Про Вовчанськ Галерея Звернення до головиКонтакти

Вовчанська міська рада

Офіційний сайт Вовчанської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

До уваги власників автотранспорту !

Виконавчий комітет Вовчанської міської ради

ОГОЛОШУЄ  КОНКУРСИ

з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території м. Вовчанськ, що відбудуться 27 червня  2016 року

№ з/п об’єкту конкурсу

№ маршруту та найменування кінцевих зупинок

Рухомий склад

Кількість рейсів

 

 

Режим руху

 

 

Примітка

Кількість автобусів без урахування резервних

Загальна місткість автобусу, що передбачена технічною характеристикою

1

№ 1 Кільцевий

1

від 18

11

Маршрутне таксі, звичайний режим

Що понеділка, що п’ятниці     у звичайному режимі

№ 2 Кільцевий

1

від 18

10

Маршрутне таксі, звичайний режим

Що понеділка, що п’ятниці     у звичайному режимі

№ 3 Кільцевий

1

від  37

10

Маршрутне таксі

Що понеділка, що п’ятниці     у звичайному режимі

 

Якщо у примітці не зазначена періодичність здійснення перевезень (сезонний, у визначені дні тижня), то об’єкт конкурсу обслуговується цілорічно, щоденно.

Згідно із ст. 45 Закону України ”Про автомобільний транспорт” (далі - Закон) у конкурсі на визначення автомобільного перевізника на автобусному маршруті загального користування можуть брати участь автомобільні перевізники, які мають ліцензію на той вид перевезень, що винесено на конкурс, на законних підставах використовують у достатній кількості сертифіковані автобуси відповідного класу, відповідають вимогам, викладеним у ст. 34 Закону та наступним умовам:

     - обовязкове надання в якості конкурсної пропозиції на кожен обєкт конкурсу щонайменше одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями;

- наявність у перевізника-претендента необхідної кількості резервного рухомого складу відповідної місткості згідно з підпунктом 4 п.12 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3.12.08 №1081 (із змінами) (далі - Порядок);

– забезпечення державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування пасажирів;

– перевезення громадян пільгових категорій згідно з чинним законодавством;

– забезпечення виконання вимог чинного законодавства, що регулює роботу автомобільного транспорту;

– дотримання трудового законодавства України, забезпечення належних умов праці;

– робота перевізника за договором з Виконавчим комітетом Вовчанської міської ради;

  • відповідність рухомого складу технічним та екологічним показникам;
  • забезпечення перевізником обладнання рухомого складу модулями GPS у термін до 6 місяців з моменту укладання договору;

– вимоги до автобусів щодо класу та комфортності передбачені Порядком визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженого наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 12.04.07р. №285 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.05.07р. за №499/13766.

Робочий орган – філія «Харківавтотранссервіс» УДП «Укрінтеравтосервіс», 61124, м. Харків, проспект Гагаріна, 129, кім. 212, 219, тел./факс 737-40-99, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Перелік документів, які претендент подає конкурсному комітету, визначені Порядком, який розміщено на WEB-сайті Верховної ради України (http://zakon.rada.gov.ua).

Для одержання необхідної інформації про об’єкти конкурсів (у т.ч. інформації щодо розкладів та інтервалів руху на автобусних маршрутах), переліку та бланків документів для участі у конкурсі, можна звертатися до робочого органу.

Засідання конкурсного комітету відбудеться 27 червня 2016 року. Початок засідання о 14-й годині за адресою: м. Вовчанськ, вул. Соборна, 92, Виконавчий комітет Вовчанської міської ради, зала засідань.

Плата за участь у конкурсі (за один об’єкт конкурсу) на міському автобусному маршруті, на якому передбачається виконання: від одного до десяти рейсів на добу, становить на діючий об’єкт конкурсу – 1509,22 грн. у т.ч. ПДВ–251,54 грн; від одинадцяти до восьмидесяти рейсів на добу, становить на діючий об’єкт конкурсу – 1796,70 грн. у т.ч. ПДВ–299,45 грн.; понад восьмидесяти рейсів на добу, становить на діючий об’єкт конкурсу – 2061,25 грн. у т.ч. ПДВ-343,54   Якщо в одному об’єкті конкурсу кілька маршрутів, плата встановлюється за кожен маршрут окремо.

Плата за участь в конкурсі з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування перераховується за реквізитами: отримувач – філія „Харківавтотранссервіс” УДП «Укрінтеравтосервіс», код ЄДРПОУ 38085536, розрахунковий рахунок №2600445974001 в АБ „Експрес-Банк” м. Київ, МФО 322959, платіжне доручення (квитанція) повинне бути з позначкою „Плата за участь у конкурсі 27 червня  2016 року”.

Документи для участі у конкурсі приймаються до 08 червня 2016 року включно за адресою: 61124, м. Харків, проспект Гагаріна, 129, кім. 219, Філія «Харківавтотранссервіс» УДП «Укрінтеравтосервіс». Режим роботи: з 8 до 17 години  щодня, крім суботи, неділі та святкових днів. Документи для участі в конкурсах подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах) з відповідними позначками №1 і №2. Конверт з позначкою „№1” повинен містити документи згідно з п.29 Порядку. Конверт з позначкою „№2” повинен містити інформацію про те, на який об’єкт конкурсу перевізник-претендент подав документи для участі.

Документи, які надійшли після встановленого строку, не розглядаються.