Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Протокол №17 від 21.12.2016 року

П Р О Т О К О Л № 17

Засідання комісії з питань  засідання комісії з  питань бюджету   Вовчанської міської ради VII скликання

 

м. Вовчанськ                                                                    Зал засідань Вовчанської

                                                                                                          районної  ради

Від   21 грудня 2016 року

 

Усього членів комісії: 5 депутатів.

Присутні на засіданні члени комісії:3 Козлова В.В., Рожнов О.І., Донецький С.І.

 Відсутні : 2 –Кучеренко О.Ю. Василевич П.А.

Присутні на засіданні: Шевченко В.С. -   Вовчанський  міський голова,  Дудка Л.І.- секретар  міської ради,  заступники міського голови Шабельник В.М., Бондаренко Л.М., Катасонова Л.М.- завідуюча відділом бух. обліку та господарської діяльності міської ради  ,  спеціалісти  міської ради                  Глущенко Я.А. та Хайло Н.А.

 Засідання проводилося спільно з постійними    комісіями   з питань   земельних відносин, охорони навколишнього середовища, природних  ресурсів  та з  питань законності , правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування Вовчанської міської ради VII скликання

Головуючий:   Григорян З.С.-- голова постійної комісії з питань   земельних відносин, охорони навколишнього середовища, природних  ресурсів міської ради.

Слухали: Про порядок денний  XIX  сесії   Вовчанської міської ради

 Виступили: Григорян З.С.який  доповів депутатам, що до проекту порядку денного   включено  23  питання, але в ході підготовки до сесії виникла необхідність  включити до порядку денного сесії,а саме - до питання №19«Про передачу трансфертів районному бюджету на 2017 рік»питання з № 19.1 по 19.6,   - до питання № 20«Земельні питання»питання з№20.1по20.32.До питання«Про  затвердження розпоряджень Вовчанського міського голови, виданих у міжсесійний період з 25 листопада по 23 грудня 2016 року» питання з № 22.1 по № 22.4 та  до   розділу «Різне» питання   №23.1,як соціально-важливі та невідкладні.                                                                 

                       Відкритим голосуванням встановлено:

            ЗА проголосувало     3   (   три )

            ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

            Утримались від голосування 0 (нуль)

            Вирішили:  Підтримати проект порядку денного    сесії    із запропонованими змінами та доповненнями  та рекомендувати міському  голові  винести даний  порядок денний  на розгляд    чергової   сесії  Вовчанської  міської ради.

 Слухали: «Про внесення змін до рішення ХІ сесії Вовчанської міської ради VIІ скликання № 8.3-VIІ від 08.07.2016 року «Про затвердження порядку відшкодування витрат на пільгове перевезення окремих категорій громадян у міському транспорті загального користування».

Виступили: Шабельник В.М., який доповів  членам комісії, що  необхідність внесення змін до цього рішення сесії виникла тому, що нарешті  перевізник визначився з механізмом  звітування перед міською радою за використані кошти міського бюджету і щоб він запрацював необхідно внести відповідні зміни до рішення сесії.

                    Відкритим голосуванням встановлено:

                     ЗА проголосувало     3  (  три )

                       ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                       Утримались від голосування 0 (нуль

                     

Вирішили:   Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести    це питання  на розгляд   чергової сесії Вовчанської міської ради.

Слухали: «Про затвердження акту прийому-передачі нерухомого, рухомого майна та основних засобів комунального підприємства «Вовчанські очисні споруди» до комунального підприємства «Вовчанськ»

Виступили: Шабельник В.М., який доповів  членам комісії, що  затвердження акту прийому-передачі нерухомого, рухомого майна та основних засобів комунального підприємства «Вовчанські очисні споруди» до комунального підприємства «Вовчанськ» це заключний етап у процесі  формування та  наповнення основними засобами КП «Вовчанськ»

                    Відкритим голосуванням встановлено:

                     ЗА проголосувало    3  (  три  )

                       ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                       Утримались від голосування 0 (нуль

                     

Вирішили:   Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести дане питання на розгляд   чергової сесії Вовчанської міської ради.

