Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

ПРОТОКОЛ № 41 від 19.02.2019 року.

П Р О Т О К О Л №  41

  засідання комісії з  питань бюджету   Вовчанської міської ради VII скликання

Місце проведення:  м. Вовчанськ, Вовчанська міська рада, кабінет міського голови

Від   19 лютого      2019  року

Усього членів комісії: 5 депутатів.

Присутні на засіданні члени комісії: Козлова В.В.,  Василевич П.А.., Донецький С.І. 

Відсутні : 1 – Рожнов О.І., Кучеренко О. Ю.

                Присутні  на засіданні: 

Глущенко Я.А.- спеціаліст Вовчанської міської ради

Дудка Л.І- секретар Вовчанської міської ради,

Аргунова О.М. - спеціаліст Вовчанської міської ради

Мурашко А.С.- керуюча справами (секретар) виконкому міської ради

Бондаренко Л.М. - заступник   Вовчанського міського голови

Шевченко В.С.- міський голова

Солонецький П.М. – заступник Вовчанського міського голови

Федутенко А.В. - спеціаліст Вовчанської міської ради

Представник ініціативної группи батьків учнів 1-4х класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Вовчанська Репін В.Г

Головуючий – Козлова В.В. - голова постійної комісії

Слухали: Про порядок денний ХLVІІІ – ї сесії Вовчанської міської ради.

 Виступили:  Козлова В. В., яка  повідомила, що 22 лютого 2019 року  відбудеться    чергова    ХLVІІІ   сесія  міської ради та, що відповідно до розпорядження міського голови  до порядку   денного сесії    включено 7  питань,  але, в ході підготовки  до сесії виникла необхідність  включити до порядку денного, а саме:

- до питання № 1 «Земельні питання»- питання з  №1.1 по  № 1.31, як  соціально - важливі та невідкладні

Відкритим голосуванням встановлено:

ЗА проголосувало    3(три)

ПРОТИ проголосувало  0 (нуль)

Утримались від голосування 0 (нуль)

Вирішили: Підтримати  пропозицію міської ради та включити до проекту порядку денного чергової  ХLVІІIсесії, а саме:-

- до питання №1 «Земельні питання»- питання з  № 1.1 по 1.31

Слухали: Земельні питання.

1.1 .Про надання дозволу на виготовлення технічної документації Гаспаряну

Валеріку Бежановичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанcьк, вул. Мільйонна, 4 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0598га.

1.2.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації Голоску Олегу Володимировичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Чапліївська, 25 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.3. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації Каракуленко Аллі Леонтівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Зелена, 6 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0590га

1.4. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації Нарікаєвій Маргариті Юріївні, Жихарєвій Ользі Олексіївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, пров. Ломоносова, 6 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

1.5. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації Щербак Світлані Іванівні, Хайло Раїсі Василівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Хлібороба, 11 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0634га.

1.6. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації гр. Неценко Тетяні Володимирівні, Шевченко Валентині Василівні, Григоряну Андрію Сержовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Колокольцова, 5 для будівництва і обслуговування будівель торгівлі з подальшою передачею земельної ділянки в спільну часткову оренду за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,07га.

1.7.Про надання дозволу Баранчикову Олександру Михайловичу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Пролетарське поле,  для будівництва і обслуговування

індивідуального гаражу з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,005га.

1.8. Про надання дозволу Грабару Ігору Анатолійовичу на виготовлення проекту

землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Рубіжанське            шосе зі зміною категорії земель

сільськогосподарського призначення на землі житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування індивідуального гаражу з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови ^(вид угідь - забудовані землі), площею 0,01га.

1.9.Про надання дозволу Черепову Сергію Олександровичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Рубіжанське шосе зі зміною категорії земель сільськогосподарського призначення на землі житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування індивідуального гаражу з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,01га.

1.10. Про надання дозволу Ярковому Віталію Володимировичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Рубіжанське шосе зі зміною категорії земель сільськогосподарського призначення на землі житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування індивідуального гаражу з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,01га.

1.11. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою Супрунову Андрію Володимировичу щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Гурканівська зі зміною категорії земель із сільськогосподарського призначення на землі житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га. 

1.12. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою Кротову Сергію Юрійовичу щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Колокольцова, 8Б для будівництва і обслуговування будівель торгівлі з подальшою передачею земельної ділянки в оренду за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0124га.

1.13. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою     Радченко

Валентині Костянтинівні щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Соборна, 68 для будівництва і обслуговування будівель торгівлі з подальшою передачею земельної ділянки в оренду за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0045га.

1.14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки Погореловій Валентині Павлівні для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Хлібороба, 7, площею 0,0487га.

1.15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки Чигрин Лідії Андріївні для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Господарська, 66, площею 0,10га.

