Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Протокол №20 від 29.03.2017 року

П Р О Т О К О Л № 20

  засідання комісії з  питань бюджету   Вовчанської міської ради VII скликання

 

м. Вовчанськ                                                                    Зал засідань Вовчанської

                                                                                              районної  ради ( І поверх )

Від   29 березня   2017 року

 

Усього членів комісії:  5 депутатів.

 

Присутні на засіданні члени комісії:  4 -  Козлова В.В., Рожнов О.І., Донецький С.І., Василевич П.А.

 Відсутні : 1 –Кучеренко О.Ю.

   Присутні на засіданні: Вовчанський міський голова – Шевченко В.С., секретар Вовчанської міської ради Дудка Л.І., заступник  Вовчанського міського голови - Бондаренко Л.М.,  начальник відділу бухгалтерського обліку та господарської діяльності міської ради Катасонова Л.М.,   Мурашко А.С.- керуюча справами керуюча справами (секретар ) виконавчого комітету міської ради, провідні спеціалісти  Вовчанської міської ради      Глущенко Я.А.

Хайло Н.А., Бородавка П.М.

Запрошено: Дедещенко  Ю.О.- директор КП «Вовчанськ»                                

Засідання проводилося спільно з постійними     комісіями    з  питань законності , правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування Вовчанської міської ради VII скликання

та з питань   земельних відносин, охорони навколишнього середовища, природних  ресурсів та екології.   

      Головуючий:   Козлова В.В.- голова постійної комісії з питань бюджету

Перед початком розгляду питань порядку денного  головуюча   надала  слово директору КП «Вовчанськ» Дедещенку Ю.О. для інформування депутатів про хід виконання  зауважень та пропозицій мешканців міста, які вони висловили під час проведення звітів депутатів у листопаді - грудні  2017 року та відповіді на їхні питання.

Депутат Донецький С.І. запропонував  вишукати можливість для виконання в найближчий час робіт по грейдуванню  грунтових доріг по вулицях  Т.Бульби та Н.Волкової та освітленню території недобудови по вул.1 Травня. Депутат Василевич П.А.  звернув увагу  на необхідність заміни   ламп вуличного освітлення по вул. Авіаційна.

Слухали: Про порядок   денний  XXІІІ  сесії   Вовчанської міської ради Виступили:Козлова В.В., яка  повідомила  депутатам, що ДО    ПОРЯДКУ     ДЕННОГО   23 сесії     ПРОПОНУЄТЬСЯ  ВКЛЮЧИТИ    9 питань.

  Але, в ході підготовки  до сесії виникла необхідність  включити до порядку денного  , а саме:

- до питання № 7   «Земельні питання»   питання  з   №  7.1  по    7.28

- до питання № 8 «Про затвердження розпоряджень Вовчанського міського голови     виданих у міжсесійний період з  28 лютого 2017 року по 31 березня 2017 року ». питання  № 8.1

- до  розділу «Різне» питання з  № 9.1 по   9.2 як  соціально - важливі та невідкладні;

           Відкритим голосуванням встановлено:

                                             ЗА проголосувало   4  (  чотири)

                                             ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                                             Утримались від голосування 0 (нуль)

Вирішили:  Підтримати проект порядку денного    сесії    із запропонованими змінами та доповненнями  та рекомендувати міському  голові  винести даний  порядок денний  на розгляд    чергової   сесії  Вовчанської  міської ради Слухали: 1.Про затвердження методики розрахунку, порядку використання та передачі в оренду майна, що знаходиться в комунальній власності Вовчанської територіальної громади.

Виступили: Хайло Н.А.- провідний спеціаліст міської ради, яка  доповіла депутатам  чому виникла необхідність розгляду та прийняття рішення з даного питання та ознайомила з основними положеннями методики.

                     ЗА проголосувало  4    (чотири )

                    ПРОТИ проголосувало 0 (нуль                                                                                Утримались від голосування 0 (нуль

                                                                                        

Вирішили:   Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести    це питання  на розгляд   чергової сесії Вовчанської міської ради.                                                                                  Слухали: 2. Про внесення змін та доповнень до Правил благоустрою міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району, Харківської області.

Виступили: Хайло Н.А.- провідний спеціаліст міської ради, яка  доповіла депутатам  чому виникла необхідність розгляду та прийняття рішення з даного питання та ознайомила   депутатів з  запропонованими змінами та доповненнями, які пропонується внести до  Правил благоустрою.

 

                     Відкритим голосуванням встановлено:

                     ЗА проголосувало   4    (чотири)

                    ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                   Утримались від голосування 0 (нуль

 

Вирішили: :   Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести    це питання  на розгляд   чергової сесії Вовчанської міської ради.                                                                                    

Слухали: 3. Про затвердження Положення про житлову комісію при виконавчому комітеті Вовчанської міської ради VIІ скликання.

Виступили: Хайло Н.А.- провідний спеціаліст міської ради, яка  доповіла депутатам  чому виникла необхідність розгляду та прийняття рішення з даного питання та ознайомила   депутатів  із  змістом  цього  Положення.

 

                     Відкритим голосуванням встановлено:

                     ЗА проголосувало    4  (  чотири )

                    ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                    Утримались від голосування 0 (нуль

Вирішили: Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести його  на розгляд   чергової сесії Вовчанської міської ради.