Слухали: Про затвердження акту прийому-передачі нерухомого, рухомого майна та основних засобів Вовчанського відділу благоустрою  міста до комунального підприємства «Вовчанськ».

 Виступили: Шабельник В.М., який доповів  членам комісії, що  затвердження акту прийому-передачі нерухомого, рухомого майна та основних засобів Вовчанського відділу благоустрою  міста  до комунального підприємства «Вовчанськ» це заключний етап у процесі  формування та  наповнення основними засобами КП «Вовчанськ», яке буде  займатися і питаннями благоустрою міста.

                    Відкритим голосуванням встановлено:

                     ЗА проголосувало 3   (  три  )

                       ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                       Утримались від голосування 0 (нуль

                     

Вирішили:   Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести його  на розгляд   чергової сесії Вовчанської міської ради.

Слухали: Про затвердження переліку комунального майна Вовчанської територіальної громади станом на 01.01.2017 року.

Виступили: Шабельник В.М., який доповів  членам комісії, що з метою  приведення до чинного законодавства питання утримання комунального майна Вовчанської територіальної громади, було    проінвентаризовано та підготовлено  для затвердження депутатами відповідний  перелік з яким  він і ознайомив депутатів.

                    Відкритим голосуванням встановлено:

                     ЗА проголосувало 3(    три  )

                       ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                       Утримались від голосування 0 (нуль

                    

Вирішили:   Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести дане питання   на розгляд   чергової сесії Вовчанської міської ради.

Слухали: Про затвердження культурно-мистецьких заходів на 2017 рік.

Виступили: Катасонова Л.М.,яка ознайомила членів   комісії з переліком  культурно  - мистецьких заходів, які міською радою пропонується провести у  2017 році

Шевченко В.С., який повідомив, що в ході підготовки до сесії  депутати Сукачов Ю.О.,Сукачов М.Ю., Шепеленко Н.В., Самойленко В.М. звернулися до міської ради з колективним депутатським зверненням у якому  пропонують   виділити на фінансування культурно – мистецьких заходів не 100, а 50 тис. грн.

В ході обговорення депутати запропонували на сесії поставити на голосування 2 пропозиції, а саме проект рішення, підготовлений міською радою та пропозицію групи депутатів

Відкритим  голосуванням       встановлено:

                     ЗА проголосувало     3 (три )

                       ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                       Утримались від голосування 0 (нуль

                    

Вирішили:   рекомендувати міському голові  винести  це питання   на розгляд   чергової сесії Вовчанської міської ради на сесії поставити на голосування 2 пропозиції, а саме проект рішення, підготовлений міською радою та пропозицію групи депутатів

Слухали: Про затвердження Програми «Проведення громадських робіт на території  Вовчанської міської ради»на 2017 рік.

 Виступили:Катасонова Л.М.,яка ознайомила членів комісії з цілями і метою цієї Програми, а також  доповіла членам комісії про  розмір фінансування та види робіт.

Відкритим  голосуванням       встановлено:

                     ЗА проголосувало  3 ( три)

                       ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                       Утримались від голосування 0 (нуль

                     

Вирішили:   Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести  його  на розгляд   чергової сесії Вовчанської міської ради.

Слухали: Про  затвердження Природоохоронної програми на 2017 рік.

Виступили:  Катасонова Л.М.,яка  ознайомила членів комісії з основними положеннями цієї  Програми та необхідним розміром коштів для її фінансування                                                                                                                 Шевченко В. С. проінформував депутатів, що  ході підготовки до сесії  депутати Сукачов Сукачов М.Ю., Шепеленко Н.В., Самойленко В.М. звернулися з пропозицією зменшити обсяг фінансування цієї Програми   до 125 тис.грн., зменшивши при цьому видатки на заходи по екологічному зберіганню та переробці твердих побутових відходів на міському сміттєзвалищі, озеленення території міста, придбання  контейнерів для твердих побутових відходів.