1.16. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки Іском Валентині Олександрівні, Поляковій Валентині Олексіївні, Поляковій Тетяні Олексіївні для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Шевченка, 17, площею 0,0952га.

1.17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки Кузьменко Оксані Станіславівні, Череповській Ірині Володимирівні для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Соборна, 14, площею 0,10га.

1.18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки Плужнікову Петру Миколайовичу для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Конституції, 7а, площею 0,10га.

1.19. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки Чмалю Дмитру Олексійовичу для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 24, площею 0,10га.

1.20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки Вавілову Сергію Володимировичу, Забайрачному Руслану Миколайовичу для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м.Вовчанськ, вул. Зернова, 4, площею 0,0692га.

1.21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Зозулі Марині Іванівні для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Євгенії Мірошніченко, 28, площею 0,10га.

1.22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Воронковій Юлії Йосипівні для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Духовна, 14, площею 0,10га.

1.23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Воронковій Юлії Йосипівні для будівництва і обслуговування індивідуального гаражу за рахунок земель житлової та громадської забудови по вул. Духовна, 12, в м. Вовчанськ, Харківської області (вид угідь - забудовані землі), площею 0,01га.

1.24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Горошанському Миколі Олександровичу для ведення особистого селянського господарства за адресою: м. Вовчанськ, вул. Господарська, 91, площею 0,30га.

1.25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною категорії та цільового призначення із земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення на землі сільськогосподарського призначення гр. Ковальову Геннадію Вікторовичу для ведення особистого селянського господарства по вул. Рубіжанське шосе, 9 в м. Вовчанськ, Харківської області (вид угідь - під господарськими будівлями і дворами), площею 2,00га.

1.26. Про скасування рішення Вовчанської міської ради.         ,

1.27. Про продаж земельної ділянки Кущову Сергію Арсентійовичу загальною площею 0,2521 га, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Слобожанська, 55- А.

            1.28. Про надання згоди Сокирко Світлані Олександрівні на викуп земельної ділянки за адресою м. Вовчанськ, вул. Колокольцова, 1 їж, площею 0,0090га.

1.29. Про надання згоди ТОВ «Вовчанський комбінат хлібопродуктів» на викуп земельної ділянки за адресою м. Вовчанськ, вул. Ігнатьєва, 42, площею 5,4133га.

1.30. Про внесення змін до рішення VIII сесії Вовчанської міської ради VII скликання № 8-VII від 29.04.2016 року «Про затвердження Положення про порядок справляння збору за місця паркування транспортних засобів».

1.31. Про внесення змін до рішення Вовчанської міської ради ХІЛІІ сесії VII скликання від 28.09.2018 року № 6.5ЛПІ «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації гр. Злобіній Наталі Павлівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Зелена, 2а для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь - забудовані землі)».

Виступили: Бондаренко Л.М.- заступник Вовчанського міського голови, яка ознайомила депутатів із змістом всіх   земельних  питань та відповіла на уточнюючі запитання депутатів. Всі земельні питання з 1.1 по 1.31, крім питання 1.13 рекомендували винести на розгляд чергової ХLVІІІ сесії вовчанської міської ради.

Слухали 2.  Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2018 рік.

Виступили:

Відкритим голосуванням встановлено:

ЗА проголосувало    3(три)

ПРОТИ проголосувало  0 (нуль)

Утримались від голосування 0 (нуль)

Вирішили: Підтримати  пропозицію міської ради та включити це питання до порядку денного чергової  ХLVІІIсесії.

 

Слухали 3.Про затвердження переліку комунального майна Вовчанської територіальної громади станом на 01.01.2019 року.

Виступили:

Міський голова Шевченко В.С., який доповів даний проект рішення

Відкритим голосуванням встановлено:

ЗА проголосувало    3(три)

ПРОТИ проголосувало  0 (нуль)

Утримались від голосування 0 (нуль)

Вирішили: Підтримати  пропозицію міської ради та включити це питання до порядку денного чергової  ХLVІІIсесії.

Слухали 4. Про внесення доповнення до Плану діяльності з підготовки, проектів регуляторних актів на 2019 рік.

Виступили:

Міський голова Шевченко В.С., який доповів даний проект рішення

Василевич П.А., який запропонував долучити в розробники запропонованого регуляторного акту провідного спеціаліста Вовчанської міської ради Хайло Н.А.

Міський голова Шевченко В.С., який зауважив що заступник голови Вовчанської міської ради Солонецький П.М. долуче необхідних спеціалістів за необхідністю

Відкритим голосуванням встановлено:

ЗА проголосувало    3(три)

ПРОТИ проголосувало  0 (нуль)

Утримались від голосування 0 (нуль)

Вирішили: Підтримати  пропозицію міської ради та включити це питання до порядку денного чергової  ХLVІІIсесії.

