Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Протокол № 21 від 19.04.2017 року

П Р О Т О К О Л № 21

  засідання комісії з  питань бюджету   Вовчанської міської ради VII скликання

 

м. Вовчанськ                                                                    Зал засідань Вовчанської

                                                                                              районної  ради ( І поверх )

Від   19 квітня   2017 року

 

Усього членів комісії:  5 депутатів.

 

Присутні на засіданні члени комісії:  4 -  Козлова В.В., Рожнов О.І., Донецький С.І., Василевич П.А.

 Відсутні : 1 –Кучеренко О.Ю.

                                                                                                                                                   

Присутні на засіданні:Вовчанський міський голова – Шевченко В.С., секретар Вовчанської міської ради Дудка Л.І., заступники   Вовчанського міського голови - Бондаренко Л.М.,Шабельник В.М.,  начальник відділу бухгалтерського обліку та господарської діяльності міської ради Катасонова Л.М, провідні спеціалісти  Вовчанської міської ради      Глущенко Я.А., Бородавка П.М. Засідання комісії проводилося спільно з постійними  депутатськими  комісіями з питань   земельних відносин, охорони навколишнього середовища, природних  ресурсів та екології   та з  питань законності , правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування.

Головуючий:Григорян З.С.-голова постійної комісії з питань   земельних відносин, охорони навколишнього середовища, природних  ресурсів та екології   Вовчанської міської ради VII скликання

Слухали: Про порядок   денний  XXІV  сесії   Вовчанської міської ради Виступили:Григорян З.С., який  повідомив депутатам, що ДО    ПОРЯДКУ     ДЕННОГО  XXІV сесії     було  включено    8 питань.

  Але, в ході підготовки  до сесії виникла необхідність  включити до порядку денного  , а саме

-  до питання № 2  «Земельні питання»   питання  з   №  2.1  по    2.29

- до  розділу «Різне» питання з  № 8.1 по   8.4    ,  як  соціально - важливі та невідкладні.

           Відкритим голосуванням встановлено:

           ЗА проголосувало  4   (  чотири )

             ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

             Утримались від голосування 0 (нуль)

Вирішили: Підтримати проект порядку денного    сесії    із запропонованими змінами та доповненнями  та рекомендувати міському  голові  винести даний  порядок денний  на розгляд    чергової   сесії

міської ради.  

  Слухали:1.Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.               Виступили: Катасонова Л.М., яка  ознайомила депутатів  зі змінами, які міською радою пропонується внести до міського бюджету на 2017 рік.

В ході обговорення депутат Рожнов О.І. уточнив з яких джерел мський бюджет перевиконано, а також депутати Рожнов О.І., Василевич П.А. запропонували виключити із  проекту рішення лімітні призначення на оплату робіт на виготовлення та встановлення  скульптури в міському парку, а ці кошти направити на поточний ремонт доріг,із запропонованих коштів на придбання основних засобів для ФОКу на загальну суму 478, 500,00 грн. залишити 80000, 00 грн. на придбання поломийної машини для ФОКу.

                         Відкритим голосуванням встановлено:

                     ЗА проголосувало  3    (три )

                       ПРОТИ проголосувало 0   (нуль )                                                                            Утримались від голосування  1 (один )Козлова В.В.

                                                                                        

Вирішили: Рекомендувати міському голові  винести    це питання  на розгляд   чергової сесії Вовчанської міської ради зі змінами, запропонованими депутатами, а саме: виключити із  проекту рішення лімітні призначення на оплату робіт на виготовлення та встановлення  скульптури в міському парку, а ці кошти направити на поточний ремонт доріг,із запропонованих коштів на придбання основних засобів для ФОКу на загальну суму 478, 500,00 грн. залишити 80000, 00 грн. на придбання поломийної машини для ФОКу.

 .                                                                                                              Слухали:2.Земельні питання.

 Виступили: Бондаренко Л.М., яка доповіла членам  комісії, що   в порядку денному це питання з 2.1 по  2.29  та  ознайомила  членів комісії   зі змістом кожного земельного питання окремо і голосування проводилося по кожному питанню окремо.

 

Депутати одностайно підтримали всі проекти рішень крім:

Питання 2.11. Про надання  дозволу гр. Василевич Яні Миколаївні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Короленка, 23 для ведення особистого селянського господарства з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – рілля), площею 0,15га

Відкритим голосуванням встановлено:

                     ЗА проголосувало  3    (три )

                       ПРОТИ проголосувало 0   (нуль )                                                                            Утримались від голосування  1 (один ) Василевич П.А..

