Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Протокол №32 від 28березня 2018 р.

П Р О Т О К О Л №32                                                                                

    спільного засідання комісії з  питань законності , правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування Вовчанської міської ради VII скликання

м. Вовчанськ                     Вовчанська міська    рада                                        

  Від   28березня   2018 р.     кабінет міського голови

Початок: 14.00

 

Усього членів комісії: 4 депутатів.

Присутні на засіданні члени комісії:1– Шелест В.В

Відсутні члени комісії: 3-  Крушедольський К.МЛисенко О.О., Добровінський А.В.

Присутні  на засіданні: Вовчанський міський голова – Шевченко В.С., секретар Вовчанської міської ради Дудка Л.І., заступник   Вовчанського міського голови - Бондаренко Л.М., начальник відділу бухгалтерського обліку та господарської діяльності міської ради  Катасонова  Л.М, керуюча справами ( секретар) виконкому Мурашко А.С., провідні   спеціалісти  Вовчанської міської ради    Глущенко Я.А., Аргунова О.М.

 

     Головуючий: Акімов О.М. – секретар постійної  комісії з питанькомунальної  власності, житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв’язку

Засідання проводилося спільно з постійною комісією з питань  комунальної  власності., житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв’язку

   

В зв’язку з тим, що на засіданні комісії  не було більшості – депутати  постійної комісіїз  питань законності , правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування розглянули питання порядку денного сесії без голосування.

Слухали:  Про порядок денний  чергової ХХХVІ – ї сесії Вовчанської міської ради          Виступили: Акімов О.М., який   повідомив, чергова  36     сесія  міської ради відбудеться  30  березня     2018 року.  Відповідно до розпорядження міського голови до порядку денного  36 - ї  сесії   включено  3   питання,  але, в ході підготовки  до сесії виникла необхідність  включити до порядку денного , а саме:

-  до питання № 1 - «Земельні питання» з 1.1 по 1. 21                                                       

- до  розділу «Різне» - питання з №3.1  по 3. 3,  як  соціально - важливі та невідкладні.

Слухали:1 «Земельні питання»

Виступили: Бондаренко Л.М.- заступник Вовчанського міського голови, яка доповіла депутатам, що в проекті порядку денного це питання з 1.1 по 1.21 та ознайомила депутатів із змістом усіх земельних питань і  відповіла на уточнюючі запитання депутатів.

Слухали 2:Про затвердження розпорядження Вовчанського міського голови,  виданого у міжсесійний період.

Виступили: Мурашко А.С.- керуюча справами( секретар) виконкому міської ради, яка ознайомила членів комісії із змістом розпорядження, яке було видано міським головою у міжсесійний період та потребує затвердження на сесії.

Слухали: 3.1.Про затвердження Положення про порядок визначення розмірів орендної плати при укладанні договорів оренди землі в місті Вовчанську та селі Плетенівка Харківської області.

Виступили: Аргунова О.М., яка  ознайомила депутатів зі змістом Положення та проектом рішення з цього питання.

Слухали: 3.2.Про внесення змін до  міського бюджету на 2018 рік.

Виступили: Катасонова Л.М., яка ознайомила депутатів із змінами, які пропонується внести до міського бюджету на 2018 рік.

Слухали:3.3.Про затвердження  рішення виконавчого комітетуВовчанської міської ради VІІ скликання, виданого у міжсесійний період.

 

Виступили: Мурашко А.С.- керуюча справами( секретар) виконкому міської ради, яка ознайомила членів комісії із змістом рішення виконавчого комітету міської ради, яке було видано у міжсесійний період та потребує затвердження на сесії.

  • Після розгляду питань, які включено до проекту порядку денного сесії   міський голова Шевченко В.С. ознайомив членів комісії із змістом листів та звернень, які надійшли до міської ради у міжсесійний період, а саме:- Рішення місцевої комісії з питань ТЕБ та НС від 15.03.18 року
  • Відповідь РДА на звернення міської ради щодо сприяння в організації контролю за виконанням рішення міської ради «Про затвердження договору на передачу іншої субвенції з місцевого бюджету районному бюджету на 2018 рік»
  • Звернення ГУ НП в Харківській області, Вовчанського відділу поліції від16.03.18 року
  • Заява голови правління ОСББ «Комфорт № 14» Сороколєтової Л.Є.
  • Звернення директора КП «Вовчанськ»Дедещенка Ю.О. від 26.02.18 року № 255

 

Головуючий на спільному засіданні                                    О.М. Акімов