Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Протокол №18 від 25.01.2017 року

П Р О Т О К О Л № 18

  засідання комісії з  питань бюджету   Вовчанської міської ради VII скликання

 

м. Вовчанськ                                                                    Зал засідань Вовчанської

                                                                                              районної  ради ( І поверх )

Від   25     січня  2017 року

Усього членів комісії:  5 депутатів.

Присутні на засіданні члени комісії:  4 -  Козлова В.В., Рожнов О.І., Донецький С.І., Василевич П.А.

 Відсутні : 1 –Кучеренко О.Ю.

Присутні на засіданні: Шевченко В.С. -   Вовчанський  міський голова,  Дудка Л.І.- секретар  міської ради,  заступник міського голови Бондаренко Л.М., Катасонова Л.М.- начальник  відділу  бух. обліку та господарської діяльності міської ради  ,  спеціалісти  міської ради Глущенко Я.А.,  Хайло Н.А., Федутенко В.В.

 

 Засідання проводилося спільно з постійними    комісіями   з питань   земельних відносин, охорони навколишнього середовища, природних  ресурсів  та з  питань законності , правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування Вовчанської міської ради VII скликання

Головуючий:   Григорян З.С.-- голова постійної комісії з питань   земельних відносин, охорони навколишнього середовища, природних  ресурсів міської ради.

Слухали: Про порядок денний  XX  сесії   Вовчанської міської ради

Виступили:   Григорян З.С.  який  доповів депутатам, що до проекту порядку денного сесії  включено  18  питань, але в ході підготовки до сесії виникла необхідність  включити до порядку денного сесії,а саме а саме:  

- до питання № 11   «Земельні питання»   питання    з   №  11.1  по    11. 26 ;

- до питання № 13 «Про  затвердження розпоряджень Вовчанського міського голови, виданих у міжсесійний період з 23 грудня 2016 року  по 27  січня 2017  року» питання з № 13.1   по  №  13. 3;

- до  розділу «Різне» питання з  № 18.1 по 18.7,  як  соціально - важливі та

невідкладні.                         

Відкритим голосуванням встановлено:

                                                 ЗА проголосувало 4  (   чотири )

                                                 ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                                                Утримались від голосування 0 (нуль)

Вирішили:  Підтримати проект порядку денного    сесії    із запропонованими змінами та доповненнями  та рекомендувати міському  голові  винести даний  порядок денний  на розгляд    чергової   сесії  Вовчанської  міської ради.

 Слухали: 1. Про внесення змін до Положення про плату за землю у місті Вовчанську та селі Плетенівка Вовчанського району Харківської області на 2017 рік.

Виступили: Катасонова Людмила Миколаївна начальник відділу бухгалтерського обліку  та господарської діяльності Вовчанської  міської  ради,

 яка доповіла   членам комісії, що  необхідність внесення змін до цього   Положення  виникла тому, що набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» та проінформувала у чому конкретно ці зміни полягають.

                    Відкритим голосуванням встановлено:

                     ЗА проголосувало   4  (  чотири  )

                    ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)                                                                                Утримались від голосування 0 (нуль)

                                                                                        

Вирішили:   Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести    це питання  на розгляд   чергової сесії Вовчанської міської ради.                                                                           Слухали:2.Про затвердження Порядку справляння єдиного податку суб’єктами господарювання, які застосовують спрощену систему

Виступили: Катасонова Людмила Миколаївна –начальник відділу бухгалтерського обліку  та господарської діяльності Вовчанської  міської  ради, яка доповіла   членам комісії, чому виникла необхідність  розгляду даного питання та  ознайомила членів комісії з основними положеннями даного Порядку.                                                                                                                 

 Шевченко В.С.- міський голова проінформував депутатів, що на адресу міської ради надійшло звернення від підприємців міста в якому вони просять зменшити, запропоновану міською радою,у проекті рішення з даного питання, фіксовану ставку єдиного  податку  для платників ІІ групи з 20 % до 10 % . Також, Володимир Сергійович повідомив депутатів, що на  попередніх засіданнях постійних комісій депутат Кулаков І.В.  сказав, що він вважає,що зменшивши таким чином  ставку податку ми поставимо в нерівні умови платників І групи – у яких  доходи до 300 тис. грн.., і сплачувати вони будуть 160 грн. і ІІ групи у яких доходи до 1,5 млн.грн., а сплачували вони будуть лише 320 грн.  тому він запропонував зменшити дану ставку податку до                      15%.                                                                                                                                 