В ході обговорення депутати запропонували на сесії поставити на голосування 2 пропозиції, а саме проект рішення, підготовлений міською радою та пропозицію групи депутатів

Відкритим  голосуванням       встановлено:

                     ЗА проголосувало 3   (три )

                       ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                       Утримались від голосування 0 (нуль

                     

Вирішили:   рекомендувати міському голові  винести дане  питання   на розгляд   чергової сесії Вовчанської міської ради на сесії поставити на голосування 2 пропозиції, а саме проект рішення, підготовлений міською радою та пропозицію групи депутатів.

 Слухали: Про затвердження програми «Використання коштів                                   резервного фонду міського бюджету» на 2017 рік.

Виступили: Катасонова Л.М.,яка доповіла членам  комісії  про основні положення  цієї програми  та ознайомила з розмірами її фінансування.

Відкритим  голосуванням       встановлено:

                     ЗА проголосувало 3 ( три )

                       ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                       Утримались від голосування 0 (нуль

                     

Вирішили:   Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести   його  на розгляд   чергової   сесії   Вовчанської міської ради.

Слухали: Про  затвердження Програми «Соціальний захист та соціальне забезпечення населення м. Вовчанська на 2017 рік».

Виступили: Катасонова Л.М.,яка доповіла членам  комісії  про основні положення  цієї програми  та ознайомила з розмірами фінансування на її реалізацію.

Відкритим  голосуванням       встановлено:

                     ЗА проголосувало 3  ( три   )

                       ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                       Утримались від голосування 0 (нуль

                     

Вирішили:   Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести   його  на розгляд   чергової   сесії   Вовчанської міської ради.

Слухали: Про внесення   доповнень до  Програми розвитку фізичної культури і спорту у місті Вовчанськ, Харківської області на 2016-2020 роки.

Виступили: Катасонова Л.М.,яка доповіла членам  комісії  про основні положення  цієї програми та в чому полягають доповнення, які пропонується внести  та ознайомила з розмірами фінансування на її реалізацію.

Шевченко В.С. проінформував депутатів,що в ході підготовки до сесії  депутати         Сукачов Ю.О.,Сукачов М.Ю., Шепеленко Н.В., Самойленко В.М. звернулися з пропозицією передбачити  на фінансування цієї Програми не 100, як пропонується у проекті рішення, а  70 тис. грн.В ході обговорення депутати запропонували на сесії поставити на голосування 2 пропозиції, а саме проект рішення, підготовлений міською радою та пропозицію групи депутатів

Відкритим  голосуванням       встановлено:

                     ЗА проголосувало 3(  три )

                       ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                       Утримались від голосування 0 (нуль

                     

Вирішили: рекомендувати міському голові  винести   це питання   на розгляд   чергової   сесії   Вовчанської міської ради на сесії поставити на голосування 2 пропозиції, а саме проект рішення, підготовлений міською радою та пропозицію групи депутатів.

 Слухали: Про внесення змін до Програми поводження з безпритульними та домашніми тваринами в місті Вовчанську на 2016-2022 роки.

Виступили: Катасонова Л.М.,яка доповіла членам  комісії  про основні положення  цієї програми  та змінами, які пропонується до неї внести також, ознайомила з розмірами фінансування на її реалізацію.

Шевченко В.С. проінформував депутатів,що в ході підготовки до сесії  депутати         Сукачов Ю.О.,Сукачов М.Ю., Шепеленко Н.В., Самойленко В.М. звернулися з пропозицією зменшити обсяг фінансування цієї Програми з 50   до 30 тис.грн.В ході обговорення депутати запропонували на сесії поставити на голосування 2 пропозиції, а саме проект рішення, підготовлений міською радою та пропозицію групи депутатів

Відкритим  голосуванням       встановлено:

                     ЗА проголосувало 3 (три)

                       ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                       Утримались від голосування 0 (нуль

                   

Вирішили: рекомендувати міському голові  винести   це питання   на розгляд   чергової   сесії   Вовчанської міської ради на сесії поставити на голосування 2 пропозиції, а саме проект рішення, підготовлений міською радою та пропозицію групи депутатів.

