Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Протокол № 21 від 19.04.2017 року

П Р О Т О К О Л № 21

засідання комісії з питань   земельних відносин, охорони навколишнього середовища, природних  ресурсів та екології   Вовчанської міської ради VII скликання

 

м. Вовчанськ                                                     Зала  засідань Вовчанської

                                                                                     районної  ради

Від   19.04.  2017 року

 

Усього членів комісії: 5 депутатів.

Присутні на засіданні члени комісії:  4 - Соболь В.В., Агеєнко В.В., Григорян З.С., Самойленко В.М

Відсутні : 1 -    Білецький Ю.І     

 

Присутні на засіданні:Вовчанський міський голова – Шевченко В.С., секретар Вовчанської міської ради Дудка Л.І., заступники   Вовчанського міського голови - Бондаренко Л.М.,Шабельник В.М.,  начальник відділу бухгалтерського обліку та господарської діяльності міської ради Катасонова Л.М, провідні спеціалісти  Вовчанської міської ради      Глущенко Я.А., Бородавка П.М. Засідання комісії проводилося спільно з постійними  депутатськими  комісіями  з питань  бюджету та з  питань законності , правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування Вовчанської міської ради VII скликання

Головуючий:Григорян З.С.-голова постійної комісії з питань   земельних відносин, охорони навколишнього середовища, природних  ресурсів та екології   Вовчанської міської ради VII скликання

Слухали: Про порядок   денний  XXІV  сесії   Вовчанської міської ради Виступили:Григорян З.С., який  повідомив депутатам, що ДО    ПОРЯДКУ     ДЕННОГО  XXІV сесії     було  включено    8 питань.

  Але, в ході підготовки  до сесії виникла необхідність  включити до порядку денного  , а саме

-  до питання № 2  «Земельні питання»   питання  з   №  2.1  по    2.29

- до  розділу «Різне» питання з  № 8.1 по   8.4    ,  як  соціально - важливі та невідкладні.

           Відкритим голосуванням встановлено:

           ЗА проголосувало  4   (  чотири )

          ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

          Утримались від голосування 0 (нуль)

Вирішили:  Підтримати проект порядку денного    сесії    із запропонованими змінами та доповненнями  та рекомендувати міському  голові  винести даний  порядок денний  на розгляд    чергової   сесії

міської ради.  

  Слухали:1.Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.               Виступили: Катасонова Л.М., яка  ознайомила депутатів  зі змінами, які міською радою пропонується внести до міського бюджету на 2017 рік.

В ході обговорення депутати Самойленко В.М.,Агеєнко В.В. Соболь В.В. задали ряд уточнюючих питань, стосовно запропонованих змін, а також депутати Самойленко В.М.,Агеєнко В.В. запропонували виключити із  проекту рішення лімітні призначення на оплату робіт на виготовлення та встановлення  скульптури в міському парку, а ці кошти направити на поточний ремонт доріг,із запропонованих коштів на придбання основних засобів для ФОКу на загальну суму 478, 500,00 грн. залишити 80000, 00 грн. на придбання поломийної машини для ФОКу.

                    Відкритим голосуванням встановлено:

                     ЗА проголосувало  3    (три )

                    ПРОТИ проголосувало 1  (один )                                                                            Утримались від голосування 0 (нуль

                                                                                        

Вирішили: Рекомендувати міському голові  винести    це питання  на розгляд   чергової сесії Вовчанської міської ради зі змінами, запропонованими депутатами, а саме: виключити із  проекту рішення лімітні призначення на оплату робіт на виготовлення та встановлення  скульптури в міському парку, а ці кошти направити на поточний ремонт доріг,із запропонованих коштів на придбання основних засобів для ФОКу на загальну суму 478, 500,00 грн. залишити 80000, 00 грн. на придбання поломийної машини для ФОКу.

 .                                                                                                              Слухали:2.Земельні питання.

 Виступили: Бондаренко Л.М., яка доповіла членам  комісії, що   в порядку денному це питання з 2.1 по  2.29  та  ознайомила  членів комісії   зі змістом кожного земельного питання окремо і голосування проводилося по кожному питанню окремо.

