Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Протокол №30 від 25.01.2018 року

П Р О Т О К О Л №30    

    спільного засідання комісії з  питань законності , правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування Вовчанської міської ради VII скликання

м. Вовчанськ                     Вовчанська міська    рада                                          Від   25 січня   2018 р.                                                   кабінет міського голови

Початок: 16.00

 

Усього членів комісії: 4 депутатів.

Присутні на засіданні члени комісії: 2– Шелест В.В., Крушедольський К.М

Відсутні члени комісії:  2 - Лисенко О.О.,Добровінський А.В.

Присутні  на засіданні: Вовчанський міський голова – Шевченко В.С., секретар Вовчанської міської ради Дудка Л.І., заступник   Вовчанського міського голови - Бондаренко Л.М., начальник відділу бухгалтерського обліку та господарської діяльності міської ради  Катасонова  Л.М, керуюча справами ( секретар) виконкому Мурашко А.С.,начальник відділу Бородавка П.А.  провідні  спеціалісти  Вовчанської міської ради    Глущенко Я.А.,Федутенко В.В. Хайло Н.А.                                                                                                                                                                                                                                                                      Головуючий –Крушедольський К.М.

В звязку з тим, що на засіданні комісії  не було більшості – депутати  розглянули питання порядку денного сесії без голосування.

Слухали:Про порядок денний ХХХІІІ – ї сесії Вовчанської міської ради          Виступили:Крушедольський К.М., який   повідомив, щовідповідно до розпорядження Вовчанського  міського голови  № 105 від  26.12.17 року  до порядку денного  33- ї  сесії   включено   5   питань,  але, в ході підготовки  до сесії виникла необхідність  включити до порядку денного, також, соціально - важливі та невідкладні питання. Тому, на засіданнях постійних депутатських комісій  міської ради, було обговорено пропозицію  включити до порядку денного 33 -ї  сесії, а саме:

  -до питання № 1 - «Земельні питання» з 1.1 по 1. 22                                                       

- до питання № 4 – « Про затвердження  розпоряджень  Вовчанського міського голови, виданих у міжсесійний період.»  питання з № 4.1 по 4.2 

- до  розділу «Різне» - питання з №5.1  по 5. 12  як  соціально – важливі та  невідкладні

Слухали: 1.1. Земельні питання

Виступили:Крушедольський К.М., який   проінформував    депутатів, що в порядку денному це питання з 1.1 по  1.22. і, що  з усіх питань доповідає Бондаренко Л.М.- заступник міського голови.

Бондаренко Л.М., яка  ознайомила  членів комісії   зі змістом   земельних   питань з 1.1 по 1.22    та відповіла на уточнюючі питання депутатів.

Слухали;2.Про затвердження переліку комунального майна Вовчанської територіальної громади станом на 01.01.2018 рок

Виступили: Федутенко А.В.- провідний спеціаліст міської ради, яка ознайомила депутатів із переліком комунального майна  територіальної громади та звернула увагу депутатів на зміни, які внесено у цей перелік у порівнянні з 2017 роком.

Слухали 3.Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік.

Виступили:Катасонова Л.М., яка   проінформувала  депутатів, які зміни пропонується внести до міського бюджету на 2018 рік.

Шевченко В.С., який відповів на уточнюючі запитання депутатів.

 Слухали: 4.Про затвердження розпоряджень Вовчанського міського голови,  виданих у міжсесійний період.

Виступили:Крушедольський К.М., який звернув увагу депутатів на те, що у порядку денному це  питання 4.1 та 4.2 і, що доповідає  ці  питання Мурашко А.С.

Слухали:4.1.Про затвердження розпоряджень  Вовчанського міського голови про преміювання міського голови та  заступників   міського голови,  виданих  у міжсесійний період.

Виступили: Мурашко А.С., яка  ознайомила  депутатів зі змістом розпоряджень  Вовчанського міського голови,  виданих  у міжсесійний період і які потребують затвердження на сесії .

