Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Протокол №25 від 29.06.2017 року

П Р О Т О К О Л №25

 засідання комісії з  питань законності , правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування Вовчанської міської ради VII скликання

м. Вовчанськ                                                             Вовчанська міська рада,

Від    29 червня    2017 р.  8.00 -10.00                                    кабінет міського голови

Усього членів комісії: 4 депутатів.

Присутні на засіданні члени комісії:  3 -   Шелест В.В., Лисенко О.О. , Крушедольський К.М.

Відсутні члени комісії:    1 – Добровінський А.В.

Присутні на засіданні: Вовчанський міський голова – Шевченко В.С., секретар Вовчанської міської ради Дудка Л.І., заступники   Вовчанського міського голови - Бондаренко Л.М.,  начальник відділу бухгалтерського обліку та господарської діяльності міської ради  Катасонова  Л.М, провідні спеціалісти  Вовчанської міської ради      Глущенко Я.А., Федутенко А.В., Аргунова О.М.

 

Слухали: Про порядок   денний  XXVІ  сесії   Вовчанської міської ради Виступили:Шевченко В.С. який   повідомив  депутатам, що відповідно до розпорядження міського голови  до порядку денного 26 – ї  сесії включено   12  питань, але, в ході підготовки  до сесії виникла необхідність  включити до порядку денного  , а саме:

- до питання № 2  «Земельні питання»   питання  з 2.1 по 2.44

- до  розділу «Різне» питання з  № 12.1 по  12.2,  як  соціально - важливі та невідкладні. 

Міський голова Шевченко В.С.,також, доповів депутатам, що 27 червня 2017 року  в ході обговорення земельних питань  на профільній комісії  з питань   земельних відносин, охорони навколишнього середовища, природних  ресурсів та екології  депутати запропонували не включати до порядку денного 26сесіїпитання:                                                                                                                                          2.20. Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою                гр. Куриленко Світлані Анатоліївні  щодо відведення   земельної ділянки, розташованої за адресою м.  Вовчанськ, вул. Шевченка для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,10га.

2.21. Про надання  дозволу гр. Онищенко Олені Олександрівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої на території Вовчанської міської ради для ведення особистого селянського господарства з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – рілля), площею 2,0га.

2.22. Про надання  дозволу гр. Онищенку Юрію Миколайовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої на території Вовчанської міської ради для ведення особистого селянського господарства з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – рілля), площею 2,0га.

2.23. Про надання  дозволу гр. Старостенку Станіславу Анатолійовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої на території Вовчанської міської ради для ведення особистого селянського господарства з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – рілля), площею 2,0га.

2.24. Про надання  дозволу гр. Чигринцю Миколі Васильовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Соборна для ведення особистого селянського господарства з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – рілля), площею 1,0га.

2.34. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для передачі в оренду гр. Кущову Сергію Арсентійовичу для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови ( для комерційного використання) за рахунок земель житлової та громадської забудови по вул. Слобожанській, 55-а   м. Вовчанськ, Харківської області (вид угідь - забудовані землі), площею 0,2521га.

2.35. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки в постійне користування комунальному підприємству «Вовчанськ» для  будівництва і обслуговування  будівель торгівлі за рахунок земель житлової та громадської  забудови по вул. Соборна,  м. Вовчанськ, Харківської області (вид угідь - забудовані землі), площею 0,010га.

2.41. Про надання згоди  гр. Буракову Валерію Павловичу  на викуп земельної ділянки за адресою м. Вовчанськ, вул. Ветеринарна, 2-б  та надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки, площею 0,050га.

2.42. Про надання згоди  гр. Буракову Валерію Павловичу  на викуп земельної ділянки за адресою м. Вовчанськ, вул. О. Досвітнього, 25-а  та надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки, площею 0,0265га.

та направити їх на доопрацювання профільній комісії з питань   земельних відносин, охорони навколишнього середовища, природних  ресурсів та екології  з запрошенням заявників та виходом на місце   розташування цих земельних ділянок.

 Відкритим голосуванням встановлено:

                                  ЗА проголосувало   3(  три )

                                   ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                                   Утримались від голосування 0 (нуль)

Вирішили:  Підтримати проект порядку денного    сесії    із запропонованими змінами та доповненнями  та рекомендувати міському  голові  винести даний  порядок денний  на розгляд    чергової   сесії

міської ради.

Слухали:1.Про встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік.

 Виступили: Аргунова Олена Миколаївна – провідний спеціаліст Вовчанської міської ради, яка ознайомила депутатів із проектом рішення та відповідними додатками до нього та зі зверненнями, які надійшли від мешканців та підприємців у ході громадського  обговорення  цього питання та з  рекомендаціями профільної комісії  міської ради  з питань бюджету.

