Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Протокол №26 від 27.09.2017 року

П Р О Т О К О Л  № 26                                             

                                         засідання комісії з  питань законності , правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування Вовчанської міської ради VII скликання

м. Вовчанськ                                                                    Вовчанська районна  рада,

Від    27 вересня    2017 р.                                       мала   зала засідань (Іповерх)

Усього членів комісії: 4 депутатів.

Присутні на засіданні члени комісії: 2 –  Шелест В.В., Лисенко О.О. ,

Відсутні члени комісії:  2 -  Крушедольський К.М. Добровінський А.В.

Присутні на засіданні: Вовчанський міський голова – Шевченко В.С., секретар Вовчанської міської ради Дудка Л.І., заступники   Вовчанського міського голови - Бондаренко Л.М., Шабельник В.М., начальник відділу бухгалтерського обліку та господарської діяльності міської ради  Катасонова  Л.М, провідний спеціаліст  Вовчанської міської ради      Глущенко Я.А.,

Запрошені заявники з земельних питань Радченко А.Г.  та  Кущов С.А.,

Засідання проводилося спільно з постійною  комісією з питань земельних відносин, охорони навколишнього середовища, природних  ресурсів та екології   та з питань бюджету  Вовчанської міської ради VII скликання

 Головуючий – Григорян З.С. – голова постійної комісії з питань   земельних відносин, охорони навколишнього середовища, природних  ресурсів та екології   Вовчанської міської ради VII скликання

В зв’язку з тим, що на засіданні комісії не було більшості, депутати розглянули   питання  порядку денного без голосування.

Слухали:  Про порядок   денний  XXІХ  сесії   Вовчанської міської ради Виступили: Григорян З.С., який   повідомив  депутатам, що  чергова 29   сесія  міської ради відбудеться  29  вересня  2017 року в залі засідань районної ради на ІІІ  поверсі. Відповідно до розпорядження міського голови до порядку денного XXІХ  сесії   включено   6 питань, але, в ході підготовки  до сесії виникла необхідність  включити до порядку денного, а саме:

- до питання №1-   «Земельні питання»   з 1.1 по 1.43

- до питання № 5 « Про передачу  основних засобів»  з 5.1 по 5.3

- до  розділу «Різне»- питання з  № 6.1 по 6.3,  як  соціально - важливі та невідкладні.

Слухали: 1. Земельні питання.

Виступили: Григорян З.С., який проінформував  депутатів, що в порядку денному це питання з 1.1 по  1.43. і, що  питання з  1.1 по 1.40 доповідає Бондаренко Л.М.- заступник міського голови,  а питання з  1.4 по 1.43 – Хайло Н.А.- провідний спеціаліст міської ради.

 Виступили: Бондаренко Л.М., яка  ознайомила  членів комісії   зі змістом кожного земельного питання.

Слухали: 2.Про затвердження розпорядження  Вовчанського міського голови,     виданого  у міжсесійний період

Виступили:Шевченко В.С. який  ознайомив  депутатів зі змістом розпорядження  Вовчанського міського голови,  виданого  у міжсесійний період і яке потребує затвердження на сесії .

 Слухали: 3.Про  затвердження           Протоколу № 26 постійної депутатської комісії з питань  економічного і соціального розвитку міста, соціального захисту, медичного обслуговування населення, з гуманітарних питань, питань молодіжної політики та спорту, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями  Вовчанської міської ради VIІ  скликання.

Виступили: Дудка Л.І, яка   доповіла депутатам  чому виникла необхідність розгляду та прийняття рішення з даного питання та ознайомила   членів  комісії з основними положеннями  проекту рішення та змістом цього Протоколу.

Слухали:4.Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.                    Виступили: Катасонова Л.М., яка доповіла  депутатам про необхідність розгляду даного питання  на сесії та ознайомила  з  проектом рішення та змінами, які пропонується внести до міського бюджету на 2017 рік.

Слухали: 5.Про передачу основних засобів:

Слухали: 5.1. Про передачу майна з балансу комунального підприємства «Вовчанськ» на баланс  Вовчанської міської ради

Виступили: Катасонова Л.М., яка доповіла  депутатам у зв’язку з чим виникла необхідність  розгляду даного питання  на сесії та ознайомила  з  проектом рішення  та переліком майна, яке пропонується передати.

Слухали: 5.2. Про передачу майна на баланс комунальній установі «Вовчанська ДЮСШ».

Виступили: Катасонова Л.М., яка доповіла  депутатам у зв’язку з чим виникла необхідність  розгляду даного питання  на сесії та ознайомила  з  проектом рішення  та переліком майна, яке пропонується передати.

 Слухали: 5.3. Про передачу майна на баланс комунальному підприємству «Вовчанськ»

Виступили: Катасонова Л.М., яка доповіла  депутатам про необхідність розгляду даного питання  на сесії та ознайомила  з  проектом рішення.

яка доповіла  депутатам у зв’язку з чим виникла необхідність  розгляду даного питання  на сесії та ознайомила  з  проектом рішення  та переліком майна, яке пропонується передати.

Слухали: 6. Різне:

Слухали: 6.1. Про звіт директора комунального підприємства  «Вовчанськ» про  роботу підприємства   за І півріччя  2017  року.

Виступили: Шевченко В.С., який проінформував депутатів, що Дедещенко Ю.О.  звітував перед депутатами на засіданні профільної комісії, а сьогодні по виробничій необхідності відсутній, на сесії буде детально  звітувати. Міський голова попрохав депутатів, якщо у них є побажання чи  питання на які вони бажають почути відповіді у звіті  задати їх.                                                                             Слухали: 6.2. Про затвердження акту прийому-передачі дебіторської та кредиторської заборгованості від КП «Вовчанські очисні споруди» до КП «Вовчанськ» станом на 01.09.2017 року.

Виступили: Шабельник В.С., який ознайомив депутатів із проектом рішення з цього питання та відповів на уточнюючі запитання депутатів.

Слухали: 6.3.Про внесення   доповнень до Плану діяльності Вовчанської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік.

Виступили: Хайло Н.А., яка доповіла депутатам чому виникла необхідність розгляду даного питання.

 

 

 

Секретар постійної комісії:                                                  О.О. Лисенко