Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

ПРОТОКОЛ № 35 від 03.08. 2018 року

П Р О Т О К О Л № 35          

     спільного засідання комісії з  питань законності , правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування Вовчанської міської ради VII скликання

м. Вовчанськ    Вовчанська  районна рада      Від 03 серпня     2018 р.    зала засідань( ІІІ поверх)

 

Початок: 9.30

Усього членів комісії: 4  депутата.

Присутні на засіданні чл. комісії: 2 Добровінський А.В., Крушедольський К.М

Відсутні члени комісії: 2 - Лисенко О.О.,Шелест В.В.

Присутні  на засіданні: секретар Вовчанської міської ради Дудка Л.І,провідний    спеціаліст Вовчанської міської ради    Глущенко Я.А.

В зв’язку з тим, що на засіданні комісії, із- за відсутності  більшості депутатів не було кворуму, депутати розглянули  профільні питання, включені до проекту  порядку денного сесії, без голосування.

Головуючий – Добровінський Артем Вікторович- голова постійної комісії.                     Слухали:  Про порядок денний  чергової ХХХІХ – ї сесії Вовчанської міської ради                                                                                                                                                           Виступили:  Дудка Л.І., яка   повідомила, що сьогодні, 03 серпня  2018 року  відбудеться чергова  39    сесія  міської ради.  Відповідно до розпорядження міського голови ДО    ПОРЯДКУ     ДЕННОГО  39 - ї  сесії   включено  8 питань  Але, в ході підготовки  до сесії виникла необхідність  включити до порядку денного , а саме: до питання № 1 «Земельні питання»- питання з  №1.1 по  № 1. 43,а до  розділу «Різне» - питання з № 8.1   по № 8.5, як  соціально - важливі та невідкладні

Слухали: 2.Про внесення змін  до Порядку  розміщення тимчасових споруд  під час проведення ярмарок, державних та місцевих святкових, урочистих масових заходів та тимчасового користування окремими елементами благоустрою комунальної власності  на території міста Вовчанська.

Виступили: Дудка Л.І., яка ознайомила  депутатів із змістом змін, які пропонується внести до цього  Порядку. Депутати, присутні  на засіданні комісії, рекомендували винести всі земельні питання на розгляд чергової сесії.

Слухали: 3.Про присвоєння звання  «Почесний громадянин міста Вовчанська 2018 року». 

Виступили: Дудка Л.І., яка ознайомила  депутатів із змістом  колективного подання  батьків 4-а класу Вовчанського ліцею № 2  стосовно присвоєння звання вчителю  початкових класів Мітіній А.Л. та рішеннями громадської комісії та Координаційної ради.

Депутати, присутні  на засіданні комісії, рекомендували  винести  це   питання на розгляд чергової сесії.

Слухали: 6.Про затвердження розпорядження Вовчанського міського голови,    виданого  у міжсесійний період.

Виступили:Дудка Л.І., яка ознайомила  депутатів із змістом розпорядження та  сумами, які передбачено  на преміювання голови та його заступників. відповіла на уточнюючі запитання депутатів.

Депутати, присутні  на засіданні комісії, рекомендували винести  це   питання на розгляд чергової сесії.

Слухали: 8.2.Про дострокове припинення повноважень депутата Вовчанської міської ради VІІ скликання Черкас Наталі Володимирівни.

Виступили: Дудка Л.І., яка ознайомила депутатів із змістом заяви Черкас Н.В. та проектом рішення з цього питання.

Депутати, присутні  на засіданні комісії, рекомендували винести  це   питання на розгляд чергової сесії.

   

 

Голова комісії:                                                                         Добровінський А.В.