Слухали:4.2.Про затвердження розпоряджень Вовчанського міського голови про надання щорічних відпусток,   виданих у міжсесійний період

Виступили: Мурашко А.С., яка  ознайомила  депутатів зі змістом розпоряджень  Вовчанського міського головипро надання щорічних відпусток,  виданих  у міжсесійний період і які потребують затвердження на сесії Слухали:5. Різне.

Виступили:Крушедольський К.М., який проінформував депутатів, що  в порядку денному це питання з 5.1 по 5.12

Слухали: 5.1.  Про затвердження  рішення виконавчого комітету Вовчанської міської ради VІІ скликання, виданого у міжсесійний період.

Виступили: Мурашко А.С., яка  ознайомила  депутатів зі змістом  рішення виконавчого комітету  міської ради,  виданого   у міжсесійний період і яке потребує  затвердження на сесії .

Слухали:5.2.Про внесення змін до Положення про відділ державного архітектурно-будівельного контролю Вовчанської  міської ради.

Виступили:Бородавка П.М., який доповів  депутатам про необхідність розгляду даного питання  на сесії та ознайомила  з переліком змін до Положення, які пропонується внести

Слухали: 5.3.Про внесення змін  до Порядку розміщення зовнішньої реклами на території міста Вовчанська.

Виступили:Хайло Н.А., яка доповіла  депутатам про необхідність розгляду даного питання  на сесії та ознайомила  з  проектом рішення  з даного питання та  переліком змін, які міська рада пропонує внести  до цього Порядку.

Слухали:5.4.Про передачу матеріальних цінностей КЗОЗ «Вовчанська ЦРЛ».

Виступили:Катасонова Л.М.,яка   ознайомила депутатів з  проектом рішення з цього питання та переліком матеріальних цінностей, які  пропонується передати до КЗОЗ.

Слухали:5.5.Про присвоєння міському голові чергового рангупосадової особи органів місцевого самоврядування.

Виступили: Мурашко А.С., яка  ознайомила  депутатів зі змістом  проекту рішення та нормативними документами,згідно яких необхідно розглянути це питання на сесії.

Слухали:5.6.Про присвоєння керуючій справами (секретарю) виконкому чергового рангу посадової особи органів місцевого самоврядування.

Виступили: Мурашко А.С., яка  ознайомила  депутатів зі змістом  проекту рішення та нормативними документами, згідно яких необхідно розглянути це питання на сесії.

 

Слухали:5.7.Про присвоєння заступнику міського голови чергового рангу посадової особи органів місцевого самоврядування.

Виступили: Мурашко А.С., яка  ознайомила  депутатів зі змістом  проекту рішення та нормативними документами, згідно яких необхідно розглянути це питання на сесії.

Слухали:5.8.Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку міста Вовчанська на 2016-2022 роки на 2018 рік.

Виступили:Катасонова Л.М.,яка   ознайомила депутатів з  проектом рішення з цього питання та  змінами та доповненнями, які пропонується внести до Програми.

Слухали:5.9.Про внесення змін до  Програми соціального захисту та соціального забезпечення населення міста Вовчанська на 2018 рік.

Виступили:Катасонова Л.М.,яка   ознайомила депутатів з  проектом рішення з цього питання та  змінами та доповненнями, які пропонується внести  до цієї   Програми.

Слухали:5.10.Про внесення змін до Природоохоронної програми на 2018 рік.

Виступили:Катасонова Л.М.,яка   ознайомила депутатів з  проектом рішення з цього питання та  змінами та доповненнями, які пропонується внести  до цієї   Програми.

Слухали:5.11.Про скасування рішення Вовчанської міської ради.

Виступили:Катасонова Л.М.,яка   ознайомила депутатів з  проектом рішення з цього питання

Слухали:5.12.Про передачу майна на баланс комунальному підприємству «Вовчанськ».

Виступили:Катасонова Л.М.,яка   ознайомила депутатів з  проектом рішення з цього питання

 

 

 

Головуючий на засіданні :                                                    К.М. Крушедольський

 Секретар:                                                                                   В.В. Шелест