Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Протокол № 10 від 15.06.2016 року та висновок до нього

П Р О Т О К О Л № 10

засідання комісії з питань бюджету Вовчанської міської ради VII скликання

м. Вовчанськ                                                         Зал засідань Вовчанської

                                                                                         районної  ради

Від   15 червня  2016 року

 Усього членів комісії: 5 осіб.

Присутні на засіданні члени комісії:  4                                                           Відсутні члени комісії – 1- Козлова В.В.                                                        

Запрошені на засідання: директор  К П «Вовчанські очисні споруди»  Чепурний О.М.
Присутні на засіданні:  Шевченко В.С., Дудка Л.І., Бондаренко Л.М.,Катасонова Л.М. Шабельник В.М., Невмержицький С.А.         

Засідання проводилося спільно з комісією з питань  бюджета  та  з питань   земельних відносин, охорони навколишнього середовища, природних  ресурсів та екології   Вовчанської міської ради VII скликання.

Слухали: Про порядок денний X ( позачергової )   сесії   Вовчанської міської ради

 Виступили :   Шевченко В.С., який запропонував включити  до  проекту  порядку денного X позачергової  сесії Вовчанської  міської ради до земельних питань ( № 5 ) питання з 5. 1 по 5.7  та до розділу «Різне» питання  7.1, як невідкладні та соціально – значимі.

Відкритим голосуванням встановлено:

          ЗА проголосувало 4 (чотири )

          ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

          Утримались від голосування 0 (нуль)

          Вирішили: Підтримати проект рішення з даного питання   із запропонованими  змінами та доповненнями  та рекомендувати міському  голові  винести дане питання на розгляд  позачергової сесії Вовчанської міської ради.

 Слухали: 1.Про    прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Вовчанська документації про переоцінену вартість виконаних робіт незавершеного будівництва по об’єкту «Будівля акушерсько-гінекологічного корпусу, розташованого на території медичного комплексу за адресою: вул. Першого Травня, 1, м. Вовчанськ, Харківської області».

Виступили: Шабельник В. М., який  ознайомив   членів комісії   із змістом та підставами для винесення на розгляд сесії даного питання.

Шевченко В.С., який  проінформував  членів комісії  про необхідність розгляду радою  даного  питання та з перспективою використання цієї  споруди та кроками, які міською радою планується здійснити  для того щоб добудувати це приміщення та перепрофілювати  під житлову забудову.

          Відкритим голосуванням встановлено:

          ЗА проголосувало 4 (чотири)

          ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

          Утримались від голосування 0 (нуль)

Вирішили:Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести дане питання на розгляд   X  позачергової сесії Вовчанської міської ради.

 

Слухали: 2. Про  списання основних засобів комунального підприємства «Вовчанські очисні споруди».                                                                                      

Виступили: Шабельник В. М., який  доповів  членам  комісії   про підстави і необхідність розгляду і затвердження радою відповідного  рішення та    ознайомив депутатів з переліком основних засобів, які підлягають списанню.

Директор КП «Очисні споруди» Чепурний О.М. відповів  на запитання депутатів.

          Відкритим голосуванням встановлено:

          ЗА проголосувало 4 (чотири )

          ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

          Утримались від голосування 0 (нуль)

Вирішили:  Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові   винести це  питання на розгляд    сесії Вовчанської міської ради.

Слухали: 3. Про передачу на баланс Вовчанському відділу благоустрою міста   автобусних зупинок, новорічної ялинки з прикрасами та світлодіодних світильників.

Виступили: Шабельник В. М., який  ознайомив  членів комісії  із змістом  та підставами  для винесення на розгляд сесії даного питання та ознайомив членів комісії з переліком,кількістю та вартістю  цих основних засобів.               Шевченко В.С. проінформував  членів комісії  про  розмір знижок, які були надані при придбанні ялинки і які  прикраси для ялинки вдалося придбати на суму знижок.                                                                                                    

  Відкритим голосуванням встановлено:

          ЗА проголосувало 4 (чотири  )

          ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

          Утримались від голосування 0 (нуль)

Вирішили:  Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести  це  питання на розгляд   X   позачергової  сесії  Вовчанської  міської  ради.
 Слухали: 4.Про внесення змін   до рішення VІІІ сесії Вовчанської міської ради    VІІ скликання № 8-VII від 29.04.2016 року «Про затвердження Положення про порядок справляння збору за місця паркування транспортних

Виступили: : Шабельник В. М., який  ознайомив  членів комісії  із змістом  та підставами  для винесення на розгляд сесії даного питання.

          Відкритим голосуванням встановлено:

          ЗА проголосувало 4 ( чотири)

          ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

          Утримались від голосування 0 (нуль)

Вирішили:   Підтримати проект рішення з даного питання з запропонованими змінами  та рекомендувати міському голові  винести дане питання на розгляд X   позачергової сесії Вовчанської міської ради

  Слухали:  5. Про розгляд  земельних питань.