Слухали:4. Про затвердження норм витрат на проведення спортивних заходів.

Виступили: Катасонова Л. М.начальник відділу бухгалтерського обліку  та господарської діяльності Вовчанської  міської  ради, яка   доповіла депутатам  чому виникла необхідність розгляду та прийняття рішення з даного питання та ознайомила   членів  комісії  з основними положеннями   та методикою розрахунку норм витрат на проведення спортивних заходів.

 

                     Відкритим голосуванням встановлено:

                     ЗА проголосувало 4  ( чотири)

                    ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                    Утримались від голосування 0 (нуль  )      

Вирішили:  Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести його  на розгляд   чергової сесії Вовчанської міської ради.

Слухали: 5. Про скорочення штату працівників ДНЗ № 7 (ясел-садка).

Виступили: Катасонова Л. М.начальник відділу бухгалтерського обліку  та господарської діяльності Вовчанської  міської  ради, яка   доповіла депутатам  чому виникла необхідність розгляду та прийняття рішення з даного питання  та про розмір  економії бюджетних коштів в результаті впровадження системи відео нагляду.

 

                     Відкритим голосуванням встановлено:

                     ЗА проголосувало   4  (  чотири)

                    ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                    Утримались від голосування 0 (нуль

Вирішили:Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести його  на розгляд   чергової сесії Вовчанської міської ради.

Слухали: 6. Про внесення змін до штату працівників ДНЗ (ясел-садка) № 2.

Виступили: Катасонова Л. М.начальник відділу бухгалтерського обліку  та господарської діяльності Вовчанської  міської  ради, яка   доповіла депутатам  чому виникла необхідність розгляду та прийняття рішення з даного питання.

 

Відкритим  голосуванням       встановлено:

                     ЗА проголосувало    4  ( чотири )

                    ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                    Утримались від голосування 0 (нуль

                     

Вирішили:   Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести  його  на розгляд   чергової сесії Вовчанської міської ради.

Слухали:  7.Земельні питання.

 Виступили: Бондаренко Л.М.,яка доповіла членам  комісії, що   в порядку денному це питання з 7.1 по  7.28  та  ознайомила  членів комісії   зі змістом кожного земельного питання окремо і голосування проводилося по кожному питанню окремо.

Під час обговорення  питань 7.9 та 7.10  депутати запропонували доручити постійній комісії з  земельних питань вивчити ці питання більш детально з виїздом на місце та перед розглядом на сесії  порядку денного заслухати  членів комісії про  результати проведеної роботи  та  визначитися    стосовно  їх     включення   або    виключення   з порядку денного на      доопрацювання.

Депутат  Рожнов О.І. запропонував на послідуючі  засідання комісій  забезпечувати  наочну демонстрацію земельних ділянок, які пропонується надати громадянам   на карті міста через технічні засоби.

 

Відкритим  голосуванням       встановлено:

                     ЗА проголосувало  2 ( два )

                    ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                    Утримались від голосування 2 (два )Рожнов О.І., Василевич П.А.

Вирішили:   Рекомендувати міському голові  виключити дані  питання  з порядку денного та направити їх  на доопрацювання.

Слухали: 8.Про затвердження розпорядження Вовчанського міського голови про преміювання міського голови та заступників Вовчанського міського голови, виданих у міжсесійний період з    28 лютого року по 31 березня  2017 року.

Виступили: Мурашко А.С., яка звернула увагу депутатів,що в проекті порядку денного це питання 8.1 та  ознайомила  членів комісії   із   змістом розпоряджень Вовчанського міського голови,  виданих у міжсесійний період з 28 лютого року по 31 березня  2017 року.

        Відкритим  голосуванням встановлено:

         ЗА проголосувало    4  (  чотири )                                                                                 ПРОТИ проголосувало   0 (нуль)

         Утримались від голосування  0 (нуль)

Вирішили:   Підтримати проекти  рішень  з даного питання  та рекомендувати міському голові  винести дані питання на розгляд  чергової  сесії Вовчанської міської ради

 

Слухали: 9. Різне.

9.1.Про затвердження Положення про відділ державного архітектурно-будівельного контролю Вовчанської міської ради в новій редакції.

Виступили: Бородавка П.М., який ознайомив депутатів  з основними  змінами, які пропонується внести до цього Положення та чому виникла необхідність його перезатвердження в новій редакції.                                            Відкритим  голосуванням       встановлено:

                     ЗА проголосувало    4 ( чотири )

                    ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                    Утримались від голосування 0 (нуль

                     

Вирішили:   Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести   його  на розгляд   чергової   сесії   Вовчанської міської ради.

Слухали:9.2.Про затвердження Акту приймання-передачі до комунальної власності Вовчанської територіальної громади житлового будинку  за адресою:  вул. Соборна, 80, м. Вовчанськ, Харківської області.

Виступили: Бородавка П.М., який доповів депутатам  про завершення процедури прийняття з державної власності цього  житлового будинку  та підписанням акту приймання – передачі.                                                           

Відкритим  голосуванням       встановлено:

                     ЗА проголосувало   4 ( чотири )

                    ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                    Утримались від голосування 0 (нуль

                     

Вирішили:   Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести   його  на розгляд   чергової   сесії   Вовчанської міської ради.

 

Голова   постійної   комісії                                                    В.В. Козлова

Секретар постійної комісії                                                   П.А. Василевич