Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Протокол №22 від 24.05.2017 року

   

 

 П Р О Т О К О Л № 22

засідання комісії з питань   земельних відносин, охорони навколишнього середовища, природних  ресурсів та екології   Вовчанської міської ради VII скликання

 

м. Вовчанськ                                                         Зала  засідань Вовчанської

                                                                                         районної  ради

Від   24.05.  2017 року

 

Усього членів комісії: 5 депутатів.

Присутні на засіданні члени комісії:  4 - Соболь В.В., Агеєнко В.В., Григорян З.С., Самойленко В.М

Відсутні : 1 -    Білецький Ю.І     

 

Присутні на засіданні: Вовчанський міський голова – Шевченко В.С., секретар Вовчанської міської ради Дудка Л.І., заступники   Вовчанського міського голови - Бондаренко Л.М.,Шабельник В.М.,  начальник відділу бухгалтерського обліку та господарської діяльності міської ради Катасонова Л.М, провідні спеціалісти  Вовчанської міської ради      Глущенко Я.А., Федутенко А.В.            Засідання комісії проводилося спільно з постійними  депутатськими  комісіями  з питань  бюджету та з  питань законності , правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування Вовчанської міської ради VII скликання

Головуючий:Григорян З.С.-голова постійної комісії з питань   земельних відносин, охорони навколишнього середовища, природних  ресурсів та екології   Вовчанської міської ради VII скликання

Слухали: Про порядок   денний  XXV  сесії   Вовчанської міської ради.              Виступили:Григорян З.С., який  повідомив депутатам, що відповідно до розпорядження міського голови до порядку денного XXV сесії   включено   7  питань

  Але, в ході підготовки  до сесії виникла необхідність  включити до порядку денного  , а саме:

- до питання № 3  «Земельні питання»   питання  з 3.1 по 3.27

- до  розділу «Різне» питання з  № 7.1 по 7.7,  як  соціально - важливі та невідкладні.

Шевченко В.С.-міський голова проінформував депутатів, що на попередньому засіданні профільної комісії з питань   комунальної  власності, житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв’язку, яке відбулося 23.05.17 року пропозиція  про  включення до порядку денного сесії   питань  7.2 «Про продаж  нерухомого комунального майна Вовчанської територіальної громади нежитлових приміщень за адресою: м.Вовчанськ  вул. Короленка 24.»

  та  7.3  «Про продаж  нерухомого комунального майна Вовчанської територіальної громади нежитлових приміщень за адресою: м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13.»

не набрала більшості голосів депутатів, тому  пропонується  до розділу «Різне» включити питання з 7.1 по 7.5

           Відкритим голосуванням встановлено:

           ЗА проголосувало  4   (  чотири )

           ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

           Утримались від голосування 0 (нуль)

Вирішили:  Підтримати проект порядку денного    сесії    із запропонованими змінами та доповненнями  та рекомендувати міському  голові  винести даний  порядок денний  на розгляд    чергової   сесії

міської ради.

Слухали:1.Про затвердження Регламенту виконавчого комітету Вовчанської міської ради.

  Виступили: Мурашко А.С., яка ознайомила депутатів зі змістом проекту Регламенту виконавчого комітету  міської ради

                     Відкритим голосуванням встановлено:

                     ЗА проголосувало  2   (два )

                     ПРОТИ проголосувало 1  (один )  Самойленко В.М.                                                                                 Утримались від голосування  1 (один ) Агеєнко В.В.

                                                                                        

Вирішили: Не рекомендувати міському голові  винести    це питання  на розгляд   чергової сесії Вовчанської міської ради

 .                                                                                                                

  Слухали:2.Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.               Виступили: Катасонова Л.М., яка  ознайомила депутатів  зі змінами, які міською радою пропонується внести до міського бюджету на 2017 рік.

В ході обговорення депутати задали ряд уточнюючих питань, стосовно запропонованих змін.

 

                     Відкритим голосуванням встановлено:

                     ЗА проголосувало  4    (чотири )

                     ПРОТИ проголосувало 0  ( нуль )                                                                                   Утримались від голосування 0 (нуль

                                                                                        

Вирішили: Рекомендувати міському голові  винести    це питання  на розгляд   чергової сесії Вовчанської міської ради

 .                                                                                                              Слухали:3.Земельні питання.

 Виступили: Бондаренко Л.М., яка доповіла членам  комісії, що   в порядку денному це питання з 3.1 по  3.27  та  ознайомила  членів комісії   зі змістом кожного земельного питання окремо і голосування проводилося по кожному питанню окремо:

3.1. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Андрусенко Анжелі Юріївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Орлова, 37 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0646га.  