 Слухали: Про затвердження Положення про плату за землю у місті Вовчанську та селі Плетенівка Вовчанського району  Харківської області на 2017 рік.

 Виступили: Бондаренко Л.М.,яка ознайомила членів   комісії  із  змістом Положення та доповіла чим викликана необхідність розгляду даного питання на сесії. 

Відкритим  голосуванням       встановлено:

                     ЗА проголосувало 3(  три)

                       ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                       Утримались від голосування 0 (нуль

                     

Вирішили:   Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести   його  на розгляд   чергової   сесії   Вовчанської міської ради.

 Слухали: Про затвердження структури та чисельності апарату Вовчанської міської ради VII скликання та її виконавчого комітету з 1 січня 2017 року.

Виступили: Катасонова Л.М.,яка ознайомила членів   комісії  з структурою та чисельністю апарату Вовчанської міської ради VII скликання та її виконавчого комітету, які пропонуються  до затвердження  з 1 січня 2017 року.

Відкритим  голосуванням       встановлено:

                     ЗА проголосувало 3( три)

                       ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                       Утримались від голосування 0 (нуль

                     

Вирішили:   Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести   його  на розгляд   чергової   сесії   Вовчанської міської ради.

Слухали: Про затвердження штатного розписуВовчанськоїміської ради VII скликання з 1 січня 2017 року.

 

Виступили: Катасонова Л.М.,яка ознайомила членів   комісії  з структурою та чисельністю апарату Вовчанської міської ради VII скликання та її виконавчого комітету, які пропонуються  до затвердження  з 1 січня 2017 року.

Відкритим  голосуванням       встановлено:

                     ЗА проголосувало 3(три)

                       ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                       Утримались від голосування 0 (нуль

                     

Вирішили:   Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести   його  на розгляд   чергової   сесії   Вовчанської міської ради.

Слухали: Про створення депутатського фонду Вовчанської міської ради на 2017 рік. 

Виступили: Шевченко В.С., який проінформував депутатів, що до  порядку денного сесії це питання включено за пропозицією депутата міської ради Василевича П.А., який підготував проект рішення та підготував відповідну Програму, але в ході вивчення цих матеріалів  було  виявлено  ряд серйозних недоліків, які потребують доопрацювання.

Відкритим  голосуванням       встановлено:

                     ЗА проголосувало 3(три)

                       ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                       Утримались від голосування   0 (нуль )

                    

Вирішили:   рекомендувати міському голові  винести   це питання   на розгляд   чергової   сесії   Вовчанської міської ради.

Слухали: Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку міста Вовчанська на 2016-2022 роки.

Виступили: Шевченко В.С., який  ознайомив депутатів з основними  змінами, які пропонується внести до Програми, доповнивши її розділом  запланованих

заходів   на 2017 рік та обсягами фінансування необхідного для їх реалізації.

                    Відкритим  голосуванням       встановлено:

 

                     ЗА проголосувало 3(три)

                       ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                       Утримались від голосування 0 (нуль

          

Вирішили: Підтримати проект рішення з даного питання та  рекомендувати міському голові  винести   це питання   на розгляд   чергової   сесії   Вовчанської міської ради.

Слухали: Про міський бюджет  на 2017 рік.

Виступили: Катасонова Л.М.,яка ознайомила  членів   комісії  з  основними цифрами міського бюджету на  2017 рік.

Шевченко В.С. проінформував депутатів,що в ході підготовки до сесії  депутати         Сукачов Ю.О.,Сукачов М.Ю., Шепеленко Н.В., Самойленко В.М. звернулися з пропозицією  внести ряд змін до проекту міського бюджету.В ході обговорення депутати запропонували на сесії поставити на голосування 2 пропозиції, а саме проект рішення, підготовлений міською радою.

