Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Оголошення

До уваги!

ФОП Кулаковим І.В.   шляхом звернення до суду оскаржується рішення виконавчого комітету Вовчанської міської ади Харківської області № 6  від 17.11.2011 «Про затвердження «Правил прийому стічних вод підприємств  та організацій у комунальну систему каналізації міста Вовчанська».

Рішенням Вовчанського районного суду від 07.08.2018 відмовлено в задоволені позову ФОП Кулакова І.В.

На вказане  рішення суду  позивачем подано апеляційну скаргу, розгляд якої на даний час триває у Харківському апеляційному адміністративному суді.

Про проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів на території Вовчанської міської ради Харківської області

ОГОЛОШЕННЯ

Про проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів на території Вовчанської міської ради Харківської області

 

 

01 березня 2018 року о 14.30 відбулося засідання конкурсної комісії з питань визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів на території Вовчанської міської ради Харківської області.

Рішенням виконавчого комітету Вовчанської міської ради № 2.7 від 29.03.2018 року затверджено Протокол оцінки конкурсних пропозицій на надання послуг з вивезення рідких побутових відходів на території Вовчанської міської ради Харківської області від 01.03.2018 року та визначено Комунальне підприємство «Вовчанськ» виконавцем послуг з вивезення рідких побутових відходів на території Вовчанської міської ради Харківської області.

 

ОГОЛОШЕННЯ

Про проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення (збирання,  зберігання, перевезення) твердих побутових відходів на території Вовчанської міської ради Харківської області

 

01 березня 2018 року о 10.00 відбулося засідання конкурсної комісії з питань визначення виконавця послуг з вивезення (збирання,  зберігання, перевезення) твердих побутових відходів на території Вовчанської міської ради Харківської області.

Рішенням виконавчого комітету Вовчанської міської ради № 2.8 від 29.03.2018 року затверджено Протокол оцінки конкурсних пропозицій на надання послуг з вивезення (збирання,  зберігання, перевезення) твердих побутових відходів на території Вовчанської міської ради Харківської області від 01.03.2018 року та визначено Комунальне підприємство «Вовчанськ» виконавцем послуг з вивезення (збирання,  зберігання, перевезення) твердих побутових відходів на території Вовчанської міської ради Харківської області.

 

Протокол засідання конкурсної комісії по відбору суб’єктів оціночної діяльності та виконавців робіт із землеустрою Вовчанської міської ради.

Протокол

Засідання конкурсної комісії по відбору суб’єктів оціночної діяльності та виконавців робіт із землеустрою Вовчанської міської ради.

Детальніше...

Оголошення про перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку

Згідно Постанови від 11 грудня 1984 року №470 «Про затвердження Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР» та в зв’язку з проведенням щорічної перереєстрації громадян, які перебувають на квартирному обліку, Вовчанська міська рада нагадує  про необхідність  пройти перереєстрацію. Для цього Вам необхідно надати довідку про склад сім’ї та інформаційну довідку з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо суб’єкта в кабінет №6 міської ради з 31 жовтня 2017 року по 31 грудня 2017 року.

Телефон для довідок 4-26-33

Виконком Вовчанської міської рада