Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Протокол № 20 від 29-30.03.2017 року

П Р О Т О К О Л № 20

засідання комісії з питань   земельних відносин, охорони навколишнього середовища, природних  ресурсів та екології   Вовчанської міської ради VII скликання

 

м. Вовчанськ                                                     Зала  засідань Вовчанської

                                                                                     районної  ради

Від   29 – 30. 03 .  2017 року

 

Усього членів комісії: 5 депутатів.

Присутні на засіданні члени комісії:  3 - Соболь В.В., Агеєнко В.В.,    Білецький Ю.І     

 Відсутні : 2 -  Григорян З.С., Самойленко В.М.

 Присутні  на засіданні: Вовчанський міський голова – Шевченко В.С., секретар Вовчанської міської ради Дудка Л.І., заступник  Вовчанського міського голови - Бондаренко Л.М.,  начальник відділу бухгалтерського обліку та господарської діяльності міської ради Катасонова Л.М.,               Мурашко А.С.- керуюча справами керуюча справами (секретар ) виконавчого комітету міської ради, провідні спеціалісти  Вовчанської міської ради      Глущенко Я.А.

Хайло Н.А., Бородавка П.М.                                                                                          

Запрошено: Дедещенко  Ю.О.- директор КП «Вовчанськ»

 

 Засідання проводилося спільно з постійними    комісіями    з  питань бюджету   та з  питань законності , правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, місцевого самоврядування

 

      Головуючий:   Козлова В.В.- голова постійної комісії з питань бюджету

Перед початком розгляду питань порядку денного  головуюча   надала  слово директору КП «Вовчанськ» Дедещенку Ю.О. для інформування депутатів про хід виконання  зауважень та пропозицій мешканців міста, які вони висловили під час проведення звітів депутатів у листопаді - грудні  2017 року та відповіді на їхні питання.

Депутат Агєєнко В.В. .запропонував вишукати можливість для виконання  робіт по  профілюванню  грунтових  доріг  через ліс  та луки  по  вулицях  Чапліївська та Б.Хмельницького, які   населення використовує, як об’їзні в зв’язку з незадовільним станом дороги по вул. Чкалова.

Слухали: Про порядок   денний  XXІІІ  сесії   Вовчанської міської ради Виступили:Козлова В.В., яка  повідомила  депутатам, що ДО    ПОРЯДКУ     ДЕННОГО   23 сесії     ПРОПОНУЄТЬСЯ  ВКЛЮЧИТИ    9 питань.

  Але, в ході підготовки  до сесії виникла необхідність  включити до порядку денного  , а саме:

- до питання № 7   «Земельні питання»   питання  з   №  7.1  по    7.28

- до питання № 8 «Про затвердження розпоряджень Вовчанського міського голови     виданих у міжсесійний період з  28 лютого 2017 року по 31 березня 2017 року ». питання  № 8.1

- до  розділу «Різне» питання з  № 9.1 по   9.2     ,  як  соціально - важливі та невідкладні;

           Відкритим голосуванням встановлено:

                                             ЗА проголосувало  3   (  три )

                                             ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                                             Утримались від голосування 0 (нуль)

Вирішили:  Підтримати проект порядку денного    сесії    із запропонованими змінами та доповненнями  та рекомендувати міському  голові  винести даний  порядок денний  на розгляд    чергової   сесії  Вовчанської  міської ради Слухали: 1.Про затвердження методики розрахунку, порядку використання та передачі в оренду майна, що знаходиться в комунальній власності Вовчанської територіальної громади.

Виступили: Хайло Н.А.- провідний спеціаліст міської ради, яка  доповіла депутатам  чому виникла необхідність розгляду та прийняття рішення з даного питання та ознайомила з основними положеннями методики.

                     ЗА проголосувало  3    (три )

                    ПРОТИ проголосувало 0 (нуль                                                                                Утримались від голосування 0 (нуль

                                                                                        

Вирішили:   Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести    це питання  на розгляд   чергової сесії Вовчанської міської ради.                                                                                  Слухали: 2. Про внесення змін та доповнень до Правил благоустрою міста Вовчанська та села Плетенівка Вовчанського району, Харківської області.