 

Питання 2.18 Про надання дозволу ТОВ «Укргріненерджи»  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Стадіонна для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення (вид угідь - інші землі), орієнтовною площею 3,25га.

Відкритим  голосуванням       встановлено:

                     ЗА проголосувало  3    (три )

                       ПРОТИ проголосувало 0   (нуль )                                                                            Утримались від голосування  1 (один ) Василевич П.А..

                   

Питання 2.19. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки гр. Степаненку Олегу Михайловичу для  будівництва і обслуговування  індивідуального гаражу за рахунок земель житлової та громадської  забудови  по вул. Гоголя, 28/2, м. Вовчанськ, Харківської області  (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0028га.

Відкритим  голосуванням       встановлено:

                     ЗА проголосувало  3    (три )

                       ПРОТИ проголосувало 0   (нуль )                                                                            Утримались від голосування  1 (один ) Василевич П.А..

                   

Питання 2.20. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки гр. Демченко Світлані Миколаївні для  будівництва і обслуговування  індивідуального гаражу за рахунок земель житлової та громадської  забудови

по вул. Гоголя, 28/1, м. Вовчанськ, Харківської області  (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0028га.

Відкритим  голосуванням       встановлено:

                      ЗА проголосувало  3    (три )

                       ПРОТИ проголосувало 0   (нуль )                                                                            Утримались від голосування  1 (один ) Василевич П.А..

 

Питання2.23.Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки гр. Карапетяну Арі Вардановичу для  будівництва і обслуговування  будівель торгівлі за рахунок земель житлової та громадської  забудови по вул. Соборна, 164а м. Вовчанськ, Харківської області  (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0152га.

Відкритим  голосуванням       встановлено

                     ЗА проголосувало  3    (три )

                       ПРОТИ проголосувало 0   (нуль )                                                                            Утримались від голосування  1 (один ) Василевич П.А..

 

Вирішили: Рекомендувати міському голові  винести  всі земельні  питання   на розгляд   чергової   сесії   Вовчанської міської ради .

Слухали:3. Про затвердження розпоряджень Вовчанського міського голови,  виданих у міжсесійний період.

Виступили: Катасонова Л.М., яка  ознайомила депутатів  із змістом  розпоряджень міського голови, виданих  у міжсесійний період  та з якою метою вони видавались.

                     Відкритим голосуванням встановлено:

                     ЗА проголосувало   4 (  чотири )

                       ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                       Утримались від голосування 0 (нуль

Вирішили: Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести його  на розгляд   чергової сесії Вовчанської міської ради.

Слухали:4. Про внесення змін до    рішення ІІ (позачергової) сесії І пленарне засідання VІІ скликання  від 10.12.2015 року № 5- VІІ «Про затвердження    складу постійних депутатських комісій Вовчанської  міської  ради  VІІ скликання».

Виступили: Дудка Л.І., яка   доповіла депутатам  чому виникла необхідність розгляду та прийняття рішення з даного питання та ознайомила   членів  комісії  з основними положеннями   проекту рішення.

                     Відкритим голосуванням встановлено:

                     ЗА проголосувало 4 ( чотири )

                       ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                       Утримались від голосування 0 (нуль                                                  Вирішили:  Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести його  на розгляд   чергової сесії Вовчанської міської ради.

Слухали: 5.  Про  затвердження        Протоколу № 20 постійної депутатської комісії з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності, депутатської етики та місцевого самоврядування Вовчанської  міської  ради  VІІ скликання».

 Виступили: Дудка Л.І., яка   доповіла депутатам  чому виникла необхідність розгляду та прийняття рішення з даного питання та ознайомила   членів  комісії  з основними положеннями   проекту рішення та змістом цього  Протоколу засідання комісії.

                     Відкритим голосуванням встановлено:

                     ЗА проголосувало 4 ( чотири )

                       ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                       Утримались від голосування 0 (нуль                                                  Вирішили:  Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести його  на розгляд   чергової сесії Вовчанської міської ради.