3.2. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Бабій Ганні Петрівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Черкаська, 53 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі),площею 0,060га.  

3.3. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Власенку Геннадію Юрійовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Черкаська, 3 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0646га.

3.4. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Дудці Людмилі Іванівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Станична,  92 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.  

3.5. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Кір'яновій  Ганні Яковлівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Т.Бульби, 58 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

3.6. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Клименку Миколі Михайловичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Зернова, 72а для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,04га.

3.7. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Кохану Віктору Володимировичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Завгородня, 41 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

3.8. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Кравчук Галині Миколаївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Євгенії Мірошніченко, 62 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

3.9. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Лебеденко Любові Миколаївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Герлегівська, 76 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

3.10. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Поваляєвій Любові Миколаївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Господарська, 72 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

3.11. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Сипку Костянтину Олександровичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, пров. Лісовий, 45а для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

3.12. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Скубак Наталі Миколаївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Селянська, 78 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

3.13. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Сорокіній Ганні Аврамівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Будівників, 1 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0688га.

3.14. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Старосільській Ганні  Андріївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Фонтанна, 77 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0540га.

3.15. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Нефедовій Людмилі Миколаївні, Коновалову Олександру Миколайовичу  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Верхня, 88 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову оренду за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0906 га.

3.16. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Усіку Олександру Миколайовичу,  Кожевнікову Віктору Олексійовичу,  Зінченко Ользі Миколаївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Ігнатьєва, 34  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

3.17. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Шуніній Оксані Анатоліївні, Шуніній Аліні Анатоліївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Завгородня,  3  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

3.18. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Крутько Катерині Антонівні, Крутько Світлані Миколаївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою  м. Вовчанськ, вул. Тараса Бульби,  18  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

3.19. Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою                гр. Сергієнку Сергію Сергійовичу  щодо відведення   земельної ділянки, розташованої за адресою м.  Вовчанськ, вул. Чкалова, 23 для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,10га.

3.20. Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою                гр. Таратушці Сергію Петровичу  щодо відведення   земельної ділянки, розташованої за адресою м.  Вовчанськ, вул. Затишна, 46 для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,072га.

3.21. Про надання дозволу ТОВ «ТЕКСТИЛЬ-ПРОМ-ІНВЕСТ» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка розташована за адресою м. Вовчанськ, вул. Гоголя,  99а  для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості  з подальшою передачею земельної ділянки в оренду за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення (вид угідь - інші землі), площею 0,50га

3.22. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою   щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Голубничій Олександрі Миколаївні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Харківська, 6, площею 0,10га.

3.23. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Невгасим Валентині Федотівні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Чкалова, 84а, площею 0,10га.

3.24. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Страшку Миколі Миколайовичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Герлегівська, 32, площею 0,10га.

3.25. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Рак Марині Юріївні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. О. Досвітнього, 39, площею 0,0841га.

3.26. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Журавель Наталі Миколаївні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Авіаційна, 9, площею 0,040га.

3.27.Про внесення змін до рішення Вовчанської міської ради                             LІ позачергової сесії VІ скликання від  30.01.2014 року № 11.28-VІ           «Про  надання згоди на передачу земельної ділянки у власність   гр. Захарову В.О. для ведення особистого селянського господарства за адресою м. Вовчанськ, вул. Паризької Комуни, 45 та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки», площею 0,0497га.

Депутати одностайно підтримали всі проекти рішень                                        Відкритим голосуванням встановлено:

                     ЗА проголосувало   4 (  чотири )

                       ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                       Утримались від голосування 0 (нуль

 Крім:

3.21. Про надання дозволу ТОВ «ТЕКСТИЛЬ-ПРОМ-ІНВЕСТ» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка розташована за адресою м. Вовчанськ, вул. Гоголя,  99а  для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості  з подальшою передачею земельної ділянки в оренду за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення (вид угідь - інші землі), площею 0,50га

Відкритим  голосуванням       встановлено:

                     ЗА проголосувало    3 (три )

                     ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

               Утримались від голосування  1 (один ) Агеєнко .В.В

Вирішили: Підтримати проекти  рішень  з  усіх земельних питань   та рекомендувати міському голові  винести їх  на розгляд   чергової сесії Вовчанської міської ради.

 

Слухали:4. Про затвердження схеми санітарної очистки території міста Вовчанська та села  Плетенівка.