Виступили: Хайло Н.А.- провідний спеціаліст міської ради, яка  доповіла депутатам  чому виникла необхідність розгляду та прийняття рішення з даного питання та ознайомила   депутатів з  запропонованими змінами та доповненнями, які пропонується внести до  Правил благоустрою.

 

                     Відкритим голосуванням встановлено:

                     ЗА проголосувало  3   (три)

                    ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                   Утримались від голосування 0 (нуль

 

Вирішили: :   Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести    це питання  на розгляд   чергової сесії Вовчанської міської ради.                                                                                    

Слухали: 3. Про затвердження Положення про житлову комісію при виконавчому комітеті Вовчанської міської ради VIІ скликання.

Виступили: Хайло Н.А.- провідний спеціаліст міської ради, яка  доповіла депутатам  чому виникла необхідність розгляду та прийняття рішення з даного питання та ознайомила   депутатів  із  змістом  цього  Положення.

 

                     Відкритим голосуванням встановлено:

                     ЗА проголосувало   3 (  три )

                    ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                    Утримались від голосування 0 (нуль

Вирішили: Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести його  на розгляд   чергової сесії Вовчанської міської ради.

Слухали:4. Про затвердження норм витрат на проведення спортивних заходів.

Виступили: Катасонова Л. М.начальник відділу бухгалтерського обліку  та господарської діяльності Вовчанської  міської  ради, яка   доповіла депутатам  чому виникла необхідність розгляду та прийняття рішення з даного питання та ознайомила   членів  комісії  з основними положеннями   та методикою розрахунку норм витрат на проведення спортивних заходів.

 

                     Відкритим голосуванням встановлено:

                     ЗА проголосувало 3 ( три )

                    ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                    Утримались від голосування 0 (нуль                                                  Вирішили:  Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести його  на розгляд   чергової сесії Вовчанської міської ради.

Слухали: 5. Про скорочення штату працівників ДНЗ № 7 (ясел-садка).

Виступили: Катасонова Л. М.начальник відділу бухгалтерського обліку  та господарської діяльності Вовчанської  міської  ради, яка   доповіла депутатам  чому виникла необхідність розгляду та прийняття рішення з даного питання  та про розмір  економії бюджетних коштів в результаті впровадження системи відео нагляду.

 

                     Відкритим голосуванням встановлено:

                     ЗА проголосувало 3 (  три)

                    ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                    Утримались від голосування 0 (нуль

Вирішили:Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести його  на розгляд   чергової сесії Вовчанської міської ради.

Слухали: 6. Про внесення змін до штату працівників ДНЗ (ясел-садка) № 2.

Виступили: Катасонова Л. М.начальник відділу бухгалтерського обліку  та господарської діяльності Вовчанської  міської  ради, яка   доповіла депутатам  чому виникла необхідність розгляду та прийняття рішення з даного питання.

 

Відкритим  голосуванням       встановлено:

                     ЗА проголосувало   3  ( три )

                    ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                    Утримались від голосування 0 (нуль

                     

Вирішили:   Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести  його  на розгляд   чергової сесії Вовчанської міської ради.

Слухали:  7.Земельні питання.

 Виступили: Бондаренко Л.М.,яка доповіла членам  комісії, що   в порядку денному це питання з 7.1 по  7.28  та  ознайомила  членів комісії   зі змістом кожного земельного питання окремо і голосування проводилося по кожному питанню окремо.

7.1. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Раковській Катерині Василівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Зарічна, 29 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0627га.

7.2.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Никитенку Володимиру Борисовичу  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Черкаська, 40 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0782га.

7.3.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Чигриновій Валентині Михайлівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. 8 Березня, 12а для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0440га.

7.4.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. ГребінюкАльоні Валентинівні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Пролетарська, 84 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0600га.