Слухали: 6.Про внесення змін до  рішення ІІ (позачергової) сесії І пленарне засідання VІІ  скликання від 10.12.2015 року № 6.7-VІІ «Про закріплення депутатів Вовчанської міської ради VІІ скликання за  виборчими  округами»                        Виступили: Дудка Л.І., яка   доповіла депутатам  чому виникла необхідність розгляду та прийняття рішення з даного питання та ознайомила   членів  комісії  з основними положеннями   проекту рішення.

                     Відкритим голосуванням встановлено:

                     ЗА проголосувало 4 ( чотири )

                       ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                       Утримались від голосування 0 (нуль                                                  Вирішили:  Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести його  на розгляд   чергової сесії Вовчанської міської ради.

 Слухали: 7. Про внесення змін до    рішення ІІІ (позачергової) сесії  VІІ скликання  від 18.12.2015 року № 3- VІІ «Про  утворення Координаційної ради з питань  місцевого самоврядування при голові Вовчанської  міської   ради   та  затвердження Положення про неї».

Виступили: Дудка Л.І., яка   доповіла депутатам  чому виникла необхідність розгляду та прийняття рішення з даного питання та ознайомила   членів  комісії  з основними положеннями   проекту рішення.

                     Відкритим голосуванням встановлено:

                     ЗА проголосувало 4 ( чотири )

                       ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                       Утримались від голосування 0 (нуль                                                  Вирішили:  Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести його  на розгляд   чергової сесії Вовчанської міської ради.

Слухали: 8. Різне.

8.1.Про затвердження « Детального плану території міні – теплоелектростанції Харківська область, м. Вовчанськ, вул. Стадіонна».

Виступили: Бородавка П.М., який ознайомив депутатів  із основними положеннями  містобудівної документації, а саме  детального плану території міні-теплоелектростанції.

Відкритим  голосуванням       встановлено:

                  ЗА проголосувало  3    (три )

                       ПРОТИ проголосувало 0   (нуль )                                                                            Утримались від голосування  1 (один ) Василевич П.А..

 

   Вирішили: Рекомендувати міському голові  винести дане   питання  на розгляд   чергової   сесії   Вовчанської міської ради.

Слухали:8.2.Про продаж  нерухомого комунального майна Вовчанської територіальної громади нежитлових приміщень за адресою м.Вовчанськ вул.Короленка24.

Виступили:ШабельникВ.М.,який ознайомив депутатів  із основними положеннями  проекту рішення з даного питання та доповів чим викликано винесення на розгляд сесії даного питання.

Відкритим  голосуванням       встановлено:

                     ЗА проголосувало   2(два )

                       ПРОТИ проголосувало 1 ( Рожнов О.І. )                                                                                                                                                                                                 Утримались від голосування  1  (один) Василевич П.А.

        

Вирішили: Рекомендувати міському голові  винести дане   питання  на розгляд   чергової   сесії   Вовчанської міської ради.

 

Слухали:8.3.Про продаж  нерухомого комунального майна Вовчанської територіальної громади нежитлових приміщень за адресою м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13.

 Виступили:ШабельникВ.М.,який ознайомив депутатів  із основними положеннями  проекту рішення з даного питання та доповів чому виникла  необхідність винесення на розгляд сесії даного питання.

Відкритим  голосуванням       встановлено:

                     ЗА проголосувало   2(два )

                       ПРОТИ проголосувало 1 ( Рожнов О.І. )                                                                                                                                                                                                 Утримались від голосування  1  (один) Василевич П.А.

        

Вирішили : Не підтримувати проект рішення з даного питання та не рекомендувати міському голові  винести   його  на розгляд   чергової   сесії   Вовчанської міської ради.

Слухали:8.4.Про внесення змін до рішення 8 сесії Вовчанської міської ради VІІ скликання № 8- VІІ від 29.04.2016 року «Про затвердження Положення про порядок справляння збору за місця паркування транспортних засобів».

Виступили:ШабельникВ.М.,який ознайомив депутатів  із основними положеннями  проекту рішення з даного питання та доповів чим викликано винесення на розгляд сесії даного питання.

 

Відкритим  голосуванням       встановлено:

                      ЗА проголосувало  3    (три )

                       ПРОТИ проголосувало 0   (нуль )                                                                            Утримались від голосування  1 (один ) Василевич П.А..

 

Вирішили:Підтримати проект рішення та  рекомендувати міському голові  винести дане   питання  на розгляд   чергової   сесії   Вовчанської міської ради.

 

 

 

Голова   постійної   комісії                                                    В.В. Козлова

Секретар постійної комісії                                                   П.А. Василевич