                     Відкритим голосуванням встановлено:

                     ЗА проголосувало   3   (три )

                       ПРОТИ проголосувало  0 (нуль )

                      Утримались від голосування 0 (нуль)

                                                                                    

Вирішили:Підтримати проект рішення з даного питання з урахуванням змін та доповнень, які не суперечать діючому законодавству. Рекомендувати міському голові  винести    це питання  на розгляд   чергової сесії Вовчанської міської ради

    Слухали:  2. Земельні питання.

 Виступили: Бондаренко Л.М., яка доповіла членам  комісії, що   в порядку денному це питання з 2.1 по  2.44 та нагадала рекомендації профільної комісії з земельних питань, але запропонувала розглянути і їх, щоб депутати мали уяву про їх зміст.  Бондаренко Л.М. ознайомила  членів комісії   зі змістом кожного земельного питання окремо і голосування проводилося по кожному питанню

В ході обговорення  депутати  запропонували  підтримати пропозицію профільної комісії і не включати  9 земельних питань до порядку денного, відправивши їх на доопрацювання, змінивши при цьому у проекті порядку денного нумерацію з 2.1 по 2.35.

Відкритим голосуванням встановлено:

                     ЗА проголосувало    3 (  три)

                       ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                       Утримались від голосування 0 (нуль

Вирішили: Підтримати проекти  рішень  з  усіх земельних питань   та рекомендувати міському голові  винести   на розгляд   чергової сесії Вовчанської міської ради земельні питання з 2.1 по 2.35.

Слухали: 3.Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.

 Виступили: Катасонова Л.М., яка   доповіла депутатам  чому виникла необхідність розгляду та прийняття рішення з даного питання та ознайомила   членів  комісії  з основними положеннями   проекту рішення та переліком витрат на які пропонується  виділити кошти.

                     Відкритим голосуванням встановлено:

                     ЗА проголосувало    3 (  три)

                       ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                       Утримались від голосування 0 (нуль

Вирішили: Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести його  на розгляд   чергової сесії Вовчанської міської ради.

Слухали: 4.Про внесення змін до штатного розпису Вовчанської міської ради VIІскликання.

Виступили: Катасонова Л.М., яка   доповіла депутатам  чому виникла необхідність розгляду та прийняття рішення з даного питання та ознайомила   членів  комісії  з основними положеннями   проекту рішення  та змінами, які пропонується внести до штатного розпису міської ради.

                     Відкритим голосуванням встановлено:

                     ЗА проголосувало    3 (  три)

                       ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                       Утримались від голосування 0 (нуль

Вирішили: Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести його  на розгляд   чергової сесії Вовчанської міської ради.

 Слухали:5. Про затвердження розпорядження  Вовчанського міського голови,  виданого  у міжсесійний період.

Виступили: Мурашко А.С., яка ознайомила депутатів зі змістом розпорядження  Вовчанського міського голови,  виданого  у міжсесійний період і яке потребує затвердження на сесії

                     Відкритим голосуванням встановлено:

                     ЗА проголосувало 3  ( три )

                       ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                       Утримались від голосування 0 (нуль                                                  Вирішили:  Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести його  на розгляд   чергової сесії Вовчанської міської ради.

Слухали: 6. Про  затвердження оновленого Переліку об’єктів комунального майна   Вовчанської  територіальної громади.                                          Виступили:Федутенко А.В., яка ознайомила депутатів з переліком об’єктів, якими  пропонується  доповнити існуючий перелік.

Відкритим голосуванням встановлено:

                     ЗА проголосувало 3  ( три )

                       ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                       Утримались від голосування 0 (нуль                                                  Вирішили:  Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести його  на розгляд   чергової сесії Вовчанської міської ради.

Слухали: 7. Про внесення змін до Положення про постійні депутатські комісії Вовчанської міської ради  VIІ скликання».

Виступили: Хайло Н.А., яка ознайомила депутатів з переліком  та змістом змін, які пропонується внести до цього Положення

Відкритим голосуванням встановлено:

                     ЗА проголосувало 3  ( три )

                       ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                       Утримались від голосування 0 (нуль                                                  Вирішили:  Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести його  на розгляд   чергової сесії Вовчанської міської ради.

 Слухали: 8. Про внесення змін до рішення ІІ (позачергової) сесії І пленарне засідання VІІ скликання  від 10.12.2015 року № 5- VІІ «Про затвердження    складу постійних депутатських комісій Вовчанської  міської  ради  VІІ скликання».                                                                                                                         Виступили: Дудка Л.І., яка   доповіла депутатам  чому виникла необхідність розгляду та прийняття рішення з даного питання, ознайомила   членів  комісії  з основними положеннями   проекту рішення 

                     Відкритим голосуванням встановлено:

                     ЗА проголосувало 3 ( три )

                       ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                       Утримались від голосування 0 (нуль                                                  Вирішили:  Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести його  на розгляд   чергової сесії Вовчанської міської ради.

