Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Протокол № 28 від 24.10.2017 року

   

П Р О Т О К О Л № 28

Засідання комісії з питань економічного і соціального розвитку міста, соціального захисту, медичного обслуговування населення, з гуманітарних питань,  питань молодіжної політики та спорту, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями     Вовчанської міської ради VII скликання

 м. Вовчанськ                                                                 Від 24. 10.  2017  року

Місце проведення: Вовчанська районна рада, зала засідань ( І поверх)

Усього членів комісії: 5 депутатів.

Присутні на засіданні члени комісії:  1 депутат  -  Зарубіна А.І.                                                     

  Відсутні:  Черкас Н.В,  Шепеленко Н.В.  Шаповалов Л.П, Грабар А.В.

  Присутні на засіданні: Вовчанський міський голова – Шевченко В.С., секретар Вовчанської міської ради Дудка Л.І., заступники   Вовчанського міського голови - Бондаренко Л.М., Шабельник В.М., Мурашко А.С.- керуюча справами ( секретар ) виконавчого комітету Вовчанської міської ради, начальник відділу бухгалтерського обліку та господарської діяльності міської ради  Катасонова  Л.М, провідний  спеціаліст  Вовчанської міської ради      Глущенко Я.А.

Головуючий –Зарубіна А.І.- голова комісії з питань економічного і соціального розвитку міста, соціального захисту, медичного обслуговування населення, з гуманітарних питань,  питань молодіжної політики та спорту, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями     Вовчанської міської ради VII скликання

Засідання проводилося спільно з постійною  комісією з питань   комунальної  власності, житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв’язку

В звязку з тим, що на засіданні комісії не було більшості депутатів, питання порядку денного були розглянуті без голосування.

Слухали: Про порядок   денний  XXХ  сесії   Вовчанської міської ради. Виступили: Зарубіна А.І., яка нагадала депутатам, що  відповідно до розпорядження Вовчанського міського  голови чергова  ХХХ  сесія  міської ради відбудеться  27  жовтня   2017. Початок роботи сесії  -  10.00.До порядку денного сесії   включено   5   питань.  Але, в ході підготовки  до сесії виникла необхідність  включити до порядку денного  , а саме:

- до питання №1-   «Земельні питання»   з 1.1 по 1.20

- до  розділу «Різне»- питання з  №5.1 по 5.3,   як  соціально - важливі та невідкладні.

 Слухали: 1. Земельні питання.

Виступили: Зарубіна А. І., яка проінформувала  депутатів, що в порядку денному це питання з 1.1 по  1.20. і, що  питання доповідає Бондаренко Л.М.- заступник міського голови.

 Виступили: Бондаренко Л.М., яка  ознайомила  членів комісії   зі змістом земельних  питань, особливу увагу приділивши питанню 1.20-  до змісту якого у депутатів було найбільше питань.

Слухали: 2.Про затвердження розпорядження  Вовчанського міського голови,     виданого  у міжсесійний період

Виступили: Мурашко А.С., яка  ознайомила  депутатів зі змістом розпорядження  Вовчанського міського голови,  виданого  у міжсесійний період і яке потребує затвердження на сесії .

Слухали:3.Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.                    Виступили: Катасонова Л.М., яка доповіла  депутатам про необхідність розгляду даного питання  на сесії та ознайомила  з  проектом рішення та змінами, які пропонується внести до міського бюджету на 2017 рік.

 Слухали:4. Про внесення змін до складу тендерного комітету Вовчанської міської ради VII скликання.

Виступили: Катасонова Л.М., яка доповіла  депутатам про необхідність розгляду даного питання  на сесії та ознайомила  з  проектом рішення та змінами, які пропонується внести до  тендерного комітету.

Слухали:5 «Різне» 5.1. Про передачу майна на баланс комунальному підприємству «Вовчанськ».  

Виступили: Катасонова Л.М., яка ознайомила депутатів   з  проектом рішення  та переліком майна, яке пропонується передати  на баланс комунальному підприємству «Вовчанськ».  

Слухали:5.2. Про  затвердження назви вулиці в м. Вовчанськ.

Виступили: Бондаренко  Л.М., яка доповіла  депутатам у зв’язку з чим виникла необхідність  розгляду даного питання  на сесії та ознайомила  з  проектом рішення  та  додатком до нього.

                    

 Слухали: 5.3. Про  внесення змін до договору №2 від 23.12 2016 року «Про надання іншої субвенції на 2017 рік».

Виступили: Катасонова Л.М., яка доповіла  депутатам про необхідність розгляду даного питання  на сесії та ознайомила  з  проектом рішення.

 

   Голова  комісії :                                                          А.І. Зарубіна