Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

П Р О Т О К О Л № 36 від 20.08.2018 року

П Р О Т О К О Л № 36     

   спільного засідання комісії з  питань законності , правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування Вовчанської міської ради VII скликання

м. Вовчанськ      Вовчанська  міська рада                                                  

 Від 20 серпня     2018 р.  кабінет міського голови

Початок: 10.00

Усього членів комісії: 4  депутата.

Присутні на засіданні чл. комісії: 1Шелест В.В.                                                   

  Відсутні члени комісії: 3 -Добровінський А.В., Крушедольський К.М

 Лисенко О.О.,

Присутні  на засіданні: Вовчанський міський голова – Шевченко В.С., секретар Вовчанської міської ради Дудка Л.І., заступник   Вовчанського міського голови Бондаренко Л.М.,начальник відділу бухгалтерського обліку та господарської діяльності міської ради  Катасонова  Л.М, провідні  спеціалісти  Вовчанської міської ради    Глущенко Я.А.,Аргунова О.М.

В зв’язку з тим, що на засіданні комісії, із- за відсутності  більшості депутатів не було кворуму, депутати розглянули  профільні питання, включені до проекту  порядку денного сесії, без голосування.

Засідання проводилося  спільно з комісіями з питань   земельних відносин, охорони навколишнього середовища, природних  ресурсів та екології  та з питань бюджету.

Головуючий – Козлова В.В.- голова постійної комісії з питань бюджету.

Слухали:  Про порядок денний  чергової XL – ї сесії Вовчанської міської ради   Виступили:  Козлова В.В., яка    повідомила, що 22  серпня  2018 року  відбудеться позачергова  40  сесія  міської ради.  Відповідно до розпорядження міського голови ДО    ПОРЯДКУ     ДЕННОГО  40 - ї  сесії   включено  9 питань.

  Але, в ході підготовки  до сесії виникла необхідність  включити до порядку денного , а саме:

- до питання № 1 «Земельні питання»- питання з  №1.1 по  № 1. 21

- до  розділу «Різне» - питання  № 9.1, як  соціально - важливі та невідкладні

Слухали:1 «Земельні питання»

Виступили: Бондаренко Л.М.- заступник Вовчанського міського голови, яка ознайомила депутатів із змістом всіх    земельних  питань та відповіла на уточнюючі запитання депутатів.

Слухали:2.Про затвердження структури та чисельності апарату Вовчанської міської ради VII скликання та її виконавчого комітету з 22 серпня 2018 року.

Виступили: Аргунова О.М., яка  ознайомила  депутатів  з мотивами, якими керувалася міська рада включаючи це питання  до  проекту  порядку денного сесії та  готуючи проект рішення з  нього та  відповіла  на уточнюючі запитання депутатів

3.Про затвердження штатного розпису Вовчанської міської ради VII скликання з 22 серпня 2018 року.

Виступили:  Аргунова О.М.- провідний спеціаліст Вовчанської  міської  ради,яка ознайомила депутатів із змістом цього    питання, проектом рішення з нього   та  відповіла на уточнюючі запитання депутатів.

Слухали:4.Про затвердження заступника Вовчанського міського голови  міської ради VІІ скликання.

Виступили: Мурашко А.С., яка ознайомила депутатів із змістом цього    питання, проектом рішення з нього   та  відповіла на уточнюючі запитання депутатів.

Слухали: 5.Про оплату праці заступника міського голови по роботі виконавчих органів  міської  ради.

Виступили: Мурашко А.С.. яка  ознайомила   депутатів із змістом цього    питання, проектом рішення з нього.

Слухали:6. Про внесення змін до рішення ХХХVIІІ  сесії Вовчанської міської ради VIІ скликання  № 5.1- VIІ від 22.06.2018 року «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Вовчанської міської ради на 2019 рік».

Виступили:Аргунова О.М.- провідний спеціаліст Вовчанської  міської  ради,яка ознайомила депутатів із змістом цього    питання, проектом рішення з нього   та  відповіла на уточнюючі запитання депутатів.

Слухали:7.Про затвердження розпорядження  Вовчанського міського голови    виданого  у міжсесійний період.

 Виступили:Мурашко А.С., яка ознайомила депутатів із змістом цього    питання, проектом рішення з нього   та  відповіла на уточнюючі запитання депутатів.

Слухали: 8.Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік.

Виступили: КатасоноваЛ.М.,яка ознайомила депутатів із змістом цього    питання, проектом рішення з нього   та  відповіла на уточнюючі запитання депутатів.

Слухали: 9.Різне.

9.1.Про передачу майна на баланс комунальному підприємству «Вовчанськ».

Виступили: КатасоноваЛ.М.,яка ознайомила депутатів із змістом цього    питання, проектом рішення з нього   та  відповіла на уточнюючі запитання депутатів.

Член постійної комісії Шелест В.В. не заперечував проти включення до порядку денного 40-ї сесії жодного з питань та рекомендував міському голові винести їх на розгляд сесії.

 

    Головуючий на спільному засіданні комісії:                                     В.В. Козлова