Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Протокол №9 від 31.05.2016 року та висновок до нього

ПРОТОКОЛ № 9

Засідання комісії з питань бюджету, місцевого самоврядування Вовчанської міської ради VII скликання

м. Вовчанськ                                                                          Зал засідань Вовчанської   районної ради

 Від  31 травня  2016 року

Усього членів комісії: 5 осіб.

Присутні на засіданні 4 члени комісії: Козлова В.В., Василевич П.А., Донецький C.І. , Рожнов О.І.,

Відсутні : Кучеренко О.Ю.

            Запрошені на засідання: немає

Присутні на засіданні: Вовчанський  міський голова  Шевченко В.С., секретар  міської ради Дудка Л.І., заступник міського голови Бондаренко Л.М., завідуюча відділом бух. обліку та господарської діяльності міської ради  Катасонова Л. М., директор КП «Вовчанські очисні споруди» Чепурний О.М.

Слухали: Про порядок денний IX  чергової сесії  Вовчанської міської ради

 Виступили :   Шевченко В.С., який запропонував включити  до  проекту  порядку денного IX  чергової сесії Вовчанської міської ради до земельних питань ( № 3 ) питання з 3. 1 по 3.21 та до розділу «Різне» питання з 4.1 по 4.9, як невідкладні та соціально - значимі

Відкритим голосуванням встановлено:

         ЗА проголосувало 4 (чотири)

         ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

         Утримались від голосування 0 (нуль)

         Вирішили: Підтримати проект рішення з даного питання   із запропонованими  змінами та доповненнями  та рекомендувати міському  голові  винести дане питання на розгляд IX  чергової сесії Вовчанської міської ради.

 Слухали: Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік.

Виступили: Катасонова Л.М.,  яка проінформувала  членів комісії  про підстави і необхідність розгляду і внесення радою відповідних змін до міського  бюджету  на 2016 рік

 Відкритим голосуванням встановлено:

         ЗА проголосувало 4 (чотири)

         ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

         Утримались від голосування 0 (нуль)

Вирішили: Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському  голові  винести дане питання на розгляд IX  чергової сесії Вовчанської міської ради.

 Слухали:  4.6. Про внесення змін до штатного розпису Вовчанської міської ради VIІ скликання на 2016 рік.

Виступили: Катасонова Л.М., яка ознайомила  членів комісії із змістом та підставами для винесення на розгляд сесії  відповідних змін  до штатного  розпису  міської ради.

         Відкритим голосуванням встановлено:

         ЗА проголосувало 4 (чотири)

         ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

         Утримались від голосування 0 (нуль)

Вирішили:Підтримати проект рішення з даного питання  та  рекомендувати міському голові винести його  на розгляд  IX  чергової сесії Вовчанської міської ради.

 Слухали: 2.Про надання згоди на прийняття до комунальної власність територіальної громади міста Вовчанська спортивного інвентарю, що знаходяться у спільній комунальній власності територіальних громад, сіл, селищ, міста Вовчанського району 

Виступили: Шабельник В. М., який  ознайомив   членів комісії   із змістом та підставами для винесення на розгляд сесії даного питання.

Шевченко В.С., який  проінформував  членів комісії  про необхідність розгляду радою  даного  питання та з перспективою використання цього  інвентарю.

          Відкритим голосуванням встановлено:

         ЗА проголосувало 4 (чотири)

         ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

         Утримались від голосування 0 (нуль)

         Вирішили: Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести дане питання на розгляд IX чергової сесії Вовчанської міської ради.

Слухали: 4.3. Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Вовчанська об’єкта незавершеного будівництва, а саме: акушерсько-гінекологічного корпуса, розташованого за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня,1 .

         Виступили: Шабельник В. М., який  ознайомив  членів комісії   із змістом та підставами для винесення на розгляд сесії  даного питання.

            Шевченко В.С., який  проінформував  членів комісії  про необхідність розгляду радою  даного  питання та з перспективою використання цієї  споруди. Назвав 2 можливі варіанти: продати недобудову, або завершити будівництво надавши право інвесторам побудувати  житловий багатоквартирний будинок.

 Відкритим голосуванням встановлено:

         ЗА проголосувало  4 (чотири)

         ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

         Утримались від голосування 0 (нуль)

         Вирішили: Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові винести дане питання на розгляд  IX чергової сесії Вовчанської міської ради

 Слухали: 4.4. Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Вовчанська  нежитлової   будівлі   розташованої за адресою: м. Вовчанськ,  вул. Пушкіна, буд. 1,   із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Виступили: Шабельник В. М., який  ознайомив  членів комісії  із змістом  та підставами  для винесення на розгляд сесії даного питання.  Шевченко В.С. проінформував  членів комісії  про необхідність розгляду радою  даного  питання та з перспективою використання цієї  споруди.