                     Відкритим голосуванням встановлено:

                     ЗА проголосувало   4 (чотири )

                    ПРОТИ проголосувало   0 (нуль)

                    Утримались від голосування   0 ( нуль )                     

Вирішили: Внести зміни до Порядку справляння єдиного податку суб’єктами господарювання, які застосовують спрощену систему, змінивши фіксовану ставку єдиного  податку  для платників ІІ групи з 20 % до 10 %  та рекомендувати міському голові  винести дане питання на розгляд   чергової сесії Вовчанської міської ради.

Слухали: 3.Про затвердження Порядку справляння транспортного податку на 2017 рік.

Виступили: Катасонова Л. М. начальник відділу бухгалтерського обліку  та господарської діяльності Вовчанської  міської  ради,яка доповіла   членам комісії, чому виникла необхідність  розгляду даного питання та  ознайомила членів комісії з основними положеннями даного Порядку

                     Відкритим голосуванням встановлено:

                     ЗА проголосувало 4  ( чотири  )

                    ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                    Утримались від голосування 0 (нуль

Вирішили:    Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести його  на розгляд   чергової сесії Вовчанської міської ради.

Слухали: 4. Про затвердження Положення про механізм справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2017 рік.

Виступили: Катасонова Людмила Миколаївна начальник відділу бухгалтерського обліку  та господарської діяльності Вовчанської  міської  ради,

 яка доповіла   членам комісії, чому виникла необхідність  розгляду даного питання та  ознайомила членів комісії з основними положеннями   механізму справляння  даного податку

                     Відкритим голосуванням встановлено:

                     ЗА проголосувало    4   (   чотири )

                    ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                    Утримались від голосування    0 ( нуль )                                                    

Вирішили:  Рекомендувати міському голові  винести   дане питання   на розгляд   чергової сесії Вовчанської міської ради  та  поставити на голосування 2 проекти рішень : підготовлений міською радою та зі змінами, запропонованими  депутатом.

Слухали: 5.Про затвердження Положення про порядок справляння збору за місця для паркування транспортних засобів на 2017 рік.

Виступили: Катасонова Людмила Миколаївнаначальник відділу бухгалтерського обліку  та господарської діяльності Вовчанської  міської  ради,

 яка доповіла   членам комісії, чому виникла необхідність  розгляду даного питання та  ознайомила членів комісії з основними положеннями    порядку справляння  даного податку

                     Відкритим голосуванням встановлено:

                     ЗА проголосувало  4  ( чотири )

                    ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                    Утримались від голосування 0 (нуль

Вирішили:Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести його  на розгляд   чергової сесії Вовчанської міської ради.

Слухали: 6. Про скасування рішень Вовчанської міської ради щодо акцизного податку.

 Виступили:Катасонова Л.М.,яка доповіла депутатам, що попередні рішення міської ради з даного питання підлягають скасуванню  у відповідності до змін, внесених до Податкового кодексу України

Відкритим  голосуванням       встановлено:

                     ЗА проголосувало  4  ( чотири  )

                    ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                    Утримались від голосування 0 (нуль

                     

Вирішили:   Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести  його  на розгляд   чергової сесії Вовчанської міської ради.

Слухали: 7. Про внесення змін до штатного розпису Вовчанського відділу благоустрою міста з 1 січня 2017 року.

Виступили: Катасонова Л.М.,яка доповіла депутатам, що  необхідність  внесення змін до даного штатного  розпису викликана набранням чинності  Постанови КМ України «Про оплату праці установ,закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» та Закону України «Про внесення змін до деяких  законодавчих актів України  »

Відкритим  голосуванням       встановлено:

                     ЗА проголосувало    4 (чотири  )

                    ПРОТИ проголосувало       0 (нуль)

                    Утримались від голосування   0 (нуль

                     

Вирішили:   Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести  його  на розгляд   чергової сесії Вовчанської міської ради.

Слухали: 8. Про внесення змін до штатного розпису Вовчанської міської ради VII скликання з 1 січня 2017 року.