Виступили :  Бондаренко Л. М. , яка ознайомила членів комісії  з переліком та змістом земельних питань, які пропонується винести на розгляд сесії, це в проекті порядку денного питання з 5.1 по 5.7                                                                           5.1.Про надання  дозволу на виготовлення технічної документації

 гр. Бойко Анатолію Анатолійовичу  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Торгова, 17/1 для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,10га.

5.2.Про надання  дозволу на виготовлення технічної документації

 гр. Дудці Анні Вікторівні, Губар Наталії Іванівні  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Зарічна, 2 для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,10га.

5.3.Про надання  дозволу на виготовлення технічної документації

 гр. Святолуцькій Лілії Олександрівні, Зінченко Раїсі Іванівні, Зінченко Марині Олександрівні  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Короленко, 38 для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,10га.

5.4.Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо

встановлення меж земельної ділянки гр. Кузміщевій Валентині Миколаївні, Кузміщеву Борису Степановичу для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Селянська, 101, площею 0,10га.

5.5.Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо

встановлення меж земельної ділянки гр. Морозовій Наталії Анатоліївні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Тіниста, 9, площею 0,10га.

5.6.Про внесення змін до рішення  LІІ сесії VІ скликання від 12.02.2014 року № 12.15-VІ «Про надання  згоди на передачу земельної ділянки у спільну часткову власність гр.. Сокольському М.М. та Поповій В.І. для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою м. Вовчанськ, вул. Короленко, 55 та надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення зовнішніх меж земельної ділянки», площею 0,10га.

5.7. Про внесення змін до рішення Vсесії VІІ скликання І пленарне засідання від 29.01.2016 року № 23-VІІ «Про  розробку детального плану території для будівництва та експлуатації міні-теплоелектростанції яка працює на біопаливі, потужністю 9,6МВт, тепловою потужністю 21Гкал/год.,  та складу палива для міні-теплоцентралі за адресою: м. Вовчанськ,  район біля пожежної частини, орієнтовною  площею 7,0га».

              Відкритим голосуванням встановлено:

          ЗА проголосувало 4(чотири  )

          ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

          Утримались від голосування 0 (нуль)                                         

Вирішили:   Підтримати проект рішення  з земельних  питань  та рекомендувати міському голові      винести   всі земельні   питання на розгляд  X  позачергової сесії Вовчанської міської ради.

 

 Слухали: 6.Про повторний розгляд рішення ІХ  сесії Вовчанської міської ради

VIІ скликання № 6.2-VIІ від 3 червня 2016 року «Про затвердження розпоряджень Вовчанського міського голови,  виданих у міжсесійний період з  29 квітня 2016 року по 3 червня 2016 року».

Виступили: Невмержицький С.А., який  проінформував депутатів, що відповідно до п. 4 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в  Україні» Вовчанський міський голова не підписав    рішення ІХ  сесії Вовчанської міської ради VIІ скликання № 6.2-VIІ від 3 червня 2016 року «Про затвердження розпоряджень Вовчанського міського голови,  виданих у міжсесійний період з  29 квітня 2016 року по 03 червня 2016 року» та  ознайомив зі змістом заперечень та з необхідністю  повторного розгляду даного питання   у двотижневий термін на сесії.

                   Відкритим  голосуванням встановлено:

          ЗА проголосувало 4 (чотири)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

          ПРОТИ проголосувало 0 (нуль) 

          Утримались від голосування 0 (нуль)

Вирішили:  Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові   винести дане питання на розгляд  X  позачергової сесії Вовчанської міської ради.

 Слухали:  7.1.  Про внесення змін до штатного розпису Вовчанської міської ради VIІ скликання на 2016 рік.

Виступили: Катасонова Л.М., яка ознайомила  членів комісії із змістом та підставами для винесення на розгляд сесії  відповідних змін  до штатного  розпису  міської ради.

          Відкритим голосуванням встановлено:

          ЗА проголосувало 4( чотири )

          ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

          Утримались від голосування 0 (нуль)

Вирішили:Підтримати проект рішення з даного питання  та  рекомендувати міському голові винести його  на розгляд  X  позачергової сесії Вовчанської міської ради.

 

Секретар  постійної  комісії                                                        П.А. Василевич

ВИСНОВОК

 засідання комісії з питань   комісії з питань бюджету Вовчанської міської ради VII скликання

           від  15 червня  2016 року

          Розглянувши та обговоривши   питання  порядку денного  X  позачергової   сесії  Вовчанської  міської  ради  VII скликання  та проекти  рішень з них, враховуючи, що інформація, надана під час проведення засідання комісії, в повному обсязі розкриває зміст розглянутих питань, а проекти   рішень     відповідають     чинному законодавству України, комісія

ВИРІШИЛА:

  1. Інформацію взяти до відома.
    2. Підтримати   запропоновані   проекти  рішень.

             3.Рекомендувати міському голові винести   дані питання  на розгляд                                                 

             X  позачергової  сесії міської ради.

          

    Голова комісії :                                                                     В.В. Козлова

   Секретар   комісії                                                                  П. А. Василевич