ВиступилиФедутенко А.В., яка  ознайомила депутатів зі схемою санітарної очистки території міста та села Плетенівка

Депутат Агеєнко В.В. запропонував доповнити запропонований проект схеми переліком  нормативно – правових  документів на основі яких  її було підготовлено та передбачити на схемі додатковий майданчик для збору ТПВ біля місця масового відпочинку містян по вулиці Б.Хмельницького.

                     Відкритим голосуванням встановлено:

                     ЗА проголосувало   4 (  чотири )

                       ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                       Утримались від голосування 0 (нуль

Вирішили: Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести його  на розгляд   чергової сесії Вовчанської міської ради.

Слухали: 5. Про затвердження розпорядження  Вовчанського міського голови,  виданого  у міжсесійний період.

Виступили: Мурашко А.С.,яка ознайомила депутатів зі змістом розпорядження  Вовчанського міського голови,  виданого  у міжсесійний період і яке потребує затвердження на сесі.ї

                     Відкритим голосуванням встановлено:

                     ЗА проголосувало 4 ( чотири )

                       ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                       Утримались від голосування 0 (нуль                                                  Вирішили:  Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести його  на розгляд   чергової сесії Вовчанської міської ради.

 

Слухали: 6. Про проведення звітів депутатів Вовчанської міської ради                       VII скликання перед виборцями                                                                                 Виступили: Дудка Л.І., яка   доповіла депутатам  чому виникла необхідність розгляду та прийняття рішення з даного питання , ознайомила   членів  комісії  з основними положеннями   проекту рішення  та термінами проведення звітів.

 

                     Відкритим голосуванням встановлено:

                     ЗА проголосувало 4 ( чотири )

                       ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                       Утримались від голосування 0 (нуль                                                  Вирішили:  Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести його  на розгляд   чергової сесії Вовчанської міської ради.

 

Слухали: 7. Різне

 

Слухали:7.1.  Про передачу комп’ютерної техніки на баланс КП «Вовчанськ»

 Виступили: Катасонова Л.М., яка   доповіла депутатам  чому виникла необхідність розгляду та прийняття рішення з даного питання та ознайомила   членів  комісії  з основними положеннями   проекту рішення та переліком комп’ютерної техніки, яка підлягає передачі.

                     Відкритим голосуванням встановлено:

                     ЗА проголосувало 4 ( чотири )

                       ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                       Утримались від голосування 0 (нуль                                                  Вирішили:  Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести його  на розгляд   чергової сесії Вовчанської міської ради.

Слухали:7.2.Про дострокове припинення повноважень депутата Вовчанської міської ради  VII скликання Сукачова Марка Юрійовича.                     Виступили: Дудка Л.І., яка   доповіла депутатам  чому виникла необхідність розгляду та прийняття рішення з даного питання та ознайомила   членів  комісії  зі змістом заяви депутата про дострокове складення повноважень за власним бажанням.

                     Відкритим голосуванням встановлено:

                     ЗА проголосувало 4 ( чотири )

                       ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                       Утримались від голосування 0 (нуль                                                  Вирішили:  Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести його  на розгляд   чергової сесії Вовчанської міської ради.

  Слухали:7.3.Про дострокове припинення повноважень депутата Вовчанської міської ради  VII скликання Сукачова Юрія Олександровича.          Виступили: Дудка Л.І., яка   доповіла депутатам  чому виникла необхідність розгляду та прийняття рішення з даного питання та ознайомила   членів  комісії  зі змістом заяви депутата про дострокове складення повноважень за власним бажанням.

                     Відкритим голосуванням встановлено:

                     ЗА проголосувало 4 ( чотири )

                       ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                       Утримались від голосування 0 (нуль                                                  Вирішили:  Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести його  на розгляд   чергової сесії Вовчанської міської ради.

Слухали:  7.4. Про  участь в обласному конкурсі міні – проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє»   у 2017 році.

Виступили: Катасонова Л.М., яка   доповіла депутатам  чому виникла необхідність розгляду та прийняття рішення з даного питання та ознайомила   членів  комісії  з основними положеннями   проекту рішення.

                     Відкритим голосуванням встановлено:

                     ЗА проголосувало 4 ( чотири )

                       ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                       Утримались від голосування 0 (нуль                                                  Вирішили:  Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести його  на розгляд   чергової сесії Вовчанської міської ради.