         Відкритим голосуванням встановлено:

         ЗА проголосувало 4 (чотири)

         ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

         Утримались від голосування 0 (нуль)

         Вирішили:  Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести  це  питання на розгляд розгляд   IX   чергової сесії Вовчанської міської ради.
 Слухали: 4.5.Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Вовчанська     спортивного майданчика, розташованого за адресою: м. Вовчанськ,  вул. Соборна, (Леніна), буд. 93б із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

         Виступили: : Шабельник В. М., який  ознайомив  членів комісії  із змістом  та підставами  для винесення на розгляд сесії даного питання.

Шевченко В.С. проінформував  членів комісії  про необхідність розгляду радою  даного  питання та з перспективою використання цієї  споруди.

         Відкритим голосуванням встановлено:

         ЗА проголосувало 4 (чотири)

         ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

         Утримались від голосування 0 (нуль)

         Вирішили:   Підтримати проект рішення з даного питання з запропонованими змінами  та рекомендувати міському голові  винести дане питання на розгляд IX чергової сесії Вовчанської міської ради

  Слухали: Про розгляд  земельних питань.

Виступили :  Бондаренко Л. М. , яка ознайомила членів комісії  з переліком та змістом земельних питань, які пропонується винести на розгляд сесії,  питання з 3.1 по 3.21. Також, Людмила Миколаївна проінформувала членів комісії про те, що  питання 3.12 виключене з проекту порядку денного за заявою заявника.

3.1.Про надання  дозволу на виготовлення технічної документації гр. Андреєву Івану Тимофійовичу  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Зарічна, 66 для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,0650га.

3.2.Про надання  дозволу на виготовлення технічної документації гр. Беліковій Зої Федорівні  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Озерна, 22 для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0, 10га.

3.3.Про надання  дозволу на виготовлення технічної документації гр. Блохіну Олегу Євгеновичу  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Господарська, 9 для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,10га.

3.4.Про надання  дозволу на виготовлення технічної документації гр. Дудці Андрію Петровичу  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Черкаська, 22 для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0, 10га.

3.5.Про надання  дозволу на виготовлення технічної документації гр. Пановій Юлії Євгеніївні  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Гоголя, 26 для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,0744га.

3.6.Про надання  дозволу на виготовлення технічної документації гр. Солдаткіну Євгенію Валерійовичу  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Господарська, 49 для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,10га.

3.7.Про надання  дозволу на виготовлення технічної документації гр. Хорольському Олексію Опанасовичу  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Княгині Ольги, 3-а для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,071га.

3.8.Про надання  дозволу на виготовлення технічної документації  гр. Осиці Миколі Сергійовичу  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Господарська, 79  для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,10га.

3.9.Про надання  дозволу на виготовлення технічної документації  гр. Дегтярьовій Раїсі Петрівні  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, пров. І Піддубного, 18 для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,10га.

3.10.Про надання  дозволу на виготовлення технічної документації гр. Меркуловій Наталі Миколаївні  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Амосова, 3 для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,0534га.

3.11.Про надання  дозволу на виготовлення технічної документації гр. Комеристій Галині Юр”ївні  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Орлова, 4 для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,0482га.

3.12.Про надання  дозволу гр.   Черкас Наталі Володимирівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Гоголя, 1 для ведення особистого селянського господарства з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – рілля), площею 0,0859га.

3.13.Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Гречко Ользі Василівні, Конєвій Надії Єгорівні для   ведення особистого селянського господарства за адресою: м. Вовчанськ, вул. Короленка, 31, площею 0,2077га.

3.14.Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Орлову Олександру Сергійовичу для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Зелена (колишня 40 років Жовтня), 14, площею 0,0596га.

3.15.Про  затвердження проекту землеустрою гр. Погосян Донарі Олексіївні  щодо відведення  земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Рубіжанське шосе, 10з для  будівництва  індивідуального гаражу, площею 0,0089га.

3.16.Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Гончарову Сергію Миколайовичу для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Сковороди, 10, площею 0,0586га.

3.17.Про внесення змін до рішення V сесії VІІ скликання від 29.01.2016 року № 12.2-VІІ «Про надання  дозволу на виготовлення технічної документації  гр. Воронковій Ю.Й. щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Володарського, 12 для  будівництва і обслуговування індивідуального гаражу, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі)», площею ), 0,01га.

3.18.Про внесення змін до рішення ХХІ сесії VІ скликання від 27.01.2012 року № 9.2-VІ «Про надання  згоди на передачу земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства гр. Воронковій Ю.Й. за адресою м. Вовчанськ вул. Володарського, 14 та надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки», площею 0,10га.

3.19.Про внесення змін до рішення ХХVІІ сесії V скликання від 29.02.2008 року № 5.17-V «Про надання згоди на передачу земельної ділянки у приватну власність та надання дозволу на виготовлення технічної документації», площею 0,0534га.