 Виступили: Катасонова Л.М.,яка доповіла членам  комісії, що  необхідність  внесення змін до штатного   розпису міської ради  викликана набранням чинності  Постанови КМ України «Про оплату праці установ,закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» та Закону України «Про внесення змін до деяких  законодавчих актів України  ».

 

Відкритим  голосуванням       встановлено:

                     ЗА проголосувало 4 (  чотири )

                    ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                    Утримались від голосування 0 (нуль

                     

Вирішили:   Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести   його  на розгляд   чергової   сесії   Вовчанської міської ради.

Слухали: 9. Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.

Виступили: Катасонова Л.М.,яка доповіла членам  комісії  про основні  зміни, які пропонується внести до міського бюджету та на які цілі

Депутат Василевич П.А. уточнив чи передбачено кошти на  виконання робіт по очистці канав .

Відкритим  голосуванням       встановлено:

 

                     ЗА проголосувало                    4  (   чотири )

                    ПРОТИ проголосувало               0 (нуль)

                    Утримались від голосування      0 ( нуль )

Вирішили:   Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести   його  на розгляд   чергової   сесії   Вовчанської міської ради.

Слухали: 10. Про внесення змін до Регламенту  Вовчанської міської ради VII  скликання.

Виступили: Хайло Н.А.,яка доповіла членам  комісії   чим викликана необхідність внесення запропонованих змін  до Регламенту та назвала їх перелік.

Відкритим  голосуванням       встановлено:

                     ЗА проголосувало   4 (  чотири )

                    ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                    Утримались від голосування 0 (нуль

                     

Вирішили:Підтримати проект рішення з даного питання та  рекомендувати міському голові  винести   це питання   на розгляд   чергової   сесії   Вовчанської міської ради .

 Слухали:11. Земельні питання

Виступили: Бондаренко Л.М.,яка доповіла членам  комісії, що   в порядку денному це питання з 11.1 по 11.26.  та  ознайомила  членів комісії   зі змістом кожного земельного питання окремо і голосування проводилося по кожному питанню окремо. Депутати одностайно підтримали всі проекти рішень.

                    Відкритим  голосуванням       встановлено:

 

                     ЗА проголосувало 4 ( чотири  )

                    ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                    Утримались від голосування 0 (нуль

Вирішили:Підтримати проект рішення з даного питання та  рекомендувати міському голові  винести   це питання   на розгляд   чергової   сесії   Вовчанської міської ради .

Слухали: 12.Про затвердження  рішень виконавчого комітету Вовчанської міської ради VІІ скликання, виданих у міжсесійний період з  23 грудня 2016 року по 27 січня  2017 року.

Виступили: Мурашко А.С.., яка ознайомила  членів комісії   із  переліком та змістом рішень виконавчого комітету Вовчанської міської ради VІІ скликання, виданих у міжсесійний період з   23 грудня  2016 року  по 27 січня 2017 року..

                  Відкритим голосуванням встановлено:

                     ЗА проголосувало     4  ( чотири )

                    ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                    Утримались від голосування 0 (нуль

     Вирішили:Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести дане питання на   розгляд    сесії  міської ради.

  Слухали: 13. Про затвердження розпоряджень Вовчанського міського голови,  виданих у міжсесійний період   з    23 грудня  2016 року   по  27 січня  2017 року.

Виступили: Мурашко А.С.., яка звернула увагу депутатів,що в проекті порядку денного це питання розділено на підпитання 13.1- 13.3 та  ознайомила  членів комісії   із  переліком та змістом розпоряджень Вовчанського міського голови,  виданих у міжсесійний період з 23 грудня 2016 року по 27 січня 2017 року .

        Відкритим  голосуванням встановлено:

         ЗА проголосувало    4  ( чотири  )                                                                                 ПРОТИ проголосувало   0 (нуль)

         Утримались від голосування  0 (нуль)

Вирішили:   Підтримати проекти  рішень  з даного питання  та рекомендувати міському голові  винести дані питання на розгляд  чергової  сесії Вовчанської міської ради

Слухали: 14.Про  внесення змін до  рішення ІІ (позачергової) сесії І пленерне засідання VІІ скликання  від 10.12.2015 року № 5- VІІ «Про затвердження    складу постійних депутатських комісій  Вовчанської  міської  ради  VІІ скликання».