Слухали:7.5 «Про затвердження переліку обєктів  нерухомого майна, які можуть бути  передані в оренду в 2017 році».                                                       Виступили: Шабельник В.М.,який ознайомив депутатів  із основними положеннями  проекту рішення з даного питання та ознайомив з переліком обєктів  нерухомого майна, які можуть бути  передані в оренду в 2017 році

Відкритим  голосуванням       встановлено:

                       ЗА проголосувало 4 ( чотири )

                       ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                       Утримались від голосування 0 (нуль                                                              

        

Вирішили: Рекомендувати міському голові  винести дане   питання  на розгляд   чергової   сесії   Вовчанської міської ради.

 

 

Після завершення розгляду питань  порядку денного  Шевченко В.С. запропонував  депутатам все ж обговорити  питання «Про продаж  нерухомого комунального майна Вовчанської територіальної громади нежитлових приміщень за адресою: м.Вовчанськ  вул. Короленка 24.»

  та   «Про продаж  нерухомого комунального майна Вовчанської територіальної громади нежитлових приміщень за адресою: м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13.» і доповів депутатам, чому міська рада пропонувала включити їх до порядку денного та  на які цілі планувалося направити отримані в результаті продажу кошти. В ході обговорення депутати запропонували пошукати альтернативні шляхи вирішення проблеми ремонту приміщень, розташованих за адресою вул. Пушкіна,1, без продажу запропонованих нежитлових приміщень по вул. Короленко.

Також, секретар міської ради Дудка Л.І. повідомила депутатам, що в міжсесійний період на адресу міської ради надійшов ряд звернень  депутатів міської ради та установ, які вони пропонують розглянути на засіданнях постійних  комісій  з послідуючим  винесенням на сесію та ознайомила депутатів із змістом цих звернень. Зокрема:

  1. Звернення депутата Василевича П.А. № 20 від 04.05.17 р. та мешканців міста стосовно облаштування місць для  відпочинку на березі річки Вовча

В ході  обговорення депутати запропонували  міській раді провести заходи  по  забезпеченню  місць  відпочинку хоча б  супіщаною сумішшю і ємністями для збору ТПВ та активізувати роботу по оформленню  відповідної  документації  та облаштуванню  міського пляжу.

2.Звернення депутата  Василевича  П.А. №24 від 18.05.2017 р. стосовно  включення до порядку денного чергової сесії питання про внесення змін до міського бюджету та Програми соціально- економічного розвитку та передбачити  у разі перевиконання  міського  бюджету  за І півріччя 2017 року  видатки на :

- збільшення одноразової грошової допомоги учасникам АТО до 3000,00 грн.

- придбання додаткової техніки для КП «Вовчанськ»;

-облаштування тротуару по вул.Авіаційна

- виготовлення  техдокументації на встановлення меж земельних ділянок  центральних парків.

В ході обговорення депутати підтримали пропозицію міського голови щодо взяття на контроль питань, порушених у зверненні та повернутися до їх вирішення по мірі наповнення міського бюджету та виробничої необхідності у додатковому  придбанні техніки для бригади по ремонту доріг.

3.Звернення голови правління ОСББ Вовчанськжитлосервіс» Пащенко І.А. № 75 від 18.05.17 р.  стосовно надання об’єднанню фінансової підтримки для проведення експертизи та технічного огляду пасажирських ліфтів.

В ході обговорення депутати запропонували запросити на сесію керівництво ОСББ та головного бухгалтера з метою надання інформації про фінансовий стан об’єднання  і визначитися  стосовно виділення коштів після їх виступу та відповідей на запитання  депутатів на сесії.

4.Звернення депутата Самойленка В.М. від 10.05.17 р. стосовно подальшої співпраці з територіальними громадами району по вивезенню ними сміття на міське стихійне сміттєзвалище.

В ході обговорення, як  депутати так і автор звернення Самойленко В.М. підтримали пропозицію міського голови, зокрема: комунальному підприємству «Вовчанськ» з 01.01.18 року не перезаключати існуючі договори на вивезення ТПВ з громадами району, зробивши виключення для Червоноармійської Першої громади( для табору «Барвінок»), а з 25.05.17 р. не заключати з громадами  нові договори.

Під час проведення засідання комісії депутат Агеєнко В.В. попрохав розглянути і його звернення( яке він подав під час проведення комісії)  стосовно його зауважень до змісту Договору  про надання послуг з вивезення  твердих побутових відходів, підготованого  КП «Вовчанськ »

Вовчанський міський голова  запропонував направити дане звернення  на розгляд до КП  і в разі  підтвердження вказаних у зверненні недоліків  негайно їх усунути.

 

 

Голова постійної комісії                                  З.С. Григорян

 

Секретар постійної комісії                             В.В. Соболь