2.1. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Бабенку Сергію Володимировичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Харківська, 44 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

2.2. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації  гр. Коновалову Олександру Вікторовичу щодо встановлення   меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ,   вул. Хлібороба, 58и для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0815га.  

2.3. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Чмалю Олександру Михайловичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Харківська, 87 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0821га.  

2.4. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Казенному Володимиру Юрійовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Ігнатьєва, 2в для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

2.5. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Лащеному Миколі Васильовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Князя Ігоря, 15 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

2.6. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Лялюк Ользі Олександрівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Черкаська, 71а для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0562га.

2.7. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Корляковій Ірині Володимирівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Чкалова, 106 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

2.8. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр.  Комеристій Тетяні Олександрівні, Комеристому Олександру Геннадійовичу  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Сковороди, 3 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у   спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

2.9. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Голос Вікторії Павлівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Пролетарська, 82 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0608га. 

2.10. Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою                гр. Конюхову Сергію Юрійовичу  щодо відведення   земельної ділянки, розташованої за адресою м.  Вовчанськ, вул.  Молодіжна, 46 для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь – забудовані землі), площею 0,06га.

2.11. Про надання  дозволу гр. Василевич Яні Миколаївні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Короленка, 23 для ведення особистого селянського господарства з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – рілля), площею 0,15га.

 

2.12. Про надання дозволу комунальному підприємству «Вовчанськ»  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Кисляківська для будівництва і обслуговування будівель закладів комунального  обслуговування з подальшою передачею земельної ділянки у постійне користування за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь - забудовані землі (кладовища), орієнтовною площею 1,5га.

2.13. Про надання дозволу комунальному підприємству «Вовчанськ»  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Короленка для будівництва і обслуговування будівель закладів комунального  обслуговування з подальшою передачею земельної ділянки у постійне користування за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь - забудовані землі (кладовища), орієнтовною площею 5,9га.

2.14. Про надання дозволу комунальному підприємству «Вовчанськ»  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Обозна для будівництва і обслуговування будівель закладів комунального  обслуговування з подальшою передачею земельної ділянки у постійне користування за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь - забудовані землі (кладовища), орієнтовною площею 2,2га.

2.15. Про надання дозволу комунальному підприємству «Вовчанськ»  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Пролетарська для будівництва і обслуговування будівель закладів комунального  обслуговування з подальшою передачею земельної ділянки у постійне користування за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь - забудовані землі (кладовища), орієнтовною площею 2,3га.

2.16. Про надання дозволу комунальному підприємству «Вовчанськ»  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Станична для будівництва і обслуговування будівель закладів комунального  обслуговування з подальшою передачею земельної ділянки у постійне користування за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь - забудовані землі (кладовища), орієнтовною площею 1,0га.

2.17. Про надання дозволу комунальному підприємству «Вовчанськ»  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Чапліївська для будівництва і обслуговування будівель закладів комунального  обслуговування з подальшою передачею земельної ділянки у постійне користування за рахунок земель житлової та громадської забудови (вид угідь - забудовані землі (кладовища), орієнтовною площею 0,7га.

2.18. Про надання дозволу ТОВ «Укргріненерджи»  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. Стадіонна для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення (вид угідь - інші землі), орієнтовною площею 3,25га.

2.19. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки гр. Степаненку Олегу Михайловичу для  будівництва і обслуговування  індивідуального гаражу за рахунок земель житлової та громадської  забудови  по вул. Гоголя, 28/2, м. Вовчанськ, Харківської області  (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0028га

2.20. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки гр. Демченко Світлані Миколаївні для  будівництва і обслуговування  індивідуального гаражу за рахунок земель житлової та громадської  забудови

по вул. Гоголя, 28/1, м. Вовчанськ, Харківської області  (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0028га.

 

2.21. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Радченку Станіславу Вікторовичу для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Конституції, 5, площею 0,10га.

2.22. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Захарову Миколі Михайловичу  для   ведення особистого селянського господарства за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Короленка, 45, площею 0,0319га.