Виступили: Дудка Л.І., яка проінформувала депутатів,що у зв’язку з тим, що повноваження депутата міської ради Зарубіна І.В. достроково припинені  та визнані, відповідно до Постанови міської виборчої комісії,  повноваження  депутата Черкас Н.В., необхідно  внести зміни до складу постійної комісії з питань економічного і соціального розвитку міста, соціального захисту, медичного обслуговування населення, з гуманітарних питань, питань молодіжної політики та спорту, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями     Вовчанської міської ради VII скликання, а саме ввести до складу цієї комісії Черкас Н.В. та вивести Зарубіна І.В.

 

Відкритим  голосуванням       встановлено:

                     ЗА проголосувало    4 (  чотири )

                    ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                    Утримались від голосування 0 (нуль

                     

Вирішили:   Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести   його  на розгляд   чергової   сесії   Вовчанської міської ради.

Слухали: 15.Про  затвердження  Протоколу постійної депутатської комісії з питань економічного і соціального розвитку міста, соціального захисту, медичного обслуговування населення, з гуманітарних питань, питань молодіжної політики та спорту, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями Вовчанської міської ради VIІ  скликання.

Виступили: Дудка Л.І., яка проінформувала депутатів,що  25.01.17 року відбулося  організаційне  засідання  цієї  постійної комісії  стосовно перевиборів керівного складу комісії, викликаних  достроковим  припиненням  повноважень Зарубіна І.В., який очолював цю комісію про, що складено Протокол № 17, який і запропоновано для затвердження.

Відкритим  голосуванням       встановлено:

                     ЗА проголосувало    4 ( чотири )

                    ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                    Утримались від голосування 0 (нуль

                     

Вирішили:   Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести   його  на розгляд   чергової   сесії   Вовчанської міської ради.

Слухали: 16.Про внесення змін до рішення ІІ (позачергової) сесії І пленарне засідання VІІ  скликання від 10.12.2015 року № 6-VІІ «Про закріплення депутатів Вовчанської міської ради УІІ скликання за  виборчими  округами».

Виступили: Дудка Л.І., яка проінформувала депутатів,що у зв’язку з тим, що повноваження депутата міської ради Зарубіна І.В. достроково припинені  та визнані, відповідно до Постанови міської виборчої комісії,  повноваження  депутата Черкас Н.В., необхідно  внести зміни  до  цього рішення.

Відкритим  голосуванням       встановлено:

                     ЗА проголосувало   4 (  чотири )

                    ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                    Утримались від голосування 0 (нуль

                     

Вирішили:   Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести   його  на розгляд   чергової   сесії   Вовчанської міської ради.

Слухали: 17.Про план роботи Вовчанської міської ради VIІ скликання на 2017 рік.

Виступили: Дудка Л.І., яка проінформувала депутатів,що у  відповідності до чинного законодавства України та з метою організованого  проведення  Вовчанською міською радою основних заходів у 2017 році, міською радою підготовлено проект плану роботи ради на рік, з урахуванням пропозицій депутатів та вимог законодавства.

Відкритим  голосуванням       встановлено:

                     ЗА проголосувало   4 (   чотири )

                    ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                    Утримались від голосування 0 (нуль

                     

Вирішили:   Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести   його  на розгляд   чергової   сесії   Вовчанської міської ради.

 

Слухали: 18.1.Про прийняття до комунальної власності Вовчанської територіальної громади  водогону  центрального водопостачання.

Виступили: Шевченко В.С., який  проінформував  депутатів,що дане питання винесено на розгляд депутатів  з метою  впорядкування мереж міського водогону та у відповідності до звернення керівника  кооперативу «Родник»

Позитивне вирішення цього питання дасть змогу КП «Вовчанськ» надавати мешканцям міста більш якісні послуги.

Відкритим  голосуванням       встановлено:

                     ЗА проголосувало    4 (  чотири )

                    ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                    Утримались від голосування 0 (нуль

                     

Вирішили:   Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести   його  на розгляд   чергової   сесії   Вовчанської міської ради.

Слухали: 18.2.Про передачу на баланс комунальному підприємству «Вовчанськ» основних засобів.