Слухали 5. Про затвердження розпорядження Вовчанського міського голови, виданого у міжсесійний період.

Виступили:

Керуюча справами (секретар) виконкому міської ради - Мурашко А.С., яка доповіла даний проект рішення

Відкритим голосуванням встановлено:

ЗА проголосувало    3(три)

ПРОТИ проголосувало  0 (нуль)

Утримались від голосування 0 (нуль)

Вирішили: Підтримати  пропозицію міської ради та включити це питання до порядку денного чергової  ХLVІІIсесії.

 

Слухали 6. Про результати виконання пропозицій тимчасової контрольної комісії міської  ради по вивченню стану справ в комунальному підприємстві «Вовчанськ».

Виступили:

заступник голови Вовчанської міської ради Солонецький П.М., який доповів даний проект рішення

Відкритим голосуванням встановлено:

ЗА проголосувало    3(три)

ПРОТИ проголосувало  0 (нуль)

Утримались від голосування 0 (нуль)

Вирішили: Підтримати  пропозицію міської ради та включити це питання до порядку денного чергової  ХLVІІIсесії.

Слухали 7. Різне

Слухали 7.1. Про внесення змін до рішення І сесії Вовчанської міської ради VII скликання від 26.11.2015 року № 14-VII «Про утворення виконавчого комітету Вовчанської міської ради VII скликання, визначення його чисельності, затвердження персонального складу».

Виступили:

Міський голова Шевченко В.С., який доповів даний проект рішення

 

Відкритим голосуванням встановлено:

ЗА проголосувало    3(три)

ПРОТИ проголосувало  0 (нуль)

Утримались від голосування 0 (нуль)

Вирішили: Підтримати  пропозицію міської ради та включити це питання до порядку денного чергової  ХLVІІIсесії.

Слухали 7.2. Про внесення змін до «Програми проведення громадських робіт на території Вовчанської міської ради на 2019 рік»

Виступили: Спеціаліст міської ради Аргунова О.М.,  яка  доповіла даний проект рішення

Відкритим голосуванням встановлено:

ЗА проголосувало    3(три)

ПРОТИ проголосувало  0 (нуль)

Утримались від голосування 0 (нуль)

Вирішили: Підтримати  пропозицію міської ради та включити це питання до порядку денного чергової  ХLVІІIсесії.

 

Слухали Звернення які надійшли на ім’я міського голови Шевченко В.С., а саме: 1. Представника ініціативної группи батьків учнів 1-4х класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Вовчанська Репін В.Г. з проханням посприяти виділенню коштів з міського бюджету, на фінансування районної програми « Програма харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Вовчанського району на 2018-2020роки».

Виступили:

Козлова В.В., - яка зачитала саме звернення.

Василевич П.А.,- який запитав у міського голови Шевченко В.С., чи зверталися до Вовчанської міської ради з офіційними листами Вовчанська Районна державна адміністрація, Відділ освіти, вовчанська районна рада, з проханням виділити кошти з міського бюджету на фінансування районної програми « Програма харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Вовчанського району на 2018-2020роки»?

Шевченко В.С. – який відповів що дійсно до вовчанської міської ради надходив офіційний лист від відділу освіту з проханням виділити близько 1700 000 грн., на фінансування шкільного харчування 1-4 класів.

Василевич П.А. – який доповів, що він також звернувся депутатським зверненням на ім`я  міського голови з проханням:  «Враховуючи високу занепокоєність громади, низький рівень доходів громадян,  прошу Вас залучити начальнику відділу бухгалтерського обліку та господарської діяльності Катасоновій Л.М. до підготовки відповідного проекту рішення по виділенню необхідних коштів для фінансування районної програми « Програма харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Вовчанського району на 2018-2020роки».  Також Прошу вас дати свої  пропозиції на чергове засідання постійно діючої комісії з питань бюджету. Та включити дане питання до розгляду на чергову сесію Вовчанської міської ради.» , але на засідання комісії Катасонова Л.М. не  присутня.

Під час жвавого обговорення надійшла пропозиція доручити апарату вовчанської міської ради звернутися до Вовчанської РДА з рядом уточнюючих питань:

1.Скільки коштів необхідно для виконання  районної програми « Програма харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Вовчанського району на 2018-2020роки». До кінця учбового року.

  1. Скільки коштів необхідно для виконання районної програми « Програма харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Вовчанського району на 2018-2020роки». До кінця календарного року.
  2. Чи може Вовчанська міська рада контролювати якість харчування

Відкритим голосуванням встановлено:

ЗА проголосувало    3(три)

ПРОТИ проголосувало  0 (нуль)

Утримались від голосування 0 (нуль)

Вирішили: направити офіційний лист до Вовчанської РДА з рядом уточнюючих питань.

 

Голова комісії:                                                                                              В.В. Козлова

Секретар комісії                                                                                           П.А. Василевич