2.23.   Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки гр. Карапетяну Арі Вардановичу для  будівництва і обслуговування  будівель торгівлі за рахунок земель житлової та громадської  забудови по вул. Соборна, 164а м. Вовчанськ, Харківської області  (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0152га

2.24. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Зозулі Ірині Анатоліївні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:  м. Вовчанськ, пров. Менделєєва, 3, площею 0,060га.

2.25. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Велентеєнко Альоні Миколаївні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Селянська, 39, площею 0,0615га.

2.26. Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Никитенку Володимиру Борисовичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Черкаська, 40, площею 0,0782га.

2.27. Про внесення змін до рішення Вовчанської міської ради                     LХХІ позачергової сесії VІ скликання від 12.06.2015 року № 6.51-VІ           «Про  надання дозволу гр. Тіщенко О.І.  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Богдана Хмельницького, 54 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови», площею 0,10га.

2.28. Про внесення змін до рішення Вовчанської міської ради                     LХХІ позачергової сесії VІ скликання від 12.06.2015 року № 6.52-VІ           «Про  надання дозволу гр. Тіщенко О.І.  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Богдана Хмельницького, 54 для ведення особистого селянського господарства з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови», площею 0,10га.

Відкритим  голосуванням       встановлено:

                     ЗА проголосувало   3(три )

                    ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

              Утримались від голосування  0 (нуль)

 

Вирішили: Рекомендувати міському голові  винести  всі земельні  питання   на розгляд   чергової   сесії   Вовчанської міської ради .

Слухали:3. Про затвердження розпоряджень Вовчанського міського голови,  виданих у міжсесійний період.

Виступили: Катасонова Л.М., яка  ознайомила депутатів  із змістом  розпоряджень міського голови, виданих  у міжсесійний період  та з якою метою вони видавались.

                     Відкритим голосуванням встановлено:

                     ЗА проголосувало   4 (  чотири )

                       ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                       Утримались від голосування 0 (нуль

Вирішили: Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести його  на розгляд   чергової сесії Вовчанської міської ради.

Слухали:4. Про внесення змін до    рішення ІІ (позачергової) сесії І пленарне засідання VІІ скликання  від 10.12.2015 року № 5- VІІ «Про затвердження    складу постійних депутатських комісій Вовчанської  міської  ради  VІІ скликання».

Виступили: Дудка Л.І., яка   доповіла депутатам  чому виникла необхідність розгляду та прийняття рішення з даного питання та ознайомила   членів  комісії  з основними положеннями   проекту рішення.

                     Відкритим голосуванням встановлено:

                     ЗА проголосувало 4 ( чотири )

                       ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                       Утримались від голосування 0 (нуль                                                  Вирішили:  Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести його  на розгляд   чергової сесії Вовчанської міської ради.

Слухали: 5.  Про  затвердження      Протоколу № 20 постійної депутатської комісії з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності, депутатської етики та місцевого самоврядування Вовчанської  міської  ради  VІІ скликання».

 Виступили: Дудка Л.І., яка   доповіла депутатам  чому виникла необхідність розгляду та прийняття рішення з даного питання та ознайомила   членів  комісії  з основними положеннями   проекту рішення та змістом цього  Протоколу засідання комісії.

                     Відкритим голосуванням встановлено:

                     ЗА проголосувало 4 ( чотири )

                       ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                       Утримались від голосування 0 (нуль                                                  Вирішили:  Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести його  на розгляд   чергової сесії Вовчанської міської ради.

Слухали: 6.Про внесення змін до  рішення ІІ (позачергової) сесії І пленарне засідання VІІ  скликання від 10.12.2015 року № 6.7-VІІ «Про закріплення депутатів Вовчанської міської ради VІІ скликання за  виборчими  округами»                        Виступили: Дудка Л.І., яка   доповіла депутатам  чому виникла необхідність розгляду та прийняття рішення з даного питання та ознайомила   членів  комісії  з основними положеннями   проекту рішення.