Виступили: Катасонова Л.М., яка ознайомила депутатів з переліком основних засобів, які були останнім часом придбані за рахунок міського бюджету та які пропонується передати на баланс та обслуговування в КП «Вовчанськ»

Відкритим  голосуванням       встановлено:

                     ЗА проголосувало  4   (  чотири )

                    ПРОТИ проголосувало       0 (нуль)

                    Утримались від голосування      0 (нуль

                     

Вирішили:   Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести   його  на розгляд   чергової   сесії   Вовчанської міської ради.

Слухали: 18.3 Про  внесення змін до рішення ІХ сесії VІІ скликання № 6.9 – VІІ від 03.06.2016 року «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів на території Вовчанської міської ради, Харківської області та складу конкурсної комісії з питань організації та проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів»

Виступили: Федутенко А.В., яка доповіла депутатам чим викликана необхідність розгляду даного питання та  ознайомила  їх  з переліком  змін, які пропонується внести до даного рішення

Відкритим  голосуванням       встановлено:

                     ЗА проголосувало      4 (  чотири   )

                    ПРОТИ проголосувало     0 (нуль)

                    Утримались від голосування      0 (нуль

                     

Вирішили:   Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести   його  на розгляд   чергової   сесії   Вовчанської міської ради.

Слухали: 18.4.Про затвердження Порядку проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення (збирання, зберігання, перевезення) твердих побутових відходів на території Вовчанської міської ради Харківської області та складу конкурсної комісії з питань організації та проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з  вивезення (збирання, зберігання, перевезення) твердих побутових відходів.

Виступили:  Федутенко А.В., яка доповіла депутатам чим викликана необхідність розгляду даного питання та  ознайомила  їх  з основними  положеннями цього Порядку.

Відкритим  голосуванням       встановлено

:

                     ЗА проголосувало    4   (   чотири )

                    ПРОТИ проголосувало   0 (нуль)

                    Утримались від голосування   0 (нуль

                     

Вирішили:   Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести   його  на розгляд   чергової   сесії   Вовчанської міської ради.

 

Слухали: 18.5. Про затвердження  договору на передачу іншої субвенції районному бюджету на 2017 рік

Виступили:  Катасонова Л.М., яка доповіла депутатам , що даним договором передбачено передачу іншої субвенції районному бюджету на вирішення гострої проблеми, яка довгі роки не вирішувалася, а саме ремонт флюорографа у ЦРЛ

Відкритим  голосуванням       встановлено:

                     ЗА проголосувало    4 (   чотири )

                    ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                    Утримались від голосування 0 (нуль

                     

Вирішили:   Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести   його  на розгляд   чергової   сесії   Вовчанської міської ради.

 

Слухали: 18.6.Про затвердження  міської Програми  «Безоплатне перевезення  учнів шкіл міста  Вовчанська»  на 2017 рік

Виступили: Шевченко В.С., який  проінформував депутатів, що на жаль з 01.01.17 року перевізник відмовився  благодійно підвозити   учнів міста  до шкіл і тому міською радою   розроблено і пропонується  на розгляд Програма по безоплатному підвезення школярів   у 2017 році та закладено кошти на  його  відшкодування.

Відкритим  голосуванням       встановлено:

                     ЗА проголосувало     4   (    чотири )

                    ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                    Утримались від голосування 0 (нуль

                     

Вирішили:   Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести   його  на розгляд   чергової   сесії   Вовчанської міської ради.

 

Слухали: 18.7. Про затвердження  договору на передачу іншої субвенції районному бюджету на 2017 рік

Виступили:  Катасонова Л.М., яка доповіла депутатам , що даним договором передбачено передачу іншої субвенції районному бюджету на вирішення гострої проблеми, а саме  харчування учнів 1- 4 класів загальноосвітніх шкіл міста

Відкритим  голосуванням       встановлено:

                     ЗА проголосувало        4  ( чотири )

                    ПРОТИ проголосувало        0 (нуль)

                    Утримались від голосування      0 (нуль

                     

Вирішили:   Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести   його  на розгляд   чергової   сесії   Вовчанської міської ради.

 

 

Голова   постійної   комісії                                                    В.В. Козлова

Секретар постійної комісії                                                   П.А. Василевич