-передачі легкового  вантажопасажирського автомобіля ИЖ 27179 з комунального підприємства «Вовчанськ» до Вовчанського відділу благоустрою міста. 

Виступили:Шабельник В., який ознайомив депутатів із змістом акту прийому-передачі та  з проектом рішення з цього питання.

Слухали: 9.2.Про затвердження штатного розпису Вовчанської міської ради VII скликання з 25 червня 2019 року.

Виступили: Аргунова О., яка ознайомила депутатів із змістом цього питання,  з проектом рішення з цього питання та відповіла на уточнюючі запитання депутатів.

Слухали: 9.3. Про внесення змін до   Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад, затвердженого рішенням LXX позачергової сесії Вовчанської міської ради  VI скликання № 3-VI від 27.05.2015 року. 

Виступив:Шабельник Володимир Миколайович , який ознайомив депутатів із змістом звернення групи депутатів, які звернулися до міської ради з пропозицією розпочати процедуру добровільного об’єднання громади та доповів, чим викликана необхідність внесення змін  до прийнятого у 2015 році Порядку проведення громадського обговорення.

 В ході обговорення цього питання депутати  поставили членам ініціативної групи Крушедольському К. та Рожнову О. багато питань, основне із них: чому саме такий формат обрано для об’єднання та чи обраховувала ініціативна група спроможність такої об’єднаної громади.

Крушедольський К.запропонував  проводити обговорення  згідно  уже  існуючого Порядку або виключити із  запропонованого міською радою  варіанту пункти щодо проведення «вивчення пропозицій в рамках громадського обговорення може проводитися депутатами відповідної ради по закріплених округах» та  «результат громадського обговорення вважати позитивним при умові, що надали згоду на обєднання 51 відсоток громадян Вовчанської громади»

 

В ході розгляду питань порядку денного сесії присутні на засіданні члени комісії не заперечували проти включення до порядку денного сесії жодного з питань.

Після розгляду питань, включених до порядку денного сесії, депутати розглянули листи та звернення, які надійшли до міської ради у міжсесійний період, а саме:

  • Депутатське звернення депутата Василевича П. № 59 від 12.06.19 року стосовно облаштування місць для відпочинку містян;
  • Колективне звернення мешканців вул. Короленка, буд.№ 56, 2 під‘їзд, стосовно виділення коштів на ремонт покрівлі цього будинку;
  • Лист № 4489\ 119-35\01117-2019 від 21.06.19 року т.в.о. начальника ГУ НП в Харківській області Вовчанського відділу поліції С. Мєлєшева, стосовно надання відділу поліції  фінансової допомоги для придбання комп'ютерної та оргтехніки, паливно- мастильних матеріалів, ремонт службового автотранспорту та ремонт адмінбудівлі Вовчанського ВП в сумі 1 млн.511 тис. грн.;
  • Телеграма № 01-41/1489 від 05.19 року Заступника голови РДА  Н. Гордієнко  стосовно  забезпечення  виконання заходів з карантину рослин  та виділення 10219,69 грн.
  • Лист №6 від 10.06.19 року голови ГО Товариства захисту тварин   «Подаруй життя» Ж. Писаренко стосовно виділення приміщення для створення пункту  стерилізації   та перетримки безпритульних тварин;
  • Колективне звернення від 29.05.19 року мешканців будинку № 56 стосовно ремонту покрівлі цього будинку.

В результаті обговорення цих звернень депутати  запропонували повернутися до їх розгляду на одній із чергових сесій міської ради у разі перевиконання дохідної частини міського бюджет.

 

 

 

Головуючий на засіданні                                      В.Козлова

  Секретар засідання                                                В.Шелест