Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Протокол №38 від 24.10.2018 року

П Р О Т О К О Л № 38 

                                                                                   спільного засідання комісії з  питань законності , правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування Вовчанської міської ради VII скликання

м. Вовчанськ    Вовчанська  міська рада                                                      Від   24 жовтня     2018 р.     

кабінет міського голови

Початок: 10.00

Усього членів комісії: 4  депутата.

Присутні на засіданні чл. комісії: Шелест В.    

Відсутні члени комісії: 3 -Добровінський А., Крушедольський К.

 Лисенко О.

Присутні  на засіданні:

Бондаренко Л.- заступник міського голови

Глущенко Я.- спеціаліст Вовчанської міської ради

Дудка Л.- секретар Вовчанської міської ради,

Катасонова Л.- начальник відділу міської ради

Кущова О.- провідний спеціаліст міської ради;

Шевченко В.- міський голова   В  зв’язку з тим, що на засіданні комісії, із - за відсутності  більшості депутатів не було кворуму,  депутати розглянули  питання, включені до проекту  порядку денного сесії, без голосування.

Засідання проводилося  спільно з комісією з питань   економічного і соціального розвитку міста, соціального захисту, медичного обслуговування населення, з гуманітарних питань,  питань молодіжної політики та спорту, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями

Головуючий – Струкова М.-секретар постійної комісіїз питань   економічного і соціального розвитку міста, соціального захисту, медичного обслуговування населення, з гуманітарних питань,  питань молодіжної політики та спорту, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями

Слухали: Про порядок денний  чергової –44- ї сесії Вовчанської міської ради.

 Виступили:   Струкова М., яка  повідомила, що  26  жовтня  2018 року  відбудеться    чергова  44 сесія  міської ради.  Відповідно до розпорядження міського голови  до порядку денного   44 - ї  сесії   включено 5 питань,  але, в ході підготовки  до сесії виникла необхідність  включити до порядку денного, а саме :

- до питання № 1 «Земельні питання»- питання з №  1.1 по  № 1.14 ;

- до  розділу «Різне» - питання з №5.1.  по 5.2 , як  соціально - важливі та невідкладні

Слухали:1.1.Земельні питання

Виступили:      Бондаренко Л., яка  доповіла депутатам, що  міською радою пропонується винести на розгляд сесії  земельні питання з 1.1 по 1.14, ознайомила депутатів із змістом  земельних   питань  та відповіла на уточнюючі запитання депутатів

Слухали:2.Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік.

Виступили:   Катасонова Л., яка доповіла депутатам про зміни, які пропонується внести до міського бюджету на 2018 рік.

Слухали: 3.Про участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році.

Виступили:  Кущова О., яка  ознайомила   депутатів із змістом  міні- проекту «Благоустрій парку ім. Горького,як історичного центру м.Вовчанська», який розроблено ініціативною групою  та міською радою і пропонується  для участі у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році.

Слухали:4.Про передачу майна на баланс комунальному підприємству «Вовчанськ».

Виступили:

Катасонова Л., яка ознайомила депутатів з проектом рішення з даного питання та  переліком майна, яке пропонується передати на баланс  КП «Вовчанск»

Слухали:5.Різне

5.1.Про внесення змін до рішення ІІІ (позачергова) сесії  VIІ скликання   від 18 грудня 2015 року № 7-VIІ «Про утворення житлової комісії при виконавчому комітеті Вовчанської міської ради VIІ скликання».

Виступили:  Бондаренко Л., яка ознайомила  депутатів із змістом змін, які пропонується внести до  цього рішення  та ознайомила їх з проектом рішення з цього питання

Слухали:5.2.Про створення тимчасової контрольної комісії міської ради по  вивченню  стану справ в комунальному підприємстві «Вовчанськ».

Виступили:   Дудка  Л., яка доповіла депутатам про підстави для винесення на розгляд сесії цього питання, ознайомила  їх з проектом рішення та складом комісії.

Депутат, присутнйі на засіданні комісії не заперечував проти включення до порядку денного сесії жодного з питань і ніяких зауважень та доповнень до проектів рішень не надав.

Після завершення розгляду питань, які включено до проекту  порядку денного сесії  Шевченко В. ознайомив депутатів із програмою святкових заходів з нагоди  95- річчя Вовчанського району, які  буде проведено 27 жовтня 2018 року.

 

 

 

Секретар                             В.Шелест