7.5.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Сахнюк Надії Миколаївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Ігнатьєва, 2  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,0600га.

7.6.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Краску Олександру Петровичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Надії Волкової, 111 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,067га.

7.7.Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр. Ярощук Юлії Геннадіївні щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Зелена, 12 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,060га.

7.8. Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації          гр.  Михайлюкову Олексію Сергійовичу, Михайлюковій Інні Миколаївні  щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою                         м. Вовчанськ, пров. Лісовий, 2а для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  з подальшою передачею земельної ділянки у   спільну часткову власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі), площею 0,10га.

7.9.Про надання  дозволу гр. Мирошниченко Аллі Василівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. М. Старочудного для ведення особистого селянського господарства з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення (вид угідь –  сіножаті), площею 2,000га.

7.10.Про надання  дозволу гр. Мирошниченку Олексію Миколайовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою м. Вовчанськ, вул. М. Старочудного для ведення особистого селянського господарства з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення (вид угідь – сіножаті), площею 2,000га.

7.11.Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Кощею Олексію Микитовичу, Трухачову Миколі Івановичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Київська, 5, площею 0,10га.

7.12.Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустроющодо встановлення меж земельної ділянки гр. Турчак Людмилі Павлівні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Шевченка, 22, площею 0,0598га.

7.13.Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою   щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Хлабистіній Світлані Йосипівні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Конституції, 33, площею 0,10га.

7.14.Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою   щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Сергієнко Лідії Іванівні для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:м. Вовчанськ, вул. Благовіщенська, 7а, площею 0,0534га.

7.15.Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою    щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Сергієнку Олександру Олександровичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Зернова, 54, площею 0,0746га.

7.16.Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою    щодо встановлення меж земельної ділянки гр. НикитенкуІгору Володимировичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:  м. Вовчанськ, вул. Черкаська, 38, площею 0,10га.

7.17.Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Юсупову Олегу Фаіковичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Селянська, 84, площею 0,10га.

7.18.Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Сороковому Олександру Вікторовичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Княгині Ольги, 6, площею  0,0798га.

7.19.Про  затвердження  технічної   документації  із  землеустроющодо встановлення меж земельної ділянки гр. Багаліці Олексію Миколайовичу для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Карпатська, 25, площею 0,10га.

7.20.Про  затвердження  проекту землеустрою щодовідведення земельної ділянки гр. Корецькій Інні Ігорівні для   ведення особистого селянського господарства за адресою: м. Вовчанськ, вул. М.Старочудного, 49, площею 0,1733га.

7.21.Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Корецькій Інні Ігорівні  для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. М. Старочудного, 49, площею 0,10га.

7.22.Про  затвердження  проекту землеустрою щодовідведення земельної ділянки гр. Гончарову Сергію Миколайовичу для   ведення особистого селянського господарства за адресою: м. Вовчанськ, вул. Сковороди, 10, площею 0,1339га.

7.23.Про  затвердження  проекту землеустрою щодовідведення земельної ділянки гр. Триньову Володимиру Адольфовичу  для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Польова, площею 0,10га.

7.24.Про  затвердження  проекту землеустрою щодовідведення земельної ділянки гр. Топоркову Олегу Миколайовичу для   ведення індивідуального садівництва за адресою: м. Вовчанськ, вул. Духовна, площею 0,0320га.

7.25.Про  затвердження  проекту землеустрою щодовідведення земельної ділянки гр. Самойловій Зої Василівні  для   будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: м. Вовчанськ, вул. Надії Волкової, 42, площею 0,10га.

7.26.Про внесення змін до рішення Вовчанської міської ради                      ХLІХ сесії VІ скликання від 10.12.2013 року № 11.6-VІ «Про  надання згоди на передачу земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Яковенко Т.Ю. за адресою м. Вовчанськ,  вул. Харківська, 73-д та надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки», площею 0,130га.