 

Відкритим  голосуванням       встановлено:

                     ЗА проголосувало 3(три)

                       ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                       Утримались від голосування 0 (нуль

                     

Вирішили:   рекомендувати міському голові  винести   його  на розгляд   чергової   сесії   Вовчанської міської ради  на сесії поставити на голосування 2 пропозиції, а саме проект рішення, підготовлений міською радою та пропозицію групи депутатів.

Слухали: Про передачу трансфертів районному бюджету на 2017 рік.

Виступили: Катасонова Л.М.,яка доповіла членам    комісії , що в проекті порядку денного це питання з 19.1 по 19.6 та  на  виконання яких районних програм пропонується передати    ці трансферти.

Відкритим  голосуванням       встановлено:

                     ЗА проголосувало 3(три)

                       ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                       Утримались від голосування 0 (нуль

                    

Вирішили:   Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести   його  на розгляд   чергової   сесії   Вовчанської міської ради.

Слухали: Земельні питання. В  проекті порядку денного це питання з 20.1 по 20.32.

Виступили: Бондаренко Л.М., яка ознайомила  членів комісії   зі змістом кожного земельного питання окремо і голосування проводилося по кожному питанню окремо. Депутати одностайно підтримали всі проекти рішень.

                    Відкритим голосуванням встановлено:

                     ЗА проголосувало   3 (три)

                       ПРОТИ проголосувало   0 (нуль)

                       Утримались від голосування    0 (нуль

                    

Вирішили:  Підтримати проекти  рішень  з даного питання та рекомендувати міському голові   винести  всі земельні   питання на розгляд   чергової   сесії Вовчанської міської ради.

Слухали: Про затвердження  рішень виконавчого комітету Вовчанської міської ради VІІ скликання, виданих у міжсесійний період з  25 листопада  2016 року по 23 грудня  2016 року.

Виступили: Мурашко А.С.., яка ознайомила  членів комісії   із  переліком та змістом рішень виконавчого комітету Вовчанської міської ради VІІ скликання, виданих у міжсесійний період з  25 листопада  2016 року по 23 грудня  2016 року.

                  Відкритим голосуванням встановлено:

                     ЗА проголосувало   3(три)

                       ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                       Утримались від голосування 0 (нуль

     Вирішили:Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести дане питання на   розгляд    сесії  міської ради.

  Слухали: Про затвердження розпоряджень Вовчанського міського голови,  виданих у міжсесійний період   з    25 листопада  2016 року   по  23 грудня 2016 року.

 В проекті порядку денного це питання з 22.1  по  22.4.

Виступили: Мурашко А.С.., яка ознайомила  членів комісії   із  переліком та змістом розпоряджень Вовчанського міського голови,  виданих у міжсесійний період з   25 листопада  2016 року   по  23 грудня 2016 року.

        Відкритим  голосуванням встановлено 

            ЗА проголосувало   3 (три )                                                                                   ПРОТИ проголосувало   0 (нуль)

            Утримались від голосування  0 (нуль)

 

 

Вирішили:   Підтримати проекти  рішень  з даного питання  та рекомендувати міському голові  винести дані питання на розгляд  чергової  сесії Вовчанської міської ради

Слухали: Про продаж  комунального майна Вовчанської територіальної громади.

 Виступили:  Шабельник В.М.,який доповів членам    комісії , що в зв’язку з  тим, що за висновком експертизи  це приміщення    знаходиться  в аварійному стані міська рада вважає нераціональним витрачати кошти на його ремонт і пропонує виставити на продаж  за процедурою передбаченою чинним законодавством.                                                                                             Відкритим  голосуванням       встановлено:

                     ЗА проголосувало 3(три)

                       ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                       Утримались від голосування 0 (нуль

                     

Вирішили:   Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести   його  на розгляд   чергової   сесії   Вовчанської міської ради.

 

 

 

Голова   постійної   комісії                                                    В.В. Козлова