Слухали: 9. Про  затвердження          Протоколу № 22 постійної депутатської комісії з питань комунальної власності, житлового-комунального  господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв’язку  Вовчанської міської ради VIІ  скликання.                                                                                                                         Виступили: Дудка Л.І., яка   доповіла депутатам  чому виникла необхідність розгляду та прийняття рішення з даного питання, ознайомила   членів  комісії  з основними положеннями   проекту рішення.

                     Відкритим голосуванням встановлено:

                     ЗА проголосувало 3 ( три )

                       ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                       Утримались від голосування 0 (нуль                                                  Вирішили:  Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести його  на розгляд   чергової сесії Вовчанської міської ради.

Слухали:10. Про внесення змін до  рішення ІІ (позачергової) сесії І пленарне засідання VІІ  скликання від 10.12.2015 року № 6.7-VІІ «Про закріплення депутатів Вовчанської міської ради VІІ скликання за  виборчими  округами».                                                                                                                       Виступили: Дудка Л.І., яка   доповіла депутатам  чому виникла необхідність розгляду та прийняття рішення з даного питання, ознайомила   членів  комісії  з основними положеннями   проекту рішення та яким чином міська рада пропонує перезакріпити  депутатів за округами, які вивільнилися.

                     Відкритим голосуванням встановлено:

                     ЗА проголосувало 3 ( три )

                       ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                       Утримались від голосування 0 (нуль                                                  Вирішили:  Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести його  на розгляд   чергової сесії Вовчанської міської ради.

 

Слухали: 11. Про внесення змін до  рішення І сесії   VІІ  скликання від 26.11.2015 року № 5-VІІ «Про створення лічильної комісії Вовчанської міської ради VІІ скликання»                                                                                                             Виступили: Дудка Л.І., яка   доповіла депутатам  чому виникла необхідність розгляду та прийняття рішення з даного питання, ознайомила   членів  комісії  з основними положеннями   проекту рішення та кандидатурою, яку представники політичних сил, представлених у міській раді запропонували до лічильної комісії.

                     Відкритим голосуванням встановлено:

                     ЗА проголосувало 3 ( три )

                       ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                       Утримались від голосування 0 (нуль                                                  Вирішили:  Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести його  на розгляд   чергової сесії Вовчанської міської ради.

Слухали:12. Різне

Слухали:12.1. Про впорядкування прийняття твердих побутових відходів на Вовчанському міському полігоні.

Виступили: Федутенко А.В., яка   доповіла депутатам  чому виникла необхідність розгляду та прийняття рішення з даного питання та ознайомила   членів  комісії  з основними положеннями   проекту рішення

                     Відкритим голосуванням встановлено:

                     ЗА проголосувало  3  ( три)

                       ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                       Утримались від голосування 0 (нуль                                                  Вирішили:  Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести його  на розгляд   чергової сесії Вовчанської міської ради.

Слухали 12.2 Про скасування рішення ХХІV сесії Вовчанської міської ради від 23.03.2012 р. за № 10-VІ «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та тимчасових споруд для зберігання приватного автотранспорту в м. Вовчанську Харківської області».

 Виступили: Хайло Н.А., яка   доповіла депутатам  чому виникла необхідність розгляду та прийняття рішення з даного питання та ознайомила   членів  комісії  з основними положеннями   проекту рішення

                     Відкритим голосуванням встановлено:

                     ЗА проголосувало  3  ( три)

                       ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                       Утримались від голосування 0 (нуль                                                  Вирішили:  Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести його  на розгляд   чергової сесії Вовчанської міської ради.

Після розгляду питань, які включено до порядку денного сесії, Вовчанський міський голова Шевченко В.С. ознайомив депутатів із листами та зверненнями які надійшли на адресу міської ради в міжсесійний період та які потребують обговорення на комісіях. Зокрема:

1.Лист № 01-08/990 від 09.06.2017 року від головного ліка  КЗОЗ «Вовчанська  ЦРЛ» Тищенка К.В. стосовно виділення коштів на невідкладні потреби ЦРЛ;

2.Звернення мешканців під’їзду № 3, будинку № 7 по вул. О.Досвітнього  стосовно виділення коштів на ремонт покрівлі над під’їздом № 3 цього будинку.

  1. Лист № 94 від 21.06.17 року від голови правління ОСББ «Вовчанськжитлосервіс» Пащенко І.А. стосовно надання фінансової підтримки ОСББ.

В ході обговорення звернень депутати запропонували повернутися до їх розгляду у разі перевиконання дохідної частини міського бюджету за  підсумками І півріччя 2017 року.

                                                                                                                            

 

 

Секретар постійної комісії:                                             О.О. Лисенко