7.27.Про внесення змін до рішення Вовчанської міської ради ХХ сесії                        VІІ скликання від 27.01.2017 року № 13.4-VІІ «Про  надання дозволу  на виготовлення технічної документації гр. Коптілову Сергію Борисовичу щодо встановлення меж земельної ділянки, розташованої  за адресою м. Вовчанськ, вул. Хлібороба,  39 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з подальшою передачею земельної ділянки у власність за рахунок земель житлової та громадської  забудови (вид угідь - забудовані землі)», площею 0,0795га.

7.28. Про  припинення права постійного користування земельною ділянкою,

розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. Рубіжанське шосе, 6а «Оптово-роздрібне торгівельне підприємство» Вовчанської райспоживспілки,площею 0,1087га.

Під час обговорення  питань 7.9 та 7.10  депутати запропонували доручити постійній комісії з  земельних питань вивчити ці питання більш детально з виїздом на місце та перед розглядом на сесії  порядку денного заслухати  членів комісії про  результати проведеної роботи  та  визначитися    стосовно  їх     включення   або    виключення   з порядку денного на      доопрацювання.

Відкритим  голосуванням       встановлено:

                     ЗА проголосувало  3( три )

                    ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                    Утримались від голосування 0 (нуль

Вирішили: Рекомендувати міському голові  винести   ці  питання   на розгляд   чергової   сесії   Вовчанської міської ради  та перед розглядом на сесії  порядку денного заслухати  членів комісії про  результати проведеної роботи  та  визначитися    стосовно       включення  або     виключення  на      доопрацювання  питань 7.9 та 7.10    з порядку денного  .

 

 

Слухали: 8.Про затвердження розпорядження Вовчанського міського голови про преміювання міського голови та заступників Вовчанського міського голови, виданих у міжсесійний період з    28 лютого року по 31 березня  2017 року.

Виступили: Мурашко А.С., яка звернула увагу депутатів,що в проекті порядку денного це питання 8.1 та  ознайомила  членів комісії   із   змістом розпоряджень Вовчанського міського голови,  виданих у міжсесійний період з 28 лютого року по 31 березня  2017 року.

        Відкритим  голосуванням встановлено:

         ЗА проголосувало   3  ( три  )                                                                        ПРОТИ проголосувало   0 (нуль)

         Утримались від голосування  0 (нуль)

Вирішили:   Підтримати проекти  рішень  з даного питання  та рекомендувати міському голові  винести дані питання на розгляд  чергової  сесії Вовчанської міської ради

 

Слухали: 9. Різне.

9.1.Про затвердження Положення про відділ державного архітектурно-будівельного контролю Вовчанської міської ради в новій редакції.

Виступили: Бородавка П.М., який ознайомив депутатів  з основними  змінами, які пропонується внести до цього Положення та чому виникла необхідність його перезатвердження в новій редакції.

Депутат Агєєнко В.В.  запропонував  письмово підготувати та  надати деякі доповнення, які на його думку   необхідно внести  до  Положення  до розгляду питання на сесії.

                     Відкритим  голосуванням       встановлено:

                     ЗА проголосувало  3( три )

                    ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                    Утримались від голосування 0 (нуль

                     

Вирішили:   Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести   його  на розгляд   чергової   сесії   Вовчанської міської ради.

Слухали: 9.2.Про затвердження Акту приймання-передачі до комунальної власності Вовчанської територіальної громади житлового будинку  за адресою:  вул. Соборна, 80, м. Вовчанськ, Харківської області.

Виступили: Бородавка П.М., який доповів депутатам  про завершення процедури прийняття з державної власності цього  житлового будинку  та підписанням акту приймання – передачі.

 

                     Відкритим  голосуванням       встановлено:

                     ЗА проголосувало  3( три )

                    ПРОТИ проголосувало 0 (нуль)

                    Утримались від голосування 0 (нуль

                     

Вирішили:   Підтримати проект рішення з даного питання та рекомендувати міському голові  винести   його  на розгляд   чергової   сесії   Вовчанської міської ради.

 

 

Секретар постійної комісії                             В.В. Соболь