Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

ПРОТОКОЛ № 42 від 09.04.2019 року

П Р О Т О К О Л   № 42

                                                                                    спільного засідання комісії з   питань законності , правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування Вовчанської міської ради VII скликання

м. Вовчанськ                                                       Вовчанська міська    рада                                               Від  09  квітня     2019 р.                                         кабінет міського голови

Початок:  14.00

Усього членів комісії: 4 депутата.

Присутні на засіданні члени комісії:  1 – Шелест В.   

Відсутні на засіданні :3 – Добровінський А.,Крушедольський К.,Лисенко О.

Присутні  на засіданні:

Бондаренко Л.- заступник міського голови,

Глущенко Я.- спеціаліст Вовчанської міської ради,

Дудка Л.- секретар Вовчанської міської ради,

Катасонова Л.- начальник відділу бухгалтерського обліку та господарської діяльності міської ради

Шевченко В.- міський голова

Засідання комісії проводилося спільно з  постійною комісією з питань бюджету.

В зв’язку з відсутністю депутатів, на засіданні комісії не було кворуму, тому питання порядку денного сесії розглядалися без голосування.

Головуючий – Козлова В.- голова постійної комісії з питань бюджету

Слухали: Про порядок денний  чергової L – ї сесії Вовчанської міської ради.

 Виступили: Козлова  В., яка   повідомила, що   12 квітня    відбудеться   чергова  L сесія  Вовчанської міської ради,  відповідно до розпорядження міського голови до порядку денного   сесії   включено  4 питання,  але, в ході підготовки  до сесії виникла необхідність  включити до порядку денного, а саме:-до питання № 1

«Земельні питання»- питання з  №1.1 по  № 1. 29, до розділу «Різне»- питання з 4.1 по 4.2

Слухали: 1.Земельні питання.

 Виступили: Бондаренко Людмила Миколаївна – заступник міського голови, яка доповіла, що в проекті порядку денного це питання з 1.1 по 1.29 та ознайомила депутата зі змістом кожного питання та відповіла на уточнюючі запитання депутатів.

Слухали: 2.Про затвердження розпоряджень  Вовчанського міського голови,    виданого  у міжсесійний період.

Виступили:Мурашко А.-  керуюча справами( секретар) виконкому,яка ознайомила депутата  із змістом цього питання та змістом розпоряджень міського голови та проектом рішення з цього питання.

Слухали: 3.Про внесення змін до рішення ХLVІ сесії міської ради VIІ скликання № 22-VIІ від 14.12.2018 року «Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік».

Виступили:   Аргунова О., яка  доповіла   депутатам  про зміст цього   питання  та ознайомила  депутатів з проектом рішення  з нього.

Слухали: 4.1. Про внесення змін  до Положення   про порядок визначення розмірів орендної плати при укладанні договорів оренди землі в місті Вовчанську та селі Плетенівка, Вовчанського району,  Харківської області.

  Виступили:  Аргунова О., яка   доповіла   депутатам  про зміст цього   питання  та ознайомила  їх з проектом рішення  з нього.

Слухали: 4.2. Про внесення змін до бюджету міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району, Харківської області на 2019 рік.

Виступили:  Аргунова О., яка  доповіла  депутатам  про зміст цього   питання  та ознайомила депутатів з проектом рішення  з нього.

Депутат, присутній на засіданні комісії, не заперечував проти винесення на розгляд сесії жодного з включених до проекту порядку денного питання та підтримав усі проекти рішень з них.

 

Після розгляду питань порядку денного сесії  було розглянуто звернення та листи, які надійшли на адресу міської ради у міжсесійний період, зокрема:

-звернення голови ради ВРВ «Громадський контроль» Григор’єва М.   № 0804/2019-3 від 08.04.19 року;

- лист  заступника міського голови  Солонецького П.

- звернення депутата Акімова О.

В результаті розгляду звернень Акімова О. та Солонецького П. депутати запропонували повернутися до розгляду піднятих ними   питань  у разі перевиконання дохідної частини  міського бюджету за І півріччя  2019   року.

                                                            

 

Головуючий на засіданні                                       В. Козлова

  Секретар засідання                                                В.Шелест