                     Відкритим голосуванням встановлено:

                     ЗА проголосувало 4 ( чотири )

                       ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                       Утримались від голосування 0 (нуль                                                  Вирішили:  Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести його  на розгляд   чергової сесії Вовчанської міської ради.

 Слухали: 7. Про внесення змін до    рішення ІІІ (позачергової) сесії  VІІ скликання  від 18.12.2015 року № 3- VІІ «Про  утворення Координаційної ради з питань  місцевого самоврядування при голові Вовчанської  міської   ради   та  затвердження Положення про неї».

Виступили: Дудка Л.І., яка   доповіла депутатам  чому виникла необхідність розгляду та прийняття рішення з даного питання та ознайомила   членів  комісії  з основними положеннями   проекту рішення.

                     Відкритим голосуванням встановлено:

                     ЗА проголосувало 4 ( чотири )

                       ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                       Утримались від голосування 0 (нуль                                                  Вирішили:  Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести його  на розгляд   чергової сесії Вовчанської міської ради.

Слухали: 8. Різне.

8.1.Про затвердження « Детального плану території міні – теплоелектростанції Харківська область, м. Вовчанськ, вул. Стадіонна».

Виступили: Бородавка П.М., який ознайомив депутатів  із основними положеннями  містобудівної документації, а саме  детального плану території міні-теплоелектростанції.

Відкритим  голосуванням       встановлено:

                     ЗА проголосувало   2(два )

                       ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                 Утримались від голосування  2 (два) Самойленко В.М.Агеєнко .В.В

        

Вирішили: Не рекомендувати міському голові  винесоти дане   питання  на розгляд   чергової   сесії   Вовчанської міської ради.

Слухали:8.2.Про продаж  нерухомого комунального майна Вовчанської територіальної громади нежитлових приміщень за адресою м.Вовчанськ вул.Короленка24.

Виступили:ШабельникВ.М.,який ознайомив депутатів  із основними положеннями  проекту рішення з даного питання та доповів чим викликано винесення на розгляд сесії даного питання.

Відкритим  голосуванням       встановлено:

                     ЗА проголосувало   2(два )

                       ПРОТИ проголосувало 2 (два) Самойленко В.М.Агеєнко .В.В

                 Утримались від голосування  .0 (нуль)

        

Вирішили: Не рекомендувати міському голові  виносити дане   питання  на розгляд   чергової   сесії   Вовчанської міської ради.

 

Слухали:8.3.Про продаж  нерухомого комунального майна Вовчанської територіальної громади нежитлових приміщень за адресою м. Вовчанськ, вул. Короленка, 13.

 Виступили:ШабельникВ.М.,який ознайомив депутатів  із основними положеннями  проекту рішення з даного питання та доповів чому виникла  необхідність винесення на розгляд сесії даного питання.

Відкритим  голосуванням       встановлено:

                     ЗА проголосувало   2(два )

                       ПРОТИ проголосувало 2 (два) Самойленко В.М.Агеєнко .В.В

                 Утримались від голосування  .0 (нуль)

        

Вирішили: Не рекомендувати міському голові  виносити дане   питання  на розгляд   чергової   сесії   Вовчанської міської ради.

                   

Вирішили:   Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести   його  на розгляд   чергової   сесії   Вовчанської міської ради.

Слухали:8.4.Про внесення змін до рішення 8 сесії Вовчанської міської ради VІІ скликання № 8- VІІ від 29.04.2016 року «Про затвердження Положення про порядок справляння збору за місця паркування транспортних засобів».

Виступили:ШабельникВ.М.,який ознайомив депутатів  із основними положеннями  проекту рішення з даного питання та доповів чим викликано винесення на розгляд сесії даного питання.

 

Відкритим  голосуванням       встановлено:

                     ЗА проголосувало   2(два )

                       ПРОТИ проголосувало 1 (один).Агеєнко .В.В

                 Утримались від голосування  1 (один ) Самойленко В.М

        

Вирішили: Не рекомендувати міському голові  виносити  дане   питання  на розгляд   чергової   сесії   Вовчанської міської ради.

 

Голова постійної комісії                                  З.С. Григорян

 

Секретар постійної комісії                             В.В. Соболь