3.20.Про внесення змін до рішення ХХХІ сесії VІ скликання від 21.09.2012 року № 9.31-VІ «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель запасу комунальної власності (земель сільськогосподарського призначення) в оренду для обслуговування нежитлових будівель і здійснення комерційної діяльності за адресою м. Вовчанськ. вул. Куйбишева, 129», площею 1,0864га.

3.21. Про продаж земельної ділянки загальною площею  0,0400га Маміній Галині Миколаївні за адресою  м. Вовчанськ, вул. Чкалова, 63-Б.

              Відкритим голосуванням встановлено:

         ЗА проголосувало 4 (чотири)

         ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

         Утримались від голосування 0 (нуль)                                          

Вирішили:   Підтримати проект рішення  з земельних  питань та рекомендувати міському голові винести   всі земельні   питання на розгляд  IX  чергової сесії Вовчанської міської ради, виключивши з проекту порядку денного питання 3.12 за заявою заявника. 

 Слухали: 4.1  Про затвердження рішень виконавчого комітету Вовчанської міської ради VII скликання, виданих у міжсесійний період з 29 квітня  2016 року по  03 червня 2016 року.

Виступили: Мурашко А. С., яка ознайомила  членів комісії із переліком та змістом прийнятих рішень.

Відкритим  голосуванням встановлено:

         ЗА проголосувало 3 (три)                                                                                                          

         ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

         Утримались від голосування 1 (нуль)

Вирішили:  Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові   винести дане питання на розгляд IX чергової сесії Вовчанської міської ради.

 Слухали: 4.2.  Про затвердження розпоряджень Вовчанського міського голови, виданих у міжсесійний період з 29 квітня 2016 року по03 червня 2016 року.

         Відкритим голосуванням встановлено:

         ЗА проголосувало 4 (чотири)

         ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

         Утримались від голосування 0 (нуль)

         Вирішили:рекомендувати міському голові  винести дане питання на розгляд IX чергової сесії Вовчанської міської ради.

Слухали: 4.7. Про створення відділу державного архітектурно-будівельного контролю Вовчанської міської ради.

   Виступили: Шабельник В. М., який  доповів  членам  комісії  про підстави і необхідність розгляду і затвердження радою відповідного  рішення  та створення цього  відділу.

          Відкритим голосуванням встановлено:

         ЗА проголосувало 4 (чотири)

         ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

         Утримались від голосування 0 (нуль)

         Вирішили: Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові    винести  його  на розгляд  IX чергової сесії Вовчанської міської ради.

 

Слухали: 4.8. Про  списання основних засобів комунального підприємства «Вовчанські очисні споруди».

 Виступили: Шабельник В. М., який  доповів  членам  комісії   про підстави і необхідність розгляду і затвердження радою відповідного  рішення та    ознайомив депутатів з переліком основних засобів, які підлягають списанню.

Чепурний О.М., який повідомив що засоби які підлягають списанню дійсно випрацювали свій ресурс.      

         Відкритим голосуванням встановлено:

         ЗА проголосувало 4 (чотири)

         ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

         Утримались від голосування 0 (нуль)

Вирішили:  Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові   винести це  питання на розгляд  IX чергової сесії Вовчанської міської ради.

 Слухали: 4.9. Про затвердження Порядку проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів на території Вовчанської міської ради Харківської області та складу конкурсної комісії з питань організації та проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з  вивезення рідких побутових відходів.

Виступили: Шабельник В. М., який  доповів  членам  комісії   про підстави і необхідність розгляду і затвердження радою відповідного  рішення  та створення цього  відділу.

.        Відкритим голосуванням встановлено:

         ЗА проголосувало 4 (чотири )

         ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

         Утримались від голосування 0 (нуль)

         Вирішили:  Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові   винести це  питання на розгляд  чергової сесії Вовчанської міської ради.

 

 Голова комісії:                                              Козлова В.В

          Секретар комісії :                                         Василевич П.А.   


ВИСНОВОК

засідання комісії з питань бюджету Вовчанської міської ради VII скликання

         від 31 травня 2016 року

Розглянувши та обговоривши   питання  порядку денного  IX   сесії  Вовчанської  міської  ради  VII скликання  та проекти  рішень з них, враховуючи, що інформація, надана під час проведення засідання комісії, в повному обсязі розкриває зміст розглянутих питань, комісія

ВИРІШИЛА:

Інформацію взяти до відома.

 Підтримати   запропоновані   проекти  рішень.

Рекомендувати міському голові винести   дані питання  на розгляд                                                  

         IX   сесії міської ради.

Голова комісії                                                               Козлова В.В.

Секретар комісії:                                                          Василевич П.А.